REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wojtek
2017-10-28 21:08:30

Sorki miało być w ogóle i po kolei

Wojtek
2017-10-28 21:04:10

Może i tak być bo w sumie bardzo to wszystko ciekawe to racja mało prawdopodobne że nie uważnie czytam niektóre zdania kilka razy ale często jakieś właśnie refleksje z życia czy coś w głowie się przypomni i czytam i po chwili orientuje się że już nie wiem o czym czytam i dwa trzy zdania cofam tekst i od nowa czytam. No dobrze zastanawiam się jak to jest ze mną bo mięso jadłem ale mam tak że ostatnio przestaje wogole i np dziś zjadłem a zasadzie cały tydzień bez ale tak mi ciężko żołądku jakoś i i wyrzuty sumienia jakieś. No właśnie mógłbym nie jeść nie miałbym z tym problemu a nawet jakaś radość by z tego wyszła. Zacząłem jeść ten seler powinien się oczyścić bo paliłem też niestety dość długo z 10lat i ten okres w którym chyba poleciałem w dół albo tak miało być sam nie wiem pogubiłem się nie słuchałem serca głupi jakiś byłem ale teraz "wracam" przestałem palić w listopadzie zeszłego roku i powiem wam że rewelacja coś wspaniałego czuję radość z tego powodu. No i z tym wahadłem jakie "rezultaty " pewnie jakiś "kumpel" się przykleił i nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Odrazu zapytam co sądzi Pani o czopkach EDTA czy sobie lepiej odpuścić takie oczyszczanie??? Jeśli jest to w dziale o uzdrawianiu to przepraszam że pytam o to i nie zaglądnę tam ale czytam tak sobie pokolenia wszystkie artykuły

arianka
2017-10-28 20:53:47

Pani Wiesławo
przykleiłam się do komputera..

Wiesława
2017-10-28 20:23:42

Wojtek,
nie uważnie czytasz ... ?
albo ...
nie byłeś jeszcze gotowy na przyjęcie tej wiedzy ...
każdy ma swój czas ...

Wojtek
2017-10-28 20:20:22

No tak czytałem już ten artykuł nie uważnie czytam chyba dziękuję za odpowiedź

Arianko i Tobie za wskazówkę choć sam siebie pewny chyba nie jestem a Ty wiesz lepiej ode mnie...tzn w sensie że wiesz co mi jest

Wiesława
2017-10-28 20:12:04

Wojtek...
człowiek ma w sobie wszystkie te energie; Tamas, Rajas, Satvic...
cały dowcip w tym jaki procent jakiej energii w nim przeważa ....

https://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_jestes_panem_...

Wojtek
2017-10-28 20:07:57

I tej trzeciej trochę?

Wojtek
2017-10-28 20:06:49

Pani Wiesiu a możliwe jest to że można mieć te energie wymieszane trochę Tamas i trochę np Satvic?

Wiesława
2017-10-28 20:02:10

korekta ...
"człowiek ma swój osobisty potencjał, potrafi być marą wszystkich rzeczy"

... potrafi być miarą wszystkich rzeczy ...

Wiesława
2017-10-28 19:58:23

Arianka,
będę ci musiała dać jakiś etat na tej stronie ... nie pozostawiasz nikogo bez swojego komentarza... takie ważne te twoje nauki ...


Arianka
2017-10-28 19:53:28

Wojtek
tak, urodziłeś się taki, że wyczuwasz. To czego doświadczasz to z czasem zrozumiesz - tak jak układając puzzle, na koniec ułożysz swój obrazek. Nic nie dzieje się przypadkiem, a Twój nauczyciel jest w Twoim sercu. Masz ludzkie odczucia, tęsknotę, ciekawość, chcesz być dobrym człowiekiem, obserwuj uważnie, a o co zapytasz otrzymasz odpowiedź.

Wiesława
2017-10-28 19:48:10

Dostaję od Was pytania, jaką drogę powinniście wybrać?

Nie mogę Wam narzucić żadnej drogi życia ... to Wasze zadanie, Wasz życia cel, który sami powinniście znaleźć. I niezależnie od tego co wybierzecie, jaką religię , etc ... to tylko i wyłącznie jest Wasza sprawa, może to być buddyzm, chrześcijaństwo, islam, yoga czy inne odłamy religijne, to tylko i wyłącznie Wasza sprawa .... pod warunkiem, że człowiek godnie zaprezentuje siebie w każdym z tych światów .... pokaże, że potrafi być już prawdziwym człowiekiem a nie tylko naturą czysto biologiczną.
Jest stworzony na inny obraz z możliwością myślenia i uczuć, które wynoszą człowieka ponad wszystkie inne formy życia, znacznie różni się od zwierząt, jest jedyny w swoim rodzaju, pragnie miłości, towarzystwa ..
człowiek ma swój osobisty potencjał, potrafi być marą wszystkich rzeczy ... ale jego szczególny charakter określa w jakim stopniu osiągnie wyższy pułap świadomości niezależnie od innego człowieka, bo uczy się nie tylko przez naśladowanie ... potrafi znaleźć własny cel życia, własną drogę i może być uczciwym, sprawiedliwym człowiekiem albo zbrodniarzem i kłamcą ... i nie jest to tajemnicą, że w każdej religii, w każdym społeczeństwie znajdziemy takich, bez względu na to, czego te uczą.
I nie ma a świecie takiej religii czy innej grupy społecznej aby wychowywała samych dobrych ludzi o wysokim stopniu doskonałości ... człowiek i tak robi co chce ... i każdy popełnia błędy ... ale ważne aby umiał wyciągnąć z nich wnioski, naprawił błędy ... a nie jak wielu fanatyków politycznych, religijnych, okazują się być agresywni, krótkowzroczni i wrogo nastawieni do innych ludzi, którzy ich nie naśladują, idą swoją drogą, , mają inny cel życia.
Trzeba wiedzieć - moje błędy są tylko moje, i ja za nich płacę ... i to dzięki nim człowiek potrafi osiągnąć doskonałość jeśli poczuje różnice między dobrem i złem na własnej skórze.
U wcale to nie znaczy, że ten, który chce nas na siłę włożyć na swoje drogi, uważa się juz na nieskazitelnego, nie popełnia jeszcze gorszych błędów niż ten "grzesznik", którego tamten tak usilnie nawraca na swoje.

Arianka
2017-10-28 19:10:38

Justyna
czego się boisz, że zabraknie Ci sił? Masz taki ogrom pożywienia do wyboru, które nie jest pochodzenia zwierzęcego. Jedz to co lubisz, wszytsko jak jadłaś, tylko zrezygnuj z mięsa. Z czasem jak zaczniesz interesować się swoją nową dietą, odnajdziesz coraz to więcej produktów, które możesz jeść z czystym sumieniem. Czy organizm Twój to przyjmie....nie bój sie o to, to będzie dla niego zbawienie, chyba nie jest fajnie mieć zaległe jedzenie w jelitach....a zwierzęta , że się zjadają to z jaką intencją to robią i czy mają inny wybór? Zastanów się nad tym. Spróbuj i przekonaj się sama, na własnym doświadczeniu. Wegetarianie są zdrowi i rodzą zdrowe dzieci. Powodzenia

Arianka
2017-10-28 19:01:00

Meduzes
szukasz jakieś mega alternatywy bo wszystko co już napisane i powiedziane jest dla Ciebie schematem. Piszesz bezosobowo...aaaaa ? a to pisze Twoje ego, które tak bardzo pragnie oryginalności. To może jednak posłuchaj się tego co napisałeś "Wbrew pozorom jest mi bardzo blisko do Arianki. Z chęcią stanął bym koło niej i wołał na cały regulator "kochani zmieńmy ten świat" - posłuchaj się serca, a nie rozumu bo to rozum pracuje na schemacie.

Wiesława
2017-10-28 18:43:11

Dr. Ellsworth Wareham w wieku 74 lat przeszedł na dietę wegańską, w tym samym czasie zakończył pracę chirurga .... ale w krótkim czasie wrócił do skalpela i był do 94 roku b. dobrym chirurgiem i kształcił nowe kadry chirurgów, w tym na otwartym sercu.
Obecnie ma 100 lat i czuje się całkiem dobrze, nie jeden 70 latek pozazdrościł by jego kondycji. Sam twierdzi, że sekret jego vitalności kryje się w jego pożywieniu.

Moja mama mała grupę krwi O i nie mogła jeść mięsa, nawet najmniejszy kawałek powodował u niej sensacje żołądkowe, organizm wyraźnie odrzucał mięso, w jej ciele dominowały energie satvic ....

a u ludzi mięsożernych dominuje energia Tamas, toteż zjadają jeszcze zwierzęta bo mają taki potencjał energetyczny w ciele - energie o b. niskiej wibracji, znaczy są jeszcze na niskich polach świadomości.Justyna
2017-10-28 17:16:13

Chcę przestać jeść mięso, ale trochę się boję o mój organizm , bo ciągle męczą mnie takie myśli , że w przyrodzie zwierzęta jedzą siebie nawzajem, człowiek też zalicza się jakby nie było do świata zwierząt.. taki system w przyrodzie... wiem , że człowiek jest istotą , która więcej rozumie... ale i tak zwierzęta będą zabijane, chociażby po to , żeby wykarmić nasze zwierzątka domowe...Być może większość z Was będzie oburzona tym co tutaj piszę, no ale tak jest... Nie wiem czy mój organizm wytrzyma odrzucenie mięsa ( mam grupę krwi 0 - należę do mięsożerców ...no chyba , że to są bajki z tymi grupami krwi) Doradźcie coś, może ja czegoś nie rozumiem...no nie należę do przebudzonych...

Meduzes 82
2017-10-28 10:42:25

Situs - są rejony które jeszcze nie zbadałem, są i takie w których zaledwie raczkuje. Uczę się jak każdy, czasem obrywam sromotnie i jestem świadom konsekwencji. Na tą chwilę ty potrafisz już te zjawiska nazwać ja mam zaledwie mgliste zarysy i więcej pytań niż odpowiedzi. Ale cieszę się że się odezwałeś bo dajesz bodziec do działania

Arianko - jeśli odebrałaś moją wypowiedź osobowo to przepraszam. Istotą była merytoryka i schemat a nie twoja osoba. Ponieważ dostrzegasz nieco więcej (budzisz się) uznałem że zwrócę ci tylko uwagę że na pewne aspekty zawsze można spojrzeć z jeszcze szerszego rozumienia. Gdy odejdą emocje i wrócisz do tego wpisu za kilka dni wyciągnij z niego to co istotne.

Anna - forma wypowiedzi była nie najwyższych lotów. Ale bierze się to z tego że ja już nie utożsamiam się osobowo. Jeżeli do wyjaśnienia mi czegoś będziesz musiała zmieszać mnie z błotem to to zrób. Istotą jest co mi chcesz przekazać, podpowiedzieć, nauczyć niż to jaką formę wybierzesz. Czasem szok emocjonalny jest potrzebny by zadziałaj jak kotwica.

Wbrew pozorom jest mi bardzo blisko do Arianki. Z chęcią stanął bym koło niej i wołał na cały regulator "kochani zmieńmy ten świat" ... Problem w tym że nadal śpimy i śniący budzi śniącego.

Jeśli w czymś się mylę lub widzicie to z innej perspektywy piszcie do mnie i nie owijajcie w bawełnę. Każdy z was jest moim nauczycielem.

Krzysiek
2017-10-28 08:32:42

Pani Wiesławo, czy mogłaby pani polecić jakieś zioła na ból w prawej ręce(od barku do łokcia)Bólu tego nabawiłem się w pracy fizycznej, gdzie jedna ręka była zbyt obciążona.Pozdrawiam

Krzysiek
2017-10-27 23:23:49

Ale fajna strona, jestem poszukującym Boga, sensu i celu życia.

Arianka
2017-10-27 21:05:09

Na straganie w dzień targowy
Takie słyszy się rozmowy:

„Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze”.

„Cóż się dziwić, mój szczypiorku,
Leżę tutaj już od wtorku!”

Rzecze na to kalarepka:
„Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!”


Groch po brzuszku rzepę klepie:
„Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?”

„Dzięki, dzięki, panie grochu,
Jakoś żyje się po trochu.
Lecz pietruszka - z tą jest gorzej:
Blada, chuda, spać nie może”.

„A to feler” -
Westchnął seler.

Burak stroni od cebuli,
A cebula doń się czuli:

„Mój buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?”


Burak tylko nos zatyka:
„Niech no pani prędzej zmyka,
Ja chcę żonę mieć buraczą,
Bo przy pani wszyscy płaczą”.

„A to feler” -
Westchnął seler.

Naraz słychać głos fasoli:
„Gdzie się pani tu gramoli?!”

„Nie bądź dla mnie taka wielka” -
Odpowiada jej brukselka.

„Widzieliście, jaka krewka!” -
Zaperzyła się marchewka.


„Niech rozsądzi nas kapusta!”
„Co, kapusta?! Głowa pusta?!”

A kapusta rzecze smutnie:
„Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!”

„A to feler” -
Westchnął seler.

Wojtek
2017-10-27 20:13:48

O ja ten tekst:
"Nasze życie to doświadczenie życiowe i akcja a karma jest naszym nauczycielem. Zanim zachorujemy czy pojawi się w naszym życiu smutne a nawet radosne wydarzenie, wiele symptomów, znaków pojawi się długo wcześniej, nawet z wyprzedzeniem kilkunastoletnim... mamy więc czas przemyśleć te znaki... a nawet uniknąć zderzenia się z przykrymi zdarzeniami. Niektórych nie potrafimy kontrolować, musimy przez nie przejść, musimy się z nimi zderzyć, wielokrotnie kolejny raz np: z tą samą powtarzającą się chorobą."
Znów mi się przypomniało jak byłem mały bardzo często miałem ten sam sen jak jadę a raczej lecę nad drogą która była porozrywana w poprzek jakby ziemia się rostąpiła i co bym nie zrobił zawsze tam wpadałem i jakbym utknął i zawsze chciałem w śnie zmienić tą drogę naprawić żeby przestała mieć te przepaści ale nie potrafiłem nic zmienić kompletnie, naprawić, było to strasznie niepokojące pewnie były to zapowiedzi czy może znaki tylko zamiast choroby doświadczyłem tragicznej śmierci taty a potem brata...
Kurcze a może ja się urodziłem taki że coś tam wyczuwam, przepraszam że tak zadręczam swoimi opowieściami próbuje sam siebie rozgryźć...

ja
2017-10-27 19:59:17

http://www.koniecswiata.org/2723/ksiezyc-i-maszyna-do-prze...

Suraja
2017-10-27 19:32:20

Cześć
Chciałabym prosić o modlitwę jeśli macie taką możliwość...

O moją mamę która walczy z nawracającym" bólem korzonków , rwą " w dolnej partii kręgosłupa. Jedną już przeszła lecz łatwo wraca przy np zwykłym kichnięciu które nadwyręża nerwy.

Pozdrawiam

SITUS
2017-10-27 19:17:58

Meduzes, przekroczyłeś granice zrozumienia i wszedłeś w obszar niezorganizowanej przestrzeni logicznej.Ten obszar charakteryzuje sie innymi "cechami".
Wracaj z tamtąd,gdyż bedziesz miał kłopot się tam zakotwiczyć a jesli ci się uda to i tak bedziesz musial z tamtąd kiedyś wrócić.
Arianka porusza się w sferze logiki liniowej opartej niestety na schematach, ktore często nie są ze sobą spójne ,które miewają często status paradoksu logicznego tworząc tak na prawdę błedne koło ,które to właśnie powoduje ...że ludzie nie mogą się ze sobą porozumieć i kręcą się w kółko.Twoje rozpoznanie jest prawidłowe..ale przedstawione argumenty w trochę innym systemie logicznym Arianki oraz Anny są również słuszne.
Pozdr.SITUS

Anna:)
2017-10-27 16:34:52

Meduzes 82
wybacz , ze się wtrącam i zabieram głos.. ale
Nie podoba mi się to jak piszesz do Arianki ,to co piszesz i w jaki sposób.
To moje osobiste zdanie, odczucie i wiedza mojego własnego oczywiście - serca.

Bądź również ty ostrożny skoro przestrzegasz przed schematem
bo to co głosisz też mi wygląda na schemat...
i to taki który głosi teraz większość ludzi bo tak im wygodnie.
Również można wypunktować Twoje wpisy i Cię pouczać...
To w cale nie takie trudne..

poszukaj w sercu i pożyj więcej lat
bo może spotkają Cię takie doświadczenia
jakie ktoś już miał ,choć w cale ich nie wymyślał czy pragnął
w które dziś wcale nie wierzysz...

i mogłabym jeszcze więcej na pisać
ale to nic nie da

pozdrawiam

Arianka
2017-10-27 16:31:39

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jesteśmy tu po to aby wierzyć. Dostaliśmy dar życia.

Arianka
2017-10-27 16:15:06

Meduzes
Napisałem też że świat jest taki głupi bo człowiek wszystko nazwał. Dopóki żyjemy nie wiemy nic. Mam jednak oczy i uszy, widzę i słyszę i przedwszystkim czuje. Jak każda istota na tej ziemi. I czuje co dobre, co złe i Ty zapewne też czujesz. I wierzę w dobro i takiego życia chce.

Wojtek
2017-10-27 15:12:50

Meduzes dołączę się do pogawędki a nie lepiej trzymać się tego: "co zasiejesz to zbierzesz"? No chyba że te kreowanie ponosi za sobą właśnie takie konsekwencje bo tak to chyba sensu nie ma albo ja nie łapie tego..

Kamila
2017-10-27 14:19:06

Pani Wiesławo, może mi Pani coś napisać o łapaczu snów. Ostatnio usłyszałam negatywną opinię i nie wiem, co mam o tym myśleć. Jak wygląda oryginalny łapacz snów? W okręgu używa się wzór i powiedziano mi, że może to być ukryty odwrócony pentagram. Jak mogę rozróżnić ten prawdziwy łapacz snów od podrobionego? Myślę, że peruwiańscy indianie nie sprzedawaliby podróbek, ale wątpliwość pozostała. Proszę o odpowiedź

Arianka
2017-10-27 10:56:49

Może powinniśmy stracić wzrok, słuch i pamięć aby dotrzeć do prawdy.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >
Emaile Archiwalne