REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
10. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Andre
2017-01-12 13:21:44

Ja nawet nie liczę już, że kiedykolwiek wypuści działającego magrava dającego wolną energię
W końcu miał to zrobić już na początku działalności. A to, że liczę na ujawnienie schematu dającego niezależne źródło energii, to taki żart. Keshe miał swoją szansę i jej nie wykorzystał.
A jeśli faktycznie sprzedaje magravy, to trochę żeruje na naiwności ludzi.

Przypomniałem sobie też, że zapowiadał silne zniszczenia ziemi pod koniec 2016, w tym zniszczenie zachodniej europy, ameryki południowej i anulowanie wyborów w USA xD (rzecz jasna nie potraktowałem tego poważnie, dlatego wypadło mi to z głowy)
http://tiny.pl/gdjj8

cytat z 18 czerwca 2016: "Keshe ujawnił, że rząd USA poważnie podszedł do przedstawionych mu obserwacji i dowodów przez Fundację Keshe, jednak jest już za PÓŹNO na prewencję. Należy natychmiast wprowadzać technologię Keshe by ocalić jak najwięcej ludzi. Należy natychmiast zaniechać jakichkolwiek formalności czy biurokracji, gdyż czasu jest bardzo mało – kilka miesięcy"

O ile do tej pory z dużym dystansem podchodziłem do rozwoju tej technologii, tak teraz chyba ją już całkowicie przekreślam. I tak nie wierzyłem, że zrewolucjonizuje świat.

Dobry Samarytanin
2017-01-12 12:34:41

Andre: przecież jakby Keshe zaczął sobie produkować złoto z "powietrza" to cena złota by spadła na łeb na szyję i niczego by się wtedy złotem nie spłaciło ani nie kupiło, bo jej wartość po pewnym czasie spadłaby do zera (i w takim przypadku nie można tu mówić o osiągnięciu jakiejkolwiek niezależności finansowej). Raczej spowodowałoby to załamanie gospodarcze... ale zarazem elektronika mogłaby lekko stanieć, bo tam używa się złota (w drobnych ilościach) w produkcji... ale i tak nic takiego nie nastąpi... to tylko wodzenie ludzi za nos, taka fatamorgana Keshego. Opowiada piękne bajki, aby ludzie się na to nabrali.

O żadnych podróżach kosmicznych w przypadku Keshe nie możemy mówić, bo on nie ma takiej technologii i mieć jej nie będzie, to tylko wymysły człowieka, który próbuje naciąć jak najwięcej osób na swoje brednie.

"Jeśli Keshe wypuści schematy w pełni działającego magrava dającego NIEZALEŻNE źródło prądu, którym można zasilić cały dom, to może zmienię o nim swoje zdanie"

Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż takie coś się stanie z jego udziałem... już pomijam fakt, że niby przecież sprzedaje te swoje magravy... no i co? Przecież on musi zdawać sobie sprawę, że to nie działa... po prostu musi to wiedzieć, a pomimo to dalej w to brnie. Ja bym się wolał zapaść pod Ziemie niż taki kit ludziom wciskać i to za taką kasę.

On to wszystko robi pod przykrywką czynienia dobra itd... ale co z tego dobra wynika? Gdzie ten darmowy prąd? No gdzie? Gdzie latający samochód? Gdzie statek kosmiczny? Gdzie reaktor kosmiczny umożliwiający podróże między planetarne? Gdzie super baterie? Gdzie złoto z powietrza? Gdzie to wszystko? Bajki bajki i jeszcze raz bajki... no i regeneracja utraconych kończyn hehehe... dajcie spokój

Andre
2017-01-12 12:15:06

Właśnie oglądam wykłady prof Michalika i mówi ciekawe rzeczy na temat tych magravów. Do tej pory moje zdanie o tej technologii opierało się wyłącznie na obserwacji jej postępów od czasu do czasu.

Faktycznie, Keshe wspominał coś o złocie i o ruszeniu zasobów pieniężnych, które mają chyba pokryć wszystkie długi na świecie, zakończyć wojny i dać każdemu niezależność finansową. Nawet już o tym zapomniałem O wyprawie na marsa też coś tam mówił. Podróże kosmiczne może i nie są czymś złym, ale łączenie ich z wątpliwą technologią jest jakimś nieporozumieniem.

Jeśli Keshe wypuści schematy w pełni działającego magrava dającego NIEZALEŻNE źródło prądu, którym można zasilić cały dom, to może zmienię o nim swoje zdanie

Dobry Samarytanin
2017-01-12 11:32:54

Andre: magrav to największy wał jaki widziałem od nie pamiętam kiedy. Nie generuje to żadnych oszczędności, a raczej straty. Ludzie źle mierzą pomiary watomierzami oraz wyciągają błędne wnioski - warto poczytać sobie komentarze np. pod 4 częścią Krzysztofa Michalika. Latanie w kosmos nie jest niczym złym... ale z tego co pamiętam to już wg. Keshe powinniśmy odbyć dzięki jego technologii lot na Marsa... no i gdzie ten lot na Marsa? Litości... a co z wytwarzaniem złota? Wał nie z tej Ziemi. Sam się mu przyglądałem przez lata... i miałem nadzieję, że faktycznie może coś z tego wyjść... ale im dłużej się czekało tym bardziej nic z tego nie wychodziło... a po latach wychodzi magrav... przedłużacz za bajońską kwotę. Niestety wiele ludzi w jego brednie wierzy... ale prędzej czy później uświadomią sobie prawdę... że nie generuje to żadnych oszczędności i że uwierzyli jakiemuś oszustowi, przykre ale prawdziwe. Jak ktoś chce "darmowy" prąd to niech sobie kupi wiatrak, który wytwarza kilka kilowatów energii... ale niech też liczy się z tym, że koszty postawienia takiego wiatraka nie są małe... a pamiętajmy, że niby magrav za ułamek tej kwoty (szczególnie gdy robimy go sami) miał dawać taką moc jak taki porządny wiatrak hehehe... wał niesamowity.

Andre
2017-01-12 11:08:43

Z tego co pamiętam, to kilka lat temu technologia Keshe zrobiła mnóstwo szumu z powodu zapowiedzi urządzenia (magrav), które potrafi samo wygenerować prąd i to o takiej mocy, że może zasilić cały dom. Miał to być przełom, ponieważ mieliśmy być niezależni od dostawców prądu. Minęło trochę czasu i póki co pojawiają się jakieś urządzenia, które podobno według ich twórców redukują zużycie prądu, ale w dalszym ciągu nie są tym, czym miały być. Nie dają wolnej energii.
Kiedyś nabyłem keshe health pen, aby przyjrzeć się tej technologii, ale jakoś ten przyrząd nie zrobił na mnie dużego wrażenia.
Coraz bardziej zaczynam wątpić w technologię Keshe. Nadal od czasu do czasu obserwuję w jakim kierunku zmierza. Może i te mini urządzenia mogą mieć jakieś sensowne zastosowanie w życiu w granicach rozsądku jeśli faktycznie mogą pomóc i działają, ale trochę niepokoi mnie rozmach tej technologii, bo zaczyna się niby od takich prostych health penów, a kończy na podróżach kosmicznych, klonowaniu i kto wie na czym jeszcze. Zbyt duże nadzieje wiążą ludzie z tą technologią. W dodatku te mini-urządzenia jak health-peny, poduszki zdrowia itp. nie są czymś przełomowym, bo od dawna można było skonstruować takie przyrządy korzystając z darów natury, które dają większą i przede wszystkim żywą moc (np. materace gorczycowe, poduszki z łusek gryki).
Oprócz tego tak jak wspomniałem wcześniej, keshe miał przede wszystkim dać wolną energię bo od tego się zaczęło, a póki co nie widziałem jeszcze w internecie, aby ktoś zaprezentował takie działające urządzenie.

Meduzes
2017-01-12 10:25:31

Wiesiu - " a nie czekać na monitorowe zmiłowanie .... wpuści nie wpuści ... "

Z całym szacunkiem wy również na swojej stronie publikujecie tylko te artykuły i wpisy użytkowników które są spójne z waszą percepcją postrzegania świata. Resztę blokujecie i usuwacie ...

Patrząc z tej perspektywy na sprawę nie różnicie się niczym... Każdy broni tego co wie lub w co wierzy... inną kwestią jest czy ma rację ...

Wiesiu broń boże niczego nie zarzucam. Po prostu dostrzegam schemat i ułomność funkcjonowania ludzkiej psychiki. Podobny schemat widziałem wczoraj na mównicy sejmowej gdy jedni zcierali się z drugimi ... Obie strony broniły swojej wiedzy, wiary, rozumienia świata

Każdy wpis, artykuł, pogląd, wniosek, rozmowa, zdarzenie, zachowanie, sytuacja to jakaś informacja. Cały szkopuł w tym by być na tyle świadomym by wyłuskać z tego prawidłowy wniosek ... I to jest Świadome poszukiwanie ...

Przyglądam się politykom i widzę ich błędy, wkładam palce do kontaktu i doświadczam że to boli, uderzam głową w mur i wiem że nie warto tego powtarzać, patrzę na postawę Wiesi i MP i ... wnioskuje że ta droga też prowadzi na manowce

Wiesława
2017-01-11 23:43:18

... i możecie dokładnie te wpisy, które tam są zablokowane przekopiować tutaj .... a nie czekać na monitorowe zmiłowanie .... wpuści nie wpuści ...
sam się wpuścił w kapustę ...
a jego klakierzy niech walczą u niego, tutaj nie mają wstępu .... tak dobrze nie ma, 2 grzybki w barszcz to za dużo!

Wiesława
2017-01-11 23:27:31

Jeśli MP blokuje komuś posty u siebie na blogu, macie możliwość wyrażenia swojej opinii tutaj na tej stronie, daje wam pole bez cenzury, czego nie nie możecie na tamtym blogu tzw. "bez cenzury", który "głosi prawdy i tylko prawdy", możecie tutaj, wasze wpisy nie będą cenzurowane i wejdą online, możecie nawet używać innych ników niż macie na tamtym blogu ...
tutaj możecie swobodnie podyskutować na temat MMS, technologii keshe i co was jeszcze boli ... a na tamtym blogu nie macie możliwości się wypowiedzieć... bo dostajecie bana i przydomek żydowski hasbara ...co oczywiście jest super wstrętnym wybiegiem....

Zapraszam ...

Dobry Samarytanin
2017-01-11 23:23:33

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 4 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 10.01.2017
https://www.youtube.com/watch?v=1Q61hOIRDUc

Wiesława
2017-01-11 21:16:11

MP za pomocą technologii Keshe wybiera się w kosmos, mieszkać na innej planecie, co i nam proponuje... póki co ja zostanę tutaj .... nie stać mnie na bilet w jedną stronę.... Keshe trochę się ceni ....
a on jak poleci, będzie z nim spokój i z jego życiową filozofią, miejmy nadzieję ...
odlecą pewnie też wszyscy jego klakierzy ...

tylko, że mnie się wydaje, ze oni już wszyscy odlecieli ....
jeno tego jeszcze nie zauważyli ...

Andre
2017-01-11 20:54:17

Pojawia się taki trochę paradoks, bo strona MP ma w opisie napisane "Wiadomości i informacje bez cenzury".

Na MP zaglądam nieregularnie od kilku lat, ale im dłużej to robię, tym coraz bardziej wydaje mi się, że nie jest to strona dla ludzi świadomych. Zwłaszcza, gdy czytam komentarze co niektórych osób. Bardzo przeszkadza mi cenzura, bo chętnie przeczytałbym wszystkie za i przeciw, dlatego szkoda, że Panią tam zbanowali, ale chociaż odpocznie sobie Pani od tych wampirów energetycznych.
A cała ta technologia keshe, quantec itp promowaną na tym blogu, jako wielki przełom dla ludzkości i dająca wielkie nadzieje jest dla mnie takim przełomem, jak zamiana u faceta z krótkowzrocznością okularów na soczewki - niby super, że nosi nowoczesne i niewidoczne soczewki, ale w dalszym ciągu ma wadę wzroku.
Jeśli człowiek ma się rozwijać przez technologię, to chyba coś jest nie tak. Wierzę, że w człowieku drzemie ogromny potencjał, ale ścieżką prowadzącą do rozwoju tego potencjału z pewnością nie są strony z teoriami spiskowymi, bo na dłuższą metę mogą doprowadzić co najwyżej do chorób psychicznych lub innych uszczerbków na zdrowiu.

Nie chciałbym oceniać Pana MP, ale jak ostatnio się zachowuje to wszyscy widzą. Dlatego z dużym dystansem traktuję jego wpisy.

A rodzinę już jakiś czas temu przestrzegłem przed tym mms.

JAN
2017-01-11 19:58:48

Gdzie się podziały twoje peniądze https://www.youtube.com/watch?v=oJ8QaQ_1JxQ

Wiesława
2017-01-11 19:29:37

I jeszcze dodam ... jeśli monitorowi by chodziło o PRAWDĘ to by mnie nie zbanował, kiedy wyraziłam na ten temat na jego blogu opinię, mądry człowiek wysłucha jak inny ostrzega
a głupi szybko przykrywa swoją ignorancje i cwaniactwo ...
najwyraźniej psułam im biznes ...
ja wysłuchuje ludzi, którzy mają inne zdanie na temat jakiegoś leczenia, b ono jest zbyt ważne aby się nim bawić ....
i sama prowadzę dochodzenie, na lewo i na prawo ...
po to mi bozia dała rozumek aby go używać!
A nie łykać wszystkiego z netu co tylko wpadnie pod rękę ....

Wiesława
2017-01-11 19:18:04

A tu jeszcze jeden ostrzegający raport dotyczący MMS ....
sorry po ang,
ale dziś to chyba nie problem ....

http://healthwyze.org/reports/320-jim-humbles-mms-fraud

Wiesława
2017-01-11 19:02:47

Andre,
więc uświadom rodzinę na co się piszą ...
aby nie było za późno....
widzisz tam podważa się takie autorytety jak prof. Majewska a promuje szarlatanów wszelkiej maści .... którzy to myślą, że mają władzę nawet nad duszą człowieka ... i mogą sobie nią tak zarządzać jak swoim polem .... kiwną palcem i ta już jest w ich mocy ...
hola, hola, nie tędy droga ...
mało tego, że uszkadzają ciało to jeszcze im za mało, to jeszcze wdzierają się do duszy człowieka ... tylko pytam - kto im dał do tego prawo???

Andre
2017-01-11 18:51:51

Ciekawe ilu zdecydowało się zakupić mms po przeczytaniu o nim na tamtym blogu. Według statystyk rankingowych wychodzi, że strona monitora ma bardzo wysoką oglądalność. To trochę przeraża.. nawet parę osób z mojej rodziny często tam zagląda i traktuje wpisy bardzo serio, w tym jedna nawet chciała to coś kupić
Poza tym temat mms nie jest tematem nowym na MP, bo był on prezentowany już w 2013r, jako lek na 95% chorób.

ZAHIR
2017-01-11 18:35:57

Wolni jesteśmy na tyle na ile to czujemy... a lęk i rzeczy materialne są czynnikami, które wpływają bardzo silnie na ograniczenie naszej wolności osobistej... zastanów się, czy ty na pewno odnalazłaś Boga, którego szukałaś...

Wiesława
2017-01-11 17:47:34

Miałam sprawę przemilczeć ... ale jeśli ktoś idzie ze mną w zaparte, ja też potrafię ...

cyt z blogu Monitor Polski,
"Ciekawyyy
11 stycznia 2017 at 14:40
Właśnie te tematy , również dają mi prawo do pierdolca podejrzewać iż taki pan Peryskop nota bene człowiek nauki z ignorancją plecie iż zderzak Łągiewki słabo hamuje tudzież cele/separatory HHO to trafione brednie demagogów lub twierdzić z uporem godnym specjalistki chrystusowego kundalini iz MMS to w zasadzie trujący chlor."

I właśnie na efekty tego "uzdawiającego" chloru nie trzeba czekać długo, sam Monitor opisuje skutki swojego leczenia na swoim blogu ... człowiek po podaniu przez niego MMS wylądował w szpitalu w nieciekawym stanie ... a teraz wrzeszczy oczywiście na cały świat, że to lekarze-"tłumoki" chcą go zabić na organy, bo nie leczą poszkodowanego MMS.
Takie rzeczy powinny być karalne, jakim prawem ktoś taki w ogóle bierze się za uzdrawianie ludzi, nie posiadający żadnej wiedzy ani uprawnień ....
i oczywiście mnie się obraża, bo to moja wina, że ostrzegam ludzi przed toksycznym leczeniem i takimi szarlatanami, w dodatku preparatami wątpliwego pochodzenia.
I ile jeszcze takich ofiar będzie... ludzie to nie sunie aby prowadzić na nich takie eksperymenty! A ja nawet jestem przeciwna eksperymentom na zwierzętach, to też czujące istoty. I mydlić chlorem oczy panie nieciekawwyyy to można sobie ale nie mnie ....
a tu masz jeszcze jeden dowód na to, że chemia niszczy a nawet zabija człowieka ... jak ci nie wystarczą na to słowa, to posłuchaj co mają w tej kwestii do powiedzenia dźwięki ...
ale to już jest wiedza dla gramotnych, nie wiem czy nieciekawy do końca ją pojmie ....

AMAZING! Scientist translates chemistry into MUSIC! (ELEMONICS)
https://www.youtube.com/watch?v=TghTECI5MJo

Beate
2017-01-11 15:43:19

Wolnosc hmmm wpadam w zadume jak slysze, czytam to slowo. Coz naprawde warte sa te slowa? ...Slowa, slowa puste slowa....
Dla mnie to jedno z wielu slow, ktorych uzywa sie na plakatach, w reklamach, piosenkach filmach itd.. w naszym swiecie uzywa sie bardzo duzo slow, ktore tak naprawde nic nie znacza.
Te znaczace slowa zostaly wyparte, zabronione, czesto zastapione synonimami, czy "bezpiecznymi" slowami.
Jak wypowiadam to slowo WOLNOSC, dlaczego czuje taka gleboka tesknote w sobie, swoim serduszku, choc mam dobre zycie, mam co potrzeba aby byc szczesliwa, kochanych ludzi dookola siebie a jednak czegos brakuje, czuje, ze to cos bardzo waznego...Najpierw myslalam, ze to tesknota za Bogiem, Boga odnalazlam, szukalam GO na wlasna reke dlatego odnalazlam.
Niestety ta tesknota ciagle jest i odczuwam ja coraz czesciej.
Dzisiaj wiem, ze to jest brak bycia WOLNA w pelnym slowa tego znaczeniu, tak jak bylo na poczatku.
Tkwi we mnie ta tesknota i ogromna chec, uwolnienia sie, jak ten ptak ktory wyklul sie na wolnosci, ale ktos zlapal go w siec, bo spodobaly sie jemu kolorowe piorka i spiew.
Ptak od wielu lat siedzi zamkniety w klatce z ta tesknota w sercu i wyrywkowymi wspomnieniami z wolnosci i ciagle slyszy, ze to jest dla niego najwspanialsze, cudowne, beztroskie, bezpieczne zycie.
Jestesmy wlasnoscia swojego pansta, nalezymy do niego z dniem naszego urodzenia i zarejestrowania nas. Powstaly panstwa, otoczono je granicami, miasta, gminy, rozwinela sie" kultura", cale aparaty panstowe, ktore pochlaniaja masy naszych pieniedzy, ktore to sa "inwestowane dla NASZEGO dobra".
Po to sie to robi? Ano, po to, aby dac nam ta iluzje bezpieczenstwa, no przeciez terrorysci, ze sie panstwo o nas troszczy, wspiera i pomaga. Jakos tego nie widze, jak patrze dookola, wprost przeciwnie. Biedni sa coraz biedniejsi a bogaci, coraz bogatsi.
Jakie panstwo o nas dba? To sami placimy, nie panstwo, to z naszych podatkow, ktore czy sie nam podoba czy nie musimy placic. Byly czasy, ze za nie placenie podatkow tracilo sie zycie, teraz nasza kultura BARDZO sie rozwinela, bo obliczaja nam ile mamy placic w zaleznosci od dochodow, w niektorych krajach placa takze podatki koscielne. Coz za wspanialomyslnosc!!

Tak, jestesmy wspanialymi Istotami Bozymi, niestety nie wszyscy o tym wiemy, to niewazne, lepiej zyc w nieswiadomosci, a co z wygodami bezpieczenstwem?
Jednak sa tacy, ktorzy wiedza doskonale, kim my jestesmy, dlatego tak o nas " dbaja", zeby nikt nam w tym wspanialym snie nie przeszkadzal, nie obudzil.
Jak zaduzo sie "duszyczek obudzi", a nie daj Boze uaktywni im sie 3 oko, oj to bedzie mial ktos duzo problemow. Jak myslicie kto?
Bardzo wazne, aby sie otrzasnac z tego letargu i glebokiego snu...choc nie jest to przyjemne, bo nam "rozwali sie" cale nasze dotychczasowe wspaniale, bezpieczne zycie.
Bez przebudzenia slowo WOLNOSC nie ma znaczenia. Takie jest moje zdanie, ktorym sie z Wami podzielilam

Pozdrawiam

Enigma
2017-01-11 13:44:34

W nawiązaniu do warunków życia w Polsce i na zachodzie to wydaje mi się ze to jest olbrzymia przepaść...na zachodzie biedni mają 10 razy lepiej niż u nas klasa średnia.
Ludziom naprawdę brakuje tu często na jedzenie, albo życie wygląda na zasadzie kupię to w zamian za tamto. I chociaż nie uważam za dobrą polityke rozdawnictwo kosztem zapaści gospodarczej, to w Polsce po wprowadzeniu programu +500, o połowę zmalało zainteresowanie chwilówkami..o czymś to świadczy niestety....
Na "pocieszenie" dodam, że na wschód od nas jest jeszcze gorzej....

ZAHIR
2017-01-11 11:08:57

WOLNOŚĆ
Wolność jest w nas
masz jej tyle ile sobie jej dasz
wokół lubią cię zastraszać
ale Ty musisz ten ucisk ugaszać
idź przed siebie w stronę słońca i stwórcy Twego
nie ma na tym świecie nic milszego
bo wolność daje ci wszystko czego ci w twym życiu brakuje
a twoje serce w wolności tylko się raduje
jesteś taki wspaniały i wyjątkowy
nie daj się ograniczać przez obmowy
bądź czysty na twoim sercu i duszy
a wszystko w dobrym kierunku ruszy
i nie bój się żyć tak jak dyktuje ci serce
rozłóż w stronę słońca i nieba twoje ręce
tam cała prawda ukryta
tam cała prawda wyryta
pij kielich tej prawdy płynącej z Twojego serduszka
a On cię do siebie przytuli jak puchowa poduszka
Tyś dziecko i stworzenie Boże
kto jak nie On Tobie zawsze i wszędzie pomoże...
pokładaj więc w twoim Sercu i w Nim Twoje troski
bo to On ma dla ciebie najlepszy plan Boski

Pozdrawiam słonecznie ZAHIR

P.S. Każdy nas jest wspaniały, wystarczy tylko to coś w sobie odkryć a to coś jest w naszych Sercach... otwierajmy je, a wszystko zacznie się zmieniać... nie lękajmy się... a wszystko zacznie iść w dobrym kierunku... dajmy sobie szansę...

Dobry Samarytanin
2017-01-11 09:50:37

Kamil: Jeżeli myślisz, że jeszcze tu kiedykolwiek wejdziesz online to zapomnij, miałeś swoją szansę, zmarnowałeś ją. Twoje posty lecą od teraz bezpośrednio do śmietnika niezależnie od tego co w nich będzie napisane, treść już nie ma jakiegokolwiek znaczenia... ale oczywiście możesz pisać dalej... skasowanie twojego wpisu zajmuje mi całe 2 sekundy

John
2017-01-11 09:34:53

Witam!

Mam pytanie do Wiesi a także do wszystkich odwiedzających na temat medalionów energii skalarnej. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat lub ma może doświadczenie z efektów noszenia takiego medalionu?

Wysyłam linki dot. inf. na temat tych medalionów:

https://www.youtube.com/watch?v=3EFjiRkdlnM

https://www.youtube.com/watch?v=sNV4hfX096o

https://www.youtube.com/watch?v=GzsiOfrK7vY

https://zdrowoiwiecznie.pl/pl/c/Medaliony-Quantum-Pendant/29

Dobry Samarytanin
2017-01-10 22:18:32

Nawracacze szybko "kończą żywot" na tej księdze gości

Wiesława
2017-01-10 22:10:51

tia, póki co ci "przebudzeni" sami zanoszą kasę do swoich pasterzy ...
a ci się tylko bogacą i robią się coraz bardziej zuchwali ....

nawet i do mnie się tu dobierają i straszą karą bożą ...
prawie każdego dnia ktoś mnie tu nawraca ....
bo się własnie przebudził i myśli, że ma do tego prawo!


Dobry Samarytanin
2017-01-10 22:06:34

Andre: dobre

Andre
2017-01-10 22:04:52

W nawiązaniu do biednych i bogatych:
https://www.youtube.com/watch?v=Mx9QmOumHqc

Syrjuszka
2017-01-10 21:50:48

Uważam ,że rozwijanie świadomości u ludzi to jedyna droga upadku rządów.
Niskie energie nie mogą rządzić wyższymi.
Poprzeż własny rozwój wpływamy na rozwój naszego otoczenia ,bliskich przyjaciół członków rodzin.Jeśli przybierze ten rozwój rozpędu a obserwuję ,że ma to miejsce .-wierze w lepszy świat., w nowego obudzonego człowieka.To już się dzieje, szczególnie w Polsce.

Wiesława
2017-01-10 21:35:42

... jeszcze muszę dodać, że i kościół na mnie zdenerwowany,
bo nie zasilam ich tacy ...
ja trza a mam nadwyżki, daje jeszcze biedniejszym ....
i tak my bidule się wspieramy i jakoś tam żyjemy dalej ....
bogacze niech się martwią, bo szybko swój majątek mogą stracić ...

Wiesława
2017-01-10 21:24:17

Tak, słońce świeci na niebie dla wszystkich tak samo ....
a ci zachłanni wcześniej czy później sami padną, jak będzie więcej takich jak ja ...

oni mnie zrujnowali a teraz ja ich rujnuję , jeśli będzie więcej takich jak ja to szybko zbankrutują .... nie korzystam z przemysłu mięsnego, alkoholowego, nikotynowego, motoryzacyjnego, narkotykowego, zaplecza medycznego ......... i brakuje paluchów aby to wszystko wymienić .... a bez klienta ich biznesy szybko padną .... wówczas bardziej poszanują naród .... bo bez narodu nie ma rządu ... a nawet nierządu ....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >
Emaile Archiwalne