REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Random
2017-05-26 18:21:45

Zależności życia i jego nieskończone i nie do powtórzenia głębokie , płytkie , widocznie i nie widoczne okoliczności wraz z nimi płynące z prawdobodobieństwem lub nieskończonością możliwości a wraz z nimi tryliardy naturalnie niepowtarzalnych częstotliwości w wielkim teatrze i koloseum i szkolę na największej twardzielce naszej ukochanej wspólnej matce Gaji.

Damian
2017-05-26 16:59:35

pawel ten
Każdy musi przejść swoją drogę do zrozumienia siebie. Nie jestem do końca katolikiem więc niestety możemy się nie zrozumieć, a tłumaczenie mojego stanowiska wymagałoby zagłębienia się w szczegóły. Jeśli wierzysz w to co piszesz to nie ma potrzeby żebym próbował to zmienić

pawel ten
2017-05-26 12:30:28

Damian
2017-05-24 11:22:23 bogactwo materialne to samouwielbienie egoizm pycha dlatego sam Jezus mowil , prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego. bogadztwo duchowe to co innego jaką bowiem korzyść odniesie człowiek choćby cały świat zyskał, a na swej dyszy szkodę poniósł albo co da człowiek w zamian za swoja duszę? a czas ucieka dni sa skrocone

Rose
2017-05-26 10:05:53

Coś w tej szałwii białej jest, że uspokaja, ja po pracy z nią czuje się odprężona i wyciszona. Używam również do oczyszczania kamieni.

iza
2017-05-25 01:57:27

proszę o modlitwę w intencji mojego Taty; odszedł wczoraj, 23 maja, przygotowujemy się do pogrzebu, chciałabym jakoś pomóc Tacie, modlę się, proszę Was, pomódlcie się w intencji mojego Taty Tadeusza; dziękuję

Damian
2017-05-24 17:05:30

Baśka,
Oczywiście, że to tylko moja własna opinia jedynie dla mnie prawdziwa. Poparta jest moimi obserwacjami, artykułami oraz książkami, które przeczytałem. Dopóki w to wierze jest to moja osobista prawda. Ty możesz obserwować świat zupełnie inaczej, słuchać zupełnie innych ludzi, przeżywać zupełnie odmienne doświadczenia. Z tego właśnie powodu możesz wcale nie rozumieć mojego stanowiska,a ja twojego i jest to zupełnie normalne. Dlatego każdy żyje jako oddzielna jednostka żeby mógł wszystko rozumieć po swojemu i w swoim czasie

przemek
2017-05-24 16:18:41

Odebrałem właśnie wynik badania na borelioze Eliza w kasie igm 0.01 norma do 0.20. 020/030 wynik wątpliwe więc chyba przy takim wyniku niema boreliozy nie wiem czy jest sens robić western blot lub jakieś inne

Baśka
2017-05-24 16:14:52

Tylko dywagacje....czy może Damianie lub Luntek pamiętacie więcej...coś sprzed przyjscia na Ziemię. Jestem bardzo ciekawa ludzi ,którzy pamiętają więcej, czują więcej...bez zadnych medytacji. Jeden pięknie śpiewa a drugi czuje innych ludzi słyszy ich myśli, widzi obrazy z ich oczu. Są tacy?

Damian
2017-05-24 11:22:23

Baśka,
Dla duszy nie istnieje złe i dobre życie. Liczy się jedynie doświadczanie. Dusza żeby zrozumieć siebie lepiej musi poznać każdy aspekt życia. Jeśli pragnie poznać życie w ubóstwie lub w bogactwie albo takie przeciętnego "Kowalskiego" to takiego właśnie dozna, proste co nie?

Justyna
2017-05-24 11:20:11

A jest jakiś naturalny , skuteczny sposób na kleszcze i pchły dla kotów? Czytałam , że olej kokosowy, albo roztwór octu jabłkowego z wodą i jakimiś ziołami...Pani Wiesiu , jak Pani chroni swoje kotki?

Baśka
2017-05-24 10:01:07

Damian.....zapragnęła dusza......ale z jakiego powodu jeden pragnie żyć szczęśliwie zdrowo w miłości i bogactwie, a inny zupełnie odwrotnie? Jest jakaś przyczyna skoro jest rezultat???

Damian
2017-05-23 23:50:50

Luntek,
Zgadzam się z twoim podejściem chociaż nie uważam te twórców strony za złe. Także uważam, że karma nie istnieje w dosłownym jej znaczeniu. Nie zgadzam się z tym że jak zrobimy coś złego to musowo spotka nas coś złego. Za to wierzę w prawo przyciągania, które przyciąga do nas wydarzenia które są zgodne z naszymi wewnętrznymi uczuciami. Co do przeznaczenia zależy co przez to rozumiesz. Według mnie każdy przychodzi na ziemię żeby doświadczyć tu życia takiego jakiego zapragnela dusza. Dla duszy życie tutaj to przygoda, gra na scenie. Przychodzimy tutaj żeby lepiej zrozumieć siebie, naszego Boga wewnętrznego i emocje jakich doświadczamy tutaj mają nam w tym pomóc .

Random
2017-05-23 23:43:48

Czy rozbicie na alter osobowości to rozbicie naszych duchowych cząstek czy raczej podpięcia i opętania czy może to i to albo to albo tamto ?

Anna 2
2017-05-23 23:22:11

http://www.rozanski.ch/tanacetum.html

Dodam do tego, co napisała Wiesława, że dla zarówno odtruwania organizmu, wzmocnienia jak i odstraszania kleszczy nie zapominajmy o wrotyczu. Jest właściwie wszędzie i warto o nim pamiętać bo ma nieocenione właściwości.
Leczyłam boreliozę dwa lata antybiotykami nie widząc innej możliwości. Dziś nie poszłabym ta droga, bo choć kuracja mi bardzo pomogła, to że skutkami ogromnych ilości abx walczę do dzisiaj ósmy już rok.

Wiesława
2017-05-23 19:18:00

Luntek,
sorry, szkoda mi czasu na dyskusje z tobą ....

Wiesława
2017-05-23 19:14:37

Jako tarczę przed kleszczami, komarami najlepsze są naturalne olejki eteryczne: z drzewa herbacianego, goździkowy, rozmarynowy, cytrynowy, jałowcowy, miętowy, waniliowy.
Kiedy macie ogródki, wieczorem palcie podobne kadzidełka lub zapachowe świece ...sadzcie w pobliżu drzwi, okien kocimiętę, rozmaryny, miętę, bazylię, w ten sposób odstraszacie komary przed wchodzeniem do mieszkań ....

Wiesława
2017-05-23 19:00:42

Syriuszka,
przede wszystkim przyjrzyj się sobie - dlaczego te nogi ci puchną?
Wspominasz o nadciśnieniu .... a to mi od razu mówi, że masz złą dietę,
źle pracuje czakra śledziony, obciążone są nerki, masz złą gospodarkę wodną w organizmie ...
może to być również obciążone serce ....
albo poprostu zbyt mało ruchu, nadwaga, przyjmowanie niewłaściwych leków ... i wiele innych ....
również proponuje otoksynować organizm, robić codzienne ciepłe kąpiele stóp w wodzie z solą, zmienić dietę, pić sok z selera i wprowadzić w życie więcej trybu chodzącego niż siedzącego .... ale nie przeciążać stóp ....
zbliża się pora czereśniowa ... przeprowadź kurację czereśniową, w celu uzyskania właściwej gospodarki wodnej.

Wiesława
2017-05-23 18:38:24

Przemek,
przede wszystkim leczenie boreliozy należy rozpocząć od oczyszczenia organizmu z toksyn i metali ciężkich (tak zresztą postępujemy w przypadku leczenia wszystkich ciężkich chorób).
Od razu piszę, leczenie jest ciężkie i żmudne i trzeba ustawić opcję - cierpliwość i systematyczność. Musimy miesiącami wzmacniać układ immunologiczny za pomocą odpowiedniego pożywienia i ziół .... przede wszystkim trzeba dostarczyć organizmowi żywego pokarmu i ozonowanej wody .... mocno dotlenić organizm.
Wskazane jest używanie środków napotnych w celu łatwiejszego usunięcia toksyn z mięśni i kości (może być sauna)... tam głęboko ukrywają się bakterie ....idzie lato, więc dobrze jest wygrzać się w słońcu, udać się na gorące piaszczyste plaże, zakopać się w gorącym piasku i tak poleżakować ile się da .... dobry jest ciepły popiół zmieszany z piaskiem - stare metody wiejskich znachorów i zielarzy, nie na darmo w czerwcu, w noc Kupały stosowano magiczne rytuały oczyszczania ogniem i dymem za pomocą ognisk palonym z piołunem, jarzębiną i innymi ziołami, które mają swoją czarodziejską moc i wyganiają z człowieka złą siłę, czyli chorobę.
Do usunięcia metali ciężkich wskazana jest kolendra z chlorellą (nie przyjmować w tym samym czasie vit C, ), bardzo wskazany jest olejek kolendrowy .... w trakcie terapii zwiększamy stopniowo ilość kropli i tabletek chlorelli .... nie dajemy od razu dawek uderzeniowych aby nie doprowadzić do nadmiernego wydzielania się toksyn, słaby organizm może sobie nie radzić i może dojść do nadmiernego obciążenia wątroby i nerek .... usuwamy je stopniowo ....

wskazane są ciepłe codzienne kąpiele stóp z dodatkiem garści soli morskiej lub himalajskiej (stosować przed snem), dobre są kąpiele całego ciała z dodatkiem naparu pokrzywy (wspaniała pora na tą terapię!!!)...
następny etap to zioła, jedno z bardziej znanych w leczeniu tej choroby jest rdest japoński, wilcacora, czystek, vit. C, D3, K2, koenzym Q10, olej lniany, krzem ... i wiele innych, w zależności od kondycji chorego. I trzeba robić wszystko aby wzmacniać układ immunologiczny, ustawić odpowiednią dietę raczej bez zwierzęcych tłuszczy, wskazana jest owocowo-warzywna odkwaszająca organizm. W celu odkwaszenia organizmu dobrze jest pić 2x dziennie 1 szklankę ozonowanej wody z 2 łyżkami octu jabłkowego i 1/3 łyżeczki sody oczyszczanej (bez aluminium), ten napój ma właściwości odkwaszające organizm ....
i jak wspomniałam, boreliozę leczy się długie miesiące .... nawet kiedy nam się wydaje, że nastąpiła poprawa, to w chwili przerwania kuracji choroba wraca. Bakteria potrafi się dobrze ukryć w organizmie.

Luntek
2017-05-23 18:27:33

Kilka przekonań twórców tej strony bardzo mi się nie podoba...
Wg mnie karma nie istnieje, nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, jeśli się chce to mozna zdobyć sukces na płaszczyźnie materialnym i osobistym, nie trzeba cierpieć żeby sie rozwijać, nie ma żadnych etapów ani lekcji.

Bozena2
2017-05-23 17:12:20

Kochana pani Wiesiu,czytalam post przemka o jego problemach dotyczacych boreliozy,jest wiosna ,przepiekna pora roku,cudny czas na wedrowki I wycieczki,jak sie zabezpieczyc przed kleszczami..

Dziekuje za jakiekolwiek porady.

Dobry Samarytanin
2017-05-23 16:32:28

Vasco: na przyszłość staraj się nie używać brzydkich słów

Vasco
2017-05-23 12:47:30

Witajcie, nie chcę śmiecić, ale myślę, że to jest dobre miejsce, żebym to napisał...
Jestem młodą osobą i naprawdę czuję się chujowo pod względem psychicznym.. od paru lat (jak nie od dzieciństwa)
Głębokie rany i lęki hamują przepływ energii i miłości we mnie.
Czuję blokady w wyrażaniu myśli i uczuć jak i w samo-kreacji.
"rzuciłem szkołę, żeby się uczyć" pragnę teraz naprawdę się uczyć i doświadczać, ale nie w systemowy sposób. Pragnę podróżować, ale się po prostu boję.
Miałem złe doświadczenia z marihuaną która mnie zdefragmentowała a przez pewien czas myślałem, że jestem ofiarą MIND CONTROL .
Cały czas pracuję nad sobą, ale te stany falowo mnie atakują i nękają. ?? To tyle pozdRAwiam

Syrjuszka
2017-05-23 04:42:54

Piękny ten Twój Vancouver Wiesiu.

Pozdrawiam wiosennie Wszystkich.

Wiesiu mam pytanie , jak poradzić sobie z obrzękami nóg.
Zmagam się od kilku lat z wieloma dolegliwościami.
Kiedy robi się ciepło utrudniają mi życie obrzęki nóg. Staram sie ten problem jakoś ogarnąć ale nie bardzo mi wychodzi. Pije więcej wody ,sama masuję nogi regularnie. Zajadam morele,piję ocet jabłkowy. Nie mogę nosić tylko rajstop uciskowych bo czuję sie jak w pancerzu.

Od dwóch lat zażywam Candesartan na nadciśnienie. Doczytałam,że może on powodować świąd skóry jak i obrzęki. Lekarzom coraz mniej ufam . Chciałabym odstawić ten lek . Jak nadciśnienie uregulować bez leków.

Czy możesz mi Wiesiu służyć swoją wiedzą?

przemek
2017-05-23 00:29:25

stosuje zwyczajne dawki tych olejków raczej nie więcej niż 1ml dziennie choć pare razy zdarzyło się więcej, głównie jednak mniej: na węzły chłonne szyjne czy na rekę. Stosowałem olejek herbaciany, pichtowy rozmarynowy przeważnie jeden w ciągu dnia. Nie zaobserwowałem jakiś wybitnych reakcji na nie w sensie 40 stopni gorączki zimne poty dreszcze czy cos, co najwyzj jak za duzo nawaliłem odczułem lekkie mdłości ledwo odczuwalne, taki brak apetytu -choć byłem wstanie normalnie zjeśc obiad, moze jakies inne nieswoiste objawy jak zabolenie czegoś czy jakiś szum w uszach były ale nie na tyle istotne bym je zauwazył. Ogólnie nie ma jazd po olejkach w normalnych ilościach. W internecie istnieje pojęcie testu olejkowego ale tamktoś wysyłka olejki o dziwnych nazwach typu K1 ABC i tymi mieszaninami każe sie łoić z tydzien, więc nie wiem czy "mój test" jest wiarygodny i miarodajny

przemek
2017-05-22 23:19:38

Droga Pani Wiesiu i wszyscy mający pojęcie na temat Boreliozy. Od kilku lat coraz bardziej trzeszczą mi stawy co na ogół nie powoduje bólu. ostatnio pobolewają mnie lekko kolana, reumatolog zrobił usg barków i kolan i mówi że wyglądają dobrzezapisał struktum 500 na smarowanie w stawach) Mówił że miał kilku pacjentów chorych na borelioze którym po leceniu przeszły stawy. Od kilku miesięcy używam olejków herbaciany, rozmaryn, pichtowy. Mam wrażenie że po nich posmarowane stawy są bardziej sprężyste/ mniej bolą, ale nie jest to żelazna reguła. Niema reakcji borksa haimera(słynne herxy) powstajace przy zabijaniu bakterii-dobrze się czuje po olejkach-głównie psychicznie. Co myślicie o moim przypadku i obawach. Rok temu ugryzł mnie kleszcz ale suchość stawów, mam od kilku lat i nie wiem czy to brak kolagenu czy coś gorszego

hhhh
2017-05-22 20:09:16

https://secure.avaaz.org/campaign/pl/end_plastic_pollution... trzymajcie sie pozdrawiam D S i panią Wiesławę

Wiesława
2017-05-22 19:13:44

Bogusław,
każdy gatunek szałwii nie jest pozbawiony swoich magicznych mocy, tak uzdrawiających jak i oczyszczających .... ale zajrzałam na słynne w Polsce Allegro, widzę mają tam białą szałwię jeśli jesteś nią zainteresowany ...
akurat ta szałwia wymaga do chowu odpowiedniego klimatu ... i raczej ciężko będzie ją wychodować w polskim ogródku.

Kuba
2017-05-22 18:44:33

"Kieruj również mądrze swą miłością, gdy usiłujesz coś na zewnątrz!
Nie miłować oczywiście nie oznacza: nienawidzić!
Wiele z tego, czego nie masz bynajmniej „nienawidzić”, musisz jednak pozostawić poza obrębem swej miłości!
Musisz znaczną większość tego, co nie jest tobą samym, traktować bez miłości i bez nienawiści...
Miłować masz to, co cię prowadzi ku tobie, a tym samym ku mnie!
Wszystko inne zawsze pozostaje poza zasięgiem twej miłości!
Jakże byś mógł się nauczyć miłować, co miłować winieneś, jeśli byś nie miłował samego siebie, w którym jedynie odsłonić ci może się twoja najwyższa miłość?!

Dopóki nie poznasz i nie umiłujesz „ponad wszystko” siebie samego, cała miłość twoja na zewnątrz będzie jeno pozorna i złudna.
Jeśli wyda ci się wcześniej, że „miłujesz”, oszukasz sam siebie oraz oszukasz to, coś zdaniem swoim „umiłował”....
Wtedy dopiero staniesz się naprawdę miłującym, gdy się nauczysz miłować samego siebie!
Wszyscy wielcy miłujący żyli zawsze w miłowaniu siebie, ogarniali żarem miłości siebie samych!
Wiedz jednak, że nawet tam, gdzie w żadnym razie miłować nie należy, nie powinieneś żywić nienawiści, jeżeli chcesz mnie osiągnąć w swej najwyższej miłości!
To, że się czujesz zdolny do nienawiści, niechaj ci służy za dowód twojej siły miłowania - ale nie wszystko, do czego czujesz się zdolny, służy ci do osiągnięcia siebie samego!

Miłowanie jest wielkim potwierdzeniem tego, co miłujesz, - nie - miłowanie zaś jest zaprzeczeniem, - atoli nienawiść jest przyznaniem się do niemocy usunięcia z drogi tego, czemu przeczysz!
Ale wszystko, czemu przeczysz powinieneś uważać za nie istniejące dla siebie!
Masz nie chcieć tego więcej widzieć i nie darzyć go siłami, które czerpie ze zwracania nań twej uwagi!
Jeżeli dasz nienawiści zapłonąć w sobie, to będziesz wciąż to, co nienawidzisz, żywić własnymi siłami, i strzeż się, aby nie urosło ono na potwora, który cię pożre....
Prawdziwie miłujący, którzy w swej najwyższej miłości mnie odnaleźli, doprawdy nie byli niedołęgami potakującymi wszystkiemu, co ich spotkało, i umieli stanowczo odrzucać to, co odrzucić należało, ale żaden z nich nie żywił nigdy nienawiści!Tak też i ty musisz się starać opanować nienawiść, a jeśli ci się to nie uda dziś, to przezwyciężysz nienawiść jutro, o ile będziesz czuwał i starał się wznieść ponad nienawiść.

Im rychlej zrozumiesz, że wszelka nienawiść twoja żywi jeno przedmiot nienawiści, tym prędzej się jej wyzbędziesz!
Wiele by źródeł złego na tej ziemi wyschło już dawno, gdyby nienawiść nie wypełniała ich wciąż na nowo!
Jeżeli naprawdę pragniesz, aby to co niesie zgubę samo się zniszczyło, wystarczy, byś całkowicie przestał żywić doń miłość!
Dopóki w swym rzekomym „zaprzeczeniu” zachowujesz czynną postawę, dopóty nie zaprzeczyłeś istotnie!
To, co zdaniem twoim zasługuje na zaprzeczenie, powinno całkowicie zniknąć z pola twego zainteresowania i w żadnym razie nie powinieneś darzyć go swą uwagą.
W ten sposób rzeczywiście pozbawiasz siły, to czemu zaprzeczasz, a z więzów wyzwolona miłość twoja będzie mogła potwierdzać to, co miłuje!
W swej najwyższej miłości znajdziesz wówczas we mnie również najwyższe potwierdzenie, które samo w sobie wiecznie miłuje jeno samo siebie!

Kuba
2017-05-22 18:43:14

hhhh, mam dla Ciebie kilka słów Bo Yin Ra nt miłości
Może Cię zainteresują
"Zaprawdę żywię miłość do siebie, - idąc w me ślady i ty masz miłować siebie ponad wszystko!
Nie ciało twoje, ani też cokolwiek, co by „ja” w tobie mówić mogło, masz tak oto „ponad wszystko” miłować, aczkolwiek z tym ciałem i twymi niewidzialnymi siłami będziesz się zawsze zespalał w miłości!
„Ponad wszystko” miłować masz jeno siebie samego w głębi duszy swej, - siebie samego, który mnie ukrywa w sobie!
Miłować „ponad wszystko” ma dla ciebie znaczyć: goręcej od wszystkiego, co jest poza tobą, miłować siebie samego; a gdy zaczniesz tak miłować siebie, wtedy dopiero znajdziesz w sobie najwyższą swą miłość we mnie!
Błędną ci dano naukę, która każe ci wierzyć, jakobyś wszytko miłować musiał!
Najwyższa twoja miłość, jaką dopiero we mnie znaleźć możesz, nauczywszy się miłować siebie samego, nie zna żadnego przedmiotu miłości; niestety niektórzy, co połowicznie poznali rzeczy, które wiedzieć należy, wyciągnęli wniosek, jakoby ona wszystko ogarniać musiała.
Atoli miłość moja, posłuszna jeno prawu we mnie panującemu, zamknięta jest we mnie samym.
Wszystko, co chce ona ogarnąć, wciągać musi we mnie.
We mnie jednak nie znajdziesz nic, co by mnie nie pragnęło!"

Bogusałw
2017-05-22 13:54:28

Dzień dobry

Czy w oczyszczeniu pomieszczeń szałwią ma znaczenie jej gatunek. W moim ogrodzie rośnie szałwia lekarska, a czy w przypadku oczyszczenia nie chodzi raczej o szałwię białą?

pozdrawiam

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, >
Emaile Archiwalne