REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Andrzej Kruppa
2018-11-26 17:25:06

Pozdrawiam serdecznie
Pytanie """"któż bowiem jest większy? Czy ten, który u stołu zasiada, czy ten, który usługuje?" ""
odp. Miarą wyższości nie jest pozycja , miejsce , godności , małości , rola jaka spełniamy , bo to co najistotniejsze jest zakryte przed ludzkimi oczami , a znajduje się w "sercu duchowym " czyli jak jest intencja obsługiwanego i usługującego .
Więc jeśli służący robi to z wew pogardą a usługiwany ma wew szacunek dla podającego to już znamy odpowiedź!!!
Miłego dnia istnienia

Grażyna
2018-11-26 16:39:40

Adam z Zielonej
Góry:
Uświadomić bliskich jest trudno a co dopiero całą ludzkość. Jak już kiedyś pisałam, że jestem obserwatorem i w związku z tym poznałam różne środowiska ludzkie. Zauważyłam, że ludzie biedni i niewykształceni bardziej są podatni na nowe zmiany. W środoowiskach ludzi bogatych i wykształconych są stare stereotypy jakie otrzymuje się z kościołów. Nawet we własnej rodzinie jest ciężko zburzyć taki mur. Mówię tak na podstawie własnych doświadczeń.
Dla mnie na dzień dzisiejszy uświadomienie ludzi w związku z obecnymi zagrożeniami jest po części nierealne.

Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz
2018-11-26 15:02:03

na wspomnienia mi się zebrało, przepraszam, tutaj dzieją się ważniejsze sprawy Idę do mateusza na wózku, mama jego zaprasza mnie na obiad Hejo!

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 15:01:51

Tak Tomaszu !!,
Alenjak sam widzisz Nie możesz sobie "odpuśćić",komentarzu,tego i tamtego
......
Percepcja innej osoby,pomaga nam,bo "Siebie",nie widzimy*.(ale i inne jest widziane przez innych inaczej*/percepcja jednostki*)
Trzeba się wypowiadać,nawet tą najprostszą formą*jakă jest pisownia.
-może tak,......mnie pomogłeś pomagasz,dla mnie jest to wartośćiowa wiedza.!!!
Ale jak ktoś nie kuma*,to może go drażnić
-zmieniamy zdanie*/decyzje,bo widzimy to jusz z innej perspektywy*?,
A fajnie ze jesteśmy otwarci na nowe,perspektywy,a nie zaprzeczamy blokujemy się*?,
Dlatego Wolna Wola działa*?
Tak Fajnie *?

To dam i ja bo się powstrzymać nie moge.....
Gitara-strona artystyczna właśćiciela.
Pękniećie struny-(od biegunowośći),tzn;napisze jkoś po swojemu...
Właśćićiel gitary,odrodzenie(początek*)artystyczny siebie*.*

(Grażynka,rozbite coś*to koniec....,i początek*?)jedno otwiera drugie....

Wszystko ma jakiś sens*!,tylko czy jesteś na to gotowy*?

Więc,
pozytywnych Fall Energii Życze

Btw.oglądnełem Atlas Chmur,fajny film !
Dzięki !.

Tomasz
2018-11-26 14:57:36

Eh nawet mój komentarz jest pod filmikiem Eh poprawili mi tylko humor, że miliony ludzi już tą drogą kroczy..... chociaż nie powiem zafascynowałem wielu dzieląc się szczegółowo moim życiem, moją chorobą, moją boską drogą, było minęło, JA wiem kto tą drogą kroczy, odbija mi się to w codziennym życiu gdy wyjdę na ulicę, po twarzy widzę, kto jest przebudzony, a kto Chrześcijanin, nie u wszystkich, bo to nie jest moim priorytetem, i już nie zajmuję się znakami, odkąd, na pierwszym miejscu stawiam uczucia, spokój rozsądek, równowagę.... są koło mnie te znaki, ale dojrzałem, że nie są najważniejsze. One mówią, każdy znak mówi, czasami pokazują się w postaci zdarzenia, u mnie w śnie przyszła babcia, która zmarła, i wciąż myślę, co ten znak oznaczał, bo to był przed dzień w którym zwariowałem..... przeczułem, że będzie coś złego, zadzwoniłem do dziewczyny czy wszystko dobrze u niej czy nic się nie stało, a po chwili telefon że babcia zmarła, dzień później nie potrafiłem nawet kopnąć w piłkę...... a znaków już miałem w wczesnym wieku sporo... na Ntv tłumaczyłem im jak to wygląda, przyjaciele i przyjaciółki słuchali, każdą kropkę im nawet wytłumaczyłem i przecinek co oznacza.... aż nagrali piosenkę. Kocur NDK potwierdził, że to za moją inspiracją, bo chcieli sprawić, by ludzie się tym zajmowali, widząc w tym miłość którą przez to im przekazałem. Ale miliony ludzi tym nie kroczy..... chociaż takie było założenie już... z tego co widać, piosenkę przesłuchało 3 000 osób więc nie było rozdźwięku A rok później Ntv przestało istnieć w takiej formie jaką ją znaliśmy.... może jeszcze się odrodzi?????? tylko na żywo wystąpienia teraz są.... szkoda, bo pourywały się przyjaźnie, a ludzie byli tacy jak Wy....... Tutaj jest inaczej i akceptuję tę zmianę.

Pozdrawiam Serdecznie ...

Adam z Zielonej Góry
2018-11-26 13:50:12

Grażyna: Jak nie możemy nic zrobić?! Wystarczy uświadamiać najbliższych wokół siebie. Zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych stosując zbilansowaną dietę opartą na świeżych (żywych), nieprzetworzonych przemysłowo produktach, ziołach i przyprawach bez chemii oraz wziąć poprawkę na lekarzy, którzy często prorokują (a może to, a może co innego) a którzy nawiedzani przez tzw. "przedstawicieli medycznych" są przekupywani w najróżniejszy sposób, by sprzedawać ich produkty! Dziś rola lekarza (nie wszyscy!) sprowadza się do pracy kasjerki w supermarkecie! Byle szybko i jak najwięcej obsłużyć... Nie pyta się pacjęta jaką dietę stosuje, czy uprawia aktywny tryb życia, czy siedzi całymi dniami przed telewizorem? Popatrzy w kajecik izb lekarskich (instytucja prywatna, skorumpowana przez bigfarmę) i na daną dolegliwość przepisuje chemiczne leki, które maskują objawy choroby zamiast jej przyczynę. Wystarczy zacząć czytać ulotki z nimi zawarte i rubrykę : skutki uboczne! Nie trzeba być specjalnie naukowcem by odkryć, że stosowanie ich powoduje kolejne przewlekłe choroby, które muszą być leczone do końca ich dni... Termin depopulacja jest bardzo rozległy i występuje na wielu płaszczyznach... m.in. w nowej technologi, która niby usprawnia nam życie (m.in. wszelkiej maści urządzenia bezprzewodowe, telefonia komórkowa) a tak naprawdę nas powoli zabijają. Wiadomo... nie wszystkich da się uratować! Tak samo jak powiedział Bruno Gröning : wszelkie choroby można wyleczyć, lecz nie każdego człowieka. Nic na siłe! Mają oczy a nie widzą, uszy a nie słyszą...

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz
2018-11-26 13:30:22

Trzeba być spostrzegawczym, w NTV nagrali piosenkę o moich znakach, ja ich uświadomiłem o tych znakach, tutaj nie będę o nich mówił, bo na NTV zajęło mi to 3 lata zanim zauważyli....
Jest tego mnóstwo, o to ta piosenka, te słowa o znakach potwierdzone.
ale forum ntv już nie działa, więc nieaktualne......
AlterRap
https://www.youtube.com/watch?v=RGAOFelmSa8

Grażyna
2018-11-26 12:54:39

Adam z Zielonej
Góry:
Obejrzałam wideo i całkowicie zgadzam się z tym faktem. Depopulacja jest, tylko większość ludzi nie przejmuje się tym faktem. Może to wynikać ze stanu świadomości. W sumie to jest przerażające, że na dzień dzisiejszy nic nie możemy z tym zrobić.

Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz
2018-11-26 12:49:19

Znakiem nawet jest logiczne wyjaśnienie, jak Grażynka mówi, że to może coś, co musiało się zepsuć.....naturalnie ,bezwolnie, ale to też znak

Tomasz
2018-11-26 12:47:38

Rafał Dobrze mówisz, pisząc narzuca się widzimisie i widzikotki...... dziękuje też że podobają Ci się moje poglądy i nazwałeś je bezcennymi, są życiowe według mnie.....

Bartos 13, każde stuknięcie kaloryfera, wyładowanie w tv, każdy dźwięk Ziemi, klakson, dzwon, wszystko co daje dźwięk, co słyszysz, lub widzisz oraz wszystko co wydaje się interesujące, nie do opisania, nie przyziemne, to znak który musisz rozszyfrować, wiem wiem..... ciągłe zastanawianie się o tym, to szaleństwo, jednak ja w tym żyłem, starałem się rozróżnić myśl od znaku, przypadkowego, lub nadzwyczajnego, aż rozumiem już te zwyczajne znaki, zastanawia mnie skąd to się bierze, kto je rozdaje, ważne żeby dostrzegać, podpowiem Ci z tą struną i umysłem..... wszystko co uznasz związane z tym zdarzeniem, za prawdę złączoną z Twoimi myślami i duszą sercem, wszystko co uznasz, za pierwszą myśl, pasującą do zdarzenia, to głos Boga. Boga albo kosmitów Innych ludzi Twojej miłości, rozpoznanie kto to daje, a co oznacza to różnica...... jak chcesz wiedzieć co oznaczało, zaufaj znakom intuicyjnie..... to co najbardziej sie zgadza, jest prawdą. Można po tym podróżować bez końca.....

.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 12:24:49

Tomaszu,
To
"któż bowiem jest większy? Czy ten, który u stołu zasiada, czy ten, który usługuje?" 
Jest super proste,jest logika !!!,
Tylko tłumaczac to;narzucam coś swojego,a na koniec (gotowy czy nie),
Możesz to przyjąć po swojemu,
Więc napisze tak po krutce/krutko.
Który siedzi--no siedzi nic nie robi*? Hehehe -taki zacny pan czekający na gotowca
Usługuje-robi,słurzy braciom i siostrom,ale i daje siebie*
Przyblirzyłem choć troche?
Tomasz,przyjacielu
Dziękuje za porady są bezzcenne!!,

Pozytywnej energii !!

Grażyna
2018-11-26 12:21:48

Bartos13:
Dziwne to pęknięcie struny dobrej jakości. Może to dla Ciebie coś oznaczać. Ja miałam przypadek ze szłem. Stojąca na suszarce żaroodporna pokrywka od garnka z wielkim hukiem zamieniła się w siatkę popękanych kawałków. Dostałam następnego dnia wiadomość o śmierci mojej znajomej. Być może u Ciebie struna oznacza coś innego lub sprzedano Ci jakąś podróbkę...

Pozdrawiam serdecznie.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 12:15:09

Bartos13,
To może mieć sens,*?,
-odbierz to na lekko,to moja percepcja.....
Gitara-tgz artystyczne narzędzie?,artystyczna strona wkarzdymbądź razie.....
A tak, a dla ciebie jaki to symbol*?,tgz gitara*?
Peka coś-pęka**,to tu sam musisz rozkminić,zrozum ze pisząc opisując coś,narzucam swoje widzimisie*.
Pozdrawiam

Tomasz
2018-11-26 12:02:51

Rafał Logika nie zna chyba odpowiedzi na to pytanie, bo Większym być to rywalizacja, chyba, że chodzi o wygląd Hihi Jak ktoś jest Większy ktoś musi być mniejszy w swojej mocy Są równi hi hi

Bartos 13 pęknięta struna, nie spotkałem się z takim znakiem, chociaż pamięć mówi, że gdzieś miało już to zdarzenie...... nie ma przypadkowych znaków i zdarzeń, więc na pewno coś oznaczało, a jak oznaczało jak jesteś tym który zauważył, oznaczało coś dla Ciebie, zagłębienie w umysł poprowadzi Ci do odpowiedzi hi hi

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 11:52:59

Ostatnio czytając artykuł Wiesi,
Znalazlem ciekawy .........*? chciałem się podzielić z wami,bo w moim rozumowaniu jest git*/super!!

.....któż bowiem jest większy? Czy ten, który u stołu zasiada, czy ten, który usługuje? (Łk 22, 27)

Wspaniałych Fall Energii

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 11:39:25

Tomaszu,tak jest masz racje przyjacielu!
To ma sens,mnie sie to inaczej skojarzyło....

Bartos 13
2018-11-26 11:32:48

Symbole...

Miałem ciekawą sytuację ostatnio. Spałem już od ok 30-40 min i nagle sama z siebie bez powodu pękła struna A w gitarze po 2 stronie pokoju. Struny są wysokiej jakości.

Jak myślicie, czy może to coś symbolizować?

Tomasz
2018-11-26 11:06:41

Rafał a przynajmniej nie przyznawać się, że czegoś nie lubimy bo wtedy są negatywne wibracje.... ale też z drugiej strony, w życiu mamy Prawo do wszystkiego.

Wolna Wola

Tomasz
2018-11-26 11:01:53

Rafał ja lubię słowo Pan, grzecznościowe i Pan jako panowanie, nie nad ludźmi, ale nad samym sobą swoimi emocjami..... Być panem samego siebie. Gotowym na samotność, gotowym na Poznanie Boga. ale to przecież tylko słowo, lepiej polubić wszystko niż czegoś nie lubić moim skromnym zdaniem Hehe Miłego Dnia!

Adam z Zielonej Góry
2018-11-26 10:59:02

Warto oglądnąć i przemyśleć!
Ludobójstwo XXI Wieku.
https://www.youtube.com/watch?v=B15PE8TxsTM
Ps. Dlaczego w Polsce namnożyło się tyle laboratorii z Niemiec? Na ile możemy zawierzyć ich wynikom?

Miłego dnia

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-26 10:46:49

Tomasz,
Nie lubie słowa Pan*,
Wolabym to zastąpić,moze autor postu*?.
Z ową pisowni,też idzie jak idzie,to widać (jedyne forum na kturym trenuje*
I trzymam się mojej decyzji,
Uwielbiam Wolną Wolę.
Interpretowaną w rórzny sposub.......,bo widzisz jak się naucze*?,to przedstawie to* w jakieś innej formie,bardziej zrozumiałej*?.........
Widzisz to o to chodzi ze nie mam najmiejszej ochoty nikogo do tego przekonywać.
Btw.też uwielbiam tego fajnego Mnicha**

https://youtu.be/ZQrSr-nY5PQ

Miłego Dnia!

Tomasz
2018-11-26 07:33:45

A Co z Bubim, cooooś zamilkł

Wczoraj słyszałem od Ajahna Brahma mnicha fajne słowo........
Niepewność to jedyna pewność w tym życiu.......
więc czym jest pewność? niepewnością??

Tomasz
2018-11-26 07:25:55

Wojtek2 rozumiem, co jakiś czas coś oglądam czytam, nie na chop siup, ten Filmik o uzdrawianiu głuchych i niemych mocą Chrystusa, to jest to czego szukałem od lat, rozumiejąc kiedyś dźwięk i uzdrawianie, tak samo gdy widziałem głuchego z aparatem w tramwaju, nakierowywałem dźwięk na jego uszy , patrząc czy reaguje, dlatego ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie!

Rafał Bądź Panem Swoich Decyzji Przyjacielu

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-11-25 23:08:56

Nikt tak walcem nie śmiga jak......
-Tomasz!.......,tak racja przyjacielu!...
Wolna Wola,jest wolna i jak sobie zażyczysz możesz ją zmienić(decyzje*),
Wolna, oznacza ze nie ma barier...
Bóg obdarował nas,Wolną Wolą*?*
A ograniczył*?,ktoś inny.............?-być może*?,może sami*?,wspaniałe pare lat istnienia,pomysły nie jednego drugiego itp.......

Widzisz przyjacielu,w tym sens zeby,samemu to odkryć.....(co ci nie pasuje*)

A mamy Wolną Wole,po to zeby doświadczać !,
....bez ograniczeń*!.

Andrzej Kruppa;
Wola Wola,czy ego*?
Przepraszam ale mnie się to zlało.

Pozdrawiam.

Grażyna
2018-11-25 20:45:28

Andrzej Kruppa:
Nie musisz zazdrościć ani mnie, ani Tomaszowi.
Wydaje mi się, że Ty doskonale wiesz kim jesteś i umiesz rozróżnić prawdę od fałszu. Wiesz też o naszym Stwórcy więcej, niż ktokolwiek inny. Takie jest moje wrażenie. Nie wiem tylko, dlaczego to ukrywasz?

Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz
2018-11-25 20:32:51

Zauważyliście, że pisząc Czasem i moją mamą...... mogło to znaczyć, Czasem jako czas, albo czasem jako czasami moją mamą i bratem..... miłość jest piękna, życie jest piękne, Bóg jest piękny, jest w oczach również, relacjach, jest niepowodzeniem i zmiennymi nastrojami, chorobą i zdrowiem, mój Bóg jako doznanie, może być porażką może być zwycięstwem, może być nastrojem który dają mi Ci ludzie, wszystko akceptuję, ale też wszystko podważam, Wszystko to duże słowo( podważam nawet siebie) Gdy życie i Twój Bóg jest doznaniem, i rozumiesz to, wszystko co Ci się przytrafia jest Boskie, relacje itd.... widzisz czas. przemianę, i przeszłość...... w trzech czasach polskich jest również jakaś prawda.... pytanie, czy jesteś gotowy na poznanie Boga? Musisz wiedzieć że masz siły, musisz wiedzieć, że opadniesz z sił, również...... ale każde pozbieranie się, daję więcej mocy. Każda styczność z tym co ludzkie i z tym co naturalne szczere daje doznanie boskości.... myśli o Stwórcy które układają się w całość, nawet w pogubieniu, jesteś pierwszą myślą, jesteś ostatnią myślą przed snem i jesteś snem. Jesteś Energią chociaż nie polecam utożsamiania się z nią...... lepiej utożsamić się z kimś kogo mamy przed oczami, czy to literki czy słowa, czy wymiana spojrzeń, podanie dłoni, i tu znowu wchodzą moje znaki, więc zakończę te pisanie Pięknego Wieczoru. Jestem zmiennymi nastrojami, które są moje oraz niezależne ode mnie, od ludzi, i tym jest mój Bóg, bo ja wiem, że ludzie są od Boga i że są Stwórcami jak On. Bo On jest całością, życiem śmiercią i wiecznością.... powrotami i życiem w teraźniejszości...... ale się rozpisałem....... jeszcze raz Pięknego Wieczoru

Andrzej Kruppa
2018-11-25 19:28:35

Pozdrawiam Tomasza
"""Andrzej wiem kim jest mój Stwórca, Pozdrawiam serdecznie.""
mogę Ci tylko zazdrościć

Tomasz
2018-11-25 19:11:44

Andrzej Kruppa:

Mój Stwórca jest Tobą, jest Grażynką, jest DS, jest Wiesławą Rafałem i Całą ludzkością, która dzień po dniu poznaję, jest Poznaniem, Pięknem i Brzydotą, Czasem i moją mamą... bratem...

Bezwarunkową miłością, jest doznaniem.

...

Andrzej Kruppa
2018-11-25 18:56:11

Pozdrawiam Pani Grażyno
Piszę bo pięknie Pani napisała i ujęła dwa aspekty odróżnienie prawdy od fałszu (zazdroszczę Pani )i miłość bezwarunkowa -cudowne !!!
" Domów jest wiele " to tłumaczenie nie znano słowa wszechświaty użyto przetłumaczona tak ale chodzi o wiele miejsc , tak nasza planeta piękna ale wierzę że są równie piękne .

Tomasz
2018-11-25 18:54:15

Mało tego ograniczył ją przykazaniami, zakazami i nakazami...... niby to moralne, ale czy duchowe jeżeli chodzi o wolną wolę, państwa, wprowadzają swoje systemy polityczne, co też ogranicza wolną wolę jak pieniądz, granice itd..... jesteśmy na początku rozwoju. Chociaż już dużo jest przebudzonych, prawdziwy bum jest przed nami.

Andrzej wiem kim jest mój Stwórca, Pozdrawiam serdecznie.

Strony: < 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, >
Emaile Archiwalne