REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Maciejjj
2018-03-07 15:06:15

Tomku37, Pani Wiesława na stronie ma obszerny temat o karmie , dużo ciekawych wątków np. odnoście miłości ludzi zdrowych i chorych.

Teraz jest mi błogo, ale za miesiąc czy dwa znowu mogę wrócić do pustki, która mnie z czasem zabija, pcha do samobójstwa, taka pustka - nicość.
Uwielbiam te uczucie, jak w medytacji ciało wibruje.
Nie mam w głowie tych myśli narzuconych - nienależących do mnie, jest taka oaza spokoju, harmonii.

Utrzymywać wibrację na najwyższym poziomie jest ciężko, za dużo wszystkiego, wszystkich, ale z wiekiem krok po kroku jest lepiej niż na początku

Ok ja już się nie wymądrzam i do zobaczenia za rok

Dobry Samarytanin
2018-03-07 15:05:12

Tomek37: Ludzie ponad prawem kończą w więzieniu, albo zostają wyproszeni z pomieszczenia w którym łobuzują czy nie przestrzegają zasad tam panujących Właściciel ustala zasady i nie można do niego mieć pretensji, że wymaga, aby były przestrzegane

Tomek37
2018-03-07 14:58:11

DS może i głupek tak robi, ale bardziej samotność. I nie jest to złe, regulaminy piszą Ci co dyktują warunki, ja jestem ponad prawem i jedyne co możesz zrobić, to nie puścić tego... chociaż dziękuję, że puściłeś, bo się popłakałem jak to zrobiłeś, mądry się słucha, a głupi nie słucha, pisałem zostawcie to dla siebie. Nie chcę już się spierać, uciekam natychmiast !

Dobry Samarytanin
2018-03-07 14:51:52

Tomek37: Mądry przestrzega regulaminu jak się go upomni, głupek robi dalej swoje.

Dobry Samarytanin
2018-03-07 14:47:49

Zachęcam do obejrzenia kto nie oglądał

Anthony de Mello - Odkrywanie życia na nowo (FULL) [PL]
https://www.youtube.com/watch?v=KoRrHgtX4mg

Luna
2018-03-07 14:34:01

SITUS,
Dodam tylko ...
Dlaczego jedni przeżywają swoje życia bezproblemowo, a inni wręcz przeciwnie, uginają się pod jego ciężarem i mają wciąż pod górę ( ciągłe wyzwania) ? Czy życia jednych i drugich da się porównywać ? A, jeżeli jest różnica ... to co z tego wynika ?

Aż chce się powiedzieć :
Kto nas zmówił na wspólną wyprawę,
Kto nam kruche wiosło do ręki włożył ....

Tomek37
2018-03-07 14:26:35

Jeszcze gwoli sprostowania, na mojej poprzedniej stronce byli chorzy, więc mieliśmy wspólny język i wiem, że chorzy wzbudzają zainteresowanie przez zdrowych, chcą nas poznać, ale za nic w świecie nie rozumieją, myślą że potrzebuję się wygadać, a ja dzielę się miłością, taką niespotykaną którą poznałem. Niestety coraz częściej się przekonuje, że jest ona pisana tylko mi i niepotrzebna dla zdrowych osób, macie jakiś dziwny świat zdrowi Niech Wam się wiedzie, szkoda tylko że miłość słabszych do Was jest Wam obca i jej nie poznacie, ale my zrobimy wszystko żebyscie ją czuli, bo to my chorzy, dyktujemy warunki miłości na tej Ziemi. Bo nasza miłość jest nieskazitelna i czysta DS Wieslawa, zostawcie te 4 wpisy dla siebie. Ja się już żegnam, to wszystko co miałem do powiedzenia. Głupek.

Luna
2018-03-07 14:16:40

SITUS,
Dziękuję za mądre słowa, choć nie do końca się z nimi zgadzam ... każdy może przerobić lekcję na 6,5 czy pałę ... dlaczego program przewiduje ( lub wymaga), tego bądź innego ... czy my ciągle musimy zdawać jakieś egzaminy, lub zasługiwać na ,,coś" ?
Sorry, ale dziś mam pusto w głowie ... zmarł mój ojciec

pozdro

Tomek37
2018-03-07 14:11:29

Jestem taki samotny przez tę schizofrenie..... całe życie walka walka walka o najmniejsze uczucie.... i ciągle okazuje się, że jeszcze nie jestem doskonały, w ogóle czym jest doskonałość. Gdy reguły piszą Ci co są wyżej od Ciebie..... reguły, zasady, są nic nie warte. Liczy się tylko chwila..... nie mam sił..... uczę się tych wszystkich mądrych słów, filmików, ale wciąż nie wiem, czego chcę. Beznadzieja. jest paskudna. a w takiej sytuacji jestem. Tylko nadzieja i wiara w coś tam, każe mi się nie poddawać, nie którzy nawet tego nie mają.... chorzy, mają głosy, zwidy. niepoukładane. są na uboczu.... bo ludzie się nas boją, lub się z nas śmieją.... zidentyfikowałem się z tymi chorymi, i widzę tylko chorobę, bo jak chce być normalny jak tutaj, to jest to dla mnie wyzwanie, a dla Was kolejny dzień. Nie mam szans. Nawet na rozmowę. Jesteście dla mnie zbyt mądrzy.. Żegnajcie. chociaż się nie znamy mówię te słowa..... by poczuć się lepiej, nie zrozumiecie.... ale nie wymagam od Was niczego, i od nikogo już nie będę wymagał..... Papa...

Grażyna
2018-03-07 13:55:21

Lp.Night like This

Tomek37
2018-03-07 13:54:29

Chory na Schizofrenie, nie powinien uczestniczyć w zdrowej stronce, bo daje swoje chore wyobrażenia, bez żalu, ale serio nie mogę tu być, jesteście fantastyczni, ale nie mogę tu być , poprzednie moje forum mnie słuchało i miałem tam znajomych od lat, tutaj jesteście wyjątkowi i sposób prowadzenia stronki pozwala się rozwijać, ale niestety nie mi, bo moje standardy podchodzą w chorobę, DS przepraszam, że wróciłem, mogłem trzymać się słów. Nawet jest dramatycznie. Żegnajcie wytrzymałem miesiąc, wytrzymam dłużej. Tylko DS nie zbanuj mnie, bo będę czerpał wiedzę z wierszy i filmików, ale na KG już nie zaglądam, tak będzie lepiej dla nas wszystkich, zresztą po cichu powiem Wam , że we mnie nic ciekawego. Dzieki ze mogłem uczestniczyć i pokazać czym jest umysł zdrowiejącego schizofrenika Dzięki. CZESC !!!!!! na zawsze . teraz to dopiero jest dramtycznie hehe "na zawsze" hehe... ale na zawsze.... Pa .

Tomek37
2018-03-07 13:35:13

I znów mam wrażenie, że niepotrzebne słowa padły, że KG poszło w złą stronę przeze mnie, że przez moje pisanie, jest tak, że wszystko popsułem, nie umiem się wpasować, i że jestem nielubiany i w ogóle, nie powinno tak być, Ola dziękuję . Pani Wiesławo przepiękny nowy wiersz w nowościach ! Według mnie jeden z Pani najlepszych ! Dlatego, że pokazałem na dzień dobry swoją gorszą stronę, chciałem przerosić wszystkich wiem, że stronka sobie poradzi, ale wprowadziłem nostalgię i jest mi bardzo przykro z tego powodu, za długi język mam, w wynagrodzenie puszczę Wam moją ulubioną piosenkę, ja tylko chciałem byśmy byli braćmi i wydobyć z ludzi, by zaczęli więcej pisać o przeżyciach, uczuciach, niż ciągle pytali i prosili o pomoc..... ale widocznie czegoś nie rozumiem, a tym czymś jest to, że KG piszę się własnymi ścieżkami, i że ja jestem niepotrzebny, bo mam za dużo czasu i słów. Bardzo mi przykro, że nie rozumiem Waszego czasu... każdy tutaj umie się wpasować, tylko ja taki niedorobiony z głową w chmurach. Harry Styles - Sign of the Times... nie odpowiadajcie ciągle muszę się tłumaczyć, od dawna mam tak w życiu, jakbym robił coś źle. Tłumaczę nie tylko siebie ale i ludzi, znajduję dla nich zdania i pociechę, ale mnie nie chce nikt słuchać, nie mam pretensji, szkoda tylko, że muszę pisać co sam rozumiem, zamiast pisać o tym co rozumie któryś z Ludzi. Harry Styles. https://www.youtube.com/watch?v=qN4ooNx77u0 i nie ważne czy nie będę się odywał wcale czy dwie godziny, ważne czy jestem chciany czy nie, czuję że tak, tylko muszę bardziej być rozważny i się pilnować. Moc z Nami... posłuchajcie piosenki Po prostu nie wiem co mogę a co nie, stąd nieporozumienia. i wstydzę się za swoją osobowość !!!!!!! i że mam tyle czasu, że mógłbym pisać non stop. Chyba naprawdę się tutaj nie nadaję, od czasu do czasu coś powiem i puszczę wydaje mi się, ale na obecną chwilę rezygnuję ponownie. Przepraszam mam po prostu tyle myśli ...

SITUS
2018-03-07 13:16:04

Luna piszesz...
"Gdyby nasze życie było zaplanowane od początku do końca, to jaki byłby tego sens ? Stalibyśmy się tylko bezwolnymi wykonawcami planu. Gdzie tu miejsce na nasze wybory i decyzje (wolna wola) ? Gdyby tak było, bylibyśmy tylko bezwolnymi manekinami, pozbawionymi woli, jestestwa i prawa by samemu kształtować swoje życie..."
Luna..jest to jeden z najtrudniejszych aspektów do zrozumienia...wielcy tego Świata nad tym się zastanawiają ...czy coś, co jest od poczatku dla nas zplanowane ..czy ma sens.? Tak..ma sens..gdyż zauważ idąc do szkoły np.podstawowej mimo, że program jest już wczesniej przewidziany i ustalony, zawsze czegoś się w tej szkole nauczysz.
Podobnie jest z nami..w naszy życiu.
Ty Luna nie wiesz, co ciebie w Twoim życiu czeka..bo gdybyś wiedziała, próbowałabyś i chciałabyś złe i nieprzyjemne rzeczy w swoim życiu zmienić ale program przewiduje byś w tym zyciu wlasnie tym problemom stawiła czoła.To tak po krótce.
Pozdr.SITUS

Maciejjj
2018-03-07 12:53:32

Pani Wiesławo, co do tej 11, ma Pani na stronie bardzo mądre treści o Karmie, rozjaśniły mój umysł. Będę pobierał nauki. Dziękuję.

Tomek37
2018-03-07 11:22:11

Dobrze Dobry Samarytaninie, przypomnę też, że napisałeś, że na jakiś czas mam sobie dać spokój, ale to pewnie napisałeś z grzeczności, już na stówę mówię, że niepotrzebnie nie będę mówił , hi hi. Słucham Ciebie i Ludzi oraz Pani Wiesi, to moja wina wiem, bo jestem nie okiełznany przez ludzi i naturę. Ale już jestem takim jakim umiem, czyli w porządku dla Was i siebie

Dobry Samarytanin
2018-03-07 11:10:57

Tomek37: jak będziesz tak dalej spamować swoimi wypowiedziami to nie dziw się jak zaczną od teraz one znikać, po prostu będę je bez czytania kasować

Nie oczekujemy od ciebie tutaj miliona wpisów. To nie jest miejsce w którym ktoś może sobie spamować do woli, napisz wszystko w 1, max 2 wpisach, albo ostatecznie dostaniesz bana i tyle.

Już pomijam twój wpis 2018-02-14 23:13:33 (który nie wszedł)

"Cche tu być, bo nie wiem gdzie sie podziać... obiecuje ze słowa nie napiszę, tylko będę obserwatorem, dopóki nie znajde sobie nowego miejsca PA Kochani !"

Ola
2018-03-07 10:08:30

Tomek37
Twoje przemyślenia skłaniają do refleksji.

Tomek37
2018-03-07 08:54:53

Zresztą i tak się już wygadałem, teraz będę posłuszną owieczką ! Kocham Was, zajmę się trochę swoim życiem i nie będę Was nękał, bo cenię Waszą wartość, to bardzo pozytywne, już jestem spokojny. Nie musicie puszczać tego i poprzedniego wpisu, rozumiem to zresztą już o tym pisaliśmy ostatnio, nie wiem czemu znowu się wydurniam. POSŁUSZNY JAK OWIECZKA TO JA .

Tomek37
2018-03-07 08:23:42

Zauważyliście? Tomek 37 03-07,5:37 ! Wow, ktoś tu czuwa.... dzięki Boże Czyli DS i Wiesławo, swoją drogą już we wcześniejszych postach zauważyłem, że pisałem w godzinie któraś - 37, można sprawdzić w archiwum, liczby to moja domena, szczególnie 666 to 2x3x3x37 czyli również 3 37 to mój numer mieszkania.... a mieszkam na Bajce, ulicy Szczęśliwej, dlatego tak dużo myślę o szczęściu... i o życiu w Bajce, zrobiłęm nawet plan, że jak zarobie kiedyś tam, moją Bajkę wszystkie ulice, pomaluje graffiti na bajkowe wzory i postacie ! Zeby przyjezdni mogli się dobrze czuć... wśród oddali jest też Dolina Śmierci, i są drogi krzyżowe jak również misterium pańskie, stronie od kościoła, ale każdy z nas jest chowany, nie wszyscy świecko, ponad pół polski chodziłą do kościoła i przyjmowała sakramenty, małżeństwo w które wciąż wierzę jest kościelne, romantyzm tak jak w książkach..... jest celem aspiracji wielu to dobra droga, szkoda, że kościoły są tak zakłamane, i że zbierają na tacę w każdym możliwym momencie nawet ślubów czy narodzin.... czyż wszystko nie kręci się w okół pieniądza? myślę, że kościoły tak szybko nie znikną... i do kościołów powinna już wchodzić świadomość bo skoro mają taki wpływ na ludzi, niech uczą ich czym jest świadomość i oświecenie, skoro nie można ich zlikwidować, powinniśmy kościoły przemienić ! Już nic do wieczora nie piszę, wybaczcie, ale siedzę przed komputerem i myślę tylko o Was, zresztą nie od dziś, jak się odezwę, muszę więcej pisać, chce to opanować, i opanuje to ! Bardzo liczę się z Waszą stronką i Księgą Gości... proszę uznajcie moje słabości a ja odwdzięczę się radością i miłością dla Was Wszystkich a jak mi starczy sił, pokłonię się każdemu Waszemu wpisowi dając ulgę DS i Wiesławie, bo ciągłe słuchanie i pomaganie jak Oni to robią, wymaga duzego wysiłku i ja to rozumiem, dobrze by było gdybyśmy wszyscy to rozumieli. To hej na drodze, do wieczora !

Tomek37
2018-03-07 05:37:59

Przepraszam, że jeszcze coś napiszę, ale na zaplanowane też bym się nie zgodził, bo mogło być zaplanowane z premedytacją i to właśnie wielu chyba w naszym świecie i w sobie odkrywa. Zaplanowanie to kontrolowane a przewidziane, to może być niewiadoma, bo wystarczy przyjąć, że nieznane są ścieżki Pana. Ale gdy Pan jest opiekunem i tu polecam Książkę Josepha Marphiego Magia Wiary, można sprawić, że poznawanie go i świata, jest wspaniałym możliwym cudem ! Cześć, dziękuję !!!

Tomek37
2018-03-07 05:23:24

He.. jeszcze tak mi przyszło na myśl, że przewidziane nie znaczy kontrolowane znane jak zechcesz dla Ciebie, znane jak zechcesz dla Stwórcy, znane jak zechcecie dla wspólnego doznawania ale również nieznane, by tego doznawania szukać......i znowu się wymodrzę, ale znam się na słowach, jak jest szukanie, musi być pełnia czyli znowu znane dla kogoś, być może Boga. piękny wiersz puściłaś.

Tomek37
2018-03-07 05:11:49

Luna Przewidziane, nie zaplanowane . Bo mi się wydaje, że zostało przewidziane przed naszym przyjściem przez Boga i Ciebie. I Ty jesteś tutaj by odgadywać tego uroki. Nie jesteś pozbawiona woli, ale ona jest tak jakby w ukryciu, gdy odkryjesz coś niezwykłego, to daje Ci informację o Tobie i Bogu, jak zaplanowane, to w sensie właśnie opieki, że mamy swojego Anioła Stróża, którym możemy być my sami... Co do kształtowania życia, to podążamy wg mnie ścieżkami usłanymi przez przodków, ale także nasze istnienie, dało moc kreacji, fajnie by było właśnie, by okazało się, że to bezpieczne, sprawdzone, ale także nowe, bo nie nasze wybory zostały przewidziane, ale Życia. To mocne słowa a wybory, skoro jest wybór, musi być coś na przeciw wybór, czyli wybór i przeciw wybór już istniały, a wolna wola to podróżowanie po stałym nieznanym, co innego kreacja, kreacja to pierwsza myśl, gdy umysł jest czysty i wolny, kreacja na pewno nie została zaplanowana, ale mogła być przewidziana, tylko dla Ciebie !!! Miłego Dnia !

Luna
2018-03-07 02:32:17

Tomek37,
Gdyby nasze życie było zaplanowane od początku do końca, to jaki byłby tego sens ? Stalibyśmy się tylko bezwolnymi wykonawcami planu. Gdzie tu miejsce na nasze wybory i decyzje (wolna wola) ? Gdyby tak było, bylibyśmy tylko bezwolnymi manekinami, pozbawionymi woli, jestestwa i prawa by samemu kształtować swoje życie ...
Słowami poety :

Widzieć, czego nie widzieliśmy
Być tym, kim nigdy nie byliśmy
Wyjść z poczwarki i poszybować
Opuścić ziemię, błękit całować
Znów się urodzić, być kimś innym
Prawda to jest, czy sen niewinny ?

Księga policzonych smutków

Tomek37
2018-03-07 00:58:18

Możliwe, że nasze życia, są przed poczęciem przewidziane od początku do końca, stąd w snach czy pojawiających się dejavu doznajemy olśnienia, dla przypomnienia, kim naprawdę jesteśmy. A jesteśmy wielowymiarową istotą. Dlatego to My z Panem Bogiem wybieramy jakie będziemy mieli życia, nawet te najstraszniejsze, bo to wszystko jest dla pogłębienia życia ogólnie i świadomości Boga, by Wszechświat wciąż istniał, bo nic nie ma ważniejszego w życiu niż kontynuacja życia

Tomek37
2018-03-07 00:47:36

Luna.. Po śmierci jest piękno spokój i opieka zanim zdecydujemy się wrócić, mamy wg mnie wszystko przemyślane, całe swoje życie poprzednie np w bólu i cierpieniu, gdy zrozumiemy, że ten Ból, rak z poprzedniego życia, gdy zdecydujemy, że kolejne życie będzie bez tego i pojmiemy, że tego raka wywołaliśmy sami chcąc poznać ból i cierpienie w poprzednim życiu, zdecydujemy że nasze życie będzie zdrowe to rodzimy się ponownie, niestety jest w tym haczyk, bo narodziny niezdrowe odżywianie np mamy dziecka, ma również nieprzewidywalne skutki dla nas, co za tym idzie, gdy postanowimy wraz z Bogiem na nowe narodziny, już w tym momencie wpływ na nas mają inne osoby jak mama tata, dlatego choroba tak długo w obecnych czasach jest niezrozumiała, ale wszystko dąży do pozbycia się chorób i zrozumienia jestestwa... w łonie mamy mamy pełną świadomość zdrowia swojego, niestety na picie alkoholu przez mamę, w ciąży nie mamy wpływu... dlatego jesteśmy jacy jesteśmy zamiast być wiecznie zdrowymi... nie sugeruj się jednak mną, bo to moje osobiste przemyślenia i obserwacje Hej !

Luna
2018-03-07 00:35:11

Tomek37
Nie chodzi mi o ból związany z chwilą śmierci ... Tylko o taki, który jest odczuwany miesiącami np. osoby chore na raka, tacy dla których śmierć staje się wybawieniem od cierpienia. Zdarza się, że cierpiący ogromny ból przeklinają swój los, świat, Boga i błagają o śmierć ... Jaki wpływ może mieć ta energia, na przyszłe wcielenie ?

Tomek37
2018-03-07 00:12:53

Dlaczego umierający często widzi osobę zmarłą ze swojej rodziny przed śmiercią? Ci co umrą nagle w wypadku myślę, że zapisują swoje życie w momencie ulatniania się duszy, dla innych w momencie śmierci pojawia się świadomość (w tym widzenie zmarłych) i tę świadomość, pracując już po drugiej stronie, ulepszają w świecie rzeczywistym, bo chyba zmarli mają wpływ na nasz świat, wydaje mi się... w momencie śmierci mówi się, że wiedzą wszystko.... a drugi świat pozagrobowy, jest tylko pięknem, i na Ziemi powinniśmy chociaż raz, wyobrazić sobie to piękno lub o nim pomyśleć, chociaż nic nie trzeba, bo wszystko zapisane jest w gwiazdach... to na pewno z obrazem piękna dobroci i nieskończoności światów, będzie nam latwiej się żyło w życiu doczesnym Gwiazdy to nie tylko planety, to Wielka myśl, obcych, która przejawia sie w naszym świecie stuknięciem w kaloryferach czy wyładowaniem w lodówce, lub dzwiękiem przed zaśnięciem, znaki nas prowadzą, ale też nie każdemu jest dane ich słuchać Czasem lepiej po prostu uśmiechnąć się do życia i powiedzieć, jesteśmy całością moje kochane życie !!!! Przepraszam, Dobranoc, bardzo ciekawy temat

Tomek37
2018-03-06 23:59:03

Nie wiem dokładnie jak to jest, ale przybieramy postać po śmierci, taką, że jest kontynuacją życia, zapisane w dna i duszy informacje, bierzemy ze sobą, i jest to zwielokrotnione uczucie, jak pisał Ramtha idziemy do 7 nieb, w 3 chyba decydujemy o powrocie, 5 to niebo złotego światła nazywane rajem gdzie jest piękna muzyka i możemy być tam w nieskończoność,gdy cierpimy lub odczuwamy Ból w momencie śmierci, pojawia się moment świadomości i to jego zabieramy ze sobą zamiast bólu według mnie, ale to tylko teoria, podparta tym, że w drugim świecie rajów, nie ma bólu i cierpienia, a każde negatywne przeżycie, istnieje tak długo dopóki nie będzie zrozumienia jego... ale to wyssane z palca, jest wiele sposobów wierzenia tego co będzie po śmierci..... ale wyobrażenia sobie tego są ważne, Ci co nie mieli czasu, na pewno podczas kolejnej egzystencji uporządkują swoje życie tak by to zrozumieć... Każde istnienie ma wpływ na drugie, jak to pojmiemy zrozumiemy, że nawet najgorsza śmierć w torturach, ma znaczenie dla kogoś kto się tortur boi(czyli wszystkich) i jest nauką. A sam cierpiący doznaje ukojenia w momencie śmierci jak i w życiu pozaziemskim.

Luna
2018-03-06 23:33:21

Vismaya,

Ja tam nie mam się czego bać ... te wszystkie kataklizmy to w 5D podobno miały być ... avatary z 6D są pod ochroną ... Obawiam się jednak trochę, że jak urosnę przez noc, to najpierw z łóżka spadnę, potem nie będę miała co na siebie włożyć, że tylko wspomnę o problemie wydostania się z domu


A tak na poważnie,
Co z tymi, którzy opuszczają ten świat w bólu i cierpieniu, często przedwcześnie, niepogodzeni z tym co ich spotkało ? Czy to ma wpływ na ich przyszłe wcielenia ?

Justyna
2018-03-06 22:18:43

Czy każdy od urodzenia - pierwszych lat życia - widzi czakry? I dlaczego zapomina się o tym, że takie coś istnieje? Dlaczego po zobaczeniu czakr one znikają, dlaczego się zamykają? Dlaczego jako dorosła osoba nie potrafię ich zobaczyć, ale pamiętam, że widziałam je jako małe dziecko - ok 4 lat. :/

Strony: < 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, >
Emaile Archiwalne