REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Dobry Samarytanin
2018-06-23 00:17:28

SITUS: nie dostrzegasz jego faktycznego stanu (bardzo mizernego), nie ma to nic wspólnego z wędrówką w kierunku Nirvany.

Wiesława
2018-06-23 00:14:05

Situs,
czy ty naprawdę wiesz - czym jest stan Nirvany...?
I jak wyglądają osoby, które się do tego stanu zbliżają?
Bo co ty piszesz to wielkie nieporozumienie.

Justyna1
2018-06-23 00:08:06

Adrian33
zdziwiłam się , że jesteś nastolatkiem (przynajmniej tak wyglądasz na zdjęciu) a takie rzeczy piszesz i w taki sposób... (myślałam , że jesteś o wiele starszy)
Wiem , że przeżywasz teraz piekło....polecam modlitwę o pomoc do Archanioła Michała a najlepiej do wszystkich Archaniołów i świętych.
Pamiętaj , to wszystko się dzieje w Twoim umyśle. Czy masz jakieś dolegliwości cielesne? Czy ktoś Cię atakował fizycznie , psychicznie i czy go widziałeś? Czy wiesz konkretnie kto mógłby Ci robić to o czym piszesz , czy jest to dla Ciebie ktoś nieznajomy czy jakaś tam grupa , której nie widziałeś? Bo jak nie masz żadnych dowodów , to znaczy , że to się dzieje w Twojej głowie, możesz być również nękany przez złe duchy , które wgrywają Ci takie schizy poprzez przekazy do Twojej głowy , które są takie wiarygodne , że w nie wierzysz i cierpisz a im właśnie o to chodzi.
Dlatego polecam modlitwę (nawet tu na stronce znajdziesz odpowiednie modlitwy).
Posłuchaj Pani Wiesi, ona dobrze radzi.
Będę się za Ciebie modlić.

SITUS
2018-06-23 00:05:10

Adrian33.
Uspokuj umysł i wycisz myśli.Zbyt mocno wszystko to przyspieszyło i przestajesz mieć kontrole nad sobą i swoim umyslem.
Meduzes..nasz kolega Adrian może mieć pootwieranych kilka portali gdyż te istnieją w Nadświadomosci Boskiej.Wejscie do Nadświadomosci może następować z wielu różnych punktów realnej rzeczywistości oraz tejże świadomości.
Adrian ma mocno rozbudowaną Świadomość i zbliża się do stanu Nirvany z innej nieco strony niż Buddyści.Mimo ..że ten proces postępuje, wcale nie oznacza to ..że jest on łatwy , że odbywa się to bezboleśnie i jest w zgodzie z linearnym pojmowaniem Świata ...nas zwykłych ludzi.
Meduzes..Życie i świadomość ludzka są płaskie jak kartka papieru i nie mają nic wpólnego ze stanem Nadświadomosci.
Ludzie ..którzy nie zetknęli się nigdy ze stanem Nirvany ...i nie wiedzą co to za proces, nie będą zdolni zrozumieć tego co mówi i co czuje Adrian...i będą klasyfikować go jako psychicznie chorego , co z punktu widzenia Boskiej Nadswiadomości wogóle nie występuje.Jest to tylko punkt widzenia Czlowieka o płaskiej jak kartka papieru świadomości.
Sama Nadswiadomość ma wiele prędkości i obliczy...To co czuje obecnie Adrian to zderzenie dwóch Świadomości linearnej oraz Boskiej Nadswiadomości.Wejscie do Nirvany ..gdzie nie ma już "Ja" tylko jest jedna wspólna Świadomość nie jest wcale proste.Życzę Mu wytrwałości w walce i powodzenia.
Pozdr.SITUS

robert010493
2018-06-23 00:04:50

Witam was czytelnicy po długiej przerwie w udzielaniu się. Czytając artykuł "PO PROSTYCH DRUCIKACH ENERGII PROSTO DO ŹRÓDŁA" uświadomiłem sobię, że racją jest to, że ukucia komarów mogą mieć wpływ na naszą aurę. Faktycznie prosty przykład:... zaraz po ukłuciu owadów mogą się pojawić jakies negatywne energie w postaci np. myśli o chorobach zakaźnych.
Jakieś trzy dni temu medytowałem w intencji uzdrowienia mojego ciała... W tym czasie poprosiłem Maryje, aby mi w tym pomogła tak, jak uważa to za słuszne. Po chwili zacząłem czuć swędzenia na plecach, a w tych miejscach dostrzegłem 2 kleszcze... Wszystko fajnie i w ogóle ładnie się goi. Kleszcze musiały mnie dopaść, gdy byłem na jagodach. Jagody jem zmiksowane z innymi owocami i z mlekiem sojowym, wierząc, że poprawi mi to wzrok... nie wiem czy mleko sojowe (bez cukru rafinowanego) do tego to dobra kompozycja dla mojego zdrowia... od dłuższego czasu mam wzdęcia, lecz nie jestem pewieni, czy to nie od innych specyfików, jakie przytafiło mi się zjeść wcześniej.
Wracając do owadów, wiadomo potrafią uprzykrzyć życie w lesie.
Czy znacie jakiś produkt/środek, który mozna bez problemu nabyć w s. markecie naturalnego pochodzenia, lub nieszkodzącemu zdrowiu, który odstraszy owady?

Wiesława
2018-06-22 21:20:37

Tak, tak ... to twój Anioł Stróż...
ale jak go nie przyzywasz, to tyle z tego masz ...
czyli twój Anioł Stróż jest na bezrobociu....

https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_po_prostych_...

Lage
2018-06-22 21:08:32

Wyższa Ja - anioł stróż?

Wiesława
2018-06-22 20:52:44

Adrian33,
kup sobie zeszyt i zacznij pisać w nim swoje myśli, przeżycia... tak jak lecą ... bez upięknień ... potraktuj ten zeszyt jak pamiętnik, niech to będzie twój kumpel, który zna wszystkie twoje tajemnice ... wylewaj na papier wszystko co masz na myśli ....
a po tygodniu to wszystko przeczytaj i zastanów się, co dziś o tym myślisz?
Z którymi myślami ciągle trzymasz ... a które są ci obce... i skad sie w tobie wzięły ... i najlepiej wykasuj je, wymarz z umysłu jak z twardego dysku ... powiedz im - oddalcie się ode mnie, bo do mnie nie należycie, ja was nie chcę. I jak ci DS napisał w to miejsce wlej białe światło, zaklej tą czarną dziurę .... i pisz swój pamiętnik dalej i kasuj to co obce pojawiło się w twoim myśleniu ... pojedź na tych wszystkich technologiach jakie siedzą w tobie ... bo ty masz większą moc umysłu i możesz je wykasować ...
rozpoznajesz wirusy w komputerze i umiesz je kasować, czas abyś je rozpoznał w sobie i też umiał wykasować, to praca nad sobą uczyni z ciebie mistrza....

i nikt nie wymaga od ciebie, że uczynisz to z dnia na dzień... ale jak się tak zdarzy będziemy cieszyć się razem z tobą ... bo wspaniale jest żyć na tym świecie kiedy nie masz założonych kajdanów a twój rozum jest wyłącznie na twój użytek.... toteż nie dziel się nim z nikim... nie dyskutuj z myślami, które cię nękają - powiedz im dosłownie - wynocha z mojego domu, z mojego podwórka. Każdy z nas jest podłączony do Wyższej Jaźni, która nas prowadzi po dobrych ścieżkach, z nią pogadaj, przywołaj do siebie w formie Anioła Stróża i poproś go o pomoc... aby pomógł ci odcinać to co ci w życiu przeszkadza... chociaż spróbuj zanim położysz ręce na klawiaturze aby mi odpisać, że to nie pomaga, że jesteś na straconej pozycji - BO TO NIEPRAWDA! .... spróbuj wiele razy aż do skutku ... aż poczujesz w sercu ulgę ....

a ja ci mówię, że przyjdzie taki dzień, że ta metoda zapracuje, ale musisz mi uwierzyć.... toteż nie słucham twoich zaprzeczeń ....

Wiesława
2018-06-22 20:28:21

Od początku wiedziałam, że tak będzie. Rozmowa z osobą z zaburzeniami psychicznymi bywa niezwykle trudna. Cokolwiek powie osoba, która chce z takim człowiekiem, który potrzebuje pomocy, nawiązać kontakt może zadziałać na niego przeciwnie ... i co by człowiek, który stara się pomóc nie powiedział, nie ma gwarancji, że go nie rozłości, nie urazi a nawet wywoła agresję .... i tu musi się nawet z tym liczyć, że ten poczęstuje go setkiem wyzwisk... a to już nam mówi, że ta osoba jest już poważnie zaburzona, nikt normalny tego nie czyni w kontaktach ludzkich, tylko zaburzone osoby, nie umieją wyrazić swoich emocji w inny sposób... chociaż nawet na pierwszy rzut oka mieliśmy na jej temat bardziej pozytywne zdanie. Owszem może się zdarzyć, że na chamstwo ktoś inny zareaguje tą samą bronią.... powie komuś do słuchu... ale dobór słów będzie zupełnie inny. Dlatego tak ciężko tym osobom znaleźć wsparcie, nawet członków rodziny i przyjaciół, szybko rezygnują... i nie są pozbawieni serc, tylko są za słabi aby z takimi przeciwnikami dilować... i kiedy obrywają od takich osób, bardzo cierpią.... więc wycofują się z pomocy.... i całkiem słusznie.
Adrian póki co jeszcze nikomu nie ubliża w niecenzurowany sposób... bo w tym miejscu, utnę jego wpisy... aby chronić innych.
Tak, że moi drodzy, widzicie jakie to wyzwanie, to dla tych, którzy myślą, że w każdym przypadku powinniśmy pomagać i nie mamy prawa odmawiać ... ale tylko wówczas kiedy jesteśmy w stanie sprostać zadaniu.... inaczej spokojnie się oddalmy, nic tu po nas... bo zrobimy sobie sami traumę a temu człowiekowi także nie pomożemy.

Adrian jest w tej chwili na etapie długich i skomplikowanych wywodów, które bombardują jego umysł, wyrzuca to z siebie... i nie ma sensu kłócić się z taką osobą, przekamarzać się z nim, bo on naprawdę ma takie złudzenia .... tak pracuje jego mózg ... i jeśli twierdzi, że ma przyczepione do siebie obce kanały, niewątpliwie ma, tych wampirów energetycznych, które z niego czerpią energię i powodują w nim takowe myślenie ....

dopóki nie zamierza nikogo skrzywdzić swoimi halucynacjami... nie prowadzi jakiejś masówki wprowadzającej innych w bzdurne zadania, niech się wygada,
ale kiedy będzie już do swojej akcji agitował innych, nawoływał do ataków, często na wiatraki na wietrze .... w takim przypadku trzeba reagować... bo to może skończyć się masową histerią ... podobne przyciągnie podbne ... i polecą z drągiem za pociągiem ....paluszkiem nie trzeba pokazywać, wiemy o co chodzi ... a zbiorowa histeria może doprowadzić do poważnych zakłóceń w zdrowym społeczeństwie, gdzie nikomu nikt nie wadzi i ludzie żyją zgodnie.... i cieszą się tym życiem... bo zawsze znajdą w nim coś dobrego dla siebie ... ale jeśli widzicie, że ktoś jest w życiu wiecznie nieszczęśliwy... i to pod każdą szerokością geograficzną ... taki człowiek ma już poważny psychiczny problem i powinien popracować przede wszystkim sam z sobą .. a nie szukać sprawców swojego nieszczęścia.

Poszukiwacz
2018-06-22 19:39:55

Dziś dzień a szczególnie noc w których możemy skoncentrować się na ogniu a dziś w końcu obudziłem się rano i mam wielkie źrenice nawet w słońcu . Zdrowia ludziki

Magda
2018-06-22 18:39:43

Adrian33 pomyśl o koniu trojańskim.

Dobry Samarytanin
2018-06-22 18:17:01

Adrian33: chociaż spróbuj.

Adrian33
2018-06-22 18:11:16

D.S to tak jak by rzucać butami w uzbrojonych w kamizelki i karabiny żołnierzy ...

gosia
2018-06-22 17:38:07

zginęły mi ważne dokumenty i zakład pracy nie wypłacił mi całej pensji, proszę o modlitwę

Dobry Samarytanin
2018-06-22 16:17:53

Jeżeli chcesz wygonić ze swojego pokoju ciemność co robisz? Zapalasz światło, więc wpuść światło w swoje ciemne pomieszczenia w swoim wnętrzu. Jak tego nie zrobisz to jak masz pozbyć się ciemności?

Dobry Samarytanin
2018-06-22 16:13:50

Adrian33: zrób tyle ile możesz, szybko poczujesz ulgę. Tam gdzie czujesz tą "diabelską technologię" wpuść światło Boże - zrób tak chociaż z 5 minut, gwarantowane efekty na plus.

Adrian33
2018-06-22 16:11:54

Nie jestem w stanie utrzymać skupienia bo mam blokady na umyślę na komórkach i wszędzie to jest jakaś diabelska technologia ...

Dobry Samarytanin
2018-06-22 16:07:52

Adrian33: wpuść w swoje ciało Boską Energie, oczyści cię z tego o czym mówisz Wizualizuj sobie to, ona rozświetli wszelki mrok jaki w tobie się pojawił i nic się przed nią złego nie ostatnie Spróbuj

Adrian33
2018-06-22 16:06:10

Szukam bioenergotereuaptów i ludzi którzy potrafią wyciągać technologie z ciała ewentualnie zamknąć wszystkie portale bym w końcu przestał być ich kolejnym niewolnikiem tych bogaczy ...

Luna
2018-06-22 15:30:11

Adrian33
Nie znam się, ale może warto skorzystać z jakiejś konsultacji psychiatrycznej. Nie odbieraj tego jako przytyk, a raczej jak dobrą radę. Zawsze należy wykluczyć podstawowe opcje ... jakbyś cierpiał na jakąś manię prześladowczą ... hmmm

Dobry Samarytanin
2018-06-22 15:29:23

Wojtek2: on nie zmyśla. To ciężki przypadek - poradziłbym ci Adrian33 odciąć się od tych głosów, kupić karnet na siłownię i zacząć biegać... bo inaczej marnie to widzę jak dalej będziesz ciągle z nimi "dilować" (rozmawiać). Poproś Boga, aby swoim światłem rozświetlił twój umysł i proś Go o to każdego dnia i wizualizuj to, powinno pomóc.

Wojtek2
2018-06-22 15:24:40

No teraz to zmyślasz Adrian33 skoro masz pusty umysł to w jaki sposób udaje ci się pisać te wiadomości? Tzn oni decydują o tym co masz w głowie ale w jakiś sposób nie przeszkadza ci to w pisaniu? I skąd Adrianie możesz wiedzieć w jakim celu oni to z tobą robią rozmawiasz z nimi?.... bo mi się wydaje że najzwyczajniej zmyślasz...

Meduzes 82
2018-06-22 15:22:14

Adrian33 - zupełnie poważnie: tutaj nie znajdziesz odpowiedzi. Wiesia jak i cała reszta także odpadną w przedbiegach. Jeśli Tobie zależy to szukaj gdzieś indziej, szukaj ludzi którzy są w stanie tobie pomóc, znają tego typu symptomy i pracują z nimi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Tak szczerze powodzenia, bo nie zazdroszczę bycia w twoim stanie

Adrian33
2018-06-22 14:53:16

Bo jest mądra i uszlachetniona , potrafi dać radę od serca taką na jaką może sobie "pozwolić" bo ma dużo lepszy wgląd w to co się dzieje , ale Bóg jest dla niej najważniejszy ...

A prawda jest taka , że jestem tutaj kasowany i wyrzucany a oni nie patrzą jak na mnie tylko jak na eksperyment i testera ich technologii dodatkowo chcą mnie okraść z karmy i jestem zamknięty w sieci kontroli umysłów , robią ze mnie kalekiego bo stałem się kimś niebezpiecznym ...

Jak mam skorzystać z tych rad skoro co chwilę w mój umysł został rozebrany i jest całkowicie pusty a oni testują sobie tylko i sprawdzają sobie to czy najgorszy frajer jest w stanie pokonać wielką Boginie i oczywiście ja z tym nie mam nic wspólnego , na nic mówienie o wolnej woli jak mam nie przeklinać całego świata ...

Sam nie mam pojęcia skoro ten który ich wszystkich stworzył dał im najlepsze życie a a ja pracowałem na porządną istotę a oni mnie tu wszyscy okradają każdego dnia ...

W moim ciele jest sztuczna inteligencja i jestem biorobotem bez przyszłości a zasłużyłem na coś bo pracowałem na to i oni mi nie chcą tego oddać tego na co na prawdę pracowałem tylko dlatego , że ich eksperyment im nie wypalił a ja mam odpowiadać za ich biorobota mimo że to ich najgorsza robota ...

Dobry Samarytanin
2018-06-22 13:47:09

Adrian33: a i jeszcze jedno, skoro Wiesia (wg. ciebie) nie mówi prawdziwej prawdy to po co tu jesteś? Może pójdź tam gdzie wg. ciebie mówią w pełni prawdziwą prawdę? Nie męcz się tutaj z nami (pomimo, że dostajesz od nas dobre rady), pomęcz swoimi problemami kogoś innego.

Luna
2018-06-22 13:34:24

Adrian33,
Ty czasem nie przyszedłeś tu z Monitora ? Tak jakoś dziwnie twój styl kojarzy mi się z tamtym klimatem ...

Meduzes 82
Masz 100% racji. Najpierw trzeba dojść do ładu ze sobą, a dopiero potem zmieniać świat.

Pozdrawiam.

Wojtek2
2018-06-22 13:28:54

Adrian 33 a gdzie ty tu ten biznes widzisz???? I Wiesława tylko prawdę mówi, napisz w którym momencie skłamała ???? A może po prostu nie rozumiesz tych prawd.....

"Ci bogaci mają na rękach śmierć i cierpienie nieskończoności a i tak są bardziej szanowani i lubiani niż Ci którzy przez nich umierają "... Adrian33 przez kogo są szanowani i lubiani??????

Meduzes 82
2018-06-22 13:00:54

Adrian33 - ciągle Oni, Oni .... Oni ..... a co TY ?! Co TY wniosłeś w swoje życie ?? Jak na razie ciągle jesteś pochłonięty otoczeniem. Chcesz zmieniać świat ... Nie jeden próbował, nie jeden poległ ...

A może czas pójść o level wyżej i popracować nad Sobą ?!

Zapewniam Ciebie : ich nie zmienisz gdyż oni nie chcą się zmienić ... za to Siebie możesz zmienić ... i to istotnie

Dobry Samarytanin
2018-06-22 12:39:51

Adrian33: skoro jesteś taki "mądry" to czemu masz taki problem ze sobą?

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-06-22 12:33:17

Tomku37,
Chodziło mi o to,ze broda uwieżył by na słowo,
Bo nie mam powodu by niewieżyć,osobie z ktura pisze,
A gość jesteś spoko,to pewnie rozumiesz.....
Pozdrawiam


Kurde miałem sen
2 duże pajaki,2 małe pajaki
Co dziwne każdy z nich oddzielnie,
Każdy z nich siedział na swojej sieći,
Widziałem nawet te siec,składała sie z 3 nitek,
I to tak u każdego pająka,nie ruszały sie wszystkie sie nigdzie nie ruszały,
Tylko siedziały w jednym mniejscu......
Co to może znaczyć?
-bo jak to pisze to wlaśnie odebrałem telefon ze nowe taxi czeka do dodbioru,
A to dobra wiadomość,kochannych ludzi bede woził,i sobie pogawedze
Miłego dnia!
Broda

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne