REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
10. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2017-02-16 22:01:00

Shanti - 16.02.2017
http://imgur.com/a/ARfxy

Wiesława
2017-02-16 20:55:49

Nie patrz rozumem tylko duszą ... i wytężaj jeszcze mocniej wzrok ...
wszystko jest bliżej nas niż to przypuszczamy ...
to w niezwykle prostych rzeczach możemy znaleźć swój największy skarb ...
to proste rzeczy są najbardziej niezwykłe ...
ale tylko mądrzy są to w stanie zobaczyć ... zrozumieć ...

głupcy są głupcami tylko dlatego, że tego nie widzą i myślą,
że to swoim rozumem zawojują świat ...
ale po chwili ich chwały następuje głośny lament bo ich ślepota pokonuje ich...
i topią się w rzece ich własnego przeznaczenia czyli własnej głupoty i niewiedzy...
bo nikt inny tylko oni sami zgotowali dla siebie taki los.

STOKROTKA
2017-02-16 20:10:13

KOCHANA PANI WIESIU dziekuje .ze mnie zroumialas pisze to ze lzami w oczach .Przeczytalam Twoj wpis z dnia 15.02 do DAWIDA 92 letniemu znajomemu czlowiekowi inteligentnemu i doswadczonemu Wladyslawowi W. Nie mial slow uznania .Usciskal mnie ,byl zachwycony dzisiaj nie moge Pani tego wyrazic co czuje ,ale ten Pani wpis dzisiejszy byl mi na ta chwile bardzo potrzebny.Wiem co PANI przechodzila lacznie z psychiatrami ,policja i innymi nekaniami .mnie nie jest to obce tylko ja to w NIEMCZECH .Trudna PANI rola ,ale Bog Pania prowadzi ,ani przez chwile nie watpic , mam to doswiadczenie , ja moze nie do konca zaufalam Bogu .Nie wiem jakie dac Pani dowody i co robic zeby isc z Pania ta droga .W tych czasach bardzo ciezko zyje sie ludziom uczciwym ..z calego serca pozdrawiam ......DA PANI RADE ..

Wiesława
2017-02-16 17:34:35

STOKROTKA,
jesteś jedną z nielicznych, którzy to widzą,
świadczy to tylko o twoim poziomie rozpoznania. Dziękuję.

Michał, leczenie raka na tym stadium nie jest łatwe, szczególnie kiedy w grę wchodzi chemioterapia ... to że nie wypadły włosy, nie ma nudności to tylko odmiana chemii...
przejrzyj dobrze terapię Gersona, szczególnie odbarczenie wątroby,
aby zmniejszyć skutki chemii, (szczególnie przed chemio-brein) dobrze jest podawać sok z korzenia imbiru, 1 łyżeczkę dziennie, najlepiej przed chemią.

Dawid,
miałam już takie zlecenia, podsyłano mi nawet fotografie ludzi, których trzeba było prześwietlić, określić i wystawić na net na publiczny widok aby przestrzec przed tym "złem" resztę świata.

Anna711
2017-02-16 10:29:18

Świat jest inny odc.28 - Smog medialny
https://youtu.be/5kS9wNZhNcg

Dobry Samarytanin
2017-02-15 22:45:53

Michał - 26 l.: tutaj masz zebrane informacje o leczeniu raka... i jest ich całkiem sporo:
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#lec...

Michał - 26 l.
2017-02-15 22:17:34

Skoro mogę w tym miejscu prosić o modlitwę to chętnie skorzystam

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego taty chorego na raka jelita grubego (wycięty), który przebywa właśnie w szpitalu na kolejnej chemioterapii z powodu przerzutów, głównie na wątrobę.

Tata mimo wszystko w miarę znosi chemioterapię , po kilkudziesięciu tylko raz zdarzyły się wymioty, włosy na głowie pozostały, jedynie ostatnio coraz bardziej sine ręce i stopy.
Jeżeli mógłbym również prosić o jakieś porady jak wspomóc tatę metodami naturalnymi żeby ratować go przed negatywnymi skutkami chemii byłbym bardzo wdzięczny.

P.S - Dziękuje za tą stronę, znalazłem tu pogląd na kwestie religii, który miałem ale nie umiałem ubrać w słowa a teraz zdobywam jeszcze więcej informacji na tematy duchowe i świata, dzięki czemu - mam nadzieję, rozwijam swoją świadomość

Pozdrawiam serdecznie, Michał.

Dawid
2017-02-15 21:48:31

No nic, chciałem po prostu zapytać, bo może akurat ktoś się spotkał z tymże osobnikiem. Nie ufam chyba jeszcze na tyle swojej intuicji, to raz, a dwa to właśnie podpowiada mi coś, ze treści tam zawarte to nie jakaś próba manipulacji czy coś podobnego. Nie przeszło mi przez mi przez myśl nawet, ze znajomość tej osoby ma być czyimś obowiązkiem.

Pozdrawiam serdecznie

STOKROTKA
2017-02-15 21:35:58

PANI WIESIU nie chce Pani slodzic ,ale ten Pani wpis do Dawida ponizej mysle ,ze przemowi nie tylko do Dawida ,takie to madre i bez watpienia jest Pani coraz bardziej doswiadczana ,ale i obdarzana wszelkimi laskami ,mysle ze jest Pani tego swiadoma ,ze Pan Bog sie Pania posluguje ,......czemu mnie Boze tak doswiadczasz jakbys mnie chcial uczynic swieta........Za to wszstko co Pani robi serdecznie dziekuje.Prosze o modlitwe.Anna

Marek Wasielewski
2017-02-15 19:57:04

Jestem uzależniony od seksu , alkoholu i papierosów. Przyjmuję suplement diety Kudzu root z Kanady. (po chińsku Ka-Tsu) Jednak czuję , że mam blokadę działania tego wspaniałego naturalnego suplementu , nawet z innego wymiaru . Proszę o modlitwę . W zamian proponuję moją modlitwę za pomyślność Waszej wspaniałej strony.!

Wiesława
2017-02-15 19:13:25

Dawid,
nie nadążam za wszystkimi nauczycielami duchowymi, którzy pojawiają się obecnie na necie ... a nawet nie jest to moim zadaniem ani zapotrzebowaniem aby ich portretować, wydawać o nich opinie,
każdy ma swój rozum i każdy kto uznaje się za dojrzałego duchowo powinien mieć już ABC zdrowego rozsądku, i nie powinien dawać się nikomu prowadzić na smyczy ... również mnie ... !!!
Wy dobrze wiecie, że ja nikomu tu nie słodzę, szczególnie kiedy gada głupoty, nie kraszę wam życia pustą miłością; kocham cię, I love .... i wcale się nie martwię, że będę miała małą czytelnię, to w szkole podstawowej jest najliczniejsze grono uczniów .... później ono stopniowo się wykrusza .. na polu nauki zostają nieliczni ... i tak jest w duchowym świecie.
Jak to się mówi: zostało wielu wysłanych ale mało wybranych ....

Można kogoś czytać, obserwować, można go lubić lub nie ... ale zacznijcie używać własnych zmysłów, bo każdy z nas jest w jakimś stopniu prowadzony przez Źródło, znajdźcie tam dojście ... a znajdziecie kiedy chodzicie po świecie w parze z Prawem Boskim.... i raczej radzę nie czynić tego na cudownych warsztatach, etc .... bo to jest z reguły szkoła "prowadził ślepy ślepego" ... trzeba uruchomić własną intuicję, swoje zmysły ...
i nie walczyć ślepo z ludźmi według własnej wiary ...
czy widzieliście aby Jezus wcielał siłą wszystkich ludzi we własne szeregi? Nawet do niektórych w ogóle nie chciał przemawiać, nie kładł na wszystkich swoich rąk, ale jak trzeba było tych pseudo-duchowych pogonić to ich pogonił ....
kto jest gotowy jakoś sam znajduje ten świat .... doprowadzi go do niego jego własne czyste serce ... a nie puste słowa okraszane pustą miłością.

A z tego co widać, to ludzie porobili się mądrzejsi od Boga ... a ja mam 100% pewności, że to Bóg jest mądrzejszy od nas wszystkich ludzi i wie jak do człowieka dotrzeć, jak do niego przemówić, nawet tego najbardziej odciętego od światła, żyjącego w totalnej ciemności .... i potrafi w nim zapalić wszystkie jego lampy i uczyni w tym człowieku światłość ....
Bóg dał na to już nie jeden raz dowód .... ale ludzie i tak wolą szukać szczęścia po różnych zakamarkach tego świata .... w dodatku wchodzą w ciemne kanały i błądzą szukając wiecznie Prawdy .....

a już Jezus mówił ... ja nie głoszę nowych nauk, ja tylko powtarzam stare Boskie Prawdy.
A teraz popatrzcie, czego wy szukacie, co praktykujecie, z jakiej miski jecie strawę,
i zamiast czystej prawdy karmicie się półprawdami ... a jeszcze gorzej dla was kiedy chodzicie w parze z samym kłamstwem .... wówczas zamykacie swoje światło tak jakby wam elektrownia odcięła w domu prąd, i gasną wam wszystkie żarówki a wy błąkacie się w ciemności ....

Hello, obudźcie się...
doprowadźcie do tego aby w was była światłość, w której NIGDY się nie błądzi!

Dobry Samarytanin
2017-02-15 17:46:22

Poniżej wklejam wpis osoby, która się podszyła pod moją xywkę:

"Tylko w imie czego za dobre serce i pomoc mozna wyzywac,ponizac I poniewierac.Ten sie modli pod figura co ma Diabla za skura . AMEN"

Odbanowałem tą osobę, ale niech wybierze inną xywkę niż moją, jakąś oryginalną.

Dawid
2017-02-15 14:40:08

Cześć wszystkim
Chciałbym ponownie zapytać i dowiedzieć się, czy komuś znajoma jest osoba Ramaathis-Mam'a ?

Dobry Samarytanin
2017-02-15 11:38:03

Już ten żartowniś dostał bana

Basia
2017-02-15 08:00:14

Olu, świat o którym piszesz jest piękny...lecz to nie obecna Ziemia. Teraz dobroć widziana jest jako słabość. Wiem o tym dobrze. Nie wiem, ale może to co obecnie znamy i nazywamy dobrocią jest słabością. Co to znaczy dobry człowiek???...ten który cicho przemyka przez ulice i nie wygląda przez okno dając dobry przykład kiedy obok dzieje się zło??? To jest tchórz słabeusz. Nie pisałam o waleniu po głowach, o wytykaniu. Pisałam o reagowaniu, działaniu, nazywanie rzeczy po imieniu.
Wiem co to dobroć i co to słabość...z życia.
Nie kradłam a trafiłam na sąsiadów, którzy regularnie mnie okradali z różnych mniej i bardziej potrzebnych rzeczy- ale moich! Normalnie żyli obok, rozmawiali, uśmiechali się.
Po długim czasie ..ja ..okradana zdobyłam się na odwagę i poszłam porozmawiać do sąsiadów w cztery oczy , grzecznie z miłością...nie pomogło! Tydzień później zginęły następne rzeczy. Poszłam do sąsiadów bez miłości oświadczając, że złożę skargę na policji...pomogło, coś nawet się znalazło.

Niektórzy języka miłości nie zrozumieją nigdy i jeżeli ktoś ma tyle siły żeby rzucanie pereł przed śmierdzące wieprze nie zniszczyło go...to bardzo proszę. Wsadzanie kwitów w lufy karabinów jest infantylne i ma racje bytu tylko w czasie pokoju. W czasach obecnych osłabiono ludzkiego ducha.
Uciekanie
Piszesz o oczywistości " Czuję podświadomie, że zło można przemieniać tylko dobrem, że człowiek może przemienić się tylko po doznaniu miłości łagodności, dobroci. Tak więc zacznijmy od siebie. "
Ja na to..Dla każdego coś innego. Człowiek może przemienić się po poznaniu siebie samego. Tak na marginesie prosze Cię bardzo o adres ..gdzie mogę iść i poprosic o "doznanie miłości łagodności, dobroci".
Dobrego Dnia. Pobudka.

Wiesława
2017-02-15 05:35:03

Nie wiem dlaczego pisząc na tej kg podszywacie się pod cudze niki, tym razem Dobrego Samarytanina, ten sobie spokojnie śpi w Polsce a tu ktoś pisze pod jego ksywką .... nie ma tam nic czego nie można by wpuścić na kg, ale to nie jest OK używać jego ksywki ....można sobie wymyśleć swoją ...
nawiasem mówiąc znam nawet adres, z którego to zostało napisane ... i jest to teren Vancouver a nie z Polski, gdzie mieszka DS ....

kiedy DS przeczyta ten wpis, sam zadecyduje czy go wpuścić czy wykasować ....
ale więcej nie róbcie tak ... to nie jest OK!

Dobry Samarytanin
2017-02-14 23:16:52

Nie wiem jakie tam były misy... ale myślę, że te co są obecnie też są niezłe.

Bartek
2017-02-14 23:15:35

Mi chodzi o te misy na wzór tych z Atlantydy i Mu. To to samo?

Dobry Samarytanin
2017-02-14 23:12:55

Bartek: przecież misę kryształową możesz sobie obecnie kupić. Nie ma z tym problemu.

Ola
2017-02-14 23:10:18

Bet, napisałaś, że "Jeżeli nic nie zrobimy z tą chorobą dotknie każdego z nas. Nie myślę o krucjatach ale o nazywaniu wszystkiego po imieniu, tak szczerze i odważnie."

A mi się wydaje, że wytykanie innych palcami nic nie da. I nie ma obawy każdego to nie dotknie. Przemianę należy zacząć od siebie. Przemiana człowieka zachodzi w jego wnętrzu. i walenie po głowach innych nic tu nie pomoże.
Ludzie, którzy czuja w sobie obecność Ducha Św. powinni tak się zachowywać , żeby inni patrząc na nich sami zaczęli się zmieniać. Czuję podświadomie, że zło można przemieniać tylko dobrem, że człowiek może przemienić się tylko po doznaniu miłości łagodności, dobroci. Tak więc zacznijmy od siebie.
Miłego wieczoru

Bartek
2017-02-14 23:05:45

Czy jest w obecnych czasach, obecnej cywilizacji stworzyć misy kryształowe? Potrzeba do tego jakiejś szczególnej wiedzy i technologii?

Alicja
2017-02-14 22:16:27

Pani Wiesiu jak mozna sie z Pania skontaktowac bardziej prywatnie moj email szymala10@gmail.com mieszkam w okolicy Chicago pozdrawiam I dziekuje

Wiesława
2017-02-14 17:39:58

Andre ...
i tu masz racje, robi się wszystko aby zatrzymać jak najwięcej ludzi w 4 wymiarze .....
w wymiarze czarnoksiężników ....


STOKROTKA
2017-02-14 17:39:44

PANI WIESIU serdecznie dziekuje za wpis ponizej odnosnie sesji ,Duch Swiety jednak dziala. Slicznie Pani wyglada z tym swoim pupilkiem

Wiesława
2017-02-14 17:36:55

Obejrzałam całe te 2 videa...zajęło mi to trochę czasu ...
i mogłabym powiedzieć,
nie mój cyrk, nie moje małpy ....
nie mniej było to dla mnie ciekawe przeżycie, pobyć w towarzystwie obu tych panów ...
ale już wystarczy, na żadną sesje więcej się nie piszę... zdjęłam swój poprzedni wpis, bo nie chce się w tym brudzie paprać, ani nabijać tym brudem głów innych osób.

Wszystkie te osoby, które uzdrawiają w Polsce są dla mnie kontrowersyjne i skoro mają takie mocne zdolności uzdrowicielskie i jasnowidzące i mają w dodatku niektórzy z nich w ręku cudowną technologię (ich zdaniem) Keshe, Quantec, zappery, gansy, MMS... to ja się w ogóle dziwie, że w Polsce jest jeszcze ktokolwiek chory na jakąkolwiek chorobę, nie mówiąc już o reszcie świata...
a w Polsce są jeszcze ludzie, którzy nieproszeni diagnozują inne osoby i publicznie wystawiają to na piedestał i to jest już mocno chore... i w pierwszej kolejności przebadałabym tych ludzi...
zdrowie człowieka jest jego prywatną sprawą, i tak jak nie wolno nikomu wdzierać się na siłę do cudzego domu, bo to jest napaść na tego człowieka, tak nie wolno publicznie wystawiać informacji o jego zdrowiu na publiczne pośmiechowisko (bo to nie jest w trosce o dobro tego człowieka, tylko jest to takie jego współczesne publiczne ukamienowanie), i wszystkie te osoby zachowują się bardzo nieprofesjonalnie i daleko im jeszcze do odpowiedniej profesji uzdrowicieli... i wcale nie pomagają takiemu człowiekowi, wręcz przeciwnie, tylko mu szkodzą.

Jeżeli już komuś mówimy o naszym zdrowiu powinno być ono objęte taką samą tajemnicą jaką jest objęta tajemnica spowiedzi. Dobry lekarz, pielęgniarka i uzdrowiciel powinien w tej kwestii zachowywać się jak profesjonalny ksiądz w konfesjonale (nie wypuści grzechów tego człowieka na światło dzienne, bez względu na ich ciężar gatunkowy), podobnie jest z lekarzem, kiedy od niego wychodzi pacjent lekarz już nie pamięta na co on był chory, chyba, że uzyska zgodę pacjenta, aby opisać ten przypadek dla innych ludzi, ale to już jest w celach naukowych pokazującym ludziom, że takie choroby istnieją i co z tym fantem należy zrobić, ale tam też się nie podaje nazwisk, są to informacje anonimowe.

Osoby, które są dopuszczeni do tajemnicy choroby człowieka powinny na ten temat milczeć do osób trzecich. Bo wystawiając jego chorobę na widok publiczny to jest mocna kpina z tego człowieka, chęć jego skompromitowania, a nie pomoc dla niego... i takie rzeczy są karalne. Taka osoba ma prawo zaciągnąć takiego lekarza / uzdrowiciela do sądu.

Pan Popko też mówi rzeczy nie z tej planety, za którymi widocznie ja zbyt słaba dusza nie nadążam ... ponieważ moje doświadczenia w tej kwestii są zupełnie inne, moje doświadczenia mistyczne wyglądają zupełnie inaczej, a już w swoim życiu na tej ścieżce sporo doświadczyłam ....

mam tylko jedno pytanie: dlaczego nam każe zamykać (a nawet sam zamyka) swoje czakry, mówi, że chrzest jest bee, zniewala człowieka, i mówi wiele innych dziwnych rzeczy...

to czemu Jezus Chrystus się ochrzcił ....? nikt Go do Jordanu na siłę nie zaciągnął i był na tyle dorosły, chłop 30 lat, że umysł miał też już ukształtowany (nawet Jego mądrość wychwalali najwięksi mędrcy ówczesnego świata) i wiedział co od życia chciał, uzdrawiaj i czynił jeszcze inne cuda .... czyżby popełnił aż taki błąd i ... zwiódł na zatracenie tyle owieczek? I dziś pan Popko musi te Jego błędy korektować?!
A pan Popko przecież nie zaprzecza, że to jednak była Dusza Wielka i przyszła z samej góry! Jemu tam jeszcze parę procent do Jezusa jednak brak, i sam o tym mówi, sam ustawił sobie taki portret .... więc, który z nich się myli? Którego nauki trzeba od siebie odsunąć?
I o co tak naprawdę w tym cyrku chodzi?

Andre
2017-02-14 17:33:29

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tym Panie Popko. Może wynika to z tego, że od jakiegoś czasu nie interesuję się tymi różnymi jasnowidzami i ezoterykami na youtube.
W każdym razie ten Pan w ciekawy sposób opisuje siebie na YT:
https://www.youtube.com/user/popkozbigniew/about


Tak się zastanawiam, dlaczego w ostatnich latach jak grzyby po deszczu zaczęli pojawiać się przeróżni uzdrowiciele i osoby z darami jasnowidzenia? Może wynika to z faktu, że Ci ezoterycy zamiast dążyć do wkroczenia w 5 wymiar zakorzenili się mocno w 4 wymiarze i tam ugrzęźli?

Bet Basia
2017-02-14 16:12:00

Wiesiu, masz rację. Mogłabym spytać ,,skąd masz tyle siły i serca"...odpowiedź jest oczywista, więc nie pytam.
Patrzę dookoła i widzę i czuję, że zbliża się przesilenie.
Świat był i jest niby męski, ale ta kobieca "szyja " robi też wiele.
Tak zastanawiam się, czy może być usprawiedliwieniem czynów podłych wpływ innych ludzi.
Przykład.."zły mężczyzna zdradza, obraża i bije swoją słabszą fizycznie kobietę, ona leje swoje dziecko..też słabsze, dlatego, że jego ojciec ją poniża, wyskrobuje następnego potomka i idzie na "czarny marsz". W pracy jest okropna dla współpracowników, ..."wystawia tyłek" dla faceta ale żonatego...szantażuje go i fascynuje ją rozpad rodziny, która wyglądała na szczęśliwą.
Ta kobieta jest słaba, głupia i bez miłości. Takich jest wiele. Ja nie mieszkam w dużym mieście...ludzie, tak jak pisze Wiesia, wystarczy się rozejrzeć.
Jeżeli nic nie zrobimy ta choroba dotknie każdego z nas. Nie myślę o krucjatach ale o nazywaniu wszystkiego po imieniu, tak szczerze i odważnie.

Luxi..stereotypy odrzuciłam już dawno, a wśród nich był właśnie ten o "świętej matce Polce".
Nie martw się też o moje przebudzenie, jakkolwiek to rozumiesz. Zajmij się sobą, drogę masz długą...wiele przed Tobą.
Pozdrawiam.

JAN
2017-02-14 01:07:55

Cyrk

https://www.youtube.com/watch?v=dE6ay7M-ilY
https://www.youtube.com/watch?v=-tEXRrba1BQ

Cezar
2017-02-13 21:28:09

Dziękuję,

Wiesława
2017-02-13 21:06:01

Beata2,
już nie z takim demonem walczyłam ...
i w końcu musiał ustąpić...
a to tylko takie muchy belzebuba ....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne