REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Dobry Samarytanin
2017-09-19 19:37:33

Jakaś ostatnio moda zapanował na złotą aurę

Wiesława
2017-09-19 18:44:21

ja ...
to ci dopiero cud nad cudami .... jest na tej Ziemi 300 tysięcy lat .... znaczy to jeszcze osesek .... a ja powiadam ci, jesteś od niego dużo starszy .....

Wiesława
2017-09-19 18:41:21

Nicol,
w rzeczy samej wiele rzeczy na tym świecie dzieje się w swoim czasie .... i nasze ponaglenia tylko im szkodzą...
i tak jak owoce na drzewie, możesz je zrywać już w połowie dojrzewania ... ale co to za owoc na wpół dojrzały? Czy nie lepiej poczekać aż dojdą do końca swojego procesu i same spadają z drzew, krzewów?

Rozwój duchowy porównuję także do łona matki, która nosi dziecko .... kiedy to gotowe opuszcza to łono .... a kiedy ktoś próbuje pośpieszyć ten proces jego przyjścia na świat może tylko zaszkodzić dziecku.
I nie zajdzie w ciążę młoda dziewczynka, która jeszcze nie dojrzała do roli matki ... nawet jakby nie wiem jak bardzo się starała.

ja
2017-09-19 18:25:20

Jakub Ławniczak: jestem na tej Ziemi już 300 tysięcy lat. https://www.youtube.com/watch?v=qB6faeaAMWI

Wiesława
2017-09-19 18:23:57

Wojtek,
tutaj aż się prosi aby murem stanęli rodzice wszystkich dzieci już od pierwszego dnia ich narodzenia, a nie tylko pojedynczy przypadek, którego rodzice zostali solidnie ukarani dla przykładu by reszta się nie wychylała, a wiemy, że większość ludzi jest zbyt strachliwa i ulegają tej presji, która jest obecnie na nas wywierana.... jeśli wszyscy rodzice + zdrowo myślące społeczeństwo zareagowało by w taki sam sposób, ci co nam to robią byli by bezsilni... wszystkich dzieci nie są w stanie zabrać...... więc trzeba krzyczeć, krzyczeć, krzyczeć - nie pozwalamy ...
i brawo dla rodziców, którzy bronią z takim poświęceniem własnego dziecka....

Wiesława
2017-09-19 18:01:12

Cyprian,
a j ci radzę pilnować swojego kościoła, jeśli ten ci bliższy sercu a nie szwędanie się po stronach internetowych i szukanie wiedzy, która dla ciebie nadal jest zbyt skomplikowana.

Kamila
2017-09-19 16:28:57

Pani Wiesławo, przeczytałam te artykuły zanim sformułowałam pytanie. Przeszukam jeszcze raz. Pozdrawiam serdecznie

Cyprian
2017-09-19 12:25:05

Pomieszanie z poplątaniem na tej stronie, objawienia Jezusa i fałszywe nauczania duchowe sprzeczne z nauką Biblii i kościoła, prawda Biblii i mnóstwo dociekań w niepotwierdzonych sprawach. Trzeba rozróżniać duchy, bo diabeł chce namieszać w duszy i odciągnąć każdego od dobra i nawrócenia.

Nicol
2017-09-19 12:21:04

Pani Wiesławo, strona ta od kilku dobrych lat pomaga mi poukładać myśli i znaleźć odpowiedzi na pytania, których doświadczam. Od wieku nastoletniego, gdzie trafiłam na artykuły na stronie wyjaśniające moje rozterki, w czasie potrzeby znajduję tu czego szukam. Dziękuję ślicznie, chyląc głowę, by dziękować z serca!
Chciałabym prosić o radę. Czuję, że jestem na etapie rozwoju duchowego, gdzie nauka techniki pracy z energiami pomogła by mi, rozumieć i widzieć, skontaktowałam się z pewnym nauczycielem Reiki, lecz po pewnym czasie przestał odpowiadać i cóż, nie wiem jak to interpretować Nie wiem też, czy szukać mistrza, który byłby w stanie pomóc mi na tej drodze rozwoju, czy też można samemu (z pomocą opiekunów i mocy z góry

Wojtek
2017-09-19 11:17:54

DS dzięki za poprawienie pewnie przy wklejaniu jakiś błąd

Dobry Samarytanin
2017-09-19 10:28:49

Wojtek: link nie działa. Poprawny to: https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg

Wojtek
2017-09-19 07:42:28

Jerzy Zięba stanął w ich obronie u samego “u samego króla polski”
https://m.youtube.com/#/watch?v=Qb6kYPpjZjg

Wiesława
2017-09-19 01:41:54

Brońmy swoje dzieci przed medycznym bezprawiem !!!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=208&v=nbiwye5C_go

Wiesława
2017-09-19 01:21:19

Kamila,
użyj funkcji szukaj na rose of sharon ...
jest kilka linków mówiących o symbolach zwierząt, ptaków, roślin ....

Wiesława
2017-09-19 01:08:28

Ragnar ....
uroki uderzają w nasze najczulsze punkty ... toteż należy je wzmocnić ... nie ulegać paranoi ...

Wiesława
2017-09-19 01:00:18

Karolina,
nie można nikomu na podstawie kilku zdań na necie ustawiać leczenia ... nikt rozsądny tego nie zrobi ... to tylko pseudo-fachowcy z wahadełkiem i szablonami leczą tak na chybił-trafił ...zdrowie i życie człowieka to nie kpina czy zabawa w doktora, to najcenniejsze dary życia i trzeba do nich podchodzić z należytą powagą.

Słabe nerki to strach i wieczne przerażenie, co jest niezwykle niszczące dla nerek ...
w dodatku cierpią płuca co oznacza strach przed śmiercią ....

dodatkowo każdy z nas ma wrodzoną energię swoich organów, która może być niska od urodzenia. Energia nerek znacznie wpływa na nasze zdrowie, ma duży wpływ na serce, mózg, i mięśnie ciała, które źle się kurczą.

Kiedy energia nerek jest nadmiernie wyczerpana obolałe są nie tylko nerki, również kolana, kostki, inne kości, a nawet zęby...słabą energię nerek można poznać po czarnych kołach pod oczami, szybkim przerzedzaniu się włosów (łysienie), wczesnym siwieniu, a nawet problemami ze słuchem ... i wiele innych ... kiedy energia nerek jest słaba źle pracują hormony i bez przerwy są problemy z gospodarką wodną w organizmie a wiadomo, że woda to źródło naszego całego życia. Nerki są odpowiedzialne za równowagę płynów, minerałów i pH krwi. Spełniają specjalną rolę w produkcji krwinek czerwonych, regulują ciśnienie krwi, przekształcają wit. D.

Nie wiem czy w tym przypadku jest dobra terapia Gersona, chociażby ze względu na ilość naturalnych soków wypijanych w ciągu doby... w dodatku uwikłane są płuca, które nieodpowiednio nawodnione będą zbierać wodę, która upośledza oddychanie ... (tutaj uważać na mleko, które utrzymuje wilgoć, flegmę ... niewskazane tak dla płuc jak i nerek)...

ważne aby w organizmie był odpowiedni poziom magnezu ... więc należy przeprowadzić dobrą kurację magnezową ...i trzeba wiedzieć, że nerki wydalają nadmiar składników odżywczych krwi, których ciało nie potrzebuje ... nie przedawkować!!!), zbyt duży ich przepływ może niszczyć nabłonek, stąd dodatkowy ból i nowe problemy (ból w pęcherzu, niezdolność utrzymania moczu ...) .... w dodatku podczas chemioterapii wytwarza się wielka ilość toksyn w organizmie, które także wyrzucane są przeważnie przez ukł. moczowy, co dla chorego może być wielkim cierpieniem.

Trzeba więc umieć ustawić odpowiednie dawki minerałów, witamin a także właściwą dietę.... wybierać żywność w ciemnym kolorze, zarówno warzywa, owoce i ziarna...wykluczyć cukier, mięso i inne produkty podrażniające organizm.

Drugim ważnym elementem po magnezie w chorobie nerek jest soda oczyszczana aby alkalizować mocz szczególnie mocno zakwaszony jaki jest po chemioterapiach, niewłaściwych lekarstwach, pożywieniu ...
dobry jest również ocet jabłkowy .... 2 łyżeczki na pół szklanki wody 2 x dziennie, nie przesadzać ... podobnie jak z sodą - 1/3 łyżeczki na 1/4 szklankę wody, może być 3 x dziennie.
Pomocna będzie spirulinaa, chlorella, vit. C, D3 ....
z ziół - wszystkie oczyszczające ukł. moczowy,
wskazany jest również czarny bez, czarny kminek, żuć kłącze tataraku - to pomoże płucom ...

w tym przypadku polecam także olej z leczniczej marihuany ....

i radzę dobrze zastanowić się nad każdą nową eksperymentalną terapią, bo to może się bardzo źle skończyć.... tylko ostrzegam ... nie straszę.

Kamila
2017-09-18 12:43:14

Pani Wiesławo, pani zna się lepiej na zwierzętach niż ja. Co może przekazać taki majestatyczny ptak jak orzeł? W moim życiu pojawiają się zwierzęta i przemawiają na swój sposób, a ja nie zawsze na to zwracałam uwagę i to rozumiałam. Ten orzeł to orzeł iberyjski, brązowy z końcówkami białymi u rozpostartych skrzydeł. Z Biblii to znam wersety: z psalmu- odnowi się młodość twoja jak orła; z księgi Izajasza, 40-31 -lecz ci, co zaufali Panu, otrzymują siły, otrzymują skrzydła jak orły, biegną bez zmęczenia. Dlatego orzeł może oznaczać odnowę, a może odnowę sił, jeśli coraz bardziej ufasz Bogu? A co może oznaczać zielony dzięcioł? Pozdrawiam serdecznie

Bartosz
2017-09-17 20:41:10

bracia i siostry wysyłam światło

Ragnar
2017-09-17 20:31:20

Witam ,mam do was pytanie. Co zrobić jeśli notorycznie jesteśmy urzeknięci przez innego człowieka (z zazdrości itd) i nawet czerwony kolor już nie pomaga i wgl. Byłem do tego sceptycznie nastawiony ale to się sprawdza. Czy jest sposób na odbijanie złych uroków zazdrosnego cebulaka za przeproszeniem ?

Karolina
2017-09-17 19:04:23

Witam
Pani Wiesławo na początku chciałabym w kilku słowach przedstawić przebieg choroby mojej Mamy:
jest po nefrektomii ze względu na guza miedniczki nerkowej ze zmianami meta w płucach oraz naciekiem w loży pooperacyjnej na nadnerczu i mięśniu lędźwiowym.Jest w połowie podawania chemioterapii po której nastąpiła częściowa regresja. W chwili obecnej przy w/w regresji lekarz prowadzący proponuje włączenie Mamy do badań klinicznych lekiem avelumab. Jak wiadomo chemioterapia wyniszcza organizm, Mama przyjęła część "chemii" a wyniszczona jest jak po całej serii. Dlatego mocno zastanawiam się do przystąpienia na badania kliniczne ale nikt nam nie zagwarantuje,że ten lek będzie podawany jak to w badaniach klinicznych. Jednak większą szansę mamy na to by przy badaniu klinicznym wzmacniać naturalnie Mamy organizm do walki z chorobą. I tu pojawia się moje pytanie :
Wiele czytałam na temat leczenia metodą Gersona i chciałabym ją spróbować wdrożyć u Mamy,tylko nie wiem czy jest to bezpieczne po tej częściowej "chemii". Czy mogłabym poprosić o poradę bądź podpowiedź co mogłabym jeszcze zrobić.
Pozdrawiam

Bubi
2017-09-17 16:44:37

Witam, Co myślicie o Księdze Urantii? Czy ktoś z was ją czytał? Jeśli tak jakie są wasze opinie? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Darek
2017-09-16 18:37:17

Bartos 13 ja stosowałem oczyszczanie według opisu na tej stronie:
https://ostropestplamistyblog.wordpress.com/2012/12/10/ocz...

Darek
2017-09-16 18:32:58

a zapomniałem dodać Bartos13, że nie stosuje tej soli epson ani żadnej innej i też są dobre
rezultaty.
pozdrawiam

Darek
2017-09-16 18:28:48

Bartos13 ja już przeprowadziłem pięć oczyszczań wątroby tą metodą. metoda skuteczna .u mnie wychodzą już jedno centymetrowe kamienie, a przy pierwszym oczyszczaniu wychodziły tylko 2 milimetrowe. ja stosuje tylko sok ze świeżo wyciśniętych jabłek i z jednego buraka. z tego co wiem to musi być to sok jabłkowy, bo tylko ten rozmiękcza kamienie wątrobowe.
pozdrawiam

Bartos13
2017-09-16 09:47:28

Witam tutaj jest artykuł o oczyszczanij wątroby i woreczka zółciowego. Czy jest on sensowny i czy można coś ewentualnie dodać? Np piszą o soku jabłkowym. Czy może być dowolny sok czy nadaje się tylko idealnie czysty naturalny?

http://humel.pl/2016/04/26/oczyszczanie-watroby-i-woreczka...

Stokrotka
2017-09-15 12:35:46

Max Spiers szkoda mi go, bardzo dużo wycierpiał...
Na Porozmawiajmy TV, można zobaczyć jego ostatni przejmujący wywiad...

The Last Interview with Max Spiers
https://www.youtube.com/watch?v=0-4KrCzit1o

Karola
2017-09-15 12:07:19

Witam, co to są Orby świetliste kule energii widoczne na zdjęciach?

Wojtek
2017-09-15 07:56:45


Patrzę niektórzy tu niezłe jazdy mają. To ja mam znów zagwostke. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie pewna osoba i zaczęła mi tam coś mówić i opowiadać. Ja oczywiście jej słuchałem ale stało się coś dziwnego pojawił mi się przed oczami jakby w wyobraźni ale oczy miałem cały czas otwarte, jej obraz tzn pojawiła mi się osoba z którą rozmawiam. I dziwne coś nad nią się unosiło??? Obraz ten widziałem ok 5 sekund potem znikło. Było to czarne jak smoła a wykgladalo to jak jakaśmgła albo jak latająca ciecz w nieważkości. Czy mogło to mieć jakiś związek z ta osoba? Albo co takiego oznaczać? Bardzo mnie to ciekawi tymbardziej że ta osoba jest mi bliska. Przypomniało mi się to tak nagle to zapytalem odrazu

Wojtek
2017-09-15 05:01:52

Pani Wiesławo kochana
pięknie powiedziane tzn napisane podpisuje się pod tym całym sobą
...

ja
2017-09-14 22:59:24

https://www.youtube.com/watch?v=l5vrhADo8u8 Max Spiers

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne