REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
AMEJLA
2018-12-12 07:49:34

WIEDZA NIGDY NIE ISTNIAŁA.ZGUBĄ ZAWSZE BYŁA STAREGO ŚWIATA.UTWORZENIE JEJ DUCHA ZAMROZIŁO W CIEKŁYM AZOCIE A ŚWIADOMOŚĆ SWĄ W NISZY UMIEŚCIŁ.TAKĄ PRZESTRZEŃ ZOSTAWILI MU JĄ CI , CO WIEDZĘ NA JEGO TEMAT UTWORZYLI Z MATERII.MATERIA TA TO MINUS DO ENTEJ POTĘGI.W CISZY ZAPISANY JEST CAŁY DUCHA ŚWIAT.WEJŚCIE W CISZĘ TO STAN TRWANIA JEDNOŚCI 144 MILIARDÓW CIAŁ.KWIAT LOTOSU W TU OTWORZONY ZOSTAŁ.WEJŚCIE W NIEGO TO OSIEMNASTOLETNIA. WEWNĘTRZNA DROGA MALEŃSTWA.JEGO DNA TO KRYSZTAŁ CIEKŁY.NIE WIDZI NIE SŁYSZY .DRGANIA JEGO TO CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY JĄDRA ZIEMI.JEGO DWA STABILIZATORY Z CIAŁEM FIZYCZNYM TWORZĄ PRZESTRZEN TEGO , KTÓRY W ZIEMI ZAWSZE ŻYŁ -- DUCH.WEWNĄTRZ TWORZYŁ--- NIGDY NA ZEWNĄTRZ.CZAS PORODU ZOSTAŁ WYMUSZONY.KANAŁ RODNY ZIEMI SIĘ OTWORZYŁ TO CO MACIERZ OPUŚCIŁO DOJRZAŁE NIE BYŁO.CZYNNIK KTÓRY PORÓD PRZEDWCZESNY WYWOŁAŁ TO DZIWIĘ K FAŁSZYWY OUM - WIEDZA

Tomasz
2018-12-12 04:11:44

Zresztą jest też akcja wieszak, gdzie ubranie jest za darmo na wieszakach dla tych co potrzebują, jednak to początek akcji dopiero, dlatego nawet chyba zamiast tych 300 zł na ubranie, lepiej zabrać bezdomnego do domu i dać mu się wykąpać ,swojego czasu robiła tak moja mama. Gdyby nie moja choroba, i odizolowanie od bliskich, sam z mamą chodził bym po ulicy, i dawał jedzenie bezdomnym, taki był plan, i chciałem już kilka lat temu zabrać w taką podróż mamę, ale coś się stało i nie wyszło..... potem choroba się pogłębiła. Ale mimo to nie zapomniałem o potrzebujących przygarnąłem do domu na pół roku dziewczynę, z ośrodka pomocy społecznej bo działa się jej tam krzywda, a z domu dziecka dostałem telefon , że ktoś chce bym był jego tatą, na następny dzień pojechałem tam, ale nie znalazłem tego dziecka... dużo było takich pełnych serca sytuacji, Bardzo chciałbym by świat patrzał sercem...... do człowieka, zwierzęcia i słabszego chorego, teraz jak wiecie opiekuję się tym chłopcem na wózku, miałem też dziewczynę na wózku z Kielc, czasami warto wejść na czata dla niepełnosprawnych i zobaczyć jak oni żyją...... potrzebują głównie rozmowy zrozumienia, są często też weseli, ale i z przerażającym smutkiem, ostatnio na czacie dla niepełnosprawnych byłem 4 tygodnie temu, a wcześniej notorycznie...... serce rodzi serce.......

Tomasz
2018-12-12 04:02:11

Oczywiście pomoc zwierzątkom i ludziom w trudniejszej sytuacji jest istotna, lecz istotna też jest świadomość, miejsce gdzie można dotrzeć do ludzi, ludzie mają serca naprawdę mają serca, wkładają pieniądze w pomoc chorym dzieciom, dorosły jest bardziej zapomniany, społeczeństwo wyczulone na dzieci z jednej strony dobrze, ale z drugiej zapomina się o ludziach starszych którym trudno coś zrobić w okół siebie, czy ludzi na wózkach lub bezdomnych, bezdomni mają ciężko, współczuję im bardzo..... czasami dla nich zwykłe 5 złotych jest zbawieniem, a oddają nam podwójnie uśmiechem, jednak dużo ludzi omija tych bezdomnych, bo brzydko pachną, trzeba rozumieć nawet to że duża część pije...... to biedni ludzie, mieli ciężko potracili rodziny, alkohol to choroba, jednak ludzi pijących najtrudniej zrozumieć i doprowadzić do równowagi, jednak nie wolno nam o nich zapominać, tych agresywnych za życia, też jest sporo..... jak tu działać, jak szukać ludzi, którzy więcej mogą im dać? Którzy są wyczuleni na krzywdę....... nie tylko dając 5 zł ,ale którzy wesprą rozmową, lub nawet zaproponują pomoc, jaką pomoc potrzebują bezdomni? Ktoś mógłby zamiast 5 zł, dać im 300 zaprowadzić do sklepu kupując ubranie czyste...... myślicie, że ludzie w polsce nie maja pieniędzy, mają mają, przepych samochodów na parkingach o tym świadczy, ubóstwo i choroba, nie są czasami winą dosięgniętego, gdy zaczaruję się serce, ten który potrzebuję ma siłę by walczyć, ma siłę by chociażby raz do roku się uśmiechnąć, nie naprawimy Świata, bez serca, a ludzie mają serca, tylko, że zagubieni w problemach są, i zapominają o nim, czasami trzeba tygodni, by ktoś w końcu zajrzał w swoje serce, i okazał trochę dobroci, od jednej osoby do drugiej, i świat jest piękniejszy, a osoba która zobaczy, że również ma serce, Wielkie jak dzwon, gdzie wybaczy się jej bycie człowiekiem wybaczy się słabości przez kogoś, kto poda rękę, gdy ten ktoś nie prosi, takiej osobie staje się złote serce, nie tylko Tobie odwzajemni ale zobaczy też słabszych od siebie i będzie umiała im pomóc...... ja w to wierzę.

Dobrego pełnego miłosierdzia dnia życzę .

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-11 19:11:28

Dziekuje za film "Teorie Spiskowe" pani Wiesi,
I za niesamowity Efekt startu Rakiety SpeceX,Dobremu Samarytaninowi.
Podziele się filmem ale po angielskilu,
Ciekawie bardzo.....polecam

https://youtu.be/5vjfAnrp77I

Grażyna
2018-12-11 18:11:19

DS:
Masz rację, w końcu jest tylu potrzebująch, że każda forma pomocy jest dla nich cenna. Samym mówieniem nie nakarmi się głodnego. Warto też pamiętać o schroniskach dla zwierząt i zorganizować dla nich jakąś karmę.

Pozdrawiam serdecznie.

Dobry Samarytanin
2018-12-11 17:14:44

Grażyna: Lepsze takie dzielenie się z bliźnimi niż żadne Tak też bym to rozpatrywał

Grażyna
2018-12-11 17:12:04

Dobre są te banki żywności ale jest jedno ale...
Takie bogate firmy oddają żywność z kończącymi się terminam i myślą sobie, że spełnili dobry uczynek. Ja uważam, że dzielić się z kimś należy tym co mamy najlepszego. Ja zjem kawałek chleba i tobie oddam drugą część tego samego chleba, nie gorszego. Według mnie takie dzielenie się z bliżnim jest piękne.

Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz
2018-12-11 15:26:18

DS piękna akcja cudowna !!! Ja też w ostatnich dniach na FB, zajmuję się z kolegami pomocą dla bezdomnych, pisząc i wymieniając się dobrocią. W tym piesków i zwierząt ! Fb to taka moja osobista, stronka. Dobroci, miałem 700 bliskich znajomych, piszą do mnie i ja do nich i dziś mam 1700 nawet nie wiecie jak trudno jest pogodzić czas, dobroci. I Informacji Serca które rozumie już coraz więcej osób, każdemu z nich poświęcam uwagę, jestem czynny, ostatnio pochwalę się miałem 2000 serduszek na FB, a 20 000 polubień z tego co puszczam. Jednak jest to trochę inny świat, piosenki z rapu, polityka, sierociniec, bezdomni, wszystko co porusza serce, Może to niewiele, ale tak jak Wy macie Rose Of Sharon, ja mam Fb, chociaż nie mój jest.... Tak czy inaczej piękna inicjatywa, może niedługo przez nią będzie tak jak w Niemczech, gdzie w samym Berlinie jest 1000 punktów z jedzeniem dla bezdomnych i chyba z 200 z ubraniem..... jednak oni mają na to kasę, bezdomni w ośrodkach mają zakaz picia, są inni niż niektórzy którzy postawili na alkohol, jednak i Ci są biedni....... liczy się każda pomoc i dobry gest. Dziękuję za ten Film, fajnie, że coś takiego istnieje!!!

Dobry Samarytanin
2018-12-11 15:04:49

Opowiem Wam o pewnym paradoksie...
https://www.youtube.com/watch?v=CpRjnEc7dtg

Grażyna
2018-12-11 14:51:41

Witam Wszystkich serdecznie

Stokrotko:
To dobrze upuścić trochę emocji. I dobrze też, że mamy oczy otwarte na niesprawiedliwość jaka dzieje się wokół nas. Świadczy to o naszej wrażliwości a to cenna cecha człowieka.

Pozdrawiam serdecznie.

Stokrotka
2018-12-11 14:08:56

Adamie z Zielonej Góry
To jest chyba brat z Naszego Domu...

DUCHOWOŚĆ I ŚWIATY DUCHOWE - Andrzej Kowalczyk © VTV
https://www.youtube.com/watch?v=Vh5oT5DV3q4

A
2018-12-11 13:02:21

Andrzej Kruppa a umysl wykorzystaj by strzec swojej duszy. Zeby w Twoim ciele nie zamieszkal niepozadany gosc.

A
2018-12-11 12:54:45

Andrzej Kruppa I tak dostaniesz odpowiedz na wszystkie swoje pytania po co sie zadreczac. Czy plaska czy okragla jak to wyplynie Twoje zycie powiedz? To tylko ciekawosc tak jak milosc. Uczucie.

Nieznajomy
2018-12-11 11:32:24

Andrzej Kruppa:

Myślę, że miłość jest jednym z głównych przymiotów Stwórcy (chyba Jemu najdroższym). Pisała o tym święta Faustyna. Większość z nas Go nie widziała, lecz w jakiś sposób odczuwa Jego obecność. Podobnież jest z miłością...

Tomasz
2018-12-11 11:06:08

Według mnie moim skromnym zdaniem, miłość, to rozczytywanie wszystkiego co nam się przytrafia osobiście, wszystkie co przytrafia się niezależenie od nas, i wszystkiego co sami tworzymy. W życiu są różne rodzaje miłości jak Grażynka napisała. Miłość, do Boga, mamy, dzieci, kobiety, zwierzęcia,siebie a nawet rzeczy czy pieniądza...+. Kochać i miłować, to mieć miłość, być szczerym i prawdziwym, głos serca naprawdę istnieje! dziś miałem piękne sny, płakałem w nich... i nadal mam łzy w oczach jak to piszę... poruszył mnie ten Bóg dziś w śnie. I ta miłość z definicji, tak samo chce się zdefiniować miłość, i Boga, nawet siebie pytając co chwilę w pewnym etapie kim jestem? o miłości, napisano wiersze, nakręcono filmy, o miłości pełnej i wiecznej... tej z poza śmierci, czy ona istnieje? Gdy jest zło? Może zło nawet jest miłością, podobnie jak choroba, przy której się uduchowiamy i potężniejsza staje się nasza miłość.... tak nasza miłość, podtrzymywać ją jest piękne. Miłość nastolatków jest inna i taka sama jak ta w świecie... miłość to kolce, zranione serce, ale też bezpieczeństwo i otulenie, pocałunki i przytulasy są też częścią miłości, okazywanie uczuć w różny sposób, raz jednej osobie, raz wszystkim dookoła..... tak mi się wydaje moim skromnym zdaniem.

https://imgur.com/a/k3YQdol

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-11 10:33:51

Andrzeju Kruppa,
Miłość.......,tyle odpowiedzi,tyle Istot odpowiada,wyciaga ci pomocną dłoń.....
Zaczoł bym od Obserwacji,jak Kochanne Kobiety, Doradzają;
""Miłość Matki"",-jak się staraja,jak dbają,karmią,jak patrzą na swe dzieci....
I nie oczekują,oklasków,pokłonów,........może buziaka
TAK,kobiety Miłość mają Wielką,wjec Uczył bym Się od Nich*,

Wiec podsumowując;Naukowo jak chcesz to Ogarnąć,to trzeba być otwartym raczej na "ZMIANY",a nie myśleć ze jest sie najmądrzzejszym (blokować),w celu innego postrzegania(Obudzić Się*),
Ale tylko kożystając z prawa Wolnej Woli,i checi

Napisze Tak*;
Biore odpowiedzialność za to co napisałem,w celu pomocy rozumowania Miłośći,plynacej odemnie heci pomocy.
Nie odpowiadam za to,lub Jak....Andrzej Kruppa to zrozumnie w Danej Chwili Istnienia.
Jeżeli odbierasz ten tekst Pozytywnie,to taki był muj zamiar.
Za błedy w pisowni też prosze wybaczyć.....uczę się pisać.
Dziekuje za wyrozumiałość, Miłego Dnia !

Dobry Samarytanin
2018-12-11 10:05:23

Wyjaśnienie niesamowitego efektu po starcie rakiety SpaceX z Vandenberg
https://www.youtube.com/watch?v=Y1Hfiirwgys

Stokrotka
2018-12-11 07:53:51

Grażynko
poniosły mnie trochę emocje.

Adamie z Zielonej Góry
rzeczywiście ciekawy materiał, dziękuje.

Rafale Śiwa Brodźiucha
tak, chociaż spróbujmy przesłać jej trochę światła i dbać o nasze otoczenie.

Pani Wiesławo ja też myślę, że nie potrafię kochać Boga tak jak On kocha nas.


"Hymn o Miłości" -Święty Paweł z Tarsu 1Kor, 1-13

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał.
Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie.
Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy.
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce.
Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość."

Grażyna
2018-12-10 23:50:13

Rafał Śiwa
Brodźiucha:

Pozdrawiam Cię serdecznie i także się cieszę, że jesteś z nami.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-10 23:35:34

Grarzynko;
Pomoc była i jest,.....tgz kalendarz Majów kończy się na 2012*?,to nie koniec a początek!.
Tgz,dezinformacji ,omamienia"Matrixa",wyłancza się powoli ten cały program*.
Świetliste Istoty,przybyły 2012r w Wjekszejnilośći,a potrzymujący Matrixa po małych rozmowach,........opuśćili Nasza Planete. (mogli wybrać,fajnie bez przymusu
Od 2012r zaczeła się wogule inna Era,A przygotowujemy sie na nową Ere Wodnika*.
Nigdy nie jesteśmy sami**,poprostu wjekszośći nie widzimy.Ale to nie znaczy ze nic nie ma.
Stokrotka;
postarajmy się Dbać o Nasza Planete,tak jak Ona* Dba o Nas!.

Andrzej Kruppa;Naprawde Nie Da Się Zdefiniować Naukowo,......Miłośći !,
To stan,a nie regUłka,jak twoji znajomi* ci tego nie potrafili opisać*naukowo,to trafiłeś we Właśćiwe mniejsce*
Witamy Andrzeju

Tomaszu;Tak to bedzie nasz nowy przyjaciel......
""Miłego stanu istnienia, jak to mówił nasz przyjaciel Andrzej (spodobało mi się to) ....""
Dziekuje kochannej Wiesi i Dobremu Samarytaninowi, i wszystkim Obecnym za to Ze......Jesteśćie

Dobry Samarytanin
2018-12-10 23:18:29

Jak się szybko przegląda stronę, która ma kilka tysięcy podstron to takie są skutki... szybki osąd, ale niekoniecznie właściwy... chociaż trzeba podkreślić, że poziom świadomości naszego Vita odgrywa tutaj zapewne kluczową rolę, bo wg. niego on jest tym "nieomylnym" i tym, który "wie"... powiedzenie "co nagle to po diable" idealnie tu pasuje Swoją drogą to i tak takie opinie mnie nie dziwią... niektórzy jak zobaczą jakieś informacje o czakrach czy o Kundalini to podskakują jak na węgielkach... ale jakie jest ich faktyczne zrozumienie w tym temacie? Obstawiam, że niewielkie... dlatego de Mello miał rację, niewiedza jest przyczyną wszelkiego zła (nieporozumień, kłótni, niezgody itd).

Wiesława
2018-12-10 23:06:05

Vita tylko dobrze przeszkolono w przecinkach, kropkach...
ale co do wiedzy, to mu tylko dobrze zamydlili oczy....
ale jak się kiedyś przebudzi do Prawdy
przypomni sobie tego "fałszywego" proroka...
zobaczy jak daleko został oszukany....

Wiesława
2018-12-10 22:49:20

Andrzej...
a może te zdarzenia nie są przypadkowe?
Jak mi wiadomo, nawet z fizyki ... nie ma przypadków, cudów... tylko nasza niewiedza ....
to już mówił dawno temu - nie naukowiec - św. Augustyn.

Dobry Samarytanin
2018-12-10 22:46:35

PS. Jak to de Mello mówił (o ile dobrze pamiętam), że niewiedza jest przyczyną wszelkiego zła.

Dobry Samarytanin
2018-12-10 22:45:16

vit: Dziękujemy za niesprawiedliwy osąd (i nad wyraz szybki!)... Jezus mówił, aby tego nie robić Ciekawe jakiego Boga mamy wyżej niż tego, który "stworzył świat"... aż sam jestem ciekawy ... a zaczęło się tak niewinnie... od "niewłaściwej" ilości kropek

Wiesława
2018-12-10 22:42:09

Wit... don't worry...
nie jesteś tu dla nikogo groźny... ....

no może, sam dla siebie... z powodu swojej niewiedzy....
a te kropki i przecinki w porównaniu z twoją przypadłością są niczym....

Wiesława
2018-12-10 22:36:20

Grażyna,
ja myślę, że moja miłość do Boga jet zbyt skąpa.. ja chyba takiej miłości nie potrafię jeszcze dać, ciągle nie ten poziom... a może nigdy?
Dlaczego tak piszę?
Bo doświadczyłam Miłości Boga....
to trzeba przeżyć, bo za nic w świecie nie uda mi się tego zdefiniować....

vit
2018-12-10 22:35:18

Pooglądałem stronę i nasuwa mi sie jedna mysl. Teksty to głównie wystąpienie przeciwko pierwszemu przykazaniu: "Nie będziesz miał bogów cudzych porzede mną". Wiadomo, że to nie zostanie opublikowane, ale niech moderator wie, że nie każdemu zamydlicie oczy, fałszywi prorocy.

Luna
2018-12-10 22:32:57

Andrzej Kruppa,
Dowiesz się czym jest miłość, gdy jej doświadczysz ... próżno czekasz na gotowe definicje ...

Wiesława
2018-12-10 22:31:38

Andrzeju...
wyjdź z ciała, i poobserwuj Ziemię ... to lepsze niż zdjęcie z NASA...
a jak ci się uda, może zobaczysz i inne planety ....
i to nie moja wina, że ty zamieniłeś te swoje porządne patrzałki na marne okulary....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, >
Emaile Archiwalne