REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Dori
2017-09-08 21:21:46

Witam wszystkich..pozdrawiam ..mam pytanie do p. Wiesi .Co mozna stosowac naturalnego na polipy w woreczku zolciowym. ?

Andre
2017-09-08 09:32:00

Kilka fajnych mantr:
https://youtu.be/mspFIzOyQtk : Door of My Heart(Female Vocals) - Paramahansa Yogananda
https://youtu.be/WpMewz8tQxY : Om Babaji (Cosmic Chant)
https://youtu.be/kYivP3gedCo : Snatam Kaur - RaMaDaSa (Love Vibration)
https://youtu.be/zrleQa0i5N4 : Snatam Kaur - Guru ram das
https://youtu.be/7jxQbUIYTpc : Snatam Kaur - Mere Raam

PRZEMEK
2017-09-07 21:32:28

jeszcze mam pytanie odnośnie mis tybetańskich(kryształowych) wystarczy posłuchać z np waszej strony by to działało nie trzeba samemu kupować i się z tym bawić?

PRZEMEK
2017-09-07 15:48:50

Pani Wiesiu czy zdarza się Pani przyjmować pacjentów z Polski? i czy ja gdyby mój stan zdrowia się pogorszył mógłbym do Pani przyjechać

Dobry Samarytanin
2017-09-07 10:03:03

Francuska policja zabrania protestować przeciwko imigrantom. Relacja młodej Polki z Paryża
https://www.youtube.com/watch?v=9KKOl5wH-fk

Bardzo dobry materiał - chyba już Francja wywiesiła białą flagę dawno temu.

Piotrek
2017-09-06 21:28:19

Od kilku miesięcy zaczęło się moje oczyszczanie tzw karmy, uwalniam energie dosłownie wszystkiego, stłumień, relacji, wpływów astralnych. To jest niezwykłe. Ta strona mi pomaga w tym, ale po zmierzeniu się z mrokiem sam nie wiem kim jestem, jakbym utracił tożsamość, taki jestem zagubiony. jakbym nie pasował do tego świata, jakbym był, poczuwał się do światła. Trudno mi to ogarnąć, patrze na ludzi i oni mają swoje życie, ale czasami tak to odbieram, że daleko dryfują od prawdy... ale wszystko co się dzieje ze mną jest teraz trudne do obiektywnej interpretacji. Jakby moje blokdy, czy coś w tym stylu utrudniało mi odbieranie bodźców przez umysł.

PRZEMEK
2017-09-06 14:13:46

Od kilku dni ćwicze oddechy przeponowe(całym brzuchem) mogę już wytrzymać spokojnie 3-4 sekundy bez uczucia gorąca do tego trzymam mudre wiedzy(przynajmniej jedną reką jak coś czytam) na leki, zmartwienia i różne smutne emocje to działa lepiej niz myslałem czuję się lzej a średnio ćwicze pół godzinny dziennie, nie zawsze jednym ciągiem. Czy te oddechy mogą pomóc mi przy ciezkości nóg i słabym krążeniu w nich? staram się chociaż przez 5 minut "oddychac nogami". Oczywiście jestem zapisany do normalnego lekarza angiologa ale z prochami zwykle to jest tak ze zalecza jedno a wyskoczy drugie dlatego próbuję inne techniki między czasie

Stokrotka
2017-09-06 11:42:39

DS, pani Wiesławo pamiętam, że napisałam kiedyś na KG, że nie wiem co bym zrobiła w sytuacji zagrożenia mojej rodziny. Odpowiedzi przychodzą, gdy jesteśmy na nie gotowi. Trudne sytuacje w życiu są naszym błogosławieństwem, jak napisał Dobry Samarytanin, czyszczą naszą karmę, tylko należy odpowiednio zareagować, tak jak nauczał Jezus Chrystus. Dziękuje za zdjęcia z Waszych podróży, czuję się jakbym z Wami odwiedzała te miejsca, wdychała morskie powietrze, słyszała szum fal... Vancouver to piękne miejsce, ma i góry i morze i mam wrażenie, że kryje pamiątki po dawnych cywilizacjach.
Chciałabym podzielić się z innym czytelnikami filmikiem pana Nachta.

CZY ZAGRAŻA NAM KONFLIKT? - Roman Nacht - 18.08.2017 r.
https://www.youtube.com/watch?v=dsaM1zqihbA

Wojtek
2017-09-06 11:01:06

Pani Wiesławo
Ten fragment:
"Osoby, które rzeczywiście szukają i są gotowi na transformację i mają otwarty umysł zawsze wesprę swoją świadomością, pomogę im zmobilizować znaczne ilości energii by mogli wyburzyć wszystkie stare blokady i skostniałe wzorce. Zwrócę uwagę na ich znaki i drogowskazy, które pomogą w ich drodze. Wszystko jest w naszym ciele, cała baza wyjścia w inne wymiary rzeczywistości. Jeśli człowiek z niej skorzysta dowie się co to znaczy: być człowiekiem! "
Zacząłem zastanawiać się nad sobą bo zdaje mi się że od zawsze czegoś szukałem. ..tylko nie wiem czego ale to może o to właśnie chodzi żeby odnaleźć Boga w sobie. Pani Wiesławo czy u mnie jakieś znaki czy drogowskazy których ja nie dostrzegam. Moje serducho uraduje się jak mi coś Pani podpowie?

Wojtek
2017-09-05 21:16:50

Wow ale fajne te glony i widoki też

Wiesława
2017-09-05 20:53:59

Wczoraj zamiast w góry wylądowałam nad Pacyfikiem ponieważ było bardzo gorąco na górskie wspinaczki.

Trzydniowy maraton na powietrzu - wrzesień 2017
http://imgur.com/a/Er0Lk

Wojtek
2017-09-05 20:09:02

Pani Wiesławo
Jak widoki z wysoka?
Ja to Panią zameczę tymi swoimi pytaniami pewnie ale nie mogę się oprzeć i lubię Pani odpowiedzi mam takie pytanie z innej beczki trochę bo dużo tu też o kosmosie planetach i takie pytanie. Czy ma jakieś znaczenie jeśli np ktoś urodził się w pełni księżyca?

Dobry Samarytanin
2017-09-05 19:30:36

Konrad: spróbuj...

PS. Polecam pooglądać (posłuchać) "Eckharta Tolla".

Konrad
2017-09-05 18:12:45

Cześć Kochani!!
Chciałbym Was prosić o pomoc, bo trudno mi się z tym uporać, otóż za dużo...myśle. Myśle o przeszlosci i przyszlosc nie mogąc skupić sie na terazniejszosci...
Medytacja pomoze??

Wiesława
2017-09-05 18:11:44

Witam,
cóż ci mogę odpowiedzieć na twoje pytania ...
może zacytuję ciebie ...

"Zostaw wyobraźnia a poznasz prawdę" ....

Witam
2017-09-05 06:00:05

Pani Wiesławo mam kilka pytań dosyć osobliwych.

Czy jet uczucie metalicznego strumienia i możliwość zanurzania się w nim poza ciałem ,coś w rodzaj oczyszczacza. Bo czuć jak wtedy przepala jakby jakieś blokady. To osobliwe bardzo ciało śpi świadomość nie. Ogólnie latasz sobie po zakamarkach i nawet da się wskoczyć do piekła. I tam to się dzieje dopiero. Ogólnie w doświadczaniu bardzo często znika wyobraźnia już staje się zbędna niejako. Wiele przeróżnych stanów energetycznych doświadczeń pustki pełni, bycia zjednoczonym ze wszystkim a raczej bycia wszystkim CAŁĄ PERCEPCJĄ. To rozumiem tylko ten metaliczny strumień mnie nurtuje co to takiego nikt tego nie doznał chyba. To takie jakby mówię bez dna taki strumień i jak tam wpadasz to czujesz jakby on był życiem takim płynnym zmieniającym się a co ciekawe bo pustka to nicość takie czarne spokojne, pełnia to wszystkie energie a ten strumień co to jest. to jest coś w rodzaju takim że latam sobie i natrafiam na strumień i sobie w niego wskakuje, tak naprawdę teraz jest jakieś oczyszczanie ostre, bo strachy znikają a istoty już nie torturują zbytnio, w sumie to staje się nietykalny

Witam
2017-09-05 05:32:00

Zostawcie wyobraźnie a poznacie prawdę

Engels
2017-09-04 20:44:15

Gdyby człowiek znał przyszłość

Wojtek
2017-09-04 20:09:20

Cześć Dobry Samarytaninie
I o nie to ja śliczne dzięki

Wojtek
2017-09-04 20:07:12

Pani Wiesława
Ok, to i tak pewnie zrobię może poczekam jeszcze chwilkę i samo minie. No i z tym wahadłem to serio może lepiej wystopować jeszcze otworzy mi się to na maksa i kibel wyjdzie, Bóg pomyśli że chciałem być mądrzejszy to już się nie wywine..heh.. nie no On będzie wiedział co w mym sercu siedzi hmm.. a no właśnie tak mnie zastanawia trochę bo wahadełkując mając tylko czyste intencje co by się stało jakby wymkneło się to z pod kontroli ale nie tu chodzi o całokształt raczej to tak też chyba nie wyda... i nie że mi się spieszy tylko tak sobie pomyślałem
To owocnego wymarszu w takim razie życzę

Wiesława
2017-09-04 18:50:19

Wojtek,
idź do doktora, przebadaj problem,
nie jestem internetowym doktorem ... czy wszechwidzącym jasnowidzem z wahadełkiem ....
i wiadomo, że jeśli w ciele coś boli, coś się dzieje to z naszą energetyką jest coś - nie hallo ...
i za wszystko odpowiedzialne są nasze zbiorniki energii, ktoś je źle napełnił, ktoś dopuścił do tego problemu .... może to być naturalny proces oczyszczania, nic nie dzieje się z przypadku ...ja od kilku dni też mam swoje bóle głowy i bacznie je obserwuje ...

póki co, za godzinę idę w góry i zbyt mocno nie meczę sobie nimi mojego umysłu ....

u nas upały, wczoraj było 32 .... byliśmy w lesie na górze Burnaby ...
dziś wjezdźamy dużo wyżej a później maszerujemy pod górę na nogach .... może tam będzie trochę przeciągu ...

Dobry Samarytanin
2017-09-04 17:29:04

Wojtek: już dział, dzięki za zgłoszenie

Wojtek
2017-09-04 14:23:21

W dziale Kundalini w temacie "Oświecenie" nie chce załadować się artykuł "STRUMIEŃ ŻYCIA BUDZI SERCE I OBWODY UMYSŁU" ?

Wojtek
2017-09-04 13:19:21

Pani Wiesławo
Ja znów mam pytanie, bo od 2 dni pojawił mi się dziwny ból w płucach i zastanawia mnie co to takiego. Bo ani nie kaszle ani nie utrudnia mi to oddychania. Ale jednak czuje dyskomfort już myślałem że może poprostu przewiałem te płuca ale raczej nie poza tym lato jest co prawda już się kończy ale śnieg jeszcze nie pada co zaobserwowałem to jak przyłoże dłonie swoje do klatki to ból ustaje dziwne to jakieś. Czytam ciągle pani artykuły które bardzo prostują i coś tam mi się układa w głowie na lepsze myślę ale czy to miałoby aż taki wpływ np na którąś z czakr??? Bo jakie mogą być symptomy otwarcia czakr oprócz tych dziwnych ciśnień?

Wiesława
2017-09-03 22:29:34

Bartosz13,
mnie na dzisiaj już wystarczy ta dawka elektryczności jaką mam swoją, ... nie muszę dolewać z kontaktu, przeciwnie, nie chcę tą sztuczną energią zakłócić własnego biorytmu ... w zdrowym organizmie mamy wszystko pod kontrolą .... jakoś ten wie, ile komu trzeba do życia i jaka w tym człowieku energetyka ... ile można tam wpuścić prądu, aby się krzywda nie stała .... aby ie przepalić swoich zwojów.... znamy przypadki samozapalenia .... tak samo jak w wadliwej instalacji łatwo jest o pożar domu.

Ale są ludzie, którzy testują na sobie różne elektryczne wynalazki, bez pojęcia i ograniczenia ... niestety, wcześniej czy później przyjdzie im zapłacić za to swoją cenę.

Bartos13
2017-09-03 22:05:29

Teoretycznie kundalini leci też przez układ nerwowy i udrażnia przepływy...albo po porażeniu prądswobodnie przepływa bo ma szersze drogi niż zazwyczaj...albo też te udrożnione kanały powodują że prąd łatwiej wbija się przez skórę w organy i tkanki powodując jeszcze większe szkody...ale możliwe że potrójny helix dna jest bardziej odporny na prąd...może kiedyś uzyskamy odpowiedz..

Namate

Wiesława
2017-09-03 21:57:47

Bartosz13,
sorry, nie znam odpowiedzi ... nie testowałam na sobie ...
i dodatkowe utrudnienie, w Kanadzie mamy 110V ...
i od razu mówię, testować nie będę ....

Wiesława
2017-09-03 21:55:03

Przemek...
może to nie mudra, raczej reflexjologia, szybkie dotlenianie nóg,
dobre przy żylakach, zakrzepach, zespole niespokojnych nóg ....

położyć się płasko na plecach i powoli podnosić równocześnie obie nogi tak wysoko ile się da, trzymać w tej pozycji licząc do 10-ciu ... i ponownie opuszczać powoli nogi licząc do 10 ...
następnie podnosimy się szybki i stajemy szybko na nogi ... w ten sposób mocniej dotleniamy nogi ... wprzódy, kiedy trzymamy nogi w górze, krew z nóg spada do tułowia, następnie podnosząc się wpuszczamy tam już inną krew, dzięki czemu nasze krążenie pracuje lepiej ....
i robi się to nawet kilkanaście razy dziennie, czym więcej tym lepiej .... w miarę tych ćwiczeń poprawiamy krążenie w nogach, wzmacniamy żyły, usuwamy pajączki ...

Bartos13
2017-09-03 18:37:45

Witam, mam pytanie, czy osoby ze wzniesionym Kundalini są bardziej odporne na porażenia prądem elektrycznym? Np 230V

PRZEMEK
2017-09-03 17:29:50

Dziękuje Pani Wiesiu za odowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, jaką mudre stosować przy słabym krązeniu w nogach? (żylaki ból przy staniu uczucie ciężkości nóg)

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, >
Emaile Archiwalne