REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Nadzorca
2018-10-18 20:02:32

Nie mam pewność czy to prawda ale wstawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=dgHyZ3A5aT8
Początek cywilizacji a mowa Bohów-Lachów

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-10-18 19:58:44

Ds,
Mnie chodziło bardziej o drugą cześć,
Tą o świetle,
Pamiętasz?,pare dni temu napisałem
FORMUJMY ŚWIATŁO,
Nvm,
Ale Ds,zerknij na ten filmik,
Miło się tego pana nawet ogląda,
Ale chistorie ma fajną do opowiedzenia

https://youtu.be/-Uf5nAVYhvU

Ds,prosze zerknij,fajna sprawa,dziś to znalazłem,

Dobry Samarytanin
2018-10-18 19:07:55

Rafał Śiwa Brodźiucha: to może być jakiś "artefakt"... czasami np. w filmach może się takie coś pojawić, gdy coś się "wykrzaczy" np. https://i.imgur.com/22lWJkw.jpg

Ogólnie trudno uwierzyć w "sztuczną" strukturę wielkości Ziemi. To raczej przekracza możliwości nawet największych cywilizacji. To musi być "coś" innego... bardziej przyziemnego i racjonalnego.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-10-18 16:40:19

To mnie wpadło dziś w rece**,
Coś o świetle,lol
Tak,zerknijcie sami......

https://youtu.be/hojkd0uPuJw


Broda

Dobry Samarytanin
2018-10-18 16:15:31

Akiane on The Katie Couric Show
https://www.youtube.com/watch?v=o6HLg2XUFOg

Wiesława
2018-10-18 14:35:42

Dzisiaj nie odpiszę na wasze pytania... znowu jadę na hiking ...
ale wiem napewno, że nie będę zamykać swoich czakr ....
nie zatrzasnę ponownie tych drzwi, które zostały otwarte...
nie oddam tego co odzyskałam z takim trudem....
ale jak ktoś woli za przysłowiem
"zamienił stryjek siekierkę na kijek"... proszę bardzo, droga wolna...
nie zabronię.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-10-18 12:53:16

Maciejjj,ale dobry ten filmik!!,
Dzieki ze śie podzieliłeš !!,
Yay,gitara

Dobry Samarytanin
2018-10-18 09:36:23

Maciejjj: Zamykanie czakr... to może lepiej od razu się do grobu położyć? Z pewnością jak się wszystkie zamknie to będzie się spokojnym człowiekiem... a zarazem sztywnym jak deska

Czakry to zniewolenie... niezła durnota... to tak jakby powiedzieć, że nasze organy nas niewolą... a może pozwalają nam one żyć i funkcjonować w tym świecie? Zalecam włączyć rozum. Czakry mają rozkwitać (niczym piękne kwiaty), a nie się zamykać.

Maciejjj
2018-10-18 09:30:36

Pani Wiesławo, DS, mam do Państwa takie pytanie, jestem Państwa gościem od kilkunastu lat, znam treści Państwa strony, czasem bywam rzadko, czasem zapominam o Państwa stronie, a czasem jestem tu często bo mam jakiś problem do
wyszukania czy rozwiązania. Państwa wiedza dotyczy m.in. czakr, praca nad nimi ect.. Ostatnio jest w mojej głowie informacja o zamykaniu czakr. Ludzie, którzy teoretycznie zamknęli czakry (tak jak mówią) mogą spokojnie żyć i żyją jeszcze lepiej niż kiedykolwiek czakry działały, bo nie są zniewoleni. Ja mam objawy takie, że czuję jak one wirują w moim ciele. Najbardziej 3 Oka, ostatnio korony i serca (przebudziłem bardziej jak zacząłem rozmawiać z Jezusem z poziomu serca),
dodatkowo czuję przepływ energii przez ręce i nogi. Nad innymi czakrami muszę się skupić w medytacji aby je czuć.

Oglądałem wczoraj film tego Pana:
https://www.youtube.com/watch?v=ieunCSC1X7s

i co raz częście ludzie głoszą, że czakry to jest zniewolenie. Ten Pan mówi m.in. że medytujac przez 20 lat oświecenia nie uzyskał, że czakra korony OM to jest matrix.... Pani często piszę o kundaliny piękne słowa, że to nie jest proces popularny, że nawet najlepsi jogini nie dostali tego od życia by to przeżyć. Może nie było mu dane aby to uzyskać.

Pozdrawiam
Maciejjj

Justyna1
2018-10-18 08:47:28

Tomek37 , dziekuję serdecznie

Wiesława
2018-10-18 05:09:23

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek,
przykro mi
ale muszę zamknąć drzwi przed jaśnie wielkością....


Tomek37
2018-10-17 22:28:24

Justyna1 Dziękuję za docenienie, tak jakoś samo się napisało Jak się dziś czujesz, nie wiem jak ktoś inny, ale ja raz w tygodniu będę pisał jak się czujesz, wiesz..... tabletki czasami w takich trudniejszych stanach bynajmniej na początku są dobre, w tym co mamy myślę podobnego, nie obce Ci są przeżycia chorobowe i mi też nie, możemy przybić sobie piątkę. Jak to Luna fajnie napisała, idziemy w jednym kierunku WSZYSCY ! Justyna z moich obserwacji, bardzo trzeźwo patrzysz, trzeźwym okiem, martwią mnie trochę te zaburzenia wzroku i słuchu, ale Ciebie pewnie też, nie wnikam, mam tylko nadzieję, że to nie jest zwykłą przeszkodą i że tabletki Ci pomogą, ale moja rada, staraj się obserwować jak działają tabletki, może po jakimś czasie, uda Ci się je znowu odrzucić, i będziesz miała porównanie, co jest lepsze dla Twojego zdrowia, są sytuacje, że trzeba brać tabletki, gdy z samopoczuciem energią i siłami, na początku sobie trudno poradzić, to podpora, że nie zwariujemy w naszej chorobie. nielicznie tylko to rozumieją, ja przeszedłem na zastrzyki i żadnych tabletek nie biorę, ale wiem, że czasami są pomocne, jednak czas pokaże, czy w przyszłości, znowu odpuścisz a może już ciągle dobrze będziesz się czuła, wierzyć w to będę. Dobrej Nocy Justynko .

Justyna1
2018-10-17 21:28:54

Tomek37 dziekuję za wsparcie i fajny ostatni wpis

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Tomek37
2018-10-17 20:14:03

Paranormalni czy Paranienormalni? Podróże w czasie istnieją, ale ludzie się doszukują, by tylko przekroczyć, cząstkę czasu, nawet w seks wchodzą, owszem, doznania wspólne, potrafią dostrzec Niebo, ale czasu nie przekroczymy w ten sposób, to samo było kiedyś doświadczenie, by wspólny orgazm robić na Ziemi w jednym czasie, by pokonać barierę czasową, i dać światu miłość i puścić świat na przód, nie zdają sobie sprawy, że seks, to osobiste doznania, dwojga osób, a osobiste, znaczy prywatne, a prywatne znaczy nie na pokaz, owszem nie ma już tematów tabu... ale Ci co egzekwują seks na pierwszym miejscu, łatwi są do poznania i manipulowania, a raczej śmiania się z nich, powaga seksu romantyzm, szedł na dalszy plan, a Ci co myślą tyłkiem, nawet jak by mieli przekroczyć barierę czasu, są śmieszkami, bo myślą, że seks jest na pokaz, a nasienie i jajeczka, mają moc, mają moc, boską, ale nie są na pokaz, bo widać wtedy słabości, rozumiem szukanie rozwiązanie, ale to żadna technologia, stwierdzić, że orgazm, daje moc sprawczą, wirowanie wśród świata rock n rolla i seksu, to też świat narkotyków i przemocy, dają ślepą wiarę, stąd, pełno prostytutek i alfonsów, bo traktują seks rzeczowo, zamiast zagłębić się w cudzie stworzenia jakie ze sobą niesie..... więc nie przekroczymy bajery czasu, mając wspólny orgazm, jedynie liźniemy czym jest bezczas..... https://paranormalpl.wordpress.com/2010/03/27/podroze-w-cz...

Chociaż trwają badania, i niech trwają, bo nie ma jak to nowa wiedza, to jednak rozumu trochę w tym wszystkim też by się przydało. Na zdrowy rozum potrzeba dużo pracy, by wyjść poza siebie, po za czas, jest niemożliwe. A nieskończoność zacznie się, jak pokonamy wszystkie choroby...... hmm swoją drogą, ludzki mózg nie ma granic, i może będzie kiedyś tabletka co pomoże przekroczyć czas na Ziemi i żyć nam po 200 lat w zdrowiu...

Dobry Samarytanin
2018-10-17 17:04:55

Susana: drugi punkt regulaminu

Susana
2018-10-17 16:29:53

Mój e-mail adres kzalewska2015@gmail.com
Dziękuje

Susana
2018-10-17 16:27:19

Dzień dobry ,
Jak się można z państwem skontaktować ?
Bardzo mi na tym zależy !
Susana

Dobry Samarytanin
2018-10-17 16:02:30

Jaja to on z siebie robi, a my odhaczamy wieczorną dawkę humoru

Bubi
2018-10-17 15:30:51

Zgadza się DS... można wszystko, szkoda, że to czasami wygląda jakby sobie ktoś jaja z nas robił

Grażyna
2018-10-17 15:12:50

DS: Ano można. Tylko po co pisać takie absurdy?

Pozdrawiam serdecznie

Dobry Samarytanin
2018-10-17 14:24:57

Grażyna: na internecie można sobie wszystko napisać

Grażyna
2018-10-17 13:12:08

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek: Cechą ludzi wielkich jest skromność a ja jej u ciebie nie widzę. A chemitrials jak wisiało nad naszymi głowami tak wisi.

Tomek37
2018-10-17 12:37:21

Hallelujah - Pantatonix, świetne wykonanie! A Ile wyświetleń, 360 milionów w 2 lata... cicho, ja wiem co dobre Hihi....
https://www.youtube.com/watch?v=LRP8d7hhpoQ

DS mi też się podobały te Twoje linki na przestrzeni dni
Justyna, bądź silna.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę spełnienia marzeń, to dobre uczucie musi być, gdy sny marzenia się spełniają..... ... przed chwilą jak to pisałem, widziałem piękne gwiazdki w oczach, gwiazdki czasu i bezkresu.

Hallelujah dla Was

Dobry Samarytanin
2018-10-17 09:24:20

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek: jak masz tak duże IQ to nie wiem jakim cudem nie przeczytałeś 10 punktu regulaminu...

Tomek37
2018-10-17 07:51:51

Wiesia ja na Fb siedziałem, by odzyskać swoje imię, jest tam dużo przyjaciół i rodziny, ale to wirtualny świat, ludzie szukają miłości, są jednak cenne wartościowe informację, można dotrzeć do świadomości zbiorowej ludzi, po przez miłość, ja puszczałem tam rzeczy z mojego komputera, nie tylko to co serwowały inne stronki, poprzez serca na Fb, Ci co się śmiali, że jestem chory, bo śmiali się, na osiedlu, zrozumieli, że to nie przelewki, potwierdzeniem na to były setki rozmów pod moimi postami od 5 lat, kobiety i mężczyźni, wspieranie, rozumienie, owszem to stronka która dał nam ktoś kto ją stworzył, ale ja zauważyłem, jak to działa, wiem kiedy nawet podkładają posty, wiem kto czyta, wiem kto słucha muzyki itd......

Twoja stronka jest duchowa, a tamta rozrywkowa, to dwa różne światy, chociaż na Fb ciekawe stronki o duchowości też są, zależy gdzie ukierunkowana jest nasz wyobraźnia, to dostajemy informacje jakie chcemy na dany temat, ja ukrywam swoją wiedzę, bo nie jest ona z książek, tylko jest drogocennym imperium, które trzeba stopniowo wydobywać.

Wszystko ma swój czas, czasami idziemy do przodu i cofamy się, czasami cofając się idziemy do przodu, Twoja Wiedza, Twoje Życie jest najcenniejsze jakie może tylko być, chociaż potrzebuję przestawienia z rozrywki na duchowe sprawy, to widzę, co stworzyłaś tutaj, każda nowa osoba i każda stała która tutaj jest jest potwierdzeniem na Twoją Wielkość, na Twoją wielką wszechogarniającą wszystko wiedzę, a także na Twoją osobę, skromną i prawą, wrażliwą, i twórczą.

Ja tylko chcę przekazać co mi na sercu gra, starając się nie zaburzyć a pomóc, Waszym ideom, jednak mam wrażenie, że trochę bardziej muszę się przyjrzeć, jak tu to wszystko wygląda, by iśc w zgodzie z Waszym czasem, a nie Wy np. moim, bo to nie jest moim celem. Przekazać chciałem, z życia wzięte, że nie pora na lizanie ran, gdy nie wyszliśmy poza wielką walkę o siebie. Rany liż, gdy jesteś ponad wszystkim, a zobaczysz co się stanie, lizanie ran, nie użalanie, ale lizanie językiem potokiem z nieba którym jesteś, otwiera wrota, do wszech czasów i wszechrzeczy.

Dobrego Dnia co złego to nie ja

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-10-16 23:40:39

Niesamowite.......
''The Light'' by Akiane"
Dzieki DS,

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek
2018-10-16 23:25:30

Ta Akiane przypomina moją siostrę...

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek
2018-10-16 23:15:44

Co do przedszkola... Mnie często zabierano do lasu wraz z resztą klasy i to były super wypady. Edukacja i relaks w jednym. A zarazem kalorie można było spalić...

Jarosław Grzegorz Franciszek Kosiorek
2018-10-16 23:05:34

Witam serdecznie po raz kolejny. Chyba mogę stwierdzić, że misja wykonana. Dusza przebudzona... Ziemia oczyszczona w dużej części. Pogoda długo będzie ładna. Jednak zimy nie wyłącze. Musi być. Nie wolno tak mocno wpływać na klimat. Jakie są różnice między dziećmi Indygo, a rubinowymi? IQ mam około 200. Ale nie pamiętam poprzednich żyć. Jestem świetnym uzdrowicielem. Lecze wszystko dzięki mocy modlitwy.... Mocno zmieniam świat. Poz byłem się chemitrials. Mam złoty kolor włosów. Nie malowane

Wiesława
2018-10-16 22:13:11

Obrazy Akiane....
https://www.youtube.com/watch?v=Y3g-lc8zfQk

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >
Emaile Archiwalne