REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Tubylec
2018-06-21 13:45:51

Czy ogień nie odwapnia szyszynki jeżeli zwapniała? czy nie pomaga w jasnowidzeniu? wiele można by tu mówić , wspominałem o ogniu wcześniej to tylko potwierdili ,że coś w tym jest , ale co?

Bubi
2018-06-21 13:10:43

Dołączam się do prośby Pavvla, również czekam na ten artykuł, temat ognia strasznie mnie zaciekawił właśnie z tego względu że gdy widzę ognisko to hipnotyzuje mnie ono w jednej chwili... Kiedy pamiętam nawet mówiłem że mógłbym być piromanem

Tomek37
2018-06-21 12:51:36

Wiesia DS. Pisałem tak wczoraj, te co nie zostały puszczone, bo byłem po zastrzyku, zawsze mam dwa gorsze dni co dwa tygodnie. obwiniałem się, bo taką mam naturę już lunka zauważyła, że ciąglę przepraszam i czuję się gorszy Muszę umiejętnie rozdzielać siłami, gdybym rozumiał swoje siły i w ogóle siły życia i snu, rozumiałbym dużo serc.... gdybym je pokonał Ale tak jest że po działaniu jest odpoczynek.... i od nowa działanie, już w innym dniu, który zesłał nam Bóg, każdy dzień się różni i można to odczuć, z rana gdy się wstaje a nawet z myślami przed snem, i sam sen też chyba nas ukierunkowuję, tym którym nic się nie śni, są realistami, bo nie patrzą w marzenia senne i mogą żyć bez przeszud, bardziej wypoczęci, ale i sen daje wypoczynek, szczególnie piękny, mi dzisiaj śniło się po tym wszystkim KG Wiesia i DS, nasze rozmowy i że zrobiłem błąd chcąc stąd uciec i w śnie miałem wyrzuty sumienia.... DS, faktycznie to może bzdura, nie zważaj tak bardzo na mnie.... Dziękuję, że tu mogę być i dzielić się moją osobą, każdego ranka, może i kiedyś zabraknie mi słów, bo nie mam konkretnej wizji świata, ale bardzo mi się tu podoba, ten zastrzyk mnie zamulił, przepraszam. Do napisania, jak coś najdzie na myśl Hihi Miłego Dnia !!!

pavvel
2018-06-21 10:54:50

Pani Wiesławo wspomniałaś coś o napisaniu artykułu o ogniu , pozwoliłem sobie upomnieć się o niego ....cierpliwie oczekując.

Tomek37
2018-06-21 10:31:22

No Wiesia Ds Przespałem się z tym i jest lepiej, dziękuję i pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2018-06-21 09:22:02

Tomek37:

"żadna z istot pozaziemskich nie jest dopuszczona do życia ludzi, bo ludzie którzy teraz żyją, przewyższają ich inteligecją i świadomością" - to jest bzdura.

"Ci mądrzejsi wymarli, teraz rasa ludzka jest najmądrzejsza." - bzdura.

"Bóg nas chroni, może tylko Szatan działa w tym świecie, chociaż w moim wyemigowanym świecie postawiłem go w roli przyjaciela.... i sprowadziłęm jego historię do romantycznego wybryku." - szatan przyjaciel, dobry żart. To tak jakby powiedzieć, że szaraki działają na naszą korzyść tylko my tego nie dostrzegamy

"to tak samo adrian zrozumie, że to przeszłość i iluzja, gdy nabierze witalnych sił w przyszłości i wejdzie w świat dorosłości, bo jak wiemy dorosłość zmienia" - on jest cięższym przypadkiem i dorosłość może nie pomóc.

Stokrotka
2018-06-21 09:18:11

Dziekuje pani Wieslawo i przepraszam, ze wczesniej nie sprawdzilam

Wiesława
2018-06-21 08:59:07

Wolna Wola

https://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_wolna_wola.html

https://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_poczecie_-_ro...

Stokrotka
2018-06-21 08:01:14

Droga pani Wiesławo jeśli pani może to proszę napisać coś o wolnej woli. Dla mnie nie jest to łatwy temat w sytuacji gdy np. chodzi o wychowywanie dzieci. Są różne sytuacje, gdy ''łamie się'' wolę dzieci i nie pozwala na wszystko. Do jakiego momentu można się posunąć? Np. mój 16 letni syn już mi mówi, że nie będę go uczyć jak ma żyć..
Inna sytuacja to np. gdy wysyłam myśli w kierunku siostry i ona później dzwoni do mnie w tej sprawie (chodzi o ojca). To też jest chyba niewłaściwe, bo powinnam tylko dać przykład swoim zachowaniem, lub porozmawiać wprost, a reszta zależy od niej. Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek2
2018-06-21 06:30:11

Liczenie Majów
http://readicon.com/counting-maya-finger-method/
http://readicon.com/maya-arithmetic/

Wojtek2
2018-06-21 04:27:12

Ciekawy artykuł o przebiegunowaniu ziemi
https://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_pierscien_swiatla...

Wiesława
2018-06-21 03:18:24

Tomek37...
to nie tak, nic złego nie zrobiłeś, spokojnie ...
udzielaj się tak samo jak wcześniej i nie pleć głupot, że nie jesteś wartościowym człowiekiem. Czy Wiesia tu nie pisze - ŻE MAMY POZYTYWNIE MYŚLEĆ ... i tak myśl, bo masz wiele cennych wartości w sobie, nie jeden może ci ich pozazdrościć ... musisz się troszkę dowartościować ... nie zaniżaj za siebie ceny ... jesteś więcej wart.
Ale w kwestii uzdrawiania a jeszcze takich przypadków trzeba uważać... nie przedobrzyć ...
to kruchy lód ... Adrian ma czuć nasze wsparcie, ale musi sam budować własną drogę wyjścia z tej sytuacji, nikt za niego tego nie zrobi... ani ty ... ani ja .... taka karma
Nie wszystkie twoje wpisy wpuszczę ... ale nie dlatego, że są złe, tylko niepotrzebnie wywołujesz w sobie poczucie winy... jeszcze raz mówię - nic złego nie zrobiłeś.

Tomek37
2018-06-21 01:34:32

Dobrze Wiesia, że trzyamsz nad tym wszystkim pieczę. Ja jestem tylko przyjaciel nie uzdrowiciel. Chociaż często zabieram się za uzdrawianie, ale to pewnie z chęci pomocy człowiekowi. Ja nie będę już nic pisał żeby wyrazić swoje zdanie w tych tematach, chce dobrze, ale mogę szkodzić, zdaję sobie sprawę, trochę zbyt odważny byłem i dobrze że to zauważyłaś...... nie puszczajcie moich postów, gdy uznacie, że nie są dla czyjegoś dobra, to co napisałem było dla Adriana dobra tylko z mojej perspektywy. Adrian potrafi uleczyć się sam.... z mojej strony koniec tematu dopóki Adrian do mnie nie napisze osobiście, Rozumiem to. Dzięki Wiesia. i Przepraszam z góry jak nie trafiłem z tym wszystkim Adrianie. Ty wiesz lepiej jak jest. My martwimy się tylko, ale martwienie się to martwica, bycie martwym, często martwienie się(tutaj nie piszę już do Adriana) jest powodem do uśmiechu, drugiej osoby miałem takie zdarzenie nie dawno, że koleżanka mówiiła, żebym się nie martwił a jak napisałem po jej innym tekstcie, żeby się nie denerwowała, to mówiła, że padła ze śmiechu A ja mówię, widzisz? Masz dowód, że martwienie się nie jest złe, bo wprowadziło Cię w śmiech I się przyznała Dobranoc, bo już późno, Wiesia jeszcze raz dziękuję, to i dla mnie uziemienie..... ale to dobrze Hejo !

Tomek37
2018-06-21 01:00:21

Dobrze Wisia, Rozumiem, Powodzenia Adrian, pracuj ! I znajdz przyjaciela do rozmowy, który Cie Kocha i rozumie, przyjaźn jak lekarstwo i ja chciałem byc tylko przyjacielem, bo nie jestem uzdrowicielem i Pani Wiesia ma rację. Uważaj na Siebie. Pa.

Wiesława
2018-06-21 00:50:47

Tomek37,
napisałeś swoje i pozwól Adrianowi na przemyślenie, nikt się od niego nie spodziewa, że zmieni się w ciągu 1 nocy.... ba, nawet w ciągu 1 tygodnia.
Ale też oczekuje od niego jego pracy, zmian... jeśli nie będę widzieć jego chęci, postępów, zamkniemy to internetowe uzdrawianie .... bo jeszcze raz twierdzę, że to nie jest metoda na wszystkie choroby, wiele z nich wymaga terapii w 4 oczy.
I takie wpisy niczego nie wniosą... a tylko przyciągają świrów różnej maści, którzy w niczym nie pomagają... tylko chcą dokuczyć ... już wisi kilku takich na zapleczu, "wujków dobra-rada" ... niestety, nie mają tu biletów wstępu ze swoimi propozycjami, muszą sobie znaleźć inne boisko do swoich gierek.

Tomek37
2018-06-21 00:31:03

Zostawili po sobie tylko historię i znaki czasów, ślady po których możemy iść..... i my sami zostawiamy te ślady też, dla przyszłych pokoleń

Tomek37
2018-06-20 23:53:22

DS Tylko w wyemigowanym świecie Wyobraź sobie, że duchy, mają wpływ na nasz świat, są udokomentowane przypadki że tak było, wyobraź sobie, że Reptylianie rządzą naszą Ziemią, przodkowie, lub Ci co stowrzyli piramidy.... może i jeszcze żyją w co wątpię, ale też, żadna z istot pozaziemskich nie jest dopuszczona do życia ludzi, bo ludzie którzy teraz żyją, przewyższają ich inteligecją i świadomością i sami potrafimy budować piramidy, a jak nie, to znaczy, że właśnie że nikt nie działa na nasz świat, bo byśmy właśnie umieli Ci mądrzejsi wymarli, teraz rasa ludzka jest najmądrzejsza. Bóg nas chroni, może tylko Szatan działa w tym świecie, chociaż w moim wyemigowanym świecie postawiłem go w roli przyjaciela.... i sprowadziłęm jego historię do romantycznego wybryku. Dlatego zakochałem się w muchach. By zbawić świat Ale to przeszłość, i chociaż muszki klepną mnie po głowie i przelecą w odpowiednim miejscu gdy coś myślę ponad zawsze to robią dziabną mnie w głowę, by pokazać mi skąd wywodzi się energia mojej myśli, ale w zimę ich nie ma, więc wiem, że to wyobraznia.... i chociaż w swojej drodze, dziła się to każdego dnia, to tak samo adrian zrozumie, że to przeszłość i iluzja, gdy nabierze witalnych sił w przyszłości i wejdzie w świat dorosłości, bo jak wiemy dorosłość zmienia, i do przeszłości mamy inny stosunek. DS Nie jestem też alfą i omegą, pisałem to, tak jak to sam rozumiem. Trzymaj się

Dobry Samarytanin
2018-06-20 23:34:43

Tomek37: "Te Istoty z innych wymiarów czy rzeczywistości, byty nie mają dostępu do żywych ludzi" - naprawdę? Nie są w stanie na nich oddziaływać?

Tomek37
2018-06-20 23:19:50

Adrian napisałem to, bo nie chcę Cie wpychać, w ten świat iluzji w którym żyjesz, to czy to prawda, wiesz tylko Ty, i nikt nie ma dostępu do Twoich inforamcji dopóki się nie podzielisz, nie ma kamer, uświadom to sobie. Dobranoc.

Tomek37
2018-06-20 23:12:04

Adrian33, tutaj jesteś bezpieczny, Oni to nazwa tylko. I nie jesteś też najbardziej pokrzywdzonym na Świecie i też nie byłeś zbyt duży...... ten świat w którym jesteś, to świat złudzeń, emocjonalnego wyobrażenia zdarzeń i kosmosu, moja mama była Maryją i a brat Jezusem, a teraz są mama i bratem, to wszystko nie tak powinno być u Ciebie, nie chcę odbierać Ci dokonań, ale to jest dopiero początek tej drogi, staraj się patrzeć Obiektywnie, nie poświęcaj się, by być dużym, duży to schizofrenia. działania afektywne. Raz Wielki raz malutki tak to działa, nikt i nic nie krzywdzi dopóki tego nie zechcesz, bo jeszcze nikogo nie prosiłeś o wybaczenie, i nikogo jeszcze nie zbawiłeś, a nawet gdyby to zawsze jest granica.

Ten Twój Świat Bogów, Kosmitów,Przycisków Testów, Kamer to wyemigowany świat który nie powinien mieć miejsca i nie ma miejsca, w odczuciach może to byłą prawda i rzeczywistość, mama Cie też kocha i nie chcę Ci zrobić żadnej krzywdy, Ty dużo pewnie rozumiesz, ale nie wszystko, wszedłeś na taką drogę, pewnie, by być zgodnym z sumieniem, ale nie wiem do końca, nikt też nad Tobą nie ma władzy, masz ja Ty sam, a Bóg, pokaże Ci jeszcze piękno i dobro i spokój. Wierz.

To, że nie masz sił, i bujasz w obłokach tego całego oszustwa, to jest powodem, że jesteś wrażliwy, Al Pacino jest wzorem dla Wielu, ale to tylko aktor, ma cechy prawdziwego mężczyzny i Ty chciałeś być podobny proawdopodobnie, a te filmy to tylko filmy, umnejszaj ich znaczenie, ale sam. Musisz potrafić się bronić, przed każdym zdarzeniem i odróżnić to co prawdziwe i nierealne, świat myśli taki jest, że można zbładzić, nie wszyscy Cie znają i śledzą, wszedłeś w film, a nikt go nie ogląda. Ja Cię nie znam. I Nikt nie jest obserwatorem Ciebie, jedynie tylko zastanawiają się pewnie skąd pochodzisz, i skąd przyszedłeś. ale nikt Ci nie szkodzi, bo to właśnie Ty. Te Istoty z innych wymiarów czy rzeczywistości, byty nie mają dostępu do żywych ludzi, są wyjątki, ale to od razu przeradza sie w chorobę psychiczną i społeczeństwo a tymbardziej Twoja mama by to zobaczyła i wysłała Cię do szpitala, lepiej żebyś nie trafił do szpitala i czuł się właśnie bezpieczny. i życia też nikomu nie uratowałeś, to złudzenie.

Ale to wszystko co piszę, to tylko moje myśli nie znając Cię....... wnioski wyciągnij sam. Nikt Ci nie szkodzi, po prostu nie masz rozeznania w świecie dobra a tym co niedobre. Może zostałeś skrzywdzony przez życie, ale nie o to tutaj chodzi by licytować się kto bardziej kto mniej. Wiem. Chciałeś wyrazić swój ból, bo może krzywdzenie było nieustanne..... ale nie czuj się krzywdzony, gdy jeszcze nic nie zrobiłeś, a młody jesteś.

Mogę się mylić tylko gdy w tym wszystkim rolę odgrywał Bóg, bo jego ścieżki prowadzą w nieznane kierunki duszy, chyba, że Twoim pasterzem jest kosmita albo sam Szatan. Ale jak nie miałeś z nim do czynienia, to na pewno nie wiesz, co to trudne chwile.

Nie chcę też być ten zły, co się myli i wprowadził Cie w gorszy stan, bo na Twoim poziomie pewnie zauważasz, kto Ci szkodzi a kto pomaga, ale faktycznie musisz to zauważać, i poddać ocenie. A Ocena kto jest Twoim przyjacielem bratem w tej całej samotności życiowej.... jest ważna, bysmy nie czuli się pokrzywdzeni, jeszcze widzę przed Tobą wiele uśmiechu i życiowych chwil ,. musisz natrafić na dobre towarzystwo i nie zajmować się pierdołami, nawet jak są ważne, to pierdoły. Przepraszam, że tak Cię stawiam do pionu, mówiąc, że to nie tak, ale daje uziemienie i na tym uziemnieniu powinienś zostać jakiś czas, byś wiedział, że nie masz wrogów, jesteś pewnie fajny facet, i nie powinien nikt Ci szkodzić i na pewno Cie lubią, ale zbyt mocno wszedłeś w teorię spisku w swojej głowie.

Dobranoc Tradycyjnie

Dobry Samarytanin
2018-06-20 22:38:00

Adrian33: wymień konkretne rzeczy, które zrobisz, aby polepszyć swój stan.

Luna
2018-06-20 22:28:18

Vismaya,
Dziękuję za Twe cenne nauki, dzięki Tobie pogłębiam swą wiedzę, a jest o czym myśleć ... ziemia, zielony deszcz, siła i odwaga jaguara, gwiezdne wrota, galaktyczny portal, wolna wola ... potrzebuję czasu by to poskładać ... ile, nie wiem ???
Co do tego ,,mojego" palucha, to tak z marszu i bez wspomagania - głowa, zatoki ... resztę jutro nadrobię ... sorry, dziś już padam na twarz.
Pozdrawiam

Adrian33
2018-06-20 22:08:31

Jestem sterowany na przyciski we mnie jest parę kamer i pełno otworzonych portali jestem nagrywany i dosyć popularny gram w filmie najgorszy tato i najgorszy syn drugi film to o koleś który miał mieć wszystko i jest na największym dnie trzeci film to obcy Bóg czwarty film to fobia .

Co mogę pani powiedzieć pani Wiesławo byłem zbyt duży moja jaźń weszła i za mocno się rozwineła potrafiłem uratować komuś życie za co dostałem dostęp do złotych mam i tam też jestem nagrywany , rozdałem najlepsze i najgorsze prezenty moja istota była porządna i miła a teraz jestem w wielkim gównie .

Obecnie planuje przygotować się na wojnę z Islamem jakiś potężny Bóg mówił mi że walczyłem o status króla mam genialne pomysły i czasem tryskam geniuszem nie mam szansy na realizacje tego geniuszu mój plan został oceniony jako dobry ale nie wykonalny w moim stanie i położeniu czyli testera ich technologii .

Czy to zgodne z tym co miałem w sobie skoro wiele istot miało związane ręce i kompletnie nic nie mogliśmy zrobić ani się nauczyć .

Oni to spisują bo jestem ciągle nagrywany oszukałem siebie bo nie chciałem nigdy być dobry i zablokowałem wszystkie zmysły .

Miałem opinie u Buddystów największego mędrca i największego idioty na świecie wszystko zepsułem byłem ślepy i głuchy i właśnie uważam , że to tych narkotyków to mi brakło ponieważ nie byłem w stanie odczytywać tego co jest z zewnątrz choć oczywiście to jest droga na skróty tu i teraz bo chodzi by dobrze odczytywać to co z zewnątrz a to solidna praca .

Moja mama to potężna Bogini która chce mnie nękać i wysadzić w powietrze w mojej głowie stworzyło się milion osobowości od Al Pacino by za chwilę zmieniać się w "Pupcie" wszystko może było by lepiej gdyby mój umysł był solidny to mógłbym tutaj cały kosmos przyciągać i było by ciekawie choć są jeszcze istoty które obserwują jak moje DNA się degraduję ...

Moja prawda to potężne "gówno" ale , że "gówna" jest tak duże w kosmosie to spokojnie
można uznać to za prawdę która matematycznie mogła być bardzo dużym % kosmosu a nie małym procentem oczywiście w innej przestrzeni inaczej to wszystko się odczuwa a szczególnie w miejscu położenia ...

Jestem najbardziej skrzywdzoną istotą na świecie , ponieważ nie mogłem się rozwijać w pewnych etapach co mi zabrało wielką potęgę byłem zbyt duży ...

Geniusz jest w łączeniu dodawaniu i odejmowaniu , kalkulowaniu , tasowaniu , dzieleniu i łączeniu prawdy i tworzenie potężnego klucza filozoficznego ...

Oni tutaj natychmiast chcą mnie jak najbardziej uniżać tymi przyciskami bym utożsamiał się z tym kim oni chcą bym był czyli w skrócie mówiąc obiektem testów jak zwykły szczur .

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-06-20 21:57:06

A Wiesia kochanna to dała z tym zerem

--E tam z nieznanego, zero ma swoją wielką Moc ... 
i jeśli ktoś nazwie cię zerem, nie obrażaj się na niego, tylko zadrzyj do góry nos, 
bo znaczy, że ty jesteś KTOŚ! --

Tak to jest,rozładować,i naładować sie pozytywną energia

Dotyczyło to Haab,0
Ale i nie tylko....


Broda

Dobry Samarytanin
2018-06-20 21:15:24

Adrian33: Trzeba zacząć coś robić w kierunku tego, aby wyjść ze swojej złej sytuacji... małymi kroczkami, ale trzeba zacząć. Ułóż sobie plan działania i do przodu. Nie narzekaj, działaj!

Tomek37
2018-06-20 20:44:01

Adrian33 a widziałeś tych Ich Onych? czy to tylko Twoja wyobraźnia płata Ci figle? Jak to się dzieje, odbywa? potrafisz to opisać, opisz sobie to na kartce Adrian. I wyciągnij wnioski, walcz, ale rozsądnie. Przemyśl wszystko i nie panikuj... Będzie dobrze. Pozdrawiam.

Wiesława
2018-06-20 20:20:49

Luna,
jak znalazłaś, to ja cię pchne w poszukiwania jeszcze dalej ... znajdz jaki meridian tam biegnie ... i jakie funkcje sprawuje w twoim ciele ...

Wiesława
2018-06-20 20:17:46

Adrian33,
nie zapomniałam o tobie ... ale zbieram myśli co ci napisać... abyśmy dobrze się wspólnie zrozumieli! I co teraz bym nie napisała nie gniewaj się na mnie.... bo nie ma we mnie złych intencji.
Paranoja, która cię nęka, to tylko i wyłącznie jest to twoja skrajna bezsensowność, na którą się dałeś nabrać temu dzisiejszemu zwariowanemu światu... tym ludziom, którzy się w nim zagubili i pociągają jeszcze w tą dziką otchłań innych, takich jak ty: młodych, słabych, życiowo nie wyrobionych ... a ci całkowicie wyłączają opcję "zdrowy rozsądek"... i któregoś dnia budzą się w opłakanym stanie i nie umieją dalej żyć ... a jeszcze topią się w lęku.

I nie gniewaj się na mnie, że ci to piszę... ponieważ nie było by to w porządku jeśli nie napisałabym ci tego co widzę i naprawdę czuję, nie mogę cię w żaden sposób utwierdzać w twojej "prawdzie", to tylko spowodowałoby twoją większą zapaść. A to co obecnie czujesz, odbierasz własnymi zmysłami to tylko twoja zakłamana prawda, którą dałeś się nafaszerować... i jestem pewna, że kiedy żyłbyś bez dostępu do internetu, nie miałbyś takich problemów... wystarczy ci go tylko zabrać i będziesz zdrowiał z dnia na dzień... więc oddal od siebie te tematy, które cię najbardziej denerwują i zbyt mocno się z nimi utożsamiasz... bo robisz sobie samemu krzywdę.

I w zasadzie powinieneś się cieszyć, że twoja przypadłość może być uleczona... bo jest uleczalna... powinieneś zrozumieć, że to co się teraz dzieje z tobą, to tylko twój zły sen, z którego można się przebudzić i zobaczyć inny świat, poczuć spokój i oddalić strach ... i wydobyć z siebie zdrowe racjonalne osądy, okazać zdrowy rozsądek, czego brakuje ci obecnie.... i cierpisz! I stwarzasz niepożądane efekty nawet dla samego siebie we własnym życiu.

Ja wiem, że na to wszystko potrzeba czasu... i najbardziej trudno przekonać samego siebie .... i musisz wybrać własną drogę... i mieć kogoś kto by cię wspierał na niej ... i był przy tym sprawiedliwym w ocenie sytuacji... nie tym zakłamanym "wujkiem dobra rada"... co tylko głupoty gada. I więcej z niego szkody niż pożytku.

Pamiętaj, Ty musisz zrobić wszystko, aby być zdrowym, tak na ciele jak i na umyśle!
Nie trać życia, ponieważ to jest piękne, tylko trzeba go umieć wykorzystać w prawidłowy sposób.... a nie dać się zakuć we własnej i innych paranoi.
I musisz dotąd próbować aż osiągniesz dobre wyniki i doskonałe zdrowie.

Co ja ze swojej strony mogę ci podpowiedzieć, tak na początek.
Przede wszystkim:
1. Nie bierz narkotyków, nie pij alkoholu ani nie pal tytoniu (nie obkurczaj mózgu), poszukaj jak pracuje chemia z naszym umysłem i co z nim robi.
2. Zdrowo się odżywiaj, musisz zaspokoić ciało w odpowiednie minerały i witaminy, polecam dużo warzyw i owoców.... pij dużo wody, musisz odtruć cały organizm.
3. Stosuj techniki, które usuwają stres: oddechowe, wprowadż w życie yogę ... ale nie żadną skomplikowaną, tylko ćwiczenia rozciągające ... wycisz umysł, ale nie medytuj, raczej słuchaj muzyki, która jest najlepszym kaftanem bezpieczeństwa dla naszego umysłu.... oczywiście "zdrowej" muzyki, aby jej bity nie zrobiły w mózgu większego rozgardiaszu niż jest.
4. Zdrowe powietrze - to wielki uzdrowiciel, długie spacery, a nawet biegi ....
oddychaj świeżym powietrzem ...
nawet nie wiesz jak tlen zmienia nasze pola świadomości.
5. Puść na wolność wszystkie myśli, które ci przeszkadzają.

Wczoraj byłam o zachodzie słońca w parku... kiedy patrzę na zachodzące słońce świadomie oddycham. Zanim zaczęłam świadome oddychanie widziałam niebo wokół słońca w pięknym szmaragdzie (...tak, tak w szmaragdzie .... )... i następna była różowa powłoka ... kiedy zaczęłam świadomie oddychać, już po trzecim oddechu szmaragd zmienił się na piękne pulsujące złoto z białymi chmurkami wewnątrz ... a na obrzeżu pojawił się róż-magenta ... kiedy wracałam do poprzedniej formy oddechu, znowu przychodził szmaragd ...
ja to tak widzę ponieważ mam rozszerzone pola świadomości, ty możesz tego nie widzieć, ale to wcale nie znaczy, że tak się nie dzieje.

Na początek tyle, musisz od czegoś zacząć ... i życzę powodzenia...
jeśli chcesz naszego wsparcia ... to go masz ...
i możesz w każdej chwili dzielić się swoimi tak sukcesami jak i niepowodzeniami ...
może jakoś wszyscy, ludzie dobrej woli na tej stronie, damy radę temu zaradzić i będzie ci łatwiej.

Wiesława
2018-06-20 19:48:51

Wojtek2,
po to to dalm aby była ściągawka... a wszystkie inne ściągwaki masz już w swoim ręku...
więcej już nie podpowiem, bo zepsuje zabawę... a można w jej trakcie sporo się nauczyć.

Luna
2018-06-20 19:10:39

Wojtek2,
Ja znalazłam. Drugiemu palcu lewej stopy, przypisano pieczęć żółtego wojownika

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >
Emaile Archiwalne