REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
POSZUKIWACZ
2017-07-04 14:44:16

3 lata się modliłem myślałem że to bez znaczenia. Nie pewien czy Bóg mnie wysłucha ale po trzech latach wysłuchał. Warto więc wierzyć i nie przestawać się modlić. Universum ma proste zasady-nie daje tego co oczekujemy, ale to co jest nam niezbędne.

POSZUKIWACZ
2017-07-04 14:33:39

Wasza strona powinna być również w języku niemieckim mógłbym polecić ją wielu innym zainteresowanym. Niestety nie znają języka polskiego.

irzel
2017-07-04 11:21:44

Bóg Wszechmogący jest Prawem miłości, objawiony w Biblii - instrukcji życia w systemie duchowo - informacyjnym. Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, aby człowiek nie czynił myślami, słowami i uczynkami destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie. I nie poniósł wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo, ale był zbawiony, czyli żył wiecznie w nowym systemie (Obj. 21) Channeling jest duchową łącznością z szatanem, który nienawidzi nieświadomych ludzi (Dz. 19,14-16)

Dobry Samarytanin
2017-07-03 21:48:51

Anna, no faktycznie moje niedopatrzenie... nie otwierałem nawet tego linka... wiesz, wakacje, tablet... :-P

Justyna
2017-07-03 21:13:56

Pani Wiesiu , piękne słowa, oby jak najwięcej ludzi poznało prawdziwą miłość.

Anna 711
2017-07-03 20:54:04

Dobry Samarytaninie chyba się trochę nie zrozumieliśmy. Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Chyba nie wyraziłam się jasno. To co napisałam odnosiło do traktowania zwierząt, aby mieć odwagę sprzeciwić się zabijaniu, bo każde życie jest święte. Do tej pory przyglądałam się jak moja rodzina to robi i coraz bardziej zaczynam się dusić w tej sytuacji. Wczoraj pokazałam ten filmik młodszemu synowi, trochę się przejął, a mną on wstrząsnął. Wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że zwierzęta cierpią i czują. Gdybym spotkała mojego męża w tej chwili to pewnie byśmy się minęli.
Życzę Wam miłego odpoczynku

Dobry Samarytanin
2017-07-03 18:36:11

Anna 711, ja nie mówię, aby stać i się tylko przyglądać z boku jak nasz rząd robi coś złego... ja jedynie wyrażam wątpliwość czy to miejsce jest do takich rozmów odpowiednie, gdyż miejsc gdzie rozmawia się o polityce w internecie jest bardzo dużo... znam przypadek gdzie dwie bardzo dobre koleżanki zakończyły swoją znajomość z tego powodu, że jedna popierała PIS a druga nie... i bardzo dobra znajomość poszła się kiwać... i jestem w stanie to zrozumieć... ale na swój sposób jest to przykre, że tak się dzieje... ja sie interesuje tymi sprawami dość mocno, ale chyba lepiej skupić się w tym konkretnym miejscu na połączeniu się z Bogiem, a w innych walczmy o swoje racje polityczne jak ktoś chce... bo jak co druga wypowiedź będzie o polityce to to miejsce straci swój charakter... jak ktoś już posiądzie mądrość wynikającą z połączenia z Bogiem to i w sprawach politycznych sobie poradzi

Wiesława
2017-07-03 18:05:45

Zbyt wielu żyje ale ciągle śpi,
Ich oczy są otwarte lecz nic nie widzą ...
tacy się narodzili I wielu opuści ten świat ciągle śpiąc ...
Nasze życie powinno być świadome, każdy nasz czyn
i każda myśl zanim z nas wyfrunie ...
I każda myśl powinna zaowocować ludzką szlachetnością...
nasza dusza niczym plastelina potrafi ukształtować nowego człowieka
pełnego miłości, współczucia i piękna ...
trzeba tylko przyzwolić jej korzystać z wolności,
ogrzewać ciepłym słońcem, karmić nektarem kwiatów,
nie wolno budować dla niej więzienia, choćby miał być luksusowy...
nie wolno jej narzucać z góry określonych ideałów...
twój świat nie musi być moim ... i wcale to nie znaczy,
że jestem gorsza od ciebie ... obudź się, popatrz wokoło ...
budujesz piękne domy, wykwintne świątynie, tworzysz nowe technologie
lecz twoje serce jest ciągle niespokojne, ciągle czegoś poszukuje a dusza ucieka w sen ...
bo nie ma w życiu tego najważniejszego co zwie się prawdziwą miłością ...
nie tą ziemską pustą i egoistyczną na potrzeby własne, tylko tą, którą ty człowieku dostałeś za darmo w chwili stworzenia ... lecz nie doceniłeś tego wielkiego daru i pognałeś w życie w poszukiwaniu falsyfikatu.

Anna 711
2017-07-03 10:12:48

Są takie sprawy w życiu, w których nie wolno nam stać cicho z boku, ale trzeba wyjść przed ludzi. Bóg mówi wyraźnie: „Bądź zimny, albo gorący, nigdy letni”.

21 Shocking Illustrations Reveal How Animals Feel By Switching Them With Humans.
https://www.youtube.com/watch?v=khIp3iAmXDY&feature=youtu.be

Bartos13
2017-07-03 01:34:37

Macie rację...
ale w sumie lepiej by było tak niż aby był jak np Opozycja totalna i ruchy LGBT..
zawsze coś...

Sebastian
2017-07-02 21:25:05

JK jak i Szydło to mistrzowskie numery w numerologii. Jarek wierzy w swoja drogę życiową i to daje mu tyle zapału. Od nas młodych (jestem holiganem tzw. Kibicem) ma plusa za to że nie wpuszcza tzw. Uchodźców do Polski i my pójdziemy za nim w ogień dopóki doputy swego stanowiska w tym temacie nie zmieni, a to że niby jest żydem to mi nie robi ważne że jest dobrym człowiekiem, to jest najważniejsze

Dobry Samarytanin
2017-07-02 20:45:53

Lepiej zostawmy politykę dla innych stron niż nasza, bo się tutaj tylko pokłócimy, a nie jest nam to do niczego potrzebne... i tak jak pisze Wiesia... intencje to nie wszystko... wielu z nas idzie na wybory z dobrymi intencjami, a co później z tego wynika? Często nic dobrego a przecież nasze intencje były czyste... więc na razie zostawmy politykowanie innym stronom, a my zajmijmy się tutaj duchowym wzrostem

Wiesława
2017-07-02 20:15:30

A ja mam tylko jedno pytanie, czy JK jest naprawdę uduchowiony czy jedynie mocno religijny... bo dobrymi chęciami jest już piekło wybrukowane.

eon
2017-07-02 13:24:33

Bartos13
2017-07-02 11:20:44

Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

"w wymiarze dochowym i wymiarze materialnym. Ten duchowy jest bardzo ważny, na dłuższą metę roztrzygający"

https://www.youtube.com/watch?v=_-USV1hw0mI

Czyżby zaczął się budzić ??


Wiesława
2017-07-01 17:17:58

Jestesmy z DS w Okanagan, 400 km poza Vancouver, zaprosili nas moi przyjaciele i mamy z nimi fajny czas ciesząc się urokami tego miejsca.... i jakoś mi się w ogóle nie chce nawet podejmować dyskusji na temat płaskiej ziemi, tym razem w wydaniu P. Moskalik...naprawdę szkoda mi​ czasu ...
A skoro chcecie poznać drzewa żyjące nawet po 10 000 lat odwiedzcie Sedone, tam także możecie zderzyć się z tak samo starą cywilizacją ... a o ciele krzemowym i węglowym macie sporo na Rose of Sharon, wystarczy poszukać przez naszą wyszukiwarkę na stronie głównej ...
Pozdrawiamy oboje z DS z pięknego zakątka ziemi, gdzie słońce operuje mocno i możesz brać gwiazdy z nieba do ręki.... piszę z tabletu i mogą wkraść się w mój tekst śmieszne błędy ... z góry przepraszam ...

Andre
2017-07-01 10:32:26

MJ: Zdaje się, że teoria tej Pani o tym jak wygląda ziemia jest jeszcze bardziej szokująca od teorii płaskiej ziemi... https://youtu.be/1s6Y3nYfNng?t=6m6s

takietam
2017-07-01 10:04:29

MJ Takich ,,aniołów ,,ze złota aurą jak ta pani Moskalik uważa, że ma jest na pęczki w ezoterycznym światku, serio taki ,,anioł,, musi machać kawałkiem sznurka,żeby cokolwiek wiedzieć i jeździć po innych ludziach, prawo biznesu i zwalczania siebie na wzajem w tym światku, ale ,,każdy orze jak może,, widać...

MJ
2017-07-01 07:28:59

Paulina Moskalik ma pewne umiejętności związane z użyciem wahadełka, obliczyła mi prawidłowo aurę i Bovisa, tak jak kilka innych osób, ale ona jest bardzo podatna na wpływ nie mając wiedzy naukowej. Na przykład twierdzi że krzem spala się na węgiel, po krótkiej rozmowie z kimś przekonano ją, że Ziemia jest płaska i tak samo łatwo dała się przekonać że Keshe działa. Na skutek tego część jej odczytów wahadełkiem jest zafałszowanych, o czym ona nie wie. Kilku osobom przez to nieprawidłowo obliczyła Bovisa, twierdząc że one są rozwinięte duchowo, podczas gdy to są naciągacze na pieniądze, którzy pobierają 8000 zł za rzucanie zaklęć.

Siódemka
2017-06-30 22:37:13

Ależ cuuudna ta Shanti

I chyba lubi chodzić na smyczy....taka ciekawa świata się wydaje...

Bozena2
2017-06-30 21:43:32

Ja rowniez dziekuje,tylko dzieki Wam przetrwalam i zrozumialam sens zycia..jeszcze duzo przedemna,niskie poklony dla Wiesi I DS,Shanti wyglada przecudnie.

Dobry Samarytanin
2017-06-30 05:27:02

Z Shanti na spacerze - 29.06.2017
http://imgur.com/a/OSeIz

Siódemka
2017-06-29 16:26:04

Pani Wiesiu Droga i DS -

Ja też chcę PODZIĘKOWAĆ po STOKROĆ, bo TYLKO DZIĘKI WAM - tak wiele zrozumiałam w tym wcieleniu i znajduję tu wciąż odpowiedzi, których akurat potrzebuję.

I wiesz co DS - dokładnie tak Cię widziałam oczami duszy mej, zanim się ujawniłeś na tych przepięknych zdjęciach...

Kurcze....niesamowite, że właśnie tak wyglądasz

Dziękuję, że JESTEŚCIE !!!!

kiniamaster
2017-06-29 02:33:50

Pani Wiesiu, dziękuję, jest Pani moim pierwszym - i drugim i kolejnym, Mistrzem, człowiekiem, który przetarł mi drogę. Jak się wszystko ze mną zaczęło tak na serio (kundalini - 2014) - na Pani stronę dotarłam, nie pamiętam, jak, siła wyższa mnie prowadziła w samym procesie. To było straszne dla mnie, choć byłam prowarzona. Zanim to nastąpiło - byłam "człowiekiem nauki", mentalnym, ech, dużo by mówić, gdy to się zaczęło - przeczytałam większość, pomyślałam sobie (wcześniej nic na ten temat nie wiedziałam -wiadomo, człowiek nauki, bla bla bla) - co ona glyndzi, może i to kundalini to jest to, ale reszta, hehe. I co, wylądowałam w Egipcie na pewien czas, potem wróciłam tu, ale w międzyczasie - bez tej strony nie wiem, gdzie bym była. Jest Pani największą moją mentorką w zakresie duchowości: moją właściwie w tym zakresie matką, dziękuję! :-*

Dobry Samarytanin
2017-06-28 23:03:37

Okolice Burnaby i New Westminster - 27.06.2017
http://imgur.com/a/QN50v

Deer Lake - 27.06.2017
http://imgur.com/a/BjrOe

Monika
2017-06-27 09:48:19

Piękne widoki .
Przyroda jest piękna i już samo patrzenie na nią wyzwala w człowieku pozytywne myślenie i energie!
Życzę Wiesi i DS wspaniałych chwil.

Evaa
2017-06-27 01:22:39

Dziękuję za ucztę duchową! - piękne widoki....

Anna 711
2017-06-27 00:10:46

Pani Wiesławo, DS cieszę się, że odpoczywacie w towarzystwie Opiekunów. Na kilku zdjęciach z parku widać przezroczyste kule, a jedno zdjęcie to aż świeci...
Parę lat temu też sfotografowałam przeźroczystą kulę w Niepokalanowie i nocą w Licheniu... Wtedy jeszcze nie wiedziałam, co to jest.

Wiesława
2017-06-26 18:22:30

Kiedy budzi się w tobie Energia Kundalini zaczynasz głęboko rozumieć siebie, własne życie i świat ... i nie jesteś już nieznany dla świata, jesteś niczym wysoka góra, którą wszyscy postrzegają z daleka. W umysł przebudzonego wnikają prawdy, znika strach, stres ... to prawdziwy uzdrawiający dar, który możesz dać sobie.

Energia Kundalini przynosi nowe życie, ta osoba staje się wolna od wiecznego utrapienia, gonitwy za bogactwem ... wolna jest również od wiecznego poszukiwania szczęścia udowodniając światu zewnętrznemu, że jest spełniona, zadowolona z życia ... w tej świadomości królują już inne priorytety ... najważniejszy kierunek to słodkie poddanie prawdziwej nieskończonej naturze, która już mocno przyciąga przebudzone serce i nasyca go cudownym nektarem, zapachem kwiatów, gwiazd i najważniejszym marzeniem jest znaleźć tą ścieżkę, która jest napędzana miłością prosto z Najwyższego Źródła Energii, która czyni nas kompletnymi i ukazuje naszą podróż do całkowitego wyzwolenia.

Jeśli szukasz zbyt mocno szczęścia ciągle jesteś w dualizmie, ciągle szukasz satysfakcji płynącej z zewnętrznego życia. Znajdź ten świat, który sprawi, że każde miejsce na tej Ziemi będzie dla ciebie szczęśliwe a każdy twój krok i każde życia doświadczenie utrzymają twoją równowagę ... i bez względu na życia okoliczności będziesz pełen miłości, wybaczenia ....

Dobry Samarytanin
2017-06-26 08:46:39

Party urodzinowe Gosi - 17.06.2017
http://imgur.com/a/ZVfzD

Kushiro Park, Port Moody - 21.06.2017
http://imgur.com/a/2y3wB

Party urodzinowe Joli - 24.06.2017
http://imgur.com/a/qTomE

Vancouver International Jazz Festival - 25.06.2017
http://imgur.com/a/zqX4D

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >
Emaile Archiwalne