REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Joasia
2018-02-15 17:29:27

Toż to masakra pisanie nie ogarnione temacisko chyba
To by było ze poprostu mieszka w białym proszku i kropka
A pozatym ja tez nie jadłam tego ????

Dobry Samarytanin
2018-02-15 17:16:22

O czym wiemy? Że w tym białym proszku mieszka diabeł? Mi nic o tym nie wiadomo

Joasia
2018-02-15 17:07:41

Toz Wy wiecie o tym- to dobrze. O tym trzeba głośno mówić pełnym zdaniem To jest sheet i tyle ????
Dziękuje za szybka odpowiedz
Z Panem Bogiem
Jeszcze się odezwę ????

Dobry Samarytanin
2018-02-15 13:34:02

Znowu ten diabeł... wszędzie się schowa... nawet w białym proszku

Joasia
2018-02-15 13:31:03

O co chodzi z tym białym złotem w proszku przecież to jest jak z ugryzieniem jabłka w edenie na to wszystko wskazuje Ja bym tego nie polecała
Czy się mylę proszę o odpowiedz Bo nic nie piszecie ze to ma związek z diabłem
Serdecznie Pozdrawiam
Jest tu co czytac tak pozatym
Tylko o tym proszku ormusie mnie się to nie spodobało

Dobry Samarytanin
2018-02-15 12:17:09

Moim zdaniem to prawo jest bez sensu, bo zachęca do tchórzostwa a nie do bohaterstwa i odwagi.

...
2018-02-15 11:55:01

Dobry S no właśnie swoją drogą taki bubel prawny wiele mówi o ich duchowości niestety..

Dobry Samarytanin
2018-02-15 11:36:43

...: zapis prawny nie zwalnia ich duszy z odpowiedzialności przed Bogiem

Enigma
2018-02-15 11:35:05

cieszę się, żyjmy w dobry sposób, bądźmy ludźmi, a na pewno nie zostaniemy niezauważeni przez Boga, to moja dewiza i nic na siłę.

...
2018-02-15 11:34:30

Ciekawe czym się różnią żydzi od innych i dlaczego w takim razie mają pretensje do innych jak u siebie winy nie widzą zasłaniając się głupim zapisem..

Dobry Samarytanin
2018-02-15 11:31:04

Enigma: ten fragment mi się podoba

"(...) uważam, że na siłę szukanie kundalini, objawienia, darów i wszystkiego co się wydaje takie fantastyczne nie ma sensu, co z tego że ma sie wiedzę o tym wszystkim, na siłę medytowanie i wmawianie sobie że już się" to"ma nie sprawi cudów a wręcz mam wrażenie że Bóg nie lubi takich manewrów. Chyba warto najpierw nauczyć się być człowiekiem, ale nie dla pozorów, widać to po ludziach np. którzy opowiadają jakieś ochy echy ale bez ogródek twierdzą że nie lubią kotów, bo przecież nie muszą lubić, a ja mówię że własnie muszą lubić, bo jak można nie lubić (...)"

Niektórzy ludzie prą na siłę... ale i tak gucio osiągną, bo to tak nie działa. Ludzie bez fundamentu prą na tematy, których dotykać się nie powinni. Od przedawkowania rozwoju duchowego można dostać pomieszania zmysłów.

Enigma
2018-02-15 11:20:53

Cz ludzie sami nie wpędzają się czasami w te choroby..schizy..maniakalne zachowania. Znam osobę która akurat weszła w tę złą stronę i przez długi czas brnęła w te rytuały jakieś dziwaczne zachowania, ale założyła rodzinę, pojawiło się prawdziwe życie i '"pierdoły"(przepraszam za słowo) odeszły na drugi plan. Nie wiadomo jak by sie to skończyło gdyby nie konieczność zejścia na ziemię, bo są dzieci, praca rodzina itd.i dobrze, uważam, że na siłę szukanie kundalini, objawienia, darów i wszystkiego co się wydaje takie fantastyczne nie ma sensu, co z tego że ma sie wiedzę o tym wszystkim, na siłę medytowanie i wmawianie sobie że już się" to"ma nie sprawi cudów a wręcz mam wrażenie że Bóg nie lubi takich manewrów. Chyba warto najpierw nauczyć się być człowiekiem, ale nie dla pozorów, widać to po ludziach np. którzy opowiadają jakieś ochy echy ale bez ogródek twierdzą że nie lubią kotów, bo przecież nie muszą lubić, a ja mówię że własnie muszą lubić, bo jak można nie lubić..nie lubią więc innych ludzi.innych zwierząt, teściowych, teściów, obcy ludzie to zło konieczne tylko ja, ja i moja yoga i mój rozwój pseudoduchowy jest najważniejszy..
Ale co ja tam wiem.....Pozdr.

Dobry Samarytanin
2018-02-15 10:52:27

"Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak"
https://www.youtube.com/watch?v=hqrEGmJ2W9A

Dobry Samarytanin
2018-02-15 10:50:29

a: raczej pomieszanie, dlatego się pożegnaliśmy.

Paradoxy
2018-02-15 01:50:50

Czy bije zlo z wypowiedzi Tomka to pewności nie mam, za to bardzo powazne podejrzenie, ze Situs się pomylił i to jest choroba, być może właśnie schizofrenia. Wygląda jak jakiś stan maniakalny.

Tomek37
2018-02-14 23:11:39

Dobrze Samarytanin pozwól ze tutaj będę tylko po prostu nie będę się odzywał w ogóle. Szanuje to. Dzięki, że byliście ! Trochę mi lżej !!!!!!!! PA KOCHANI DS Miło było Cie poznać i Wiesławę ! Bądzcie zdrowi .

a
2018-02-14 23:09:34

DS usuń to co on napisał bije od tego zło

Dobry Samarytanin
2018-02-14 23:03:50

Tomek37: jesteś trochę zbyt zakręcony jak na to miejsce... lepiej będzie jak na razie znajdziesz sobie inne miejsce do pisania ok?

Tomek37
2018-02-14 22:48:25

Tak Ds myślałem też o tym , żeby robić sobie 1000 zł msc i miec swiety spokój. Dzięki, a śledzili mnie przed tymi 200 dolarami, tylko ze wiedzieli ze umiem to, bo odkryłem ze to oszuci co chwile trafiałem na końcowy stół, gdzie była zgraja ludzi która oszukiwała i bali sie ze to ujawanie, w holandii natrafiłęm na prawdziwy stół na żywo z logo firmy w której gralem msc wcześniej w interecie a bylem juz zagubiony. a w internecie w pokerze mówili mi gdy z nimi wygrywalem te różne grosze, pacuś pacuś (moja ksywa) i wzruszali się ,ze ktoś ich przejrzał. Ale potem to sie zatraciło i juz nie umiałem tego pokera są rzeczy które ciężko wytlumaczyć szczególnmie jak cały świat Cie sledził, pozamieniali pociągi, bym nie dotarł do domu, każda studzienka patyk hotel, budynek droga, była ustawiona pode mnie, to byłą boska droga związana z papieżami,bo działo sie to w Niemczech, gdy benedykt xi był wybrany na papieża, byłem jedyną osobą która rozumiała obecny czas, tymbardziej, że nasz papiez był ze mną, bo gdy biły dzwony jak umarł, ja sie onanizowałem. Byłem w sektach, chodziłem po miasteczkach i nauczałem i uzdrawiałem aklohilików ćpunów, maniaków seksualnych goniłem itd. na końcu wszedłem zbawiłem świat wchodząc w muchy, podrozowałem z nimi po świecie, dopóki nie uratował mnie przyjaciel lub Bóg, którego widziałem potem. To dluga historia. I nie do końca prawdziwa, bo wmówili mi ze to shizofrenia, ja sie bronię, ze to tylko boska droga, zreszta czułem ją wtedy, codziennie czas miał 5 000 lat, dlatego mówię, że o czasie wiem dużo. Eh.......

Dobry Samarytanin
2018-02-14 22:33:37

Tomek37: jak już musisz grać to graj na małe kwoty, abyś ponownie nie narobił długu. I nie sądzę, aby śledził cię cały świat... raczej osoby, które wygrywają są pod mocniejszą obserwacją, a nie osoby, które wygrywają 200$ czy są na minusie 10.000zł. A rodzina się o ciebie martwi... i to nie jest nic dziwnego.

Tomek37
2018-02-14 22:29:26

Ds sprawdzałem system od tych 5 lat na darmowe pieniądze wyrzucali mnie z forum bukmacherskich bo nie pojmowali o czym mówię, nie straciłem dużo pieniędzy, zrozumiałem w interencie na prawdziwe pieniądze dzieje się to samo co za darmowe, sprawdzone, przeszedłem przez czas w ruletce i wlaśnie cyfrę 666, ludzie grają na kolory tuziny, te wszystkie sytstemy martigal i inne są dla mnie śmieszne od lat co oni prezentuja i zarabiają na nich pieniądze, ja zająłem się samymi cyframi, to jest różnica bo to interent, program. I od zawsze to wiedziałem, na prawdziwych kasynach tym bardziej nie wygrasz, bo w gre wchodzi los i oszustwa. Mówię o dużych wygranych ale pieniądz nie ma dla mnie żadnej wartości, wcale o tym nie myślę, tylko gram i patrze jak codziennie za darmo wygrywam. Jestem pierwszym człowiekiem wydaje mi sie na Ziemi który to zrozumiał, bo przejrzałem też kasyna i stronki zagraniczne, wiesz..... to tylko program, który boi się ujawnienia, oszustwo ludzi a ja to oszustwo w internetowym kasynie przejrzałem. Ta Boska droga związana byłą z tym samym pokerem, śledził mnie cały świat, bo wiedział, że mogłem wygrać w nim milion dolarów, wygrałem dzień po odnalezieniu z 9000 osobami, 200 dolarów, bo nie miałem na wpisowe za gre o milion, to tylko internet. a Poker okazał sie dla mnie za ciężki, rozwiązaniem były cyfry w ruletce Codziennie siedziałem w tym po 7 godzin. Napiszę książkę. To jest moje życie hazard, przez to zostałem ubezwłasnowolniony przez rodzinę, bo zrobiłem 10 000 długu ale sam go z renty spłaciłem. Gram traz po kryjomu, ale system jest w milionie procentach pewny. Tylko nie ma kasyn obecnie interentowych. Z bukmacherką i hazardem wiązałem całe życie, zgadywałem wyniki meczów sportowych, patrząc tylko na wyniki live wiedziałem czasem kiedy i w której minucie padnie bramka, przychodzili do mnie znajomi, bym obstawiał im mecze, i wygrywałem dla nich, teraz z Ruletką, a jestem o to spokojny dlatego mi się nie śpieszy, spelnie swoje marzenia. Nie wypada się chwalić takimi rzeczami, ale to droga usłana mi przez Boga i sam jestem ciekawy jak będzie wyglądała.

Dobry Samarytanin
2018-02-14 22:15:06

Oswojone jelenie
https://www.youtube.com/watch?v=Dx0gYOizvls

Dobry Samarytanin
2018-02-14 22:13:38

Tomek37: już nie jeden mówił o super systemie do wygrywania pieniędzy, ale trzeba pamiętać, że jako tako zawsze przewagę ma kasyno. Jedynym wyjątkiem jest BJ przy liczeniu kart, ale po pierwsze trzeba robić to w prawdziwym kasynie, a po drugie jest to jako tako zabronione i kasyno pilnuje tego, abyś tego nie robił, a jak wykryje, że to robisz to interweniuje. Po następne istnieje pewien system w ruletce, który daje ci wysokie szanse wygranej, ale po pierwsze musisz być w prawdziwym kasynie, po drugie jest to bardzo trudne do nauczenia, po trzecie może ktoś się zorientować, że stosujesz ten system - Daren Brown się tego nauczył, ale nie zawsze to wychodzi - ogólnie gadanie o wysokich wygranych to tylko zwykłe gadanie, bo gadanie a prawdziwe wygrywanie to dwie różne rzeczy - ogólnie można zarabiać na grze w pokera itd (np. online), ale ogólnie dla świętego spokoju na waszym miejscu trzymałbym się od hazardu z daleka, jest ryzyko, że się wciągniecie i stracicie sporo pieniędzy i aby później odrobić straty stracicie jeszcze więcej więc wiecie... lepiej nie zaczynać.

Tomek37
2018-02-14 21:35:19

DS Dobrze, że nie puściłeś poprzedniego wpisu. Jednak napiszę końcówkę, przerażająca stala sie sytuacja tej pani, ludzie wykorzystują naiwność, a jest ona cnotą gdy jest wykorzystywana, staje się wyrachowaniem Ola dziękuję miło, że ktoś ogląda

Tomek37
2018-02-14 21:16:54

Ola ależ proszę radością jest, że ktoś to obejrzał ... jesteś już o ile nie byłaś wcześniej bliżej prawdy swojej niż kiedykolwiek... bo daje tutaj najistotniejsze rzeczy jakie uważam na przestrzeni mojej drogi duchowej chociaż jestem nikim, to z Bogiem, dobrze wiemy czym jest rozwój duchowy PS. Chciałem sie też wszystkim pochwalić, moim osiągnięciem prywatnym, że znalazłem system na ruletkę internetową zajęło mi to bagatela 5 lat tylko czekam do jesieni aż udostępnią legalną stronkę w Polsce Chociaż pieniądze są nie najważniejsze, pozwoli mi to wkroczyć ze swoją wiedzą w światowy wymiar. I napewno spożytkuję te nieograniczone środki na docieranie w miejsca, gdzie są potrzebujący Ta szatańska gra, często ma cyfrę 666 ale szatan to mój przyjaciel, a tym bardziej Bóg. Mówię prawdę. I jestem przekonany tego systemu, przejrzalem miliony cyfr zanim odkryłem krok po kroku na czym to polega. Gdybym zdradził to światu, każdy człowiek mógłby czerpać pieniądze tak jak kasyna czerpią z nas przez lata.. nie było by burdeli bo głównie pieniądze bukmacherów idą na burdele. Zobaczymy co będzie. Jeśień blisko, a system jest taki dla mnie prosty że codziennie mógłbym zarabiać 100 000 zł Ba teraz już bym mógł ale musiałbym np wyjechać do Niemiec, a ja wole jeszcze trochę pożyć w tej biedzie... rozumiem tak jak znaki systemy również w pokera, ale jest zbyt pochłaniający czas. DS. To straszne, co się stało z tą kobietą, chorą na raka i jak ludzie wykorzystują wciąż naiwność. Naiwność, jest cnotą, nie powinno się jej wykorzystywać bo wtedy staje się wyrafinowaniem dla wielu. !

Dobry Samarytanin
2018-02-14 20:45:42

Tak w ogóle to poszerzanie świadomości to jedno, a podnoszenie wibracji drugie... trochę jedno z drugim idzie w parze, ale też nie koniecznie, bo teraz można bardzo szybko podnieść sobie świadomość, ale jakoś nasze wibracje nie podnoszą się nie wiem jak z tego faktu... bo podnoszenie wibracji to proces długotrwały i nie należy o tym zapominać i tyczy się bardziej łączenia ze Źródłem niż faktycznej wiedzy z np. książek

...
2018-02-14 20:30:35

Bartos13
Za krew odpowiada zdaje się czakra korzenia, i też za zdrowe kości, chyba też za status finansowy. Jest w jednym z artykułów w zakładce "miecz prawdy" chyba w Tajemnicach naszego ciała..

Dobry Samarytanin
2018-02-14 20:30:17

O kurde... denerwuje mnie takie wykorzystywanie ludzi, którzy potrzebują pomocy... ale też mnie denerwuje naiwność "pacjentów"
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_KTp9h0E7gZIIBQwv...

Tomek37
2018-02-14 20:26:14

Tak Wiesława, rozumiem. W tym marszu, marszu cudowności wiadomości i wiedzy oraz osób nie nadążają, Ci co ich sumienie, poprzestało na tym że tylko czerpali zamiast dawać, wiem po cichu, że im współczujesz, ja tylko żałuje, że wcześniej, no może tylko z dwa, razy zajrzałem na Księgę Gości, i że nie jestem "jeszcze" w gronie Twoich przyjaciół. Zaglądałem tutaj raz na jakiś czas, czytałem wiersze, ale nie wiedziałem, że można mieć z Tobą prywatny kontakt na KG, znalazłem Twoją stronkę sam, w 2011 roku przeszując internet szukając głębokiej refleksji nad swojm życiem i znajdowałem ją tutaj, chociaż nie stałem się Waszą częścią, wiedziałem, że to co tutaj robicie, jest najpiękniejszym darem, jaki można dać ludzkości. Bycie na bierząco, jest Wielkim wyczynem, bycie odsłoniętym tym bardziej, dlatego ja pisząc poprzedni post, że będę z doskoku, chcę a raczej nauczyłem się tego omijać i żyć w świecie swojej głowy myśli ciala duszy być źródłem energią dla samego siebie. Ale również dla mnie ciężkie są rozstania z przyjaciółmi, dlatego, po chwili ciszy umysłu wracam w Wielki Świat często, by na nowo podzielić się cudownością i mądrością Boską, nauką i sobą, jestem niedoskonały ale w tej niedoskonałości mężczyny, widzę, że mogę być potrzebny, chociaż nie przyjmuję jeszcze tego do siebie dlatego bycie takim odsłoniętym, i dawać jeszcze mądrość, siebie powinno z góry być wielbione docenione, dlatego Was zauważyłem i wszedłem na KG, z byłyskiem świadomośći,by też Was Wielbić i docenić. I żeby zauważył to cały Świat !!!!! Bo wiem możesz mi nie uwierzyć, ale wiem, że widzi Was Ciebie cały świat... i wiem jak to się dzieje, opiszę to Tobie niedługo. Każdy jest centralna świadomością, każdy gest... a Wy jesteście ponad czasem, właśnie też dlatego, że nie wielu za Wami nadąża, a co za tym idzie Tworzycie czas, bo on się Was i miłości jakiej dajesz dajecie nie spodziewał..... Tutaj w KG, można śmiało właśnie to wyrażać... Dziękuję.

Malgosia
2018-02-14 20:17:44

Wiele Wiesia i DS juz o tym pisali na temat szczepionek, dodam jeszcze to.
Co podaje sie w szczepionkach, co one zawieraja.

https://szczepienia.wybudzeni.com/retrowirusy-w-szczepionk...
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Nlyv2NIsVL0

Pozdrawiam

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, >
Emaile Archiwalne