REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Son
2018-08-15 09:57:43

Nie wiem jak się czuję,mam fale gorąca jak by ciągle ale są tąpnięcia
Nie jestem smutny ,wszystko zlało mi się w jedno tak sądzę
chodzi mi o to ze jak nie chce to się nie wkurzam...samemu z siebie ciezko wydobyc mi slowo na to jak się czuję.

Dobrze mi się zasnęło bo jak zwykle do spania hiperwentylacja i oddychałem od samego dołu brzucha po kolei w górę miejscami gdzies tam koło czakr az do mózgu
Napierające drżenie ,najmocniej na klatce piersiowej ciezko się wtedy ruszyć , bardzo lubie to uczucie ale jest takie mocne,że właśnie.... czy bezpieczne jest dalej mocno oddychać kiedy juz cały wibrujesz?


A Ty Tomek jak się czujesz ??

Tomek37
2018-08-15 09:45:46

Son smacznego, ja przed chwilą, wtrąbiłem ryż, ale nie będę pokazywał pustej tacki

zasiedziałem i zadumałem się całą noc nad Wami Wszystkimi i troszkę sobą. Wiesława pięknie napisała, że dumanie nad tym czy coś robimy dobrze czy zle, to dobra cecha, myślę, że ją mam. Bo to właśnie trwanie w chwili o której tak dużo mówię.

Son, jak sie czujesz?

Son
2018-08-15 09:34:30

Co tam dobrego na śniadanie jecie dzisiaj?


https://imgur.com/a/DNxFYKQ

Jerzyny z lasu,jeden banan, pomidor z działki , koktajlowe z działki , swój broiler wędzony swiezy z wczoraj , duza herbata i na koniec platki z mlekiem moze

Son
2018-08-15 09:13:04

"Pogódz się całą przeszłością, z całym swoim życiem, pora wybaczyć sobie i żyć szczęśliwie."

Tomek37
2018-08-15 09:05:46

Kamilo, nie ma nic wstydliwego w przeszłości. Wstyd to uczucie poniżenia a poniżają nas osoby trzecie, nawet najgorszy czyn nie zasługuje na to by się wstydzić, to Twoje życie, Kochaj je całą sobą. Każdą chwilę, nie tylko teraźniejszość i przyszłość, nasze przeszłości są równie istotne jak chwila obecna... Wyczytałem ostatnio, że Jezus nauczał, by kochać na równo swoją przeszłość jak i przyszłość. To Twoje życie, jedyne najcenniejsze, może ciężko wracać myślami do smutniejszych chwil, ale na pewno te dobre też były. Pogódz się całą przeszłością, z całym swoim życiem, pora wybaczyć sobie i żyć szczęśliwie. Dla samej siebie lub kogoś. Na pewno jesteś bardzo Kochana, pozdrawiam Cię.

Jak coś boli, warto się z tym zaprzyjaźnić, jak z najlepszą kumpelą. Czasami pamięć płata figle, myślokształty przeszłości nie wyglądają na prawdę aż tak zle. Rzeczywistość jest inna, gdybyś wróciła do słabszych chwil, przeszłych znalazła byś wytłumaczenie swoich czynów, tylko no właśnie TA pamięć..... Kochaj Siebie Miłego Dnia .

Son
2018-08-15 08:59:36

zamurowało mnie troche....w godzine czasu pisania i kasowania powiem tak :

Dziękuję Przyjaciele

Kamila
2018-08-15 07:51:57

Son nie jesteś, bo byłam kiedyś trochę podobna do Ciebie. I tak masz rację nie chciałabym Ciebie zobaczyc w takim stanie duchowym jakim jesteś obecnie, an siebie wstecz też nie chcę oglądać ze wstydu. Pewnie na próżno to piszę, bo i tak teraz wiesz swoje. Nie przeczę, że niedzieją się dziwne rzeczyw wokół Ciebie, wokół mnie też sie działy i dzieją sie wokół wielu ludzi. Otworzyłeś się trochę na świat subtelniejszy i działają na Ciebie myślokształy, jakie gatunku widać po wpisach. Szukasz, ale jest tam wyryte piętno Twojego nadmuchanego ego. Wiesz też miałam nadmuchane, myślę że przez to też, że nie dostawałm miłości i uwagi od rodziców, to w taki głupi sposób chciałm sobie to zrekompensować. Może Ty też tego nie dostałeś. To też ciemności zakwtwiczyły w tej mojej ujemnej cesze charakteru i takie myślokształy sie plewiły. Wzywasz te mroczne siły, a niewiesz jak to jest być poturbowanym przez nie, i pewnie dlatego się Ciebie nie imają teraz, bo sie im dajesz sam wodzić i się z nimi bratasz. Nie chcę żadnego pojedynku, ale Son życze Ci zwyczajnego, ale pieknego ludziekgo serca, a nie małpiego i psiego ( chociaż nic nie ujmujmy zwierzętą, one są pieknę jakie są)i trzeźwej oceny i czystego oglądu rzeczy nieziemskich.

Tomek37
2018-08-15 02:55:45

Jeszcze jedno. Ty Son nie obrażaj się, że nazwałem Cię śmieszkiem, bo swej powadze być nim to wspaniały zaszczyt. Chciałbym by ludzie byli śmieszkami niż śmiertelnie poważni w swej religii wierze i życiu

Tomek37
2018-08-15 02:49:52

Wiesia jest "nasza" naszą dobrą mamą..... w tym sensie, podzieliła się swoją energią, swoimi wierszami słowami najmądrzejszymi jakie mogą być, spokojem rozsądkiem, gammą uczuć spokojnych, humorystycznych mądrych wyważonych i z pasją..... Wiesława jestem i przeogromnie wdzięczny za każde Twoje bycie za Twoje istnienie, Twoja dusza jak poranny ptaszek jak pasikonik w swym tańcu w swym śpiewie, śpiewasz do naszych serc, jesteś kimś pomocnym uzdrowicielem dusz, uzdrowicielem myśli i ciał, jesteś piękna w swej istocie.... jesteś naturą, uzdrowiskiem, słońcem i najpiękniejszym kwiatem, jeziorem i morzem.... tęczą. Bardzo Cię Kocham i Kochamy. Nigdy nie przeminiesz zawsze będziesz trwała, ale to wiesz....... Cud nad Cudami. Miłość nad miłościami, wyrozumiałość nad wyrozumiałościami. Serce nad sercami, mądrość nad mądrościami. i prawda nad prawdami. Ja to czuję i będę się Ciebie trzymał. Przyjaciółko nad przyjaciółkami, spokoju duszy, energio kundalini boska w boskości piękna w piękności. Zycie nad życiami. Jesteś wspaniała w swej wspaniałości. Pozdrawiam i nie wstydzę się pozdrawiać, bo pozdrawiam jakby siebie którym chcę być...... za Twoim przykładem. .

Tomek37
2018-08-15 02:28:41

Son"ku" jesteś trochę zapatrzony w siebie, może i to nadzwyczajne, może masz powodzenie, zobaczyć Cie spojrzeć w Twoje oczy poznać, jest na pewno inaczej, niż słowa na stronce, ale słowa odzwierciedlają naszą osobowość, wydajesz sie byc trochę śmieszkiem i tej drogi w razie co się trzymaj..... może potrzebujesz jak Wiesława Energii Kundalini żeby wypośrodkować emocje, a może chcesz zdobyć świat, masz dużo energii, ale trochę idziesz na ślepo. Współczuję Ci Bardzo, że tata choruje, i pewnie to dodatkowo popędza Cie w tym wyścigu, emocje które nie są wyważone, (jak piszę nasza Wiesława)- (już nasza) Hihi....
(przepraszam za humor, ale się wyspałem) to wtedy takie emocje nie wyważone, budzą w nas dwie przeciwstawności, dualizm, to co czujemy za tym idziemy, i czasami to jest dobre, tutaj ludzie Kamila Grażynka, Wiesława, próbują pokazać Ci, że te emocje, są drogą w której widać, że masz jeszcze sporo do poprawienia, widać Ciebie, że jesteś waleczny, ale walczysz z widmem. Trochę zastanów się czym jest spokój... to Wielka cecha i emocja równowagi. Błogi bezkresny spokój, nie masz co do zdobywania, wszystko już jest. Masz do poznawania, a najlepiej w pozytywnych emocjach spokoju poznawać, niż targać się z emocjami i uczuciami, które wyraźnie pokazują, że dążysz do spełnienia, lub zdobycia świata. świat został już zdobyty, nie odganiam od tej drogi, bo dobrze jest czasami, swoją osobowością pokonać to co przyziemne, jednak potargane emocje Twoje są Twoim kłopotem. Wyważ je, trwaj w chwili, bo nic nie zdobędziesz. i kolejny dzień będziesz walczył na pokonywaniu siebie i słabości by prześcignąć świat i siebie.... i się chłopaku zamęczysz, chociaż emocje wojownika, któy pomagał słabszym(też sie tym szczycę, że to robiłem nawet jak ja byłem słaby i chory) na pierwszym miejscu stawiałem pomoc, teraz wiem, że pomoc też musi być wyważona, bo inaczej nikomu nie pomożemy. Czasami pomoc w powiedzeniu, że jesteś zapatrzony w siebie może być zle zrozumiana, może potrzebujesz pomocy, typu jesteś przystojny i jesteś, chociaż nie mi to pisać, moze to zwróci uwagę na Ciebie tych których szukasz, bo może szukasz ludzi, a może wrażeń, prawdziwa mądrość jest gdy umiemy pomóc i obronić przed błądzeniem, a nie nie niebezpieczeństwem, bo bładzenie jest największym niebezpieczeństwem, a Ty Son troszkę za przeproszeniem bładzisz, ale bładzic rzecz ludzka, wierzę, że poukłądasz sobie wszystko i życzę Ci by dzisiejszy dzień nabral kolorów, ale już tych tylko pozytywnych Miłego Dnia!

Wiesława
2018-08-15 00:27:42

Kiedy właściwie ważmy własne życie,
zachowujemy w nim właściwą pozycję,
która gwarantuje nam godność
i oferuje najlepsze środki aby dojść do celu ...

do celu, gdzie ukryta jest mądrość,
która buduje się w człowieku poprzez boskie prawa...
i wcale to nie zależy od ilości przeczytanych świętych ksiąg
czy innej nabytej edukacji...

i nie jest to świat budowany za pomocą kielni...
czy sztucznej inteligencji ....
tylko tworzony przez duszę, która nadaje życiu głęboki sens,
czyni człowieka mądrzejszym i głębszym...

świadomość tego człowiek sprawia,
że ten mija te rzeczy, które nie są dobre
i nie szuka wymówek na swoje słabości...
nie ma na niego wpływu czas i przestrzeń...

aby ujrzeć co jest dobre
musimy otworzyć nasze serce...
to tam usłyszymy naszą mądrość...
ale kiedy słuchasz tylko swojego umysłu
a serce nasączone masz pychą...
twoje drogi bywają zmienne....

Son
2018-08-15 00:18:53

Chciał bym Panią zachwycić któregoś dnia,pokazać że udało mi się stać super człowiekiem.
Chyba ze od zastrzyku "pika" przespałem?? cały cud?? bo mnie wygięło i myślałem ze mi serce wyskoczy z klatki az na pogotowie mnie zawiezli rodzice
No to let's go! Idę spać a od rana skończę raz na zawsze z całym syfem i może mi wybaczy drugi raz i zabije mi serce tak mocno jak właśnie wtedy kiedy udało mi się .
Rachunek sumienia pewnie pomoże....
Jedzenie już zmieniłem ,niepotrzebnie wczoraj byłem na spotkaniu z dziewczyną pewnie nie było to mądre bo juz długo wytrzymałem skończę ze wszystkim co źle robię, ten dzień będzie jak jeden wielki rytuał
Jestem gotowy zadecydować

znów chaotycznie ale na bank nie oszukuje!

Pani Wiesławo kłaniam się

Wiesława
2018-08-14 23:59:34

Tia...
gdzie się podziały te nasze wspaniałe dzieci?
Były takie wspaniałe kiedy biegały w pampersach ...
a kiedy dorosły... ich wspaniałość stopniała ...
i na próżno za nimi wypatruje oczy Bóg...

tylko demony się cieszą,
że te wszystkie cudowne dzieci indygo
wchodzą do ich królestwa przez wszystkie drzwi i okna...
a jakiż to już wielki cud
jak któreś dorośnie nie próbując papierosa, alkoholu, narkotyku ....

i chcesz mi pokazać swoją wspaniałość synu...
chcesz mnie zachwycić?
Odpal swoją moc bez żadnych dopalaczy...
bądź sam w sobie cudem ... w samej ludzkiej naturze...
bądź tym słońcem, które świeci jak złoto
a nie wygląda zza mgły świecąc na czerwono....

Son
2018-08-14 23:23:35

Coś o tym wiem bo taki wspaniały byłem do 15 roku życia zanim zapaliłem trawkę i straciłem ukochaną osobę , aktualnie powracam po 7 latach depresji...
Jest teraz taki czas że mógł przyjść Jezus/Budda znowu ale są przeciwnicy którym się udało go zepsuć, opcje się nie kończą......

"Omnipotent" ciekawe słowo ale jak wpisuję "Pantokrator" to widzę swoją twarz wszędzie hahah

Wiesława
2018-08-14 22:51:40

Człowieka nie poznajemy po jego znaku urodzenia... tylko po jego czynach ...
bo znaki, każdy jeden chodzi tak na plusie jak i na minusie ....
wszystko zależy od tego co ten człowiek sobie naważy ....

możemy być z jednego dnia, z jednej godziny i być totalnym przeciwieństwem ....

ile to osób rodzi się każdego dnia, o tej samej godzinie .... ale czy każdy jest Jezusem, Buddhą ?

Son
2018-08-14 22:13:39

Kamila daj mi go tutaj a potem pogadamy ok?

Son
2018-08-14 22:10:26

Dziękuję wam,tego potrzebuję ,was tutaj około 3-4 ludzi pomaga mi i to bardzo .
P Grażyno jednak musiała by mnie pani zobaczyć żeby powiedzieć ,że nie mam tego.
Jedyny w całej szkole byłem hmm super....broniłem słabych i jestem tak bardzo sprawiedliwy patrzyli na mnie jak by zobaczyli pierwszy raz Tigera Woodsa grającego w golfa a dyrektor nauczyciel matematyki chciał mnie uczyć świętej geometri,az wciskał mi to.
Kamila, nie jestem bo Ty nie jesteś? Nie chciała byś mnie zobaczyć!...... jestem psem. mam serce małpy o nieskończonej energi zjadł bym wszystkie owieczki gdybym musiał a serce to serce hehehe to jest to ,że te oceny nie są prawdziwe bo nie da rady po tym co piszę tutaj, przeczytam i wyciągne wniosek ze wszystkiego ale na prawdę nie robią mnie posty typu Kamila chcesz zrobić pojedynek determinacji,kreatywności czy mocy,może w tym kto więcej czuje? sprawdź mnie, spójrz mi w oczy i powtórz to samo ostatecznie, nie muszę tego udowadniać, ja wiem to. Nie mowie że jestem Jezusem ale jeszcze trochę i może tak być ^^ Jest też pewne zastanowienie nad Jezusem czy jako pierwszy stał się Bogiem ;>

odleciałem w ego? niektórzy myślą ,że bezpodstawnie sobie pocisnąłem że coś wymyślam ......
Drogie niektóre owieczki,jakim cudem chcecie ocenić psa....


\/ mój ojciec białaczka ale patrzcie jaki obdarowany

http://www.kalendarzmajow.pl/tzolkin-online/19721017/

nie chce mi się czytać i poprawiać co napisałem

P Grażyno, nie wiem co dokładnie ,często brakuje mi słów na to co czuję grr.
Nie wiem.....

Wiesława
2018-08-14 21:00:25

DROGOCENNE SERCE

Dzisiejszy człowiek stawia wszystko co ma
... na szczęście...
a jakoś tak się dzieje,
że mimo wszystkiego
... tego szczęścia w życiu mu brak...

brak szczęścia ... na które tak czeka
i wielokrotnie jego brak rujnuje całe jego życie...
brakuje mu sensu, często popada w depresję,
jego dusza nieustannie dąży do czegoś nowego....
przeskakuje z kwiatka na kwiatek.

A może to wielki czas
postawić na własną doskonałość...
może to czas
.. popracować nad własną mądrością...
odzyskać wewnętrzny spokój...
a co za tym idzie: radość i szczęście,
które są boskimi darami ...
i stać się lepszym człowiekiem!

Doskonałość... nie jest to łatwa rzecz do opanowania ...
ale nie jest poza naszym zasięgiem,
jeśli nieustannie dążymy do tego ...
nasza doskonałość, to również pokora
... bez której nie można się samodoskonalić...
a szczególnie ten człowiek,
który robi wszystko aby być szczęśliwym.

Życie szczęśliwego człowieka
nie polega na tym, co ten człowiek ma
... i jeśli mu czegoś brak, będzie nieszczęśliwy ...

a życie w doskonałości to nie stan
... posiadania człowieka...
ale fakt - kim ten człowiek jest ...

a jego serce rozmyśla nad tym,
czy czyni dobrze...
i wie, że zysk i władza mogą zmienić go
... utwardzić jego serce ...
zyskuje szczęście przez materialny wzrost...
ale i łatwo mu stracić to ... i to w ciągu jednego dnia ...

jednak ważniejszą rzeczą jest zyskać wzrost
poprzez szczere serce
... to drogocenne serce...
które jest twoim największym szczęściem....

Grażyna
2018-08-14 20:58:35

Son: Każdy, kto przychodzi na stronę Wiesławy i DS.
nie jest zwyczajny. Każdy z nas jest inny od wszystkich. Jest poszukiwaczem tej swojej inności.
Szukamy zrozumienia różnych sytuacji, których doświadczyliśmy w większym lub mniejszym stopniu.
Uczymy się poznawać samych siebie.
To Wiesława jest kimś nadzwyczajnym. To Ona jedyna z nas otrzymałs Energię Kundalini. Ma dostęp do najwyższych źródeł informacji. To Ona dzieli się z nami swoją wiedzą i daje nam wskazówki.
To od nas zależy czy chcemy zrozumieć.
A Ty Son dlaczego tu jesteś? Co Cię tu przyciąga, jak myślisz?

Wojtek2
2018-08-14 19:49:03

Wiesławo i DS dzięki serdeczne że ta stronka istnieje dalej
http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_wirtualny_przy...

... a ten broda to jak pchła jakaś ciekawe czy ktoś już mu się do gnatów dobrał.... może by spokorniał... choć to szczególny wykolejeniec moralny....

Kamila
2018-08-14 18:54:42

Son wybacz, ale głupoty gadasz i błądzisz. Odleciałeś w swym ego mocno. Nie jesteś ani Jezusem ani innym wybrańcem tego kalibru, który mogłby stanąć z Lucyferem w pojedynku, a nawet go zobaczyć.

Wiesława
2018-08-14 18:47:02

No cóż Son, twoje nadzwyczajne wnętrze świeci pustką
i daleko ci jeszcze do tajemnic życia.
Ten człowiek, który rozumie granice życia wie ile na sobie trzeba udźwignąć bólu, ile rozpaczy ... a ile mądrości aby uczynić swoje życie kompletne ... nie mówiąc już o doskonałości ...

a czym bardziej doskonała osoba tym mniej mówi o sobie.
I wydaje się, że jej życie jest lekkie ale tak naprawdę przypomin ogień, który wokół niej płonie...a to jest twórczy ogień pełen głębokich wyzwań.
I długa to droga do tego miejsca ...
i nie zobaczysz doskonałego dzieła w niedoskonałym człowieku...

a ci co sobie tak bardzo pochlebiają noszą w sobie jeno marność...
taki człowiek jest wiecznie niespełniony, niedokończony...
i buja w obłokach własnej niedojrzałości.

Tomek37
2018-08-14 17:41:00

Son powinno być kto szuka temu będzie dane. Kogo i czego szukamy, najwyższego nie trzeba szukać bo jest we wszystkim, można Go poznawać w sobie i na zewnątrz. Chyba,że szukamy prawd ciemności, wtedy znajdziemy... Tylko podnieść się z porażki pokonać słabości złamane serce duszę osobowość to już znacznie ciężej. Dlatego lepiej się wystrzegać nie potrzebnej odwagi, skupić się na mądrości i wyższych uczuciach niż duma a nawet odwaga. To mądrość miłość spokój radość oświecenie.

Tomek37
2018-08-14 17:21:00

Płyniesz Son płyniesz.. Jak już nic nie może Cię zatrzymać to możesz przeżyć życie w nieświadomości nie ma nic gorszego niż brak kontroli i świadomości nad tym co się dzieje w nas i na około.. Bądź niezwyczajny ale panuj nad sobą to lepsze od wierzenia w zło a nawet oddawanie się Bogu, Bóg nie potrzebuje ofiar. Ja może troszkę też pod wpływem chwili pisałem za co przepraszam. Posłuchaj Grażynki Ona ma mądrość.

Son
2018-08-14 16:45:27

Nie jestem kimś zwyczajnym i dziękuję za wsparcie,doceniam to.
Ale ludzie którzy są zwyczajni będą mieli z tym zawsze problem,czują się gorsi w jakiś sposób a ja nie czuje się lepszy, brak im zrozumienia tak myślę i cokolwiek by się nie działo nic tego nie potrafiło zmienić jak narazie.
Moja determinacja nie zna granic i oczywiście super że się do mnie zwracacie.
Dziękuję za każdym razem wam wszystkim, ale nie znam was na tyle żeby niebieski krzyż wam wysłać a chciał bym.
Szczęście innych to dla mnie szczęście.
Codziennie oddaje siebie Bogu i proszę go żeby mnie trzymał i nie puszczał,to samo do ducha świętego i Chrystusa prawdopodobnie jeszcze brakuje mi kilku prawd jak błądzę myślami to proszę go o wybaczenie i o ponowne naprowadzenie ale nic mi się nie dzieje bez przyczyny , ciągnie mnie jakieś przeznaczenie ,nie wiem co to jest.
Czuję jak by nikt nie był bliżej momentami nawet niedorzeczne wpisy lecą ale

"Kto szuka ,ten znajdzie" nie mogę już tego zatrzymać ,siebie też nie.

Son
2018-08-14 16:14:14

A men A men

Grażyna
2018-08-14 16:13:45

Son: Tomek nie napisał o pociągu z zawiścią. On tylko dał przykład, bo chce Twojego dobra jak my wszyscy. Nie przyzywaj zła na pojedynek, bo przegrasz. Jak człowiek może równać się z prastarą istotą obdarzoną ponadludzką inteligencją, to niedorzeczne. Bo jeśli Ty masz ochronę jak twierdzisz, znajdzie się luka i wydarzy się coś czego nie przewidzisz. Możesz stracić to, co najbardziej kochasz a wtedy Twoje serce rozpadnie się na kawałki. Poznasz smak prawdziwego ludzkiego cierpienia. Wręcz apeluję do Ciebie o rozsądek.

Pozdrawiam.

Tomek37
2018-08-14 15:35:11

I Amen Son Amen

Tomek37
2018-08-14 15:31:19

Son nie zawistne ^^ nie interesuje mnie jakie masz moce a jakich nie masz, powiedziałem,bo powiedziałem w ciągu zdania To co to za ochrona, przed ludźmi, czy ochrona która broni Cie przed samym sobą? raczej ta druga powinna być....

Son
2018-08-14 14:14:26

A z tym pociągiem to takie zawistne ^^ sam nigdy do nikogo tak nie powiedziałem,ale jak miała by ochrona działać jeżeli sam bym tam wskoczył ? proste.....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, >
Emaile Archiwalne