REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Robert
2017-04-29 00:57:23

Muzyczny balsam
https://www.youtube.com/watch?v=rk7ItlJlOKY

agne
2017-04-28 23:35:44

Czytam ostatnie komentarze- Pani Wiesiu ja tutaj w Skandynawii gdzie bytuję zauważyłam jeden wiodący typ młodzieży. ..kiedy widzę dzieciaki wracajce ze szkoły gimnazjum- wszystkie ale to wszystkie dziewczynki ubrane na czarno, czasem trafi się jakaś w jeansach a ogólnie krótkie spódniczki i skórzane kurtki do pasa, wszystkie dzieci bo w końcu to dzieci- popijają na przerwie cole albo inne podobne napoje a często widzę ich z power-drinkiem nie wspomnę o narkotykach co jest tutaj olbrzymim problemem...do jedzenia oczywiście paczka chipsów lub żelki czy inne słodycze, guma do żucia ale nic normalnego do jedzenia. .tutaj obiad w szkole to często parówki z bułką i keczupem lub makaron z mięsem i keczupem - to podaje się też w przedszkolach i matki serwują w domu, albo zupa z kartonika, sos z torebki, ziemniaki pure z proszku...mięso, mięso i jeszcze raz mięso najczęściej w postaci parówki lub tym podobne tutaj lubiane. ..warzywa, owoce? Może ktoś gdzieś kupuje ale to nie młode pokolenie ono wybiera gotowe sałatki tonące w majonezie.... jak z tych młodych ma coś wyrosnąć?
Rodzice też mają klapki na oczach, tylko aby więcej zdobyć, przeżyć....ttutaj nawet niemowlęta oddaje się do przedszkoli aby uczyły się samodzielności- roczniaki!
W szkołach uczy się dzieci ze rodzic to nie ojciec., nie matka rodzicielka a jedynie opiekun, dziecko jest nietykalne natomiast rodzicom tj nauczycielom i całej reszcie może wskoczyć na głowę
tutaj ludziom się wszystko należy, niewiele się od nich wymaga- poza placeniem podatków, i wszystkoczłowiek ma podane na tacy od najmłodszych lat- mózg obumiera chyba od tego kiedy jest się zwolnionym od myślenia, tworzenia, kreowania, rozwijania się. ..ogarnia mnie przerażenie jak na to wszystko patrzę. ..i jak pomyślę że dzieje się tak w innych krajach na całym świecie ... mam takie wrażenie ze to co widzę to zły sen i chciałbym się obudzić. ..albo lepiej potrząsnąć ludźmi aby przejzeli na oczy....

Dobry Samarytanin
2017-04-28 18:30:08

Bartos13: niech ten ktoś to udowodni, ale niech magrava nie podłącza do prądu i niech całe "bebechy" magrava będą widoczne, bo gadać to sobie każdy może.

Wiesława
2017-04-28 18:28:10

Bartosz13 ...
potrafi zapalić żarówkę magravem ....

to wygląda na to, że wkrótce dokona już światowego przełomu w nowej technologii .... ....

w roku 1879 Thomas Edison za pomocą zwęglonej nici stworzył żarówkę, która świeciła 40 godzin.

Wiesława
2017-04-28 18:14:37

Random,
takie listy to i my otrzymujemy, nie jest to pojedyncza historia jednego życia...
osób zagubionych, nękanych przez choroby, nałogi ... wiecznie nieszczęśliwych.
W tej grupie przewaga to listy młodych osób, mniej odpornych na życie i nie umiejących podjąć wyzwania jakie to życie niesie nam wszystkim.

Żyjemy w rozpadającej się epoce, którą co niektórzy tak desperacko chcą reanimować.
Wiem ... nie brzmi to dobrze ani zachęcająco do dalszego życia ....
obserwuję świat i tak sobie myślę, że obecnie to młodzież najczęściej czyni z siebie kozłów ofiarnych ... stali się niecierpliwi ... wiecznie nieszczęśliwi ... nieuprzejmi ... mają nadmierne wymagania ....

ale żyjemy w niezwykłym świecie, dostajemy do ręki olbrzymią ilość informacji, często sprzecznych, a te czynią, że młodzi ludzie zbyt naiwnie biorą wszystko do siebie, często udają wszechwiedzących mędrców ... co czytając niektóre posty uśmiecham się tylko pod nosem ... w dodatku uważają, że ta cała wiedza tego świata zbawia człowieka ....
to też czyni, że młodzi chcieliby mieć wszystko od razu, wiele rzeczy natychmiast ... ich oczekiwania bardzo wzrosły ... oczywiście chcą mieć wszystko ale przy małym nakładzie własnej pracy ... oczekują na cuda z nieba .... a te jakoś nie chcą do nich przyjść, mimo kursów cudów, etc !

Bo niestety, mało robią aby coś dobrego od życia otrzymać ... większość z nich zamienia swoje mieszkania na kawiarnie lub dyskoteki pełne dziwnych uciech i tracą nad samym sobą kontrolę a co dopiero nad cudami ... przestali szanować rodziców i starszych ludzi ...
z drugiej strony wcale w tym życiu nie pomaga wielka technologia, której tak mocno zawierzyli, większość żyje zaplątanych w elektronicznej sieci ... i niby mają taki olbrzymi kontakt z całym światem ale czują się bardzo samotni ....bo na własne życzenie odcinają się od zdrowych energii szukając tych cudów- niewidów, które kradną im życie!

Nie zdziwcie się, dziś na świecie mamy epidemię młodych samotników, szczególnie w wieku 18 - 34 lat.... w dodatku wielce nieszczęśliwych!
Ostatnie badania naukowe potwierdzają ten fakt, że to młode osoby są bardzie samotne niż starzy ... dwukrotnie zwiększyła się liczna młodych samotników ... co oczywiście bywa przyczyną różnych chorób psychicznych i nie tylko ... i przedwczesnej śmierci.
Nie muszę pisać, że zły stan psychiczny jest przyczyną wielu chorób, przedwczesnego starzenia się, wiecznych depresji ....

młodym ludziom nie potrzeba do odnowy cudownej plazmy p. Keshe'go czy innego cudotwórcy ... dla nich samo życie powinno być odmładzające!!! Młodociane komórki same odbudowują się, same reperują zdrowie, wnoszą nadzieję ....

a popatrzcie tylko na tych młodych, często z twarzą wampirów, z białymi twarzami, podkrążonymi oczami .... którzy wolą komputer niż promienie słoneczne .... wolą swoją komórkę i pisanie na niej wiadomości do swojej dziewczyny niż osobisty z nią kontakt .... spacer w parku, w lesie ....
w tych osobach nie ma życia, to tylko marna wegetacja ... i sorry, nic tu nie da szukanie wielkiej technologii na reperowanie własnych pól życiowych czy pisanie takich bolesnych listów w sieci, to zły ruch na swojej szachownicy życia ....
i nikt inny tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszego życia.
I wszystkim-wiecznie bolejącym młodym ludziom polecam przeczytać książkę "Oskar i Róża" zamiast wyciskać łzy z oczu innych w sieci. Na pewno będzie z tego większy pożytek!

Wiesława
2017-04-28 16:50:23

agne,
w Vancouver jest zielono przez całą zimę .... ale ta ostatnia też nam zaszła za skórę. Mieliśmy śnieg już w listopadzie, z małymi przerwami aż do marca. Najstarsi ludzie w Van. nie pamiętają takiej zimy ... i dalej nie ma tej naszej vancuverskiej wiosny, jak na końcówkę kwietnia ciągle jest zimno. Pamiętam lata, kiedy japońskie wiśnie i magnolie zakwitały już w końcu stycznia, w tym roku w kwietniu. Nie mniej mamy już mnóstwo kwiecia, w tym tulipany, żonkile a nawet rododendrony pokazały już swoje kwiaty. Ale ogródki ciągle stoją puste, dopiero wczoraj posadziłam sadzonki oregano, tymianku i wsiałam kilka odmian sałaty.

Z Polski pochodzę z Gór Świętokrzyskich, z miasteczka, przeszło 50 000 ale mój rodzinny dom znajduje się na granicy miasta, zaraz przy lesie, toteż swoje dzieciństwo spędzałam w większym czasie w lesie pełnym zawilcy, kaczeńcy, konwalii, sasanek, niebieściutkich przylaszczek i niezapominajek, których było mnóstwo przy leśnych strumieniach. Nasz ogród też jest całkiem spory, sięga aż do granicy lasu, trudno więc abym nie kochała natury .... ona mnie kształtowała.
W tym roku wszyscy po tej zimie, chociaż nie było mrozów jesteśmy zmęczeni .... wszyscy narzekają na brak słońca, na bóle kości, mięśni, złe samopoczucie .... trzeba było ratować się wit. D3, na nasze tereny dawką 6000 dziennie .... tak, że nie da się ukryć, co wnosi w nasze życie kochane słoneczko.
Ja trochę wygrzeję kości w Ameryce Środkowej, w niedziele lecę do Kostaryki....

agne
2017-04-28 15:54:09

Pani Wiesiu jaką piękną wiosnę macie! U nas w Szwecji jeszcze szaro buro....w tym roku pogoda też wariuje bo raz deszcz, raz słońce a raz śnieg. ..zastanawia to nawet Szwedów
ciekawam zjakiego regionu Polski Pani pochodzi że mmieliście sporo zawilcow dookoła, ja z Krakowa ale zanim pobudowali osiedla to było sporo tego kwiecia dookoła. ..i niezapominajki ...i inne....ale jak się jedzie w góry to wciąż można połacie tych kwiatów zobaczyć. ..tutaj gdzie teraz mieszkam bardzo mi tego brak.
cudownie znowu je zobaczyć choćby na zdjęciu pozdrawiam ciepło

przemek
2017-04-28 14:08:06

Mam pyt. dotyczące tej kuracji odblokowanie wątroby.
https://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_odbloko...

Tam pisze o piciu soli epson na oczyszczenie jelit, czy jest to zarazem kuracja oczyszczająca jelita i wątrobe? bo gdzie niegdzie piszą ze najpierw trzeba oczyszczać jelita ze złogów a potem np po tygodniu dopiero wątrobe. Czy osoba która ma w diecie dużo błonnika(wazyw owoców) i nigdy nie miała problemów z zaparciami(jak już to w drugą strone) musi oczyszczać jelita

Andre
2017-04-28 12:57:43

Szkoda dziewczyny i mam nadzieję, że przez siłę modlitwy wyjdzie na prostą drogę.
Mnie dodatkowo niepokoi jeden wpis z tego tematu, zachęcający dziewczynę do obejrzenia filmików Pana P, który jest nazywany przez autora wpisu (cytuję z forum) "białym rycerzem" duchowości (?). Nie przypuszczałbym, że nawet tam sięga popularność tego Pana. Już nawet w mojej rodzinie pojawiają się jego zwolennicy.

Random
2017-04-27 21:54:16

https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1869637,data...
Proszę o modlitwę o te duszyczkę .

Bartos13
2017-04-27 19:56:40

Dzisiaj na targach technologicznych spotkałem osobę z którą pogadałem trochę o Keshe...ma magrava i potrafi nim zasilić żarowkę...czyli coś jednak w tym jest...nie powinniśm w 100% skreślać tej technologii bo coś w tym jednak jest...może zbyt często popelniane są bledy przy produkcji itp - i dlatego tak często ludzie mają zawód...

pavvel
2017-04-27 12:10:27

Rose a może tak :
https://www.youtube.com/watch?v=0YXw_8fzCA4
Pozdrawiam

Andre
2017-04-27 07:53:42

Dziękuję, takiej odpowiedzi potrzebowałem

Bartos13
2017-04-26 22:35:49

Andre.
Z jednej strony medalik ten ma bardzo ciekawą symbolikę. Mówię tu o krzyżu gnostycznym. Dosyć mocno przypomina herb Kontynentu Mu. Św Benedykt wykorzystał stare znane symbole i dodał do nich symbole chrześcijańskie.

Wiesława
2017-04-26 22:07:34

Andre...
co do symboli ... jaki sobie włożysz program do własnej głowy taki będziesz miał ....
to jak nóż ... nie bierzesz go do reki ... jest nic nie wartym narzędziem ...
weżniesz do ręki, możesz nim zrobić pożyteczne rzeczy...
ale możesz je uszkodzić a nawet zabić .... zadziała tak jaką mi nadasz moc ...
i na pewno nie będzie to wina noża tylko twojego umysłu.

Marcel92
2017-04-26 18:01:35

Wiesz Ali akcza czy jakos tak mowil ze raczej sie to nie uda bo Jezus jest silniejszy od demonów. Nie napędzajmy tego myślami, myślmy pozytywnie.
Ator z wideoprezentacje na Youtube robil film o tym, obejrzyj.

Rose
2017-04-26 16:54:42

Jak myślicie jakie jest znaczenie objawień fatimskich? Już za chwilę setna rocznica...

Andre
2017-04-26 10:43:26

Pani Wiesławo, mam pytanie związane z medalikiem Św. Benedykta. Dostępne są dwa rodzaje tych medalików - okrągłe i owalne. Oprócz kształtu różnią się kilkoma elementami. W związku z tym mam problem z wyborem tego właściwego medalika.
Strona http://www.msza.com.pl/medalik-sw-benedykta.html podaje, że ten okrągły jest fałszywką. Natomiast na podstronie https://www.vismaya-maitreya.pl/modlitwy_egzorcyzmy_i_sakr... pojawia się właśnie ten wzór medalika, który ma wielu przeciwników.

Posiadam medaliki w końcu dwóch wersjach i nie wiem, który z nich jest właściwy..

Pozdrawiam!

robert010493
2017-04-26 08:31:17

Pani Wiesławo, pięknie napisany wiersz. Pani Wiersze budzą we mnie to, co najpiękniejsze.
Dziękuję.

Anna :)
2017-04-25 23:24:29

Elżbieto
Z tego co piszesz stało się to jakoś niedawno u Ciebie.
Posłuchaj Wiesi i idź do lekarza.

polecam Ci również -w razie czego -badanie słuchu
tam gdzie zajmują się metodą Johansena i Tomatisa.
Tylko jest to odpłatne i trzeba u sprawdzonego specjalisty.


Moja córka jest wcześniakiem i ma bardzo dużą nadwrażliwość słuchową.
Ale od malutkiego potrafi to kontrolować.
Potrafi nawet jakby głuchnąć na to co dociera z zewnątrz.
Wiem , że lekarze byli zaskoczeni jak ona to robi.
Potrafi to robić kiedy chce.
Jest to jej ochrona na dźwięk.
W szkole przez to miała problemy duże.
Od kilku lat jest w Edukacji Domowej.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2017-04-25 21:58:02

Elżbieta,
przecież to twoje zdrowie i życie .... a ty zachowujesz się jakbyś mi robiła łaskę ....
człowiek mądry, kiedy mu coś dolega a on nie ma pojęcia w tym temacie, bada na lewo i prawo ..... i nie przegapi niczego co mogło by mieć później negatywny wpływ na jego życie, zdrowie .... ty myślisz, że ja nie kontrolowałam swoich symptomów, których we wczesnym okresie jeszcze nie rozumiałam u lekarza? ... że zawsze byłam taka mądra? Pomimo, że miałam więcej pojęcia o zdrowiu i chorobach ... byłam w tym kierunku szkolona.... a jednak szukałam odpowiedzi u mądrzejszych od siebie, skoro moja wiedza nie wystarczała.

Wiesława
2017-04-25 21:51:10

Patryk, kiedy miał 14 lat ciężko zachorował, walczyliśmy o jego życie. Przeżył, lecz lekarze orzekli a nawet wydali zaświadczenie, że nigdy nie będzie sprawny umysłowo jak również obiecywali wózek inwalidzki.
Wówczas się tylko ośmiałam i kazałam jego mamie schować ten lekarski papier na tą chwilę kiedy ukończy szkołę i dostanie dyplom, aby mogła go zwrócić doktorom, którzy wydali na niego taki wyrok ....
i nadeszła chwila, że spełniła się moja obietnica a Patryk właśnie otrzymał dyplom weterynarza.
Jak widzicie, nie koniecznie trzeba słuchać lekarzy... do życia potrzebny jest nie tylko chleb i woda, ale wiara i nadzieja ... i ja dziś świętuję bo mój trud nie poszedł na marne, te długie godziny, które spędzałam w szpitalu przy jego łóżku zostały dziś do końca wynagrodzone ... i radość i duma rodziców nie ma dziś końca ... i podziękowania: "Dziękuję, to jest także Twoja zasługa" (napisała dziś do mnie jego mama załączając mi zdjęcia z jego graduation)... i jak to miło, że rodzice nie zapomnieli o mnie... a dla mnie praca przy Patryku była najcięższą lekcją jaką otrzymałam w swoim życiu, nigdy przedtem ani potem nie walczyłam tak mocno o czyjeś życie i zdrowie.

http://i.imgur.com/0NHubzg.jpg

Elżbieta
2017-04-25 21:33:06

No dobrze pójdę z tym do lekarza, jak na razie rodzinnego(bo mama nie chce jechac bo trzeba skierowanie i trzeba czekac) ale tez robi badanie sluchu a przynajmniej tak mi mama mowila a jak cos bedzie nie tak no to ona dalej kieruje do laryngologa. Oby miala pani rację.

Wiesława
2017-04-25 19:14:42

Elżbieta,
na próżno to moje pisanie do ciebie, skoro ty i tak wierzysz w to w co chcesz wierzyć ....

skoro piszę ci, że masz problem ze słuchem i powinnaś udać się do laryngologa, to mnie posłuchaj a nie staraj się mnie przekonać do swoich racji, tym bardziej, że szukasz u mnie pomocy... obyś czegoś nie przegapiła co odbije się na zawsze na twoim słuchu ... ale jak widać ty wolisz inną prawdę, więc ja tu jestem zupełnie zbędna ...

widzisz, badając u ludzi ich pole energetyczne, biorę do ręki misy tybetańskie i sprawdzam wrażliwość ludzi na dźwięk ... jak reagują na rożne dźwięki .... toteż wiem co mówię .... i wiem jak ludzie reagują w chwili uszkodzenia jakiegoś organu .... a jak kiedy sie budzą na polu duchowym...
ale ty nie chcesz słuchać ....

jak sobie chcesz,
ale też wiedź, ja nie mam zamiaru pisać tu po próżnicy, .... szkoda mi czasu.
Otworzenie trzeciego oka to również ... i przede wszystkim! - to otwarte wrota do wewnętrznej mądrości ... a ty ciągle jesteś zagubiona.

Wiesława
2017-04-25 18:08:21

Puka w nasze drzwi wiosna ...
piękna i radosna,
pełna kwiatów, pełna słońca ....
a przede wszystkim pełna zdrowia,
które ukryte jest w ziołach ....
ludzie szukają cudow, niewidow,
mcgravów, gansów ...
wydają kupę kasy ...
a nie doceniają tego co naprawdę służy nam od tysiącleci
i NIGDY NIE ZAWIODŁO!
W dodatku mamy to za darmo,
wystarczy tylko wybrać się na spacer za miasto ....

zaczyna się już sezon na mniszek lekarski, pokrzywę, czarny bez ...
nie przegapcie ....

https://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_czarny_...

https://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_pokrzyw...

https://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_mniszek...Wiosna w Vancouver - 24.04.2017
http://imgur.com/a/goJ81


Elżbieta
2017-04-25 17:39:46

Anna o to chodzi że sama siebie nakrecilam że mysli ludzi to nie ich, że technologia jest zła, że czas płynie inaczej,że czakry są naprawdę, że Bóg jednak naprawde istnieje(bo moja wiara była, no jak w wiekszosci w dzisiejszych czasach), jeszcze do tego otworzylam szerzej oczy i wytężyłam słuch i to dlatego pewnie wszystko widzę i slysze wyraźniej i jeszcze ludzie i zwierzęta patrzą na mnie dziwnie i zachowanie jest takie no szybkie takie, słyszę dźwięki szybciej. Jeszcze do tego po prostu na tej stronie czytałam i tak to się skończyło, nie mówię że to wina tej strony wrecz przeciwnie to moja wina i jestem na siebie zła ( a na tej stronie jest ogrom wiedzy, prawdziwej wiedzy, ale ja już nic nie czytam bo jeszcze pogorsze sytuację. Jeszcze do tego jestem osobą naiwną która wszystko bierze do siebie i moją najgorszą wadą jest chyba ciekawość bo przez tą ciekawość wszystko się stało i do tego wszystko chce szybko, szybko i teraz histeryzuje. I mimo że wiem że jestem zbyt naiwna to ciekawość zawsze bierze nade mną górę i zawsze wszystko tak się kończy a później nie wiem co robić, bo zamiast uwierzyć że to może być niebezpieczne ja wiem 'lepiej' choć tak naprawdę to guzik prawda. I co tu teraz zrobic, jesli ja nie chce tego pogłębiać, tylko zamknąć.

Anna:)
2017-04-25 15:07:19

Situs cyt"Samo leżenie w łóżku może jest i dobre ale tam się nie schowasz przed wyzwaniami jakie przed Tobą stoją. "

Jakie wyzwania... bez sensu.. nie nakręcajcie nikogo!

Ja długo trwałam w jednym miejscu patrząc nie patrząc w jedno miejsce, taki stan odrętwienia aby znieść to wszystko.
A moja córa musiała znosić taką nieobecną i atakowaną mamę bardzo długo.
Nic do pozazdroszczenia i ekscytowania się to tylko mały początek długiej bardzo trudnej drogi dla nas samych i naszych bliskich by z nami wytrzymali.
Nie zazdroszczę mojemu dziecku raczej mu współczuję choć wiem, że tak musi być
i ma to głęboki sens. Chociaż czasem trudno jest cokolwiek dostrzec na tej drodze..

wielkie wyzwania .. ja bym tego tak nie nazwała- SAMO ŻTCIE

Anna:)
2017-04-25 14:57:56

Elżbieto myślę, że skoro "nie radzisz sobie z tym i chcesz się "cofnąć" to zrób badania tak jak Ci poradzono!!

Piszesz, że za szybko otworzyłaś trzecie oko a więc coś kombinujesz sama i się przestraszyłaś?! W takim razie nie kombinuj popracuj nad dietą i wyciszeniem.
"Wyprowadź" się na łono natury.

Gdy przechodzimy budzenie się Energii Kundalini nie zostajemy z tym sami.
Wszystko co się w nas dzieje śle nam wewnątrz spokój ducha, wskazówki, niejeden raz ciche i skromne podpowiedzi.Oczywiście niejeden raz nic... i trzeba wytrwać.
Jest z nami wewnętrzny nasz przewodnik i rozumiemy, - choć nic nie rozumiemy i nie wiemy to , że musi tak być i trzeba to przejść.Coś nad tym wszystkim czuwa.
Nie ważne co by się w tedy działo -a to jest to ARMAGEDON.
Bardzo trudne doświadczenia jak i te niesamowite nie do opisania.
Normalnie bez gotowości nas, całego naszego ciała i ducha zwyczajnie człowiek by oszalał nie mówiąc o tym , ze ciało by nie dało rady.
Tak więc nie ma co kombinować, ci co doświadczają przebudzenie EK są gotowi choć bardzo często o tym nie mieli zielonego pojęcia. Nie ważne w co wierzyli.

Dziękuję za modlitwę, kropelki wody na ......pustyni

Elżbieta
2017-04-25 11:10:02

Ale pani Wiesiu, Situs ma rację tak właśnie się czuję jak on to opisuję, ale ja nie chce tego otwierać, nie jestem gotowa, nie dam rady naprawdę skoro ja już się boję to co ja zrobię później. Wziąść przykład z pani Wiesi piszesz, chciałabym tylko ja nie dam rady, to już jest dla mnie ciężkie. Podziwiam panią, skoro pani przez to przechodziła, na pewno jeszcze przez cięższe rzeczy niż to co ja mam teraz to musi być pani naprawdę niezwykła. Czy mogę to jeszcze jakoś cofnąć? Wiem głupio piszę cofnąć ale nie radzę sobię z tym.

Wiesława
2017-04-25 02:02:39

Wszystkie kuracje oczyszczające ciało dają symptomy grypopodobne ....
masz tu link, zapoznaj się z nim...

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_oczyszcz... ...
....

Spirulina jest na pewno korzystnym dodatkiem do diety wspomagającej wzrost tarczycy. Silne właściwości przeciwutleniające spiruliny mogą zapobiegać niektórym chorobom tarczycy poprzez ochronę tarczycy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Spirulina jest również bogata w szereg minerałów, w tym selen, który jest dobrze znany ze swoich właściwości wspomagających tarczycę ... ponadto spirulina jest doskonałym źródłem białka i zawiera zdrową dawkę witaminy B-12, która jest pomocna, ponieważ wiele osób z niedoczynnością tarczycy ma niedobory B-12.
Zawsze kupuj spirulinę z zaufanego miejsca, ponieważ może być zanieczyszczona toksycznymi substancjami. W zależności od wody, w której była uprawiana, spirulina może zawierać duże ilości metali ciężkich. Standardową dawką spiruliny dla zdrowia wynosi 500 miligramów dziennie, ale spirulina może oddziaływać z niektórymi lekami.... trzeba uważać ...

i nie wszyscy ludzie mogą zażywać spirulinę, są osoby uczulone na nią .....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne