REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Tomek37
2018-10-15 12:31:17

DS

Dobry Samarytanin
2018-10-15 12:29:16

Tomek37: 4 punkt regulaminu.

Tomek37
2018-10-15 12:21:07

Stokrotka 2....
https://www.youtube.com/watch?v=By-dJBiAQ7g

Tomek37
2018-10-15 12:11:20

Stokrotka......
https://www.youtube.com/watch?v=hdaTjv3gR9A

.

Maciejjj
2018-10-15 11:57:51

Pani Wiesławo prośbę kieruję do Pani o sprawdzenie moich przepływów energetycznych, bardzo proszę.

Stokrotka
2018-10-15 11:24:58

"Czym zasłużyłam Panie" - HANIA
https://www.youtube.com/watch?v=3uRc4wnKIH8&list=RD0XT4Wbo...

Dobry Samarytanin
2018-10-15 11:23:21

Czterech dilerów opisuje, czym najgorszym żenili swój towar
https://hyperreal.info/info/czterech-dilerow-opisuje-czym-...

Dobry artykuł ... wnioski można wyciągnąć samemu bez problemu

Meduzes 82
2018-10-15 11:06:57

Drąże: "tylko medytować od razu zanim światło nowe przejdzie przez krew"

Opisujesz swoją metodę na zapamiętanie ... Ty akurat poszedłeś w medytację... inny w zapisywanie na kartce...

A spróbuj nic nie robić ... wstań ... idź się umyj ... ubierz ... zjedź śniadanie ... niech się umysł w pełni obudzi ... I powiedź mi ile szczegółów ze snu zapamiętasz ???

3 - 5 % ???

Ogólny zarys ... poszlaki ... mimo że sam sen był pełną paletą przeżyć, doświadczeń, obrazów, odczuć ...

A powiedz mi co się tobie śniło 2 lata temu !?

========================

A teraz dla porównania zobacz jak jest z pamięcią umysłu. Jak ludzie przeżywają traumy latami, jak potrafią odtworzyć szczegóły zdarzeń co do sekundy

========================

Drąże: Jeżeli udaje się tobie zapamiętać sny to ok. Tylko się cieszyć Ja opisywałem jedynie różnice w pamięci umysłu a tym co się wydarza gdy umysł śpi ...

Drąże
2018-10-15 10:46:41

wybacz meduzesz ale da się pamiętać sny szczególnie lepiej te kontrolowane,dobrze jest nie spojrzeć w światło dziennie po obudzeniu tylko medytować od razu zanim światło nowe przejdzie przez krew

Meduzes 82
2018-10-15 09:37:10

Tomek37: "Zapominanie snu. Jakie to irytujące"

Gdyż sen wydarzał się w przestrzeni poza rozumem (umysłem) ... a jak wiemy umysł w tym okresie (snu) jest wyciszony (uśpiony) ... jego pamięć także ... Dlatego gdy się budzisz i odpalasz całą maszynerię zwaną umysłem to wszystko co się wydarzyła poza jego doświadczeniem bardzo szybko umyka uwadze ... Nie było przeżyte, doświadczone przez umysł ... stąd szybka amnezja ...

Podobną sytuację można zauważyć w odwrotnym kierunku kiedy to za dnia doświadczymy czegoś namacalnie, umysłowo, intelektualnie i później nie jesteśmy w stanie zasnąć Własnie dlatego gdyż przeżycie jest trawione przez umysł, emocje i jego pamięć nie pozwalając odłączyć się od tych przeżyć ...

Dlatego śniący (potrafiący utrzymać świadomość podczas wyłączonego umysłu, snu ) zaraz po przebudzeniu się ZAPISUJĄ treść na kartce ... Parę minut później pozostaje im już tylko treść ... pamięci snu w umyślenia nie ma ... Bardzo jasno o tym mówi choćby Topograf na youtube w swoich "Opowieściach Topografa"

Tomek37
2018-10-15 08:57:32

Ten pacjent z parkinsonem, zdumiewające

Tomek37
2018-10-15 06:46:52

Zapominanie snu. Jakie to irytujące, śniło Ci się coś minutę temu a ty tego nie pamiętasz, a bardzo cie na przykład interesowało... ja nie wiem jak to się dzieje, ze raz sie pamięta a raz nie pamięta siedzi mi teraz gul w gardle, bo sen był na prawdę warty uwagi, a tu kiszka manna, kicha.... hi hi nic nie pamiętam. Nic nie pamiętam co robiłem minutę temu.... to jest straszne hehe Pozdrawiam i życzę Cudownego Dnia!

Wiesława
2018-10-14 22:39:33

Przede wszystkim, jeśli chcemy obudzić w nas ducha Wielkiej Sławii należy wprowadzić w nasze życie poprawne nazwy... nie Słowianie, słowiańszczyzna... tylko Sławianie, sławiańszczyzna... niby taki mały błąd w dekoracji słownej... a jak wiele znaczy dla naszej prawdziwej tożsamości.

Krystyna Ziemlańska
2018-10-14 21:41:31

WIELKA SLAVIA _______________________________________
To bardzo ważna kulturowa seria wydawnicza ! Historia korzeni naszej państwowości została sfałszowana już kilka wieków temu i nauka tego okresu opiera się na powielanych i niekompetentnych źródłach przedstawiających dzieje Rzeczpospolitej jako zacofanego i prymitywnego regionu słowiańskiego z epoki kamienia łupanego z dzikimi i nieokrzesanymi w władcami oraz prymitywną szlachtą , którzy dopiero po przyjęciu chrześcijaństwa w roku 966 wkroczyli na drogę rozwoju , wraz ze sfałszowaną tezą o pogańskiej Polsce i polskim przedmurzu chrześcijaństwa. Tymczasem wielostronne badania źródeł wykazały,że historia narodu polskiego ma swój początek w słynnym celtyckim Szlaku Bursztynowym oraz w antycznej Grecji i w starożytnym Rzymie , ponad 1000 lat przed Chrystusem i została opisana w dziele wielkiego greckiego poety narodowego Homera Iliada o wojnie trojańskiej a także w Eneidzie rzymskiego poety Wergiliusza .Zaś z greckiego Cesarstwa Rzymu Wschodniego czyli greko - chrześcijańskiego Bizancjum pochodzi polski herb państwowy zwany nieprawidłowo godłem .

Naród Republiki Polskiej utożsamiany ze Słowianami jest pochodzenia w większości grecko- celtyckiego a także etruskiego , dako-trackiego , perskiego i scytyjskiego identyfikowany z indoirańską oraz italo-celtycką i iliryjską grupą językową która stworzyła wspólną społeczność obywatelską, historię jak też dzieje państwowe wraz z innymi mniejszościami narodowymi nie należącymi do tej grupy.

O umiejętnościach wojennych Słowian i wadze dla celów obronnych grodów świadczy przekaz tzw. Geografa Bawarskiego z IX wieku, który wymienia jakieś'' pra-polskie plemiona'', podając ilość grodów, którymi dysponują (871).Witold Hensel stwierdził wręcz, iż prapolskie fortyfikacje należały do najpotężniejszych tego typu w ówczesnej Europie.Ale inne źródła twierdzą, że żadnych prapolskich oraz polskich plemion u nas nie było , skąd się zatem wzięły te fortyfikacje? I skąd się wzięły nazwy Polska i Polacy? Otóż przyczyną wielu nieszczęść Polaków jest brak tożsamości narodowej w tym kulturowej czyli etniczno- kulturowej.Szablonowe opracowania wmawiały nam cały czas , że Polska wywodzi się od Polan albo od pola a także, że nasze dzieje tak naprawdę zaczęły się dopiero od chrztu Mieszka I w roku 966. Czy tak było naprawdę? I w jaki sposób staliśmy się Polakami, skoro nie było żadnych Polan? I skąd się wzięli jacyś Słowianie ? Dlaczego uczy się w szkołach fałszywej historii Polski , która rzekomo zaczęła się dopiero 1000 lat temu ,a wiele kronik twierdzi , że historia ta zaczęła się jeszcze wiele wieków przed naszą erą ? Pierwszym władcą polskim miał być Mieszko I a gdzie się podziali jego przodkowie i skąd się on w ogóle wziął ? Czemu Gallowie w swych kronikach mówią o królestwie Lechitów ( dokładniej Lugiów ) a nie o ziemiach zamieszkałych przez plemiona lechickie - lugijskie ?  Kim byli owi Lugiowie - Lechici ?Nasza historia jest silnie obciążona poglądami zgodnymi z poglądami kościoła ,co nie zawsze jest zgodne z prawdą.
Z tematyką Słowian trzeba się dopiero zapoznać gdyż w Polsce jest to temat nie znany lub znany wąskiemu gronu, często z niewłaściwych źródeł. Wprawdzie coś tam ludzie na pewno kojarzą,że są jakimś Słowianami, ale poza tym raczej nic bliższego nie wiedzą lub kojarzą z językiem czeskim albo bułgarskim, podobnymi do języka polskiego albo z rosyjskim. Podobnie jest także z wiedzą o lechickiej przeszłości Polski wraz z dziejami antyku, które są prawie w ogóle w Polsce nie znane.

Seria Wielka Slavia wykazuje , że wielka celtycka cywilizacja grecko - rzymska dotarła do nas już w czasach przed Chrystusem jako trwałe osadnictwo cesarstwa rzymskiego oraz państw miast greckich na naszych ziemiach oraz całej Słowiańszczyzny i nie są to żadne ślady , związki lub kontakty tubylczej i prymitywnej ludności , jak to prezentują różni zatwardziali archeolodzy , ale kontynuacja antycznej Grecji i Rzymu .

Seria Wielka Slavia
Polacy przeżyją szok kulturowy i religijny, gdyż nie uczyli się w ogóle o antycznej Grecji i o religiach antycznych a tylko i wyłącznie o chrześcijaństwie, i już gdy było ono sektą wyznaniową zwaną jako rzymski katolicyzm. Tymczasem historia antycznej Grecji,całej Azji Mniejszej ,Italii (Rzymu starożytnego to jest Imperium Romanum ) oraz greckiego Bizancjum, to nasza polska narodowa historia a nie dopiero czasy wymyślonego pogańskiego Mieszka I oraz zmyślony chrzest Polski w roku 966 wraz ze spreparowaną pogańską Polską i pogańskimi ludami prapolskimi.

Seria Wielka Slavia ujawnia prawdziwe antyczne korzenie cywilizacyjne państwa polskiego poprzez wiele odkryć, szereg artykułów, publikacji oraz opracowań badawczych . Seria jest bogato ilustrowana ,zawiera wiele materiałów fotograficznych z zakresu archeologii, architektury, kultury, sztuki, numizmatyki i nowatorskie analizy wielu źródeł literackich, historycznych wraz z językoznawstwem oraz danymi encyklopedycznymi i publikacjami internetowymi. Są to pierwsze tego rodzaju wszechstronne i kompleksowe badania naukowe oraz odkrycia źródłowe w Polsce, jakich nikt przedtem jeszcze nie prowadził .
Kontakt z autorką Krystyna Ziemlańska
wydawnictwo.bialy.orzel@poczta.fm

Dobry Samarytanin
2018-10-14 20:51:55

Alkohol utrudnia zrastanie się kości
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C397523%2Calk...

Wiesława
2018-10-14 19:29:17

Tomek37,
akurat pomaganie innym najlepiej mi wychodzi i nie mam z tym trudności... tym naprawdę potrzebującym ...
ale nie pozwalam z siebie kpić ...
moja szczodrość wynika z mojej wolnej woli bez żadnego przymusu ...
i jest to jedyne moje bogactwo...
i nikt nie może mi tego odebrać ani tak sobie wziąć, jeśli sama tego nie dam...
to moja cenna posiadłość, moja moc, dobroć, serce, miłosierdzie...
ale jest to też samoofiara, która nigdy nie uczyni mnie ubogą...
dobroć i jej dawanie to wspaniała gimnastyka dla serca ...
i bywa, że wyleczy najbardziej chore serce, gdzie doktory nie umieją wyleczyć....

ale jedną z najtrudniejszych rzeczy jest aby dawać bez dyrygowania i robienia zamieszania... bez poczucia swojej wielkości i wyjątkowości...
i co najważniejsze - bez interesu dla siebie...

tacy są awatarzy - nie mierzą swojej pomocy swoimi wartościami,
nie odliczają za to pieniędzy nawet kiedy czują głód, chłód ...
bo przyszli aby uczyć, budzić śpiących
i nie ustanawiają żadnych przykazań...
i rozpoznają dusze zagubione, dręczone...
i dusze prześmiewców, ignorantów i widzą szyderczą pustkę w ich wnętrzu...
a krążą tacy nieustannie po naszej Ziemi zaraz w pierwszej parze za budzącą się mądrością...
i marnują swój własny potencjał,
bo zamiast czerpać z mądrości całkowicie zanurzyli się w głupocie.

Tomek37
2018-10-14 18:14:43

Ja przepraszam, za moje poprzednie dwie wypowiedzi, nie chcę ingerować zbytnio, a ingerowałem, nie wiem sam co o tym myśleć... Wiesława wie lepiej jak ja jak i komu pomagać, pomaga od lat, martwiłem się tylko, że to dla Niej ciężkie ostatnimi czasy. Wnikam w Wiesławę a powinienem chyba bardziej zając się przyziemnymi sprawami. Przepraszam. I nie chciałem urazić piszących Hmm...... skrucha.

Grażyna
2018-10-14 17:18:44

To o czym mówi H. Czerniak jest bardzo interesujące. Dobrze by było, żeby Polacy wzięli sobie do serca jego wypowiedzi ale niewiadomo czy do nich dociera.
Ludzie w Polsce są tak zmanipulowani, że widzą tylko własny czubek nosa i chęć dobrobytu za wszelką cenę. Tych myślących jest za mało, żeby coś zmienić. Mimo to zawsze jest nadzieja.

Pozdrawiam serdecznie

Elektryczny księżyc
2018-10-14 14:15:23

Witam,wczoraj wybrałam się z rodziną do lasu na grzyby. Klimat o wschodzie słońca przepiękny. Dziękowałam Bogu za każdy znaleziony grzybek, bo w lasach jest bardzo sucho, a grzybki same malutkie w miejscach, gdzie w nocy było trochę rosy.
Ale chciałam się podzielić pewnym spostrzeżeniem. Otóż po trzygodzinnym chodzeniu po lesie, zaczęła boleć mnie głowa, tylko lewa półkula. Czułam duży ucisk. Ból utrzymywał się też całą noc. Dzisiaj jest mniejszy, a gdy wyciszam swoje myśli to znika. Nie biorę od pięciu lat żadnych lekarstw. Co może być przyczyną takiego nagłego bólu i to w pięknym miejscu, w lesie ? Czy to energia, która oczyszcza ?

Grażyna
2018-10-14 13:49:23

Nadzorco: Człowiek rozwijający się duchowo odczuwa samotność wynikającą ze swojej inności. Taki stan nie jest mi obcy. To też wiąże się z cierpieniem duszy. Przez to wszystko trzeba przejść samemu. Na nic tu rady innych, bo każdy z nas ma swoje doświadczenia.
Co może ulżyć? Np. Medytacja, kontakt z naturą, poszukiwanie na własną rękę zrozumienia samego siebie. Pomocą mogą być artykuły znajdujące się na. ROSE OF SHARON. Należy pozostać sobą i dać sobie czas. Nauczyć się mniej postrzegać świat materialny i nauczyć się tolerancji dla ludzi z nim związanych. Oni też są częscią naszego współistnienia.

Pozdrawiam serdecznie.

Dobry Samarytanin
2018-10-14 13:41:34

Pacjent z Parkinsonem w jednej chwili odzyskuje sprawność
https://www.youtube.com/watch?v=jiN1AGNyBDw

"Niesamowity filmik pokazujący weterana piechoty morskiej z zaawansowanym Parkinsonem, który dzięki nowej technologii w jednej chwili jest w stanie zapanować nad skrajnie drżącą ręką. Dzięki nowoczesnej terapii pacjent może samodzielnie jeść, pić, ubierać się i wrócił do żeglowania jachtem!"

Tomek37
2018-10-14 11:44:52

Jak poczujecie, że jesteśmy tu wspólnie, łatwiej wam będzie pomagać nam, ale tę wspólnotę musicie poczuć, okazać...... być z nami...... normalnością, duchowością. przyjaźnią. Z Biegu na wejściu prosicie o pomoc, owszem są sytuacje które są do zaakceptowania dla Was. i Nas Wisi i Ds. Ale nie piszcie takich z kosmosu bzdur prosząc o pomoc, pomoc, musi byc wyjaśniona, nie bądzcie panikarzami pięknego dnia.

Tomek37
2018-10-14 11:41:21

Tak, Wiesławo! Nie daj się niskim wibracją, nie każdemu kto prosi a nawet błaga o pomoc, musimy pomagać, nie jesteśmy od tego, by pomagać każdej napotkanej osobie, która prosi, bo byśmy stracili swoje życia, na wiecznej pomocy, to szlachetne, ale.................................

ludzie widać, jak Anna W. Powiem Tylko że jest to to samo nazwisko, co mojej miłości z młodości, która mnie zdradziła w chorobie opuściła i zrobiła dziecko ze swoim byłym, zostało wybaczone, lecz według mnie nie przypadkowo pojawiła się teraz Ania W. o tym samym nazwisku, to dla mnie szok, widzę jakie ma przeżycia, pomoc dałaś Wiesia, że odpisałaś, od Anny zależy jak to zaakceptuję, patrz na siebie Wiesia bardziej niż na ludzi, szczególnie chorych i piszących nie od rzeczy, można współczuć, i Ci ludzie potrzebują współczucia, a gniewają się, gdy ktoś ostrą ręką się sprzeciwi pomocy, chcą sami wyssać energię.... bo nie mają sił, Anno, wierz w Boga, nie żal się z takich rzeczy, bo to pokazuję chorobę, bo ludzie żalą się z rzeczy do innych, jakby inni byli ostatnią deską ratunku, nie mają w sobie spokoju, i anno życzę Ci spokoju. rozsądku, dźwięki, może masz kłopot, z porozumieniem ze swoimi zmysłami..... stąd płatają Ci figle, nie przestawaj myśleć, tyle mogę Ci pomóc.... nie daj sobie wyssać energii, i nie wysysaj poprzez żal z innych ludzi, masz w sobie żal. Bronisz się może przed czymś, co jest niezrozumiałe, dla Ciebie itd, ale te rzeczy są skutkiem tylko Twoich poczynań, spróbuj wyszukać w internecie, jak zdobywa się siły i spokój. Poczytaj Książkę, nie denerwuj się i uspokój się. Zakochaj się. zwróć się w razie co do specjalisty, psychologa i opowiedz mu co Cie boli, nie ma jak to stały kontakt, z kimś, nie oczekuj, że jednym słowem ktoś naprawi to co niedobre u Ciebie, nie zabieraj czasu innym, nie wysysaj po prostu a nie będziesz wysysana, to może karma(w którą zaczynam wierzyć) nie wiemy ile masz lat, nie wiemy nic, to pustostany te Twoje słowa, może nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć, Wiesława nie piszę prywatnych wiadomości, uświadomcie to sobie, myślisz Anno, że ja bym nie chciał , mieć Wiesławy tylko dla siebie, pisać z nią, maile, i się wzbić, najpierw daj coś z siebie, zostań, cierpienie jest już w tych czasach wytłumaczalne. Pozdrawiam. Szukaj. Nikt nic złego Ci nie zrobił i nie robi, bynajmniej nie takie siły o których Ty piszesz, to musi być jakiś konflikt z umysłem, lub duszą, tutaj nie miejsce na takie prośby wydaje mi się i takie błądzenie, co u dużo naprawdę dużo osób widać, takie olbrzymi odrealnienie , gdzie zawracają głowę Wiesi, takimi nieprawdziwymi zdarzeniami, ludzie więcej realności, życzę, przemyślcie zanim coś napiszecie, ja też nie jestem idealny, ale Wiesia, mnie zaakceptowała, bo wie, że mam dobre serce, chociaż wiedza moja trochę zagmatwana, i byłem chory na głowę, Wy jesteście Zdrowi! bynajmniej na umyśle, dajcie coś więcej od siebie....... Bo Wiesia ma z Wami pełną głowę, i zatrzymujecie ją, to co Wiesia napisała, to jej siła, to, że odmówiła i napisała co napisała. Wiesia potrzebuję prawdziwości, nie bardziej niż Wy, nie działajcie na czyimś dobru, nie wykorzystujcie do własnych celów. Tylko kochajcie......... a wszystkie problemy się rozwiążą...... Kochać = Czuć. Czuć = być dla kogoś, nie dla siebie!!! I takiego zrozumienia Wam życzę. Hej...

Wiesława
2018-10-14 11:05:00

Warte obejrzenia - H. Czerniak
https://www.youtube.com/watch?v=d3ykgqBbCk4

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-10-14 10:54:55

Każdy ma jakiś ciel istnienia na Ziemi,
Jedni taki drudzy bardziej szałowy,
Może tego teraz nie widać,ale to sens jakowy ma
Nikt tu nie bedzie ci kazał sie układać,udawać kogoś kim nie jesteś,
Zaakceptuj się takim jakim jesteś,a inni to tesz zaakceptują,*?!,(daj im szanse)
Bycie innym to tesz wyjątkowa sprawa,
A każdy jest wyjątkowy,?


Broda

Nadzorca,
Tu masz z nami wspulny temat

Wiesława
2018-10-14 10:45:28

Jak wam ... co niektórzy chce się pisać takie głupoty...
z tego wpisu - Ania W - można sądzić, że robi to ktoś kto ma ostry konflikt z własnym rozumem albo jest mocno nie dorosły...
i odpowiem też w podobnym stylu... dajesz się doić z energii i jesteś dojona ....
i ode mnie pomocy nie oczekuj, bo ja nie pozwolę doić się tobie ...


Tomek37
2018-10-14 10:08:04

Jest guna dobroci, pasji i ignorancji. Ten filmik dobrze to pokazuje, bo nie chcę mi się pisać i tłumaczyć Hehe Pięknego Dnia.
https://www.youtube.com/watch?v=P0-vIt8fBYM

ANIA W
2018-10-14 07:45:14

Pani Wieslawo potrzebuje Pilne pomocy...Porwali mi dusze ,szarpia jakimis pradami i dzwiekAmi ,nachodza nocami znecaja sie mecza. Boje sie o swoja dusze ,mame i wolnosc. LataJa za mna StatkAmi cos kradna z esencji duszy z korony ,z oczu ,atakuja czernia ,doja z energi. To moj Mail bardzo blagam prosze sie do mnie odezwac
annawesierska@onet.pl

Bubi
2018-10-14 02:18:01

*

Bubi
2018-10-14 02:17:41

Nadzorca,
Świetne pytanie, ponieważ mam podobnie... jest to naprawdę trudny temat. Przede wszystkim zdaje sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i że nie każdemu został przeznaczony w tym życiu rozwój duchowy. Jednak to o czym mówisz jest naprawdę ciężkie, z biegiem życia masz wrażenie, że twój krzyż na plecach staje się coraz cięższy.... niby nie jesteś samotny, a jednak, osacza Cię z każdej strony...

Zdarza się czasami tak, że myślisz, że natrafiłeś na człowieka, który w końcu nas rozumie, jednak po pewnym czasie przekonujesz się, że to znów nie to, a Ty trafisz do punkt wyjścia.

Najgorsza w tym wszystkim jest chęć ucieczki... nasz ochotę zamieszkać sam w lesie z dala od wszystkich czynników zewnętrznych. Poczuć w końcu również spokój, który pomoże skupić Ci się na tym co jest ważne... na Bogu... A w rzeczywistości, musisz na codzień walczyć z światem zewnętrznym, pełnym egoizmu na ulicy, demoralizacji i innych zepsuć, co nawet nie pozwala na ruszenie do przodu... A ty wtedy pod wpływem tego otoczenia jesteś ściągany na ten biegun.

... jak sobie pomagam? Tak właściwie ciężko odpowiedzieć na to pytanie... Bo ja chyba tego nie robię mimo, że znam odpowiedzi na te pytanie. Wiem, że wszystko jest u mnie w środku... jeśli tam posprzątam, to tu też zacznie się sprzątać. Bo w końcu podobne przyciąga podobne... należy wyplenić chwasty z naszego umysłu, a wszystko się zmieni. Taka prosta odpowiedź, a nawet nie potrafię jej zastosować w praktyce, czasami jest to takie ciężkie... A ja? Najprowdopodobnie pragnę od tego wszystkiego uciec i uciekam w swój świat... słucham muzyki, przychodzę tutaj, a innym razem zadręczam się tym problemem, albo popadam momentami w lekki pracoholizm, co wcale nie jest dobre :/

Czy dobrze robię? Szczerze wątpię... to za mało, zbyt mało radości z życia, a coraz większy ucisk w klatce. Nazwałbym to mianem duchowego cierpienia. Tak bardzo pragniesz Boga, a nawet nie możesz się do Niego zbliżyć, bo masz wrażenie że to co Cię otacza Ci na to nie pozwala.

Sam kiedyś byłem taki jak te otoczenie, dlatego czułem wzrost jak z niego wychodziłem, ale więzi karmiczne z tymi osobami się jeszcze nie rozpuscily, a droga do tego daleka, bo w większości to Twoja rodzina.

Może i jest to coś w rodzaju zastoju w miejscu... trzeba szukać aby znaleźć odpowiedzi, bo w końcu musi być jakieś wyjście... te cierpienie nie może trwać do końca życia, póki szukasz i się nie poddałeś! Dlatego trzeba być silnym...

Namste

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne