REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Adrian33
2018-06-19 22:14:43

Wiesia nikt mi nie chcę odpisać napisz mi prawdę błagam Cię nawet najgorszą proszę .

Dobry Samarytanin
2018-06-19 22:10:38

NIE POZWÓL UNII EUROPEJSKIEJ ZNISZCZYĆ INTERNETU
https://antyart13.pl/

Adrian33
2018-06-19 21:46:56

W moim ciele są kamery , technologie oni mnie tu kasują i niszczą moje geny i programują i jestem sterowany na przyciski nie wiem co mam robić bo miałem porządna i miłą istotę a ktoś wrzucił we mnie najgorszą fobię później dałem ludziom najlepszych proroków a ta rasa była przeciwna naszej rasie a pani nie jest w układzie i tej grubej kontroli bo dobrze , wiem że nie specjalnie wam jest tam po drodze a ja nie wiem co ja tu mam robić ktoś mnie tam kochał a ja jestem kompletnie zniszczony moje DNA jest niszczone jestem sterowany na przyciski i mnie tu kasują chciałem i miałem najlepsze intencje dla tej planety i zostałem za to skasowany i usunięty .

Tu moje zdjęcie .
https://zapodaj.net/cc6d9ad42cc0b.jpg.html

Wiesława
2018-06-19 21:16:40

Adrian33,
niestety nie wiem, co się dzieje wokół ciebie?!

To ty mi powiedz, tylko nie pisz głupot...
bo głupawy wpis nawet nie wejdzie online ...

doszłam do wniosku, że głupota ludzka jest strasznie zaraźliwa, w dodatku nie ma na nią szczepionki, więc trzeba ją tłumić w zarodku....
zanim tabuny głupich ludzi zacznie grasować po okolicy i zarażać innych
i wspólnie sieją zamieszanie.

Adrian33
2018-06-19 21:05:03

Wiesia ratunku możesz mi napisać co się dzieje wokół mnie ?

Wiesława
2018-06-19 21:03:04

Noj to połączenie kosmicznego umysłu z intelektem, wiedzą, mądrością, symbolizuje ruch Ziemi i Nieba, moc inteligencji człowieka - od jaskini do szóstego zmysłu... czyli ruch, mózg...
Noj jest przede wszystkim opiekunem zwierząt, ale także służy ludziom starym i dzieciom... dzisiaj w Meksyku Noj nazywa się Ollin... są pracowici, ostrożni, sprawiedliwi, bywają dobrymi handlarzami ...
można ich spotkać w zimnych lasach i przy jeziorach ... ich ulubiony kolor: niebieski i czarny...
ten znak można też spotkać u Azteków ...

Luna
2018-06-19 20:37:20

Vismaya,
Dziękuję, to wiem i gdzie nie sprawdzę to wychodzi to samo ... ale chodzi mi głównie o Strażników Ziemi - Noj to patron ... za każdą informację, będę bardzo wdzięczna ...

Trevor
2018-06-19 20:35:38

Serdecznie witam prowadzących oraz wszystkich tutejszych gości zainteresowanych rozwojem duchowym.
Na początek mam pytanie o nietelepatyczny kontakt do kogoś kto mógłby mnie poinstruować jakie poczynić przygotowania przed podjęciem działań rozbudzających energię kundalini. I czy zna ktoś tutaj jakieś praktyczne ćwiczenia? Teorii i gadania mam dosyć. Tyle o niej się mówi jaka to niebezpieczna i wspaniała energia ale mam konkretne pytanie co trzeba ROBIĆ aby ją obudzić? Oczywiście zdają sobie sprawę że wymaga to również cierpliwości; sklejałem kiedyś modele i wiem co to cierpliwość, uprawiam też warzywa na działce; wszystko wymaga praktyki podlewania, plewienia, podpierania itd. Ale co z kundalini?

Tomek37
2018-06-19 20:34:30

Wiesława u nas jest szpital Onkologiczny, moim marzeniem było kiedyś, bym chodził tam z niczego tak, i rozdawał jakieś misie, maskotki, czy lizaki, w hospicjum, ale wycofałem się z tego, pewnie by się mnie wystraszyli, że staremu capowi siedzi takie coś w głowie... jednak bardzo chciałem mieć kontakt z chorymi wspierać ich i pomagać, i poświęcić się temu bez reszty, z biegiem sytuacji to marzenie gdzieś uleciało..... podziwiam Cię. Pozdrawiam.

Wojtek2
2018-06-19 20:33:37

A już załapałem ten Sek w kalendarzu Haab u mnie to kin 4 żółte samoistne ziarno

Wiesława
2018-06-19 20:27:41

Luna.
wg Mayów, Noj to inaczej człowiek ... wiedza, myślenie ....

Wiesława
2018-06-19 20:14:57

Misy tybetańskie

https://www.youtube.com/watch?v=c5dQiWQGpg8&t=2201s

Wiecie, że gram na misach tybetańskich i często słucham takiej właśnie muzyki, którą uwielbiam i mogę godzinami siedzieć i jej słuchać ... szczególnie nocami, kiedy wokół panuje cisza.
Słuchając parę dni temu, właśnie tego nagrania, miałam zdumiewające doświadczenie ... takiego zjawiska jeszcze moje ciało nie przeżyło... nagle weszłam w tak potężne wibrację, wydawało mi się, że za chwilę wystartuje w kosmos razem z ciałem.... to jest nie do opisania co przeżyłam, jakby b. silny atak padaczkowy.... powoli wyszłam z tego stanu i z pozycji siedzącej położyłam się płasko aby uciszyć energię w ciele, w głowie pracowała mi potężna elektromagnetyczna fala, która przechodziła przez całe ciało... dla mnie to nie nowość bo ta fala przechodzi przez moje ciało cały czas... ale pierwszy raz z tak wielką siłą ... nasiliła się też mocno moja muzyka w ciele ... leżałam tak na baczność z pół godziny zanim ciało się wyciszyło .... i wróciłam do swojej równowagi.

Toteż nic dziwnego, że misy tybetańskie mają taką wielka uzdrawiającą moc.... i pomimo, że te dźwięki wydają się być ciche i słabe to robią potężną robotę w naszym energetycznym ciele.
Ale nie wolno przesadzać... bo jak widać można odlecieć ....
Nie mniej polecam muzykę mis tybetańskich przy łóżkach ludzi chorych ... nie jeden raz były one najlepszym uzdrowicielem i dokonywały cudu, tam gdzie lekarze mówili - terminal. Ale należy to robić z umiarem aby nie przedobrzyć, szczególnie przy słabym energetyczne ciele.

Kiedy grywam na misach w szpitalach, staram się to robić bardzo cicho aby nie przeszkadzać tym, którzy sobie tego nie życzą ... ale jakie jest moje zdumienie, kiedy często przybiega do pokoju pielęgniarka z drugiego końca korytarza i pyta - co to jest za dźwięk?
A to tylko misy, niby tak cichutko nucą a tak silnie budzą nasze pola energetyczne.

Grażyna
2018-06-19 19:48:47

Witam Wszystkich serdecznie.

Ja też zaraziłam się Mayami. Cały czas wolny poświęcam na zgłębianiu tej wiedzy. Z tego co się dowiedziałam, to jestem Kin 170, Biały Magnetyczny Pies. Zamek Południowy. Żółty Zamek Rozkwitu, przewodzi Żółte Samoistne Słońce. Moją planetą jest Merkury- Siła emocji.

Właśnie kiedyś we śnie widziałam złote Słońce i czułam wielką tęsknotę, aż obudziłam się cała zapłakana.

Pozdrawiam Wszystkich gorąco.

Luna
2018-06-19 19:37:07

Vismaya,
Bardzo Cię proszę o jakieś informacje na temat strażników, którym patronuje Noj. Nigdzie w j. polskim nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Nie ciekawiłoby mnie to gdyby lata temu, ktoś mnie tak nie nazwał, powiedział mi znacznie więcej ... miałam wtedy jakieś 20 lat, lub niewiele więcej ... wtedy nie dowierzałam, ale teraz ciągle, gdzieś natrafiam na to określenie odnoszące się do mnie ... Pomóż proszę, ja sama coś tam wiem ( a będę wiedziała wszystko, gdy nadejdzie pora ), ale potrzebuję pomocy. To dla mnie ważne. Może nie przez przypadek, tylko tak miało być, bym spotkała Ciebie w tym labiryncie ....

Wiesława
2018-06-19 19:32:24

Bubi...
przychodzimy z różnych światów... wyższych i niższych ... z tych najwyższych półek jest dusz ... na palcach policzyć... i zgadnij które to ... ? Czy te co ich kościoły wystawiły na swój piedestał, czy zwykli ludzie, którzy idą obok ciebie po cichutku...

a czy dusze się marnują? To już filozofia i można sobie tutaj pomędrkować.
Ja uważam, że co należy do Boga to wcześniej czy później On upomni się o swoje ....
i taka dusza wraca skąd wyszła ... tylko bardziej ubogacona w doświadczenia.
Bo tak naprawdę, nic na tym świecie nie dzieje się przypadkowo.

Wiesława
2018-06-19 19:20:27

Natla.the.Gear...

tylko się czasami za bardzo nie zdziw... jak wielu z nich ujrzysz na wyższych półkach niż twoja... bo skąd masz taką gwarancję, że ty nie błądzisz?

Wiesława
2018-06-19 19:17:41

Unlock,
pewnie, że jest dużo ciekawego... ale sam szukaj .... bo to prosty i czytelny przekaz. Ale skoro ty jeszcze nie rozumiesz, to widocznie jest jeszcze nie dla ciebie.

Unlock
2018-06-19 18:53:41

Witam , ktoś by zechciał napisać co mogę z tym zrobić? czy jest tu coś ciekawego?

http://www.kalendarzmajow.pl/tzolkin-online/19951030/

Luna
2018-06-19 17:58:33

Tomku,
Nie musisz zasługiwać na uśmiechy. Lubię Twój życiowy optymizm, delikatność i wrażliwość serca ... Pozdrawiam

Ty jesteś kin 13, czy jaguar w 13 tonie ? Są różne dane ...

Zobacz może w tej wyszukiwarce metryk P. Kotwickiej. Jest tam też dużo opisów i wyjaśnień w zakładkach.
http://www.maya.net.pl/

Ja znalazłam inną zagwozdkę i ni jak nie mogę znaleźć wyjaśnienia ( co to za klucz i do czego służy ?) ... Key : Magnetic Gate Polar Kin bold : Loom of 13 Moons, i jak to się ma do mnie ? Wszystko się zgadza - kin, zamek itd ( jak u p. Kotwickiej), jednak na innej stronie trafiłam na dodatkowe dane, których nie rozumiem ...


Tomku,
Myślę, że to dziecko jest już wyżej niż Indygo ... Indygo wychowałam ( co mnie przeczołgali, to cała historia), i choć są cechy wspólne, to na tym etapie jednak różnią się od siebie. Nie wiem czy to cecha osobnicza, czy inny poziom ...

Natla.the.Gear
2018-06-19 16:52:34

Witam.
Chciałem dowiedzieć się czegoś na temat schizofrenii.
Ile jest w tym choroby, a na ile jest to zjawisko duchowe.
W Kościele katolickim uznawana jest choroba psychiczna.
Buddyści też mają to rozróżnienie. Odleca się wtedy medytację.

Ciekawi mnie też gdzie po śmierci mogą udać się wyznawcy NewAge.
Mam wrażenie, że ci od których czerpie się tu wiedzę nie cieszyliby się że używa się ich osiągnięć w sposób całkowicie niezależny.

Tomek37
2018-06-19 15:10:50

Lunka Nie zasłużyłem na Twoje uśmiechy :*

czuję się wspaniale, taki uśmieszek, a tyle radości
Nie ważne od kogo dostajemy uśmiechy, i pozdrowienia.... Ważne jak je przyjmujemy i oddajemy.. :*

MD Prowadzący tę Dyskusję, to Wojtek Drewniak Śp...... super człowiek, puścił mój ostatni komenatrz na NTV i odszedł w tych godzinach właśnie.... Miło go posłuchać

Lunka, takie cudy ludzie dzieciaczki się zdarzają, tak zwane Indygo. ale to wiesz. Czasami dziecko mądrością swoją zaskakuję, gdyby tak więcej ludzie słuchało dzieci :*

Wiesia ja z kin 13 to piszą, że Jaguar Hihii

MD
2018-06-19 14:10:24

https://www.youtube.com/watch?v=UpLR8y9ym00.....Simon Parkes - Mantis i Reptilianie | Danuta Anna Sharma /09.05.2014

Luna
2018-06-19 14:05:00

Bubi,
Dlaczego uważasz, że dusze przychodzące z wyższych pól świadomości ,,marnują" się ??? Co znaczy, że się nie budzą ? Czego od nich oczekujesz ? Co by mieli robić by Cię nie zawieść ? Może to właśnie oni, małe kawałki układanki, żyjący skromnym, dobrym życiem, a posiadający szczególne dary, podnoszą wibracje całej Ziemi ?! Nie ma co liczyć, że ktoś inny zrobi coś za nas ... wypadałoby dołożyć coś od siebie dla dobra ogółu, miast oczekiwać, że ktoś inny za nas coś załatwi ...
Spotkałam w niedzielę dziecko ... ma 10 lat ... a, jej świadomość i mądrość jest na takim poziomie, że aż nie do wiary ... rozmawiała ze mną jakby nie było między nami różnicy wieku ... niczego nie musiała czytać, uczyć się ( to pewnie w późniejszym etapie ), taka się urodziła, ze znamieniem ... czerwona łezka, wielkości odcisku palca w miejscu 3 oka ...

Tomek uśmiech

Pozdrawiam wszystkich

Tomek37
2018-06-19 13:17:01

OO DS Dopiero teraz zauważyłem, że puściłeś ten filmik, myślimy podobnie !!! to mi się podoba Hihi...... pewnie wczoraj o jednakowej godzinie go słuchaliśmy

Bubi! Super temat, i super to nazwałeś jeżeli ZAWIODĄ, jedyne co możesz zawieść to samego siebie, nie wiem jak jest z rodziną, na pewno często czujemy że KOGOŚ zawiedliśmy, jak to czujemy to jest przeważnie refleksja, albo cierpienie duszy , najwązniejsze by pozbyć się cierpienia, tym samym stwierdzić, że i Ciebie nie jest w stanie nikt zranić...... a co do drugiego życia, to teraz są takie czasy, że przebudzić się można w każdej chwili i każde serce może się przebudzić, nie oznacza przebudzenie, że będzie tylko raj, są też te gorsze odczucia.. równowaga, jedność.....miłość, wiara, a nawet przyjaźń, są mocami jakimiś, i albo czujemy że ktoś nam odbiera moce, albo żyjemy w równowadze, poznawanie jest świetne, ale poznać, znaczy, miłować, tak mi się wydaję, bo nie ma nic innego niż miłość, zrozumienie miłości, to zrozumienie siebie i Boga a drugi człowiek, nam w tym pomaga, chyba, że jego celem jest szkodzić, to wtedy, albo siebie boga i praw nie zna, moralności, albo, jeszcze nie jego pora, i następne narodziny, są zawsze wznioślejsze niż obecne poprzednie...... (tak mi się wydaję)

Bubi
2018-06-19 12:37:57

Pani Wiesiu, jak to jest, że mimo iż dużo ludzi przychodzi z wyższych pół świadomości tu na Ziemię to w ogóle nigdy się nie przebudzą? Dlaczego tak wiele pięknych dusz że tak powiem się "marnuje"?
Czy jeśli "zawiodą" w tym życiu to następny raz przyjda na Ziemie juz z nizszego pola świadomości?
Pozdrawiam wszystkich kochani i oczywiście zapraszam do dyskusji

Tomek37
2018-06-19 12:31:23

Olszak, znam setkę jezyków, po swojemu Nawet Szatana.
https://www.youtube.com/watch?v=t0Qb_ESdjBc

Coś mnie wzięło o tym Szatanie ostatnio..... jednak nie oceniajcie filmików, jak już to mnie samego, filmy są neutralne, a lepiej pozbądzccie się oceny. (negatywnej) To dla Waszego dobra, bo ja umiem się obronić, ale też wolę żyć w miłości....

DS Kochany, dziekuję vo taka jest prawda.

Luna Grażynka Uśmiech. Mój Kin to 13.

Dobry Samarytanin
2018-06-19 12:08:05

Olszak: te filmy ukazują (ten drugi sam tutaj dawałem), że nasza kultura upada pod naporem imigrantów, którzy nie szanują europejskiej kultury i którzy chcą nas przeciągnąć na islam oraz ciągnąć z nas socjal - wystarczy ten socjal zabrać, aby zakończyć ten obłęd... chociaż może to też rozpętać wojnę domową w niektórych krajach, jakby tak faktycznie się stało. Tak czy siak nielegalnej imigracji należy powiedzieć zdecydowane STOP, bo niebawem sami obudzimy się w islamskim państwie z prawem szariatu.

Tomek37
2018-06-19 12:05:53

Fajna ocena pozdrawiam.

Olszak
2018-06-19 11:34:14

Tomek37 jakbyś chociaż wiedział jak się pisze Goodbye.
Takie filmy nic nie wnoszą. policja goni, ludzie podpalają. Walczą ludzie i tyle

3,14...
2018-06-19 11:16:41

Hmmm... O ile dobrze pamiętam , ktoś mi tu zalecal abym otaczal sie kochajacymi. Przyszlo mi właśnie na mysl , ze nie okreslil wlasciwie co kochajacymi... Kochac mozna babcię , kochac mozna tez pokemony , można takze kochac przemoc oraz pieniądze , władzę tez mozna kochać . Określił kochanie jako wymianę .
Rozumiem , ze w tym przypadku chodzilo o wymiane ognia...
Nieee to nie jest kochanie , kochanie nie ma nic wspolnego z wymianą .
Wiąże sie raczej z dzieleniem sie , nie handlowaniem. Podzielic sie dobrowolnie mozna wszystkim, ale do handlowania wlasnymi dobrami wbrew twojej woli nie zmusi cie nikt...
Różnica jest wtedy gdy handel jest ci na rękę . Wtedy gdy zwachasz interes dla siebie .
W takich okolicznosciach najczęściej zmieniają sie zembate krokodyle ponownie w pluszowe misie i zaczynają swoją mantre - oh , oh kasiu basiu piekny jasiu , cmok , cmok... a tamta i tamten to fee , fuj , brzydal._. I dalej , bo ja jestem, moje , bo moim._. etc.
To jest ta duchowosc?
Jesli tak , to ja sie cieszę , ze prostym chlopem jestem a duchowosc ma konczy sie na naukach najwspanialszego przewodnika duchowego wszechczasow, ktorego trafny cytat pozwole sobie zamiescic poniżej .
" Jest Biegun Północny i chyba jeszcze Biegun Wschodni ... chociaż ludzie chyba nie za bardzo lubia o nim mowic... " - Kubuś Puchatek

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne