REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
premek
2017-04-24 21:12:46

Pani Wiesiu czy chlorella może powodować objawy grypopodobne(łamanie w stawach, zawroty głowy, osłabienie, spadek temp ciała, silne mdłości i podwyższenie poziomu ALAT do 90(0-40 norm)? odstawiłem chlorelle bo zaczałem czuć sie po niej źle a dziś w czasie rutynowej kontroli lekarskiej dowiedziałem sie ze wzrósł mi ALAT- być moze po polopirynie i gripeksie.
Czy spirulina jest dobra(może wyleczyć) niedoczynność tarczycy?

Dobry Samarytanin
2017-04-24 20:50:49

Situs: to chyba Wiesia o tym pisała, albo ja o czymś nie pamiętam

Situs
2017-04-24 20:49:45

Eżbieto,
Zaczynasz przechodzić etap przebudowy mentalnej,duchowej gdzie pierwszym etapem tej przebudowy jest Nadwrażliwość.Sam DS ją na stronie opisywał ,słyszał dżwięki z dużych odległości..itp Poczytaj o jego przejściach.
Więc przygotuj się raczej na Walkę mentalną..Odbierasz bodżce ze zwiększoną siłą i wrażliwością,zaczynasz zauważać inny wymiar naszej rzeczywistości,
piszesz ...wydaję mi się że wszyscy udają tzn że to co mówią to nie oni..Tak jest faktycznie,gdyż wśrodku nas mieszkają nasze Dusze i tylko posługują się instrumentalnie naszym ciałem..Czas zaczął inaczej płynąć w twoim wnętrzu co oznacza ,że Twoje postrzeganie będzie posiadało od tej pory inną percepcję.Wizyta u lekarzy,u psychologa i psychiatry nic tu nie da.Twój stan ,stan przebudowy twojej wrażliwości oraz częstotliwości ,wibracji twojego ciała ulega zmianie.Być może zaczyna się też przebudowywać twoje DNA.Przebudowa DNA jest długotrwałym i często bolesnym procesem.Możesz spróbować wziąć jakieś tabletki ziołowe uspokajające lub pić herbatki ziołowe.Poeksperymentuj z ziołami.Może przestań pić kawe na jakiś czas,nie pij alkoholu.Czasem nawet zwykłe słodycze mogą szkodzić. Samo leżenie w łóżku może jest i dobre ale tam się nie schowasz przed wyzwaniami jakie przed Tobą stoją.
I nie jęcz,że ci z tym żle. Zobacz co Pani Wiesia w swoim życiu przeszła ..weż przykład i zawalcz!

Wiesława
2017-04-24 19:46:41

Elżbieto,
twoje problemy nie wynikają z otworzonego trzeciego oka... to nie ten wymiar ...

osobiście mam bardzo wrażliwy słuch, potrafię usłyszeć dźwięki nawet z kosmosu i głębi ziemi ...nawet te najdrobniejsze ....
ale kiedy te nasze dźwięki życia są dla mnie zbyt głośne, męczące, wiesz co się dzieje?
Wyłącza się mój słuch, a raczej dostosowuje się do dźwięku .... a kiedy jest zbyt głośno i nie mogę tego środowiska opuścić, wówczas zasypiam ... i może sobie grać obok mnie nawet 10 orkiestr dętych ... a ja śpię sobie słodko jak aniołek ... ku wielkiej uciesze moich przyjaciół, kiedy mnie obserwują z boku ....
bo jest już w moim ciele samoobrona przed uciążliwymi dźwiękami ( i innymi czynnikami), co inni nie mają o tym nawet pojęcia .... mój słuch sam się reguluje wg potrzeb ..... jakby jakiś niewidzialny duszek sterował skypem... czy radiem ....

twoje problemy wskazują na nadwrażliwość słuchu innej natury .... i zamiast łykać psychotropy raczej poszukaj konkretnej przyczyny. Czasami wystarczy aby mieć takie reakcje, odrobina wody w uchu czy stan zapalny.... lub inna przyczyna, która drażni ucho środkowe ....

Elżbieta
2017-04-24 19:12:07

Nie do tego stopnia to nie i całe szczęście że nie, bo chyba bym do reszty zwariowała. Po prostu dźwięki są mocniejsze, rano gdy się budze jest najgorzej bo wydaje mi się że wszyscy krzyczą , jestem bardziej zmeczona i caly czas serducho mi wali, oczy też mnie bolą i we wszystkim widzę niebezpieczeństwo. Jeszcze tak mi czas szybko leci. Może ty coś doradzisz Dobry Samarytaninie?
Bo ja naprawdę się boję, a gorzej jest z moją rodziną bo wysłali mnie do psychologa, a ta do psychiatry i leki mi przepisał. Kiedys to by mi się to przydało a teraz... Wszyscy w domu myślą że mam depresję bo nie wychodzę z łóżka, a ja po prostu się boję i nie wychodze tak z domu od trzech tygodni.
Ze słuchem do laryngologa tak ale co on moze zrobić ale zastanowię się.

Wiesława
2017-04-24 18:57:47

Tu znalazłam jeszcze jeden filmik MRI mózgu ... popatrzcie uważnie .... kto zainteresowany tematem ....

https://www.youtube.com/watch?v=7U-qLc2Bao4

Wiesława
2017-04-24 18:51:54

Elżbieta,
nie widzę u ciebie otworzonego 3-go oka ...

i radzę, odwiedź laryngologa ...

Wiesława
2017-04-24 18:48:11

Lukas,
pierwszym symbolem chrześcijaństwa nie był krzyż tylko kotwica, jeszcze za czasów Nerona kiedy trwała zacięta walka z Chrześcijanami ... kiedy ich krzyżowano, palono na stosach, rzucano na pożarcie lwom .... (później podobnie zachowywała się święta inkwizycja już pod dowództwem wyznawców Chrystusa .... ). Ten tradycyjny symbol krzyża jaki my obecnie znamy pojawił się gdzieś właśnie za czasów Nerona (gdzieś III wiek).... zamieniano kotwice na znany nam krzyż chrześcijański w ramach nowego odrodzenia ... to wówczas kościół zaczął zmieniać stare symbole na nowe ... w tym czasie rozpoczęło się także niszczenie nauki o reinkarnacji i wiele innych o podłożu duchowym.

Kotwica to potężny symbol, mówi się o Jezusie, "że był kotwicą", czyli duszą mocną i bezpieczną - WIELKĄ NADZIEJĄ.

Krzyż nie jest czymś nowym w chrześcijaństwie. Starożytni Egipcjanie używali krzyża Ankh, co oznacza życie, płodność, radość, równowaga.
W późniejszym czasie, krzyż Ankh został przerobiony podobnie jak swastyka na inne cele, przekręcono jej energię, najbardziej zniszczyli ją naziści.

Krzyż Ankh z pętlą znaczy życie wieczne.
I ciekawostka, taki sam krzyż znaleziono w Peru.... jak widać posiadali go nie tylko starożytni Egipcjanie.

Wspominałam już o tym nie jeden raz .... w mózgu człowieka też jest widoczny krzyż, (a raczej widać jakby ukrzyżowane ciało) szczególnie na badaniach MRI ... jako, że wszystko opiera się na krzyżu,.... krzyż jest ważnym symbolem naszego życia ...

https://youtu.be/4ujoWpq4a8M?t=18s

Moim zdaniem jest to zamknięty wymiar naszej duszy związany z niższą naturą człowieka - życiem na Ziemi ... ale jest to już wyższy układ limbiczny ... a kiedy przebudzi się w człowieku (kiedy ten układ jest już gotowy) Energia Kundalini wskrzesza go z martwych ... w przypływie nowych już bardzo potężnych energii, które nagle uwalniają z ciała wszystkie blokady, wprzódy następuje tzw, śmierć duchowa ... a później zmartwychwstanie ... jest to ogromny ból dla ciała i duszy, nawet może dojść do pocenia się krwią, ponieważ duchowa śmierć to zniszczenie całej naszej starej osobowości.

Potrzeba 3-ch dni, aby E. Kundalini przebudziła człowieka ... ale to nie jest jeszcze koniec jego obróbki przez tą energię. To może trwać jeszczez kilkanaście lat.

Ukrzyżowanie jest niewidzialnym, duchowym, kosmicznym wydarzeniem umysłu.
Ukrzyżowanie skupia swoją siłę w czaszce, która jest centralnym punktem świadomości umysłu i Świadomości Chrystusa. Wówczas człowiek ma wrażenie, że mu czaszkę rozrywa tornado na tysiące drobnych kawałków ....
i na wewnętrznej wizji widzimy jakby rozlatujący się puchar, wazon na takie tysiące drobnych cząstek, okruszynek ... a później dla odmiany widzimy jak ten puchar, wazon z powrotem się scala .... gdzie stopniowo nalewa się już inna mądrość i miłość ... już w innej formie okrytej światłem czyli Świadomością Chrystusową.

Całe nasze życie jest symbolem, trzeba umieć tylko te symbole znaleźć i dobrze umieścić w naszej rzeczywistości. Nic w naszym życiu nie jest dziełem przypadku czy bezsensownym zdarzeniem .... kto tak uważa, jeszcze bardzo błądzi a jego życie jest pełne sprzeczności.
Kto czyta wnikliwie moje art. znajdzie to wszystko, szczególnie osoby, które już są gotowe na przebudzenie. Te osoby nie będą walczyć ani z Buddą ... ani z Chrystusem .... są już obserwatorami całego życia i następnym dojrzewającym kosmicznym nasieniem.

Jeden z art. który znalazłam na prędce ... jest ich więcej ...

https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_alchemiczn...

Co do chrztu ... to ja mam do Was jedno pytanie:
czemu Jezus ochrzcił się w Jordanie?
Czyżby popełnił aż tak straszny błąd?

Dobry Samarytanin
2017-04-24 18:21:00

Elżbieta: No i widzisz aurę i czakry?

Elżbieta
2017-04-24 18:06:46

Pani Wiesławo ja chyba wiem dlaczego jestem taka wyczerpana, bo chyba otworzyłam trzecie oko za szybko, boje się strasznie, nie wiem co robić, czemu ja jestem taka... beznadziejna. Już nic nie będę z tym robić, nigdy przenigdy tylko proszę niech mi pani pomoże. Słyszę głośniej i jeszcze do tego wydaję mi się że wszyscy udają tzn że to co mówią to nie oni, najgorzej jak oglądam telewizję, dźwięki sa glosniejsze. ale nie jest tak źle chyba. Niech pani mi pomoże jak się da w ogóle, czy jest jeszcze szansa, czy da się to zmienić i jak(( Przysięgam dac sobie już z tym wszystkim spokój.Chciałam tylko przestać się stresować, a jeszcze ten stan pogorszyłam. Chyba nie można być już 'madrzejszym' niz ja...Nie napisalam tego wcześniej, gdy pisałam że jestem wykończona, bo myślałam że to nie to a jednak. Co mam robić. Wiem jestem niemadra ale zapamietam tą lekcje chyba do końca życia tak jestem wystraszona.

Lukas
2017-04-24 02:12:35

Witam serdecznie
Pani Wieslawo ciesze sie, ze pani jest. Zycze duzo zdrowia w pani pieknej pracy. Mam pytanie. Co energetycznie dzieje sie z niemowleciem podczas chrztu? Dlaczego znak krzyza na czole? Pozdrawiam wszystkich. Odpowiedz jest w nas. Milosc jest kluczem.

Wiesława
2017-04-23 22:50:42

Nic nie powiem... nie znam ...

Wiktor
2017-04-23 22:40:53

A co pani powie o Transerfingu rzeczywistości V Zelanda? jeśli można spytać

Wiesława
2017-04-23 22:06:38

Tarot ... o nie tylko chodzenie na smyczy astralnych bytów ... to otwieranie drzwi tak na płaszczyźnie duchowej jak i psychologicznej na rożne wpływy, to odwracanie energii, która może zmienić nasze przeznaczenie ...
to jest programowanie umysłu najczęściej pod wpływem wielkich traum, ponieważ wówczas ludzie najczęściej korzystają z różnej maści wróży, jasnowidzów.
Nasz dusza podobnie jak ciało ma swój system immunologiczny, kiedy człowiek wyczerpuje się emocjonalnie i fizycznie jego system jest osłabiony. Osłabia go także ciągłe czaro-wróżenie, szczególnie w necie, gdzie dziś każdy gada co chce ... a najwięcej jest tych czarno-wróży, którzy straszą nas na wszystkie sposoby co nadwyręża nasz system obronny, stąd też tyle odchyłek mentalnych, które coraz mocniej nękają ludzi ... dzisiaj depresje i choroby psychiczne kroczą w czołówce ponieważ ludzie wypełniają swoje umysły takimi negatywnymi informacjami, straszą się nawzajem ... jak nie końcem świata, trzęsieniami ziemi, wojnami, piekłem ... i przeżywają to piekło na ziemi na własne życzenie kiedy nieustannie pozwalają się bombardować negatywnymi energiami.
Mamy i tych dobrych wróży od białej magii .... wlewają w nas nadzieję, lecz z obserwacji wiemy, że tych czarnoksiężników jest dużo więcej .... i żonglują ludzkimi emocjami.

Taki człowiek sam staje się samo-twórcą złych rzeczy ... a jeszcze często płaci za usługi duże pieniądze.
Toteż jeśli chcecie być zdrowi na ciele i umyśle, chrońcie wasze dusze przed takimi informacjami ... i bardzo źle jeśli ktoś nie umie zamknąć tych drzwi i te stoją cały czas otworem ... taki człowiek żyje cały czas w towarzystwie negatywnych energii.
Ludzie, którzy rozumieją ten proces chronią swoją duszę przed takimi wpływami ...
i pamiętajmy, to my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasz los, przeznaczenie ...

Bartos13
2017-04-23 20:39:22

Wiem że tarot jest zły...tak to odczówam...ale jak próbuję to wytłumaczyć to brak mi argumentów...chciałbym poznać naturę tarota... i dlaczego jest negatywny? Wiem o możliwych manipulacjach niskich bytów, ale co jeszcze?

Mira
2017-04-23 19:34:32

Shanti jak zwykle czarujaca ale .......te misy .......wspaniale......

pozdrawiam

Wiesława
2017-04-23 18:20:04

Pozdrowienia od Shanti
http://imgur.com/a/QDe8S

Wiesława
2017-04-23 18:10:14

Oczyszczanie duszy przez Gracjanę ...
ano, starsi czytelnicy tej strony zapewnie pamiętają jeszcze gagę ... i jak mi oczyszczała na tej kg duszę moją ... .... i mnie też jakoś trudno o tym zapomnieć .... utrwaliło się to we mnie głęboko ....
a teraz nastąpiła w niej jakaś cudowna przemiana?!

Qwerty
2017-04-23 17:36:05

Hej, co sądzicie o oczyszczaniu duszy przez Gracjanę?

https://www.youtube.com/watch?v=0xAiJiHNXtM

ja
2017-04-23 00:35:47

duzo sliny to chyba duzo wody w organizmie.

Marcel92
2017-04-22 23:40:21

Sigma, o co dokladniej zalecasz nam sie modlic?

Marcel92
2017-04-22 23:39:39

Józefino!!
Jerzy Zięba mówił o tym że zakwaszaniem żoładka przez ocet jabłkowy da się wyleczyć łuszczycę, wspominał ze pewna kobieta tego dokonała.
Polecam obejrzeć ukryte Terapie na YT

Józefina
2017-04-22 19:06:04

Witajcie Kochani
Jak mozna wyjśc z łuszczycy głównie skóry głowy i problemów z watrobą / woreczek /
Pozdrawiam
dzieki z góry za informacje o leczeniu
renatakapel@wp.pl

Bartos13
2017-04-22 13:59:29

Bardzo ciekawa stronka...a tym bardziej mapka...mniej wiecej obrazuje poziom zainteresowania zmianami na ziemi w zależności od lokalizacji i liczby ludności...szczerze...mapka daje ciekawe możliwości na poziomie lokalnym...łatwiejsza organizacja - co przy pojedyńczych jednostkach w społeczeństwie zazwyczaj proste nie jest...

https://prepareforchange.coeo.cc

Andre
2017-04-22 10:44:32

Na razie nic nie ma na tej stronie obudzeni.net, więc nie ma nawet czego oceniać, a grupa na FB jest dostępna jedynie dla jej członków.
Ciekawe, czy chociaż jedna osoba z założycieli lub członków tej grupy obudzeni.net jest w pełni obudzona

Wiesława
2017-04-21 23:36:51

Krystian,
ta praca dla mnie, to na umowę czy zlecenie?Bartos13
2017-04-21 23:35:35

Strona o której wspomniałem została przeniesiona na nowy serwer i teoretycznie już działa...ponoć niedługo artykuły zaczną się pojawiać...z poziomu świadomości może być to bardzo fajne miejsce w necie...
Jest grupa ludzi która naprawdę pracuje by zmienić nasz obecny planetarny bajzel w coś lepszego...grupa na fb ma już ponad 10 tyś ludzi i ciągle przybywa(strona ta ma być wizytówką owej grupy)
Mało prawdopodobne że będzie na niej tyle różnorodnej wiedzy i informacji jak tutaj na RoS, ale mimo to pojawianie się takich stron cieszy...niczym światła świec rozjaśniających ciemność...

https://obudzeni.net/

Dobry Samarytanin
2017-04-21 23:30:31

krystian`: Czekać to sobie możesz na przystanku autobusowym, a nie wymagać od kogoś kogo się obraża długich wypowiedzi

Pozdrawiam i wysyłam na wakacje

sigma
2017-04-21 23:29:53

Potrzebuje pomocy w formie modlitwy i dobrej energii , abym mogla doładować sie w tym bardzo wymagającym momencie mojego życia i abym podejmowała decyzje zgodne z przewidziana dla mnie drogą. Bez wsparcia opatrzności nie poradzę.
Dziękuje

krystian`
2017-04-21 23:28:39

bi pani wie lepiej i czekam na sensowne odpowiedzi tu albo na stronie n=głównej bo mi zupełnie nie jest do śmiechu pozatym to bardzo długo historia w następnych dniach też się pani dużo dowie i wiedzy przybędzie tylko ...:d i niech pani napisze więcej o kontroli umysłu to napewno też mi się przyda na przyszłość...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne