REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
10. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Mira
2017-01-15 20:05:14

ojej widze, ze moja wypowiedz zostala obcieta...dlaczego?

Mira
2017-01-15 19:50:24

A ja mam pytanie jesli moge? Chodzi o to, ze szukam naturalnych srodkow uzupelniajacych mikroelementy w organizmie. Na przyklad magnez, ponoc najlepiej wchlaniany jest przez stopy moczac je w wodzie z sola Epsom. Ostatnio kupilam sol morza matwego i tu mam pytanie. Wiadomo, ze chlor wystepuje w naturze ale jakie dawki sa wskazane a jaka dawka jest juz toksyczna dla nas? W soli z morza martwego to jest (wedlug producenta) na kilogram: Magnez 60.000 - 120.000, Chlor 100.000 - 500.00 a Brom

Beata Dorota
2017-01-15 13:26:28

Meduzes ,
zostaw te rozważania ,poszukiwania i doświadczenia .
Tyle lat minęło i do niczego to ciebie nie doprowadziło.
Zacznij żyć dla siebie ,nie skupiaj swojej uwagi na innych .
Poczuj jak ty sam jesteś wyjątkowy , zauważ jak piękna natura cię otacza .
Żyj według swoich własnych zasad , ty masz się dobrze poczuć i ty masz czerpać radość
z bycia tutaj i w tej właśnie chwili.
Nie szukaj tylko istniej ,.

Dobry Samarytanin
2017-01-15 11:41:49

Zrobiłem na dole swojego arta spory dopisek odnośnie Keshe:
http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_keshe_wielka_na...

Wiesława
2017-01-15 09:32:07

... też mnie pognało na DI.pl .... i znalazłam lepsze kawałki ...
i wymiękam, głupota ludzka osiągnęła szczyt ...
i za takimi naukami podążają nasi polscy ezoterycy ....


cyt...."Facet robi Gansy do żarcia. Co miesiąc ci ludzie są coraz głupsi. Teraz widocznie jest jakaś moda na robienie sobie past do jedzenia. Jedzą Wodorotlenek potasu (KOH) i Wodorotlenek sodu (NaOH) zblenderowany z liśćmi."

Tłumaczenie Z Google translate opisu poniższego filmu (https://www.youtube.com/watch?v=pXfaUTDshRA), który jest po Francusku.

(PS. Niestety google translator ma spore problemy z tłumaczeniem)

Cytat:
///Energia w osoczu jest zdolny do wykorzystania jako nieograniczone źródło pożywienia i może następnie, w celu zapewnienia, że można zrezygnować z klasycznym i karmić wyłącznie podaży energii w osoczu (zwane także "prany" ). Moc plazmy jest w stanie karmić nasze ciało bez konieczności go, aby przejść przez fazę trawienia. W sytuacji skrajnego głodu, technologia ta może dosłownie uratować życie.

To Gans żywności, Po przygotowaniu, może być używany w plastra umieszczony bezpośrednio na naszej brzucha / brzucha lub owinięty wokół butelki z wodą. Wszystkie składniki odżywcze, które są w tej engramów Gans, zostaną przeniesione do naszego ciała, albo bezpośrednio (poprzez umieszczenie plastra na naszym żołądku EG) lub za pośrednictwem wody, którą pijemy (umieszczenia plastra wokół butelki)"/// (koniec tłumaczenia)

"Tu chyba chodzi o to, że w takim "Gansie" moczy się jakieś plastry które nastepnie przykłada się do ciała. I energia z jedzenia trafia do organizmu bez potrzeby trawienia. Czyli w skrócie, trzymając butelke w kieszeni nie będziemy głodni. Cieżko mi już zmiarkować, czy oni faktycznie to jedzą czy to tylko takie "energetyzowanie". Pewnie i to i to..."

Wiesława
2017-01-15 01:10:32

.. też mnie pognało na DI.pl .... i znalazłam lepsze kawałki ...
i wymiękam, głupota ludzka osiągnęła szczyt ...
i za takimi naukami podążają nasi polscy ezoterycy ....


cyt...."Facet robi Gansy do żarcia. Co miesiąc ci ludzie są coraz głupsi. Teraz widocznie jest jakaś moda na robienie sobie past do jedzenia. Jedzą Wodorotlenek potasu (KOH) i Wodorotlenek sodu (NaOH) zblenderowany z liśćmi.

Tłumaczenie Z Google translate opisu poniższego filmu, który jest po Francusku.
Cytuj:
Energia w osoczu jest zdolny do wykorzystania jako nieograniczone źródło pożywienia i może następnie, w celu zapewnienia, że można zrezygnować z klasycznym i karmić wyłącznie podaży energii w osoczu (zwane także "prany" ). Moc plazmy jest w stanie karmić nasze ciało bez konieczności go, aby przejść przez fazę trawienia. W sytuacji skrajnego głodu, technologia ta może dosłownie uratować życie.

To Gans żywności, Po przygotowaniu, może być używany w plastra umieszczony bezpośrednio na naszej brzucha / brzucha lub owinięty wokół butelki z wodą. Wszystkie składniki odżywcze, które są w tej engramów Gans, zostaną przeniesione do naszego ciała, albo bezpośrednio (poprzez umieszczenie plastra na naszym żołądku EG) lub za pośrednictwem wody, którą pijemy (umieszczenia plastra wokół butelki)"

Wiesława
2017-01-14 23:52:16

Oj DS, ty znowu psujesz co niektórym szyki .... idź już spać plazmowy misiu,
bo jeszcze na ciebie nieboraku spuszczą jakieś klątwy ... i co ja tu pocznę bez ciebie?
Bez twojej technologii za daleko nie pojadę ...

I powinieneś już wiedzieć, że ezoteryk ezoterykowi nie równy ....
ale kiedy już zaawansowany ezoteryk daje się nabierać na te sztuczki,
to szkoda tej całej naszej dyskusji.

Dobry Samarytanin
2017-01-14 23:24:16

Warto przeczytać wpis "C@smillo".
http://davidicke.pl/forum/fundacja-keshe-sekta-pseudo-techn...

Nie dajcie się nabrać na nie produkujące prądu magravy... już nie będę wspominać o plazmie jaką rzekomo mają produkować (ale tego nie robią). Dziwi mnie, że środowisko ezoteryczne tak mocno w tą ściemę wchodzi - to środowisko powinno mieć więcej rozumu! Można było się kiedyś na to nabierać, ale obecnie?

Jak chcecie plazmy to zainteresujcie się Międzynarodowym Eksperymentalnym Reaktorem Termonuklearnym (https://pl.wikipedia.org/wiki/ITER ) - w nim tworzy się faktycznie plazmę... a wygląda on od środka tak:
https://www.euro-fusion.org/wpcms/wp-content/uploads/2012/0...

Ciekawe zdanie:
"Program jest przewidywany na 30 lat (10 lat budowy i 20 lat pracy reaktora), i ma kosztować w przybliżeniu 10 miliardów €. Tym samym jest to drugi najdroższy na świecie program badawczy, droższy jest jedynie program Międzynarodowej Stacji Kosmicznej."

Magrav, który jest ściemą i zaczyna się mu przypisywać duchowe znaczenie kosztuje grosze przy kosztach prawdziwych urządzeń produkujących prawdziwą (a nie zmyśloną) plazmę.

Duchowa wyimaginowana plazma nie zasili komputera stacjonarnego, przykro mi!

STOKROTKA
2017-01-14 22:07:34

AGA1709 Prosze odezwij sie .Moj wpis 2017.01.13 lub e-mail johana5812@gmail.com.Co do osoby Pani Wiesi to trafila w dziesiatke i nie mam slow uznania i podziwu ,skad ta wiedza i genialny dar .

Wiesława
2017-01-14 16:27:51

Meduzes,
nie mam zamiaru aż tyle się rozpisywać w odpowiedzi na twoje wypracowanie...
więc powiem krótko ...
ja jestem tu i teraz i to jest dla mnie istotne !!!
I w tej chwili mało mnie interesują poprzednie moje inkarnacje .... one są obecnie dla mnie tak samo ważne jak zeszłoroczny śnieg w Vancouver, nawiasem mówiąc, którego w ogóle nie było ... tak samo mogło być z moimi morderstwami, na których udowodnieniu mi tak ci bardzo zależy ....

każdy sądzi według siebie ...
i raczej byłoby bardziej na miejscu, jakbyś bardziej zajął się analizą siebie ... moja nic ci nie wniesie w twoje osiągnięcia ... których ani ja ci nie odbiorę ani DS, zawsze będą tylko twoje ... jak moje są tylko moje i też nie ma siły aby mnie z nich ktoś okradł... i nie mam zamiaru poświęcać mojego całego dnia na argumentach z tobą ...
uznałeś, że jestem zła - w porządku ....
nie będę ci wytaczać armat,
bo nie mam ochoty prowadzić tej walki.
Nie widzę takiej potrzeby!

Dobry Samarytanin
2017-01-14 14:29:36

Meduzes: Powiem tak... jakbym miał problemy z rozpoznaniem prawdy to pewnie nie byłoby mnie na pozycji na jakiej jestem... to, że Ty masz jakieś problemy z tym związane to nie oznacza, że ja mam... i możesz sobie teoretyzować ile tylko chcesz... ja i tak będę myślał w swój sposób, bo on daje mi bardzo dobre rezultaty... i nie oznacza to tego, że jestem nieomylny... ale powiedzmy, że rzadko mi się zdarza mylić (według mnie).

Meduzes
2017-01-14 13:27:19

Przepraszam za dzisiejszy wysyp ale siedziało to we mnie od dłuższego czasu. Dodam wam jeszcze jako ciekawostkę że przez 5 lat SZUKAŁEM i teoretyzowałem... metodyka logiczno poznawcza.... i przyszło jedno jedyne doświadczenie (paranormalne) w normalny dzień ot tak po prostu które trwało może z 2-3 minuty ... i wszystkie moje teorie, zawierzenia, przeświadczenia i przekonania szlak trafił. Do dziś nie mogę się jeszcze pozbierać i nadal sobie logicznie odpowiedzieć jak prymitywny jest nasz logiczny mózg ...

Od tego momentu wszystko co mnie otacza to jedynie informacja. Nie wierzę nikomu i niczemu. W ogóle nie wierze i nie dam się przekonać do puki czegoś sam nie doświadczę i nie rozpoznam !!!!

Meduzes
2017-01-14 13:10:40

I zapomniałem dodać: teoretyzowanie nie jest złe bo pozwala otwierać się na nowe rejony do osobistego doświadczenia ... jednakże teoretyzowanie jest jedynie informacja i możliwością do sprawdzenia A NIE WIEDZĄ CZY TEŻ PRAWDĄ OBJAWIONĄ.

Meduzes
2017-01-14 12:53:46

DS - Na mojej drodze rozumienia rozpoznałem dwa podejścia do słowa WIEM. A ponieważ i JA i TY i wielu tutaj zebranych nie mamy świadomego kontaktu ze źródłem bazujemy na logice i na tych właśnie dwóch sposobach poznawczych.

TEORETYCZNY
------------------
Czytasz, oglądasz, szukasz informacji ze źródeł, wsłuchujesz się w autorytety, analizujesz, dedukujesz, wyciągasz powiązania, wspólne wątki, wnioski, domniemujesz, zakładasz, zawierzasz i utwierdzasz się w przekonaniu stawiając tezę WIEM. I nie ma to nic wspólnego z WIEDZĄ a co jedynie prawdopodobieństwem że rzeczywiście tak może być jak mówią. Teoretyzując niestety podchodzimy do sprawy ANALITYCZNIE, LOGICZNIE, ROZUMOWO...

Pytanie jest czy w jakikolwiek sposób jesteś SAM OSOBIŚCIE to POTWIERDZIĆ nie przeżywając na sobie tego o czym mówią te autorytety ?!

Nie jesteś ... i bądź sam ze sobą szczery ... Nie masz przebudzonej kundalinii jak Wiesia i do puki tego namacalnie lub duchowo nie doświadczysz możesz jedynie zawierzyć Wiesi w słowa które ona mówi.

CZy istnieje reinkarnacja ?! NIE WIESZ ... jest na to bardzo ale to bardzo duże prawdopodobieństwo że TAK ale do puki nie doświadczysz swoich poprzednich wcieleń (w snach wizjach, błyskach świadomości czy też innych metodach) ... nie wiesz bo ciągle musisz wierzyć i zakładać. Ciągle rozgrywasz to LOGIKĄ


PRAKTYCZNY
----------------
(doświadczone): gdzie wiedza ma potwierdzenie w odczuciu, przeżyciu, aktywnym uczestniczeniu, gdzie mądrość została rozpoznana będąc obiektem doświadczenia. Czasem są to rzeczy wzniosłe, czasem upadlające ale dzięki temu że się coś przeżyło (emocje, uczucia, stany) można powiedzieć że jesteś w jakiejś dyscyplinie WIEDZĄCYM.

Przykład praktyczny: miałeś ataki demonów ?! wiesz jak wygląda ta rozgrywka !? Możesz powiedzieć z uniesioną głową WIEM że one istnieją !!!! Bo tego doświadczyłem....

I choćby świat się walił a ciebie by przypalano gorącym metalem to czego doświadczyłeś osobiście (na sobie) nie musisz kwestionować gdyż ta wiedza ma wymiar poza logiczny. Nikt ciebie z tej wiedzy nie rozkradnie... nigdy też nie poddasz wątpliwości tego czego doświadczyłeś.

W teorii każdego można przekabacić. Wmówić mu, przekonać go, zasypując pięknymi wzniosłymi ideaii, kwestia tego jak ciebie podejsć i przekonać. Natomiast gdy coś przeżyłeś na sobie mogą walić w ciebie młotem a ty nadal będziesz stabilnym murem ... bo masz fundament ... nie teoretyczny i zawierzony lecz praktyczny i doświadczony...

I żeby przykładów długo nie szukać wypowiedź WIESI:

"...ja szukam tego czego sama doświadczam, szukam odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje ... bo wiem, że to ma jakąś swoją przyczynę ... i sama muszę do pewnych rzeczy dojść ...

nie mogę śledzić wszystkich książek, przekazów, jasnowidzów, podążać za wszystkim co się dzieje na tym świecie i nie tylko, bo to można tylko rozum stracić ... tego nie da się uczynić w formie fizycznej ... "

A ponieważ jesteśmy wzrokowcami posłużę się przykładem z filmu …Co oznacza wiedza teoretyczna a co oznacza wiedza praktyczna i jaki wymiar poznania ona wnosi. Fragment filmu bardzo wymowny:

http://www.cda.pl/video/5530250d - proszę przewinąć na 45:30


===============================

Którą formie poznawczej bardziej ufasz DS ?!

===============================

A TERAZ POTEORETYZUJMY


Inny wątek ale bardzo mocno powiązany który może wam dać mocno do myślenia . Mowa o tym jak wąsko postrzegamy nasze życie. Jak jesteśmy mega ograniczeni.

Podobno dusza wciela się w ciało ludzkie by przepracować coś na planie fizycznym. My z kolei jesteśmy biorobotem (człowiekiem) z mocno okrojoną świadomością. Nie znamy założeń duszy na wcielenie bo nie mamy świadomego połączenia ze źródłem . Przeżywamy to życie według swojej logiki i rozumowania. A więc my żyjemy po swojemu a dusza „wplątuje” nas w przypadkowe zdarzenia, sytuacje … Dla duszy nie jest istotne czy coś jest dobre, złe, nijakie mdłe, nie angażuje się w twoją logikę, twoje przemyślenia, rozmowy, interpretacje. Dla duszy ISTOTNE SĄ EMOCJE i UCZUCIA … bo tylko emocje i uczucia dają informację zwrotną dla duszy by wypełnić cel jaki sobie obrała na te wcielenie. A więc coś co jest cenne dla duszy nie musi być cenne dla biorobota człowieka. Dusza cały czas się uczy i wplątuje nas w nowe doświadczenia by zebrać informację, informację które zebrała już wcześniej przekazuje intuicyjnie do biorobota!!!!

I teraz popatrzcie na naszą ograniczoną percepcję postrzegania świata:

„Nie muszę zabić człowieka aby wiedzieć” – Wiesiu zakładając że istnieje reinkarnacja, poprzednie wcielenia, i że było ich masakrycznie dużo, jaką masz pewność że tego nie dokonałaś w przeszłości by DZIŚ WIEDZIEĆ !? Skąd twoja dusza zebrała informacje !? Skąd wiedza ?! Dusza nie myśli !!! Dusza otrzymuje informacje zwrotne z uczuć i emocji kochana …

„W narkotyki też powinienem pójść (lub chociaż spróbować), aby przekonać się, że to zła droga?” DS. – to samo pytanie tyczy się ciebie ?! Dlaczego intuicyjnie wiesz że nie musisz badać tego tematu ?! Wiem że nawet logika podpowiada że to nie ma sensu ale zauważ że często robimy w życiu rzeczy które są dla nas nielogiczne ale i tak je robimy ?! Skąd impuls by coś zbadać !?

Czytamy mnóstwo książek o elektryczności ale palca do kontaktu i tak włożymy

My ludzie ze swoją okrojona świadomością widzimy świat LOGICZNIE. Bazujemy na schematach czyli co większość uzna za dobre to jest DOBRE a co większość uzna za złe to jest ZŁE … Postrzegamy po przez swoje organy percepcji (wzrok, słuch, węch, dotyk) i tworzymy uczucia i emocje. One czasami bolą … ALE ONE MAJĄ BOLEĆ by informacja dla duszy była spójna i klarowna. To że ktoś jest totalnym kretynem bo zabija psa z punktu widzenia człowieka jest ohydne … z punktu widzenia duszy jest jedynie doświadczeniem by zebrać informację.

Mamy na świecie mieszankę dusz w różnym stadium rozwoju. A więc wcielają się istoty które mają rożne rzeczy do przepracowania. Dla starych dusz ogrom cierpienia jaki wyrządzamy sobie wzajemnie na tą chwile jest nie do zaakceptowania … boli, złości, rozrywa wewnętrznie. Niestety są i młode dusze, jak i niemowlaki…

I świat jest jaki jest …

Jestem otwarty na dyskusję w tej dziedzinie … Nie będę płakał i nie stracę autorytetu gdy okaże się że się mylę … nie ma nic do stracenia, Jest to TEORETYZOWANIE ...nie jestem tu po to by walczyć o moje rację. Szukam zrozumienia w szerszym spektrum … Ponieważ tego do tej pory nie przeżyłem (nie doświadczyłem) jest to jedynie na razie tylko teorią i bazą do przemyśleń …

Pozdrawiam poszukujących.

Anka
2017-01-14 12:02:41

Kochani Wiesiu iDS . Bardzo dziękuję za wasze komentarze. Ilość informacji z jakimi stykam się ostatnio oraz myśli które do mnie przychodzą na temat istoty własnego bytu, wyborów oraz dróg rozwoju własnej świadomości jest tak duża że czasami zastanawiam się czy wszystko ze mną OK . I ta samotność w odkrywaniu siebie jest najbardziej męcząca. Jeszcze raz pozdrawiam Was życząc wszystkiego dobrego na początku tego Nowego Roku.

Dobry Samarytanin
2017-01-14 10:57:42

Anka: jak te materiały Cię przyciągają to najwidoczniej coś jest na rzeczy... też byłem mocno przez te materiały przyciągany

WINGMAKERS: PROJEKT STAROŻYTNA STRZAŁA
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_wingmakers_p...

NAJCIEKAWSZE FRAGMENTY KSIĄŻKI "WINGMAKERS: PROJEKT STAROŻYTNA STRZAŁA"
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_najciekawsze...

Wiesława
2017-01-14 02:44:21

Anka,
szczerze ... nie czytałam w całości ich przekazów, z tego co czytałam z dużą ich treścią się zgadzam .... to działka DS, może on ci więcej powie ....

ja szukam tego czego sama doświadczam, szukam odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje ... bo wiem, że to ma jakąś swoją przyczynę ... i sama muszę do pewnych rzeczy dojść ...

nie mogę śledzić wszystkich książek, przekazów, jasnowidzów, podążać za wszystkim co się dzieje na tym świecie i nie tylko, bo to można tylko rozum stracić ... tego nie da się uczynić w formie fizycznej ...
a często doświadczam czegoś poza ciałem (a nawet w czasie snu) ... i często tak się dzieje, że kiedy do niego wracam w tej samej chwili już nie pamiętam w 100% co się dokładnie wydarzyło, chociaż jeszcze sekundę wcześniej było to czyste i klarowne, jak również treści przekazu, chociaż były one mądre i piękne i wydawało się, że zapomnieć tego nie można ...
pozostaje to, co nam jest potrzebne na tą chwilę do życia, albo nagle przychodzi do głowy .. nie wiadomo skąd?! Jakby jakaś wielka intuicja nam podpowiadała, ale jej głosu nie słyszymy, to się zapala nagle w głowie niczym światło ...
jakby było inaczej, nie moglibyśmy tego wszystkiego w tej formie fizycznej udźwignąć .... toteż część tych przekazów jest wkładana do naszej pamięci, jest już w nas zapisana, ale może objawić się znacznie później.... często może wracać w czasie snu i przypominać, że termin tego zdarzenia się zbliża ... albo w czasie snu przeciekają do naszej świadomości zdarzenia z poprzednich wcieleń.

Wiesława
2017-01-14 02:19:57

Przemek,
jest różnica między olejkami z płatków kwiatu róży i olejkami z drzewa różanego ....
najczęściej drzewa różane, z których robi się olejki rosną w Brazylii, służą do wyrobu mebli i innych ozdobnych przedmiotów, biżuterii, różańców .... nazywają się Aniba Rosaeaodora. Olejki z drzewa pozyskuje się za pomocą destylacji z parą wodną ... te olejki mają b. silne właściwości przeciwbólowe, antydepresyjne, antyseptyczne, służą jako naturalne dezedoranty, utrzymują ciało w świeżości, niezmęczone,
to olejek, który nam zapewnia dobrą kondycje całego ciała, szczególnie kojąco wpływa na mózg, toteż potrafi b. szybko wyciągnąć nas z głębokiego smutku, np żałoby ....stymuluje również funkcje metaboliczne i hormony ...

trudno opisać wszystkie olejki, jest ich, tych bardziej znanych, parę setek, a na całym świecie pewnie z parę tysięcy... ja przerabiałam książkę, w której było około tysiąca ....
nam wystarczy w życiu zaledwie kilka, w zależności do jakich potrzeb ich używamy i do jakich mamy najlepszy dostęp.

Anka
2017-01-14 00:17:28

Pani Wiesławo
Co pani sądzi o Wingmakers ?Jakie jest Pani zdanie na temat ich przekazów. ? Temat wprawdzie nie nowy ale ostatnio z jakieś przyczyny dla mnie aktualny. Niedawno natknęłam się na ich materiały pomimo,że są trudne to jednak mnie bardzo zainteresowały Pozdrawiam

przemek
2017-01-13 23:26:54

Czy olejek z drzewa różanego to to samo co olejek różany? kupiłem taki, gdyz sprzedawca twierdził że tak jest ale jakoś mam wątpliwości dlatego pytam.
Osobiście i z całego serca chcę odziekowac Twórcom strony za dział medyczny w szczególności za multum pracy jaką wkładacie w tę stronę i że nam pomagacie. Ta Kurkuma to naprawdę rewelacyjna sprawa. Co prawda ALAT-u wątrobowego nie obniża ale za to na bóle stawów działa rewelacyjnie. Przez pół rąku nie moglę odgiąć lewej reki do tyłu a teraz jest dużo lepiej po dwóch tygodniach regularnego brania kurkumy po pół łyżeczki dziennnie z pieprzem. brałem kiedyś na wątrobe gdy miałem hcv ale za bardzo na obnizenie alatu nie pomogło(duzo bardziej już miód i propolis) Kurkuma jest nawet składnikiem leków na stawy.

Aga1709
2017-01-13 22:36:07

Pani Wiesławo ,
Nie ma żadnych nieporozumień z numerologią z Pani strony......interesują mnie liczby i numerologia i proszę mi wierzyć nie wiedziałam tego że, liczba 17 jest związana z darami Ducha Św, a uważam że jednak to prawda , a tej prawdy dowiedziałam się od Pani.
Dziękuje Bardzo.

Elzbieta
2017-01-13 20:55:41

Witam serdecznie od kilku już lat mój syn stracił wiarę, proszę o modlitwę w intencji jego nawrócenia. Pozdrawiam i dziękuję.

Wiesława
2017-01-13 19:44:37

Nieporozumienia z numerologią, to jeszcze jeden dowód na to, że nie powinnam tego robić więcej na KG .... tak jak stoi w regulaminie.... i na przyszłość tego będę się trzymać!
Takie wpisy będą ignorowane.


Małgosia
2017-01-13 19:40:48

Przepraszam za ten usmieszek w moim wpisie ponizej, mial byc smuteczek
Rodziny ludzi uzaleznionych przezywaja czasami okropne chwile, momenty, szczegolnie dzieci

Stokrotksa
2017-01-13 18:40:39

AGA1709 Mamy te same doswiadczenia z liczba 17 bardzo prosze o kontakt na e-maila johana5812@gmail .com Pozdrawiam Anna.Tutaj robie przerwe

Wiesława
2017-01-13 18:08:47

Czy wreszcie nastąpi jakiś przełom w szczepionkach?
Już wkrótce się dowiemy ....

http://dobrewiadomosci.net.pl/14420-donald-trump-nominowal-...

Młagosia
2017-01-13 18:06:34

DS narkotykow lepiej nawet NIE probowac...niszczyc swoje zdrowie i zycie.
Dobrze napisales nie trzeba we wszystko wchodzic, wystarczy jak inni opowiadaja, co w tym siedzieli i przezywali swoje zyciowe tragedie, oni i ich rodziny

Wiesława
2017-01-13 17:29:24

Nie muszę zabić człowieka aby wiedzieć, że to nie właściwa postawa....
nie musi mi tego udowadniać sąd ... sama rozpoznaję co jest dobre a co złe ...
bynajmniej się staram i w porę odrzucam niewłaściwe zachowania ...
a tym bardzie nie wchodzę świadomie do tej wody ...
to żaden rozwój duchowy ....
takimi "oświeconymi:" piekło wybrukowane ...

Dobry Samarytanin
2017-01-13 17:08:19

W narkotyki też powinienem pójść (lub chociaż spróbować), aby przekonać się, że to zła droga? Mogę przecież przeczytać opinie ludzi, którzy je brali i jak to u nich później wyglądało... i wtedy sam mogę zdecydować czy warto w to wchodzić czy jednak nie warto Tak czy siak ja podziękuję za narkotyki i nie skorzystam

Nie wszystko musi być przez nas dotknięte, aby coś wiedzieć.

Wiesława
2017-01-13 16:53:17

Kto wywołuje energię strachu i chce za wszelką cenę doprowadzić ludzi do paniki?

Ten, który się tą energia żywi .... który żyć bez niej nie umie!

A może panu Keshe jest potrzebna energia strachu do tej sztucznej inteligencji magravów, gansów czy czego tam jeszcze jako paliwa ?
Może to nasz strach ma rozgrzewać tą jego technologię?
Toteż systematycznie nas zagrzewa do produkcji negatywnej energii?

Już w październiku 2016 miało nie być Los Angeles ... a ja w tym czasie właśnie w Los Angeles spokojnie odpoczywałam na słoneczku na lotnisku .... w oczekiwaniu na samolot do Vancouver ...
i zatrzęsło się kilka razy lotnisko, kiedy lądowały na nim potężne piętrowe samoloty ....
największy był z Rosji i drugi podobny z Francji ....
oj trzęsła się ziemia, oj trzęsła ....


Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne