REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
STOKROTKA
2017-03-06 17:00:44

PANI WIESIU -jak pomoc duszom szukajacycm ratunku....przy ziemi .Przepraszam ,ze pisze drugi raz bo moglam nie podac imienia PANI wola czy wpis sie ukarze .z powazaniem Anna

Dobry Samarytanin
2017-03-06 13:17:44

Iza: regulamin punkt nr. 2.

Iza
2017-03-06 11:51:32

Dzien dobry bardzo mnie zainteresowal wpis o KUNDALINI szukam kogos zeby porozmawiac na ten temat chcialabym zeby mi ktos wyjasnil co sie ze mna dzieje od pewnego czasu .jak mozna sie z Pania Wieslawa skontaktowac?? pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2017-03-05 23:17:03

Myślę, że ten wpis powinien wejść, aby było jasne, że było dwóch Bartków... zmiana nicku to świetny pomysł

Bartek
2017-03-05 23:15:09

Informacja dla Pani Wiesławy i DS. Z tego co zauważyłem pojawiło się więcej Bartków na Księdze gości. Aby nie dochodziło do pomyłek postanowiłem zmienić nick na "Bartos13". Znacie ip, więc dla was nie powinien być to problem...a mi to ułatwi poruszanie się tutaj...

Beata Dorota
2017-03-05 22:21:00

Wiesiu pozdrawiam serdecznie Ciebie i D.S a także czytelników waszej strony.
Kocham kolor zielony a ten rozświetlony ,który jest tłem Twojego zdjęcia ,wygląda szczególnie uroczo i promiennie.
Czas jakiś nie odzywałam się tutaj ,bo przeprowadzka mojej córki i remonty pochłaniają dużo czasu .Teraz pracuję w ogrodzie ,aby stworzyć moim królikom własny teren i oddzielić je od tarasu . Deszcze tu padają często ,co spowalnia pracę.
Zadania jakie przydzielił ,każdemu z nas ,nasz Ojciec ,Uniwersalna energia ,wszystko czujaca dusza ,są różne ,tylko narzędzia jakimi mamy się posługiwać ,aby je wykonać są takie same.
Dlatego dziwi mnie , że kiedy wiemy , rozumiemy , czujemy ,to dlaczego krzywdzimy drugiego człowieka , inne stworzenia żywe .
Myślę ,że warto się zatrzymać nim pójdzie się dalej ,zmienić mentalność i poszerzyć świadomość .
Muszę sie przyznać ,że nie jest to łatwe , czasami wręcz jak praca Syzyfa .
Myśl jak wiemy jest energią ,formujmy więc ją, jak czystą kule światła ,niczym
niezanieczyszczoną , która będzie się poszerzać i rosnąć bez końca w miłości i boskiej chwale a to na pewno pomoże aby inne kule mogły się umyć w jej blasku.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam ,

Wiesława
2017-03-05 20:06:13

Tia, i na tym przykazaniu można już skończyć całą dyskusję ...
toteż ciężko jest zrozumieć tych Chrześcijan, którzy tego Przykazania Miłości nie przestrzegają ...i licha ta ich wiara .... i daleko im jeszcze do naśladowania Jezusa Chrystusa, który pokazywał ludziom drogę do miłości ... dla wszystkich bożych istot na tym świecie.... nie czynił wyjątków ....
"weź swój krzyż i naśladuj Mnie" ... nie znaczy
- weź swój krzyż i prześladuj innych za ich wiarę, inną religię, etc,
wiec komu na tym zależy aby tak mocno przekręcać słowa Jezusa?

Andre
2017-03-05 19:30:55

Chyba niewielu wyznawców wie o przykazaniu miłości W sumie to taki fundament nauk Jezusa:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przykazanie_mi%C5%82o%C5%9Bci

Poza tym najważniejsze przykazanie "Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem" nabiera dużego znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Bóg jest we wszystkim i we wszystkich żywych istotach, zarówno tych mniejszych i większych. Włączając do tego naukę "co posiejesz to zbierzesz" wychodzi, że tak jak traktujemy wszystko w czym jest Bóg, tak my będziemy traktowani Dlatego dbanie o wszystkie boże istoty jest bardzo ważne. Jak traktujemy innych, tak my będziemy traktowani. Im więcej dajemy od siebie za darmo, tym więcej otrzymamy. Tworzymy w ten sposób tzw. "dobrą karmę", która jest ważna w duchowym wzroście

Wiesława
2017-03-05 19:05:12

Dobry temat pod dyskusję ...

czy ważniejszy dla Boga to ten człowiek co tylko modli się na Jego cześć i piętnuje innych za brak wiary ...

czy ten, który dba o wszystkie boże istoty, które mieszkają na tym świecie ... bez względu na ich wiarę ... zatroszczy się i nakarmi białego i czarnego ... i żółtym nie pogardzi .... i nie spowiada go z jego wiary ... a tym bardziej nikogo nie nagina do swojej wiary?

Wiesława
2017-03-05 18:56:07

O tych głośnych wyznawcach i próbujących za wszelką cenę publicznie okazać swoje 'boskie" oblicze mówił też Jezus Chrystus .... to ci zasiadają najczęściej w pierwszych ławach w kościele, ci robią największą wrzawę w około siebie... musi ich ksiądz i świat zauważyć ..... ... jak to Bogu służą.
Tylko jak trzeba choremu, biednemu podać talerz zupy, czy kromkę chleba, to ich nie ma ...
bo oni mają Jezusa Chrystusa na ołtarzu ...
a ten co karmi potrzebujących nosi Go w sercu.


Andre
2017-03-05 18:42:30

Takie publiczne wyznawanie wiary idzie raczej w drugą stronę.. Yogananda mówił, że miłość do Boga nie powinna być na pokaz i powinna być skierowana do wewnątrz, a nie na zewnątrz żeby wszyscy słyszeli jak bardzo go kochamy.
Podał nawet fajny przykład. Była sobie pewna kobieta, która przez większość czasu głośno śpiewała Panu. Jej mąż w ogóle nigdy przy niej nie wspominał o Bogu, dlatego kobieta ciągle modliła się o jego nawrócenie. W rzeczywistości jej mąż był od niej duchowo wyżej rozwinięty, ponieważ w milczeniu miał ciągły kontakt z Bogiem. Żona odkryła jego sekret, gdy usłyszała jak przypadkowo przez sen mówił do Niego.

Wiesława
2017-03-05 18:32:47

Turkeys pewnie się już zdenerwowały bo Amerykanie za dużo ich zjadają ... postanowiły więc wziąć sprawy we własne łapki .... i o mało co nie dokopały babci ....

https://www.youtube.com/watch?v=QUL_eVQfEIQ

a tak szczerze mówiąc, nie znam się na obyczajach indyków ...

Wiesława
2017-03-05 18:18:16

Ja śpię ... a DS banuje ... chyba się wkurzył jak zobaczył, jak się ze mną co niektórzy próbowali bawić w nocy .... nie wpuszczałam już tych wpisów ... bo to przypomina zabawę z piaskownicy, zamiast dorastać to wy co niektórzy coraz bardziej dziecinniejecie ....

jak nie Roma, co za wszelką cenę chce mnie egzorcyzmować .... pokrzykuje w moim kierunku bzdury, każe mi wyznawać publicznie Jezusa Chrystusa, jak za świętej inkwizycji bo myśli, że jak mnie nawróci w chwili kiedy ja na głos wykrzyczę, że kocham Chrystusa, to ona będzie nade mną roztaczać władzę i razem z nią będę słuchać Radio Maryja .... i klaskać tam, gdzie ona klaszcze ... jednym słowem, chce zawładnąć moim umysłem, sprowadzić mnie do swojego poziomu .... i pokazać mi swoja wyższość, władzę ....

oj poprzewracało wam się co niektórym w głowach ...
zamiast mądrzeć na duchu ten u wielu zachowuje się tak, jakby najadł się szaleju ....

Wiesława
2017-03-05 18:02:21

Ta wiedza sama się otwiera kiedy budzą ci się twoje wyższe pola świadomości, które poruszy w tobie DNA ...
czasami pytacie skąd mam takie wiadomości... ano stąd, wiele przebudziło się w ciągu kilku tygodni, pamiętam ten okres, to było coś niesamowitego, w dzień i noc kręcił się we mnie film .... z przeróżnymi informacjami, a to tylko budziła się pamieć komórkowa.
Najbardziej byłam zaintrygowana pismem... wiem, że część nie była z tej ziemi ....a później tych info stopniowo przybywa .... w zależności od zapotrzebowania ... wiem, że potrafię szybko odnajdować to czego potrzebuję ....
jest to niesamowicie ciekawy proces.

Bartek
2017-03-05 13:26:02

Czy zna Pani sposób na odblokowanie wiedzy i umiejętnosci z poprzednich wcieleń?

Dobry Samarytanin
2017-03-05 12:01:12

Sylwester: Indyki chyba tak mają, że lubią się wokół czegoś kręcić

Turkeys and the tree
https://www.youtube.com/watch?v=FWqPWzO4O70

Sylwester
2017-03-05 11:41:09

Witam

Pierwszy raz w życiu widze coś takiego,wiec wklejam,może ktoś z Was bedzie wiedział dlaczego te indyki tach chodza koło zabitego kota?????
Czy to coś w rodzaju pomocy w odejścu duszy kota na tamten śwat?czy może tak jak w tytule chcą mu przywrócic w jakis sposób życie???
Dziwne to jest,ale wychodzi na to,że zwierzenta też w jakiś sposób postrzegaja ten swiat duchowo.

https://www.youtube.com/watch?v=hbt7ib633T4

Dobry Samarytanin
2017-03-05 09:06:47

Piotr: a powiedziały tobie Świetliste Istoty, że masz już tutaj dożywotniego bana? Żegnam i nie licz na to, że jakikolwiek twój wpis tutaj jeszcze wejdzie.

Wiesława
2017-03-05 00:28:06

Powiedziały Piotrze,
toteż mocno zamykam przed tobą furtkę aby twoje złe energie tu nie przelazły... ... nie dla psa kiełbasa ....
nawet nie wypijemy herbatki ....

ale dla tej twojej lepszej strony posyłam Boże Światło ...


Piotr
2017-03-05 00:07:29

Nie powiedzialy Pani swietliste istoty i Jezus o tym , ze ja po Pania przyjde?

Wiesława
2017-03-05 00:07:03

STOKROTKA,
tak na marginesie .. niektóre nicki i ich posty są blokowane,
zauważyliśmy, że tylko wystraszają ludzi na tej kg ....

Wiesława
2017-03-04 23:15:27

Bartek,
przyjdzie taki moment, że większość ludzi je ujrzy ....

Wiesława
2017-03-04 23:10:00

Nie wolno się bać ... strach tylko potęguje ludzką bezsilność ...

boimy się tego czego nie rozumiemy
a najgorsze jak w tej własnej nieświadomości niszczymy innych ...
ludzie ludzi wysyłają do piekła ... bo se myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i świat musi się im podporządkować, musi czynić im spowiedzi i wyznania ... uważają się za coś lepszego ...
I nie utożsamiaj STOKROTKO tych słów do siebie ...

mam tu jeszcze 1 film .... świat przytomnieje i te filmy są coraz to lepsze ... w dodatku oparte na faktach autentycznych ... i nie tylko Ameryka jest pełna zła ... cały świat jest w nim zatopiony ...

https://www.youtube.com/watch?v=1ZLV_SYxkME

i tą kwestię rozumieją najlepiej osoby o medialnych zdolnościach, i mistycy, którzy mają jeszcze większy wgląd te pola rzeczywistości. To u tych trzeba szukać wiedzy na ten temat i ratunku a nie u wątpliwej wątpliwości cudaków, których narodziło się na tym świecie bez liku ....

to dzięki takim pseudo-duchowym nasza ziemia jest przesączona morzem niewinnej krwi, to oni palili stosy, to oni torturowali ... w dodatku w Imię Jezusa Chrystusa... to czyniły ręce tych much belzebuba, szef nie plamił sobie rąk niewinną krwią .... ... tylko sie cieszy, ze znalazł głupków, oprawców, morderców, oszczerców ...
to oni uważają, że Bóg dał im takie prawo, że mają ustawiać innych do wyznań wiary... a jak nie słyszą odpowiedzi, to pod egzorcyzm albo maczetę ... rozprawić się z niewiernym w imię Miłosierdzia Bożego...

Bóg nie oczekuje od nas takich wyznań, On dobrze wie, kto komu służy i w ilu procentach ... tak tylko wojują demony, aby ludzi poróżnić, skompromitować i w ostateczności zabić ... oczywiście w Imię Jezusa Chrystusa ... a jeszcze powiedzą, że chcą ci duszę ocalić .... a ile takich wyklętych dusz po rozliczaniu ich przez świętą inkwizycję do dziś pokutuje przy ziemi, szukając wiekami ratunku .... przestraszone, pełne winy, że ich Bóg odrzucił, że uczynili coś złego ... a ich największą winą było to, że lepiej znali ten boski świat, jego naturę i boski porządek wszechświata .... a ci przeklęci kłamcy ich zamordowali!

Tak samo pokrzykiwali za Jezusem Chrystusem ... i tak samo zniszczyli Go swoją zakłamaną wiarą.

Bartek
2017-03-04 23:01:58

Tak zaczolem go oglądać myślałem że to coś nowego ale jak powiedział że mantry to ogłupianie i teraz o czakrach to zapaliła mi się czerwona lampka nie wiedziłem jak to wszystko połączyć do kupy ale tak jak mówicie więcej go nie oglądam ale też drugiej strony czy da się udowodnić istnienie czakr

STOKROTKA
2017-03-04 21:33:48

PANI WIESIU chodzi mi o to ze przygladam sie z boku KSIEDZE GOSCI ,bo wpisy co niektorych to strasza ,pobladzili.Ja sie tego boje .Cokolwiek bym napisala ktos moze to zle odebrac. Dziekuje

Wiesława
2017-03-04 20:44:19

Stanie z boku nie jest dobrym rozwiązaniem ....
cienie człowieka też są częścią jego duchowości ...
a tym bardziej oczyszczanie świata z negatywnych energii, szczególnie oczyszczanie zagubionych dusz ... których całe chmary są uwięzione przy Ziemi ...
to one baderując nas na różne sposoby, czasami bardzo boleśnie przypominają nam o sobie, zwracają na siebie uwagę, że czekają na naszą pomoc ... a baderują najmocniej tych, którzy potrafią im pomóc ... nie idzie głodny do głodnego po kawałek chleba, tylko do tego kto ma chleb i potrafi się z nim podzielić ... zrozumiałam to, kiedy do mnie przychodziły dusze potrzebujące ... zrozumiałam też komu to przeszkadzało ... i wam próbuje otworzyć głowy na ten poziom świadomości ....

i bycie w tych czasach tak ważnych dla nas, dla Ziemi tylko strusiem, który chowa głowę w piasek przed trudnościami to zła droga .... i spokojnie czekać na innych, że to ktoś posprząta ... to też nasze brudy .... jak nie z tego to z poprzednich żyć.

Te filmy, które dałam to w celach naukowych ...bo dobrze widzimy na tej kg, gdzie jest problem, co piszą ludzie nie tylko tu, również na prywatnych e-mailach, są atakowani ...
i te filmy są również przypomnieniem dla tych, którzy chowają głowy w piasek, że nie wszystko na tym świecie jest takie czyste i piękne, że nie tylko miłość fruwa między nami ...
o tym samym mówił kiedyś Jezus, kiedy jeszcze chodził po tym świecie i uczył jak go oczyszczać z jego brudu.... i nadal jak mało się zmieniło w tym temacie od Jego czasów.... co niektórzy kręcą się tylko w kółko po swoich starych orbitach.... i jeszcze jacy są z siebie dumni!

STOKROTKA
2017-03-04 20:12:19

Odwiedzilam ksiege gosci i musze przynac ze jestem zaniepokojona rozwojem sytuacji ,jesli czegos ktos nie rozumie to nie wchodzic w temat bo mozna sobie narobic biedy,zamiast o duchowosci to o demonach .Nie prowokujcie losu .zyc wedlug ewangeli i zachowywac przykazania Boze nie ma innej drogi . Czego szukacie ,DOKAD MIERZACIE .teraz przygladam sie tylko z boku .Uwazajcie PROSTA DROGA NAJKROTSZA

Wiesława
2017-03-04 18:57:05

Jak widać odrodziła się nam święta inkwizycja...
i już z widłami lata po świecie i szykuje nowe ofiary ..
jakby było ich za mało na tej Ziemi co do cna przesiąknęła niewinną krwią
... z rąk tych największych "wyznawców Boga" ...

współczesna święta inkwizycja, ten sam zwyczaj, to samo prześladowanie...
te same metody... wymuszania na innych publicznych spowiedzi ...
i coś byś człowieku nie powiedział ... i tak jesteś winny ... i tak będziesz skazany ..
bo to pokrętne zjawisko wmówi ci wszystko, co jemu pasuje ....
i tak ściga po świecie ludzi ...
i nie wiem jak nazwać taka personę - opętana...
a może psychicznie chora .... bo zdrowa na rozumie to na pewno ona nie jest!

Kochana Romo,
życzę tobie tak dobrych układów z Jezusem Chrystusem jakie ma Vismaya ...
tak intymnych, delikatnych, czystych, mistycznych jakich ja doświadczam obcując z Jezusem Chrystusem .... i to są tylko nasze chwile ... mnie dane .... to prawdziwe szczęście kapać się w takiej miłości żyjąc na tym świecie ....

ale życzę ci zagubiona duszyczko aby i tobie dane było posmakować prawdziwej boskiej miłości .... tej najpiękniejszej jaka może być człowiekowi dana ....
a twoja pycha zaślepiła twoje oczy i myślisz sobie, że masz prawo włazić z brudnymi buciorami do serca drugiego człowieka, że masz prawo ludzi spowiadać, wyzywać na publiczne spowiedzi .... jak to było za inkwizycji ....

umyśliłaś sobie, że tylko ciebie Bóg kocha, że tylko ty jesteś tego warta .... a może zazdrosna bo zdajesz sobie sprawę, że nie znasz prawdziwej miłości ...bo jak byś poznała, to nie prześladowałabyś tak innych dzieci Bożych, nie roztraczała nad nimi swojej władzy ...
tylko szatan to robi ....

więc kto ci dał do tego prawo, czyją wole spełniasz?
... bo na pewno nie Bóg, Jezus Chrystus ...musieli by być anarchistami, jak ty jesteś .....
ale twój boss dobrze cię wyszkolił i dał ci narzędzia: widły i żądło.

I niech cię Jezus Chrystus weźmie w swoją opiekę ...
i niech ci da zasmakować trochę słodkiego wina ze swojego dzbana ...
BO BŁĄDZISZ KOBIETO, OJ BŁĄDZISZ .... I NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO .... !!!!!!
CYT Z Monitora ...
kopie tam dołki pode mną niejaka Roma, chociaż wie, że ja tam nie piszę ... i nie mam zamiaru ... ale przecie lepiej się kopie leżącego człowieka, który nie może się bronić....
TU NIE MA ODWAGI, tchórz, mucha belzebuba ....

Roma
4 marca 2017 at 15:44
aha, zapomniałam poprosić @sprawdzam o odpowiedź na to samo pytanie, które on zadała mnie.

@sprawdzam komu służy ?

napisz wprost.
ja wiem co napiszesz, bo pytałam już nie raz,
tak samo vismaya kręciła i lawirowała, pluła jak demon jadem,
ale niech inni zobaczą to … twoje mataczenie, lawirowanie
typowa robota diabła


Wiesława
2017-03-04 17:05:29

Wywoływanie duchów, to przede wszystkim wpuszczanie w nasze pola tych złośliwych duchów, to otwieranie dla nich portalu, przez który ciągle przechodzą do naszego świata, dotąd dopóki ten portal będzie istniał, wystarczy w domu taka właśnie tablica, która została użyta do wywoływania duchów, czy inne przedmioty, chociaż ludzie sobie myślą, że przywołują dobre duszki ... i każdy kto to robi jest portalem dla tych, które zaczynają żerować na energii żywych ludzi .... toteż trzymajcie się z daleka od tych ludzi, którzy parają się wywoływaniem duchów, tudzież ich narzędzi do tego celu.... ponieważ łatwo możecie od nich przejąć takiego ducha..... jak chorobę zakaźną ...
szkoda, że ludzie nadal tego nie rozumieją.

Grzegorz,
w swoim czasie, jeśli będzie ci to potrzebne, pamięć tej nauki wróci .... jest to już w tobie zapisane.

Grzegorz
2017-03-04 15:50:14

Witam.
Parę miesięcy temu miałem sen, w którym przed moimi oczami pojawił się starszy mężczyzna w szaro-beżowym kapturze. Powiedział mi co powinienem zrobić, pamiętam że bylem w szoku ponieważ było to coś niezwykle prostego a zarazem dobrego. Byłem niesamowicie szczęśliwy i podekscytowany. Od razu się obudziłem. Chciałem od razu zacząć ale nie pamiętałem ani twarzy tej postaci ani słów jakie do mnie wypowiedziała. Czy jest jakiś sposób żebym przypomniał sobie ten sen? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne