REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Paradoxy
2018-02-13 15:41:23

Dzieki DS za reakcje, a odbierz to jako kpinę to juz calkiem w ludzi zwątpię.

Leśny
2018-02-13 15:26:40

Tomek37 swego czasu byłem zafascynowany przekazem Nisarsgadatty Maharaja - gorąco polecam, spotykamy się tu na KG w przestrzeni werbalnej, w której wg Maharaja wszystko jest jednocześnie i prawdą i kłamstwem, rozumiem to w ten sposób, że nie da się wyrazić prawdy słowami i to nie tylko ze względu na różne indywidualne interpretacje tej samej wypowiedzi, natomiast w moim doświadczeniu prawda jest żywa, tzn ciągle zmieniająca się z chwili na chwilę, czyli nie do opisania , więc w pismach nie znajdziemy aksjomatu, na którym można by oprzeć życie.
Żyć wg wewnętrznej prawdy to wg mnie właściwie wypełniać swoje przeznaczenie, inaczej spełniać wolę Boga.
Fajnie się czyta Twoje wypowiedzi bije z nich szczerość. Faktycznie przeżyłeś już sporo.

Wojtek2
2018-02-13 15:21:29

Tomek37
a mi się robi smutno jak pani Wiesia czytać musi tych wszystkich "mędrców" o czym wielokrotnie mówiła. I nie zauważyłeś że nikt nie olewa? Doprawdy? Czytasz wybiórczo? Wybacz ale nie zmienię zdania na twój temat....
DS ja nie widzę IP ale czuje że tak jest.. ale już się wyciszam

Stokrotka
2018-02-13 14:35:01

Mahamrityunjaya Mantra - Sacred Sound Choir - Ancient Chant For Healing & Peace
https://www.youtube.com/watch?v=3vq6Ot2RiEc


Dobry Samarytanin
2018-02-13 14:34:20

Wojtek2: to, że jest inaczej to pewne, bo Meduzes już tu pisze od dość dawna i widać zupełnie różny styl pisania u obu tych osób, już pomijam inne IP.

Tomek37
2018-02-13 14:34:10

Tak, jestem sobą i nigdy się nie podszywam. Smutno mi się zrobiło, jak napisałeś, że Olewamy to co piszę pani Wiesia, jestem nieprzewidywalną osobą ale w dobrym sensie... moze zwróciłem uwagę na siebie w te dwa dni, ale nigdy przenigdy nie stawię siebie wyżej niż Kogokolwiek, a w szczególności, autorów stronki. Rozumiem Wojtek, że nie podoba Ci się, takie pisanie.... Rozumiem, że nadepnąłem Ci na odcisk, ale paranoją jest myślenie, że ktoś aż tak może manipulować. Przeczytałem trochę wiadomości, i nie zauważyłem, żeby ktoś ignorował panią Wiesławę, każdy czeka na Pani wpis i mądrość. A jak troche spojrzenia z innej strony na stronkę jest, to też nie jest złe, nie można ograniczać ludzi. Meduzes 82 napiszę ok 20:00 czy dużo kogoś znaczy zle? nawet jak w regulaminie jest nie pisać post za postem, to jednak prowadzący decydują co puszczają. Ja nie chce czuć się zagrożeniem, jestem miłością i Ty też Wojtek, tylko przestań sie boczyć i wylapywać spiski na stronie Każdy jest ważny według mnie. A jak ktoś nie umie sobie poradzić z sobą, to powinien uczyć się na innych i swoich błędach, troche trzeźwości życzę. Ja się nie podszywam A jak mnie za dużo, to dostanę reprymendę i się uciszę. i tak nic jeszcze nie napisałem więc głowa do góry Wojtek nawet linku żadnego nie puściłem...... a mam ich naprawdę sporo. Nie podoba Ci sie moja osoba? Bo mamy odmienne zdania? Wypośrodkujmy to, albo zamilczmy, wydaje mi się, że to Ty chcesz być kluczową postacią z tego co piszesz, ale nie chcę Ci już nadskakiwać, bo nie mam prawa, jako nowy. Pozdrawiam Cie i uśmiechnij się, mamy piękny dzień PA

Wojtek2
2018-02-13 14:31:46

W takim razie już się wyhamowuje z domysłami i jeśli rzeczywiście jest inaczej to z góry przepraszam

Meduzes 82
2018-02-13 14:25:39

Wojtek2 - odejdę. Nie ma problemu. Pozdrawiam.

Dobry Samarytanin
2018-02-13 14:15:41

Wojtek2: Jestem pewien, że "Meduzes 82" i "Tomek37" to dwie zupełnie różne osoby. Tomek37 ma również stałe IP więc wiem, że nie pisał tu nigdy wcześniej (no chyba, że zmienił w między czasie neta). Zdarzały się tu osoby co pisały pod różnymi nickami, ale na ogół szybko są z kg usuwane. Na obecną chwilę nie wyczuwam zagrożenia jakie ty dostrzegasz.

Wojtek2
2018-02-13 13:49:20

DS mam wrażenie i to ciągle że np Meduzes 82 i Tomek 37 to jedna osoba lub grupa osób i celowo zawalają KG swoimi "mądrościami " olewając to co np pisze pani Wiesia. Zmieniają co chwila nick i srru... znów to samo, coś w rodzaju spamu z jednej strony słodzą a z drugiej robią swoje. No nie wiem mam nadzieję że się mylę ale nie jest to fajne. Co ciekawe identyczne metody pan P stosuje samemu pisząc komentarze ( cała zgraja ich jest zresztą) a potem ludziska to czytają i się nabierają na te ohy i ahy , wielbienie cudowne treści ...
A tu na KG w sumie czemu mieliby tak robić..?

Meduzes 82
2018-02-13 13:04:19

Tomku 37 - napisz meduzes(małpa)wp.pl ... opisałeś coś czego nie mogę wytłumaczyć Tobie na księdze a zajmie to parę ładnych stron więc pozwól że opowiem Ci o tym na priv.

Dobry Samarytanin
2018-02-13 13:04:08

Wojtek2: możesz rozwinąć temat odnośnie tej podłości i premedytacji? Bo nie wiem do czego dokładnie pijesz.

Wojtek2
2018-02-13 12:50:38

Świetny przykład podłości i premedytacji......

Tomek37
2018-02-13 12:20:23

Moja Schizofrenia, to działanie w afekcie, podejmowanie decyzji zgodnie z intuicją, nie spodziewałem się, że to jest wyjście do zdrowia, powtarzanie czynności, rozumiem znaki, wiem co znaczy drapanie się za uchem, po głowie, czy ruszenie palcem, mrógnięcie powiek czy burczenie brzucha, zastanawiałem sie nad takimi bezsensami przez lata. Ale okazało się to świetnym celem by się rozwijać, zawsze pasjonowało mnie to co niewidoczne, byłem za przyjaźnią, i poszedłem za nią w nieznane, zwiedziłem 14 krajów bez pieniędzy, wszystko w chorobie, teraz w czasie się cofam, i jestem 20 latkiem z 50 000 duszą. Zastanawiam sie nad cechami charakteru, naiwnością itd... mam sporą wiedzę, ale jak siedzę w domu tak jak teraz myślę, że nie wiem nic... jednak wystarczy się odezwać i słowa mądrości same się piszą, ale też i głupoty, w skromności powiem, nie wstydzccie sie być głupimi, nie bójcie sie wyciągać ręki do słabszych, bo odda Ci dwukrotnie. Dużo przez lata myślałem o miłości.... i czym ona jest, doświadczona nabyta dawana i brana. Pozwala mi to lewitować, po umysłach i cieszyć się z życia. Są różne etapy życia, w każdym wieku jest się innym, dlatego staram sie również zajmować czasem, napisałem na moim fb, referaty o czasie, i czym on jest.. świadomość przyszła nie wiem kiedy, tylko nie raz po prostu w niej czuje się bardziej samotny, niż nawet w chorobie. Choroba za mną. Chociaż niektórzy wciąż traktują Cię jak chorego i to jest cięzkie ,chciałbym być normalny, tylko czym jest normalność, gdy każdy jest świrnięty Hihi w swojej mądrości. Miłego Dnia.

Tomek37
2018-02-13 12:04:38

Meduzes82 - Dziękuję Bardzo, cieszy mnie, że ludzie na Ziemi są dobzi pomocni i trzeźwo myślą, czasem przychodzi dzień, że wątpi się w ludzi, ale cechy, oparte na być może zasadach, czy charakterze pozwalają wierzyć, że na Ziemi, miłość nie zniknie. Powtarzam zawsze swoim znajomym bądzcie jak Księżniczki i Księciowie. Romantyzm, to piękna cecha. Tak samo jak Pielęgnowanie mądrości. By z Bogiem i kimkolwiek kogo uważamy za wzór, iść przed siebie i dotrzeć do Nieba, czy to tu na Ziemi czy na zewnątrz, czy takiego wewnątrz siebie... Wiesz... moja Schizofrenia, to utrata dziewczyny 15 lat temu, miałem dziwne lęki i myśli o świecie, które wykraczały poza normę, dużo było związane z Bogiem i świadomością, zagubiłem sie w świecie i pół roku byłem na ulicy, w tym czasie odkryłem, że istnieje Bóg i od tych kilkunastu lat, mówię o nim, by udowodnić wspólnie teraz wiem, z Nim Jego istnienie, miałem też wizję piekła, uzdrawiałem, przesuwałem ludzi w czasie, widziałem istoty nie z tej Ziemi... ale to tylko choroba, postanowiłem że wezmę się za siebie i dobrem i miłością naprawiam swój świat, a jak sie uda to i czasem innych... jestem silny, zmieniam drogi i swoją osobowość często, ale jedno poczucie siebie mam zawsze. Myślę, że jestem niegroźny... tylko czasem po prostu zagubiony w samotności..... nie wiem czy kochać wciąż jedną osobę, czy zakochać się ponownie, rozstaje dróg... ale zawsze z optymizmem i radością. Schizofrenia była też przez to, że mój tata pił, mama nadopiekuńcza, i trauma, bo dużo ludzi zmarło mi w krótkim czasie przed zachorowaniem.. Dziękuję, jesteś piękny, mówię też do ludzi odkąd zrowieje, że ich Kocham, wyobrażam sobie, że Michael Jackson mówił do ludzi Kocham Was... a to mój ulubiony artysta, poznałem mnóstwo muzyki lecz czasem wolę ciszę i odgłos przełykającej śliny..... jestem zwykły, chociaż mówili mi już że jestem niezwykły, udzielałem sie w internecie, by znaleść zdrowie, a znalazłem wspaniałych ludzi. Tylko ostatnio wycofałem się z życia i chce być sam. Oraz poznawać wciąż nowe..... dlatego piszę tutaj... (tak mi się wydaje) hihi... jest ok. a ok to lepiej niż źle..... Dziękuję. !!!!!

Meduzes 82
2018-02-13 11:44:05

Tomek37 - więc jak czujesz tak rób. Kierunek znasz ... działaj Poszerzaj horyzonty, popełniaj błędy i wyciągaj wnioski. Nie ma innej drogi rozwoju jak nie po przez doświadczanie życia. Zapewniam Ciebie że leżąc i nic nie robiąc nie wzrośniesz, samo nie przyjdzie. Nie pojawi się także nauczyciel który doświadczenie włoży ci do głowy Bo informacje to jedno ... doświadczenie to drugie. A w twojej drodze duchowej o te doświadczenia się własnie rozchodzi

TY: "żeby przeskoczyć, siebie, musiałbyś mieć wiedzę wszystkich ludzi"

Tak ... często wpadamy w jednostronny punkt widzenia świata. Swój punkt widzenia świata, swoich racji, swoich wartości i będziemy ich zażarcie bronić. I jest to pułapka naszego umysłu. A to ogranicza nasz rozwój. Niektórzy już to przejrzeli i są gotowi na konfrontowanie się z innymi. Inni wola trwać przy swoim. Każdy ma wolną wolę.

Dla mnie radością jest usłyszeć inny punkt widzenia. Mam wtedy możliwość porównać suche fakty, dowody, podparcie logiczne. Dlatego zawszę piszę: jestem potrzebny wam tak samo ja wy mnie ... Bo wszyscy i tak pochodzimy z tego samego źródła ...

Rozwijaj się i pytaj jak będziesz miał taką potrzebę. Nie zapewnię Ci prawdy (bo nie po to tu jestem) lecz zapewnię Tobie alternatywę byś mógł porównać, zbadać, przeanalizować, zderzyć, skonfrontować, wyciągnąć szersze wnioski.

Pozdrowionka i głowa do góry

Ps: z czystej ciekawości czym objawia się u Ciebie ta schizofrenia ?!

Tomek37
2018-02-13 11:07:22

Meduzes 82 Myślę, bardziej nad zapoznaniem sie z myślami Narsgadatty Maharaja i Osho w najbliższym czasie, Rozmowy z Bogiem i Wędrówka dusz, to raczej takie letnie lektury jestem bardziej za tym by rozwijać się w kierunku nie przyziemnym, Anthony De Mello, Eckhart Tolle, Khalil Gibran, Mooji,Ramtha, to już za mną, filmiki na yt, mędrców, że nie sposób wymienić, i spamiętać nazwisk, trochę już tego było.... a mam tylko 37 lat i jestem chory na schizofrenie, ale takie nauki o duchowości pozwalają mi normalnie żyć. Tylko trzeba wyciągać wnioski i tak każdy jest głupi i każdy jest mądry, żeby przeskoczyć, siebie, musiałbyś mieć wiedzę wszystkich ludzi, albo Boga... podobało mi się to co napisałeś, żę prawda sama siebie obroni, tak samo mówię, że prawda np. o Chemtrials, ze niebo samo sie obroni czy Homocapensis czy rządzących polityków tych złych i dobrych, świat jest kolorowy różnoraki... dualny... naszym prawem jest go poznawać, ale nie zapomnijmy poznawać samych siebie, szczególnie w czasie. Pozdrawiam, chłopa z Mazur.

Meduzes 82
2018-02-13 09:30:08

Akurat Wiesiu nie mam potrzeby budować "TWIERDZY". Tak jakbym miał czegoś bronić. Prawda i tak sama z siebie się obroni

Nie zwracaj Wiesiu na mnie uwagi. Jam zwykły prosty chłop z mazur któremu słoma wystaje z butów... w gumakach chodzący bo błoto pod domem i kury dookoła Twierdzy tutaj nie postawisz...

Pozdrawiam

Tomek37
2018-02-13 07:39:06

Ziemia okaże się na pewno, że nie jest ani płaska ani kulista, okaże się, że Ziemia, jak i Wszechświat, to jakieś sześciany, cube, poplątane w przestrzenie, łączone, myślami...
myślę, że to jakoś wygląda…. ale też myślę, czy to kula czy płaskość, że jest po prostu większa niż myślimy, te wszystkie wymiary, dla zmarłych i żywych….. to wygląda jak cube, połączony z innymi cubami, wiązkami światła i innymi połączeniami, dziurami i wiązaniami, myślę, że Ziemia jest kulista, tak w rzeczywistości, ale gdzie jest miejsce dla centralnej świadomości, i rzekomych rajów? powiem jedno takie jakie życie i nieograniczone myśli mieliśmy tu na Ziemi, tym lepsze kontinuum tego będzie w Niebie. Skoro NASA, pokazuje jak wygląda przestrzeń, dlaczego nie pokaże jak wygląda Raj? Boimy sie piekła bo myślimy że to realne miejsce, wyobrażenia Nieba, kończą się, na myśli będzie pięknie. Bo czym jest piękno? jak pięknem może być najbardziej ohydny robak dla kogoś...

3,14...
2018-02-13 05:33:19

Najmadrzejsi z glupcow nie moga zrozumiec jezyka egipskich mumii. Lataja na Ksiezyc a nie moga znalesc jedzenia dla glodujacych... Nie zwracaja uwagi na mlodych, jakby to nie od nich zalezala nasza przyszlosc , ale ratuja zwierzeta w zoo... bo to szympans robi dla nich pieniadze. Tak wlasnie MEDIA dokonuja grabiezy przedstawiajac dzikusow w wioskach.
...A naukowcy nie umieja wciaz wyjasnic tajemnicy piramid.
Ewangelisci bogaca sie na filmach, ktore przedstawiaja zebra malych, glodujacych dzieci stereotypizujac obraz sytuacji... a prawdziwy obraz jest taki...
Kupujesz sobie spodnie khaki i natychmiast uwazasz sie za Indiane Jonesa, zlodzieja zwojow, zlodzieja zlota i nawet pogrzebanych kosci, jestes takim paparazzi , co pokazuje tylko najgorsze, aby ludzie mogli to zobaczyc i to jedyne co pokazesz swiatu... wiec Ci, ktorzy zyja na Zachodzie nigdy nie wyjada na wschod i nigdy nie poczuja sie tam jak w domu, sa oszukiwani przez bestie.Ale gdzie uciekna kiedy potwor podrosnie? Moje DNA na zawsze zawarte jest w mojej duszy, moje duchowe DNA zawsze bedzie nalezec do mnie.

Cierpliwosci - tak powiedzieli mi starsi ludzie- Odkrywajmy swiat, ktory istnial przed tym swiatem, odkrywajmy go czynami... nie moze byc nic bardziej prawdziwego. Swiat, ktory zostal pogrzebany.
Czy rodzimy sie nie wiedzac nic, czy wiedzac wszystko?
Czy dorastamy stajac sie coraz madrzejsi, czy coraz wyzsi?
Czy potrafisz czytac w myslach? Czy potrafisz czytac z dloni?
Czy potrafisz przewidziec przyszlosc?
I czy wiesz kiedy nadejdzie burza?

Ziemia byla plaska, kiedy poszedles za daleko mogles z niej spasc. Teraz Ziemia jest okragla... jezeli jej ksztalt znowu by sie zmienil , wszyscy zaczeli by sie smiac... na prawde smiac sie. Przecietny czlowiek nie jest w stanie dowiesc prawdziwosci wiekszosci rzeczy, o ktorych decyduje sie mowic , wciaz nie poszukujac zrodla prawdy, ktora chce odkryc...

Uczeni wykladaja na uniwersytetach i czuja sie madrzy i wielcy... popros aby znalezli lek na katar, ktory Cie meczy... nie ma czasu - oni juz maja aids etc.
Bogatych zszywaja chirurdzy, a biedni lecza sie blotem.

Czy potrafisz czytac gwiazdy?
Czy potrafisz czytac znaki?
Czy potrafisz zawrzec pokoj?
Czy potrafisz prowadzic wojny?
Czy potrafisz doic krowe jadac samochodem?

To czasem zakrawa na szalenstwo, kiedy karmisz ludzi prawda i nie wiesz jak na to zareaguja. Boisz sie o tych co robia zle, o tych ktorzy po prostu sa ignorantami i boja sie prawdy.

Cierpliwosci.

Kto stworzyl slowa, kto stworzyl liczby?I jakiemu zakleciu poddala sie rasa ludzka?
Konserwujemy wszystko co jest na Ziemi i wrzucamy to do puszki. Wciskamy do mikrofalowki i jemy i nie wazne co sie stanie- przetrwamy...
Konsumujemy wszystko co jest na tej Ziemi, jemy , usuwamy, rujnujemy.

Co to jest barwa, kim jest czlowiek, co jest ludzkie???........w swiecie oszustwa...seansow spirytystycznych, mistykow, oszustow.... Jestes przesadny? Rzuc sola przez ramie, pomysl o rzyczeniu na dzisiaj, wbijaj igly w moje arterie... do czasu az sie nie zmeczysz.... a zmeczysz sie moj maly... ja natomiast mam CIERPLIWOSC.

Wojtek2
2018-02-13 04:15:17

Wojciech Sumliński..fajny gość
https://youtu.be/XZoRNSa7PdI

Wiesława
2018-02-12 21:06:49

Jeśli ktoś rzeczywiście kroczy na drodze duchowej,
to nie buduje swojej duchowej twierdzy na literaturze w stylu "Rozmowy z Bogiem", czy "Wędrówka dusz" ... to wielkie nieporozumienie.

Dobry Samarytanin
2018-02-12 20:53:44

Przypominam jedynie, że te artykuły są przepuszczone przez Google Translatora.

Tomix
2018-02-12 20:36:58

Proszę o zamieszczenie informacji kim jest Wolf-Alexander_Melhorn - jest o nim artykuł i o tym co sądzi o szczepieniach.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&ie=UT...

https://translate.google.com/translate?hl=&sl=de&tl=pl&u=h...

Meduzes 82
2018-02-12 20:27:56

Tomek37 - skoro trafila do ciebie biala ksiega i ja przyswajasz to serdecznie polecam tobie do kompletu "wedrowke dusz" i "rozmowy z Bogiem"... Czekam na twoje spostrzezenia Pozdrowionka

Wojtek2
2018-02-12 14:33:33

Jak na schizofrenika szybko łapiesz co się mówi do ciebie... już dopiąłeś swego? Bo coś tu na siłę próbujesz pokazać najwyraźniej...

Tomek37
2018-02-12 13:07:45

Wojtek2 ostatni raz, ale jednak zaripostuję, skoro tak uważasz, to powiem, że sposób w jaki mnie"ciepło" przejąłeś, dało mi rozpoznanie Ciebie, być może jest błędne, ale nie było to miłe przywitanie z Twojej strony, tym bardziej, że wytłumaczyłem się, że być może to moja schizofrenia. Nie każdy jest na obraz i podobieństwo. Przepraszam.

Wojtek2
2018-02-12 12:57:08

Tomek37
Dobór twoich słów i sposób w jaki je przekazujesz jak i sam treść mówią co innego i tak Cię właśnie odbieram... Nie musisz mi ripostować już..

Stokrotka
2018-02-12 11:44:57

Pani Wiesławo i Dobry Samarytaninie proszę nie zniechęcajcie się. Jesteście dla wielu ''światełkiem w tunelu'' w świecie w którym przyszło nam żyć...

HANDEL DZIEĆMI - Paweł Bednarz - Fundacja im. Dobrego Pasterza - 09.02.2018 r.
https://www.youtube.com/watch?v=WVjduD_3q-U

Tomek37
2018-02-12 11:32:23

Wojtek2 żeby manipulować ludzmi trzeba mieć wiedzę i być podłym w swoich czynach, z premedytacją,, ja pisałęm z serca i akurat to co jest związane z moim życiem do Ciebie napisałem. Bo jak sobie przypominasz zapytałeś, czy każdy tak ma?Jak czujesz się ośmieszony, to leży to głęboko w Tobie, czytasz literki, a nie duszę, prawdziwi Wojownicy, potrafią czytać sercem, i Ty jesteś Wojownikiem dusz i serc, ale na pewno mi już nie uwierzysz...
DS. Na pewno się zastosuję, i Księga Gości wróci do normalności, po tym moim pisaniu Swoją drogą, nie odezwę się przez tydzień, bo mi po prostu głupio. Samo wyszło a ja gaduła... ale już przeczytałem nawet 5 razy i rozumiem już idee Forum. To do !!

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne