REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-04 20:28:56

A,
My wszyscy tutaj jesteśmy Śilni,i uśmiechnięci
I nikt nikomu nie bedzie rozkazywał.
A jak ktoś kto myślisz potrzebuje ukłonów,.....to wal śmiało
Wspieraj kogo chcesz,aczkolwiek Wolną Wole ma każdy,więc każdy decyduje.

Miłość ma Moc

Wiec kochanni,pozytywnych myśli,i prosze pisac jak ktoś modlitwy potrzebuje.

A
2018-12-04 20:14:58

Pieknie napisane Pani Wiesiu! Pani jest latarnia morska na boskiej sluzbie!

Wiesława
2018-12-04 19:48:39

Andrzeju
i myślisz, że jak małe dziecko płacze a nawet krzyczy to go uspokoisz i uświadomisz jak go wyuczysz tablicy Mendelejewa? Nawet jak ją zje to nic z tego nie będzie.
Dla niego jest inna strawa bardziej delikatna. Dlatego matka przedstawia mu świat w zwykłych obrazkach... tak jak nam Bóg zsyła swoje symbole.

My w większości prości ludzie, którzy żyjemy w koszmarze kłamstw... i niewielu jest wystarczająco obudzonych i świadomych aby widzieć wszystkie rzeczy takimi, jakie one są...
i naszym ludzkim pierwszym obowiązkiem, już tych, którym dane było więcej zobaczyć, zrozumieć jest odzyskanie poczucia rzeczywistości.
Przebudzenie jest drogą do życia w poszukiwaniu naszego szczęścia i wolności... a moja wiedza jest moim dziedzictwem... i nie jest na sprzedaż... mogę się nią dzielić... ale nie kuczę nią...
a te wszystkie pierwiastki to nas raczej nie przebudzą z tego koszmarnego snu składającego się z bezużytecznych rzeczy albo mydlące nam oczy ... po raz kolejny... wabiący osiągnięciami nauki... i cóż z tego, że nauka wszystko udowadnia... a nasze życie jest bardziej opłakane, zniewolone....

a nasza dusza i tak szuka odpowiedzi na swoje istnienie w snach, wizjach.... we własnym wnętrzu...

a ty człowieku żyj ostrożnie i uważnie... i rozglądaj się dobrze na swojej drodze.... a światło i tak wzrośnie w tobie.... bo to nasze dziedzictwo!

I przebudź się człowieku, kiedy inny jest głodny, spragniony, chory... kiedy marznie na mrozie... to tu niech ci się zapali czerwona lampka w głowie...

A nas i tak budzą gwiazdy... ale kiedy nasz umysł jest już na nie otwarty, nie zamulny dyrdymałami, wiecznym strachem...

a inaczej śpimy...
i gdzieś to już jest napisane w Biblii, możesz pożreć i 1000 ksiażek i 10 000... i tak nic z tego nie zrozumiesz...

a my chcemy aby nasze skromne brzęczenie wpadło w ucho zwykłych ludzi i trafiło do ich serca i duszy....

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-04 19:43:43

Grażynko,
Jak potrzebne ci wsparcie,
To prosze cie bardzo...
7

A
2018-12-04 19:36:23

Siła ma moc, władza ma moc, kłaniajcie się nisko.

A
2018-12-04 19:22:11

Andrzej Kruppa umysł to Twoje narzędzie, tak samo jak nóż. Serce to też narzędzie - drogowskaz do domu. Zajrzałeś do garnka, poznałeś składniki, i co teraz z tym zrobić? Rożni jesteśmy , pomyśl komu ta wiedza się przyda najbardziej. Czy religia taka zła? Co mówimy dzieciom, jak dbamy o ich bezpieczeństwo? Chronimy by nie wpadły do piwnicy, straszymy szczurami itp. Zmanipulowana przez człowieka fakt, ale czytać szukać i serce wskaże treść boską. Są rzeczy widzialne i niewidzialne , jesteśmy tu tylko na chwilę, wykorzystajmy to w najlepszy możliwy sposób. A wszytsko co nasz otacza niech nam służy a nie do nas należy, a najważniejszy niech będzie drogi człowiek i wdzięczność za istnienie w tak pięknym świecie.

Wojtek2
2018-12-04 18:40:12

Słuszna uwaga Adamie...

Andrzej Kruppa
2018-12-04 18:36:07

Pani Grażynko nie mam mowy o żadnym dotknięciu pozdrawiam cieplutko , i życzę tego pięknego uczucia , odczucia w sercu andrzej https://www.youtube.com/watch?v=v6vuggWxi2w&t=500s.
ps. Dziękuje za dary

Andrzej Kruppa
2018-12-04 18:31:02

Pozdrawiam Adam z Zielonej Góry
Jak obecnie się nazywa i jakie są podobieństwo nie będę pisał , Azazyl To obecnie mój opiekun ,jak pisałem jestem z pokolenia Kaina .Nazwy z przeszłości a obecnie to praca na rozkodowanie co jest co .
Wiedza najpiękniejsza pochodzi ze świadomości duszy jak się ją mam( tak bo wiele istnien , ludzi jej nie ma , trudno w to uwierzyć ale może kiedyś napiszę) i jak się ma z nią kontakt to można o wszystko pytać . Dusza to GPS do stwórcy pomiędzy nami a NIM jest tylko dusza Ona jest tłumaczem słów Stwórcy , ale i potrafi dać klasa(kopa i zgania na innych , nie myślą że to sam Stwórca , tak brzmi banalnie ale tak ) jak człek uparty lub nie widzi że ego nim miota .
Dobrze jest umieć odróżnić podszepty pochodzące z duszy od szeptania umysłu ego , życie piękniejsze a in uczynki miłe godna naśladowania .
Ps. Nie używam niczego jestem prostym zwykłym człowiekiem może mój język inny bo już bardzo dawno skończyłem szkołę mam 59 lat więc może i język nie jest już taki stylistyczny , poetycki czy jak kto woli .
Miłego wieczoru .https://www.youtube.com/watch?v=6ttidNlEMiA

Grażyna
2018-12-04 18:24:40

Adam z Zielonej
Góry:
Dziękuję Adamie, ja też lubię Twoje wpisy.
Jeszcze raz dziękuję i potrzebne mi jest wsparcie choćby modlitwą.

Pozdrawiam serdecznie.

Grażyna
2018-12-04 18:02:45

Andrzej Kruppa:
Powiem tak: spodziewałam się czegoś takiego już na samym początku. Zbyt dużo wiedzy i inteligencji jak na ziemską istotę przystało. Wiem też dlaczego wykonał pan to zadanie. Nic więcej nie powiem, ale ja też mam swoich opiekunów.
Jeżeli poczuł się pan dotnięty moim wpisem to przepraszam, może zbyt mocno zabrzmiał. Mam miłosierne serce i nikomu nie życzę źle.

Niech Bóg Cię błogosławi Andrzeju Kruppo.

Adam z Zielonej Góry
2018-12-04 17:12:58

Ps. Grażyna pozdrawiam Ciebie Lubię czytać to co piszesz i wyczuwam skąd płynie inspiracja...
Tomasz, Luna... jak się macie, kochani?

Sati Sauri - "Wołanie"
https://www.youtube.com/watch?v=134p6eaLeEo

Pozdrawiam wszystkich serdecznie...

Adam z Zielonej Góry
2018-12-04 17:00:53

Andrzej Kruppa czy używasz programu - algorytmu, który przetwarza głos na pismo?! Strasznie żle się to czyta... W jaki sposób uzyskujesz wiedzę, którą przekazujesz? Piszesz, że od Azazyla... czy to nie przypadkiem podpowiedzi z astralu Tobą kierują... Do poziomu Wiesławy wszystkim nam jeszcze tu odwiedzającym daleko...
To tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać!

Sati Sauri- Wieczna Muzyka
https://www.youtube.com/watch?v=6hwkrl698V0

Meduzes 82
2018-12-04 16:47:33

Azazyl czy Azazel !?

Andrzej Kruppa
2018-12-04 15:29:29

Pani Wiesiu , dusza Pani krzyczał i prosiła o wiedzę do świadomości ciała fizyka kwantowa a ego zablokował mówiąc przez umysł""" w szkole było ehhh"""proszę chociaż na spokojnie przeczytać co napisałem prostymi słowami zadać pytania jeśli będę umiał odpowiem jeśli nie zapytam kogo trzeba i napiszę cytują autora (jeśli sam sobie nie poradzę ) wiedza to jest istotna dla pokazania wszystkim czym jest ta mgiełka energii zwana duszą jakie ma zdolności podróżowania , gdzie może przebywać , jak wpływa na nasze DNA i co ma wspólnego ze Świadomością
Miłego czytania i rozmyślania

Andrzej Kruppa
2018-12-04 15:22:33

Pozdrawiam serdecznie Grażyna
Pani Grażyno proszę przeczytać jeszcze raz swój wpis na spokojnie -dziękuję .
"""Nie mogę zgodzić się z osądem A. Kruppy""" proszę wskazać gdzie jest ten osąd .Budzenie się ma etapy nie jest jednorazowym aktem i trwa wiecznie tak dla Pani informacji .
Natomiast czytając pani tekst to jest osąd i to bardzo mocny za który dziękuję .
Przypomnę Pani pewną alegorię z NT, za co skazano na krzyż jezusa za to odważył się mówić że jest królem -odezwało się EGO!!! króla tak silne że zabił człowieka !!!
Co zawiera pani tekst , myślę że jak na spokojnie Pani przeczyta jeszcze raz sercem znajdzie Pani odpowiedz .Ja nie będę pisał , jest Pani inteligentną osobą sama pani sobie odpowie .


ps. Dla Pani informacji , zostałem tu skierowany na tą stronę przez Azazyla po co nie wiem , dlaczego napisałem ps. Obudźcie się -nie wiem , wykonałem zadanie

""""Na koniec powiem tak. Droga powrotna do domu zależy od tego, kto w jakiego Stwórcę wierzy""" droga do domu i cały ten proces nie zależy od wiary!!!! , przestrzegania rytuałów , diety , słuchania muzyki , przyjęcia chrztu , bierzmowania ,medytowania itd. to są cechy wspierające mogą być ale nie muszą.
Świadomość (chociaż mi nie pasuje to słowo ale cóż werbalizm) człowieka połączona z Świadomością duszy i Świadomością Wszystkiego .
ps.1 Przypominam Pani że pochodzę z rodu Kaina a opiekunem moim jest Azazyl .
ps. 2 Przepraszam za moja ignorancję
Miłego popołudnia pełnego radosnych uniesień w serduszku -andrzej

Grażyna
2018-12-04 12:27:39

Witam Wszystkich serdecznie.
To co tutaj piszę wypływa z głębi mojego serca.
Nie mogę zgodzić się z osądem A. Kruppy i z jego słowami.... Obudźcie się.
Między Wiesławą i A. Kruppą jest pewna zasadnicza różnica. Wiesława ma serce a A. Kruppa go nie ma. Wiedza Wiesławy jest dana odgórnie a u A. Kruppy płynie z teorii. Nie trzeba tu nikogo budzić, bo każdy tu jest obudzony. Każdy insynktownie poszukuje informacji, bo tak mu nakazuje siła wyższa. Rose Of Shoron to cenna podstawa wiedzy dla obudzonych. Każdy tu się uczy zrozumieć i trzeba to poszanować.
Nie można być ignorantem i popadać w samouwielbienie. P. A. Kruppa robił nam test na inteligencję, tylko nie przewidział tego, że sam był testowany przez tych niby nieobudzonych. Na koniec powiem tak. Droga powrotna do domu zależy od tego, kto w jakiego Stwórcę wierzy. Wszak mogą być różne oblicza Stwórcy.

Pozdrawiam serdecznie.

Estera
2018-12-04 10:36:02

A oto wspaniała rodzina frutarian https://www.youtube.com/channel/UCTQjDV5__D3XhyfwH2ct-oA
pozdrawiam

Stokrotka
2018-12-04 10:33:55

Pani Wiesławo , Dobry Samarytaninie i wszyscy czytelnicy Rose of Sharon miłego dnia Wam życzę i spokojnej nocy

Open To Your Light Heart
https://www.youtube.com/watch?v=XGD4cvR2FaE

Wiesława
2018-12-04 09:10:39

Tia,
przecie przyszłam nie po to, aby uczyć, ale by się obudzić.
Ludzie się budzą. Zawsze tak było.... i zawsze tak będzie.
a na świecie jakby nie patrzył rodzi się więcej zwykłych ludzi niż avatarów...
i ci zwykli, prości są najbliżej mojemu sercu.... bo to prawdziwi święci w swoim zmaganiu z życiem...
i przebudźmy się ze swojej ignorancji... bo nie tylko Avatar jest od Boga...
również zwykły człowiek ... a także wróbel i mrówka..
jedyna różnica między nami, to Avatar juz o tym wie.... a mrówka jeszcze nie ...
ale przyjdzie czas i na nią.

Andrzej Kruppa
2018-12-04 08:15:01

Pozdrawiam i żegnam wszystkich , życzę wejścia na drogę wąską ale prowadząca prowadzącą do DOMU .Miło było Was wszystkich spotkać i poznać , Tulę was w ciepłym uścisku ,.
ps. OBUDŹCIE SIĘ

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-04 07:26:31

Dziekuje DS,za przypomienie walki,Ładny Gest...
Dzięki Wiesiu za film....
Brokoli super sprawa!
..........W radio mówili ze coraz wjęcej vegan przybywa o_0.....to spoko

Pozytywnych Fall Energii

Nadzorca
2018-12-04 00:46:36

Dziele się
Tina Turner & Children Beyond - When you sing

www.youtube.com/watch?v=4kjmNQRLwv8

Wiesława
2018-12-03 23:01:35

No, miejmy nadzieję, że nowe pokolenie pokona banksterów ...
https://www.youtube.com/watch?v=5274vXBt0LE

a jeszcze ilu ludzi mówi że mięsko jest zdrowe, same witaminki ... tłuszcze z wysokiej półki... co więcej potrzeba do szczęścia i zdrowia....

a ja nie lubię oglądać bólu zwierząt, moje serce zbyt cierpi a jeszcze na dokładkę wydziela się ze mnie złość... bo jestem bezsilna w tym temacie.. i jak tu być zdrowym i szczęśliwym? W takich emocjach nie ma miejsca na wspaniałe zdrowie... tylko głęboka cisza w tobie stwarza żyzne środowisko, które pozwoli ci osiągnąć wyższy poziom zrozumienia siebie, innych i świata.
To cisza w tobie budzi twoje światło ... cisza uwalnia umysł od wyniszczającego stresu i pozwala ci odkryć prawdziwą twoją naturę...
a ty jeden z drugim świadomie wkładasz ten cały ból i stres zwierząt w siebie
i oczekujesz na szybkie oświecenie....

Wiesława
2018-12-03 22:28:14

Paulina,
to jesteś na dobrej pozycji kiedy możesz mieć dobrych nauczycieli, którym możesz zaufać...
bo mnie często przyszło się spotykać z mącicielami, po których długo trzeba było sprzątać...
na szczęście to światło mnie prowadzi i kiedy trzeba ukrywa w ciemności ....

Dobry Samarytanin
2018-12-03 22:07:24

Tyson Fury zarobił na walce z Wilderem 8 mln! Wszystko przekaże na BEZDOMNYCH!
https://mma.pl/tyson-fury-zarobil-na-walce-z-wilderem-8-ml...

Ładny gest

Andrzej Kruppa
2018-12-03 21:47:32

"zgadnij Andrzeju, co było straszniejsze" światło!!! bo ono może pochodzić i wabić zwieść , jak ćmy lecą do światła tak dusze nie gotowe na drogę nie słuchające nauk , jakie próby , przeszkody czekają na adepta .
Nauczmy się "widzieć" w ciemności a znajdziemy drogę a i ciebie nie znajdą jak nie będziesz się lękał !!!
Pytam- czy ciemność odczułaś jako spokój ???
Jestem poszukiwaczem amatorem - jako i ja
""" jaka wielka mieszka w nim moc, jakim jest wyjątkowym kwiatem Wszechświata""" piękne słowa , to wzór budowy Uniwersum

Paulina
2018-12-03 21:34:16

Pani Wiesławo, wiem i jak najbardziej jestem usatysfakcjonowana z odpowiedzi Pani owoce są dojrzałe i karmią dusze innych, tych którzy tego potrzebują
Serdecznie pozdrawiam z Gdańska,
jutro będę u Kazia - mojego Mistrza tu na Pomorzu
ogromna wdzięczność, że mogę wzrastać przy Was i jeszcze paru Istotach, które są bardziej rozwinięte i pomagają zmieniać, uwrażliwiać i patrzeć miłością na wszystko co nas otacza

Wiesława
2018-12-03 21:24:02

Mój spokój został zmącony pewnej lipcowej nocy, kiedy Bóg mnie odwiedził w mym skromnym apartamencie, oczywiście to był sen (opisany jest w Naszych doświadczeniach na RofS) ... i tak zaczęła się moja osobista przygoda z wielkim światłem, dźwiękiem i walka z ciemnością ... i teraz zgadnij Andrzeju, co było straszniejsze dla mnie w tamtym okresie, doświadczenie wielkiej ciemności ... czy światła... co zrobiło na mnie większe wrażenie?

Moje nauczanie... a tak bardziej poprawnie - głoszenie mojej prawdy, ponieważ nikt nie musi traktować moich słów poważnie to dzielenie się z całym światem myślami, w których ja funkcjonuję... dzielę się swoją myślą, doświadczeniem, wiedzą, może b. skąpą- bo nie jestem naukowcem, nie skończyłam żadnego universytetu... jestem poszukiwaczem amatorem... i często pionierem na swojej drodze..... to tej lipcowej nocy zostałam wepchnięta do bibliotek świata w poszukiwaniu brakującej mi wiedzy... na doświadczenia, które przyszło mi przerabiać w wielkiej samotnicy... i wzięłam do ręki i Biblię i Vedy... i Koran i żydowską Kabałę a nawet przerobiłam Tantrę... ... i ściągałam inne książeczki z półeczek ... w poszukiwaniu tego wizytorsa, który mnie odwiedził i pozostawił po sobie niezatarte wspomnienie.....

i żeby było jasne, wielu nazywa mnie oświeconą, często złośliwie... ... i trafia w dziesiątkę... bo ja nie cierpię tego określenia, ponieważ jestem na Mocy Boga na etacie człowieka, w którym On ukrył swoją informację ... człowieka stworzonego przez siły Wszechświata, który nigdy nie wie do końca -- kim jest, i po co tu przybył na Ziemię?! Czy tylko jak emigrant... czy może coś więcej?
I szuka ten biedaczek światła w ciemności... i za wszelką cenę dąży na te drogi ...
ale dopiero jak uderzy w niego piorun, kiedy potężna błyskawica oświetli jego oczy... kiedy poczuje ten wstrząsający cios tej potężnej fali... zobaczy jak bardzo przerazi go światło...

ale póki nie zdaje sobie sprawy jaki tej fali towarzyszy blask i grzmot... nie zdaje sobie również z tego sprawy, jaka wielka mieszka w nim moc, jakim jest wyjątkowym kwiatem Wszechświata, który Natura utkała z jednego mikroskopijnego pyłku.
I gdzie we Wszechświecie mamy oryginał tego kwiatu życia?

A
2018-12-03 20:39:52

Andrzej Kruppa, takie jest moje odczucie Twoich wypowiedzi. Silne słowa, silne zdania. Siła ma moc, wiara ma moc.
Baśka dziękuje, a ten potok skąd dokąd ??

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne