REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
10. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Dobry Samarytanin
2017-01-13 16:52:09

Po to mamy swoją wewnętrzną mądrość i dar rozpoznania jak się faktycznie rzeczy mają, aby nie wchodzić w tego typu rzeczy, aby nie tracić swojego czasu na próżno.

Dobry Samarytanin
2017-01-13 16:49:57

Meduzes: Tylko, że ja wiem... i nie mam zamiaru tracić pieniędzy i swojego czasu na budowanie tego szajsu. Chcesz to buduj, kupuj i powiedz później jak smakowała porażka.

Meduzes
2017-01-13 16:48:11

DS - "...a ja opieram się na wielu różnych poszlakach, opiniach, wypowiedziach, filmikach i własnych obserwacjach, mi to wystarcza... "

A ja ci mówię przyjacielu że taką droga nigdy nie będziesz pewien NICZEGO

Taki wniosek mogę wysnuć z mojej obserwacji życia. Powielając innych nie odkryjesz nieodkrytego.

I patrz na taki paradoks: strona o duchowości ... ludzi na świecie 7,2 mld z czego przebudzonych jakiś promil procenta ?! Dlaczego ?!

Bo boją się powiedzieć NIE WIEM, i zbadać samemu ...

POWIELAMY SCHEMATY DS ...

Dobry Samarytanin
2017-01-13 16:39:10

Andre: strachy na lachy, to już się nudne robi.

Dobry Samarytanin
2017-01-13 16:38:24

Meduzes: Nie muszę niczego budować, aby coś wiedzieć na jakiś temat. Jak nie umiesz tego rozpoznać, że magrav to ściema to trudno, nie jest to w sumie mój problem. Już inni budowali i doszli do wniosków, że to nie działa ( http://davidicke.pl/forum/fundacja-keshe-sekta-pseudo-techn... ) - a ja opieram się na wielu różnych poszlakach, opiniach, wypowiedziach, filmikach i własnych obserwacjach, mi to wystarcza... jak nie było prądu tak nie ma. Już nie wspomnę o latającym samochodzie Keshego, który podobno (od wielu lat) znajduje się w jego garażu

PS. Za dużo jest gadania o "duchowości" magrava (nawet niektórzy twierdzą, że ma on duszę!!!!)... to jest urządzenie do produkcji prądu ELEKTRYCZNEGO... a nie do uleczania czy czegokolwiek podobnego!!! Jak ktoś uważa, że potrzebna jest do tego "pozytywna" intencja, aby to działało to jest idiotą, serio. To nie jest urządzenie lecznicze, to nie jest kryształ górski, który można programować intencją... to urządzenie do PRODUKCJI PRĄDU ELEKTRYCZNEGO!!! Powtórzę jeszcze raz, PRĄDU ELEKTRYCZNEGO, a nie prądu duchowego, czy prądu fikcyjnego. To ma zasilić sprzęd typu żelazko, komputer itd. I albo to działa, albo nie działa - ta cała gatka o intencji to po prostu zwykła ściema, aby zwalić winę na "wykonawcę" albo "kupującego", że to w nim jest problem, a nie w samym urządzeniu. Pomyśl sobie, że ktoś sprzedaje Ci komputer, ale nie zadziała jak będziesz miał złe intencje, albo będziesz miał zły humor no litości...

PS2. Z tego co pamiętam Pan Marcin z Poznania sam mówił, że jest współtwórcą tego "reaktora" do podróży kosmicznych... i sam powiedział, że to ściema i nie działa, a Keshe przedstawił to jakby to był hicior nie z tej Ziemi. Sam się wtedy tym mocniej zainteresowałem... ale... po czasie wyszło szydło z worka, kolejna ściema Keshego, a to było w bodajże połowie 2013 roku z tego co pamiętam.

Wiesława
2017-01-13 16:37:15

Intencja człowieka idzie prosto z serca jednego człowieka do drugiego serca ... to jest komunikacja energetyczna między żywymi organizmami ...
a nie z motorem maszyny ...
i mogę sobie mieć najlepsze intencje i siedzieć godzinami w pozycji medytacyjnej i czekać aż mi kosmos naleje benzyny do samochodu, w którym właśnie jej brakło ....
prędzej samochód zardzewieje ...
a może już się komuś coś takiego wydarzyło ... a ja nie wiem?
Trochę jeździłam samochodem, prawo jazdy mam od 1968 roku ... ale jak paliwa w samochód nie wlałam ... daleko nie zajechałam ...
i jak go brakło, nie pomogły żadne modły... trza było jej nalać aby jechać dalej .... i trzeba było czasami długo czekać na drodze na okazje by się dostać na stacje benzynową ... bo i aniołki nie słuchały ....
i nie tylko człowiek - maszyna nie ma dobrej komunikacji, miedzy ludźmi też jej nie ma, szczególnie kiedy są dwa różne energetyczne pola, a już maszyna zawsze może uczynić z niego konia ... to on będzie ją dźwigał na plecach by ściągnąć ją z powrotem do domu ... a nie ona jego jak jej motor padnie, czy braknie paliwa ... maszyna będzie go miała serdecznie w nosie ... tak jak i najlepsza technologia jej twórców i wyznawców.... niech tylko cokolwiek w niej padnie.

Meduzes
2017-01-13 16:33:52

CO do samego Keshe i jego metodyce (propagowaniu, sprzedawaniu, rozpowszechnianiu, rzucaniu pięknych idei i tez, obiecywaniu itp itd) - też mam wiele zastrzeżeń i obiekcji.

Mnie jednak bardziej interesuje technologia niż osoba Keshe ... I proszę tych co mają umiejętności i możliwości by SAMI sprawdzili zanim wystawią osąd.

Andre
2017-01-13 16:31:40

Chyba dobrze, że poruszyliśmy tutaj temat Pana Keshe bo widzę, że właśnie próbuje wywołać kolejną falę strachu i od razu przeciąga ten strach na cały rok, gdyby przypadkiem pod koniec przyszłego miesiąca nie spełniła się przepowiednia. Nawet, gdybym wierzył w jego technologię, to nie uwierzyłbym w te proroctwa. Od nie pamiętam ilu lat ciągle pojawia się ktoś, kto straszy jakimiś kataklizmami i wojnami, a my nadal żyjemy.

Aga1709
2017-01-13 16:25:07

Pani Wiesławo,
Zacznę od tego , ze ja też jestem wdzięczna za istnienie tej strony, lubię zaglądać na księgę gości, i wiele ta strona wniosła do mojego życia i nie chciałabym aby jej nie było.
Wracają do wątku z liczbą 17, to zgadza się , posiadam wszystkie dary, które Pani wymieniła, ale nie napisałam że któryś z tych darów jest dla mnie kulą u nogi, bo nie jest , wręcz przeciwnie, człowiek który posiada takie dary powinien się czuć wyróżniony.
Co do tego szczęścia w nieszczęściu to nie będą tu zamieszczać swojej biografii, bo ta strona nie służy do tego,......nie wiem, może to bardziej złe wykorzystanie wolnej woli niż to, że daje takie doświadczenia liczba 17.

Pozdrawiam Panią i DS.

I jak już piszę to chciałam podziękować Norbertowi za udostępnienie książki.

I słowo do Meduzeus - książkę przeczytałam, obiecuje odezwę się.

Meduzes
2017-01-13 16:16:34

DS - czy zbudowałeś SAM magrava lub czy poświęciłeś czas i zaangażowanie na zrozumienie technologii keshe ?! żeś taki pewien kitu ?! Zagłębiłeś się, badałeś, testowałeś, dociekałeś, rozwijałeś, oddałeś swój wkład, intencję, twórczość ?! ...

Odpowiedź: obejrzałeś filmiki, poczytałeś parę artykułów ...i wyrobiłeś sobie opinię ... przypuszczasz, wierzysz lub akceptujesz takie stanowisko ale NIE WIESZ i NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ... gdyż żadnej pewności nie masz ... posiłkujesz się opiniami i dywagacjami autorytetów z dziedziny badania fizyczności...

Zapytaj zatem tych swoich autorytetów badających fizyczność i mechaniki fizyczności KIM JESTEŚ jako istota ... To odpowiedzą tobie "człowiek z krwi i kości" ... a gdy zapytasz czy DUSZA istnieje to ciebie WYŚMIEJĄ ... a może BÓG ... rozbawisz ich do łez

Te twoje autorytety mają klapki na oczach które rozwijali w procesie kształcenia edukacyjnego. Widzą cyferki, wyniki, przeliczenia ... jak mają zobaczyć coś co jest poza logiką i rozumem !? A obawiam się że technologia keshe jest niestety z troszkę wyższej pułki.

Tu przytoczę słynne powiedzenia Alberta Einsteina:

- "Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się."

- "Dlaczego właśnie ja sformułowałem zasadę względności? Ile razy zadaję sobie to pytanie, wydaje mi się, że przyczyna jest następująca: normalny dorosły człowiek w ogóle nie rozmyśla nad problemami czasu i przestrzeni. W jego mniemaniu przemyślał to już w dzieciństwie. Ja jednak rozwijałem się intelektualnie tak powoli, że czas i przestrzeń zajmowały moje myśli nawet wtedy, gdy stałem się już dorosły."

- "Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi."


===

W roli ścisłości : Ja nie wiem czy technologia Keshe to fikcja czy też prawda ... Nie zamierzam tego sprawdzać bo noga ze mnie w te bierki. Ale w przeciwieństwie do innych nie odrzucam takiej możliwości. Ty DS wolałeś zaufać innym ... i powielasz ich opinię, osąd ...

Zbadaj sam ... wtedy sam dla siebie będziesz wiarygodny !!! A jeżeli tego nie zrobisz to po prostu powiedz NIE WIEM.

Dobry Samarytanin
2017-01-13 15:56:25

Chińczycy też pracują już nad EmDrive... więc jak NASA by przyspało to inny kraj zrobiłby z tego użytek (w tym przypadku Chińczycy).

PS. Co do Keshe i intencji, aby magrav działał to powiem tylko: hahaha

Meduzes
2017-01-13 15:39:52

DS - mam pewne wytłumaczenie co do twojej teorii o NASA i emDrive. Przedstawię ją tobie w formie zagadkowych skojarzeń. mam nadzieje że połapiesz o co chodzi.

- emDrive - technologia z ogromem możliwości zastosowania od tych dobrych po te złe
- NASA - instytucja państwowa do rozwijania technologi i tych cywilnych i tych militarnych,
- USA - kraj którym jedynym celem jest dominacja, przewaga technologiczna, militarna, utrzymywanie "POKOJU NA ŚWIECIE" przy pomocy przemocy

Czy łapiesz dlaczego NASA instytucja w USA dofinansowuje i rozwija tą technologię !?

===

W takim razie dlaczego nie rozwija technologi Keshe ?!

Odpowiedź:

Jaki interes mogło by mieć USA w rozwijaniu technologi wolnej energii, leczenia, uzdrawiania, wyzwoleniu ludzkości z form ucisku, nacisku, wyzysku itp itd !?

O tym że w wielkiej mierze z tą technologią wiąże się intencja ... a co za tym idzie karma nie wspomnę

===

Co sądzisz o mojej teorii ?!

Stokrotka
2017-01-13 15:00:03

Adrian 333bracie kochany jesli sam tego nie doswiadczyles to swoimi pogladami nie wprowadzaj w blad ludzi bo mozesz ich wyprowadzic na manowce Pozdrawiam Anna

Dobry Samarytanin
2017-01-13 14:57:54

Jakby technologia Keshe działała to NASA by się tą technologią na pewno zainteresowała... a jak wiemy tak nie jest... a czemu tak twierdzę? Bo zainteresowała się technologią EmDrive, która rzekomo nie mogła działać i łamała prawa fizyki. Technologia Keshe to po prostu nadmiar słów i bajek, a w środku jest wydmuszka z figą z makiem.

emDrive niemożliwy silnik jednak działa - Astrofon
https://www.youtube.com/watch?v=Pez0-MSomFU

Dodam jeszcze, że człowiek, który odkrył ten niemożliwy silnik nie został zabity! Ani nikt mu nie grozi! A to przecież przełom całkiem spory!

Dobry Samarytanin
2017-01-13 14:41:41

Obama odchodzi na emeryturę ^^
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15977630_1015...

Wiesława
2017-01-13 14:35:16

cyt "aż Keshe zbawi nasz świat."

Póki co to go straszy i wpędza ludzi w depresje .....
już powinniście być spakowani i w drodze do bezpiecznych miejsc ...
właśnie przepowiedział wielkie trzęsienia ziemi ...

a najbardziej trzęsą portkami jego wyznawcy,
którzy mają dostęp do magravów i cud technologii, .....
toteż nie rozumiem, dlaczego tak się boją?
Powinni ocalić ludzkość i odsunąć od świata wszystkie katastrofy ....

ludziom nie potrzebne jest złoto z wody ...
ludziom bardziej potrzebny jest chleb i spokój ....
i prosimy pana Keshe, tylko o to ...
póki co to nam robi ale wodę z mózgu ....

Dobry Samarytanin
2017-01-13 14:33:12

Najstarsza, najbardziej kompletna wersja Ewangelii na świecie znajduje się w Etiopii
http://pl.aleteia.org/2017/01/12/najstarsza-najbardziej-kom...

Prawdziwe chrzciny
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Wba4bZ7gMfNsBa...
(trochę przesada ) ... już pomijam fakt, że miska jest uszkodzona

Dobry Samarytanin
2017-01-13 13:57:49

Najstarsza, najbardziej kompletna wersja Ewangelii na świecie znajduje się w Etiopii
http://pl.aleteia.org/2017/01/12/najstarsza-najbardziej-kom...

Enigma
2017-01-13 13:39:59

http://www.akademiawitalnosci.pl/najwazniejsza-rzecz-oslabi...


Najważniejsza rzecz osłabiająca odporność (Twoją i Twoich dzieci)

Dobry Samarytanin
2017-01-13 13:00:37

ja: pisz tytuły do linków jakie podajesz.

ja
2017-01-13 12:59:01

https://www.youtube.com/watch?v=wrTxiDQjyEA&index=14&list=P...

Dobry Samarytanin
2017-01-13 11:14:23

Andre: Keshe jest mesjaszem robienia ludzi w konia.

Leśny
2017-01-13 10:49:33

Jeśli chodzi o "darmową" energię to kiedyś przymierzałem się do wiatraka - bez dotacji na poziomie 90-95% całkowicie nieopłacalne, podobnie fotowoltaika, koszt wiatraka z osprzętem to ok. 12-15 tyś. fotowoltaika ok. 20 tyś., łatwo policzyć ile lat taka instalacja musi się amortyzować, poza tym wymiana akumulatorów co ok. 7 lat to koszt 5-6 tyś., systemy fajne dla pasjonatów oraz ludzi mających nadmiar gotówki

Dobry Samarytanin
2017-01-13 10:20:37

Andre: doczekać się nie mogę, aż ktoś się z tą osobą założy... czekam na to z niecierpliwością

Bartek: są

(część 1)
Koherencja Ewoluującej Świadomości
http://wingmakers.pl/index.php?option=content&task=view&id=...

Co do tego drugiego to na razie nie wiem

Adrian333: w skrócie chodzi o to, że źle interpretujesz liczby pod względem numerologicznym... tutaj "od" czy "do" nie ma już znaczenia... po prostu posługujesz się błędną interpretacją.

Andre
2017-01-13 09:19:28

Świetny ten wykład Marcina. Trochę szkoda, że z cała ta technologia Keshe okazała się jednym wielkim przekrętem.. Ale z tego co widzę, to nawet teraz nie brakuje zwolenników Keshe i jego technologii. Ba! Niektórzy są w stanie nawet założyć się o cały swój majątek, że to działa i ciągle czekają, aż Keshe zbawi nasz świat. Przecież w końcu podobno ogłosił się Mesjaszem

Wiesława
2017-01-13 06:16:09

Film warty obejrzenia ...
a tym bardziej teraz, kiedy i Polska gości misję pokojową ....

https://www.youtube.com/watch?v=N-udmXPLgVA

Wiesława
2017-01-13 01:02:35

... wyjechała z tym księdzem,
chciała wysłać mnie do spowiedzi ....

ja też pękam ze śmiechu .... ....

nigdzie cię nie chce wysłać ...
przesyłki dzisiaj drogie ....

ale proponuję abyś trochę od tej strony odpoczął....

Adrian333
2017-01-13 00:46:42

Chyba pęknę ze śmiechu ...
Jaka manipulacja jakie niszczenie , jakie pouczanie ja tylko dodałem od siebie ?
Czy wypowiadanie własnego zdania to manipulacja od kiedy ?
To może w twoim świecie tak jest ...
Kompletnie nie rozumiem tego oburzenia Wiesławy ją pouczam?
"Jak mogę coś dodać" - Czy osoba zaczynająca w ten sposób własne zdanie
Następna rzecz
"jakie ciernie od gwiazd?"-To napisała Wiesława
Ja odpisałem
"Przez ciernie do gwiazd a nie ciernie od gwiazd "
Wiesława odpisała:
to zacznij od nauki nauczenia mnie czytania ...

Sęk w tym , że od gwiazd a do gwiazd tak jak ona napisała zmienia cały obraz o 90* jak w ogóle śmiałem napisać , że tam jest błąd heh nic dziwnego że wyjechała z tym księdzem pewnie chciała wysłać mnie do spowiedzi , że śmiałem napisać coś odmiennego niż pani uważa ...

Przepraszam Wiesławo , że uraziłem twój pogląd numerologiczny i przepraszam , że tak bardzo Cię wymęczyłem doświadczeniami ludzi z pod wibracji 17 a może to burzy całkowicie pani pogląd i obraz 17 i stąd to męczenie w sumie najbardziej męczy nas to co nam się nie podoba , więc reakcja wcale dziwna nie jest .

Wiesława
2017-01-13 00:07:32

DARY DUCHA Św.

1. Dar mądrości
2. Dar rozumu
3.Dar rady
4. Dar męstwa
5.Dar wiedzy( umiejętności)
6. Dar bojaźni Pańskiej
7. Dar pobożności

Aga1709, to który ten dar jest dla ciebie tą kulą u nogi,
a który to tym szczęściem w nieszczęściu?

Stokrotka
2017-01-13 00:06:20

Nie chodzi o urodzonych 17 .Nie czytacie dokladnie a krytykujecie i komentujecie co jeden to madrzejszy.Trzeba swietej cierpliwosci. Anna

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne