REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
10. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Barbara
2017-02-03 22:32:45

Wiesławo,
Ani dobra, ani zła. Zawartość tych dwóch pran w roślinach powoduje, że ich działanie jest destrukcyjne, trujace. I takie prany , czerwona i żółta razem występuja w roślinach trujacych. Można to stwierdzić poprzez technikę skanowania, sprawdzić każda roślinę. To zakres ziołolecznictwa, ale na poziomie technik pranicznych można skanować rośliny by stwierdzić jakie maja właściwości uzdrawiajace, tak jak konkretne właściwości kolorowych pran.Rownież przy wykonywaniu zabiegów pranicznych pranami kolorowymi tych pran nie łaczy się ze soba. To sa nauki z Uzdrawiania Pranicznego Mistrza Choa Kok Sui.
Uzdrawianie pranami kolorowymi pomija czynnik materii jakim sa zioła, bezpośrednio podajac w zabiegu takie prany, jakie akurat potrzebne sa w danym zabiegu.

Wiesława
2017-02-03 22:27:02

eee tam, nie poznaje się prawdy intelektualnie ....
a czy za pomocą intuicji rozbiorę na czynniki pierwsze skład np, szczepionek czy bez tego w dodatku suto kraszonego wiedzą dowiem się prawdy z czego te powstały?
Czy mi tu pomoże moje doświadczenie, czyli zaszczepienie mnie szczepionką?
I mogłabym sobie tak wymieniać przykładów setki przez cały dzień ....

Prawdo,
twój wysiłek jest marny i nie oczarujesz mnie swoimi słowami ...
i ta prawda nie jest taka skomplikowana aby tyle o niej gadać, nie wymaga wielu słów ... chyba, że chcesz udowadniać, z czego jest skonstruowana szczepionka .... czy anatomia człowieka i piszesz doktorat .... i musisz obronić swoje prawdy ....

za to kłamstwo bez przerwy gada, reklamuje, przekonuje, bo tylko zło pragnie wiatru...
język prawdy nie potrzebuje tylu ozdób, jest prosty ....

a takie nieustanne gadanie, przekonywanie, to takie półprawdy, w których każdy człowiek jest zamoczony kiedy stąpa po tej ziemi ...
i gada i gada i musi coś dodać do tej prawdy aby być bardziej przekonywującym ....

a życie w prawdzie jest głębsze acz niewypowiedziane ....
i największe prawdy czyta się między wierszami ...

Prawda
2017-02-03 21:58:46

Chciałbym nadmienić iż prawdy nie poznaje się intelektualnie, aczkolwiek poznając prawdę doświadczalnie, ciekawym jest iż znika wtedy postrzegania jako podmiot i przedmiot, następuje zniknięcie owego podmiotu i przedmiotu, konsekwencją owej transformacji jest również zmiana mentalnego intelektualnego rozumienia wynikającego z doświadczenia, prawda jest poza koncepcjami, To czym co jest jest takie jakie jest, nie jest zaś takie jak wydaje się być w swojej istocie, zaś wiedza o czymś nie jest tym jest jedynie wiedzą opartą na czynnikach , dla przykładu , wiedza o działaniu silnika rozumienia jak owe części współpracując tworzą finalny efekt nie jest tymże silnikiem, więc można nie wiedzieć jak to wszystko działa a doświadczać prawdy będąc prawdą taką jaka w istocie jest, to czym w istocie jesteś Pozdro

Dawid
2017-02-03 21:54:16

Czy ktoś z "obecnych" tutaj ma jakieś pojęcie lub refleksje temat człowieka o imieniu Ramaathis-Mam?
Wpadła mi w ręce książka pt. "Orion Przewodnik ma drodze ku Światłu" i jestem ciekawy, czy ktoś może miał styczność z jakaś ksiązka wyżej wspomnianego autora.

Wiesława
2017-02-03 21:50:14

Barbara,
prana czerwona i żółta jest dla nas zła?
Możesz wytłumaczyć dlaczego?

Barbara
2017-02-03 21:35:31

Agni1974,
Nie wiem dlaczego chcesz rezygnować z porannej kawy, czy sa to względy zdrowotne czy jakieś inne.
Proponowała bym Tobie poranna kawę ale z dodatkiem plasterka wyciśniętej cytryny. Kawa jest roślina trujaca, a świadczy o tym zawartość pran w jej składzie energetyycznym, a mianowicie między innymi pranę czerwona i żółta. Ta konfiguracja pran występuje w roślinach trujacych. łyk zwykłej czarnej kawy, powoduje wydzielanie się adrenaliny jako reakcji obronnej organizmu przed trucizna, wyzwalajac mechanizm pozbysia się jej z ciała. Podnosi się ciśnienie krwi, ale równocześnie ciało obniża swoje wibracje na takie, jakie występuja w stanie przeziębienia.Po dodaniu cytryny, zmienia się konfiguracja zawartości pran z przewaga zielonej prany, czyli oczyszczajacej. Jeżeli zdarzyło się komuś przedawkować alkohol, wspaniale taka kawa z cytryna ratowała przed zatruciem watroby i oczyszczała skutki przepicia.
Tak więc nie musisz rezygnować z kawy, dodaj do niej cytrynę by czuć w niej jej kwaśny smak. Gwarantuję ci, że jeżeli napijesz się kilka razy takiej kawy, innej nie weźmiesz już nigdy do ust. Nie może to być kawa rozpuszczalna, najlepiej świeżo zmielona i zaparzona w ekspresie.

Wiesława
2017-02-03 21:18:42

agni1974,
a kambuchę znasz?
Ja używam imbirową, i z chlorelli ...

Poranną kawę można zastąpić sokiem z grejpfruta.

Adam z Zielonej Góry
2017-02-03 20:52:24

Pięknie to Wiesławo ujęłaś kim jesteś... Utożsamiam się z tym co napisałaś
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Dobrego Samrytanina

agni1974
2017-02-03 20:19:24

drodzy Poszukujacy...pytanie: jak uhodowac bakterie kwasu mlekowego, sok z kapusty kwaszonej mi na czczo nie wchodzi i powoduje wzdecia o jakosci dostepnego nie wspominam...pestycydy pieknie sie wchlaniaja w kwasie. jogurty z krowiego mleka nie sa alternatywa.( chce sie uwolnic od porannej kawy). dziekuje

Wiesława
2017-02-03 19:40:34

NA PEWNO brak mi jeszcze w sobie czystej prawdy ............
nie mogłabym tak się nazwać ....
czystą prawdą jest BÓG ....
ale na pewno jestem poszukiwaczem prawdy ....

PRAWDA
2017-02-03 19:34:12

Czysta percepcja

Pytanie kolejne czym nie jesteś?

Imię i nazwisko można zmienić w każdej chwili
Wykonywany zawód również
Emocje/myśli się zmieniają nieustannie
Ciało też a zarazem percepcja ciała to jak na przykład jakość słuchu czy wzroku

Co determinuje myśli, czy jest moment wyboru myśli ? Czy nie jest tak że - dobra teraz pomyśle o kwiatkach również jest myślą

Kim jest ten który myśli ? Czym jest JA
Czy aby na pewno jest taki ktoś ? może to tylko myśli
Kim jest ten który szuka czy aby na pewno to ktoś ?

Co jest niezmienne ?

Ola
2017-02-03 19:05:44

Prawda, napisałaś dużo jak to jest gdy świadomość się jeszcze nie obudziła. A co według Ciebie będzie ,jak to będzie wyglądało, gdy skończy się "SEN z której owa świadomość ma się przebudzić" i świadomość zostanie przebudzona?

Pozdrowionka

Wiesława
2017-02-03 18:00:42

Może nie czym jestem, tylko kim?
Jestem istotą myślącą, więc nie mogę być rzeczą ....

jestem więc tą myślą, słowem, czynem, spojrzeniem, słuchem, węchem ....
jestem gniewem i miłością, odwagą i lękiem, słabością i mocą ...
mrozem i ogniem ...
a to wszystko ograniczone jest przestrzenią i czasem, ma swój obszar,
ma imię i nazwisko, umysł i ciało ...
i jeśli coś chcę w tym swoim obszarze zmienić, sama muszę to zrobić, bo jestem tu dyrektorem ...
i muszę się śpieszyć jeśli chcę dokonać w swojej przestrzeni głębszych zmian ...
bo jestem tym ludzkim kwiatem,
który urodził się wczoraj,
dzisiaj kwitnie ...
jutro zwiędnie ...
i odleci niczym pył z nasiennego gniazdka we Wszechświat ...
aby znów w swoim czasie pojawić się tutaj
i zamanifestować w swoim obszarze swoją obecność ... zabarwić swoim ego...


PRAWDA
2017-02-03 00:07:23

Kwestią istotną jak nie najistotniejszą jest odpowiedź na fundamentalne pytanie Czym Jestem ? Odpowiedzi owej nie znajdziesz w myślącym uwarunkowanym dualnym umyśle poprzez który postrzegana jest rzeczywistość. Doświadczając rzeczywistość doświadczana jest tak naprawdę rzeczywistość która przechodzi przez filtr "JA" fantom, fałszywe "JA" to jak pozorny jeden "ktoś" program będący zlepkiem programów. Widziana rzeczywistość jest widziana słyszana odczuwana właśnie przez owy filtr który można by fajnie określić jako opowieść "JA", bądź EGO. Operuje na zasadzie jakiś ja tu i jakiś świat tam, mnogość określeń etykiet jak również intencji wypływających z owego programu jest ogromna, w istocie OGROMNA.Operuje na zasadzie kategoryzowania rzeczywistości dzieląc wszystko na części i przypisując każdej jakąś wartość jednocześnie określając w tym siebie. Istnieje dobre i złe, poszukuje spełnienia w tym co określa dobre i unika tego co określa złe, unika cierpienia szuka spełnienia lecz nigdy nie jest zaspokojony gdyż zawsze jest coś lepszego następna chwila lepsza chwila. W opowieści istnieje czas przeszłość teraźniejszość i przyszłość. Opowieść "JA". Opowieść jakiegoś "JA" w jakimś świecie, to co nazywa moje , to wszystko jest energia opowieści, programem, iluzją bycia kimś w jakimś świecie i tak doświadczana percepcja ciało-umysłu przez uśpioną świadomość. SEN z której owa świadomość ma się przebudzić.

Wiesława
2017-02-02 20:25:06

robert010493,
ja ci nie chcę podawać wszystkiego na tacy... ja ciebie zmuszam do pracy, szukania, myślenia .... a nawet jest to niemożliwe abym wszystkim odpowiedziała na ich pytania, mam jeszcze inne życie, po drugiej stronie komputera .... też spotykam się z chorymi, i to z tymi ciężko chorymi, którzy już nie poradzą sobie sami ... a grypy i te inne małe rany ludzie muszą nauczyć się sami opatrywać.... dlatego wkładamy na stronę te wszystkie wiadomości, i masz wszystko posegregowane i łatwo z nich korzystać, przecież nie będziemy tego przepisywać na KG .....
i zawsze mówię nawet tym ciężko chorym - 50% pracy w twoim leczeniu jest moje a 50% twoje ... bo ja bez ciebie nic nie zrobię ... chory musi włożyć swój wysiłek ... jeśli ja robię swoje a on swoje nic z tego nie wyjdzie ....
a tam, gdzie umysł jest już wyłączony, wówczas przejmuję nad chorym kontrolę w 100%, jeśli rodzina daje przyzwolenie ... bez przyzwolenia nic nie robię. Nie mam do tego prawa!

Wiesława
2017-02-02 20:01:43

Dawid,
z tym zew. uduchowianiem, to jest tak samo jak z kościołem... całe życie możesz tam chodzić i mieć b. mało w sobie duchowości ... i możesz w ogóle nie chodzić i być bardzo uduchowionym .... bo to stan twojego serca a nie przynależności do kościoła czy ukończenia jakiegoś kursu .... duchowość to nie zawód tylko charakter człowieka .....
duchowość to nie tylko wzlot duszy na wyższe poziomy.... ale i jej upadek, bo to wszystko dotyczy stanu duszy człowieka i nazywa się duchowością.

I duchowości nikt w ciebie nie włoży, choćby miał najczystsze intencje ... do tego potrzeba twojej pracy i trzeba do tego dorosnąć ... jeśli ktoś tego jeszcze nie rozumie i myśli, że go ktoś duchowo otworzy i zrobi z niego uduchowionego, to jest w strasznym błędzie .... bo to, że dostanie papier na swoją duchowość wcale o tym nie świadczy, że otworzył na odpowiednim poziomie swoje wnętrze, i ksiądz księdzu nie równy ... i master mastrowi nie równy ... o tym nie mówi papier tylko czyny człowieka, co wychodzi spod jego rąk ... po owocach ich poznacie ...
i te owoce są piękne i soczyste, bo pielęgnowane czystym sercem.
Jeśli ktoś wkłada serce w swoją pracę, to i widać efekty tej pracy.

robert010493
2017-02-02 19:57:49

Być może, że właśnie przez nieumiejętne oddychanie podczas treningu pojawiło się ciśnienie. Wciąż odnajduję wiedzę na temat lecznictwa ze środka, a ja zajmuję Pani czas na błahostki. To już nie jak dzieciak, tylko bardziej jak rozpieszczony bachor, proszę mi wybaczyć, jeszcze się pieszczę. Życzę wszystkim przyjemnego wieczoru, pozdrawiam.

Dawid
2017-02-02 19:27:43

Dziękuję za odpowiedź

W takim razie proszę się cieszyć tym słońcem, przyrodą.
Ja się nie mogę już doczekać, aż spowrotem zagoszczą w Poznaniu.
Czasami jednak pojawia się jeszcze mocniejsze słonko i taki zimowy spacer w jego blasku jest bardzo odświeżający

Pytałem o to, bo "przez przypadek" trafiłem na tą stronę i zaczęły mnie zwyczajnie interesować tzw. "inicjacje" różnego rodzaju.
Czy jest to w ogóle możliwe, żeby ktoś z zewnątrz w jakiś sposób (zwany inicjacją) pomógł nam w naszym rozwoju wewnętrznym?
Coś mi tu pachnie ściemą, ale wszystko ubrane w takie szaty, że bardzo łatwo się dać zwieść..

Nie ma co, idę trochę odetchnąć... do wewnątrz

Pozdrawiam i dziękuję za Pani publikacje na stronie.
Od jakiegoś czasu czytam sobie różne rzeczy tutaj zamieszczone i czuję, że mi to pomaga dojśc do siebie

Dawid

Wiesława
2017-02-02 19:15:35

David,
nie znam, pierwszy raz widzę ... i nie mam ochoty na czytanie tego, wchodzenie do głębi treści .... takich storn na necie jest multum .... a ja tylko jedna i powiem szczerze, nie mam ochoty tego śledzić.... w Vancouver skończyła się zima, najdłuższa jaką ja tu przeżyłam, wesoło słonko świeci, pączki pojawiły się na drzewach, krokusy zakwitają, prymule ... i tam mnie ciągnie, na spotkanie z naturą, czystą i piękną ... i mam już dosyć tego brudnego netu ...

Dawid
2017-02-02 19:06:13

Witam.

Chciałbym zapytać Panią o stronę: http://whitedevas.eu/
Co Pani o niej myśli? Co mówi Pani intuicja?

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid

Wiesława
2017-02-02 18:26:13

Adrian333.
nie używam określenia Jezus-Bóg .... nie przypinaj mi czegoś czego nie piszę ....
Jezus był człowiekiem i raczej traktuję Go jako starszego brata... a że zstąpił z wysoka to inna sprawa ....

A Energia Żeńska w kosmosie jest najsilniejsza .... bez niej nic nie może zaistnieć.


Wiesława
2017-02-02 18:19:29

"Czy liczba 23 jest negatywna? O co chodzi z tymi granicami, czy tez ograniczeniami?"

23 pokazuje, że osoba lubi zdobywać wiedzę przez doświadczenia, duże wyzwania, jest w ciągłym ruchu i często wystawia się na różne życia kontuzje .... i samo w sobie nie jest to złe .... ale trzeba znać umiar ....
ale kiedy ta osoba wchodzi zbyt głęboko w te doświadczenia, nie właściwie korzysta ze swojej wolności, a na początku numeru jako jego przewodnik jest słabe 2 toteż łatwo nią manipulować i daje się wciągać tam gdzie nie powinna i może to skończyć się dla niej niezbyt dobrze, wówczas będzie wyświetlać się ta liczba jako sygnał alarmowy .... granice równowagi umysłu i ciała zostają zakłócane....

robert, może najpierw napraw jedno a później bierz się za drugie ... czasami jak naprawisz jeden problem, oczyścisz organizm, drugi samoistnie znika ...
i pamiętaj również, że ja nie jestem twoim fmilly doktor ....

Adrian333
2017-02-02 18:00:47

Mam pytanie do pani Wiesławy .
Piszę pani Bóg-Ojciec Jezus-Bóg syn i ojciec i rodzi się pytanie co z matką ?

Adrian333
2017-02-02 16:14:09

Mam wrażenie , że liczba 23 jest silnie powiązana z umysłem , analityką .
Myślę , że liczba 23 indywidualnie interpretuje zło i dobro często złe rzeczy można umysłem i myślami ukazywać jako coś dobrego i na odwrót .
23 Myślę , że to też oznacza panowanie i dominacja umysłu w człowieku .
23 Moim zdaniem to też inteligencja negatywna lub pozytywna .

robert010493
2017-02-02 12:37:01

Witam, jakiś czas temu na czole wyskoczył mi guzek, jest to raczej żyła i czuć na tym tętno. Z początku była to twarda kulka, teraz jest tej samej wielkości i jest miękka, ale nadal podobnej wielkości i kształtu. Dosyć okropnie to wygląda, czy to z czasem zejdzie? Myślę, że jest to od nadciśnienia od ćwiczeń siłowych. Pani Wiesławo, liczę na Panią.

Ciekawy
2017-02-02 11:45:32

Czy liczba 23 jest negatywna? O co chodzi z tymi granicami, czy tez ograniczeniami?

JAN
2017-02-02 02:19:38

Odświeżacz powietrza.

https://www.youtube.com/watch?list=PL3D1XFEz3kT5uP9pjfsRHM...

Wiesława
2017-02-02 01:32:47

STOKROTKA68 ...
ja tego od nikogo nie wymagam ....

tylko troszku hamujcie z tymi poradami .....


STOKROTKA68
2017-02-02 01:10:12

PANI WIESIU-nie bede MATRI prowadzic za raczke ....przepraszam .......

Enigma
2017-02-01 23:08:52

Sezon grypowy..bardzo ciekawy artykuł: O czym lekarze ci nie powiedzą-Gorączka

http://oczymlekarze.pl/zdrowy-styl-zycia/zdrowe-dziecko/14...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne