REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2018-08-10 22:26:57

Fenix...
skoro ja jem banany to znaczy, nie mogłam tego pisać ....
ale jest jedna moja rada,
nie przejadać się bananami ...
amerykańscy lekarze radzą 2-3 na tydzień....czyli połówkę dziennie.

Banany są dobrym źródłem wielu składników odżywczych, w tym potasu, magnezu, witaminy B6, witaminy C i błonnika. Zawierają również różne przeciwutleniacze.
Banany mają wysoką zawartość błonnika i odpornej skrobi.
Błonnik odnosi się do węglowodanów, które nie mogą być trawione w górnym układzie pokarmowym.

Wysokie spożycie błonnika wiąże się z wieloma korzyściami zdrowotnymi. Każdy banan zawiera około 3 gramy, co czyni je dobrym źródłem błonnika.

Zielone lub niedojrzałe banany są bogate w odporną skrobię, rodzaj niestrawnego węglowodanu, który działa jak włókno. Im bardziej zielony jest banan, tym większa jest zawartość odpornej skrobi.

Odporna skrobia jest powiązana z kilkoma korzyściami zdrowotnymi.
Poprawiono zdrowie okrężnicy.
Zwiększone uczucie pełności po posiłku.
Zmniejszona odporność na insulinę.
Niższy poziom cukru we krwi po posiłkach.
Badania naukowe nad bananami wiążą spożycie bananów z utratą wagi. Bogate są w błonnik, a wysokie spożycie błonnika wiąże się z mniejszą masą ciała.

Czy banany są szkodliwe...
owszem... osobiście spotkałam się z tym, że są osoby uczulone na banany, a bardziej szczegółowo, osoby uczulone na lateks... w tym moja koleżanka cierpi na taką przypadłość... ale te osoby bywają uczulone i na inne pokarmy roślinne.

Czy jeść banany?
W mojej ocenie banany są zdrowe i b. pożywne ...
lecz nie zalecam jeść przejrzałych bananów....

ale nie musicie mnie słuchać ... każdy z nas jest inny i inaczej przyjmuje dany pokarm....
nauczcie się słuchać własnego ciała a nie crazy nauki .... bo ile to ludzi przeżyło na tym świecie tylko dzięki bananom.

Fenix
2018-08-10 21:55:36

@Dobry Samarytanin - dziękuję za wyjaśnienie - Te rzeczone banany to oczywiście trywialność. Chodzi o to, że byłem absolutnie pewien że to u Was przeczytałem i na niewinną uwagę dla żony by przestała je wchłaniać i to regularnie zażądała dowodów. Zacząłem ich szukać - po przecież niedawno sam przeczytałem - i tuta zrobił się problem. "Problem" to o wiele za dużo powiedziane - po prostu szukam gdzie mi umysł te zdanie zarejestrował, a jestem pewien że u Was bo prócz strony "wingmakers" i "nautilus" nie zaglądam na inne "ezoteryczne", a na tych ostatnich nie ma nic a nic o diecie... Choć niekiedy mignie mi coś w tych "zwykłych" co mnie zainteresuje- ale chyba to nie było tam - więc musiałbym założyć że mi "przewody" siadają. Marihuanę paliłem chyba ostatni raz 20 lat temu na studiach, a 1 piwo na tydzień raczej nie powoduje takich zmian na mózgu?

Luxi
2018-08-10 21:52:02

Nie wiem, czy DS prozwoli poradzić ci Son, ale jest blog Cheops, gdzie znają się na leczeniu ciężkich chorób. Dodam też, że zdarza im się dawać linki do tej strony w wątkach o rozwoju duchowym.

Dobry Samarytanin
2018-08-10 21:41:15

Fenix: z tego co widzę to mamy kilka informacji na stronie, które zachwalają banany - ale jak mówię, jak czegoś wyszukiwarka nie wyszukuje to z pewnością nie ma tego na stronie, więc serio, daremny twój trud w tej kwestii - może spróbuj poszukać pod jakąś lekko inną frazą, no ale... - swoją drogą to sam nie pamiętam już co jest na stronie w kwestii bananów... za dużo się tego zrobiło wszystkiego na przestrzeni tych wszystkich lat

Fenix
2018-08-10 21:30:06

@Dobry Samarytanin - teraz to Pan mnie zmartwił, bo to oznacza, że mi umysł robi psikusy, a nie zażywam "zmieniaczy świadomości". Od niedawna czytam Pani stronę i jestem pewien, że słowa o tym żeby nie jeść bananów były napisane tutaj. Pamiętam nawet sformułowanie, że to w zasadzie jedyne owoce jakich jeść nie powinniśmy. Tylko już nie pamiętam w jakim dziale i gdzie. To że banany są niekoniecznie dobre to wiem z innych źródeł np: https://parenting.pl/dlaczego-nie-nalezy-jesc-banana-na-sn... , ale chciałem powołać się na Panią Wiesławę, bo obok tytułowanych dietetyków uważam że i Ona ma przekonywujące argumenty - ja je rozumiem , powiedzmy wewnętrzną energią, ale póki telepatyczna komunikacja w powijakach - dobrze mieć coś "na piśmie".. ..

Grażyna
2018-08-10 21:15:40

Son: Niepotrzebnie oceniasz ludzi światła. Każdy chce Twojego dobra. Jesteś zagubiony, zdeterminowany. Poszukujesz, chwytasz to, co wpadnie Ci w ręce. Niepotrzebnie to robisz. Wszystko przyjdzie samo. Nawet nie będziesz wiedział kiedy.
Nasza Wiesława daje Ci wskazówki i trzeba mądrze ocenić jaka prawda z tego wynika. Zapewniam, że mądrość Wiesławy jest nie z tego świata. Poproś o radę w prosty sposób, a może otrzymasz odpowiedź.

Pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2018-08-10 21:10:53

Fenix: jak nie wyszukuje to znaczy, że nie ma. Może czytałeś o tym na innej stronie?

Fenix
2018-08-10 20:56:21

Dzień dobry. Kiedyś przeczytałem na Pani stronie żeby nie jeść bananów bo zakwaszają organizm i - jak pamiętam są jedynymi owocami jakie Pani nie poleca (chyba chodzi o skrobię). Moja żona co rano jadła pół banana - twierdząc że dietetycy to polecają jako źródło potasu i melatoniny. Zniechęciłem ją o tych bananów ale chciała dowodów "na piśmie". Zacząłem szukać w Pani tekstach - a jest ich ogrom - i nie pamiętam gdzie to było. Teraz ściągam - przez HTT tracka - cała Pani stronę internetową (idzie to opornie - 5,5 godziny i dopiero 500 megabajtów) by przeskanować słowo "banan"- bo Pani wyszukiwarka nie znajduje tego tekstu gdzie była mowa o tym żeby bananów nie jeść. Może mi Pani pomóc i wskazać ten tekst?

Wojtek2
2018-08-10 16:13:40

.... ciekawe czy na KG też takie są
http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_co_sie_naprawd...

Anna 2
2018-08-10 15:55:48

Dziękuję za artykuł Za Kurtyną. Miałam wrażenie Wiesławo, że pierwszą część napisałaś dla mnie, tak bardzo oddaje moja sytuację...
Od jakieś czasu dość mocno odczuwam mocny rezonans z niektórymi osobami i dysharmonię nawet z najbliższymi, szczególnie z mężem.
Jak mogę tą iluzje zdjąć, zerwać w mojej sytuacji, co poprawić nie zapominając, że ciąży na mnie odpowiedzialność przynajmniej w wychowaniu najmłodszego syna.... Jak walczyć z ego materializmem, gdy jest się zadłużonym od kilku już lat bo ktoś nas olał i nie zapłacił i myśli o pieniądzach są nieuchronne...

Ściskam Was z całego serca i przytulam Vismayową Rodzinę

Wojtek2
2018-08-10 14:17:42

Kąkole.....

Son
2018-08-10 13:49:00

Głównie nie szukam dla siebie ale przy okazji. A ojciec nawet nie wie że próbuję znaleźć coś żeby go uratować,to smutne dawno nie płakałem ale nie szukam współczucia chociaż to piękne i dziękuję ,jedyna osoba która traktuje mnie poważnie z tego co się przekonałem.

Zwyczajnie pytam i potrzebuje tej wiedzy i co chwile słyszę ze ciemna strona mocy czarna magia , strachy na lachy ogólnie . Ludzie światła zamiast pokazać bo wiedzą to poniekąd straszą i przestrzegają zamiast zwyczajnie dać chleba głodnemu i potrzebującemu. Straszne.

Grażyna
2018-08-10 12:07:31

Od jakiegoś czasu wiedziałam, że jest u Ciebie białaczka. Myślałam nawet, że to ty jesteś chory. Nie pytałam, bo uważałam, że sam się otworzysz. To smutne i bardzo Ci współczuję. Życzę Ci, żeby Twój tata wyzdrowiał.

Pozdrawiam serdecznie.

Meduzes 82
2018-08-10 11:41:57

Kamil. : "ale przecież Jezus powoływał się na proroków z wcześniejszych lat i sam powiedział, że przyszedł dopełnić prawo, a nie je znieść."

Zatem zanim jeszcze istniała biblia można było doświadczyć i poznać Boga bez tej książki. Więc czy na pewno trzeba akurat iść tą drogą !? , drogą rozszyfrowywania co jest zapisane w książce, jak to rozumieć, jak to interpretować, co mógł mieć na myśli autor, co zostało zmienione przez lata tłumaczeń, matactw, zamierzonych zabiegów ?! Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam.

Kamil. : "Ktoś napisał, że gdy uczeń jest gotowy to pojawia się nauczyciel"

Tak... Tyle że to nie uczeń decyduje czy jest już gotowy...

Son
2018-08-10 10:56:15

Mój ojciec ma białaczke,proszę traktować mnie poważnie , nie ma tu żartu w ogóle.

Kamil.
2018-08-10 10:41:32

Cześć wam wszystkim. Od jakiegoś czasu budzę się duchowo i otwieram na świadomość Chrystusową. Całe życie go szukałem, ale brakowało mi zaangażowania i nie rozumiałem, iż nie można mieć dwóch panów(byłem Rockmanem, Anarchistą, nihilistą i innymi "izmami"). Teraz mam ogromną potrzebę poznania go ale mam straszny problem z okropnymi podbojami ludu Izraela w starym testamencie(Potrafię wyczuć miłość Boga nawet w Potopie,ale nie w każącym zabijać kobiety i dzieci. Pragnę podążać tylko prawdą(choć zdaję sobie sprawę, iż to bardzo trudne w realizacji i wymaga ogromnej wiedzy jak i błogosławieństwa Pana). Mógł bym skupić się tylko na nowym testamencie, ale przecież Jezus powoływał się na proroków z wcześniejszych lat i sam powiedział, że przyszedł dopełnić prawo, a nie je znieść. Jestem na etapie budzenia się i poszukiwania prawdy i wiem, że ją znajdę jeśli wytrwam w Chrystusie.
Nie chce was zasypywać pytaniami, gdyż odbiorę tym, samym sobie szanse na własne odnalezienie odpowiedzi, Po prostu to jest dla mnie dość ważna kwestia(stary testament) i nie odnalazłem nikogo kto mógł by mi to wytłumaczyć i czuje, iż mnie hamuje w dalszym rozwoju(chaos,niewiedza). Potrzebuję tylko małego drogowskazu...
Ktoś napisał, że gdy uczeń jest gotowy to pojawia się nauczyciel i za takiego mam waszą stronę i informację w niej zawarte. Dziękuję wam za nią.

Niech wasze drogi świecą jasno

Wiesława
2018-08-10 10:01:18

Nie jeden tu gość zmienił swoje krwinki ...
tylko, że później nieboga tego procesu odwrócić nie może ...
i płacze i zgrzyta zębami ....
a ty następny do kompletu?

Son
2018-08-10 09:38:33

Przy okazji : Ktoś z gości umie zmieniać kształt swoich krwinek? jest coś takiego lub podobne.

Son
2018-08-10 09:30:20

Oczywiście! zadziałało.....jakiś czas temu miałem moment taki właśnie ,że wziąłem igłę i nitkę i zacząłem zszywać te dziury.....przed moją matką wyznałem wszystko , nawet swoją tajemnicę i stało się serce mi zaczęło bić jak by coś było nie tak....ale to było bardzo dobrze,wręcz celująco.

Dobry Samarytanin
2018-08-10 09:16:46

Son: przeprosiłeś już kolegów i swojego ojca? Jesteś tak silny, aby to uczynić? Wzbudzanie w kimś strachu jest domeną ciemnych sił.

Son
2018-08-10 09:08:29

To było i jest wyjątkowe , ja sam rzadko do kościoła chodzę Co mam powiedzieć,że byłem od małego taki silny że lałem chlopakow jak zły Tyrmanda że byłem taki silny że własny ojciec się mnie boi od podstawówki?

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-08-09 23:06:34

A za0imialem napiasać,

KOCHAM WAS

Broda

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-08-09 22:22:49

Bubi,
Mam nadzieje i wiem ze znajdziesz czego szukkasz,
......
Jestem na wkacjach,.....

Wale ja stary komin,
Jestem czym jestem,
I kim jestem,

Stronka jest ok!,
Smaki rórzne,
Ale....
Moje stare serducha pamietam,...

.....
Broda pozdrwaia

Wiesława
2018-08-09 21:58:54

Bubi,
w tej chwili nie mam czasu ... może później znajdę więcej
aby więcej ludzi zrozumiało ...
tak expresowo znalazłam ten mały filmik
https://www.youtube.com/watch?v=TkDYj7a8IAo
Może w międzyczasie sam coś poszukasz ...

Bubi
2018-08-09 21:33:38

Dziękuję Ci Rafale i Tomku za wszelki trud włożony w to aby mi pomóc
Pani Wiesiu, u nas wiedzą na temat tego MSG chyba raczej mała... co prawda siostra moja chciała dostać tą książkę i to ona mnie zainteresowała tematem

Wiesława
2018-08-09 20:52:35

Son...
wszyscy jesteśmy duchowi ....
dopóki w naszym ciele jest dusza .....
tak, że nic wyjątkowego ci się nie przytrafiło ....
ani tym co chodzą do kościoła ....

Wiesława
2018-08-09 20:48:49

My sami zniszczyliśmy tą własną naturę...
a teraz do nas należy proces oczyszczenia i rekonstrukcji tego co zostało załamane ....
i od tego należy zacząć całą naszą transformację ... i każdy ma swoje indywidualne zadanie, każdy coś innego do naprawienia... i musi używać innych metod ... a nie znowu biegniemy za owczym pędem... bo taka nastaje moda .... i bywają wielkie rozczarowania ...

i trzeba wiedzieć, naprawianie nas nie trwa kilka dni, tygodni czy miesięcy...
to są czasami długie lata ....

zmienia się w człowieku wszystko, nawet struktura i kształt kości ... widać to wyraźnie na kościach dłoni, stóp, czaszki, żeber .... i towarzyszy temu charakterystyczny ból ...
i na ten temat mam wiele do powiedzenia na podstawie kilkunastoletnich obserwacji własnego ciała ...

podobnie jest z innymi organami ... i zachodzą duże zmiany w mózgu, który na początku tego procesu robi się mglisty a później ostry jak brzytwa ...
zmienia się układ narządów i każda pojedyncza komórka ... i odbieramy ten proces na żywo ... każda jedna komórka da o sobie znać ... podobnie nasze organy.

Nasze geny i DNA są aktywowane przez błonę komórkową...
na ten proces wchodzą czynniki wewnętrzne i zewnętrzne ze środowiska,
cała nasza energetyka, tak wewnętrzna jak i zewnętrzna.
Wszystko zależy od przepływu energii, czy jest płynna czy zakłócona... czy jest słaba czy silna ...

i to nasza energia daje nam określony wzorzec DNA, który wyraża się w indywidualny sposób i daje nam siłę napędową.
Od tego zależy również nasze zdrowie, witalność ... a nawet szczęście i dobrobyt.

I to wszystko odegra rolę w tym procesie, począwszy od powietrza, którym oddychamy,

jedzenia, które spożywamy,
słowa, które wypowiadamy,
postrzeganie świata, w którym żyjemy...
każda nasza myśl, modlitwa czy medytacja,
każdy nasz czyn nie pozostaną w tym procesie obojętne dla naszego wewnętrznego systemu.

Wszystko to jest informacją dla naszych komórek... i to wszystko wpływa na zmianę naszego DNA.

Jaki program włożymy w siebie, taki otrzymamy efekt... i czas najwyższy aby wiedzieć, nie rodzimy się uzależnieni kodami rodziców, dziadków...
nasza świadomość jest odpowiednią wibracją ... jaka jest nasza indywidualna szybkość wibracji taka nasza świadomość, a my mamy własną wrodzoną pamięć ...

nasze geny są zakotwiczone w polu morficznym ... i to one aktywują nasze DNA. Wszyscy jesteśmy tam podpięci, jednak nie wszyscy mamy takie same indywidualne wibracje i nie wszyscy mamy dostęp do tych samych informacji.

Sami kształtujemy własną biologię, ale skoro tak bardzo tego pragniemy i pielęgnujemy choroby dziadków, rodziców toteż to mamy... ale ten proces można zmienić poprzez nasze zachowanie, wierzenia, słowa, czyny, całe własne życie a nawet kuchnię ...
i wszystko to może nas albo zakuć w ciężki beton
albo dać zupełnie nowe i piękne życie.
I to ty człowieku jesteś kowalem własnego losu....
a nie żaden tam zbawiciel.
Ten może być tylko nauczycielem, który ci pokaże drogę.


Justyna1
2018-08-09 19:53:30

"Jesteś za Kotarą"
P. Wiesiu uwielbiam czytać to co Pani pisze, zawsze jestem wzruszona i patrzę w jaśniejszym świetle na życie.

Son
2018-08-09 19:47:33

Pani Wiesławo , racja!! oczywiście! i bardzo dobrze ze się Pani udziela tutaj bo byśmy polegli do końca!! jednak nie wydałem ani grosza na to , od gimnazjum jestem poszukiwaczem ,nie zrobiłem szkoły , cierpiałem juz w wieku 15 lat coś mi się włączyło straciłem swoją miłość itd hehe. Zawsze byłem jakiś taki duchowy....i Odszedłem od tego na jakiś czas przestałem wierzyć ale teraz wielki powrót,mam filar.
Ale w kościołach też ludzie chodzą i mówią że są blisko Boga a tak na prawdę nie są, zobaczcie ilu ksiezy na ile uda się iść prawidłowo drogą światła żeby się odpalić , mało.

Adam fajny ten skrzyp mozna jeszcze pic wodę z czarnym krzemieniem,w tej chwili poszukuję mikstury oczyszczającej z toksyn i wzmacniającej lub jednej rośliny nie wiem.

Wojtek2
2018-08-09 19:39:18

Dziś wróciłem do domu i korzystając z chwili wolnego poudawałem kucharza ...i wyszło w smaku bardzo fajnie nazwałem danie
Zaczarowane trio... https://imgur.com/a/Jh3aibT
Oczywiście to z przepisu z YouTube które podrzuca Wiesława... zaczyna mnie się podobać te kucharzenie

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne