REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2018-06-16 22:46:24

Witaj Soniu, pamiętam Cię ... i pozdrawiam ...
nie śledzę fb, nie udzielam się na nim...
nawet nie mam tej wiedzy, że są tam moje artykuły.
Ale miło mi słyszeć, że komuś to może pomóc iść naprzód...

Grażyna
2018-06-16 22:35:09

Wiesławo:

Tak wlaśnie dzisiaj, całym sercem poczułam sens tego wszystkiego. Wszystko, co dzieje się wokół mnie, jest etapem naturalnym.. Zagłębiam się w wiedzę i dostrzegam, że ja już to znam ale nie umiem przetworzyć słowami. To wszystko jest we mnie i powoli się otwiera krok po kroku.
I zauważyłam, że czas jakby przyspieszył i wszystko dzieje się szybciej.

Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek2
2018-06-16 22:31:01

No chyba trzeba poczytać u mnie w to wychodzi
Majańska długa rachuba: 12.18.9.1.14
Tzolkin/Cholqij: 6 Ix (Jaguar) czyli też jaguar?? (Kin 14)
A według dreamspell jestem kin 9 czerwony solarny księżyc
A haab jest 7 Sek?
To chyba też nie łapie to do którego się odnieść?

Sonia A
2018-06-16 22:25:15

Witaj Wiesiu.
Na Fb natknęłam się na artykuł z 2012 roku pt. BYĆ PRAWDZIWYM CZŁOWIEKIEM, który zamieściłaś na Rose of Sharon. Przeczytałam go z prawdziwą przyjemnością i pozwól, że oznaczę go znakiem (Y) który oznacza kciuk uniesiony do góry.
Nie wiem, czy jeszcze mnie pamiętasz? Zdaje mi się, że od tamtej pory (minęło już 8 lat) obie doznałyśmy znacznej metamorfozy w tym dobrym znaczeniu.
Życzę Ci na Twojej drodze tego samego co i sobie, czyli wytrwałości i dalszego wzrostu.
Ciepło pozdrawiam Ciebie, D.S. jak i wszystkich gości.

Dobry Samarytanin
2018-06-16 22:15:50

SZCZEPISZ? OGLĄDNIJ - NOWE INFORMACJE - Hubert Czerniak - 11.09.2017 r.
https://www.youtube.com/watch?v=5v8We9he70w

Uzupełniamy również jego wykłady tutaj:
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_hubert_c...

Wiesława
2018-06-16 21:39:46

Grażyna,
widzę, że zdajesz sobie już sprawę, co to świadome życie a co to nirvana, która przypomina taki kamienny sen ... wszystko niknie i już nie ma nic... jesteś zatopiona w oceanie świadomości i twoja indywidualność się kończy ....
i jak mało ludzi jest gotowych na ten stan... chociaż tak wielu pracuje nieustannie aby dojść do nirvany ....
ja często wpadam w takie stany, nagle gdzieś znikam... kiedy wychodzę z tego stanu, często siedzę na krześle ... nie wiem czy spałam aż tak mocno, czy jeszcze było to coś innego... ???... nie bardzo wiem, jaki jest dzień, która godzina... rozglądam się wokoło i szukam punktu zaczepienia aby wrócić do normalnego życia....


Wiesława
2018-06-16 21:18:35

Macie jeszcze jeden Mayan oracle, gdzie można odczytać swój znak urodzenia/kin ... (na dole)
Są 2 odczyty, wg dwóch różnych ludzi, oba mają z sobą wiele wspólnego.
U mnie z jednego i drugiego odczytu widać te same czynniki, które mówią o mojej prawdziwej naturze ... przebadałam to dość szczegółowo.

Miałam też dziwną rozmowę z Mayaninem w Meksyku, kiedy odpowiedziałam na jego pytania a w zasadzie rysunki, które większej ilości ludziom nic nie mówią ....były to pola świadomości, które pojawiły się i w moim wnętrzu z chwilą przebudzenia E. Kundalini .... to jest już mój wew. świat, który jest żywy i ciągle się rozwija na wyższym poziomie ( ja na to mówię - moje mozaiki )....
długo na mnie wnikliwie patrzył i powiedział, że u nich jestem Balam,
co to znaczy po majańskiemu,
słowo Balam to święty jaguar, a także kosmiczny kapłan i szaman, przychodzą na ziemię jako avatarzy, ponieważ mają już świadomość Chrystusową ... powiedział, że w ich kulturze uchodziłabym za mędrca i zajmowałabym na tym polu poważne stanowisko.... a w naszej kulturze najczęściej robi się ze mnie głupka ...U Majan moim osobistym znakiem jest jaguar ...
a co ciekawe, w roku 2000, kiedy wybudziła się we mnie E. Kundalini często widywałam obok siebie eterycznego Jaguara, który przyprowadził do mnie całą armią kotów, które mnie jakoś strzegły (w tej kociej armii pojawiła się po raz pierwszy Bonnie, a później weszła w fizyczne życie w roku 2003), jaguar łasił się do mnie, od zmysłów odchodziłam kiedy widziałam takie wizje i pytałam, co to znaczy? Ale wiedziałam, że mnie chronią. W tym samym czasie pojawiły się u mnie spontanicznie podróże astralne, też nie miałam o nich zielonego pojęcia - mocno był przede mną zasłonięty ten świat, tak jakby go ktoś przede mna ukrył, widocznie nie był ku temu czas .... ale kiedy się przebudziłam spontanicznie i dość szybko zobaczyłam wszystko jak na talerzu.

W pierwszej podróży astralnej odwiedziłam przepiękny zielony zamek, cały był z szmaragdu... witała mnie tam potężna istota, cała ze złota ....bez przerwy o tym mówiłam, bo ta Istota zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie ... to było tak zdumiewające przeżycie .... wówczas, to wszystko było dla mnie: wielkim zdumieniem, zagadką i tysiącem pytań (odwiedziłam nawet 3-ch psychiatrów, ponieważ to dla mnie nie było normalne i miałam świadomość tego, że ludzie nie mają takich doświadczeń, że to jest coś ponad rozum zwykłego człowieka, w tamtym czasie przychodziła mi do głowy tylko choroba umysłu ... ale ci po badaniach orzekli, że jestem zdrowa na umyśle i nie chcieli ze mną gadać, ale jeden z nich dał mi adres do spiritual emergency do lekarza, który znał ten proces - wiedział, jaki jest mój problem, to on mi postawił diagnozę - masywne spontaniczne przebudzenie Kundalini i dał raport w tej sprawie mojej family doctor, który jest w moich medycznych aktach).
W roku 2001 kiedy weszłam głębiej w Kalendarz Majów po jakimś tam wykładzie na temat Majów... na który znowu trafiłam ... przypadkiem (?), dowiedziałam się, że ja pochodzę z tego zielonego zamku czasu (wg Majów), co u Majów znaczy - kamień węgielny został położony - już nic nie stoi ci na drodze do świadomych kontaktów i telepatycznej komunikacji ze Źródłem. Piąty zielony zamek, czyli ostatni i jestem pod patronatem Żółtego Człowieka, który pomaga mi w realizowaniu mojego przeznaczenia ... i cokolwiek by to nie znaczyło, ja już widziałam od jakiegoś czasu, że współpracuje ze mną jakaś Moc, która niezaprzeczalnie pomaga mi w życiu. To tak w skrócie opisałam wam moje doświadczenia z kalendarzem majów... i jak to na tej Ziemi wszyscy jesteśmy powiązani ze wszystkimi kulturami, religiami ... trzeba tylko głębiej pogrzebać w swojej własnej duszy .... każdy ma tam zapisaną swoją biografię. I jeśli coś z naszej duszy się wynurza, przyjrzyjmy się bardziej temu zjawisku, nie ignorujmy niczego ... to może być tak ze strony światła jak i cienia. Ale każdy wzorzec światła i cienia próbuje nam coś powiedzieć, trzeba rozpoznać oba te bieguny bez względu na to jak głęboko musimy kopać w sobie.

Kto zainteresowany w temacie Majów, proponuję Jose Arguelles'a - "Faktor Majów",
rozjaśni wam nie jedno w głowie.
I jeszcze jeden Orackle- wyrocznia, do odczytania swojego kinu urodzenia
http://www.starroot.com/cgi/daycalc.pl

Grażyna
2018-06-16 19:27:04

Witam Wszystkich serdecznie.

Luno: Ja też jestem zodiakalną wagą. Więc cieszy mnie, że jesteś moją bratnią duszą. Wspaniałe jest, że poszukujesz prawdy o samej sobie. Myślę tak sobie, że możesz poszukać jej wewnątrz siebie, zaufać swojemu instynktowi i wtedy prawda sama przychodzi do nas. Ja tak robię, polegam na własnej intuicji.
Dzisiaj np: rano po przebudzeniu ( a spałam kamiennym snem) stwierdziłam, że taki sen to jak wieczna śmierć. Zdałam sobie sprawę, jak piękne jest życie świsdome. Poczułam to całym sercem i wiedziałam, że to jest prawda najprawdziwsza.
Luno wydaje mi się, że nie musisz tak bardzo poszukiwać wiedzy na swój temat. Masz ją w sercu, a ona w odpowiednim czasie się ujawni sama.

Pozdrawiam serdecznie.

ja
2018-06-16 16:18:27

https://cudmilosci.wordpress.com/2018/06/03/kosmiczne-ujaw...

Andrzej
2018-06-16 15:00:25

Dzien dobry,

Strona z ktorej czerpie duzo informacji na temat mojego organizmu.


Dziekuje za dostep
Andrzej

Luna
2018-06-16 14:41:52

Vismaya dziękuję

Gosia, Wojtek2 - bardzo dziękuję za linki
To fascynująca wiedza ... siedzę i czytam, próbując zrozumieć ( trzeba sporo czasu ). Im więcej się dowiaduję, tym więcej znajduję odpowiedzi na zdarzenia w swoim życiu. Mam taką naturę, że nie wystarczy mi, że coś jest, ja jeszcze muszę wiedzieć dlaczego jest, jak to jest zrobione i z czego ( taka wada ) ... Nigdy nie myślałam, że Majowie zapisali tak wspaniałą wiedzę. Kalendarz Majów przeglądałam pobieżnie i tylko pod kątem, rzekomego końca świata ... w co nigdy nie wierzyłam.

Czy jestem obudzona ? Może tak, a może nie ... ciągle się uczę, ale na dzień dzisiejszy wiem, że jestem sobą, że osiągnęłam wewnętrzny spokój, słucham siebie i dobrze mi z tym, zawsze dążę do równowagi ( zodiakalna waga ) ... ten ton - 5, łączy pierwsze 4 i wszystkie powyżej 6 ...
Wiecie już o mnie prawie wszystko, a ja nie mam nic do ukrycia ...

Pozdrawiam
Tomek, uśmiech

Tomek37
2018-06-16 13:28:11

Relaxing Blues Blues
https://www.youtube.com/watch?v=D93PBlwBp8s

Wojtek2
2018-06-16 12:10:18

Tu coś mam więcej kurcze ciekawe to nawet
https://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/304-Ja%20jestem%20in...

Bubi
2018-06-16 11:51:37

Dziękuję bardzo Pani Wiesiu
...wpisałem W szukaj i wyskoczyła mi ta kapusta
Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za iście na łatwiznę... pozdrawiam

Wojtek2
2018-06-16 10:47:16

Luna ja też nie wiedziałem że Majowie mieli coś na wzór horoskopu urodzeniowej aż sprawdziłem z ciekawości tu
http://www.kalendarzmajow.pl/tzolkin-online/
I wyszło coś dziwnego bo np w znaczeniu u mnie mam mistycyzm, szamanizm, mag....
Też mam pytanie bo gdzie te symbole można rozszyfrować? Albo jak to fachowo nazywa?

Gosia
2018-06-16 10:13:06

Luna tutaj przesylam Tobie link
http://www.maya.net.pl/
http://kalendarzmajow.weebly.com/kalendarz.html

pozdrawiam

A
2018-06-16 09:48:46

Dzisiaj we snie otrzymalam zawiniety w plotno rog nosorozca i olbrzymie zeby..co to moze oznaczac?

Wiesława
2018-06-16 06:50:20

Luna,
nie wiem jakie pozycje na temat Kalendarza Majów możesz dziś znaleźć w Polsce, poszukaj na necie. Dobre są pozycje Pani Kotwickiej.
Ja czytałam sporo po angielsku, jeszcze więcej można znaleźć w j. hiszpańskim, byłam na kilku dobrych wykładach, często bywam w Meksyku i tam spotykam się z kulturą Majów, jak i samymi Majami ... siedzę w temacie od 18 lat...
a jeszcze w latach 90 wtajemniczał mnie w tą wiedzę znajomy Kanadyjczyk- architekt, wówczas patrzyłam jeszcze na majański kalendarz z przymrużeniem oka... chyba podobnie jak ty dzisiaj .... ale już wówczas zaczęło się małe zainteresowanie ...
a później to już jakoś samo poszło... tak, że powoli ... jak uczeń gotowy to i nauczyciel się znajdzie.

Luna
2018-06-16 05:36:28

Vismaya,
Kalendarz Majów w takim spektrum jest dla mnie nowością... Bardzo mnie ciekawi ... i uderzyła mnie jego trafność ( sprawdziłam powiązania najbliższych i wszystko się zgadza ). Coś tam rozumiem, ale to za mało wiedzy ... ufam swojej intuicji i na niej głównie się opieram, ale rozum często się z nią kłuci. Nie chcę dopasowywać się do jakiś schematów, tylko poznać zagadnienie. Ten opis celu, to o mnie ... teraz wiem dlaczego od dziecka jestem wojownikiem, dlaczego sporą część życia zajęło mi wyzwalanie się z różnych okowów, by wreszcie zostać - sobą ...

Będę Ci bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi ... to dopiero początek poznawania tej wiedzy ... może znam, tylko operuję innymi terminami, słowami ...
Gdybym mogła Cię prosić o jakieś linki, bo te co znalazłam pobieżnie prześlizgują się po temacie.
Pozdrawiam.

Wiesława
2018-06-16 04:34:56

Prawda o szczepionkach - mówią lekarze
https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8

Wiesława
2018-06-16 02:44:48

Bubi,
zanim mama trafi do lekarza, nie zawadzi przyłożyć w miejsce problemu liście kapusty...
jeśli jest to półpasiec, na pewno pomoże...
jeśli nie... kapusta krzywdy nie zrobi.

Wiesława
2018-06-16 02:41:17

Kambo, szamańska medycyna ...w Vancouver znam 2 miejsca, które uzdrawiają tą metodą... czyli oczyszczają ciało, ducha, umysł ... ale czy to działa? Tego nie wiem, nie rozmawiałam z nikim takim, kto przeszedł by tą terapię.

Wiesława
2018-06-16 02:31:51

Luna,
ja rozumiem... ale nie dziwię się, że ty nie rozumiesz... ja też mam problemy, np z takim językiem komputerowym, chociaż jest możliwy do nauczenia, trzeba tylko chęci ...

i ty musisz trochę więcej postudiować kalendarz Majów, jeśli chcesz go zrozumieć i czujesz taką potrzebę.... ale nic na siłę ...

OlaOz
2018-06-16 00:41:36

Witam,
Mam pytanie. Czy ktos spotkal sie z niejakim KAMBO? Medycyna amazonska, wydzielina zaby itd. Jakies komentarze?

Luna
2018-06-16 00:16:05

Jarosław,
Dziękuję, ale nie czuję się Vip -em ... to jest bardziej skomplikowane niż się może wydawać ... mam swoje odczucia, przemyślenia, ale
Gdy odczytuje w kalendarzu Majów, że - moja data urodzenia to KIN 96,
Zamek - Północny Biały Zamek Oczyszczenia, przewodzi Żółty Samoistny Wojownik
Fala - fala Żółtego Człowieka, Siła Mądrości
Planeta - Saturn, siła inteligencji
i najbardziej tajemnicze ...
Cel - Dziś siła inteligencji wydaje rozkazy mojemu ciału. Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne. Dziś bez lęku powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe. Przestaję być chorągiewką na wietrze i nie drżę jak osika. Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszą mnie doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, dokąd skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

Harmonia 24 - Wiodące wyjście
Niebieska Hromatyka - Klan Nieba

Rozumiesz coś z tego ?

Jarosław
2018-06-15 23:54:36

Luna,
Nie znam się, ale wydaje mi się, że nadtonalny to znaczy wyższej rangi, wyjątkowy. VIP taki troche a siła ukierunkowania duchowosc to powinnas Sama rozumiec jesli przebudziłaś się chodz w 20%

Bubi
2018-06-15 23:30:14

No tak... proszę mi wybaczyć...
Nawet nie potrafię wychwycić tego że mój umysł nie chce się przemęczać i sięga po najłatwiejsze rozwiązanie, nie zwracając uwagi że zawracam tyłek innych...
Odchodzę w pokorze, pozdrawiam

Jarosław
2018-06-15 23:27:46

Wiesiu,
Czekałem na taki wpis jak Twój ostatni bardzo długo. Cieszy oczy, naprawdę. I w dodatku myslę tak samo jak Pani... Płynie czas, a My razem z nim jak na wiecznej wielkiej fali.

Luna
2018-06-15 23:20:49

Vismaya,
Trochę się gubię w tym kalendarzu Majów, może coś podpowiesz ...
Mnie wychodzi, że jestem Żółtym Wiodącym Wojownikiem - ton 5 nadtonalny ( nie wiem co to znaczy ) - Siła Ukierunkowania (sfera duchowa) naprowadza na cel ...

Justyna1
2018-06-15 22:11:40

Ja: obejrzałam nowoczesne technologie i kosmici cz.2 i....strach się bać...jakoś nie mogę w to wszystko uwierzyć.....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne