REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
vedarn
2017-04-19 01:11:10

BARDZO WAŻNE
Dzisiaj tj. 19.04. odkryłem przypadkowo waszą stronę.
Wiele lat szukałem mi podobnych. Wszystkie wasze myśli potwierdzają moje.
Ja też miałem potrzebę wyjścia na zewnątrz. Napisałem książkę ODWRÓCENI, sztukę DRZWI.
Bardzo mi zależy na bliższym kontakcie.
Mój mail. gajahoff@interia.pl
Pozdrawiam
Vedarn Gaja

agne
2017-04-18 23:45:04

Witajcie! \Ostatnio czytałam gdzieś tu na stronie o tym że i jak należy ochraniać nasze dzieci- że nie bez przypadku wzięły się pewne przeądy, rytuały, coś co zwiemy dzisiaj zabobonami a wszystko to miało ochronić, czy nawet od-uroczyć dziecko...ja sama pamiętam jak mama opowiadała mi że były takie dni kiedy bardzo płakałam i byłam nerwowa (jako niemowlę) i wtedy babcia mawiała że ktoś rzucił na mnie urok ...cos tam cos tam szeptała, całowała mnie w czoło jakby wysysała coś i spluwała przez ramię - brzmi to magicznie, czarodziejsko, nieprawdopodobnie może ale podobno pomagało!

Dziś jako matka trzylatka i spodziewająca się niebawem drugiego małego szczęścia mam pytanie- jak mogę ochraniać swoje dzieci...nie ma już na świecie nikogo z mojej rodziny kto mógł by mi tę wiedzę przekazać...wiem że kiedyś wieszało się kokardki nad łóżeczkiem i takie tam-- ale akurat do tego nie do końca jestem przekonana...może są jakieś szczególne modlitwy, może coś czego rodzice/matka powinni się wystrzegac szczególnie...wielkie pytanie w mojej głowie- jak przywitać to maleństwo na świecie? poza tym co wiadome- miłość, radość, łzy szczęscia...


Przeczytałam kiedyś tutaj na stronie o sile rodzicielskiego błogosławieństwa i od tamtej pory codziennie błogosławię moje "małe"...co jeszcze mogę zrobić w tym kierunku?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

emek
2017-04-18 19:45:44

Witam mam pytanie co do folderu naturalne leczenie. Osobiście mam problem z łuszczycą i zalazłem NATURALNE LECZENIE ŁUSZCZYCY chodzi mi o kwestie tych proponowanych ziół które trzeba zmielić i zmieszać. Czy jest to już sprawdzone przez kogoś ??? Czy faktycznie te proponowane zalecenia pomagają??????

Dobry Samarytanin
2017-04-18 18:15:35

Norbert: nie ma to jak Iwona

Norbert
2017-04-18 18:14:46

Proponuję Wam poznać te niesamowite księgi dla poszukujących oświecenia:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLcKBia8PjNj9_xqaVRQ...

krystian
2017-04-18 14:38:36

po za tym fajny tekst "zagubione skarby"

krystian
2017-04-18 14:35:53

od czego może zacząć sie nadmiar śliny...

Kreon
2017-04-18 08:01:55

TWOJE ZAGUBIONE SKARBY. dziękuję za to....

Dorota
2017-04-17 18:39:44

Dziś niedawno błysło widziałam (to napewno od mózgu)światło zielone, proszę napisać co to oznacza?

Bartos13
2017-04-16 22:24:10

Co symbolizuje 22:22? Zaczęło się to nałogowo pokazywać w moim życiu...


Wiesława
2017-04-16 21:43:03

Moja przyjaciółka, która była lekarzem i pracownikiem naukowym, pracowała w Instytucie Patologi i Medycyny Sądowej w Krakowie, później już w Kanadzie na jednym z bardziej znanych Uniwersytetów.
W okresie krakowskim miała przypadek, który dość długo badała, który wycisnął w jej psychice mocny ślad i ukierunkował jej dalsze badania nad nowotworami. W jednym z krakowskich szpitali urodziło się dziecko już z nowotworem i przerzutami .... była wstrząśnięta kiedy zbadała noworodka, który żył jeszcze 3 m-ce. Zbierała historię całej rodziny: rodziców, dziadków ... ale ci byli zdrowi, żadne z nich nie cierpiało na nic poważnego ...
więc skąd u ich potomka ta choroba?
Zapytała, gdzie pracują ...
odpowiedź brzmiała - huta aluminium w Skawinie.

Rose
2017-04-16 21:24:28

Sadze ze czynnikow jest wiele, chocby uwarunkowania i podatnosc. Nie chodzi tylko o szczepionki ktore podaje sie dzieciom ale tez te ktore przyjela matka. Plod kumuluje w sobie cala rtec z jej organizmu. Lekarze maja nawet taki ponury zart, ze jesli chcesz zrobic detoks to zajdz w ciaze....

Niki
2017-04-16 10:38:32

Rose nie wszystkie dzieci autystyczne zachorowaly na te chorobe po szczepionkach. Rozmawialam z wieloma rodzicami jezdzac na terapie i w wiekszosci przypadkow zachowanie dzieci od urodzenia budzilo obawy rodzicow. Tylko nieliczni potwierdzili, ze dzieci do pewnego wieku rozwijaly sie prawidlowo, a po podaniu szczepionek nastapil zupelny regres w rozwoju. Mysle, ze ta choroba bardziej zwiazana jest z chemia, ktora spozywamy i z zanieczyszczeniem srodowiska niz ze szczepionkami.

Kamila
2017-04-16 10:01:21

Ja też wam życzę Pokoju, Miłości i Radości w Chrystusie

Dobry Samarytanin
2017-04-16 08:55:41

Kiedyś było mniej podawanych szczepionek, teraz jest więcej. Kiedyś też wykrywalność autyzmu była mniejsza niż dzisiaj.

Ogólnie nie każde dziecko z autyzmem musi być "stworzone" przez szczepionkę.

Historia dziecka z autyzmem "stworzonego" szczepionką najczęściej wygląda tak: rodzi się dziecko w 100% zdrowe, skala 10/10, podaje się mu szczepionkę (np. kilka szczepionek w jednej porcji - MMR), w szybkim czasie od podania szczepionki dziecko zaczyna się drzeć przez dłuższy czas, dostaje gorączki, zamyka się w sobie, cofa się w rozwoju - dziecko traci kontakt z rodzicami, jakby było nieobecne - takie przypadki są oczywiste.

Rose
2017-04-16 08:23:38

Gdzie logika? Skoro kiedys szczepionki byly gorsze to czemu TERAZ jest tyle autystycznych dzieci i chorych.Wynika z tego ze jest odwrotnie.

Niki
2017-04-15 23:30:37

Przede wszystkim bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Luxi dzieki za podpowiedz. Poszukam i poczytam o tej szeptusze.

Jezeli chodzi o autyzm u mojego synka to on sie taki urodzil. Od poczatku wiadomo bylo, ze cos z nim jest nie tak. Prawdopodobnie bylo to skutkiem ciezkiego porodu. Nie zwalalabym wiec wszystkiego na szczepionki. Nigdy tez nie zauwazylam, zeby jego stan sie po nich pogarszal. Poza tym szczepionki, ktore nam kiedys serwowano mialy o wiele gorszy sklad niz wspolczesne a jakos 40 lat temu zachorowan na autyzm bylo o wiele mniej.
Co do klatwy, to wyszlo to, kiedy syn juz zostal wyleczony z autyzmu.

Zycze wszystkim zdrowych, spokojnych i napelnionych Duchem Swietym Swiat.

Pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2017-04-15 13:57:24

Ania: błąd poprawiony (thx), ale wpis nie może się ukazać, bo wpisałaś zbyt długą xywkę i rozwala ona nam kg

Andre
2017-04-14 22:21:35

Z pewnością w ich wizjach nie ma tego całego nękania strachem, jednak pojawiają się w nich fragmenty, które mogą niektórych lekko zaniepokoić. Mimo wszystko w ich proroctwach nie brakuje nadziei i słów pokrzepienia.
Przykładowo Ojciec Pio mówił, że Ci, którzy szukają opieki Matki Boskiej nie mają się czego obawiać.
Natomiast Ojciec Klimuszko i Teresa Neumann widzieli bardzo optymistyczną przyszłość Polski i jej mieszkańców. Klimuszko powiedział nawet "gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości". Teresa Neumann mówiła: "w języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy."

Wiesława
2017-04-14 20:54:40

Wydaje mi się, że przestudiowałam dość dobrze i Ojca Pio i Teresę Neumann ... ale nie widzę tam w ich przepowiedniach tego nieustannego nękania ludzi strachem ... a raczej wlewają w ludzi pociechę i nadzieję ... to Ojciec Pio podniósł mnie z martwych swoimi słowami ... czytam i ma w posiadaniu dużo listów O. Pio, jakoś brak tam czarnowdzenia ... to samo z T. Neumann .. a to co dopisują im do życiorysów ludzie to już inna bajka ....

Czesław Klimuszko jest mi mniej znany .... nie studiowałam tak dogłębnie jego wizji.
Zresztą żadna wizja może się nie wypełnić ... to zależy od myślenia ludzi, jaką wniosą osobistą energię w tą wizję .... toteż uważam, że nie powinniśmy ludziom zatruwać umysłów, szczególnie tym bojaźliwym.... też miałam kilka niesamowitych wizji .... i milczę .... bo co mi z tego przyjdzie kiedy je światu wyjawię, skoro nie umiem tego powstrzymać. Doprowadzę wielu do zawału serca? Znam wiele przypadków, że takie przepowiednie skróciły ludzkie życie, w tym diagnozy lekarskie. Parę lat temu mój znajomy w Van. dostał diagnozę od lekarza - masz góra 4 m-ce życia z powodu raka płuc ... biedak tak się przestraszył, był jeszcze młody, miał małe dzieci i był pełeń planów na przyszłość .... od razu zaszwankowało jego serce, zmarł nagle na zawał po 6 tygodniach ... w tych 6 tygodniach rak nie dał o sobie znać ani razu. Tak, że moim zdaniem zabił go lekarz nie dotykając go nawet palcem.

Wiesława
2017-04-14 20:24:30

TWOJE ZAGUBIONE SKARBY

Nasze trudności dają nam szansę na lepsze miejsce w życiu ...
na lepsze rzeczy ...
czym większe doświadczenie, tym twoje męki są cięższe ....

kiedy dopada cię wielka trudność
raczej bądź za to wdzięczny
ponieważ to jest chwilowa awaria,
otwieranie nowych drzwi, okna ...
jeśli Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera już następne,
dzięki którym możesz otrzymać nowe skarby życia.

Na każdym kroku leży skarb ...
a ty ich nie widzisz, nie podnosisz ...
i te twoje utracone skarby sięgają nieba ...
bo ciężko ci zrozumieć, czym tak naprawdę jest życie,
co jest w nim ważne a co nie ...

i uważaj na te prezenty co dają ci taki dobrobyt i komfort ...
bo to może być twoja wielka porażka
a każda porażka to cierpienie i ból.

I nie bądź sparaliżowany swoimi porażkami ...
głowa do góry ...
porażka to twoje nowe wyzwolenie,
szukasz tych otwartych drzwi
w wielkim zamku z tysiącem komnat ...

szukaj i uczyń swoje życie lepszym,
najpiękniejsze latawce mierzą się z silnym wiatrem ...
i słuchaj mądrych słów,
wyłapuj je z oceanu ludzkiej paplaniny ...
i bądź za nie wdzięczny ...
bo nawet w największym chaosie ludzkiej mowy
znajdziesz mądrych ludzi a nawet mędrców ...
i miej na tyle jasności aby w tym oceanie ich wyłowić ...

przychodzą hojni i szlachetni,
wprowadzają w twoje życie wiele nowych słów
i są błogosławieństwem dla każdego
i błyszczy światło z ich jasnych myśli ...
a ty nie bądź ignorantem, bo dzięki nim dojrzewasz ...

mądrość jest cenną walutą, mocno wyróżnia człowieka ...
pamiętaj ... ci wchodzą w chaos i zmuszają innych do myślenia ...
ale mądry człowiek nie zagrzeje długo miejsca
kiedy widzi, że tylko traci tam czas ....
nigdy zbyt długo nie zawiśnie na tej pustej karuzeli życia ...
nie zablokuje swojej energii...
cały czas szuka nowych drzwi, nowych wyzwań ...
uwalnia się z krainy śmierci ... i idzie naprzód ...

mędrzec wie, kim jest ...
i wie, czego chce ...
i chociaż nie łatwo mu żyć z nieustannym uśmiechem na twarzy
kiedy serce płacze w środku w konfrontacji z ignorantami ....
to jednak zanurza w tym błocie stopy
i ma dużo odwagi głosić tam swoją poglądy ...
i umie w swoim czasie zerwać tą nić,
wyjść z krainy ignorantów i żyć nowym życiem ...

a ci często umierają ze śmiechu, że go pokonali ....
mędrzec zawsze jest cenzurowany przez głupców ...
bo ci uważają się za wielkich mędrców
a mędrzec ciągle szuka więcej mądrości ...

mędrzec ma na tyle siły
aby to miejsce w swoim czasie opuścić
i nigdy tam nie powrócić ...
tylko taki człowiek uwolni swoją wewnętrzną jaźń
i ocali ją od duchowej śmierci ...
bo nie zatrzasnął za sobą drzwi ...

i ty musisz znaleźć te swoje nowe drzwi...
swoją prawdziwą drogę ...
i te różnice między ludźmi ....
musisz rozeznać, kto ta ci drogowskaz na twoje życie ...
a kto podkłada ci nogę...
musisz rozeznać, gdzie tylko tracisz czas
a gdzie zyskujesz swój skarb.


14 Apr. 2017

Andre
2017-04-14 19:21:56

hm.. to trochę zastanawiające, dlaczego wielcy ludzie jak np. Ojciec Pio, Teresa Neumann, Ojciec Klimuszko dzielili się swoimi apokaliptycznymi wizjami. Na pewno zdawali sobie sprawę z tego , że takie wizje mogą podsycić u niektórych strach.

Wiesława
2017-04-14 19:09:08

To chyba tą szeptuchę opisywała nam tu Ula w swoich doświadczeniach .... można poczytać .... można też Ulę popytać ....

Luxi
2017-04-14 19:04:46

Niki, nasza Słowiańska szeptucha z Podlasia być może pomoże ci z tą klątwą.

Wiesława
2017-04-14 18:27:42

Korzystajcie z każdego dnia ile się da ... tak jakby to był ten ostatni ....
a ślijcie takie marzenia w kosmos ... jak by było przed wami jeszcze 100 lat ... ale starajmy się być dobrymi ludźmi ....
i głowa do góry ... nic tu na ziemi nie dzieje się bez powodu ... nie ma przypadków ...
to co zasialiśmy to zbieramy .... !!!!!!!!!!!!

Wiesława
2017-04-14 18:19:17

Marcin 92,
tak, dziś szczególnie na necie takich straszaków, w tym jasnowidzów i wszelkiej maści wróżek - czarno-wróży, co straszą nas od rana do nocy, jest tylu, że szok,
co to bez przerwy gadają jak papugi, co to nam się przydarzy, podają dokładne daty razem z godzinami ,
że pewnie i Bóg się lęka czy da radę nas przed tymi pobożnymi życzeniami tych czarnoksiężników obronić .... bo ci z 4 wymiaru budują potężny mur strachu i zagłady, i pomagają jak mogą ale diabłom!

A może lepiej by było wspólnymi siłami budować mur miłości, pokoju i odwagi ... a nie tylko straszyć - co to będzie... jak nie wielkie trzęsienie ziemi, to tsunami, to wojna atomowa ... inwazja z kosmosu .... albo Bóg nas ześle do piekła ... i na tych należy szczególnie uważać, co to robią z Boga wielkiego oprawcę.

I cóż z tego, że nam przepowiedzą, i takich bzdur fruwa na necie nie zliczone pliki ... jak nie mają dla nas ratunku, albo bzdurne rady rodem z psychiatryka .... a na świecie i tak się wydarzają rzeczy, które nas wszystkich zaskakują, w tym najmocniej jasnowidzów ...

Wiesława
2017-04-14 17:59:33

Nie zganiajcie wszystkiego na klątwy ... dzieci często atakowane są przez negatywne moce ... są łatwym łupem ... trzeba ich ochraniać już od pierwszego dnia życia, nasze babcie to wiedziały, młodszej generacji jakoś to uszło uwagi, uważają za zabobony ...

dzisiaj dużo dzieci cierpi na różne problemy związane z naszą cywilizacją, w tym autyzm.... i to nie jest żadna klątwa tylko zatruty organizm, najczęściej przez szczepionki ... i w tym przypadku odpowiedzialność za ten stan (moim zdaniem) ponoszą rodzice, którzy te dzieci pozwolili zaszczepić ... nie oszukujmy się, wiele takich dzieci cierpi za niewiedzę rodziców, swoją bezsilność i strach przed konsekwencjami, np karą za nie zaszczepienie dziecka ... i żadna tu klątwa tylko głupota rodzica. Kiedy jeszcze wchodzi w rachubę tylko niewiedza rodzica potrafię ich rozgrzeszyć... ale kiedy świadomie szczepią swoje dzieci nie słuchając porad mądrzejszych, w tym rodziców ofiar szczepionek nic ich nie usprawiedliwia ... ponieważ materiałów na temat szkodliwości szczepień mamy już na necie multum .... wystarczy przejrzeć na naszej stronie ... tylko szkoda, że za tą ignorancje i głupotę rodzica płacą niewinne dzieci .... automatycznie jest to kara i dla tych rodziców ... sami ściągają nieszczęście na swoje dzieci i siebie.

A z tymi badaniami biopola też uważajcie ... kiedyś przed laty kiedy i ja szukałam jeszcze pomocy u takich specjalistów, taka jedna też mi to powiedziała ... co jak pokazał czas było totalną bzdurą ... i sama wyprowadziłam się na prostą ...
ludzie boją się klątw i stają się łatwym łupem nieuczciwych fachurów ...

a klątwa i tak wraca do nadawcy, tak że nie polecam takich zabaw .... kto ma silną aurę odporny jest na takie torpedy mściwych ludzi ... automatycznie odbija się takie życzenie od ich powłok i z powrotem biegnie skąd wyszło ... to taki bumerang, którym nadawca może z nienacka porządnie oberwać .... tak, że ci fachurzy od klątw niech raczej na siebie dobrze uważają .... i pamiętajcie, wszystkie takie wasze słowa: niech zdechnie, niech go piekło pochłonie ... etc ... mogą być waszym przeznaczeniem. Zanim wypowiecie takie sowa, dobrze przemyślcie ...

a ja proponuję, najlepiej ugryźcie się w język ... bo to będzie w konsekwencjach dla was mniej bolesne.

Marcel92
2017-04-14 14:06:56

Mysle pozytywnie bo myslami kreuje rzeczywistosc.

Dobry Samarytanin
2017-04-14 14:03:56

Nic się złego w Polsce nie dzieje (w sensie zagrożenia wojną czy coś tego typu), więc jak na razie nie musisz się bać... nie ma ku temu powodów. Zrób kilka porządnych wydechów i pozbądź się z tymi wydechami swojego strachu... to dobra metoda pozbywania się strachu.

Marcel92
2017-04-14 14:01:24

Mimo to się boje, nie wiem.. W Bogu mam nadzieje.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, >
Emaile Archiwalne