REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Grażyna
2018-12-02 18:22:56

Bubi:
Droga duchowa nie jest łatwa. O tym niejednokrotnie pisała Wiesia. Jesteś młody i przed Tobą jeszcze niejedno wyzwanie. Ale zawsze rozpatruj je pod kątem duchowym, czyli miej zaufanie w Bogu. Zawsze, kiedy będziesz myślał, że to już koniec, że nic dobrego Cię nie spotka, przychodzi nieoczekiwanie ratunek. Ja to nazywam ręką Boga. I wszystkie problemy znikają i wtedy wiesz, że to On obronił swoje dziecię. Piszę to, bo miałam takich doświadczeń wiele i nigdy się niezawiodłam

Pozdrawiam serdecznie.

Wiesława
2018-12-02 18:16:40

A
a może klon?
Spotkałam już osoby bez wyraźnych odcisków palców....
u mnie za to przybywa nowych linii na dłoniach, znaczy mam przemiany w DNA, w dodatku mam symetrycznie ułożone co świadczy, że obie półkule mózgowe są zrównoważone....
to są moje odciski duszy, które mi mówią o niej b. dużo...
mam naprawdę ciekawe dłonie ....

Bubi
2018-12-02 14:56:19

Dziękuję Grażyno za te słowa... masz rację powinienem skupić się na relaksie, możliwe też, że trud dnia codziennego mnie przytłacza.
Cały czas mówię sobie, że jest to kryzys duchowy i że niedługo przejdzie, ale zaraz potem zastanawiam się, czy przypadkiem sobie nie wmawiam i nie usprawiedliwiam się, po czym szukam problemu w sobie.
Dziękuję Ci jeszcze raz, posłucham Twoich mądrych rad

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-02 14:01:39

Nic nie jest pewne...
Znany kolega
https://youtu.be/xiiLFgXZtGY

Miłego Dnia

Grażyna
2018-12-02 11:56:14

Witam Wszystkich serdecznie
Bubi:
Przechodzisz kryzys duchowy. Taki kryzys pojawia się i po jakimś odpowiednim czasie mija. To nie znaczy, że stoisz w miejcu. Właśnie wzrastasz, coś przerabiasz i to jest na Twoją korzyść. W tym trudnym czasie musisz więcej czasu poświęcić na relaks. Polecam medytacje i słuchanie dźwięku kryształowych mis od Wiesi. Nie zagłębiaj się w ten niedoskonsły świat. Bo to co jest i tak przeminie, czy ktoś tego chce czy nie. Skup się na danej chwili i staraj się ją uczynić radosną. Ja wiem, że nie jest to łatwe ale próbować warto.

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej Kruppa
2018-12-02 09:18:17

Miłego dnia istnienia dla poszukiwaczy DOMU . andrzej
https://www.youtube.com/watch?v=y_goHl-GuNk&list=PL9YcpEC7...

Wojcieszko
2018-12-02 01:55:46

Dzień dobry,
nie udzielam się na żadnych internetowych forach, ale poczułem jakąś potrzebę to w sumie coś naskrobię. Na stronę trafiłem przypadkiem, fajnie, że jesteście, i twórzcie ją dalej, bo skoro nawet tak nioczekiwany odbiorca jak ja mógł tu trafić to może trafić każdy i zgłębiać wiedzę o rozwoju duchowym. Doświadczyłem w życiu mnóstwa różnych przeżyć, czy dobrych, czy negatywnych, ciężko ocenić, w końcu każde nas rozwija. Miałem też bardzo trudny okres w życiu przez, który przeszedłem, choć nie było latwo. W okresie tym dokuczały mi senne paraliże, podczas jednego z nich spotkałą bardzo niemiła sytuacja, ale to już dawno mam za sobą, obecnie jestem w wysmienitej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. W tym roku pojawiłą się zmiana w moim żywieniu, porzuciłem całkowicie spożywanie mięsa i zwykłego mleka, a przede wszystkim słodycze, które pałaszowałem kilogramami od najmłodszych lat. Ta zmiana przyszła samoczynnie, i bez żadnego problemu, praktycznie z dnia na dzien. 5 lat temu rzuciłem papierosy, alkohol i wszystkie inne używki, a było ich w moim zyciu co niemiara Nie wiem co będzie kolejnym etapem, może zostane moderatorem na waszej stronie żartuję. Pozdrawiam Was serdecznie, wszystkiego dobrego

Bubi
2018-12-02 01:28:21

Dziękuję Ci Adamie za link o mleku, oraz Tobie Wiesiu za te mądre słowa, podnoszą na duchu mimo wszystko

Dziękuję wam za tą dyskusję o żywności, otwiera oczy. Choć mimo wszystko gdy człowiek czyta prawdę, to łapie się za głowę i ma wrażenie że to wszystko go przerasta, jednak po przeczytaniu czegoś takiego wszystko staje się jasne... odrazu wiadomo skąd te choroby i patologie w społeczeństwie... cała nasza wewnętrzna energią jest blokowana, a kontakt z naszą duszą coraz trudniejszy.

Pytanie teraz powstaje co z tym całym fantem teraz zrobić? Czasami mam wrażenie, że uciekam od prawdy i świadomości tego jak źle jest na świecie, ponieważ buzuje się i gniecie, wykręca na wszystkie strony moje wnętrze jak dowiaduje się, co dzieje się wokół nas. Okrutna ta prawda, jednak musimy przez to przejść, czyż nie?

W swoim mniemaniu często mam się za osobę odważną, jednak nigdy nie byłem tego pewien... Jakby się tak bardziej zastanowić, to jestem tak jak wszyscy ci co wybierają luksus i wygodę, bojąc się prawdy... sam nie wiem co się że mną dzieje, jeszcze rok temu taki nie byłem, może to i lenistwo... tylko gdybam, o tym że najwyższa pora wziąć się za siebie, a ciągle stoję w miejscu.

Drodzy mi przyjaciele, mam do was prośbę... wesprzyjcie mnie swoimi intencjami, pomóżcie oddalić mi od siebie mój egoizm i pomóżcie otworzyć mi się na światło... oddalcie ode mnie wszelki strach i pomóżcie mi ponownie uświadomić sobie co jest tym największym fundamentem w moim życiu, pomóżcie przypomnieć mi, że jest nim Bóg.

Dziękuję za wszelkie wsparcie z waszej strony, jestem wam bardzo wdzięczny. Pisze to ponieważ ostatnimi czasy mam pewne załamanie w swoim życiu i czasami mam wrażenie że nie jestem sobą, że oddalam się od prawdziwego Ja. Strasznie boję się własnej nieświadomośc, a mam wrażenie że coraz bardziej w to brnę...

Wiem, że wszystko jest w moich rękach i to ja będę mógł pokierować tą energią aby wykorzystać ją dobrze... wkurzam się na siebie, gdy uświadamiam sobie, że tylko czekam aż moje problemy miną i nic z tym nie robię...

Wybaczcie mi moi drodzy i dziękuję wam!

A
2018-12-02 00:21:31

Pani Wiesiu jak to jest z tymi odciskami? Kiedy nie ma na zadnym palcu I jedyna osoba w rodzinie czyli to now geny?

Grażyna
2018-12-01 20:59:11

Andrzej Kruppa:
Dziękuję za mądre słowa, które były i są w moim sercu od zawsze.

Pozdrawiam serdecznie.

Grażyna
2018-12-01 20:50:01

Wiesławo:
Wcale mnie to nie dziwi, że tak kochasz granie na misach. Ich dźwięk przenosi człowieka w inny wymiar. Można się rozkoszwać godzinami. Słuchając ich, zupełnie się wyłączyłam. A teraz jestem lekka jak piórko. Dziękuję Wiesiu.

Pozdrawiam serdecznie.

Wiesława
2018-12-01 18:36:21

Ja też tak mogę pół nocy grać na misach... kiedy jest wokoło cisza, spokój ... to mój klimat...

https://www.youtube.com/watch?v=fjJPvFZswhg&start_radio=1&...

Wiesława
2018-12-01 18:29:15

Andrzej Krupa,
dziękuję za spokojną muzyczkę, takie lubię... ...
... a jeszcze więcej ...
a może i Was zarażę ....
https://www.youtube.com/watch?v=8Qhh2VF1Oz4&list=RD8Qhh2VF...

Wiesława
2018-12-01 18:22:33

Stokrotko,
moim aparatem do komunikacji z Bogiem jest tylko i wyłącznie serce....
może jestem staroświecka.. ale i widzę jak oni łączą się ze mną, właśnie pojawiają się na wysokości mojego serca, tam ich oglądam jak w lustrze...
chociaż nie przeczę, to szyszynka jest naszą anteną odbiorczą, taką gwiazdą ośmioraamienną działającą we wszystkich kierunkach ... a jeden z jej promieni dosięga serca.... planuje napisać o tym art... DS już mnie dopinguje od dłuższego czasu... ale moja antena jest ostatnio w przebudowie ... i czuję się bardziej zmęczona, dzisiaj rano docierały do mnie trzaski jakby łamanych gałęzi z czoła... nie po raz pierwszy... i myślę, nie ostatni... czasami to strach mówić na głos, co się dzieje w moi ciele... ludzie to różnie rozumieją .... a może lepiej powiedzieć- raczej w tym temacie mają dość kiepskie zrozumienie .... to dla wielu nowa wiedza ....i zbyt wielu na świecie nie chodzi jeszcze w tych butach.
I ludziska, nie zaczynajcie medytacji od czakry korony .... nie budujcie dachu kiedy fundament i ściany jeszcze nie gotowe.... bo wam się ta budowla z hukiem zawali .... a jeszcze przy okazji okaleczy wasze ciało.

Wiesława
2018-12-01 17:54:32

Ostatnio prawdziwe mleko piłam przeszło 4 lata temu u mojej cioci w poznańskim, tam jeszcze nad Notecią mleko ma smak prawdziwego mleka.... kiedy wzięłam do buzi pierwszy łyk tego mleka to mnie zatkała ilość mleka w mleku, zdałam sobie sprawę, że od chwili mojego wyjazdu z Polski takiego mleka nie miałam w buzi.... a moja ciocia na tym mleku przeżyła 92 lata ( zmarła parę miesięcy temu), jej ulubionym jedzeniem była pajda chleba i szklanka mleka... a ja podczas mojego pobytu u niej dołączyłam do takich samych posiłków, przypomniały mi się stare czasy kiedy jeszcze moja babcia serwowała mi takie szybkie dania..... .... (osobiście obecnie piję mleko migdałowe i kokosowe)...
i pamiętam minę mojego syna, który przyleciał do Kanady 6 tygodni póżniej niż ja, rano chciał napić się mleczka na śniadanie... wlał w kubek, spróbował i szybko pobiegł do łazienki, wypluł mleko i wylał całą zawartość z kubka do sedesu.... powiedział - dlaczego trzymasz w lodówce zepsute mleko?
A ja na to ---synku, przyzwyczajaj się do Kanady jak chcesz tu mieszkać, zacznij od mleka... później powiedział mi, że ser jest plastikowy... i tak trwała wyliczanka przez długie tygodnie.... czym na stole więcej dobrobytu tym w jedzeniu więcej plastiku .... dziś już umiem tu szukać prawdziwego jedzenia... ale ile sklepów odwiedzam zanim przyciągnę do domu parę kg produktów aby ugotować w miarę zdrowe jedzenie.
Dobrze, że w tej Kanadzie ludzie zaczynają patrzeć co wkładają do buzi, żądają certyfikatów od producentów, którzy sprzedają eko produkty. Ludzie budzą się... ale zniszczenie na tym poletkuu jest zbyt duże....

Malgosia
2018-12-01 15:25:52

Tak masz racje Wiesiu, ze mleko to nie mleko. Krowy sa juz polplastikowe, co sie dziwic jak dostaja taka sztuczna pasze do jedzenia?
Tak jak i roslinnosc takze i ona modyfikowana, traci wszelkie wlasciwosci odzywcze, brak w nich witamin i substancji budulcowych dla ciala ludzkiego.
Doprowadza sie do zamykania malych rodzinnych sklepikow, gdzie jeszcze mozna bylo kupic produkty w miare "zdrowe", opryski z samolotow, zatruwaja, modyfikuje wszystko, co zyje.
Wiec jak jedzenie moze byc zdrowe, wartosciowe?
To wszystko ma na celu zrobienie z czlowieka biorobota no i dlatego "odpowiednio" sie go odzywia.

Stokrotka
2018-12-01 15:08:14

Droga pani Wiesławo spotkałam się z opinią, żeby łączyć się z Bogiem w medytacji przez czakrę korony. Wydaje mi się, że tak mogą robić osoby , które mają rozwiniętą Czakrę Korony, a lepiej jest medytować z poziomu serca, ponieważ w sercu jest sekretny portal łączący z Bogiem. I wydaje mi się ''dziwne'', żeby osoby które medytują 10 lat opowiadały bzdury i wprowadzały innych świadomie w błąd. Czy się mylę pani Wiesławo? Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Adam z Zielonej Góry
2018-12-01 13:54:22

Witajcie
Oto film obrazujący dlaczego m.in. dzieje się tak a nie inaczej w dzisiejszym świecie...
Prawdziwa Historia Iluminatów - Rotszyldów. Kompendium Wiedzy!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1309&v=nyiBpXH...

Ps. Lecz ten plan im nie wyjdzie, gdyż jesteśmy w cyklu wychodzenia z ciemności (wg mojego odczucia od słynnego końca kalendarza Majów, czyli od 21 grudnia 2012 r.) Od tego momentu ziemia, układ słoneczny i cała galaktyka (procesja wokół Centralnego Słońca) wędruje coraz bliżej w kierunku tegoż, wnosząc coraz więcej światła w dusze wszystkich istot żywych. Stąd przeciwdziałania w postaci geoinżynierii (zarządzania promieniowaniem słonecznym), które ma jeszcze inne zadanie, mianowicie kontrolą klimatem a co za tym idzie, kontrolą nad produkcją żywności, upraw. To bardzo złożony proces na wielu płaszczyznach naszego istnienia...
Ps.2 Także, jak zaleca nam Kochana Wiesia... szlifujmy nasze dusze, by nadać im wielkiego blasku... a Światło rozproszy wszelkie ciemności!!!

To miejsce jest tylko SNEM… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Przeciwieństwa, porównania, oceny to tylko iluzja... JA JESTEM ponad to.... NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem PEŁNIĄ- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem NIEBEM-to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem BŁOGOŚCIĄ-- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem NIEWINNOŚCIĄ-to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem DELIKATNOŚCIĄ-to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem RADOŚCIĄ- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem LEKKOŚCIĄ- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem SPOKOJEM- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE. Jestem BEZPIECZEŃSTWEM- to moja prawdziwa natura… NALEŻĘ TYLKO DO CIEBIE - Shivanandi
Mantra~I am the Light of the Soul
https://www.youtube.com/watch?v=-3bMgp11HGo

Patryk
2018-12-01 13:21:58

Od jakiegoś czasu czasami pisze sobie wierszę. Lubie czytać twoje Pani Wiesławo. Ostatnie trzy sympatyczne . Napisałem dzisiaj taki oto wierszyk, może ktoś będzie miał chęć przeczytać to proszę bardzo. Życzę wszystkim dużo akceptacji i miłości.

Piekło, czyściec, raj to trzy umysłu stanu
Żyjesz w pierwszym gdy na stanie w podświadomości jedynie narzucone z góry programy
Przechodząc przez drugi w ciemnej nocy rozrywa Ci duszę
Można by rzec, że ryzyko jest duże, uwierz można zwariować
Jednak jeśli pożoga nieświadomości ma co dzień od nowa mnie pochłaniać
To wolę zaryzykować, w pocie czoła z każdym krokiem tym kim naprawdę jestem się stawać
Aż zrozumiem kim jestem i po co tu jestem
Żeby żyć prawdą serca a głowy używać jako narzędzia, które wyzwala
Nie przejmie kontroli nade mną egocentryzmu demon
Nie będę żywym trupem, którego wartości to władza, seks, pieniądze i przemoc.

Pozdrawiam

Meduzes 82
2018-12-01 10:21:26

Andrzej Kruppa: Dziękuję Pozdrawiam gorąco.

Andrzej Kruppa
2018-12-01 09:58:07

Pozdrawiam Pani Wiesiu https://www.youtube.com/watch?v=6ttidNlEMiA

Wiesława
2018-12-01 09:28:03

To się naprawdę dzieje ...
https://www.youtube.com/watch?v=pRiYIw01UqI

Andrzej Kruppa
2018-12-01 08:53:33

Pozdrawiam wszystkich
jak poznać prawdę , żeby tego dokonać należy dobrze , bardzo dobrze poznać fałsz .
Pięknym przykładem jak widać na bieżąco jest tak zwana wolna wola wmówiona że pochodzi od Stwórcy . A więc korzystajcie .
.SZATAN
jest Duchem w postaci niewidzialnej szarozielonej mgły przenika do umysłów ludzi, Aniołów i Archaniołów stwarza w ich umysłach iluzję:
wywołująca na początku chęć,pragnienie , potrzebą , musisz to mieć , potem pokusę, a na końcu żądzę , należ mi się -mam wolna wolę !!!
prowadząca do upadku etycznego, moralnego a potem do oddzielenia się od Stwórcy,
Kieruje światem upadłych Archaniołów i Aniołów.
ps. Jest boską energia tak jak my został stworzony przed nami i jest podporządkowany Stwórcy , ma do wykonania zadanie sprawdzenia nas jaki mam postęp i czy jesteśmy gotowi na dalszy etap naszej drogi powrotnej do DOMU .
Przyjmować może każda postać jaka chce , może być piękną kobietą , psem , kroplą deszczu , jak jesteśmy podatni może wejść w nasz umysł i dokonujemy czynów których nawet sami po czasie ni pojmujemy.
Żeby było jasne DUSZA pochodzi od STWÓRCY , UMYSŁ od niego i dlatego nie możemy go uciszyć szepce podpowiada kusi , mówi cały czas , przeszkadza
namawia .
To właśnie nasze pragnienia które STWÓRCA daje nam możliwość ich spełniania ściąga nas tutaj bo nie jesteśmy jeszcze dostatecznie nacieszeni tym Światem .
ps. Oczywiście są istoty które tu przyszły tylko do niektórych aby im pomóc , to są "nasi " opiekunowie , nie prawo przyczyny ich tu sprowadziło a Miłość .
to wszystko co napisałem jest wymyślone nie prawdziwe odrzucaj to
Miłego dnia https://www.youtube.com/watch?v=-St0AyUrfxA&index=6&list=R...

Andrzej Kruppa
2018-12-01 08:30:11

Pozdrawiam cieplutko Rafał Śiwa Brodźiucha
Odpowiadam tylko za to co napisałem nie odpowiadam co Pana świadomość odczytała i jeśli wyzwoliła w panu jaką emocję seredecznie przepraszam i proszę o skruchę .MA PAN CAŁKOWITA RACJĘ -

Andrzej Kruppa
2018-12-01 08:16:51

Pozdrawiam wszystkich
Dzisiaj pozwalam sobie na to.
Religia to nie tylko jeden, ale setki.
Duchowość jest jedna.
Religia przeznaczona jest dla osób śpiących.
Duchowość jest dla przebudzenia.
Religia jest dla tych, którzy potrzebują kogoś innego, aby im powiedzieć, co mają robić, chcą być prowadzeni.
Duchowość jest dla tych, którzy słuchają ich wewnętrznego głosu.
Religia ma zestaw dogmatycznych zasad pochodzące z ludzkiej świadomości.
Duchowość zaprasza cię do rozumowania i kwestionowania wszystkiego.
Zagrożenia religii , groźby- straszenie , niepokój ,lęk ,cierpienie.
Duchowość daje ci wewnętrzny spokój.
Religia mówi o grzechu i poczuciu winy.
Duchowość mówi, że wstajesz i uczysz się na błędach.
Religia tłumi wszystko, stajesz się fałszem.
Duchowość przekracza wszystko, czyni cię realnym.
Religia nie jest Bogiem.
Duchowość jest Całością i dlatego jest STWÓRCĄ.
Religia wymyśla.
Duchowość odkrywa.
Religia nie pyta ani nie odpowiada.
Duchowość kwestionuje wszystko.
Religia jest człowiekiem, jest zorganizowana zgodnie z zasadami pychy człowieka
Duchowość jest Boska, bez zasad.
Religia powoduje podział.
Duchowość jest przyczyną wiązania.
Religia pragnie, abyś uwierzył.
Duchowość można znaleźć przez ciebie w sobie.
Religia przestrzega zasad świętej księgi.
Duchowość szuka świętości we wszystkich księgach.
Religia żywi się strachem.
Duchowość czerpie z zaufania.
Religia sprawia, że ​​żyjesz w myślach.
Duchowość sprawia, że ​​żyjesz w świadomości.
Religia zajmuje się robieniem.
Duchowość zajmuje się Istotą.
Religia nakarmi ego.
Duchowość sprawia, że ​​przekraczasz to.
Religia sprawia, że ​​wyrzekacie się świata.
Duchowość sprawia, że ​​żyjesz w Stwórcą w "zgodzie", poddajesz się Mu.
Religia to uwielbienie .
Duchowość jest medytacją.
Religia marzy o chwale i raju.
Duchowość sprawia, że ​​żyjesz tu i teraz.
Religia żyje w przeszłości i przyszłości.
Duchowość żyje w teraźniejszości.
Religia jest blokadą w twojej pamięci.
Duchowość jest wolnością w świadomości.
Religia wierzy w życie wieczne.
Duchowość uświadamia to sobie że jesteś wieczny!!! Śmierć nie istnieje !!!
Religia daje ci obietnice po śmierci???.
Duchowość znajduje Stwórcę w tobie.
https://www.youtube.com/watch?v=N1PIylFjrpo
istnienia pełnego radosnych uniesień serca i duszy .

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-01 06:56:31

Witam Andrzeju Kruppa,
Jestem wdzięczny za nowe słowo"" Zmiana"",
I rad ze chcemy się Zmienić,*?
Ok,napisze jak Rafał to Widzi*;
Andrzej Kruppa-
"Pozdrawiam Rafał Śiwa Brodźiucha prosze pana nie zarażać innych wolną wolą na wszystko bo to dzięki takiemu podejściu tu jesteśmy ."
"Zarażać"......
"bo to dzięki takiemu podejściu tu jesteśmy"....... i reszta posta-(Andrzej Kruppa
2018-11-29 16:14:42(NA SIŁE.... walnąć można czym się da,oby udowodnić swą racje?).....A dzięki jakiemu podejśćiu tu jesteśmy*?(wolna wola),a dopudzczamy inne rozwjązanie inne opcje?,czy nie?.
I z takim żalem,"tu"..........,tu na tej planecie jest wyjontkowo Uroczo
Andrzej Kruppa;
--""Więc proszę korzystać z prawa do wolnej woli celem pracy na Sobą a nie szastać nią na prawo i lewo !!!""
Tak!!!!, prosze korzystać z Szansy byćia "tu", w celu pracy nad sobą,a nie zmieniać innych........
Na siłe !!!
A na koniec prosze coś znanego;forma podziękowania;
Andrzej Kruppa;
"Czy skorzysta właśnie z wolnej woli i *pochyli się chwileczkę* nad miła z mojej strony propozycją ". Pozdrawiam i proszę o propozycje dla mnie ...."
..................................
Proszę;
Skorzystać z byćia "tu" do *Zmiany* samego siebie,
Ale nie na siłe..........
Chyba da się to Ogarnąć*?
Zapobiegawczo polecam link,
Pana Jana Kowalskiego o narcyzku.
"Życzę Panu wszystkiego najmilszego w tym stanie istnienia , miłego wieczory pełnego spokoju i radosnych uniesień."

Rafał Śiwa Brodźiucha
2018-12-01 02:27:35

Witam was Kochani !,
Czas na podziękowania i radość !,
Kochanna Wiesiu,ciesze sie ze możesz sobie odpocząć,i ze przygrywa ci nie bylejaka muzyka ,a do tego ten luzzik,miło czyta sie posta!.
"św Piotr,też na wesołym Luzie."

Muzyka-odbieranie,ale i nadawanie(dzwieki*.),misy kryształowe,-kryształowe,szersze spektrum*?,głębia wymiaru/innego wymiaru*?.

Jan Kowalski,
"Dziekuje bardzo" za ciekawy temat,ten narcyzm to ciekawa sprawa !.
Wiem ze post nie do mnie ale czytam/kosze nieraz jak leci
Andrzej Kruppa,
Dziekuje bardzo za nowy tytuł filmu,uwielbiam sifi,oglądne!.

Dziekuje pozdrawiam!

Wojtek2
2018-12-01 01:20:24

To prawda ostatnio poprosiłem kuzyna o mleko od krowy, na drugi dzień dostałem biegunki. Co mnie zszokowało bo w dzieciństwie nigdy czegoś takiego nie było (te samo gospodarstwo). Sami kupują mleko w sklepie co wszystko tłumaczy....

Wiesława
2018-11-30 20:53:37

Bubi,
przykro mi to mówić ... ale dziś prawdziwego mleka już nie ma .... bo krowa już nie ta, karma sztuczna a nawet zielona trawa czymś tam jest nafaszerowana...
a stare przysłowie mówi, co jesz taki się stajesz... jedyna nadzieja w naszej duszy, że jakoś poradzi sobie w tym upadłym świecie .... toteż szlifuj ją i nadaj jej wielkiego blasku... i nie martw się, że zabraknie ci na to czasu, czasami wystarczy kilka minut życia, i dusza wygrywa swój los na loterii...
dusza rozumie warunki swojej egzystencji ... i ma inne struny, którymi potrafi poruszać i jeszcze nie jednego na tym świecie zdziwi jaką melodię potrafi na nich zagrać.
Dusza jest zbyt wielka, a to co tobą zarządza jest małym jej fragmentem, toteż jak połączysz jedno z drugim wszystko pokonasz.

Wiesława
2018-11-30 20:28:04

Ania,
trudną koleżankę owijaj w kokon białego światła, jak matka swoje dziecię w białą pieluszkę ale rób to z sercem, usuń wszystkie kolce bo inaczej to one tobie wbiją się w paluszki.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, >
Emaile Archiwalne