przewodnicy górscy http://www.przewodnik-gorski.eu

Imię/nazwa: Bożena
Data: 2017-06-19 19:39:07
Z grupą uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum spędziliśmy cały dzień z Panem Andrzejem przechodząc przez Dolinę Pięciu Stawów, Świstówkę do Morskiego Oka. Dzięki jego wspaniałemu podejściu zarówno do czwartoklasistów jak i młodzieży i opiekunów wszyscy spokojnie przeszliśmy tą trasę. Korzysta z dobrych źródeł prognozy pogody i dobrze rozplanowuje czasowo trasę. Zachęcam do poznawania pięknych Tatr z takim przewodnikiem
Imię/nazwa: Kacha
Data: 2017-06-01 19:19:37
Jesteśmy po czterodniowej wędrówce po Tatrach z Panem Andrzejem-cudownym, skromnym młodym człowiekiem, ktory potrafi porozumieć sie z gimnazjalistami. Co do tras i pogody należy całkowicie polegać na jego profesjonaliżnie. Na pewno jeszcze będę korzystac z doswiadczenia pasji i profedjonalizmu Pana Andrzeja w prowadzeniu grup na zzlakach górskich.
Imię/nazwa: Edward D
Data: 2016-06-14 21:55:14
Pan przewodnik Andrzej Śliwiński jest profesjonalnym przewodnikiem. W sposób ciekawy, potrafi zainteresować młodzież opowiadając o urokach Tatr i Podhala. Ma wielkie wyczucie względem młodzieży która chętnie go słucha . Prowadzi wycieczkę bezpiecznie, interesując się na bieżąca zdrowiem uczestników. Jeszcze raz dziękujemy . Z pewnością następnym razem ( już za rok) będziemy się tylko z tym przewodnikiem kontaktować. Jeszcze raz dziękujemy Panie Andrzeju.
Imię/nazwa: Hugo Badaoui
Data: 2016-02-07 13:11:27
NAJLEPSZY Instruktor Narciarstwa z jakim mielismy okazje sie uczyc stawiac pierwsze kroki na stoku a dokladniej rzecz ujmujac pierwsze zjazdy z samej gory bez trzymanki :)

Fantastyczne podejscie do 4-latka, usmiech przez caly czas trwania lekcji udzielajacy sie dziecku przez kolejne pare godzin po zejsciu ze stoku...

Synek po 5h nauki u Pana Andrzeja teraz wciaz tylko mowi o nartach, o tym ze juz sie nie uczy jezdzic tylko potrafi jezdzic i ze chce jeszcze jezdzic ze SWOIM Instruktorem.

Kazdy kto chce nauczyc swoje dziecko szusowac po stoku powinien zglosic sie do Pana Andrzeja, polecam Go calym sercem, z czystym sumieniem.

Mam nadzieje, ze dane nam bedzie kontynuowac nasza przygode z nartami w nastepnym sezonie pod profesjonalnym okiem Pana Andrzeja.

Bardzo DZIEKUJE w imieniu Hugo za poswiecony czas oraz przepraszam za zbytnia gadatliwosc ucznia :) Mam nadzieje, ze w kolejnym sezonie wiecej bedzie sluchac a mniej trajkotac :)
Imię/nazwa: Witek
Data: 2015-12-12 17:04:41
W sobotę 5.12.2015 spędziłem 10 niezapomnianych godzin w Tatrach z P. Andrzejem. Andrzej to wspaniały ,doświadczony i wyważony przewodnik z którym czułem się bezpiecznie w trudnych zimowych warunkach.Na pewno jeszcze nie raz poproszę go o pomoc na szlaku.
Imię/nazwa: Agnieszka O.
Data: 2015-11-05 19:05:17
Bardzo polecam pana Andrzeja. Ciekawie opowiada, robi piękne zdjęcia.
Bardzo sympatyczny i zarazem skromny człowiek.
Imię/nazwa: Iwona
Data: 2015-06-28 18:14:14
Cieszę się,że po wielu różnorodnych doświadczeniach wreszcie trafiłam na przewodnika,który ma świetny kontakt z młodzieżą,jest profesjonalistą w każdym calu,a do tego-co dziś bardzo rzadkie -jest niesamowicie skromnym człowiekiem.Swoją pracę wykonuje z pasją-także tę z aparatem fotograficznym ;) To,że za rok gimnazjaliści chcą wrócić w góry,w znacznym stopniu Jego zasługa.Gorąco polecam!
Imię/nazwa: Stanisław z Poznania
Data: 2015-06-26 08:51:39
P.Andrzej przegonił nas po Zakopanem. Wycieczka dobrze przygotowana i poprowadzona, informacje przekazane w sposób ciekawy dla całej naszej bardzo grupy, (wiek od 12 do 55 lat) a wszyscy słuchali z zaciekawieniem.
POLECAM.
Imię/nazwa: EDomańska
Data: 2015-06-03 22:17:26
Gorąco polecam usługi Pana Andrzeja. Konkretny, potrafił zaciekawić gimnazjalistów, którzy już planują kolejny wypad w Tatry. Super ogarniał całą grupę dostosowując tempo marszu do kierownika :-). Polecam wszystkim, którzy chcą pochodzić po Tatrach a nie pobiegać po Krupówkach. Bardzo dziękujemy.
Imię/nazwa: Elżbieta Jerzyk - ZSP nr 2 w Kościerzynie
Data: 2015-06-03 10:20:12
Pan Andrzej to doskonały przewodnik, który świetnie rozumie się z młodzieżą i potrafi nie tylko w sposób przystępny przekazać wiedzę, ale też skupić uwagę młodzieży i zainteresować ją Tatrami . Gorąco polecam podróżowanie z Panem Andrzejem i dziękuję za przepiękne zdjęcia naszej grupy!

1, 2, >

 

Dodawanie opinii

Imię/nazwa:
opinia o przewodniku/uwagi:

Power by Ksiega.RitCat.pl