przewodnicy górscy http://www.przewodnik-gorski.eu

Imię/nazwa: Agnieszka
Data: 2014-10-23 21:16:35
W tym roku szkolnym wraz z moimi maturzystami mieliśmy ogromną przyjemność spędzić jeden dzień na wycieczce górskiej z Panem Andrzejem. Jest to wspaniały i kulturalny Człowiek, profesjonalny Przewodnik, Pasjonat przyrody i ludzi, umiejący zainteresować młodzież otaczającym nas światem. Tempo wycieczki oraz ilość przekazanych informacji była dostosowana do wieku i zainteresowań młodzieży. Panie Andrzeju, bardzo serdecznie dziękujemy!!!
Imię/nazwa: Magda
Data: 2014-10-18 22:21:03
We wrześniu mieliśmy przyjemność zwiedzać Zakopane z panią Moniką i wędrować Doliną Kościeliską z panem Andrzejem. Na pewno nie była to nasza ostatnia wyprawa z nimi. Obie wycieczki bardzo podobały się moim gimnazjalistą. Oboje ciekawie opowiadali o przyrodzie tatrzańskiej i charakterystycznym stylu Zakopanego. Polecam usługi obojga.
Imię/nazwa: Grażyna D.
Data: 2014-08-18 18:05:11
Pani Monika to wspaniały przewodnik tatrzański. Potrafi bardzo ciekawie opowiadać o wszystkim co zobaczymy na szlaku, od małej roślinki po szczyty Tatr. Prowadząc wycieczkę bardzo interesuje się kondycją i zdrowiem uczestników i dostosowuje tempo do możliwości grupy. Dzięki Niej możemy poczuć się bezpiecznie oraz możemy zobaczyć wszystkie atrakcje górskie na szlaku.
Byłam uczestnikiem wycieczek prowadzonych przez Panią Monikę i polecam Jej usługi każdemu kto chce zobaczyć Tatry i szczęśliwie powrócić do domu. Dziękujemy Pani Moniko.
Imię/nazwa: Jolanta
Data: 2014-07-15 14:37:03
Już wakacje ale gimnazjaliści wspominają wędrówkę Doliną Kościeliską do Jaskini Mroźnej w deszczowej aurze. Mimo zimna ,deszczu było super. Dziękujemy za zrozumienie dla młodych turystów. Polecamy Pana Andrzeja innym grupom.
Imię/nazwa: Rafał
Data: 2014-06-12 22:48:46
Pierwszy raz miałem kontakt z Panem Andrzejem , i jestem bardzo zadowolony z jego usług , dostosował tempo wyjścia do grupy , ciekawie opowiadał ,uczniowie byli zaciekawieni , super zdjęcie , polecam wszystkim
Imię/nazwa: BUT Infotour E. Chodurska
Data: 2014-05-31 18:58:33
Z usług przewodnickich Andrzeja Śliwińskiego korzystałam wielokrotnie. Oprowadzał grupy zarówno tych po Tatrach jak i wyjeżdżał na dalsze trasy. Przygotował dla grupy np. piękną trasę po Maroku i potrafił zachwycić wszystkich tym egzotycznym krajem, nie mówiąc już o zdjęciach, które pozwalają wracać w te miejsca. Polecam!
Imię/nazwa: Maria F.
Data: 2014-05-28 17:54:38
Gorąco polecam Pana Andrzeja wszystkim szukającym usług przewodnickich. Pan przewodnik nawiązał świetny kontakt z młodzieżą. Ponadto zabrał nas na rzadziej uczęszczaną trasę, dzięki czemu mogliśmy w spokoju podziwiać tatrzańskie widoki. Jeszcze raz dziękujemy, polecamy wszystkim i na pewno skorzystamy z Pana usług w przyszłości!

< 1, 2,

 

Dodawanie opinii

Imię/nazwa:
opinia o przewodniku/uwagi:

Power by Ksiega.RitCat.pl