FERMA NOREK W GÓRACH KACZAWSKICH http://www.ferma-norek.info

Imię: Norbert
Data: 2008-07-10 08:58:04
9 lipca wpłynął do urzędu gminy raport przekonywujący,że ta ferma nie ma wpływu negatywnego na środowisko.A słożyliście swój własny raport świadczący o tym,że ma wpływ negatywny?(to pytanie do osoby/osób które piszą w dziale bierzęce informacje)
Imię: Norbert
Data: 2008-07-03 12:46:27
Pinko,nie zgadzam się z Tobą,że jak ktoś ma kasę to dopnie swego.Ile trzeba byłoby Ci zapłacic,żebyś zabił własne dziecko...?Myślę,że nie dałbyś się w takiej sprawie przekupic.Więc jeśli Ty nie dałbyś się przekupic to inni prawdopodobnie również nie.A jeśli ktoś ma jeszcze większe poczucie etyki to nie da się przekupic do zabicia jakiegokolwiek żywego stworzenia.I nie mówcie mi,że politycy czy też radni gmin nie mają etyki bo to bzdura.Są i etyczni i nie etyczni są leniwi i są pracowici jak w każdym zawodzie.
Imię: Norbert
Data: 2008-07-03 12:42:34
wg.mnie ta ferma nie powinna powstac.Nie mamy prawa tak wykorzystywac zwierząt podczes gdy można wyprodukowac równie dobre sztuczne futra i ekologicznie
Imię: PINKO
Data: 2008-06-24 19:26:20
TA FERMA POWINNA POWSTAĆ!A JAK COŚ KOMUŚ NIE PASUJE TO NIECH ZAMIESZKA GDZIE INDZIEJ!A PO DRUGIE WIĘKSZYCH SZKÓD JAK LIS I PTAKI KRUKOWATE TO NORKA NIE ZROBI!A JAK JESTEŚCIE TACY MĄDRZY TO WEŚCIE POD UWAGE TO CO JECIE!A NIBY Z KĄD TO SIĘ BIERZE?Z FERMY TYLKO INNEJ!
Imię: Ira
Data: 2008-06-22 10:41:27
Rzadko tu jestem ,ale bywam. Zaczął się Dobków podnosić turystycznie, coraz wiecej przybywało turystów i co dalej? Stworzono zagładę futrzaków i turystyki dla kasy i nowych miejsc pracy.
Imię: PINKO
Data: 2008-06-08 01:07:50
JAK KTOŚ MA KASE JAK TEN HOLENDER TO I TAK DOPNIE SWEGO BO W TYM GÓWNIANYM KRAJU LICZĄ SIĘ TYLKO PIENIĄDZE.JEŚLI TA HODOWLA POWSTANIE TO NAPISZĘ WAM MOI DRODZY CO SIĘ STANIE.
Imię: Norbert
Data: 2008-06-02 20:08:42
wg.prawa karmy co dajemy,wraca to do nas.dajemy cierpienie to i cierpienie do nas wróci."co posiejesz to zbierzesz"-te słowa Jezusa mówią o tym samym.Nie powinniśmy nikogo zabijac.
Imię: renia
Data: 2008-05-28 12:46:17
ej ja nie chce nic mowic ale przeciez to zywe stworzenia... ja to widze tak... wezmiemy sobie za przyklad ta "lotke" ktora badz ktory nie wiem napiasal "Ha! będzie z czego futro zrobić :)"- to skandal jakbys sie czul/czula gdybys to ty byla zamnknieta/zamkniety w takiem ciasnej klatce potem wepchnieto by cie do jakiejs tam komory gazowej i oddarliby cie ze skory? hmm... ja bym tak nie chciala!! pamietajmy ze norki tez maja uczucia!!!! one wiedza co je czeka!! ech... szkoda gadac pewnie i tak to powstanie i norki beda zazynane:( szkoda:( mam nadzeje ze do protestu dalaczy taka duza ilosc osob ze zdola zatrzymac tych zacofanych rzeznikow!! lotka pomysl zanim cos powiesz!! ja wiem ze sa ludzie bezduszni ale bez przegiec!! jakby co jestem za protestem 3-majcie sie macie tu buziole na wsparcie:******
Imię: SŁAWEK
Data: 2008-05-27 10:41:45
UWAZAJCIE TYLKO ABY TE NORKI WAS NIE ZJADŁY TAK JAK MYSZY NASZEGO KSIĘCIA - BO PRZECIEŻ JAK KTOŚ NAPISAŁ BEDĄ UCIEKAŁY I ATAKOWAŁY - TO JAKAS BZDURA NORKA AMERYKAŃSKA JUZ OD WIELU LAT ZASIEDLA CAŁY TEREN NASZEGO KRAJU A ILU Z WAS JA WIDZIAŁO W NATURZE?
DOBRZE TERAZ ZAPACH I ODPADY. FAKT ZAPACH MAŁO PRZYJEMNY JEDNAK WSZYSTKIE ODPADY MIMO WSZYSTKO ULEGAJĄ SZYBKIEJ BIODEGRADACJI - SA NATURALNE I EKOLOGICZNE TAK JAK NATURALNE I EKOLOGICZNE SA TYLKO NATURALNE FUTRA. I JESZCZE JEDNO DO TYCH CO TYLKO SZTUCZNE BY NOSILI JEDNO PYTANIE: ZASTANOWILIŚCIE SIĘ CO WYDOSTAJE SIĘ Z KOMINÓW FABRYK PRODUKUJACYCH MATERIAŁ NA WASZE SZTUCZNE FUTRA CZY KURTKI. JAK TO PACHNIE I WPŁYWA NA NASZE ZDROWIE CZY ŚRODOWISKO. ZAPEWNIAM TEN DYMEK Z KOMINÓW TO NIE TLEN.
Imię: krystyna
Data: 2008-05-26 20:10:59
przykro pomyśleć,że tak szybko można zniweczyć piękną przyrodę jaka nas otacza.Władze lokalne niech pomyślą czy warto niszczyć tak piękny krajobraz

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Kilka słow:

Power by Ksiega.RitCat.pl