FERMA NOREK W GÓRACH KACZAWSKICH http://www.ferma-norek.info

Imię: marta
Data: 2008-05-16 17:48:31
czytam tak wszystkie posty i powiem, że z niektórymi osobami się nie zgadzam.to znaczy - wchodząc na tą stronę myślałam, że ludziom chodzi o zwierzęta, a nie o własne dobro.przepraszam bardzo, ale wypowiadając się, że "przecież będzie śmierdziało; zwierzęta domowe będą ginęły" są takie jak myślenie Holendrów - czyli myślenie o sobie.
bo ludziom ktorzy tu sie wypowiadaja nie zalezy na dobru niewinnych zwierzat, tylko na wlasnym, tak jak przyszlym zalozycielom fabryki na jak najwiekszym wzbogaceniu sie. i nikt nie zauważa najbardziej poszkodowanych w tej całej sytuacji - zwierzetach.
zastanowcie sie wiec prosze: czy nie jestescie tacy sami?
Imię: Jakub
Data: 2008-05-14 21:10:04
Uwazam ze to jest nie normalne!!! pomagam juz fokom i norkom postaram sie pomoc !! okropne
Imię: niee
Data: 2008-05-13 20:55:25
ehh.. nie zgodziłaby się że "wszystkie zony noszą futerka i skaczą z radości że futro dostaną"... to w tych czasach raczej stereotyp. aczkolwiek kobiet które nadal zachwycaja się futerkiem jest mnustwo... kobiety które noszą futra? staroświeckie - nawbijane maja głupot do łba labo niesamowicie fałszywych przekonań, albo (najczęściej) są to nowobogackie panie - czują się wtedy lepiej od innych. (nie chce nikogo urazic, ale jak mamy pisać konkrety to pisze) zakichany snobizm. futra z głowy wybijam kazdemy kogo znam. choć nie mam za dużo roboty - u mnie w rodzinie nikt futra nie nosi. czemu przyjęło się, że futro to symbol bogactwa? nie mam pojęcia... dla mnie to symbol egoizmu i okrucieństwa... nosić zwłoki... brrr... ohyda.a wogóle to mnie cos trafia jak sobie pomysle w jakich warunkach są te zwierzaki trzymane i ile się muszą nad smiercią nacierpiec... akcje popieram bardzo. nie chcę fermy norek.
tylko tak sobie mysle - ze holender nie wybuduje tu, to wybuduje gdzie indziej... ehh i to mnie boli ;/;/
Imię: Małgorzata
Data: 2008-05-12 11:51:34
To jest skandal i nie ludzkie!!! Nawet zwierzęta są bardziej humanitarne!!! Ciekawa jestem, jakby się czuł ten koleś jakby go tak samo z nim postąpiono, ale przecież najłatwiej jest kormus innemu zrobić krzywdę!! Trzymam kciuki za te futrzaki i za ludzi, którzy chcą im pomóc!!!
Imię: sonia
Data: 2008-05-12 09:47:51
witam was jesstem jak najbardziej z WAMI zrobie co w mojej mocy zeby wam pomoc pozdrawiam
Imię: Rysio kolega Czesia (Włatcy Móch)
Data: 2008-05-11 22:42:00
A kto kupuje te futerka? Czy działalność typu "zakazać prawem i nałożyc surowe kary za nieprzestrzeganie" ma sens. W naszym prawodastwie juz istnieje wiele zakazów:
aborcji, łapówek, ściagania na egzaminach, znącania sie nad zwierzętami itp. itd.
proponuję zakazać jeszcze chorowania na choroby zakaźne, czynienia zła, obijania się w pracy.
Mam pytanie: Dlaczego mieszkańcy którzy tak protestują nie wykupili ziemi dając za nią wyższą cene niz obecny właściciel terenu (czyli budowniczy tej fermy). Mieszkam w mieście gdzie na skraju osiedla chciano zbudowac parking. Nie jakiś budynek, a plac wyłozony polbrukiem. 5 lat walczyli mieszkańcy najbliższych dwóch bloków aby przeszkodzic w tej inwestycji. Byli u prezydenta, biskupa, ściągneli radio, gazety i telewizję. Byli odporni na argumenty właściciela który zagwarantował wszystkim mieszkańcom tych dwóch bloków bezpłatne parkowanie ich samochodów. I co? Nie ugieli się! Wygrali. Facet zrezygnował. Sprzedał ten kawałek ziemi. Teraz pod blokiem nie ma mozliwości zaparkowania samochodu - najbliższe miejsce jest około 250 m. Jest za to piekna stacja paliw 20 metrów od budynku, a jej podziemne zbiorniki są zaraz pod balkonami. Na pozostałej części budowany jest jakiś zakład. Ponoć betoniarnia, lub stolarnia nie wiadomo dokładnie. Ludzie z tego bloku po cichu żałują, że nie zgodzili się na parking.
Jaki z tego wniosek?
Jak ktoś nie chce aby na skraju wsi był jakis zakład i przesadzi w proteście, to mu stację paliw, przepompownie gazu, lub fermę norek wybudują. Każdy teraz jest miłośnikiem tych biednych mordowanych zwierzątek. A sami spójrzcie do szaf własnych żon: z czego te futra? Że sztuczne? zapytajcie żony czy kupic jej prawdziwe futro za bardzo małe pieniądze - rzuci się wam na szyję i wyściska za wasze dobre serce.
Jak ktos niechce ferm norek, to niech namówi swoją rodzinę do niekupowqania tych futer. Że na eksport idą? I tu jest pies pogrzebany: zacznijcie w Polsce dbać o interes mieszkańców innych kontynentów, to oni w ramach rewanżu nie będą kupować norek - tylko tak mozna problem rozwiązać.
Pozdrawiam.
Imię: Joanna
Data: 2008-05-11 21:15:56
to jest SKANDAL!!! Z całego serca dołączam się do protestu...i mam nadzieję,że uda sie do tego nie dopuścić...3mam kciuki.
Imię: lotka
Data: 2008-05-11 20:54:33
Ha! będzie z czego futro zrobic :)
Imię: Kaja
Data: 2008-05-11 19:40:02
Popieram Wasz sprzeciw całkowicie! To wszystko wskazuje na to, że Holender planuje zbudowanie u Was istnego obozu koncentracyjnego!(Pięści same się zaciskają, jak sie coś takiego czyta)! W każdym razie - nie dajcie się!Bądźcie nieugięci, wszystko przemawia za tym, że macie poparcie większości. Nie poddawajcie się choćby nie wiem co! Jestem z z Wami
Imię: Kinga
Data: 2008-05-11 15:41:29
Ja nie wiem jak ludzie mogą to robić!!!To jest nieludzkie!!!Kiedyś Bóg ich za to ukara!Kara nikogo nie ominie na pewno nie!!!!Biedne norki szkoda mi wszystkich zwierząt które ludzie zabijają to jest najgorsze jak tak można robić!!!!!!

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Kilka słow:

Power by Ksiega.RitCat.pl