Witam w mojej księdze gości

Imię: :)
Data: 2010-06-14 08:01:08
Witam wszystkich w ten deszczowy poranek.
Siedlecko-krakowska noc Bardów i Poetów z udziałem naszego zacnego Gospodarza przebiegła w niesamowitej atmosferze refleksyjno-kabaretowej. Oczywiście występ Gospodarza, jak zwykle czarujący, pełen ciepła i przepełniony magią chwili płynącej z piosenek przez Niego śpiewanych. I tradycyjnie nie zabrakło i tu dość specyficznego, ostrego dowcipu piwnicznego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Imię: Anna
Data: 2010-06-03 23:40:36
Pani Moniko mysle, ze ta mysl cytatu przypomniana(nastrojowo ponownie odkrywczo albo banalnie)jest cenna, dzisiaj bardziej niz kiedykolwiek,gdyz zawieszeni w roznych nastrojach ,niemocy dekadenckiej oraz przy calym obledzie ograniczen ten piekny wiersz przypomina,ze istnieja slowa ,piesni jak nadzieja i wielkie zyczenie ocalenia...Zycze Pani usmiechu gwiazd ...Ania ( i nie wiem na ile sie Pani "popisala" ale napewno zapanowalo tutaj wieczornie- magicznie Moniko Dziekuje )
Imię: Monika Nicowska
Data: 2010-06-03 21:36:09
A ja się nie popiszę... :)pozdrowię Was czcigodni odwiedzający tę mądrości oazę i zacytuję:
"W zapachu ziemi
Znękanej deszczem
I deszczu brakiem
Między bruzdami
Myśli są takie wyraźne
- Być ptakiem...

Choćby w połowie
Drogi do nieba
- Ptakiem być trzeba!"
Imię: Anna
Data: 2010-06-03 16:44:25
Witam serdecznie Mily Panie Szymonie och jakze pieknie Pan zwodzi i uwodzi..przeciez to jasne jak slonce,zes z Pana Poeta i Artysta Wielki...Dziekuje bardzo Panu,uwielbiam Pana tworczosc a szczegolnie panskie interpretacje E.Stachury,jakze cudne magiczne szepty,jakze cudna potezna sila przekazu...jestem urzeczona,jestem rozmarzona,jestem olsniona sluchajac Pana...Zycze spelnienia zamierzen prywatnych i zawodowych oraz Dobroci i Szczescia (oraz piszacych gazet )...Ania
Imię: Ania
Data: 2010-06-03 16:19:11
Że Górniak pokazuje majtki, to i dobrze. Wiadomo że je ma. Uczy się na błędach młodszej koleżanki. ;) Doda chyba do dziś ma problemy z udowodnieniem, że w trakcie jakiegoś koncertu, nie zapomniała o pewnej części garderoby.;)

Nie chcę Pana Szymka dołowć, ale z takimi odkryciami, do encyklopedii załapać się będzie trudno. :)))

"Dla człowieka byłoby lepiej, gdyby szukał w sobie Boga, niźli w innych Diabła" - super! Ja tak właśnie robię :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Ania
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-06-02 13:51:13
Ps. A co do wyników śledztwa w sprawie tragedii w Smoleńsku: "Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania". Również Aldous Huxley. Serdecznie polecam i pozdrawiam! Szymek
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-06-02 13:25:24
Ps. A gdzie edycja i korekta, co? Ewentualnie, per analogiam - EDYCJAT i KOREKCJAT, hihihi...
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-06-02 13:21:48
Witajcie moi Mili Goście! Po latach... Tyle się ostatnio działo, że nie miałem czasu nawet na zmianę skarpetek. A że zmieniać trzeba, to rzecz jasna jak słońce, którego ostatnio jak na lekarstwo, ot co! Dokonałem za to dwóch odkryć, a właściwie trzech: Doda "na żywo" ma całkiem ładny... głos, Sting jest podobny do Donalda Tuska (a może odwrotnie?), oraz Huxley'owskie - "Dla człowieka byłoby lepiej, gdyby szukał w sobie Boga, niźli w innych Diabła". Mądre, czyż nie? Ech, za oknem ściana deszczu, w Izraelu Ściana Płaczu, a Górniakowa pokazuje majtki. Na marginesie, wolałbym, żeby po moim występie gazety pisały: "świetny głos", "dobre teksty", "prawdziwy artysta", "osobowość!", niż: "szare majtki", "widać było celulit", "pokazała cycki", "pokazała palec", i tak dalej, i tak dalej... Nie moje małpy, jednak, i nie mój cyrk! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, acz deszczowo. Szymek. Ps. Z internetu: "Zmarły niedawno aktor NIE ŻYJE!", oraz "Kto mu dał MAGISTRAT i doktorat?". Zgroza...=:
Imię: Twój Książę z bajki:)
Data: 2010-05-13 20:27:23
Jestem... obserwuję, co czynisz:)
A tak naprawdę, podglądam Was, uuuuu!:)
Imię: bynajmniej nie Groch
Data: 2010-05-13 19:30:53
Gospodarzu, Pan to powinien już po pukaniu poznawać, ba ! wiedzieć kto idzie :D hyhy wszak to ja ! Chciałam Księcia swego zabrać ale on jakiś toporny! :] hyhy Księciuuu jesteś tam?
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-05-13 17:33:22
Kto tam? Śmiało, Pani/Pan wchodzi...(:
Imię: F.
Data: 2010-05-13 12:04:46
puk, puk !
Imię: Cześ
Data: 2010-05-07 11:47:32
Panie Szymonie polecam zatem programy Pana profesora Bralczyka dla rozrywki oczywiście.
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-05-07 11:37:10
Hahaha, wczoraj oglądnąłem cały odcinek (zdzierżyłem) nowego serialu kryminalnego (sic!) pod jakże maślanym tytułem: "Nowa". Niektórzy, via parodia, nazywają go: "CSI:Nowa", hehehe! Proszę sobie wyobrazić taką oto scenę, nad rzeką, w miejscu zbrodni, spotykają się trzej główni bohaterowie - policjanci. Małgorzata Kożuchowska mówi - "Cześ!", Marcin Bosak odpowiada - "Cześ!", Justyna Schneider dodaje - "Cześ!". Czego to dowodzi? Ano tego, iż polscy młodzi (tak, Kożuchowska to też młódka!) aktorzy za nic mają zasady dykcji oraz komunikowania się z widzem. Chyba że... denat, który leżał nad rzeką, miał na imię Czesław, ot co! Miłego weekendu, Kochani! Cześ! Szymek:)
Ps. Muszę się "wziąść" w garść...
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-05-05 16:37:49
Dzień dobry, mili Goście! Ależ ja tu dawno nie byłem, ech... Czytałem ja ("ja" - megaloman!) ostatnio wywiad z panem Andrzejem Grabowskim - tak, tak, z Ferdynandem Kiepskim - i czego to ja (znowu - "ja"?!) się nie na dowiadywałem. Na przykład, tego, że pan Andrzej uważa, iż, uwaga - nie dowiemy się niczego o sobie, jako społeczeństwie, z tzw. "kina moralnego niepokoju", za to wszystkiego o sobie dowiemy się z serialu, w którym gra, czyli w "Świecie według Kiepskich". Ponad to uważa on, iż serial ten posiada swoją "poetykę". Zgroza!!! Jasne, instrukcja obsługi mikrofalówki też ma swoistą poetykę, ot co! G... w pisuarze też trąci poezją. I nie tylko zresztą aliści w rzeczy samej... Tyle że to k i e p s k i argument, nie uważacie? Widziałem kiedyś tego kiedyś-zacnego aktora na Małej Scenie Teatru Starego w Krakowie i... KLĘKAJCIE NARODY, a teraz? Ni hu hu! Może byłby on i łebski, gdyby wiedział, że on kiepski. Rzekłem! A Biblia mówi przecież, że trwonienie talentów to ciężki grzech. A bynajmniej, nie lekki, hehe! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i jednocześnie gorąco polecam piosenkę mojego przyjaciela, artysty par excellence, Piotra Woźniaka pt. "Dom na dachu". Perełka! Miłego słuchania oraz udanych majowych serc przypadłości... Szymek:)
Imię: Ania
Data: 2010-04-26 14:18:26
Dziś już wiem, że ideałów należy szukać wśród polityków ! Długo błądziłam żeby odkryć tę prawdę. ;)))

Pozdrawiam serdecznie
Ania
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-04-23 10:17:54
NA ŚMIERĆ PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO
Mediom - Marcin Wolski (frag):
"Prawdę mając na ustach, a kłamstwo w kieszeni, będąc zgodni ze stadem, z rozumem w konflikcie, dzisiaj lekko pobledli i trochę stropieni, jeśli chcecie coś zrobić, to przynajmniej milczcie!". I tu już nie ma co dalej... Serdecznie Was, mili Goście, pozdrawiam! Szymek
Imię: Majka
Data: 2010-04-19 21:07:36
...Gospodarzu Drogi, zabrakło może polskości w graniu w Trójce, ale za to jak zaśpiewali, to zaśpiewali...Czesław Niemen "Bema pamięci rapsod żałobny"...
Imię: Gospodarz!
Data: 2010-04-19 08:16:42
W rzeczy samej, Moniko! Rubik już się gotuję do nowego oratorium pt. "Ornat Smoleński". Jestem tego pewien. Tak na marginesie, w polskim radiu - w Trójce, podczas żałoby, nie usłyszałem ani jednej polskiej piosenki. A tyle rzewnych mamy, choćby mistrza Marka Grechuty tudzież Jana Kantego Pawluśkiewicza. "Polska papugą Europy"? Nic to, było, minęło. Wieko trumny opadło. Pozostało tylko pytanie: "co z nami będzie, gdy spotkamy się na zakręcie..."? Ps. Na Wawelu zabrakło mi jeno tego - "Dlaboga, panie Prezydencie! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz?". Patos, Portos i Aramis, ech! Ale, nic to, Baśka, nic to... Miłego dnia Wam życzę i - nie oglądajcie telewizji - pełno tam teraz reklam, ot co! Szymek:)
Imię: Monika Nicowska
Data: 2010-04-19 07:48:08
No i stało się... jakiś raper ze Szczecina napisał piosenkę w hołdzie ofiarom feralnego lotu. Owo coś powstało w tym tragicznym dniu i to niestety słychać. Pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł - chciałoby się powiedzieć!
Podobno Micho Wiśniewski też coś wyprodukował.
Stawiam pytanie: kto następny?
Ku chwale ojczyzny, czy na jej pohybel?
Miłego dnia!:)
M

< 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Kilka słow:

Power by Ksiega.RitCat.pl