dajana
2019-05-13 12:58:23


Własnie zdałam egzamin!!! Za pierwszym razem ! Baaaardzo polecam OSK Autko . Indywidualne podejście do kursanta dużo cierpliwości i uwaga poświecona w 100% . Polecam każdemu nawet tym nieogarnietym, nieskoordynowanym, szalonym kierowca :) Szczególne podziekowania dla P.Mirosława ktory jest uosobieniem spokoju, cierpliwosci i potrafi dodac pewnosci :) Dziekuje !!! polecam

Agata
2019-03-09 08:32:40


Polecam OSK AUTKO z całego serca. Profesjonalizm w 100%. Instruktor Pan Mateusz , to ostoja spokojności i cierpliwości . Podchodzi do każdego szkolonego indywidualnie. A to jest bardzo ważne, gdyż każdy inaczej reaguje na stres, nerwy czy tez przyswajanie wiadomości. Bardzo dziękuję panu Mateuszowi za profesjonalizm i cierpliwość. Egzamin zdany. :)

Aleksandra
2019-03-05 18:13:57


Jak najbardziej polecam!! ???????? A Panu Zbyszkowi dziękuję za super naukę:)

:)
2018-12-25 14:33:51


Wszytsko zdane za pierwszym razem! To chyba najlepszy dowód na to, ze szkoła jazdy ‚Autko’ to godne polecenia miejsce do gładkiego i bardzo przyjemnego przeprowadzenia całego kursu. Sama wybrałam te szkole po poleceniach znajomych. Ze względu na duże zainteresowanie liczyłam się z tym, ze okres trwania całego kursu do najkrótszych nie będzie należał, jednak wbrew pozorom i moim przewidywaniom udało mi się zamknąć w 3 miesiącach. Zaczynajac od początku- teoria z Panem Leszkiem to pełne profesjonalizmu jak i humoru zajęcia, na które nie chodzisz ‚bo musisz’. Jeśli nie możesz być na którejś teorii, to nie ma problemu z odrobieniem zajęci z kolejna grupa. Sama praktyka z Panem Leszkiem wygladala podobnie, bo Pan Leszek to bardzo dobry instruktor jak i człowiek. Nauczysz się i miło spędzisz czas. Polecam z całego serca!!!

Aleksandra
2018-12-20 11:18:34


Polecam OSK "Autko". Profesjonalne podejście i dobrzy instruktorzy. Zdecydowanie warto wybrać tę szkołę nauki jazdy!

T. Szepiela
2018-12-13 08:31:02


Witam. 12.12.2018 r godz 9,42 to dzień w którym zdałam egzamin , wspaniałe uczucie triumfu !! A zacznę od początku , jest to wspaniała szkoła dla przyszłych kierowców. Wykłady z p. Leszkiem to miodzio , nawet na moje niemądre pytanie p. Leszek odpowiedział z taką powagą że uwierzyłam w swoją mądrość ( śmiech) . A teraz moja nauka jazdy z p.Mirkiem ech tyle by można o Nim napisać ale ja napiszę króciutko -człowiek o wielkim sercu -**. Jazdy z Mirkiem to sama przyjemność , krok po kroku uczył mnie choć nie powiem czasami miałam dość ale On uparcie mówił dasz radę , walcz, nie poddawaj się , bądz twarda. Nigdy nie zawiódł , zawsze spokojny ,uśmiechnięty gotowy toczyć bój ze mną (śmiech) jestem uparta czasami wręcz kłótliwa że to ja mam rację taki charakterek mam .Mirek cierpliwie znosił to chwała Mu za to . Do końca trwał na posterunku żeby dodać otuchy , wesprzeć swoim spokojem i uśmiechem. Przyszłym i obecnym kursantom życzę takie instruktora jak p. Mirek z OSK AUTKO. Podziękowania dla p. Joli ***MIRKU jesteś *WIELKI* dziękuję i do zobaczenia

Viktoria
2018-12-11 15:56:41


Rownież polecam „AUTKO”. Pan Leszek na teorii mówił jak się zachować na egzaminie, ale wspominał również o tych niepisanych zasadach, które warto znać. Dobrze, że każdy ma bezpośredni kontakt z instruktorem i nie ma problemu z dogadaniem się co do godzin. Pan Robert na jazdach uczy przewidywać sytuacje na drodze. Wierzy w kursanta do konca, ale potrafi tez zareagowac na blad w taki sposob, ze juz wiecej sie go nie powtorzy. Podziekowanie za zadzwonienie przed egzaminem i przypomnienie o odpowiednich swiatlach (zle warunki pogodowe).

Tomek.M.
2018-12-07 15:13:51


Gorąco polecam szkołę Autko,bo pracuje tam super kadra.
Wczoraj zdałem egzamin na prawo jazdy i przy tej okazji chciałbym podziękować
- panu Leszkowi,za wykłady przeprowadzone w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób
-pani Joli ,za to,że zawsze służy pomocą i wesprze dobrym słowem
Ale największe podziękowania należą się panu Mirkowi,bo to dzięki Niemu jestem kierowcą.
To niezwykle cierpliwy człowiek.Zależy Mu na tym,żeby kursant nie tylko zdał egzamin,ale by nauczył się dobrze i bezpiecznie jeżdżić.Każdemu życzę takiego instruktora.Dziękuję !!!

Piotrek Mierzejewski
2018-12-06 15:28:30


Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam Szkołę Jazdy "Autko" i Pana Tomasza G. (bez nazwiska - RODO) jako Instruktora nauki jazdy, czy to auto, czy też motor.
Pan Tomasz G. z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadził ze mną zajęcia praktyczne. Skupiał się przy tym na moich słabych punktach, co pozwoliło mi z większą pewnością siebie podejść do egzaminów. W razie potrzeby, nie było problemu z umówieniem się na dodatkowe jazdy tuż przed samym egzaminem. Godziny zajęć również bardzo elastyczne.
Dziękuję Panu Tomaszowi G. za życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim za skuteczne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy kat.A.
Chciałbym również podziękować Wszystkim Osobom, które przyczyniły się do zdania przeze mnie egzaminu, choćby poprzez podstawienie motoru na egzamin. Dziękuję i naprawdę polecam.

Patryk
2018-11-29 23:44:29


Szkołę jazdy AUTKO wybrałem po wielu dobrych opiniach innych osób i mogę stwierdzić iż opinie tych ludzi były prawdą. Zajęcia z teorii prowadzonę są profesjonalnie i przede wszystkim z humorem dzięki czemu łatwiej jest cokolwiek zapamiętać. Po zakończeniu zajęć z teorii przyszedł czas na zajęcia praktyczne których uczyłem się pod czujnym okiem pana Roberta który za każdym razem kiedy popełniłem błąd wyjaśnił mi co zrobiłem źle i jak mam tego unikać w przyszłości (za co bardzo dziękuję). Na zajęciach u pana Roberta zawszę czułem się pewniej w samochodzie ponieważ wiedziałem że jeśli popełnię jakiś błąd to pan Robert zaraz wyjaśni mi na czym ten błąd polegał i jak mam go następnym razem uniknąć. Dzięki profesjonalnym zajęciom teoretycznym i bardzo profesjonalnym zajęciom praktycznym dziś jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kategorii B i za każdym razem gdy wsiadam do samochodu czuję się pewnie ponieważ szkoła jazdy AUTKO przygotowała mnie na wszystko co czeka mnie na drodze. Bardzo polecam tą szkołę każdemu kto chce zdać prawo jazdy ale przede wszystkim każdemu kto chce czuć się PEWNIE w samochodzie, co do zajęć praktycznych bardzo polecam pana Roberta ponieważ jeżdząc z tym panem każdy wasz błąd zostanie od razu wyjaśniony a wy dostaniecie radę jak tego błędu unikać. Chciałbym bardzo podziękować szkole jazdy AUTKO za świetne przygotowanie mnie do egzaminu a także panu Robertowi że mimo iż często zdażało mi się popełniać błędy on był w stosunku do mnie cierpliwi i za każdym razem powtarzał mi co robię źlę. Dziękuję i Pozdrawiam.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >