Ania
2018-05-25 13:06:03


Droga do osiągnięcia celu bywa często długa i kręta z licznymi przeszkodami po drodze, tak było w moim przypadku aż do czasu kiedy trafiłam do szkoły jazdy AUTKO, to był najlepszy wybór, zakończony SUKCESEM. Zajęcia z teorii prowadzone przez Pana Leszka odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Pan Leszek bardzo szczegółowo przekazywał wszystkie zagadnienia, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie, jeżeli były jakieś wątpliwości, pytania zawsze był do dyspozycji, nie tylko w czasie zajęć z teorii ale i po zakończeniu, przez cały czas kursu. A co do jazd...
Jeżeli ktoś szuka konkretnego, wymagającego i bardzo SKUTECZNEGO instruktora to polecam Pana Roberta Wierusa, jazdy z nim to sama przyjemność i gwarancja SUKCESU. Jeszcze raz dziękuję Panie Robercie, dzięki Panu spełniło się moje marzenie o prawo jazdy:):):)

Michalina K.
2018-05-17 23:09:27


Szczerze polecam OSK AUTKO, po skończonej i świetnie przeprowadzonej teorii z Panem Leszkiem, poprosiłam o najbardziej wymagającego instruktora i moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Współpraca z Panem Robertem była bardzo profesjonalna, świetnie przekazana wiedza techniczna, a także pomoc w nabieraniu doświadczenia na drodze. Państwowy egzamin poszedł gładko. Teoria zdana za drugim razem, praktyka za pierwszym. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję i polecam współprace z Panem Robertem.

Agnieszka
2018-05-15 21:32:32


Gorąco polecam!

Teoria bezbłędna, wszystko jasno wytłumaczone i do tego podane z humorem. Szkoda, że w szkole nie miałam takich nauczycieli jak Pan Leszek, od razu byłoby więcej chęci do nauki ;)
Praktyka również wyśmienita z Panem Robertem. Instruktor cierpliwy, ale jednak wymagający. Zawsze dokładnie odpowiadał na moje pytania i tłumaczył sytuacje i miejsca, z którymi miałam kłopoty. Do tego fajna atmosfera podczas jazd. Będę miło wspominać i polecać każdemu!

M.ilicja
2018-05-11 11:49:18


Dziękuję za wszystko!
POLECAM szkołę i podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami!. Zdawałam masę o wiele trudniejszych egzaminów, jednak ten szczególnie.. masę lat temu był nie do przejścia..i tak już zostało, dopóki nie trafiłam na Pana Leszka. Od razu założyłam, że będzie tak samo ciężko jak ładnych parę lat temu…I jakież było moje zdziwienie gdy po pierwsze, okazuje się że teorię można poprowadzić w taki sposób, że z chęcią na nią uczęszczałam, zaś co do zajęć praktycznych..Pan Leszek jest bardzo życzliwym, przyjemnym człowiekiem i wprowadza sympatyczną atmosferę, podnosząc na duchu taką zawodniczkę jak ja????. Przede wszystkim zwraca uwagę na technikę jazdy, od razu koryguje błędy, tłumaczy do upadłego w sposób przystępny jak ten błąd poprawić, a przy tym – uczy myślenia. Najfajniejsza dewiza: samochód należy prowadzić płynnie i zmysłowo jak w walcu, a dobry kierowca to ten co przewiduje i myśli (i nie śpiesz się????). Dziękuję całym sercem i szczerze polecam. Skoro ja, po wcześniejszych przejściach, blokadzie psychicznej i małej wiarze w siebie przełamałam się i zdałam ???? (ku uciesze męża) – to naprawdę Szanowni Państwo, a zwłaszcza kobietki – Pan Leszek Was wspaniale nauczy. ????

Barbara
2018-04-27 19:01:23


Bardzo polecam szkołę jazdy AUTKO. Również trafiłam na nią z polecenia. Teoria super, szybko, konkretnie i na temat. Nikt się nie nudził, zajęcia leciały bardzo szybko, bo były po prostu ciekawe. Polecam i pozdrawiam swojego instruktora - Pana Roberta. Bardzo dużo się nauczyłam, konkretne przygotowanie do samodzielnej jazdy a do egzaminu znałam każde skrzyżowanie i zawrotkę. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem i już jeżdżę. Teraz tylko odświeżam rady i próbuje je zastosować w praktyce.

Radek
2018-04-27 13:25:23


Bardzo dobra szkoła jazdy. Zajęcia z teorii prowadzone są w bardzo interesujący sposób. Miło się słucha i uczestniczy w zajęciach. Jeśli chodzi o praktykę jest duży wybór instruktorów. Osobiście polecam Pana Roberta. Podejście do kursanta na bardzo wysokim poziomie. Dostałem bardzo duzo rad, oraz uwag dotyczących egzaminu praktycznego w WORD. Zostałem bardzo dobrze przygotowany, a efektem tego jest zdany egzamin za pierwszym razem.
Osobiście polecam tą szkole jazdy oraz instruktora Pana Roberta.

Marcin
2018-04-27 11:27:41


Szkole jazdy autko polecam i to bardzo ! Teoria prowadzona przez pana Leszka nie jest nudna nie zasypiamy na zajeciach wrecz przeciwnie prowadzona z humorem jest w niej wszystko co musi byc i zostaje nam w glowie teoria w word za pierwszym ! I na kat A2 i na kat B. Jezeli chodzi o jazdy tu polecam i pozdrawiam pana Tomka G jazda bezstresowa, luzna atmosfera, mnostwo cennych rad i udalo sie kat A2 za 2 podejsciem i kat B za pierwszym chociaz przyznaje ze zanim zaczelem kurs jazda samochodem mnie przerażała :D teraz dajcie mi wszystko co ma 2 i 4 kola to pojade ! :p

Marysia
2018-04-27 07:42:43


Polecam szkołę jazdy Autko! Cieszę się, że to właśnie ją wybrałam. Teoria prowadzona przez pana Leszka w ciekawy i humorystyczny sposób dużo wnosi i większa część z niej zostaje w głowie, co jest pomocne już od pierwszych jazd. Jazdy z panem Robertem będę wspominać miło. Panowała przyjemna atmosfera, ale kiedy trzeba było mój instruktor potrafił „przycisnąć” :) ale „nikt nie mówił, że będzie łatwo” Instruktorzy w Autku przykładają się, aby nie tylko przygotować do egzaminu, ale przede wszystkim do codziennej jazdy. Efekty są zadowalające,ponieważ oba egzaminy, zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem :) Polecam!

Ada
2018-04-25 19:02:35


Bardzo polecam wszystkim tę szkołę :)
Zajęcia z teorii zostały przeprowadzone w przystępny i przezabawny sposób. Zajęcia z praktyki też bez najmniejszych zastrzeżeń. Szlifowanie wszystkich najtrudniejszych manewrów do ostatniej godziny kursu, ogromne wsparcie oraz troska ze strony instruktora, rzeczowo i kompetentnie przeprowadzone lekcje. Wszystko jasno wyjaśnione i dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Egzamin państwowy zdany bez większych trudności :)
Szczególnie pozdrowienia i podziękowania dla instruktora pana Roberta :)

Odida
2018-04-24 22:45:30


Bardzo polecam tę szkołę jazdy!
Zajęcia z teorii, istna przyjemność! Sympatyczna atmosfera i dużo śmiechu podczas wykładów!
Praktyka, z panem Robertem nie wyglądała inaczej :D Dużo cierpliwości i powtarzania problematycznych dla mnie manewrów! Można było odczuć wsparcie i realne zainteresowanie kursantem. Bardzo doceniam zwracanie uwagi na szczegóły i kluczowe punkty na mapie strefy egzaminacyjnej oraz indywidualne podejście do danej osoby.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >