Helena
2016-09-26 18:54:17


Kilka dni temu zdałam egzamin praktyczny. Wszystkim mogę polecić szkołę jazdy "Autko". Bardzo ciekawa teoria z p. Leszkiem. Jazdy miałam z p. Mirkiem. Wiele cennych wskazówek i dużo spokoju i cierpliwości. Nie byłam łatwym przypadkiem, a jednak się udało. Sama w to jeszcze nie wierzę. Polecam jakość nauczania w tej szkole.

Marek
2016-09-22 11:27:11


Zapisałem się do Autka ponieważ, mój przyjaciel tu zdawał, Kurs teoretyczny jak i praktyczny prowadzony doskonale, Instruktor Tomek z którym miałem przyjemność nauki jazdy, wyszkolił mnie doskonale, na Wordzie nie miałem najmniejszego problemu by zdać, wykupione 2 godziny przed egzaminem dały mi sporo do myślenia i od dziś czekam na swój plastik. :) pozdrawiam i zachęcam do zapisywania się !:)

Marek
2016-09-21 20:58:25


Zrobiłem kurs na kat. A w innej 'szkole' bo było blisko,bezproblemowo i tanio.. Ale poziom nauki a raczej jej brak był jeszcze niższy, niż cena..Trochę przestraszony tym,jak niewiele potrafię, przed egzaminem szukając w internecie polecanych szkół jazdy trafiłem na Autko i Pana Tomka. Wykupiłem parę dodatkowych jazd z Panem Tomkiem przed egzaminem i zdałem bez najmniejszych problemów za pierwszym razem. A co najważniejsze - bardzo dużo się nauczyłem. Pan Tomek jest profesjonalnym i bardzo sympatycznym instruktorem, takim jakim powinien być każdy instruktor. Żałuję, że nie trafiłem do Autka od razu, bo bym oszczędził dużo czasu,nerwów i w sumie pieniędzy. Każdemu chcącemu nauczyć się jazdy na motocyklu polecam naukę w tej szkole. Pozdrawiam i dziękuję.

Ania
2016-09-13 19:27:46


Dzisiaj nadszedl ten dzien, kiedy to moge juz sie pochwalic, ze zdalam egzamin praktyczny na prawo jazdy - i to za pierwszym razem! :D Wizyta w Wordzie okazała się nie az taka straszna, a to wszystko dzieki panu instruktorowi Mirkowi, ktory swietnie mnie przygotowal. :) Podczas jazd opanowałam wszystkie niezbedne manewry oraz uzykałam dużo przydatnych wskazówek. :D Pomocne, szczegolnie w poradzeniu sobie z egzaminacyjnym stresem, okazały sie takze mini egzaminy podczas jazd.

Polecam szkołę jazdy "Autko" :)

Sylwia K.
2016-08-29 22:23:14


Polecam, Poleca, polecam. Dziś za pierwszym razem zdałam egzamin praktyczny!:) Szczególne podziękowania kieruję do mojego instruktora i zarazem właścicielem Pana Leszka, który swoim spokojem i optymizmem zaraża ludzi.Jest najlepszy! Dzięki wielkie za wszystko!
Jeśli chcecie szybko zdać i z dobrym wynikiem to tylko AUTKO!!!!
Pozdrawiam

S
2016-08-22 16:43:28


Polecam w 100%! Wszystko profesjonalnie i uczciwie! Teoria prowadzona z humorem, ale i rozwagą, Pan Leszek zawsze dokładnie tłumaczył i wyjaśniał nawet najbardziej zawiłe kwestie. Praktyka z Panem Tomaszem Marczakiem to sama przyjemność - spokojnie, profesjonalnie i co najważniejsze praktycznie. Każdemu polecam!!!

Wojtek96
2016-08-18 17:25:42


Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu teoria z panem Leszkiem była super. Miła I przyjemna atmosfera.A uznanie należy się najlepszemu instruktorowi na świecie Sebastianiowi Kocikowi.Jazdy z Sebastianem to była czysta przyjemność

Alicja
2016-07-26 17:23:53


Witam. Z całego serca mogę polecić OSK "Autko".
Miła atmosfera na teorii z Panem Leszkiem, na której ani razu się nie nudziłam.
Jazdy miałam z Panią Agnieszką. Bardzo sympatyczna Pani, która wszytko cierpliwie i dokładnie tłumaczyła.
Mogę dodać, że oba egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem (były prostsze niż egzamin wewnętrzny w "Autku" :)
Polecam szkołę oraz instruktora :)

Anna G.
2016-07-09 20:44:23


Dzisiaj mój szczęśliwy dzień. Zdany egzamin praktyczny.
Gorąco polecam szkołę AUTKO.
Pełen profesjonalizm i życzliwość.
Cały zespół instruktorów razem z panią Jolą, cały czas uśmiechniętą i serdeczną, tworzą ciepłą rodzinną atmosferę.

Teorię i praktykę miałam z panem Leszkiem. Profesjonalizm,poświęcenie i zaangażowanie w swoją pracę i pomoc kursantom.
Dodatkowe godziny jeździłam Z panem Sebastianem i Panem Tomkiem Marczakiem.
Uwagi i nauki Pana Sebastiana okazały się bezcenne na egzaminie.
Pan Tomek Marczak, ostoja spokoju , doszlifował moje umiejętności.Dzięki niemu parkowanie to pestka.

Z całego serca polecam pana szkołę Autko .
Panie Leszku dziękuje ,że zobaczył Pan we mnie przyszłego kierowcę i nie pozwolił się poddać.
Jest PAN WIELKI!

Agnieszka Skalniak
2016-07-07 20:02:45


Witam! Od kilku godzin jestem szczęśliwcem który zdał egzamin za pierwszym podejściem. Wszystko dzięki pomocy najwspanialszego instruktora Tomka Marczaka. Tomek to oaza spokoju i cierpliwości,potrafi przekazać tajemnice sztuki jazdy w sposób przystępny dla najbardziej opornych. Nie mogę zapomnieć o Panu Leszku, jego lekcje z teorii to bajka :) W sposób żartobliwy ale i dosadny starał się nam wpoić zasady bezpiecznej jazdy. Ogólnie jeśli ktoś szuka najlepszej szkoły jazdy we Wrocławiu to na pewno jest nią AUTKO. :)

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >