Aleksandra
2017-02-24 10:04:24


Gorąco polecam szkołę jazdy AUTKO - w szczególności Pana Sebastiana, z którym miałam przyjemność jeździć. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera. Zdałam za pierwszym razem za co bardzo dziękuję!

Marta
2017-02-21 20:20:38


Bardzo polecam! Jeździłam z Agnieszką i Sebastianem miła i profesjonalna jazda bez nerwów! Dokupiłam tam jazdy doszkalające łącznie 8 godzin a nauczyły mnie więcej niż przez cały kurs żałuję, że nie skorzystałam od początku. Po jazdach doszkalających zdałam wczoraj egzamin. POLECAM

Patrycja
2017-02-20 09:28:16


Z całego serca polecam szkołę jazdy Autko! Teoria z p.Leszkiem bardzo ciekawie prowadzona, wszystko tłumaczone z dokładnością i w miłej atmosferze. Jeżeli chodzi o instruktora to z czystym sumieniem polecam p. Sebastiana. Ponieważ nie miałam bladego pojęcia o jeździe samochodem bałam się wsiąść za kierownicę. Pojechaliśmy więc na parking omówić gdzie jest sprzęgło, gaz, hamulec, jakie mamy światła i sygnalizacje świetlną itp. czyli najważniejsze aspekty do jazdy po drodze po czym wsiadlam za kierownicę żeby poćwiczyć ruszanie i po paru okrążeniach zanim się zorientowałam byłam już na drodze, czyli bez zbędnego stresu za co bardzo dziękuję. Ogólnie jazdy odbyły się w miłej atmosferze. P. Sebastian jest cierpliwy i ma dobre poczucie humoru co jest niezbędne dla bezstresowej jazdy. Podsumowując najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu i niezmiennie polecam ją znajomym. Pozdrawiam całą "ekipę" Autka ☺️

Ewa
2017-02-14 09:34:34


Gorąco polecam OSK AUTKO! Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem - zarówno praktyka jak i teoria. Do tego super atmosfera i bezstresowa nauka :)

Iza
2017-02-11 13:33:47


Autko poleciła mi znajoma i z całą pewnością mogę stwierdzić, że zapisanie się tam było moją najlepszą życiową decyzją. Prowadzący zajęcia z teorii, pan Leszek, wyjaśnia wszystko w tak przystępny sposób, że wiedza jest łatwa do przyswojenia; a ponadto jest człowiekiem z takim poczuciem humoru, że te zajęcia były czystą przyjemnością. Jazdy miałam z instruktorem p. Mirkiem, którego serdecznie polecam! Jest osobą niezmiernie cierpliwą, wyjaśnia wszystko dokładnie, a jak trzeba to i po kilkadziesiąt razy :). I co najważniejsze, ZROBIŁ ZE MNIE KIEROWCĘ, co nie było łatwe :D. Dziękuję Panie Mirku! Egzamin praktyczny w wordzie zdałam za 2 razem (nie za pierwszym tylko i wyłącznie z mojej winy).

Tomek
2017-02-02 11:01:47


Świetna szkoła. Bardzo kompetentni instruktorzy. Kurs realizowałem z bardzo długa przerwą w trakcie i jeździłem w sumie z dwoma instruktorami: Tomkiem Marczakiem i Sebastianem . Mogę z czystym sumieniem polecić obu. Jazdy odbywają się na luzie, bez zbędnego stresu. Bardzo dużo praktycznych wskazówek dotyczących nie tylko "zdania egzaminu" ale też i jazdy już po drogach po zaliczonym kursie. Za co chwała im. Dzięki jeszcze raz za wszystko.

Natalia
2017-01-18 19:15:51


Świetna szkoła jazdy. Pan Leszek dokonał tego, czego nie potrafiły zrobić dwie wrocławskie szkoły - nauczył mnie prowadzić i przywrócił mi wiarę w to, że nadaję się na kierowcę :) Dzięki jego cierpliwości, super sympatycznej atmosferze i indywidualnemu podejściu, po trzech latach od trzeciego niezdanego egzaminu wróciłam do WORDu i zdałam za pierwszym razem. Dziękuję!

Iwona Augustyn
2017-01-14 22:19:17


Bardzo gorąco polecam szkołę AUTKO. Teoria przeprowadzona z Leszkiem w sposób ciekawy i zrozumiały , wykłady po prostu świetne!Miałam przyjemnośc uczyć się jazdy samochodem z Leszkiem, rzucił mnie na głęboką wodę i udowodnił że dam radę , byłam ciężkim przypadkiem, szczegółowo szlifował technikę jazdy, nauczył mnie perfekcyjnego łuku . Zawsze powtarzał "Iwona gdzie się spieszysz , najpierw oceń sytuację a póżniej jedż"- słowa te miałam na egzaminie ciągle w głowie jak gdyby siedział koło mnie ( przepraszam Leszku za te 28000 siwych włosów i wrzody na żoładku) DZIĘKUJĘ LESZKU ZA WSZYSTKO!!! Bardzo polecam także instruktora pana Mirosława , niezwykle cierpliwy człowiek, zaszczepił we mnie porządne "sprawdzanie lusterek i martwego pola ", a PRAWIDŁOWE wyprzedzanie rowerzysty zapamiętam do końca życia! Panie Mirku dziękuję za przeprowadzony egzamin wewnętrzny i za WSZYSTKIE CENNE RADY I WSKAZÓWKI. GORĄCO POLECAM takze INSTRUKTORA SEBASTIANA , dziekuję SEBASTIAN ZA KAZDE PODSTĘPNE PYTANIE ZE ZNAKÓW ,ZA NAUKĘ RUSZANIA Z RĘCZNEGO NA CZAS, ZA CZEPIALSTWO (CZYLI DOKŁADNOŚC I MOBILIZACJĘ DO PERFEKCYJNEGO WYKONANIA ZADANIA) ZA ŚMIECH KTÓREGO NAM NIE BRAKOWAŁO , ZA LUŻNĄ ATMOSFERĘ, za te wszystkie parkowania , za to że musiałam zacząć w końcu myśleć I TO ŻE WIERZYŁEŚ WE MNIE , DAŁEŚ MI SIŁĘ IŚĆ I ZDAĆ TEN EGZAMIN a z ust egzaminatora usłyszałam "TO BYŁA PRZYJEMNOŚĆ Z PANIĄ JEŻDZIĆ , JEZDZI PANI ODPOWIEDZIALNIE, BEZPIECZNIE ,ROZSĄDNIE I NIE STWIERDZIŁEM ŻADNEGO BŁEDU , WYNIK POZYTYWNY".

Andżelika
2017-01-13 13:35:56


Bardzo polecam szkołę "autko", szczególnie instruktora Sebastiana i Panią Agnieszkę. Rodzinna atmosfera, bezstresowa nauka i niezachwiana niczym wiara w kursanta:). Polecam

Agnieszka
2017-01-09 09:55:09


Zdecydowanie polecam szkołę jazdy Autko Podziękowania dla instruktora p. Leszka za przygotowanie do egzaminu, który dzisiaj zdałam. Jazdy prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, wiedza została rzetelnie przekazana, wszelkie niejasności na drodze wyjasniane na bieżąco. Instruktor jasno i z cierpliwością tłumaczył zagadnienia. Bardzo dobre przygotowanie nie tylko pod kątem zdania egzaminu, ale również do jazdy po egzaminie. Pozdrawiam

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >