Gosia
2017-05-09 17:47:27


Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. W dodatku nie ma problemu z dopasowaniem zajęć teoretycznych i praktycznych pod swój grafik. Teoria przedstawiona w przystępny i prosty sposób, w trakcie kursu otrzymujemy wiele cennych rad. W szczególności polecam instruktora Tomka Marczaka - super cierpliwy, a jazdy w jego towarzystwie to sama przyjemność! Tomek nie tylko uczy, jak zdać egzamin za pierwszym razem, ale jak być dobrym kierowcą i prawidłowo i bezpiecznie jeździć w przyszłości.
Dziękuję wszystkim z Autka za wspaniałą atmosferę i zdany egzamin! :)

Justyna c.d.
2017-05-08 22:26:08


Zapomniałam dopisać, że po egzaminie usłyszałam od egzaminatora: "Ma pani dobre nawyki i nauczono Panią prawidłowo jeździć? Która to szkoła tak dobrze przygotowuje do jazdy? Pan egzaminator aż zerknął na napis na FIACIE 500:) ----AUTKO!!!!!!!!!

Justyna- Fiat 500
2017-05-08 22:16:01


Cztery miesiące zbierałam się, żeby napisać nietuzinkową opinię o tej szkole...do kursu przekonywałam się bardzo długo, jednak postanowiłam spróbować za namową sąsiada Sebstiana, który zasugerował mi wybór FIATA 500- i to był strzał w 10:)
Ale od początku...pan Leszek z pełnym zaangażówaniem i profesjonalizmem przekazał wiedzę teoretyczną, która na drodze się przydaje w trakcie jazdy. Sympatyczny i z poczuciem humoru a przy tym ciepły i wyrozumiały- nawet dla BLONDYNEK! :) Bardzo przekonała mnie charyzma Pana Leszka i jego faktyczne zainteresowanie kursantami. Uwierzcie mi, że będę mocno zapamietaną kursantką, o której mam nadzieję będą krążyć legendy o co niewątpliwie zadba mój INSTRUKTOR NUMER 1- SEBASTIAN:) z dużą cierpliwośćią, wyczuciem i dawką humoru, czasem do łez wyprowadził mnie na drogi Wrocławia i z pomocą FIATA 500 -zdałam za pierwszym razem! A to najlepiej świadczy o SZKOLE JAZDY AUTKO! Poleciłam juz kilku osobom, które realizują mam nadzieję kurs i jak to czytają to w pełni zgodzą się z moją opinią:) Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie, cierpliwość do opornej na przestrzeganie kolejności sprzęgła biegów i hamulca blondynki- jestem bardzo wdzięczna i zawsze swój kurs będę pamiąetała jako jedną z ciekawszych przygód w moim życiu. NAPRAWDĘ POLECAM:)

Paweł
2017-05-08 17:53:54


Bardzo miło wspominam kurs w tej szkole. Nie wiem jak wyglądają inne szkoły, ale samo miejsce robi wrażenie skromnego. Może to stworzyć jakieś mylne wrażenie nt. samej szkoły, bo jej siła tkwi w tym co najważniejsze - czyli w ekipie. Pan Leszek na teorii zadziwia świeżością wykładu, a przecież musi ten materiał w nieskończoność powtarzać. Praktyka z Panem Sebastianem przejemna, często zabawna, a przede wszystkim solidnie przygotowująca do bycia kierowcą, nie tylko do bycia egzaminowanym. Jednym słowem profesjonaliści.
Dziękuję, pozdrawiam, polecam.

Gosia
2017-05-05 23:05:56


Dodatkowe jazdy w Szkole "Autko", okazały się strzałem w dziesiątkę. Ogromna wiedza, doświadczenie oraz chęć podzielenia się nimi z kursantem sprawia, że egzamin staje się już tylko formalnością. Dziękuję Sebastianowi nie tylko za to, ale także za niekończące się pokłady cierpliwości i profesjonalizm. A łuk można pokonać nie patrząc na słupki, trzeba sobie tylko wyobrazić, że ich tam nie ma, przecież to linie są najważniejsze :-).

Łukasz
2017-04-26 16:44:18


Witam ;) serdecznie polecam szkołę nauki jazdy "Autko" dzięki niej stałem się pewniejszy siebie i byłem dobrze przygotowany na egzamin państwowy. Prowadzone tam zajęcia teoretyczne słucha się z przyjemnością a jazda samochodem to prawdziwy komfort. Dziękuję bardzo i polecam szczególnie dla osób które zamierzają zacząć prawko przed osiemnastką ... :D

Kasia Kalman
2017-04-20 20:22:22


Bardzo gorąco polecam szkołę jazdy AUTKO , to najlepszy wybór we Wrocławiu :)
Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem!!! Ogromne podziękowania należą się Panu Robertowi z którym miałam jazdy i nauczył mnie tego co wydawało się na początku nie do opanowania. Naprawdę jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wyrozumiałość, zrozumienie, wiarę we mnie i przede wszystkim za miłą atmosferę :)
Panu Leszkowi dziękuję za bardzo dobrze przeprowadzone wykłady, które świetnie przygotowują do egzaminu. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Kuba
2017-04-07 17:41:30


Zdecydowanie polecam szkołę jazdy Autko. Teoria wyłożona w prosty, konkretny i bardzo przyjemny sposób.
Moim instruktorem był Pan Robert Wierus, któremu bardzo dziękuję za wytrwałość i spokój w uczeniu mnie co zaowocowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Pan Robert jest osobą o ogromnej wiedzy, spokojną, cierpliwą, uczy w sposób, który bardzo preferuję czyli daje swobodę jazdy kursantowi ale cały czas jest czujny i kontroluje sytuację w 100%. Gorąco polecam.

Piotrek
2017-03-30 18:59:37


Polecam serdecznie szkołę jazdy Autko. Wprawdzie kursu u nich nie robiłem ale wziąłem u p.Tomka G. dodatkowe jazdy na kat A i bez poblemu zdałem egzamin. Bardzo sympatyczny i konkretny człowiek, pomógł mi mocno. Zdecydowanie POLECAM :)

Blanka
2017-03-30 10:02:10


Bardzo dziękuję Sebastianowi nie tylko za mile spędzony czas ale przede wszystkim za ogrom wiedzy jaki mi przekazał. No i oczywiście ze cierpliwość :) Zdałam za pierwszym razem (w co nie chce mi się wierzyć do dzisiaj bo byłam opornym uczniem). Pozdrawiam

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, >