Judyta
2016-11-29 14:36:18


Witam! Szukałam szkoły ,która posiada auto z automatyczną skrzynią biegów trafiłam do AUTKA.Od samego początku moim mentorem był p.Leszek właściciel AUTKA,który poprzez teorię a następnie przez praktykę odkrywał przede mną uroki bycia kierowcą.Nie ukrywam miał twardy orzech do zgryzienia.Często na jazdach powtarzał mi Judka gdzie się spieszysz ,poczekaj zobacz czy jest bezpiecznie a potem wykonaj zamierzony manewr.Te słowa podczas egzaminu praktycznego powtarzałam sobie jak mantrę. I CO 28.11.2016 ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM.Mam nadzieję ,że wiele osób tak dobrze wybierze szkołę jazdy ,w której jest miła atmosfera i przyjacielsko nastawieni ludzie.Pozdrawiam p.Jolę i p.Sebastiana

Dominika
2016-11-19 11:32:18


Właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy kat.B. Cały kurs odbyłam w Szczecinie, więc wyzwaniem dla mnie było podejście do egzaminu we Wrocławiu. Miałam szczęście, bo trafiłam na pana Tomka Marczaka, który jest instruktorem w Autku. To była moja druga próba w ogóle i pierwsza we Wrocławiu. Udało się. Nauka z panem Tomkiem jest bezstresowa i skuteczna. Podczas zajęć duży nacisk kładziony jest na przygotowanie kursanta do zadań egzaminacyjnych. Serdecznie polecam.

Ada
2016-11-08 22:44:41


super szkoła, wyklady z p Leszkiem prowadzone w bardzo ciekawy sposób, pani z biura pomocna i uprzejma, no i najlepszy instruktor p Tomek Marczak- wszystko tlumaczone na spokojnie, dobrze i w przyjemnej atmosferze:) szkola 10/10, zdalam za 1 razem, polecam

Kasia Danilewicz
2016-11-05 17:18:32


Witam wszystkich szukających opinii. A wierzcie mi, ja mam podstawy do tego, żeby napisać coś o "Autku". Moją przygodę z prawem jazdy zaczęłam od teorii z Panem Leszkiem i praktyki z Panem Sebastianem i niezastąpioną Panią Jolą, zawsze uśmiechniętą. I mam wrażenie, że strzeliłam 6 w lotka, bo Ci nauczyciele, to profesjonaliści z ogromną wiedzą i jeszcze większą cierpliwością. Uczyłam się dużo, dużo jeździłam, dużo pytałam, sorry Panowie. I zdałam. Za pierwszym razem. I to był nie tylko mój sukces, to był również sukces moich nauczycieli. Mam nadzieję, że za kilka lat moje dzieci będą uczyć się poruszać samochodem właśnie pod okiem Sebastiana Kocika i Pana Leszka.
serdecznie polecam Autko. KD

Bartek
2016-10-29 15:25:29


Bardzo fajni instruktorzy, konkretne metody nauczania. Fajna atmosfera.
Polecam tą Szkołę Nauki jazdy każdemu kto chce naprawdę nauczyć się dobrze jeździć i zdać egzamin.

Maciek
2016-10-28 11:46:27


Szczerze polecam szkołę jazdy Autko! Szkołę wybrałem za namową znajomych, którzy ukończyli kurs właśnie w tej szkole. Wszyscy, bez wyjątków, zachwalali zarówno zajęcia z teorii z Panem Leszkiem jak i jazdy ze swoimi instruktorami. Podjąłem więc decyzję, że też spróbuję w Autku i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że był to bardzo dobry wybór. Wykłady z Panem Leszkiem przyjemne, cała teoria dobrze wytłumaczona, przekazana w sposób łatwy do zapamiętania. Na jazdach przygotowywał mnie Pan Tomek Marczak. Na pierwsze jazdy przyszedłem pełen obaw, gdyż należę raczej do osób stresujących się w tego typu sytuacjach. Jazda z Panem Tomkiem okazała się być bardzo przyjemna. Nauka bez stresu, której towarzyszyły ciekawe rozmowy. Po 30 godzinach miałem poczucie, że jestem świetnie przygotowany i czułem się pewnie na drodze. Wszystkie manewry miałem dobrze opanowane. Wszystkie egzaminy wewnętrzne i zewnętrzne zdane za pierwszym razem bez żadnych problemów (dokładnie tak samo jak znajomi, nie mogłem być przecież gorszy :D ). Ogromne podziękowania dla Pana Leszka i Pana Tomka! Serdecznie polecam ;)

Malwina
2016-10-27 23:17:20


Dzięki namowom siostry w końcu zdecydowałam się na kurs prawa jazdy. Wybrałyśmy Autko i był to strzał w dziesiątkę! Pan Leszek, prowadzący zajęcia z teorii, z pełnym zaangażowaniem i cierpliwością tłumaczył nam wszystkie zasady.
Materiały przygotowane przez Autko są idealnym kompendium wiedzy. Chociaż tak naprawdę jedynie powtórzeniem wszystkiego co zapamiętałam z zajęć z Panem Leszkiem.
Po teorii przyszła praktyka i największy stres jak to będzie. Moim instruktorem był Tomek Marczak i nigdy nie zamieniłabym go na innego! Tomek jest super! :) Jazda z nim to sama przyjemność! Dzięki jego wierze we mnie sama w końcu uwierzyłam w siebie i zdałam szybciutko wszystkie egzaminy! Wielkie dzięki Tomku! :)

Justyna
2016-10-25 20:48:51


Gorąco polecam szkołę jazdy "AUTKO". Teoria z Panem Leszkiem...rewelacja! Bardzo dokładnie tłumaczy krok po kroku wszystkie zasady, skrupulatnie dopowiada, wyjaśnia wszelkie niejasności ( w moim przypadku było ich ogrom!) Ale dzięki profesjonalnemu i przede wszystkim bardzo ludzkiemu podejściu Pana Leszka z każda kolejną lekcją teorii przekonywałam się, że to wcale nie jest takie trudne. Przyszedł czas na jazdy...losowo został mi przydzielony TOMEK Marczak. Cóż ...Tomek okazał się świetnym instruktorem! Bardzo cierpliwy, dokładny, do tego z poczuciem humoru! Ma niesamowicie profesjonalne podejście. Z nim jazdy to sama przyjemność! Zdałam oba egzaminy za PIERWSZYM RAZEM właśnie dzięki Tomkowi, który nie tylko nauczył mnie jeździć, ale i zadbał o to abym polubiła prowadzenie samochodu ;)

Hubert
2016-10-25 15:31:03


Polecam Pana Tomka Marczaka, najlepszy instruktor, wszystko na spokojnie potrafi wytłumaczyć i nauczyć.

Joanna
2016-10-25 09:17:42


Super szkoła i świetni instruktorzy! Egzamin zdany za pierwszym razem - tylko dzięki nim :)

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, >