Justyna
2017-09-20 09:07:40


Bardzo polecam tą szkołę a w szczególności instruktora Sebastiana. To że zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem mówi samo za siebie.

Marta
2017-09-15 18:27:33


Polecam AUTKO.!!!Zdałam egzaminy wewnętrzne i państwowe za 1szym razem! Przed kursem nawet o tym nie snilam. A wszystko dzieki instruktorowi SEBASTIANOWI KOCIKOWI! Mlody, kompetentny,rzetelny, wyrozumilaly i cierpliwy, a przy tym pełen poczucia humoru

Ewelina
2017-08-19 21:43:02


Kurs ukończyłam w innej szkole. Po 2 latach wróciłam do jazd w szkole AUTKO z polecenia koleżanki i nie żałuję! :) Jazdy z Tomkiem M. to naprawdę przyjemność! Duża cierpliwość instruktora, miła atmosfera, zero stresu podczas jazd i cenne wskazówki pozwoliły zdać za pierwszym razem po długiej przerwie! :) Baaaardzo dziękuję za wiarę w moje możliwości i wspaniałe lekcje! Serdecznie polecam! :)

Patryk
2017-08-18 10:45:48


Witam, zdane prawo jazdy na kat. B za pierwszym razem po jazdach z Panem Robertem W. który zawsze potrafił zmotywować a lekcje przebiegały w miłej atmosferze. Polecam każdej niezdecydowanej osobie.

Natalka
2017-08-12 19:05:35


Szczerze polecam szkołę jazdy Autko!
Pierwszy raz zdawałam na prawo jazdy i teoria wytłumaczona była w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób przez p.Leszka. Dostałam też od Autka materiały umożliwiające powtórzenie do egzaminu i zapoznanie się z samym jego wyglądem.Na egzamin teoretyczny przygotowywał mnie p. Tomasz, który nauczył mnie jazdy na motorze od momentu zwolnienia sprzęgła i ruszenia do jazdy po mieście. Dzięki niemu mogłam bez problemu zdać plac, a trasy jazd po mieście były wręcz takie same jak na egzaminie. Dziękuję p. Tomaszowi za cierpliwość do mnie i życzę każdemu zdającemu, aby miał takiego instruktora.

Karina
2017-08-10 15:31:37


Polecam tę szkołę jazdy z całego serca!
Pan Leszek wykłada teorię w ciekawy sposób, a do tego daje cenne rady, które przydadzą się nie tylko podczas egzaminu. Jazdy miałam właśnie z panem Leszkiem, a dodatkowe godziny z panem Robertem. Obydwóch instruktorów serdecznie polecam. Bardzo dobrze tłumaczą, są cierpliwi, spokojni, a przy tym z poczuciem humoru. Nauka jazdy z nimi to była sama przyjemność! Egzamin teoretyczny zdałam za drugim razem, a praktyczny za pierwszym! Będę miło wspominać i dziękuję! :)

Lucica
2017-08-09 14:56:07


Bardzo serdecznie polecam. Teorie u Pana Leszka do dzisiaj dokładnie pamiętam, pomimo że było to jakiś czas temu. Jazdy miałam z panem Mirkiem Kucharskim, którego każdemu z czystym sercem polecam. Pomimo moich bardzo głupich czasami błędów zawsze cierpliwie tłumaczył i nigdy się nie denerwował i nauczył mnie naprawdę jeździć. Teraz po zdanym egzaminie napewno nie będę się bała jeździć.

Mateusz
2017-08-04 11:48:19


Z całego serca polecam szkołę Autko, lekcje teoretyczne świetnie prowadzone przez Pana Leszka, a jazdy z Sebastianem zawsze na wysokim poziomie. Polecam !

Kasia P.
2017-07-28 14:15:34


Jestem szczęściarzem, bo zawsze trafiam na najlepszych nauczycieli. Szkoła "AUTKO" jest tego potwierdzeniem!
Mogę zapewnić wszystkich, iż teoria była prowadzona bardzo ciekawie i zrozumiale. Po zajęciach wcale nie odczuwałam zmęczenia, a nawet chciało mi się dowiedzieć coraz więcej i trudno było doczekać się następnych wykładów.
Uważam, że umiejętność wywołania ogromnego i prawdziwego zainteresowania jest jedną z najważniejszych cech nauczyciela.
Jazdy miałam z Tomkiem Marczakiem. Zajęcia były prowadzone w sposób, który najbardziej mi odpowiada. Spokojnie, bez stresu, dzięki czemu od początku w ogóle nie boję się jeździć samochodem. Zawsze pochwali jak zrobisz coś dobrze (dla mnie to jest bardzo!! ważne) oraz wskaże na wszystkie słabe strony i wytłumaczy jak je poprawić. Nie było żadnych problemów również z ustaleniem terminów jazd.
Rezultatem mojej przygody z tą szkołą jest zdany za PIERWSZYM razem egzamin teoretyczny oraz praktyczny!

Andżelika
2017-07-24 21:41:26


Zdane za pierwszym na kat. B :) Dziękuje Panu Tomaszowi G. który przygotowywał mnie do tego egzaminu. W szkółce panuje miła atmosfera, instruktorzy mają profesjonalne podejście do kursantów, wykłady są prowadzone w bardzo ciekawy i przyjemny sposób.
Szkółka godna polecenia :)

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >