Anna
2017-11-06 15:33:35


Polecam szkołę Autko, ludzie którzy tam pracują to prawdziwi profesjonaliści,z dużym pokładem cierpliwości i wyrozumiałości.W szczególności wielkie podziękowania dla p.Sebastiana za cierpliwość i wytrwałość,jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ.A wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem polecam Autko.

Karolina
2017-10-29 18:29:54


Witam! W ostatnim tygodniu miałam PRZYJEMNOŚĆ zdać egzamin praktyczny w WORDzie za pierwszym razem! Nie zrobiłabym tego, gdyby nie nieustanna motywacja mojego instruktora - Pana Roberta. Jestem wdzięczna i mogę z pewnością powiedzieć, że trafił mi się najlepszy możliwy nauczyciel, który przekazywał mi wiedzę jasno i precyzyjnie, a przy tym podczas jazd nigdy nie było nudno. Jestem pewna, że Szkoła Jazdy AUTKO jest najlepszą placówką szkoleniową we Wrocławiu, a atmosfera panująca na wykładach, jak i jazdach jest bardzo sprzyjająca kursantom. Serdecznie polecam!!
Karolina

Katarzyna
2017-10-23 15:01:06


Bardzo dziękuję za lekcję, cierpliwość, wytrwałość, wsparcie i pozytywną energię. Wspólnymi siłami można więcej...

Julia
2017-10-20 13:04:42


Pan Leszek the best !!!
Polecam

Dawid
2017-10-13 16:26:08


Witam bardzo polecam tą szkołę. Lekcje teoretyczne świetnie prowadzone przez Pana Leszka . Bardzo profesjonalne zajęcia praktyczne, które zafrze przebiegały w miłej atmosferze, za co bardzo dziękuję Panu Sebastianowi Kocikowi, jak również za wyrozumiałość i cierpliwość. Z całą pewnością mogę polecić tą szkołę.

Ela
2017-10-08 19:35:01


Kiedyś uważałam, że prawo jazdy mi jest niepotrzebne, ale przyszedł ten czas i pomyślałam, a co mi tam! Idę na prawko! I trafilam- nie przypadkiem, a wlasnie czytając opinie do osk Autko. Wyklady z Panem Leszkiem prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób, bez przynudzania, a z odpowiednią dawką pozytywnego humoru ;) Jazdy z Panem Mirkiem K. w przyjaznej atmosferze, jednak kiedy trzeba było był zdecydowany i troszkę nieprzyjemny, ale to raczej dla naszego dobra ;) W sumie to polecam tą szkołę jazdy, bo pani w biurze też sympatyczna i wszystko wytłumaczy jak trzeba :)
OBA EGZAMINY PAŃSTWOWE ZDANE OCZYWIŚCIE ZA PIERWSZYM RAZEM!

Wanda
2017-10-06 12:39:02


Polecam szkołę jazdy AUTKO . Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera . Bardzo dziękuję Panu Leszkowi , dokonał tego czego nie potrafiła zrobić inna wrocławska szkoła - nauczył mnie prawdziwej jazdy, a nie tylko poruszania się po strefie i co najważniejsze przywrócił mi wiarę ,że potrafię i dam radę za to mu z całego serca dziękuję, za tą wspaniałą motywację .Dziękuję również za przekazaną wiedzę, za cenne wskazówki i poczucie humoru , dzięki czemu nauka była przyjemnością . Nawet egzaminator był pod wrażenie mojej jazdy , więc Mistrzu wielkie dzięki .

Krzysiek
2017-10-05 19:18:29


Witam, bardzo polecam tą szkołę jazdy! Zajęcia teoretyczne były bardzo ciekawe , zabawne i bardzo dobrze były tłumaczone. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem za pierwszym razem. Dziękuje bardzo Panu Mirosławowi Kucharskiemu, bo dzięki panu nauczyłem się jeździć, był Pan dokładny za każdym razem ,cierpliwy do wszystkiego i przyjemnie się z panem jeździło.Dzięki Panu pewniej się czułem na egzaminie i go zdałem. Dziękuje !! :)

Daria
2017-10-02 11:52:38


Polecam tą szkołę, zajęcia prowadzone przez pana Leszka były bardzo ciekawe, wszystko tłumaczone były przejrzyście i dokładnie. Lekcje teoretyczne zleciały, bardzo szybko i aż chciało się więcej. Kontakt ze szkołą był bardzo dobry, na miejscu i telefonicznie można było rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli chodzi o instruktorów, to miałam do czynienia z dwoma: Tomkiem Marczakiem, i Sebastianem Kocikiem. I serdecznie polecam Sebastiana, w dwie godziny nauczył mnie więcej niż mój instruktor przez 30 godzin. Do tego atmosfera była bardzo pozytywna. Lekcje doszkalające miałam 23.09, a 25.09 zdałam egzamin za pierwszym razem! Także czasem warto wziąć dodatkowe jazdy z innym instruktorem, aby móc wyrobić sobie opinie i porównać. Jak dla mnie Sebastian jest bezkonkurencyjny, aż szkoda mi było że nie miałam z nim jazd od początku.

Magda
2017-09-27 15:09:31


Witam.z całego serca polecam szkołe jazdy AUTKO :-) EGZAMIN praktyczny zdałam za pierwszym razem a wszystko dzieki mojemu instruktorowi Panu SEBASTIANOWI KOCIKOWI :-) Panie Sebastianie bardzo Panu DZIEKUJE bo dzieki Panu mam wymarzone prawko to Pan nauczyl mnie jak jezdzic :-) DZIEKUJE

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >