Paulina
2017-12-11 17:36:12


Szczerze polecam OSK AUTKO za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy typu B. Pan Leszek bardzo przystępnie i szczegółowo omówił zakres teoretyczny, natomiast moim instruktorem od części praktycznej był pan Sebastian, którego wyróżnia bardzo pogodne usposobienie i z wielką uwagą, zaangażowaniem oraz z WIELKĄ cierpliwością udzielał mi kolejnych wskazówek - jak być dobrym kierowcą, jak czuć się dobrze w samochodzie, jak właściwie wykonywać wszelkie manewry. Jestem bardzo za to wdzięczna, bo każdemu na etapie nauki zdaża się popełnić błąd, bardzo doceniam więc życzliwość pana Sebastiana, który do wszelkich trudności podchodził ze spokojem i ogromnym poczuciem humoru. Na końcowym etapie kursu, właściwie ostatnie dwie godziny przed egzaminem państwowym, miałam także okazję jeździć z panem Norbertem, który także wydał mi się bardzo serdecznym i profesjonalnym instruktorem. Bardzo dziękuję AUTKO!

Anna
2017-12-10 10:04:59


Szkołę polecam wszystkim, również tym którzy twierdzą że się "nie nadają" do jazdy samochodem. Zgadzam się ze wszystkimi, lekcje teoretyczne pana Leszka są prowadzone w ciekawy, pełen humoru sposób, na pewno nikt nie będzie się nudził, wszystko jest wyjaśniane klarownie a pan Leszek odpowiada z chęcią nawet na najbardziej szczegółowe pytania. Jeśli chodzi o instruktora cieszę się że wybrałam pana Tomka M, którego polecam, bo dzięki niemu mam prawko w kieszeni ;) Lekcje z nim nie były stresujące dzięki jego ogromnej cierpliwości nawet przy popełnianych przeze mnie wiele razy błędach :) w czasie jazd również rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i teraz gdy będę jeździć sama na pewno będę pamiętać o jego radach. W tej szkole zdecydowanie kursanci uczeni są jak jeździć i poradzić sobie w różnych sytuacjach a nie tylko jak zdać egzamin :) poleciłam znajomym tą szkołę i cieszę się że mój wybór padł właśnie na nią :)

Agata
2017-12-08 15:31:22


Bardzo polecam - oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Gdyby nie wymagający Pan Robert nigdy nie poszłoby tak gładko:).

MoniKa
2017-12-08 09:05:52


Super szkoła! Teoria rewelacyjne wyłożona przez P. Leszka. Miałam przyjemność jeździć z Sebastianem- NAJLEPSZY NA ŚWIECIE INSTRUKTOR! Poświęca on wiele uwagi i energii by wszystko wytłumaczyć i nauczyć kursanta jazdy - dobrej jazdy. Teoria i Praktyka zdane za pierwszym razem- na egzamin praktyczny poszłam bez stresu! I jak usłyszałam, że zdałam, to nie zdziwiło mnie to, bo naprawdę Sebastian nauczył mnie jeździć! Dziękuję Sebastian!

Dorota
2017-12-08 00:43:12


Sama wybrałam tą szkołę ze względu na pozytywne opinie w Internecie - i dołączam się do nich. Wcześniej uczyłam się w innej, ale do Autka nie ma porównania. Tutaj uczono mnie cierpliwie ale konsekwentnie. Jeździłam z p. Robertem i bardzo polecam - wierzył we mnie, chociaż ja w siebie wcale ;) po czym egzamin państwowy wydał mi się jakiś... banalny!

Arek
2017-12-05 21:34:14


Witam. Udało mi się bezbłędnie zdać egzamin państwowy. Dziękuję serdecznie panu Tomkowi G. za przekazaną wiedzę i poświęcony czas oraz przede wszystkim za cierpliwość. Dziękuję również panu Leszkowi za sprawnie przeprowadzoną teorię i świetną atmosferę na zajęciach. Polecam tę szkołę każdemu kto chce się szybko i w miłej atmosferze nauczyć jazdy.

Bożena
2017-12-05 15:19:03


Wczoraj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem i sama jestem w szoku ???????? Do szkoły jazdy Autko trafiłam przypadkiem ponieważ poprzednia szkoła okazała się kiepska. Dziękuję Panu Sebastianowi Kocikowi za cierpliwość, wyrozumiałość, profesjonalne podejście i świetne rady! ???? Zacytuję mojego męża " Skoro Cię nauczył jeździć to jest wybitnym instruktorem." Gorąco polecam tę szkołę!????????????

Marta
2017-12-02 18:39:23


Super szkoła! Zdałam za drugim razem, za pierwszym zjadł mnie stres. Instruktor Robert Wierus - szczerze polecam. Konkretne podejście a przy tym na jazdach bywało zabawnie. jeszcze raz dziękuje

Marta
2017-12-02 18:35:09


Super szkoła! zdałam za drugim razem, za pierwszym zjadł mnie stres. Instruktor Robert Wierus -szczerze polecam. Konkretne podejscie a przy tym na jazdach bywało zabawnie:) jeszcze raz dziękuje!

Dominika
2017-12-02 12:32:12


Serdecznie polecam wszystkim ! Najlepsza szkoła jazdy, najlepsi instruktorzy w szczególności polecam Pana Mirka :) Człowiek z niesamowitą cierpliwością i świetnym podejściem do każdego. Bardzo mu dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu, który poszedł mi bez żadnych problemów ! :)

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >