Ilość wpisów: 34

Dodaj Wpis

Imię, miejscowość: G. Leszczyńska, Nowy Sącz

Dziękuję za chwilę pełną nastroju, za "Ciszę nad Dunajcem", "Wyspy szczęścia..." i "Biały kamień".

Imię, miejscowość: Tomasz, W-wa

Oglądałem na YouTube spotkanie promocyjne z dawnych lat, przy okazji wydania mojego tomiku poezji. Łza mi się w oku zakręciła. Tyle ciepla i życzliwości. Dziękuję, serdeczności dla Was same przesyłam.

Imię, miejscowość: antek,Wieden

sandalki profesorskie sa cudne.ale mimo wszystko wolalem Stasia Haliniaka na bosaka!

Imię, miejscowość: Salve, moi przyjaciele!

Wyglądając przez okno na świat pogrążony w listopadowej melancholii, w towarzystwie łagodnych dźwięków płynących ze starego magnetofonu, wspominam czasy pierwszych uniesień, buntu przeciwko racjonalnemu pojmowaniu rzeczywistości. Kiedy zanurzam kruche ciastko w gorącej herbacie,ulegam retrospekcji- spacerując ulicami miasta, spotykam niepewną 18latkę, która-nie znając właściwej drogi-szuka drogowskazu. Choć nie mogę podejść bliżej tej niewysokiej blondynki, bacznie się jej przyglądam. Idąc po jej śladach znajduje pewne magiczne miejsce, obok którego większość przechodzi obojętnie, gdyż nie każdy potrafi dostrzec piękno, które kryje się za drzwiami małej, białej chatki, wyłaniającej się spomiędzy drzew. To miejsce, gdzie gorące namiętności mają swoje źródło, podobnie jak żarliwe dyskusje i naukowe dysputy, a mała iskierka wiary w ponadrzeczywistość nigdy nie gaśnie. Dotykając opuszkami palców płótna, na którym pewien marzyciel namalował wspaniały pejzaż, w sercu człowieka rodzi się zachwyt- a czymże on jest, jeżeli nie pragnieniem dobra i piękna...
Tęskniąc za dobrem i pięknem, całuję Was serdecznie-Ewa.

Imię, miejscowość: Alicja z daleka.

Próbuję od pewnego czasu rzeczy trudnej, próbuję \"zobaczyć przestrzennie\" Waszą Galerię mając do dyspozycji informacje, zdjęcia wnętrz i wystaw, materiały filmowe. Skończy się pewnie to ćwiczenie wyobraźni wizytą w Nowym Sączu, w chwili gdy moja ciekawość osiągnie punkt krytyczny. Pierwszy raz od dawna zdarzyło mi się komuś zazdrościć (brzydkie uczucie i destrukcyjne w sumie) ale muszę przyznać,że zazdroszczę Wam MIESZKAŃCY NOWEGO SĄCZA. Takiego Miejsca, Takiego MISTRZA i Takiej ALICJI. Ukłony dla Pana Piotra dzięki któremu moja podróż była możliwa.

Imię, miejscowość: ...

Dziś dowiedziałem się niezwykłej rzeczy. Dzieło \"prof\" Szarka, pt jezdziec apokalipsy, jest WYBITNE! i ja durny sądeczanin z dziada pradziada,człowiek niezle wykształcony i interesujący sie sztuka, przez 40 lat dorosłości swojej, nie wiedziałem o tym. \"mistrzu\"!! wybacz. padam na kolana przed twoim niedocenionym geniuszem. mysle ze błądzą ci co zabiegajac o budowe pomnika Jana PawlaII, nie czynia starań, by postawic go tobie. niniejszym czynie taka niesmiala propozycje i zglaszam ja pod rozwage tych wszystkich, ktorym lezy na sercu dobro kultury sadeckiej, polskiej i swiatowej. pozdrowienia dla pieska. ponoc jest bardziej skromny od \"mistrza\". no tak-ale rzezbic nie umie!! podpisze sie pelnym nazwiskiem, zeby cenzura nie miala motywu, ze to anonim...i do kosza. bez powazania-Antoni Korski, sadeczanin, acz nie profesor.

Imię, miejscowość: Jerzy

Obejrzałem Małą Galerię i muszę przyznać ,że jestem pod wrażeniem ogromu zaangażowania Pani Dyrektor.Tak trzymać ,szkoda tylko ,że tak mało ludzi kocha sztukę w dzisiejszych trudnych czasach. Oglądam to nocą ale będę oglądał Galerię ;na żywo\" w sierpniu 2005 r.
Pozdrowienia ze Szczecina.

Imię, miejscowość: ...

Witam serdecznie, strona znakomita, a jeszcze bardziej znakomitsze są wydażenia artystyczne realizowane przez pana Andrzeja Szarka ( w których miałem okazje uczestniczyć będąc jeszcze w liceum), włodarze Małej Galerii ( który miałem okazję spotkać) i sama w sobie Mała Galeria ( którą miałem okazję oglądać i podziwiać). Mam nadzieję, że znów do Ciebie Galerio powrócę...

Imię, miejscowość: Henryk Cudziło

Witam! Moje gratulacje świetnie zrobiona strona promująca Galerię i przy okazji miasto, nie mówiąc już o artystach. Serdecznie pozdrawiam twórców stronki.

Przy okazji niejako zapraszam na stronę poświęconą Bieszczadom www.foto.bieszczady.pl

Imię, miejscowość: Dominika Zając

Jako uczennica V L.O miałam lekcje plastyki w Małej Galerii prowadzone przez p. Szarka. Lekcje te były niezwykłe. Przy muzyce klasycznej malowaliśmy np.\"poranną bzdurę\". Osobiście uważam te lekcje za coś wspaniałego, ponieważ pozwalały obudzić naszą wyobraźnię. Pan A. Szarek to niezwykły i wspaniały człowiek.

Imię, miejscowość: AK wawa ....

..jestem pod wrażeniem... to odkrywanie drugiej strony życia.. jak oplatanie duszy szalikiem z mgły.. lekkie muśnięcie, bezwiedne, miękkie.... A malowane i rzeźbione wrażenia niech pozostaną drogowskazem wśród chaosu dnia.

Imię, miejscowość: Marek z Warszawy

Obejrzałem,zgodnie z obietnicą (choć tylko klikając)! Pani Alicjo,jest Pani wspaniałym Dyrektorem! Robi Pani fantastyczną rzecz nie tylko dla ludzi kultury i sztuki. Doceniam Pani serce,zaangażowanie i całkowite oddanie się temu szczytnemu celowi, jakim niewątpliwie jest przybliżenie zwykłemu, szaremu człowiekowi twórczej pracy innych ludzi - ich mysli, marzeń i wyobrażeń. Dziękuję za już - proszę o jeszcze.
Serdecznie pozdrawiam.

Imię, miejscowość: Zbyszek Kusion

...podoba mi się ta wystawa (K. Jędrzejowski)

Imię, miejscowość: Redakcja "PRZEKAZu"

Pozdrawiamy serdecznie z Choszczna i życzymy ogromnie dużo słonka i natchnionych duszyczek wokół!

Imię, miejscowość: Aldona

Andrzej, jedna z najbardziej oryginalnych stron www jakie widziałam, szczególnie podstrona "byli w galerii".
Pozdrawiam.

Imię, miejscowość: Grzegorz Pecuch

Oglądałem Małą Galerię. Podoba mi się.
Pozdrawiam.

Imię, miejscowość: Wiki_V (Wiktor)

Doskonały pomysł i w dodatku znakomita osoba Alicji sprawiła,że obejrzałem wszystko nocą..., ale i tak na pewno pojadę do Nowego Sącza, żeby złożyć osobiscie na ręce Gospodyni gratulacje i wyrazy podziwu... Jestem pod wrażeniem ogromu zaangażowania i doskonałej atmosfery...
POWODZENIA..oby takich ludzi było wiecej..( z PASJĄ ROBIENIA TEGO CO LUBIĄ I KOCHAJĄ.. ) Pozdrawiam...i dziękuję

Imię, miejscowość: yar00

W tej kameralności jest czar. Alicjo, mam nadzieję zobaczyć kiedyś "na żywo". Pozdrawiam.

Imię, miejscowość: shrek

Dziekuję za miłe wrażenia artystyczne, jesteście naprawdę wspaniałą grupą ARYSTÓW. Alicjo serdecznie dziękuję.

Imię, miejscowość: Zoya

Małą Galerię z nam stąd. Mam nadzieję, że zobaczę kiedyś nie po przez ruch gałek i pracę rąk.Tego, że poczuję jej wdzięk i urok jestem pewna bowiem znam czar jej gospodyni...

Imię, miejscowość: Pedros131

Chętnie bywam w tym miejscu wraz z moją małżonką Grażyną. Tam oddycham, odpoczywam i naprawdę żyję.

Imię, miejscowość: strzeczka

Chociaż tu nie byłem jeszcze realnie, powiem tak, lubię sztukę w ciasnej obwolucie i jest ona wtedy myślą słowem czuciem. Może bywa w świecie miejsc nieznanych masa ..Polska ma ich sporo galeria to okrasa wielu miast. Nowy Sącz ma ją ona ma nas..zwiedzających..Pozdrawiam Alu ...chemik ,break13,spondeo ..
Mili Goscie wpadajcie jak najprościej do Galerii

Imię, miejscowość: ...

Wspaniałą atmosferę galerii czyni niewątpliwie Pani Dyrektor, bez której galeria nie "miała by duszy"

Imię, miejscowość: Jimmy Caces z Chile

Bardzo się cieszę, że mogłem odwiedzić Małą Galerię. Szkoda tylko, że nie wszyscy mogą korzystać z dobrodziejstw internetu i tym samym nie mogą odwiedzić takie miejsca jak to tutaj. Pozdrawiam bardzo serdecznie Andrzeja Szarka i oby tak dalej. Na pewno będę mówił o Was wszystkim znajomym.

Imię, miejscowość: Break13

Ogarnięty poczuciem błogości przemierzałem pokoje galerii.Jest nadzwyczajnie,przyjemnie ,zmysłowo.Życzę dużo pulsującego szczęścia.

Imię, miejscowość: myszka

Spacerując po galerii............śmiesznie bo klikając.....haha...było niezwykle, przyjemnie, zmysłowo. Gratuluję P. dyrektor - dobra robota.
Break i jego.........

Imię, miejscowość: metodyx

To bardzo miłe gdy artysta doprawia smak galerii nutką jazzową. metodyx

Imię, miejscowość: milk

Było ciekawie, lecz zwiedzajac można dostać oczoplasów.

Imię, miejscowość: Spondeo

".... Nic skuteczniej nie zapewnia oderwania się od świata aniżeli Sztuka - i nic bardziej niż Sztuka nie zwiazuje z nim. ....." Na ręce Pani Alicji, dyrektor tej wspaniałej Galerii,składam wyrazy uznania... Życzę dalszych tak wspaniałych osiagnięć....
Pozostajacy pod wrażeniem......

Imię, miejscowość: irimi

Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane zobaczyć to wszystko "na żywca".

Imię, miejscowość: Myszak, Legionowo

Cóż, morze marny za mnie Poeta i dusza w Nim nie ta, lecz galeria w zadume wprawiła, jak rownierz Jej Przewodnik, sliczna Kobieca Dziewczyna........

Imię, miejscowość: Tomek

Witam z pochmurnej Warszawy! Cieszę sie, że jestem tutaj jako pierwszy - chociaż ponoć to ostatni będš pierwszymi. Pozdrawiam Małš Galerię z nadziejš, że kiedyś - może już wkrótce - będę mógł naocznie sam w niej być! - pozdrawiam.

Imię, miejscowość: Marta, Piwniczna

nie ma to jak Mała Galeria :)

Imię, miejscowość: Ania, Biecz

Lubię...