BT Quand http://www.quand.com.pl

Imię: Joanna
Data: 2018-09-02 11:21:59
Wycieczka 9-dniowa „Ukraina/Mołdawia” . Byłam z Mężem na tej wycieczce w czerwcu 2018, której stosunek ceny do jakości określiła bym, że cena była niska, a jakość nieoczekiwanie wysoka, jak na całą oprawę jakiej doświadczyliśmy podczas naszego urlopu.
Zaczynając od bardzo dobrych Hoteli w jakich nocowaliśmy, z wyśmienitymi śniadaniami i obiadokolacjami, następnie zorganizowanego przewodnika który świetnie współpracował z kierowcą gdzie obaj dobrze byli zorientowani w trasie, jak i w punktach do których docieraliśmy. Przez , dobrane tępo i ilości atrakcji podczas każdego dnia tak aby również wypoczywać , oraz czas wolny jaki mieliśmy dla siebie . Aż do momentu kiedy podczas kolacji grała muzyka na żywo specjalnie dla naszej wycieczki. Przez te wszystkie elementy w Dużym skrócie ( przez duże D) mogę z pełną satysfakcją powiedzieć, że wraz z Mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i naprawdę Polecamy. Dziękujemy
Imię: Marcin
Data: 2018-08-22 21:54:48
W sierpniu 2018 byłem uczestnikiem wycieczki "Szlakiem Kresowych Strażnic" i wróciłem zadowolony. Dużo pozytywów: 1. ciekawy, średnio intensywny program 2. zakwaterowanie w dobrych jak na warunki ukraińskie hotelach (wyjatek hotel w Krzemiencu), 3. dobrej jakości obiadokolacje w restauracjach 4. wieczór ukraiński z regionalnym jadłem i muzyką 5. angażowanie lokalnych przewodników w każdym z odwiedzanych regionow (w sumie troje) co wzbogacało przekaz a czasami ogniskowało uwagę na różnych aspektach tego samego wydarzenia. Mankamenty: 1. Brak ze strony przewodnika działań dyscyplinujacych osoby notorycznie spóźniające się i ignorujace ustalony harmonogram przez co niekiedy brakowało czasu na spokojne zwiedzanie kolejnych punktów; 2. Kiepskie śniadania w hotelu w Kamieńcu Podolskim.
Ilość walorów zdecydowanie rekompensuje niedociągnięcia i zwiedzanie z Quandem szczerze polecam.
Imię: Aneta
Data: 2018-08-06 14:16:31
Dziękujemy pieknie za mozliwość uczestniczenia w tak przefajnej wycieczce. We Lwowie byliśmy pierwszy raz i zapamiętamy na pewno do końca życia. Polecamy !
Imię: Andrzej
Data: 2018-08-02 17:31:02
Brałem udział z żoną i synem w 2 dniowej wycieczce do Lwowa ( Miasto Wschodu i Zachodu).
Bardzo dobra organizacja , miło było popatrzeć na współpracę Pani Moniki - pilotki , Pana Tomasza -kierowcy oraz Pana Andrzeja - przewodnika. Super miejsca i opowieści , dobrze wyważone tempo , dbałość o uczestników. Jednym słowem profesjonalizm.
Imię: Beata
Data: 2018-06-22 14:41:52
W imieniu 46-uczestników wycieczki z GBP w Dalikowie pragnę przekazać serdeczne podziękowania dla Biura Podróży „QUAND” z Zamościa za profesjonalną organizację wycieczki do Lwowa, która odbyła się w dniach 9 - 10 czerwca 2018 r. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki Mandziuk- Kielar za znakomitą współpracę, dla pilota – pana Pawła za opiekę, cierpliwość i życzliwość, dla przewodnika po Lwowie – pani
Marty za to, że pokazała ciekawe zakątki tego pięknego miasta oraz dla kierowcy pana Wojciecha za bezpieczną podróż.
Wyjazd przygotowany był z wyjątkową starannością.
Wszystkim zainteresowanym wyjazdem do Lwowa polecam Biuro Turystyczne QUAND- Dziękujemy !

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Treść:

Power by Ksiega.RitCat.pl