BT Quand http://www.quand.com.pl

Imię: Andrzej
Data: 2018-12-14 23:25:14
Na przełomie czerwca i lipca wyjechałem (to już czwarty, kolejny rok z rzędu) na wycieczkę z Biurem Quand. Tym razem był to dziewięciodniowy wyjazd na Ukrainę i do Mołdawii. I kolejny raz był to bardzo udany wyjazd. Doskonały dobór odwiedzanych miejsc (m.in. Tarnopol, Wilkowo, Delta Dunaju, Akerman, Odessa, Kiszyniów, Milesti Mici), urozmaicony program (przejazd elektrycznym samochodem korytarzami największymi na świecie podziemnymi piwnicami winnymi wraz z degustacją, rejs łodzią z Wilkowa do ujścia Dunaju, rejs statkiem po Morzu Czarnym w Odessie). Na całej trasie dobre miejsca noclegowe i wyżywienie. I co najważniejsze, wspaniałe prowadzenie wyjazdu przez pilota Walerego, który wspólnie z kierowcą autokaru Stanisławem stworzył wspaniałą atmosferę w czasie całej wyprawy. Bardzo dziękuję. W roku przyszłym, po raz kolejny, piąty wybiorę się z Quandem na Ukrainę (ciągle są w programie ciekawe propozycje wyjazdu). Bez wahania polecam wyjazdy z Quandem. Andrzej
Imię: Klaudia
Data: 2018-10-18 13:55:56
Dziekujemy bardzo kierowcy- Panu Michalowi za wspaniałą podróż do lwowa!:)
Imię: Joanna
Data: 2018-09-02 11:21:59
Wycieczka 9-dniowa „Ukraina/Mołdawia” . Byłam z Mężem na tej wycieczce w czerwcu 2018, której stosunek ceny do jakości określiła bym, że cena była niska, a jakość nieoczekiwanie wysoka, jak na całą oprawę jakiej doświadczyliśmy podczas naszego urlopu.
Zaczynając od bardzo dobrych Hoteli w jakich nocowaliśmy, z wyśmienitymi śniadaniami i obiadokolacjami, następnie zorganizowanego przewodnika który świetnie współpracował z kierowcą gdzie obaj dobrze byli zorientowani w trasie, jak i w punktach do których docieraliśmy. Przez , dobrane tępo i ilości atrakcji podczas każdego dnia tak aby również wypoczywać , oraz czas wolny jaki mieliśmy dla siebie . Aż do momentu kiedy podczas kolacji grała muzyka na żywo specjalnie dla naszej wycieczki. Przez te wszystkie elementy w Dużym skrócie ( przez duże D) mogę z pełną satysfakcją powiedzieć, że wraz z Mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i naprawdę Polecamy. Dziękujemy
Imię: Marcin
Data: 2018-08-22 21:54:48
W sierpniu 2018 byłem uczestnikiem wycieczki "Szlakiem Kresowych Strażnic" i wróciłem zadowolony. Dużo pozytywów: 1. ciekawy, średnio intensywny program 2. zakwaterowanie w dobrych jak na warunki ukraińskie hotelach (wyjatek hotel w Krzemiencu), 3. dobrej jakości obiadokolacje w restauracjach 4. wieczór ukraiński z regionalnym jadłem i muzyką 5. angażowanie lokalnych przewodników w każdym z odwiedzanych regionow (w sumie troje) co wzbogacało przekaz a czasami ogniskowało uwagę na różnych aspektach tego samego wydarzenia. Mankamenty: 1. Brak ze strony przewodnika działań dyscyplinujacych osoby notorycznie spóźniające się i ignorujace ustalony harmonogram przez co niekiedy brakowało czasu na spokojne zwiedzanie kolejnych punktów; 2. Kiepskie śniadania w hotelu w Kamieńcu Podolskim.
Ilość walorów zdecydowanie rekompensuje niedociągnięcia i zwiedzanie z Quandem szczerze polecam.
Imię: Aneta
Data: 2018-08-06 14:16:31
Dziękujemy pieknie za mozliwość uczestniczenia w tak przefajnej wycieczce. We Lwowie byliśmy pierwszy raz i zapamiętamy na pewno do końca życia. Polecamy !

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Treść:

Power by Ksiega.RitCat.pl