REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-04-22 00:25:08

No jak widać kościół mówił prawdę, że piekło istnieje.... a my od nich nie żądaliśmy szczegółów... i teraz jak widać też nie żądamy... nawet ludziska nie chcą czytać ulotek do trucizn im podawanych... a one są i mówią prawdę.... one naprawdę nie kłamią... to zupełnie tak jak ostrzeżenie na papierosach, nie pal bo dostaniesz raka... no i co z tego?

Lecz uważam, to jest już najwyższy czas aby zmądrzeć i nie dać się więcej robić w konia.... a jeszcze im za to płacić porządne pieniądze i przejąć za wszystko własną winę..

Beata Dorota
2021-04-22 00:07:24

Dziękuję Wiesiu i Tymoteuszowi za piosenkę . Może zbyt szybko zaufaliśmy , ten kto nie potrafi kłamać , zna tylko prawdę . Teraz prawda puka do wszystkich drzwi . Będzie dobrze , żyliśmy jak w letargu , póki żyjemy możemy jeszcze dużo zmienić . Ja zaczynam od siebie ,

Iwona
2021-04-21 23:58:16

Tak naiwni byliśmy.....

To że kościół mówi o piekle a potem dowiadujesz się o tunelach, dzieciach itd. Czujesz złość i smutek i obrzydzenie i zwątpienie.

Aktorzy których z przyjemnością oglądaliśmy, są jedynie żywą reklamą firmy która im za to zapłaci. Siedzac w telewizji sniadaniowej przypadkowo opowiadaja o idealnym zyciu. Tyle ze to wszystko jest na potrzeby tv.
Teraz reklamuja te szczypawki. Nie sympatyzuje juz z nimi bo oni jak horągiewki, zero kręgosłupa moralnego.

Potem te botoxy, wampirze luftingi i pewnie przetaczanie krwi alby w wieku 76 np cher wygladac jak w 23 roku zycia.

A jeszcze sa takie reklamujace jak to cudownie byc bezdzietnym singlem, tyle ze sponsorowani przez planned parenthood z wiadomych przyczyn.

Inni reklamuja oddawanie szpiku, próbek swojego dna, oddawania krwi. A gdzie ta krew idzie i dla kogo?

Chemikalia wstrzykuje sie ludziom bo to tansze niz utylizacja.

Teraz do polski przylecialo kilka ton plastiku w postaci maseczek, polska zaplaci za utylizacje chinskich smieci.

Politycy obraduja jak by tu utrudnić ludziom zycie.

Lekarze nie lecza chorych bo moga zarażać.

Policja nie ma kregoslupa moralnego i bije ludzi na ulicach.

Świat stoi do gory nogami...

Najwiekszy filantrop swiata chce zasłonić słońce.

Czy coś pominęłam?

Duża wiekszosc uważa ludzi samodzielnie myślących za oszołomów.
Lekarzy z powołania za szarlatanów.
Ludzi dążących do prawdy za teoretyków spiskowych.

Ciężko być obudzonym tak na prawdę. Fajnie by było żeby dobro wyszło na jaw. Nie dla tego że chcę mieć rację, dlatego że taka jest prawda.

Mało potrzeba żeby ludziom wmówić cokolwiek. Wirus bez objawów - > checked.

Wiem że ludzie mają wolną wole i sami ustawiają się na lewo i na prawo. I nie umiem sobie wyobrazić jak to się ma skończyć......

Tymoteusz
2021-04-21 23:19:55

https://youtu.be/JpB6I9wF1rI piękna płyta... polecam.

Wiesława
2021-04-21 22:07:52

My wszyscy byliśmy w pewnym sensie bardzo naiwni... wielu ludzi, w gruncie rzeczy nie byli źli... zostali potężnie zmanipulowani... np środowisko medyczne... iluż nich ciągle wierzy, że to co robią, mam na myśli chociażby, chemioterapię, teraz scypionki, etc to jedyne lekarstwo w dodatku nie podważalne... sama obserwuje ludzi, których znam od dawna... i nie chcą nikogo krzywdzić... ale ich świadomość została mocno uszkodzona .. i nieświadomie krzywdzą nas, przez co stają sią naszymi wrogami.
Pamiętam, jak przeszło 20 lat temu przebudziłam się do swojego nowego życia... byłam w środku bardzo poruszona... nawet matką i ojcem, kościołem... jak oni mogli mnie tak oszukać?
Ale w końcu zrozumiałam, wszyscy byliśmy w pewnym sensie zmanipulowani, zahipnotyzowani... i dalej ludzie to czynią... nie dajcie sobie hipnotyzować własnych dusz... my mamy być świadomi i naszego szczęścia i miłości i naszych życiowych kontuzji.... mamy nawet zaliczyć tą gorszą drogę... bo w końcu jak ja rozpoznasz, jak na nią wejdziesz?


Ale i taka jest prawda, że nawet w tej ciemnicy znajdujemy sens własnego życia, tego prawdziwego... my musimy sami nauczyć się przesiewać fałsz i prawdę... a nie tylko brać gotowe ze złotej tacy. Bo inaczej mamy takie efekty... jak w dzisiejszych super marketach... jadło, które ciężko nazwać jadłem... więcej tam trucizny.
My musimy stać się mistrzami Prawdy i kłamstwa... w naszych rękach moją być przetaki.
To jest prawdziwe oświecenie.... a nie wyuczona wiedza ze wszystkich uniwersytetów świata.

Leo
2021-04-21 21:56:04

https://urodaizdrowie.pl/slonce-swiatlo-ktore-leczy-recenzja/

Usia
2021-04-21 21:43:57

Witold Gadowski komentarz tygodnia na: Gadowski tv
Przepraszam nie chce mi wkleic linka. Pozdrawiam

Dorota
2021-04-21 20:13:59

Bardzo proszę o radę. Na stronie jest na Parkinsona kapikachhu ze szklanką mleka.Jakie to może być mleko? I jeszcze piszę -nie wolno przyjmować dłużej niż 2 miesiące , to po 2 miesiącach jak długo zrobić przerwę ? Dziękuję serdecznie.

Bozena2
2021-04-21 20:09:07

O matce Teresie bylo glosno po jej smierci,bo zostawila milony na koncie,szukano krewnych,a przy okazji dokopano sie konekcji z fundacja clintonow,sprzedawala dzieci,moze nie wiedzia co sie z nimi dzialo ,nie moge w to uwierzyc ze byla do koca taka zla osoba ,moze jestem naiwna.
Pozdrawiam kochani,zycze swietlistej srody.

Bozena2
2021-04-21 18:24:26

Moj brat w Polsce,z doroslymi dziecmi,z zona,juz po pietwszych szczepionkach,Iwona..nie jestes sama .

Leo
2021-04-21 15:13:43

https://wolnemedia.net/covid-ostatnia-granica/

Leo
2021-04-21 13:01:06

http://globalne-archiwum.pl/krew-dzieci-ktore-doznaly-prze...

Leo
2021-04-21 12:51:55

https://spisek24.pl/2021/04/20/warto-rozmawiac-znika-po-an...

Beata Dorota
2021-04-21 11:36:34

Jak mówi Hania : Światło zwycięża. Pozdrawiam wszystkich ,

Wiesława
2021-04-21 10:45:44

Matka Teresa

https://www.facebook.com/photo?fbid=10225808358425872&set=...

Elektryczny księżyc
2021-04-21 10:08:38

Dzisiaj śniłam, że jadę pociągiem z niepełnosprawnym dzieckiem, chłopakiem na wózku. Musieliśmy wysiąść z pociągu za potrzebą chłopaka. W tym czasie pociąg nam odjechał, a naprzeciwko nas zobaczyłam dwóch zbirów, którzy szli w naszym kierunku, z zamiarem skrzywdzenia nas w jakiś sposób ( rabunek)? Zapukałam do drzwi kamienicy, mając nadzieję, że nas wpuszczą do środka i tak się stało. Otworzyła nam rodzina, byli bardzo dobrzy dla nas. Ojciec powiedział, abym się nie martwiła tym pociągiem, bo on nas zawiezie na miejsce i będziemy nawet szybciej niż pociąg, z którego wysiedliśmy.

Wiesława
2021-04-21 09:38:54

Na bóle głowy na obecne zmiany, doskonały jest olejek rozmarynowy, parę kropli rozetrzeć na palcach, nakładać na czoło, czubek głowy, kark.
Z ziół pić herbatki, połączenie 1:1 dziurawiec + mięta, uspakaja, usypia, pół godziny przed snem, ok, 1/2 szklanki.
Na problemy z gardłem pić szałwię, pomaga też na energetyczny ból zębów, który występuje podczas tego procesu... bolą wszystkie zęby, te zdrowe też... a nawet te, których już nie ma... bóle fantomowe... w tym czasie uleczane są wszystkie traumy, nawet z poprzednich wcieleń.... i może to być długi proces... który będzie wracał co jakiś czas. Za każdym razem będzie słabszy, aż zniknie.
Dobrze jest wdychać olejki, aromatoterapia poprzez dyfuzor do olejków.
Doskonały różany, połączenie wszystkich ciał energetycznych
lawenda - uspakaja,
jaśmin - problemy z sercem.


Kuba
2021-04-21 09:11:10

Bozena2, dziękuję

Miłego dnia wszystkim

Wiesława
2021-04-21 08:07:40

Zmiany w naszych organizmach....
coraz więcej osób zgłasza i prosi mnie o pomoc, szczególnie z problemami w uszach... już pisałam o tym. Więcej info znajdziecie na stronie, w moich książkach, szczególnie dużo info znajdziecie w "W usta Boga", tam naprawdę jest dużo informacji odnośnie tego, co się z nami obecnie dzieje. I śmiało można powiedzieć, jest to kopalnia wiedzy o budzącym się człowieku, szczególnie w zakresie 3 czakr; gardła, 3 oka i korony. Wszystkie moje książki posiadają sporo informacji na temat naszych obecnych zmian energetycznych. Co sama obserwowałam od więcej niż 20 lat... a teraz i inni mi to powtarzają... problemy z uszami, uciążliwe drapanie w gardle, ciasnota w klatce piersiowej, kaszel, bóle głowy, bezsenność... dodatkowo pojawiają się paskudne zgagi, sensacje z żołądkiem, całym brzuchem - tu kłania się dieta, musimy bardzo uważać co wkładać do buzi, i goodbye mocne używki... w tym mięso. Coraz więcej osób przechodzi na weganizm, wegetarianizm... znaczy w naszych ciałach zmieniają się energie, odchodzą te ciężkie z grupy Tamas i lżejsze energie zmuszają nas do zmiany odżywiania się, narzucają nam nowe zwyczaje.

Problemy z uszami- dzwonienia, buczenia, i inne, o taj szerokiej skali, że ciężko za tym nadążyć... często pojawiają się jakby odgłosy łamanego drzewa... w zależności, z którego idą ucha... z prawego - zmiany w ciele w okolicy 1, 2, 3 czakry... w zależności od pojawiających się sygnałów, połączenie z wyższym Źródłem, próby kontaktu z nami...
z ucha lewego - to nasza Jaźń nas ostrzega, również będą to sygnały dotyczące ciała... to wielki temat.... w dodatku powiązany z nerwem błędnym, który w tym czasie jest nadaktywny i ujawnia się nam z innej strony, z jakiego był do tej pory znany... a tak naprawdę ciągle nie jest przez nas dobrze poznany. I nasze szyszynki i punkt 3 oka są mocno wrażliwe... te ośrodki aktywują się pod wpływem wyższych częstotliwości wibracji... no i oczywiście serce... ta maszyna daje się we znaki... mocno pulsuje, wywołuje niepokój bez powodu, ciężko oddychać... "choroba" przychodzi z nienacka i sama znika nie wiadomo kiedy... oczywiście EKG nie wykazuje żadnego problemu. To jest poszerzanie czakry serca i tak czuć w klatce piersiowej, która w tym okresie wydaje się dla nas za mała. Potrzebne jest dużo tlenu i prawidłowe oddychanie.

Od ostatnich świąt nie obserwuję jakiś nadzwyczajnych wybuchów energii, raczej jest bardzo łagodna, bynajmniej w moim ciele zrobiła się większa czystka i cisza.... ale za to, moje ostatnie 2 lata, to była dla mnie gehenna... zmiany w ciele były dużo większe i bardziej skomplikowane niż 21 lat temu a wówczas też mi dało się mocno we znaki i wówczas było ciężko to wytrzymać... a jeszcze te ataki....

W roku 2019 zmieniły się objawy, wyraźnie czułam budzące się nowe połączenia na jeszcze wyższym poziomie, nieustanne biegał po mnie po prostych liniach prąd elektryczny , jakby ktoś rysował na mnie jakiś projekt architektoniczny a moje ciało wydawało się być dużo większe niż normalnie, to było b. dziwne... i przerażające zjawisko, tym bardziej, że nikt o nim wcześniej nie słyszał... cały czas nękały mnie bolesne ukucia, nigdy nie wiedziałam, w którym miejscu we mnie taka igła uderzy... i pracowało setki igieł w tym samym czasie, jakby żądlenie os... wystąpiły olbrzymie problemy z kręgosłupem... tam dopiero było tysiące igieł. Miałam dni kiedy z trudem trzymałam się na nogach. Byłam cały czas mocno zmęczona. Wyzwaniem były dla mnie codzienne zajęcia, nawet zrobienie sobie kubka picia, etc... po kilka razy dziennie zmuszona byłam się położyć... ale w pozycji leżącej było jeszcze gorzej, wówczas energia pracuje bardziej intensywnie. Nie byłam w stanie ani chodzić ani leżeć.... dał się mocno w kość ból nóg i rąk na całej linii, szczególnie głównych pni nerwowych i niesamowita wrażliwość stóp, kolan, dłoni... i było to bardzo dziwne zjawisko , bo w stopach i dłoniach, szczególnie w palcach straciłam czucie. Wiecie, że lubiłam wcześniej dużo chodzić, nawet kilkanaście km po górach... a tu nagle z dnia na dzień klapa, nawet po mieszkaniu miałam problem z chodzeniem. Dopiero latem 2020 odważyłam się na dłuższy spacer po górach... i co się okazało, moje nogi wydały mi się dużo silniejsze niż były przed tym uderzeniem... i chociaż już nic nie robiłam, zacisnęłam zęby i czekałam... samo wszystko mijało... najbardziej dziwna była dla mnie wymiana energii, jakby ktoś wyciągnął ze mnie starą energie za pomocą jakiegoś urządzenia i wpompował mi nową... to zjawisko z kolei było bezbolesne ale bardzo dziwne i trudne do opisania....

tego co przeszłam przez prawie 2 lata nie da się tak opisać w paru słowach... to wymaga szczegółowego opracowania i dalszego poszerzenia wiedzy, stopniowo to wszystko mi się łączy i układa w całość....
i ta moja nieszczęsna głowa, nie tylko nie chciała myśleć, ale jeszcze odpływała....
a jeszcze co niektórzy, moi kochani czytelnicy, dokładali mi do pieca...
ot, to jest kawałek mojego życia na progu wniebowstąpienia...


Wiesława
2021-04-21 06:26:39

Ewelina z USA opowiada nam ciekawe rzeczy...
pisałam w jednym z ostatnich artykułów, początek Byka przyniesie zmiany, w tym pieniężne... no i proszę w USA robią nowego dolara, pożegnamy wszechwidzące oko...

https://www.youtube.com/watch?v=t9ypg0fzNXg&ab_channel=Ewe...

Milko, pokazuje nam nowe dolary...
https://www.youtube.com/watch?v=ftDOeALjo1g&ab_channel=P.D...

Tymoteusz
2021-04-21 03:27:00

Przepraszam za poprzednie wpisy. Nie powinien był, żem wypisywać tutaj takich rzeczy. Pozdrawiam. Dziękuję za całą bibliotekę wiedzy, którą mogę odwiedzać prosto z Galway w Irlandii, nawet po nocy. Buzaczki. Kocham was wszystkich.

Leo
2021-04-21 01:49:40

https://wolnemedia.net/szczepionki-na-covid-moga-wywolac-c...

Leo
2021-04-21 01:48:20

https://wolnemedia.net/847-zgonow-po-zastrzykach-na-covid-...

Leo
2021-04-20 22:46:01

https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/190539957-XX-wiek-Jak-u...

Beata Dorota
2021-04-20 22:15:51

Dziękuję wam , że jesteście . Zadając to retoryczne pytanie , nie szukałam odpowiedzi . W głębi mnie ta odpowiedź jest , istnieje i jest bez granic . Dziękuję Bożenie , za podpowiedź . Ta jedyna i unikalna Jasność ,która nigdy niczego nie niszczy a swoim istnieniem doprowadza do ujawnienia całkowitej Prawdy , teraz manifestuje się wszystkim , coraz bardziej . Iwona ty jesteś silną , zdecydowaną istotą ,Psyche , kiedyś nazywano Duszą . Nasze Dusze przybrały ludzkie ciała aby zaistnieć teraz , w tym czasie i tej przestrzeni , gdzie się teraz znajdujemy . Najwyższa Świadomość ma swój plan a my w nim uczestniczymy a może to jest nasz plan ? Na każdym poziomie ta sama Jasność . Świadome życie i świadome umieranie . Świadome odradzanie i rodzenie . Świadome istnienie . Bez Boga Bogów zawsze będziemy popełniać błędy . Przyjrzyjmy się naszej odzieży i butom , spójrzmy na zawartość naszych talerzy . Czy sami nie doprowadzamy się do zagłady? Apokalipsa trwa i od nas zależy , czy będzie ostatnią .

Leo
2021-04-20 22:12:11

https://www.teatronaturale.it/international/food-notes-and...
Piec mitów na temat szczepionek!

Iwona
2021-04-20 21:57:28

W nocy wczorajszej schumann skakał jak szalony . Ja się już trzecią nic z rzędu budzę o 2 potem po 3 i po 4 . Wiec musi być silne te błyski bo zwykle śpię jak kamień.

Bozena2
2021-04-20 21:55:48

Kuba,ja tak mialam,pilam regularnie kurkume z pieprzem kajenskim,oregano olejek,pare kropelek na sok pomidorowy bo okropny w smaku,przeszlo samo po 3 dniach..utrata wechu,smaku,brak apetytu utrzymywal sie dlugo,chyba ponad miesiac,ale bylam ok,Wiesia mi pomogla z bolem glowy olejkiem,ale juz nie pamietam co to byl za olejek..
Zycze twojemu tacie powrotu do zdrowia .

Iwona
2021-04-20 21:52:55

Minnie się Od kilku dni śnią inne rzeczy. Ostatnio że jakieś klucze zdobywam w różnych kolorach. Też nurkowałam do kąpielisk które znam z dzieciństwa . I też coś włączałam pod jeziorkiem niedaleko miejsca w którym mieszkam . Z jakichś komputerów ściągałam pajęczyny.
I wszystkie takie punkty widokowe i miejsca które odwiedzają turyści odwiedzam w snach . Coś tam robię , albo się kręcę albo coś przestawiam.

Coś z tymi snami jest na rzeczy bo prawie nigdy nie pamiętam co mi się śni a ostatnio co się przebudzę , to wracając do snu od razu jestem spowrotem w akcji. Dziwne

Jana
2021-04-20 21:43:56

Danser encore
===========

Słońce, Merkury i Wenus wędrują przez znak Byka. Ramię w ramię.

Czas smakowania życia, rozpusty i organoleptycznych doznań.

Duchowość ? ... duchowość w Byku zespaja się z materią. Duch w Byku nagle rozumie, że zgrawitował na ten materialny świat aby smakować i doświadczać.

Chwytaj dzień bo minie.

Tak to robią na świecie ... Danser encore

Artyści do roboty ! ... a ty przypadkowy przechodniu ... tańcz i śpiewaj.

po polsku ... i nie tylko.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=QKFFWrt9t-g&ab...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >
Emaile Archiwalne