REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 łukasz sylwester
2022-10-03 09:42:34

Adam ZG

daj spokój to jest takie naciągane, nawet wielokrotnie widziałem że ludzie też piszą że i Hubert Czerniak to mason tylko on mieszka blisko miasta w którym się urodziłem. Podobnie jest z niektórymi posłami też jest jeden z moich okolic zwykły prosty człowiek który z prowincji dostał się do sejmu i partii i myśli, że zrobi wielką karierę i będzie bezkarny bo jest w partii. Nie potrafił się nawet dobrze wysłowić a tak go wyszkolili, że ma już partyjne slogany opanowane do perfekcji.

Jest też coś takiego jak ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych i oni teraz wałkują temat dziennikarzy niezależnych i dla nich wszyscy to patostreamerzy i proputinowscy kamraci nawet Bustowski, Czujny i paru innych. Jak coś jest na jedno kopyto to raczej nie wszystko jest prawdą. Jest też i odwrócona propaganda jak Jan Piński i tam to Kaczyński i PIS robią wszystko za sprawą Putina. Mimo że dziennikarz ma sporo informacji o tym jak funkcjonuje partia PIS to też wciska banialuki na wiele tematów szczególnie o Ukrainie i wcześniej o szczypawkach.

Adam z ZG
2022-10-03 08:59:13

Aktywiści czy sługusy Iluminati?

https://www.youtube.com/watch?v=X7eEMuEPfS8

Jest ich całkiem sporo!

Wiesława
2022-10-02 23:42:36

No tak, "kwitną kasztany" (obecnie już lecą z drzew), czas matury, w tym przypadku już tej poprawkowej... naszej życiowej matury.... najwyższego stopnia duchowej dojrzałości....
i pyta uczeń bezradny - która to najłatwiejsza ta droga do oświecenia?
-Czy to duża ilość przeczytanych książek... w tym magi cudów
-czy twoje kundalini w głębokim stanie błogości
-a może wspaniały nauczyciel zawsze gotowy, który cię poprowadzi za rękę prosto do Boga?

Nie ma takiego nauczyciela aby każdego ucznia doprowadził do celu... bo wielu uczniów się od niego uzależnia i czekają na gotowce... jego nauka i wiara zaślepia wielu, bo na końcu tej swojej drogi nie widzą innego celu, nie widzą Boga... tylko nauczyciela, który stoi pomiędzy uczniem i Bogiem... mało tego uważają się za lepszych od Niego. Często to ten nauczyciel zaślepia oczy innym, bo uważa się za super mądrego, oświeconego słowami nauki.... a to nie o to światło chodzi, nie o to oświecenie... i ta energia nigdy nie popłynie do ciebie.... kiedy masz przesłoniętego Boga tym światem....

a ty miej oczy otwarte i patrz na wszystkie zdarzenia w twoim życiu, nie tylko na jednego nauczyciela...
i to ty nie bądź głuchy na pioruny tego świata, aby odróżnić jaką niosą ci burzę... a może poranne słońce?

Musisz sam rozpoznać boskie światło w sobie i odróżnić go od choroby ciała... to jest prawda i iluzja i trzeba tą kwestię dobrze zrozumieć... i to jest prawdziwe przebudzenie, poczuć Boga w sobie a nie tylko przebudzić się do pułapu, kiedy ci brakuje gotówki w banku, kiedy głód i zimno w chałupie...
kiedy musisz położyć więcej własnego wysiłku i to wówczas szukasz desperacko duchowego nauczyciela... a nawet zbawiciela na tym świecie... i szukasz go i pod ścianą płaczu w Izraelu, na górze Kalis w Tybecie, w indyjskich aśramach, czy pod czakramem na Wawelu...
a ja mówię - obudź się człowieku, boskie energie są w tobie i to z ciebie będą emitować, nawet z ciemnego tunelu, jak lampa Aladyna.... kiedy się naprawadę przebudzisz i dostaniesz lampę oświecenia... kiedy dobrze tą kwestię zrozumiesz. To w tobie zapali się tysiąc słońc. I nie ma na świecie człowieka, ani żadna moc szatana tego światła nie zagasi.

Owszem, nauczyciele bywają nieocenieni aby otworzyć ci oczy, pokazać wszystkie drogi mądrości twojej osobistej ścieżki, niezależnie jaką religię uprawiasz... bo każda droga prowadzi do Rzymu... ale twoje dusza musi odkryć - kim jesteś i jaką ścieżkę musisz przejść? Każdy człowiek ma swoją... tak samo jak w swoim życiu, każdy niesie swój krzyż, i niestety nikim się nie wyręczy... nawet jeśli będzie miał w swoim pałacu tysiące niewolników.

jakub0711
2022-10-02 19:52:08

Czytając od lat stronę wiele linków mówi o prostej drodze do np. przebudzenia. Tylko należy otworzyć serce, ale jak to zrobić. Czy może Pani prosto powiedzieć lub podać link ukazujący jak to osiągnąć

Wiesława
2022-10-02 19:32:31

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=37VwrBYg2-Y&ab_channel=P.D...

Wiesława
2022-10-02 18:51:51

Od lat piszę, obserwujcie wszystkie znaki na ziemi i niebie.... nic nie dzieje się przypadkiem... oko tajfunu fruwającego ostatnio nad ziemią również.... uczę was połączyć wszystkie te znaki i naszą rzeczywistość, w której się znajdujemy... i nie trzeba tu jasnowidza ani fusów z kawy, wszystko widać jak na dłoni....
i za bardzo też się już nie cieszmy, tylko świadomie szykujmy się do dalszych zmian, który niestety, dla wielu ludzi będą b. bolesne, im mocniej czegoś nie rozumieją tym mocniej je odczują.

M79
2022-10-02 17:20:23

Ważne!!! Johannes Müller.Oko cyklonu. Wpływ bankructwa Bl. ackRo. ck & Va. ngua rd na bieg wydarzeń

https://www.youtube.com/watch?v=DfJQ3qQ1cWg


Marek

Wiesława
2022-10-01 19:39:53

Warto nabyć tą wiedzę...
https://farmakognozja.blogspot.com/2018/01/muchomor-czerwo...

Wiesława
2022-10-01 18:31:26

Ostatniej nocy śniło mi się, otrzymałam dziwny banknot za coś (?)... był duży jakby kartka z książki, w ładny biało-aramantowy wzorek, był nominałem ok 100zł. Ktoś kto mi to dał, powiedział, nie jest to dużo, ale ten pieniądz jest aktualny i możesz coś za niego kupić.... tamte są już nic warte, możesz już ich wyrzucić. W tym śnie został też zamknięty sklep spożywczy, który miał dużą popularność... ktoś mi mówił, musieliśmy go zamknąć, ludzie przestali kupować, nie mieli za co.

Daniel
2022-10-01 15:13:57

Na Nautilusie sporo osób opisuje swoje ostatnie sny, które są katastroficzne.

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,1386,17-wrzesnia-20...

Wiesława
2022-10-01 04:10:40

PODWÓJNA TĘCZA NA NIEBIE

... czyli symbol nowych początków… nowej nadziei… oznaka nadchodzącego szczęścia i dobrobytu…. od lat mówię i piszę, aż do znudzenia:
- o nadciągającym Złotym Wieku na Ziemię… od dnia 25 lipca 2000r. kiedy otrzymałam ten przekaz, który szedł z Nieba od samego Pana Boga… i wielu ludzi mnie wyśmiało, wielu oddaliło się z mojego życia, a ten przekaz niezależnie od wszystkiego powtórzył się jeszcze wielokrotnie, chociaż już w innej formie i był dalszym ciągiem tej samej historii, jaka miała dopiero się w moim objawić, i ten sam Bóg był tym posłańcem, który przekazywał mi dalsze informacje, w snach, symbolach, i innych znakach na niebie i ziemi…. a wszystko zmierzało do czasów dzisiejszych, dopiero teraz mocniej rozumiem, co wówczas miałam powiedziane, automatycznie był to początek mojego duchowego budzenia się, początek czegoś zupełnie dla mnie nowego, który wówczas uznałam za swojego wyjątkowego pecha… a nawet żegnałam się ze światem, z własnym życiem, nie widziałam dla siebie żadnego ratunku. Nie sądziłam, że to co następowało później, z czym zmagałam się kilkanaście lat, było już dla mnie zupełnie nowym życiem. Wychodziłam ze starej skóry… i to nie jeden raz… co jakiś czas leżałam na łożu boleści, i z tego łoża, za każdym razem, Bóg poprowadził mnie na inne drogi, i żyje dalej ale już w innej skórze. Już w inny świadomy sposób.

Świadomy – co to znaczy? Czy już wszystko wiem, nie błądzę, wszystko potrafię, jestem supermenem?
Świadomie, znaczy, wspinam się po swojej drabinie do Nieba ale uważam na każdy swój krok. I bacznie się przyglądam tej kolorowej tęczy jak się zapala na końcu tej drabiny… a w dodatku od kilku lat widzę często na końcu tej podróży podwójną tęczę…. nie tylko na niebie. Dzisiaj już wiem, że ta dwojakość tęczy to moja przemiana duchowa i wskazówki na moją duchową drogę.

I czytam w Księdze Wyjścia:
„Pan ukrywa się w cieniu obłoku. Prowadzi ludzi na ich drodze przez te cienie.”

Jeszcze kilka lat temu podwójna tęcza na niebie była bardzo rzadkim zjawiskiem, po raz pierwszy zetknęłam się z nią nad jeziorem Harrison w Brytyjskiej Kolumbii.. Robiłam zdjęcia i nadziwić się nie mogłam, później już częściej byłam świadkiem takiej podwójnej tęczy… a już masowo to zjawisko było obserwowane i fotografowane przez prawie wszystkich mieszkańców w Vancouver i okolic w roku 2021, nawet kilka razy dziennie.

Podwójna tęcza składa się z 2 tęczy. Pierwsza tęcza reprezentuje materialny/fizyczny świat, schodzimy z Nieba na Ziemię, kreujemy nowe życie, manifestujemy się na fizycznym planie.

Druga tęcza reprezentuje królestwo duchowe, wchodzimy z Ziemi do Nieba, a podwójna tęcza to pomost między dwoma światami – Niebem i Ziemią. Kiedy widzisz podwójną tęczę, to wiadomość dla ciebie, Wszechświat cię błogosławi, wzmacnia w dalszej podroży.

Starożytna mitologia poprzez ten symbol, śle ludziom ważną wiadomość, że w krótce otrzymasz swój odwieczny garnek złota… tak jak to dostałam w swoim przekazie od Pana Boga w lipcu 2000 roku:
-Bierz to złoto i wkładaj tam gdzie potrzeba, ulecz każdą chorobę, bo to najcenniejsze złoto, którego na Ziemi nie znajdziesz.
Można było ten przekaz rozumieć na kilka sposobów, ale dla mnie najbardziej intrygujące było to, że tym zlotem przykryty był cały świat. Jego gruba warstwa leżała wszędzie a ja zadawałam Bogu kolejne pytanie:
-Dlaczego to robisz dla ludzi, oni nie zawsze są dobrzy, nie zasłużyli na to… ale Bóg milczał… wsypywał mi w moje garście to złoto i przykazywał, abym się nim dzieliła z całym światem. Ten sen zrobił na mnie niesamowite wrażenie, i opowiadałam go całemu światu. Ale w dniu, w którym pojawiły się w moim ciele dziwne symptomy, na które trudno było znaleźć odpowiedź, pomyślałam sobie, że to był znak, że już wkrótce opuszczę ten świat…. I owszem, umierałam już w tej starej powłoce, rodziłam się na nowo…. i tak naprawdę nie miałam zielonego pojęcia, co się wokół mnie wyprawia i co się zdarzy następnego dnia… a zaczęły się dziać przedziwne rzeczy, jakie rzadko zdarzają się ludziom. A ja po prostu wchodziłam już na swoją drabinę duchową, zaczęłam bywać w tym samym czasie w 2 światach, i ciężko mi było w tym wszystkim się połapać, i nie było nikogo, kto by mi pomógł zrozumieć ten mój nowy świat…. a nawet ten piękny złoty sen z lipca 2000 roku.

Każda z podwójnej tęczy oznacza inne rzeczy, w zależności od tego, który jej łuk jest bardziej widoczny… pierwszy czy drugi.

Materialna tęcza to symbol naszego większego sukcesu na gruncie fizycznym, życia w dobrobycie, szczęściu… fizycznym spełnieniu.
Druga tęcza to przesłanie duchowe, reprezentuje strefę duchową, i większy sukces na duchowym polu…. jeśli oba łuki są słabe, w krótce zacznie się duchowe przebudzenie, może być stopniowe albo gwałtowne, spontaniczne, to pokażą nam wszystkie gwałtowne zmiany w naszym materialnym życiu, czyli nastąpi upadek naszego dotychczasowego materialnego życia, właśnie ten życiowy pech, wszystko będzie się walić i palić a w naszym życiu pojawi się tsunami łez.

Ale tu pamiętajmy – tęcza pojawia się tylko na deszczowym niebie, czyli kiedy w naszym życiu przechodzimy przez fale łez. Wszystkie duchowe przemiany, a jest ich multum stopni, związane są z coraz większym oczyszczaniem. A podwójna tęcza jest coraz większym optycznym zjawiskiem, coraz większe światło promieni słonecznych przechodzi przez każdą kroplę deszczu. To światło tworzy 2 wewnętrzne odbicia a następnie obie opuszczają kroplę.

Mitologia chińska zakłada, że głowa jest reprezentowana przez kolor fioletowy a stopy przez czerwony, toteż pojedyncza tęcza symbolizuje człowieka zstępującego z Nieba na Ziemię…. kiedy kolory się odwracają, czyli druga tęcza sugeruje, że człowiek wstępuje do Nieba, odrywa się od Matki Ziemi, nie jest już tak uziemiony, będzie miał problemy z nogami, z receptorami bólowymi w nerwach obwodowych, będzie mu brakować w nich czucia (w rękach i nogach i innych obwodach ciała)… będzie miał duże parcie na wierzchołek głowy, ponieważ coraz mocniej łączy się z Wyższą Jaźnią, manifestuje już w sobie więcej niż 7 podstawowych kolorów co mu pozwala uzyskać tęczowe ciało wniebowstąpienia.

Wiesława
2022-09-30 23:19:41

Wszystko na płaszczyźnie fizycznej jest manifestacją czegoś na płaszczyźnie metafizycznej....
kiedy patrzymy na nasz obecny świat i wypełnione w nim po brzegi różne energie... pomieszanie z poplątaniem, które się obecnie przelewają po świecie niczym wielkie tsunami, odczuwamy więcej bólu i cierpienia... niż szczęścia i radości i brakuje nam odpowiedzi... po co to wszystko i skąd się wzięło....? I ciągle brakuje nam jakiejś odpowiedzi... wiedzy ... chcemy coś naprawić a tu nic się nie daje, staje w poprzek naszej drogi... i na próżno trudzi się człowiek, nie da się tych zepsutych części szybko podmienić, nie da się odkroić, jak kawałki zepsutego owocu czy naszego chorego ciała. Człowiek chce być lekarzem i mamy ich na świecie aż tylu - dyplomowanych i niedyplomowanych, dziś kto żyje chce kogoś na siłę uzdrawiać.... ale na próżno się trudzi... bo boi się bólu, nie chce zrozumieć własnej patologii i fizjologii... najczęściej bierze do ręki nóż i wycina, co mu przeszkadza w życiu. Ale to nie sztuka boskiego alchemika, to nie dzieło chirurga ani strategia wojenna... nie pomoże zniszczenie ciała czy wojna aby pokazać silę własnych mięśni i cud żelaznych technologii... my musimy na tej drodze więcej zrozumieć i umieć te błędy, które w nas zaistniały stransmutować, przemienić w sobie ciemność w światło... zrozumieć nasze receptory bólu, nie tylko w naszym ciele... i w naszej Matce Ziemi... bo to my zadajemy jej ból.... i przychodzi czas, że ma nas wszystkich dośyć.

Dlaczego tak się dzieje?

Musimy stransmutować te energie - Yang i Yin, to nasze osobiste różne punkty widzenia, które obecnie wypełniły nam ten nasz świat... i nie możemy się osadzić ani w jednej energii ani w drugiej... nie możemy powiedzieć - ŚWIATO ZWYCIĘZYŁO, to największy nonsens! Bo nasze życie ma charakter dualny, korzystamy zarówno z Yang i Yin, ale musimy nauczyć się radzenia z oboma tymi energiami, musimy wiedzieć, jak korzystać z obu tych poziomów i jeszcze innych podpoziomów... popatrzeć na nasze życie w 4 strefach, w naszych 4 koszulach... i jeszcze dalej... na 7 poziomach, jeśli ktoś pominie choćby jeden - nie będzie w pełni uzdrowiony.

Światło oświetli obszar ciemności, ale wprzódy to my musimy zrozumieć tą ciemność w odpowiedni sposób, musimy wiedzieć - skąd się ta ciemność wzięła na naszej Matce Ziemi... musimy w nią wejść i poszerzyć swoją świadomość, poza to, co już obecnie znamy... i co ważne, ten wybór nie należy do zwycięskiego Światła - to nasz wybór, czy go wpuścimy w te ciemne miejsca, które mamy na własnym obszarze... czy będziemy wiecznie szukać winowajcy, kto nam zaciemnił nasz własny krajobraz.... ale to do nas należy aby to zrozumieć i pokonać trudności, które nie pozwalają nam żyć w świetle.

A tu jeszcze ludzie rzucają każdego dnia, do własnego tygla, kupę nonsensów... a nasza Prawda istnieje w 4 warstwach, jak matrioszki... niczym 4 główne Ewangelie, każda z nich patrzy w swój sposób na to samo zdarzenie, które płynie na tej samej fali... i zależy jak wykorzystamy tą wiedzę... patrząc z prawej, patrząc z lewej, patrząc z góry i od dołu.... a jeszcze mamy 7 kolorów tęczy, które tworzą most, który płynie jeszcze dalej i jeszcze mocniej rozszerza tą samą falę.... a nawet obecnie tworzy podwójną tęczę.... 7+7... i wspólnie te wszystkie poziomy zasilają w nas naszą świadomość... a ty człowieku musisz zrozumieć tą nową paletę....

to wszystko znajdują się w Świadomości Boga... są to myślokształty Boga - czy to się komuś podoba czy nie! To wszystko wyszło z tego Źródła i zasiane jest w umyśle człowieka, i wyraża się jako fizyczny przejaw, manifestacja... i co przeważy w danym czasie metafizycznie, to się objawi na fizycznej Ziemi... i to się zamanifestuje w naszm życiu... a ty człowieku musisz to umieć rozgryźć.... musisz umieć obejrzeć tą rzeczywistość ze wszystkich stron i być dobrym nawigatorem na swojej łodzi.

I musimy także już wiedzieć, nasza kosmiczna Zasada urzeczywistnia się według kompletności: męskiej i żeńskiej, czyli, zasady dualności, dwoistości, dwojakości, jeśli nie pracujesz według tego schematu, nie ma tu mowy o prawidłowym życiu, każda odchyłka od tej zasady spowoduje dysharmonię i zniszczenie... i nie pozwoli nam iść dalej w kierunku wiecznego życia, czyli Światła... i nie pozwoli człowiekowi dalej się ewoluować.

Enigma
2022-09-30 21:56:49

Wiesiu akurat pierwszy raz tę Panią słuchałam , ciekawie rozłożyła syt. na części pierwsze ale tylko na zasadzie wiedzy którą podają ci na górze.
Powiedziała też że już nie czas na to żeby szukać światła bo to my musimy zacząć świecić, dlatego zdecydowałam umieścić te linki. Niech każdy sam oceni.

Bozena
2022-09-30 20:37:30

Ta cala sytuacja naprawde nie wyglada za dobrze ,dzisiaj byly obrady w Nato,U domaga sie koniecznie do wejscia do Nato.
Nic nie wrozy konca wojny.
Nikt nie idzie na kompromis ,Stany robia swoja robote i robia co moga by konflikt trwal i dalej wysylaja kase.
.https://tarnogorski.info/usa-przekaza-polsce-ponad-280-mln...

łukasz sylwester
2022-09-30 20:11:19

Dziękuję za dobrą radę pani Wiesławo, ostatnio odrzuca mnie od prawie wszystkiego, grup budzących innych itp nie mam ochoty się udzielać pisać komuś dokumentów z prawa naturalnego, nawet nie mam do tego koncentracji i sił Modlitwa jest najważniejszym punktem dnia. W trakcie Różańca muszę walczyć ze zmęczeniem i dekoncentracją.

Wiesława
2022-09-30 19:26:36

Enigma,
a ta pani, jak się ona nazywa.... niech dzieli kołderkę świata dalej, może jej wystarczy dla każdego? Póki co zamiast ją słuchać, raczej weź do ręki inną lekturę, bardziej się przyda, i proszę - weźcie się poważnie za modlitwy, to jest najwyższy czas, że musi się rozpocząć innego rodzaju rewolucja - modlitewna.... bo rzeczy zaczynają szybko przyśpieszać i się wypełniać, ale te spisane w Biblii, i z tego co widzę, ani jedno słowo z tego, co zostało spisane nie zostaje pominięte, a te proroctwa wcale nie wyglądają tak różowo.... bynajmniej w fazie, w którą obecnie wchodzimy. I nie to że kogoś tu straszę, tylko budzę... nie pozwólcie się nikomu z powrotem uśpić.... to czas na głębokie ŚWIADOME myślenie a nie budowanie nowych zamków z piasku.... póki co burzone są te stare zamczyska i to w bardzo bolesny sposób.

Wiesława
2022-09-30 19:07:52

Kalbarczyk Artur, fb.

Wczoraj, Stany Zjednoczone wezwały swoich obywateli do “immediately”, czyli natychmiastowego opuszczenia terytorium Rosji, trochę mnie to zdziwiło, czyżby sytuacja była aż krytyczna?
Kilka dni przed rosyjską inwazją na Ukrainę, USA wydało podobną odezwę do swoich obywateli, którzy byli wtedy na Ukrainie, czytaj nie ignorował bym tych wezwań.
Sytuacja jest naprawdę krytyczna i dobrych wiadomości raczej nie ma, morderstwo Daryi Duginy i wybuchy bomb na dnie morza bałtyckiego, to bardzo poważne sygnały, że świat stoi przed autentyczną 3 wojną światową.
Sytuacja na rynkach jest wręcz katastrofalna, kilka dni temu BOE "uratował"zachodni świat przed kompletnym upadkiem całego finansowego systemu i wznowił drukowanie pustego pieniądza. W USA sytuacja też wymyka się spod kontroli, wielu oczekuje kompletnego załamania indeksów na Wall Street. Wyprzedaż amerykańskiego długu trwa, a kupców nie widać, już niedługo FED będzie zmuszony do odwrócenia swoich decyzji o kolejnych podwyżkach stóp procentowych, będzie zmuszony (podobnie jak BOE) do drukowania pieniądza USD (czytaj będziemy liczyć dni a może tygodnie, czy miesiące do upadku USD) i wszystko to przy inflacji w UK 10%, a w USA 8.3%. Także, zachodni świat stoi przed kompletnym upadkiem całego systemu, to jest nasz koniec, jest to tylko kwestia czasu i obudzimy się któregoś ranka w “nowym świecie“.
Dlatego też widzimy te wszystkie czołgi które zmierzają do granic Ukrainy i jodyna która jest rozdawana naszym dzieciom w szkołach, wyraźnie elity państw NATO postawiły na bezpośredni konflikt z Rosją, trzeba się liczyć z tym, że jeśli istnienie Rosji będzie zagrożone, to Rosja odpowiednio zareaguje. Dlatego jakbym był obywatelem USA w Rosji, to bym się ewakuował i nie dlatego że byłbym się Rosji, tylko dlatego, że jak bomby będą latać, to nie będą wybierać.

https://www.politico.com/news/2022/09/28/us-embassy-moscow...

pavel
2022-09-30 17:53:18

Ku pocieszeniu ...
Moment krytyczny miał miejsce 24 b.m , Bóg dał ,nie doszło do tragedii , teraz to tylko chocholi taniec ...
Są wzloty i upadki , ale trwać będziemy i doczekamy ,
Innej drogi nie ma i chociaż z przeszkodami .........przebrniemy .
...
rozbłysk diamentu z laski Mojżeszowej sprawił to ...

Enigma
2022-09-30 13:25:28

https://www.youtube.com/watch?v=GO_RF0qj8dE

https://www.youtube.com/watch?v=SP5k666aeks

4 REWOLUCJA PRZEMYSŁOWA, czyli CZAS ZMIAN

Wiesława
2022-09-30 07:50:54

Uważajcie na te wszystkie newsy...
naprawdę dożyliśmy ciekawych czasów...
i trzeba mieć naprawdę wielką mądrość aby się w tym wszystkim połapać.... i nie dać się uprowadzić na manowce.... przez te głodne wilki.
https://miziaforum.com/aiovg_videos/zydowskie-sekty-apokal...

Bozena
2022-09-30 04:28:21

Jeszcze znalazlam to.
https://youtu.be/AfAA_W99IkA

Hermit
2022-09-30 00:16:38

Owszem, mam
https://www.aljazeera.com/news/2022/9/26/palestinians-arre...

W skrócie:
Ortodoksi wypędzili Palestyńczyków z meczetu Al-Aksa, który trzeba zburzyć by powstałaba trzecia świątynia. Nawet zaczęli się tam modlić, co jest dość niespotykane. Nawet otwarcie mówili, że chcą go zniszczyć.
Więcej w artykule na stronie. Ewidentnie jest to kontynuacja historii z jalowkami. Ci ludzie, nie żartują, są metodyczni i traktują to bardzo poważnie. Skoro wybrali już zwierząta pod ofiarę. To data budowy w zasadzie jest już ustalona. Z dużym prawdopodobieństwem Al-Aksa wyleci niedługo w powietrze.

Bozena
2022-09-29 21:03:47

Szukalam jakies info o Izraelu .
Pare dni temu byl ich Nowy Rok,doczytalam sie o budowie Third Tample i o red heird / czerwone krowy/
Moze ktos ma wiecej informacji?
Dzieki Wiesiu za wskazowki.

Wiesława
2022-09-29 20:37:29

Czy to już koniec banków?

https://www.youtube.com/watch?v=g2JxqgNxQG8&ab_channel=Zyg...

Wiesława
2022-09-29 18:57:44

Przyjrzyjcie się dokładniej, co się dzieje w ukryciu nocy w Izraelu....
wszystkie oczy zwrócone na północ Europy... a tam szykują nowy scenariusz pod nowy świat.

Bozena
2022-09-29 17:19:47

Maciej Maciak .
https://youtu.be/j2Nk-AE0GJo

Wiesława
2022-09-28 22:32:19

Hubert Czerniak
https://miziaforum.com/2022/09/27/amerykanski-czerwony-krz...

Wiesława
2022-09-28 21:50:30

Rumble, rurociąg...
https://rumble.com/v1lsnko-wow-you-must-watch-this-usa-blo...

Wiesława
2022-09-28 21:32:21

Dokładnie zbliża się 22 rocznica mojej wizji (5 listopada 2000r). Cały świat skąpany w płomieniach ognia, a w pośrodku tego świata widoczny tylko potężny krzyż a na nim Ukrzyżowany Jezus Chrystus, pragnął, prosił o wodę, a ja nie mogłam go napoić, patrzyłam i byłam bezsilna.... myślę, że świat zmierza do tej granicy - bezsilności... ale wówczas przyjdzie ratunek... zupełnie nieoczekiwany.

łukasz sylwester
2022-09-28 20:23:38

Z Nordstream 2 to marionetki polityczne w Polsce zrobiły dużą prowokację do wojny oczywiście Polska musi wziąść na siebie odpowiedzialność za amerykańskie ataki :/ jawne wezwanie do wojny i to już nie pierwsze

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >
Emaile Archiwalne