REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2019-08-22 20:02:45

Luna,
j czas przełamać przekonanie... NIE MA NIEULECZALNYCH CHORÓB!
Jest tylko w ciele zakłócona równowaga i trzeba umieć tą swoją wagę ustawić.

Wiesława
2019-08-22 19:56:30

Luna, trzeba w niego wlać duże ilości ziół, aby go oczyścić, potraktuj ten proces podobnie jak u człowieka.
Przepraszam cię też za te twoje wpisy, co stały im się czary-mary... nie maczałam w tym palców.

Baśka
2019-08-22 19:46:41

Luna, fachowcem nie jestem ,ale może pies jest zeztresowany po takim zabiegu i nadnercza produkują więcej kortyzolu. Żeńszeń,kozłek, meliska i poprzytulać... Piesek może nie rozumieć, że coś się robi dla jego dobra.
Chyba,że objawy są bardziej zaawansowane.

Luna
2019-08-22 19:26:23

Vismaya,
Dziękuję za poradę, spróbuję na pewno ... ciągle się łudzę, że coś mogę zaradzić ... strach ...

Luna
2019-08-22 19:15:53

Grażynko,
Dziękuję, staram się trzymać fason ... poprzednia seterka miała guz u podstawy serca, miała 10 lat ... i wtedy serce pękło mi po raz pierwszy ...
Obecna, ma 10 lat i cztery miesiące ... następnego pęknięcia nie udźwignę ... patrzy mi w oczy i widzę jak cierpi ... cudze psy ratowałam z opresji, a swego nie umiem ...

Ja też choruję na nieuleczalną chorobę, a żyję ...

Strach, co będzie gdy opuści mnie mój Anioł drugi

Grażyna
2019-08-22 17:56:05

Luna:
Współczuję Ci bardzo z powodu chorego pieska. Niestety nie wiem jak mogę pomóc. Na necie opisują jak leczyć ale jest to choroba nieuleczalna. Ja bym posłuchała Wiesi i zaczęła leczyć ziołami. Zawsze można sprawdzić.

Ja się nie boję żadnej asteroidy. Co roku nimi straszą. Wychodzę z założenia, że co ma być to będzie.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-08-22 17:06:51

Proszę nie straszcie ludzi...
naoglądacie się tego badziewia na necie....
teraz jeszcze asteroida...
tu się raczej trza obawiać ludzi
to z ich strony mogą nas spotkać najbardziej złe rzeczy.

Luna, nie znam się na zwierzętach, ale spróbuj podawać psiakowi zioła,
myślę o czarnuszce, nagietku, czarnym bzie.

Wojtek2
2019-08-22 16:08:34

To ciekawe.
Będzie koniec świata? Znamy datę. Według NASA asteroida Apophis może uderzyć w Ziemię [22.08.2019 roku]
https://pomorska.pl/bedzie-koniec-swiata-znamy-date-wedlug...

Luna
2019-08-22 16:05:40

Proszę o pomoc.
Podejrzenie choroby Cushinga u psa. Powiększone nadnercza ... jestem przed badaniami potwierdzającymi, objawy niemal książkowe ... wszystko zaczęło się po sterylizacji ratującej życie ... kto może niech coś podpowie.

Pozdrawiam wszystkich

Dobry Samarytanin
2019-08-22 13:49:19

Enigma: Ten film jest fikcją, ale to dobry film (oglądałem go)

----------------------------------

bobsy100@gmail.com: Jakby coś to na przyszłość skróć swój nick do np "bobsy100", bo rozciąga nam księgę gości w polu "imię", z góry thx

Enigma
2019-08-22 13:42:02

A są DS zapewne wśród nas od zawsze , może ten film to fikcja ale warto zobaczyć. Nazywają siebie "bogami".

https://www.youtube.com/watch?v=btgf-ivFHjA

Dobry Samarytanin
2019-08-22 12:58:23

"Obcy są na Ziemi i krzyżują się z ludźmi"
http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/2002-obcy_...

Coś jest na rzeczy

Wiesława
2019-08-22 01:12:14

bobsy,
jak przeżyjesz następne 30 lat, to wróć.... pogadamy...
mówisz, że mnie już tu nie będzie?
Ale i ty nie napiszesz już takiego wypracowania....
i literatura ci się zmieni...
i ujrzysz samą siebie w innych barwach.

bobsy100@gmail.com
2019-08-22 00:42:22

Obserwuję ten świat, doświadczam relacji między nami, eksploatuję swoje wnętrze, miewam słabości i popełniam błędy, robię pewnie masę podobnych rzeczy, które robisz Ty.
Jednak ja dochodzę do wniosku, że coś mi w tym świecie nie gra.
Po pierwsze - nie gra mi czas, w którym mamy się nauczyć być człowiekiem, który rozumie co to znaczy być człowiekiem. Dojście do pewnych wniosków o sobie samym zajmuje bagatela 30 lat. Jeśli Ci dobrze pójdzie oczywiście, jeśli jakimś cudem uda Ci się uchylić zasłonę, za którą stałeś przez te wszystkie lata, Ty jako twór zewnętrznych wpływów. I zakładając również, że nie zdążysz się do tego czasu wpieprzyć w jakieś społeczne niewolnictwo. Wielu się nie udaje. Rozejrzyj się ?
Wszyscy się lękamy, nie potrafimy mówić o tym co czujemy głęboko, nie potrafimy się śmiać, albo udajemy śmiech, nie potrafimy oddychać pełną piersią, płakać by się oczyścić, uspokoić się siłą woli, zatrzymać gdy pęd nas zniewala, transformować swych emocji tak, by nie niszczyć nimi innych. Zapomnieliśmy co to wolność, kochamy się warunkowo, rozmnażamy się z egoistycznych pobudek, kupujemy by zapomnieć, tworzymy wzniosłe ideologie by zdławić pustkę. Wykorzystujemy naturę. I dla wszystkiego znajdziemy usprawiedliwienie, byleby nie przyznać ? nie rozumiem co się tutaj dzieje.
Czy świat nie wydaje Ci się jednak trochę zbyt trudny? Człowiek w swej cudowności- ograniczony? Prawa, chociaż naturalne, to jednak brutalne? Życie, chociaż cudowne ? momentami zbyt dramatyczne?
Mimo wszystkich możliwości jakie tu mamy, mimo cały nasz niesamowity potencjał, wiedzę, mimo te wszystkie mądrości, że ? możesz wszystko, tylko uwierz,? ? pokochaj siebie?,? konstruktywnie wyrażaj agresję? ? bądź rozsądnym egoistą?, ? bądź kochającym altruistą?, a przede wszystkim to ?wsłuchaj się w siebie i wszystko będzie dobrze!? Tak! Wsłuchaj się w siebie, w świecie gdzie każdy od samego początku mówi Ci jak żyć. Mimo to mamy tu po prostu nieco przewalone?
Czy to wszystko nie jest nieco zagmatwane? Głębokie, a jednak banalne, niknące w prozaicznej codzienności? Ważne na chwilę? Absurdalne?
Tak naprawdę co wiemy o sobie samym? Co wiesz na pewno? Skąd przybywasz, dokąd zmierzasz? O co chodzi w życiu? Czym jest ta cała Miłość i czemu tu, na Ziemi, zawsze ma jakieś warunki?
Lubię teorie spiskowe- nie ukrywam. Jak każdy człowiek, a zwłaszcza już kobieta, lubię historie dostarczające dreszczyku emocji, podejrzeń, niejasności. Jakaś cząstka mnie chce tej niezdrowej pożywki. Jednak lata dogłębnej analizy siebie samej, nauczyły mnie też mocno racjonalnego podejścia do świata, weryfikowania informacji oraz uświadomiły między innymi to, że pewne rzeczy są tylko pokarmem dla naszego ego. Pokarmem dla cząstki nas chłonnej wrażeń. Między innymi teorie spiskowe, chociaż nie twierdzę, że to same bzdury. Sam oceń po dogłębnej analizie. Może stwierdzisz, że przedstawiam jedną z nich. Twoja wola.


Myślisz, że to jest NASZ wybór?
I w tym jednym, marnym, kilkudziesięcioletnim życiu miałbyś szansę wznieść się na wyżyny swojej świadomości by to zrozumieć? Nagle przerobić wszystkie traumy zafundowane przez życie, by móc za magicznie zdobyte pieniądze rozwijać swoje pasje, mieć czas na hodowanie zdrowej żywności, głaskanie psa i poznawanie tajników tantry , JAK?
Nie mamy równych możliwości.
Powiesz ?wszystko zależy od Ciebie, to Ty tworzysz swoją rzeczywistość?
Powiedz to zatem milionom dzieci bombardowanych miast, powiedz to zgwałconym dziewczynkom, powiedz to synom, którzy od dziecka słyszą ?wybudować dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna i byle tylko nie okazać słabości?
Nie, nie mamy równych możliwości i ciężko stwierdzić tak naprawdę co takiego to determinuje. Nasza percepcja jest zbyt ograniczona, pamięć jakaś ułomna, prawa wszechświata zbyt tajemnicze, a kłamstwo powszechnie akceptowane.
Nie wierzę, że jedno życie wystarczy by wygrzebać się z tego bagna, w którym tkwimy po uszy, a do tego udajemy, że to błotne SPA.
Jesteś wierzący? Ja tak. Bez utożsamiania się z żadną religią.
Jednak to, co serwuje nam religia właśnie, nieco się przedawniło, nastąpił kryzys na tym polu. Kłamstwa to gęsta, narastająca energia generująca potężny ładunek, który musi wybuchnąć. By zrównoważyć nadmierny potencjał powstała Demaskacja Kłamstwa. Rozrzedzenie tej gęstej energii. To się obecnie, stopniowo wydarza.
I nie dotyczy to tylko religii, chociaż wydaje się, że to ona trzyma klucz do wielu tajemnic związanych z cywilizacją, a raczej cywilizacjami, które były i być może będą tu po nas. Z prawdą o naszej Esencji.
Przejdę do sedna, bo cały ten tekst ma cel ? jawny i szczery.
Chcę by ludzie zapoznali się z przekazem pewnego starszego Pana, który twierdzi iż pozyskał wiedzę tajemną od samego Ojca Pio.
Temat jest tyle ciekaw ,że osób twierdzących, że uzyskali podobną wiedzę jest więcej. ( Nie każdy wiarygodny ) A z tego samego źródła co Pan Wiesław ? setki. Przedstawiciele Kościoła również są z tematem zaznajomieni, jednak z racji kontrowersji jakie temat budzi, wiedza jest ukrywana.
Absolut istnieje jako najwznioślejsza myśl, najszlachetniejszy czyn, nieskończoność i bezgraniczna miłość, Alfa i Omega, która by doświadczyć siebie samego stworzyła na obraz i podobieństwo Aniołów obdarzonych najpiękniejszym prezentem Miłującego Ojca -Wolną Wolą, a co za tym idzie możliwością tworzenia wedle niej.
I tak wykreowali Zbuntowani Anieli swoje własne wszechświaty, gdzie mogą być Wszystkim dla Swojego Stworzenia. Gdyż tak zechcieli doświadczyć. Zechcieli doświadczyć siebie jako Boga Najwyższego, co z założenia spowodowało rozbicie jedności powodowane pychą. Lecz Ojciec Miłujący pozwolił na to. Nie odbiera się raz danego prezentu. Pozwala się dzieciom błądzić.
Możesz ich od teraz nazwać zbuntowanymi aniołami, szatanem, bogami bądź kosmitami. Możesz ich ocenić jako złych i wyrodnych synów, albo mnie jako niezrównoważoną dziwaczkę. Cóż, tylko w tym niedoskonałym wszechświecie jesteśmy zdolni oceniać i wartościować nie wiedząc nic. Nie dziwi mnie to specjalnie, skoro sama idea stworzenia tego Wszechświata wynika z chęci oddzielenia się od Jedności.
Ziemia to Raj Utracony. Kołchoz, z brutalnymi prawami opartymi na władzy, na ciągłym udowadnianiu, że to JA, JA, JA odrębny od Ciebie.
To kołchoz z którego musimy się wyplątać. Zrozumieć i Powrócić do Domu Ojca, gdzie wreszcie po tych ciężkich wędrówkach, zostaniemy ukojeni. Naszym celem jest się zbawić i tylko po to tu wracamy.

Zapraszam do obejrzenia serii rozmów z Panem Wiesławem Matuchen, zrealizowanych przez niezależną telewizję Tagen TV.

https://www.youtube.com/watch?v=Q6xqr0a8jsw
https://www.youtube.com/watch?v=tccH8haDY9E
https://www.youtube.com/watch?v=8TLe2xObRx4
https://www.youtube.com/watch?v=vLo1umNG1ZQ

*Wiedza, którą uzyskałam nie opiera się jedynie na przekazie uzyskanym z Internetu.

Adam z Zielonej Góry
2019-08-21 23:17:51

Dziękuję

Dobry Samarytanin
2019-08-21 22:55:59

Adam z Zielonej Góry: To dobra książka, ostatnio mi zdjęto wykład z youtuba z nią związany, ale wciąż on jest u nas na www i będzie chyba w sobotę w poprawionej wersji

PS. Dałem też możliwość pobrania serii "Droga do Boga na dziś" oraz "Obudź się!"

Adam z Zielonej Góry
2019-08-21 22:15:03

https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/2016/04/bezcenna-se...

Wiesława
2019-08-21 21:57:13

Od tej pory nie dyskutujemy na tej kg żadnej polityki...
bo w tym żywiole przedwyborczym ludzie tracą rozumy...
a ja zaufanie do nich.

.

Adam z Zielonej Góry
2019-08-21 21:56:09

Dobry Samarytaninie...
Mam i ja

https://imgur.com/a/gVvih4I

Pozdrawiam Księgowiczów

Wiesława
2019-08-21 20:29:18

TWOJA ŁASKA

Każdy dzień przynosi ci światło...
a to jest łaska dla ciebie...
kiedy ono wkracza
wylewają się z ciebie na zewnątrz twoje winy...
ale tylko ci co są ich świadomi
nie przeklinają nikogo, nie płoną gniewem,
znoszą wszystko w ciszy i milczeniu...
wiedzą, że wylanie win na zewnątrz uczyni ich piękniejszym.

Cierpieć i cieszyć się, to nasz powszedni duchowy chleb,
który nadaje nam sensu życia.
I dzisiaj już nie myśl o tym,
że kiedyś byłeś zagubiony, ślepy, głuchy,
światło uratowało nie jednego....

teraz widzą, słyszą, znaleźli swoją drogę,
to jest właśnie ta wielka tajemnica światła,
pokazuje człowiekowi co potrafi...
i pamiętaj - NIGDY NIE PRZYCHODZI ZA PÓŹNO,
chociaż tobie wydaje się inaczej...

Łaska Światła to nie tylko przebaczanie,
wyrywanie cię z kłopotów...
to także twoja moc,
która rośnie w tobie kiedy myślisz,
że jesteś poza zasięgiem tego światła...

najgorsze twoje dni okazują się być najlepsze dla ciebie....
ale również pamiętaj...
czym człowiek przyjmie do siebie więcej światła
tym niższy będzie dla niego szacunek tego świata
chociaż tobie się wydaje, że powinno być odwrotnie.....

niestety świat ci się nie pokłoni,
bo nie widzi tego światła...
jest zbyt zapatrzony w siebie....

i bywa, że jeszcze długo go nie ujrzy.

Wiesława
2019-08-21 19:03:15

W życiu nie łatwo mieć sukcesy, trzeba na nich porządnie popracować...
ale upadki b. łatwo... w Polsce bywa.... wystarczy iść na emeryturę...
wielu emerytów jest w takim położeniu....
a później na takiego gadają menel... bo nie ma za co kupić chleba.

z FB...
Warszawa, parking galerii Mokotów. 19 sierpień 2019, południe. Zaparkowałam auto na parkingu podziemnym kiedy podeszła do mnie zapłakana emerytka - Pani Elżbieta jak się okazało. Poprosiła mnie o jedzenie ponieważ nie stać jej na to by sama je kupić. Pobiegłam do #carrefour i kupiłam jej podstawowe rzeczy bułki mleko wędliny parówki serki czekoladę. Zanioslam - czekała na mnie przy wejściu ze łzami w oczach. Pokazała mi odcinek swojej emerytury (nie renty!) 848zl!!! Mieszka sama, nie ma dzieci ani męża i nie może liczyć na państwo. Ma 72 lata i jedyne co dostaje od rzadu do ten marny grosz. Nie może tez dostać dofinansowania do czynszu ponieważ uwaga uwaga ma za wysoką emeryturę! Aby dostać dodatek do mieszkania musiałby mieć 600zl.
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ! To NIE jest ?dobra zmiana?. To nie jest Kur*a dobra zmiana. Emerytów nie stać na jedzenie, żyją w skrajnym ubóstwie licząc na pomoc ludzi z ulicy. Tak właśnie dba o nich nasz rząd. Moja babcia rocznik 1924, ma dzisiaj 95 lat i jej emerytura wyglada podobnie. Chociaż przeżyła druga wojnę ciężko pracując dla okupantów - nie dostaje żadnych repatriacji.
W roku 2017 rząd przeznaczył z naszych podatków 159mln złotych na Fundusz Kościelny - kościoły błyszczą w złocie a Pani Ela błaga o jedzenie na parkingu galerii.
W Polsce żyje około 6,5mln emerytów - pokazcie mi chociaż jednego, który dostal zapomogę z tzw kościelnej działalności charytatywno-opiekuńczej, na która ochoczo przeznaczane są pieniądze z naszych podatków.
Amen. Kur*a amen.

pavvel
2019-08-20 22:16:05

Pozwolicie podzielę się z Wami ciekawym przeżyciem którego doświadczyłem kilka nocy wstecz , spałem na boku gdy obudziło mnie łaskotanie kocich wąsów , otworzyłem oczy i zobaczyłem ogromnego kota który próbował się do mnie przytulić gdy w jednej chwili pojawiła się postać , wyczułem ją chociaż fizycznie zobaczyłem tylko rękę która głaszcze kark kota i mówi do niego ... teraz mu nie przeszkadzaj ....oboje wycofali się znikając a ja odpłynąłem w niemocy .... . I to z pewnością nie był sen .
Ciekawych nocy życzę.

Wiesława
2019-08-20 21:40:56

Luna sorry,
jak już coś weszło a nie jest w tej treści nic obraźliwego, już nie kasujemy...
bo resztę wpisów zamienia się w coś niezrozumiałego...
więcej myśleć, mniej pisać.... jedyna moja rada...

Luna
2019-08-20 20:54:17

Moje były 2 ...

Luna
2019-08-20 20:53:02

Vismaya,

Bo Luny są dziwne ...

Może wszystko łączy się w jedno, ta sama myśl, to samo źródło ...

Pozdrawiam wszystkich

Wiesława
2019-08-20 20:50:18

To jednak chyba była Grażyna... pogubiłam się...

Wiesława
2019-08-20 20:42:46

Luna, wydaje mi się, że było 2 twoje wpisy... ale jakimś cudem kiedy je zatwierdziłam, zrobił się tylko jeden? Nie wiem pod jaki cud należy to przypisać?

Luna
2019-08-20 20:09:36

Ja tylko dorzucę muzyczne coś ... w prostocie tkiwi ,,sekret"

https://www.youtube.com/watch?v=EfWw49bcGQo


Pozdrawiam wszystkich

Grażyna
2019-08-20 19:56:42

Ja bardzo często widuję ludzi grzebiących w śmietniku. Nawet z jednym panem zaprzyjaźniłam się. To bardzo dobry i uczciwy człowiek. To on wystawia wodę dla ptaków w upały. Jest zawsze uśmiechnięty i uprzejmy. Ludzie omijają go, ze względu na to, co robi.
Ja dla takich ludzi mam duży szacunek bo mają dobro w swoim sercu.
Ten co stoi na piedestałach, często jest wrogiem drugiego człowieka. Bywa zimny i obojętny na krzywdę ludzką.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-08-20 19:11:17

Te menele to przeważnie ludzie pełni światła.... takie małe suche drewienko, w których było zbyt dużo boskiej iskry, więc demonowi o to chodziło aby je zatopić...

a często ci trzeźwi w pięknych i bogatych garniturkach kształtują nasze życie... ci, którzy potrafią tylko gadać, co to by nie zrobili jak by to oni byli .... a już są na swojej zmianie - to uchowaj nas od nich Panie.... bo nie służą ani ludziom ani Bogu...

bo jakże ma służyć Bogu jak nie potrafi służyć innemu człowiekowi....
bo kimże jest Bóg, komu On służy?
A z kimże przystawał Jego Syn Jezus, czy czasami nie przesiadywał z tymi menelami w knajpach....? To tam szukał zagubionych, pijanych i chorych... bo ci ludzie przede wszystkim potrzebują pomocy...
wielu z nich to ciężko chorzy ludzie, z głową już mocno zwichrowaną... żyją na ulicy, tylko śmietnik ich karmi, często jest ich główną stołówką, ale nikogo nie okradają... nie tak jak ci trzeźwi, oświeceni po nasze wyciągają własne łapy, bo uważają, że im się należy.... na ten lepszy garnitur, aby byli bardziej w cenie....
a tu nie opakowanie czyni człowieka.

Wczoraj byłam świadkiem, jak człowiek ukradkiem wyciągał resztki ze śmietnika pod MDonalcem.... i czy można mieć do niego pretensje, że czyści śmietniki a nie wyciąga od nas, tak jak np ksiądz zdrowy i oświecony i wkłada nasze do swojej kieszeni.... bo mu się to należy... bo co, on lepszy... to on powinien naśladować Jezusa
kto tu lepszy to trzeba się tu zastanowić.

A że kamienie będą płonąć... to już dawno napisano....
to pustynie mają największe gorączki.... i to one mogą rozpalić pożogę...
bo to wewnętrzny ogień, którego nie potrafisz człowieku ugasić.
A na świecie obecnie najmocniej płoną zielone lasy....
kto myśli ten wyciąga wnioski, jak to znak naszych czasów?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >
Emaile Archiwalne