REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-07-31 19:38:47

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=j9TknrkP4qM&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-07-31 19:17:41

Ewidentnie coś się dzieje poza naszymi zmysłami. Dziś w nocy nie mogłam długo zasnąć. Po drugiej w nocy podlewałam jeszcze kwiaty na balkonie. Położyłam się do łóżka i nadal byłam przytomna, leżałam tak na baczność i próbowałam przywołać sen... a tu nagle między mną i sufitem pojawiła się potężna jasność, w pokoju zrobiło się widno, zapaliła się wielka kula światła... a w niej ukazał się jakby portret bardzo ładnej kobiety, była żywa. Miała zakryte włosy, przypominała mniszkę, ubrana brązową szatę, co mi sugeruje, że będzie coś się działo na ziemi.... ale to nie była mniszka... patrzyła na mnie bardzo poważnie, i ja byłam zdumiona, po dłuższej chwili znikła razem z tą światłością. Wyszłam z łóżka, na zegarku była godzina 3:33. Chwilę pomarkowałam i ponownie wróciłam do sypialni. Po chwili zobaczyłam jakby z mojej głowy, gdzieś z szyi, coś dziwnego się dzieje... jakby stamtąd wydostawała się jakaś transparentna bańka mydlana, wychodziła przez czubek głowy i była dużo większa niż moja głowa, przedostając się przez głowę, zmieniała kształty, była to jakaś plazma? ... bynajmniej tak mi się wydawało. Wkrótce po tym zasnęłam ale ponownie przebudziłam się jeszcze zanim zaczęło świtać... i ujrzałam jakby za mgłą, za moją głową, postać Jezusa, który był ubrany w białą szatę - jak się go przedstawia podczas Wniebowstąpienia, był bardzo wysoki i bardzo szczupły i miałam wrażenie, że jeszcze sią wydłuża, jakby wzrastał ciągle do nieba, ale nie odrywał się od Ziemi, a wokół niego była jakby biała mgła... znowu zasnęłam. Obudziłam się o 9 rano, była cisza, jakby się nic nie wydarzyło... a ja tak sobie siedzę i myślę, czy to była jawa czy sen?


zbigniew
2021-07-31 16:11:13

Pojawiają się pęknięcia w systemie BESTIA
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/07/pojawiaja-s...

Wojtek.
2021-07-31 08:30:21

No wkońcu ktoś ma jaja..


Wojsko się budzi!! Brawo dla porucznika
https://youtu.be/qQGCihItkJk

Joanna
2021-07-30 22:04:25

https://rumble.com/vk9ups-massive-protest-in-sydney-austra...
Protest w Australii

Wiesława
2021-07-30 19:43:49

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=B4YTMjvEjwc&ab_channel=P.D...

zbigniew
2021-07-30 17:20:49

Wielki Śląski Marsz Wolności – 7 sierpień 2021 – Katowice – Grzegorz Hercuń
https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/07/30/wielki...

zbigniew
2021-07-30 10:34:43

Ujawniamy rozmowy z tajnego forum lekarzy – Ukrywana prawda o szczepieniach
https://pl1.tv/title/ujawniamy-rozmowy-z-tajnego-forum-lek...

Wędrowiec
2021-07-29 22:17:27

Pani Wiesławo,
miałem taki przebłysk. Nadciąga fala Światła, jak tsunami. Kolor taki złocisto miodowy. Miało się wrażenie jakby było gęste. I NIC I NIKT NIE BYŁ W STANIE SIĘ JEMU PRZECIWSTAWIĆ.
Kiedy ? tego mi nie pokazano. I jak to się przejawi w naszym życiu też nie pokazano.
Bóg pokazuje tyle ile chce. Jego Święta Wola.

Pozdrawiam

Bozena
2021-07-29 22:08:45

Wiesiu,ot tak sobie czytam siedze i mysle...sa nas miliardy na tym ziemskim padole,tylko malutkiej garstce jest dane posiadac energie kundalini,czy wiara,nadzieja i milosc pomoga nam przejsc do Nowej Ziemi,a jesli nie,to o ile wiem nasze dusze beda ponownie przerabiac 4 poziom ?Ot takie moje przemyslenia.

Beata Dorota
2021-07-29 20:08:38

Wczoraj wróciliśmy z Polski , moja mama jednak z nami przyjechać nie chciała . Bała się tej propagandy informacyjnej . Tutaj na szczęście wszyscy żywi i nic się nie zmieniło . Czekało na mnie tylko drugie zaproszenie na szczepienie . Wylądowało już w kominku i czeka na właściwy moment . Pozdrawiam wszystkich serdecznie ,

Wiesława
2021-07-29 17:30:15

2 dni temu zobaczyłam nową przestrzeń, jeszcze nie do końca, fragmentarycznie, to było kilka flaszy... to jest tak potężna częstotliwość wibracji, że aż niewiarygodne. Mam już kontakt z moim wewnętrznym okiem od przeszło 20 lat... ale takiej uderzeniowej dawki światła nigdy jak do tej pory nie dostałam... widać nowy świat, on czeka na nas... tylko moi mili - kto gotowy na ta podróż? I na pewno w ten wymiar nie wywiezie nas na grzbiecie Trump ani inny guru, póki co takiego na świecie nie widzę.... przed tym światłem każdy padnie na kolana i będzie leżał plackiem.... tu nam potrzebny inny "agent"...
podnoście swoje osobiste wibracje... i to na cito!!!!!!!!!!! Nie marnujcie czasu na życiowe szaleństwa.

Wiesława
2021-07-29 17:04:53

I takich info szukajcie i o to walczcie... i otwierajcie innym oczy.... to powinno być dla nas nr1....

https://www.youtube.com/watch?v=Dsv8FVrt9Kk&ab_channel=Oki...

Wiesława
2021-07-29 16:52:18

Już dajcie sobie spokój z tą agenturą, szczególnie w tych czasach, to najmniej odpowiedni moment doszukiwać się agentów.... i po co skłócać jeszcze bardziej z sobą Polaków, kto dzisiaj to robi, ludzie słabego rozumu... już to zrobiono wystarczająco mocno... po co nas jeszcze drobić na mniejsze kawałki. Nie sądzę aby J. Zagórski był agentem... i nie sądzę aby Jabłonowski nim był.... onego czasu też ze mnie robili agentkę ... chyba kolaborowałam na rzecz Boga, bo póki co, to innej instytucji nie widzę w swoim zasięgu....

a może dobrze by było, aby ludzie zaczęli kolaborować na rzecz Boga... bo za chwilę cały ten świat może go bardzoooo potrzebować.... bardziej niż pieniędzy i jakichkolwiek politycznych instytucji do rządzenia.... jedynie, że oni sobie dłużej dadzą radę a ludzie nie..... jeśli ludzie jeszcze nie widzą, co się wokół nich dzieje, to znaczy - nikt im nie otworzy już oczu.
Ale jednak mam nadzieję, że znajdzie się kilku takich, którzy ugną kolana przed boską agenturą i wypłyniemy na powierzchnię.

Łukasz Sylwester
2021-07-29 14:12:56

Adam z ZG

Przyglądam się różnym grupom wolnościowym, grupom prawa naturalnego, grupom które szukają tzw wyjścia z systemu i mam na ten temat wiele wniosków. Nie wspominam o politykach, bo oni nawet nie poruszają tematu że 3RP jest prywatną firmą i każdy urząd, ministerstwo, służby również są firmami międzynarodowymi zarejestrowanymi w duns.
W grupach tzw oddolnych panuje wszędzie nazywanie innych agentami.
Pana Jabłonowskiego nie mogę oglądać bo mnie od razu odrzuca to epatowanie wulgarnością i dziwi mnie, że ten kanał nie został skasowany na youtube bo nawet na facebook są kasowane grupy gdzie ludzie wymieniają sie informacjami gdzie można kupic żywność od rolnika. Przyglądałem się działalności pani Sochy i nagranie w którym chciała wejść na imprezę dla szczypniętych wszystko jest bardzo sztuczne, bo od strony prawnej to nic nie mogła zrobić bo organizator sprytnie się zabezpieczył przez RODO a same przepychanki jak i aresztowanie pani Sochy wygląda dla mnie jak gra. Ostatnio też przez panią Hanne Kazahari wyszło, że pan Zagórski też prowadzi jakąś swoją grę i można mieć wniosek, że każda z grup chce coś dla siebie bo każdy ma jakąś wizję kraju. Oczywiście prowadzi to do dezorganizacji. W grupach prawo naturalne jest podobnie, jest teraz na głównym planie wysyłanie wypowiedzeń do firm symulujacych urzędy państwowe. Papierologia wzrosła już do sporych rozmiarów i są nawet teorie, że matrix można przeprogramować, jak w pismach jest zawarte żadanie stosowania praw człowieka i podpis na czerwono małymi literami jako człowiek. Moim zdaniem to takie działanie bez końca bo w co może się przemienić sztuczna inteligencja, która ma duży wpływ na system. Na pewno nie przekształci się w Cherubinka kochającego wszystkie istoty, posiadającego wyższe ja. Nie pozostało mi nic innego jak przyjąć, że te najbardziej zwalczane grupy i osoby, które nawet się nie pojawiają w tzw. niezależnych telewizjach i mediach są tymi co niosą jakąś wartość. Im więcej słyszę, że coś się nie da albo że to niemożliwe, przyjmuję że jest inaczej. Przykład dokumentów tworzonych w USC oryginał aktu urodzenia, prawie wszyscy twierdzą, że nie da się odzyskać tego dokumentu wystawionego na człowieka a nie na fikcję prawną jak dowód osobisty z numerem PESEL. Śledziłem wypowiedzi ludzi znających prawo morskie, jak mozna się z tego uwolnić i tylko jedna osoba Andrzej potomek Zygmunta mówi, że jest prawo, które unieważnia całe bezprawne prawo stanowione. Nieważność aktów prawnych władz okupacyjnych. DEKRETPREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ z dnia 30 listopada 1939 r.
o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych. *


https://www.prawo.pl/akty/dz-u-1939-102-1006,16906021.html

Jest mase filmów w których jest zachwyt Trumpem i jego dzialaniami ale prawie nikt nie mówi w Polsce o tym co jest na tym podwórku. Nawet tzw niezalezne media.

Wniosek jest jeden w Polsce też jest legalne państwo II RP i korporacja 3RP twór powstały z PRL bez ciągłości państwa polskiego. Pan Milko też nie wspomni o II RP bo pewnie jego kanał został by skasowany, mimo że najprawdopodobniej wie że w Polsce jest podobna sytuacja jak w USA podział na legalne państwo i korporację. Podobnie jest z panią Hanną Kazahari.

Wojtek.
2021-07-29 09:29:08

Proszę o modlitwę za zmarłego Zenona Cimochowskiego.

Leo
2021-07-29 03:25:20

https://youtu.be/4smcpRituOo
Dr.Hałat

Leo
2021-07-29 03:12:02

https://wprawo.pl/wazne-testy-pcr-nie-nadaja-sie-do-wykryw...

Leo
2021-07-29 03:05:46

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/28/3023/
Niewiarygodne testy

Adam z ZG
2021-07-29 00:01:20

ShataQS - przywrócenie

https://www.youtube.com/watch?v=CZUpbM7cgII

Joanna
2021-07-28 23:53:03

https://youtu.be/GebDjZBJwM4
Andreas Korte - twórca esencji energetycznych

Adam z ZG
2021-07-28 23:42:24

Bogusław a widziałeś co ten aktor i prowokator pt. "jabłonowski" ma na czapce?!

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/28/w-co-gra-wojci...

https://trzcinska.neon24.pl/post/151668,bolek-jablonowski-...

A teraz proszę się zastanowić dlaczego ten pajac nie jest ścigany prawnie za swój antysemityzm? (osobiście nic nie mam do żydów, ale już do przebierańców chazarskich, syjonistów-satanistów czy tajnych ugrupowań /dobro nie musi się ukywrać/ owszem!

Być może jestem w błędzie ale moim zdaniem to człowiek służb, mający na celu "wyłowienie" z środowiska jednostek prawdziwie patriotycznych. Ludzi, liderów, którzy mogliby stanowić zagrożenie dla obecnego status quo.

A tu trochę historii: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/nkwd/

Wiesława
2021-07-28 19:44:14

Milko

https://www.youtube.com/watch?v=ZjjnXXgp4_c&ab_channel=P.D...

Bogusław
nasze zdrowie, to nasza duchowość...
tylko to ma być zdrowie a nie psucie siebie w imię mniemanego zdrowia.

Bogusław
2021-07-28 17:45:09

Witam.

Jeżeli Pani Wiesława pozwoli to chcę zamieścić link dotyczący protestu przeciwko "covidiaństwu" , który jest organizowany 7 sierpnia w Katowicach. Wiem, że ta strona jest nastawiona na duchowy, a nie materialny aspekt życia człowieka ale...wolny duch lepiej rozwija się w wolnym ciele...

https://www.youtube.com/watch?v=CCg5ONyii24...

pozdrawiam

Bogusław

Adam z ZG
2021-07-28 09:02:57

Pomyłkowo wkleiłem link, więc...

https://tiny.pl/9xz8n

Adam z ZG
2021-07-28 08:21:09

https://ksiega.ritcat.pl/ksiega.php?ks=10284

Raport 26 lipca 2021 - "Kęczupowe" Znamię Bestii - Samoświadomi Książki i Edukacja

Leo
2021-07-28 02:51:49

https://youtu.be/472CoE0MGTY
Filmik z Francji

Leo
2021-07-28 02:49:47

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/28/dr-giuse...

Leo
2021-07-28 01:57:59

https://www.odkrywamyzakryte.com/czwarta-fala/

Bozena
2021-07-27 19:59:21

Wiesiu,oj polali konkretnie,nawet przez otwarte okna dostali te aromaty,jaki pan taki kram..cierpliwie czekam na ksiazke...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >
Emaile Archiwalne