REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Beata Dorota
2021-09-09 22:24:16

Wiesz co Wiesiu , odpisywałam ci , jadąc jeszcze z mężem samochodem i teraz co czytam , a zawsze czytam swoje słowa i przekaz jak się tutaj pojawią , to mały błąd zrobiłam , nie dodałam przeczenia „ nie” w jednym wyrazie . Ty jesteś oświecona to się domyślasz a ci co mnie poznali to będą wiedzieć sami . Dodam ci , że dzisiaj też bez butów sobie pochodziłam i w wodzie schłodziłam moje spracowane stopy . Odpocznij sobie trochę , jak to mówią „ mowa jest srebrem a milczenie złotem „ Nie czepiaj się też Jezusa , bo takich jak on , to przed nim i po nim też dużo było na naszej kochanej ziemi . Nie wiem , czy wiesz , kolor ziemi różne ma kolory , ale pomimo tych różnic jest to miejsce piękne a co niektórzy mówią , że jest kolebką Najwyższego Źródła Istnienia . Nawet kiedy się jego dzieciom wydaje , że to już koniec , to może być dopiero początek . Zatem rozwijamy naszą świadomość , aby z tych „ malutkich” przerodzić się nie tylko w piękne ale i mądre „istoty żywe” , których świadomość będzie wzrastać a nie szfankować . Świadome istnienie , życie i świadome umieranie . Zastanów się jak chcesz , dlaczego Faustyna spaliła swoje dzienniczki ? Pozdrawiam wszystkich złych i dobrych , B.D.

Bozena
2021-09-09 21:47:19

Beata Dorota,z cala sympatia do ciebie,otworz szeroko oczy,to nie chodzi o twoj wlasny swiat..kroliki ,psa Azymuta.
Tu chodzi o ludzkosc,o nas wszystkich na tym pieknym globie,ja Nie chce byc niewolnikiem,nie zgadzam sie.Udawanie ze wszystko jest w porzadku bo slonce jasno swieci i trawka zielona i sasiadka sie usmiechnela?Swiat jest zly ,i to prawda ze to nasza wina,dopoki bedziemy patrzec na wszystko jak do tej pory,przez rozowe okulary to nic sie nie zmieni,Ja nie chce by dzieci cierpialy,nie chce by byla bieda ktora widze codziennie wokol siebie,nienawisc ,brak szacunku do czlowieka bo.ma mniej,chce szczescia i dobra,I nikt ci na odcisk nie depcze,mysl sobie co chcesz...ja chce byc wolnym czlowiekiem,cokolwiek sie stanie,pozdrawiam cie cieplo.

Enigma
2021-09-09 21:16:56

https://www.youtube.com/watch?v=ehfCyCZ6IQs

Iluzjoniści

Wiesława
2021-09-09 20:58:40

Oj Beatko Dorotko..
obyś tylko to wiedziała, że twoje buty to ani mój rozmiar ... ani fason... a w swoje cię nie ubieram, bo dobrze wiem, ze ci z nóg spadną.
Próbowałam tylko ci odpowiedzieć na twoje pytanie.

Wiesława
2021-09-09 20:55:06

KIM JEST BÓG

...lub czym jest Bóg … i jego stosunek do człowieka?
Możesz Go zrozumieć w różny sposób, używając religii, fizyki, neurobiologii… jeśli twoja świadomość doszła do tego poziomu. Rozwinęła w twojej duszy taką rzeczywistość. I to nie są bajki, tylko głębokie zrozumienie życia. I tak jak mówi Biblia: - „Chodźcie, rozumiejmy razem.”

Dziecko należy uczyć jak dziecko, nie ma sensu trzymać go w zaawansowanej klasie, i tak poszybuje myślami do swojego świata, dopasuje się do własnego rozumienia. Jezus kiedyś powiedział: ...”gdzie Jestem, nie możesz przyjść”… ponieważ był czymś więcej, miał inną wiedzę, znał inne akty magii, a zarazem był boskością – Bogiem w człowieku… więc tylko przez Niego można było do Boga dojść”… i jeszcze dodał – „I wy bogami będziecie”… ale niektórzy ludzie uznali, że bluźni i Go ukrzyżowali…. i kazali szukać boga na tym świecie.

Ludzkość to ciągła ewolucja, na różnych poziomach, wszyscy zaczynamy od zera, rodzimy się jako dzieci i bawimy się własnymi fantazjami, zgodnie ze swoją prawdziwą naturą, jaka nas stworzyła. Dla wielu ludzi to dziecięce bajki… ale to nie bajki, do klucz do przyszłej wiedzy, do pracy, którą przyjdzie jeszcze niejednemu temu dziecku wykładać na wielkich uniwersytetach. Wszystko po to aby jeszcze głębiej zrozumieć Naturę Prawdziwego Boga.

Większość ludzi nie jest na tyle rozwinięta, aby urodzić w sobie zaawansowane życie… niestety… wielu będzie tylko klonami… żyją aby tylko przetrwać, gromadząc własne ziemskie bogactwa. I tak obecnie pokazuje nam to Bóg-Wszechświat, sytuację na naszej Ziemi… wielu uważa, że to terror… ale sorry dla was… tą sytuacje stworzył człowiek! To jego poziom świadomości zgotował nam wszystkim na tej planecie taki los, nawet tym co rozumieją więcej…. bo przewaga ludzkiej głupoty wzięła w swoje ręce rządy…. ten rodzaj ludzi i ich miernej świadomości decyduje dzisiaj za nas wszystkich. A ciebie dzisiaj przeraża zachowanie Boga, gdzie On jest, gdzie się podział, kiedy trzeba ciebie ratować… znowu i znowu. I tak mocno cię ten Bóg naraża i niszczy twoje doskonałe życie? Sorry za twoje marne życie… ale to tylko twój klucz otworzył twój mózg, twoją świadomość, twoje zrozumienie… a ta twoja marność to tylko twojego życia konsekwencje...
i mówił Jezus – „moi uczniowie, usłyszycie mój głos” … „a kiedy Go rozpoznacie będziecie wiedzieć, w którą stronę iść”…. to Jego nauki…. A ty jeden z drugim rzucałeś w Niego kamieniem! Ponieważ Jego Prawdy były niewygodne dla ciebie.

Bóg obiecał ci Ziemię Obiecaną, a ty masz terror na niej… bo nie poznałeś Jego Głosu i daleko pobiegłeś w wirtualną rzeczywistość… do innej ziemi obiecanej grając w szachy z diabłami… i sprzedałeś Boga za 30 srebrników…. bo taki wymiar życia ci się lepiej podoba… a dzisiaj nie rozpaczaj, nie krusz kopii z tymi, co zrozumieli nauki Jezusa w inny sposób, którzy wiedzą, że do Ojca należy pójść przez Chrystusa… i że to w tobie jest ta Ziemia Obiecana... ale ty wybrałeś znamię bestii i za wszelką cenę uciekasz w zewnętrzny świat, wolisz dalej grać z diabłem w szachy… za kawałek sztucznej inteligencji, jaką ci włoży do głowy. Wolisz materializm… a mówił Jezus – „pij z mojego kielicha, spożywaj moje ciało i pij moją krew... a ty zrozumiałeś, że chciał cię żywcem zjeść, uczynić kanibalem… ale wielu poszło i tą drogą. A On ciebie nie chciał zjeść, On dawał siebie na pożarcie tobie, czyli rozumiał trochę więcej! Abyś Jego Energię przekuł na własną Prawdę, abyś dzięki niej otworzył swój boski świat.

A ty już wybrałeś... i masz teraz swoje owoce we własnym koszyczku… to owoce z twojego drzewa życia, a teraz obacz, co się na nim narodziło? I tak żyjemy w jednym wielkim wspólnym akwarium, między delfinami i głodnymi rekinami… delfiny wiozą cię spokojnie na swoim grzbiecie… a głodne rekiny rozszarpują boleśnie twoje ciało, ponieważ przyciąga ich do ciebie twoja własna świadomość.

I przykro mi, nie każdy dzisiaj będzie czystą dziewicą, która pocznie i narodzi czysty owoc, nadal będzie to niezwykłe zjawisko… dzięki któremu ludzie na tym poziomie świadomości znajdą swoją właściwą drogę i pójdą naprzód…. przez następne 1000 lat otwierając już wyższą boską świadomość – Świadomość Chrystusową. I to nie ja jestem pionierem tej wiedzy, to Biblia pisze, ja tylko umiem ją czytać. I nic na to nie poradzę, że większość ludzi nie rozumie tej lekcji… tego zjawiska, które odbywa się w ciele człowieka, nie tylko w jego duchu ale także w ciele, w jego neurobiologii.

A teraz zastanów się – kim ty jesteś? Za kim poszła twoja świadomość… czy jesteś prawdziwie mądrym człowiekiem pełnym zrozumienia, czy tylko klonem…
jak ewoluowała twoja ludzka inteligencja?
Czy umiesz w prosty sposób wyjaśnić Prawdy, czy dalej używasz głębokiej manipulacji i kontroli aby tylko zadowolić własnego demona? Czy dalej jesteś na tym świecie policjantem pilnując drugiego człowieka,aby czasami nie zgubił w tym świecie kropki i przecinka, czy chcesz uzyskać dostęp do jego wiedzy, mądrości? Tej boskiej esencji, którą człowiek już w sobie nosi…. czy ci się jeden z drugim to podoba czy nie! I sorry, że ci jego wizerunek nie pasuje do twojego.

Kim ty jesteś? Więźniem bogaczy uzbrojonych w super tajną broń, która rodzi następnych niewolników… czy raczej dajesz sobie tą wielką szansę, aby to w tobie narodziło się coś więcej, twoja boskość. Boskość w człowieku to wielka duchowa tajemnica… to nie ziemniaki i chleb powszedni okraszone skwarkami tłustego boczku, to strawa dla niewolników… to własne ciało i krew, które musimy przerobić własnymi naturalnymi zasobami na coś więcej…. ! NA POTĘŻNĄ ENERGIĘ ŚWIETLNĄ.

Moje serce zostało schwytane
moja dusza poddała się
czekałam i czekałam długie lata
ale przyszedł ten czas….

Beata Dorota
2021-09-09 19:47:12

Widzisz kochana , jest między nami taka różnica , że ja nikogo nie przekonuję do swoich butów , każdy ma prawo wybierać sam . Nie jestem też tu aby tylko z tobą pisać , czy iść ślepo za kim kolwiek , lub czym kolwiek . Nie znaczy też to , że interesuje mnie , tak jak ciebie „ Wzniesienie „ . Tylko mi ten temat wydaje się trochę szerszy i bardziej wartościowy . Nie wiem dlaczego w tobie tyle jadu , może właśnie wybrałaś niewłaściwą ścieżkę a może chcesz być już na określonym przez siebie poziomie . Powiem ci tylko cicho , że nie wiedza i nauka i przeklinanie całego społeczeństwa ziemskiego , lub innego jest do tego potrzebne . Mam jednak nadzieję , że to też rozumiesz . Kiedyś może zajrzę do twoich książek , bo moja ciekawość nie ma umiaru . Idź swoją drogą i przestań straszyć tych co nie chcą się chwycić twojego serca , czy płaszcza . Wiele prowadzi dróg do celu , to ty też wiesz . Jeśli będę zaglądać na tą stronę , to tylko aby zobaczyć jaki nastrój tu panuje i może po to aby kogoś wesprzeć w danej jego chwili . Czasy mamy jakie mamy jedni się cieszą a inni warjują , dlatego wystarczy już strachu tutaj . B.D.

Wiesława
2021-09-09 19:29:08

Łukasz Sylwester
nie bój się głodu, masz w sobie bardziej wartościowy pokarm, otwórz tylko własną spiżarnię, znajdź do niej własny klucz...

Łukasz Sylwester
2021-09-09 19:01:19

Oby nie było głodu, bo w Polsce to pewnie będzie coś w rodzaju stanu wojennego, widać jak nad tym pracują i nawet otwarcie potrafią powiedzieć w sejmie, że dla bezpieczeństwa naród musi oddać wolność i część pieniędzy. Tak argumentowali to sztuczne zamieszanie przy granicy Białoruskiej i wprowadzenie stanu wyjątkowego w pasie przygranicznym.

Bozena
2021-09-09 18:59:16

Dzisiaj gubernator NY,oglosil szczepienia dla dzieci od 12 roku zycia,szalenstwo nie ma konca ...do czasu.

Bozena
2021-09-09 18:51:57

To mnie zaciekawia,dlaczego tutaj ludziska wracaja,pomimo ze nie lubia,niezgadzaja sie,krytukuja,pluja i szydza ,maja swoje racje ,w koncu porzuca zabawki ,ida do swojego domi...i wracaja ...pod innymi nickami,czy tylko ciekawosc swiata?

Wiesława
2021-09-09 18:35:49

Ale moi milusińscy, nie chcę was straszyć, ale już niedługo wam tak wesoło nie będzie.... bo idą nieciekawe czasy... i jeszcze sobie przypomnicie własne szaleństwa, które dołożyły na tą tacę.

Wiesława
2021-09-09 18:32:56

Ha, ha... A może nowa instalacja nowych sieci? I pajączek raz głaszcze po sercu... a drugi raz kopie zadek.... aby tylko zrobić jakiś ruch w komunikacji.
Kochani jesteście

Darayavahus
2021-09-09 18:25:17

Ciekawość świata Wiesiu.... Ciekawość ludzi (emotka z telefonu)

Wiesława
2021-09-09 18:19:51

Darayavahus,
ty też nie rozumiem co tu robisz?
Przyszłeś z powrotem na katechizm, czy sterować ruchem na środku ulicy?
Och wy obłudnicy...

Wiesława
2021-09-09 18:11:05

Beata Dorota,
masz rację, że szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie, też nie rozumiem, dlaczego tu się aż tak męczysz, wegetujesz nie rozumiejąc treści tej strony, męczysz się ale tkwisz tutaj. Czy masz tu jakaś specjalną misję... czy może znalazłaś okienko na zabijanie własnego czasu, tylko twoja głowa na to nie gotowa?

Dlaczego tyle ludzi na tej stronie tak się masakruje, siedząc tu nie wiadomo po co, skoro nie rozumieją, co tu jest pisane, skoro mnie aż tak nie lubią, i tego co chcę ludziom powiedzieć, w dodatku ze mną walczą o swoje racje i ubierają własne buty..., ja nie walczę ani nie trzymam tu nikogo na siłę, ja tylko mówię czego wasze głowy nie rozumieją, ale to nie powód aby kopać chińczyka za to, ze nie znacie chińskiego.... a może to jest już powód, że ze mną walczycie... i to wy tak twierdzicie, że jesteście tu trzymani na siłę... ale jak kogoś chcę oddalić z tej strony, z mojego życia, bo nasze pola świadomości rozbiegły się w dwóch różnych kierunkach, to też wielka tragedia, bo mu się krzywda dzieje. Też niedobrze. Nie rozumie, nie chce zrozumieć, ale wrzeszczy na cały świat, że mu nogi urywają. Każdy powinien mieć swoje miejsce, na swoim polu świadomości i tam przebywać.... i tam powinien szukać wiedzy dla siebie jeśli mu jest to potrzebne... mnie to obojętne, czy jeden z drugim wybiera katechizm czy nauki wielkich mistrzów wschodu, i brawo takim umysłom, że wszędzie szukają prawdy i umieją łączyć wszystkie te kawałki w całość.... czy wybieracie chrześcijaństwo czy islam... czy jeszcze coś innego, co bliskie waszemu sercu, też mi obojętne.... ja tu nie mam żadnej religii, nie jestem żadnym guru, ja się tylko dzielę moją wiedzą, moim doświadczeniem, moim polem świadomości i jeśli ktoś za mną nadąża, miło mi... a jak jeszcze mogę z tym kim rozmawiać na tym poziomie, jeszcze bardziej mi miło... i niestety musicie się już tym pogodzić, że mojej świadomości nie da się już tak zamknąć na wasz kluczyk i sprowadzić mnie z powrotem na swoje lekcje katechizmu.... sorrki,
I zamiast tu walczyć, przekonywać mnie - idźcie swoją drogą....
tu jest trochę bardziej zaawansowana wiedza... tu nie uczą jak liczyć, mnożyć i dodawać... tu jest już bardziej zaawansowana matematyka... całki i całe ciągi matematyczne... i proszę ze mną nie walczyć za to, że akurat ja umiem to liczyć, a wy nawet nawet nie wiecie, o czym ja piszę.

Beata Dorota
2021-09-09 15:07:51

Dodam jeszcze , że dla mnie nie jest obojętna świadomość , jak my to nazywamy insektów , czy robaków . Nie jest mi też obojętna świadomość człowieka bo od tego zależy jaki świat tutaj razem zbudujemy . Jakie wartości przekażemy wszyscy naszym dzieciom , wnukom , od tego wszystkiego zależy , jak będzie się toczyć to życie dalej . Słowo „ energia” jest czymś więcej niż niektórzy myślą , i nie jest to tylko cząstka aury , czy pożywienie dla nas i innych . Pozdrawiam B. D.

Darayavahus
2021-09-09 13:04:53

Anael:

Ludzie są na różnych poziomach rozumienia rzeczywistości. Jedni szukają odpowiedzi już od dawna, inni dopiero zaczynają. Wielu jest autsajderami, nie uznają nauczania ... inni potrzebują prowadzenia, naśladowania... Każda droga i sposoby w swej odmienności są właściwe i potrzebne zgodne z zapotrzebowaniem na doświadczenia ich dusz I to jest w swej istocie piękne

Ja na tą stronę trafiłem kilka lat temu w momencie kiedy wszystkie moje puzle się w życiu posypały. Po doświadczeniach wybiegających poza normalne rozumienie rzeczywistości informacje tutaj zawarte wiele mi wyjaśniły, w wielu kwestiach mnie wyprostowały ... Na tamten czas było to właściwe miejsce na właściwym poziomie...

I ZA TO DZIĘKUJE I Wiesi ... i dla DS'a

Wiele razy wchodziłem z nimi w potyczki słowne, z wieloma rzeczami się nie zgadzałem. Nie wszystko mi pasowało, nie wszystko także było dla mnie spójne (treść, odczucia, odbiór) ... Ale nawet te potyczki słowne (mimo że często burzliwe i naładowane emocjami) wiele mnie nauczyły. Samo obcowanie z "drugą stroną" z innym odmiennym "JA" jest bardzo pouczające często bolesne ale pouczające

Z każdego doświadczenia (i tego dobrego i tego tzw złego) można wyciągnąć właściwe wnioski. Wszystko czegoś uczy ... Prędzej czy później to zauważamy i mądrzejemy

Dziś zaglądam tu okazyjnie Z sentymentu, z ciekawości co tam na starym dobrym podwórku piszczy Cieszę się że ludzie nadal szukają. Jasne że na różnych poziomach ale istotą jest że szukają

I dlatego uważam ŻE STRONA JEST POTRZEBNA !!!!!!!!! Może nie mi ... ale dla wielu TAK

Ja ze swojej strony przesyłam dla was wszystkich moc serdeczności. Dziękuje wam i za te dobro i za te "zło". Cieszę się że pewne rzeczy mam już za sobą. Natomiast wiele jeszcze błędów i doświadczeń przede mną Także nie różnie się od was znacząco Grunt że się rozwijamy

Łapka w górę. Ciepełka. hej

Beata Dorota
2021-09-09 08:30:32

Nie wiem , co ja ci mam jeszcze napisać . Ja swojego przebudzenia nie szukam w świetlistej geometrii i nie ciągnę “energii” z innych istot . Czasami jeszcze może będę zaglądać na tą stronę , teraz jednak muszę zadbać o dom i moich domowników . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciebie też . Beata Dorota

Wiesława
2021-09-09 00:08:21

https://www.youtube.com/watch?v=yEh8VST6jHE&ab_channel=Wla...

Wiesława
2021-09-08 23:15:59

Ja z matematyki też nie byłam geniuszem... ani chyba nadal nie jestem?
Ale kiedy przebudziła się moje Energia Kundalini otrzymałam potężne kilkupiętrowe matematyczne wzory i przyszła mi w kilka dni wiedza na temat numerologii bez przeczytania ani jednej książki na ten temat. Ale może ktoś we wszechświecie miał taką fantazję aby mnie takim "bublem" obdarzyć...?... i dalej nie bardzo wiem - po co we mnie taki szyfr, do czego mnie w końcu doprowadzi? Ale z tego co widzę, wszystko zdarzyło się po coś, nic tu nie odbyło się przypadkiem, każdy świetlisty kod otwiera się w nas w jakimś celu.... każdy nasz włos rośnie wg jego programu. I moja osobista sekretna geometria zaczęła pracować, jak nowe oprogramowanie w komputerze... z 7 zrobiło się 10, a tu już mówię za progiem 11 i znowu trzeba coś tam nowego się uczyć... i zaczęło się zmieniać ciało, otwierać pamięć etc... wczoraj wieczorem długo obserwowałam potężną aurę jaka krążyła wokół mnie, wypełniała całe moje mieszkanie.... miała systematycznie utworzony wzór, nie kręciła się jak chmura na wietrze bez celu, tylko tworzyła wielokolorowy uporządkowany motyw... i myślę, to mój wew. komputer tak działa i tworzyć swój nowy program... a skoro ten motyw jest uporządkowany, to musi tam działać, jak w każdym komputerze dokładna matematyka.... a spróbuj tam nie włożyć przecinka czy kropki, zobaczymy czy cię dopuści do sedna.

A pozaglądać w oczy też komuś można, moja kotka też mi zagląda codziennie w oczy a ja jej, obie czerpiemy z tego przyjemność.... to też cykl życiowy, rozwija w nas emocje... to nasz osobisty inny program. Nasze DNA chodzi za pomocą matematyki, cyklów gwiazd tudzież takich innych... i czy ludzie to rozumieją czy nie - wszechświat o to nie dba, tak jak tobie jest obojętna świadomość biedronki.... i tak się wszystko będzie kręcić według boskiego planu.... i tak dalej będzie, czy ziemianie to zrozumieją czy nie... ?! Ale kto już zrozumie, to otrzyma talon na nowe dostawy energii.

Beata Dorota
2021-09-08 22:32:35

Uczyłam się i uczyłam Wiesiu tej matematyki ale ona nie jest moim konikiem . Moi bracia , syn są w niej bystrzejsi . Mi wystarczy jak spojrzę głęboko w oczy , porozmawiam , uśmiechnę się do mojej rozmówczyni , czy rozmówcy a piękne jest , kiedy ten uśmiech odwzajemni . Staram się zawsze postępować zgodnie z własną intuicją i na tym małym skrawku ziemi , gdzie teraz mieszkam zapewnić najcudowniejsze życie wszystkim istotom . Kiedy spostrzegam , że moje rady , komuś pomagają , czy otwierają „mózg” , to dziękuję w duchu a na zewnątrz się cieszę . Z robieniem zakupów jestem bardziej ostrożniejsza , może to wiek a może świadomość , że mamy teraz z mężem jedną emeryturę , po jego 45 latach pracy zarobkowej i mojej domowo - ogródkowej . Jedno co mnie , kiedyś ucieszyło , jak pracowałam na zastępstwie z niepełnosprawnymi , to oni na pytanie mojej koleżanki , czy pamiętają mnie jeszcze , niektórzy podnieśli ręce do góry z uśmiechem .Kiedy wysłałam modlitwę - łańcuszek do mojej koleżanki z polskiej szkółki , to ona od razu do mnie odzwoniła z zapytaniem , czy wszystko dobrze . Czy jestem dobrym robotnikiem , wiem , że kiedyś się dowiem .

Bozena
2021-09-08 21:32:56

Jestem numerologiczna 6,nadopiekuncza ,juz nie raz dostalam dobra lekcje by nie wkladac kij w mrowisko,ciagle sie ucze.

Wiesława
2021-09-08 21:25:23

Bożena...
i masz rację...
tylko technokraci wkładają cię na silę w swoje gacie...
a Bóg każdemu daje przewodnika, na którego sobie zarobił, on wie najlepiej, czy ma być to nauczyciel z wymiaru 5, 7, 10... a kiedy ten do niego przemówi, wystarczy mu tylko parę słów, a on będzie już wiedział - co z tą wiedzą zrobić i będzie do końca życia wdzięczny nauczycielowi... jeśli nie, nie tylko nic nie zrobi, ale będzie jeszcze swojego nauczyciela szkolił, i robił mu dziurę w głowie... popatrz dzisiaj na techno-inteligencję, co oni robią, to ich metody.

Bozena
2021-09-08 21:13:25

Wiesiu ,dziekuje...kiedy pierwszy raz zobaczylam Fabiole po dlugiej przerwie,az mnie reka swedziala by napisac do niej post ze wiem i rozumiem co sie z na dzieje,ale cos mnie powstrzymalo,to NIE mam byc ja ktora otworzy jej oczy,teraz rozumiem ze na wszystko przychodzi wlasciwy czas,nic na sile.

Wiesława
2021-09-08 21:10:28

Beata Dorota,
ja tu ci nic nie muszę wybaczać, to twoja świadomość, i nie mam ochoty także z nią walczyć... a ja niby jak ci mam określić tą wyższą świadomość? Pisać cały rozdział wykładu na ten temat? Używam cyferek, tak jak ty płacisz cyferkami za zakupy, bo jak można określić w inny sposób wartość tego, co do nas przychodzi, czy odchodzi... po to mamy matematykę, nawet w świętej geometrii, i trzeba mieć mądrość aby ją użyć. i musi być ten jeden mocny punkt - najmocniejszy, aby twoja budowla się nie zawaliła.

A czy ty w swojej misji już połączyłaś te wszystkie światy, czy już otworzyłaś wszystkie 4 części mózgu i je zjednoczyłaś na odpowiednim poziomie... właśnie w tym jednym mocnym punkcie? I czy twoja świadomość już została zjednoczona w tym punkcie, czy znasz jego matematyczną wartość? Wielkie gwiazdy na niebie uwielbiają się bawić matematyką. Bez niej niczego by nie było... nawet to wzniesienie będzie wg matematycznego wzoru... w określonej minucie i sekundzie... to już wiedzieli Majowie. I czy już twoje ślady na tej Ziemi są tak głębokie, że przeżyją ciebie?
Czy tylko twoje sumienie jest już tego zadowolone?

Wiesława
2021-09-08 20:45:18

Bożena,
Jeśli jeszcze nie, to w swoim czasie przyjdzie w jej życie osoba, która otworzy jej oczy na te sprawy... ale w jej życie wejdzie 2 elementy, 2 przewodników: pozytywny i negatywny, którzy zawojują o jej duszę. I tu trzeba właściwego zrozumienia, aby wybrać tego właściwego... i czyje prawdy wybierze, jaki poziom tego jej przebudzenia pokaże swoje oblicze?... a moje obserwacje i doświadczenia, mówią mi, że dusza i tak wybierze tego, który będzie bliższy jej natury, choćby taki przewodnik robił wszystko co w jego mocy.... bez względu jak ten przewodnik będzie się trudził, to ona i tak pójdzie za tym, co da jej szczęśliwość, której ona pragnie. Co prawdziwie narodziło się z Boga pójdzie w Jego stronę, wybierze tą wąską ścieżkę, chociaż druga strona naciska na nią na wszystkie sposoby, a nawet obedrze ją z całego doczesnego życia, szacunku... zepchnie ją w rozpacz i głębokie cierpienie. Na ile ona będzie silna i oczyszczona, czas pokaże.

Jeśli pójdzie tam, gdzie tylko migotający ziemski blask... który tylko ożywia świat, będzie należeć do niego... poczytaj księgę Hioba. To jest historia jeszcze z okresu Atlantydy. Tylko człowiek może uczynić swoje życie wzniosłe albo nędzne... i tylko człowiek zadecyduje - czy osiągnie niebiosa, czy zejdzie w głąb... w poszukiwaniu ziemskiego dobrobytu... i to będzie jego. I może sobie taki przewodnik stawać na rzęsach, spędzić długie godziny w uświadamianiu takiego człowieka... i tak przegra z kretesem.... i Bóg o tym wie, która dusza będzie mu lojalna a która nie... ale daje jej szansę i podsyła swoich nauczycieli. Tylko czy człowiek ich wybierze?

Bożenko, pisałam wielokrotnie o pozytywnym wzniesieniu i negatywnym upadku. Nasi światowi masoni-iluminaci też są przeświadczeni, że kroczą dobrą drogą, w dodatku idzie im to tak łatwo, strzeż się takiego przebudzenia, tego usłanego diamentami, Bóg na tej drodze, nie podkłada ci nogi ani jego przewodnicy, daje ci wolną wolę... ale jak zaczynasz mieć pod górkę, bez przerwy ktoś podkłada ci nogę - wiedź, to wówczas idziesz właściwą drogą.... to wąska ścieżka, z której ktoś próbuje cię zepchnąć, bo wie, że to twój ostatni odcinek w drodze do Boga.... demon okrutnie walczy o każdą duszę, ale kiedy ona wybiera Boga, On zrobi wszystko aby tą duszę wzmocnić, aby ta dała radę do Niego wrócić, bez względu jakie katiusze musi przejść na świecie i na tej swojej wąskiej ścieżce. Ale osoby, które stracą tą swoją duchową przytomność, wpadną ponownie nietrwały stan i podążą za swoim ziemskim apetytem.... niech się nie zdziwią na mecie.
A jakże daleka to droga, którą stąpają prawdziwi mędrcy i boscy święci.
Tak, że przed takimi nowo-przebudzonymi jeszcze daleka droga do ich celu.

Beata Dorota
2021-09-08 20:36:06

Wiesiu , wybacz mi , że mam trochę odmienne zdanie w kwestii wymiarów duchowych . Ponieważ tyle kłamstwa się przewinęło przez moje życie , że teraz myślę , że te „wymiary „ jak je nazywasz stworzyły istoty pozbawione Duchowej Świadomości . Wybacz mi , bo nie moim zamiarem jest ciebie pouczać , czy zwracać uwagę na technikę wypowiedzi w książkach . Sama się ciągle uczę , jak to mówią : „ całe życie się uczymy a głupi umieramy „ Jednak i to stwierdzenie uważam za fałszywe . Prawdą też jest , że wiedza jest w nas i mam nadzieję , że teraz ten czas nadszedł . Masz rację , że przy tym wszystkim jest dużo bólu i cierpienia wszystkich istot żywych , do których też zaliczam całą piękną Florę i Faunę na naszej kochanej Ziemi . Kiedyś do ciebie napisałam , że mamy misję do spełnienia , teraz po latach ci dodam , że wszystko co żyje , nie pomijając żywiołów
na tą misję czekało i ją spełnia . Czy się wywiążemy , jako Świadome Duchowe istoty z tej misji , czy życie na ziemi przestanie być cierpieniem i walką o przetrwanie , świat pokarze . Jak to chyba Jezus powiedział : „ pracy jest dużo ale robotników mało „ . Dlatego może powinniśmy żyć tak , jakby każdy dzień był tym ostatnim i swoją pracę fizyczną , czy umysłową wykonywać tak jakby była ostatnia i jak najlepiej , zgodnie z własnym sumieniem . Przy tym powinniśmy pamiętać jak ważne są nasze myśli , bo dla nich czas nie ma granic . To są tylko moje przemyślenia , pamiętaj zawsze , że zamiast wrogów wolę wszędzie widzieć przyjaciół . Przy tym odróżniam co jest złe , obrzydliwe i co jest manipulacją . Masz rację , że nie dyplomami trzeba się okładać , tylko człowieczeństwem a może humanizmem , który połączony jest z Najwyższym Źródłem . Kiedyś jak za młodu uczęszczałam na zajęcia katechezy , w salce , na ścianie wisiały takie słowa : postępuj tak aby ślady twoich stóp , ciebie przeżyły „ . Piękne ? ,

Bozena
2021-09-08 19:20:38

Ciekawa jestem czy Fabiola zdaje sobie sp.rawe co sie z nia dzieje

Wiesława
2021-09-08 17:33:07

A Fabiola przebudziła się duchowo.... i to w bardzo głębokim stopniu....

Wiesława
2021-09-08 16:54:27

Niech sobie tworzą ile chcą takich filmików... i niech czekają na swojego ulubionego - jedni Trumpa, drudzy Bidena, oni będą mogli wejść najwyżej do Ziemi 4.9 .... czyli do trochę wyższego poziomu niż obecnie.... ale nie do wymiaru 5. Tych będzie znacznie mniej. I wszyscy ci, co tak mocno pracują dla materializmu, będą mieli trochę lepiej... ale to nie jest to, na co czekają.... będzie jeszcze 3 linia czasu, nadal nasiąknięta bólem i cierpieniem... ludzie ciągle nie rozumieją dokąd Ziemia zmierza.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >
Emaile Archiwalne