REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

CHCESZ WSPOMÓC STRONĘ?
-PayPal: LINK! (z dopiskiem "Darowizna")
(na utrzymanie strony w 2023;
obecnie jest to jedyna forma wsparcia; uzbierano 63% potrzebnej kwoty)

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Adam z ZG
2022-11-14 19:36:55

Wiesławo miałem zrobić przelew wcześniej ale dobrze, że przypomniałaś...
dla informacji dane do wpłaty są pod regulaminem KG.
Nie wiem czy inna forma płatności jest możliwa w postaci zwykłego przelewu. W poczcie mam nr rachunku na który wpłacałem jakiś czas temu, lecz nie mam pewności czy aktualny. Oczywiście w tytule przelewu należy wpiać "darowizna".

Zaraz wyślę wiadomość do DS i zapytam o aktualność tego numeru lub o ewentualny nowy numer i dam Wam znać...

Wiesiu kochana mocno przytulam do serca i pomodlę się byś doznała ukojenia w mękach jakie cierpisz lub by nie były tak dotkliwe.
Ja wiem, że dasz radę! 22 lata dawałaś i wierzę w Ciebie... bo kto jak nie Ty!!!

Ps. dam znać co z tym nr konta wkrótce.

Adam z ZG
2022-11-14 19:13:20

Ochrona i pielęgnacja skóry. Nie stosuj balsamów, tylko olej kokosowy!

https://rumble.com/v1txrkk-ochrona-i-pielgnacja-skry.-nie-...

Osobiście używam oleju kokosowgo od przynajmniej 10 lat i nie stosuje innych kosmetyków prócz szarego mydła (polskie firmy przejęte przez obcy kapitał zniszczyły produkty naturalne m.in. szare mydło "Biały Jeleń" i kupuję obecnie czeskie z firmy Milo).
Oczywiście ojej musi być dobrej jakości, nierafinowany. Nie kupujcie również bezzapachowego, gdyż pozbawiono go najlepszych właściwości. Struktura dobrego oleju kokosowego powinna być marmurkowata (nieregularna).

Wiesława
2022-11-14 19:09:19

Dobry Samarytanin, nie tylko zagląda na stronę,
ale nawet ją opłacił na najbliższe miesiące, dzięki temu ona jeszcze istnieje...
prosiłabym abyście w miarę waszych możliwości wpłacili datek aby wesprzeć tą stronę...ostatnio jest mi bardzo ciężko zarządzać tym wszystkim,
ciągnę za sobą wielki ciężar, niewypowiedzianie wielki
i jestem z tym zupełnie sama... mało tego ludzie chcą abym ja ich krzyże dźwigała...
oczekują zbyt dużo ode mnie... a ja zmagam się z falą wielkiej częstotliwości energii,
moje ciało cały czas omdlewa pod naporem tego prądu i innych symptomów, mogę tak w miarę normalnie prosperować zaledwie kilka godzin dziennie.
Czym dalej na tej drodze, tym bardziej mi ciężko.
Ale obiecałam dziś z samego rana, że dam radę.....
że dociągnę to do końca.


Bozena
2022-11-14 18:59:29

Agata,
Tak jak pisze Wiesia,kontrolerzy trzymaja nas w ciemnosciach...A i tak Wszechswiat I Bog ma swoje prawa I plany.
Idziemy do przodu,I chociazby jeden krok do tylu ,to zawsze dwa do przodu.

Pozdrawiam wszystkich cieplo.

Noname
2022-11-14 15:32:28

Czy dobry samerytanin zagląda jeszcze na tą stronę?

Agata Paryz
2022-11-14 13:04:01

Witam serdecznie Wszystkich,

Wiesiu, dziekuje za ostatni wpis.
Bozena, nie odsluchalam Agnieszki a dzieki Pani dowiedzialam sie o blokadzie Rumbla tutaj.
Ponizej wklejam notke informacyjna Rumble.
Pozdrawiam!

NOTICE TO USERS IN FRANCE

Because of French government demands to remove creators from our platform, Rumble is currently unavailable in France. We are challenging these government demands and hope to restore access soon.

Wiesława
2022-11-14 08:21:21

Artur K,
https://www.youtube.com/watch?v=Kwqu9d5Boqg&ab_channel=Art...

Wiesława
2022-11-13 23:47:14

CO TO BĘDZIE? WSZĘDZIE CIEMNO…

Na Ziemi pojawia się coraz więcej ciemności… i to nie tylko przenośnia, gasną nawet uliczne lampy i inne światła w wielkich i małych miastach… i to na całym świecie.

Czy ta ciemność to tylko kontrola naszych ziemskich kontrolerów, bo nagle zabrakło światu wszystkich produktów do wytwarzania światła, a może czyjaś zemsta... a może nadchodzi na świat nowa era … tym razem epoka ciemności – Wielkiej Ciemności i władca tej Ziemi, książę tego świata wyłącza nam wszystkie światełka i będziemy się mierzyć z tymi ciemnościami… i zderzymy się z potężną ciemnością… a zarazem związanym z tym zimnem, co automatycznie budzi w ludziach niepokój, strach… psychologiczny terror… a to wszystko dzieje się o świcie innej wielkiej epoki – Epoki Wodnika, Złotego Wieku….

właśnie wielkimi krokami zbliżamy się do tego Punktu Zero…. do tego miejsca, o którym coraz głośniej się mówi – 3 dni ciemności ….

Całe uniwersalne stworzenie naśladuje Wdech i Wydech, emanowany z Centralnego Punktu Wszelakiego Zjednoczenia, z Boskiego Źródła… a my jesteśmy stworzeni na obraz Boga i naśladujemy tą zasadę Prawa Natury.

Kiedy wstrzymujemy oddech, mamy cichą przestrzeń między jednym i drugim oddechem, mamy także swój Punkt Zero; jeśli wdychamy, jest to Wdech Boga, wydychamy antycząsteczki pola Wszechświata. Jeśli świadomie oddychamy i wydychamy, podążamy za oddechem i jesteśmy w stanie zauważyć, że jest to rozczepianie i ruch fuzji, który istnieje pomiędzy cząsteczkami i antycząsteczkami.

I tu trzeba na to zwrócić uwagę w procesie tego rozczepiania i fuzji. Działa to jak wyłącznik światła, który nieustannie się włącza i wyłącza… jest to włączanie i wyłączanie pomiędzy cząstką a masą antycząsteczek.

I my lada moment będziemy tego doświadczać, ale już na większym planie niż nasze ciało… i będzie to dla ludzi wielkim wyzwaniem i doświadczeniem zarazem… ponieważ w tym przypadku będzie to już otwieranie bram do nowego życia… w tym przypadku włączy się nasze ciało świetliste. Wszystko będzie miało miejsce w 9 czakrze, w Medulli Oblongata, ten punkt zerowy przeprowadzi nas przez „Usta Boga”… i od tej pory rozpocznie się nasza nowa potężna kosmiczna przygoda.

Usta Boga w ciele człowieka, to energetyczne centrum dowodzenia i kontroli w naszym ciele…. to bardzo ważny punkt.

Źródłem Punktu Zero jest nieskończone Źródło Energii naszego Boga Stwórcy, zawarte we wszystkich żyjących istotach. Punkt Zero jest Sercem Boga, jest energią Rdzenia i Źródłem Wszystkiego Stworzenia… w chwili kiedy człowiek przechodzi przez te Usta… nasze życie jakby się kończy, jakby nas ktoś połykał, urywał głowę i wchodzimy w wielką ciszę, ale zanim wpadniemy w tą ciszę , poczujemy jakby śmierć, całe nasze ciało omdlewa, tracimy nad nim władzę, odbiegają nasze zmysły … (moje doświadczenia z 13 października roku 2000, kiedy moje ciało zostało kompletnie wyłączone… niby byłam ale mnie nie było… nie miałam ciała, uciekły zmysły)… tak się otwiera nasze nowe życie już w innym wymiarze. Następuje wyłączenie i włączenie…. zaczyna działać, nowe ciało świetliste. Łączymy naszą cząstkę i antycząstkę jaźni a wszystko się dzieje w nienaładowanym polu Punktu Zero.
Ale my – ludzkość, ciągle jesteśmy w punkcie, kiedy musimy komuś coś udowodnić, i toczy się wojna, kto ma rację i powinien rządzić tym światem? Który pan jest lepszy i lepiej o nas zadba? A w tym całym procesie nie o to chodzi!

My musimy wiedzieć, że ten co właśnie nadchodzi, bo wygrał wybory i rozpoczyna tu swoje rządy... nie ma nic wspólnego z przyszłością naszej Nowej Ziemi, i my ludzie nie musimy się mu podporządkować… nawet kiedy nam obiecuje, że będziemy w jego świecie bardzo szczęśliwi, nic nie będziemy robić, nic nie będziemy mieć... ktoś nas znowu chce zwieść…. ale ludzie już nie chcą temu panu służyć.

I wszystko się robi w tym mrocznym świecie … w tym świecie antychrysta... aby oszukać boskiego człowieka, szczególnie teraz, kiedy do naszej Złotej Bramy zbliża się tajemniczy Złoty Rydwan, nadjeżdża ten, który prawdziwie ucieleśnia unię między człowiekiem i Bogiem. Ten Pan, który nosi Białe Szaty, ponieważ jest Zmartwychwstały, dostąpił pełnego zmartwychwstania w ciele, do Wiecznego Światła Chrystusa, Kosmicznej Świadomości Chrystusowej.

Tylko w takim ciele powraca całkowita równowaga energetyczna (w punkcie Zero, w Boskich Ustach). Ciało Świetliste jest równe z Jedynym Bogiem… dlatego się mówi, że takie Ciało jest uwielbione. Takie Ciało jest już Krystyk (Krist – kryształ|), czyli powraca do Wiecznego Światła… i przywróci swoje całkowite wyzwolenie, przez Wniebowstąpienie na Ziemi.

Ale dzisiaj jeszcze tym światem rządzi antychryst, i wychodzi w całej swojej krasie na powierzchnię Ziemi i jego agenda wisi nad nami, i na tej ziemskiej szachownicy szaleją czarne figury i nadal zniekształcają nie tylko nasze piękno tego świata, a nawet naszą prawdziwą historię i tworzą nam codzienne życie według własnych pomysłów… tworzą światowe niewolnictwo. A na Ziemi dzisiaj mamy 2 podziały, 2 świadomości ludzi, i zderzają się o siebie w tych ciemnicach, i nie rozpoznają własnych oblicz – kto jest kim? I naładowani różnymi cząsteczkami energii wytwarzają nowy wzorzec życia, nowe energie... i w ciałach ludzkich zachodzą potężne zmiany. A nawet wielkie kolizje w wyniku nowego pola elektromagnetycznego.

I możesz zaobserwować na Ziemi różne nowe zjawiska, usłyszeć dziwne dźwięki, grzmoty i błyskawice… i grasuje wokół nas cała gama żywiołków, i ciężko się w nich rozeznać: czy są to czyste zjawiska natury czy to sztuczna technologia. Coś dzieje się głęboko w ziemi i w zbiornikach wodnych, a my ludzie patrzymy na to bezradnie i wyraźnie czujemy, że jesteśmy czyjaś kartą przetargową, niczym zakładnicy. I ktoś coraz mocniej manewruje naszymi martwymi punktami… i nawet wielu nie rozpoznało, czy ten człowiek jest nadal żywy czy martwy, wystawia się go na sprzedaż, jako kartę przetargową a wszystko w walce o fałszywą rzeczywistość.

Tak źle to chyba jeszcze nigdy nie było, zaczynają nami rządzić martwe dusze, już sami nie wiemy, co jest prawdziwe a co zakłamane, rządzą nami fałszywe postacie, sztuczne lalki i wpychani jesteśmy na fałszywą oś czasu i zmusza się zakładników do stworzenia fałszywego życia… czyli coraz większego załamania się naszego naturalnego pola magnetycznego.

Śmiało można tu powiedzieć, jesteśmy w przededniu jawnych rządów antychrysta i wcale nie zdziwię się, jak lada dzień, objawi się nam wszystkim i nadstawi swoją rękę, aby mu składać pokłon. Przyjdzie w całej krasie i usiądzie na swój tron, zobaczymy wszyscy jego oblicze, usłyszymy jego głos i poznamy jego przekrętny język… i wielu odda mu pokłon… ale i wielu oddali się od niego, bez względu na konsekwencje.

I czy mamy się bać jego sądów, my dzieci światła, które są jego wrogami? Może to wywoła w nas dzieciach światła lęk, to jest zupełnie naturalna rzecz, ponieważ nasze życiowe kody pochodzą z innych żywych ogrodów i są zupełnie inne. Naszym życiowym pokarmem jest żywe światło, nasze tętnice wypełnione są inną częstotliwością życia. A w tych jeszcze ciemnych schematach naszego ciała tworzą się nowe obwody, póki co tajne, ukryte przed okiem tego świata, nowe świetliste kanały, liczne nowe komunikacje i nasze ciała się zmieniają. Zmieniamy się w tych własnych głębokich ciemnościach, dodatkowo ukryci w ciemności tego świata. I dodatkowo, jak ja to mówię – jesteśmy oksydowani, raz gorącem, drugi raz zimnem, co wpływa na nasze wewnętrzne tunele, w którym zmienia się nieustannie temperatura i ciśnienie. W ten sposób tworzą się w naszych ciałach uniwersalne wzory, czasami bardzo zaskakujące, bywa że nasączone głęboką mistyką… bywa, że pojawią się czarne bohomazy. W naszych ciałach zachodzą czynniki kompresji lub dekompresji. Wyraźnie czujemy, nasze ciało raz bywa bardziej cięższe, innym razem lekkie jak motyl i za wszelką cenę, jakby próbowało się wyrwać z jakiś niewidocznych szponów. Za wszelką cenę chce się przystosować do nowych wymiarów, ale tych, co mu skrzydeł dodają. Czujemy mocniejsze obciążenie w kręgosłupie a te zmiany wpływają na nasza krew i rytm bicia serca… wiele razy zaczyna galopować z niewiadomego powodu, i bywa, że mocno wali albo zupełnie zwalnia. Potrzeba nam więcej spokoju, ciszy, ale o ten spokój coraz trudniej.

I pytamy, co się dzieje z tym moim ciałem, nie mogę się z nim dogadać, bez względu na wiek.

Tak, na Ziemię wychodzi coraz odważniej ciemność, jak widzimy, już się nawet nie kryje i coraz ciężej nam o pozytywną energię i życzliwe wsparcie, nawet od swoich przyjaciół, bliźnich, ciężko o to współczucie, zrozumienie… i na powierzchnię wychodzi coraz więcej tych uśpionych cieni…
i można pytać:
-co to będzie… co to będzie???

A ja mówię:
-będzie olbrzymia ilość światła, pojawią się nad nami 2 słońca… bo tam w ukryciu nad nami następuje aktywacja czegoś Wielkiego…. także w jadrze ziemi. Budują się nowe energetyczne szlaki, nie tylko na Ziemi i na międzygalaktycznych komunikacyjnych liniach… wszystko ulega przesunięciu, nie tylko warstwy ziemi, i w nasze ciała wprowadzane są nowe formy życia, a nawet zmieniają się nasze kształty ciała.

Kryształowy Rdzeń Ziemi jest zarówno materią jak i antymaterią, działa jak przewodnik, przez który budzą się nowe pierwiastki w materii. Na świecie wydaje się być coraz ciemniej… ale my Ziemianie mimo wszystkiego otrzymujemy większą ilość pozytywnej energii a nawet wiele odcieni światła, jakie przenikają Ziemię z pokłady Aurora…
a wiadomo kiedy te promienie światła widać najbardziej… kiedy mamy najciemniejsze niebo. I budzą się nasze wewnętrzne kody, siła Kundalini, i rozpalają ogień w naszych ciemnych jaskiniach… i grają nasze nowe struny prądu Kundalini: 3-6-9, które nas przebudowują na wszystkich polach: fizycznych i mentalnych… i jeszcze bardzie grają na naszych emocjach i ciągle aktywują nasze komórki, i zalewane są nasze mitrochondria, wpływa w nasze ciało całe spektrum fal plazmy, budulca nowej krzemianowej matrycy z Diamentowego Słońca Chrystusa., poprzez 7 między-wymiarowych rezonansów tworzonych z 7 Świętych Słońc. A to wszystko zwiększa prędkość wibrowania naszych komórek. To też wpływa na nasze postrzeganie czasu i wywołuje wrażenie, że doba jest coraz krótsza, dlatego pędzimy… i bywa, że się znajdujemy w jakiejś pustej przestrzeni… a to tylko budowanie nowego ciała…
Ciała tzw Eukachrystycznego, do nowej świadomości Krystallah, a to są już schody do nieba.

Rozwija się w człowieku świetliste ciało Krystallah, zjednoczenie energii męskiej i żeńskiej, nowy pojazd duszy Merkabah.
I jak nie trudno się domyśleć, nad naszą Ziemię nadciąga już inna nowa zmiana i stanie naprzeciwko ciemnego władcy….
i musi się tak zadziać, aby przebudzić kryształową świadomość w ludzkim ciele. Muszą stanąć naprzeciw siebie: Światło i Ciemność, ten dodatni i ujemny ładunek, i muszą stworzyć równowagę energetyczną w krysztale… a ludzkie ciało jest biologicznym kryształem…., automatycznie oznacza to, że nasze ciało powróci do równowagi energetycznej. Ale musimy postępować zgodnie z Prawami Natury.

Nasze kryształy mogą być zobojętnione przez traumy i przez szkodliwą technologię, chemię, broń elektromagnetyczną, która wytwarza martwą energię. Automatycznie zostaną zniszczone żywe zapasy świadomości, nie tylko w naszych komórkach, również w Ziemi i poza nią. I zostaną odciśnięte inne kody.

Ale po naszej stronie działa wielka fala Światła, o częstotliwości jakiej jeszcze nie widziała nasza Ziemia… cały Wszechświat pracuje dzisiaj, aby do ludzi powróciła pamięć komórkowa. Ale my musimy być tego świadomi, musimy znać te nasze prawdziwe kody, nasze prawdziwe dziedzictwo, musimy odłączyć się od sztucznej inteligencji i wyczuć prawdziwy blask światła… Światła Stwórcy… i tak bardzo nie rozpaczajmy, że na ulicach naszych miast zaczynają panować ciemności... my już jesteśmy kodowani innym światłem, nasyconym innymi kodami i nie potrzebny nam tez sztuczny element… w dodatku w ciemności lepiej widać światło, bo to są czyste Boskie połączenia.

Kto czytał moją książkę „W czepku urodzona”, tam opisuje swoją przygodę z kodowaniem … przerabiałam tą lekcję w roku 2000, chociaż nie miałam pojęcia, co się w moim ciele wyprawia…. nagle po spotkaniu z Chrystusem, przez mój kręgosłup i czoło zaczęły płynąć jakieś znaki, zygzaki, … nie miałam zielonego pojęcia, co się dzieje…. co dziś jest znaczące dla mnie i jest siłą naszych wspólnych lekcji… tło pod tymi zygzakami było ciemne, a na czarno-grafitowym tle wyświetlały się te znaki, jakby pisane niewidzialnym mazakiem w kolorze srebrno kryształowym… i trwało to wiele tygodni a nawet miesięcy…. zmieniały się tylko tła i wzory, symbole, obrazy, liczby, litery… a nawet całe grubo rozbudowane wzory matematyczne….

Cdn...

Bozena
2022-11-13 17:43:05

Agnieszka .
https://rumble.com/v1tyhey-zmiana-skryptu-ron-de-sanctimon...

144. 000
2022-11-13 07:55:36

Wiecie Kochani, chciałam podzielić się z wami jednym zdarzeniem...
Od zawsze modliłam się do Świętego Antoniego, moja babcia zaszczepiła mi tą wiarę w jego cudowne moce, miałam po niej malutką figurkę z mosiądzu, ale pod wpływem czasu stopiła się, później gdzieś zagubiła się, byłam wtedy jeszcze dzieckiem, ale wiara została, już później przechodząc koło "świętego sklepu"jak ja to wtedy nazywałam ujrzałam równie małą tylko drewnianą figurkę Święte Antoniego, oczywiście kupiłam...i tak oto przez lata tą figurka mi towarzyszyła...
Jednak pewnego razu po remoncie zawieruszyla się, wszystko obszukalismy, dosłownie, pamiętam jak wszystko co dla mnie ważne schowałam do jednej torebki, niestety nie było, mijały dni a ja nie mogłam sobie poradzić, wyrzucałam sobie po co mi był ten remont ...
Pewnej niedzieli rano zawsze moja Mama chodziła na ranną mszę do kościoła wtedy nie poszła,i akurat weszła do pokoju zobaczyła jak płaczę, powiedziała sprawdź jeszcze inne torebki tyle ich masz... oczywiście sprawdziłam niestety nie było.. padał wtedy deszcz
Siedząc w pokoju patrzyłam w niebie przez okno jak stopniowo promyk słońca przebija się, pomyślałam niesamowite ..
i właśnie w tym momencie weszła moja Mama trzymając ręce do tyłu powiedziała mam coś dla Ciebie, miała łzy w oczach... to moja figurka znalazła się... zapytała Mamuś gdzie była(emotka z telefonu)?
Mamy duży dom i w jednym oknie roleta była całkiem zawieszona zepsuła się,i właśnie kiedy ten promyk zaświecił mama mówiła, że poczuła nieodpartą chęć umycia właśnie tego okna...w niedzielę...
I tam od zewnętrznej strony spokojnie stał mój Święty Antoni...
Nikt do dzisiaj nie potrafi wytłumaczyć skąd właśnie tam...
Figurka stoi na honorowym miejscu do dzisiaj,moje kotki bardzo lubią leżeć koło niej (emotka z telefonu)

Leo
2022-11-12 21:43:18

https://gloria.tv/post/uG2BQ4qAARax4wuofXYm9Pz3CChrystus powiedział do Nich:"Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, jeśli zdobędzie cały świat, a utraci własną duszę...?

Leo
2022-11-12 21:06:46

https://gloria.tv/post/UcGekC6rmgLx2NgTpSEYfzEsR

film pt."Wysoce zaawansowana technologia"

Wiesława
2022-11-12 18:20:43

MILKO
https://www.youtube.com/watch?v=72C34Bi5HJw&ab_channel=P.D...

Adam z ZG
2022-11-12 16:52:08

Autobiografia Jogina(0)Paramahamsa Jogananda - RECENZJA, WSTĘP

https://www.youtube.com/watch?v=j2eYGjtMYVA

https://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_paramahansa_yoga...

WOLFF ANALIZUJE ELON'a MUSK’a (BaldTV)

https://www.youtube.com/watch?v=8EnA8z3-0uA (więcej materiału w linkach w opisie)

Pozdrawiam Was Kochani...


Bozena
2022-11-11 22:02:29

Akiane Kramarick.
The Game.
There's only one way out.
https://youtu.be/K6Vq1bWuWCs
Mysle ze wlasnie toczy sie ta gra o nas.
Kto obserwuje malarstwo Akiane ten zrozumie.
Jej nastepna praca to Portal.
Pozdrawiam wszystkich.

Wiesława
2022-11-11 21:05:26

PORTAL 11 :11

Numer 11, miejsce tej liczby to nie tylko wartość jedynki… to również: 1, 2, 3, w zależności jak się na nią popatrzy (1+1=11, 1+1 =2, 1+2=3) , jak widać mamy dostęp do 3 cyfr, a nawet czterech (1+1+1+1 =4), automatycznie liczba 11 daje dostęp do 3 mistrzowskich liczb; 11, 22, 33, jest jednym ciągiem do oświecenia, dobrze wybalansowana 11 może mocno wpłynąć na naszą ścieżkę przeznaczenia. W tym przypadku to taki solidny stół na 4 nogach, który ciężko wywrócić… podobnie jak te totemy o 4 twarzach, nasi starożytni budowniczowie, które od zawsze strzegą naszego przeznaczenia i w swoim czasie zawsze pojawiają się na Ziemi.

Ale uwaga! 11 to również granica między wielkością a samozniszczeniem,
a jeszcze bardziej kruchą taflą lodu jest numer 22…
a dzisiaj mamy specjalny układ 11 : 11 = 22,
szczególna to data: 11 – 11 = 2022…
11 – 22 = 33.

Ale czy z tą wibracją: 11 – 11 – 2022 możemy się stoczyć?
To już musielibyśmy mieć wielkiego pecha?
Popatrzmy na tą datę:
wspólna numerologiczna wartość to, 11+11 + 6 = 28/10/1
umacniamy się w jedynce… w bardzo mocnej jedynce…
a sama liczba 28 (liczba aniołów), która mówi sama za siebie:
-Wszechświat zapewnia cię, że nie jesteś sam!
Symbolika 28 – to ukoronowanie, korona na twojej głowie – podwójny płomień, złożony z 2 liczb 14 (14+14=28). Czyli odzyskujesz na nowo to co utraciłeś…. swoje prawdziwe dziedzictwo.

28 to również zjednoczenie ze Wszechświatem, poczucie harmonii…
ale nie bądź niecierpliwy, nie pogardzaj wysiłkiem, przeszkodami, cierpieniem, im więcej ci się tego zdarzy tym więcej przypłynie do ciebie korzyści.

Zapamiętaj,
zawsze w końcu tunelu widać światło i każda bitwa, przeszkoda kiedyś się kończą.

Liczba 28 mówi wyraźnie, jesteś prowadzony i wspierany, nasze anioły cichutko kontaktują się z tobą, tylko im zaufaj, ale musimy mieć otwarte serca.

Dzisiaj wkładasz w swoje życie więcej wysiłku, ale za to czeka cię większa nagroda, ale anioły w tym dniu, piszę ci otwartym tekstem:
-Będziesz solidnie wynagrodzony… za swoja siłę, odwagę, za życiową dojrzałość, za zaufanie, za branie na siebie ciężarów, za to wszystko będziesz solidnie wynagrodzony! W dodatku więcej dostaniesz niż się tego spodziewasz, więc zaufaj swoim niebiańskim opiekunom… od słabej 2 zmierzasz prosto do 8, czyli osiągasz sukces na wszystkich ścieżkach swojego życia. W dodatku 10 (2+8), mówi ci, że twój inkarnacyjny cykl dobiega końca… a 1 to nowe początki.

Numer 11: 11 to granica między wielkością a samozniszczeniem…
2 x 1 (11), łączy w sobie zarówno energię męska i żeńską… ale znajdują się na końcu 2 biegunów (+ i -). I aby się duchowo oświecić trzeba w sobie nosić obie te energie… i umieć je wspólnie zjednoczyć.

Żeby zaistnieć w świecie materialnym, potrzebujemy energii 22…
a następnie musimy wznieść się do oświecenia (33),
to jest wielki potencjał liczby 11, czyli jej stopniowanie, wchodzimy na własną górę, ale jeśli zapatrzymy się na świat, może ta nasza podróż w tym miejscu skończyć się…

Liczba 22, ale w duchowym wydaniu, to budowanie nowego świata… a ten ciągle przed nami.

2 x 11, to bardzo intuicyjny zestaw liczb, związany z podnoszeniem naszej świadomości.

Liczba 22 ma niesamowitą moc, trzeba tylko ją dobrze zrozumieć i umieć utrzymać w swoich rękach, jak lejce podwójnych koni… jest to zarazem liczba geniuszu… jak i samozagłady jeśli nie potrafisz chodzić po tej linie nad przepaścią, może się to smutno skończyć…
i to co widzimy obecnie, jawi się nam z upadkiem… i tak czujemy, że w każdej chwili nasza przechadzka może się skończyć, że nie damy rady tych swoich szalonych koni poprowadzić… ?

Ale to upadek starych systemów, a my obecnie musimy się dostroić do ścieżki duszy i celu duszy… a nie kaprysów naszego ego. Nie ulegajmy starym systemom; ani temu lepszemu… ani temu gorszemu, nie bójmy się upadku finansowego, utraty mieszkania…. idziemy w inny świat… i jak mówił Jezus Chrystus; w moim Królestwie jest pod dostatkiem mieszkań i wszystkiego czego twoja dusza zapragnie…. dlatego, co się obecnie dzieje na świecie, to tylko nauczka dla ciebie… bo brak ci zaufania do Wszechświata! Ciągle wolisz ziemskich bossów…. bardziej im ufasz i rozpaczasz, że znowu nie prowadzą….
i za chwile i oni będą się ze sobą szarpać, bo zawiodą ich wszystkich te ich strategie…. i wystąpią przeciwko sobie… bo zapomnieli skąd się wywodzą, sami mianowali się bogami.

A na świecie będą ogromne zmiany… ale na lepsze, zmiany poczynione inną ręką…. w najbliższych miesiącach będą jeszcze wydarzenia, które wstrząsną nami wszystkimi… ale właśnie tak wygląda wznoszenie duchowe… i nie ma takiego wznoszenia aby człowiekowi nie wytrysnęła nowa energia, w dodatku o mocy atomowej… i albo go wzmocni albo zabije… a z tego co się wzmocni, rodzi nowa już bardziej rozwinięta Jaźń.

A to zrzucanie starej skorupy i ubieranie się w nową, bywa dla nas ludzi nie lada wyzwaniem i nie lada wyczynem…. bo kiedy ją gubimy siedzimy jakby na własnych gruzach, w bólu, ciepieniu… a kiedy ona narasta naradzamy się od nowa… już w nowej wersji. I ten wejdzie w tą nową bramę, kto ma silę i odwagę. I nikt nam nie obiecywał, że będzie łatwo! Mówił Jezus Chrystus:
-Chcesz podążać za mną, weź swój krzyż na plecy i mocno zaprzyj się….

11 : 11 – to czas jakby podwójny (2 x 11 = 22), czyli budowanie nowego świata alei stary ciągle się wali… i zrywamy stare połączenia… i budujemy nowe, zatapiamy stare miasta, stare mosty … bo musimy uruchomić własne skrzydła… a to przede wszystkim podnieść naszą świadomość…. Wchodzimy już w świat wielowymiarowy, ta dualność już się kończy...

… to portal w nowy świat… mimo, że nie wydaje się to łatwe a nawet niemożliwe, budowniczy ujrzy swoją budowlę… to niemożliwe stało się cudem.

Toteż taką datę mamy dzisiaj przed sobą: 11 – 11 – 2022…
jest to potężna manifestacja nadchodzącego już dużymi krokami nowego czasu… tylko musisz go dobrze zrozumieć, rozpoznać. Każda liczba ma swoje metafizyczne znaczenie i swoje głębokie korzenie, nie tylko we Wszechświecie, również w naszej duszy. Każda dla duszy jest swoistym budzikiem.

A ten dzisiejszy dzień, magiczny dzień, który jest dla nas żyjących na tym globie Dniem Niepodległości, sugeruje duchowe przybliżenie do Wielkiej Bramy, do tych Złotych Ust Boga… i zapowiada twój najszczęśliwszy dzień, który wkrótce nastąpi.

Każdy numer roku to numerologiczny kod, który ma swoje potężne znaczenie, obecny rok 2022 to potrójna dwójka, to numer aniołów niosących nam: energię miłości, radości i pokoju.

Ale i ty musisz zrobić inwentaryzacje w swojej komorze i sprawdzić, jakie masz w niej swoje ziarno pod nowy zasiew. Czy ty jesteś gotów wyjść z nim na swoje pole?

Wiesława
2022-11-11 18:17:35

arni,
jakbyś miał chociaż blade pojęcie o E. Kundalini, to nie wklejał byś na tej kg takich bzdurnych postów...
mało tego, że się ośmieszasz to jeszcze mącisz innym ludziom w głowach... iście to diabelska robota.... tak jakbyśmy mieli za mało demonów na tym świecie....


Enigma
2022-11-11 12:24:33

https://www.youtube.com/watch?v=zcuTpMRAkto

Naturalny sposo?b na robaki

arni
2022-11-11 10:19:36

Ona jeszcze nie leci - na razie ledwo pyka po kropelce .

Wiesława
2022-11-11 09:33:14

arni,
jakim cudem studnia niepodłączona... a woda leci z kranu?

arni
2022-11-11 09:02:26

Pani Wiesławo -co Pani o tym sądzi? Opiszę moja sytuację . Od zawsze czułem "mrowienie" w kręgosłupie. Kilka lat temu zacząłem świadomie podnosić tą energię , czułem jak przechodzi przez kolejne czakry ,usuwając te blokady- trwało to kilka lat. Żeby była jasność podnoszenie energii nie zaczynało się nigdy od dolnej czakry w której znajduje się Kundalini tylko od drugiej a potem kolejnych.Tak jakby opatrzność chciała zabezpieczyć mnie przed jej uwolnieniem. Obecnie jestem na etapie Medulla Oblongata z tą różnica że nie czuję już potrzeby mentalnego podnoszenia energii-ona sama to robi. Co jakiś czas czuje mrowienie w karku -rdzeniu przedłużonym i czuję jak energia która zbiera się w kręgosłupie trafia przez kark do góry. Nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności z tych przez Panią opisanych a związanych z podnoszeniem Kundalini. Byc może dlatego że nigdy nie potrafiłem mentalnie podnieść energii z dolnej czakry ,tylko zawsze były to wyższe. Ta dolna jest cały czas nieaktywna .Mimo to ta energia ciągle przepływa przez mój kręgosłup i robi to bardzo delikatnie a większość czakr czuje że jest otwarta.

Wiesława
2022-11-11 06:31:32

Artur K.

https://www.youtube.com/watch?v=szdLCYE7Phk&t=178s&ab_chan...

Wiesława
2022-11-11 06:17:42

W. Cejrowski
https://www.youtube.com/watch?v=xQ4BOlfWLec&ab_channel=Rad...

Wiesława
2022-11-10 20:54:23

Jerycho Beach, 9 list. 2022r.

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/6488715734...

144. 000
2022-11-10 17:53:35

Wiecie Kochani co zauważyłam, wczoraj przyszedł do mnie kot sąsiadów Łatek, birmańska rasa, opisywałam kiedyś, że kilka lat temu moja brązowa kotka urodziła trzy białe koty, myśleliśmy, że będą całe białe,ale stopniowo nabrały pięknego beżowo brązowego ubarwienie okazało się , że to birmany,i teraz u mnie w okolicy też co jakiś czas przychodzą na świat te niebieskookie kotki,i właśnie z nim chciałam zrobić sobie zdjęcie i nie mogłam, nic prawie nie widać tak jakby biała mgła, myślałam, że to mój telefon, ale na innych też nie mogę zrobić zdjęcia.

144. 000
2022-11-10 08:33:36

Rozdać biednym (emotka z telefonu)

Daniel
2022-11-10 07:43:37

Ja też nie mam gotówki ani złota ale pytam hipotetycznie jak bym np. miał. A może inni mają i nie wiedzą co zrobić??

144. 000
2022-11-09 21:28:12

Ja nie mam nic,ani gotówki,ani złota, ale dzięki Bogu odzyskałam nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie.

Daniel
2022-11-09 19:24:23

Witajcie. Jeśli ktoś ma trochę gotówki to w co zainwestować w dobie nadchodzącego kryzysu: kupić małe mieszkanie w bloku, a może trochę złota inwestycyjnego i je przechowywać. Bo jak załóżmy gotówka straci na wartości lub "padnie system" to coś człowiek musi mieć, jakąś gwarancję na przeżycie. Nie może zostać z niczym. Pozdr.

Wiesława
2022-11-09 19:00:53

Przejmą władzę, ale na krótko....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, >
Emaile Archiwalne