REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2023-02-10 23:57:33

Tomasz,
dopiero się odblokowałam ... i już spamujesz.... ta kg to nie twój osobisty pamiętnik i brudnopis...
jak tego nie zrozumiesz, będziesz banowany.

Tomasz
2023-02-10 23:50:00

Dla Niej .

https://www.youtube.com/watch?v=nSW8ObY297c

Tomasz
2023-02-10 23:38:24

Pacific .

https://www.youtube.com/watch?v=LKg3pU387BU

Wiesława
2023-02-10 23:17:26

CZAKRA 12 – BYĆ ALBO NIE BYĆ!
Część 5

Duchowe Wniebowstąpienie, to nauka nie tylko o Duchu ale obejmuje całą mechanikę kwantową tego, jak Duch i materia podróżuje w czasie i przestrzeni, kiedy otworzymy w sobie dostęp do wyższych wymiarów energii.

Kiedy człowiek osiągnie ten poziom musi już przejść pewnego rodzaju transformację, musi przejść pewne przesunięcie spirali energii męskiej i żeńskiej i przesunięcie ciała platformy Merkaby. Te szablony energii istnieją w przestrzeniach znanych jako niezamanifestowane pola, ale zamanifestuje się w swoim czasie, kiedy nastąpi podłączenie grupy ludzi lub osoby, którzy będą rezonować z tą świadomością. Tu ma dużo do powiedzenia nasza zbiorowa świadomość, która do tej pory mogła być uśpiona. Dlatego tyle wiedzy jest ukryte, w tym wiedza o Wniebowstąpieniu, i nie zrozumiemy Świętej Wiedzy, w tym Biblii, która jest instrukcją Wniebowstąpienia. A jeśli nie wiemy o prawdziwej naturze naszej duchowej świadomości, w dodatku przez swoją ignorancję, blokujemy to doświadczenie.

A teraz rozejrzyjcie się dobrze po świecie, kto tak naprawdę mówi o Wniebowstąpieniu, kto jest otworzony na ten temat? Który system religijny czy polityczny, a kto milczy jak zaklęty w tym temacie i buduje zupełnie inne drogi w zupełnie innym kierunku? Budują zupełnie inny świat! Wprowadza się w nas zupełnie inne pole świadomości i przekształca się nasze energie aby nasza wewnętrzna wiedza nigdy się nie pojawiła w naszym życiu.

A my, kiedy nie zrównoważymy swoich energii: męskiej i żeńskiej staniemy na progu ewolucyjnej przepaści i poniesiemy głębokie tego konsekwencje

Możemy wzrosnąć tylko przez duchowe wzniesienie a to jest cały duchowy proces w naszych duchowych ciałach, niczym ciąg matematyczny. Musimy dokonać odpowiednich wyborów aby odzyskać odpowiednią energetyczną równowagę i dostosować się do naszej materialnej esencji… do rdzenia, który nas utkał, a nie do związków, które nas zapętliły w bolesnych problemach. Jeśli nasze systemy pozbawiają nas osobistej mocy, zarządzają nami jak własną przestrzenią, w dodatku, manipulują naszymi genami... ale my musimy mieć własną przestrzeń i swoją nad nim władzę… i musimy już to wiedzieć, Boskie Źródło i Chrystusowa Moc nie atakują nikogo, nie manipulują – jednak chronią i bronią i w swoim czasie upomną się o nas.

12 czakra – Czakra Gwiazdy Ziemi jest biała z platynowym płynnym światłem, to jest prąd Promienia 12D… i płynie na Ziemię i łączy się z nią jak potężny pręt, płynne hydroplazmatyczne światło Zmartwychwstałego i Wcielonego Chrystusa. Triada 3 poziomu Unia Krist/Sophia, światło słoneczne i księżycowe, ucieleśnionego Kosmicznego Chrystusa, króre w swoim czasie utworzy i naszego osobistego Chrystusa. Ale ludzie są róznie z tym Boskim Prętem połaczeni… jedni na grubość 1 włosa, inni całym mostem - Antakharaną. I taka jest różnica między nami w zrozumieniu tego świata i Boskich Praw.

Nasza ludzka niedola dobiega końca, kończy się ciemny wiek, niewola seksualna i wielki ucisk… nasza wolność znajduje się w morfogenicznej czakrze… i wszystko się zmieni na tej Ziemi i w „Niebie”…. i nastąpią wielkie zmiany w szatańskim ziemskim królestwie i jego otchłani. Dlatego w Wielkiej Brytanii jest podłączona demoniczna maszyneria, aby nie dopuścić do tego zdarzenia.

Na Ziemi jest umieszczone dużo sztucznej technologii, które mocno mieszają w naszych świetlistych ciałach, które wpłyną na tą naszą wolność. Ziemscy kontrolerzy manipulują naszymi osobistymi wibracjami. Jest to ukryta broń przeciwko ludzkości. To jest duży temat, a to tylko kilka zdań, ale warto wspomnieć i wiedzieć, że nawet zbiorowy program wirusów wpływa mocno na nasze organizmy i układ nerwowy i jest częścią tej sztucznej inteligencji. I tu trzeba także wiedzieć:
- kto kontroluje umysł, ten kontroluje i duszę!

Czemu tyle piszę o programach sztucznej Inteligencji, sztucznej technologii?
- Ponieważ te programy burzą naszą doskonałą energetykę. Burzą Turkusowy Promień i Turkusową Czakrę (która, kiedy się otworzy jest przepiękna), aby oczyścić nasze ciało mentalne i dostosować się do Świętej Matki. I będziecie wiedzieć kiedy to się zadzieje, ujrzycie w sobie nie tylko tą przepiękną turkusową czakrę, ale i Najświętszą Matkę. Jakoś tak to się dzieje? To nasz mistyczny świat, który ciężko zrozumieć naszymi ludzkimi zmysłami.

Te sztuczne programy, które odwracają nasze energetyczne pola, nie pozwolą przekodować męskiego elektronu 11:11 na wzorzec Chrystusa 12:12. I właśnie z takiej pozycji nie zamanifestuje się właściwa świadomość pola. Nie podłączymy się do szablonu siatki 12 drzew, warstw pól morfogenicznych, każdy z nas ma swój poziom, i podobne przyciągnie podobne i jaki szablon rozwiniemy w sobie, na takim poziomie zaistniejemy (każde drzewo to nasz zodiak). To nam ujawniają symbole i inne drogowskazy, które nas prowadzą. Pokazują nam wszystko na naszym wewnętrznym lustrze… tak działa mikro i makrokosmos, nasze odciski znajdują się na właściwym miejscu… nic tam się nie ukryje. A nasz osobisty odcisk to takie nasze drzewo życia i nasza cząsteczka podąży do naszego odpwiednika – antycząsteczki (może to być Chrystus albo any-chryst……. jesteśmy sobowtórem.

I czasami wspominam Bramę Bastry w Iranie, prze którą została zniewolona ludzkość na Ziemi, głównie przez lucyferian Annunaki i Czarne Słońce, negatywnych Reptilianów i innych duchowych oszustów, którzy odwracają świetliste kody i tworzą programy śmierci, służą satanistom i Iluminatom, aby zniewolić naszą planetę.

Tworzą kody śmierci aby utrzymać matrycę fałszywych programów i sieć uzależnień… i wszystko co znamy jako pozytywne – boskie, obecnie zostało zmanipulowane, zostały wprowadzone negatywne bieguny, które mieszają w ludzkich głowach. Nie wiemy tak naprawdę – kto jest kto!? Dlatego uczył nas Jezus Chrystus
-”uważajcie aby was kto nie zwiódł.”

A dzisiaj najbardziej miesza w naszych głowach szkoła i to te chwasty ciężko wyplenić. Toteż często sama szukam różnych znaków, symboli i wiedzy u …. Iluminatów, patrzę jak to oni nam pokazują, jeśli widzę boskie symbole poprzestawiane do góry nogami, wkładam ich na cenzurowane. I wam radzę to samo. W tym przypadku lepiej 10 x sprawdzić, niż się 1 x pomylić.

My już wszyscy dobrze widzimy, że tereny Iraku, Iranu i okolice, stara Mezopotamia: Babilon, Sumer, Persja, to ciągłe wojny, wieczny rozlew krwi, rytualne ofiary, eugenika, tworzenie hybryd, manipuluje się genetyką… jednym słowem – ludobójstwo… i nieustanne grzebanie naszej prawdziwej wiedzy i wieczny religijny konflikt z jej nauczycielami ( w tym z Jezusem Chrystusem), znani są z nazwy Esseńczycy, Chrystusowi… to oni posiadali wiedzę o siłach planetarnych, gwiezdnych wrotach (templary, stąd Templariusze).

I pisałam już dużo wcześniej o 2 bramach: srebrnej i złotej i wyjaśniałam, gdzie prowadzą?! W naszych duchowych ciałach tez są takie 2 bramy. Powstaje w nas nie tylko energia, również geometryczny i matematyczny wzór i tworzy się w nas odpowiedni szablon… i albo dopasujemy się do matematyki Boga… albo nie….i tak się zamanifestują nasze energie…
- to nasze życie nam objawi, kim naprawdę jesteśmy?
I nie trzeba tyle się męczyć na wiecznych medytacjach, duchowych wykładach… lepiej żyć w zgodzie z własnymi cnotami… to są najlepsze szalki naszej duchowej wagi.

To jest ta nasza wielka alchemia – Alchemiczne Prawo Świadomości, Prawo Ewolucji.

Poruszamy się poprzez określone Prawa Ewolucyjnej Alchemii i od nas zależy, czy aktywujemy srebrno-złotą częstotliwość poprzez rozpuszczenie Srebrnego Promienia w Złotej Bramie… w naszym ciele… a dopiero później możemy się mierzyć ze Złotą Bramą w Wężowniku. Te kody muszą pasować do siebie bo inaczej nie dostaniemy tego akcesu. A kiedy pasuje… don’t worry, Wężownik nas nie przegapi, wyłowi nas z ostatniego rzędu i posadzi przed sobą na złotym krześle.

Nasi kontrolerzy utracili ten akces, nie potrafią znaleźć w sobie swojego loginu... siedzą w pierwszych rzędach, w szatach z frędzlami, wykładają święte księgi i Królestwo Boże dla nich się nie otwiera…
- i to cała zagadka naszego wniebowstąpienia.
Przechodząc odpowiednią bramę powracamy do Domu, do Głównego Zamku… jeśli tej alchemii nie sprostamy, czeka nas inna brama… jest ich 12, każda prowadzi w inne miejsce, nawet daleko od Pałacu, ale w Królestwie Niebieskim:
– pisze o nich Biblia, znajdziecie w moich książkach…

ale uważajcie na tą bramę do Otchłani, o której tyle prawi nam niejaki Dariusz X.… bo to może być płacz i zgrzytanie zębami…. to tam nas chcą osadzić nasi „wybawcy”. Toteż uważajcie na wilczki w skórkach baranka, nie prowadźcie z nimi własnych biznesów.
-„Po owocach ich poznacie”.

Nasze osobiste promienie wytworzone w na,s mają osobiste substancje i inne żywioły…
w przypadku wniebowstąpienia to plazmowa srebrno-złota ciekła częstotliwość światła, uczyni w nas Ognista Wodę… i już na początku Biblii, możemy znaleźć takie zajawki – Rzeka Żywych Wód od Matki Stworzycielki, Krystaliczne Tęczowe Wody, które wypływają z Tronu Boga i pokazują się w Drzwiach Złotej Bramy. Tajemniczy Eliksir Srebrno-Złoty, Kielich Boga, który otwiera Portal Złotej Bramy... to Królestwo Niebieskie z 12 innymi bramami. Kto zrozumie tą naukę, znajdzie także własną bramę i trafi do Królestwa Niebieskiego. Zostanie podłączony do swojego pola morfogenicznego, Jezus Chrystus miał 12 Apostołów, każdy był z innego pola. Kto nie zrozumie i wywoła w swoim ciele inne zmiany, nie otworzy w sobie płynnego Ognia Kundalini. Nie zajdzie w tym ciele transformacyjna materialna alchemia, nie zaistnieje odpowiedni matematyczny wzór…. który w transmutowanym ciele, utworzy na nowo Energia Kundalini już w warstwach świadomego ciała.

Ale nie znaczy, że ten człowiek będzie stracony, nie róbcie z Boga oprawcy… i dlatego trzeba o siebie walczyć do ostatniej kropli krwi. W Królestwie Niebieskim przerobi brakujące programy już wśród innych nauczycieli. Zostaną też wyleczone jego traumy, jakich się nabawił na Ziemi… ale musi w porę zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi?

Adam z ZG
2023-02-10 22:28:37

Wszystko zmieni się w ciągu jednego dnia (Michalxl600)

https://www.youtube.com/watch?v=SdfitAmWqSc

Światła i Pokoju w Sercach...

Wiesława
2023-02-10 22:04:35

Baśka,
w paru zdaniach ciężko komuś wyjasnić całą filoiozofię jego życia....szczególnie jak ten jest z zupełnie inej szkoły...

ale i takie gadki nic nie dają, bo to jest przenoszenie winy, że ja coś piszę złego o tobie... a ja często mówię to co czuję i nie jest to wcale w złej intencji... a złej baletnicy to i rąbek spódnicy zawadza....

a taki Mojżesz, który miał wielkie problemy z mówieniem, wysławianiem swojej wiedzy, a został wyznaczony przez Boga aby być jej nosicielem i to samego Prawa Bożego... i kłocił się biedak z Bogiem, że wydukać słowa z siebie nie umie... a ten go wyznaczył do takiej misji, i aż 6 razy Bogu odmawiał, a Bog jednak udal się tylko na niego... i tak stał sie jąkała największym prorokiem Boga, jakiego zna ludzka historia. I Bóg się na nim nie zawiódł. Widocznie Jego oczy lepiej widzą.

Baśka
2023-02-10 21:42:58

Wiesławo, pewnie nie piszę w sposób jasny ...brak talentu. Dużo widzę już od wielu lat i w żadną podróż się z nimi nie wybieram. Na samą myśl, że to całe zło panujące na Ziemi mogłoby się rozprzestrzeniać, przejść do innego wymiaru, robi mi się niedobrze.

Ciekawe, apage i agape, te same literki i tylko przestawione spółgłoski a znaczą zupełnie co innego.

Wiele skorzystałam z wiedzy zamieszczonej na Waszej stronie oraz z wpisów gości . Odwiedzam Was chyba od początku istnienia strony i za tę możliwość dziękuję z całego serca.

Pozdrawiam

Wiesława
2023-02-10 18:39:22

Bez komentarza...
https://www.youtube.com/watch?v=_qhboSmTFnA&ab_channel=hol...

Wiesława
2023-02-10 18:30:39

Grażyna,
jest masę ludzi zagubionych... co z nimi będzie? Trudno mi powiedzieć, nie jestem Bogiem i nie mam tej wiedzy, póki co dostaję wiedze z innego pudełka... jak doprawić sobie skrzydełka mimo wszystko... i frunąć do nieba...

wczoraj tak powiedźmy z przypadku, weszłam na amerykańskich chirugów plastycznych... tam dopiero jest psychoza i ciężka choroba w głowach, ci panowie doktory sami łapią się za głowy... tamci ludzie, którzy przychodzą do nich po uslugi potrzebują duchowego wsparcia...lekarze mówia im, co im grozi, aby tego nie robili, bo mogą nawet nie przeżyć... a oni szaleją bo mają pieniądze i poprawiaja Pana Boga.
-Give me reason to live... to większe usta czy pośladek potrzebują do dobrego życia.... a nie Nieba.... więc co Bog ma z nimi zrobić? Zrobi wg ich woli.
Owszem rozumię, jeśli ktoś ma wypadek, chorobę, która deformuje ciało, etc... ale kaprys aby poprawiać nosek 20 razy i jest już wystrugany jak końcówka ołówka i jeszcze go poprawia... i nie tylko nosek... usta trzeba nadmuchać... i piersi i pośladki... i nawet babcia zadziera kiecę i macha przed lekarzami swoim zadkiem, bo się już nie huśta jak ona chce.... i panowie patrzą po sobie zdumieni... tam jest psychoza, tak ludzi załatwiły seriale..... panowie mają kupę kasy, sami pokazują ile zabariaja na ludzkiej głupocie... ale z tak poprzestawianymi polami energetycznymi teudno aby takiej osobie duchowe skrzydła wzrosly... a Merkaba to już jest bardzo zaawansowany duchowy model człowieka i z puszki po piwie go nie zrobisz.

Wiesława
2023-02-10 18:03:01

Punkt Zero,
Kutamaty.... kutamaras - powiedziałby Grek, czyli głupoty, pierdoły.... widać mam długą pamięć i coś tam z gredkiego trzyma się jeszcze mojej głowy...

Baśka,
owszem, chcą się wydostać z tego wymiaru, stąd te zawirowania z nami, walczą o tunel czasoprzeszczenny na Bliskim Wschodzie... aby czmychnąć z tej Ziemi w bezpieczne miejsce.... a my w tych negocjacjach jesteśmy tylko kartą przetargową.... stąd mamy ten cały galimatias i całą tą tresurę, i troskę o zdrowie i przysmaki na talerz, i te wszystkie dobrodziejstwa jakimi nas obdarzają... albo dostajemy solidne łapy za nieposłuszeństwo.... czy jeszcze tego nie widzisz?

I jestem pewna, ciebie w swojej miłości z sobą nigdzie nie zabiorą.... nie udzlelą ci nauk, chociaż mają widzę... czy słyszałaś od nich kiedykolwiek, by tak jak Wiesia prawili ci latami o wniebowstąpieniu, aby otwierali twój umysł na tym poziomie? To nie w ich biznesie aby twoją zwrotnicę przekierować do Boga.
Nie po raz pierwszy zatapiali tą Ziemię z ludźmi na pokładzie... bez cienia agape..... ... bo oni nie mają stalowe koszule na sercu, na to słowo..... i najwięcej dostają od nich po głowie, ludzie z miłosiernymi sercami....

Grażyna
2023-02-10 17:35:36

Wiesiu,
Napisałaś ten artykuł o 144.000tys. w 2007r a zobacz, jak bardzo jest potrzebny i cenny.
Mnie ta cyfra wyświetla się na zegarze co jakiś czas.
Wiem, że to jest wiadomość.
A co z tymi ludzkimi sercami, kiedy się otworzą?
Jak na razie są zamknięte u większości.
Obserwuję, że na FB i pewnie na innych portalach też, jest wielka mowa nienawiści.
Ludzie nie szanują się wzajemnie.
Wystarczy, że ktoś napisze jakiś niewinny komentarz a na jego głowę leją się lawiny błota, wyzwiska, groźby.
Mało tego...zauważyłam też pseudo uduchowione osoby, szczególnie kobiety, które współpracują z pewnym człowiekiem o niskich wibracjach. On im chyba za to płaci.
Zwabiają na swój profil ludzi o rozbudzonej świadomości duchowej i przekierowują do tego człowieka. Tam u niego jest chyba pornografia. Ja miałam taką propozycję i Ty chyba też. Myślę, że ten człowiek pracuje dla kogoś i nie chodzi tu o ciało ale o energię. Mam przeczucie, że to coś grubszego. Tam są też zagraniczne nazwiska.
Wydaje mi się, że na FB i podobnych jest teraz największa działalność ciemnej strony.
Kto się w porę nie zorientuje, może się nieźle poturbować.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

Baśka
2023-02-10 10:42:33

Wiesławo, rzeczywiście nie mam dostępu do tej siatki ani wiedzy na jej temat ale też takich informacji nie głosiłam. Napisałam co słyszałam. Naiwność jest chyba rzeczywiście jedną z moich cech. Strachliwa jednak nie jestem i własnego cienia się nie boję . Ostrożna jestem może ponad miarę ponieważ nie ufam ludziom....zupełnie ( i bez domysłów typu 'nie ufam to znaczy że ja nie jestem godna zufania") Na demony działa
"apage, Satanas"...........ale na ludzi nie .

Wiesłąwo napisałaś ...''ten dowcip polega na czymś innym... oni nie potrafią w swoich ciałach skorzystać z tych świetlistych kodów, ich ciała nie są zdolne aby to wszystko w sobie stransmutować, bo zniszczyli swoje duchowe pola, .... i dlatego niszczą nasze, abyśmy się nie odrodzili na swoim oryginalnym drzewie życia, jako ten nieśmiertelny kwiat.... "

a "oni" nie chcą przypadkiem, oprócz powyższego, wydostać się z tego poziomu ?

Punkt Zero, przepraszam, że naraziłam Ciebie na rozterki .

Pozdrawiam Wszystkich

Punkt Zero
2023-02-10 10:13:56

Siatki siatkami, ale co to ten kutamar?

Marlena
2023-02-10 07:57:54

Bożena, dołączam co Twojego wpisu.
Dziękuję Wiesiu za nadzieję tak w tak trudnym czasie. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.

Wiesława
2023-02-09 23:30:19

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=6YoHFaBJz6g&ab_channel=Art...

Bozena
2023-02-09 23:26:36

"a to co sie odbedzie bedzie piekne I nadzwyczajne"
Dziekuje bardzo Wiesiu za kazdy post,za nadzieje ktorej czesto nam brakuje w tym zwariowanym swiecie.
Za to ze jestes ciagle z nami,jak kapitan na tonacym statku.

Wiesława
2023-02-09 21:22:32

144 000
https://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_144000.html

Wiesława
2023-02-09 21:18:17

Baśka,
jeśli myślisz, że te "adepci zła" nie znają tej wiedzy, to jesteś b. naiwna... to upadli aniołowie i byli wtajemniczeni w tą wiedze od zawsze... to upadli bracia naszej świetlistej armi... ale upadli z powodu pychy... i nas najechali i nam zakryli tą wiedzę, sami nie mogą z niej skorzystać i nam nie dają....dlatego nas zniewolili....

bo ten dowcip polega na czymś innym... oni nie potrafią w swoich ciałach skorzystać z tych świetlistych kodów, ich ciała nie są zdolne aby to wszystko w sobie stransmutować, bo zniszczyli swoje duchowe pola, .... i dlatego niszczą nasze, abyśmy się nie odrodzili na swoim oryginalnym drzewie życia, jako ten nieśmiertelny kwiat....

Ale jak widać na przestrzeni czasu, zniszczyli nawet Jezusa... materialnie... ale nie duchowo...
i ten się odrodzi, który nie zniszczy tego boskiego ziarna w sobie.

Wiesława
2023-02-09 21:00:20

STRAŻNICY CZASU

Jeszcze przed upadkiem Atlantydy powierzono boską wiedzę o ludzkim DNA, o szablonach genetycznych, które zostały zapisane na 12 dyskach, w anielskich Istotach z 12 plemion, w żywych bibliotekach. To są Strażnicy Szmaragdowego Zakonu. Każdy z nich kontroluje 1 nić DNA i to oni otworzą w swoim czasie cały ten szablon, aby połączyć się z żywymi częstotliwościami światła i dźwięku w oryginalnej matrycy, aby udostępnić cały wzór 12 nici DNA, którzy zamanifestują się w 12 drzewach siatki… (12x12=144)

Wszystko się odbywa przez odpowiedni proces wznoszenia się w indywidualnym ciele, które przechodzi ten proces ewolucji ras rdzennych.

To jest 12 poziomów kodowania DNA poprzez różne połączenia, i wszystko odbywa się w ciałach tych Strażników, wspominałam o tym już dawno, o 144 tych, którzy odtworzą ten schemat na Ziemi i w tym samym czasie wzniosą tą Wysoka Świadomość na Ziemię. Udostępnią te kody Ziemi i ludzkości, aby mogli przejść przez Gwiezdne Wrota…. mój sen z roku 2001… wielkie wrota do Nieba, które otwiera sam Bóg.

Wszystko odbywa się też po to, aby wesprzeć tą Istotę, która przeniesie tą świadomość poza czas, czyli poza Punkt 0, która przejdzie jako pierwsza przez te wrota… i automatycznie uwolni Ziemię i ludzkość od narzuconej kontroli i tyranii.

Dopóki Ziemia i ludzkość nie przeszła tego progu… a to przecie widać gołym okiem i nie trzeba tu być żadnym jasnowidzem, etc, ciągle trwa walka.

Ale głowa do góry, oryginalne kody do krystalicznej siatki ciągle są w rękach kosmicznych Archiwistów, siatka jest ciągle reperowana na coraz większych obszarach i nic tu nie dzieje się przypadkiem, zbyt dużo rzeczy należy naprawić, jeszcze więcej zrozumieć – co tak naprawdę tu się dzieje…. Że to jest potężna duchowa wojna…. ale nikt z obcych nie ma dostępu do oryginalnych kodów, tylko wyznaczeni Strażnicy Ziemi.

Kontrolerzy Ziemi używają tylko swoich zmanipulowanych siatek i ciągle je ulepszają po swojemu aby ciągle kontrolować ludzkość. Zniszczyli siatkę Złotego Orła, ale nie maja dostępu do oryginalnych kodów i w swoim czasie to wszystko się odrodzi. Te oryginalne kody nadal są trzymane w tajemnicy. Wprzódy jeszcze nie jedno zadzieje się na świecie, jeszcze nie jedno nim wstrząśnie, więc trzeba być świadomym tego co się dzieje i bardzo czujnym… mówił Jezus – „bądźcie czujni niczym węże…. nie dajcie się oszukać. Po owocach ich poznacie!
Ale ta coraz większa zawierucha, mówi nam tylko, że jesteśmy coraz bliżej tego progu…. i tak będzie, czy się to komuś podoba czy nie!

Wprzódy muszą być pozrywane fałszywe programy, tych, którzy odłączyli ludzkość od Źródła. Niektóre łącza zostały już przejęte co najmniej 22 000 lat temu, co doprowadziło do stworzenia ludzkich hybryd.

A teraz popatrzcie na Ziemię, główne centra kontroli tej Ziemi znajdują się w Wielkiej Brytanii. Właśnie tam trwają na dzień dzisiejszy jakieś negocjacje, to nie dzieje się bez powodu!?

I trzeba popatrzeć na człowieka o 4 twarzach, o którym pisze Objawienie, którego znają Rdzenni Indianie, Sławianie…. Totem o 4 twarzach, który został rzucony na ziemię… symbol zniewolenia Ziemi przez bestię…. i jak to pisze Objawienie… ale sami zadajcie sobie trochę trudu aby tą tajemnicę rozgryźć!

Człowiek o 4 twarzach, 4 żywe Istoty: Lew, Orzeł, Wół, Człowiek… kto to naprawdę jest? I odnajdźcie tu tajemnicę naszego istnienia! Jak było na początku, teraz i na zawsze!
To najpotężniejsza sieć świadomości-Wieczni Strażnicy, odpowiedzialni za te Gwiezdne Wrota, które obecnie doprowadzą nas do 5 wymiaru. Ale nie wszyscy tam wejdą… i stąd ta walka na śmierć i życie….

Te 4 świadomości- filary człowieka, są teraz odzyskiwane przez Szmaragdowy Zamek…. i Niebieski Promień Matki.

Wiesława
2023-02-09 18:50:48

Baśka, Punkt Zero... oboje nie wiecie o czym mówicie... żadne z was nie ma dostępu do tej siatki ani nie wiecie na jakiej zasadzie ona chodzi.... naczytaliście się jakiś kutamarów... i boicie się sami siebie... czyli własnego cienia...

Pumkt Zero, nie wpuściłam twojego wpisu, zersztą na twoje własne życzenie, jak się rozmyślisz, jest na zapleczu.... ale nawet nie publikujcie takich kutamarów... bo naprawdę staniecie się takim rojem, jak naziści chcieli z nas zrobić i nadal jest to ich największym marzeniem.....

a to co sie odbędzie naprawdę, jest piękne i nadzwyczajne...

Baśka
2023-02-09 14:01:22

Punkt Zero, wiesz jak korzystać z siatki to zatrzymaj to dla siebie. Postąpisz jak zechcesz .
Wiesława i tak wie wszystko..albo się dowie a adepci zła, sami pozbawieni talentów i darów mogą z tej wiedzy chętnie skorzystać .Oni wykorzystują podstępem wiedzę innych. Demony ludzkie mają tylko chytrość, przebiegłość i kłamstwo za brata - chociaż na marginesie to w czasie obecnym, wg umowy draniom kłamać nie wolno...więc wiją się aby nie odpowiadać jeżeli im to nie na rękę.

Wiesława
2023-02-09 08:56:18

Seymour, 08 Feb. 2023
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1708770246246657&set=...

Wiesława
2023-02-09 07:23:22

Rafał K.
https://rumble.com/v28umsu-red-pill-news-wiadomoci-w-czerw...

Julia
2023-02-08 20:18:57

Ojej...przepraszam.....inaczej tu wyświetliło ten link.....Opis do linku wcześniejszego:

DOKUMENT NAUKOWY: Super Broń do powodowania trzęsień ziemi, osuwisk, lawin śnieżnych i erupcji wulkanów.

Julia
2023-02-08 19:25:40

https://babylonianempire.wordpress.com/2022/10/06/dokument...

Bubi
2023-02-08 18:34:09

Mnie też od dziecka zawsze coś pchnelo aby pisać.... I nieraz słyszałem, że rzekomo mam do tego dryg. Często też czułem natchnienie ducha, podobnie jak w tworzeniu muzyki...
Załączam Wam Kochani poranny poniedziałkowy widok z mojej rodzinnej wsi.


https://imgur.com/a/5PoR1Wo

Wiesława
2023-02-08 18:17:36

MILKO
https://www.youtube.com/watch?v=ih4qEJkPn4o&ab_channel=P.D...

Wiesława
2023-02-08 17:47:18

Grażyna,
należy wszystko obserwować b. uważnie, ale za głęboko nie wchodzić,
mają dla nas jeszcze wiele propozycji i jeszcze nie jednym nas "zachwycą"...
ale są też mocno zdesperowani.... Turcja i Syria dużo mówią....

dzisiaj jedziemy w góry... odcinam się od tego zwariowanego świata, muszę przewietrzyć swoje zmysły.

Wiesława
2023-02-08 17:39:42

Punkt Zero
W siatki się wpisać..... ? A możesz to przybliżyć?

Grażyna
2023-02-08 11:42:01

Wiesiu,
Obejrzałam film D.Kwietnia, który poleciłaś i bardzo mnie zaintrygowało to co mówił. To pokrywa się z Twoimi spostrzeżeniami. Ja też mam swoją teorię na temat zielonej komety. Intuicja mi podpowiada, że ona jest tym Posłańcem wg. przepowiednia Hopi.
W zeszłym roku myślałam, że to kometa Leonard ale się myliłam bo to rozum dawał mi instrukcje.
Teraz mam pewność bo przestałam wyliczać i jestem tylko obserwatorem.
Myślę, że Hopi przekazali nam prawdę.
To co nadejdzie po Posłańcu, będzie nagłym wydarzeniem astronomicznym. Nikt nie zna dnia ani godziny...słowa Jezusa. D. Kwiecień mówi o 2030r. a ja myślę, że to się wydarzy wcześniej.
Czujemy jak czas galopuje, jak wszystko się zmienia na naszych oczach. Te zmiany dotykają mocno Dzieci Światła i one bardzo cierpią. Wiele z nich schodzi na przeciwny biegun, tracą połączenie ze Światłem...nie wytrzymują tej presji. Nie mają kontaktu z własną Duszą i to może spowodować przyśpieszenie tego co się ma wydarzyć. Myślę też, że ten proces jest po części sterowany przez Siły Wyższe. Dzieci Światła są cenne i nie można pozwolić na ich stracenie.
Jeszcze te wrota...pisałaś o nich ...i to ciepło, które tam się wyczuwa...coś ewidentnie się zbliża.
Myślę, że nasz czas się niedługo wypełni.
Takie są i moje przemyślenia lecz wszystko jest w rękach Boga.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Strony: < 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, >
Emaile Archiwalne