REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Marlena
2021-10-01 19:36:55

Wiesławo, i za tę wiedzę, serce, wszystko co dla nas robisz, serdecznie dziękuję.

Wiesława
2021-10-01 19:18:25

Nie proście mnie tutaj o osobiste kontakty, skończyłam z osobistym prowadzeniem ludzi po swoich ścieżkach, piszę do wszystkich, każdy, kto chce może z tej wiedzy skorzystać, nie jest tajna, nie jest płatna.... pisana dostępnym językiem.... dzielę się też swoimi doświadczeniami... ale jak sami widzicie, moja wiedza przez wielu została niedoceniona a nawet opluta a ja jestem znienawidzona przez ludzi. Spędziłam w swoim życiu dużo czasu na jednostki, nawet lata... i do jakiego doszłam wniosku - kto na ta wiedzę nie gotowy, szkoda mojego czasu... i tak zrobi swoje, co jest milsze jego sercu.... do duchowości trzeba wewnętrznie dorosnąć a nie tylko czytać cudze mądrości.

md
2021-10-01 12:59:44

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/397444735093792 tak sie pierze mozgi

zbigniew
2021-10-01 12:19:11

https://www.youtube.com/watch?v=CDP2PFI_tN8&ab_channel=Zig...

Adam z ZG
2021-10-01 09:49:39

To musi się skońzyć!!!

https://www.youtube.com/watch?v=kfOewYb-020

Wiesława
2021-09-30 19:33:08

https://www.youtube.com/watch?v=amUA-NkBpeo&ab_channel=Zyg...

Aldona
2021-09-30 02:47:48

Witam,

Dziwne ostatnio mam przeżycia. Ta strona daje mi wielkie wsparcie a nie mam go od nikogo. Chyba się budzę. Proszę o modlitwę i ewentualny kontakt.

Urodziłam się 12 października 1981 r.

Wiesława
2021-09-29 22:44:52

KOLORY ŻYCIA

Człowiek – istota energetyczna, toteż jego najważniejszym źródłem energii jest spektrum kolorów ze światła. To już powinniśmy wiedzieć, że nasze życie na Ziemi jest już w dużym stopniu zależne od wiedzy o długości fali kolorów. Każda długość fali niesie inną częstotliwość z własną unikalną energią, które silnie wpływają na nasz system biochemiczny a tym samym na nasze samopoczucie i zdrowie. Każdy kolor wywołuje inne emocje, wpływa na nasze nastroje i na to jak postrzegamy siebie i otaczający nas świat. Co więcej kolory nie tylko zmieniają światło, w którym inaczej widzisz siebie ale mają również moc zmieniania tego, jak widzą cię inni. Każdy kolor jest spektrum kolorów stworzonym przez światło i jest powiązany z różnymi obszarami ciała, i każdy z nich ma na nas inny duchowy, emocjonalny i fizyczny wpływ.

Uświadomienie sobie w jaki sposób każdy z nich wpływa na nas, daje nam siłę do dokonywania świadomych zmian w różnych obszarach własnego życia. Kiedy świadomie wybieramy kolory tworzymy świadomą formę danej energii… ważne jest nie tylko w jakie kolory odzieży się ubieramy, stroimy własne mieszkania, otoczenie… ważne są kolory żywności, które w ten sposób, poprzez swój kolor, oznajmiają nam o swojej energii. Dobierając odpowiednio składniki pożywienia stabilizujemy 7 głównych czakr w ciele. Nie będę o tym pisać, to bardzo obszerny temat, dokładne studia zajmują nawet kilka lat (wiedza o czakrach i ludzkiej energetyce) ale ta wiedza jest naszym potężnym zabezpieczeniem w życiu i każdy powinien ją znać. Czakry są najlepszymi lekarzami i potrafią stworzyć w nas najlepsze lekarstwa… szczególnie odgrywają dużą rolę w dzisiejszym pokręconym świecie pełnym zakłamania i sztucznej inteligencji.

Aby to wszystko wprowadzić w życie musimy zapoznać się z nauką o czakrach i o ich kolorach…. i czas już nie powtarzać bzdur, że czakry to demoniczna struktura, to jest dopiero doskonały manewr ciemnych sił, zamknąć aktywność naszych czakr, zakłócić naszą osobistą energetykę do tego stopnia, że człowiek nie potrafi prawidłowo funkcjonować na żadnym swoim polu. Nie będę tutaj pisać o znaczeniu 7 kolorów czakr- głównych kolorów życia, które następnie wytwarzają niezliczoną gamę innych kolorów (innych fal energii, które wpływają na nas i nasze życie, nasze środowisko), dużo się już opisałam się na ten temat, można to znaleźć na mojej stronie – RosofS, w moich książkach, można łatwo znaleźć na internecie i w innych źródłach, nawet naukowych. Wnikliwe studia na ten temat mogą zabrać nawet wiele lat, nie da się tej wiedzy szybko przyswoić na jednym niedzielnym kursie czy nawet kilkumiesięcznym…. a tym bardziej uczynić nasze życie całkiem odmienione w jeden tydzień. Ale można uczynić go w marę szybko za pomocą tej wiedzy stabilniejsze i silniejsze, poprzez wprowadzanie w nasze życie kolorów życia, w ten sposób wzmacniamy nasze energetyczne struktury. Nie bójmy się używać mocnych, jak ja to mówię – energetycznych kolorów, często zwanych wyzywających, czy to w naszych ubraniach czy mieszkaniach... poczujmy tylko z którymi mocniej rezonujemy i jak je należy łączyć aby ich energie równoważyć. Porzućmy te czarno-szare ubrania, jeśli już je ubieramy stosujmy energetyczne dodatki: czapki, szaliki, rękawiczki, biżuterię, torebki, etc. Uczyńcie, niech nasza ulica stanie się kolorowa niezależnie od pory roku… a szczególnie w tym sezonie jesienno- zimowym okraszonym inwazją tajemniczych wirusów… wszelkiej maści. Na nie też działają szkodliwie nasze kolory życia. O tym wie nauka …. i czas abyśmy i my tą sztukę uzdrawiania wprowadzili w życie.

Bierzmy przykład z naszych przodków, ich dusze przemawiały na zewnątrz kolorami na tysiące sposobów, w ubraniu, w mieszkaniach, ich świat był kolorowy. A tych szarych ludzi po prostu przytul do siebie, choćby nawet przez wizualizację, daj ich odcieniowi szarości więcej energii, w tym przypadku różowej, niech ją poczują na sobie. Czarno-szary świat wywołuje płaskie uczucia, nudę, depresję, tą wiedzę posiadają specjaliści od kolorów… bo taki jest świat wewnętrzny człowieka jaka jest jego szata zewnętrzna, to nasz kolor szaty przekazuje światu informację – kim jesteś i co się dzieje w twoim energetycznym systemie.

Kolory związane są z układem limbicznym, jeśli nie dostarczymy naszemu układowi nerwowemu odpowiedniej wibracji koloru, zostanie zaburzony a nawet mocno zablokowany, pierwsze objawi się złe samopoczucie a następnie choroba.

Pierwsze co musimy przejrzeć, to nasza szafa, która może być już kluczem dla naszych mózgów, nasze szaty wpływają na nasz stan fizyczny i duchowy…. dodatkowo należy wiedzieć – musimy dbać o czystość tkanin aby te były organiczne…. podobnie jak nasze pożywienie – musi być kolorowe i organiczne. To że kolor jest kluczem dla naszej duszy przekazywał nam już Leonardo da Vinci ( i nie tylko on). Nasze kolory to nasza mechanika kwantowa, ekspansja wszechświata, sygnały bioelektryczne naszych nerwów i mięśni, to także nasze pole aury i idąc jeszcze dalej, naszego Merkaba. To wszystko jest cichy uniwersalny język światła, komunikacja bez słów. Ten język żyje w nas, w naszych duchowych cząsteczkach, reprezentuje naszą świadomość… i trzeba być potężnym mistrzem światła, aby umieć zagrać na wszystkich jego barwach, umieć je doskonale połączyć w swojej duszy i na ziemskim planie. Być mistrzem tęczy nie jest łatwo, to osiągają tylko najwięksi mistrzowie. Nasza aura to nasza tożsamość a zarazem siła życiowa… a ty dostrój własne nadajniki aby otrzymać własną konkretną rzeczywistość. Pracując z kolorami od razu zauważysz, z którymi jest ci raźniej a z którymi twoja dusza robi się ciężka… z wieloma będzie miała duże problemy, będzie ich unikać… znaczy to z tą wibracją związane są jej traumy, osobiste problemy, ale to nie znaczy, że dusza ma się bać rozwiązania tych problemów na same ich wspomnienie, musi je przerobić, przejść i rozwiązać, inaczej ciągle będą się one pojawiać w jej życiu. Poprzez medytacje szukaj – dlaczego ten kolor aż tak źle działa na ciebie? Tam jest schowana twoja trauma, którą należy usunąć. Nie wolno przed tą pracą uciekać, to nic nie da. To odcisk duszy i należy do wyleczyć.

Innym językiem energii jest dźwięk. Wysokie tony sprawiają, że kolor staje się jaśniejszy, niskie tony pogłębiają kolory. Kiedy czujemy się słabsi, pogłębiamy kolory. To nam pokazuje natura, jesienią kolory życia są bardziej intensywne, czerwono-pomaranczowo- żółte… taka bywa nasza żywność zbierana w ogrodach i takie powinny być ubrania, dekoracje mieszkań. Ubywa słonecznego światła, nasze energetyczne systemy musimy wzmocnić przed zimą.

Na dzisiejszy czas powinniśmy już wiedzieć- kolor to zamrożone światło, które jest kamieniem węgielnym w naszym przyszłym kwantowym świecie, nasz nowy model rzeczywistości wybudowany między naszą fizjologią i duchowością człowieka. To nasze ciała są biologicznymi receptorami światła, które powstrzymują albo rozwijają nasze życie, w ten sposób przeistaczamy w coś więcej intensywność swoich fotonów, określamy swój nowy obszar życia i własne rozmiary.

A my musimy tą lekcję dobrze zrozumieć, znaleźć to wszystko, co nam do życia jest potrzebne, aby obecne i przyszłe życie było lepsze. W energetycznym świecie walczy energetyczną bronią, czyli podnośmy swoje częstotliwości światła na wszystkich frontach.

Wiesława
2021-09-29 19:50:46

Zanim zacznie się wielki sąd zaczynamy przerabiać segregację... to będzie bolesny czas dla nas, kiedy zabronią nam więcej rzeczy, w tym wstępu do sklepów po żywność... więc póki co a w dodatku sezon sprzyja, szykujcie się na ten okres. Wkładajcie wszystko co się da w słoje, każde warzywo nadaje się na kiszonki, wszystkie nadwyżki z ogrodu pakujcie w słoiki, suszcie jabłka, gruszki, grzyby, żurawiny, zioła, etc... To nie jest jeszcze koniec tej zabawy, nasi "panowie" dopiero się rozkręcają. Ale my idziemy naprzód... aż do zwycięstwa... bo ono przyjdzie... niemniej ta zima będzie jeszcze ciężka. Dobra wiadomość - oni też słabną i to z dnia na dzień.
https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/190398...

Bozena
2021-09-29 15:36:40

Dzisiaj jest Swieto Michala Archaniola.

Pola
2021-09-29 15:13:09

R Kelly zostal winny handlu ludźmi i przestępstw seksulanych. Natomiast Tom Hanks zapadł się pod ziemie, ciekawe co z nim się dzieję. Już ponad rok, nie ma żadnej aktywności z jego strony…

Renata
2021-09-28 21:27:15

PANI WIESIU SKĄD PANI WIE CO DUSZA
ROBI PO ŚMIERCI? TEGO NIKT NIEWIE A CZYTAM ZE PIJAKI
TU ZOSTAJA A TAKI WLASNIE PRZYJACIEL ZMARL MI
CO Z NIM MOZE BYC?

Wiesława
2021-09-27 22:46:08

https://www.youtube.com/watch?v=PTNUT9atgvU&ab_channel=Zyg...

Jakub
2021-09-26 21:35:50

Pani Wiesławo

Widzę od dwóch lat każdego dnia liczby min. 11:11 oraz 44. Nie ma dnia, aby one nie wyświetlały się na zegarku, paragonie w samochodzie itd. Człowiek się modli, prosi, wycisza i nie potrafi zrozumieć ich sensu, przekazu. Jest to bardzo piękne i wiem, że należy być cierpliwym, ale czy może Pani w jakimś stopniu nakreślić o co chodzi, co można zrobić. Czy jest się prowadzonym ? Jak to zrozumieć. Medytacja i prośby o odpowiedz były kierowane wielokrotnie do swojego wnętrza, ale nadal nic.

Bozena
2021-09-26 20:59:57

Wulkan La Palma niszczy Wyspy Kanaryjskie.

zbigniew
2021-09-26 17:19:33

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/09/25/nunzia-a...

https://www.youtube.com/watch?v=vam9DdKD9Eg&ab_channel=Zyg...

https://www.bitchute.com/video/y3zIA9XKi6Ly/

Adam z ZG
2021-09-26 10:50:17

Największy w dziejach tej planety kilkunastotysięczny chór śpiewa starosłowiański hymn „Ligo”

https://www.youtube.com/watch?v=MXXwX3IPIhI&t=3s

Pięknego dnia

Wiesława
2021-09-25 23:01:35

I też uważam, że nie należy wiwatować... bo głosy w Ameryce zostaną dobrze policzone i nowa władza z resztą zrobi porządek, jak to mówi HK.... ani to, że winni zostaną natychmiast osądzeni... ani to, że moc jest w nas w naszym już użytkowaniu, jak by tak było bylibyśmy wolni... nadal budujemy w sobie tą moc, pod warunkiem, że podążymy we właściwym i jednym kierunku.... musimy zjednoczyć naszą świadomość a do tego potrzebna jest odpowiednia liczba ludzi.... jeśli przekroczymy pewne granice, może się nam to nie udać.

Mam jednak tą wiarę, że do tego nie dojdzie.... ale nie jedno się jeszcze wydarzy i musimy być tego świadomi i na to przygotowani. Ukrywanie prawdy nic tu nie da.


https://www.youtube.com/watch?v=0ZBRI2Vwv6c&ab_channel=Zig...

Wiesława
2021-09-25 20:04:14

FENIX Z POPIOŁÓW

W każdym człowieku
zrozumienie jest jego miarą
-miarą jego prawdy
i wybiera własną ścieżkę
od której zależy
jakie będą jego dalsze losy...

każdy z nas ma swoje
duchowe królestwo
i może być w nim szczęśliwy
- ale musi stać na własnych nogach
i rozwiązywać własne trudności
- stać się silnym i odważnym
człowiekiem!

Kiedy tego nie uczynisz
zmaleje twój człowiek
zgaśnie jego lampa
i będzie bezsilny
i będzie miał drogę w ciemności...

będzie się miotał wśród swoich cieni
- ale ty naucz się kontrolować swoje myśli
rozpuść swój strach, bezsilność
buduj odwagę
nie dopuść do głosu ignorancji...

i ja byłam na twojej pozycji
zmagałam się z moją naturą
niszczącą moje światło
ale wywalczyłam sobie większą miarę
i zaczęłam działać
- jak przewodnik światła...

chociaż cena tej miary była wielka
i była to długa ścieżka
aby przejść z ciemności do światła
-to jednak warto było ją ponieść
aby zrozumieć
- jakim człowiek jest olbrzymem
i w jakiej głębi pływa...

warto było opuścić te płycizny
i znaleźć ten złoty klucz
do wielkich tajemnic życia
i prawdziwego przeznaczenia
człowieka!

I twoim zadaniem jest
znaleźć tą siłę i odwagę
... i tą wieczna Prawdę
zagrzebaną w tobie
która ci otworzy wielką bramę...

bez spustoszenia i ognia
tylko przez przebudowę siebie
już jako nowego człowieka
odrodzonego niczym
fenix z popiołów...

odnajdź się w tej roli
i wsiadaj do nowego pociągu
twoja stacja docelowa
-Uniwersalna Jaźń!

I niech nic i nikt
nie zatrzyma cię w tej drodze!

Bozena
2021-09-25 19:06:24

Wiesiu,dziekuje bardzo za link o upadku kabaly,moze jeszcze sa ludzie ktorzy potrzbuja te informacje o "geniuszu" jakim jest pan bill,jakim jest pseudo zbawicielem swiata,mimo ze mam swiadomosc o jego zbrodniach przeciwko ludzkosci,to te filmy potrzasnely mna dobrze,pozdrawiam cieplo kochani

Wiesława
2021-09-25 18:40:05

„CENA PRZEBUDZENIA"
*Będziesz czuł ból.
* Będziesz wątpić w siebie tysiąc razy.
* Powiedzą Ci, że zwariowałeś.
* Stracisz przyjaciół.
* Twoja rodzina Cię nie zrozumie.
* Ludzie będą Cię nienawidzić bez powodu.
* Wyrobisz sobie dziwne nawyki.
* Będziesz walczyć ze swoimi potworami (strach, ego i ignorancja i niewiedza).
* Nie będzie Cię obchodziło, co ludzie o Tobie myślą.
* Będziesz czuł, że nie pasujesz do tego świata.
* Staniesz się strasznie wybredny.
* I stopniowo staniesz się samotny.
"Ale to wszystko będzie tego warte.... Nikt nie jest oświecony poprzez fantazjowanie o figurach światła, ale poprzez stawanie się
świadomością w ciemności, która nas otacza i ciemności, która w nas mieszka.
Prawdziwe przebudzenie duchowe nie jest pieszczotą ale raczej kubłem zimnej wody.
Dla Twojego dobra nie będzie pieścić Twojej jaźni z podszeptami, fantazjami lub tęsknotami. Potrzebujesz silnego wstrząsu, aby naprawdę przyswoić sobie o co w życiu chodzi.”
Prawdziwe DUCHOWE OBJAWIENIE jest procesem niszczenia. Jest to rozpad wszystkiego, czym NIE JESTEŚ.
~ Gerard Lambert via Todos Somos Uno

Wiesława
2021-09-25 18:23:29

https://www.youtube.com/watch?v=fg_ETszhHyU&ab_channel=Ewa...

zbigniew
2021-09-25 11:38:08

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/09/ostateczny-...

Enigma
2021-09-25 11:03:49

https://www.facebook.com/andrzej.lach.5473/videos/17476560...

GLOBALIZM
,,Nowy porządek świata" Dr Pierre Hillard zwraca się bezpośrednio do Polaków!

Wiesława
2021-09-25 10:19:16

https://odysee.com/@HannaKazahari:7/burza24092021:a?fbclid...

Wiesława
2021-09-25 02:27:21

https://www.cosmicnews.org/2021/08/25/the-sequel-to-the-fa...

Wiesława
2021-09-25 00:26:54

WNIEBOWSTĄPIENIE

... człowiek wraca tam
- skąd przyszedł!
Znaczy, jego ciało zostało uwielbione
i ukoronowane w potrójną koronę....

a pierwszym, który nam to pokazał
był Jezus Chrystus
który wyszedł z tej Ziemi w swoim ciele
- jako pionier...

a ty człowieku jesteś jego córką/synem
i dzisiaj i twoje życie osiąga
ten kulminacyjny punkt
- obecność Boga!

Jesteś Jego arką
i zaufaj Bogu i Jego Planom
- i nie obiecywał ci
że będzie łatwo...

Jego Dzieło Wniebowstąpienia
zostanie wykonane
co do ostatniego ziarna piasku
i ty wejdziesz do Królestwa Niebieskiego
- musisz tylko zaufać...

kiedy tylko spojrzysz na ziemską ideologię
- jesteś skończony
bo żadna twoja ideologia
nie dorównuje mądrości Boga....

Wiesława
2021-09-24 22:56:19

Sem........
Daruj sobie to swoje pisanie , wyrzucam już bez czytania....

Wiesława
2021-09-24 22:41:19

Dlatego już kasuję twoje wpisy...
ale jak widać ty trollem nie jesteś ale nie odpuszczasz.... za wszelką cenę chcesz mnie wciągnąć w swoje gierki...
i skoro się pytasz, czy ja się dobrze czuję... bo nie chcę z tobą dyskutować,
to wprzódy zapytaj się siebie.... kto zdrowy na rozumie szuka pomocy u takich ludzi?

Semenretainer
2021-09-24 22:23:28

I jeżeli Pani się nie przejmuje moja opinią nie musi pani tego mówić. I trollem nie jestem

Strony: < 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, >
Emaile Archiwalne