REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Anna W
2021-09-22 22:38:26

Moolamantra
https://youtu.be/JRtnhnLqE8I

Asa To Ma - Ancient Chants
https://youtu.be/y0wVrqt0euc

Wiesława
2021-09-22 20:00:43

Punkt Zero,
wszystko z lewej strony idzie z podświadomości... czyli logika ciągle bierze ster w twoje ręce.... pisałam na ten temat długie wywody.... i jak widać, ludzie i tak gdybają po swojemu...

Bozena
2021-09-22 18:29:33

W Melbourne wczoraj bylo trzesienie ziemi w skali 6,trzymajcie sie kochani.

Punkt Zero
2021-09-22 17:08:48

#Teresa
Jeśli to szum lekko piszczący to ja też tam mam jak wchodzę w medytację, do tego mam dość silny ból w okolicy ucha lewego. Początkowo węszyłem spisek, ale to początek łączenia się z czymś w rodzaju krystalicznej siatki, oceniam że jesteś na bardzo dobrej drodze która jak sądzę wiedzie do warstw DNA i co za tym idzie tajemnic tzw. Akaszy. Ja po drodze straciłem prawie wzrok w lewym oku, ale powrócił, na 2 tygodnie nie mogłem ruszać szyją bo mi się coś tam chyba zainstalowało jak sądzę (w sensie kryształ chyba), teraz też jest OK i czuje ciepło w tym miejscu podczas głębszego medytowania.
Ostatnio jak wstałem rano to odczuwałem ludzi w swoim pobliżu, było to dziwne i takie.. jakby ... taki brak prywatności totalny jakby. Jeśli ja tak potrafię to pomyśl co może ktoś bardziej rozwinięty w tę stronę. Ludzie rzadko patrzą sobie w oczy, ja lubie patrzeć innym w oczy i widzę nie tylko tęczówkę ale mam takie jakby "szyt" w głowie i dostrzegam kolory, czerwienie, fiolety i takie tam. Psychiatryk generalnie, ale dobrze mi z tym Pozdrowionka

tomasz
2021-09-22 07:54:44

Jak jest to taki pisk wysokiej czestotiwosci to jest to fala nosna jakiegos systemu cywilizacji pozaziemskieji ktora cie chce przeprogramowac,pisze to bo to przechodzilem ,i na biezaco dostawalem informacje co sie ze mna dzieje

Teresa
2021-09-22 01:51:10

Witajcie! Czy ktos z Was wie, co znaczy jeden dlugi ton slyszalny w glowie ?

Bozena
2021-09-21 04:46:39

Project Veritashttps://youtu.be/obdI7tgKLtA

Wojtek
2021-09-20 20:12:16

Kochani,
Czy Genesis sunfire prowadzi jakiś kanał na Youtube lub czy moze ms ktoś link do strony albo kontakt do niego ?

Wiesława
2021-09-20 18:41:44

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/234167...

Wiesława
2021-09-20 18:02:59

https://www.youtube.com/watch?v=aVB3pdrx3Cc&ab_channel=Zig...

Daniel
2021-09-20 17:56:59

Nikt z moich znajomych nie umarł na Covid - przynajmniej nic o tym nie wiem, ale za to kilku znajomych po szczepieniu zaczęło podupadać na zdrowiu i to poważnie. Mam w rodzinie też takich którzy się zaszczepili (np. teściowa, teść) i jej nic nie jest ale za to bardzo usilnie namawia mnie i żonę do zaszczepienia się przy czym zdecydowanie odpowiadamy - nie. Mam wielu znajomych którzy nie chcą się szczepić ale też i takiego bliskiego znajomego który bardzo mnie namawia w smsach do zaszczepienia i wręcz jest napastliwy - nie poznaję go. Możecie się ze mnie śmiać ale ja uważam że ta szczepionka to jest przedsmak i zapowiedź oznakowania ludzkości jak bydła - dosłownie Znamię Bestii z Apokalipsy św.Jana. Najpierw szczepionka, a po chwili CHIP podskórny.

Wiesława
2021-09-20 17:44:27

UUU, Nell nas straszy....
https://www.youtube.com/watch?v=u1uC9EUWgpY&ab_channel=Nel...
bo ilu jest takich, którzy jej nie uwierzą.... mają swoją życiową bajkę o dobrych krasnoludkach, którzy zbawiają świat....

Luxi
2021-09-20 15:59:12

Danielu, jak rozumiem są w twoim najbliższym otoczeniu ludzie, którzy przyjęli bądź nie ten złoty strzał. Opowiedz, ilu twoich znajomych niezaszczepionych umarło na tę 'chorobę'?

zbigniew
2021-09-20 11:30:38

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/09/pilne-zawia...

Bubi
2021-09-20 05:10:20

Ja również przez dwie ostatnie noce nieźle się turbowałem z przeróżnymi osobnikami. Zawsze widzę które noce nie są dla mnie łatwe, mój ametyst na szyi daje mi o tym bardzo szybko znać. Przed chwilą wstałem, ale przez całą noc toczył się długi ciąg snów, które wepchaly mi w głowę masę informacji. Przez połowę tego całego filmu czegoś szukałem, byli obok mnie ludzie którzy mi w tym pomagali. Przemierzałem starówkę, stodołę, prywatne posesję, żwirownie, pod osłona nocy skakałem przez mury i płoty. Pytałem starszych ludzi(lekarzy?), którzy chcieli mi pomóc jednak tak jakby łapała ich już demencja starcza, zaczynali majaczyć i zasypiali na moich oczach, tak jakby wszystko było na przekór... a co najgorsze czułem przy tym wszystkim dość dużą presję czasu. Dużo tego było i na ten moment nadal nie mam pojęcia czego szukałem... wszystkiego nie pamiętam, jednak chyba dotarłem do tego, ponieważ pod sam koniec snu, razem z moimi pomocnikami uciekaliśmy ile się dało tą samą drogą. Z tego co pamiętam dochodziło do bardzo dynamicznego podziału między nami, najpierw jeden z nas został z tyłu abyśmy my mogli biec, gdy ten nas dogonił to drugi pobiegł w drugim kierunku aby odwrócić uwagę i ledwo się odwróciłem, a na sam koniec tego snu wpadliśmy na jakieś "pole minowe" gdzie zaatakował nas jakiś 2x większy od nas wielkolud z czymś na podobe bicza. Gdy obroniłem jego atak wymierzony w mojego pomocnika i sam go zaatakowałem obudzil mnie budzik. Wszystko się skończyło... nadal bez większych szczegółów, choć tyle mi na ten moment chyba starczy... dość duża dawka emocji

Wiesława
2021-09-20 01:08:46

facebook.com/100009818836476/videos/558836148729890

Enigma
2021-09-19 21:58:02

Mnie obudził w środku nocy cichy głos kobiety, właśnie w nocy z 18 na 19, drugi raz mi się cos takiego zdarzyło. Nie wiem co powiedział ten głos ale mnie obudził.

Wiesława
2021-09-19 21:26:48

Daniel
zrobisz co chcesz... co twój rozum ci podpowiada, na necie masz wystarczająco dużo materiałów na ten temat, a ty teraz pokaż - ile jest w tobie mądrości, pokaż jakie nauki wyniosłeś z tego życia?

Wiesława
2021-09-19 21:22:46

W tej chwili na Ziemi toczy się walka światła z ciemnością… i tylko ślepi tego nie zauważają… i sami jeszcze w większe sidła wpadają. Następuje aktywacja ludzkiego DNA. Człowiek budzi się do duchowej Jaźni…. czyli otrzymujemy moc z naszego przekształcenia poza granice 3D. To jest zdolność fizyki kwantowej. Ale ludzie mają swój wybór i czy ktoś pójdzie za Prawdą boskimi kanałami… czy za sztuczną inteligencją panów tego świata to jego wybór. Bóg nie narzuca nikomu swojej woli, nie przymusza, nie kontroluje, nie narzuca kar pieniężnych i więzienia. To jest już niewola…. Osoby zanurzone w boskiej energii zwiększają częstotliwość światła na drodze pokojowej, nikogo do niczego nie przymuszając, budują Złoty Wiek i próbują obalić ucisk, chcą uczynić wszystkich ludzi wolnymi.

W tym czasie intensywnie budzi się żeńska energia, obserwuję to nawet w pokojowych manifestacjach w Vancouver, te protesty prowadzone są głównie przez kobiety, to one tu dominują… walczą o swoje dzieci, rodziny, stanowiska pracy, nie chcą rządowych zasiłków, przekształcają ten świat w lepsze jutro. One podejmują bardzo ważne decyzje i próbują uwolnić rodziny od wywołanych przez system traum, otworzyć drzwi do autentycznego ja.

Osobiście znajduję ludzi, przeważnie są to kobiety, które budzą bardzo intensywnie swoje wyższe duchowe pola i to na bardzo duchowym poziomie, są w głębokiej transformacji… która wcale nie jest taka łatwa i przyjemna, ale tak wygląda przemiana węgla w krzem, to potężna i bolesna alchemia… mimo wszystkiego pracują i dbają o własne rodziny. To są osoby, które budzą się ze swojego głębokiego snu i nic już ich nie zatrzyma na tej drodze, bez względu na to ile im śmieci i brudu spadnie na głowę, jakie im fundują inni, ciągle śpiący albo kolaborujący z ciemnymi siłami aby je zatrzymać w tej drodze. Ale ich nie zatrzymacie… bez względu na ciężar waszych brudów jakie im zrzucacie na głowy. To jest już przeszłość, chociaż jeszcze nie jedna kłoda upadnie pod ich nogi. Ten czarny wirus przeszłości traci swoją moc, dlatego tak wściekle kąsa… chociaż jeszcze nie jeden raz wprowadzi nas w chaos wymagający naprawienia wielu rzeczy, wyrwania nas z iluzji i kontroli naszych prześladowców. Ci co na nowo wpadli w ich sidła, ponownie stali się ich ofiarami… ci drudzy, co okazali się mądrzy i roztropni pójdą w Złoty Wiek.

I nie wierzcie, że wam pomogą w tej operacji statki kosmiczne ze sztuczną inteligencją a Jezus przybędzie na ich czele...to trzeba być dopiero mocno śpiącym i naiwnym… takie myślenie nie wyjdzie ci na dobre człowieku. Ale ciemność liczy na twoją naiwność i ciemność to wie, jak widać nie kontroluje nieba tylko ciebie człowieku i to na ciebie próbuje nałożyć swój przymus, ale ludzka głupota jest wielka i na nowo wabi i wzmacnia ciemne siły ze śmiertelnej głębiny…. A ta atakuje dusze, które więcej rozumieją i są w stanie wyprowadzić ten świat w wymiar 5D…. tam, gdzie łapy ciemności nie mają już żadnej władzy. I czym bardziej to opóźniają tym jest większa boleść całej Ziemi.

Nasze boskie dziedzictwo jest w nas, w nas są boskie świetliste kody i nasi wyrachowani myśliwi mogą się nie trudzić w pakowaniu nas w nowe kontrolowane wymiary chaosu…. Właśnie się kończy dla was wasz sezon łowiecki… osobisty Chrystus w Nas dorasta, osiąga swoją dojrzałość… ale pozwala ci jeszcze zły człowieku na twoje polowania… cierpliwie czeka aż wszystkie Jego dzieci dorosną… ale ty zły człowieku masz jeszcze czas na opamiętanie, bo kiedy Chrystus zmartwychwstanie w Jego dzieciach, przyjdzie czas na Wielki Sąd. I będzie płacz i zgrzytanie zębami.

I cieszy mnie bardzo kiedy widzę, że nasza kanadyjska policja, zdjęła maski z buzi i wyszła na ulice pilnować porządku na pokojowych manifestacjach przed burzycielami pokoju… dosyć już polowania na ludzi, którzy walczą o wolność i lepsze jutro.

Daniel
2021-09-19 20:44:26

Mam pytanie do antyszczepionkowców - w sumie sam nie zaszczepiłem się na Covid - ale zatwardziali antyszczepionkowcy po prostu umierają na tego wirusa, młodzi ludzie. Co z tym fantem zrobić - zaszczepić się dla świętego spokoju i nie ryzykować życiem czy nie szczepić się i liczyć na szczęście że "Może mi się nic nie stanie". Wiem że temat był już o tym wałkowany ale jednoznacznej odpowiedzi nikt nie udzielił.

Grażyna
2021-09-19 19:08:46

Witam serdecznie
Wasze wpisy i mnie zmobilizowały do napisania kilku słów.
Ja także dzisiaj miałam spotkanie ze swoimi wrogami. Wiem, że są bezsilne wobec nas ale swoim sprytem chcą mataczyć i pociągnąć za sobą.
Ja w ostatnim okresie prowadzę walkę także w realu. Rzucane są na mnie i moich najbliższych takie kłody pod nogi, że trudno to opisać. Więc walczę, aż do bólu serca i wzywam pomoc Anielską bo sama bym nie dała rady.
I to się wiąże z równonocą, tak jak pisze Wiesia.
Czuję wielki ciężar i niepokuj bo właśnie razem z rówonocą nadejdzie data mojego urodzenia.
Poza małymi chwilami wytchnienia nie wiem czego mam się spodziewać w następnej godzinie.
To, że mamy opiekunów jest pewne bo byśmy tego wszystkiego nie wytrzymali
Otrzymałam prezent trzy tygodnie temu.
Spadł mi pod nogi biały, poraniony gołąbek. Jest w moim mieszkaniu i już ma się dobrze. Miał wyrwany ogon i pióra z grzbietu. Już mu odrastają. Po równonocy zwrócę mu wolność. Ja myślę, że to nie jest przypadek.
Tak jak pisze Wiesia...trzymajcie się kochani.
Bardzo Wam dziękuję,że jesteście.

Serdecznie pozdrawiam

Wojtek.
2021-09-19 17:12:57

Hmm.. dziś w nocy ( z 18.09 na 19.09 ) ok 1.30 były dziwne rzeczy mianowicie Kinga Kasi (15 lat )przebudziła się i zobaczyła jak butelka wody sama się przesunęła. Co oczywiście wystraszyło ją do tego stopnia że sam się przebudziłem jak spanikowana pobiegła do babci. To było dziwne. Bardzo dziwne. A dziś rano że jej się coś przewidziało co mnie jeszcze bardziej zdziwiło. I wogole dziś na dodatek naszego psa zaatakował inny pies agresywny mastif.

zbigniew
2021-09-19 13:48:13

POWRÓT DO JEDWABNEGO [2021] PL
https://www.youtube.com/watch?v=BPf1NRyZxb8&t=4s&ab_channe...

Bogus
2021-09-18 22:35:42

Mnie ścigało czterech gości ,mieli dziwną broń w ręku ,ale kiedy ja skierowałem w nich dłoń trafiałem każdego (nie wiem skąd się to wzięło),byli bardzo zaskoczeni ,a po trafieniu jakby rozbłyśli.

Bozena
2021-09-18 20:24:53

W imie Jezusa Chrystusa.

Wiesława
2021-09-18 20:16:48

Uważajcie na siebie, piekło jest wściekłe... zbliża się równonoc, która jest obecnie bardzo ważna...
dzisiaj w nocy zostałam mocno zaatakowana, dawno mi się to nie zdarzyło... nie tylko ja, także mój opiekun, wprzódy on został wplątany w walkę a inny napastnik uderzył we mnie, był niezwykle gwałtowny, to był jeden z bardziej gwałtownych ataków jakie miałam, próbował mi skręcić kark, miał w ręku coś podobnego do agrafki i ten przedmiot próbował mi wbić w kark. W międzyczasie mój opiekun się wyzwolił i przyszedł mi z pomocą.... to nie był koniec, z boku czaił się drugi osobnik...
ale powiedziałam stanowczo - ani się waż, natychmiast stąd uciekaj.... rozpłynął się jak we mgle.

Wiesława
2021-09-18 19:34:18

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=iC-ZpVN3rQM&ab_channel=P.D...

Radek
2021-09-18 06:22:32

Finalistka Miss Polonia głosi Słowo Boże! [Na Werandzie Podcast #13]
https://www.youtube.com/watch?v=K_EjNCCERvk

Wiesława
2021-09-17 19:33:11

KAWAŁKI... TO TY
JAKO DOSKONAŁOŚĆ

Twoja dusza to pomnik chwały
budujący się wieki całe
płonąca w wiecznym ogniu
i wypalona przez ból i łzy...

i to ty możesz ją rozdmuchać
... i wypalić
i budujesz w swoim ciele
wieczne gniazdo
...gniazdo z dziewiczego snu
z którego narodzi się rzadki ptak...

ptak z ozłoconymi piórami
lecz aby nim być
twoje ciało
musi rozlecieć się na kawałki
i zginąć wśród własnych ogni...

musisz zerwać własne kajdany
i wyjść z własnego więzienia
i na nowo powstać z popiołów
niczym dziewiczy Fenix...

Wiesława
2021-09-17 18:12:36

https://www.facebook.com/327653330716658/photos/a.32765525...

Strony: < 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, >
Emaile Archiwalne