REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Adam z ZG
2023-02-02 20:13:57

Jan, zgłoś się do Prof. med. A. Frydrychowskiego...

Cofnij się do mojego wpisu z 31 stycznia i oglądnij 2 części

Adam z ZG
2023-02-02 20:09:48

Tutaj musi PRZYJŚĆ PROKURATOR!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=eisfVdAZhOo&fb...

młody lis
2023-02-02 17:23:36

niestety ale liczby towarzyszą mi od 4 lat każdego dnia. Zaczęło się to dramatem w moim życiu, który ciągle trwa. Muszę pracować i spłacać wiele długów. Nie mogę usiąść i medytować nad postami. Opowiadałem o tych liczbach i diamencikach wielu ludziom od robotnika po proboszcza z mojej parafii. Nikt tego nie doświadcza i wysyłają mnie na badania lekarskie głowy. Czytam każdego dnia posty o liczbach na tej str. i ich poprostu nie rozumiem. przypisuje je do wydarzeń i też nie pasuje. Liczba 2222 jest raz pozytywna raz negatywna. Przeczytałem teraz ostatni artykuł - post Pani i też go nie rozumiem. Myślałem, że jestem głupi, ale kim są Ci co mnie wyłają do lekarza. Proszę mi wierzyć te posty np o liczbach są piękne i dziękujemy Pani za nie, ale są za trudne do zrozumienia. Do nas trzeba prosto mówić nawiązuje do Pani cytatu poniższego

Powiedzialabym pół świata na jedno oko....

jan
2023-02-02 17:13:23

Dzień dobry

Czy może Pani pomóc. Moja mama ma nadczynność przytarczyc men 1. Załamała się i jest nie do życia. Jak mogę jej pomóc oprócz opieki

Wiesława
2023-02-01 22:08:49

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=YOHgS3559lc&ab_channel=Art...

Wiesława
2023-02-01 21:14:15

CORAZ BLIŻEJ ZŁOTEJ SPIRALI

Jest bardzo ciężko… i nie będzie łatwo, aż do końca tej epoki… a kiedy zacznie się ta nowa epoka? Tylko Bóg to wie… bo nie ma takiego naukowca na świecie, który zna tą datę…. przyjdzie z nienacka jak złodziej, jak to Jezus Chrystus mówił. Uczył aby być gotowym na tą chwilę… mieć w swoich lampach wystarczająco oliwy… i czyste swoje koszule, bo bez tego będzie trudno wejść nawet na dziedziniec Pana, a co dopiero uczestniczyć w zabawie.

Coraz szybciej zbliżamy się do Punktu Zerowego (Null Zone), czyli do Centralnego Punktu wszelkiego zjednoczenia. A my wszyscy bez wyjątku nieustannie zmierzamy do tego punktu, dlatego trzeba ludziom, szczególnie młodym uświadomić miejsce, w którym obecnie jesteśmy. Mądrze uświadomić… a nie straszyć, nie wzbudzać do nikogo nienawiści, tylko wyjaśnić te zawiłe tajniki naszego bytu na tej Ziemi.

Obecnie mamy ciągłe zmniejszanie, wchodzimy w coraz głębszą kosmiczną gardziel, toteż wielu ludzi czuje to zaciskanie się pętli na swoich szyjach… i jest to normalne, Wszechświat pokazuje nam miejsce, w którym się obecnie znajdujemy. Ale już wkrótce znajdziemy się w miejscu Punktu 0, ustaną wszystkie akcje… będzie zastój, jak słońca na niebie w chwili przesilenia… i w swojej godzinie zacznie się ponowne rozszerzanie poprzez mnożenie. Z jednego powstanie wiele, z jednego listka płatka róży powstanie cała piękna korona, zacznie wzrastać nasz kwiat życia…. już niczym nie ograniczony.

Z jednego powstanie wiele... to będzie alchemiczny etap mnożenia. W tej samej chwili kiedy znajdziemy się w Epoce Wodnika zwiększymy energetykę, co nam automatycznie mówi, że znajdziemy się blisko Naturalnego Wiecznego Źródła; w tym przypadku:
-Wiecznego Światła Chrystusa.

W tej samej chwili zadziała automatyczna Kryształowa Spirala (Światło Krist/Sofia), które przebudzi kod 12 nitek DNA, i zacznie w nas wzrastać wielki kwiat, energetyczna kryształowa matryca… i będzie to można ujrzeć na własnym ciele, niczym tatuaż… nie zdradzę jeszcze tajemnicy, jak to ujrzycie… ale w chwili kiedy się ta matryca objawi, już będziecie wiedzieć:
– co to jest?! I nie da się tego w żaden sposób zafałszować.

A to wszystko się zadzieje, kiedy w człowieku załączy się Kryształowa Spirala. W człowieku łączą się 2 dwufalowe energie: złota i srebrna, energia męska i żeńska.

Kiedy wejdziemy w Punkt 0, w tym samym czasie dojdzie do bifurkacji czasu… utworzą się 2 linie czasu, 2 bramy, jedne istoty będą się wznosić… ale upadłe istoty nie będą mogły się wznieść do wyższych wymiarów, bo przetrąciły własne skrzydła i nie są zdolne latać…. i nie będą mogły się przyłączyć do Kryształowej Spirali i Kryształowej Kosmicznej Siatki, która obsługuje Życie Wszechświata z pełnymi połączeniami o wyższych wymiarach i z bezpiecznym połączeniem ze Źródłem, kiedy znajdujemy się w Punkcie 0.

Wszystkie zakłócone elementy, które wejdą do tego Punktu 0, nie wrócą do Źródła, zostaną odłączone od czystego ziarna niczym plewy. Zapracuje w tym miejscu taki kosmiczne wiejadło (odkurzacz). Nie na daremno jest powiedziane… „ w jego ręku wiejadło…” a ten Punkt 0 to niczym klepisko na dziedzińcu Świątyni…. i tu zostaną oddzielone wszystkie upadłe formy życia.

Kryształowa Spirala ma natychmiastowy i stały związek z Sercem Stworzenia (Falą Trójcy). W tym miejscu (punkt 0) kończą się wszelkie wpływy dwufali.

Pole Trójcy tworzy wieczny i nieustanny dopływ siły życiowej i przywraca utraconą energię, rozpuści sztuczne struktury i otworzy nasze Ciało Świetliste, i to co Boskie zostanie ponownie wchłonięte przez Kosmiczne Łono… czyli oddane iw ręce Najświętszej Matki.

Wiesława
2023-02-01 20:02:42

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=2FiRmekh1E8&ab_channel=P.D...


... aż trudno uwierzyć, jakie dzieją się rzeczy...

i czas najwyższy aby ludziom uświadomić, że Bóg nie jest oprawcą, tylko deską ratunkową.
Nie jeden raz dawałam ten przyklad - Góra Ukrzyżowania a na niej 3 krzyże
-jeden dla sprawiedliwego
-2-ch dla morderców... i jeden z nich prosi Boga, kaja się przed Nim już w chwili śmierci, żałuje co zrobił, zrozumiał...
-drugi Go przeklina...
i jaki jest tego fiinał?

Tak będzie i teraz...
do ostatniej chwili mamy Boga Miłosiernego...
mówił Jezus - idź i nie grzesz więcej...
ale w ostatniej chwili, kiedy otworzą się drzwi do nieba... i do otcłani... zmiecie nas kosmiczny odkurzacz, każdy według swojej wagi... już nas Set dobrze wyważy na swojej wadze....
ale ty nie czekaj na tą ostatnią chwilę bo możesz ją przegapić... już dzisiaj zrób swoją kąpiel życia i upierz swoją brudną koszulę, przybierz tą czystą... i nikogo się nie lękaj. Bóg zna twoje intencje. Bóg nie jest oszustem. Do ostatniej chwili walcz o siebie.

Grażyna
2023-02-01 18:33:09

Młodzi ludzie zaczynają popełniać samobójstwo.
W moim mieście dziś rano 19l chłopak bez prawa jazdy wsiadł do cudzego samochodu i specjalnie trzasnął w drzewo. Strażak mówił,że nie było co zbierać.
Wczoraj 23l chłopak rzucił się pod pociąg.
Takie wieści przyniosłam robiąc zakupy.
Tak właśnie wygląda nasz świat na chwilę obecną.
Wszystko jest tak jak Wiesia opisała.
Trzymajmy się kochani i nie ustawajmy w modlitwie.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Julia
2023-02-01 12:32:02

Adam z ZG -

No i cóż ?
Zaciskają pętlę coraz ciaśniej...ale z drugiej strony nasz Bóg-Ojciec to dopuszcza, gdyż wciąż daje szansę tym, którzy wciąż nie przebudzili...ani świadomością nawet, a co dopiero Duchowo.

Więc wielki ucisk postępuje w Celu Ciągłego Budzenia....a że przy tym cierpią pozostali, bo sobie zdają już sprawę z tego, co tu się teraz odbywa i do tego cierpią dodatkowo z powodu przebudzenia Duchowego .....jest to tym bardziej Wielki Test dla Takich, czy to wytrzymają i jednak udźwigną swoje cierpienie - psychicznie, fizycznie i emocjonalnie.....

Ale...jeśli to wszystko wytrzymają - bo im w tym pomoże Bezgraniczna wiara i ufność w Boski Plan.....to tak, jak pisze Wiesia - Nagroda będzie Niewyobrażalna wtedy.

Bez Cierpienia - nie ma Zbawienia !

A jeśli Kto wciąż myśli inaczej...tzn., że wciąż głęboko śpi w tej szatańskiej iluzji, która jest tu nam fundowana.....

Życzę Wszystkim Czytelnikom RoS niezachwianej wiary i ufności w Boży Plan - bo " Bądź wola Jego - Ojca Naszego, a nie Tylko Nasza.....jako w Niebie tak i na Ziemi " .

A wszystkim pozostałym życzę jak najszybszej Pobudki w świadomości jak i Przebudzenia Duchowego, a w następnej kolejności Wszystkim Dzieciom Światła przebudzenia Kundalini !!!

Oddajmy swój los Całkowicie w Boże Sprawowanie - prosząc o Siłę w tym, przez co przejść Trzeba....bo Innej Drogi Nie Ma, by Zjednoczyć z Boską Świadomością i Uwolnić wreszcie z tego piekła na Ziemi .....

Ale Wybór należy do Każdego z Osobna, koniec końców - Nadrzędny wybór Woli Ojca, czy tylko wybór swej własnej woli ... ale w Tym Czasie - to Decydujący już Wybór.....

Adam z ZG
2023-02-01 06:28:40

Podobież fiilm poniżej się nie otwiera? Być może ma status prywatny?
Tu powinien się otworzyć: https://www.facebook.com/100063539018657/videos/1650054892...

Adam z ZG
2023-01-31 20:46:06

15 minutowe miasta...
o co chodzi globalom?

https://www.facebook.com/100014881424626/videos/7115277970...

Wiesława
2023-01-31 19:50:04

Czy świat przejrzał na oczy?

Powiedzialabym pół świata na jedno oko....
bo nawet jak rozmawiam i słucham tych, którzy uważają się za przebudzonych... to mi się często włos jeży na głowie....
to, że ktoś nie wziął szczepionki, to nie znaczy, że jest przebudzony, to jest tylko pewien procent wiedzy... a reszta leży ugoren....
nawet ludzie nie wiedzą jak bardzo błądzą.

Bożena, z tego co widać , na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie przenieść żadnej góry...
u prawie wszystkich ludzi widać tą wewnętrzną pustkę...
ale... żeby coś się wypełniło, coś musi sie opróżnić... i w nas jest takie wielkie opróżnianie, zbliżanie się do punktu 0.

Ale kiedy się tam zanurzymy, nie jeden z nas zobaczy swoje skarby...
od kilku dni obserwuję swoje ciało... to co wewnątrz i to co na zewnątrz... wewnątrz wiele bólu i cierpienia... ale i widzę w sobie rzeczy, nawet na własnej skórze... i ze zdumienia przecieram oczy... bo jak kiedyś Jezus Chrystus powiedział:
-zobaczysz rzeczy, których ani oko nie widziało, ani ucho nie slyszało... co dla was zgotował Ojciec Niebieski...
póki co jeszcze zamilczę... ale może przyjdzie czas, o tym napiszę...
i wówczas czlowiek zobaczy, jakim jest cudem natury. Nie ma takiego drugiego we wszechświecie... dlatego taki bój o nas.

Bozena
2023-01-31 17:46:33

Ja na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie przeniesc zadnej gory.
Bardzo mnie przytlacza to co sie obecnie dzieje.
Bardzo.
Nikt tu na tym ziemskim padole nie bedzie wiecznie,jestesmy przelotem ,tak to prawda.
Patrze na ludzi I sie zastanawiam ,kto zdaje sobie z tego sprawe.
Jestesmy ludzmi I mamy swoje uczucia,chyba lepiej ich nie miec,tylko pustke wewnetrzna.
Ale czy wtedy bylabym czlowiekiem?

łukasz sylwester
2023-01-31 17:41:58

Naturopata: Zbadałem szczepionki w laboratorium! Nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem!

https://banbye.com/watch/v_qFXtxzL8NGar

Enigma
2023-01-31 11:02:56

https://fb.watch/ioD_GZsyJG/


Jak media piorą mózgi ludziom!

Adam z ZG
2023-01-31 09:40:16

Prof. med. A. Frydrychowski - Medycyna holistyczna... czyli weź Polaku zdrowie w swoje ręce! cz.I

https://www.youtube.com/watch?v=aGCEc-JyMn8

Grażyna
2023-01-31 07:38:49

Ares,
Świat nie musi wcale taki być. To co sami stworzyliśmy właśnie się zrealizowało. To może być koniec ale niekoniecznie. Świat zewnętrzny to iluzja
stworzona przez człowieka, poprzez manipulację istot nam nieprzyjaznych.
My mamy inny świat, który jest wewnątrz nas.
To ten świat jest prawdziwy...tylko trzeba się na niego otworzyć wewnętrznie.
To jest najpiękniejszy świat jaki człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić. To dlatego, że odszedł zbyt daleko od Źródła. To w nas samych jest ta siła, żeby stworzyć taki świat, jaki chcemy.
To dlatego ta Iskra Boża, która mieszka w nas musi zapłonąć, by wskrzesić ten ogień ku naszej,
dalszej ewolucji. Jesteśmy tu tylko przez chwilę a jak ta chwila będzie przez nas wykorzystana...to zależy od nas.
Człowiek jest w stanie przenosić góry i jest w stanie zmienić ten świat w taki sposób, że to co nastąpi, będzie nowym początkiem świata o wyższych wibracjach energetycznych.

MAJA
2023-01-31 05:29:28

Pani Wiesiu,

Wyrazy współczucia. Bardzo to wszystko przykre. Ile jeszcze takich tragedii wydarzy się w naszych rodzinach?

U mnie wszyscy zahipnotyzowani ustawiają się w kolejce po wszystkie dostępne poczęstunki i wciskają je dzieciom. Nic nie dociera. Chorują, ale przecież wedle ich rozumienia bez specyfików już by dawno umarli.

Jeden zmarł 2 tygodnie po, a przedtem całkowicie zdrowy. Dwóch po ciężkich zawałach, ech...

Czy ten cyrk si? kiedyś skonczy. Informacje wypływają o pfizerach, ale to nic nie daje. Oni dalej robią swoje...

Ares
2023-01-31 00:34:40

Mija niedługo rok, a świat nie przejrzał na oczy. Ludzie pokornie czekają na powrót do czegoś, co nigdy już nie nastąpi. Nie będzie już świata jaki znamy. Nie ma pandemii. To medialna reklama. Bajka dla mas. Zasłona do wprowadzenia zmian. Ma niszczyć odporność i sterylizować. Potem dostaniesz CHIP. Cyfrowa waluta. Gwarantowany dochód podstawowy. Docelowo zostanie garstka ludzi. Pod pełną kontrolą... Jeden kraj, jeden język, jeden rząd. Zero własności prywatnej. Zero dziedziczenia. Zero rodzin. Kontrola umysłu. Sterowanie przez AI. Zakaz upraw i hodowli. Sztuczne jedzenie. Leki i szczepienia. Zero więzi międzyludzkich. Miasta getta. Autonomiczne auta. Niewolnictwo. Narody uśpione. Kolejne kroki w realizacji, a ludzie nie widzą. Czekają. Komentują. Uciekają od tematu. A plan się realizuje. Po drodze jeszcze trochę zamętu i chaosu. Po drodze głód. I kolejne pandemie.
A na koniec będzie, jak zapisano w dokumentach. Jeśli narody się nie obudzą

Wiesława
2023-01-31 00:14:38

U nas w Van. mamy następną ofiarę nagłej śmierci... tym razem w polskiej rodzinie, młody człowiek zięć naszych znajomych, brali ślub latem 21, mają kilkumiesięczne dziecko. Nasze dzieciaki razem się wychowywały.
Wyjechał samochodem na chwilę po jakiś fast food. Zmarł za kierownicą, znaleźli go na kierownicy. Młody, zdrowy chłopak. ... i już go nie ma...

Wiesława
2023-01-30 22:33:46

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=w-zzpEDO574&ab_channel=Art...

Bozena
2023-01-30 19:55:34

Wiesiu,przypomnialo mi sie zdarzenie sprzed wielu lat.
Moja znajoma dostala na swoje urodziny "gwiazdke z nieba".
Ktos zalozyl strone internetowa I sprzedawal certyfikaty o posiadaniu gwiazdy,coz,chetnych ponoc bylo duzo,sporo to kosztowalo.
Tak sie robi kase na ludzkiej naiwnosci.
Mysle ,ze I na te klucze do nieba znajda sie chetni.

Adam z ZG
2023-01-30 13:37:45

Przepraszam, że spamuję...
ale nie ten link chciałem wstawić do "Ohydy spustoszenia"

https://www.cda.pl/video/8803014cd

Adam z ZG
2023-01-30 13:32:24

Boży podpis w kodzie DNA 10-5-6-5

https://www.youtube.com/watch?v=Pfku1TfaUMY

Zostaliśmy stworzeni przez "boga" ze Starego Testamentu?
To dlatego praca nad samym sobą jest taka ciężka i mozolna?!
Ponieważ nasze ciała nie są kompatybilne z wyższą jaźnią - duchem?

"ohyda spustoszenia"

https://www.youtube.com/watch?v=xH0uoRPGWF0

Miłości i Pokoju w Sercach...

Adam z ZG
2023-01-30 08:20:57

Arctic Knight

https://www.facebook.com/100063745832258/videos/5343469421...

Wiesława
2023-01-29 22:17:52

młody lis
widzę, że na necie już sprzedają klucze do nieba 2222 i udzielają instrukcji jak z nich korzystać, musisz tam się zgłościć...

a mnie szczęka opada.....

Bozena
2023-01-29 22:09:00

Enigma,
Teatr to jest w polityce,a to co sie dzieje z ludzmi po preparatach to czysta prawda,cos tam sie pisze o tym,ale ludzie umieraja,I mlodzi I starsi,w szpitalach ,na boiskach I w domach.
Nie wierze ze ten dyrektor wpedzil sie w maliny,on doskonale wie co sie dzieje,za pieniadze zrobia wszystko ,ludzie nic dla nich nie znacza.
Tylko zysk.
I pan Bill...psychopata ,ktory tak bardzo sie martwi o ludzkosc?
O nas moze sie tylko Bog zamartwiac,To On nas stworzyl,zna kazdego z nas.

Wiesława
2023-01-29 21:49:00

Maciej P.
https://www.youtube.com/watch?v=hrl1cPwXVac&ab_channel=B%C...

Enigma
2023-01-29 21:40:33

Ja myślę że to wszystko jest nadal teatr. Nawet słowem nie wspominają że te pseudoszczep...i nie są tak naprawdę szczep...kami, po co mutować jakiekolwiek wirusy skoro preparaty nie są związane z ich tramsmisją. Preparaty zmieniają genetykę, zabijają i tyle. Narracja wygląda zbyt prosto, zmutujmy wirusy żeby zrobić na nie nowe szczep..
I to nie pandemia zabiła miliony ludzi tylko ta chora polityka, szpitale, brak dostępu do leczenia wszystkich innych chorób.
Co jeśli oni widzą że prawda o preparatach wychodzi na jaw i wolą mniejsze zło bo prawda jest naprawdę przerażająca. Być może i ten dyrektor dał się wpędzić w maliny, a może jest to ciąg dalszy ich manipulacji masami.

Bozena
2023-01-29 20:55:02

No wlasnie,nie dac sie oszukac!
Duzo z tych zaszprycowanych nie chce tego wiedziec.Nie przyjmuja prawdy do wiadomosci.
A przeciez sa jeszcze inne szpryce jak Johnson, I Astra ,tym sie wydaje ze przyjeli te bezpieczniejsze.
Nie ma bezpiecznych szczypaw,nie wierzcie zadnym firmom farmaceutycznym.
Tyle sie nagadalo,I tu na tej stronie,a ludzie dalej naiwni.

Strony: < 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, >
Emaile Archiwalne