REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Bozena
2022-03-30 18:27:14

Wiesiu ,dzieki za podzielenie sie z nami nowinkami w Kanadzie,ciesze sie ze ludzie sie nie poddaja.
Coz ,bylo tyle szumu o konvoju amerykanskich truckersow,i cisza.
Dano ludziom malutka namiastke wolnosci,ktora jest tylko amiastka.Zniesiono jakies tam restrykcje i ludzie mysla ze to jest ok.
Ja juz nie mam z kim protestowac...
Wiec krzycze tu na tej stronie.
Wolnosc dla wszystkich ludzi !

Iwona
2022-03-30 17:51:34

Napewno oglądamy film jak pisze Fulford.
Chciałabym ebs i jakies prawdziwe wiadomosci.

Punkt Zero
2022-03-30 14:16:08

)))) Baśka za bardzo wyluzowałem, żeby się teraz ogarnąć. Widzisz tylko złe strony bo zobacz, skoro to tylko nakładka, sztuczne obrazki wyświetlane w mózgu to czym tu się przejmować?? )) Nawet jak się ma okazać, że jestem igłą, to chcę się identyfikować jako igła, dość mam udawania. Jestem całkowicie gotowy na wyjście z tego czegoś w czym tkwimy.

Aga postaram się obejrzeć, dzięki. Co do szczepionki milczę bo mi Baśka oczy wyłupi

Wiesława
2022-03-30 11:00:41

Beniamin F.
https://nwk24.pl/2022/03/29/wszystko-falszywe-czy-to-sie-k...

Ewa
2022-03-30 10:48:26

To jest na prawde bardzo wazne z kim przebywamy, od najblizszych po wspolpracownikow itd. Gdy ja zaczynam chorowac, to jest zawsze gdy mnie ktos wymeczy energetycznie, a ja za malo sie chronie. Moj narzeczony jak widzi ze juz mnie cos bierze, odcina mi kontakt tel z kazdym kto swoim glupim gadaniem i energia zle na mnie wpltwa, odcina ode mnie lek i zawsze mowi jestes zdrowa i koniec kropka, a inni niech sie tam kotluja jak chca w tych chorobach i narzekaniach. Ktos zaczyna ziewac chociazby, to zaraz wszyscy i tak to dziala. Zycze Wam milego dnia i wieczoru. Jedtem ogromnie wdzieczna za rady. Trzymajmy sie

Ewa
2022-03-30 10:24:54

Pani Wiesiu, wiadomo ze my wygramy , dzieci światła

Zapowiedz Pocieszyciela
Jana 14 15 -19
Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. 16 Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela* da wam, aby z wami był na zawsze - 17 Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. 18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. 19 Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będzIecie

Ewa
2022-03-30 10:09:24

Basiu, w moim miejscu pracy wiekszosc ludzi miala problemy gastryczne, biegunka, goraczka, bol brzycha a nawet wymioty. Natomiast ja tylko i wylacznie bol zoladka, zadnych innych objawow. Strach odsuwam, nie dopuszczam.
Podobnie bylo w styczniu, 12stu pracownikow mialo niby covid, pozytywne testy. A ja sie rozchorowalam, objawy grypowe, covida zero. Dodam ze wiekszosc oprocz mnie przyjeli szczypawke. Niestety wytwarzaja pole w ktore mi nie sprzyja ale ja sobie tak latwo nie dam zaburzyc energii, ale czasem stres i zmeczenie robia swoje. Dziekuje pieknie za wszystkie pimocne sugestie.

Wiesława
2022-03-30 09:56:37

Na zatrucia żołądkowe mamy dużo naturalnych środków... ale te 2 składniki: majeranek (orygano) i kminek zawsze są pod ręką w każdej kuchni, za parę groszy ... i mieszanka służy, czy to w domu, czy w podróży, zawsze warto zabrać ze sobą, w razie jak nas ktoś struje.... kilka lat temu mieliśmy taki problem w Meksyku, poległo kilka osób po kolacji... ale ta mieszanka zrobiła dobrą robotę.

Wiesława
2022-03-30 09:48:13

KTO WYGRA TEN BÓJ?

W tym pokręconym dla nas czasie, główny problem jest taki, że nie pozwala się człowiekowi samodzielnie myśleć, w dodatku stworzono nam świat, w którym nie możemy być samowystarczalni. Nawet takie wielkie mocarstwo jak USA, Rosja, Chiny są zależnymi od drugich instytucjami, nie są jednym samowystarczalnym organem i stąd wynikają nasze indywidualne problemy, ponieważ te ich restrykcje, jakie nakładają przeciwko sobie samym, tak naprawdę wpływają tylko na nas.

Walczą o władzę między sobą, a my ludzie jesteśmy ich kartą przetargową, walczą o swoje konta ale blokują nasze, i to nas najbardziej niszczą, zwykłych ludzi, bez których notabene nie mogą istnieć. I całe to zniszczenie świata krąży wokół nas.

A tak naprawdę, o co idzie ta wielka gra? Dlaczego próbują nas zniszczyć? Jak widać próbują różnymi sposobami, robią co mogą aby tylko przerzedzić szeregi zwykłych szeregowców, prostych istot, które chcą żyć w inny sposób a nie błądzić na fali jakiejś tam wielkiej technologi, i w ten sposób chcą ograniczyć naszą moc i nasz duchowy zasięg… ponieważ idąc tą drogą wchodzimy pod ich kontrolę, błąkamy się w ich granicach, bo taki jest scenariusz tego człowieka, który nas zniewala, czyli pragnie naszego ograniczenia mocy Boga w nas, jako, że jesteśmy dziećmi Boga Żywego i mamy inne Prawa. Toteż trudno się dziwić, jakiej manipulacji i oszustwie został poddany dzisiejszy świat, w którym przyszło nam żyć... w dobie naszego wniebowstąpienia. Wszystko zostało wytrącone z równowagi, a nawet doszło do tego, że przestaliśmy ufać sobie samym. To jest sztuka szatańskiej czarnej magii, której została poddana nasza niedojrzała duchowość… i wielka to taktyka naszego wroga, podważyć całe nasze życie i zakłócić naszego ducha, nasze naturalne życie, czyli już nie polegasz na sobie tylko innym człowieku, który w dodatku nie jest dla nas pasterzem tylko wilkiem z baranka skórze.

Ale Bóg nas nieustannie prosi – zaufaj, uwierz swojemu niebiańskiemu Ojcu, nie polegaj na szatanie, i nawet kiedy widzisz, że mamy taki czas, że ten wyszedł przed Oblicze Prawdziwego Ojca, nie szukaj w nim zbawienia, nie ma go w piekle u szatana, nie wyciągaj ręki do niego, bo to okrutny oszust i nie tylko wyznaczy ci twoje ciasne granice ale i zwiąże ci nogi, ręce i zniewoli twój umysł.

Szatan to przeciwnik Boga i dostał dziś od Boga ten pewien czas, aby człowiek zobaczył, jak wygląda jego życie u jego władzy, jaki jest jego dobrobyt i za co może go otrzymać, jaki jest jego pokój i miłość… abyś ty człowieku sam mógł zobaczyć, jak wygląda, strefa wielkiego oszusta… a stawką dla ciebie jest niebo albo piekło, a ty sam wybierzesz, która droga jest dla ciebie lepsza. Niczym Księga Hioba, która powstała już na Atlantydzie, kiedy człowiek doznał dużego okrucieństwa z rąk szatana. Ale czy człowiek od tamtego czasu nauczył się czegoś więcej?

Dzisiaj musimy być lepszymi wojownikami i nie chodzi tu o to aby lepiej władać mieczem, karabinem czy jeszcze bardziej wyrafinowanym narzędziem, taka walka zawsze się źle skończy:
- kto czym wojuje to od tego ginie...
a to jest potężna osobista bitwa, by przebudzić w sobie osobistego Chrystusa i powołać go do swojego życia. Zrozumieć, co to jest zło a co dobro. I nie zawsze to dobro wygląda tak, jak nam się pokazuje, jak to uczą nas nasi zarządcy… ale tu człowiek musi przebudzić własne duchowe oczy i zajrzeć w swój niewidzialny świat i strzec własne serce, bo to tam mieszka nasz Król, to Jego Królestwo. I nie patrz na tego żałosnego zwycięzcę, który nas bez przerwy kusi i stara się pokonać własną chytrością, niszczy nasze życie, naszą radość, spokój, miłość, niszczy nas od zewnątrz i od środka.

My musimy strzec naszego serca, bo to tam jest ziarno naszego zwycięskiego Króla i naszego Władcy. Szatan ma przewagę do tej pory, dopóki to ziarno nie wykiełkuje w naszych sercach, i tak na wszystkie sposoby próbuje je zniszczyć, napędza różne własne wojenne machiny, wpuszcza na pole głodne dzikie ptactwo i straszydła, a kiedy widzi, że nasze ziarno i tak rośnie... i nawet pojawiają się kłoski, jego wściekłość nie ma już granic. I po tym widzimy, w którym miejscu my się znajdujemy, ponieważ wywołuje coraz większe zamieszanie i spustoszenie w nas i naszym życiu….i traktuje nas wodą i ogniem i zmienia swoją taktykę i stara się budzić w nas grozę, siać choroby…

ale to przecież my jesteśmy tu na tym globie boskim ziarnem i to w nas moc i życie. To w nas klucz do tej głównej komory i w nas ta brama, którą otworzymy do naszego Królestwa Niebieskiego. Trzeba tylko zrozumieć:
- kim naprawdę jesteśmy?
Ale człowiek dzisiaj bardzo błądzi i jeszcze nie potrafi zrozumieć sam siebie, tak jak kiedyś nie rozumiał Jezusa Chrystusa, który mówił
– „Jestem pokorny, bo stoję twarzą w twarz sam z sobą.”


To wszystko co się dzisiaj dzieje w naszym fizycznym świecie, ma związek z naszymi duchowymi zapasami, jest skutkiem toczącej się walki w nas… i czym większa ta walka, wiadomo, że nasz wróg mocno walczy o nowe tereny… o nasze tereny. Nie pcha tam swojej broni, gdzie nie ma dla niego korzyści, walczy o nasze największe wartości i czyni wszystko aby wygrać w nas w tą wojnę. I czym dalej kroczy na nasze najcenniejsze tereny, zakłada na siebie coraz cięższą własną zbroję…. Bo wie, że w pewnej chwili będzie rozbrojony przez to ziarno, które rodzi się na tym terenie. Człowiek, który woła o pomoc do Boga, otrzymuje ją.. i spada boski sprawiedliwy miecz w obronie jego dzieci… i jak mówi Biblia:
-Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i przyjdzie któregoś dnia w obronie swoich dzieci. I tylko Bóg zna tą godzinę.

A dzisiaj tak to wygląda, że my dzieci światła, póki co, przy pomocy Boga, musimy rozbroić szatana, ale musimy również zrozumieć, gdzie nas opakowano w jego oszustwo, gdzie nas zmanipulowano, i kto to robi? A jeszcze ważniejsze jest by zrozumieć, w którym miejscu odłączono nas od Źródła... i kto próbuje to połączenie przywrócić? To już poznamy po owocach, jak wygląda nasze otoczenie i nasz zbawiciel, jaka reklama go zdobi, jakie hasła, jakie hymny, jakie owce znajdziemy w tej glebie, która je wydaje, i czy nie będzie to tylko kamuflaż, który przykrywa ból i cierpienie… i jaki ucisk idzie na ciebie kiedy demaskujesz zło, czy to pochodzi od Boga? Kiedy jesteś naprawdę mądry, rozpoznaj, co jest prawdą a co kłamstwem? I nie patrz na piękne etykiety, piękne opakowania, to może być wielka zmyłka i musisz zrozumieć, gdzie jest twój prawdziwy wróg, kto cię atakuje a kto próbuje wyrwać z dzikich szpon? Kto jest prawdziwym wojownikiem tej Ziemi, walczącym o drogę do Nieba… bo jak niosą słuchy, wojny rozgrywały się już nawet w Niebie a ich głównym dowódcą był sam Archanioł Michał i trzymał w ręce swój obusieczny miecz. A mówi się:
-co na górze to i na dole….!

Lecz dopóki mamy gliniane naczynia, łatwo jest je potłuc i nasz skarb rozlatuje się znowu… i ponownie toczymy wojnę, kiedy próbujemy go zjednoczyć, toteż musimy wznosić i ulepszać nasze gliniane naczynia, zamieniając je w kryształowe.

Dzisiaj człowiek boi się fizycznej wojny, ponieważ to kojarzy mu się z niewygodą życia i śmiercią… ale gorsza jest duchowa udręka i śmierć duszy człowieka, kiedy atakują go demony, kiedy wytaczają armaty przeciw człowiekowi.

Musimy wiedzieć, i Bóg ma swój arsenał broni do walki duchowej. To jest broń zrozumienia, pokonania własnych słabości, własnej głupoty, pokazanie swojej siły, odwagi, swojego charakteru, życzliwości, miłosierdzia… ale nie naiwności. Już przerabialiśmy na Ziemi tą lekcję, swoją naiwność i brak zdrowego rozsądku, już tysiące lat wcześniej wpuściliśmy do swoich domów obcych przybyszów i zapłaciliśmy za to swoją wolnością. Zniszczyliśmy swoje kryształowe i złote kielichy a w zamian dostaliśmy gliniane dzbany i bardzo łatwo je potłuc. Pomagać innym, to nie znaczy – dać im wszystko… ponieważ zniszczysz i swój świat i swoje życie, zniszczysz swoje potomstwo. Nasza ludzka zbroja nie na tym polega.

To wszystko co się dzisiaj dzieje w naszym fizycznym świecie ma związek z naszymi duchowymi zapasami, jest skutkiem wielkiej toczącej się walki w nas… i czym większa ta walka i udręka człowieka, tym bliżej jego wygrana.

Tu także musimy się rozeznać, kto jest naszym prawdziwym rycerzem, który walczy o nasze dziedzictwo, pełne prawdy i sprawiedliwości, drogi do życia wiecznego…. a kto jest upadłym aniołem, duchem z otchłani, który prowadzi nieustanną wojnę z Chrystusem, kto jest oskarżycielem i prześladowcą Boga i chce Go za wszelka cenę zastąpić własnym istnieniem. Kto na tym świecie od tysiącleci obala pokój, aby kraść, niszczyć i zabijać… kto się bogaci na swoich braciach i siostrach… a kto nawet nie chce słyszeć, że jesteśmy jego braćmi i siostrami…. czyni z nas coś niższego, mniej wartego….

Ale należy także pamiętać, kto zniszczy głowę węża, będzie to kobieta, której szatan niszczy jej dzieci. Bóg ja użyje do walki z szatanem… będzie bolejąca, będzie borykać się z ciężkim porodem… a tu zaatakuje ją czerwony smok aby pożreć jej dziecię… ma siedem głów i 10 rogów… i 7 koron na tych głowach, ale Bóg ją ukryje na tej ziemi, bo dziecię które urodzi będzie wielkie i przyniesie światu wyzwolenie od śmierci… przyniesie wieczne życie.. Kto zrozumie tą tajemnicę… o czym tu pisze Objawienie Św. Jana?

Toczy się w naszym świecie wielka wojna… o nasze ciało, o kości i krew… i mogą sobie walczyć z tym naszym ciałem ile tylko chcą, wysyłać na ludzkość czołgi i samoloty i bomby jądrowe, ale ludzkiego zatracenia i tak nie będzie… bo dopóki człowiek stoi na straży własnej wiary, wcześniej czy później zdobędzie tą koronę, która mu jest przynależna. I do tej pory będzie trzymał w ręku swój obusieczny miecz, aż odniesie zwycięstwo. To jest walka o nieśmiertelną koronę…
a my mamy w sobie odsiać całe to zło i odciąć wszelkie dzikie chwasty, które chcą nas znowu zaplatać w swój zły świat.. w świat, który nie pozwoli się nam wznieść i pozwolić dojrzeć w naszym kryształowym kielichu cudownemu ziarnu.

To co się dzisiaj tu wyprawia, to walka dzieci światła z szatanem, to ten sam wróg, który wytoczył przeciwko nim wielki bój… chce zniszczyć koronę naszego dziedzictwa, naszego wiecznego życia… ale musicie wiedzieć, już wraca na ta planetę prawdziwy Król, który uwolni naszą Ziemię spod władzy szatana… a ty człowieku musisz to dobrze zrozumieć…
i jak myślicie:
-kto wygra ten bój?!

Baśka
2022-03-30 09:17:11

Witam, odnośnie zaistniałych biegunek to sprawdzona orzechówka, nalewka z olszy czarnej oraz kobylak, którego nasiona możemy stosować również dla dzieci.
Choroba jest znakiem dysharmonii i rozpadu całości. To jest duży temat ale wart poznania ponieważ dotyczy naszego życia oraz zdrowia.Trochę medycyny germańskiej , trochę fizyki kwantowej i różnej innej wiedzy.
Biegunka symbolizuje strach, np. że nie dorastamy do swoich problemów a także przed aktualnymi wymaganiami życia.Korzenie choroby to rzeczywistość ukryta pod pozorami.
Co wywołało ten proces...sąsiedzi, niechęć.. czy lęk przed nimi ..."wirusy" z pola morficznego?

Wiesława
2022-03-30 08:33:19

Dyskoteka do obiadku...

https://www.facebook.com/messenger_media?thread_id=1000001...

Ewa
2022-03-30 08:20:41

Stokrotnie dziekuje, Wiesiu,Bozeno i Aniu. Dzis juz jakby lepiej, dokupie wegiel.

Wiesława
2022-03-30 08:14:12

Garczki nie umyte, łóżko nie zasłane...
ale "gość" przywitany...

Hotel Vancouver, 29 marzec, 2022r.

1. https://www.facebook.com/100013410934748/videos/3815457004...

2. https://www.facebook.com/100013410934748/videos/1139047130...

3. https://www.facebook.com/100013410934748/videos/7136270900...

4. https://www.facebook.com/100013410934748/videos/6769458369...

5. https://www.facebook.com/messenger_media?thread_id=1000001...

6. https://www.facebook.com/photo/?fbid=1480527809070903&set=...

7. https://www.facebook.com/photo/?fbid=1480532319070452&set=...

8. https://www.facebook.com/photo/?fbid=1480530325737318&set=...

CząstkaDafa
2022-03-30 01:41:56

Ewa... Witam..,

Wspolczuje Ci bardzo i pragne podzielic sie z Tobą swoją sprawdzoną metodą.
W/g mnie zioła są b. dobre. Tym niemniej szczególnie przy jelitówce polecam - węgiel aktywny - ... w/g mnie to jest najbardziej skuteczne.

W lżejszych zatruciach pokarmowych powinien być stosowany w dawce 800-1200 mg kilka razy na dobę do ustąpienia objawów. Można połykać w całości, niemniej jednak celem uzyskania szybkiego działania wskazane jest rozgryzanie tabletek.

W poważniejszych przypadkach należy stosować:

* na 10 kg wagi pacjenta ... 1 tabletka węgla aktywnego - czyli na 60 kg. wagi = 6 tabl. ...Prosze rozdrobnić, rozpuścić ciepła woda i popijać dużą ilością płynu (ok. 1/2 litra każdorazowo). Stosować co 4 godz. / na dzień.

Należy podkreślić, że węgiel aktywowany może być przyjmowany jedynie przez krótki czas (max. 3-4 dni), gdyż poza wchłanianiem bakterii i szkodliwych substancji, również wchłania enzymy trawienne i witaminy.

UWAGA! Nie należy wpadać w panikę, gdyż kał moze być zabarwiony kolorem brunatno - czarnym.

Po kuracji węglem aktywnym wskazane jest zwiększyć dzienną dawkę Vit.-C .

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Najserdeczniej pozdrawiam.

Ania - Cząstka Dafa

Natalii
2022-03-29 23:56:45

Link do usuniętego przez YT filmiku Macieja Maciaka, dla tych co rano nie zdążyli oglądnąć

https://cw24.tv/

Aga
2022-03-29 23:52:38

Monika Burzyńska - pobudka dla śpiacych, prześlijcie dalej

https://youtu.be/th8cb-LjQoo

Wiesiu
Anioły widząc twoja ciężką pracę wspomagają Cię z każdej strony. Może tego nie widać ale jakby zaczyna się "czuć"
Choćby takim stwierdzeniami - jak, kontrowersyjne, i to delikatne określenie, słowa rzecznika MSZ, którego po tych słowach wyrzucam, jako pracodawca, na bruk, - które spowodują pobudkę.

Kto wie czy mu nie podmienily kartek z tekstem....

https://tarnogorski.info/kontrowersyjna-wypowiedz-rze/

Bozena
2022-03-29 23:21:17

Ludzie maja poczucie humoru..
Juz sugeruja ze Justinek tez zle mowil o zonie Willego Smitha,wiec trzeba mu podbic oko,no i bidet,i gates,fauci i wielu innych ktorzy maja na "pienku" z ludzkoscia.

Ewa
2022-03-29 22:46:40

Dziekuje, ja zaparzałam majeranek z mieta. Rumianek i melise. Sprobuje jeszcze wersje kminkowa i z oregano

Wiesława
2022-03-29 22:42:34

Na zatrucie żołądka, jelitówkę....,
zmieszać w równych proporcjach majeranek (orygano) i kminek, suche zioła bez parzenia. Pół łyżeczki na łyżeczkę wziąć do buzi i popijać płynem: wodą, sokiem, co jest pod ręką.
I poprawić, ile razy jest potrzeba.

Bozena
2022-03-29 22:33:05

Ewa,oregano olej pare kropel,chyba 4 czy 5,zalezy od stezenia,na mala ilosc wody albo soku pomidorowego bo nie ciekawe w smaku,pomaga na takie sprawy,zwlaszcza na visusy zoladkowe.

Bozena
2022-03-29 22:29:26

Moze Univers podsyla jakies symbole z ta pizza.
Ja nie zapomnialam co to byla pizzagate,a moze ludziska juz nie pamietaja,albo podbite oko?
Tak jak na Oskarach.
Moze kiedys to odbije sie glosnym echem .

Wiesława
2022-03-29 22:24:18

Idę "przywitać" Justyniana, panoszy się dzisiaj po Vancouver, wybieramy się prosto pod hotel gdzie będzie na swoim obiadku.....
niech zobaczy, co tak naprawdę myślą o nim Vancuerczycy.... ?!
a 10 kwietnia nie odmówię sobie również spotkania z Billym....
Najwyższa pora aby popatrzeć demonom prosto w oczy...


Ewa
2022-03-29 22:16:19

Kochani, juz sie zaczelo. Kilka milionow "sasiadow" przyjechalo i masz! - panuje dziwna jelitowka, kazdy skarzy sie na biegunke wymioty. Ja od tygodnia mam tak potworne bole brzucha, ze zadne ziola nie pomagaja, a pije duzo. Usg wykazalo ze wszystko zdrowe. Ale niestety pracuje w takim miejscu, ze mam z sasiadami kontakt, zmywam po nich naczynia.
Scisk od 6 dni zoladka i promieniuje pod zebra. Nie chce isc na pogotowie bo wiadomo najpierw trzeba zrobic pe ce...
ja czuje ze tu beda z nimi problemy na kazdym polu. Zycze wam duzo milosci i spokoju

Wiesława
2022-03-29 21:44:03

Pizza ???
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=109729041688384&se...

Bozena
2022-03-29 19:59:22

Ja w swoim otoczeniu tez nie mialam zadnych smiertelnych wypadkow spowodowanych ta "straszna" choroba,ja to przypisuje zwyklej grypie.
Najwiecej spustoszenia zrobila panika wsrod ludzi,duzo zglaszalo sie do szpitala a respiratory zrobily swoje,ktore rozrywaly pluca ...

A co nam szykuja panowie Billy i spolka zobaczymy.

Wiesława
2022-03-29 19:46:31

A bardzo dobra wiadomość jest taka, (pomimo tej szalejącej strasznej "zarazy"), że w ciągu tych ostatnich 2 lat tej choroby, nie ubył w moim życiu, a nawet w życiu moich znajomych ani jeden człowiek, który byłby diagnozowany na tą chorobę. Z mojego życia odeszły 3 osoby, ale z innych powodów....
i aby tak dalej.... bo jak widać
- diabeł nie jest tak straszny jak go malują.

I tak samo będzie z innymi straszakami, jakie nam obecnie fundują....
tylko ludzie muszą się przebudzić i przestać się bać na wyrost....
ponieważ tylko na to liczą nasi "opiekunowie", i czas aby zacząć liczyć na siebie a nie zdawać się na całkowitą ich opiekę, ponieważ widzicie, że za dużo nas to kosztuje, tak na zdrowiu i na kieszeni.... a oni się z nas śmieją i nie mogą upchnąć kasy w ich kiszeniach.

Bozena
2022-03-29 19:32:24

Nie tylko polski problem z uchodzcami,amerykanie maja takie granice,i nikt ich po glowach nie glaszcze,a napewno nie 46,pomijajac fakt ze duzo z tych ludzi do kartele,drugs,trafficers i wiele innych.
https://youtu.be/QkFS0eVLxw4

Wiesława
2022-03-29 19:25:26

Justyna Socha
https://www.facebook.com/justynasochastopnop/videos/374868...

Wiesława
2022-03-29 19:07:36

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=sdM-WOkw4YA&ab_channel=Art...

Wiesława
2022-03-29 19:04:04

Cyt. Artur Kalbarczyk

"Rosja zaczyna wycofywać pierwsze oddziały swoich wojsk z okolic Kijowa ... dwie strony konfliktu potwierdzają, że spotkanie Zełensky - Putin jest organizowane. Wszystko wskazuje na to, że jest jakiś tam “kompromis”, progres w rozmowach potwierdzają też Amerykanie.
Rosja podobno jest w stanie zaakceptować członkostwo Ukrainy w EU, pod warunkiem że Ukraina będzie krajem neutralnym, czytaj nigdy nie będzie członkiem NATO.
NYT informuje że rozmowy są prowadzone i zapewne jeszcze potrwają... jednak czuje się optymizm, notowaniach na giełdzie wyraźnie wskazują na bliski koniec wojny na Ukrainie. Ceny złota spadły poniżej $1900 za oz, ropa poniżej $100 za baryłkę. "

Strony: < 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, >
Emaile Archiwalne