REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 C.D.
2020-07-31 00:46:20

Witajcie...

W tym filmie Andy Ch. przetlumaczyl i dzieli się z wami swoimi przemyśleniami na temat cenzury internetowej. Umiescil link do filmu z lekarzami z pierwszej linii walki z C_O_V_I_D_19 , którzy zorganizowali konferencję prasową w Waszyngtonie 27 Lipca 2020 i ich nagranie zostało usunięte prawie natychmiast przez Facebooka, YouTube i Twitter. Lekarze mówią o sposobach leczenia chorych zakażonych korona wirusem używając Hydroksychlorochiny. Ci odważni lekarze stali się symbolem w ostatnich dniach walki z systemem. Ich przesłanie rozniosło się po całym Świecie podważając dotychczasowe wytyczne WHO i amerykańskich agencji rządowych odpowiedzialnych za opiekę zdrowia w USA.

KONFERENCJA PRASOWA AMERYKAŃSKICH LEKARZY W WASZYNGTONIE | POLSKI LEKTOR.

https://www.youtube.com/watch?v=xKcILjy0JDg

Pozdrawiam

C.D.

M79
2020-07-30 10:20:12

Meduzes,

Cieszę się, że podzielasz mój 'obecny' punkt widzenia

Dziękuję i życzę miłego dnia!


Marek

Meduzes
2020-07-30 09:38:50

M79: " ...tym bardziej skłaniam się do przekonania, że jesteśmy kreatorami.. nasze myśli mają moc.. i tam gdzie kierujemy swoje myśli, tam dajemy temu energię.. i zaczyna mieć to swoją moc sprawczą..."

Przeczytaj przyjacielu mój wpis z 2020-07-10 14:32:10 - do takich samych konkluzji na podstawie obserwacji i ja doszedłem

M79: "...Ja powoli staram się odchodzić od karmienia się negatywizmem.."

Witaj po jasnej stronie kreacji rzeczywistości Fajnie że to dostrzegłeś Wielu z tych co są na etapie uświadamiania nie zauważa jeszcze że pod płaszczykiem rozwoju nadal napędzają nieświadomie ciężkie energie ... A my mamy tworzyć nowe lepsze jutro, więc gdzie ma być skupiona nasza uwaga ??? a zwłaszcza na czym ?? co chcemy by się zmaterializowało ???

M79: "Staram się kierować swoje myśli w kierunku pozytywnych wibracji i wszystkim sugeruję podobne działania.. "

Ciepłe pozdrowienia Dawaj przykład uśmiechem, radością, pomocą, SOBĄ ... bądź światłem

Wiesława
2020-07-30 08:50:34

zbigniew,
pasuje ci ta wiedza, to ją bierz i kąp się w niej...
ale mnie głowy nie zawracaj...

zbigniew
2020-07-30 06:40:14

wysluchajcie prosze reportarzu renaty dutkiewicz w niezalerznej telewizi

M79
2020-07-30 01:05:22

Dodałbym tylko pokrótce, że ważna jest świadomość tego, co się dzieje, ale nie dawajmy energii przewidywaniu tego, co będzie, a już na pewno nie zamartwiajmy się. Bądźmy tu i teraz; podejmujmy racjonalne decyzje, cieszmy się chwilą (nie poddajmy się strachowi), szanujmy swoją wolność, podnośmy swoje wibracje, oczyszczajmy się, kierujmy się sercem. Skupmy się z kolei na kreowaniu rzeczywistości, w której chcemy żyć.


Marek

C.D.
2020-07-30 00:53:11

Witajcie,

Najnnowsza wiadomość dla osób, które publikują na youtube,FB, itp.

Jak bronić się przed cenzurą na YouTube i Facebooku - Aleksander Berdowicz

https://www.youtube.com/watch?v=1qR6wEZw_oU

Zachecam do przeczytania komentarza pod video.

Pozdrawiam serdecznie.
C.D.

M79
2020-07-29 22:39:30

Bozena2 i kochani forumowicze,

Chyba od zawsze lubiłem czytać na temat przepowiedni, ale.. im więcej czytam, tym bardziej skłaniam się do przekonania, że jesteśmy kreatorami.. nasze myśli mają moc.. i tam gdzie kierujemy swoje myśli, tam dajemy temu energię.. i zaczyna mieć to swoją moc sprawczą. Dlatego media są tak bardzo niebezpieczne.. w przypadku 5g, koronawirusa itd.. W związku z tym staram się nie dawać tym nadajnikom swojej energii i nie wzmacniać negatywnych potencjałów (im większy potencjał, tym większa siła sprawcza), a wręcz próbuję zmieniać siebie i działać odwrotnie.. Staram się kierować swoje myśli w kierunku pozytywnych wibracji i wszystkim sugeruję podobne działania.. by nie wzmacniać matrixa. POSILAJMY SIĘ JEDYNIE POZYTYWNYMI PRZEKAZAMI. Taka praca nad sobą jest trudna.. Widać, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od strachu.. Lubimy się bać, oglądać horrory itd.. Ale kto z nas kiedyś myślał, jak bardzo jest to niebezpieczne.. Oczywiście.. Nic nie jest pewne i dzielę się z Wami moimi przemyśleniami. Ja powoli staram się odchodzić od karmienia się negatywizmem.. Przykładowo jakiekolwiek przepowiednie, którym dajemy swoją uwagę, kierujemy tam swoją energię, buduje to ich coraz to większy potencjał i stają się one coraz bardziej realne, że w przyszłości się urzeczywistnią.. Nie wykluczam, że jakieś zdarzenia są niezależne od naszych myśli, ale mi ciężko to ocenić, dlatego generalnie przestaję innych i siebie straszyć. Nie łatwe jest to jednak zadanie, bo to takie fajne (ciekawe, czemu fajne..).. ale widać też jak bardzo uzależniające.. Żadnej więc TV, żadnych onetów, netfliksów, Jackowskich itd. Z czasem jednak uda mi się siebie przeprogramować i Wam życzę, jeśli się ze mną zgodzicie, podobnych sukcesów. W zamian proponuję praktykować pozytywne afirmacje.. Myślę, że to dobra zmiana.. Jednocześnie przepraszam za swoje wcześniejsze wpisy, którymi 'straszyłem'. Byłem mniej świadom niż teraz. Niemniej jednak nie twierdzę, że teraz mam rację Każdy niech to oceni według swojej wiedzy i oczywiście zweryfikuje, jeśli uzna to za stosowne.


Marek

Wojtek.
2020-07-29 22:35:39

Ja mam 15 ,czekam na kolejne

144. 000
2020-07-29 22:21:47

Jeden z bardziej znaczących moich snów,jest noc, zastanawiam się co robię na dworze?spoglądam w gwieździste niebo, widzę piękną czerwoną gwiazdę,jak spod ziemi staje przede mną baaaaaardzo wysoki mężczyzna,ubrany w fioletową koszulę, dżinsy, normalnie tylko ja pomimo także wysokiego wzrostu sięgam mu do pasa....tak emocjonalnego powitania na jawie chyba nawet nie można sobie wyobrazić, znaliśmy się w tym śnie i chyba się odnaleźliśmy,nie wiem...., ale... to jeden z bardziej poruszających moją duszę snów, oczywiście po przebudzeniu bardzo silne dzwonienie w uszach i godzina także znacząca.W moim śnie ta gwiazda miała pozytywne znaczenie.

Dobry Samarytanin
2020-07-29 20:36:53

Arek: Jestem, ale na razie zajmuje się mocniej swoimi sprawami, więc się tutaj zbytnio nie udzielam, ale newsy uaktualniam

Wiesława
2020-07-29 20:34:14

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/116235192_10...

Grażyna
2020-07-29 20:33:14

Wiesiu:
Twoje pisanie, nie jest takie zwykłe. Myślę, że odbierasz z wyższych wymiarów informacje, które koduje Twoja podświadomość. Jesteś przekaźnikiem tych informacji, w celu uświadamiania ludzi.
Zauważyłam wielokrotnie wielką zgodność z tym, czego doświadczamy w naszym życiu.
Dlatego też...często myślę o czerwonej gwieździe i niesie to we mnie niepokój.
Myślałam kiedyś, że takie wydarzenia, przypadną na rok 2012...ale myliłam się. Ten niepokój wibruje cały czas wokół mnie teraz...bardzo intensywnie.
Z tego powodu czuję żałość, nad tym wszystkim co żywe.
Czyżby Czyściciel nadchodził wielkimi krokami?

Pozdrawiam serdecznie

Arek
2020-07-29 20:31:06

Co się dzieje z Dobrym samarytaninem?

Wiesława
2020-07-29 19:37:16

Jestem w trakcie pisania następnej książki, będzie dużo nowych info,... ale jeszcze muszę trochę popracować nad nią... miała się ukazań na Wielkanoc ... ten świrus to oddalił... dopiero wczoraj dostałam wszystkie moje publikacje, jakie ukazały się do tej pory, w sumie jest ich 16. Mam już pod swoim dachem w Vancouver.
Tak, w wierszach, poematach jest sporo przepowiedni.... sama niektórymi byłam zaskoczona. Coś przeze mnie mówi... ja piszę... i tak to się dzieje.

Ola
2020-07-29 19:21:07

Zbigniew, sprawnie działające czakry utrzymują Cię przy życiu. Usunąć się ich nie da, natomiast mogą być zablokowane, lub słabo działające i wówczas człowieka dopadają różne niedomagania i choroby. Należy poprawiać stan czakr, poprzez poprawne życie lub poddać się działaniu oczyszczającemu, przez dobrego bioterapeutę, w celu przywrócenia prawidłowego działania czakr.

Serdecznie pozdrawiam

Bozena2
2020-07-29 19:12:39

M79,nie chce narzucac,ale jest jeszcze "Dwa slonca",Wiesiu ,ty to pisalas,w 2011,czyzby kolejna przepowiednia,z calym szacunkiem chyle czolo I pozdrawiam cieplutko.

Wiesława
2020-07-29 18:17:16

zbigniew,
brakuje mi słów na takie pytania....
w jakim celu chcesz to zrobić....?
Kto ci tak umysł rozpuszcza?

zbigniew
2020-07-29 16:05:29

co wiesz na temat usuwania czakr poprzez rozpuszczanie

M79
2020-07-29 08:50:47

Bozena2,

Może ta przepowiednia jest związana z tym?

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/astronomowie-przewiduja...


Marek

Bozena2
2020-07-28 21:33:51

Wlasnie przeczytalam jeden z wielu ciekawych informacji na R Of S ,pod tytulem "Przepowiednia plemienia Hopi",hmmmmmm

Grażyna
2020-07-28 21:31:56

Dominika:
Odpowiedzialność, każdy bierze sam za siebie ale jest jeszcze lojalność wobec innych.
Jeśli czujemy sercem, to widzimy wszystko. Nic nie umknie naszej uwadze. To nasze miłosierdzie i nasza lojalnośc sprawia, że podążamy za głosem serca.
Jesteśmy istotami Uniwersum i to nas zobowiązuje do okazania całego swojego pięknego wnętrza.
Czyli miłości do wszystkiego i pomocy potrzebującym.

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej Kruppa
2020-07-28 21:12:51

Pozdrawiam

SZCZĘŚCIE

KTO SZUKA , NIE NAJDZIE
KTO GONI , NIE ZŁAPIE
KTO MARZY , NIE OTRZYMA
KTO MYŚLI , NIE WYMYŚLI
KTO PŁACI , NIE KUPI
BO SZCZĘŚCIE TO STAN ,
JAKI STAN PYTA CZŁOWIEK ZMĘCZONY
ZMĘCZONY JUŻ ŻYCIEM !
TO STAN "ŚWIADOMOŚCI "
A NIE STAN POSIADANIA .

CUDOWNEGO STANU ISTNIENIA

Dominika
2020-07-28 21:08:56

Jedno drugiemu nie przeczy. Ja sie nie czuje odpowiedzialna za caly swiat, jestem tutaj by spelnic swoja misje zyciowa, przy tym mam prawo do szczescia i radosci i to nie znaczy, ze nie widze ciemnej strony czy to w sobie czy w innych.

Wiesława
2020-07-28 21:07:44

Grażyna jakas...
sure...
życzę powodzenia.

Grazyna jakas
2020-07-28 20:46:19

Wole myslec o tych co maja dobrze, a Ta ..jeszcze chcial zabrac tylko ..niby nie chciala.. mysle ze wielu by chcialo tylko On nie chce, i jak sie ciesze ze..i dziekuje za pani odpowiedz, a Jezus umarl na krzyzu bo tez chcial..i tak ta dyskusja nie ma sensu, syty glodnego nie zrozumie, rozaniec mu podesle, syci bede mieli lepiej, modlitwa..

Wiesława
2020-07-28 19:59:29

Grażyna jakaś....
a pomyśl, są tacy, którzy mają /mieli jeszcze gorzej....
polecam historię Marty Robin... i nie narzekała....
ale ja wiem - dusza duszy nierówna.
I w tym cały dowcip... mieć w swoim sercu tą równoważnię, tą doskonałą wagę, która dobrze waży i umie ocenić sytuację, wyciągnąć wnioski. Bo wie, że rzeczy dzieją się... nie bez powodu....

Wiesława
2020-07-28 19:53:29

Grażyna...
ludzie bliżej światła widzą wszystko na tym globie.... radość i cierpienie.... dlatego zwą ich Oświeconych.
Bogini Miłosierdzia Quan Yin, kiedy dobrnęła do oświecenia.... kiedy otworzyło się przed nią Niebo i mogła tam wejść na zawsze.... obejrzała się aby ostatni raz popatrzeć na Ziemię.... i zobaczyła, ile tam jeszcze jest do zrobienia, jak mało tam szczęścia... i co zrobiła....? Podziękowała Niebu za Wniebowstąpienie i wróciła na Ziemię... do ciężkiej roboty....

Grażyna
2020-07-28 19:21:22

Ja też nie czuję tego szczęścia. Puki co, gdzie się nie obejrzysz, wszyscy narzekają i na świecie dzieje się nie zaciekawie.
Co z tego...jeśli ja jestem szczęśliwa a inni nie. Nie podoba mi się to.
Nie podoba mi się przemoc wobec zwierząt. Krew mi w żyłach wrze jak widzę filmiki nakręcane z okaleczonymi zwierzętami. Nie będę udawała, że tego nie ma.
Ludzie wokół też się nie zmienili. Skaczą jedni na drugich z nienawiścią.
Więc gdzie jest ten piękny świat?
Jestem dobrym obserwatorem i serce mnie boli a ramiona się uginają nad nieszczęściami innych.
Ja odczuwam ciężar nieznanego...cichy i niespokojny.
Czuję, że zanim narodzi się nowe...przyjdzie nam doświadczyć piekła.

Pozdrawiam serdecznie

Dominika
2020-07-28 18:55:37

W moim wnetrzu, nareszcie (emotka z telefonu)

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne