REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wojtek2
2019-08-20 19:07:14

A to nie miało być po tych 3 ciemnych dniach i nocy kiedy słońce stanie się czerwone. Ojciec Klimuszko mówił chyba też o najbliższych 50 latach po wojnie. W tym okresie w Polsce zamieszkałby napewno. A sumie dobrze nie pamiętam chyba.
Nie wiem jak menel ale ja ostatnio bezdomnego Wiesława miło wspominam. Nazwałem go samurajem bo ma taką śmieszną białą brodę i włosy w kucyk. I co ciekawe on nic nie chciał. Powiedział tylko że brakuje mu rozmowy z ludźmi.

Luna
2019-08-20 18:44:39

Co po iskrze, która nie ma czego rozpalać ? Wszędzie tylko piach i kamienie ... a ,,drewienek" niewiele, pojedyncze zaledwie ...

Tak mi tylko przykro ... pewien menel zmarł, miał 27 lat. Trudno patrzeć na ból jego rodziców. Jutro pogrzeb. Z moim synem chodził do jednej klasy. Oprócz nałogu, to dobry człowiek był, nikomu nie szkodził, prócz sobie ... Zawsze miły i uprzejmy dla wszystkich, pomocny.
Zawsze był nieprzystosowany, inny ... Coś tam kiedyś go przerosło ... Położył się spać i już się nie obudził ...

Sorry za refleksję

Pozdrawiam wszystkich

Grażyna
2019-08-20 18:10:55

Ja sobie myślę, że ta iskra wychodząca z narodu polskiego już jest i promienieje coraz większym światłem. To nie jest odniesienie do sfer materialnych ale duchowych. To tutaj posiane zostały nasiona i dojrzały.
To zaowocuje nie w 3D ale w 5D. To jest moje odczucie i nie musicie się z tym zgadzać.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-08-20 18:07:10

Menel też człowiek a wielokrotnie ma więcej w głowie niż .... oświecony.
że stał się menelem, to często dzięki temu systemowi i krzywemu społeczeństwu, które myśli że jest od innych lepsze.

Baśka
2019-08-20 11:48:05

Adamie z Zielonej Góry a jak się okaże, że ta iskra nie zainicjuje rzeczywistości ,o której myślisz, na którą masz nadzieję ?

Dobry Samarytanin
2019-08-20 11:33:56

Adam z Zielonej Góry: Zebranie podpisów przez nich jest właściwie niemożliwe (jest to trudniejsze niż w wyborach do parlamentu europejskiego, a do nich też by nie zebrali, nawet Gwiazdowski nie zebrał, chociaż mało mu zabrakło), ale niech próbują jak chcą... ale naprawdę nie problem jest w istnieniu partii, tylko w tym, że nawet menel ma prawo głosu, który nie ma nic w głowie oprócz promili - większość ludzi po prostu się na polityce, ekonomii, gospodarce, tym co widać, a tym czego nie widać, ustawach, podatkach itd nie zna, a jednak głosują i to jest problem, ale to się nie zmieni, dlatego jedyna droga to w sumie edukacja, jak się doedukuje z 5-10% społeczeństwa to jest szansa, że zostanie obrany korzystniejszy dla Polski kierunek niż rozdawnictwo.

PS. I nie 100 tysięcy podpisów trzeba zebrać a 105 tysięcy no ale to taki szczegół ... chociaż to pokazuje, że oni sami nie wiedzą ile tych podpisów trzeba zebrać... może zaokrąglili tę liczbę, aby wyglądało lepiej (równiej) ... ale zebranie 5 tysięcy za mało podpisów raczej będzie miało katastrofalne skutki dla nich Nie abym się czepiał, ale nie powinni na własnej stronie takiego "babola" (błędu) dawać

Adam z Zielonej Góry
2019-08-20 10:56:00

A ja DS mam nadzieję, że się uda! Czytałem kiedyś przepowiednie o. Klimuszko. Było tam napisane, że wszystkie kraje Europy będą zwrócone na Polskę, że właśnie z Polski wyjdzie iskara, która zmieni oblicze najpierw starego kontynentu a następnie świata. Od nas będą wychodziły prawa, które będą wdrażane w innych krajach. Inne narody będą się uczyć j.polskiego. Oczywiście nie obędzie się to gładko i bezkonfliktowo (wiadomo władza nie odda sterów bez walki). Jakieś wewnętrzne przeczucie mówi mi, że tak właśnie będzie...
I ja się tego trzymam

Miłego i uśmiechniętego dnia dla Was

Amure - Mantra

https://www.youtube.com/watch?v=-_FJni9HSiM

Wiesława
2019-08-19 20:56:37

SZTUKA MIŁOŚCI

Czy twoja miłość tylko gada...
czy można ją określić twoimi czynami?
Jaka jest ta twoja manifestacja miłości...
ziemska czy Boska?

Duchowa miłość to dawanie w działaniu...
duchowy człowiek trzyma jedną rękę wyciągniętą do Boga
i czerpie jego dary
a drugą rękę ma już wyciągniętą do świata
i już przekazuje mu te dary....
jest tylko narzędziem przekazującym energie...

często przewodnikiem
i stawia na drodze, na której kroczy drogowskazy,
przeprowadza ślepców ...
to ten człowiek jest wypełniony Bogiem ...
to ten nie ucieka przed cierniami życia,
nie szuka dla siebie wygód....

nie ukrywa się przed biednymi i zagubionymi...
to przede wszystkim dla nich jest przewodnikiem...
i nie patrzy jak ten wygląda,
że jest brzydki, brudny, śmierdzący,
to on go myje, karmi, ulecza, odnawia,
przybliża do Boga...

nie sztuka kochać pięknego i gładkiego człowieka,
sztuka i w tym brudnym żebraku zobaczyć twarz Boga...
tego cię nie nauczy żadna szkoła, żadne guru,
to prezent od Boga...

tej miłości nie znajdziesz w żadnym kościele, meczecie,
znajdziesz ją w swoim sercu....
duchowa miłość nie ma granic, ciągle rozszerza twoje serce
i czyni cię wielkim i szlachetnym człowiekiem.

Wiesława
2019-08-19 19:29:47

I do tego należało by jeszcze dołożyć... fanatyzm...
ten jest gorszy od faszyzmu...
czy to polityczny czy religijny...
i ma na swoim koncie dużo więcej ofiar ...

toteż kochaj i szanuj Boga ale bądź ostrożny w murach każdego kościoła....
bo może się okazać, że siedzisz w tygielku diabła.

Wiesława
2019-08-19 19:20:47

Wojtek2
Hazard, narkomania, alkoholizm... to jeden diabeł...
podobnie fałszywe religie i inne uzależnienia,
nawet taka czekolada czy jajka , które zdrowe ale w nadmiarze też spowodują zawichrowania w naszym organizmie.....
w życiu musimy mieć równowagę - yang @ yin muszą być dobrą parą....
i jak pisałam we wczorajszym art. nie wchodź do rzeki, której nurt może cię porwać, chociaż ta z brzegu tak niewinnie wygląda... energie jakoś tak pracują, że cię ściągną tam, czym się interesujesz i stajesz się ich częścią, żywisz ten świat... a później mówisz, ze zostałeś opętany przez diabły... one same do ciebie nie przylazły, otworzyłeś im szlaban i się panoszą na twoim podwórku.... a kiedy szlaban zamykasz to cie atakują... ale to już jest różnica - czy sam dajesz przyzwolenie czy zamykasz drogę a te nachalnie próbują zdobyć twoją fortecę używając różnych trików.
I trzeba b. uważać, tym bardziej, że na tym świecie obecnie mamy wszystko zakłamane
a wilczki noszą kożuszki baranków.... na każdym kroku słyszysz: proszę, dziękuję, przepraszam, kocham cię... ... a w rzeczywistości ich uprzejmościami jest piekło wybrukowane, szkoda gadać ....
i trzeba dobrze się przyglądać, nawet przez teleskop Hubble z kim i z czym masz do czynienia.

Wojtek2
2019-08-19 18:56:16

Ciekawe spostrzeżenie. To i z Lotto raczej podobnie. Bo nie jeden pewnie na kupony wydał pół wypłaty albo i lepiej a potem włosy z głowy rwał.

Wiesława
2019-08-19 18:20:27

Najczęściej można coś, kogoś sprawdzić w praniu, działaniu ...a nie tylko w dyskusjach w dodatku na necie..... kto stara się o urząd, tez zawsze uczciwy i piękny... ale kto już go osiągnie, coś się z nim niedobrego dzieje.... żyje w 3-cim kraju i wszędzie gdzieś jakoś to tak pracuje, niezależnie od partii czy osoby... coś nam się psuje jak dochodzi do władzy.
Znaczy ludziom brakuje zwykłej uczciwości.

Dobry Samarytanin
2019-08-19 18:16:47

Adam z Zielonej Góry: Jeżeli nagle w Polsce by rządziła partia, która robi idealnie Polsce i obywatelom to nagle "partiokracja" nie byłaby problemem Problem jest jedynie wtedy, kiedy do sejmu wchodzą masowo ludzie, którzy nam nie pasują... a czemu oni tam wchodzą? Bo ludzie na nich masowo głosują (chcecie podważać wolę ludu?).

Jak ktoś nie wie to obecnie różne środowiska się łączą w większe twory ("Lewica", "Konfederacja"...), więc jak ktoś ma powiedzmy w 80% podobne poglądy i trochę podziała w terenie to pewnie mógłby dostać miejsce na liście i próbować swoich sił (i być w miarę niezależnym od lidera zakładając, że faktycznie 80% poglądów jest takich samych). Ludzie na ogół są leniwi i wątpię, aby sprawdzali dokładnie kandydatów z inicjatywy 1polska (których w sumie nikt nie zna)... a nawet jakby weszli do sejmu to zaczęliby pewnie się rozglądać do którego ugrupowania się przyłączyć. Tak samo jak w szkole tworzą się grupki znajomych, tak samo i w sejmie, jakoś nie wróże tej inicjatywie sukcesów, chociaż obserwuję ją kątem oka od dłuższego czasu. Wiem, że Daniel się stara i prze do przodu, ale jakoś w ogóle tego nie widzę (sorry, ale miałem potrzebę wyrażenia swojego sceptycyzmu)

Wiesława
2019-08-19 18:13:41

Tu jeszcze muszę dodać.... hazardziści to ludzie uzależnieni i wielokrotnie b. chorzy mentalnie... i ciężko od nich oczekiwać zdrowych reakcji.... a już najciężej jest im wycofać się z hazardu, podobnie jak alkoholikowi z alkoholu czy narkomanowi z narkotyku... codziennie obiecuje , że to było ostatni raz i wieczorem znowu wraca do domu pijany.... i znowu obiecuje..... i nie ważne skąd na to bierze pieniądze, często kradnie.

Adam z Zielonej Góry
2019-08-19 18:06:22

I za to Tobie Wiesławo i Dobry Samarytaninie jesteśmy wdzięczni...
Dziękujemy

Wiesława
2019-08-19 18:00:28

Cząsteczka Dafa,
jakiś czas temu ten materiał dałam już na stronę... z poradami jak najlepiej czyścić limfę....
tak, ze nie trzeba tak walić w tą klawiaturę,
wejdź na naturalne leczenie i przejrzyj tą tabelkę, spędziliśmy z DS wiele godzin aby ona mogła tu zaistnieć i aby każdy mógł korzystać.

Wiesława
2019-08-19 17:54:49

Wojtek2,
nie każdy chce naśladować Jezusa, kupił trochę chleba za darowizny a resztę rozdał innym głodnym....
a ja tylko nie rozumiem jak można być słabego zdrowia i brać się za hazard ... i to jeszcze taki triki ....

Marek,
każdy hazard jest niestety bardzo stresujący, nawet ci co mają mocne nerwy nie wychodzą z tego bez szwanku na zdrowiu.... wiec jakie tu poprawianie zdrowia i zabezpieczanie całej rodziny? W dodatku nigdy nie wiesz, chociaż uważasz się za super gracza, czy nie trafisz tego dnia na lepszego od siebie, który wyczyści wszystkie kieszenie... to dopiero wówczas może zaprowadzić twoją rodzinę i ciebie do dużego nieszczęścia.
A nawet jak gracz wygrywa i odpala jakąś dolę na potrzebujących jak wierny na tacę w kościele i myśli, że jest już w porządku z Panem Bogiem... to niech sobie pomyśli, że pieniądze, które w ten sposób zdobył mogą być opłakane przez inne rodziny... bo ktoś przecie musi przegrać aby drugi wygrał... i co wówczas spada na te rodziny? A w dodatku te pieniądze mogą być ukradzione czy zdobyte nieuczciwie, ale i ktoś na to pracował, one płyną z innej kieszeni, ile rodzin może przez to cierpieć głód... spotkałam osoby, którzy mieli hazardzistę w rodzinie, w ciągu nocy tracili domy a rodzina lądowała pod mostem....

tu nie trzeba szukać porady u Wiesławy, tylko porozmawiać z rodzinami hazardzistów, jakie oni przeżywają melodramaty, ile w takich rodzinach płynie łez, które wcześniej czy później spadają na wygranego... jakoś tak pracuje ta energia.
Ale prawda jest też taka, jak hazardzista przynosi do domu jakieś pieniądze, wówczas tego nie widzą, że ktoś może własnie wszystko stracił... ale w swoim czasie rachunki się wyrównują.

Zawsze byłam słabego zdrowia i zawsze sama pracowałam na siebie i dziecko, dorabiałam nawet na szyciu, drutach... ale nigdy nie myślałam aby zarabiać w taki sposób, nawet kiedy w cięższych dla mnie okresach lekarze wysyłali mnie na rentę...
kto tak zdobyte pieniądze, w cwaniacki sposób, nie odbiją się dobrze, nawet jeśli nie jest to hazard.

Teraz też mogłabym czerpać pieniążki ... z duchowości.... są tacy, że na takie pytanie nie odpowie ci za darmo, tam jest cennik za porady... a jak ty nie masz pieniędzy to spotkasz tylko duchowe milczenie,
jestem nieliczna na tym rynku, która tego nie robi...

CD
2019-08-19 17:52:38

Dobry Samarytanin. Przepraszam i dziekuje za zwrocenie mi uwagi. Pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2019-08-19 17:49:59

CZĄSTECZKA DAFA [ CD ]: Nie piszemy capslockiem (8 punkt regulaminu).

CZĄSTECZKA DAFA [ CD ]
2019-08-19 17:48:47

OCZYSZCZANIE LIMFY . WSPANIALY WYKLAD PANI DR. BUTAKOWEJ. POLECAM WYSLUCHAC , 30 MIN. VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=x4ebKjicXMM

Adam z Zielonej Góry
2019-08-19 17:11:58

Witajcie kochani

Wiem, że to nie miejsce na takie wpisy. Lecz sprawa jest dużej wagi. Do 28 sierpnia trzeba zebrać 100 tys. podpisów, by zarejestrować do wyborów oddolny ruch społeczny "1Polska". Każdy, któremy leży na sercu wspólne dobro i ma dość rozgrywania Nas przez partie polityczne, może zostać kandydatem do sejmu. Jednak potrzebna jest Wasza pomoc, dlatego też proszę Księgowiczów o pomoc choćby w promowaniu tej inicjatywy.
Więcej info na www.1polska.pl lub na kanale YT : PodziemnaTV oraz na FB : 1polska

Dziękuję z góry Dobremu Samarytaninowi oraz Wiesławie za możliwość udostępnienia posta...

Ps. Głosy łatwiej zbierać zaczynając od własnych rodzin i znajomych. Dajmy sobie szanse na lepsze jutro!

Pozdrawiam Was serdecznie

Wojtek2
2019-08-19 16:49:07

A nie lepiej z tych 30 tyś sobie zostawić 3 tyś a resztę rozdawać? W ostatnim artykule Wiesławy jest wspomniane :
"Inaczej spodziewajcie się dużych zmian w życiu, nie tylko w sferze materialnej ale i duchowej. I tu musimy już wiedzieć, poszerzamy materię, zmniejszamy sferę ducha? i na odwrót? co to za sobą niesie, osoby znającej w miarę świat energii już wiedzą. "

Dobry Samarytanin
2019-08-19 14:46:20

Marek: Zastosuj zasadę "chcącemu nie dzieje się krzywda" (Volenti non fit iniuria) i po sprawie. Zarabianie na pokerze, a mówienie, że "zarobie" na pokerze to dwie różne kwestie. Już był tu taki co też myślał, że zawojuje świat w tej kwestii... ale jakoś nic z tego nie wyszło. Jeżeli masz mieć wyrzuty sumienia, że kogoś ograłeś na większą sumę to może w ogóle się tego nie czepiaj.

Marek
2019-08-19 14:35:07

Moim zdaniem jeżeli kilka osób usiądzie do stołu pokerowego, wszyscy są dorośli i rozumieją grę to nie jest to niemoralne żeby wziąć (w sensie wygrać) nawet duże pieniądze od kogoś obcego. Z drugiej strony utrzymywanie się, żywienie rodziny itd z takiego źródła dochodu nie jest tak samo moralne jak uczciwa ciężka praca. W niektórych religiach mówi się, że źródło Twojego życiowego dochodu nie powinno mieć negatywnego wpływu na Ciebie ani na ludzi. Więc poker niejako przeczy tej zasadzie. Z jednej strony dostarcza zabawy i rozrywki, z drugiej strony ostatecznie smuci przegranego i zabiera pieniądze, niektórych trochę uzależnia. Zarabianie i utrzymywanie się z pokera nie jest tak samo wartościowe jak uczciwa praca.

Z drugiej strony jeżeli zarabiasz duże pieniądze i sporą ich część (np 30%) oddajesz na chorych albo bezdomnych, to moim zdaniem takie coś ma sens i jest pozytywne. Jeżeli np ja mogę zarobić 2-3 tysiące w normalnej pracy i nikomu nie pomóc, a porównam to do zarobku powiedzmy 30 tys złotych w pokera i 7-8 tysięcy oddam na potrzebujących, to wolę być tą osobą która zarobi te 30 tys i wspomoże biednych a nie tą osobą która zarobi 2-3 i ledwo co będzie miała na swoje życie.

Zapytałem się dwóch księży katolickich o ten problem. Jeden powiedział że granie w pokera nie jest grzechem, drugi że powinno się zapytać własnego sumienia czy takie coś jest ok. Dla mnie nie jest ok, bo ludzie normalnie pracujący są wartością dla społeczeństwa - idziesz do szewca - zapłacisz mu za usługę, on ją wykona, Ty jesteś zadowolony z usługi a on ma pieniądze na życie bo się przydał. Idziesz do sprzedawcy tego czy tamtego, korzystasz z różnych usług, kupujesz różne rzeczy i to wszystko tworzy taką zgraną całość gdzie pieniądze wymienia się za wartości. Natomiast poker to dla mnie nieco takie pasożytnictwo. Takie zabieranie pieniędzy (i to dużych) za chwilową rozrywkę, której często przegrane osoby żałują. Bóg jak stwarzał, to widział że to co stworzył było dobre jak mówi Biblia w księdze Rodzaju. Poker nie jest dobry. Z drugiej strony nie wiem czy nie wolę być tą osobą która jednak zarabia dużo na pokerze, ma bogate życie i do tego dużo pomaga innym niż być szaraczkiem. W Polsce dużo zwykłych ludzi zarabia po kilkanaście tysięcy euro miesięcznie na pokerze i to są niesamowite pieniądze jak na polskie warunki. Można sobie zapewnić dostatnie życie i wspomóc wielu ludzi. Generalnie jednak chciałem podpytać tak mądrą osobę jak Pani Wiesława jak ona to widzi, ponieważ zanim człowiek zdecyduje się na takie wybory powinien mieć pewność że nie robi sobie krzywdy (w sensie duchowym).

Sam nie wiem. Dla mnie jeżeli zawodnicy pokerowi graliby, wygrywali i sporo oddawali na potrzebujących to jawi mi się to jako pozytywna historia. Ale chyba jestem za małą osobą żeby to oceniać. Co sądzicie?

Dobry Samarytanin
2019-08-19 09:30:58

Marek: Skoro dwie osoby grające przeciwko sobie godzą się na ewentualną przegraną (nawet dużej kwoty) to w czym problem?

Marek
2019-08-19 01:06:20

Mam pytanie, jeżeli moje pytanie nie może tutaj uzyskac odpowiedzi to proszę chociaż o drogowskaz gdzie takowe mogę zadać.

Jestem osobą chorą, nie mogę wykonywać wielu prac, prace które mogę wykonywać są słabo płatne. Interesuję się pokerem, możliwe, że będę na nim dużo zarabiał. Chciałem zapytać się o karmę jaka generuje się i jak to w całkowitym rozrachunku wpływa na człowieka bycie pokerzystą.

Pytanie - jeżeli wygram od danej osoby w grę karcianą (pokera) dużo pieniędzy to jaka karma się generuje?
Jeżeli część tych pieniędzy przeznaczę na cele charytatywne to czy w jakikolwiek sposób mnie to oczyszcza?
Jakie mogą być konsekwencje bycia pokerzystą w przyszłym wcieleniu itd?

Chciałbym zaznaczyć, bo prawdopodobnie nie wszyscy wiedzą - poker to nie do końca hazard, to gra umiejętności z elementem losowości. NA dłuższą metę jednak wygrywa osoba która jest lepszym graczem, a nie ślepy los albo cokolwiek takiego. Wiele osób na świecie utrzymuje się z tego zarabiając duże pieniądzę. Na pewno nie jest to coś szlachetnego, ale co więcej można o tym powiedzieć?

Grażyna
2019-08-18 22:29:43

I pomyśleć, że ja w młodości byłam fanką zespołów rokowych. Teraz dostałam gęsiej skórki.
A swoją drogą, takie informacje może mają na celu zastraszenie ludzi, kto wie...

Shanti wygląda bardzo dostojnie. Prawdziwa z niej młoda dama. Koty mają nieodgadnione miny ale to ich urok.
Tak się składa, że mój kotek też ma trzy lata. Cały czas poluje na komary i muchy. W moim mieszkaniu są rzadkością.

Pozdrawiam serdecznie

Wojtek2
2019-08-18 21:30:50

W Polsce to chyba też się dzieje, jeśli chodzi o niektórych muzyków. Inspiracją dla nich takie rzeczy? Ostatnio w Suwałkach odbył się Jarmark Kamedulski.
I jeden z zespołów ( Thomson i Baron, każdy ich zna telewizji ) tak się zaprezentował:
https://streamable.com/ypd7o
https://streamable.com/2i98g
I czym wam się to kojarzy? Ciekawe czy to tylko taka prowokacja z ich strony czy zaispirowani są tym. Podobno prezydent miasta nie zgodził się na występ tego zespołu, że nie zapłaci za to, ale tydzień przed zmienił zdanie najwidoczniej bo pojawiła się informacja że jednak wystąpią. I jak widać wystąpili.
Ja w tym dniu spotkałem bezdomnego i okazało się że ma na imię Wiesław

Bubi
2019-08-18 21:20:20

"To, co zaczęło się jako mała, przeważnie wirtualna grupa satanistyczna, rozwinęło się w ciągu ostatnich sześciu lat w międzynarodowy ruch, który ma ponad 100 000 członków. Ma 18 oficjalnych oddziałów w USA i jest znany z prowokacyjnych demonstracji na rzecz wolności słowa, wolności religijnej i praw LGBT..."
... A to ciekawe :>
Szokujący artykuł...

Pani Wiesiu, jak Pani myśli... Crowley mógł mieć coś wspólnego z Hitlerem?

Wiesława
2019-08-18 19:56:26

Moja księżniczka skończyła już 3 lata...
czas leci ...

https://i.imgur.com/LjPjPVb.jpg
https://i.imgur.com/Oimwt2z.jpg

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne