REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2022-09-28 19:22:42

Kalbarczyk Artur
fb

Kilka dni temu pisałem, że “coś tu pęknie” i doczekaliśmy się pęknięcia, Bank of England pękł, jako pierwszy z “dużych” banków centralnych, poddał się i wznawia (w trybie natychmiastowym) drukowanie pieniędzy, czyli QE (quantitative easing) czyli rozmiękczenie ilościowe.
To jest bardzo ważna decyzja, BofE, próbuje zapobiec kryzysowi na rynku brytyjskich bondów czyli długu. Stopy procentowe podchodziły pod poziomy kryzysowe, kupców na brytyjski dług nie było a rządu brytyjskiego nie stać na płacenie odsetek... dlatego też jesteśmy świadkami interwencji Centralnego Banku w UK.
Jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ żeby walczyć z inflacją, BofE podwyższa stopy procentowe, (prognozy są, że inflacja ma być ponad 20%) i tym samym drukuje pieniądze, czytaj tworzy inflację, żeby zapobiec bankructwu całego państwa, po prostu geniusze!! śmierdzi mi to oskarem, noblem z ekonomii, a Andy Bailey zapewne dostanie od NYT człowieka roku.
Innymi słowy inflacja w UK nigdzie nie odchodzi, GBP jeszcze bardziej się osłabi, kryzys przed nami.
UK jest dzisiaj w gorszej sytuacji od Grecji z 2008, Grecja wtedy nie miała możliwości drukowania pieniądza, ECB to kontrolował, dlatego Grecja była w kryzysie. UK może drukować swój pieniądz, jednak nie powinien ponieważ inflacja jest na poziomach kryzysowych, no koniec BofE kupił sobie trochę czasu, a armia ukraińska może spać spokojnie, amunicja z UK ciągle będzie płynąć... na ten moment.

Wiesława
2022-09-28 18:41:50

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=zdWdL80GlOs&ab_channel=P.D...

Wiesława
2022-09-28 18:23:49

I tak nas karmią, jeśli by ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02b...

Bozena
2022-09-28 16:10:46

W Kanadzie zmarlo 32 lekarzy po szczepionkach.
https://rumble.com/v1lo4yx-the-average-age-of-the-32-dead-...

Adam z ZG
2022-09-27 20:54:01

Terry Oldfield

The long way home...

https://www.youtube.com/watch?v=ukKzikjG2l4

Bozena
2022-09-27 18:34:04

Bravo Italy!
https://youtu.be/JdrG1eGzwIw

Bozena
2022-09-27 18:01:12

Szalwia dobra na wszystko.
https://youtu.be/mcwR1vKVrUw

Bozena
2022-09-26 20:42:55

Ile to jeszcze wytrzymasz?
Sebastiam Szaman.
https://youtu.be/CVhNM0RMeuo

Wiesława
2022-09-26 20:02:46

Aga,
to jeszcze z innej beczki.

Aga
2022-09-26 08:35:03

Wiesiu piszesz o tajemniczej bramie w Iranie a ja właśnie chwilę wcześniej natrafiłam na taki artykuł.
Łączą się okruszki wiedzy.

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/iran-wyczekuje-rzadu-s...

Natalii
2022-09-26 00:55:26

https://www.youtube.com/watch?v=jXRH8Pl4Cek

KRÓLEWSKA TV z 19 września 2022- film jest zadedykowany pamięci Scyto-Polanów i ich technologii z czasów tysiącletniego Królestwa Dardamii z rejonu obecnej Ameryki Północnej. Starają się tu odkłamać dwa obiegi, obieg oficjalnej i obieg tzw. alternatywnej tzw. tataryjskiej historii.
Są to wnioski wyciągnięte na podstawie dostępnych danych.
Tematy poruszone w materiale to:
- nauka o wodospadzie Niagara

Olimpia
2022-09-26 00:36:06

Pani Wiesiu, czy może mi Pani dać wskazówkę do moich medytacji? Czasem medytuje na leżąco słuchając relaksacyjnej muzyki indianskiej, albo dzwonków, tak żeby odpocząć po pracy, a czasem na siedząco koncentrując się na moim oddechu, rozluźniając kolejno moje ciało od stóp zaczynając. Ale przeczytałam dziś, że najlepiej medytowac ze skrzyżowanymi nogami. I tu pojawia się problem, bo nie potrafię tak siedzieć pomimo, że jestem drobniutką osobą. Bolą mnie wtedy biodra, a nogi przypominają nie otwarty do końca tulipan. To kwiatu lotosu to przepaść. Stąd moje pytanie, czy mam wyłączyć się na ten bol i skupić na oddechu i na celu medytacji? Czy odpuścić taką pozycje, bo z tyłu głowy ten ból jednak może gdzieś pozostać i przeszkadzać?
Dziękuję.

Wiesława
2022-09-25 18:21:59

Rafał K.
poważny materiał, od lat 18.
https://rumble.com/v1lf9rr-red-pill-news-wiadomoci-w-czerw...

Wiesława
2022-09-25 18:00:52

Elektyczny księżyc...
powoli nas przyzwyczajają, i do maszyn nafaszerowanych sztuczną inteligencją... i do panów gadopodobnych, które powoli zrywają swoje prawdziwe maski.... i pisze w Biblii, będą wychodzić z podziemi stwory, na widok których ludzie będą umierać ze strachu... ale nie trzeba się bać, nie taki diabeł straszny jak go malują.... ale kto strachliwy będzie się bał nawet swojego cienia.... ... a ty człowieku masz być jak mały pastuszek Dawid, masz się zmierzyć nawet z Goliatem.

Wiesława
2022-09-25 17:35:03

Jakub,
a ja ci jeszcze dopowiem.... ten czas, na który ty tak czekasz, myśląc tylko o zarobku swoim i moim, przyjdzie do nas wszystkich jak złodziej, po cichu i zrobi swoje.... jednych wywyższy a drugich strąci.
A ja osobiście, nie życzę ci abyś tyle w życiu zarobił... co ja na tej stronie, wówczas dopiero czeka cię głód i rozpacz... bo nie nabędziesz za ten zarobek nawet okrucha chleba.... a gdzie jeszcze dzieci nakarmić?.... I nie zazdrość mi czegoś, czego nie mam, aby to moje materialne bogactwo nie przeskoczyło na ciebie... wówczas będzie płacz i zgrzytanie zębami, dopiero zapłaczesz się na amen... a na mnie wylejesz jeszcze większe żale, za swoją nieudolność życiową. No właśnie, żyjemy w czasach, czas głaskania po główkach się skończył, każdy musi popatrzeć trzeźwo na swoją rzeczywistość.....

A ta strona jest dla myślących, a nie dla duchowych przeczkolaków... jest w sieci masę ludzi, którzy prorokują, tak jak ludzie sobie tego życzą, po ich myśli, i tobie radzę, znajdź sobie taką bajeczkę na dobranoc i tam się zainstaluj. Będzie spokojnie i cicho i po wysłuchaniu bajeczki na dobranoc będziesz gotowy do dalszego snu.

Jakub
2022-09-25 13:15:45

Tak na prawdę nikt nie wie co się dzieje. Więcej straszenia nic to warte. Człowiek czyta tą str. i nie wie jak się poruszać. Spekulacje i kombinacje. Nikt nie jest wszechwiedzący. Nikt nie jest mesjaszem. Tylko niebo wie co jest grane. Żadni fałszywi prorocy - przebudzeni -

Jedna Pani na milion, która rzekomo zna prawdę, ale przekazuje ją w sposób kwantowy, gdzie nikt tego przekazu nie rozumie. Nasza wiedza dot. duchowości to poziom podstawowy. Jak mamy coś pojąć jeśli mgr. inż. mówi językiem technicznym do przedszkolaków.

Gdzie tu logika ? Ponad 90% ludzi tylko potwierdza i mówi co myśli, a sami nie mają pojęcia o co chodzi, ja zresztą też.

Prawie wszyscy jesteśmy zakredytowani, zestresowani życiem i sytuacją. Jako mężczyzna, który mam zapewnić byt rodziny i bezpieczeństwo mam stać się duchowy, rozmodlony ? Mogę tylko stać się miłosierny i dobry, ale do pewnego stopnia, bo jak ktoś z zewnątrz zagraża mi lub mojej rodzinie to musze nas broić. Ktoś próbuje nas napaść, okraść lub bezpośrednio nam zagraża to co mam zrobić pozwolić na to ? nadstawić drugi policzek ? Powiedzieć proszę brać samochód, a i komputer no i dom też proszę zabrać ? Trzeba tupnąć wyrzucić złego człowieka nie słowami: proszę oddalić się tylko jak nie idzie słownie to siła, bo inaczej żona powie co z ciebie za facet ktoś nam zagraża, a ty się modlisz i nadstawiasz drugi policzek. Gdzie tu logika.

Rodzice ciężko pracują dla dzieci, aby one miały lżej i łatwiej, ale mamona jest zła to dzieci mają rozdać majątek ?. Powiem szczerze serem wszystko trzeba brać 50/50 każde słowo w tv, radiu i tutaj na tej str. bo ja stosując owe treści (może nieumiejętnie) utraciłem rodzinę. Wielu ludzi zostawia obecne życie i medytuje dniami i nocami, a trzeba rachunki zapłacić. Za 15 lat rodzice mogą zachorować i co mamy zrobić wrócić z jaskini z Tybetu i opiekować się nimi bez grosza przy kieszeni ? Oczywiście czas i bycie z drugim człowiekiem są bezcenne, ale w owym świecie trzeba mieć gotówkę tą okropną mamonę.

Pani Wiesława także ją ma i zarabia, ponieważ piszę stronę www, a do tego trzeba mieć zaplecze finansowe.

Prawda jest jedna starać się nie krzywdzić i być dobrym. Miłować blizniego jak siebie samego i więcej nic nie trzeba pisać.

Przepraszam za słowa, ale czym człowiek więcej czyta ty bardziej się boi i jest głupszy.

Jakub
2022-09-25 12:33:39

Data 24.09. była bardzo komentowana. Świat miał się zmienić, wszyscy mieliśmy zapamiętać ten dzień. Coś się wydarzyło ? chyba nie.

łukasz sylwester
2022-09-25 10:49:59

"Tabletki z jodkiem potasu trafiły do komend PSP - również w naszym regionie"

po internecie już krążą informacje że jest w tym coś jeszcze toksycznego, ten kto nie ufa władzy to nie weźmie nawet tego do ręki bo wie że jak coś jest dla jego dobra to działa to w drugą stronę

"Rząd przekazał strażom jodek potasu, który mamy przyjąć w razie skażenia radiacyjnego. - Jodek potasu będziemy dystrybuować zgodnie z wytycznymi – mówi zastępca komendanta miejskiego PSP w Białej Podlaskiej st.bryg. mgr inż. Marek Chwalczuk."

https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19974,tabletki-z-jodk...

w artykule oczywiście zdjęcie z maską, kto by pomyślał że maseczki powrócą w takiej formie.

Elektryczny księżyc
2022-09-25 00:46:00

Taka ciekawostka
"Chińska firma NetDragon Websoft, zajmująca się grami online i metaverse, ogłosiła niedawno, że mianowała humanoidalnego robota napędzanego sztuczną inteligencją (AI) na stanowisko dyrektora generalnego"
https://www.isbtech.pl/2022/09/robot-z-ai-mianowany-na-dyr...

Bozena
2022-09-24 21:46:46

No to idziemy dalej...
Co bedzie to bedzie.
Nie mamy na to wiekszego wplywu.
Dziekuje za kazde info.
Potrzebujemy duzo cierpliwosci i sily ,czego zycze z calego serca kazdemu .

Wiesława
2022-09-24 21:11:07

Bożena
do Iranu chce wejść administracja B.... a tu mi się wydaje mają pretekst... cały ten konflikt łącznie z Polską jest powiązany z Iranem, i to NATO stoi za tym wszystkim... tam jest brama do otchłani, chcą mieć nad nią kontrolę i stąd ta zadyma... to wszystko moim zdaniem jest celowa akcja....

A wielka transformacja będzie miała zupełnie inny wymiar....
i nie dajcie się zwieść różnym bajeczkom, dzisiaj nawet na e-mailu dostałam info, ile to tęcz pojawiło się na szkockim niebie (gdzie w ogóle tęcze są wielką rzadkością)... i angielskim niebie w chwili odejścia królowej... ktoś nam sugeruje, że osiągnęła tęczowe ciało.... chcą z niej zrobić Bodhisattvę ... a z Anglii wyjątkową tęczową krainę....
a jej tęczowe ciało, jeśli by takie osiągnęła, świeciło by przez ściany. Tego się nie da ukryć.
Oni dobrze wiedzą, co się ma tu zdarzyć... niestety, oni na te rzeczy są za słabi...
i dopiero wówczas, kiedy to się naprawdę zdarzy, na Ziemi rozpocznie się transformacja w odpowiednim boskim wymiarze. Reszta to bujdy na resorach.

Ania J,
2022-09-24 20:46:01

https://www.youtube.com/watch?v=GO_RF0qj8dEProszę koniecznie obejrzeć
Wielka transformacja czyli czas zmian

Bozena
2022-09-24 20:44:03

Ludzie dalej walcza,dolaczyl Iran,kobiety wyszly na ulice.
https://youtu.be/JCie7p41mpc

Wiesława
2022-09-24 17:43:18

Grzegorz B.
https://www.facebook.com/watch?v=518466096680304

Wiesława
2022-09-24 17:32:08

Artur K. fb
"The DOW Jones jest na poziomie 29590, to właśnie DOW odzwierciedla jak zdrowa amerykańska gospodarka jest, to są emerytury 401K, amerykańskiej średniej klasy, to jest najważniejszy najbardziej stabilny indeks. Wartość DOW Jones w tym roku 2022, spadła o 6700 pkt, co jest największym spadkiem w 137 letniej historii DOW Jones i tak naprawdę to jest dopiero początek.
Decyzje FEDu o podwyżkach, ostry język pana Powell, negatywna atmosfera panująca na rynku, to wszystko sprawia, że inwestorzy robią kilka kroków do tyłu, parkują pieniądze w dolarze (USD) i chcą przeczekać nadchodzącą burzę. Jerome Powell na ten moment uważa, że jest w stanie zmniejszyć inflację, przez obniżenie wartości indeksów na Wall Street. Problem polaga na tym, że nie tylko indeksy tracą wartość, cała amerykańska gospodarka hamuje do poziomów kryzysowych.
Przyznam się, nie znam nawet jednego komentatora czy specjalistę od tematów finansowych, który wierzy w scenariusz, że FED chce czy pozwoli na kompletny upadek systemu. Wszyscy oczekują, że FED odwróci swoją decyzję, zaprzestanie kolejnych podwyżek stóp procentowych i ponownie zacznie drukowanie pieniędzy. Problem jest taki, że wielu nie ma zielonego pojęcia, jak oni zamierzają zachować integralność całego system, w momencie jak system zacznie się rozpadać. Jedno jest pewne, indeksy na Wall Street nie mogą spadać w nieskończoność, tak jak jest limit na drukowanie pustego pieniądza, tak też jest limit na spadki na Wall Street. Ciekawe jest, że tutaj w Polsce dostaliśmy sygnał z Banku Centralnego, członek RPP Ludwik Kotecki powiedział, że “możliwa jest pauza”, czyli jednak inflacja na poziomie 16.1%, nie jest aż tak wielki problem?? Tego rodzaju wypowiedź Koteckiego, świadczy o jednym; złotówka jest skończona, jest to tylko kwestia czasu, podobnie jak dolar, euro i inne FIAT waluty zachodniego świata. "

Wiesława
2022-09-24 17:13:54

łukasz sylwester
to jakiś stary materiał, bo znany mi od dawna....

ale swoją drogą szykują się wielkie zmiany....
ja dziś urzędowałam na weselu jakieś nieznanej mi pary... pary po dużych przejściach, przed ślubem opowiadali swoje ciężkie życie i jak w końcu się wyzwolili i zaczynają coś nowego... miałam problem, nie mogłam się odpowiednio ubrać, to było wesele i miałam przygotowane odpowiednie wesołe ubranie na tą okazję... ale kiedy je założyłam. zmieniło się na zielono brązowe (co sugeruje, że te zmiany dotyczą ziemi, będzie tu jakieś wesele ?)
Ale to nie wszystko, z tego wesela udałam się na następne, wprzódy dostarczyłam do wytwornego domu wysokiego mnóstwo kwiatów, ale sama tam nie weszłam... był tam przygotowywany ślub i wesele królewskie........ i to ja miałam być panią młodą, a mój narzeczony, to był sam król Karol III we własnej osobie, młody i piękny, uśmiechnięty, krzątał się po komnatach... na wesele była przeznaczona najwyższa kondygnacja.... chodziłam wokół tego wytwornego domu, patrzyłam na wszystko, niosłam ze sobą następny naręcz kwiatów i nie wiedziałam - wejść tam czy nie i dumałam, co to się porobiło, że Karol się ze mną żeni? Na schodach dostrzegłam Karola, wchodził na górę, zawołałam do niego, szybko odwrócił się i wesoło zareagował - no wreszczcie jesteś, już nie mogłem się doczekać" i zaczął szybko zbiegać po schodach.... dziwny sen ... i znowu dwór królewski.... nie było tam Diany, nie było Camilii... była tylko Wiesia.... wygląda na to, że wykosiłam całą konkurencję... .... ale najbardziej było to zabawne, że to jest ostatni kandydat na tym świecie, którego bym poślubiła.

A tak z innej beczki... w moim ciele jest ostatnio potężny hit, najbardziej nocami, na dworze nocą jest 10-12 stopni a ja mam otwarte wszystkie okna i jeszcze chodzi non-stop dmuchawa.... palę się od środka, skóra piecze mnie jak na ogniu, każdy centymetr ciała jest uwikłany w ten proces, i wcale nie jest to przyjemne... najgorzej kiedy jestem w spoczynku.... mam wrażenie, że jestem obdzierana ze skóry.... nie wiem, czy Pan Bóg postanowił mnie przekształcić na elektrownię atomową... trudno mi wytrzymać ze sobą a tam w środku dzieją się jeszcze inne rzeczy, ciężko to rozumem ogarnąć... kilka dni temu jakby pękła mi tama w karku i do głowy popłynęło istne tsunami energii, aż się przestraszyłam, nie wiedziałam, co o tym myśleć i jak zareagować... wydawało mi się, że z tą falą energii odpłynie mi cała głowa.....

i tak szczerze.... mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.... z chęcią zapakowałabym się na pierwszą lepszą łódź i odpłynęła z tej ziemi.

Adam z ZG
2022-09-24 13:49:13

Skradziona historia (polski lektor)

https://www.facebook.com/100076829971414/videos/9637726145...

łukasz sylwester
2022-09-24 10:54:36

Znalezione w internecie:

"Wojsko będzie na ulicach każdego państwa bo na jaw będą teraz wychodzić syfy tego swiata. W Niemczech juz w gazetach piszą o pedofili, handlu na czarnym rynku itp. Musi też przyjść moment na poinformowanie tych ludzi o szczypawach. Wtedy mogą wybuchnąć bunty zaszczypanych, że zostali oszukani. Spokojnie. Siedź wtedy w domu i czekaj. Najlepiej zrób zapasy na kilka dni aby nie musiec z domu wychodzić. Ma braknąć prądu bo muszą odciąć kontakt tym wszystkim mafiozom. Aby ich wyłapać. Wypłać troche kasy z konta bo banki będą padać, sie zamykać bo większość to też mafiozy którzy nielegalnie się wzbogacili. Wczoraj w DE juz zamkneli wielu bankierów."

Wiesława
2022-09-23 20:22:17

Wczoraj siedziałyśmy w górach nad mistycznym jeziorkiem, tak się autentycznie nazywa. Uwielbiam to miejsce.... nagle koleżanka krzyknęła, nad twoją głową fruwa orzeł... wyciągnęłam kamerę, zaczęłam go filmować... ale nagle coś wpadło w naszą przestrzeń z dziwnym warkotem... leciało prosto na mnie.... był to dron, który wykonywał dziwne ewolucje, nie można było za nim nadążyć z kamerą ani ze wzrokiem.... i oba te obiekty - piękny orzeł, który rozwinął skrzydła i wzbił się wysoko ponad ten wściekły dron, który nie miał szans by go dopaść... i szalał nad jeziorkiem jak tornado.... w końcu odpalił światła: zielone i czerwone na przemian, miałam wrażenie że widzę UFO... ale to był tylko ten dron...

jak to pięknie obrazuje nasze czasy - natura w postaci orła, który wisiał w powietrzu tak spokojnie i doskonale... i ten wściekły sztuczny dwór, który tam narobił tyle triki ruchów, że szok... i tak dzisiaj widzę nasze życie.... wygra spokojna natura...
i wam wszystkim życzę abyście przyprawili sobie te skrzydła orła... i już nie bójcie się tych dronów... i nie zachwycajcie się tą technologią... siedziałyśmy sobie spokojnie, a ten stwór zakłócił tylko całą tą doskonałą naturę...i w końcu też gdzieś pofrunął....

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/2953498111...

Wiesława
2022-09-23 19:47:19

Tia,
kto tylko może ten dzisiaj prorokuje...ale już wkrótce zobaczymy, z kim kroczy Prawda...

a ja wam mówię... wygra ten, który wsiądzie do tej Jezusowej łodzi, bo nikt tu nie będzie miał na tyle siły i sprytu aby wyfrunąć poza te swoje własne granice... a Jezus w snach tylko pokazuje, w którym miejscu ten człowiek jest.... i zawsze się tak objawi jak potrzeba... każdy ma swój osobisty kod...

bo to nie człowiek stworzył Boga, to Bóg stworzył człowieka... i On najlepiej zna jego mechanizm.... a ci ludzie, którzy tak ochoczo poprawiają boski mechanizm, nie mają w tym pojedynku szans... nawet z potężnymi profesorskimi tytułami.... i śmiem twierdzić, że wielu z nich, to właśnie zatopią ich własne tytuły, bo ta łódź, na którą wsiądą będzie za ciężka.


Ostatniego ranka obudził mnie sen... zadrżałam w posadach.... ktoś włączył przycisk z bronią elektroniczną.... nie umiem opisać, co wówczas poczułam w swojej głowie, to była potężna bezsilność... i nie wiem skąd znalazłam na tyle siły, że ten przycisk wyłączyłam.... i w tej samej chwili się przebudziłam... i ciągle widziałam jak to czarne okno gaśnie, ciągle na mnie patrzyło... ale nie miało już żadnej siły aby kogokolwiek uszkodzić. Wyskoczyłam z łóżka jak z procy....

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >
Emaile Archiwalne