REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 md
2022-04-28 16:05:08

http://tajemnicze.pl/nowy-porzadek-swiata-nwo-wykuwany-na-...

Łukasz Sylwester
2022-04-28 10:50:56

Z telegrama "Dwa polskie drony "Warmate" zaatakowały wczoraj elektrownię jądrową Energodar w obwodzie zaporoskim, narażając świat na ryzyko nowej katastrofy nuklearnej.

Na szczęście bezzałogowce zostały zestrzelone"

https://spidersweb.pl/2022/04/rosja-ukraina-warmate.html

Jak polscy politykierzy się nie ogarną, albo naród bo oni tylko sprawdzają reakcje społeczeństwa, to Polska się cofnie do epoki kamienia łupanego, same niedobory paliw i gazu mogą spowodować przerwanie dostaw do sklepów. Przemysł bez surowców na obecnym etapie nie istnieje.

Bozena
2022-04-27 20:43:31

Tamara Lich ,organizatorka kanadyjskiego konwoju ma byc nagrodzona za walke o wolnosc! Ceremonia ma sie odbyc 16 czerwca.
Ja chyle czolo za jej odwage i poswiecenie.

Wiesława
2022-04-27 19:26:40

Franc Z.

https://miziaforum.com/aiovg_videos/dr-franc-zalewski-najn...

Marlena
2022-04-27 18:17:46

Bubi, pięknie to ująłeś, a Wiesławie także z całego serca dziękuję.

Bubi
2022-04-27 15:39:06

Dziękuje Wiesiu za odpowiedź

Wiedziałem, że ta data jest datą otwierającą jakieś bramy, bądź uruchamiającą jakieś mechanizmy... wcale nie odczułem strachu, zamiast tego tak jak zawsze pojawiła się u mnie motywacja, aby stawić temu czoła, cokolwiek miałoby to ze sobą przynieść... i tak jak piszesz od okresu świątecznego panują wokół nas bardzo silne energie. Wiele osób wokół mnie mówi o różnych ciężkich symptomach, które utrudniają życie codzienne. Symptomach do nich nie podobnych, różne bóle i nieregularny sen.

Mi samemu doskwierają różne huśtawki emocjonalne... czuje napady irytacji i rozdrażnienia bez powodu. W ułamku chwil potrafię opaść z sił, albo jestem pozbawiony energii do działania. Co rusz doskwierają mi zmęczone stopy i nogi... tak jak o wszystkim Wiesiu pisałaś... i ciągnie mnie do ziół, dusza krzyczy, że chce spędzać czas w lesie, a wewnętrznie czuje, że kąpiele przyniosą mi najwięcej ulgi.
Dziękuję Ci Strażniczko Szmaragdowego Zamku, bowiem światło, którym emanujesz otacza całą naszą cudowną planetę.

Diamentu
2022-04-27 07:27:48

Aby wiem, że na teraz, najcenniejsze jest najbardziej bezpieczne.

Wiesława
2022-04-27 00:49:02

PRĘT SŁONECZNY 3-6-9

Rok 2022… Ziemia coraz mocniej wypełnia się światłem, postępuje wskrzeszenie nowo rozwiniętej świadomości, ludzie coraz bardziej otwarcie i świadomie podążają za swoją duchową naturą i czynią wszystko na tej drodze, aby nastąpił proces uzdrowienia. Tylko otwierając się na nowe fale światła możemy uzdrowić nasze ciało fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe i Matkę Ziemię, ale musimy wybrać mądre metody działania, a nasze intencje powinny być czyste. Tylko wówczas nasze krople światła wykreują w nas potężne rzeki świetlne i wykąpią nas w boskiej miłości.

Ludzie są zniecierpliwieni i chcą wszystko osiągnąć na „cito”… niestety, ciężko się nam wynurzyć z tej króliczej nory, do której pozwoliliśmy się dać zapędzić… w dodatku wielu ludzi siedzi tam głęboko i żaden argument nie przemawia do nich by stamtąd uciekać na światło dzienne. Jakoś bardzo im się podoba ta głęboka królicza nora?!

Ludzie maja prawo być zmęczeni, przygnębieni, ta sytuacja zewnętrzna powoduje to uziemienie i wycofanie się z życia, pochłaniane są nasze energie. W dodatku nawyk do pieniędzy, bogactwa za wszelką cenę i szybkiego dorobienia się, nie pomaga tej grupie ludzi we wzniesieniu, ich pola świadomości ciągle kuleją. Ludzie bardziej są skoncentrowani na utrzymanie za wszelką cenę swojego materialnego świata niż wzniesieniu swojego ducha. Oczywiście ten stan rzeczy nie odżywia naszej czakry serca i ten człowiek zamyka furtkę do wniebowstąpienia. Człowiek świadomy dobrze wie – kiedy wzniesie ducha to w jego życiu pojawi się miłość, szczęście i dobrobyt… i nie goni za tym, to przychodzi w jego życie automatycznie, to są boskie dary. Zamknięte serce osadza człowieka na fali strachu i zamyka go na długo.

A świat ciągle czeka na szybką zmianę, na wielki cud…. I krzyczy – gdzie ten Bóg?!
I tak było i tym razem w dniu 24 kwietnia 2022r…. i mnie się też oberwało…. bo cudu nie było? A
tu jak widać na gołe oko, na plan pierwszy ciągle wysuwają się przestarzałe załączniki i ciągle dochodzą do władzy głodne wilki, gady i smoki… wyłaniają się ci sami gracze, którzy ciągle nas ogrywają i proponują te same transakcje, czyli walczą o władzę i nasze pieniądze, czyli rządni są naszych energii, a dziś naszych dusz. I trudno ten nasz świat nazwać domem komfortu, harmonii i bezpieczeństwa… i nawet jakoś słonce, które o tej porze roku świeci coraz dłużej z trudem przebija się przez te czarne chmury. Tak naprawdę to tylko przyświeca dłużej i ciągle planeta Mars zapala nas do wojny, zamyka nasze duchowe sny.

Głowa do góry… świat się jednak szybko zmienia na naszą korzyść. Płynie fala światła za falą i wzywa ludzkość do współpracy. To jest ukryty Boski Plan, ludzkość musi zdemaskować wszystkie oszustwa i taktyki manipulacji twardych czarnych graczy, wszystko w co nas włożyli musi zostać odkryte, nic się w tym Bożym Planie nie może schować pod dywan… toteż musimy obserwować te połacie Ziemi, które są jeszcze nienaruszone, chociaż ci ciemni gracze robią co mogą by nas ponownie uśpić i schować głęboko w królicze nory. Ale ich grzechy wypływają coraz większym strumieniem na powierzchnię… i już nie czują się tak bezkarnie. Mimo wszystkiego, chcą udowodnić swoją władzę i siłę… i na nic się zdają nasze krzyki na ich kłamstwa i bezprawie.

I nie chcę tu czarowieszczyć, ale coś to tak widzę, że jeszcze pokażą nam w całym splendorze swoje prawdziwe oblicza i już nie będą tacy mili… chcą nas przerazić jako władcy tej Ziemi, chcą się za wszelką cenę ukoronować, jako jej jedyni panowie, a my jako ich niewolnicy. I myślę, że się ukoronują… ale nie bójcie się, nie na długo, Biblia pisze, że na 1 godzinę… musimy zobaczyć ich prawdziwe oblicza i poznać ich imiona…. ponieważ inaczej ludzie nie uwierzą, kto naprawdę włada tą Ziemią, muszą usłyszeć i zobaczyć tą gorzką prawdę w jaką dali się obuć, od nich samych, kiedy się zdemaskują. I do tej pory będzie trwać ich władza, dopóki nie doświadczy wielu ludzi na pozycji niewiernych Tomaszy… oni muszą to sami zobaczyć i usłyszeć…. bo nam ludziom przebudzonym i żywym nigdy nie uwierzą. W tym samym czasie wszyscy zobaczą prawdziwego właściciela Ziemi.

Ludzkość każdego dnia uczy się coś nowego i zaczyna widzieć w inny sposób otaczającą nas rzeczywistość… już inaczej migocze ten świat w naszych umysłach niż w roku 2020, inaczej postrzegamy osobiste cele, budzimy w sobie nową życiowa filozofię, odkrywamy unikalne drogi, inne w nas marzenia i ukryte plany. Ten czas jest dla nas Ziemian niezwykle pouczający, oczywiście dla ludzi, którzy szybko się uczą i wyciągają właściwe wnioski. Czym bardziej otwarty umysł, tym większy wynik.

24 kwietnia 2022r. nowa fala światła daje nam możliwość wyrwania się z dużych zahamowań, pozwala nawiązać współpracę z duszą, tylko ta niebiańska synergia daje nam większe możliwości uwolnienia się od trzymających nas toksycznych uwarunkowań. Pomoże zlikwidować bariery, które człowiek zbudował, albo dał sobie zbudować na swoim terenie, czym zablokował własne serce. To ta blokada nie pomaga na współczucie i empatię, nawet dla samego siebie…. i ciągle czuje się człowiek winnym… za coś… i ciągle myli miłość i współczucie, to zewnętrzne z tym wewnętrznym, które nie ma nic wspólnego z tym ziemskim. Niebiańskiej miłości człowiek nie jest w stanie opisać na planecie Ziemi, to wielka rzadkość znana tylko niektórym mistykom. To jest uczucie, które nie ma równego sobie na ziemskim globie.

Ta fala światła wnosi w ludzkość jasność i ruch, to nasza nowa podróż, która jest zarazem wielkim wyzwaniem do potężnych lotów, ale na Ziemi, niestety... przykryta jest własnym cieniem, ukrytym w naszym codziennym życiu,. Toteż nie szukaj błędów u znajomych i innych ludzi, bo uważasz się za lepszego, nie baw się w lekarza, jeśli nikt cię nie pyta o zdanie… to ty masz zaćmiony umysł i uprawiasz stare nawyki, jako kontroler. Już 12 kwietnia Kosmos przesłał Ziemi większe częstotliwości wibracji, otworzył drzwi do nowego Wyższego Domu i rzucił wyzwanie, dla wielu ludzi nie jest to łatwa energia, będzie miała większy oczyszczający wpływ… ale i będą całkowicie zacementowani i nic nie poczują… często obserwuje taki proces podczas uzdrawiania energią. Wiele osób, które są pod wpływem radio i chemioterapii i innych ciężkich toksyn, nie odbierają na początku energii jaką im podaje… a bywa nawet przez kilka razy, ich ciało jest niczym żelazo- beton…. bywa, że szybko się ta osłona rozwali i człowiek czuje strumień płynącej w nim energii… bywa, że jego ciało wyskakuje do góry, reaguje niczym ugodzony ładunkiem wybuchowym, może się trząść, może płakać albo śmieje się nie wiadomo z jakiego powodu. Różne ciała różnie zareagują i na początku trudno powiedzieć, co jest tego powodem. Podobnie będzie i w tym przypadku, każdy z nas jest inny i każdy ma swoje indywidualne traumy. Ta energia będzie miała na Ziemi duży wpływ do 29 kwietnia 2022r. Jeśli człowiek podchodzi do tej fali w świadomy sposób, dostanie nieograniczone możliwości. Toteż proście Niebo o dużo, tylko ze zdrowym rozsądkiem, nie wymyślajcie głupot, nie igrajcie sobie z energiami, abyście nie wylądowali na pozycji żony rybaka z bajki „O rybaku i złotej rybce”. To mocno pouczająca bajka, która nas dużo uczy o ludzkich cechach. Nie zajmujmy się w tych dniach zbyt mocno światem, popatrzmy na własną rutynę i nawyki, z tym co wiąże nasze życie i co wysuwa się na pierwszy plan… musimy określić, co jest dla nas najważniejsze… i czy tak powinno być, czy naprawdę taki ma być w tym czasie nasz priorytet? Popatrzmy, czy jesteśmy w tym naszym życiu bardziej zmęczeni, czy nie oddajemy komuś energii, komuś kto nam ją kradnie a my nie mamy z tego żadnych korzyści. Musisz tu określić, czy w twoim codziennym życiu króluje magiczna synergia. Twoje samopoczucie podkreśla twój rzeczywisty stan, w którym obecnie jesteś? Podobnie z twoimi związkami, czy życie cię przygniata, czy czujesz się wzniesiony, ochoczy do działania, do spotkań, rozmów, odkrywania nowych rzeczy, nowych wartości, ciągle coś tworzysz, nawet jeśli są to małe dzieła, niby nic nie znaczące, a jednak wyrażasz siebie i masz do tego chęć. I te małe pasje i te wielkie są twoimi wielkimi lekcjami, bo w życiu często to te małe rzeczy bywają jeszcze ważniejsze niż te na skalę światową. Bo kto jak nie ten malutki człowiek gotuje zupę choremu, kto robi mu zakupy, kto wychowuje dzieci…. to wszystko wznosi nas do jednej niebiańskiej rodziny, ale tam nie możemy wejść z ranami z naszej podświadomości, toteż jako matka, ojciec musisz utulić w ramionach swoje dziecko, i pomóc sąsiadowi… wszyscy jesteśmy tą samą rodziną.

Tylko budując swój fundament i poczucie bezpieczeństwa budujesz swój stabilny dom, swoją świątynię, inaczej nie zbudujesz na dziedzińcu swojego domu fontanny miłości. Przed nami jeszcze dużo pracy…. jeszcze tej fali nie przerobiliśmy – nadal płyniemy na jej grzebiecie… i może nawet się okazać, że będzie nami mocniej szarpać…. a tu już chodzą słuchy, że zbliża się następna fala, jeszcze większa… i liczą ludzie numerologicznie tą datę… z obawą…. bo wypada 24 czerwca 2022r. … i co odkrywają, że to daje nam liczbę „666”, przed którą wielu uginają się kolana.
I mam już pytania:
-Czy tylko ta data nie okaże się dla świata bardzo zła?
-A może to tylko wezwanie do jeszcze większego działania?
-A może to nasz życiowy test?

Owszem, może to być dla ludzi zbyt ciężki czas, nasze prawdy, szczególnie tych, co tak mocno w nie uwierzyli, mogą w tym czasie być całkowicie zdemontowane, wszystko, co było zgodne z nami, może natychmiast runąć?!

I po co to wszystko?
-Abyśmy myśleli nie szablonowo… abyśmy zobaczyli rzeczy, jakimi naprawdę są a nie takimi, jakimi chcielibyśmy aby były.

W czasie Wniebowstąpienia Ziemi i ludzkości odzyskujemy wiele utraconych wartości, a w tym bardzo ważny Pręt Słoneczny i w związku z tym rozpocznie się proces licznych restartów. Na Ziemi będą się zakotwiczać złote żywiołki ognia. Bez tego procesu nie ruszy ciało świetliste człowieka… a na tym globie nie ma jeszcze takiej osoby, która by go posiadała w dostatecznie, w pełni przebudzonej formie. Jeśli by tak było przebudziła by się już funkcja bio-zegara, który został uszkodzony przez odwrócone spirale, potocznie znane jako odwrócenie metatroniczne. Ciągle jesteśmy pod dominacją niskich energii.

Stąd w człowieku pojawił się biologiczny zegar śmierci, czyli inne ustawienie kąta i rotacji prądu energetycznego między płciami: męską i żeńską. Zepsuto nam oryginalną matrycę, stworzono sekstant, nasze ciało świetliste zostało uszkodzone. Dlatego nasze fizyczne ciała na Ziemi umierają, z powodu nadmiernego zagęszczenia molekularnego cierpimy na różne choroby, starzejemy się… nasze Merkaba została rozstrojona, czyli zaawansowany biologiczny zegar ciała świetlistego mocno szwankuje i gubimy nasza harmonię i kosmiczne rytmy.

Dopóki nie przywrócimy tej energii do równowagi i nie ustawimy odpowiednio na naszych polach, nie możemy iść dalej… bo nasze nie przebudzone jeszcze pola odwracają ponownie ten proces i znowu nas resetują, ale w kierunku śmierci a nie życia. To jest klątwa Jahwe, i tu trzeba dobrze zrozumieć - kim jest ta persona? I nie ma co się ze mną kłócić, tylko poszukać samemu wiedzy na ten temat. Tą klątwę użyto do skrócenia życia ludzkiego. Doprowadzono do zepsucia żywiołków w mitrochondriach i DNA. Uczynili to człowiekowi jego najeźdźcy.. a nie nasz Bóg Ojciec, jak nam to wmówiono - za nasze grzechy.… ktoś nas wprowadził w wielki błąd. Wiemy o kogo chodzi, nie będę tu rozwijać tego tematu, ale my teraz odzyskujemy tą część i przywracamy do życia naszą rodzinę Chrystusową…. i dlatego na tym świecie taka walka, o każdą duszę. Nasi kontrolerzy tracą nad nami władzę… ale jak widać walczą o nas zawzięcie.

Ostatecznie utworzymy Merkabę w każdym ciele, w którym przebudzi się kod Chrystusa, na każdym zakończonym poziomie harmonicznej triady w naszym Uniwersalnym Systemie: 3D, 6D, 9D, 12D. Na każdym z tych poziomów osiągniemy inny system Merkaba w zależności od naszych pól siłowych…. to jest długi proces i będzie wprowadzany stopniowo już po Wniebowstąpieniu na najniższym poziomie. Nasz Rydwan Światła będzie nadal ewoluował…. To nie koniec duchowej podróży człowieka.

Póki co musimy ujednolicić wewnętrzną polaryzację energii przez scalenie wewnętrznych centrów płci i otwarcia tak zwanego „parasola”- stworzenie rozbłysku pola, które zaczyna się na zewnątrz w warstwie pola Merkaba.

Sekstant służył do dzielenia płci i niszczenie naszego ciała świetlistego. To wszystko co zostało zakłócone jest teraz usuwanie z naszego ciała cienia…. i w naszym ciele wielu ludziom objawi się jako stany zapalne, czym większe tym ten proces jest bardziej intensywny. Wystąpią różne wysypki na skórze, przesunięcia w kościach, zmiany w mięśniach, nawiasem mówić bardzo bolesne, zmiany w krwi (nie znane dotąd lekarzom), zmiany w tkance łącznej, i wiele więcej. I nie ma tu się co oszukiwać, jest to bardzo bolesny proces, to są potężne zmiany w naszych ciałach, związanych z odbudową oryginalnej architektury-boskiej biologii i uruchomienie Pręta Słonecznego 3-6-9. Kiedy nastąpi jego prawidłowe wyrównanie człowiek połączy się ze Szmaragdowym Kryształowym Sercem. Zbuduje superpomost -tęczowy most (antakharanę) do Szmaragdowego Zamku. Kiedy to nastąpi cała nasza Ziemia będzie otoczona Słonecznym Wężem - Ourobaros.

I tu możemy się pokłonić Nikoli Tesli, to on dał nam klucz do Wszechświata, badał tylko kąt 360 stopni, czyli 3+6=9. To Tesla odkrył, że bez względu na to, ile razy podzielisz jedno, wynik zawsze będzie 3, 6, 9.

A teraz popatrzmy na datę, która już zabiera spokój wielu ludziom … 24 czerwca 2022, licząc szybko, wychodzi 666 (2+4=6, czerwiec – 6, 2022=6), ale kiedy ja liczę swoim sposobem, bardziej zaawansowanym, widzę inne wartości tych liczb. 24+6=30, rok 2022 – 6, razem 36/9…

czyli widzę tu łamanie kodu bestii, niszczenie ciemnej miazmy, czyli korekta Prętu Planetarnego w Kosmicznym Zegarze... i tym razem Pręt Słoneczny wyjdzie z tego zwycięsko. Pojawią się w naszej przestrzeni liliowe spiralne prądy pochodzące z 8D, które zresetują lucyferyczny Sekstan, przez wplatanie liliowych kodów w fale Łuku Ojca. Ta operacja skoryguje ustawienie prętów do potrójnego Słonecznego Męskiego Chrystusa i te 3 linie otoczą, jako Ourobaros, całą Ziemię. Już to powoli obserwujemy, widziałam już takie zdjęcia… ale wąż jeszcze jest w połowie drogi do swojego ogona.

W moich doświadczeniach, między innymi w książce „W czepku urodzona” opisuje swoją wizję z dnia 3 listopada 2000r. Podczas tej wizji przeżyłam podobne doświadczenie, po ukazaniu się w moim polu Chrystusa, który podawał mi na dłoni swoje serce, ukazała się potężna szmaragdowa szybko wirująca kula, kiedy ta kula znikła, natychmiast utworzyła się wokoło mnie przestrzeń w liliowym kolorze… i nagle jakby rozpętała się nade mną potężna burza, waliły we mnie ze wszystkich stron fioletowe pioruny. Jakkolwiek wyglądało to bardzo groźnie, nie czułam aby mnie te pioruny raniły, wręcz przeciwnie, ta wizja była niesamowita od samego początku do końca… to ta wizja mnie całkowicie przebudziła i otworzyła na nowy świat.

Tak się otwierały moje pola i nie sposób było wymyślić takiego scenariusza, kiedy wówczas nie miałam zupełnie wiedzy na te tematy, spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba i przebudziło mnie w jednej chwili. Ta wiedza przychodziła do mnie stopniowo… osoby, które czytają moje doświadczenia o Energii Kundalini, będzie im łatwiej zrozumieć, to wszystko co tu piszę, nie tylko o Energii Kundalini, także o Merkaba. Ten jeszcze bardziej złożony temat, obręczy czy kul świetlistych człowieka, które w miarę jego rozwoju duchowego zaczynają go otaczać opisałam dokładniej w książce „Złoty Rydwan”. Człowieka pola to taka cztero-poziomowa matrioszka, ale każda już na wyższym poziomie, nic tam nie ginie, tylko się przekształca, jedno wychodzi z drugiego. Kto czytał tą książkę łatwiej mu będzie ten temat zrozumieć…. a to jeszcze z tego, co widzę, nie jest skończony temat… ciągle mnie coś zaskakuje, nie ma końca tej wiedzy…. tak jak się budzi i rozwija człowiek, razem z nim rośnie Wszechświat… i ciągle nas czymś zaskakuje.

Bozena
2022-04-26 22:57:24

Kamala ma kovida,no jeszcze tylko z tych przekretow papa "sleepy"sie nie zalapal.

Bozena
2022-04-26 22:08:38

Polska bez gazu z Rosji,Amerykanie im napewno nie dadza!
https://youtu.be/wtyTa5xXtAE

Wiesława
2022-04-26 20:15:35

A 30 kwietnia wyjeżdzają troki ze wschodniego wybrzeża nad Pacyfik.... i coś szykuje armia i policja, ale nie chcą zdradzić - jaką niespodziankę? A trudny człowiek ciągle spaceruje w mace.... i myślę ma powody.... bo w jego polu pojawia się coraz więcej niekontrolowanych wirusów.

Aga
2022-04-26 14:24:39

https://wolnemedia.net/motocyklisci-jada-do-ottawy/

Kanado głowa w górę

Łukasz Sylwester
2022-04-26 13:34:54

Twitter został sprzedany i teraz zobaczymy co z nim zrobi Musk https://www.hollywoodreporter.com/business/digital/twitter...

Punkt Zero
2022-04-26 10:34:59

Ewa tylko je pomiel, bo jak jesz całe, czy tam nawet gryziesz to większość po prostu sobie przeleci i nic nie da za bardzo z takiej mąki powstaje papka która doskonale chroni ściany żołądka itd. nie stosuj żadnych pomp protonowych, bo to tylko pogarsza sprawę, ja miałem takie problemy i siemię mielone jest na prawdę bardzo skuteczne i taka herbatka z łuską gryki... chyba hepa-gryk z mir leku herbatkę piłem przed snem przez 20 dni a siemię rano wytrzymałem przez chyba 3, bo wiesz, to nie za pyszne jest ))))) ale pomogło potem przez jakiś czas na czczo piłem wodę z odrobiną soku wyciśniętego z cytryny.
Co do numeru z sufitem to nie da się już lepiej go skomentować ))))))))))
Zdarzało mi się też latać, ale podobnie jak większość, jak sądzę, skafander zostawiałem na ziemi )
Trzymaj się ciepło i nie lataj za szybko ) albo włącz przenikanie hihihihihi
Adamus twierdzi, że naszym zadaniem jest zabranie naszych ciał ze sobą w ostatnim wcieleniu, myślałem że bredzi,

Adam z ZG
2022-04-26 08:51:55

Grafen w produktach spożywczych!!!

https://www.youtube.com/watch?v=i-X__Sw7h7c

Ewa
2022-04-25 19:12:17

Punkt zero, dziękuję za odzew. Wiem jak to jest z tym naszym mózgiem, często płata figle. Im dalej już nam się wydaje, że jesteśmy, ile już wniosków wyciągnęliśmy i mimo, że świadomość się zmienia, to nagle jakiś psikus. Siemię lniane jem, to wybawienie przy tych kłopotach gastrycznych.
Odnośnie doświadczeń to mineło już sześć lat od tego numeru z sufitem, a ja dzieki Bogu jestem już w innym miejscu

Tymczasem nwk24
Jak przetrwać matrix
https://nwk24.pl/2022/04/23/jak-przetrwac-matrix-maxwell-e...

Włodzimierz
2022-04-25 18:45:35

Unicestwienie Polski.
https://www.youtube.com/watch?v=2tr7iaERRm0

Punkt Zero
2022-04-25 15:09:05

Ewa nie wiem czy ktoś Ci może pomóc, ale opowiem Ci historie prawdziwą.
Podczas zbierania grzybów, jako kilkunastolatek, w bardzo dobrze znanym mi lesie, dosłownie 1 – 1,5 km od domu w dole (takim po bombie z wojny) znalazłem ślad po poszukiwaczach skarbów – w rozkopanym dołku było kilka zjedzonych przez rdzę łusek i czarny proszek, ucieszyłem się, że to pewnie proch, wyjąłem chusteczki higieniczne z opakowania i do tegoż opakowania zacząłem wsypywać ten proszek. Zasypując skrzętnie woreczek i rozmyślając co dzięki niemu ciekawego zmajstruje zacząłem się rozglądać co jeszcze pozostawił poszukiwacz i zobaczyłem maskę gazową. W tym momencie przyszło mi do głowy, że to nie jest proch, tylko jakaś substancja chemiczna, a co gorsze zaczęły mnie piec zarówno ręce jak i oczy. Po tym wydarzeniu nastąpiło kilka najgorszych minut w moim życiu, resztkami świadomości starałem się wrócić do domu, niestety przez zawroty głowy traciłem orientację, ogromnie bolała mnie głowa i wiedziałem, że to moje ostatnie chwile. Na szczęście zobaczyłem cel i udało mi się dotrzeć na podwórko, rzuciłem się do studni aby obmyć piekące ręce i krzyczałem o pomoc. Wyszedł do mnie jeden z domowników, zawodowy emerytowany wojskowy, któremu opowiedziałem historię a on o zgrozo zaczął płakać ze śmiechu! Wytłumaczył mi, iż ten proszek to był na pewno węgiel aktywny, który wypełnia filtr maski gazowej. Piekące oczy, zawroty głowy i wszystko inne nagle zniknęło. Początkowo było mi strasznie wstyd, ale z czasem wyciągnąłem z tej przygody coś co zmieniło moje życie na zawsze. Zrozumiałem jak nasza świadomość wpływa na nasze ciało. Zobaczyłem bardzo boleśnie na własnej młodej skórce, jak wmawiając sobie coś możemy wywołać reakcję organizmu. Po tym śmiesznym wydarzeniu, już nigdy nie podchodziłem do niczego z 100% przekonaniem. Zrozumiałem, że mózg to wredny oszust.
Wracając do Ciebie:
To co ci się przydarza jest na 100% prawdziwe.
Nie wątp w to, ale to jak na to reagujesz może wynikać z interpretacji.
Powtarzam - MOŻE, weź to pod uwagę, ty tworzysz swoją prawdę.
Części tych dolegliwości pewnie nie da się uniknąć, ale jak to akceptujesz i wyluzujesz się, to łatwiej je znieść i szybciej mijają.
Ja miałem mega złe dni, zapadało mi się oko itp. ale to nie trwało nieprzerwanie, ale falowo. Mi najlepiej służy śmiech, po prostu zamieniam to w żart. Jak odnajdziesz pewną zasadę, że ty jesteś za wszystko odpowiedzialna a przynajmniej któryś z twoich aspektów będzie Ci na pewno łatwiej. Ja np. wyobrażam sobie anioła stróża (jako mój wyższy aspekt nauczyciela), który kopie w puszkę po piwie i mówi, no i znowu ten jełop zbacza z drogi, pokazuje mu jęzor i śmieje się z tego tak szczerze, że nawet w psychiatryku by mnie nie umieli zdiagnozować. Trzymaj się ciepło ))
Pomiel siemię lniane i zalej wrzątkiem na noc rano wypij, jeśli to od stresu w pracy dosłownie za 2 -3 dni ci przejdzie.

md
2022-04-25 14:57:29

https://nwk24.pl/2022/04/25/seria-anunnaki-audycja-z-dr-en...

Baśka
2022-04-25 12:32:44

Witajcie Kochani. Wątek doświadczeń bardzo poprawił mi nastrój, a mianowicie...opadająca szczęka. Bardzo dziękuję Wiesławo i pozdrawiam.

ps. proszę tylko nie doszukiwać się złośliwości..tych tu nie ma.

Punkt Zero
2022-04-25 11:36:16

Witajcie, albo mi coś nie pykło w moich obliczeniach albo coś się zmieniło znowu z tymi rezonansami Schumana.
Mam wrażenie, że nieświatło robiąc straszne rzeczy w określonych ziemskich czakramach wpływa na matrycę czy jak to zwał, na sieć krystaliczną. Zmienia proporcję poprzez okrucieństwo i cierpienie niewinnych istot, żeby zrównoważyć energię przebudzenia.
Układa się to niestety w pewną logiczną całość...

@Aga ta odnośnie Prof. Hałata, to rodziny decyzja, poinformowali już po pogrzebie, bo to ich strata a nie miejsce do dywagacji takich czy innych.

Diamentu
2022-04-25 08:50:22

Nadzieja umiera ostatnia, tak nam mówiono....
Jak by chcieli wmówić nam, że ta w końcu umrze....
A ta swoją drogą, własną wolą nieśmiertelna....
I wedle twojej wiary się stanie, bez wątpienia lecz....
Wiara wbrew wolnej woli jednostki podpierana kłamstwem....
To próba zamknięcia lodowców w plastikowej butelce....
I choćby powtarzana milion razy....
Nie stanie się prawdą....
Tylko to jedno pewne jest mówili, śmierć....
Znawcy życia, fałszywi prorocy....
Twórcy kultu śmierci....
Jedyne co umiera to strach....
Tak bardzo pragnęli zabijać....
Tak bardzo, aż ta śmierć nabiera rozmachu
I uderzy w nich samych wedle uczynków....
I kłamstwo w samym korzeniu trawi wieczny ogień....
I mówię wy się żywych nie obawiajcie....
Tylko umarłych,
jałowa wiara wasza daremno zamyka....
Wszechświat patrzy wam na ręcę
Widzi waszymi oczyma
Zna wasze imiona
I czyny nie schowały się w podziemię
I mi też, moimi też, i moje imię też im znane
I bardzo dobrze
Cóż piękniejszego
A niż naga brudna prawda
Która kładzie kres
Panowania bezdusznych bytów
Z własnej woli wyrzekających się
Głównej prawdy wiary
Jako jesteśmy nieśmiertelni

Wiesława
2022-04-25 03:47:57

Rafał K.
https://rumble.com/v127r2v-red-pill-news-wiadomoci-w-czerw...

Bozena
2022-04-24 21:07:22

Wiesiu,wczoraj ogladalam stary i piekny polski film "Znachor",byla tam scena jak doktor Wilczur lamie i sklada ponownie nogi mlodego chlopaka,przypomnial mi sie twoj syn.Jak Arka nogi?
Mam nadzieje ze juz moze tanczyc!

Daniel
2022-04-24 20:53:17

Jak pani Wiesia odniesie się do dzieł Heleny Bławatskiej? Pomiędzy obiema paniami istnieje wiele podobieństw.

Ewa
2022-04-24 20:35:37

Pani Wiesiu ja wiem ze jeszcze dluga droga przede mna ale ja jestem wdzieczna i dziekuje ze moge tu byc.

md
2022-04-24 20:06:06

https://nwk24.pl/2022/04/24/seria-anunnaki-dzienniki-dr-en...

Wiesława
2022-04-24 19:53:44

Ewa,
na twoje doświadczenia to ja nie mam nic do powiedzenia, po prostu szczęka mi opada...

moje ciało tak nie lewituje, ja bez drabiny nie dotknę ręką sufitu... a nawet jak wychodzę z ciała sufitu nie dotykam, moja dusza go przenika... i nawet nie wiem kiedy go przenika.

Nic dziwnego, że pojawiają ci się zdjęcia anioła poturbowanego, ma z tobą nie łatwe zadanie ten twój anioł stróż.

Aga
2022-04-24 17:40:48

Putin nałoży sankcje na niektóre osoby.

https://m-bles-com.translate.goog/america/ee-uu/putin-impo...

Estera
2022-04-24 14:25:07

Edyta Górniak https://www.youtube.com/watch?v=0-oVnCtdA9s

Strony: < 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, >
Emaile Archiwalne