REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-09-17 17:54:02

https://www.covidglobalnews.live/health/all-vaxxinated-peo...

zbigniew
2021-09-17 11:09:53

WIBRACJA MIŁOŚCI LECZY I GENERUJE WSZYSTKO
https://www.odkrywamyzakryte.com/wibracja-milosci/

Wiesława
2021-09-16 20:39:57

NTV
https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/233435...

Wiesława
2021-09-16 20:28:34

STOP
https://www.globalresearch.ca/stop-the-covid-holocaust-ope...

pavel
2021-09-16 13:32:18

https://www.youtube.com/watch?v=TLOVgO8cvx0
...pierwszy z desantu , kolejni w wielkiej mnogości mkną bez zabezpieczenia ku wolności ....

Jola z To.
2021-09-16 01:56:49

dziękuję Pani Wiesiu za każdy wpis,inaczej już dawno rozsypałabym się na kawałki

Wiesława
2021-09-15 19:26:42

Co niektórym na tej stronie wydaje się, że są bardzo mądrzy.... niestety - "mądrość" psychopatów to szaleństwo, to przez nich dzisiaj cała Ziemia tak cierpi. Uchodzą za psychicznych i normalni ludzie litują się nad nimi.... a tu jest powiedziane, że nawet Bóg im nie pomaga i to Bóg pozbawia rozumu tych - co Mu źle służą... nawet Sai Baba nie chciał mieć z tymi jegomościami nic do czynienia.... mijał ich bez słowa....

a musimy wiedzieć, nie ma przebudzenia bez współczucia, to jest podstawa przebudzenia i prawdziwej duchowości człowieka, czyli transformacja umysłu, wyrzucenie z niego własnych zakłóceń.... a jeszcze taki człowiek wyzwala drugiego człowieka spod jego cierpienia, ucisku, często spod łap złego człowieka... więc dlatego, prawdziwi duchowi ludzie trzymają się od psychopatów z daleka. Szkoda im czasu... bo i tak wiedzą, że są na straconej pozycji.

Szlachetne naczynia, jakimi są prawdziwie przebudzeni ludzie nie ścigają całymi latami ludzi, nawet jeśli ci zrobili im coś złego, oczywiście najczęściej w ich mniemaniu, ponieważ ci są wiecznie nieszczęśliwi, i jeśli tylko ofiara się im wymyka spod ich łap... wówczas dopiero tworzą swoje - top nieszczęścia, oczywiście winę za to ponosi inny człowiek.... i będzie swoją ofiarę prześladował do końca życia, nie ustąpi, nie wybaczy... bo brak w nim współczucia, miłosierdzia i wewnętrznej mądrości. Boska mądrość bez współczucia nie istnieje, tylko psychopata i maniak religijny będzie ścigał innych ludzi i wpychał im na siłę swoje mądrości... a jak nie, to się z nimi rozprawi w inny sposób.... ale nie ustąpi. Mój prześladowca biega za mną przeszło 16 lat.... trzeba mieć mocno wypaczony umysł i jak dalece trzeba być mściwym? Nie pasuję ci człowieku, uważasz mnie za złą... idź przed siebie, ja cię nie trzymam na siłę, nawet męża bym nie trzymała, skoro uznałby, że już mnie nie potrzebuje. I na pewno bym go nie ścigała. Kiedy odchodzę od czyjegoś towarzystwa pozostawiam tym ludziom święty spokój. Nie prześladuje latami, skoro uznali albo ja uznaję, że nie pasujemy do siebie, nasze drogi się rozchodzą na zawsze.

Mistycy bardzo często spotykają na swojej duchowej drodze psychopatów aby hakować ich umysły, próbują mącić w ich polach świadomości... i czym mocniej człowiek przebudzony, czym bliżej Boga, taki człowiek prowadza za sobą bardziej szalonych ludzi, to ich prawdziwe światło przyciąga te ich ciemności, jak lampa ćmy... i same się unicestwiają, bo głupie wcześniej czy później, spalą się w świetle lampy.... bo taka jest ich świadomość.... "mądrość" psychopaty, czyli wielka ich niedojrzałość i ich szaleństwo, to wielka patologia duchowa, tak potężne odchylenie swojego bieguna na drugą stronę....

i stąd wzięli się obecnie nasi prześladowcy.... ty człowieku swoje a oni swoje i robią z ciebie głupka... ale Bóg takim nie daje światła ze swojego Źródła i wcześniej czy później ta ich bateryjka się przepali... i co moi psychopaci dalej zrobicie z sobą? Wpadniecie w jeszcze ciemniejszą otchłań.... bo jeden z drugim nie otrzymasz klucza do nieba.... !!!!

Ale co im tłumaczyć, skoro i ich zrozumienie nie jest na odpowiednim miejscu, nie ma tam boskiej logiki, tylko szatańska inteligencja. Toteż należy robić swoje, jak Sai Baba, spojrzeć i iść dalej.... a kiedy nieustannie dokucza znaleźć na niego ziemską sprawiedliwość. My dzisiaj też szykujemy sądy na ten nasz cień, który nas otoczył podczas naszego wzniesienia, który robi wszystko aby nas oddalić od naszego prawdziwego Źródła.

Wszyscy, idący prawdziwą duchową ścieżką muszą się z tym liczyć, że na swojej drodze spotkają takich delikwentów, swoich czarnych "aniołów stróży"... spadają im w życie nie wiadomo skąd, rodzą się jak grzyby po deszczu... dla boskich dzieci jest to prawdziwa pułapka, w dodatku udają przyjaciół, ale kiedy ich rozpoznajesz, dostajesz od nich porządne bęcki... i uważajcie na takich ludzi, bo to na duchowej drodze jest prawdziwe niebezpieczeństwo kiedy w porę ich nie rozpoznamy. A nie jest to łatwe bo ciągle pełzają za nami jak węże, za tymi prawdziwymi duchowymi mistrzami... pod pozorną skromnością, robią w ich życiu potężny rozgardiasz... kiedy tylko pojawi się taka okazja wyłażą ze swoich dziur... gotowi do kąsania. Wszystko po to aby zniszczyć drugiego człowieka.

Im większe w człowieku światło, tym prowadzi za sobą większy cień.... aby tylko zakłócić wznoszenie się Wyższej Jaźni... ale ona i tak prawdziwie duchowego człowieka wyprowadzi z tego bałaganu i na próżno się trudzisz, ty człowieku rodem z piekła.... na próżno próbujesz zakryć swoim cieniem moje światło w dodatku przypisując mnie swoją czarną naturę.... sprawiedliwość jest już w drodze i osądzi nas oboje wg swojej miary.... i wówczas zobaczysz jakie długie były te twoje sidła a ja jestem ciągle wolnym człowiekiem.

Obecnie na świecie mamy doskonały przykład - walki światła z ciemnością. To są te 2 poziomy i doskonale widać, komu tu brakuje boskiej wewnętrznej mądrości i kto ma czarnego za pana... brak mu współczucia, i całymi latami prześladuje innych ludzi, wiec kto aż tak daleko pozbawiony jest serca?

A to są już mocne psychopatyczne odchylenia i różne są zaburzenia psychopatów, ale mają ten sam cel, zniszczyć swoją ofiarę, bo ich rozumy funkcjonują na tym polu świadomości, taka jest ich normalna rzeczywistość, ich halucynacje, które zaburzają ich psychikę do tego stopnia, że nie umieją wyjść z własnego konfliktu... toteż spełniają rolę bardzo dobrych kontrolerów, płatnych prześladowców innych ludzi... aby urządzić im życie po swojemu.

Ale my dzieci światła rozszyfrowaliśmy już waszą chorą grę... i liczcie się z tym, że i Światło nam pomaga... i któregoś dnia stanie przed wami... i z hukiem i krzykiem rozpaczy popędzicie tam, gdzie wasze prawdziwe miejsce. I będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Wiesława
2021-09-15 17:23:45

Karol,
nie próbuj się tu ponownie montować na tej stronie....
nie myśl sobie, że znowu się tu zamontujesz i poklonujesz nowych gości - wierszokletów, i znowu będziesz tu rządził.... i zadawał głupie pytania.... i sam z sobą dyskutowaał... i jeszcze innych wciągał w swoje gierki... tylko mi nie pisz, że to nie ty... jak chcesz poproszę policję aby cię sprawdziła, zajmie im to 5 minut.
Ty się człowieku lecz, bo twoje "kundalini" ma trochę inne wymiary.... i nie prześladuj ludzi na necie.

Karol
2021-09-15 13:30:59

Dzień dobry. Pani Wiesiu dziękuję za wczorajszą odpowiedź. Przyznanym że trafiła pani w punkt. Na początku nie wiedziałem o co chodzi w tym wszystkim. Coraz bardziej widzę po tym co się od pani z artykułów nauczyłem że jest to naprawdę część nas. Taka przemiana może każdego spotkać. Mi ona uratowała życia i pozwoliła na zmianę. Przyznam że mam swój kanał który prowadzę ale to co pani wstawia jest mi bardzo bliskie. To jak to pani opisuje to przypomina mi się to jak było albo jest u mnie. Dzięki pani wiem jak to poskładać układanke w całość. Pozdrawiam serdecznie

M79
2021-09-15 08:56:42

link:

https://drive.google.com/file/d/1l19rpX3uc5TdSF0yafG8vLs2q...

Już nie ma żadnych wątpliwości, iż zmiana dopuszczalnych norm promieniowania to efekt przestępstwa popełnionego przez zorganizowaną grupę przestępczą kierowaną przez byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Pozostaje tylko pytanie czy grupa ta wykorzystała niski IQ Premiera Mateusza Morawieckiego czy też on brał również w tym udział. Poniżej pytanie i odpowiedź.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Rybnik 01.09.2021
Elektroskażeniom „Prawo do Życia”
Z siedziba w Rzeszowie
Adres koresp.: Ul. Bracka 16 A 44-251 Rybnik
Ministerstwo Zdrowia
Ul. Miodowa 15,
00-952 Warszawa
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Na podstawie art. 1 pkt 1, art. 4 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz.1429) w związku z art. 61 ust 1 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej z uwagi na odpowiedź udzieloną w piśmie z dnia 28.06.2021 roku dotycząca odniesienia się do uwag zgłoszonych przez Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi oraz przez Polskie Towarzystwo Badań Radiacyjnych im. Marii Skłodowskiej-Curie a co za tym idzie pozostałych podczas procedowania projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku wnoszę o;
1. Podanie, jakie kwalifikacje uprawniające do wykluczenia biologicznego (nietermicznego) oddziaływania pól elektromagnetycznych oraz odniesienie się do stanowiska Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi oraz Polskiego Towarzystwo Badań Radiacyjnych im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz innych uwag posiadał Pan Wojciech Skweres-Departament Zdrowia Publicznego w Ministerstwie Zdrowia-nie wiadomo czy jest naukowcem, lekarzem, szarlatanem?
2. Precyzyjnie wskazanie opinii, ekspertyz, o których mowa w piśmie (sporządzonych w języku polskim) wykluczających możliwość wywołania negatywnych skutków promieniowania elektromagnetycznego odpowiadającego strefie pośredniej oraz zagrożenia w środowisku pracy.
3. Precyzyjnie wskazanie opinii, ekspertyz, o których mowa w piśmie (sporządzonych w języku polskim) wykluczających istnienie biologicznych odziaływań pola elektromagnetycznego wraz ze wskazaniem, jaka ekspozycja ludności na pola elektromagnetyczne emitowane przez anteny stacji bazowych systemów telefonii komórkowych została w nich uwzględniona(BTS) (7V/m, 21V/m, 61V/m).
Uzasadnienie
Złożenie niniejszego wniosku jest konieczne, ponieważ dowody świadczą jednoznacznie, iż były Minister Zdrowia Pan Łukasz Szumowski wraz z Panią Józefą Szczurek Żelazko oraz Panem Wojciechem Skweres-Departament Zdrowia Publicznego w Ministerstwie Zdrowia tworzyli zorganizowaną grupę przestępczą w rozumieniu art. 258 § 1 w związku z art. 160 § 1 oraz 231 § 1 kodeksu karnego.
O przestępstwie świadczy sam fakt uznania, iż ekspozycja odpowiadająca strefie pośredniej oraz zagrożenia stanowi zagrożenie dla pracowników, lecz nie dla ludności (osoba potencjalnie narażona – osoba niebędąca pracującym, mająca dostęp do przestrzeni stref ochronnych).
Rozporządzenie MINISTERSTWA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 29 czerwca 2016 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach związanych z narażeniem na pole elektromagnetyczne (Dz. ustawa 2016 Poz. 950) precyzuje, iż strefa pośrednia i zagrożenia nie jest bezpieczna dla ludzi nieposiadających specjalistycznych badań oraz szkoleń. Ministerstwo podaje, na jakich podstawach oparto wytyczne w środowisku pracy.
Obszar pól elektromagnetycznych ekspozycji zawodowej (tzw. strefa zagrożenia i pośrednia), w którym mogą przebywać jedynie pracownicy związani z obsługą źródeł pól, po przejściu specjalistycznego przeszkolenia i badań lekarskich wykazujących brak przeciwwskazań do ekspozycji zawodowej na pola; czas przebywania pracownika w polach strefy zagrożenia powinien być tym krótszy im silniejsze pola na niego oddziałują, tak aby nie została przekroczona dopuszczalna wartość wskaźnika ekspozycji; w polach strefy pośredniej ekspozycja nie podlega ograniczeniom w ramach zmiany roboczej.
SKUTKI ZDROWOTNE DZIAŁANIA PÓL ELEKTROMAGNETYCZNYCH – PRZEGLĄD BADAŃ
Autor: dr hab. n. med. ALICJA BORTKIEWICZ, Instytut Medycyny Pracy im. prof. dr. med. Jerzego Nofera Zakład Fizjologii Pracy i Ergonomii 91-348 Łódź ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8 Źródło: Podstawy i Metody Oceny Środowiska Pracy 2008, nr 4(58), s.67-87
W badaniach dotyczących zawodowej ekspozycji na pola elektromagnetyczne radiofalowe i mikrofalowe opisano występowanie raka gruczołu piersiowego (u kobiet i mężczyzn), nowotworów mózgu oraz białaczek. Natomiast u użytkowników telefonów komórkowych stwierdzono istotny wzrost ryzyka nerwiaka nerwu słuchowego (3 ÷ 4-krotny) i 1,2 ÷ 5-pięciokrotny wzrost ryzyka glejaka w umiejscowieniu ispsilateralnym. Największe ryzyko wykazano u osób korzystających z telefonów mniej niż 10 lat.

link:

https://m.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/mobi?_nfpb...

Ponadto istnienie efektów biologicznych potwierdza się w rozporządzeniu MINISTERSTWA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 29 czerwca 2016 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach związanych z narażeniem na pole elektromagnetyczne (Dz. ustawa 2016 Poz. 950) oraz decyzji Nr 171/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 27 października 2017 r. w sprawie przestrzegania w resorcie obrony narodowej zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach związanych z narażeniem na pole elektromagnetyczne gdzie podkreśla się, że cytuje;
Skutki bezpośredniego oddziaływania pola-EM – skutki biofizyczne, w szczególności: skutki termiczne, rozumiane, jako ogrzanie organizmu; skutki pozatermiczne, rozumiane, jako pobudzenie mięśni, nerwów lub narządów zmysłów, zawroty głowy czy wrażenia wzrokowe, prądy indukowane bezpośrednio w organizmie, przepływające w kończynach, związane z narażeniem na pole-EM.
Polskie Towarzystwo Badań Radiacyjnych im. Marii Skłodowskiej-Curie podkreśla, że cytuje;
W odniesieniu do skutków nietermicznych oddziaływania PEM, wobec niedostatecznie poznanych zależności skutek deterministyczny – ekspozycja, bądź wobec niedeterministycznego charakteru skutków oddziaływania PEM, w INIRC i ICNIRP nie opracowano limitów PEM dla ich ograniczania.
Nasza Komisja z omówioną metodą określania limitów PEM w środowisku przebywania ludności nie zgadza się. Podobne stanowisko głosi bardzo wielu bioelektromagnetyków, w tym uznani za najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie na świecie: Carl F. Blackman, Martin Blank, David Carpenter, Kjell Hansson Mild, Lennart Hardell, Henry Lai, Abraham R. Liboff i inni.
W raporcie Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi podkreślono, że cytuje (strona 83);
Wytyczne ICNIRP mają status i charakter raportu naukowego z arbitralnie przyjętą przez autorów metodą analizy danych naukowych charakteryzujących zagrożenia elektromagnetyczne i kryteriów wnioskowania. Członkowie ICNIRP zdecydowali o uwzględnieniu tylko takich skutków oddziaływania PEM, które charakteryzuje funkcyjna zależność skutek-poziom ekspozycji. Założyli, że PEM może oddziaływać jedynie deterministycznie, nie przedstawiając dowodów na taką hipotezę.
W świetle powyższego bezspornym jest, iż podczas procedowania rozporządzenia doszło do popełnienia przestępstwa, ponieważ nie dość, że nie brali w nim udziału lekarze określonej specjalności to dodatkowo Pan Wojciech Skweres czy też pielęgniarka Pani Józefa Szczurek Żelazko nie posiadali jakichkolwiek kompetencji do tego, aby odnosić się do uwag zgłoszonych podczas konsultacji a co najważniejsze do uznania, iż strefa pośrednia oraz zagrożenia w środowisku pracy jest bezpieczna dla ogółu ludności w tym dla dzieci oraz osób starszych, schorowanych. Należy podkreślić, iż strefy pośrednia oraz zagrożenia zostały określone z uwzględnieniem stanowiska ICNIRP, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi i co najważniejsze zostały ustalone w roku 2016.
W świetle powyższego po raz pierwszy zgadzam się z poglądem Pani Kingi Graczyk zajętym w imieniu Premiera Mateusza Morawieckiego, która twierdzi, że cytuje;
Obserwując wyżej opisany trend należy wyciągnąć pozytywne wnioski na przyszłość. Polacy ufają naukowcom i wierzą w ich profesjonalizm.

W świetle powyższego, ponieważ Instytut Medycyny Pracy w Łodzi w opinii z dnia 23.07.2020 roku potwierdza negatywne oddziaływania pola elektromagnetycznego o wartościach odpowiadającym aktualnym normom nie ma jakiekolwiek podstaw, aby uznać, iż Pan Wojciech Skweres mógł uznać strefę pośrednią oraz zagrożenia w środowisku pracy za bezpieczną dla ogółu ludności. Ponadto Pan Skweres nie jest naukowcem ani też lekarzem, co jest tożsame z tym, iż dopuścił się przestępstwa odnosząc się do zgłoszonych uwag pomimo nie posiadania jakichkolwiek kwalifikacji do tego.
Reasumując złożenie niniejszego wniosku jest konieczne, lecz dla uczciwości i przejrzystości kieruje również niniejsze pismo, jako załącznik do Prokuratury Rejonowej w Rybniku, która jako organ właściwy może ustalić czy nie doszło do przestępstwa z art. 226 § 1 kodeksu karnego, czyli znieważenia przez moją osobę funkcjonariuszy publicznych.


Marek

Wiesława
2021-09-15 03:55:34

Ewa Pawela
https://www.youtube.com/watch?v=W07su1ZEJbA&ab_channel=CEP...

Wiesława
2021-09-15 03:33:57

https://www.youtube.com/watch?v=a8ycpSVMB90&ab_channel=Cit...

Wiesława
2021-09-15 03:29:13

https://www.youtube.com/watch?v=h8s7QHZvn6c&ab_channel=Cit...

Wiesława
2021-09-14 23:35:44

Tym samym ci wystraszeni właściciele wyeliminują sami siebie, będzie mniejsza klientela, pójdą w górę ceny, co następnie wyeliminuje tych zaszczepionych, ponieważ nie będzie ich stać.... tym bardziej, że wszystko idzie w górę.... nawet pietruszka kosztuje 2, 3 x drożej.

Bozena
2021-09-14 23:24:51

To samo sie dzieje w NY,wystraszeni restauratorzy wywieszaja kartki informujace ze dla zaszczepionych ,ci odwazni wywieszaja kartki ze nie ma segregacji.
Sa tez protesty w NY pomimo ze jest to stan niebieski,ludzie sie niepoddaja,nie chca byc niewolnikami...

Wiesława
2021-09-14 23:13:49

W Vancouver mieliśmy wczoraj szybki protest, obejmował całą Kanadę, przeciwko paszportom C. Wiele restauracji już odrzuciło te obostrzenia, nie będą ich wymagać. Protest był spokojny, ale padły mocne słowa przeciw wiadomo komu. Póki co policja nie przeszkadza a nawet pomaga protestującym. W Vancouver policja jest z ludźmi. I wyprowadzali w pięknym stylu tych, co przyszli siać zamęt.... a było kilku takich.

Bozena
2021-09-14 22:55:12

W Stanach obowiazek szczepien jest mandatory dla fim ktore zatrudniaja conajmniej 100 osob,27 states juz zglosilo sprawy do sadow,zwalniaja sie wiec ludzie na roznych stanowiskach wlacznie z personelem szpitalnym...to dopiero poczatek ,jakiekolwiek ludzie maja zdanie o amerykanach,nie zawsze pozytywne ..
To jedno jest pewne ze cenia sobie wolnosc
To tylko moja opinia nawiazujaca do vloga p.Kalbarczyka

Wiesława
2021-09-14 22:53:24

Karol,
masz kontakt z Bogiem, to czego ty szukasz na tej stronie?
Jestem tylko człowiekiem.

Karol
2021-09-14 22:45:41

Pani Wiesiu mam do Pani pytanie. Już dawno chciałem napisać i ostatnio często czytam pani bloga dziś kilka razy. Od dziecka już czuje kładzenie rąk siłą chęć pomagania Bogu. Jako dziecko miałem różne olśnienia jak by czas się zatrzymał itd. Powołanie do pomagania. Miałem dużo w życiu snów duchowych. Wizje ze schodami do nieba jak bym umarł trwało to dwie godziny. Byłem w tym czasie po między i taki powrocilem. Od tamtej pory powrotu moje życie jest inne. To się wydarzyło po śmierci babci. Stany duchowe zaczęły się nasilać i zacząłem poszukiwania. Dziś moje całe ciało jest bardzo gorące i puszcza na pół godziny. Mając 25 lat rozbudzila się we mnie energia i dzięki temu co pani wstawia zrozumiałem że to wąż. Energia wlala się przez głowę przez całe ciało. W elektryczność. Otworzyło się to spontanicznie nie miałem z tym nigdy nic wspólnego ale zawsze wierzyłem że jest coś więcej. Dziś mam dużo objawów duchowych kontakt z Bogiem. Ale chodzę smutny cieszę się dopiero jak położę ręce na chorą osobę. Jak pani to rozumie?

Wiesława
2021-09-14 22:36:54

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=arj9hh08gQA&ab_channel=Art...

Wiesława
2021-09-14 21:33:48

Zacznij się interesować tym co naprawdę się dzieje,
wyjdź z piaskownicy
i stań w obronie uciśnionych ludzi
-miej na tyle odwagi i duchowej siły...
a nie w imię duchowych ideałów usypiasz ich coraz głębiej
czynisz nieczułymi na prawdziwą nędzę człowieka w obecnym szatańskim świecie.
O to mu chodzi aby przestraszeni ludzie siedzieli cicho i ochoczo zgadzali się z nim na każdą jego propozycję...

https://www.youtube.com/watch?v=eUeaTffY2Sk&ab_channel=Jan...

Wiesława
2021-09-14 18:39:30

Zyggi Texas
https://www.youtube.com/watch?v=Ps52y6VZ-Gw&ab_channel=Zig...

Wiesława
2021-09-13 19:52:34

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/397085...

Wiesława
2021-09-13 19:30:42

W DOMU SWOJEGO OJCA

Tylko z serca wynikają
wszystkie błogosławieństwa
-płyną bez początku i bez końca
i odbijają się na powierzchni
ludzkiego życia
nawet w głębokim śnie...

-kim jesteś w życiu ty
takie masz sny
taka świadomość cię nawiedza
i wkłada cię w twoje życie...

-to jest odbicie w lustrze
twojego istnienia
to twój świetlisty kod
a ty bądź tego świadomy
-co się odbija w tobie
-co ci bliskie sercu...

umysł-ciało to twój dom
twoja świątynia
przedłużenie twojego źródła
z którego pochodzisz...
-świetlisty kod w pełni mocy
odbija w tobie prawdziwe imię twoje...

-i takie masz sny
to twoje sny mówią ci
-kim jest twój ojciec
-jaka twoja tożsamość
czy prowadzi cię świetlisty kod
a może tylko czip…?

Kiedy chodzisz w snach
po boskich ogrodach
ty już nie jesteś więźniem tego świata
-twoje drzwi zostały
szeroko otwarte w boskie wymiary
jesteś w Domu swojego Ojca…

Karol
2021-09-13 19:12:18

Dzień dobry. Bardzo pani dziękuję za bloga. Nie ze wszystkiego korzystam ale dzięki temu co pani pisze zrozumiałem podobne symptomy. Łatwiej jest gdy ktoś wytłumaczy. Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2021-09-13 17:36:20

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/615374...

zbigniew
2021-09-13 17:33:53

https://naturalnews.com/2021-09-10-biden-declares-himself-...

Wiesława
2021-09-13 03:38:03

To jest ta sama kobieta, tylko pokazuje 3 linie czasu, które się wykreują na początku kataklizmów... właśnie ten czas się zaczyna... i późniejsze jej przeznaczenie. R. Steiner poświęcił jej dużo czasu.

Bozena
2021-09-13 03:03:14

Probowalam znalezc ilustracje Nostradamusa tych kobiet ale google mnie wyrzuca,ciekawa jestem tej symboliki,poszukam przez duck duck go,moze znajde.

Wiesława
2021-09-13 02:10:37

Bożena,
dziękuję, skoro masz już 4 moje książki, tz, muszą mieć dla ciebie jakąś wartość.
Ja już chyba więcej pisać nie będę, jeśli to może krótkie serie i będę wydawać w Canadzie. Dla ludzi, którzy mnie znają i ja ich znam i którzy dorośli do tej wiedzy.

Strony: < 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, >
Emaile Archiwalne