REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2023-03-10 19:42:57

Te cząsteczki energii wpadają w nas, a każdy z nas pociągnie i przysposobi tą, na którą jest gotowy. Dzisiaj rano kiedy krzątałam się w kuchni, musiałam szybko usiąść... znowu poczułam silniejsze zawroty głowy. Wszystko wiruje wokół nas, chociaż tego nie widzą wszystkich oczy. Akurat mnie dane jest to widzieć, bez przerwy otwiera mi się 3 oko i widzę jak jakiś fragment wizji-informacji wpada niczym głaz do studni i wszystko się łączy, zewnętrzne z wewnętrznym... mikrokosmos z makrokosmosem... i dlatego budzi się w nas większa świadomość, czego jeszcze nie wiedzieliśmy wczoraj, dzisiaj wydaje się to być zupełnie proste. Warunek, trzeba umieć tą informację przyswoić, przerobić we własnej kuchni ...


i tu sie rozpędzilam i napisalam dlugi tekst....
na post za dlugi, toteż zrobię z tego art. na stronę...

Grażyna
2023-03-10 16:24:50

Wiesiu,
Tak jak piszesz, że energia nas przenika do szpiku kości.
Raz bardziej bolesna a raz mniej. Dopływa też fala zrozumienia z wielką prędkością, że nie można nadążyć z wyłapaniem wszystkiego.
Ja osobiście czuję się bardzo niefajnie, strasznie mnie to męczy. Też mam kłopoty z sercem i z oddychaniem.
Pojawiają się i znikają. Muszę chodzić ostrożnie, bo tak mnie zarzuca na boki, że mogę upaść.
Dzisiaj rano dziwnie się poczułam w swojej świadomości...jako mała cząstka energii, że nie mam żadnych ograniczeń. Poczułam dosłownie wolność, że jestem poza iluzją umysłu. Czułam to całą sobą przez dłuższy czas.
W roku 1994 miałam paraliż senny i wyszłam ze swojego ciała. Oglądałam siebie leżącą z góry.
Wtedy, poczułam się właśnie taką cząstka energii ( tylko nie miałam zrozumienia), odbijałam się z wielką prędkością od ścian w pokoju. Czułam się wtedy uwięziona i chciałam się wydostać. Bardzo chciałam być wolna.
Dzisiaj po tylu latach dane mi jest zrozumienie.
Myślę, że odzyskałam prawdziwą tożsamość.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Bozena
2023-03-09 19:36:52

Na dzisiaj rezonans Schumanna jest niewidoczny.
Ciekawe.

Wiesława
2023-03-09 17:42:38

Grażyna,
problemy z netem i my mieliśmy tu w Van kilka dni temu... w wielu miejscach coś się działo, nawet w dużych kompaniach.... i nagle samo jakby się naprawiło...?

I nadchodzący okres energetycznie jest dość trudny, nasze ciała zostają głęboko przekopane, aż do szpiku kości... widzę to po swoim ciele.... silne bóle głowy, nasiliły się różnego rodzaju dźwięki, intensywne sny, czuję dziwny smak w ustach, dziwne skurcze mięśni, coś znowu dzieje sie przy kręgosłupie, u mnie na odcinku piersiowym, to trwa parę sekund przechodzi i znowu się pojawia, ale jest dość bolesne, pojawia się arytmia serca... i wiele więcej....
marzec będzie dla nas dość ciężki, 22 marca będzie przesilenie letnie, dla nas to też ważna data... do połowy kwietnia trzeba bardziej zadbać o siebie i nie wkręcić się w jakiś niepotrzebny kierat. Nie dajcie się już nabijać w butelkę.... i uważajcie na swoje kroki.

Wiesława
2023-03-09 17:25:27

Zaczyna być coraz jaśniej na scenie świata...

a US więcej pożarów...

już tego nie pozamiatają...
świat wkrótce dowie się prawdy
oj będzie wielu ludziom łyso,
szczególnie tym którzy uwierzyli w reźim i jeszcze go poparli...

Artur K./fb
- Wiadomość która absolutnie dominuje w USA, to nagrania video z wydarzeń 6 stycznia 2021, które zostały opublikowane przez network Fox News. Nagrania te były celowo nie pokazywane opinii publicznej, ponieważ cala narracja, że doszło insurekcji, padłaby natychmiast. Jednak lewicowe elity medialno-polityczne w USA, chciały narracji "insurekcji" do kilku rzeczy, jak zniszczenie Trumpa i jego ruchu MAGA, wsadzenie do więzienia setek niewinnych ludzi dla PRu, używania propagandy "insurekcji" do walki politycznej w przyszłych wyborach.
Największe zniszczenia w tej całej aferze ponosi wymiar sprawiedliwości, sędziowie, prokuratura i FBI, tego rodzaju nagranie to dowód, że nie doszło do insurekcji, dowód ten nie został przedstawiony w sądzie, czytaj rozprawy sądowe powinny być unieważnione, a setki ludzi powinny być wypuszczonych na wolność. Dzisiaj ci ludzie to więźniowie polityczni przetrzymywani przez skorumpowany wymiar sprawiedliwości w USA.
- Grupa republikańskich polityków, planuje odwiedzić "Jan6" więźniów, congresswoman Rep. Marjorie Taylor Greene, otrzymała skargi od więźniów, że ich prawa są systematycznie gwałcone przez służby więzienne.
- Tucker Carlson na Fox News powiedział, że nagrania dowodzą, że to nie jest walka republikanie kontra demokraci, jest to walka, my kontra elity, oni wszyscy są po tej samej stronie.
- Nagrania przestawione w sądzie były edytowane, głosy pisków i krzyki były dodane, wycięte były inne fragmenty nagrań.
- "ci ludzie powinni być postawieni przed sądem za oszustwo i zdradę", Donald Trump o nagraniach Jan6.
- Fox News i Tucker Carlson przeciętnie gromadzą 1.4 mil ludzi, program z nagraniami "Jan6" oglądało na żywo 4.1 mil. czyli 3 razy tyle, dla porównania CNN ogląda 410 tys. a specjalny wywiad z Jill Biden, żona Joe Bidena oglądało 386 tys. ludzi, a to można nazwać ambaras.
- Mitch McConnell, który powiedział, że publikacja nagrań Jan6 to błąd, pośliznął się w byłym hotelu Trump w DC i został odwieziony do szpitala... co za ironia!
- Joe Biden nie pokazał się publicznie od kilku dni.
- Kolejna afera która rozkręca się w USA, to informacje, że wirus covid19 był sztuczny i wyprodukowany. Coraz więcej ludzi przyznaje się do tego, że wiedzą o tym, jak szef FBI Chris Wray, czy były szef CDC Robert Redfield. Ich pamięć i wiedza o tym fakcie została odświeżona, tylko dlatego, że republikanie wygrali ostatnie wybory.
- Demokraci w senacie przedstawili rezolucję, która ma upamiętnić wszystkie ofiary covid19, chcą zrobić coś w rodzaju święta. To samo w Kanadzie próbował Trudeau, jednak wycofał się jak informacje zaczęły wychodzić, że wirus jest sztuczny.
- "Największymi ofiarami 'zmian klimatycznych" są kobiety", powiedziała to Hillary Clinton w dniu 8 marca.
- Pro-Biden media w USA, pompują wersję, że nord-stream został wysadzony przez ukraińskich "partyzantów", którzy wypożyczyli żaglówkę w Gdyni i w nocy dokonali ataku. Żeleński o niczym nie wiedział i nikt tych ludzi nie zna i rozumiem że nikt ich nie nawet nie szuka. Narracja została wprowadzona, jak się okazało, że już nikt nie wierzy w narrację, że to Putin wysadził nord-stream. UPADEK !
- Singapur podniósł swoje rezerwy złota o 44 tony, czyli o 30% do poziomu 200 ton.
- Trwa śledztwo tajnych dokumentów Bidena, znalezionych w jego garażu. Kolejnych 9 kartonów dokumentów, zostało przetransportowanych do Archiwum w DC z biur adwokatów Bidena w Boston.
- chciałby zwrócić uwagę na sprawę kryminalną we Francji, pani Stéphane Ravier, została postawiona w stan oskarżenia za to, że napisała "emigracja zabija francuską młodzież", te słowa zostały zinterpretowane jako przestępstwo i pani Ravier stanie przed sądem.
- dzisiaj spotkanie PP w Rzeszowie, więcej na stronie https://www.facebook.com/.../Patrioci.../100072103133203/

Bozena
2023-03-09 17:19:59

Ja mialam piekny sen,
Bylam w jakims domu,duzy obszerny,z kims mi bliskim,chyba ktos z rodziny ale nie potrafie okreslic kto to byl.
Otworzyla sie przed nami duza przestrzen.
Ujrzalam gore,wzgorze.
Na tym sporym wzniesieniu stal krzyz,z Jezusem,ale widzialam Go z daleka.
U podnurza tej gory modlili sie ludzie,I ja tez.
To jest tylko fragment ,ale to zapamietalam.

Grażyna
2023-03-09 15:43:16

Wczorajszy dzień był dla mnie bardzo ciężki.
Energia, która napłynęła mocno mi się dawała we znaki.
Byłam tak skołowana, że nie mogłam racjonalnie myśleć.
W dodatku zablokowało mi się You tube i nic nie mogłam z tym zrobić.
Dzisiaj jest trochę lepiej ale też mam karuzelę.
To jest trudny i szalony czas, bo jest nieprzewidywalny.
Wiesiu,
dziękuję za te piękne słowa i piękną różaną piosenkę, którą mogłam dopiero rano odsłuchać.
Dziękuję Wszystkim za ciepłą obecność i za wiarę, która jest dziś tak bardzo ważna.
Trzymajcie się kochani i nie poddawajcie się.

Pozdrawiam Wszystkich z Miłością.

Adam z ZG
2023-03-08 23:37:27

Na dzień Kobiet...

https://www.youtube.com/watch?v=FDk0QJ8VrYg

Wiesława
2023-03-08 20:43:05

Hildegarda z Bingen

https://www.youtube.com/watch?v=yjIAXI2xkEM&ab_channel=Har...

Wiesława
2023-03-08 19:48:34

PRAWDZIWA BOGINI

Kto tylko się narodził z kobiety
i chce połączyć się z Bogiem
musi zniszczyć swój materialny świat…
-nie są to tylko zamglone wizje proroków
...tylko prawdziwe przeznaczenie człowieka.

Mistyka człowieka nie polega na tym
-jaki jest świat… ale
-jest tym jakim on nie jest!
I wszystko w nim jest możliwe
magiczne i wewnętrzne
i widzisz w sobie złote słońce
i turkusową ciszę
… widzisz blask księżyca
i bierze cię w objęcia miliony galaktyk…

ale ty mnie przekonujesz
-na tym świecie mamy mistyczną religię
i tam się dzieją cuda….
-a to tylko haczyk na twój mistycyzm…

religie zrobiły wszystko
aby zabić twój wewnętrzny świat
-i tak trudno ci ożywić tą glinę...
-i nie tylko ta glina
tak szybko się rozsypuje
...więdną w niej wszystkie kwiaty życia
-nieważne czy to małe kwiaty polne
czy te mocno wypielęgnowane róże pachnące…
wszystkie przeminą po jednym sezonie.

Zostanie tylko na Niebie
twoja gwiazda... cała utkana ze światła
Czysta Bogini… Róża Mistyczna…
delikatny anielski zapach…

-i kiedy nocą przychodzi do ciebie
tajemniczy magik
-aby cię zainspirować do mistycznej podróży
podaj mu rękę … i biegnij za nim….

uczyni z ciebie
kobietę-boginię-królową
...na jej włosach korona ze złotych gwiazd
a w ręku buława różana…
-a to co nosi twoja ziemska królowa
to tylko taka marna podróbka.

Obudź się kobieto
… z tego ciężkiego snu
-nie daj sobie założyć
ciężkiej korony na głowę
-nie daj sobie włożyć
w twoje delikatne dłonie
wielkiej buławy złotej…

-i ty masz w sobie
tą mistyczną niebieską perełkę
-znalezioną na brzegu
Wielkiego Oceanu.

Usia
2023-03-08 19:17:59

Ela,
dokladnie tak!

Pozdrawiam wspaniale Kobiety i niech zakwita w naszych sercach! Dziekuje i wszystkiego dobrego. Uklony w strone P. Wieslawy dziekuje

Ela
2023-03-08 17:59:04

Wiesiu..ignorują bo chyba nie do końca są z tego duchowego świata...

Bozena
2023-03-08 17:35:29

Wiesiu,dziekuje za wszystko co dla nas robisz,piekna duszo.
Ja wlasnie robie farsz na "ruskie",a jak kto woli "ukrainskie".
Jestesmy z tego samego Zrodla.
Wszystkim ludziom dobrej woli,zycze milosci I szczescia.!
Nie sie tak stanie!

Wiesława
2023-03-08 17:34:15

Niech zakwita
w naszym wnętrzu... w naszym sercu....

https://www.youtube.com/watch?v=wCYORpK5WQY&t=19s&ab_chann...

Wiesława
2023-03-08 17:06:41

Wczoraj po południu miałam niezłą jazdę...
w moim ciele pracowała potężna energia,
usnęłam w jednej chwili i nie mogłam się z tego stanu wyrwać, jakby hipnozy...
jakbym była przybita do poduszki....
ocknęłam sie po ósmej i poszłam na powietrze, zczesać te energie...
i już prawie całą noc nie zmrużyłam oka... byłam taka nabuzowana...
ale za to ulepilam pierogi z moją ulubioną kapustą

Wiesława
2023-03-08 16:58:18

Magda
słyszałam o Marku Taranie, nawet onego czasu chciałam z nim porozmawiać...
ale oni wszyscy z tego duchowego świata mnie ignorują....

Kobeta mistyczna, kobieta bogini... owszem...
jak zakwitnie ?

https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_tajemnica_...

https://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_roza_duchowa_...

https://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_jezus_-_rose...

Namasste

Bozena
2023-03-08 16:52:02

Rafal.K
https://youtu.be/tpgOSP9wK-A

Wiesława
2023-03-08 16:45:27

Na dzień dobry,
Pieczęć z 3 siódemkami...
niech się Wam wszystkim wiedzie jak najlepiej...
i niech wszyscy tą pieczęć otrzymają.
https://4.bp.blogspot.com/-14cMOu6CDaQ/VHBTF9iwRwI/AAAAAAA...

Magda
2023-03-08 16:39:55

Pani Wiesławo, czy słyszała pani o Marku Taranie? On też mówi o mistycznej róży. Tylko że on twierzdzi iż mistyczną różą jest kobieta. Czerwona róża to jej łono a biała pojawia się gdy w sercu jest miłość. Ten pan promuje moc kobiety/bogini. Co o tym pani sądzi?

Zwykły człowiek
2023-03-08 13:21:03

Akurat wczorajszego dnia otrzymałem znak 777 co mnie bardzo uradowało a potem serie 555 oraz 222. Cokolwiek znaczy filar światła nie wiem, ale liczby dały dużo uśmiechu. Akurat jestem 10/1 i moje życie jest ah.. może ta karta odwróci się ze szcześliwym zakończeniem.
Coś w tym wszystkim jest. Ci co nie wierzą dużo tracą, ale ci co wierzą i widzą chorują z nie wiedzy co się dzieje

Ps. została mi tona węgla z Kazachstanu. Gdyby ktoś chciał

Grażka D.
2023-03-08 12:43:41

Dzień dobry,

no to i ja napiszę swoje numery -

25 + 4 + 1967 = 34/7
25 + 4 = 11
20+23= 43/7
Różnica lat - 56/11

11 + 43 = 54/9

34/7 i 43/7 - lustrzane odbicie tu tez mam, ale nie jestem pewna, czy tak to można połączyć Wiesiu ?

Dziękuję bardzo Tobie i DS za tę stronę, za książki ....za wszystko !

Moja imienniczko tu - Grażynko - przytulam Cię do serca myślami szczególnie ....to jednak dość rzadkie imię.

Życzę samych błogosławieństw na każdy kolejny dzień dla Wszystkich....ciszy, spokoju i równowagi wewnetrznej....

Dominika
2023-03-08 01:40:58

To pewnie się nauczę jak już będę gotowa, narazie liczba musi mi wystarczyc Dziękuję

Wiesława
2023-03-08 00:43:35

Dominika,
potrafisz znależć swoją osobistą wibrację
ale nie umiesz jej rozbić na poszczególne częstotliwości


a to właśnie tam tkwi sedno sprawy.

Dominika
2023-03-07 23:10:47

Ja przyznam, że nie rozumiem tych wyliczeń. Nie mogę dojść skąd biorą się te wszystkie liczby. Widocznie numerologia nie mnie przeznaczona. Jednak liczba 10/1 rezonuje ze mną i jej będę się trzymać. Kierunek szczęśliwe zakończenie...

Pozdrawiam wszystkich.

Wiesława
2023-03-07 22:54:08

Dzisiaj mamy kolejny ciekawy dzień
7-3-2023=17/8

7-3-7=17/8
3x7 (777) - Filar Światła.

3+3=6
2x3, podwójna Trójca zasada męska i żeńska, Wielka Duchowa Architektura, Niebiański Człowiek... matryca 6-ramiennej gwiazdy, podstawa Mekabah, uni mężczyzny i kobiety.


2+2=4
Numer 2- przeznaczenie, rodzaj wyzwolenia, ale 2x2 też oznacza, możemy dwa razy stanąć przed tym samym wyzwaniem
2i2 (22), cały obrót koła, kiedy jedna 2 nie może sprostać, pojawia się druga 2 (łuk Ojca i łuk Matki, ourbaros... druga 2, jako partner, małżonek, która jest powiązana z księżycem i wodą.
22 jako jedność, magiczna liczba, Starożytnych Ras Budowniczych

Liczba 17/8, tzw Gwiazda, oaza odrodzenia i młodości... powraca królestwo, tu reprezentuje Niebo, to wiadomość od Mistrzów Wniebowstąpionych - schody do nieba.
Ale źle wybalansowana 17, to może być ostrzeżenie, pokaże, co stanie na naszej drodze, to co materialne (1+7=8)... i może okażać się wielkim sukcesem i bogactwem... albo wielką stratą.


Liczba 10/1
zakończenie cyklu, zebranie w życiu tego co najważniejsze, droga ropoczająca nowe, odwrócenie karty ze szczęśliwym zakończeniem.

Wiesława
2023-03-07 21:00:11

PLEJADY I SIOSTRY AVALONU.

Siedem Gwiazd Reiszi budzi się i przesuwa starą Epokę Ryb i wprowadza Ziemię w nową Epokę Wodnika. Wszystko to się dzieje pod kierunkiem Boskiej Inteligencji, Kosmicznej Trójcy. To Kosmiczna Inteligencja przekazuje i obecnie nam wyświetla wszystkie 7 promieni, które spadają na Ziemię z pokładu Aurora i wzmacniają naszą wiedzę i uzdrawiające energie, budzą nas do innej już aktywności.

Siedem Gwiazd Wielkiej Niedźwiedźicy, ma wpływ na wszystkie poziomy ludzkiej świadomości związane z Ojcem Niebios i Kosmicznej Woli. Siedem promieni ma na celu dotrzeć do wszystkich ludzi, na wszystkich poziomach… ale kiedy ich wola będzie inna, nikt nie będzie ich na siłę zmuszał.

Kosmiczna Forma Boskiej Męskiej Zasady, 7 Słońc Reiszów, to Niebiański Człowiek (mężczyzna), we wszystkich 7 aspektach, którymi są Jego Słońca.

W naszych życiu bardziej są znane jako 7 Sióstr Plejad w konstelacji Byka, które mają duży wpływ na wszystkie poziomy ludzkiej świadomości i są związane z Zasadą Niebiańskiej Matki i Kosmicznej Mądrości. To jest Forma Boskiej Żeńskiej Zasady.

Niebiańska Kobieta jest Boskim Planem i Architekturą Boskiej Matki we wszystkich jej 7 aspektach.

To jest sekretna Unia Niebiańskiego Mężczyzny i Niebiańskiej Kobiety. Na niebie jest odzwierciedlona Święta Męskość i Święta Kobiecość, stworzonych na prawdziwy Obraz Boga.

Krist/Sophia jest ścieżką duchowego Wniebowstąpienia, która doprowadzi do wewnętrznego odkrycia iskry boskości, która istnieje w Świętym Kryształowym Sercu i znajduje się w całym Stworzeniu.

Wewnętrzna ścieżka Krist/Sophia, która ma na celu zjednoczenie biegunów istniejących między wewnętrznym i zewnętrznym świecie sił… które alchemicznie przesuwają nasze Ciało Świetliste, na etapy zwiększonej równowagi energetycznej i hierogamicznego zjednoczenia.

Wewnętrzna ścieżka Krist/Sophia prowadzi nas do poszukiwania wewnętrznej mądrości poprzez naszą duszę, ostatecznie pozwalając osiągnąć Jedność z Bogiem już w 5D. Jak już wielokrotnie to podkreślałam, w 5D nie ma materii. I trzeba tą kwestię dobrze zrozumieć! Tylko nieliczna grupa ludzi Wniebowstąpi w tym czasie…. przed Ziemią jeszcze 2 rasy ludzkie, aby Ziemia osiągnęła swój cel.
Reszta będzie miała na to czas w przeciągu następnych 1000 lat. … również wielokrotnie o tym wspominałam, czy oni będą zatraceni?

Wielu wzniesie się na wymiar , ja to nazywam 4.9 – tzw Królestwo Niebieskie, o którym mówił Jezus, jako o swoim Królestwie. O tym pisze Biblia, i żadna to tajemnica. Ale w tym Nowym Królestwie Niebieskim niczego człowiekowi nie będzie brakowało, to będzie prawdziwy Złoty Wiek.

A moim zdaniem będzie jeszcze 3 grupa ludzi, którym nie będzie dane wejść do tego Królestwa … i tu Ziemia przejdzie bifurkację, rozdzielenie się linii czasowej na dwie drogi…. jedni wejdą po niej do Królestwa Niebieskiego, ostatniego poziomu świata materialnego na Ziemi… a ci drudzy pójdą w odwrotym kierunku… ku swojemu przeznaczeniu. O tym też pisze Biblia.

Powoli jest przywracana ta prawdziwa święta wiedza, naturalne Święte Małżeństwo, o którym wielokrotnie pisałam od lat… o którym także pisze Biblia w wielu miejscach… zrękowiny... i ślubna komnata, nasza już wyższa żeńska świadomość, która jest zjednoczona z Chrystusem. Sekretna Unia Niebiańskiego Mężczyzny i Niebiańskiej Kobiety.

Siostry Avalonu, jako Najwyższe Kapłanki/Boginie wywodzące się od Marii Magdaleny Sophi… to one pomogły zachować wielką Tajemnicę Marii Magdaleny o Wielkim dziele Wniebowstąpienia.

To ciągle bardzo trudny temat, nawet obecnie w czasie Wniebowstąpienia Ziemi i ludzkości… może 1 procent ludzkości na Ziemi rozumie ten temat… a może nawet i to nie?! To jest daleko posunięta biologia człowieka,, i bez tych zmian w naszych komórkach nic się tu nie dokona. Zamanifestowana na Ziemi podczas Misji Jezusa Chrystusa, zwanego często Jeszua… i całej żeńskiej krwii Chrystusa, Jego Matki Marii i Marii Magdaleny Sophi. To Najwyższe Kapłanki Żeńskich Linii Chrystusa, opisane w wielu rękopisach i pilnie strzeżone.

Podczas Wniebowstąpienia Jeszuy/Jezusa Chrystusa, cała ta linia pomagała Jezusowi, znani byli jako Rybacy w Galii. Matka Jezusa pochodziła z tej samej linii i wywodziła się z linii, bezpośrednio od Marii Magdaleny Sophi. To była Sekta Nazareńska. Wniebowstąpienie Jezusa nie było by możliwe bez żeńskiego aspektu, ponieważ to żeński aspekt jest bardzo ważnym komponentem ciała świetlistego i duchowych skrzydeł Niebiańskiego Człowieka.

Słoneczny Chrystus Maria, to Potrójna Słoneczna Bogini, która obecnie powraca na Ziemię, z wieloma ukrytymi kodami światła, które ostatecznie przebudzą Ziemię. Najbardziej ta wiedza została zachowana we Francji w starych Katedrach poświęconych Matce Bożej. To jest potężny temat, wspominałam o tym w moich książkach, również o ciele Kathara…
ale tutaj skupię się tylko, na powrót Świętej Matki Sophi, jako Boskiej Słonecznej Linii Krist/Sopia, która obecnie zapala 5 element eteru, swoim Kryształowym Różanym Sercem… a z wnętrza tego Serca objawi się Królestwo Boże i Najświętsza z Najświętszych Sophia… i w tej samej chwili skończy się kontrola Ziemi przez siły lucyferyczne.

Pani Wszechświata powraca i wskrzesza nasze ciało świadomości… budzi się Święta Tajemnica Słonecznej Wody Ognia, poprzez zanurzenie w boskich elementach eteru, który oczyści naszą krew i duszę. Każde włókno naszej istoty będzie nasycone oczyszczającymi duchowymi wodami, i będą wymazane duchowymi wodami, wszystkie zniekształcenia w naszych komórkach. To będzie namaszczenie Boską Ognistą Wodą i odbędzie się masowe wielkie odrodzenie świadomości.

Potrójna Bogini Słońca, Soniczny Filar jest związany ze zmartwychwstaniem Kosmicznego Chrystusa.

Jeszcze wczoraj nie miałam zamiaru na ten temat pisać… lecz kiedy wieczorem usiadłam na kanapie, ujrzałam wprzódy znaną mi już szmaragdową kulę, utkaną z różnych geometrycznych form, migotała i delikatnie huśtała się w przestrzeni, około 1 metra przed moimi oczami… i nagle w połowie tego dystansu między ta szmaragdową kula i mną zobaczyłam przesuwający się kryształowy lotus, który mogłam położyć na własnej dłoni. Kryształowy lotus płynął przede mną z prawej na lewą stronę, niczym statek, lekko kołysząc się na boki… za kila sekund pojawiło się kilka takich samych lotosów, płynęły równo, jeden za drugim… i mogłam je zatrzymać w jednym miejscu za pomocą mojego wzroku… i mogłam odwrócić ich trasę… więc dało mi to do myślenia, że ta energia płynie z mojego ciała… a jeszcze trochę później pojawiły się inne już bardziej zaawansowane formy kryształowych kwiatów… i zrozumiałam, że to jest czas… że wchodzimy w inny świat… to się właśnie dzieje… chociaż to dostrzec naszymi ziemskimi oczami.

Ten świat jest jeszcze ukryty przed ludzkością, na Ziemi musi się jeszcze więcej oczyścić, podobnie w naszych ciałach… ale wokół nas pojawia się już ta potężna energia, kryształowa plazmatyczna… dzisiaj rano też ją widziałam, tańczyła wokół mnie. W takim przypadku muszę usiąść albo mocno stanąć na ziemi, zachować równowagę, ponieważ człowieka porywa ze sobą… dzisiaj miałam wrażenie, że moje oczy wypełniają się dziwnym płynem? Były jakieś inne… ale tam nie było żadnego płynu… a raczej jakby mi ktoś tam zainstalował szklane obręcze, przez które już inaczej widzę ten zewnętrzny świat. Nie umiem do tego właściwie podejść, to nowy element mojego życia… nawet o takim czymś nie słyszałam, ale wiem, że podczas tego procesu jest wiele zmian w obrębie naszych fizycznych oczu.

Jakiś świat kryształów wchodzi w moje pola… jak wiele lat temu wchodziłam w tajemnicze kule, które były ozdobione tysiącami żywych róż,… a później odkryłam, że podobnie wyglądają witraże w Katedrach Najświętszej Panny we Francji. Pisałam o tym wiele razy, nie jest to nowość!

Ale nie trzeba mi wierzyć… to są moje osobiste doświadczenia, z którymi się z Wami dzielę, to mój zagadkowy wewnętrzny świat, który jest także jeszcze okryty głęboką tajemnicą przede mną samą. Płynę na jakiejś innej fali… po swoich przestrzeniach… zatopiona w moich marzeniach… i kieruje się tam, gdzie widzę lśniący piękny diament.

A żeby to mi jeszcze bardziej skomplikować, elektrycy, którzy ostatnio zmieniali w mieszkaniu elektryczne urządzenia, zainstalowali urządzenie, kiedy się poruszam, zapala się z niego świetlisty diament.

Bozena
2023-03-07 19:33:36

To sie dalej dzieje,ludzie umieraja.
https://gab.com/MorpheusMAGA/posts/109981886098919694

Bozena
2023-03-07 18:48:37

T.Kierzkowski
https://youtu.be/t_I9QN2XnyQ

Wiesława
2023-03-07 18:37:35

Z fb... dla myślących...,.,

"W Stanach pewna matka wystąpiła przed szkolnym zgromadzeniem, tłumaczę obszerny fragment:
,,Dzień dobry, nazywam się Lindsay Graham i jestem kotem. Miau, miau. Nie jestem kobietą przebraną za kota - jestem kotem. Proszę o podniesienie ręki tych wszystkich, którzy wierzą, że faktycznie jestem kotem? Świetnie - teraz proszę o podniesienie ręki tych wszystkich, którzy uważają, że ich dziecko, albo którykolwiek uczeń tej szkoły, uwierzyłby, że jestem kotem. Nikt? No właśnie. A dlaczego?
Bo nie jesteście głupi. I wasze dzieci nie są głupie. Prawda jest ważniejsza od fantazji. Świat rzeczywisty ISTNIEJE. Rozsądek jest wrodzony, i jest czymś, do czego jesteśmy biologicznie predysponowani. Wystarczy jeden rzut oka na mnie i już wiecie jaka jest prawda - jestem kobietą przebraną za kota. Możecie też słusznie dojść do wniosku, że gdybym naprawdę wierzyła, że jestem kotem, oznaczałoby to, że mam problemy psychiczne. A jeśli mam problemy psychiczne, i nie jestem w stanie dostrzegać rzeczywistości - czy nie stanowię zagrożenia dla dzieci, z którymi mam kontakt?
Zdradzę wam tajemnicę - tak naprawdę nie jestem kotem. Samo to, że się nazwę kotem, nie czyni mnie nim. Nie zgodzilibyście się mnie tak nazywać tylko dlatego, że tego bym od was żądała. Ani ogon, ani uszy, ani wąsy, ani kostium nie uczynią ze mnie kota. Tak jak ani szminka, ani buty na obcasie, ani długie włosy nie uczynią z mężczyzny kobiety. Szkoła publiczna nie jest miejscem na robienie eksperymentów społecznych, promowanie alternatywnych rzeczywistości i płciowych ideologii.
To, co robicie, jest jeszcze gorsze niż okłamywanie naszych dzieci - wy je ZMUSZACIE, żeby uczestniczyły w waszym kłamstwie, w waszych gierkach. Zmuszacie je, żeby zaprzeczały temu co widzą ich oczy, i zmuszacie je do powtarzania waszych kłamstw. Zapytam ponownie:
czy jestem kotem?
Uczycie dzieci, że prawda nie istnieje, fakty nie są prawdziwe, a biologia kłamie."
- - -
Z jednej strony - wielki szacunek dla tej odważnej kobiety. Z drugiej - to przerażające, że daliśmy się zepchnąć już tak blisko ściany i dotarliśmy do punktu, w którym musimy kłócić się już nawet o to, że - cytuję - ,,świat rzeczywisty ISTNIEJE".
(Polecam kolejny nowy nakład mojego pierwszego bestsellera - ,,Manifest Antykomunistyczny"! Do wydawnictwa dotarł kolejny już tysiąc egzemplarzy: https://sklep-niezalezna.pl/.../Manifest.../1627 "

Wiesława
2023-03-07 18:30:45

Anna W
... kto wykorzystuje to wykorzystuje, ... i kto się daje rozbierać ze swoich mocy, to jej nie ma... do życia potrzebny także rozum... bez niego daleko nie polecimy..,,

a dzisiaj stało się to modne zwalać własne ułomności na innych.... i robić z siebie wieczne ofiary...
a wiadomo, że świat nie jest pozbawiony cwaniaków, a ci jak widzą przed soba naiwnych, to ich wykorzystają... aby żyć na tym świecie nalezy również ubrać się w zdrowy rozsądek... bo nie po to Bozia dała nam rozumy, aby nas bele kto robił na szaro...
ale po to aby z nich korzystać.

Strony: < 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, >
Emaile Archiwalne