REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Leo
2023-03-01 05:40:45

"Jak wyjść ze świata medyczno-prawniczego gwałtu"

https://wolnemedia.net/jak-wyjsc-ze-swiata-medyczno-prawni...

Bozena
2023-03-01 04:33:55

Zorza polarna w Polsce.
https://youtu.be/GLvdlNA3h28

Wiesława
2023-03-01 00:07:38

Przecież oni to już robia od dawna, zauważyłam conajmniej od 2000 roku... tulipany i inne kwiaty hybrydy... jeśli były by naturalne, to było by ich na świecie milony, nawet tych moich, które w swoim życiu włożyłam do gleby, tylko w samej Kanadzie... a te cebulki są teraz jednorazowe.... i coraz to droższe....

Elektryczny księżyc
2023-02-28 23:26:40

Teraz za drzewa się zabierają. Chcą je hybrydyzować.
Matka natura jest nazbyt łaskawa.
https://www.focus.pl/artykul/genetycznie-zmodyfikowane-drz...

Wiesława
2023-02-28 23:17:44

NA PROGU NOWEGO

W tym roku rządzi nami bardzo ważna liczna „23”…. to bardzo szczególna liczba, a kiedy jeszcze pojawia się w odpowiednim towarzystwie, dzieją się cuda.

Jest to Liczba Budowniczych Mistrzów, a kiedy oni pojawiają się w naszym życiu należy oczekiwać dużych zmian…. i właśnie takie mamy czasy, przebudowa tej Ziemi i nas samych. Dlatego nie jest to łatwy czas, tylko dokładna przebudowa wszystkiego co nas otacza i naszych energetycznych ciał i stworzenie nowego życia…. już w innym wymiarze rzeczywistości.

Liczba 23,
reprezentuje nie tylko wielką twórczość, wyobraźnię, artyzm, przede wszystkim wprowadza nas w świat bezwarunkowej miłości. Ten rodzaj miłości nie ma nic wspólnego z tą naszą przyziemną, to rodzaj czystej miłości.

Kiedy ten numer stanie przy tobie, znaczy, pomagają ci twoi Aniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie lub Wielcy Budowniczy. Aniołowie są posłańcami ze świata duchowego, niosą przesłanie od Boga, które daje nadzieję… inspiruje i zachęca.

Liczba 23 mówi, że jesteś na właściwej ścieżce, robisz to, co powinieneś robić. To potężna liczba kojarzona z nowymi początkami i kiedy pojawi się w naszym życiu, zawsze dojdzie do dużych zmian. Ale tu należy również się skłonić w kierunku naszych duchowych opiekunów. Nie jesteśmy na tym świecie sami! Toteż sobie sprawdźcie datę swojego urodzenia, może być ważna, szczególnie kiedy zamienicie rok urodzenia na obecny rok, wyjdzie wam cel życia na obecnej ścieżce w bieżącym roku. Ukażą się wam nowe widoki, jakich wcześniej nie było widać.

Dlaczego? W tym roku zaczyna się tworzyć związek Bliźniaczego Płomienia… liczba 23 działa mocno na duchowym poziomie, ale trzeba się trzymać właściwego kursu… bo można także pobłądzić. Jak każda wibracja, tak samo liczba 23 ma 2 bieguny.

23 to 2 i 3:
-2, stabilność, współpraca, obowiązki… negatywny jej biegun, to wszystko co przeciwne dwójce i czyni tą mocną dwójkę bardzo słabym numerem.
-3, inspiracja, realizacja, postęp.
Te dwa połączone z sobą numery (2+3) mocno zaowocują atrakcyjnością, człowieczeństwem, ekspresją, ponieważ ta osoba ma wsparcie z Królestwa Niebieskiego.

3 – to trójca, z którą są powiązani Wniebowstąpieni Mistrzowie, to liczba duchowej tajemnicy.
2+3=5, a piątka oznacza zmiany, wolność, podróże… tym razem na lepsze, z tymi pozytywnymi wibracjami (2, 3) pokonasz wszystkie przeszkody, toteż popatrz na siebie, jak wibrujesz z tymi cyferkami.

Jeśli pozytywnie, to znak, że Bóg jest z tobą we wszystkim co tu robisz, czego się tylko podejmiesz powinno zakończyć się twoim sukcesem, osiągniesz swoje cele, chociaż może to trwać nieco dłużej niż ty oczekujesz. Wszystko zależy w jakim towarzystwie spacerujesz…. i to ci ukaże numerologia.

Numer 23 połączony jest z 37, więc zajrzyj głęboko w swoje wnętrze, co tam nosisz we własnych kielichach, nad czym należy jeszcze popracować? A jeszcze jest ciekawiej, kiedy Numer 23 jest połączony z kombinacją 7, 77, czyli jesteś w zgodzie z wyższym celem własnej duszy. Ilekroć ta potężna Liczba 7, 77 pojawi się w twoim życiu otrzymasz przewodnictwo od Archaniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów.

Numer 77, wzmacnia moc wibracji, rezonuje z wysoką duchową wibracją, wnosi duchową mądrość, moce psychiczne, czyli przebudzenie twoich duchowych możliwości.

Liczba 7, wskazuje na szczęście i pomyślność, podwyższą duchową świadomość.
Liczba 77, to pozytywne zmiany i razem połączona, wynosi nas do liczby 5 (7+7=14/5). Jest to wskazówka… w twoje życie wpłynie coś nowego. W kontekście 77, to twój duchowy rozwój, a jeszcze inaczej to wygląda, kiedy w nasze życie wpłynie Numer 777. Przekazuje specjalne przesłanie, potrójna 7, to wyjątkowa wibracja, Boskie Królestwo… i obfite nagrody.

Liczba 777 to też pobudka dla ciebie. Boskie Królestwo dokonuje pewne zmiany… toteż i ty musisz zmienić swój styl życia (zajrzyj w swoje kielichy), im więcej wprowadzisz w siebie pozytywnej energii, tym więcej przyciągniesz do siebie bożych błogosławieństw.

I śmiało, proś o wszystko, a będzie ci dane! Ale i ty musisz nawiązać kontakt ze Wszechświatem… odblokuj swoje serce i umysł i już nie mów, że nie jesteś nic warty… i bądź gotowy na przemiany w swoim życiu!

Kiedy Wszechświat jest zadowolony z ciebie, zmieni się twoja różniczkowa matematyka i boski rachunek będzie już inny, małe cząsteczki będą zastąpione większymi. Rachunek prosty… z małych ilości, odpowiednio zarządzanymi, czynimy duże…. i tak samo dzieje się z liczbą 7, możemy ją powielić do 77, 777, 7777 i więcej…. a to jest już potężne oświetlenie w twoim życiu.

Numer 7777 mówi ci – powstań i walcz! Nawet wówczas, kiedy wszystko okazuje się ponad twoje siły. Rozczarowania i niepowodzenia nie powinny cię zatrzymać, kończyć twoich projektów. Masz w sobie potencjał, więc walcz, masz już w sobie duchową inteligencję, bo to jej musisz użyć…. walczyć z sercem, aby nikomu nie zrobić po drodze krzywdy. Pnij się na swój szczyt, ale nie po trupach innych, a Boskie Królestwo udzieli ci swojej pomocy i swoje dary. 7777, tu marzenia się spełniają, oprócz mocy mózgu, ktoś błogosławi cię charyzmą, pasją i odwagą. To też wskaźnik, masz mnóstwo szczęścia… ale pamiętaj, tego wszystkiego nie bierzesz ze złotej tacy tylko dla siebie, chociaż to ciężka praca i ci się to należy. Ale tak wygląda praca z Boskim Królestwem, im więcej dasz, tym więcej otrzymasz i jeszcze bardziej wzmocnisz swoje energie.

A teraz popatrz, co się dzieje w naszym dzisiejszym życiu… popatrz na daty!

1. Data 23 – 02 - 2023
a. 23 – 2 – 2023 = 14/5 … 14=7+7
b. 23+2=25/7, 20+23=43/7… 25+43=68/14/5 (2x7)
c. 23+23=46/10/1… 46+4=50/5.

W tym układzie mamy także wibrację 77, która razem daje 14/5, czyli 14=7+7, czyli następne ukryte 2 siódemki…. toteż razem jest jest ich 4 =7777.
14/5 to bardzo ważny karmiczny numer (o tym napiszę później)
i inny karmiczny numer 68/14/5.

2. Data 22 – 03 – 2023
a. 22-3-2023=14/5
b. 22+3=25/7… 20+23=43/7, 25+43=68/14/5
c. 22+23=45/9… 45+3=48/12/3

3. Data 12 – 04 – 2023
a. 12-4-2023=14/5
b. 12+4=16/7… 20+23/43/7… 16/7+7 (2023)=23/5
c. 12+23/35/8… 35+24 (4+20)=59/14/5.

Na przestrzeni krótkiego czasu (luty, marzec, kwiecień), mamy podobne numery, które wpłyną bardzo mocno na nasze życie.

Budzi się Gwiazda Lwa, musimy zwrócić oczy na ten kod czasowy 9.11 Popatrzmy w Objawienie Św. Jana. Tutaj jest opisany Abaddon, jako Niszczyciel-Anioł otchłani, upadła czarna gwiazda, która chce popchnąć ludzkość do otchłani. Męczy na świecie ludzi swoim żądłem skorpiona, każdego, kto nie ma pieczęci na czole, tych mu nie wolno skrzywdzić. Czarna Gwiazda Abaddon w Centrum naszej Drogi Mlecznej, jest tym, co się łączy z Bestią 666. Żywi się żywymi istotami i wysysa siłę życiową… i jeśli w tym miejscu nie przesuniemy energii planetarnej, kiedy nie wyrównamy z Czarną Gwiazdą Abaddon w centrum Drogi Mlecznej, upadłe istoty wdrążą swoje mechanizmy kontroli w nasze umysły na Ziemi, wprowadzając swoje plany.

Ale ten stan rzeczy się zmienia, mówią nam to numery, ważne daty. Planetarna Laska Ziemi zostanie wyrównana z Czarną Gwiazdą Abaddon i usuniemy fałszywą macierz z ludzkiego genetycznego zapisu, przez Niebieskie Pióra Aquaferionu. Kiedy to się stanie ruszy Nieskończony Boski Rachunek, który tworzy Kosmiczny Zegar w naszym Wszechświecie. Powrócą Strażnicy 12 Filarów i Architektura Kryształowej Katedry, blokując wszystko, co nie należy do tego systemu. Upadną wszystkie istoty, które zdecydowały, że będą naszymi bogami. I tak się skończy ten czas dla proroków zagłady.

Wielki Biały Lew został stworzony przez Niebieski Promień Matki. Jest z Rasy Kotów-Lwów/Sfinks. Serce Białego Lwa znajduje się w 12 wymiarowym Centrum Energii (12D|). To jest węzeł, Portal Gwiezdnych Wrót. Ten Portal jest zakotwiczony na Siatce Złotego Orła.

Siatka Złotego Orła jest pod opieką Złotego Promienia Serafinów (horyzontalnych linii czasu) i jest to wielowymiarowa planetarna sieć. To nasza zbiorowa świadomość i żywych istot, które tworzą pola Ziemi, dosłownie jest to zbiorowa świadomość, która zawiera zapisy duchowych linii krwi, anielskiej linii genetycznych Serafinów… a to jest cała historia Rodziny Michała na naszej planecie i poza nią.

Rodzina Michała i ci, którzy mają ptasia genetykę i pamięć Serafinów, są świadomością, która łączy się z Siatką Złotego Orła To wszystko jest również związane ze Strażnikami Graala. Są to grupy dusz, które są zaangażowane w ukryte galaktyczne historie i w ochroną Ziemi.

Serce Siatki Złotego Orła posiada bardzo ważny globalny dostęp kontrolny, który znajduje się w Iranie (w 10 wymiarowych Gwiezdnych Wrotach) I stąd na tamtym terenie te wszystkie niepokoje… i to od wieków, to jest walka o przejęcie tych wrót… i teraz popatrzcie, kto o nie walczy aby je przejąć… a kto ich broni, to wiele wam wyjaśni dzisiejszą sytuacje na świecie. Jest to wojna o ramy czasowe i dlatego tam tyle ognia, wojen i innych wstrząsów. Tam jest też zainstalowany fałszywy archanioł Michał… ale ja osobiście silnie wierzę, że Prawdziwy Archanioł Michał utrzyma w swoim władaniu te tereny.

Jak wygląda Archanioł Michał?
Tak w całej krasie pokazał mi się w roku 2000, wówczas miałam z Nim spotkanie w całej krasie. Opisałam to w książce „W czepku urodzona”. Opisałam tak jak widziałam, w tamtym czasie mnie mocno chronił przed inwazją demonów, które nieustannie czyhały aby mi zrobić krzywdę. Wówczas jeszcze nie wiedziałam, z kim i z czym się mierzę i miałam blade pojęcie o samym Archaniele Michale. Wzbogacałam ta wiedzę przez następne 23 lata.

Demony usiłują zniszczyć wszystko, co daje dostęp do Królestwa Niebieskiego, do wielowymiarowej Rodziny Chrystusa (Kryształowa Gwiazda).

I tu ponownie wróćmy do Liczby 23, która jest przypisana do Kryształowej Gwiazdy Lwa. To w tej wibracji jest uruchomione nasze ciało świetliste, ta liczba jest tym kluczem do przebudzenia i oświecenia - 14/5, kod 14 – 14 Pokolenie Chrystusa i 5 Wolność.


Liczba 23… o tyle stopni jest przesunięta oś pionowa orbity Ziemi wokół Słońca. To odchylenie powoduje dzisiaj, że Ziemia się chybocze, niczym bączek który zwalnia. Z tego powodu biegun północny cofa się w Zodiaku, przechodząc z Epoki Ryb do Ery Wodnika. Cala epoka, potrzeba około 26 000 lat aby ten proces się dokonał, znaczy, proces formowania się Układu Słonecznego. Wszystkie rzeczy dzieją się w układzie piątkowym, lub podzielone przez nie, lub w inny sposób związany z piątkami. To jest tak zwane „Prawo Piątek”… czysty chaos… nić życia, usunięcie separacji.

Ludzkie komórki płciowe mają 23 chromosony, inne komórki ludzkie posiadają 46 chromosonów, ułożonych po 23 pary... to wszystko ma związek z naszym ciałem świetlistym, z Merkabah… z Pegazem – skrzydlatym koniem… a Merkab, to Biała Gwiazda na skrzydle Pegaza. A wyzwolenie się Merkabah to nic innego jak przywrócenie oryginalnej Matrycy z Liry. To szablon Potrójnego Męskiego Kosmicznego Chrystusa i Białego Słońca i Kosmicznego Różowego Słońca w Konstelacji Liry, która następnie migrowała do Pegaza poprzez Kosmicznego Ojca Mer-Lwów.

Kosmiczny Ojciec, Różane Diamentowe Słońce wyraża się w nas, jesteśmy wplecieni w kody Berła w warstwach 5D. Kiedy budzi się w nas Energia Kundalini, aktywuje się Słoneczne Jajo i następuje odrodzenie.

Obecnie świadomość w naszym Układzie Słonecznym przechodzi swój własny poziom inicjacji słonecznej, płyną zwiększone ilości plazmy słonecznej... i mamy wiele zaciemnień Słońca, które zmieniają dzień w ciemność (pisałam na ten temat w książce „Koniec czasów” i zaciemnień w naszych umysłach…. kiedy te nowe energie nas zalewają. Ostatnie emisje plazmy słonecznej oddziałowują na Jonosferę ziemi, zmieniając szybko kształt i kierunek pola magnetycznego, wytwarzają intensywne zorze polarne, które zwiększają zasięg ziemskiej fontanny plazmy. To jest dowód na to, że przechodzimy przez coś nowego, ważnego, szybko postępująca ewolucję ludzkości. Jesteśmy w bardzo ważnej podróży, póki co Ziemi, ale już pchamy własną ewolucję świadomości na inną ścieżkę i rozbijamy stare energie, które nam w tym przeszkadzają.
I coraz częściej mamy wrażenia, że jesteśmy przeciągani przez ucho igielne… u mnie to się dzieje dosłownie, moje uszy są zablokowane od dłuższego czasu… a przechodziłam nawet przez całkowitą utratę słuchu. Wygląda to tak, jakby mi jakaś energia lub ciśnienie zatykało prawe ucho i czuje tam nawet ból, ale czym wyżej jestem nad poziomem morza, coraz lepiej słyszę, nieskazitelnie, czuję się jak ryba w wodzie w wysokich górach, a jeszcze lepiej kiedy lecą samolotem. Wszystkie problemy ustępują, znaczy jest to kwestia ciśnienia w głowie. Ogólnie biorąc czuje w moich uszach kłucie, swędzenie, ból, wyraźnie czym się zapychają… obecnie zwalnia się ta blokada po prawej stronie i przemieszcza się do lewego ucha. To sprawia, że inaczej rozumiem pewne zgłoski. Następuje tu wyraźna zmiana energii i zmienia się moje słyszenie…. pojazdy, które mam jeszcze przed sobą, słyszę już za mną. To są już objawy Wniebowstąpienia, w komórkach działają już wyższe częstotliwości energii.

W drugiej części wyjaśnię znaczenie liczb, jakie pojawiły się w części 1.

Cdn

Leo
2023-02-28 22:14:17

https://nczas.com/2023/02/27/rezolucja-zakazujaca-covidowe...

Wiesława
2023-02-28 21:03:39

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=bfgV_LmYYOI&ab_channel=Art...

łukasz sylwester
2023-02-28 18:51:37

Dużo klawiatur ma wyjmowalne klawisze i jak ktoś je powyciąga i nic nie jest oderwane to da się te klawisze powciskać z powrotem. Pod klawiszem h coś pewnie siedzi i nie dociska do końca. Zdarza się że jak ktoś wpadnie na pomysł odkurzania klawiatury odkurzaczem to w trakcie odkurzania końcówką odkurzacza powypina parę literek.

Wiesława
2023-02-28 17:22:42

Sorry, nie chce mi się już poprawiać błędów.... szczególnie literka "h" żle mi wchodzi... Santhi też próbuje pisać i mam takie efekty... myje ze mną zęby w umywalce... a teraz jeszcze wzięła się za obsługę klawiatury... i trza kupić nowy laptop.

|

Wiesława
2023-02-28 17:17:24

Tak szczerze, najbardziej mnie powalają na obie łopatki... ci przebudzeni....
nie mają piojęcia, z kim i z czym tak naprawdę się mierzą...
i nie mają pojecia, jak wygląda proces wycodzenia z tego stanu
w ktorym obecnie Ziemia się znalazła...,


U nas znowu napadało śniegu, temperatura zerowa, więc się wszystko topi i znowu pada....
toteż wczoraj popracowałam sobie trochę, przeliczyłam kilka dat... sama jestem zaskoczona...
dzisiaj włożę na stronę, mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie.

Pozatym widzę duże energetyczne zmiany w przestzeni... w mojej osobistej też, coś wyraźnie się zmieniło w moim energetycznym polu, u mnie na duży plus... wreszcie po prawie 4 latach, gdzie byłam oskurowana multum razy... nie wiem ile warstw zostało ze mnie zdartych, dokładnie tak się czułam, jakby zywcem zdzierano ze mnie skórę... ile tyc wszystkich wewnętrznych zmian tam zaszło... no cóż, moja transformacja jest b. trudna, nie mogę sie pocwalić takimi sukcesami jak wielu pisze o sobie.... fiku miku... i już po krzyku.
Z|mieniły się też mocno energie w moim ciele, to już zupełnie inny rozdział życia... i wpływa we mnie multum informacji, o których jeszcze wczoraj nie miałam pojęcia. No cóż wiosłujemy dalej maprzód... nie ma innej drogi....

Tomasz, tak tylko dla ciebie...
to ja tu zarządzam i ja będę zatwierdzać... co pisać a co nie... co wpuszczać a co nie...
a jeśli tobie sie tu nie podoba, nie musisz tu wchodzić...
twoje posty są na zapleczu... i w każdej chwili mogę je udostępnić, abyś mi nie powiedział, że Wiesia zwariowała, i pisze sama do siebie... jak już to się tu zdarzało...
musisz się ogarnąć i wiedzieć, że Wiesia jest dużo starsza od ciebie i nie pozwoli sobie nikomu prowadzić się na smyczy.

Bozena
2023-02-28 14:18:39

Cwiczenie Mikilina.
Andy Ch.
https://youtu.be/z-xfDF-bbao

Grażyna
2023-02-28 07:49:33

Adam,
Ja też się zgadzam z Wiesią co do takich przekazów.
To co jest tam mówione, jest zbyt łatwe i proste.
Przypomina mi to, taki świat życia w błogości i tu jest pułapka.
Obecny świat to nie błogość...czas kali juga i każdy musi poczuć jego destruktywną moc.
Nie ma na Ziemi żadnej żywej istoty, która nie byłaby dotknięta tym niszczycielskim zębem czasu.
Najgorzej mają ci, których świadomość jest rozwinięta na tyle, że mocno rezonują z tym czasem.
To jest dla takiego człowieka nieprzewidywalne cierpienie.
Zarówno fizyczne i emocjonalne.
Bywają dni, że człowiek przechodzi stan krytyczny ale to wszystko jest dla naszego dobra.
Dzięki temu wzrastamy i hartujemy się, tylko niekiedy tracimy cierpliwość.
W tych przekazach channelingowych, to jest proste, łatwe i przyjemne a wszystko samo się dokona bez żadnego wysiłku.
Tylko w jaki sposób otworzy się czakra serca na Miłość Chrystusową, tego nam nie mówią.
Dlatego trzeba być ostrożnym i mieć właściwe wyczucie, właśnie poprzez swoje serce.

Pozdrawiam serdecznie

Adam z ZG
2023-02-27 21:56:50

Masz rację Wiesławo, lepiej szukać odpowiedzi we własnym wnętrzu...

Terry Oldfield

https://www.youtube.com/watch?v=ukKzikjG2l4

Wiesława
2023-02-27 21:10:32

A ja wam mówię,
uważajcie na te przekazy, channelingi... to wszystko jest napędzane przez sztuczną inteligencję, przez machinę bestii... która obecnie hula na cały gwizdek...
wszechświat kontaktuje się z nami inaczej....

Adam z ZG
2023-02-27 19:59:35

Wiele przekazów z sesji regresyjnych wydają się mi zakłamane i reżyserowane, tak aby zwabić klientów na kasę...
Chciałem się podzielić sesją Allison Coe z jej klientką (czytaną przez nią), która wg mnie wiele wyjaśnia. Być może to tylko z mną tak rezonuje? Jest tam dość sporo tematów dotyczących jej klientki, jednakże jest również wiele innych bardzo interesujących aspektów ukrytej rzeczywistości...

Budowniczowie, Twórcy, Zmiany i Hologramy - sesja hipnozy regresyjnej QHHT Allison Coe (napisy PL)

https://www.youtube.com/watch?v=GejKwuO1Nec&t=2183s

Jestem bardzo ciekawy Waszego zdania nt. tego przekazu?!

Z wyrazami miłości i wdzięczności - Adam

Enigma
2023-02-27 12:01:13

https://www.youtube.com/watch?v=NvI51FiPl7g

Saturn w Rybach, czyli czas deziluzji i duchowej dyscypliny.
7 marca Saturn wchodzi w znak Ryb, ujawnienie iluzji trudny czas dla nieprzebudzonych.

Ciekawa interpretacja, ok 11 minuty filmiku zaczynają się konkrety dotyczące układu planet.

Wiesława
2023-02-27 09:46:57

Piramida w Gizie.
https://www.facebook.com/jain108academy/photos/a.235052050...

Wiesława
2023-02-26 22:36:15

CZTERY KRÓLEWSKIE GWIAZDY

Królowa Niebios – Venus, skąd się ten jej tytuł wywodzi?
Pochodzi od słów:
NIN – Pani
AN – Niebo.
Imię Inanna pochodzi od Nin-anna (starożytny Sumer).
W Hinduizmie – Durga.
U Kananejczyków – Astarte.
W Babilończyków – Isztar.
U Greków była to Afrodyta.
W Rzymie – Venus, bogini miłości i piękna.
Jednym słowem ta sama energia, na różnych poziomach świadomości.

Venus jest jednym z 7 obiektów poruszających się po niebie, widocznych gołym okiem: Księżyc, Merkury, Venus, Słońce, Mars, Jowisz, Saturn.

Najwcześniejsze wzmianki o tym systemie pojawiły się w Henochu (Ks. Henocha) i zostały nazwane imionami: Gabriel, Michał, Rafael, Uriel, Raquel, Remiel, Saraquel, znani nam skąd indziej, jako Archaniołowie… Michał, Gabriel, Rafael, Uriel, Chamuel, Jofiel, Zadkiel… niektóre religie podają jeszcze inne imiona, Sameal, Oriphiel, Ragel, w zależności od tradycji. Kościół Katolicki uznaje 3 Archaniołów: Gabriela, Michała i Rafaela.

W Księdze Henocha, Remiel uchodzi za przywódcę upadłych aniołów (200Grigori), dlatego nie uznają większość z tych imion. (Więcej na temat Archaniołów można poczytać na stronie RosofS). I to, że Biblia ich nie wymienia, wcale to nie znaczy, że ich nie ma, to tylko ukrywanie przed nami prawdy. Ale z drugiej strony można je znaleźć w innej religii i wyciągnąć właściwe wnioski.

Venus, jest drugą planetą od Słońca, okrąża go około 225 ziemskich dni i obraca się w przeciwnym kierunku, tak jak i do większości planet. Nie ma naturalnych satelitów. Była znana jako architektura na niebie, prawie od zawsze… bynajmniej odkąd ludzkość istnieje na planecie Ziemi.

Inna, jej bardziej znana nazwa, to „gwiazda poranna”, „gwiazda wieczoru”. Babilończycy mówili o niej „jasna królowa nieba”. Natomiast Rzymianie mówili także o niej „Nosiciel Światła”- Lucyfer. Posiada żeńska energię, dosłownie, okrąg z małym krzyżykiem pod spodem to jej symbol. W mistyce Venus jest rozumiana jako „lustro bogini”. (To tak w wielkim skrócie.)

Archanioły, każdy wykonuje swoją okresową aktywację duchową w poszczególnych porach roku
Wiosna – Rafael.
Lato – Uriel.
Jesień – Michał.
Zima – Gabriel.

Ale wszystkich siedmiu Archaniołów jest uwikłanych w magicznych systemach i każdy z nich ma swoją określoną pieczęć.

Tu powiem trochę (to rozległy temat), o Czterech Królewskich Gwiazdach na niebie:
Aldebaran – Michał
Regulus – Rafael
Antares – Uriel
Fomalhaut – Gabriel…
to największe gwiazdy w swoich konstelacjach i są uważane za 4 Strażników Niebios.

Oznaczają sezonowe zmiany roku w czasie równonocy i przesilenia.
Aldebaron – wschodnie niebo, pod dominacją gwiazdy w gwiazdozbiorze Byka.
Regulus – północ, dominująca gwiazda w gwiazdozbiorze Lwa.
Antares – zachód i jest gwiazdą Alfa w Skorpionie.
Fomalhaut – południe, jako największą gwiazda w Piscis Austrinus.
I tak otrzymujemy nasz cykl czasu, Oś Wschód – Zachód. Na ziemi m to inne odbicie… lustrzane…. I obserwujemy wszyscy właśnie tą oś: Wschód-Zachód!

Aldebaran (Byk), Antares (Skorpion), jako para tworzą punkty demarkacyjne Wschód - Zachód, które tworzą obwód przez Precesje Równonocy. Kiedy te gwiazdy są sparowane w obrotowym pomiarze wyrównania osi, to wydarzenie oznacza otwarcie kosmicznego cyklu czasu. Kiedy ostatnio aktywowano Złotą Bramę, odwróciło to ruch pozycyjnej osi Wschód-Zachód, zgodnie z Boskim Planem Nieskończoności. Oznacza to, że te gwiazdy zmieniły swoje pozycje w Galaktyce, w porównaniu z poprzednim określonym cyklem (czas kosmiczny).

Te 4 Gwiazdy, 4 Kardynalne Kierunki (Północ-Południe-Wschód-Zachód), które są dopasowane do kosmicznego kompasu zaprojektowanego przez Boski Nieskończony Rachunek. Kto myśli szybko i jasno, widzi już ta dzisiejszą sytuację na świecie – oś wschód-zachód…. to przeciąganie liny.

Ci, którzy niosą tą Niebiańską Koronę są w stanie konfrontować się z Nieskończonością, lecz tu muszą spełnić główny warunek, muszą mieć Wcieloną Świadomość Chrystusa.

I tu się kłania moja ulubiona chaldejska numerologia, to w chaldejskiej numerologii istnieją Liczby Królewskich Gwiazd.
Liczby: 23, 37, 51, 65.

Numer 23, został przypisany Regulusowi do Królewskiej Gwiazdy Lwa.
Numer 37, Aldebaranowi dla Byka, Królewskiej Gwiazdy Byka.
Liczba 51 – Królewska Gwiazda Człowieka i jest przypisana do Fomalhauta poprzez Wodnika..
Numer 65 – Królewska Gwiazda Ziemi, to Antares w Skorpionie.

Jak już wiemy, istnieją Prawa Uniwersalne rządzące cała strukturą, zarówno na poziomach fizycznych (materia)… i obowiązują absolutnie wszystko. Prawo obowiązuje zarówno materię, jak i przedmaterię, schemat energetyczno-duchowy. Całość Architektury makro i mikrokosmosu.

Energia Świadomości wibruje i manifestuje się zgodnie z Wyższym Prawem i zasadami rządzącymi strukturami lub ciałem. Ta Architektura + intencja określa zawartość świadomości i wzorzec częstotliwości w danej strukturze (architekturze) lub formie.

Boski Rachunek Nieskończoności jest Uniwersalnym Prawem, które ma zastosowanie do ludzkich ciał, ciał planetarnych, i każdej innej struktury, jaką można sobie wyobrazić. To wszystko jest oparte na matematycznym rachunku różniczkowym (małe ilości, duże ilości), wszystko kierowane przez symbole i matematyczne wyrażenia.

A duchowa inteligencja pojawi się w takiej formie, jak odczytamy symbole, znaki, które są ważne do rozwiązywania naszych równań.

I tu trzeba wiedzieć, Prawdziwa Natura zawsze chce powrócić do energetycznej równowagi, to wówczas zgodzi się nasze równanie z Boskim Rachunkiem Nieskończoności. I kiedy weźmiemy do ręki właściwe symbole, które to przedstawiają Idee Boga, działamy w Boskim Porządku i te nasze działania, nasze intencje będą częścią świadomości w nas i wokół nas. Toteż każdy duchowy człowiek musi tą lekcje dobrze zrozumieć… także zrozumieć sens życia i nasz związek z Bogiem… i musi wiedzieć, to w Boskim Rachunku jest Nieskończoność, toteż musi obliczyć różne kombinacje, relacje, które nadadzą głębszy sens ich życiu… temu tajemniczemu życiu. Musimy naprawdę zrozumieć:
-kim naprawdę jesteśmy, odsunąć siebie od fałszywych przekonań i fałszywej tożsamości (ego). A człowiek niestety… popada z jednego krańca w drugi… i albo w ogóle się nie docenia… albo mocno się przecenia… albo twierdzi, że jest niczym, albo że jest bogiem, oba te bieguny nie są dobre… tu musi być zachowany schemat właściwej Hierarchii, tym razem duchowej, schodek po schodku wspinamy się na tą piramidę duchową… do Hierarchii Hierofanta (Link)…. to po to schodzimy do ziemskiego życia. Ale to jest tylko jedna ścieżka… a nie te dwie szerokie drogi, na które nieustannie wchodzi człowiek, nie można służyć dwom panom. I tą kwestię należy tu dobrze zrozumieć, rozważyć, komu się cce służyć – czy kwestię jednej wąskiej ścieżki.

I mamy tu jeszcze jedna Ważną sprawę, pojawia się obecnie w naszej przestrzeni Kosmiczny - Eter Matki (energii z jeszcze wyższego planu, jaką znała Ziemia), czyli uzdrowienie na wszystkich poziomach. To dzięki tej Energii Boski Rachunek jest nieskończony i właśnie zachodzi reorganizacja, na każdym poziomie naszego życia, i nikt tego nie uniknie... zmieni się wszystko od mikro do makrokosmosu.

Dzisiaj już ogólnie wiemy – Boski Nieskazitelny Rachunek Różniczkowy przejęły struktury negatywnych demonicznych agend i zakłóciły naszą doskonałą Naturę… a to co się na świecie dzieje, to naturalny proces rozkładu substancji materialnych, które są obecnie mocno nieczyste, dalekie od normy, tej pierwotnej duchowej esencji. To wszystko to proces oczyszczania, i każdy go musi przejść, jeśli chce uzyskać duchową inteligencje w swojej duchowej Hierarchii/Inteligencji… czy się to komuś podoba czy nie…. niestety wygląda to bardzo boleśnie… to wyrzucanie starych śmieci, nie tylko z tego życia, również i tych poprzednich. I nikt tu nie jest bez winy… ale proces oczyszczania jest bardzo korzystny, to wielka przemiana, która się wyłoni z wielkiego chaosu, nie tylko na planecie Ziemia ale i w naszych ciałach… to dekonstrukcja starych energii… i Prawda to, że to Boski Plan… ale objawia się w pełni tylko tym, którzy mają już oczy, którzy mają już uszy… umieją i patrzeć i słuchać… a ignoranci nie uciekną przed tym oczyszczeniem, nie schowają tym razem głowy w piasek, nawet jak zamkną ci buzię i tak nie wygrają, tylko siebie sabotują… czym szybciej zobaczą i usłyszą, tym dla nich lepiej! A ci co nie chcą zniszczyć starych fałszywych form i coraz mocniej w nie brną, będzie to mocno zagmatwany czas, wielki kryzys, nie tylko ekonomiczny, również na fizycznym zdrowiu, będzie ich nękać tysiące chorób, a nawet zgonów.

Bo kosmiczny Eter wypala w nas wszystkie energetyczne pasożyty, i robi to doskonale… ale ludzie, którzy tego nie rozumieją biegają po lekarzach i działają w drugą stronę. I też wcale to nie znaczy, że jesteśmy doskonali, skoro nie mamy żadnych dolegliwości, albo wszystkie zwalamy na transformację. W rozwoju duchowym także one są, ale już na innym duchowym poziomie…. nie ma w ciele żadnych chorobowych zmian i te fizyczne bóle duchowe mają inny charakter, to takie bóle fontomowe, boli człowieka nawet aura.….i czym Wyższy przerabiamy Boski Rachunek Nieskończoności, zostaje w nasze ciała wprowadzany Wyższy Kosmiczny Eter, aby tą strukturę można było połączyć z ciałem planetarnym, tu jest wypalana w 100% karma, to masywny proces uzdrawiania… na wielu frontach, wszystko co stare legnie w gruzach i zamieni się w popiół… aby nasza świadomość została całkowicie przeniesiona na Wyższy Plan… każdy nasz niewypalony kawałek będzie musiał narodzić się od nowa, w innym życiu…. a do Wniebowstąpienia potrzebujemy całości.To nie jest, jak widać, tylko wymiatanie naszych starych energetycznych śmieci, wypalanie fragmentów ciał, to kompletnie wielka odnowa a nawet śmierć i zmartwychwstanie, czyli dostrajanie nas do Boskiego Nieskończonego Wiecznego |Rachunku Ducha Bożego. I kiedy to wszystko zamieni się w popiół, i kiedy z niego odrodzisz się jak Feniks z popiołów, następuje połączenie mikrokosmosu z makrokosmosem, który zakotwiczy się w Rdzeniu Ziemi, która będzie już zupełnie inna…. ta energia spłynie poprzez naszą już kompletną linię Hara (Link)… i nasza istota będzie już zupełnie inna. Przepłynie przez nas 4 potężne Filary Fali Dźwiękowej, które są połączone z Uniwersalną Bramą Bogów i rezonują z rdzeniem naszej planety. To są Strażnicy Filarów, 4 Żywe Istoty, pierwotny Akt Stworzenia, który wymaga bardzo dokładnego fundamentu, na którym dopiero może być osadzona nasza wyższa duchowa forma. W Prawie Uniwersalnym, nowy człowiek musi byż zbudowany z doskonałego surowca, który jest zbudowany przez 4 Żywe Istoty… nie jest fałszywy i nietrwały, i musi być naturalny… bez tego nie dokona się w takiej niekompletnej istocie Nieskończony Boski Rachunek.

łukasz sylwester
2023-02-26 19:49:30

Kolejna prowokacja wojenna z polskim wątkiem na Białorusi. Wysadzono rosyjski samolot na Białorusi. Informacje jeszcze nie zweryfikowane.

https://tinyurl.com/yxut9ftj

Adam z ZG
2023-02-25 23:44:31

Rzekomo zdrowe tłuszcze roślinne. Czy tłuszcze roślinne mogą zniszczyć zdrowie?

https://www.youtube.com/watch?v=72xm-VOKqpA

Wiesława
2023-02-25 17:10:44

Zabawa się skończyła
https://www.facebook.com/photo/?fbid=6245001452186612&set=...

Wiesława
2023-02-25 16:52:15

Artur K.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=604184065039704&set=a...

Bubi
2023-02-25 02:18:43

Wiesiu, ja osobiście za takie wieczne lampki pewnie bym się wkurzył, bowiem ja również lubie chodzić po ciemku, oraz nie zdzierżę sztucznego światła. Zdarza mi się czasami chodzić bez oświetlenia w nocy po lesie. Doświadczenie które mocno pozwala wsłuchać się w siebie... niby zrobili to u Ciebie za darmo, jednakże podejrzane to trochę nieprawdaż?

Mówisz o liczbach jako o kluczowych symbolach w naszym życiu... I to właśnie te liczby równie mocno mnie intrygują. Nierzadko w momencie gdy coś rzuci mi się w oczy, bądź moje ciało, wręcz niezależnie ode mnie, odwróci moja głowę w kierunku jakiejś liczby, bądź innego symbolu, to zapala mi się czerwona lampka. Zatrzymuje się i patrze na nią jeszcze raz... tak wiele potrafią przekazać...
Tak jak w sylwestra 2022... gdy spojrzałem na tą liczbę to odrazu czułem, jakby ktoś rzucił mi ciężkie wyzwanie... uczucie, trochę jakby miało mnie coś przerosnąć, choć nie było w nim strachu. Rok dla mnie ciężki... z doświadczeniem ciężkiej materii... Rok w którym można by powiedzieć, że zatoczyłem 360°... choc pewnie bardzo mi potrzebny. Razem z przyjściem 2023 roku... nagle wszystko to co było w 2022 zaczęło się rozpuszczać. Energie ustepywac... choc nic prócz przemijających doświadczeń, oraz zmieniającej się daty takiego się nie wydarzyło... a jednak dało mi to ogromne zrozumienie jak wielką i potężna energie trzymają w sobie liczby.

Intryguje mnie również Rok 2000 o którym tak często wspominasz. Rok w którym przebudziła się u Ciebie energia Kundalini jest również rokiem moich narodzin... I może głupio se dopowiadam czy cos, jednakże czuje jakieś specyficzne przyciaganie na tej płaszczyźnie... może to właśnie te znaki czasu.

Przypomniał mi się jeszcze mój dzisiejszy sen w którym razem z braćmi wracaliśmy do domu i nieopodal nas w bardzo gwałtownym tępię zaczęła zmieniać się pogoda. Przyszły ciemne chmury z który nagle zaczął formować się "cyklon" (tak jak to określiłem w tym śnie)... spieszyliśmy się aby schronić się w domu, po czym się obudziłem.

Wiesława
2023-02-25 02:13:19

North Van. 24-02-2023
https://www.facebook.com/100013410934748/videos/5909637459...

Wiesława
2023-02-24 18:24:38

Tomasz,
tylko popatrz na twoje dzisiejsze dzceło...
i tylko nie miej pretensji jak cię mozniej przyblokuje...
przez ten twój spam, trudno tu coś znaleźć.... a nie tylko ty jesteś tu najważniejszy!
Za chwilę wyrzucę wszystko co tu zaspamowałeś... ale jeszcze sobie na to popatrz i naciesz oko.... a później nie płacz i nie szantażuj! Nie będzie zmiłuj!


Wiesława
2023-02-24 18:20:04

Bubi,
w nocy odkryłam , kiedy spacerowałam do łazienki, że w ciemnych zakamarkach mieszkania pomontowai mi wieczne lampki, tak, że rozświetlili mi widoki, jaby wiedzieli, że chodzę po mieszkaniu po ciemku.... ... u nas za darmo, nawet żarówki....
symole, znaki... jak Mówił Jezus...
uczcie sie ich rozpoznawać, to to sa znaki czasu!

Tomasz
2023-02-24 18:16:12

Be Save

Tomasz
2023-02-24 18:15:25

Be Save

Namsate

Wiesława
2023-02-24 18:14:08

Grażyna,
ja widze i czuję jak ostatnio pracują energie... nie tylko na świecie i to ciągle wam pokazuje... najczęściej nie komentuje, pokazuje i działam na wasze zmysły, każdy ma swój poziom zrozumienia.

Widzę jak ostatnio pracują moje osobiste energie, skończyły się te wielkie słupy elektryczności, które we mnie wpływały godzinami, były tak silne, że aż płakałam... nie wytrzymywałam tego napięcia energii... ale dziękuje Bogu, przez całe te 23 lata nie wzięłam ani jednego procha przeciwbóliwego, ani jednego stymulatora otwierającego 3 oko, etc.
jestem całkowicie ekologiczna... kształtuje mnie całkowicie Natura...i nie pytaj jak dałam radę, jak nie zwariowalam z bólu, każda komórka doświadczyła przemian ... nie wiem ile razy... i to na coraz wyższym poziomie... nie wiem, ile razy byłam obdarta ze skóry....ale ludzie tego nie rozumieją... może maleńki ich odsetek... ?

Dzisiaj moje energie są wyciszone, ciało jakby się goi, po ciężkich obrażeniach... ale potrzebuję ciszy.
Ostatnio b. intensywnie otwiera się moje 3 oko... to są poteżne błyski światła, które niosą różne fragmentaryczne żywe obrazy, z innych wymiarów, czasami nawet tych fragmentów nie rozpoznaję, lecą b. szybko... ale mają niesamowitą ostrość... aż ta ich ostrość wybija mi oczy... "jak widelec"... ...więc się kulę w sobie i zamykam oczy, ale moje ciało i tak wyskakuje do góry, nadal te nadciągające częstotliwości są b. silne, nadal wyrywają mnie z ciała... ale dużo sie w tym ciele zmieniło... i mogę z tego stanu spisać jeszcze kilka książek... tylko nie jestem pewna, czy ludzie by je zrozumieli... ich wniebowstąpienie jest na innej osi czasu... takie bardziej bajkowe... ale moja bajka jest zupełnie inna.... jakaś taka nie z tego świata. Wyraźnie widzę, energie jakie tu nadciagają, jeszcze nie gościły na tej Ziemi.... totez i nasze doświadczenia sa zupelnie inne, z zupelnie innego poziomu. I trudno to znaleźć w książkachh a nawet opowieściach ludzi. Czuję i mówię to od kilkunastu lat... to zupełnie inne energie i inny świat.

Dzisjaj rano wskoczyła mi znowu numerologia w oczy, tym razem intuicja mi rzuciła przed oczy na mój prywatny monitor, pewne cyfry, połączyła mi w pewien wzór moją datę urodzenia i wszystkie towarzyszące temu numery, np lata życia.... ciekawy wyszedł to wzór matematyczny... właśnie tak rozmawia z nami Wszechświat.... matematycznymi testami, symbolam... dają ci jak na egzaminie maturalnym zadanie z dwoma niewiadomymi... i nie rozwiązesz dopóki nie poznasz wzoru.... i to ty masz rozwiązać to zadanie... nauczyciel tylko sprawdza, czy mu się wynik zgadza... a nie dyktuje treści zadania....

Ot wiele jeszcze się dowiemy, odsłaniają się starożytne miasta po trzęsieniach, odsłaniają się także brudy tego świata, który podobno był taki nieskazitelny i mieliśmy z niego brać przykład.... i czerpać wiedzę z tej nauki, jaka teraz nim rządzi.
Naprawdę żyjemy w ciekawych czasach... aczkolwiek trudnych... ale w takich warunkach zdają egzaminy ludzie, na Wniebowstąpiionych Mistrzów tego życia!

U nas zrobiło się zimno, dzisiaj jest -10, bez śniegu, tu na dole, w górach biało... wybieramy się na spacer do lasu, w dolne partie, w górach może być zimno i lawinowo... dzisiaj cisza, wczoraj był silny wiatr.

Proszę Was, przez nasteepne 40 dni żyjcie bardzo "czysto", w wwnętrznym skupieniu, to takie 40 dni, jak Jezusa na pustyni... i proście o rozwiązanie waszej osobistej karmy - odpuszczenia wszystkich grzechów, jak kto woli.... to ma być taki popiół na głowę...
im więcej ludzi przejdzie przez takie oczyszczenie, tym lepiej bedzie dla całego świata.
Przepraszam za błędy, piszę szybko, nie mam za dużo czasu... i klawiatura mi coś szwankuje.

Bubi
2023-02-24 18:05:01

Odnośnie tego prądu i elektryki to jeśli chodzi o Polskę to w styczniu przeprowadzono chyba ogólnopolską kontrolę transformatorów i liczników w gospodarstwach domowych. Moja mama z powodu starej instalacji elektrycznej dostała nakaz zamontowania skrzynki elektrycznej przed domem, oczywiście na własną rękę i z własnej kieszeni.

Mówiła że ostatni raz takie kontrolę robili w latach 90

Strony: < 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, >
Emaile Archiwalne