REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Bozena
2021-11-23 18:13:46

To jest aktualne https://youtu.be/3NPuZ4ZVaN8

Wiesława
2021-11-23 18:07:40

Mapa Vancouver i okolic, tzw, Lower Mainland...
Vancouver - Abbotsfort - dystans około 72km, około 1, 30 godziny jazdy samochodem.

https://ca.images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=AwrV...

Bozena
2021-11-23 17:56:00

Przepraszam to sprzed 9 miesiecy.

Bozena
2021-11-23 17:43:47

Europejskie kraje na dzien dzisiejszy https://youtu.be/rmewEVzjOJQ

Wiesława
2021-11-23 17:26:22

Adam,
ja jakaś nieczuła jestem na te kosmiczne energie, które na nas ostatnio ciągną.... w ciągu tego czasu czułam się całkiem dobrze, jak ryba w wodzie, moje ciało nie szaleje, ... a może wreszcie się odnajduję w swoim świecie.... chyba najgorzej miałam w roku 2000 i 2019.

Wiesława
2021-11-23 17:00:12

Marek,
w Vancouver akurat się nic nie dzieje, i nic takiego się nie wydarzyło, kilka złamanych drzew, porozrzucane po Pacyfiku w nieładzie barki, które juz wcześniej zostały zablokowane przed wpłynięciem do portu... tylko w Abbotsfort, największym mieście pod względem terytorialnym w Brytyjskiej Kolumbii. Vancouver przy okazji tej demolki na południowej granicy BC zostało tylko odcięte od świata, to ważne, bo tu znajduje się wiele punktów, w tym specjalistyczne szpitale z najlepszą aparaturą.
Oprócz Abbotsfort ucierpiały b. mocno inne tereny na południowej granicy, do tej pory są pod wodą. A dramatyczne w tym wszystkim było to, że nasz nierząd nie pozwolił tych ludzi ratować... siedzieli na dachach domów, czy innych wysepkach lądu jeszcze nie zalanego i patrzyli jak woda i te ostatnie suche miejsca zalewa, ... ludzie dobrej woli uruchomili, co się dało, łodzie itd... a nawet ruszyły na pomoc prywatne małe samoloty... ale co się działo... policja dostała prikas aby ich do ludzi w potrzebie nie dopuszczać... czy może ktoś rozumie - dlaczego nie pozwolono ratować tych ludzi? Bo my tu zamieszkali na tym terenie, nie rozumiemy tego póki co takiego zachowania naszych tutejszych władz, i pewnikiem nigdy nie zrozumiemy....
Ale wiemy, że na tym terenie obecny nie-rząd i jego boss, nigdy nie dostał poparcia, w tych wyborach też przegrał z kretesem a jeszcze został obrzucony błotem....
myślę też, że mają tutaj też swój plan, ci starsi bracia, którzy tak naprawdę rządzą światem.

Marek
2021-11-23 10:41:46

Witam, Steve Backow pokazuje co się dzieje w Vancouver https://goldenageofgaia.com/2021/11/22/vancouver-hit-by-cl...
Czy to potwierdzasz?

Adam z ZG
2021-11-23 10:19:22

Tak dla przypomnienia

https://www.vismaya-maitreya.pl/medytacje_anioly.html

Adam z ZG
2021-11-23 07:13:49

Znalezione na pejs=zbuku

Wiem, co się stało i co czuliśmy przez ostatnie 48 godzin. Jeśli na początku nie mogłam tego rozpoznać, to dlatego, że pierwszy raz coś takiego czułam, dlatego poprosiłam Was też, żebyście napisali w komentarzach, co czujecie. Jeśli przeczytasz komentarze do poprzedniego posta, zdasz sobie sprawę, że po raz pierwszy tak wiele osób poczuło dokładnie to samo w tym samym czasie lub w odstępie nie większym niż 4 godziny. Początkowo myślałem, że jest to bardzo silna fala promieniowania kosmicznego, ponieważ nie była ona pochodzenia słonecznego, a także dlatego, że ktoś inny skomentował, że jest to napływ plazmy. Niezależnie od faktu, że fala Promieniowania Kosmicznego mogła rzeczywiście nadejść wczesnym rankiem 21-go (i dlatego wielu z nas miało dziwny ból głowy, plus bóle pleców i zwiększoną aktywność czakry serca), to co faktycznie się wydarzyło było skokiem w zbiorowej linii czasu, (poszukajcie sceny z Piratów z Karaibów, gdzie Jack Sparrow rozumie, że "na końcu świata góra musi być dołem" i każe wszystkim odwrócić statek tak, aby góra była dołem; zwróć uwagę, a zobaczysz, że gdy słońce zachodzi, to "wybucha" i daje zielony błysk.
Gaja w końcu osiągnęła swoją następną oktawę - to znaczy, że wibruje na wyższej częstotliwości - i to, co czuliśmy przez ostatnie 48 godzin, było rezonansem zakotwiczenia tej częstotliwości w trójwymiarowej rzeczywistości. Chociaż nasze oczy nie są w stanie tego dostrzec, nawet krzesło, na którym teraz siedzisz, nie jest tym samym krzesłem, na którym siedziałeś tydzień temu (dlatego czasami meble i rzeczy skrzypią). Nic, co nie wibruje z tą częstotliwością, nie może być utrzymywane w wielowymiarowej rzeczywistości materialnej (ona sama nie jest już trójwymiarową rzeczywistością, jaką znaliśmy wcześniej) i to właśnie przy tej wyższej częstotliwości wibracji ten rozbłysk słoneczny, na który czekamy ("Wydarzenie"), może być możliwy bez wyrządzania nam krzywdy. Jeśli masz trudności ze zrozumieniem tego przez swój racjonalny umysł, pamiętaj, że we Wszechświecie nie ma nic innego, jak tylko Energia, Częstotliwość i Wibracja: to znaczy energia rozchodząca się z określoną częstotliwością i tworząca w ten sposób wibrację. Wielowymiarowa materialna rzeczywistość, w której teraz żyjemy, ma już inną częstotliwość i wibruje z większą prędkością, mimo że nasze fizyczne zmysły nie są w stanie tego dostrzec (wie o tym nasze serce, wie o tym nasz system nerwowy) i to powoduje, że trudno nam w to uwierzyć. W ciągu tych ostatnich 48 godzin zbiorowa linia czasu uległa zmianie i dlatego wielu z nas odczuwa "duszności", jak podczas startu samolotu, zawroty głowy, wrażenie przebywania w dwóch miejscach naraz, otępienie, dezorientację, melancholię lub smutek, jakbyśmy coś stracili na dobre, dzwonienie i dziwne odczucia w uszach, czujemy się "dziwnie", nie potrafiąc wyjaśnić dlaczego, a także niepokój i/lub rozpacz. Ten niepokój lub "poczucie pilności" ma związek z faktem, że czuliśmy, iż musimy zrobić coś transcendentnego, a tym "czymś transcendentnym" było pozostawienie wersji nas samych definitywnie za sobą, aby móc ucieleśnić tę nową częstotliwość i żyć w niej. Wielu ludzi opuszcza ten plan (tak wybrali), inni budzą się nagle i tu właśnie wkraczają ci z nas, którzy już mają pełny kontekst, naprawdę nie ma potrzeby mówienia im czegokolwiek, po prostu upewnijcie się, że utrzymujecie właściwą częstotliwość, żeby nie mieli takiego problemu ze zrozumieniem tego, czego doświadczają (oni też tak wybrali, ale wtedy wybrali bycie wspomaganym w zrozumieniu i najlepiej byłoby, gdybyście rozmawiali z nimi o tym tak, jakbyście rozmawiali o liście porównań, bez zbyt wielu objazdów i tak, jakby to była najbardziej naturalna rzecz na świecie, bo tak naprawdę jest). Pamiętaj, aby zawsze honorować proces innych i szanować to, co wybrali, kiedy będą potrzebowali odpowiedzi, bez wątpienia będą o nie prosić, ponieważ dla nich ta zmiana będzie tak intensywna, że będą czuli, że jest to "sprawa życia lub śmierci"; musisz im pomóc, ale bez ingerowania wbrew ich woli lub temu, co są w stanie przetrawić.
Bądźcie świadomi, że możecie nie być natychmiast świadomi zmian w wielowymiarowej materialnej rzeczywistości, ponieważ prawa fizyki nie są takie same jak prawa energii falowej, ale w końcu ta nowa częstotliwość wibracji zmaterializuje się również w otaczającym nas świecie. Nabierz wody, miej wiarę i bądź przygotowany na to, że zobaczysz i przeżyjesz w wielowymiarowym świecie materialnym to, co wydawało ci się bardzo mało prawdopodobne. Rok 2022 (2:22 haha! rozumiem!) jest progiem tej Nowej Ery w historii ludzkości. czy jesteś gotowy?
Alicia

Wiesława
2021-11-23 01:45:45

https://www.facebook.com/watch/live?ref=watch_permalink&v=...

Nazwakontaa
2021-11-22 20:45:15

szczepionka to znamię bestii? Do opisów biblijnych i przepowiedni rzeczywistość pasuje. Niezaszczepieni powoli zaczynają być wykluczani z życia publicznego. Nie mogą wchodzić do sklepów jak daleko to zajdzie?
Kto nie przyjął znamienia besti ten nie mógł kupować.

Wiesława
2021-11-22 19:15:23

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=lnxb6vjaqJM&t=71s&ab_chann...

Wiesława
2021-11-22 18:41:16

KOBIETA

Jeszcze jedno uderzenie
... i to okno pęknie!

Jeszcze jeden cios
i zobaczymy piękne światło!

Boże, pozwól i mnie
poszturchać... choćby trochę
tą siłę ciemności
przenieść tą ciemną linie ognia
dla naszych ratunkowych łodzi...

i nie mów mi
-że jestem za krucha
bo ta kruchość nazywa się
kobieta...
połączenie
-miłości i ognia
-oddechu i Ducha...

rozejrzyj się wokół siebie
kobieta - kwiat lotosu
który rozkwita z brudnego błota...
wykwitła z chaosu
ciemność poniosła
wielką klęskę
-bo ona przyniesie ci życie
da ci odpoczynek dla twojej duszy...

i kto ci powiedział
-że twoje ciało umiera
śmierć to produkt
naszej pokręconej epoki...
-ale ty zacznij głęboko oddychać
-a ja poskładam twoje cząsteczki
do wiecznego życia...

bom przyszła z chaosu
z ciężkiego błota
... z krainy Mu
która została w morzu zatopiona
jednej nocy...

chciało mnie schować na zawsze
... nie zdawało sobie sprawy
że ta krucha kobieta
ucieknie z tego więzienia
i przeniesie życie na nową Ziemię
... na której nie będziesz już
dawcą organów
... będziesz tej Ziemi Panem!

Wiesława
2021-11-22 17:21:54

HEJ TY...

Prawdziwy Człowieku
obudź się!

Ty, który nosisz w sobie
Kod Chrystusa...

Ty, w którym Bóg zainstalował
indywidualną iskrę światła
która w naturalny sposób
zapala się w Tobie
i buduje Twoje świetliste ciało...

to Dzieło Boga
umożliwi Dzieciom Światła
wieczne życie
Kod Chrystusa 12:12
Duch wewnętrznego Krista
jako Kod Krystallah - Krist/Sophii
stworzy w Tobie
mową architekturę...

obudzi to w Tobie
twojego wewnętrznego Chrystusa
-wieczną świadomość Boskiego Źródła...

Wczoraj mieliśmy w Vancouver przepiękny zachód słońca - niespotykany... Vincent van Gogh nie namalował by tego lepiej, jak nam to namalowała Matka Natura... a dzisiaj już od rana znowu maluje nam niebo - wspaniały wschód słońca, niespotykany... a na jego tle pojawiło się na niebie 2 piękne tęcze.

Nasza Planeta budzi się do nowego życia.
Siostry i Bracia - Dzieci Światła
głowy do góry
nasza udręka ucieka z tej Ziemi
ucieka przez czarne dziury
gdzie zostanie przerobiona w światło
- na Ziemi otwierają się Złote Usta Boga.

https://dailyhive.com/vancouver/vancouver-sunset-nov-21-20...

Marek
2021-11-22 17:10:43

https://youtu.be/qpDR3w2jyqM

Polecam :]

Adam z ZG
2021-11-22 16:43:57

Jak długo będą żyć zakleszczeni?!

https://tiny.pl/9d9l5

Wiesława
2021-11-22 16:39:46

https://www.bitchute.com/video/I0QiUV12LIC8/?fbclid=IwAR1b...

Wiesława
2021-11-22 16:23:27

https://rumble.com/vpizwb-201121-nagranie-leszka-kunca-z-a...

Elektryczny księżyc
2021-11-22 07:04:50

Wiesławo, pięknie piszesz " Ballada o małym kwiatuszku". Dziękuję

Bozena
2021-11-22 00:14:47

Ta perelka to bardzo odwazna kobieta,jestem pelna podziwu,nie bala sie wymienic sorosa i gatesa nawet franciszka,nawet Trump co mnie zawsze dziwi,nigdy ale to nigdy nie wspomnial o panu gates,a tyle sie nakrzyczal o skradzionych wyborach

Wiesława
2021-11-21 22:50:32

To video, które podał Adam, sprawdźcie to, chyba jest z czerwca... ?


a to nowa perełka... warta obejrzenia
https://gloria.tv/post/whS8X4EAV7HT3Yqr9akgHChQc

Wiesława
2021-11-21 21:33:46

Tu jest link poprawiony do ostatniego wiersza.... pb robi takie sztuczki... ale to byla inspiracja do jego napisania.

https://www.facebook.com/photo?fbid=4559520347494199&set=a...

Wiesława
2021-11-21 20:51:29

Ja jeszcze nie obejrzałam...
na wczorajszej vancuveriańskiej manifestacji mówili to samo, w tym pielęgniarki i lekarze podawali liczbowo ilość, jak sami określali ludzi, którzy zostali zamordowani przez służbę zdrowia.... z powodu kovida.... a teraz nowa tragedia, masowo rodzę się martwe dzieci, w jednym szpitalu po kilkanaście na dobę... teraz te dane są utrzymywane jako top secret... ale to tylko chwila czasu i też się dowiemy, wielu z nich ma już wytoczone procesy.... miejmy tylko na wszystko otwarte oczy, i nie chowajmy głów w piasek, nie śpiewajmy tylko hymnów miłości, kiedy na świecie jeszcze łazi kostucha z kosą. Nie zwalajmy brudnej roboty na twardzieli, oni też mają serca, ich też boli to sprzątanie po kostusze... ja też wolałabym piać tylko pieśni miłości, ale póki co trzeba ratować zagubionych, wielu z nich można jeszcze reanimować... a chętnych do reanimacji zgłasza się coraz więcej. I muszę umieć zagrać w otwarte karty.... chociaż czasami serce strasznie boli... bo to moi przyjaciele, znajomi, młode i piękne dzieci... które wpadły w potrzask, często własnych niedojrzałych rodziców.

Bozena
2021-11-21 20:37:47

Dzieki wielkie Wiesiu za ten cudny wiersz,tak bardzo go dzisiaj potrzebuje.

Bozena
2021-11-21 20:33:40

Adam,tak,mowia to co w opisie,grubo,partia republikanska walczy o ujawnienie tych wszystkich zbrodni przeciwko ludzkosci,3.5 mil amerykanow zmarlo na covid,a gdzie reszta swiata...nie popuszcza fauciemu ,fake media,i reszcie tym gadom,to jest przemowienie z senatu,byla tam tez prasa,tylko pytanie ile prawdy dotrze do ludzi,wiec wysylajmy to dalej .

Wiesława
2021-11-21 20:29:17

BALLADA O MAŁYM KWIATUSZKU

Nasza boska dusza
utkana rękoma Boga
-to taki prawdziwy kwiat w bieli…

i nie ma urodziwszego
i nie opisze go język poety
...ale dzisiaj ten urodziwy kwiat
został złamany
a ziemia, na której został zasiany
spustoszona…

ale wy kwiatuszki małe
hodowane w boskim ogrodzie
nie bójcie się
-Bóg jest z wami
i właśnie budzi w swoich
nawet dzikich kwiatkach
boski impuls
aby was ponownie wznieść…

nie da wam umrzeć Ten
który w was mieszka
Ten, który otacza
Chrystusową Aurą
który was obejmuje każdego dnia
-to twój ogromny rezerwuar Światła…

a ty choćby na paluszkach
naucz się wspinać i wzrastać
do prawdziwej Jaźni
która jest w tobie
która należy do wieczności
-ty jesteś pod nadzorem tego Domu…

dzisiaj twój życiowy dramat
polega na tym
-że jeszcze kwiatuszku mały
nie odkryłeś swojego
wrodzonego przeznaczenia…

i miotasz się na tej ziemi
mocno zapętlony
raz w głębokiej suszy
a drugi raz zatopiony
w brudnych wodach
-brakuje ci właściwego pokarmu…

miotasz się na tej ziemi
na farmie demonów
samotny i przestraszony
bo zapomniałeś
-skąd się wywodzisz…

pamiętaj, to jeszcze nie koniec
nie jesteś stracony
-jest ktoś
kto cię podniesie z kolan…
nad tą doliną utrapienia
wyostrz tylko swój słuch
wsłuchaj się sercem
pieśni wyzwolenia
-i odkryj życie na nowo…

popatrz na nową ziemię
już ją zalewa piękne kwiecie
ziemskich pól i łąk
… i ubiera się już w nowe szaty
w subtelne kolory tęczy
Ziemia, która tworzy nowy most
na miejsce starego
-który właśnie został zburzony…

tęcza w tobie
pokazuje twój subtelny charakter
to piękno można znaleźć tylko
w twojej świątyni
to ty ją stroisz w swoje nowe barwy
to ty budujesz nowe połączenie
-co na dole to i na górze...

ty dziki kwiecie jesteś już bogatszy
bo wyhodowany w obliczu
prób i tragedii
a mimo wszystkiego
-wzrastasz w miłości…

bo twoja prawdziwa natura
wyrasta z Ducha Chrystusowego
a ty pamiętaj
-Bóg nie zostawi swojego dzieła
dopóki cała planeta i cała ludzkość
nie zostaną doprowadzone
do najwyższego stopnia rozwoju.

https://www.facebook.com/.../a.22350310.../3124645341146470/

Adam z ZG
2021-11-21 19:24:47

Potwierdźcie proszę o czym mówią. Jeśli jest jak w opisie filmu to grubo

https://www.facebook.com/olusa.kapsova/videos/260113172818...

Wiesława
2021-11-21 18:16:49

Wczoraj byłam na manifestacji...
można powiedzieć, że mamy wiele złych newsów... w sytuacji jaką obecnie mamy w BC... ale mamy też kilka dobrych newsów, które wnoszą w ludzi więcej optymizmu...
i cieszy mnie to, że tych ludzi przybywa, nie wszyscy dali się zastraszyć... martwi mnie jednak to, że w tej grupie nie ma młodzieży.... walkę o nich podjęli ich dziadkowie.... a nawet pradziadkowie i robią wspaniałą robotę.
Na tym terenie prężna grupą to są ludy z prokomunistycznych krajów, dużo Polaków, Rosjan, Jugoli... wszyscy ci, których można przypisać do jednej grupy - Słowianie.
Kanadyjczycy ci - anglosasi powoli budzą się. Ale to ta grupa ludzi najbardziej ucierpi, poniosą największe straty, to wiem od dawna.
Strasznie zamuleni są Chińczycy, Filipińczycy... to tych ludzi ciężko wybudzić... to nawet widać na tych demonstracjach, nie widać ich tam za bardzo, jeśli to tylko nieliczne wyjątki.
Ale przede wszystkim prim wiodą kobiety, to one to wszystko trzymają w swoich rękach, to wspaniałe organizatorki, które zawzięcie walczą o naszą wspólną przyszłość.

Wiesława
2021-11-21 17:59:49

Małgosia,
ależ dziewczyno, nie musisz mi się z niczego tłumaczyć, ja tylko wyraziłam swoją opinię a ty nie musisz się z nią zgadzać. Ja zawsze szukałam pożywienia w książkach sama.... wzrastałam na własnych wyborach... a co z tego się urodzi, to dopiero czas okaże.

M79
2021-11-21 17:18:58

Prawo naturalne – Mark Passio – Rzeczywistość, Zastosowanie, Zasady

https://nwk24.pl/2021/11/21/prawo-naturalne-mark-passio-rz...

Namastte
Marek

Strony: < 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, >
Emaile Archiwalne