REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Bozena
2021-11-21 17:12:45

Slonce w moje oczy https://youtu.be/47sVoCPDDyM

Adam z ZG
2021-11-21 10:55:39

Historia zatacza koło... nie chcę nikogo straszyć, nie to jest moim celem. Warto zobaczyć.

"Nikt" - NOBODY : film Andrzeja Kępińskiego

https://tiny.pl/9dt9c

Wiesława
2021-11-21 02:48:58

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=rC7Ip5zO2R8&fe...

Małgosia
2021-11-20 23:10:13

Panie Wiesławo,
nie wiem dlaczego ale, Biblia jakoś do mnie nie przemawia. Owszem są akapity, na których warto się zatrzymać, ale generalnie jakoś mnie odpycha.
W kwestii Boga w sobie... niby teoretycznie wiem, że powinnam Źródła szukać w sobie, ale jednocześnie czuję w tym nieco pychy.

Enigma
2021-11-20 22:19:12

https://www.facebook.com/dona.conti1/videos/264392612323098


Awaria samolotu z chemtrails na lotnisku

Wiesława
2021-11-20 21:11:16

Małgosia,
Uwierzyłaś w Biblii nie w tego Boga, który nas prawdziwie kocha... ty szukasz na zewnątrz a powinnaś już wiedzieć, Chrystusa nosisz w sobie, jeśli nie otworzysz tego poziomu świadomości, możesz czytać jeszcze i 2000 książek duchowych i w kółko Biblie... i nie zrobisz szczeliny w swoich wielkich wrotach... ciągle będziesz w tym samym miejscu.... tylko ze z dużo cięższym IQ.... znajdź tą różnicę.

Małgosia
2021-11-20 20:26:16

Pani Wiesławo,
kolejny raz ogromne dziękuję za wyjaśnienie.
Przez ostatnie 8 lat (odkąd zaczęłam się wybudzać) przeczytałam ok. 2000 książek. To właśnie czytanie Biblii (którą przeczytałam kilka razy od dechy do dechy) sprawiło, że jestem na innej drodze. Zawarte tam pewne opisy, analogie, przypowieści oraz niezgoda na pewne rozwiązania w niej zawarte sprawiły, że zaczęłam szukać. Bóg z Biblii nie kocha ludzi (szczególnie kobiet), ani zwierząt - więc raczej tam nie wrócę. Być może czytałam tę Księgę bez właściwego nastawienia...

Wiesława
2021-11-20 19:36:06

Mariusz Kubisiak...
jeśli papieru nie podpisałeś jesteś na wygranej... ale jak podpisałeś, znaczy wyraziłeś zgodę.

Wiesława
2021-11-20 19:34:01

Wojtek, na na masakrę wygląda... ale to ma swój wymiar... ktoś ten Van próbuje odciąć od świata....
ale ja mówię, mimo chwilowych trudności, które dopiero są przed nami, zapalą się w tym miejscu wielkie fajerwerki.

Wiesława
2021-11-20 19:30:24

Małgosia,
każde przejście do poziomu wyższej świadomości jest takim wyłomem - otwieraniem bramy. I nie odbywa się to ot tak po prostu, zazwyczaj uderzy w nas jakaś bolesna fala, która zrobi wyłom, szczelinę w naszej świadomości. To takich zdarzeniach widzimy już tą rzecz i świat w inny sposób. W ten sposób wzrastamy ... i nie ważne na jakiej jesteśmy drodze, co w nas uderzy, to nasza osobista ścieżka, która nas ukształtuje. Jak my do tego zdarzenia podejdziemy, tak nas ukształtuje, nie zawsze na dobrze... bywa, że takie zdarzenie otworzy w nas tego typu traumę, że niekoniecznie będziemy lepsi. To może w nas otworzyć kanał zemsty, nienawiści etc...

obecnie my wszyscy doszliśmy do bramy, która zwana jest wielkie wrota... a doświadczenia z tym związane nie będą już ani małe ani chwilowe, wpłyną bezpośrednio na nasze przebudzenie, oświecenie, wniebowstąpienie... ale trzeba też wiedzieć, że ucieleśnienie oświecenia trwa latami, każdy człowiek po przebudzeniu musi zmagać się z nowo odkrytą wiedzą, która często bywa dla niego ciężkostrawna. Toteż dla każdego otwarcie tych wrót, wprzódy szczeliny będzie miało inny wymiar... nie od razu mamy ramy oświecenia (to wspaniale przedstawia mój sen z Bogiem z 26 czerwca 2001 roku, opisałam go w książce - W czepku urodzona) ... ale skoro ktoś już pyta o tą szczelinę, to znaczy ona go nurtuje... więcej - ta szczelina już na niego patrzy... a kiedy się zsychronizujesz z jej wibracjami to cię w siebie wciągnie w oka mgnieniu, niczym czarna dziura... po której przejściu jej czarnego tunelu wyłoni się w tobie zupełnie inny świat, jakiego oko twoje jeszcze nie widziało... to są te Usta Boga... i spróbuj ten kawałek naszej energetycznej anatomii dobrze zrozumieć, wszystko jest w nas zapisane, tu nie ma żadnych przypadków... i jeśli jesteśmy gotowi na wejście w ten wymiar, w te wielkie wrota, które się na ciebie otworzą, będziesz zdolna w te Usta wejść, póki co ludzie się ich boją... (jak ja to zrobiłam w swoim śnie i już z uśmiechem na ustach cieszyłam się, że jestem w Niebie... a tu spotkało mnie wielkie zdziwienie a nawet rozczarowanie.... i bolesne doświadczenie), myślałam, że już jestem w domu, bo Bóg otworzył mi swoją bramę do nieba... a tu dostałam instrukcje na ciężką pracę, którą muszę jeszcze wykonać... i haruje na tej drodze do tej pory)... w tym śnie jest także pokazane, że te usta Boga nie każdego w siebie wciągną, chociaż ci ludzie wydawali się na tym świecie tak wspaniali i za wszelką cenę chcieli tego nieba...

co im Bóg powiedział w tym snie? I zamknął przed nimi wrota... a nawet jak cię tam wpuści, to cię przeżuje i przeżuje i wypluje... i tak pójdziesz tam, gdzie jest twoje miejsce. To jak Jonasz po 3 dniach został wypluty przez wnętrze wieloryba, wrócił do swojego świata.... człowiek, który przechodzi na drugą stronę ma również otworzone w swoim ciele odpowiednie punkty, budzą się w jego ciele i następuje synchronizacja, i podobne przyciągnie podobne... ten młyn jest doskonały i nie popełnia żadnych pomyłek.

Pisałam w "Usta Boga", tam jest specjalna siatka, czyste i nieskazitelne rzeczy przepłyną... a męty zostaną zawrócone.... toteż mistycy dobrze wiedzą, że duchowa ścieżka , szczególnie na tym odcinku jest niesamowicie trudna... i nie da się tego punktu oszukać żadnym cudownym specyfikiem, ani ze złota ani innych inowacji, dlatego, ci co tak sobie myślą popłyną ponownie w dół, jak po baranich rogach i tu się kończy cała ich iluminacja - (oświecenie iluminatów), materiał musi być naturalny... kto wchodzi w te usta i jest gotowy na boską podróż idzie drogą jednorożca... pisałam o tym wielokrotnie i właśnie tą kwestię należy dobrze zrozumieć a nie służyć dwom panom... ale jak widać w naszym świecie potężna ilość ludzi oszukuje się, chcą i duchowości w wielkim stylu i wielkich bogactw... toteż niech nie będą zdziwieni, ci co siedzą w pierwszych rzędach w kościele tacy umodleni, że ich te usta wyplują.... i wylądują w ostatnim rzędzie.

I co ukształtuje nasza osobista świadomość na ten poziom pójdziemy, na mój chłopski rozum duchowego samouka, nie skalonym żadnym ziemskim kursem, utworzą się 3 nowe główne osi czasu: wniebowstąpienia czyli 5D, Królestwa Niebieskiego, ostatni poziom materialnego świata, wzniesienie przed wniebowstąpieniem, który będzie dużo lepszy niż obecny świat, nazwałam to 4,9D, i ten materialny w jaki nas próbują dzisiaj włożyć ci, co nami nadal sterują i wkładają w swoje dyby.

I nie trzeba mi wierzyć... ale ciągle można czerpać wiedzę z różnych źródeł i wyciągnąć samodzielne wnioski.... jak to ja robiłam przez moje ostatnie 20 lat.

I czytajcie tą Biblię, przez wielu tak nielubianą i zafałszowaną.... w tych fałszerstwach też znajdziecie odpowiedzi... oj znajdziecie całą instrukcję na ten czas i na człowieka wniebowstąpienie....
kto jest na tym poziomie świadomości, przeczyta wszystko w prawidłowy sposób.... bo już ma połączenie ze Źródłem Wszystkiego.

Mariusz Kubisiak
2021-11-20 13:18:57

zgłaszam, że jestem ofiara nie zgadzałem się na operacje chirurgiczną i mnie zamordowali prosze o ratunek

Adam z ZG
2021-11-20 11:51:34

Rozpowszechniamy kochani

https://www.youtube.com/watch?v=fWpgRv_zJ50

Wojtek.
2021-11-20 10:26:13

Masakra w tym Van. A w naszych mediach tylko temat migracji na okrągło..

Małgosia
2021-11-20 00:38:34

Pani Wiesławo,
czy to przejście przez szczelinę ma się odbyć literalnie, czy jest to pewna symbolika? Czy tu chodzi o pewne decyzje, które mamy podjąć?

Wiesława
2021-11-19 23:15:26

Zawsze mówię, obserwujcie nasz stan faktyczny, jaki się materializuje wokół nas... to się nie materializuje tak bez powodu... to odzwierciedla nasze ludzkie życie, nasze umysły i naszą duchową naturę. Nic tu nie bierze się z przypadku, nawet taki brak papieru toaletowego... to nasz stan na obecny czas... tylko trzeba umieć tą informację przetworzyć... rozczytać te znaki... jak mówił Jezus - pogodę umiecie czytać ale znaków z nieba, nie umiecie...
zawsze wam powtarzam, bądźcie czujni i bacznie obserwujcie każde zdarzenie jakie się wokół was dzieje... nie pomijajmy niczego, nawet jak bardzo tego nie lubimy... bo tam jest zakodowana dla nas wiadomość, czasami i ta śmierdząca jest dla nas b. ważna, jak dla lekarza, zapach ludzkiego kału, moczu i plwociny, to po tym rozpozna chorobę i jest w stanie w porę uleczyć pacjenta, lekarz, który stracił powonienie, nie jest dobrym lekarzem.... i my musimy w swojej duchowej drodze nauczyć się ją rozpakować każdą paczuszkę, czy ona jest dobra czy zła, jest częścią naszej rzeczywistości... ale dziś ludzie znowu idą na skróty, wolą tylko rozpakowywać kolorowe papierki, to co daje im złudzenie, że żyją w lepszym świecie i są wyznaczeni do lepszych celów, dziś co drugi ma swoją misję zbawienia tego świata... a tu trzeba umieć wszystko rozpakować i umieścić zawartość w odpowiedniej szufladce.... nikt za nas nie będzie sprzątał naszych śmierdzących nocników...a ludzie idą z jednego bieguna na drugi... i nawet nie chcą patrzeć na złe newsy, aby się od nich nie zarazić, nie skalać swojego wspaniałego ciała i duszy, ale ktoś musi przenieść ten śmierdzący ładunek w bezpieczne miejsce.... no i mamy dziś na świecie: czystych i "trędowatych"... czyści ... bo tak myślą, zabezpieczyli się przed zarazą, brudem tego świata, a ci trędowaci niech im nawet w drogę nie włażą... i to ci "czyści" dzisiaj potrzebują najwięcej papieru toaletowego i środków czystości... rękawiczek, masoneczek etc.... a taki Jezus chodził po tym świecie z gołymi rękoma, a tykał się nawet trędowatych, to głównie dla nich się narodził, dla tego brudu świata ... bo tylko wielkie dusze umieją to stransmutować.... zamienić w czyste energie... to są wielkie dusze świata... i nie dbają o papier toaletowy.

Dzisiaj "Trędowaci"... to ci naprawdę są czyści... mają czystą krew.... chociaż może łapy i resztę ciała niezbyt czystą... i nie przebierają w kolorowych cukierkach, bo im któryś nie smakuje.... i nie boją się brudnej roboty, i ich głowy nadal funkcjonują normalnie.... i to na nich można naprawdę w tym świecie liczyć. To jest nasz przyszły najważniejszy fundament pod nasz nowy świat... i jego sól ziemi.... to dzięki nim zasmakujemy jego prawdziwy smak życia.

Enigma
2021-11-19 22:28:17

Nic dodać nic ująć z tym papierem toaletowym..

Wiesława
2021-11-19 22:26:10

W Van, jeśli nagle wysiadłabyś z samolotu i znalazła się na ulicy, nie pomyślałabyś nawet, że wokół tego miasta jest taka dramatyczna sytuacja... póki co, wygląda na taki cichy zakątek, jak u Pana Boga za piecem...
słyszę tylko, że znowu nastąpiły niedobory w papierze toaletowym... trzeba przyznać, że ówcześni ludzie bardziej dbają o tą dolną część ciała niż swoje głowy. ... może dlatego mamy co mamy.

Enigma
2021-11-19 22:06:12

https://www.youtube.com/watch?v=5nGNeKWnjUc

Faktycznie się dzieje. Tam gdzie mieszkasz Wiesiu jest spokojnie ?? normalnie cale Vancover odcięło od reszty Kanady cos niespotykanego...

Adam z ZG
2021-11-19 22:01:40

Przykre ile jeszcze musi się wydarzyć tragedii by ludzie się przebudzili z hipnotycznego snu...

ale to właśnie traumatyczne przeżycia budzą z letargu!

Wiesława
2021-11-19 21:49:02

Tylko w jednym dniu w Van. urodziło się 13 martwych dzieci... takich żniw śmierci nie pamiętają najstarsi...
ale to naszym naczelnym pasterzom nie przeszkadza, już dzisiaj zaczynają szczypać od 5 roku życia...
i jak myślicie, ilu rodziców wyciągnęło z tego właściwe wnioski... ?
Toteż drodzy rodzice macie jeszcze czas na podjęcie właściwych decyzji... i później nie płakać krokodylymi łzami... i grozić pięściami do nieba.

https://www.bitchute.com/video/53HL9UXSGFnG/

Adam z ZG
2021-11-19 21:35:38

W końcu najpotężniejsza broń na planecie jest całkiem niedaleko...

https://www.odkrywamyzakryte.com/haarp/

Adam z ZG
2021-11-19 21:20:46

Gwiezdne Dzieci. Era Swiatla Live - Andrzej Choiński

https://www.youtube.com/watch?v=sMK7yGT0ZsU

Adam z ZG
2021-11-19 20:38:16

Do filmu na kanale Zygfryda małe sprostowanie. Ziemia nie jest płaska

ale przecież to wiecie

Wiesława
2021-11-19 19:36:14

Sytuacja w Brytyjskiej Kolumbii
https://www.youtube.com/watch?v=WPlNl8NLhSM&ab_channel=WION

Jakimś zbiegiem okoliczności wszystkie autostrady jakie prowadzą do Vancouver z reszty Kanady zostały zniszczone, ze wszystkich stron.... zniszczenia są olbrzymie i trudno uwierzyć, że to był taki zwykły zbieg okoliczności.... i tylko pytanie: dlaczego ten teren?
Rozmawiałam wczoraj z osobami w Okanagan, BC, gdzie jest znaczony na czerwono... nasz warzywniak BC i reszty Kanady został zniszczony, tam ludzie gadają, że była burza z piorunami... ale twierdzą też, że słyszeli wybuchy....
i zostały zniszczone miejsca, które nie jest tak łatwo zniszczyć, w tym mosty, zasypane autostrady skałami, drzewami, te wąskie gardła... i niech sobie ktoś myśli co chce, jakoś ciężko w to wszystko uwierzyć, że nagle uderzyła w ten teren taka naturalna katastrofa, która już jest przedstawiana jako historyczna... najstarsi ludzie na tym terenie nie widzieli tu takiego zdarzenia....

Wiesława
2021-11-19 18:45:27

Zyggi Texas
https://www.youtube.com/watch?v=HW3_RQ16k3s&ab_channel=Zig...

Wiesława
2021-11-19 18:34:48

Zygfryd Ciupka

https://www.youtube.com/watch?v=yhTGg4u8L9Y&ab_channel=Zyg...

Sky
2021-11-19 00:49:47

Dziekuje serdecznie za pani wiedze I za dzielenie sie nia.Jest pani unikatem na skale swiatowa.Po wielu latach tulaczki wrocilam do Polski.Mialam Sen zeby wracac do kraju gdzie sie urodzilam.Jak to wytlumaczyc?Pozdrawiam serdecznie.

Witnes
2021-11-18 17:28:23

Wiesławo
Pomimo tego że wiele przeczytałem tego co napisałaś to jednak nie wszystko, mógł bym kontynuować dalej o czakrze korony itd. Jednak wszystko to już jest na twojej stronie. Posiadasz ogromną wiedzę która wiesz skąd pochodzi. Innym może być ciężko uwierzyć w coś czego nie doświadczają na własnym przykładzie.

Wiesława
2021-11-18 16:55:39

Otwierają się nowe portale światła .... i zamykają się mroczne portale, prze które ciągle usiłują przechodzić demony i to w obie strony. Stąd te szaleństwa na tych terenach... stąd uchodźcy u granic Polski... czyszczenie terenu przed masową ucieczką z Ziemi, zanim ten portal zostanie zniszczony... ten zakątek Ziemi był już od dawna do tego przygotowywany, port ewakuacyjny.... stąd na nim tyle wojen na przestrzeni całych tysiącleci - walka o portal. To na bliskim wschodzie przechodziły legiony demonów... aż się tam roiło od dziwnych demonicznych bestii... nie bez kozery na tamtych ziemiach narodził się Jezus Chrystus.... to nie był przypadek...

największe walka rozegra się przy schodach przeznaczenia...

i tam gdzie się otwierają nowe miasta światła i skąd oświeci Ziemię fala potężnego światła wniebowstąpienia... i skąd wytryśnie przez wąską szczelinę potężne światło.... obserwujcie zaćmienia księżyca i słońca....
szczelina ze światła będzie otwarta przez osobę o odpowiednich zdolnościach magicznych.... obserwujcie świat.... niech żadne zdarzenie nie będzie pominięte... bez względu na jego ciężar energetyczny. Ludzie mają krótki czas aby przez tą szczelinę przeprawić się w bezpieczne miejsce...

Adam z ZG
2021-11-18 16:09:26

Wiesławo jesteś naszą wiedźmą

Za dużo ostanio szaleję na FB i nie potrzebnie tracę energię tam gdzie nie potrzeba...

Zmiana frontu!

Ale bądźmy czujni i obserwujmy co wyrabia druga strona... Światło już zwyciężyło, tylko gady szleją w agonii, jak to Wiesia powiedziała: ostatnie podrygi zdechłej ostrygi?!

Rozpalajmy ten płomień w Nas, nie dajmy go zaduszać!

Strony: < 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, >
Emaile Archiwalne