REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Włodzimierz
2022-09-23 18:26:34

22 dni do katastrofy...
https://www.youtube.com/watch?v=tqI1ypwM8K8&t=0s

Witnes
2022-09-23 14:53:15

Olimpia
Do tej pory boisz się wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Ten sen nie miał Ci pokazać która droga jest prawidłowa. Tylko to że jako wolny człowiek wybór należy tylko do Ciebie. Na lodzi był Jezus którego ty stworzyłaś a ten którego szukasz jest w Tobie. Odnośnie twoich zmian brawo i życzę wytrwałości.

Punkt Zero
2022-09-23 12:51:51

Pani Bożeno, podrygi konającej ostrygi - mega dobre )))
Szczególnie podoba mi się koncepcja punktu podparcia w huśtawce, dokładnie z tym się mierzę - z wyrównywaniem po odklejeniu się od Ego. Niby wszytko jest już jasne, ale jednak cały czas coś wybija jakby z szamba )))


WSZYTKIEGO DOBREGO

Wiesława
2022-09-22 19:53:04

Właśnie wychodzę z domu, idziemy w góry....
odezwę się za parę godzin, w Polsce pewnie będzie już głucha noc.... mam nadzieję bez syren... bo ostatnio wyją nawet telefony.... ale nie dajmy się zwieść.

Bozena
2022-09-22 19:35:02

Tomasz Kierzkowski.
Podrygi konajacej ostrygi.
https://youtu.be/GaCY5l4gC8g

łukasz sylwester
2022-09-22 19:16:05

nie wiem na ile ta mapa jest aktualna, można na niej sprawdzić gdzie są maszty telefonii, po wyborze kraju i operatora. U mnie to się pokrywa z inwestycjami miasta w oświetlenie na ulicach. Nawet na wsiach w oświetleniu ulic parę lat temu miasto robiło oświetlenie w okolicznych wsiach wzdłuż drogi. pokazuje że są maszty 5G idzie na mapie linia wzdłuż ulic

https://www.nperf.com/en/map/PL/-/-/signal/

łukasz sylwester
2022-09-22 19:07:28

tutaj jest globalna mapa 5G nawet w moim 30 tysięcznym miasteczku maszty idą wzdłuż drogi i to nie jednej. Kiedyś robiono oświetlenie na wsi Dzielna niedaleko od mojego miasta i nawet mieszkańcy nie wiedzieli że stawiają im maszty 5G.
Z wyłączeniem 3G to pewnie wszędzie jest podobnie bo to ten sam właściciel operatorów GSM

https://www.nperf.com/en/map/PL/-/-/signal/?ll=52.03393236...

Bozena
2022-09-22 18:49:56

Adam,masz racje ,mam paroletni samsung,i z uporem maniaka,nie chce go zmienic na zadnego iphona albo nowszy model.
Moj dziala i zdaje sobie sprawe ze te nowsze maja technologie ktorej nie potrzebuje i nie chce.
Jesli mi padnie to wtedy bede zmuszona kupic nowy.
Nie interesuja mnie te najnowsze technologie.
Jestem ten starszy model.
Usciski dla wszystkich ludzi dobrej woli!

Adam z ZG
2022-09-22 12:02:30

Łukasz: Bożena mieszka w NJ City w USA.

Tak Bożena chcą zmusić użytkowników starych fonów do przejścia do S.M.A.R.T. (GSM to technologia wojskowa). Stare telefony (2G, 3G) nie posiadają możliwości, które dają te "sprytne" urządzenia, które nie tylko inwigilują daną jednostkę (na wielu poziomach), lecz także potrafią wpływać na stan psychiczny, emocjonalny a także czytać nasze fale mózgowe.

Osobiście zakupiłem nową kartę sim i mam 2 numery. Mam również smartfona na wypadek choćby poruszania się w nieznanym mi terenie (nawigacja), lecz zdając sobie sprawę z jego możliwości często zostaje w domu. To samo tyczy się wszelkich kart z chipami. One nie potrzebują nawet osobnego zasilania, gdyż natężenie EMF w środowisku jest na tyle duże, że zalila je z "eteru". To wszystko w połączeniu z AI (sztuczną inteligencją) nie wróży nam nic dobrego.

Osobiście jak wyłączą 3G to przesiadam się na tradycyjny telefon stacjonarny na kablu (broń Boże nie bezprzewodowy!)

Uściski dla Was Kochani

P.S.: Właśnie zaczęły wyć syreny w mieście a jest dokładnie południe. Przyzwyczajają nas do czegoś?

łukasz sylwester
2022-09-22 10:23:27

Tu jest mapa 5G w Polsce sieci Plus https://www.komputerswiat.pl/artykuly/partnerskie/raport-r...

Wcześniej pisali że mieli problem z 5G z zasięgiem w budynkach, teraz większe miasta w Polsce są już pełne nadajników. Mieli też problem z energią elektryczną bo nadajniki zużywają jej znacznie więcej, czyli więcej nadajników o większym poborze energii elektrycznej. Czy one wszystkie są włączone? Moim zdaniem jeszcze nie. Te w miastach pewnie tak bo operatorzy chwalą się ofertami internetu 5G.

A tu fragment ze strony z ofertami 5G

"W zasięgu sieci 5G polskich operatorów komórkowych znajduje się już coraz więcej osób, jednak wciąż jest ona dostępna w obrębie większych miast takich jak Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko Biała, Trójmiasto.

Nawet jeśli 5G dostępne jest w Twoim mieście, to nie w każdej lokalizacji możesz mieć zasięg – najpierw upewnij się, że będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości 5G – na przykład sprawdzając mapy zasięgu, lub siłę sygnału w swojej lokalizacji."

W styczniu pisali o wyłączeniu 3G w Polsce

https://komorkomania.pl/koniec-sieci-3g-wiele-osob-bedzie-...

Bozena
2022-09-22 01:08:18

Dostalam dzisiaj dziwna wiadomosc z serwisu T mobile,mianowicie ze doslownie "system 3 G is retied" i moga byc problemy z serwisem,czy ktos jeszcze otrzymal podobma wiadomosc,wchodzimy w 5G czy moze w 5 D?

Olimpia
2022-09-22 00:33:45

To fakt. Błądzę jeszcze między sercem a rozumem. Stąd ten konflikt wewnątrz mnie. Ale pokonałam pewne nawyki złe, pokonałam najwieksze dwa lęki (arachnofobia i ciemnosc), dzieci mają lepszą mamę, przestalam ludzi oceniać i ich wysmiewac nawet w ukryciu. A pół oku temu przestałam jesc mięso. Ten sen rozumiem na dwa sposoby. Albo Jezus chciał, żebym porzuciła dla niego wszystko to co kocham i co posiadam? Albo żebym przestała wątpić, miała większą wiarę i ufała Jezusowi we wszystkim co robię? Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Jeszcze dwa razy mi się Jezus śnił.

Wiesława
2022-09-21 22:25:31

Anna G...
... a która to.... ?
Póki co płynie w cudzej łodzi, nie widzi jeszcze własnej drogi.

Wiesława
2022-09-21 22:22:02

Finał miłosiernej pomocy.... Sezon I.
youtube.com/watch?v=Wn4eejbghyg&ab_channel=DrBartekKulczyński

Anna G.
2022-09-21 22:21:10

Olimpia.Serce i oczy skieruj we właściwą drogę .

Wiesława
2022-09-21 22:04:58

Olimpia...
aż tak głęboko jeszcze śpisz?

Olimpia
2022-09-21 20:17:20

Dzien dobry. Chcialabym dziś opowiedziec jeden z moich snow z Jezusem. Przeczytalam wczoraj nastepujacy fragment, slowa Pani Wiesławy..."Nasze sny i wizje są fotografią i życiem naszego ducha i należy uczyć się czerpać z nich wskazówki... ", który skłonił mnie, zeby napisać. Ten sen miałam 18-20 lat temu. Patrzyłam na świat, który ulega zagładzie. Wszędzie był ogień, płonęły wieżowce, wszedzie ciemne chmury dymu...i nagle patrzę, że jestem w łodzi z Jezusem. Miał piękna białą szatę na sobie, był spokojny, usmiechniety i tak odpływaliśmy od lądu. Powiedziałam do Jezusa, że muszę wracać, tam jest moja mama, mój mąż, nie mogę ich zostawić, a Jezus powiedział, że już nie mogę tam wrócić. Było mi smutno, że musialam zostawić ukochane osoby, ale czułam spokój.
Do tej pory nie wiem jak interpretować ten sen.

Usia
2022-09-21 15:53:11

Wielka transformacja czyli czas zmian. https://youtu.be/GO_RF0qj8dE

Wiesława
2022-09-21 02:09:28

BÓLE PORODOWE

Te ostatnie dni, ostatnie kosmiczne godziny, kiedy zrywane są wszystkie mosty, kruszone bite drogi, możemy postrzegać jako bóle porodowe… rodzi się nasz nowy człowiek, nasza wewnętrzna siła, nasz wewnętrzny nauczyciel, który żyje w nas, a nie na oksfordzkim uniwersytecie... aby karmić nas mądrością jak rozpoznać w sobie Boga…. ale nie jako ziemskiej jednostki, ziemskiego króla, przed którym wszyscy dygają… a który kiedy widzi, że stajesz się silny i mocny, że już go nie potrzebujesz, wszczyna z tobą wojnę o swoje prawa nad tobą.

Bóg w tobie nie jest okrutny, nie skrzywdzi ciebie, nawet jak bardzo przez ciebie cierpi, podsuwa ci inne potencjały, nie łamie życia… a kiedy i ty to potrafisz, pójdziesz drogą Boga i poniesiesz swój ciężki krzyż, wówczas cię wynagradza, podsyła ci jeszcze więcej światła, oświetla w tobie każdą twoją komórkę i wyzwala je z ciemności. I czyni twój dom w lepszym wydaniu… i pracuje na okrągło całą dobę bez odpoczynku, abyś ty człowieku był w coraz lepszej formie. Wypełnia twoje komórki boskim światłem i nie robi tego za pieniądze, nie targuje się o swój towar... i czyni cię w najlepszym markowym wydaniu. Przysyła ci przewodnika, wspaniałego nauczyciela, który sprawia, że rośniesz w środku, rozwijasz się nawet na wąskiej górskiej ścieżce, tuż obok głębokiej przepaści… i nie dotyczy cię żaden krach giełdowy… i nie przepadnie ani twoje złoto… ani srebro, nie dbasz o banknoty z królewskimi głowami. To co cenne masz już w sobie… bo kiedy masz w sobie takie światło, które karmi cały świat, nie musisz zbierać danin i haraczy.

I wszyscy, którzy to rozumieją, niech sobie zamkną te swoje kasyna, giełdy i duchowe kabarety, dla naszego prawdziwego życia nie spełniają żadnej roli, to wszystko załamie się wcześniej czy później...bo w człowieku rodzi się jego prawdziwa mądrość i miłość.

W człowieku rodzi się Chrystus i doniosłe to wydarzenie i zstępuje z ciebie beznadziejność, bo ta twoja świeca już rozświetla wszystkie twoje komórki… i nie lękaj się tego twojego bólu odrodzenia, jeszcze cię boli... bo odbudowujesz swój świat… i uciekają z ciebie stare formy i musisz jeszcze raz w nie wejść… a tam gdzie światło instaluje swoje nowe sieci zawsze poczujesz ból tego narodzenia, zawsze da o sobie znać. To jest także forma twojej szkoły… nie oksfordzkiej tylko boskiej, ty masz być świadomy, co cię boli i w jakim celu… i czy masz się z tego powodu smucić czy cieszyć, musisz to sam rozeznać …. tak jak matka bóle porodowe, kiedy jest świadoma jak się rodzi jej dziecko…. wówczas nigdy go nie zniszczy a jeszcze da ochronę.

Dojrzała kobieta nie posiłkuje się wzmacniaczami przed narodzeniem swojego dziecka, nie rujnuje jego życia już na wstępie i chociaż sama cierpi, rodzi to dziecko świadomie. Dzisiaj matki to już wiedzą, uciekają z akademickich szpitali i poddają się naturze, wolą przed porodem popijać rozweselającą herbatkę z malin niż zażywać usypiające narkotyki… powoli uciekają te stare formy, mija strach przed cierpieniem, czyli budzi się dojrzałość wyższej ludzkiej formy, kończy się ten czarny rozdział naszej historii…

i trzeba to już wiedzieć, na tym etapie naszego życia, nie jest tak łatwo zamienić ciemności w światło… tu zawsze poczujemy ból… to najtrudniejsza lekcja naszego duchowego wzrastania: ból i cierpienie… bo musisz zniszczyć samego siebie aby móc zaistnieć na nowo… stanąć w świetle Boga.

I nie bój się aż tak bardzo o swoje stare ciało, kiedy wypełnisz go do końca bólem i cierpieniem, to wybuchnie niczym bomba atomowa, i spali w tobie to wszystko, co jest złe, nieważne… spali twoje stare gniazdo, a ty w tym nowym podmuchu życia wzlecisz…. ale nie wzlecisz, jak ci zabraknie paliwa! Tak się dzieje kiedy budzi się w człowieku Energia Kundalini… to jest człowieka osobista moc i paliwo do dalszego lotu. To palenie swojego starego gniazda… a energia jaką człowiek w tym czasie pozyskuje jest paliwem do dalszego lotu. Jest nie tylko paliwem do dalszej podróży… jest lekarzem, nauczycielem... i mędrcem zarazem.

Ten ból i cierpienie w rozwoju duchowym to twoje siły rynkowe, które dadzą ci nowe życie. Wszystkie twoje komórki w tym samym czasie wypełnią się światłem, ale kiedy tak bardzo boisz się o swoje ziemskie ciało i zawzięcie go szlifujerz na wszystkich siłowniach świata, uwierz mi... w tej najważniejszej chwili braknie ci siły rynkowej aby móc kontynuować dalsze życie. I nadaremno nawet jeść złoto i srebro, a na deser ayahuaskę… to chwilowa impreza weselna, chwilowy narkotyk i oszukańczy zastrzyk na twoje szczęście i dobrobyt... i nie pomoże ci człowieku nawet ołowiana czy złota trumna aby zachować to ciało na przyszłość… udowodnili nam to już faraoni i współcześni królowie…. i tylko dźwigają giermkowie te ich kości złożone w ciężkich trumnach… i nadaremno się trudzą, to ciało nie zapewni im wiecznej przyszłości. I rodzą królowe swoje dzieci uciekając od bólu i cierpienia... i szukają wiecznego życia w złotych i ołowianych trumnach… ale ty tą kwestię musisz dobrze zrozumieć, nie bój się życia, tylko zadbaj o światło w sobie i nadal go rozwijaj. Musisz zrozumieć te 2 główne paliwa… te 2 prawa, które istnieją w naszym ziemskim życiu… to one są warunkiem szczęśliwego życia i dobrobytu.

Dzisiaj jesteśmy na styku ducha i materii… chcesz czy nie chcesz… eksplodujesz… nawet w ołowianej trumnie! Ponieważ każdy człowiek jest nieśmiertelną duszą zanurzoną tylko w materii! A materia zawsze wykluczy doskonałość duszy, a jej wrodzona natura, zawsze ciągnie do góry, aż stopią się razem oba bieguny… twoich osobistych złóż: srebra i złota! I wszystko zostanie połączone w Jedność.

Nadchodzi Nowa Era, która doprowadzi całą ludzkość do braterskiej miłości… to jest odwieczne Przymierze człowieka z Bogiem.

To wszystko co się obecnie dzieje, nie dzieje się bez powodu… kiedy boski podmuch zaczyna dmuchać na człowieka, zaraz za nim poczujemy silną wichurę i więcej... i w ciele człowieka zaczynają się potężne zapasy, i nie jest to łatwy czas, i nie można z tego stanu się wykupić ani od niego uciec… trzeba się z tym osobiście zmierzyć a to nie lada wyzwanie… bo jak ma spokojny podmuch uciszyć wielkie tsunami?

Kiedy w roku 2020 zaczęła się ta cała nasza Apokalipsa, od razu zrozumiałam, z czym cały świat ma obecnie do czynienia…. i z czym my wszyscy musimy się zmierzyć. Opisałam moje zdarzenia w swoich książkach, w doświadczeniach na stronie internetowej… i jak nie łatwy jest to czas… z czym trzeba się zderzyć, co trzeba sobie odpuścić, jakich szukać nauczycieli… i nie zdziwcie się, jak ich na tym świecie nie znajdziecie…. nawet na najlepszym uniwersytecie…. bo ten nauczyciel rośnie w was i poszerza wasze ciało… to w waszym ciele pisze swoją pracę magisterską, robi doktorat i zbiera stopnie profesora nadzwyczajnego. Dlaczego nadzwyczajnego? Ponieważ sam zadbał o własną wiedzę i mądrość, sam ją znalazł, doświadczył na sobie, zrozumiał… i wzbogacił się w nią, jednym zdaniem – uwierzył w siebie i zaufał swojemu światłu, które odwiecznie żyje w nim.


Wiesława
2022-09-20 21:34:12

Niedzielna wycieczka - 18-09-2022r.... jakby na zamówienie, weszliśmy na szlak, który nazywa się Suicide Bluffs - samobójcze blefy.... powiedźmy, że to był zbieg okoliczności....
a po powrocie... już w nocy... oglądałam ceremonię pogrzebu królowej, łamanie królewskich symboli.... było tego tam co niemiara.... i też nic nie jest przypadkowe....

a my po tych ostatnich linach, na ostrych blefach... bo tak nam blefują aby nas jeszcze zwieść w ostatniej chwili... idziemy naprzód, nawet jak nie znamy drogi, jak nie ma tam ścieżki ... mijamy przepaście, bo stawiamy nogi odważnie i idziemy nową ścieżką... tak wygląda nasza górska wspinaczka do naszego prawdziwego Domu.... raz po linie, drugi raz na pupie... ale naprzód.... aby na wszystko popatrzeć z góry....

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1600219267101756&set=...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1600719957051687&set=...

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/1751985721...

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/4194458334...

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/4581661427...

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/4581661427...

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/8007824978...

Wiesława
2022-09-20 20:57:17

OSTATNI CZAS...

...czy to koniec świata?
Szaleją burze... tornada... trzęsie się ziemia
-znaleźliśmy się w konkretnej chwili
a ty jako człowiek z trzeciego wymiaru
błądzisz w czarnych tunelach
-nie widzisz dalszej drogi
i łzy zalewają ci oczy
-czujesz się samotnie
opuszczony nawet przez Boga
jak biały żagiel miotany sztormem na Pacyfiku
-nie wiesz, gdzie masz dalej płynąć....

ale tak wygląda zrywanie łańcuchów
-i pęka na pół ta hetmańska buława
która tobą dotąd władała
-ten ceremoniał już się dokonał
a ty człowieku rodzisz się od nowa
na nowej Ziemi.... w nowym życiu....

ale ty musisz jeszcze zrozumieć dużo symboli
które krążą dzisiaj wokół nas
bo dzisiaj to ty jesteś tym rycerzem
tej pękniętej buławy...
jesteś jednym z tych aktorów
który przebudzi nowy świat
-i od ciebie zależy, którą armię wybierzesz...

-i nie ważne czy jesteś hetmanem czy giermkiem
ty też masz w ręku złotą hetmańską buławę
wysadzaną bursztynami, turkusami
bo jesteś z bogatego Domu
i trzymasz w dłoniach trzon i głowicę
-to są insygnia twojej władzy...

-i nie bój się sztormów
nie bój się szaleństwa Ziemi
-wszyscy stoimy na krawędzi ostatniego czasu
i trudno by się nie zachwiać
-bo szatan szaleje... widzi, że traci tą Ziemię
i desperacko chce cię jeszcze zepchnąć do otchłani...

to jest czas, że widzi cię ostatni raz
w tych ciężkich łańcuchach
i krąży wokół ciebie i krąży
i przedłuża tą ceremonię...
dobrze wie, że już nadchodzi ten czas
-i już nigdy cię nie oszuka
nigdy nie powie fałszywe – “kocham”
-już nie będziesz przed nim klękał
na jego pluszowych dywanach...

uklękniesz na dywanach z trawy i rosy
...w swoim własnym ogrodzie
-tam, gdzie aromat czerwonych róż
-tam, gdzie krzewy białych lilii
-tam, gdzie wieczny zapach wiosny
i ogarnie cię głęboka rozkosz...

wszystko się zmienia
w oświetlonym twoim sercu
a w twoich rękach twoja buława
a ty człowieku cokolwiek się wydarzy
-idź naprzód... nawet po skalistej krawędzi...
nie lękaj się....
tam u góry zobaczysz już inne widoki.
Ochraniajmy się, taki dzisiaj mamy czas... i naprzód...
szczęśliwej drogi.... dziś to ostatnia chwila
aby pokonać w sobie strach.
A ci, co nas jeszcze dzisiaj trzymają w łańcuchach
boją się nie tylko czosnku...
jeszcze gorzej boją się dymu z białej szałwi....
już w krótce się dowiecie jaka to potężna broń.

https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_smuzenie_czy...

Bozena
2022-09-20 20:47:30

Adam duzo jest info o tej planecie na Ro of S.

Jedna z nich.
https://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_tajemnicza_kometa...

Elektryczny księżyc
2022-09-20 20:17:08

Plan przejęcia Polski. Agenda. Dokument stary, ale wart zobaczenia.
https://youtu.be/7MbEAJqmYmQ

Adam z Zielonej Góry
2022-09-20 20:13:31

Przepraszam niechcący nie załączyłem linka do posta Piotra Budzeń.

https://www.facebook.com/piotr.budzen.5/videos/49393691557...

Moje refleksje przemyślenia do podcastu Idy i Aigi z 17.09.2022 - Frank Kozłowski

https://tiny.pl/wtg8k

Adam z Zielonej Góry
2022-09-20 19:45:45

Piotr Budzeń - Mity, bajki oraz strajki.

A tu temat z innej bajki... pierwsze co mi przyszło do głowy to projekt "Blue Beam".

Planeta NIBIRU - Wspólny podcast: Aiga i Ida - 17.09.2022 - Frank Kozłowski

https://tiny.pl/wtg25

Jest ciekawie!

Wiesława
2022-09-19 20:05:06

Wszystkie te wydarzenia są ze sobą ściśle powiązane.... i jak pisze Biblia
-musisz mieć człowieku mądrość aby to wszystko rozczytać...
-śmierć monarchy, oddanie mu pokłonu, narodzenie czegoś nowego od dawna oczekiwanego...
-utworzenie nowej świątyni... a my musimy w tym czasie bardzo uważać
-abyśmy nie dali się znowu zwieść... na czyjeś ładne oczy i piękne słowa....
bo wprzódy przyjdzie to zwiedzenie.... prawie wszyscy mu ulegną...
-a wszystko się zacznie, kiedy na świecie pojawią się wielkie huragany, ogień, wojny...

czytajcie Biblię... tylko ze zrozumieniem...
i wszystko bacznie obserwujcie ale nie kupujcie wszystkiego...

łukasz sylwester
2022-09-19 20:00:47

Musisz to wiedzieć (1509) Morawiecki forsuje tzw. "prawo" przymusu leczenia i zabierania własności

Kombinują jak tylko mogą

https://www.youtube.com/watch?v=YkGiLSPwiO4

Aga
2022-09-19 17:19:22

Cóż oni tak uparli się na wrzesień?
I jeszcze dokładnie znają datę 24 ???
Może wiesz coś Wiesiu na ten temat?

łukasz sylwester
2022-09-18 13:47:42

Film o wezwaniu papieża do ochrony funduszy w banku Watykanu, można włączyć tłumaczenie napisów

https://www.youtube.com/watch?v=gPZ7pBSxU2E

Leo
2022-09-18 10:06:36

https://wolnemedia.net/w-szczepionkach-znalazlam-grafen-i-...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, >
Emaile Archiwalne