REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-02-28 19:11:19

M79

I żebyś zjadł wszystkie książki tego świata i posiadł wszystkie uniewrsytety... ale jak ci brak wewnętrznej mądrości i brak ci zasad prawa naturalnego, nabawisz się tylko niestrawności...
a tu słonko wysoko na niebie i czas coraz krótszy.... czy zdążysz połknąć i przesiać wszystkie książki tego świata?

Leo
2021-02-28 18:57:05

https://spisek24.pl/2021/02/28/dramat-kilkadziesiat-zgonow...

Leo
2021-02-28 18:50:48

https://wprawo.pl/ilu-amerykanow-zmarlo-po-szczepionce-na-...

Joanna
2021-02-28 17:42:10

https://youtu.be/W1XZEkrEkpY
Hanna Kazahari

Adam z ZG
2021-02-28 14:52:14

1. Paszporty Szczepionkowe w UE i na całym świecie?; 2. wR24.pl: YouTube blokuje wRealu24 za ujawnianie PRAWDY o pandemii, szczepieniach!; 3a. Gadowski TV: Światło na ukryte grzeszki; 3b. wR24.pl: Gadowski UJAWNIA fakty ws. masek i pandemii!; 4. Globalne Archiwum: „Bezobjawowa pandemia” Morawieckiego, Niedzielskiego i TVP

https://tiny.pl/rl3f1

M79
2021-02-28 11:24:45

Wiesława,

Tylko jak odróżnić prawdę od fałszu, gdy nie mamy dostępu do wiedzy..? Musimy zdać się na swoją intuicję, prawda? A co zrobić, gdy różnych ludziom intuicja podpowiada inaczej?
I jak tu się dziwić ludziom, że nie chcą słuchać, że szczepionki są złe, skoro oficjalna narracja mówi im, że są dobre? Ludzie nie chcą słuchać 'odjechanych teorii spiskowych' i zdają się na główne media..? Czy oni nie polegają na swojej intuicji? Przykładowo Polska ponoć tradycyjnie podzielona jest fifty-fifty za/przeciw szczepionkom..
Gdy ludzie nie mają żadnych doświadczeń z poza 3d, to ciężko mieć właściwy 'przetak', a nawet, jak widać, doświadczenia z poza 3d są różnorakie.
A jednak ludzie muszą dokonywać wyborów.. Muszą komuś zaufać, układać puzle, filtrować i weryfikować informacje... To ciężka, czasochłonna praca.. A i też mogą dojść do różnych wniosków.. Nie mówiąc już o tym, że nie każdy ma wystarczająco siły, czasu, możliwości. A wiemy, w jak trudnych czasach żyjemy.
Osobiście więc podchodzę do różnorakich informacji z rezerwą, choć każda informacja jest ciekawa.. Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam, czy coś jest prawdą, bądź kłamstwem, a skupiam się na pracy nad sobą; nad swoim rozwojem, bo jest to dla mnie namacalne i widzę wymierne efekty.
Uważam też, że każda informacja, czy to prawdziwa, czy fałszywa stanowi bodziec do refleksji dla innych osób, które także muszą wykonać solidną pracę, by dojść do własnych konstruktywnych wniosków.
Obawiam się jednak, że może być tak, że nie ma obiektywnej prawdy.. Żyjemy w iluzji i każdy jest kreatorem swojej rzeczywistości.
Tak, jak napisałem wcześniej - wedle wiary dane nam będzie.
Do czego się to sprowadza - do pracy nad własnymi myślami, które powinny być pozytywne, i dobrze we własnych myślach kreować świat, w którym chcemy żyć.
I tu jest clue, czy trafimy do 'nieba', bądź 'piekła'.
To też mi tłumaczy rolę mediów, które mówią nam, co mamy myśleć, nie tylko tych głównych, ale i alternatywnych. To od nas zależy, w co uwierzymy. To jak dostrajanie się do odpowiednej częstotliwości.
Tak to na ten moment rozumiem, ale oczywiście mogę się mylić. Z chęcią posłucham Twojej opinii, ale i innych uczestników forum.
Temat jest niezmiernie ciekawy.


Marek

Wiesława
2021-02-28 10:34:02

Beata Dorota...
tak Stwórca przygotował... ale nie wszyscy ludzie mają na to ochotę, mają swoje pomysły... jakie? Nie musze pisać... i na pewno Stwórca nie będzie im na siłę nic w ich życiu zmieniał, wszystko odbędzie się z ich wolą...

Wiesława
2021-02-28 10:23:43

Jeszcze trochę i będziemy mieli jeszcze bardziej odlotowe tematy i ludzi...
i świat będzie jeszcze bardziej pogubiony. Przekazy jakie otrzymujemy nie mają być do podobania tylko nauki, odróżniania prawdy od fałszu. Od tego zależy w jakim miejscu wylądujemy.

Wiesława
2021-02-28 10:02:33

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/775792...

Adam z ZG
2021-02-28 08:33:56

Marku (M79) daleko mi do gniewania się... i wkładaj na KG co uważasz za słuszne. Jak DS czy Wiesława to zaakceptuje to mi nic do tego.
Jestem tu tylko gościem, a że czasem coś skomentuje...? Jesteśmu tu na Ziemi by wzajemnie się od siebie uczyć. Każdy ma tu swój wkład...
Jansne - zgoda

Wiesława
2021-02-28 03:40:59

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6AZMTNKf0&ab_channel=Ewe...

M79
2021-02-27 23:34:30

Adam,

Czytając Twój wpis, czuję że zaczynasz się na mnie gniewać.

Przepraszam, nie miałem takiej intencji i nie chcę się z Tobą kłócić.

Może i masz rację. Nie twierdzę, że ja mam rację. Nie wiem, czy NWK ma rację, może świadomie manipuluje. Nie wiem. Nie umiem ocenić. Nie wiem, czy w ogóle powinienem oceniać..? Łatwo jest kogoś zwieść, gdy się mało wie. Może ktoś jest w stanie powiedzieć w 100%, co w przekazach NWK jest fałszywe, niestety ja nie potrafię. Tak, jak powiedziałem, ciekawe przekazy, może komuś się spodobają. Mi się podobały, bo nie wykluczam, że ktoś ma zdolności, o których filozofom się nie śniło. A jak komuś się nie podobają, to też ok, przecież nie ma problemu? Osobiście zawsze jestem otwarty na dyskusję i lubię, jak ktoś mi otworzy na coś oczy, powie, gdzie robię błąd.

Nie będę wklejał linków z NWK, skoro mają wywoływać niepotrzebny ferment.

Zgoda?


Marek

Beata Dorota
2021-02-27 22:40:29

Dziękuję ci Wiesiu za twoją twórczość . Tak Złoty Wiek już jest , teraz tylko czekamy aby nam Stwórca przywrócił Swoją Świadomość i Oddech . Wolna wola czasami potrafi poprowadzić za daleko . Wieczny Ojciec jest Wieczną Prawdą i jest wszystkim czego nam trzeba . Harmonię , radość , miłość możemy tylko otrzymać będąc w ciągłym połączeniu z Nim i opiekując się Planetą, na której jesteśmy teraz . Wiesiu tu w Holandii już prawie wiosna i pozwoliłam sobie też ułożyć taki wiersz: Wieczne Światło we mnie zajaśniało . Serce moje głośniej zaśpiewało . Myśli , szybko w głowie przeleciały . To co chciały , to już dawno otrzymały . Światło świeci i przenika moje mroki . Ja do Ciebie szybsze robię kroki . To już jest następny dzień bez zwłoki . Serce moje głośniej zaśpiewało i wszystko w nim zagrało . Wieczne Światło jaśniej zajaśniało i na zawsze już zostało . Nikt i nic nie ma siły zatrzymać tego , co Stwórca przygotował dla nas wszystkich . Życie w ignorancji i myśli , że mnie to nie dotyczy , już straciło sens . W Żywym i Martwym Jestem .

Wiesława
2021-02-27 22:39:11

Hmm, a ja piszę już o tym tyle lat... i nie mam żadnych tytułów naukowych... pisze tylko na podstawie i obserwacji mojego prywatnego laboratorium....
https://www.youtube.com/watch?v=AfdPWrGH2Hc&feature=share&...

Wiesława
2021-02-27 21:45:39

MOJE PRZEBUDZENIE

Piękno istnieje na świecie
ale musisz mieć do niego oko
i umieć to uchwycić…

prowadziłam wiele razy
szalone życie
i przydarzyło mi się multum
dziwnych rzeczy…

lecz najdziwniejsza była ta
kiedy mnie dotknęło światło
swoim malutkim paluszkiem…

i powiem szczerze
wcale to nie było piękne
to było przekleństwo tamtego czasu…

to było dziwne uczucie
i nie narzekałam na nudę
ten czas był i piękny
i przerażający…

bo gwiazda, która budziła się we mnie
jakoś do mnie nie pasowała
to był jakiś koń trojański
obsadzony w mojej duszy...

i otwierał we mnie wprzódy
jakąś straszną przepaść
a ja stawałam się nikim…

i kawałek śmierci
wirował wokół mnie na wietrze
a to znowu całował promień słońca
i zmagałam się z dziwną pamięcią
i otulał mnie wielki strach
i szalona odwaga…

i nie mogłam zrozumieć
czego ode mnie chce
ta dziwna bestia?

Biedny rozum niemal oszalał
nikt tego zrozumieć nie umiał
ale już wówczas
ktoś w tej pokręconej świadomości
pisał mi złotymi literami
budź się...
Złoty Wiek za pasem!

Joanna
2021-02-27 21:27:34

https://youtu.be/ZOvl4-KH9aI

Adam z ZG
2021-02-27 19:46:19

Tyle się zozpisałem i mi usunęło... jak napisałem, chodzi o kanał Nwk24. Nie neguję tego, że jesteśmy sami na Ziemi a tym bardziej we wszechwiecie. Sam uważałem od dziecka (nawet mówili na mnie astronom), że nie pochodzę z tej planety patrząc w niebo i tam tęskniąc za domem. Dlatego nie mieszaj pojęć i Wiesławy z tym wpisem. Wierzę Wiesławie, gdyż coś tam przeszedłem w życiu a to co publikuje do mnie przemawia, choć nie wszystko jeszcze jest dla mnie zrozumiałe... ale to wyższy poziom zaawansowania. Pamiętam jakie wrażenie wywarła na mnie zozmowa z Wiesławą 13 m-cy temu, gdy poprosiłem o kontakt. Tyle się dowiedziałem o sobie a wcześniej mnie nieznała i nie mogła znać wielu szczegółów, gdyż nikomu o nich nie opowiadałem. Troszkę mi szkoda, że tego nie rejestrowałem, bo było tam wiele cennych wskazówek i uwag...

Odnośnie wideo i przekazu od niby drako... pani mówi, że użyczy swojej świadomości dla tej istoty a później opowiada swoją narracją... samo to jest już na wstępie podejrzane. Nie twierdzę, że jest tam tylko nieprawda, lecz kłamstwo zmieszane z prawdą jest bardziej niebezpieczne niżbyśmy niewiedzieli nic. Dokładnie teraz nie zacytuję, lecz były tam również oczerniane istoty świetliste... nie będę się zagłębiał w temat. Jak napisałem wcześniej...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Wiesława
2021-02-27 19:16:37

No właśnie tak to się robi....
aby włożyć ten mały element kłamstwa, zniszczy się cały łan porządnej pszenicy...
kto wytrawiony w prawdzie, znajdzie ją a kto nie, zje truciznę ... i da cyt... o to diabłu chodziło... aby znalazł się głupi i tą jego prawdę kupił.... i pożarł bez zastanowienia.
Tak jest w tych materiałach z kanału Nwk24....
za głowę się złapałam jak posłuchałam tylko mitu o Marku Podleckim... i nie tylko (ale może to ja jestem głupia... )... ale już kto jak kto, miałam z MP sporo różnych pertrubacji, od początku jego internetowej kariery do końca.... ileż to razy chciałam go odciągnąć od wiecznego straszenia ludzi, siania tej propagandy strachu, wyszukiwania wiecznych sensacji, bawienie się w wywoływanie duchów... i czego tam jeszcze nie było.... cała rzesza cudownych uzdrowicieli... i gdzie oni byli jak M. był w problemach, a przecie mieli cały wszechświat w swoich rękach? Chociaż z drugiej strony wydawało się, robił kupę dobrej roboty... ale jak pelikan łykał wszystko, co do niego szło.... i ileż to razy ze mnie zakpił i jeszcze pociągnął za sobą innych, jak się to skończyło... wszyscy wiemy - tragicznie. Było mi żal jego matki, tak walczyła o niego, jej też nie słuchał. Są rzeczy, od których należy zmykać...
ten kanał przypomina mi MP.

M79
2021-02-27 18:10:14

Adam,

Przede wszystkim szanuję Twoje zdanie i szczerość. Dziękuję za Twoją krytyczną wypowiedź.

Pozwolę sobie rozwinąć trochę swoje zdanie

We wszystkim jest jakiś procent prawdy i jakiś procent kłamstwa. Nawet, jeśli to bajka, to bardzo transparentnie przygotowana. Jestem pod wrażeniem, ile ktoś musiał włożyć pracy, by to miało ręce i nogi. By tak kłamać, to jest to nie lada sztuka. Kiedyś też byłem bardziej sceptyczny, ale kiedy zacząłem mieć dziwne sny, wizje, baa głosy i dźwięki w nich, telepatyczne doświadczenia, itd.. wtedy mój światopogląd uległ zmianie. Nie mam co prawda jakiś spektakularnych przeżyć, są to raczej krótkotrwałe urywki, ale i tak są niesamowite, kiedyś takiego czegoś nie przeżywałem. Nie sądzę, bym był w stanie kogoś przekonać; wiem, jak moja rodzina reaguje na to, co im mówię.. A przecież znają mnie bardzo dobrze i wiedzą, że nie jestem z tych, co kłamię. A jednak nie wierzą.. Jest więc jakaś blokada, której pokonać nie mogą.. Na dzień dobry ludzie negują takie doświadczenia. Wiem jednak, że też byłem sceptyczny, więc rozumiem także ich podejście. Nie zamierzam więc nikogo przekonywać, co do swoich racji. Na pewno jednak własne doświadczenia 'z nie z tego świata' mocno człowieka zmieniają..

Tak więc powiem Ci szczerze, że przez pryzmat swoich własnych doświadczeń, ta bajka jest dla mnie dość wiarygodna.. Osobiście jednak takich samych przeżyć nie zaznałem, w każdym razie tak, by pamiętać, więc nie potwierdzę, czy to prawda. To, co jednak przeżyłem, też nie mieści się w podręcznikach szkolnych i graniczy z bajkami, patrząc na obecną edukację ogólnoświatową, a jednak to przeżywam, i to regularnie! Nikt mi nie wmówi, że mi się to wydaje, ani że to jest jakieś moje 'widzi-mi-się'. Nie uważam się też za osobą chorą psychicznie

Powiedz to też Wiesi, która zaznała wiele niesamowitych doświadczeń z nie z tego świata. Niech ona się wypowie, na ile te bajki są wiarygodne, bo osobiście jej wierzę i ta strona mocno moją wiedzę rozszerzyła. Dla osób sceptycznych również ta strona mogłaby być uznana za bajkę..

Mimo wszystko, jeśli nawet to kłamstwo, to osobiście lubię takie bajki słuchać

Nie znajduję w tych bajkach elementów, gdzie bym mógł powiedzieć z pełnym przekonaniem, że to kłamstwo, albo prawda.

Można więc wierzyć, bądź nie. W każdym razie ciekawy przekaz.


Marek

Adam z ZG
2021-02-27 16:22:11

Marek: osobiście kanał Nwk24 jest dla mnie mało wiarygodny... takie bajanie by zdobyć słuchaczy! Ale to jest moje zdanie i nie musici się z nim liczyć

M79
2021-02-27 12:03:43

SIEWCY ŻYCIA : DRACO O RASIE SZCZURÓW SPOD ZIEMI I HITLERZE / GRUPIE RA I WZNIESIENIU ENERGETYCZNYM.

https://www.youtube.com/watch?v=SKtsfENGGOU


Marek

M79
2021-02-27 11:28:29

Radek,

Przede wszystkim ważne są nasze myśli. Wedle wiary dane nam będzie. Jeśli wierzysz w wirusy, to pewnie Cię zaatakują..

Osobiście postrzegam ideę wirusa jako pretekst do sprzedaży leku i mocne osadzenie w świecie 3d. Lekarze są handlowcami sprzedającymi towary i wspierającymi przemysł farmaceutyczny. Leki to chemia, chemia nam szkodzi i nie powinniśmy jej przyjmować.

Problemy ze zdrowiem wiązałbym z zaburzeniem przepływu energii. Powinniśmy się oczyszczać, dbać o czakry, duchowość, wspierać naturą i ogólnie dbać o zdrowie, dietę, ćwiczyć, dbać o zdrowe środowisko, którym się otaczamy. Wówczas ograniczamy ryzyko zachorowania. Choroby są wypadkową zderzenia się naszego środowiska wewnętrznego z zewnętrznym; niespójności; nieprzerobionych treści, które jako istoty toroidalne weryfikujemy cyklicznie. Świat 3d świadomie odrzuca takie postrzeganie, a nie biorąc wszystkiego pod uwagę, propaguje naukę fałszywą, opartą o kłamstwo. My powinniśmy żyć w prawdzie i odrzucać naukowy 'bełkot', który nas trzyma w niewoli. Ogólnie choroby mówią nam, że coś w naszym życiu jest nie tak; że coś powinniśmy poprawić; jest formą oczyszczenia z 'toksyn'. Im większa choroba, tym więcej problemów w naszym życiu. 'Przestrzeń' ma wobec nas coraz większe oczekiwania, wymusza na nas konkretne działania i zmiany, a my uparcie trzymamy się świata 3d, stąd coraz cięższe choroby. Ludzie ślepo wierząc w światową narrację, jeszcze bardziej sobie szkodzą. Są zbyt leniwi i niechętni, by poznać 'prawdę' i sami przez to pakują się w kłopoty.

Swoją wypowiedź napisałem dość ogólnie, można by ją mocno rozwijać, ale wydaje mi się, że w pigułce odzwierciedla obecną sytuację.

Rozwiązanie na to widziałbym w ustawicznej pracy nad sobą, szeroko rozumianym oczyszczaniu i dążeniem do poznania prawdy. Prawda nas wyzwoli. Im więcej osób będzie żyło w prawdzie, będzie całym sobą oddziaływać na otoczenie i będzie poszerzać grono istot przebudzonych, a to spowoduje złamanie bieżących paradygmatów. Niestety nie bez bólu.. Bo stara gwardia łatwo swoich pozycji nie odda.. Oczywiście musimy się dzielić tą prawdą.. To jak sianie ziarna, które będzie w swoim czasie kiełkować. Nie możemy się w tych działaniach poddawać, mimo że tych efektów nie za bardzo widać. Ale kropla drąży skałę..


Marek

M79
2021-02-27 10:50:52

PRZESŁUCHANIE KAPTUROWCA: CO PLANUJE CIEMNA STRONA ? JAK WYGLĄDA UKŁAD SŁONECZNY ? DLACZEGO SĄ ŹLI ?

https://www.youtube.com/watch?v=A_h7ZgAx8Bw


Marek

M79
2021-02-27 10:49:30

SIEWCY ŻYCIA : ROZMOWA Z DRACO O SYTUACJI NA ZIEMI I PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ PLANETY ORAZ WSZECHŚWIATA

https://www.youtube.com/watch?v=zXFpoKW8nCc


Marek

Wiesława
2021-02-27 06:17:46

https://www.youtube.com/watch?v=0LDCwLVDoO8&ab_channel=Ewe...

Wiesława
2021-02-27 05:35:28

APOKALIPSA

-Jakich zasad musisz przestrzegać w tym próbnym okresie życia?

Masz obecnie 2 drogi i tylko od ciebie zależy, którą wybierzesz.

-I co teraz zrobisz?

Czy rzucisz monetę i ona ci podpowie, czy wybrać drogę na prawo, czy na lewo
a może sięgniesz do swojego serca?

Są osoby, które ciągle szukają swojego guru, nauczycieli, przewodników, ale oni nie są po to aby nas nieść na swoich plecach. Którzy ci to obiecują, nie są dla ciebie szczerzy, uważaj, to wilki w baranich skórach.

Rad, nauk możesz posłuchać ale decyzja należy do ciebie.
Tej wiosny, jesteśmy coraz bliżej tej nocy, kiedy demony chcą zagrać z nami w rosyjską ruletkę o największe wartości jakie mamy. Chcą z nami zagrać nie tylko o nasze dobra materialne i ziemskie życie... chcą od nas w zastaw nasz wieczny płomień, jaki już wnika w naszą duszę. Ogień oświecenia, który kruszy ignorancje i strach, głupotę i niewiedzę... gdzie wszystko w jego świetle zostaje ujawnione i postawione pod trybunał sprawiedliwości, ale oni chcą nas jeszcze ograć... z płomienia Oświecenia, który wlewa w nas odwagę, wiedzę i miłość, to są ci, którzy nigdy nie grali czysto. I tym razem próbują rosyjskiej ruletki. Wielu z nas już się przebudziło i nie pozwolą się łatwo ograć, w dodatku Bóg rzuca nam swój tęczowy most, ale my musimy podejść do niego z ufnością, wielkim zrozumieniem i odpowiednio stawić czoła złu....
z prostotą własnej żywej modlitwy wybrać drogę dobra i przeciwstawić się ogromu zła, które zakorzeniło się na tej Ziemi. Zło musi zostać rozgromione... i to jest czas kiedy sprzątamy własne domy, środowiska... to jest nasza misja, nie liczymy na wielkich mistrzów, kościoły... to nasza wewnętrzna moc rozpali w nas potężny płomień, tak potężny, że nic nie da rady go zagasić. Nich go zobaczy cały wszechświat.

Ziemscy budowniczowie i duchowi wojownicy wzmacniajcie własne duchowe stopnie, wszystko jest osiągalne, a twój anioł zawsze ochroni cię swoją tarczą. Owszem, ludzie dotarli do ślepego zaułka... ale ogień oświecenia wywarzy furtę a jej grzmot obudzi śpiących. Wiara w siebie i poszukiwanie prawdy tworzą wielką moc a ty staniesz się wolnym człowiekiem.

Lecz musisz też wiedzieć; cykle wniebowstąpienia muszą przebiegać w swoim rytmie, tak jak dzień i noc jest nam potrzebne do życia, tak i w tych cyklach jesteśmy poddani obróbce światła i ciemności, to wielka duchowa alchemia. Wiele osób lęka się ciemnej nocy, lecz kiedy ta nie przeniknie ludzkiej świadomości aż do szpiku kości nie zbliżymy się do tych wielkich zmian. Im większa ciemność bierze cię w swoje ramiona, tym potężniejsze światło cię z nich uwolni... i wówczas poznasz swoje najgłębsze tajemnice.
I proszę was, nie rzucajcie monety z diabłem, który obiecuje wam złote góry na kruchym lodzie... jego czas się kończy... idzie wiosna, to nam słońce podrzuca do pieca.

Wiesława
2021-02-27 04:30:46

BEZCENNA PERŁA

Ciemność i światło są dobrze tkane
a człowiek został stworzony
do radości i płaczu...
i słońce zza chmur się przebija
aby oświetlić ziemię
i cieszy się i płacze
abyś ty człowieku
mógł doświadczyć cudu...

ulotne to twoje życie
ulotna twoja młodość
tylko ta wieczność
co na ciebie czeka
zna twój sens istnienia...

a ty żyjesz po części
to tu... to tam
wyrażasz co chwila
inny swój świat...

tu... siedzi w tobie
jakiś lubieżny filozof
szturcha, szczypie
ciągle czegoś szuka...

a tam aniołowie
noszą na rękach
-i co cię głupia duszo
skłoniło do przyjścia tutaj?

Załamał się uśmiech na twojej twarzy
i straciłaś nadzieję... i serce puste
jakbyś znała swój świat
już byś tak nie drżała
nie czekała na ten cud...

człowieka dusza
utkana jest ze złotego jedwabiu
to jest bezcenna perła
bo została stworzona
przez światło i ciemność...

Wiesława
2021-02-27 04:07:11

OŚWIECONY

Budzi się umysł
krok po kroku
przedarła się jakaś iskra do duszy
i biwakuje w zimnym sercu...
przysiadł się jakiś guru
i próbuje tą iskrę rozdmuchać...

on jeszcze nie wie
-oświecenie, to przede wszystkim
poznanie siebie...
odkrywanie wszystkich światów...

-i kiedy myślisz
że już wszystko wiesz
że już jesteś w niebie
uświadamiasz sobie
że tam końca nie ma
i można w tym świecie
kopać i kopać...

-a ta eureka ciągle we mgle
-a ty wieczny samotny łowca
ciągle masz tyle pytań
to te pytania tworzą
twoją nieskończoność...

a ty jako człowiek
robisz wielkie odkrycie
-nic nie stworzyłem
-nic nie odkryłem.....

Wiesława
2021-02-27 00:41:00

https://www.youtube.com/watch?v=VrdyHGOVmlY&ab_channel=Agn...

Wiesława
2021-02-26 21:20:37

https://www.youtube.com/watch?v=yMdXBbsYwFk&ab_channel=Art...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, >
Emaile Archiwalne