REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2020-01-07 20:58:55

Luxi...
a może ta osoba ma to do przejścia?
Nie pomyślałeś o karmie?
Czasami komuś pomożesz... ale karmę tej osoby sobie zgarniesz, czy jesteś gotowy ją w sobie transmutować? Jeśli to idzie tak krzywo, nie daje się... to trzeba rozważyć rzeczy z tej strony.
Wielu uzdrowicieli w ten sposób zgarnia na siebie cudzą karmę, nawet nie są tego świadomi, szczególnie ci duchowi - biznesmeni....

Luxi
2020-01-07 17:35:50

Bylem w podobnej sytuacji jak pomagalem kolezance w depresji z napadami leku panicznego. Nie da sie przekonac na sile I mozna tylko akceptowac jej wybory. Z jednej strony mogla skupic sie na oddechu i dostawac innych odczuc I nawet wizji a z drugiej wybierala straszenie ksiedza ze medytacja to demony. Leki I ten sam lekarz od lat a poprawy nie bylo. Podowalem nawet numery telefonow do uzdrowicieli I osob robiacych wglady duchowe ale odpowiedz byla ze ja w to nie wierze. Wiara w Boga byla tym co mialo ja uzdrowic ale taka w formie kosciola katolickiego I nawet bylem z nia na mszy o uzdrowienie u Jezuitow w Lodzi gdzie takie rzeczy sie dzieja. Wiecej nie moglem nic jej przekazac bo zerwala kontakt z powodu mojego innego podejscia do religii I wiary. Mieszkamy w okolicach doktora Huberta Czerniaka znanego z wyciagania ludzi z tzw nie uleczalnych chorob ale jak ktos wybiera lek to nie chce wierzyc ze sa metody naturalne ktore pomagaja. Wedlug doktora Czerniaka trzeba podniesc poziom witaminy D3 do wysokiego poziomu w pierwszej kolejnosci. Nawet bym jej zaniosl lampe do naswietlania ale nie mam z nia kontaktu.

Luxi
2020-01-07 16:12:23

Lukaszu, co byś poradził osobie w depresji, łykającej tabletki, ufającej lekarzom? Wiem, że mnie nie posłucha i w sumie się nie dziwię. Ostatnio namówiłam ją na biorezonans w dwóch gabinetach w Warszawie - wydatek duży, diagnozy kompletnie inne, niekonkretne, namawianie na dalsze horrrendalnie drogie wizyty, farmazony, wciskanie supli za 1000zł. Można zwątpić. Tu też kasa spora, a pewności że pomogą - zero.

Wojtek2
2020-01-07 13:15:30

DS jesteś jak dziennikarz śledczy gdyby nie twój link to moja dziecinna naiwność nie pozwoliła by przestać wierzyć że to może być jeden z tych tajnych statków.

Lukasz
2020-01-07 11:54:31

Luxi
Tak mam pogląd na hipnozy regresyjne i nie zastąpią one pracy nad świadomością mogą one wprowadzić zmiany energetyczne odciąć podczepienia. Mówię z własnego doświadczenia dwóch regresji. Jedna była pozbyciem się gromadki bytów a druga sprawdzeniem i wyszło, że cześć energetyczna nie ma podpietych bytów ale utknęła w programie walki i nawet nie akceptowała rzeczywistości jaka jest obecnie. Tak jakby zatrzymać się na poziomie jednego wcielenia i nie chcieć iść dalej. Zmiany w życiu? Zmiany wewnętrzne były ogromne przez ponad pół roku wychodzenie emocji napływ energii tak że pójście do pracy było niemożliwe a wiele dni w tym czasie to tylko być w ciszy spokoju. Każdy inaczej zareaguje u mnie było bardzo intensywnie że ciężko było nawet ustac na nogach i chwile na granicy omdlenia. To nie była do końca metoda Griffasi bo były używane afirmacje Saint Germain ale byli szkoleni przez Griffasi .

Wiesława
2020-01-06 22:29:30

Adaś, a musisz wyprowadzać z błędu?
A już się tak ucieszyłam kiedy zobaczyłam tą lampę odbitą w szybie, że po nas przylecieli ... i co ... znowu klapa ... ?
Daj chociaż deko nadziei.

Wiesława
2020-01-06 22:26:02

Ds,
lepiej wiem, że to był mały statek kosmiczny...
to ja tam w tym dniu szukałam Adama w tej Zielonej Górze... ale nawigacja coś wysiadła.... teraz wiem, że wylądowałam nad Śnieżką... i wiem, dlaczego nie spotkałam Adasia.
Następnym razem wezmę lepszego nawigatora.

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 22:25:07

Ps. Grażka mnie zawsze chodziło o dojściu do prawdy w tym zakłamanym świecie...
Taka moja misja na FB, choć sam portal mnie mierzi, gdyż ludzie wolą tam głupoty udostępniać (na szczęście nie wszyscy - i nie mam tu na myśli siebie )

Ciebie również pozdrawiam

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 22:19:57

Nie omieszkam wyprowadzić go z błędu... podobnie jak przyjaciółkę z poprzednim zdjęciem plafonu odbitym w szybie

Pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2020-01-06 21:47:13

Można tu spokojnie rozmawiać o UFO, kosmosie, istotach pozaziemskich itd... jedynie trzeba uważać na wiarygodność danych informacji, czasem z tym bywa różnie

PS. Możesz koledze podesłać linka jakiego tu wysłałem, aby nie wkręcał sobie, że był to jakiś statek kosmiczny

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 21:37:06

Zawsze mnie ciekawiło co tam daleko od nas się dzieje. Nawet kiedyś mówili na mnie astronom i odkąd pamiętam ciągnęło mnie do gwiazd. Nie zgadzałem się z opinią, że jesteśmy sami w kosmosie...

Ps. ale macie rację... to nie to forum za co bardzo przepraszam...

Obiecuję poprawę

Grażyna
2020-01-06 21:21:51

No faktycznie, to może być dobre wytłumaczenie. Dopiero przeczytałam link. Ale szkoda, bo Adam stał się poszukiwaczem UFO. Może kiedyś mu się uda.

Pozdrawiam serdecznie

Dobry Samarytanin
2020-01-06 21:13:22

Grażyna: To nie jest obiekt fizyczny, ani nawet niefizyczny, to coś innego, coś co jest opisane w linku jaki podałem

Adam z Zielonej Góry: Na szczęście zmiana daty nie zmienia tego, czym to faktycznie jest

Wiesława: Raczej widać jak na słońcu

Grażyna
2020-01-06 21:09:58

Adamie:
To może być balon np.metroologiczny lub ktoś podziwia w ten sposób piękne widoki?
Jak na UFO to jest zbyt duży, jeśli go oglądamy z Ziemi. Myślę, że raczej nie wystawili by się tak mocno na widoku. Chociaż to jest tylko moje zdanie. Ja widywałam dziwne obiekty, które znikały w środku bezchmurnego nieba. Ciekawe czy on zniknął.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2020-01-06 21:02:26

A ja myślę, że to statek kosmiczny, widać jak na dłoni...

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 21:01:30

Ps.2 Edit: po konsultacji ze świadkiem zmieniłem datę 29.12.2019r

Wiesława
2020-01-06 21:00:25

Adam, to coś jak ja...
żaden polityk mnie do swojej kieszeni sobie nie wsadził, przez całe moje życie nikomu to się nie udało.... i życie pokazało, że miałam racje....

Anna,
przeszukaj stronę, powinnaś znaleźć co cię interesuje,
nie przeprowadzam oczyszczeń i nie uzdrawiam na necie...
co ci mogę podpowiedzieć, dobrze oczyść mieszkanie, musisz to robić codziennie i sama musisz się oczyszczać, zabezpieczać.
znajdziesz to wszystko na stronie.

Dobry Samarytanin
2020-01-06 20:59:29

Adam z Zielonej Góry: Znowu muszę interweniować

Czarna kropka na filmach z Sony A7S II
https://www.optyczne.pl/9062-news-Czarna_kropka_na_filmach...

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 20:40:25

Jak myślicie, co to może być?

Niezidetyfikowany obiekt na tle słońca naktęcony nieświadomie 27.12.2019r. na Śnieżce...

https://www.facebook.com/431053583597670/videos/6471784360...

Ps. Wiesiu polityka zawsze mnie brzydziła...

Anna
2020-01-06 19:56:27

Witam,
Zwracam się z prośbą o pomoc i odpowiedzć na adres email (ania.poznan@op.pl). Od przeszło 2 lat ja i moja rodzina mamy problemy z negatywnymi energiami. Cześć z nich spowodowane były szlakiem astralnym ale niestety pozostała część pochodzi od osób źle zyczących. Niestety próbując poradzić sobie z atakami demonicznymi i innymi podobnymi podejrzewam że został otwarty jakiś kanał dostepu do mnie przez dusze osób zmarłych, orszaku astralnego. Co mogę zrobić żeby dusze osób zmarłych do mnie nie przychodziły? Zaczynam słyszeć kroki i czuję na ciele obecność ( dreszcze, ból).
Pewna osoba podpowiedziała mi żebym poprosiła swoich przodków o pomoc i od tamtej pory dusze pojawiają się tylko przy mnie...
Wiem że dysponujecie Państwo bardzo dużą wiedzą dlatego też zwracam się o pomoc.
Z góry dziękuję.
Anna

Wiesława
2020-01-06 08:59:27

Adasiu,
już lepiej politykuj
jak miałbyś nieudolnie trenować rozwój duchowy
i miałoby ci się przytrafić coś tak niedobrego, jak tu czytam...
a tak to może tam ugrasz z parę groszy jałmużny dla staruszków ...

Adam z Zielonej Góry
2020-01-06 06:54:15

Poczujcie w sobie wdzięczność za wszystko co Was w życiu spotyka a cuda zaczną się dziać na waszych oczach... zacznijcie cieszyć się z małych rzeczy... z promieni słońca, które przebijają się na zachmurzonym niebie, z małego kwiatka który rozkwit mimo nieprzychylnych warunków, ze śpiewu ptaka o poranku, który dziękuje stwórcy za kolejny dzień...
Uwierzcie mi na słowo a najlepiej sami wypróbujcie

Sam, kolejny już raz odszedłem za daleko od Boga i widzę jakie są tego skutki! Wiesia widzi moją działalność na FB i jak się motam... a to tylko jak wspomniałem. Muszę powrócić do modlitwy i medytacji by powrócił spokój ducha i co za tym idzie wspomniana wdzięczność. Tego sobie i Wam wszystkim życzę

https://www.youtube.com/watch?v=-EMn-ePp7Uw

Bubi
2020-01-06 01:09:39

"Cuda, które dzieją się w naszym życiu są wytworem naszej wiary."
Święte słowa Grażynko... tymi słowami dotknęłaś moje serce.
Dziękuję Ci

Wiesława
2020-01-05 22:44:43

Tia... igłę w stogu słomy Wiesi widzicie ... ale belki we własnym oku, to już nie ....

Wojo
2020-01-05 21:36:09

Nie szukam odpowiedzi tylko podpowiedzi czasami się nie widzi tego co ma się przed sobą. Przepraszam że tak zamęczam moimi pytaniami już nie będę. Dziękuje za wszystko pozdrawiam

Wiesława
2020-01-05 21:30:50

Wojo... skoro nosisz Boga w swoim sercu to dlaczego szukasz tutaj odpowiedzi?
Zdejm z siebie ten ołowiany płaszczyk, bo nie dociera do twojego serduszka słoneczko...
a skoro ono nie daje rady... tym bardziej my!

Wojo
2020-01-05 21:27:00

Z moja wiarą jest taki problem , że jak wejdę mocno w wiarę to moja dusza pokazuje mi jak jest to wszystko zakłamane i nie mogę w tym stanie pozostać musi to być coś innego.

Wiesława
2020-01-05 21:26:24

Wojo...
Bóg się stara tobie dogodzić.... tylko ty ślepcu nie widzisz, że Go we własnym sercu nosisz ... i wodzisz Go za nos na pokuszenie... to cię wystawia na ciężkie próby.... aż Go wreszcie zauważysz....

WIESŁAWA
2020-01-05 21:21:40

Sorry Jacuś... wpisy zostaną, na pamiątkę po tobie ... takich okazów tu na palcach liczyć...

Wiesława
2020-01-05 21:16:18

Oj Jacuś, popatrz na siebie...
twierdzisz, ze ci pomogłam, nie wymigasz się, sam napisałeś...

widzisz - kim bym nie była, to chociaż się staram wskrzesić w innych tą iskrę boską, chcę podpalić tą mokra słomę i ocieplić świat... a że mi się nie udaje w głowach zawilżonych tą iskrą rozpalić.... i Budzie się to nie udało i Jezusowi też...

a teraz popatrz Jacuś na siebie... twierdzisz, że ci pomogłam... a ty co robisz - wpadasz do mojego domu i w podzięce za moją pomoc, kopiesz mnie w brzuch...
i jak myślisz, które z nas ma w sobie więcej boskich cech?
I nie pisz tu więcej...

DS, ty już wiesz!

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >
Emaile Archiwalne