REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-05-03 17:21:29

Świat potrzebuje miłości
https://www.facebook.com/davidlively99/videos/136453965061...

https://www.youtube.com/watch?v=yUowa6-JFXM

Wojtek.
2021-05-03 16:56:52

Danser Encore w wersji holenderskiej
https://youtu.be/NMI8JBjg_qw

Leo
2021-05-02 20:57:29

https://www.odkrywamyzakryte.com/szczepionki-nie-sa-potrze...
niepotrzebne szczepionki-wygrana w sądzie

Wiesława
2021-05-02 19:03:48

Hanna K
https://www.youtube.com/watch?v=kHAfNuAfElQ&ab_channel=Han...

Wojtek.
2021-05-02 11:11:30

Smoothie robię z ananasa, banana i awokado.. naprawdę wymiata pite codziennie

Leo
2021-05-02 01:43:02

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielki-reset-wyjasnienie-...

Bozena2
2021-05-02 01:18:08

Tak Wiesiu,czytalam niedawno co powiedzial wlasciciel fejsbooka,ze po wzieciu andrenochromu uczucie bylo tak niesamowite,ze nie da sie porownac do innych narkotykow....to psychopaci.

Wiesława
2021-05-02 00:38:38

Nie narkotyku... więcej hormonu.... oni ich dlatego traumatyzują, wówczas pozyskują narkotyk.... w czystej formie hormon jest inny.

Bozena2
2021-05-02 00:08:18

Dziekuje...czytalam artykul kilka razy.Rozumiem teraz dlaczego nasze dzieci...maja wieksza szyszynke...wiecej narkotyku .
Boze chron nasze dzieci.

Wiesława
2021-05-01 23:51:26

KRÓLESTWO BOŻE JEST W WAS

Część 2

Świat starożytny wspominał już o szyszynce, jako siedzibie duszy ludzkiej. Twierdzono, że jest to centrum, w którym dusza i ciało współdziałają, gdzie otrzymują przesłanie od Boga. Twierdzono, że to tu człowiek i jego dusza spotykają się w jednym punkcie… ale i w tym miejscu przez różne oczyszczające praktyki oczyszczamy ten ważny dla nas organ, który jest dla nas lepszy niż tysiące oczu, bo przez ten czysty kanał wpływa do nas czysta Prawda i nikt wówczas nie może posiąść tej twierdzy. To przez ten portal możemy zobaczyć Chrystusa, czyli życie wieczne…. to nasz Oblubieniec… Oblubienica… nasza woda żywa, jako samotnik pojawia się u drzwi twojej komnaty.

Ale co się dzieje na tym świecie…. mroczni panowie tyranii, którzy pragną, ale innego życia wiecznego, próbują to wszystko ominąć, nie chcą Chrystusa i robią wszystko, aby ustawić na swoim tronie inną postać…. i włamują się do świętego przybytku człowieka aby czynić w nim sabotaż.

I zgadnij człowieku, czy to prawda czy kłamstwo… w tych naszych dziwnych czasach, w co mamy wierzyć… i co jest prawdą a co kłamstwem? I o jakim oku duchowym mówił Jezus… przez które dociera do ciała Światło Boże?

To szyszynka jest tą częścią mózgu, jest pojedyncza nie posiada lewej ani prawej półkuli… lecz mamy w Biblii cytat:
„uważajcie więc, aby światło, które jest w tobie nie było ciemnością.” (Łk. 11,35).
Ten werset wyraźnie mówi o dwóch światłach. Światło, które jest Światłem Boga i światło, które jest ciemnością, czyli fałszywe światło.
A co mówi Biblia na jego temat? Szatan przebierze się za anioła światła i jego wielkim oszustwem jest skłonienie do myślenia, że znaleźli światło a w rzeczywistości, jest to fałszywe światło.
„I nic dziwnego, wszak i szatan przybierze postać anioła światłości.” (Kor. 11, 14).

A kim jest człowiek?
Świątynią Ducha Świętego zbudowaną bez ludzkich rąk, w której zamieszkuje Bóg i świeci przez nas swoim blaskiem.

Wiele starożytnych kultur ma obsesję na punkcie symbolu szyszynki, widzimy gigantyczny jej posąg na Placu Watykańskim… i w starożytnej lasce Ozyrysa… i u hinduskich bogów, tak świat starożytny i nowożytny jest pełen tych symboli niezależnie od kultury i religii.
I z jednej strony Kościół Katolicki mówi nam, że szyszynka to nauki New Age, a z drugiej strony, te same, niby wypaczone doktryny, ozdabiają ich świątynie.
I znowu pytanie – po której stronie leży Prawda?

Szyszynka jest większa u dzieci, po wieku dojrzewania zaczyna się kurczyć. Szyszynka pełna światła to nasza świątynia, w której stajemy twarzą w twarz z Bogiem…i to tu przekraczamy Świadomość Boga w nas… to tu jest nasze Królestwo Boże. Czyste dźwięki otwierają nas na czyste światło, szczególnie kiedy obcujemy z Bogiem. Szyszynka znajduje się niedaleko jamy ustnej już mózgu, dlatego mocno na nią wpływają fale dźwiękowe, nasza mowa, śpiew… oczywiście wskazane są te czyste tony, które zbliżają nas do czystego światła, czyli Chrystusa...

„...oto Królestwo Boże jest w tobie…” (Łk. 17, 21).

Dlatego jest to jeden z powodów, że siły ciemności pracują obecnie po godzinach, aby zatruć nasze szyszynki… i nie tylko, wszystko po to, aby ograniczyć nasze ciała fizyczne do kontaktowania się z Bogiem. Ich czarnoksięskie zabiegi dostarczają nam innych środków do życia, z big farmy. Z greki „pharmakeia” znaczy czarnoksięstwo, czyli zwiększanie podatności na demoniczne wpływy, zmieniają chemię naszego ciała, osłabiają naszą obronę i otwierają portale międzywymiarowe, przez które mogą przechodzić wszelkiej maści duchy i demony. Pharmakeia utrudnia ludzkości przyjęcie Ducha Świętego… i jak obecnie obserwuję, intensywnie przygotowuje się ludzi na przyjęcie znamiona bestii.


Czym najmocniej zatruwamy szyszynkę?
Fluorem w wodzie, pastą do zębów, sztuczną żywnością, napojami z różnymi sztucznymi słodzikami…. dodatkowo aluminium, fosforanami i innymi truciznami, w tym chemtrails, chlorem, metalami ciężkimi, żywnością GMO, aspartamem, pestycydami, hebricydami, lekami na receptę i szczepionkami. Spożywając te wszystkie specyfiki, wpływamy nie tylko na szyszynkę, także na przysadkę mózgową i tarczycę… i co jest ważne dla naszych ciemnych elit – pod ich wpływem zmniejsza się nasza wola, udaremnia się zdolność naszego ducha, czyli można kontrolować taką osobę do woli i dominować nad masami. Otóż jak widzimy, obecnie, nie ma problemu rządzić nami garstka tego świata, ponieważ skutecznie mamy osłabione nasze duchowe zmysły.

Zdecydowanie szyszynka gromadzi w sobie najwięcej trucizn, szczególnie fluor jest do niej magnetycznie przyciągany. To jest dalekosiężny plan kontroli masy ludzkiej stosowany już przez nazistów w czasie IIWŚ w celu kontroli umysłu.

Fluor sodu jest dodawany do Prozacu, saryny gazowej, leków znieczulających, nasennych i psychiatrycznych… i wiele więcej.
Inne trujące produkty żywnościowe: napoje gazowane (działają jak koks), mąka rafinowana, cukier i przetwarzana żywność.

Kto chce mieć swoje naczynia czyste, musi dobrze się odżywiać, pić zdrową wodę, zioła, unikać mięsa…. i innych ciężkich używek. A my widzimy jak się żywi większość ludzi wierzących, bogobojnych…. nawet jak kościół uczy ludzi, że obrzarstwo i nadużywanie swojego ciała, to grzech główny!
„Czy wy nie wiedzie, że wasze ciało jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was, którego macie od Boga a nie jesteście swoimi? (1Kor. 6,19)

I czy można w takim życia letargu dojść do Boga? Wchodzicie prosto w pułapki wroga. A później jeszcze krzyczycie… Bóg zesłał wam chorobę!?
Ale to wy uczyniliście swoją drogę do Boga nie funkcjonalną, osłabiliście swoje duchowe moce i sami ukrzyżowaliście własne ciała… a zwapniona szyszynka zatrzasnęła te drzwi do Boga i ciężko je otworzyć. Już to starożytni mówili – pamiętaj co w siebie wkładasz, bo z tego będziesz zbudowany i takie wartości będziesz przedstawiał, takie będą twoje marzenia, sny. I taka sama będzie nasza komunikacja z Bogiem. Ale dzisiaj człowiek woli komunikacje telefoniczną… a telefony hamują aktywność szyszynki, zmniejszają produkcję melatoniny, serotoniny. A szyszynka działa jak czujnik elektromagnetyczny, który reguluje wytwarzane energie elektromagnetyczne w organizmie.

Pisałam już wiele razy, jak można odwapnić szyszynkę, toteż tylko wymienię najlepsze do tego produkty: kolendrę, olej kokosowy, arbuzy, banany, ananasy, jagody Goji, miód, nasiona konopi, siemię lniane, sok z świeżych cytryn, pomarańczy, nasiona sezamu, migdały, jarmuż, brokuły, koper, tymianek, kurkuma, pokrzywa. Bardzo jest nieoceniony olejek Oregano, oczyszcza również cały układ hormonalny, immunoligiczny, wzmacnia odporność a nawet niszczy komórki rakowe. Wskazane są inne olejki eteryczne, w tym na ciało, w powietrzu, w celu podnoszenia naszych osobistych wibracji. Nauka o olejkach eterycznych to wspaniała rzecz na dzisiejsze czasy, korzystajcie z kursów, dopóki macie okazję... szczególnie kiedy wchodzimy w fazę wielkiego oczyszczenia i intensywnej zmiany częstotliwości wibracji naszych komórek. Transmutacja duchowa nie jest łatwa i należy być tego świadomym. Nasze ciała się zmieniają i potrzebują do tego procesu dobrego budulca… zmieniamy powłoki węglowe na krzemowe… czas aby do tego tematu odpowiednio się przygotować, nie tylko fizycznie, również mentalnie.

Innym dostępnym przeciwutleniaczem jest organiczna surowa czekolada, chlorella, spirulina, niebiesko-zielone algi, grzyby lecznicze i wspaniały surowy ocet jabłkowy, jest cudownym specyfikiem nie tylko w detoksykacji ciała, również ulecza wiele chorób.
Znajdziemy jeszcze więcej dobrych specyfików, należy ich szukać na swoim terenie.

I popatrzcie jak ciemne kliki, są aż tak zdeterminowani,,, i trzymają nas z daleka o wiedzy na temat szyszynki; w swoim życiu uczyłam się 2 razy bardzo szczegółowo anatomii i fizjologii człowieka… jeden raz w Polsce a drugi w Kanadzie...a o szyszynce było tam z pół kartki…. żałosna to była wiedza. Dopiero jak zaczęłam budzić się duchowo, ta wiedza przypłynęła…. i z tego co widzę, nadal jest fragmentaryczna… nadal proszę niebo o następne informacje, bo coś w mi tu ciągle nie pasuje….ponieważ już widzę, ile tam jest różnych połączeń, o których raczej przeciętny człowiek nie ma pojęcia…. i nawet ja, która przeżywa ten proces od kilkudziesięciu lat nie nadążam. Szyszynka to potężny wielowymiarowy portal, który jest skryty w naszym mózgu, niczym ziarenko gorczycy. I w swoim czasie wykiełkuje i pokaże nam co potrafi.

Dlatego zaciskają nam pętle na szyi, portal zaczyna drgać i otwierać się w zupełnie innym kierunku niż nas tego uczono. A jak się otworzy w pełni, ujrzymy całą prawdę jaka wokół nas krąży i nie będzie łatwo naszym zwodzicielom sprzedać im ponownie swoje kłamstwo… ta kosmiczna lupa prześwietli każdy cień i zniszczy kłamstwo z zarodku. Cała struktura 3 oka (szyszynka) została nam skradziona, niestety większość ludzi jest tego nieświadoma, że zostali porwani… i obecnie jesteśmy w kwarantannie, uwięzieni… musimy poznać lepiej swojego wroga i zrozumieć, czego od nas chce. Ale i czas aby świat został lepiej poinformowany o tym, co się tu tak naprawdę dzieje?!

Zanim rozpoznamy prawdę musimy mieć świadomość czystego światła i ciemnego światła… nie możemy uciekać… musimy stawić mu czoło…. zamknąć tą wyrwę, przez które niszczy czyste światło…. ciemne istoty lucyferiańskie są przekonane, że programowane przez nich istoty są koniecznością i tylko jednostki powinny posiąść tajemną wiedzę… ale ich prawdziwą wiedzą nie jest oświecenie bez duchowego wykoślawienia, w tym seksualnego, tak mogą odrodzić się tylko z Lucyferem, zamiast Jezusa Chrystusa. Niestety różnica jest potężna.

Dzieci lub inne osoby są aktywowane przez ból, wówczas następuje iluminacja dziecka (ból to sprawia), widzi białe światło, kiedy nerwy w dolnej części kręgosłupa ulegają urazowi… kradną tą energię (chociaż nam się to w głowach nie mieści, jak to możliwe). Dokładnie studiowałam na ten temat wykłady J. Parkera, szczególnie atrakcyjna jest dla kliki Energia Kundalini, dokładnie opisywał jak to robią… i to te osoby, które prawdziwie przebudziły Energie Kundalini atakują w brutalny sposób.

Mamy 12 zodiaków i 12 nerwów czaszkowych i jeszcze ten jeden... prawie zupełnie nie znany, tzw, Nerw-Zero-Terminalny. Możemy go porównać do innego sekretnego znaku Zodiaku, sekretnego Serpentnika (Orchichusa), Wężownika (tajemniczego węża)… to ten nerw jest nosicielem światła. I jest to jedna z mroczniejszych tajemnic wypaczonej kliki, traumatyzowanie dzieci, gwałty z zimną krwią, nie mają litości nawet dla rodzonych dzieci, potrafią zaprzedać ich diabłu. Wspomniałam w cz.1 jak bardzo był traumatyzowany J. Parker… wszystko w celu pozyskania tego czystego światła. Nie było ważne dla jego rodziców czy wyżyje, czy zginie, postrzegali to w inny sposób. Ta sama technika była używana przy programowaniu Monarch (kontrola umysłu oparta na traumie), tudzież stosowane techniki tortur oparte na narkotykach, hipnozie, deprawacji zmysłów, wszystko co zniewala duszę. To wszystko to lucyferiańskie nadużycia rytualne, kanibalistyczne. W śród elit szyszynka jest szeroko pozyskiwana z mózgów dzieci, nie tylko w celu zdobywania adrenochromu. Jest w całości spożywana, wysysana przez oko ofiary…. niestety jest to zakazany owoc, który mimo, że zwiększa ich życiową energię i prowadzi do wyższej świadomości…. to niestety… tylko przez jakiś czas… brak tego narkotyku w ich ciałach powoduje odwrotny skutek do zamierzonego, mają tylko chwilowo swój haj.

Jeśli świat w marę szybko otrzyma właściwą wiedzę, trudno będzie im ten proceder dłużej uprawiać. I jak już wspomniałam, oni są przekonani, że to jest konieczność, ponieważ w ich mniemaniu oświecenie można uzyskać tylko tą drogą. Tylko dokąd ono prowadzi? Są to okropne wypaczenia, zaprzedawanie swoje duszy Lucyferowi. Przykro mi, ale ciężki to temat i nie każdy za nim nadąża…. lecz jeśli chcemy poznać Prawdę i tylko prawdę, i takich tematów nie możemy unikać. Musimy odsiać te kąkole, które nam zniszczyły czysto ziarno. Jeśli uciekamy przed trudnymi tematami, znaczy jesteśmy jeszcze nie dojrzali na następnych szczeblach drabiny duchowej. Trudno też się dziwić ludziom, że nie nadążają za ta wiedzą, że nie potrafią się szybko wybudzić… człowiek z pustym własnym flakonikiem (szyszynką) jest uśpiony i zahipnotyzowany i można z nim robić, co się tylko chce.

Szyszynka… to są drzwi do mistycyzmu, jako duchowe drzwi do rzeczywistego oka światła, kiedy jest prawidłowo aktywowane przynosi prawdziwe oświecenie…. i jak widzimy, mamy tu i inne drzwi i inną rzeczywistość skierowaną na świat materialny… jeden element próbuje zniszczyć drugi… i w tej bramie toczy się walka…
a którą drogę wybierze człowiek i co z tego wyniknie?

Kiedy poznajemy więcej duchowych terminów widzimy lepiej, co się tak naprawdę wokół nas dzieje… obserwując świat materialny rozpoznajemy, kto w jakim kierunku zmierza…

ale kiedy chcemy ujrzeć własną prawdziwą Jaźń, naszą prawdziwą esencję, musi nastąpić równowaga przeciwieństw, musimy zrównoważyć energię wokół centralnej osi (ida, pingala, sushumna)… to nam utworzy 3 siłę, która jednoczy przeciwieństwa.

Trzecią siłą centrum i równowagi jest liczba „3”…. a moja konkluzja jest prosta…. żeby nie wiem co czyniła ciemna elita… nie da się odciągnąć na zawsze człowieka od Boga. Jakakolwiek była by to ciemność, która chce zakłócić światło, to Światło nie może być zwyciężone. Taki człowiek, chociaż mocno zgnębiony wzrośnie dziesięciokrotnie i łączy się z mocami Wszechświata i magicznie odnajduje swoją drogę na swojej prawidłowej duchowej ścieżce… jego złote ziarno wzrośnie na bagnie, to będzie jego nawóz… to jest to drzewo cedrowe, które Salomon użył do budowy swojej świątyni… przez które człowieka duch wzrasta… jest symbolem nieśmiertelności.

Leo
2021-05-01 22:49:23

https://youtu.be/P5-vd6YfemM
Vedamir-mądre przesłanie!

Bozena2
2021-05-01 21:33:47

Dziekuje za kolejny ciekawy artykul na stronie.Milej soboty kochani.

Nieznajomy
2021-05-01 14:16:39

Raz Dwa Trzy- Idź swoją drogą
https://youtu.be/odysy3x3hwY

Beata Dorota
2021-04-30 21:17:00

Kochana Natalko, przyłączam się do twojej modlitwy za twoją mamę Agnieszkę i dziadka Józefa . W mojej modlitwie proszę moją Najwyższą Jaźń aby dotarła do Najwyższych Jaźni twoich bliskich i razem z Archaniołami : Michałem , Rafaelem , Gabryjelem , Metatronem i Urielem pomogła w uleczenie ciał twojej mamy Agnieszki i dziadka Józefa . Niech ich całe ciało , wszystkie organy wypełnią się złotą , boską energią . Tchnieniem i oddechem samego Boga niech wypełni się cała przestrzeń w jakiej przebywają . Razem z tobą proszę Archaniołów o pokierowanie ludźmi , którzy pracują w szpitalu , aby podejmowali właściwe decyzje , aby służyli innym , mając na uwadze tylko ich dobro i powrót do zdrowia . Teraz ciebie Natalko proszę ,o tą samą modlitwę dla wszystkich , którzy jej potrzebują . Niech Archaniołowie , łącząc się z naszymi Najwyższymi Jaźniami , pomogą nam przemienić tą zarazę , strach , lęk , w boską świadomość , energię potężnej wiary , zaufania całkowitego boskiej opatrzności , podporządkowania się całkowicie boskiemu prawu w duchu i materii . Niech tak się stanie ,

Wiesława
2021-04-30 18:19:37

Ewelina F.
https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/201561...

Natalka
2021-04-30 14:45:30

Dzień dobry!
Czy mogłabym prosić o modlitwę, modlitwy bardzo pomagają widzę poprawę stanu zdrowia.

Proszę o modlitwę o moją mamę Agnieszkę która jest chora na covida/lub innego wirusa, bakterie itp, zaraziła się od chorego na covida. Ma zapalenie zatok i wysoka gorączkę proszę o modlitwę o jej wyzdrowienie, dziękuję

Proszę o modlitwę za mojego dziadka Józefa, jest w szpitalu z diagnozą covid i ciężkim zapaleniem płuc, proszę o modlitwę aby anioły miały go w opiece i aby wyszedł z tego cało. Szczególnie aby żadne niebezpieczeństwo go nie czekało w tym szpitalu.

Nie zarzucajcie mi proszę wiary w covida sama do tego momentu nie wyrzylam w covida, nadal nie wierzę w sztuczną pandemie. Nie ważne co to za choroba proszę o modlitwę (emotka z telefonu) i o zachowanie życia dziadka, ponieważ teraz w szpitalach jedyne co chcą to zarobić na wpisie covid
Pozdrawiam was serdecznie i życzę dużo zdrowia

Łukasz
2021-04-30 10:13:29

Iwona radni przekroczyli swoje uprawnienia i taka jest opinia prawników systemowych. Wszystkie prawa jakie są uchwalane w Polsce i na świecie dotyczą osoby fizycznej a nie Żywego Człowieka. Takie jest zdanie osób poznających prawo naturalne. Imię i nazwisko wielkimi literami na dowodzie to właśnie ta osoba fizyczna ale to nie jest człowiek. Co raz więcej ludzi rezygnuje z dowodów osobistych wydawanych przez tzw urzędy państwowe, które tak na prawdę są prywatną międzynarodową firmą. Można się legitymować aktem urodzenia.

Na tym kanale są wykłady o prawie naturalnym i jak nas oszukują prawem korporacyjnym https://www.youtube.com/watch?v=07s_cChygws&t=4s

Wiesława
2021-04-30 06:57:49

Andy
https://www.facebook.com/andrzej.choinski.1/videos/1022041...

Iwona
2021-04-30 06:34:11

Co z tym Wałbrzychem? Będą ludzi wysiedlać?
To chyba pod Norynberge podchodzi

zbigniew
2021-04-29 23:22:15

C-19 – Wstrząsająca spowiedź Niemieckiego dziennikarza – Paweł Kucharski

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/29/c-19-w...

Wiesława
2021-04-29 23:10:29

Ewelina F.
https://www.youtube.com/watch?v=NaH29wwkQIU&ab_channel=Ewe...

Maria P.
2021-04-29 22:46:42

Adam z Zielonej Gory dziekuje Ci za ta cudowna modlitwe

Wiesława
2021-04-29 22:05:37

TO TY...

Ty jako człowiek
masz w sobie zdolność kochania
i możesz zmienić świat
czyniąc pozytywne rzeczy...

coś co przyniesie korzyść
wszystkim ludziom
a przede wszystkim
tobie samemu...

bo co wysyłasz do innych
zawsze do ciebie wraca
szczególnie w tych czasach
kiedy karma jest niecierpliwa...

-i natychmiast do ciebie wraca
jak bumerang
jak dziesięcina
...dziesięciokrotnie

-i nie ciesz się
że zostałeś bohaterem
bo kogoś w ukryciu zraniłeś
...zraniłeś tylko własne sumienie...

to ty tworzysz dla siebie
życia okoliczności
-i ty zbierasz swoje plony
-i co posiejesz to zbierzesz...

-i będziesz walczyć z sobą samym
na własnym polu...
i deptać własną pszenicę
bo ci brakuje wyobraźni...

a ludzie o szczerym sercu
każdego dnia czynią wielkie rzeczy
i nie żądają za to żadnej zapłaty
bo wiedzą, że ich jedyna nagroda
nie istnieje na tym świecie...

ty tylko możesz ich wystawić
na ich próbę, dzięki czemu
ich ziarno jeszcze bardziej
zyska na cenie...

ale jeśli chcesz być
człowiekiem cieniem
i wyrządzać innym krzywdę
toteż musisz też wiedzieć
-dla ciebie to będzie
największa klęska żywiołowa...

bo jakże ciężko pokonać miłość
a jeszcze ciężej
oszukać własne sumienie.

Bozena2
2021-04-29 21:35:03

Szczesliwe dzieci ktore maja rozsadnych rodzicow i chronia je przed zamaskowaniem i zaszczepionkowaniem,szkoda mi tych maluchow ktore nie moga oddychac swiezym powietrzem,takie 2 latki w maskach to horror..
Chronmy nasze dzieci bo w tym calym szalenstwie zapominamy ze one widza co sie dzieje ..
Pozdrawiam cieplo.

Wiesława
2021-04-29 21:11:48

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=EIj-KAZSpLM&t=78s&ab_chann...

Adam z ZG
2021-04-29 20:27:56

Hymn do Matki Boskiej, kobiecego aspektu Boga i na ten czas modlitwa za Matkę Ziemię.

https://www.youtube.com/watch?v=zknwdfsDXF8

Wiesława
2021-04-29 20:22:54

T. Kieszkowski
https://www.youtube.com/watch?v=AvBR41FugQU&ab_channel=Tom...

Wiesława
2021-04-29 20:08:09

TYLKO CZYSTE ŹRÓDŁO

Bóg nie tylko dał ci mądrość
...dał ci wieczny płomień
kiedy go otworzysz w sobie
ta siła ognia
jest twoim przewodnikiem...

Bóg Jedyny pragnie
abyś żył w mądrości
...ale ty człowieku
patrzysz w innym kierunku
pochłonięty rzeczami tego świata
i słuchasz swojego
ziemskiego furmana...

a ten robi z tobą co chce
-i stąd te twoje trudności
-i stąd twoje dylematy
-i wieczne cierpienie...

bo to nie Bóg tylko furman
kieruje twoim życiem...
-i po co ci człowieku była ta mądrość?
Zagrzebałeś ją w piaskach pustyni...

jesteś dzisiaj przestraszony
życiowo potargany
zamknęli cię w domu
-ale może to czas
aby coś przemyśleć....?

Lecz ty nadal nie widzisz
tajemnicy swojego życia
utknąłeś w zastoju własnych myśli
i targujesz się z diabłem
o własne uzdrowienie
...i za co?

Pozornie... za życie
jałowe i puste
utopione w ludzkiej ignorancji
-i nie widzisz wschodu słońca
-i nie widzisz tajemnicy swojego życia...

a przecie Bóg dał ci
oczy do patrzenia
i uszy do słuchania
...odwróć się od swoich obsesji
i odpowiedz sobie
tylko na jedno pytanie
-a któż jest silniejszy
jak nie Bóg Jedyny?

Tak, tak,
odwracasz się od Czystego Źródła
i skaczesz do brudnej studni...
bo opuściła cię twoja siła
i moc wiecznego ognia.

Wiesława
2021-04-29 19:08:11

DUCHOWA ARMIA

mamy taki czas
tworzymy nową rzeczywistość
-i współtwórzmy ją
z nami wszystkimi...

wszyscy wspólnie
współpracujmy
z naszymi Wyższymi Jaźniami
to nasz życia rdzeń...

kto jeszcze nie wie
to w nas się pali
wieczny płomień
-płonie w każdym z nas

to jest część ciebie
twoja ważna część
a ty po to żyjesz
aby podsycać ten płomień...

i nie daj się szturchać kijem
nie daj zniszczyć tego
twojego świętego wizerunku
-i przygotuj się na prawdziwy test...

to nie zaraza cię trawi
to duchowa rewolucja
a my dzieci światła
rekrutujemy nową armię...

jesteśmy duchowymi
wiecznymi podróżnikami
-i odkrywamy własną moc
...tą ukrytą w płomieniu

-a nie w przemocy
-nie w zastrzyku
ten nie rozwiąże twojego problemu
...tylko bezwarunkowa miłość

-odblokuje serca tych ludzi
którzy otworzą się na prawdę
i tą bezwarunkową miłość
z Jedynego Źródła.

Wiesława
2021-04-29 18:20:17

Patrzę na to szaleństwo i uwierzyć nie mogę....
czym bardziej ludzie wykształceni...
tym bardziej odebrało im rozum...

szczęśliwi ci, którzy zdali się
na swoją wewnętrzną wiedzę i inteligencję
i ci będą zbierać dorodne kłosy....
to ci będą nosicielami prawdziwego życia.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >
Emaile Archiwalne