REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2022-01-21 22:02:28

3 szczepionki, chory na cov... bo nie nosił maseczki.... nowa propaganda
https://4mens.pl/2022/01/21/lech-walesa-zakazony-covid-19-...

Maria P.
2022-01-21 21:43:59

Warto obejrzec-Ziggy Texas https://netyfy.com/mowie-do-sil-ciemn...

Wiesława
2022-01-21 18:19:34

To są nie sprawdzone przeze mnie wiadomości, ale warto się z tym zaznajomić i kto ma ochotę może się z tym pobawić i zweryfikować...

Anna Listowska
"Żądanie dowodu szczepienia JEST PRZESTĘSTWEM !
Pokazujemy Wam przepisy, które tego zabraniają, UDOSTĘPNIAJCIE?
Przedsiębiorco, pracodawco, organizatorze wydarzeń - pamiętajcie o tym!
Główne media o tym nie mówią, my musimy to zrobić!
Przepisy, które sprawiają, że żądanie paszportu covidowego jest bezprawne:
? RODO art. 9
? Konstytucja RP, art. 47
? Konstytucja RP, art. 51
? Ustawa o zawodzie lekarza art. 40 §1
? Ustawa o prawach pacjenta art. 13
Przekazujemy też stanowiska Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości - w obowiązującym porządku prawnym nikt nie ma prawa wymagać od Was ujawnienia chronionych danych o zaszczepieniu, którą są danymi wrażliwymi:
? WSA Lublin: "Zaświadczenie o szczepieniu jest dokumentem objętym tajemnicą, a zgodnie z przepisami Kodeksu pracy, nie mieści się w katalogu niezbędnych informacji potrzebnych do nawiązania stosunku pracy. Badania lekarskie, którym są okresowo poddawani pracownicy, nie obejmują swoim zakresem informacji o przebytych szczepieniach, nawet tych obowiązkowych. W aktualnym stanie prawnym pracownik nie ma obowiązku informowania pracodawcy o fakcie zaszczepienia się lub nie przeciw Covid-19, a pracodawca nie jest uprawniony tego rodzaju informacji od swojego pracownika wymagać."
? WSA Wrocław: "Informacje o zaszczepieniu są danymi dotyczącymi zdrowia i stanowią szczególne dane osobowe, o których mowa w art. 9 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz.U.UE.L.2016.119.1)."
? WSA Kraków: "Obecny stan prawny nie daje pracodawcy prawda do pozyskania informacji na temat poddania się przez pracownika szczepieniu przeciw Covid-19."
? WSA Gdańsk: "Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa szczepienia związane ze zwalczaniem Covid-19 nie są obowiązkowe. Poddanie się szczepieniu jest decyzją prywatną."
? WSA Białystok: "Tego rodzaju dane dotyczą sfery prywatnej pracowników."
To nie wszystko. Przypominamy, że Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) również jasno i wyraźnie informuje wszystkich przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń, że żądanie paszportu covidowego jest ZŁAMANIEM PRAWA. Pamiętajmy o tym wszyscy, zarówno organizatorzy, jak i klienci. Rząd wprowadził limity dla niezaszczepionych za pomocą rozporządzenia, które NIE MA PODSTAWY PRAWNEJ!
UODO: "Organizatorzy imprez, zobowiązani do stosowania limitów uczestników, nie mają prawa żądać okazywania dowodów potwierdzających fakt zaszczepienia. Tylko sam zainteresowany skorzystaniem z usług takiego podmiotu może wyjść z inicjatywą okazania zaświadczenia czy certyfikatu szczepienia.
Informacje o zaszczepieniu są danymi dotyczącymi zdrowia, a zatem stanowią szczególną kategorię danych osobowych, o której mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
Przepisów rządowego rozporządzenia nie można uznać za podstawę uprawniającą podmioty zobowiązane do przestrzegania określonego tymi przepisami limitu osób do pozyskiwania od uczestników takiego wydarzenia informacji o odbyciu przez nich szczepienia ochronnego. Tym samym nie mają one prawa żądać podania od nich takich danych, a osoba, której dane dotyczą, nie ma obowiązku ich podania."
Jak widać SEGREGACJA SANITARNA nie ma podstaw nie tylko logicznych, ale również PRAWNYCH. Jest bezsensu (osoby zaszczepione również zarażają i roznoszą wirusa) i bezprawna. PODAJCIE DALEJ!"

Wiesława
2022-01-21 18:01:40

Nie chcę być podobny na podobieństwo....
https://m.pch24.pl/kard-muller-nie-chce-byc-stworzony-ani-...

Wiesława
2022-01-20 23:19:04

Usunęłam ten link...
rzeczywiście wzięłam go z e-maila

M79
2022-01-20 23:07:02

Wiesława,

A propos tego 'wadliwego' linku.. Wydaje się, że to zawartość odnosząca się do Twojej poczty mejlowej google skrzynki odbiorczej. Otwierając ten link każdy próbuje to otworzyć przez własną pocztę mejlową, co kończy się oczywistym niepowodzeniem.


Marek

Wiesława
2022-01-20 22:57:59

Ciekawe,
u mnie wszystko chodzi.....

Bozena
2022-01-20 22:32:08

Wiesiu,nie otwiera sie tresc,tylko moje gmails.

Marlena
2022-01-20 22:29:46

No niestety mam taki komunikat; Nie można załadować żądanego wątku.
Może ktoś wie o co chodzi ? być może to kwestia ustawień poczty.

Wiesława
2022-01-20 22:14:47

U mnie się wszystko otwiera....
spróbuj jeszcze raz...

Marlena
2022-01-20 21:21:05

Wiesiu , kliknęłam na Twój link poniżej gmail się otwiera bez dostępu do treści.
Wszystkiego dobrego kochani.

Wiesława
2022-01-20 21:14:58

PRAWDZIWA LUDZKA TOŻSAMOŚĆ

… o której tak naprawdę ludzie mało wiedzą albo wcale…. ponieważ tak bardzo zostali zmanipulowani przez naszych kontrolerów pod przywództwem Króla Tyranii, który przejął tą Ziemię tysiące lat temu.

Ale żyjemy w czasach, kiedy człowiek budzi w sobie Świadomość Chrystusową na bardzo wysokim poziomie. Następuje pełne przebudzenie 12 nitek DNA, które przywróci człowiekowi jego prawdziwą tożsamość, co będzie dla człowieka jego osobistym wniebowstąpieniem.

Kim jest Chrystus w nas?
To nasza osobista trójca na poziomie 10, 11 i 12 ludzkiej świadomości. Na każdym poziomie jest następnym etapem jego mistycznego małżeństwa 2 rozdzielonych energii Krist-Sofii z Wiecznym Źródłem Wszystkiego. To są już wysokie pola świadomości, Wyższa Jaźń i Ciała Świetliste w swojej krystalicznej formie i jest to model wniebowstąpienia. Bez Ciała Świetlistego tam nie wystartujemy.

To są 15 wymiarowe schody różnych widm częstotliwości w naszym indywidualnym systemie czakr. Pierwsze 10 warstw to Energia Kundalini, która tworzy różne prądy materii. A już te wyższe wymiary tworzą nam antycząsteczki, czyli płynną plazmę światła… ale to od ilości Energii Kundalini zależy nasz genetyczny kod, który ma zdolność przetrzymywania energii, to nasze energie duszy mają zdolność uruchomienia naszego DNA, po przesłaniu tego ładunku do Centrum Kundalini u podstawy kręgosłupa. To jest nasza ludzka rzeczywistość, nasza siła, nasza moc. To nasza boska świadomość i zapisy pamięci komórkowej i nasz wyższy duchowy człowiek wzrasta, dzięki czemu otrzymuje zdolność życia już w innym wyższym wymiarze. Świadomość Chrystusowa to już złożony uniwersalny system wyższego człowieka … a my ludzie stopniowo je odzyskujemy, przechodząc w górę stopień po stopniu.

A teraz mamy ten czas, kiedy otwierają się Uniwersalne Bramy w wyższe wymiary i człowiek otrzymuje dostęp do 12 wymiaru, gdzie będzie miał możliwość odzyskania zniszczonego Ciała Chrystusa i Sofii. Krist-Sofii to doskonałe Uniwersalne Prawo Płci, odzwierciedla święte męskie i żeńskie zjednoczenie i ponownie nas łączy z Całością na Prawdziwy Obraz Boga.

W każdym człowieku jest ta iskra boska i tylko od człowieka zależy, jak ją rozdmucha i co z tą wiedzą zrobi? Czy wybierze swój wewnętrzny świat, czy poszuka swojej prawdziwej tożsamości, czy nadal podąży za światem zewnętrznym?

Świadomość Chrystusową już poznaliśmy 2000 lat temu, inna sprawa jak się z nią identyfikujemy? Dzisiaj nadchodzi czas na powitanie Bogini, o której pisał tak wiele 100 lat temu R. Steiner.
Bogini wraca i drżą okrutni Tyrani, bo widzą już swój upadek. Dzisiaj jeszcze ranna, jeszcze liże swoje rany…. ale te wszystkie kataklizmy na Ziemi oznajmiają nam, że już wyważane są ostatnie drzwi jej więzienia, uwalnia się z podziemia i nie ma takich drzwi, aby ją ponownie uwięziły… nie ma takich kajdan, aby je nie rozerwała i aby ktokolwiek ponownie odebrał jej wolność. Ponieważ nie ma takiej technologii aby zniszczyła oryginalne Kody Światła…
a my dzieci tej Bogini jesteśmy połączeni z nią linią krwi i to Ona wyciągnie nas z każdej niewoli. Każdy z nas w swoim czasie odzyska unię między naszym duchowym małżeństwem – to jest wzór Krystallah, połączenie płci poprzez Hieros Gamos między dwoma genetycznymi odpowiednikami, naszą bliźniaczą duszą, w jeden harmoniczny rezonans jako Całość. Ale musimy przejść 12 pól galaktycznych cyklów czasu w Trójcy… tylko na Fali Trójcy dokonamy tego połączenia.

Ludzkość na wykonanie tego skoku ma całą Erę Wodnika, póki co dokonają tego wyczynu najbardziej wzniesione jednostki, które przyszły tu już z wyższych poziomów i służą również w tym procesie jako filary wzniesienia. Po wykonaniu swojej pracy wrócą do Źródła.

Pisze o tym Biblia, która moim zdaniem jest najlepszą instrukcją wniebowstąpienia, trzeba tylko umieć ją czytać… czy ktoś wierzy czy nie! To nie jest kwestia wiary tylko zrozumienia… i możesz pożreć te wszystkie księgi i nie zrozumiesz… do wszystkiego trzeba dorosnąć.

Ale co zresztą ludzi? Czy będą odrzuceni? To są kamienie węgielne na następne wieki, podwaliny pod nowe boskie świątynie, ale już nie te z cegły i cementu…. oparte na Prawdzie i Boskim Świetle. Kamienie węgielne zamieszkają w dużo lepszym świecie… bez chorób, udręki i nienawiści… na różnych poziomach, aż człowiek osiągnie wzorzec elektronów 12:12 i połączy się z polem 13:13, to jest nasz genetyczny odpowiednik Świętego Związku Krystallah.

Aga
2022-01-20 20:31:31

Byłam w sobotę na proteście przeciwko segregacji no i trochę zmarzłam. Zmyliło mnie piękne słoneczko widziane przez okno i za słabo się ubrałam. No i leżę w łóżku przeziębiona ale jutro już wstaję. Zawsze uważałam, że paskudztwo chorobowe należy przegnać ciepła kołderką.
Mama (po 2)dawkach dzwoni i namawia na kupienie testów - w lidlu czy też innym tam sklepie, że niby tanio bo kosztują ok. 100 za 5 szkoda. No chyba bym musiała się mocno w głowę uderzyc aby je kupi. Wolę za te pieniądze witamin nakupowac - bo właśnie się okazało, że narzeczona mojego siostrzeńca a jej wnuka dostała kwarantannę, jest chora, co potwierdził już państwowy test - a jest po 2 dawkach- jej siostra i jej szwagier też chorzy i to również pomimo 2 dawek.
Córka mówi że powinnam zrobić oficjalny test bo gdyby był pozytywny to przynajmniej bym miała "zaliczone" i na pół roku z głowy problem jako ozdrowieniec. I nigdy nie wiadomo do czego mogłoby się to kiedyś przydać. Ale co tam.
Niech Siła i Moc będzie z Wami.

Bozena
2022-01-20 19:11:06

Szukam info o Trumpie,byl 3 godz temu na Gab,to chyba jest ok.Nie mozna otworzyc ostatniego linku.

144. 000
2022-01-20 18:13:19

Enigma
Ja także miałam bardzo dużo niewyjaśnionych zdarzeń po odejściu kotka, opiszę jedno z nich,przychodził do nas kot, piękny taki dostojny,czarny, błyszczący po prostu odwiedzał nas prawie codziennie przez kilka miesięcy, ale zawsze znikał, któregoś dnia nie przyszedł... pojawił się po paru dniach, był bardzo chory, niestety odszedł...
Bardzo to przeżyliśmy, bardzo...
W pracy na drugi dzień nie mogłam sobie poradzić z emocjami,byłam bardzo zrozpaczona,nie mogłam przestać płakać, ale kiedy spojrzałam w okno zobaczyłam identycznego kota jak ten który mnie odwiedzał w domu, był dosłownie taki sam, przez dłuższy czas leżał przed biurem, nawet zrobiłam mu zdjęcie,a kiedy wyszłam żeby go zobaczyć z bliska już go nie było, dookoła las,cisza, spokój,a ja już nie czułam takiego bólu, przestałam już płakać i tęsknić, byłam dziwnie pogodzona, że musiał odejść..
Moja kotka Miu(tricolor), też ma dużą łatkę w kształcie serca.

Bozena
2022-01-20 18:10:44

Adam,moim zdaniem to tez przedbiegi do wiekszej"jazdy"...nie wierze zadnym govermentom ze dbaja o ludzi,o ich dobro.
Odeszly miliony ludzi,dalej maja problemy zdrowotne,kobiet maja problemy zajsc w ciaze,a te co moga to poraniaja,ot co daly szczypawice...i teraz w wielkim podnieceniu Jonson mowi o zniesieniu wszelkich restrykcji,jak gdyby nic sie nie stalo.
Stalo sie,i burzy sie we mnie.

Wiesława
2022-01-20 18:04:50

|Jakoś też nie kupuję choroby Trumpa....
akurat teraz wylądował w szpitalu w Waszyngtonie....
wstąpił do piekieł - po drodze mu było
-jakby na Florydzie brakowało fachowców w wiadomym temacie?

Ja myślę, że na szachownicy następuje zmiana figur...
a jak zagrają w następnym turnieju, to się w krotce okaże...
ale i wy porządnie się rozglądajcie
- na jakiego konia postawić?
Musimy dobrze rozeznać rzeczywistość wokół nas, tą prawdziwą...
toteż oglądamy wszystko, co nam serwują, robimy sobie windows shoping...
ale od zakupów się wstrzymujemy..... nie bądźmy wyrywni ani naiwni....
musimy dobrze sprawdzić jakość nowego towaru!

Grażyna
2022-01-20 17:58:04

Ja nie jestem spokojna i wprost przeciwnie.
Takiego niepokoju, który mnie dotyka nie pamiętam w moim życiu. Czasami myślę,że nie dam rady tego dźwigać ale szybko przywołuję się do porządku.
Myślę,że ten stan nie bierze się z przypadku. Moje sny są tak dziwne, że nie sposób je analizować.
Bardzo silne energię napływają i to się czuje w każdej komórce ciała. Stany emocjonalne to istna karuzela.Skoro my to czujemy to gady też i wiedzą w czym jest rzecz.Uciekajją bo czas ich dobiega końca.
Co nie przeszkadza tym, co tu pozostają...gryźć i kopać niewinnych.
Ludzie są skołowani i nie wiedzą w czym jest rzecz.
To jest najgorsze, bo mogą dokonywać najgorszych wyborów.
Tak jak pisała wcześniej Wiesia, że każdy jest na swoim miejscu tu na Ziemi. W związku z tym niechaj cała uwaga własnego bytu jest skupiona na tej właśnie sytuacji. To,że jesteśmy na swoich miejscach nie jest przypadkowe ale bardzo ważne.
Nadciąga coś, o czym nikt nie ma wyobrażenia i gady o tym wiedzą.
Potrzebna nam siła i moc, którą mamy w swoich genach. Nie dajmy się zmanipulować ciemności.
Ta cudowna strona...to nasza szalupa ratunkowa i to tutaj odnaleźliśmy siebie dla dobra innych.
Pamiętajmy...cokolwiek się wydarzy...to my jesteśmy zwycięzcami.

Z miłością w sercu pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Wiesława
2022-01-20 17:46:06

W życiu człowieka jest czas
-kiedy się rodzi i musi rosnąć...
-jest czas na jego zabawę
-jest czas na jego naukę
-czas na wyciąganie wniosków
... i jest czas na jego czujność....
i teraz mamy taki czas
-musimy być bardzo czujni
aby nas nikt nie zmylił...
-dziś przestajemy się bawić
-przestajemy być łatwowierni
tylko mocno
musimy otworzyć oczy i uszy
każde nasze zaśnięcie
może nas drogo kosztować...

jak Jezus nam mówił
w swojej ostatniej godzinie
-bądźcie teraz szczególnie czujni
teraz nie zasypiajcie
w tej godzinie
-i nie dajcie sobie zafundować
konia trojańskiego...
nawet jak będzie najpiękniejszy
i za darmo
trzymajcie się od niego z dystansem.


Adam z ZG
2022-01-20 17:10:51

Coś dla ucha i ducha...

https://www.youtube.com/watch?v=uDd3iupKUyI

md
2022-01-20 15:43:35

Struna od źródła w marcu 2022https://www.youtube.com/watch?v=jsn2UZ6aE70

Łukasz Sylwester
2022-01-20 14:37:35

Podobno wcale się nie wycofują, po prostu ich metody nie zadziałały i spróbują innych, nie zgłosiło się po szpryce aż tylu co planowali. Jest za mało zaszprycowanych żeby mogli uruchomić częstotliwości 5G na wielką skalę i będą musieli to robić wybiórczo w pojedyńczych miastach i pewnie powiedzą wtedy, że to jakiś wariant świrusa. Ludzie donoszą, że zakup pulsoksymetru, kończy się tym, że jest przysyłana karetka i chcą człowieka zabierać do szpitala bo urządzenie zarejestrowało jakiś problem, a często nie ma żadnego problemu. W mediach podają, że łóżka czekają na falę chorych covidowych i na razie nie ma ludzi zgłaszający się do szpitali. Widać, że do czegoś się przygotowują.

Jana
2022-01-20 13:42:37

Struna od źródła w marcu 2022 r.

https://www.youtube.com/watch?v=jsn2UZ6aE70

Enigma
2022-01-20 12:35:51

Witam, mój wpis będzie nie na czasie, nie o tym co sie dzieje na świecie ale chciałam się tym podzielić. W grudniu miałam pod opieką kotkę ok 6 miesięczną w bardzo złym stanie , zarobaczoną i wyniszczoną, nie udało się jej uratować ale była ze mną jakieś 3 tygodnie, nawet były lepsze chwile , bawiła się czasami z rezydentką-kotką ale okaząło się ostatecznie że miała bardzo słabe juz i chore serce, miała też o ironio serduszko na główce z futerka. Taki cud natury po prostu. Odeszła dzień przed sylwestrem, strasznie to przeżyliśmy w domu, tak chciałam jej pomóc i do końca miałam nadzieje że się uda...od jej śmierci czuje ją często i słyszę w domu. Pare dni po jej smierci usłyszałam jak wskakuje mi cos na poduszkę obok, czasami wydaje mi się że jakaś kocia zabawka terkocze mimo że nikt sie nią nie bawi, a kilka dni temu miałam sen że trzymam na rękach dwie takie słodkie małe trikolorki kotki, podobne do tej kotki i obudziło mnie rano cichutkie miauknięcie obok , usiadłam na łóżku i usłyszałam takie mruuuu. Sama nie wiem już czy świruję czy faktycznie Kicia jest obok i chce może powrócić...Przeczytałam juz chyba wszystko co jest na tej stronie o duchowym świecie zwierząt i to jest wszystko naprawde cudowne. Po smierci poprzedniej mojej kotki ok 2 lata temu również działy się rożne rzeczy w domu, i wszystko ucichło gdy pojawiła się młoda buraska, nawet nie zwiedzała domku wróciła jak do siebie. Co o tym myślicie, miał ktos podobne sytuacje ze zwierzaczkami.? Pozdrawiam

Wiesława
2022-01-20 10:10:19

https://rumble.com/vsx44s-w-waszyngtonie-znowu-dziwne-klim...

Iwona
2022-01-20 09:53:25

Ci co mieli chip mieć pewnie mają. A myślę że dobrze wiedzieli że 100% się nie da zaszczepić, celem mogło być 70%.

Widziałam na fb pisali ludzie że są wycofywane szczepienia, że jest jakiś zakaz....
Tutaj z Francji

https://operacjahetman.pl/bez-kategorii/to-koniec-zobacz-k...

Nie wiem czy to światło się przebija czy gady wycofują, czy te 6 nieodrzuconych w Hadze spraw....

Nie wiem co o tym myśleć...

Wiesława
2022-01-20 09:37:38

Nie bardzo mam czas na śledzenie tego wszystkiego, a dzieje się sporo...
ostatnio wracam do chorych ludzi, ponieważ coraz więcej osób prosi mnie o pomoc... wiadomo z jakiego powodu, sporo się ocknęło, nie chcą klinicznych lekarzy, boją się szpitali... wielu przyznaje, że z obecną wiedzą dziś by się nie dało nabrać na cudowny eliksir.... wielu nadal wierzy.... tak czy owak, trzeba im jakoś pomóc...
więc odwiedzam ich w domach, wielu z nich jest tylko przeziębionych, wystarczają tylko bańki, witaminy, zioła, soki, ale ich strach ma wielkie oczy.

Adam z ZG
2022-01-20 08:37:29

Zbierają DNA by wiedzieć kogo wyeliminować, kogo zostawić?
Moim zdaniem to poluzowanie jest tylko przedbiegiem do większej "jazdy".
Wczoraj znowu mieliśmy ewakuację z Ziemi (pociąg starlink ) i pojawia się pytanie czy rezonans planety podniósł się na tyle, że gady nie dają już rady tu mieszkać, czy może coś się będzie działo większego?!
Osobiście jestem spokojny cokolwiek by się nie działo.

Wczoraj plusowe temperatury, dziś za oknem biało mam...

Udanego dnia i spokojowej nocy!

Bozena
2022-01-20 00:09:30

Przepraszam,ze jest mnie tutaj dzisiaj za duzo,ale nie daje mi to spokoju,sa to tylko moje wlasne spostrzezenia...po co govermentowi tyle informacji o ludziach,ten caly balagan,sczepionki,pobieranie wymazow z nosa,przeciez to nasze info...i przyszlo mi do glowy,moze chca nam zafundowac chippy...maja ludzi DNA,przeciez ten caly chaos pochlonal grube miliardy,i teraz nagle odwoluja caly ten balagan,jakos mi to niezabardzo pachnie,ale to tylko moje mysli.

Bozena
2022-01-19 23:01:36

Jakos nie bardzo wierze Jonsonowi,dali ludziom lizaka na patyku,to co chcieli ,pozorna wolnosc...a co dalej zobaczymy co jeszcze wymysla.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, >
Emaile Archiwalne