REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Iza
2020-03-20 12:54:24

Przesyłam link do strony z medytacją w sprawie koronowirusa:
https://meditation539.com/?p=12404

md
2020-03-20 12:24:15

https://www.youtube.com/watch?v=GtANxK_j0ds DEJA VU - Pandemia 2009 Dr Piotr Bein

Wiesława
2020-03-19 17:00:17

https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/2020/03/z-sieci-poz...

Adam z Zielonej Góry
2020-03-19 10:44:42

Wspierajcie starszych ludzi... zapukajcie do samotnego czy schorowanego sąsiada/tki, pocieszcie dobrym słowem. Zapytajcie się czy w czymś pomóc... zaproponujcie pomoc w zakupach...
Mamy ten czas, którego tak bardzo brakuje nam w zaganianym życiu! Wykorzystajmy go odnawiając zerwane więzy, przyjaźnie! Schowajmy swoją dumę (ego) do ciemnej piewnicy a najlepiej zakopmy... promieniujmy spokojem i zarażajmy nim innych

Grażyna :-*

Luna co u Ciebie? Jak się masz?

Uśmiechy posyłam

https://www.youtube.com/watch?v=idjsYZ0oAE4

Jola z To.
2020-03-19 04:06:53

Pani Wiesiu,Grazynko jak ja czekałam na Wasze wpisy
dziękuje,dziękuję bardzo...

Wiesława
2020-03-18 21:18:25

"Żal mi tych wszystkich,
którzy nie potrafią samodzielnie myśleć
i poddali się pandemii strachu...
Tak się manipuluje owieczkami!"

To nie ja... to tylko z pejbuka

Wiesława
2020-03-18 21:12:00

Nie mogę się dobić do KG,
co wejdę, to mam telefon.
A tu i pogoda ładna i trzeba by było się trochę przejść...
i wy też to zróbcie, oczywiście ci, co nie mają odgórnych ograniczeń.
Nie bójcie się, słońce unicestwia wirusa a nie rozprzestrzenia, jeśli wam o to chodzi.
Nie zamykajcie się sami we własnych więzieniach. Zobaczcie są tacy w Polsce, i to na wysokich szczeblach, którzy wirusa się nie boją... jak byłby taki straszny oni pierwsi by siedzieli w izolatkach 5 m pod ziemią. Anglia też żyje całą parą. Samoloty do Vancouver latają, dzisiaj podobno znaleźli jednego zawirusowanego. Pewnie więcej przyleciało ze zwykłą grypą. Ale psychoza tłumu działa a i święto Patryka będzie się dzisiaj w Van. odprawiać, zielone piwo już przygotowane beczkami i Puby będą otwarte.... ale Mc Donaldy opustoszały, psychoza działa. Kto się boi tym mocniej osłabia ukł. immunologiczny, strach ma potężne oczy...

i widzimy jakie mamy słabe społeczeństwo, gdzie ci żelaźni mężczyźni i te wysportowane kobiety, co z was zrobiły te maszyny, na których trenujcie- wszystkiego się boicie... w dodatku głowy zbrakowane.... IO ponad niebo a w głowie - co? I gdzie te nauki, że trzeba pozytywnie myśleć? I chcecie wolności! A tu wystarczy tupnąć nogą i co... wszystkie ludziska do budy... cienia własnego się boicie... co wy zrobiliście ze swoimi duszami?

Wasze dusze to macki Pana Boga i mają swoją moc...
co z Wami... to po co ja piszę tyle lat... ?
Zaufajcie chociaż sobie, jak już nie potraficie Bogu...
no chyba, że macie jakiegoś większego zbawiciela na tym świecie....
jeszcze raz... to strach was zabija....
i kumulujecie energię strachu i siedzicie w jej płaszczyku...
i oto tu chodzi!
Wirusy lepiej działają.

Nadzorca
2020-03-18 20:14:58

https://www.youtube.com/watch?v=4bsX_7QEUgw

JASNOWIDZ RENATA ENGEL USPOKAJA !!!

Bubi
2020-03-18 20:11:01

Grażyna,
Dobrze powiedziane... mam tak samo, ten spokój, który pozwala patrzeć na wszystko niczym na film.

Dziękuje za radę, nie myślałem o tym w ten sposób, a wielka w tym jest mądrość. Teraz wiosna budzi się do życia. Gdy wychodzę na dwór i czuję świeże "młode" powietrze, mam wrażenie jakbym pił wodę. Cudowne orzeźwienie i uczucie życia. Ziemia też jest piękna... tylko co ci podli "ludzie" tu robią?

Grażyna
2020-03-18 17:26:58

W tym, co pisze Patryk może być ziarno prawdy. Ja uważam, że wirus ten jest sztucznie stworzony i celowo wypuszczony na ludzi. Tylko ja śmiem twierdzić, że to jest świadoma depopulacja. Dlaczego dzieci są odporne a starsi ludzie nie? Bo stary człowiek jest zbędny i niewygodny. Ale to jest moje zdanie.
Media w Polsce tak nagłaśniają całą sprawę bo politycy walczą o stołki. Owieczki są prowadzone na rzeź. Potulnie chylą głowy i karmią się fałszem i zakłamaniem. I strach zbiera swoje żniwo. Co robić w tej sytuacji? Zachować spokój bo tylko on pozwala na zatrzymanie tego absurdu. Jeszcze nigdy nie byłam taka spokojna jak teraz. Życie toczy się dosłownie obok mnie, niczym przesuwająca się taśma filmowa przed oczami. Widzę to wszystko ale tego nie czuję. Jestem obojętna, aczkolwiek mam bardzo wyostrzone zmysły. Nie można uświadamiać ludzi, którzy nie wyrażają woli na uświadomienie. Miałam dzisiaj osobisty tego przykład. Więc skupiam się na sobie i jestem obojętna na sprawy dotyczące wirusa. Ludzie muszą chcieć zdobywać mądrą wiedzę na ten temat.
Bubi, ja też tęskniłam do gwiazd. Teraz moja tęsknota przybrała inną formę. Zaakceptowałam siebie i mój pobyt tutaj. To, że tu jestem, z możnością zdobywania tylu doświadczeń, czyni moje życie szczęśliwym. Zaakceptowałam wszystko, co dobre i złe. Bo wszystko to jest nauka, poprzez nasze emocje. Cóż wart byłby człowiek, któremu brakowałoby emocji? To dzięki emocjom, wspinamy się do góry.

Pozdrawiam serdecznie

Enigma
2020-03-18 13:08:09

https://tiny.pl/tbzgt

Chińscy naukowcy: Grupa krwi ma wpływ na ryzyko zarażenia koronawirusem

A to ciekawe.

Bubi
2020-03-18 12:22:05

Patryk,
Osobiście twierdzę, że przedstawiasz ciekawą teorię, co prawda nie wiem na ile trafną, ale na pewno chodzi tu o pieniądze i właśnie te cholerne szczepionki, których ja obawiam się najbardziej.
Cała ta pandemia wysysa że mnie sił... choć naprawdę tego nie chce, jednak na każdym kroku dochodzi do mojej irytacji... I w pracy jak i w domu ciągle słyszę "koronawirus" to i tamto. Mam tego po dziurki w nosie. Pracuje w hipermarkecie, dlatego też cała moja sytuacja w pracy opiera się teraz na tej żałosnej sytuacji. Tych ludzi nie da się uspokoić, moje gadanie to tylko bełkot w tle całej machiny, która napędza ten kabaret. Staram się powiedzieć ludziom, że to nie koniec świata a chora osoba z łatwością może wyzdrowieć...

Wydaje mi się, że cała ta sytuacja jest też jednym z czynników przez który zaczęło się uwalaniac ze mnie wiele emocji. Pojawiło się wiele znaczących snów, a poza tym jeszcze bardziej mam wrażenie, że jestem tutaj sam wśród bandy "wariatów", którzy idą tak jakby w inną stronę... Moja tęsknota do Boga wzrasta i wrażenie "samotności", odrzucenia przez ten świat również.
... podobnie jak te uczucie, które łapie mnie gdy patrzę w nocne niebo, na gwiazdy... te nostalgiczny uczucie, które mówi mi, że mój dom jest tam. Powoduje to, że chciałbym zniknąć stąd i pojawić się tam... to uczucie powoduje we mnie również, że bardziej chce mi się spać. Uciec od tej rzeczywistości, w swój świat...
(*Ehh...*)

A tak poza tym... co myślicie o sytuacji w Anglii? Tam podobno ludzie mają tą całą pandemia głęboko gdzieś. Spotykają się w barach, restauracjach i Cieszą się życiem. Mi z jednej strony to się bardzo podoba... pewnie nie ma tam tej nagonki strachu jak u nas...

Nie zapominajcie, niedługo przesilenie wiosenne, warto to dobrze wykorzystać

Patryk
2020-03-18 09:01:39

Pozdrawiam serdecznie
Pani Wiesławo, Dobry Samarytaninie, drodzy goście.
Nie było mnie tutaj parę lat, miło zobaczyć że strona w ciąż jest aktywna i w pełni sprawna.

Widzę że korona świrus dotarł i tutaj. Chyba każdy zauważył że ludzie powariowali ale ja nie o tym.
Obserwuję ten fenomen i mam taką teorię.
Wirus ten podobno powstał w USA w fundacji Bill'a Gates'a i jego żony Bill and Melinda Gates foundation.
Prowadzą tan trzy wielkie programy i jednym z nich jest Global Health Program gdzie zajmują się głównie chorobami zakaźnymi i szczepieniami. Ogolnie mają duży wplyw na światowe zdrowie.
Ponoć szczepionka też jest ale tu zaczyna się moja teoria.
Podobno te szczepionki zawierać mają mikro chipy które będą monitorowaly biometrię, będą mogły wpływać na myśli, standardowo GPS a jak ktoś będzie łamał zasady to przez wciśnięcie guzika wyślą pacjenta do piachu.

Tak wiem, czysta fantastyka ale dał mi do myślenia fak że Gates kilka lat temu chciał wysłać w kosmos w cholere satelit by w kazdym miejscu na ziemi każdy czlowiek miał swobodny dostęp do internetu.
No Elom Musk go wyprzedził z tymi satelitami.
Teraz te satelity i próba zaczipowania ludzi szczepionkami nabiera sensu. Ale żeby nie było podejrzeń wymyślono 5G.

A tu na filmiku od minuty 1:00 krótka grafika stworzona przez Bill'a Gates'a w 2018 roku pokazująca gdzie się zacznie cała akcja z korona świrusem... sami oceńcie.
Jak mówiłem to tylko moja teoria z tymi czipami a reszta to fakty.

https://youtu.be/Hcy5ypsyQvs

dorota
2020-03-17 20:45:57

witajcie....

tu tak czytam, moze sie przydac?....Nie możesz iść w moje ślady ani ja nie mogę iść w twoje, aby osiągnąć szczęście, bo każdy osobnik przedstawia odmienną kombinację żywiołów w stanie mniej lub więcej posuniętej formacji. Musisz sam zbadać, czego natura twoja wymaga w celu swego uszczęśliwienia. Jesteś księgą, której karty powinieneś zapełniać dzień po dniu i rok po roku doświadczeniami, jakie ci przynosi życie. W księdze tej nikt nie może czytać prócz ciebie samego, bo nikt nie jest w stanie czuć i myśleć w ten sam sposób co ty, a przez to nikt nie może dokładnie wiedzieć, czego ci potrzeba do uzupełnienia twego szczęścia.

W skład fizycznego twego organizmu wchodzi żelazo, miedź, magnez, fosforany oraz niezliczona ilość różnych chemikalii i minerałów, w różnych proporcjach i kombinacjach nie zbadanych dotąd przez naukę. Duch twój, czyli myśl, składa się z subtelnych kombinacji tychże żywiołów uduchowionych, które czynią nas cząstką wszechświata wtedy, gdy Nieskończona Potęga w nim działająca prowadzi nas ku coraz wyższej i doskonalszej formie bytu.

Każdy człowiek, bez względu na swój rodzaj życia lub stopień ukształcenia, na mocy działającego bezustannie prawa życia, czyli ewolucji, jest na drodze udoskonalenia, pomimo że to na pozór zdaje się rozmijać z rzeczywistością. Dążenie natury ludzkiej do doskonałości, w każdej formie natury czy ducha, wyrażonego przez materię, jest do pewnego stopnia instynktowne, czyli nieświadome. Dążenie to działa nawet w pijaku staczającym się na najniższy szczebel upodlenia, bo duch jego miewa chwile, kiedy pragnie wydźwignąć się z upadku. Odzywa się ono u najgorszego kłamcy, dając mu niekiedy do zrozumienia, że prawda lepszą jest od fałszu i przewrotności. Pracuje potajemnie w ludziach, których poczytujemy za nikczemnych, odsądzając ich od czci i wiary. Odpowiedź Chrystusa na zapytanie, ile razy należy przebaczać przestępcy, wskazuje jasno, że nie powinno być granic pobłażliwości dla cudzych braków i niedostatku dojrzałości duchowej naszych bliźnich.

Dobry Samarytanin
2020-03-17 12:34:12

FAQ koronawirus - 10 pytań o pandemię i SARS-CoV-2
https://www.youtube.com/watch?v=xZPLUmvKUOM

"Herd immunity", selekcja naturalna czy kwarantanna. W jaki sposób walczyć z obecną "zarazą"?
https://www.youtube.com/watch?v=wHNnppjBiyU

Czarny łabędź ZAATAKOWAŁ! Jak nie dać się ZADZIOBAĆ? Sławomir Mentzen
https://www.youtube.com/watch?v=WPsFsbfQNlY

Wiesława
2020-03-16 23:00:12

Wojtek2,
wystarczą ci gorące inhalacje z dodatkiem olei i ziół.
Głowę zakręcić w ręcznik i schylić się nad gotującą się wodą z dodatkiem czegoś tam, , 15-20 minut.

Wojtek2
2020-03-16 21:19:01

Choć może warto skołować sobie jednak tą suszarkę..

Wojtek2
2020-03-16 21:18:04

A ja wolę witaminę C od tych jego leków choćby nie wiem jakie mądrości gadał. I nie źle się nakręca tak szybko nawija aż się chyba spocił. Nie lubię gościa i to nawet do końca sam nie wiem czemu.

Adam z Zielonej Góry
2020-03-16 21:18:02

Nawet jeśli źle nam wróżą
My za życie toast wznieśmy winem z róży

Przybyło nam po kilka lat
Niby ten sam a jakże inny wokół świat
Nie łatwiej żyć, nie łatwiej nam
Dobrnąć z fasonem razem do piotrowych bram

Ale wierzę, tak bardzo wierzę w nas
W Ciebie i w siebie i w ten zwariowany czas
Ale wierzę, choć ludzi jakaś część
Miałaby znów o końcu świata pleść
I o tym jak tę karę niebios znieść

Nawet jeśli źle nam wróżą
My za życie toast wznieśmy winem z róży

Mówią że wiatr, że wicher dmie
I że z tym wiatrem bieda z nędzą do nas mknie
I co że wiatr, że struny drżą
Skoro to oczu Twoich blask rozjaśnia dom

Bo ja wierzę, tak bardzo wierzę w nas
W Ciebie i w siebie i w ten zwariowany czas
Wierzę, choć jakaś ludzi część
Miałaby znów o końcu świata pleść
I o tym jak tę karę nieba znieść

Nawet jeśli źle nam wróżą
My za życie toast wznieśmy winem z róży

Księżyca sierp na niebie tkwi
Na niebie słońce a po nocach znowu dni
Więc będzie tak jak miało być
Ot najzwyczajniej dokąd Bóg zezwoli żyć

Bo ja wierzę, tak bardzo wierzę w nas
W Ciebie i w siebie i w ten zwariowany czas
Bo ja wierzę, choć jakaś ludzi część
Miałaby znów o końcu świata pleść
I o tym jak tę karę nieba znieść

Toast wznieśmy za nas!

https://www.youtube.com/watch?v=R6gdXNYL84U

Ps. Wybaczcie ale wydaje się być na czasie...

Adam z Zielonej Góry
2020-03-16 11:53:07

Zwalczamy pandemię strachu!

https://www.youtube.com/watch?v=2HLVN2ctWNQ

Ps. Pozdrowienia dla księgowiczów promieniste śle...

Dobry Samarytanin
2020-03-16 10:21:07

Epidemia COVID-19 w Polsce. Czy to dopiero początek?
https://www.youtube.com/watch?v=PqjHs6Q2lkc

Według mnie dobry materiał o koronawirusie.

Wiesława
2020-03-16 09:58:07

Szar Alim,
to proroctwo z Objawienia św. Jana... czy cuś z Oriona ...
za nic nie mogę odszyfrować ...

Wiesława
2020-03-16 07:10:35

Jak się chronić przed koroną....

https://www.facebook.com/kavous.kenny/videos/1021341740426...

Szar Alim
2020-03-16 02:19:31

Bardzo lubi zgłębi dusza człowieczy król na róża w imię królestwa życie!

Wiesława
2020-03-16 00:56:26

Świat po "pandemii'
zuboży nas materialnie...

ale ubierze w silnego ducha...
a z tym już się każda ich sztuczka nie uda...

"człowieku
co cię nie zabije to cię wzmocni"...

Wiesława
2020-03-16 00:47:58

Zaufanie pokazuje
-jaki silny jesteś!
Zaufanie buduje potężne rzeczy
to największy życia klejnot...

i jeśli ufasz
na pewno do ciebie wróci
ponieważ, co sobie budujesz
właśnie to jest twoją siłą
- i to otrzymujesz...

zawsze znajdzie się jako pierwsza
pośród wszystkich twoich słabości
które próbują cię osłabić...

ale zaufanie musi też uważać...
jak raz skłamie
drugi raz może mu się to
już więcej nie udać...

Bozena2
2020-03-16 00:39:48

Jestem z toba ,bedzie dobrze chociaz inaczej..swiat sie zmieni jak mowi Wiesia,pozdrawiam

Wojtek2
2020-03-15 23:19:53

A ja ufam... że będzie dobrze. I wszyscy mi się dziwią.

Arek P
2020-03-15 22:27:12

Interesujący ten temat jak oczyszczać wodę
Znam jeszcze dwa sposoby oczyszczania kamieni szlachetnych pierwszy nie mam pojęcia skąd to wiem i czy to w ogóle działa.

Pierwszy to wsadzenie kamieni szlachetnych do ziemi na 7 dni .

A drugi
- umieść kryształ w bieżącej zimnej wodzie na kilka minut
- uderz nad okazem w kamerton lub mały dzwoneczek , aby oczyścić go dźwiękiem
- zapal kadzidło i przesuń okaz przez dym
- Następnie , trzymając kryształ w swej lewej ręce , połóż prawą dłoń na nim. Zamknij oczy , oddychaj głęboko i zogniskuj swoją energię .
Powiedz ,, Niech energia boskiej miłości przesyci ten kryształ , aby działał dla najwyższego dobra "

Czy można kilka różnych kamieni szlachetnych jednocześnie oczyszczać sposobem w wodzie z solą ?

Czy trzeba dużo dać soli żeby dobrze oczyściło ?

Czy jest różnica między szlifowanym a nieszlifowanym kamieniem szlachetnym w właściwościach leczniczych ?

Zastanawiałem się jak ulepszyć jeszcze ta wodę i wpadłem na pomysł .
-Najpierw wlać wodę u mnie będzie z jeziora i dodać 200 g szungit oraz kawałek srebra do butelki miedzianej 2 litry do dwóch dni .
-Gdy oczyścimy kamienie oraz gdy woda będzie gotowa to błogosławimy kamienie i wodę.
- kamień wrzucić do naczynia z wodą i trzymać około 4 godzin, na słońcu.
- w moim przypadku wkładam wisiorek kryształowy BIO DISC do wody na 15 min
a tu link do tego wisiorka

BIO DISC Kryształowy (wisior) - QUANTUM PENDANT:
https://greenharmony.pl/energia-skalarna-jonizacja/3310-bi...


- Na koniec włożyć do zamrażalki o temperaturze
-4 przez 2-3 godzin . Po tym jak woda zamarznie przebić powstały lód a wodę zlać dzięki temu woda posiada właściwości wody strukturowanej.


Czy ktoś używa muzyki relaksacyjnej , snu lub medytacyjnej?
Pytam się ponieważ chciałbym się dowiedzieć jaki macie sprzęt do odtwarzania oraz jakość dźwiękową .

Czy jest to duża różnica jakości dźwiękowej miedzy formatem MP3 a WAV , FLAC i CD ?
Chciałbym się dowiedzieć jakie macie opinie o tym.
Tu jest informacje o tej formacie dźwiękowej który znalazłem

Format muzyki relaksacyjnej:
https://muzyka-relaksacyjna.pl/info/52-format-muzyki-relak...

Czy ktoś używa srebro koloidalne ?
Bo chciałem dowiedzieć gdzie kupić dobrej jakości ten produkt.

Czy jest duża różnica miedzy srebrem koloidalnym jonowym a niejonowym w właściwościach leczniczych ?

Jeśli ktoś szuka olejki eteryczne naturalne z firmy polskiej to według mnie oni mają
tu link do ich strony internetowej

klaudyna hebda sklep :
https://sklep.klaudynahebda.pl/sklep/

Ci którzy używają szungit lub chcą zdrowiej się kąpać to według mnie jest słuchawka prysznicowa z szungitami
a tu link jeśli ktoś chce kupić

Słuchawka prysznicowa SZMARAGDOWA - uzdatniająca wodę:
https://greenharmony.pl/uzdatnianie-wody/2108-sluchawka-pr...

Wiesława
2020-03-15 20:21:39

NIE DAM SIĘ!

Lęk, strach, panika
to hipnoza dla słabego człowieka
… to strach cię zabija
… wyłącza twoje myślenie
… masz dziurę w mózgu
… gaśnie twoje słońce
… i dziwnie wierci ci w brzuchu
… i toniesz człowieku
… rozpadasz się na kawałki!

A to tylko twój świat ciemności…
w natarciu… na ciebie…
a ty przyjąłeś do serca paranoję
dziecko strachu...
to najokropniejsza rzecz
którą możesz sobie zrobić
bo to ono cię zabije
od wewnątrz…

twoje niebo przestanie być niebieskie
i słońce zostanie zakryte...
lecz kiedy znajdziesz
odrobinę zdrowego rozsądku
ponownie odzyskasz to, co dla ciebie najcenniejsze
spokój, niebieskie niebo i słoneczko.

I powiedz sobie stanowczo…
paniko, paranojo
nie osaczysz mnie!

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne