REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2022-01-19 22:40:23

O Anglii wiem od kilku dni... a teraz patrzę co zrobią z Kanadą? To też korona królowej...

ostatnio widzę, że u ludzi otwiera się masowo portal 5 czakry, ci co chrząkają, pokasłują... to górne płatki 5 czakry, które leżą na górnych płucach unoszą się w górę... otwiera się pełny kwiat... ale oczywiście też nie u wszystkich ludzi zachodzi to zjawisko, może mieć inne podłoże.... i nie u wszystkich zajdzie w tym samym czasie...
u ludzi, u których zachodzi ten proces zmienia się barwa głosu, jest taka charakterystyczna, przemawia już inna oktawa. Widzę to ostatnio u mojego syna.... i wielu znajomych.

Kamień węgielny... mamy ten dolny fundament, na którym buduje się świątynia każdego z nas... z węgla... ale jest i góra, czyli dach - albo jego kopuła. Kiedy świątynia jest gotowa, na tym węglu pojawi się kryształowa struktura.... Crist.... czyli połączenie dwóch biegunów - ujemnego i dodatniego.... ale czy człowiek ukończy tą swoją budowlę?
Oto jest pytanie?

Z drugiej strony, głowy do góry, mamy na to całą Epokę Wodnika.

Bozena
2022-01-19 21:12:45

Z ostatnich wiadomosci,od 25 stycznia w Anglii maja byc zniesione nakazy szczepien i masek,ponoc oficial.

Bozena
2022-01-19 21:04:00

Wiesiu,coraz mniej ogladam vlogi naszych rodakow.Nie wiem ,ale cos mnie odsuwa i coraz mniej mnie to interesuje,szukam sama....Zygfryda lubie za jego humor,to porownanie seniora fauci do Matki Teresy jest bardzo udane..
Coz,Matka Teresa...tyle kontrowersji na jej temat...czy zaprzedala sie diablu?Teraz to co bylo swiete jest absolutnie na odwrot..wysluchalam do konca Jordana Maxwella,to co mnie zaintetesowalo to glowny kamien wegielny,o ktorym i Ty wspominalas w ktoryms z artykulow..
Czekam na nowy i lepszy swiat,bo ktoz jak nie nasz Ojciec,On nie zostawi swoich dzieci.

HAYAT
2022-01-19 20:57:45

Pan Roman Kluska doświadczony przez życie człowiek i bizmesmen,mówi bardzo zrozumiale o obecnej sytuacji i tlumaczy jej pewne zawiłości.....warto obejrzeć filmik do samego końca gdyż bedą tam pewne konkluzje ....

https://youtu.be/mEeBCBYlkhE

Wiesława
2022-01-19 20:28:47

Bożena...
Ciupka, Hania K. tudzież wielu innych jadą na swojej fali... serwują jak umią...
a nasze światowe lidery pędzą na swojej... i tak kreują nam już 5 falę przeznaczenia....
a nasza fala wolności wydaje się być coraz dalej od brzegu...

ale jeszcze nie jedno przeżyjemy, nie jedno przerobimy...
ale i nie trzeba się obawiać, że nie wygramy...
w swoim czasie powstaniemy z martwych i będziemy jeszcze mocniejsi...
nasza dusza nie jedno musi jeszcze doświadczyć, musi zniszczyć w sobie wszystko co stare i odrodzić się od nowa.... póki co ludzie nadal myślą po staremu....

a wyzwolenie przyjdzie z poziomu, którego ludzie najmniej się spodziewają, nawet ci, tak głęboko wtajemniczeni będą zaskoczeni... i świat będzie zupełnie inny niż to ludzie oczekują i kreują po swojemu....
to wszystko zostało już dawno zaplanowane i wypełni się co do jednej kropeczki..... wg Planu Boskiego a nie ludzkiego....

ale przyjdzie nowy i lepszy świat... bo któż ma większą Moc niż nie Bóg, z którego wszystko się wywodzi....
a my tylko stójmy mocno na swoich nogach, nie pozwólmy aby nasza wiara i nadzieja upadła.... ! Póki co, to się tylko plączemy Panu Bogu pod nogami.

Wiesława
2022-01-19 20:08:14

Jakub,
owszem jesteś 10/1
i masz w miesiącu urodzenia 11...

co mi sugeruje cała twoja data urodzenia, że obecnie masterujesz do 11.... dopiero wówczas będą cię prowadzić 2 promienie... twoja numerologia mówi mi, że ciągle się zmagasz z energiami z zakresu 3-7... a ty musisz jeszcze połączyć podstawowe energie z poziomu 7-9.... ciągle masz braki w podstawowych wartościach.... 10 to takie uzyskiwanie duchowego dyplomu... 10 w numerologii jest b. ważne. To twoja szkoła masterowania po przerobieniu dolnych klas.

Liczba 0, która pojawia się po... lub przed numerem, ma wielką wymowę, wzmacnia lub pomniejsza liczbę, o tyle ile wskazuje nam liczba, której towarzyszy.

Liczba 0 jest reprezentowana przez księżyc i dźwięk OM... i to z zera wyszły wszystkie liczby.... tylko w którą stronę podążyły? Czyli ma swoją magiczną siłę i moc. Pomimo, że 0 jest pustką i nicością a jednak zawiera wszystko, co znajduje się w Uniwersum.

0 - to taka "nulla figura", od którego przesuwamy się w górę lub w dół... i właśnie to jest ważne, jaki robimy krok, w którą stronę człowiek zmierza? I to nad tym powinieneś się zastanowić, jakie ty wartości w swoim życiu tworzysz? Ponieważ w tym punkcie, kiedy przy twojej głównej energii (numerze), występuje 0, zaczyna się tworzyć dwuwymiarowa spirala, która ma już cechy zarówno żeńskie i męskie.... toteż w numerologii to 0 jest bardzo ważne.

Niestety najczęściej pomijane przez ówczesnych numerologów, ponieważ ich wiedza nie jest pełna, a kiedy numerologia nie uwzględnia 0, jest tak naprawdę pozbawiona prawdziwych informacji i wartości, i dlatego nasza wiedza na ten temat, jest taka jaka jest... nie kompletna, pozbawiona detali... i można nas wszystkich włożyć do jednego wora.
Ludzie nauczyli się tylko dostrzegać numery masterskie... i kreują tak swoje wyobrażenia o sobie.... a nie zadają sobie trudu wejść do środka punktu 0, gdzie wszystko się zaczyna i wszystko jest zapisane... i kręcą się w kółeczko... jak koń w kieracie.
A nasza data urodzenia jest niczym wielkie równanie matematyczne... tylko trzeba znaleźć tą drugą stronę, skąd się wzięło....

Bozena
2022-01-19 18:52:38

Zygfryd Ciupkahttps://youtu.be/iWgVWSB1GcA

Wiesława
2022-01-19 18:44:30

Wioleta.
to ty mi to powiedź... to twoja głowa to produkuje...

Wioleta
2022-01-19 18:12:58

Droga Wiesławo,

mam pytanie. Od jakiegoś czasu prześladuje mnie liczba 666 (paragon na kwotę 66,6; ktoś pyta o godzinę, a na elektronicznym zegarku 6:6:06 i wiele innych), czy według Twojej wiedzy,
to oznacza, że przyjęłam pieczęć bestii? Bardzo się obawiam, wiem, że wszędzie piszesz aby właśnie nie bać się, ale szczerze mówiąc jestem przerażona...

Jakub
2022-01-19 14:52:43

Pani Wiesławo, jeśli ktoś się urodził 07.11.1990 r. i z numerologii jest liczbą 10, pracuje już z dwoma promieniami, ale czy także ma coś wspólnego z byciem jedenastką ? jeśli urodził się w listopadzie ?

Marzena
2022-01-19 12:19:15

Czyja to głowa bo nie rozumiem?

Adam z ZG
2022-01-19 09:58:29

ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU! Luc Montagnier - noblista w dziedzinie medycyny.

https://tiny.pl/91v2b

Wiesława
2022-01-19 03:31:10

J. Zięba
https://rumble.com/vsuooa-vts-mbp-dxt-pl.html

Wiesława
2022-01-19 01:15:06

https://nwk24.pl/2022/01/18/dna-proba-zlamania-kodu-przez-...

Bozena
2022-01-19 01:08:43

W tym przypadku jest mowa o MRI glowy,wspolczuje bardzo i rozumiem ,ale jak ta glowa trafila tutaj ?

Wiesława
2022-01-18 23:38:56

Hmmm,
jakże ja "kocham" ludzi,
którzy uwielbiają szpiegować drugich
... a jeszcze bardziej tych
którzy pragnę posiąść dary boskie
aby ich szpiegować jeszcze więcej....

czy ktoś naprawdę sobie myśli
że Bóg Wszechmogący zdradzi mu swoje tajemnice
aby za ich pomocą umilał cudze życie?

Jeśli tak myślicie
to znaczy
-nic nie wiecie o Prawdziwym Bogu
i macie jeszcze wiele do nadrobienia...
i ja też jestem dla tych ludzi sorry
-bo niestety, szybko i mnie
rozchodzą się z nimi moje drogi.

Mpkfa
2022-01-18 21:43:32

Swoja droga myslalem tez o tym, czy nie mozna miec weza jak Mojzesz do ochrony oraz swiatla z czola glowy do palenia.
Przeciez to razem by dobrze dzialalo, ale moze tak wymyslam, bo mialem dzisiaj rezonans magnetyczny glowy polem 1,5T, a wiadomo, magnetyzm i elektrycznosc (nasz uklad nerwowy) daje fale EM, czyli Swiatlo.
Moim marzeniem z wizji (jak wspomniana Zofia z Gdyni) jest zostanie ostatnim czlowiekiem na Ziemi.
Nie moze juz istniec swiat szatana, bo jest bron i pieniadze, a co gorsza lubieznosc.
Chociaz sa tez ludzie na poziomie, jak starszy Pan, ktory karmil ze mna ptactwo wodne i mieszka w domku na dzialkach przy walach, gdzie ma glowe i kruka.
A Jahwe z kolejnej strony nie lubi takiego postepowania, oj nie lubi.
A na samym MRI nie zdjalem obraczki, ale pan diagnosta nie zauwazyl i nie ucielo mi palca, mialem szczescie. Pewnie dlatego Panie na recepcji mowily, ze potrzeba szczescia.
No nie wiem, niech sie dzieje wola Nieba i tyle, ona nie moze byc zla.
Tak jak mowilem, w snie mozna rozne pokoje odwiedzac, ale ja lubie podsluchiwac i uslyszalem, ze ktos chce przeprosic i poprosic Jahwe, zeby bylo ok, tylko nie wiem, ktora kobieta to mowila.
Niech bedzie wola Boga i Nieba.

Mpkfa
2022-01-18 21:03:29

Gadzia jest z jednej strony kundalini, czyli waz, ktorego glowe trzeba zmiazdzyc.
Jednak zgadzam sie, Mojzesz mial weza, ktory zjadal te Herhora, wiec tutaj tez gad jest zaplatany, czyli i Izrael i Egipt.
Odnosnie wiec Jahwe zgadzam sie, Izrael nie jest fair.
Osobiscie ciagle zwracam sie do Boga, ktory mnie znalazl we snie:
Piekna figura z chmur, w pelnym blasku, podobnie jak Maria, ktora tak stala w chmurach i sloncu.
Poniewaz waz jest tez wiazany z szatanem, a w Ameryce Poludniowej tez sie przewijal, pozostaje z niego zrezygnowac (Azja, Afryka i szamani, Australia to samo).
Antarktyda jest zimna i tam nie ma weza, ale zycie jest prawie zerowe, tylko jakies mikro i mili organizmy.
Dlatego osobiscie zwracam sie do Boga chmurowego z modlitwa, zeby zeslal deszcz ognia na Swiata i zniszczyl do jadra Ziemi.
Swiatlo zostanie, a waz nie ucieknie, nawet skamielin nie bedzie, jak po gadach dinozaurach.
Nie obawiajcie sie utraty swiata materialnego, nie o to tutaj chodzi.

Bozena
2022-01-18 20:55:31

Wysluchalam Jordana Maxwella czesciowo,ciekawy i madry czlowiek,jestem jednak wierna R of S,tu dzieki Twojej Wiesiu wieloletniej pracy mozna znalezc doslownie wszystko,ludzie sugeruja sie ze jest to strona typowo religijna,i sa w bledzie,niesamowita i bezplatna wiedza,dzieki jeszcze raz za wielki wklad pracy.

Łukasz Sylwester
2022-01-18 19:38:23

Podobno grobowiec tego wspomnianego gadziego boga jest gdzieś na pomorzu w Polsce

Wiesława
2022-01-18 19:12:26

Mpkfa
może twój bóg Jahwe zniszczy ci twój świat jak nie będzie po jego myśli...
mój Bóg nie jest burzycielem....
jest pełen miłości i pokoju.... i zawsze ujmie się za swoimi dziećmi, którzy wpadli w ręce fałszywych bogów i ulegli ich manipulacji.

Mpkfa
2022-01-18 09:56:03

Dzien dobry,
Czytalem w Internecie, ze Archaniolowie i Aniolowie najwyzszych rzedow (porzadkow) nie lubia manipulacji i krzywdy na Swietych.
Snilo mi sie, ze Bog zniszczy swiat i ludzi, jesli nic sie zmieni lub cos sie stanie nie po mysli.
W szczegolnosci Jahwe (najjasniejszy i najwspanialszy) nie chce zachowan, ktore juz niszczyl w Starym Testamencie.
Tak nam dopomoz Bog,
Amen.

Wiesława
2022-01-18 08:27:24

Czym jest oko w trójkącie?

https://nwk24.pl/2022/01/17/jordan-maxwell-glowny-kamien-w...

Wiesława
2022-01-17 22:22:03

BOSKA ISKRA OGNIA... W ZŁOTEJ BRAMIE

Duchowe przebudzenie lub inna nazwa duchowe wzniesienie, jest niczym innym tylko wzrostem ludzkiej świadomości, co objawia się w naszych energetycznych ciałach, które z kolei połączone są z naszymi fizycznymi ciałami. Cały ten proces wzniesienia duchowego odbywa się przy pomocy Energii Kundalini, która wznosi naszą energię w górę wzdłuż kręgosłupa, od podstawy aż do korony… bez otworzonej Energii Kundalini nie ma procesu wzniesienia, a przebudzenie postępuje stopniowo przez wiele lat… nie ma coś takiego, że pełne przebudzenie nastąpi w jednej chwili. Wyższa świadomość obejmuje zwiększoną świadomość energii nie tylko w tym danym człowieku, także w jego środowisku. Sam ten człowiek przejawia wielowymiarową rzeczywistość, taka osoba wyczuwa obce byty i czuje połączenie z Bogiem, które istnieje między wszystkimi. Naszą już wyższą świadomość z poziomu na jeszcze wyższy poziom przenosi wąż Kundalini… ale człowiek musi przejść przez tą zmianę i dostać się stopniowo na wyższe piętra, zmienić swój sposób myślenia i dostosować się do nowego życia… i nie ma to nic wspólnego za podążaniem za tłumem… nasze myślenie zgodne jest już z cyklem naszej duszy i prawdziwej Boskiej Esencji.

Duchowe wzniesienie to złożona mechanika kwantowa, która rządzi ruchem świadomości w czasie i przestrzeni. Wiadomo, że nasza świadomość to poziom naszej własnej energii, a czym wyższa ta świadomość tym wyższa jej duchowa inteligencja… i nie ma nic wspólnego z zaawansowaną technologią, to jest osobista ewolucja człowieka.

Jest tylko jeszcze jeden problem w naszym duchowym wznoszeniu, dlatego nasze myślenie bywa takie toporne, czas i przestrzeń, które ograniczają człowieka. Toteż dopóki nasza Ziemia nie przeniesie się na przyszłą oś czasu, nasza osobista energia z trudem się zmienia. Człowiek musi wyjść na wyższa płaszczyznę istnienia i częstotliwości, musi tworzyć w SOBIE wielowymiarowy model naszej rzeczywistości, musi wznieść się na swoim Uniwersalnym Drzewie Życia, czyli przesunąć częstotliwości własnej energii… i trzeba jeszcze wiedzieć – każdy człowiek ma własne tempo i trudno go pośpieszyć…. jedni mogą nieco szybciej ale już inni niestety, nie mogą zwiększyć swojego tempa i to jest poza naszą odpowiedzialnością.

My możemy uczestniczyć tylko w naszym osobistym procesie wzniesienia. I nie da się także tego uczynić bez Energii Kundalini, i ona także ma swoje tempo i swoje świetliste kody, które w swoim czasie otworzą się i przejdzie ta energia w górę, niczym dziecko przez kanał rodny…. kiedy będzie już gotowe, a nasze przyśpieszania mogą tylko zniszczyć płód. Jedni chcą pospieszyć ten proces i uruchamiają go pomimo własnej niedojrzałości… inni oczekują aby ich przeniesiono na cudzych ramionach… tak się też nie da… to wszystko musi się odbyć w ciele człowieka, według jego planu narodzin i jego galaktycznego odcisku na ciele. Każdy człowiek ma w sobie własny pakiet, dołączony nie tylko do niego, również do swojej ludzkiej rasy na planecie Ziemi, od tego zależy jego DNA, to jego zasiew, niczym pole pszenicy lub innego ziarna, które dojrzewa w zupełnie innym czasie. Nasze przebudzenie zależy od mentalności ludzkiej rasy i jej negatywnych form… od tego zależy jak się człowiek połączy z osią czasu, tak zadecyduje jego boska iskra, która połączona jest z rdzeniem Siatki Drzewa 12, które manifestuje wszystkie żywioły i 3 warstwy ego.

Siatka Drzewa 12 - to kod źródłowy… i tylko ta siatka zmieni naszą fałszywą matrycę, tą oś czasu na której obecnie istniejemy. Każdy kosmiczny cykl dopasowany jest do jądra galaktycznego. Kiedy nasz login pasuje, otwierają się Gwiezdne Wrota a my musimy przejść z danej osi czasu przez dane wrota w zależności od naszych możliwości. Nasze możliwości spowodowane są naszymi różnicami i wpływami na nich sił słońca, księżyca i innych gwiazd. Każdy obrót Ziemi ma inny wpływa na każdego człowieka w zależności od jego znaku zodiaku, i jak wspomniałam wcześniej jego miejsca narodzenia, nie tylko w danej ludzkiej rasie ale i w punkcie geograficznym Ziemi.

Wniebowstąpienie to przejście przez Złotą Bramę… ale zanim człowiek w nią wejdzie, musi przerobić wiele etapów wzniesienia aby otworzyć swój odpowiedni poziom duchowy. To są nasze pola świadomości, nasze osobiste bramy… kiedy otworzymy je w sobie, dopiero wówczas spotka się człowiek z Wężownikiem w 13 Znaku Zodiaku, i otrzyma złoty klucz do Złotej Bramy… to pozwoli mu podążyć ścieżką wniebowstąpienia, wówczas staje się wskrzeszonym i zjednoczonym z Kosmicznym Duchem Świętym.

Złota Brama – Wiecznego Życia wylewa Uniwersalny Eliksir, który otwiera się pod koniec cyklów i znajduje się na ścieżce obwodu, gdzie 2 wielkie sfery niebieskie przecinają się razem, tworząc 4 ćwiartki. Punkt przecięcia się 2 obwodów znajduje się między konstelacją Byka i Bliźniąt i znany jest jako Srebrna Brama, jest lustrzanym odbiciem przeciwnego bieguna.
To tu spotyka się człowiek i Bóg.

Kiedy te srebrno-złote częstotliwości są pod wpływem słońca i ciała planetarnego, następuje zjednoczenie. Tworzy się nowa substancja, która ma właściwości zarówno wody i eteru… plazmowo srebrno-złota częstotliwość światła płynnego, co sprawia, że powstaje nowy duchowy element – Ognista Woda.

Tęczowa Kryształowa Woda wypływa z tronu Boga i jednoczy się w drzwiach Złotej Bramy w tajemniczy eliksir… srebro i złoto – Kielich Boga otwiera portal Złotej Bramy tuż pod prawą stopą Wężownika.

Zanim w tą Bramę wejdziemy, musimy w sobie jeszcze nie jedno otworzyć, zjednoczyć, nasza iskra ognia musi nie jedno rozpalić… w tym potrójną koronę, wniesioną na koronie cierniowej. I także trzeba ten proces odpowiednio zrozumieć, nic tu nie wzięło się z przypadku, nic nie zaistniało ot tak sobie…. tylko my musimy ten element dobrze zrozumieć i odpowiednio wcielić go w swoje życie….
ale to już inny temat… potrójna korona to wyższe połączenie ważnych ośrodków w mózgu człowieka, już o tym pisałam, można znaleźć na stronie RosofS w dziale Kundalini i w moich książkach. To już uruchomienie całej naszej duchowej turbiny… a nie tylko otwieranie szyszynki, która sama w sobie nie doprowadzi nas do Złotej Bramy.

Daniel
2022-01-17 19:45:11

Channelingi, przechodzenie Ziemi do Czwartej Gęstości, prognozy. Link:

https://innemedium.pl/wiadomosc/czym-sa-zniwa-opisywane-w-...

Wiesława
2022-01-17 18:36:49

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=Jego6tBtkuA&ab_channel=P.D...

Bozena
2022-01-17 18:26:09

Ostatnio glosno o Djokovic ,wrocil do Belgradu...niech kazdy mowi co chce,dla mnie to odwazny czlowiek,nie poddal sie globalistom..oby takich wiecej.

Adam z ZG
2022-01-17 11:56:51

Dlaczego ISKRA wyjdzie akurat z POLSKI?

https://www.youtube.com/watch?v=ZA8D_P0KIB4

Wiesława
2022-01-17 01:26:00

Zyggi Texas
https://www.youtube.com/watch?v=idCnCkxF0ec

md
2022-01-17 00:00:56

https://www.youtube.com/watch?v=LyDaNh5FgpI Oszuści odwracają oczy tubylców od zmiany i prawdy

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne