REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Dobry Samarytanin
2019-09-30 21:03:20

Bubi: Masz trochę zmienne IP więc obstawiam, że przy banowaniu kogoś innego dostałeś rykoszetem (chociaż raczej niezbyt często się to zdarza), ale teraz powinno być ok. Jakby się to powtórzyło to zgłaszaj na email errorowy z podaniem swojego IP, z którym jest problem... ale nie przewiduję, aby to się powtórzyło, bo na zapleczu wygląda to obecnie dość dobrze - sorry za problem.

Bubi
2019-09-30 20:41:48

Masz racje Wojtek... Co z tego, że promieniowanie nie przebije naszej skóry, skoro prócz naszego ciała fizycznego mamy jeszcze aurę, która wybiega daleko poza tą fizyczną skorupę... Naukowcy nigdy nie będą w stanie zbadać rzetelnie wpływu takiego promieniowania na nas, dlatego że nie wierzą w ciało energetyczne i ich badania nigdy nie będą pokazywały całej prawdy...
Dopiero badania uwzględniające ciało energetyczne będą w stanie szczerze pokazać nam jaki wpływ ma na nas to promieniowanie, ponieważ to właśnie nasza energia jest najbardziej wrażliwa na wszystko co dzieje się wokół nas... nawet wtedy, gdy my nie jesteśmy tego świadomi...

Ps... piszę tą wiadomość drugi raz.. za pierwszym razem wyszło mi o niebo lepiej, no ale nie wiedzieć czemu na komputerze mam bana :>

Adrian
2019-09-30 19:25:56

Tak jest Miłość to nie tylko puste słowa "kocham Cię"
Miłość jest tam gdzie większość zawraca, nie chce czuć, patrzeć i nie chce słuchać nawet bo zbyt skamieniali są na sercach i mogło by to się źle skończyć mimo to z biegiem czasu nawet skały się wykruszają pod naporem żywiołów. Kochać- poczuć ból, tylko po to by go inny ktoś nie czuł. Wybaczać nawet największe noże wbite prosto w nasze słabości przez tych, którym poświęciliśmy większość naszej energi odsłaniając się w całkowitym zaufaniu. Pomóc nieść krzyż. Przemilczeć krzywdę i wybaczyć. Dawać i uciekać albo dawać z ukrycia. Miłość boli, ale jak tak zagłębić się w tym cierpieniu to nie ma nic bardziej słusznego, można być pewnym opierając się na sumieniu i moralności, na rozsądku i nie potrzeba więcej dowodów, faktów, potwierdzeń... Później po owocach sobie poznamy nasze sito a najpiękniejszy owoc może być najbardziej gorzki że wszystkich co nie

Wiesława
2019-09-30 19:16:44

Film "Cudotwórczyni" powinien obejrzeć każdy, szczególnie na duchowej ścieżce...
to nie tylko historia głuchoniemej dziewczynki i jej "tyrana" nauczycielki...
to historia naszych rodziców, którzy wychowują swoje dzieci, nauczycieli
i tych, którzy prowadzą innych po zachwaszczonych polach świadomości....
a co wam przypomina ta walka na tym kg, z tymi podobno oświeconymi...
mają podobno otwartych nawet kilka trzecich oczu ... i co z tego?
Przypominają telewizor z czasów komuny....
jak pięścią w niego nie przygrzałeś to wiadomości nie obejrzałeś...
wiecznie się tam coś zawieszało...
i tej nowej generacji też wcale nie są lepsze, czym jeszcze nie gorsze, tylko nam oczy kolorami i pięknymi obrazkami zaślepiają ( i tak wygladaję obecne czasy.... )
jak się coś rozprogramuje to tu jeden cios nie wystarczy ale walczysz parę godzin...
i tak wyglądają ludzi... jak te telewizory... w dodatku zachowują się jak dzikie zwierzątka... plują, gryzą....
a ich nauczyciele, tych topornych, nie edukowalnych... jak pięścią nie przyłoży to nic do głowy nie włoży... i nie czyni tego, że jest taki podły... tylko dla dobra tego drugiego, bo to jemu przyjdzie się mierzyć ze swoją nieudolnością życiową.
Ale jak zatroszczy się o ciebie odpowiednio... to nawet ślepy i głuchy pójdzie samodzielnie przez życie.
I kto tu wygrywa... a kto jest podły, zły, brakuje mu miłości.... ?
Czy lepsza ta mamusia co wynagradzała cukierkami za złe zachowanie...
czy ta podła nauczycielka co mało tego, że nie dała cukierka to jeszcze dała w policzek czy wylała na opamiętanie kubełek zimnej wody na głowę.... kto osiągnął większy sukces... i komu to najbardziej wyszło na zdrowie?

Stokrotka
2019-09-30 18:50:24

Tak pani Wiesławo rozumiem. Pokazała to również nauczycielka gluchoniemej Helen. Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-09-30 18:46:35

TWOJE ŚWIATŁO W TWOICH RĘKACH

Człowiek, który własne szczęście uzależnia od innych ludzi
staje się bezbronny i traci poczucie bezpieczeństwa...
toteż nigdy nie oddaj nikomu swoich mocy
i nie pozwalaj się zniewolić.
Bez względu na to jaką przed sobą widzisz ciemność
pozostaw otwarte drzwi...
bo to z ciemności przychodzi największa światłość.

Tylko na początku ta ciemność bywa przerażająca
ale później twoje oczy oswajają się
i widzisz, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Jak się nie zmierzysz ze swoja ciemnością,
będziesz przed nią nieustannie zamykać drzwi
... nigdy nie ujrzysz swojej gwiazdy.

Wiesława
2019-09-30 17:46:53

Kiedy patrzę na takie wpisy, to mi dusza rośnie, bo jednak ludzie budzą się i zaczynają mieć w głowach porządne sito a nie to dziurawe przypominające bardziej szwajcarski ser.
Ale niestety, tak jak jedna grupa ludzi wzrasta na plus, to druga leci w drugą stronę, dużo ludzi zaczyna mieć problemy mentalne z różnych powodów. Szczególnie nasza młodzież jest dużo słabsza mentalnie, później wchodzi w dorosłe życie. Wielki procent ludzi poniewiera się po ulicach i ta liczba rośnie w zastraszającym tempie, to przeważnie ludzie chorzy, ich umysły pracują inaczej, cierpią nie tylko z głodu i zimna, przede wszystkim wymagają porządnego leczenia.... i powinniśmy o tą grupę zatroszczyć się a nie uciekać przed nimi jak przed trędowatymi. To nasi współcześni trędowaci, nasi ojcowie, mamy, bracia, siostry, rodzeństwo, koleżeństwo.... dzisiaj ciężko o rodzinę, która nie ma osoby uzależnionej, uwikłanej w mentalne problemy... a jak jeszcze nie ma, to już jutro może mieć.... to jest inny rodzaj raka, który trawi obecną cywilizację... nie wiadomo, który gorszy!? A jeszcze ludzie przetrąceni różnymi promieniami, truciznami zombieją... a większość ludzi tego procesu nie łapie. Często już się zdarza, że człowiek bardziej przypomina maszynę ustawioną na swój program, jakby w jego środku ktoś zegar nastawił, tam już nie pracuje tylko ludzka świadomość, jest już z czymś pożeniona i ludzie nadają jak katarynki, sekretarki w telefonach, brakuje im ludzkich uczuć, umiera w nich miłosierdzie a żeby było jeszcze tragiczniej, wszyscy zaczynają prawić jak to bardzo kochają cały świat ... a tak prawdę mówiąc w ogóle nie maja pojęcia, co to słowo znaczy.
Czym więcej ktoś zapewnia, jak bardzo kocha, tym bardziej przypomina papugę, która wyuczyła się kilku słów i szaleje na oczach tłumów, kto się w jej pobliżu pojawi to mu skrzeczy nieodmiennie to samo... ale co to znaczy nie ma pojęcia.
Bo miłość to coś więcej niż gadanie czułych słówek i głaskanie innych po główce

Enigma
2019-09-30 17:35:28

Masz rację Stokrotko.

Pozdrawiam

Wojtek2
2019-09-30 17:04:13

Bo mi jakoś ciężko sobie wyobrazić to, że jak zmienimy długość fali (takiego pola elektromagnetycznego), to nabierze ona zdolności zanikania. W sensie takim że zwiększając ilość przesyłu zageszczamy przestrzeń tym polem bo przecież cześć tego nie znika gdzieś a potem pojawia się w naszych odbiornikach. Im więcej wysłanych danych tym w przestrzeni tego więcej. Stąd też ta prędkość przesyłu, można to porównać do małego strumyka i wielkiej rzeki. Ja to jakoś tak widzę.

Zahir
2019-09-30 16:35:03

Polecam film na YouTube, pt. 5G Apokalipsa -wyginięcie lektor polski, pozdrawiam Namste

Stokrotka
2019-09-30 15:40:43

Enigma wydaje mi się, że z tym , że jest więcej lasów to dobrze . Problem w tym, że młodzież wyjeżdża albo do miasta , albo za granice, bo nie dają radę wyżyć z gospodarstwa. Myślę, że to jest jakiś większy plan, aby przejąć naszą ziemię, bo u nas jest dużo bogactw naturalnych. U nas też jest problem z dzikami i sarnami. Trzeba grodzić pola przy lasach. Wydaje mi się, że jet zachwiana ''naturalna równowaga'' tak jak np. w pogodzie. Chodziło mi o to, aby zwrócić uwagę , że nie ma zdrowej żywności.

Wojtek2
2019-09-30 15:08:42

Stokrotka nie ma czego podziwiać i wolę się mylić w tej sprawie naprawdę. Też porównanie prądu do mikrofal czy elektromagnetycznych pól może wydawać się niepoważne ale taki przyszedł mi pomysł żeby to zobrazować w ten sposób. Ale mniej więcej tak to działa ta 5G - bardzo słaby zasięg za to zagęszczanie tych pól duże (zdolność przesyłu bardzo dużej ilości danych)

Grażyna
2019-09-30 14:16:59

Wojtek2:
To co piszesz ma sens.Bardzo prawdopodobne, że właśnie tak jest.
Pamiętasz, co pisała nam Wiesia o strachu?, że musimy nad nim zapanować, odrzucić. Jeśli będziemy się nim karmić, to nie wyjdzie nam na dobre. Czy to jest takie ważne, kiedy umrzemy i w jaki sposób? Nasza Dusza jest wieczna i to ona jest w tym momencie najważniejsza. My cały czas patrzymy na siebie z perspektywy człowieka, żyjącego w materii i ci co nami manipulują o tym wiedzą. Wiedzą też o naszych duszach i są wściekli, bo ludzka dusza jest nieśmiertelna. To jest nasza broń, której bardzo nie lubią. Dbając o nasz rozwój duchowy, stajemy się silniejsi i ten strach pozostaje za nami. Czym nam mogą zaszkodzić?, tak naprawdę niczym.
Skoro są przepowiednie odnoszące się do pewnych wydarzeń, to widocznie jest przyzwolenie na rozegranie takiego scenariusza. My tylko bierzemy udział w nim i naszym zadaniem jest wzrastanie, czyli podnoszenie świadomości. Ja to tak, jakoś rozumiem.

Pozdrawiam serdecznie

Enigma
2019-09-30 14:09:58

Stokrotko, z tego co zauważyłam to raczej ziemia jest mniej eksploatowana niż kiedyś, tam gdzie mieszkałam kiedyś setki hektarów były uprawiane a dzisiaj jadąc droga mijam ugory i lasy,wszędzie lasy, może problem w tym, że dzisiaj eksploatuje się ciągle ten sam kawałek ziemi wyjaławiając go doszczętnie czego skutkiem jest porost słabych roślin, kompletnie nieodpornych przed szkodnikami, grzybami itd.nie mówiąc już że dzisiaj jest tych szkodników dużo, kiedyś stonka była lub jej nie było a dzisiaj jak się nie opryska to zje w ciągu tygodnia hektar ziemniaków. Jest totalny brak przemyślenia i w rolnictwie i leśnictwie, lasów jest coraz więcej a dziki i tak wychodzą na te ostatnie pola i pałaszują plony, tam gdzie kiedyś rodzice zasiewali marchew kapuste i inne warzywa dzisiaj nie da się nic posiać bo w ciągu nocy zostałoby to zjedzone przez dziki a obok jest o dziesiątki hektarów więcej lasów niż te 30 lat temu...

Stokrotka
2019-09-30 13:58:27

Brawo Wojtku, podziwiam Twoją wiedzę.
Od siebie dodam jeszcze coś ze swojego podwórka.
Wciska się ludziom głupoty na temat zdrowej żywności np. jak zrobić zdrowy chleb. I zgadzam się, że ten chleb będzie zdrowszy na zakwasie bez spulchniaczy i konserwantów, ale czy mąka jest zdrowsza? Większość nie wie ile teraz leje się oprysków na zboże: od chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, od grzyba i antywylegacza, a o nawozach nie wspomnę. A po co to się robi? żeby był większy plon, bo ziemia jest tak eksploatowana, że ubożeje. Kiedyś trochę ziemi zostawiano ugorem, aby odpoczęła, a teraz chciwość jest tak wielka i ludzie nie zdają sobie sprawy co robią.

Wojtek2
2019-09-30 13:33:26

odradzać oczywiście sorki

Wojtek2
2019-09-30 13:20:44

I skóra to nie folia z aluminium od której sygnał się odbije. A impulsy elektryczne w człowieku pracują na jakich parametrach?... , wystarczy niewiele żeby to zakłócić. Ta cała 5G to żadna nowa technologia. Równie dobrze można w gniazdku domowym zrobić 10000volt a nie 230v wystarczy zmienić natężenie. Dlaczego pastuch elektryczny jest na 12volt a dotknięcie drutu jest wcale nie mniej przyjemne niż prądu z gniazdka 230volt. Bo ten pastuch ma duże natężenie. Druga sprawa co z oczami? Każdy pewnie próbował dotknąć dwóch biegunów jednocześnie (ujemny i dodatni) w zwykłej bateri np 9volt, takiej od zabawki. I co i nic się nie dzieje ale gdy zrobisz to językiem poczujesz nieprzyjemne mrowienie. Jestem pewny że to samo będzie z odkrytym okiem i nie zamierzam tego nawet sprawdzać. I wy tego też nie róbcie. Jak się to ma do 5G? Nie wiem i nie bardzo mam ochotę to sprawdzać. Ktoś powie co ty bzdury gadasz są już testy i jakoś ludziom gałki oczne nie wypadły. Zgoda ale kto wie jak to zapracuje po kilku latach. Może nowy rak skóry tym razem a może tylko niepłodność? Kurcze to ma sens nawet bo po co uśmiercać populację lepiej sprawić żeby przestała się doradzać. Taka myśl mi przyszła.

Wojtek2
2019-09-30 09:25:08

Luna kiedy tu pojawiłem się, czytając twoje wpisy, czułem wewnątrz że coś się gryzło i dlatego tak oponowałem twoje wpisy. Teraz wiem dlaczego i wcale się nie pomyliłem co do twojej osoby , a nawet cię za to przepraszałem.
DS ten twój upór przygniótł ciebie tak bardzo że aż się zastanawiam czy to możliwe. A tą swoją pokorę przekieruj nie na swoją osobę. Bo tak się na sobie skupiłeś że zachowujesz się dziwnie aż nie chce mi się wierzyć. Tłumaczenie twoje przypominają 12 latka mojego syna jak coś nawywija ale i on jakoś to przetrawi i zrozumie potem co zrobił. A ty jakbyś oślepł.

Stokrotka
2019-09-30 08:09:19

Dobry Samarytaninie trwonisz swoją energię , swoje dary na głupoty. Czy to coś zmieni , że udowodnisz fejki w filmie? Czy przestaną nas pryskać jak stonki, czy pomału zabijać falami? Chcą zmienić nasze DNA. Czy Wy naprawdę nie widzicie co wokół nas się dzieje? Zatruta żywność i niech nikt się nie łudzi, że kupi zdrowe warzywa od rolnika. Wiem co mówię , bo teraz jeśli nie dasz chemii stonka zeżre ci ziemniaki, gąsienica kapustę a mszyca sałatę i szpinak, pomidory i truskawki zachorują na choroby grzybiczne (gdy padają deszcze). A czym nawozi się takie warzywa? Kto ma tyle naturalnego nawozu? Idzie sama chemia. Możesz być pewien warzyw gdy sam je sobie wyhodujesz. To samo z owocowymi drzewkami, chorują. Wiec co jest w powietrzu? Jeszcze 30 lat temu niebo było niebiesiutkie, a teraz brudno -szare. Zmienia się klimat . Lata stają się bardziej suche, a zimy łagodniejsze i wiele robali w naturalny sposób nie wyginie i dalej musisz to pryskać i koło się zamyka. A jeśli chodzi o ta technologię 5G to podoba mi się to co mówi Wojtek. Przecież to są logiczne wnioski. Co będzie za 50 lat, gdy już teraz dzieci nie mogą się uczyć, maja kłopoty z pamięcią. Gdy śpię przy smartfonie to rano mam ból głowy i sama jestem na siebie zła za swoją głupotę, bo przecież naraziłam swój mózg na działanie mikrofalówki..Cała ta technologia powinna zniknąć pod piaskami pustyni. Czy w przeszłości tak nie było, że zginęły całe cywilizacje. W duchowym społeczeństwie komunikacja powinna być na innym poziomie, a my staczamy się coraz niżej i tracimy swoją energie na udowadnianie głupot. I dziwię się co niektórym , że wtrącają swoje 5 groszy tam gdzie nie trzeba i nie wiem czy zostało dotknięte w nich to co ich boli czy uważają że pozjadali wszystkie rozumy.

Adrian
2019-09-30 06:44:42

Co do depopulacji chciałbym dodać a konkretniej diagnozowania chorób, że u nas w Polsce szukają naiwnych, którzy łykną diagnozę i jest nacisk na "Lekarzy" i kagańce mają pozakladane nie wiele mogą mówić prawdy... Tak samo weterynarze "leczą" zwierzęta...


"leczenie" domięśniowo, dożylnie, czy lekami tak się świat zapedził, dziesięć tysięcy chorób poznał i opisał ze szczegółami ludzki organizm a nie wie, że jak się wycinek z guza, wnętrza człowieka pobierze to tam już gwóźdź na amen przybity, już prawie trumna gotowa... Kolejkami po lekarstwa to porządek dzienny, lekomania, narkomania to i to potężny biznes nie ma tam miejsca na prawdę.

Ja swojego jestem pewien choć wiele nie wiem i to się po prostu czuje duchem i nie ważne, żeś się potknął, może dobrze.. Żeś się obił bo w tym miejscu jest to czego szukasz.

https://youtu.be/6hwkrl698V0

Wiesława
2019-09-30 01:31:47

https://www.youtube.com/watch?v=sNz2nFqvThA

Zahir
2019-09-30 00:31:03

Dziękuję, że jesteście i serdecznie pozdrawiam. .

Bartos13
2019-09-29 23:19:00

Wiesia, DS, błagam was, czy rozłam tego bastionu światła - jednego z niewielu - przez jeden temat jest naprawdę wart? Jeżeli takie miejsca jak to będą się chwiać, to marnie widzę naszą cywilizację i szanse na ratowanie tej planety

Dobry Samarytanin
2019-09-29 22:28:19

... bo chciałem ukazać manipulacje jakich niektórzy się dopuszczają... i w sumie tyle... bycie świadomym tego to cenna rzecz... nie wydaje mi się, aby tak to miało się skończyć, aby spuścić w kiblu 12 lat naszej ciężkiej pracy... powinniśmy myśleć bardziej o tych, którzy czytają dalej tą stronę, codziennie mamy kilkanaście tysięcy wizyt, jakiś procent z tych ludzi jest wznoszonych przez informacje tu zawarte... to dobry zasiew, szkoda z niego rezygnować... jeżeli chcemy lepszego świata to nie należy palić w ogniu wartościowych rzeczy... i wciąż jeszcze wg. mnie jest możliwość pogodzenia się... ja nie mam nic przeciwko... wystarczy, że podasz mi rękę na zgodę, którą ja do Ciebie wyciągam i tyle, nie ma sensu się upierać... możesz ogólnie mnie przekreślić jako człowieka, możesz ze mną nie rozmawiać, ale nie palmy w ogniu tego co wartościowe.

Enigma
2019-09-29 22:13:16

Rozłam na całego, niestety czasami gdy coś się rozbije nie da się już tego posklejać..Nie jestem tu po niczyjej stronie, smutne są czasami syt. gdy coś się kończy, ale może zacznie się coś nowego, mam jednak nadzieję że dojdziecie do porozumienia a jeśli nie to znaczy że tak miało być...

Dobranoc

Wiesława
2019-09-29 22:09:07

Sorry, to ty mnie przyprowadziłeś w to miejsce...

Dobry Samarytanin
2019-09-29 21:57:04

Grażyna: Wszystko wspaniale, trudno się z czymś nie zgodzić z tym co napisałaś, ale dyskusja nie tego się tyczy. Tyczy się strikte tego czy powinno się ujawnić nieprawdę w jakimś filmiku, jeżeli ogólnie popiera on idee, w którą ktoś wierzy.

Wiesława: Cały czas jestem otwarty na dalsze prowadzenie tej strony, ten spór jest niepotrzebny i proponuję go zakończyć na rzecz pogodzenia się, nie możemy pozwolić, aby jakieś drobne różnice nas tak dzieliły! Nie odpowiadam również za wpisy innych osób na kg.

Enigma
2019-09-29 21:56:08

DS podziwiam Cię za anielską cierpliwość

Wiesława
2019-09-29 21:53:15

No widzisz DS, masz już nową pomocnice do prowadzenia strony... a mówiłam, że nie jestem ci już potrzebna.... obudziła się twoja nowa katedra, dosiadaj ją i goń w tłumy.....

jak widzisz temat skończony, szalki przeważyły na twoją korzyść.
podziękuj katedrze, tylko proszę zdejmij to moje zdjęcie z kg
aby mnie nikt z nią nie mylił ....
w marę czasu zgłoszę się po resztę, tego co tu jest moje.
I życzę ci powodzenia na nowej drodze życia.

Grażyna
2019-09-29 21:48:00

Ja chcę zadać nam pewne pytania, na które niech odpowiedzą sobie Ci, którzy potrzebują odpowiedzi
Czy 5G, pomoże nam wzrosnąć duchowo?
Czy sprawi, że pojmiemy pojęcie Boga?
Czy uczyni nas świadomymi naszego współistnienia we Wszechświecie?
Czy pomoże nam zintegrować się z własną Duszą?
Mogłabym pytać tak bez końca.
Czym jest dla nas ta nowoczesna technologia? Jest naszą niewolą, odwracaniem się od naszego prawdziwego powołania. Nasza Dusza nie potrzebuje technologii. Jesteśmy tu po to, żeby to zrozumieć. Dusze wyżej rozwinięte nam w tym pomagają. Nowoczesne technologie w trzeciej gęstości materii niosą nam śmierć. Bo to dla nas niebezpieczne zabawki. Czy to napewno istoty ludzkie wymyślają dla nas te zabawki? Ja w to watpię. A po co to wszystko, a żeby nam uniemożliwić wzrastanie.
Nie mówię nic nowego. Wiesia o tym pisała i co, już niepamiętamy? Jaka krótka ta nasza pamięć.

Ja osobiście murem stoję przy Wiesi, bo jej nauki są prawdą a ja trafiłam tu po to, żeby tę prawdę rozpoznać.
Nie mam żadnych wątpliwości co do swojego wyboru i myślę, że wielu z Was myśli tak jak ja.

Pozdrawiam serdecznie

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne