REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Dominika
2021-02-18 22:01:26

Ja zawsze tu zaglądam i duzo sie dowiaduje. W różnych miejscach szukałam ale to tutaj zawsze wracam. Jest jeszcze jedna kobieta w Stanach, której nauki lubie. Ona skupia się na duchowości kobiecej, która jest mi bardzo bliska i oba te źródła bardzo mnie wspieraja. Więc pisz Wiesławo bo jest to swiatu bardzo potrzebne. Nawet jeśli tylko garstka rozumie to już swiat jest inniy, a Ci co nie gotowi mam nadzieję, że troche beda. Pozdrawiam.

Wiesława
2021-02-18 21:39:43

https://www.facebook.com/ireneusz.nawrot/videos/3711518808...

Bozena2
2021-02-18 21:06:55

Dzisiaj ladowanie na Marsie,ciekawe co zobaczymy..

Wiesława
2021-02-18 19:33:27

Majowie nic nie pomylili... nam brakuje wiedzy... pisałam o tym w książce -"Czasy ostateczne", sięgnęłam aż do roku 2010.... a we wszechświecie, tak jak i w nas samych nic nie dzieje się na cito... to nam się tylko wiecznie spieszy... proces transformacji to długi proces, tylko ci co nie mają o tym pojęcia gadają bajeczki... inni słuchają i też tak chcą, szybciutko, bez bólu i wysiłku....
a to wszystko wygląda zupełnie inaczej.
Nie ma drugiej strony na polskim necie, która daje tyle info, ile ja dałam na ten temat... i to nie są historyjki wyssane z palca. Kto się otarł o te rzeczy, umie szybko rozpoznać... kto nie.... można napisać jeszcze tomy... i tak nic z tego nie zrozumie.

Iwona
2021-02-18 19:15:34

Zmiany są duchowe jednak my żyjemy w materii również i zmiany duchowe powinny mieć odzwierciedlenie w polepszeniu życia na planie materialnym.
Oczywiście może być duch wolny, ale co to za wolność w domowym areszcie?
Buziaki

Myślę że zagar q to taka czarna dziura. I przez 4 lata wysyłając info do ludzi, tworzyli wizję w ludzkich głowach. Nie zapominajmy ze to my mamy możliwość kreacji a nie złe mocy. My mamy połączenie ze źródłem.
Oni używali naszej mocy kreacji pokazując nam ich wizje w mediach gazetach i filmach. Tyle że ich wizje były katastroficzne, niskowibracyjne. Info od q, medytacje, strony jak ta... To wizje z serca, dobra, prawdy, ujawnienia, ukarania, osądzenia winnych. Ale również wizja dobrego świata, takiego jaki powiniem być.
Kreować lepiej jest z poziomu serca, w dobrej sprawie, nie dla dobra jednostki tylko całego świata.
Ja dalej uważam że to jest ten czas i to miejsce na tej linii czasowej gdzie świat się zmieni. Może jakiś z majów pomylił 2012 z 2021 a może poprostu nasz kalendarz był zmanipulowany.

Czasem trzeba przejść przez ciemność żeby zobaczyć światło. I mam ogromną nadzieję że już nadchodzi świt.

I nie muszą wszyscy się obudzić. Jedni w tej rozgrywce są dorosłymi a inni dziećmi. Tyle ze niektórzy dorosli mogą miec lat 20 a niektore dzueci 86. Moze to byc doświadczenie duszy. Każdy jest potrzebny... I ten śpiący i budzący
Pozdrawiam

Wiesława
2021-02-18 18:42:32

https://www.youtube.com/watch?v=X5RbZPg6apQ&ab_channel=Ewe...

Joanna
2021-02-18 18:14:54

https://youtu.be/u2AfWCPoPNA
Hanną Kazahari

Grażyna
2021-02-18 17:15:19

Zmiany na jakie czekamy...w moim postrzeganiu...już się zaczęły. Nie są to zmiany planu materii tylko planu ducha. Wszyscy czekają na cud i dobrobyt materialny ale to nie oto chodzi.
Ziemia jest planetą gdzie w materii kształtuje się wzrost duchowy. To ten poziom jest najistotniejszy.
Ci co wzrastają duchowo mają świadomość tego, że rzeczy materialne są dla nich niczym. Nie potrzebują ich. Odejdą do swoich poziomów jako istoty wolne.
Wszystko co dzieje się tu i teraz jest tymi zmianami, czy tego chcemy czy nie.
I jest to plan, który obejmuje swoim zasięgiem całe Uniwersum, którego cząstką jest Ziemia i my.
Zmiany są na poziomie Ducha.
Ci co ogarniają ten plan nie obawiają się niczego...bo wzystko jest początkiem końca.

Pozdrawiam serdecznie

Radek
2021-02-18 16:13:36

Obecnie powstaje i coraz prężniej się rozwijają metody organizacji rozproszonej. To powoduje, że ośrodki władzy i monopole kumulujące kapitał czują się osaczone. Zatem potrzebują zatrzymania świata, by zyskać na czasie. Jest to ostatni moment na utworzenie sieci nadzorującej resztę ludzi. To jest fortel, a wciska nam się różne rzeczy takie jak pandemia, ocieplenie klimatu, zagrożenie sztuczną inteligencją. Im strach ma większe oczy tym lepiej. Oczywiście, różne zagrożenia istnieją, ale nie o to chodzi. Chciwa, niepohamowana gospodarka bez umiaru eksploatująca i niszcząca środowisko i ludzką godność, a także łączność z duchowym światem dostrzega swój kres. Oto wielkie korporacje i rządy nie są już potrzebne, bo jest możliwy zrównoważony rozwój bez nich. Jest alternatywa na sprawne działanie bez odgórnego zarządzania i ten historyczny porządek zaczyna się rozpadać. Fortel jaki tu ma miejsce polega na przemalowywaniu się na "dobroczyńców" głównych winowajców zniszczeń. To dlatego następuje próba przejęcia wszystkiego i objęcie patronatu, roli "opiekuna", który miałby zajmować się ludzkością zwolnioną z odpowiedzialności dbania o swój los. Ludzie mogą żyć bez odgórnego nadzorcy, działać sprawnie i rozwijać się, a także rozpoznawać swoje potrzeby bez gromadzenia absurdalnych zapasów. Droga wolności i droga zniewolenia pod przykrywką "pozornej wolności" mają wiele podobieństw, ale też fundamentalne różnice. Fakt tych podobieństw jest wykorzystywany jako główna zmyłka fortelu. To powoduje zamieszanie w ludziach i wzajemne na siebie niepotrzebne nastawanie tych dających się uwieść przeciw bardziej spostrzegawczym, którzy dostrzegają co jest grane.

Dbajmy o nasze emocje i myśli.

Andrzej Kruppa
2021-02-18 08:28:22

Pozdrawiam serdecznie

Zmiany "czekamy" słusznie ale one następują w dwóch aspektach , mianowicie na poziomie globalnym (uniwersum ) i w każdym elemencie uniwersum ( w nas ) , do tego dochodzą dwa aspekty kolejne tzw. czas ( tutaj spowodowany przestrzenią) i opanowaniem każdego elementu istnienia .
Przez eony i manipulacje opanowane są wszystkie aspekty życia , wymieniam tylko trzy główne , mianowicie religie , rządy , system finansowy . Do tego dochodzą inne około nich satelity takie jak media , wojsko , policja , nauka , medycyna .
ta "piękna "piramida trzyma się solidnie po drugie nie można używać siły musi to być z poziomu wybaczenia ( co nie jest łatwe )i miłości ( W o tym pięknie pisze za co dziękujemy) dlaczego ano dlatego że nie można budować nowego na fundamentach przemocy(żadnej myślą słowem i uczynkiem ) , po za tym od kilkuset lat całe rody miały władze nad tym miejsce jak to oddać no jak , jak zakończyć u istot ślepą religijność , i pogoń z materią.Dajemy się wciągać ich gierki po czym oczekujemy zmiany hmmmmmmmmm!!!!!
Te same rody panujące nad trzema głównymi aspektami tego miejsca wywoływały wojny ( daliśmy się wciągnąć teraz nie damy mam nadzieję ) ogłaszały "pokój " i odczytywały cudowny plan odbudowy, i dawały kredyty , czego efekty dzisiaj już świadomie widzimy
Świadomego Istnienia

Pjoter
2021-02-18 02:20:39

Prawo morskie... Jak to robią

https://youtu.be/SiWJwbhgeWI

Według filmu zostało przełamane na poziomie kwantowym...


Kwestia że większość nie wiedząc nadal wierzy w stare prawo... Które już jest nie aktualne... Maseczki policja.... Po prostu tonący brzytwy się chwyta... Próbują ostatkiem sił zrealizować bezprawnie swoje plany.

Ciekaw jestem konsekwencji wszechświata wobec złamania wolnej woli przy obecnym postępowaniu... Z drugiej strony może lepiej nie być dociekliwym ich losu...

Pozdrawiam

Pisze lekko z serca więc wiem że tylko kwestia czasu jak to wszystko walnie... Ale nie będzie to ani apokalipsa typu zombie... Ani jakiś kataklizm... Ani atak UFO...

Odbędzie się to zupełnie innaczej... Jeszcze nie wiem jak czas pokaże

Zresztą ostatnio nagonka w tv właśnie w tych 3 kierunkach: koniec świata typu powódź, koniec świata typu zombie (wirusa zapodali jednak efekt nie jest taki jaki oczekiwali), no i atak UFO...

Na chłopski rozum coraz więcej osób chce żyć a nie umierać, coraz więcej ludzi chciało by się spotkać z podobnymi lub mniej jak my z kosmosu zamiast czuć strach, raczej ciekawość

Może takie były założenia?

Żeby otworzyć umysły? Niby ponoć sami zdecydowaliśmy się na tą "próbę".. Ona się kończy... Teraz od nas zależy jak długo będziemy "się jeszcze męczyć". Ale już wiadomo że przeskoczyliśmy najgorsze nie zacytuje ale " przeszliśmy już ciemny fragment ludzkości" według anastazji... Tzn według mnie jeszcze trwa ale ten najciemniejszy punkt się nie odbył był znacznie jaśniejszy... A teraz będzie tylko jaśniej

Pjoter
2021-02-18 01:55:55

Link nie codzienny. Ale to raczej nie zależny serwer z którego korzystam.

No i tu link do zdjęcia pewnej okładki z cytowanej w poprzednim poście książki "Anastazja"

https://archive.org/details/img-20210216-080306

Pjoter
2021-02-18 01:45:37

Witam

Tak piszę szukałem informacji o znaczeniu symboli flag. Pionowo poziomo itd... No i o dziwo google odesłało mnie do artykułu:

https://vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_symbole_i_ich_...

No i ciekawostka apropo maski z artykułu warto się zapoznać


A tak z innej beczki czytam książkę "Anastazja" czytam obecnie 3 tom.. Nie chcę nikogo przekonywać ale mnie osobiście uraczyła ta perspektywa życia na łonie natury... Perspektywa że każde stworzenie jest stworzone by służyć człowiekowi...

Mam obecnie dwie sunie (psy) i zaczynam rozumieć ich zachowanie z perspektywy tej książki. Jedną mamy od niedawna. Drugą troszkę dłużej... Według pierwszego weterynarza ta nowsza ma już 7 lat... Drugi stwierdził chyba 2 albo 3 lata... Ale po zachowaniu to prawie szczeniak..

Na razie ma dziwne "dzikie" nawyki... Gdy się ją podrapie chce więcej więc próbuje trochę wymusić. Początkowo micno gryzła.. Teraz gryzienie jest słabsze i przeradza się w lizanie. Nasza druga sunia którą mamy dłużej czasem ząbkiem złapie ale raczej liże. Krzywdy nie zrobi...

Ta druga młodsza trafiła do nas z hmmm "ulicy" ale chyba gorzej bo w mieście chociaż na śmietniku by coś znalazła... A trafiła do nas można powiedzieć na wsi... Od początku była wdzięczna... Niestety gdy jej euforia przerastała jakiś próg który mógłby się nie spodziewanie przerodzić w agresje wpadała nasza pierwsza sunia i doprowadzała ją do porządku...

No i powrót do "Anastazji" po przeczytaniu pewnych rozdziałów zrozumiałem że zwierzęta same siebie kontrolują tak żeby nie skrzywdzić człowieka...

Jeśli ktoś nie zna tej książki warto się zapoznać.


Szczerze wiele przemyśleń mam po kilku fragmentach tej książki... I wierze że ludzkości nie potrzebna ta cała technologia, telewizory samochody żeby być szczęśliwym... Te materialne przedmioty przystwarzają tylko nie potrzebnych zmartwień (zajmowanie myśli) kiedy to olej trzeba wymienić, a bo stary a bo umyć... A bo... Kawałek bezwartościowej materii której po śmierci i tak nie zabierzemy, a prędzej czy później rozpadnie się... Rdza zje metal... Słońce plastik... Albo się rozpuści albo zacznie się kruszyć...

Jeszcze bym popisał w tej kwestii choć fajnie że istnieje taka księga gości to coś ala ściana płaczu...


Warto wylać podzielić się choć pewnie mało kto przeczyta ale intencja pójdzie... Swoje "żale" też gdzieś trafiają.

Autorzy wybaczcie..

Piszę tak z chęci podzielenia się... A zrezygnowałem już z f b.. Itp... Kontakt mam z kilkoma osobami które mają podobne poglądy..

I fajnie choć czasem trzeba dać coś na zewnątrz... Albo wydusić żeby nie tłamić albo po prostu podzielić się


Hmmm chyba nie ma w tym wampiryzmu

Wiele się zmienia... Znacznie szybciej....

Pozdrawiam.

Bozena2
2021-02-17 19:46:22

Ja mialam sen,na niebie byly 2 ksiezyce,I czerwone slonce,wolalam Wiesie,chcialam jej pokazac to zjawisko,slonce bylo dziwne jakby z kolcami ,a pozniej bardzo duzo ludzi bralo ludzi w sprzataniu duzego pomieszczenia,I malowano sciany,na zloto,byly wymalowane do polowy,dlaczego do polowy?czy jestesmy dopiero w polowie?

Wiesława
2021-02-17 19:28:53

Oj wydaje mi się w tym układzie, że możemy dłużej poczekać, techno-sataniści tak łatwo nie odpuszczą... a sytuacja która obecnie się wytworzyła mówi nam, że większość ludzi na świecie kłania się złu.

Iwona
2021-02-17 19:01:14

Oglądałam Ewelinę, mam nadzieję że nie będziemy czekać do jesieni jednak...

Wiesława
2021-02-17 18:16:48

https://www.youtube.com/watch?v=Xk1rm_mZ0hw&ab_channel=Ewe...

Enigma
2021-02-17 11:16:55

https://www.youtube.com/watch?v=2rh3N_sEi8I

Hubert Czerniak - Oni chcą to ukryć! Narodowy Program... Podnoszenia Odporności wg Huberta Czerniaka

Leo
2021-02-17 02:53:32

https://wolnemedia.net/gmina-halmstad-w-szwecji-zakazuje-u...

Iwona
2021-02-17 00:00:23

Etna we Włoszech wybuchła... Może to ten ogień? https://youtu.be/kNVPYgygVEU

Wiesława
2021-02-16 22:35:57

Powoli zaczynają wyświetlać prawdy i kłamstwa...
nawet dziś wyspowiadali Pelosi, wiedziała , co nastąpi na Kapitolu, a jednak oddaliła gwardię i zaprosiła kogo trzeba do Kapitolu ... a później zwaliła na Trumpa... zaczynają ją sądzić, póki co media... media australijskie są w miarę prawdziwe.
Kto zainteresowany, szukajcie, pojawia się coraz więcej takich materiałów w sieci.

https://www.youtube.com/watch?v=yVTzF4O1fAw&ab_channel=New...

Wiesława
2021-02-16 19:27:32

Co wiedzą, czego się boją?
Czy tylko przepowiednia im spać nie daje?

https://www.youtube.com/watch?v=XpkIg1QqO9w&ab_channel=Fox...

Wiesława
2021-02-16 19:21:45

Najbardziej strzeżone miasto świata....

https://www.youtube.com/watch?v=QKeprueFUPk&ab_channel=Fox...

Adam z ZG
2021-02-16 18:24:22

METAFIZYCZNY KONSPIRATOR - STRACH MA WIELKIE OCZY!

https://www.bitchute.com/video/gq3byB7qApYi/

Ja tam się nie boję... mam wiarę i wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze i tego się trzymam!

Magda
2021-02-16 15:14:10

Te szczepionki mogą zostać przepakowane i dostać nową nazwę. Będą dalej w sprzedaży lub pójdą na czarny rynek. Nic w przyrodzie nie ginie .

Łukasz
2021-02-16 10:33:51

https://abc7.com/rolling-blackout-power-outage-texas-black...

a szczepionki przez to pójdą na straty w sporej liczbie

Iwona
2021-02-16 08:31:11

Czekam na ten grzmot bo ta ich szajka nierządów to ma wszystko poukładane. Działają z premedytacją. Nikogo o nic nie pytają. Decydują za nas jakbyśmy wszyscy byli zbyt głupi.
A przecież na tej planecie jest wolna wola. Łamią prawa kosmiczne...

Bozena2
2021-02-16 02:42:17

Szukam tez jakies info,ale nie mam jakotako tv,na you tube tylko o texas,a tam straszna zima ,szkoda mi ludzi ,dzieci..
Jesli 6 stanow bez power,to musi cos sie dziac.
Moze jutro cos bedzie wiecej,o ile nie przeklamane,dobranoc Wiesiu

Wiesława
2021-02-16 02:16:41

Bożena2,
nie tylko Texas, tam w okolicy chyba 6 stanów jest bez prądu, widzę, że Floryda póki co, jest oświetlona... ale co mnie zadziwia, to stan Oregon jest ciemny... nawet sprawdzałam, czy tam nie ma wichury... u nas w Van. jest spokojnie, ani cienia wiatru... ale dzieli nas jeszcze stan Washington... i dlaczego właśnie i tu wyłączone mają światło, ten 1 stan na płn. zachodzie USA i na wschodnim-południowym wybrzeżu?

Bozena2
2021-02-16 01:41:27

W Texas milony ludzi bez pradu..
Ciekawe .

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne