REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2019-11-21 18:39:25

Krzysiek,
wątroba nie stłuszcza się z powodu nadmiaru tłuszczów tylko cukru, który przerabiany jest na tłuszcz.... tutaj przyjrzyj się swojej diecie... być wegetarianinem... i wegetarianinem to wielka różnica.... i radziłabym lepiej popatrzeć na swoją kuchnię.... ile tam cukru, ile mąki - chleba, klusek, naleśników, ile białego ryżu.... ?

Dobry Samarytanin
2019-11-21 18:32:03

Krzysiek: Mam pytanie, masz nadwagę?

Krzysiek
2019-11-21 18:23:51

Rozumiem, ale nie takie jest moje pojmowanie tego wydarzenia, nie najlepiej dobrałem słowa , które są wyrazem też tej radości ... choć droga przed Nim bardzo trudna... Szukam porady pod kątem schorzenia, wykryto u mnie niealkocholowe stluszczenie wątroby - jest wegetarianiem od wielu lat, mam krew A rH D+ - poza tym mam od ponad roku wysoki stan cukru podchodzi pod 200 . Spada ale z czasem znów się podnosi. Staram się ograniczyć cukier jak to tylko możliwe. Kiedyś oczyszczałem wątrobę wg. metody dr.Huldy Clark - powtórzałem wielokrtonie, efekty były widoczne za kazdym razem. w postaci kamieni różnej wielkości i koloru oraz inne jeszcze "efekty" ze wskazaniem też na wysoki chorelesterol i trójglicerydy, Czy kontynuować to oczyszczanie, czy znasz może jeszcze inny lepszy sposób na pozbycie się tych dolegliowości - wiem że wskutek stłuszczenia występuje tez tzw insulino odporność , co oddziałuje z kolei na trzustkę i nie tylko - mam w domu też urzędzenie - Digital Clark Zapper, z funkcją programów i generatora oraz zappera - tez nieraz stosuje w leczeniu - co sądzisz o tego rodzaju urządzeniach ?

Lukasz
2019-11-21 18:07:30

Pavel cieszy mnie bardzo ze jestes na takim poziomie swiadomosci. Im wiecej ludzi to osiaga tym lepiej dla nas wszystkich. Milo slyszec tak dobre wiadomosci.

Wiesława
2019-11-21 18:06:32

Krzysiek,
to nie wygrany turniej szachowy aby składać gratulacje,
to wejście na wyjątkowo trudną ścieżkę, która dopiero się zaczyna
i pavel musi się uzbroić w cierpliwość Hioba, bo na tej ścieżce w dodatku wielorakiej przyjdzie mu stoczyć jeszcze nie jeden bój, nawet z samym sobą, nie pomnę już o ludziach, którzy go mocno wygarbują swoimi rózgami... a jakie jeszcze będą dumne z siebie ...
ale dla pavla nie ma już znaczenia, jest już na tej ścieżce i nie zbłądzi. Anioły zawsze poprowadzą go we właściwym kierunku, bez względu na to czy wybierze drogę na północ, południe, wschód czy zachód... bo do tego miejsca doprowadziła go wielka wiara i czysta miłość....

pavel, nie wiem czy wiesz? Posługa Jezusa Chrystusa na Ziemi trwała 444 dni... to silna wibracja. Ja mówię - kosmiczne kundalini, wiec należy cię wesprzeć i pochylić przed tobą głowę ... wspiąłeś się wysoko, ale to nie koniec twojej wspinaczki w dodatku b. trudnej.... dopiero wówczas otworzysz wewnętrzną mądrość.

Wiesława
2019-11-21 17:45:41

A
.... bo Jezus nie wróci w takiej formie jak ludzie na Niego oczekują....

Wiesława
2019-11-21 17:41:08

Bubi,
Niech bierze duże ilości witaminy C (każdy ma swoją inną dawkę),
niech robi kąpiele łokcia w ciepłej wodzie z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego, dodatkowo można robić inhalacje w mieszkaniu za pomocą dyfuzora, lub nawet gorącej wody i wlać do niej kilka kropelek olejku, nawet wskazane jest do kąpieli.
Należy przypomnieć sobie okopcanie dymem z drzewa brzozy, w tym celu mozna zapalic ognisko, powdychać trochę brzozowego dymu i całemu się okopcić.
Można pić sok z brzozy, w Polsce są dobre preparaty.
Można rzuć goździki, to wspaniałe lekarstwo na wiele problemów, nawet na ból zęba,
można używać olejek goździkowy, oreganowy ....

w przypadku gronkowca złocistego na pewno zawiodą antybiotyki...
może jeszcze spróbować robić kompresy, bandaż namoczyć w solance (może być słynna polska sól kłodawska) i zawijać łokieć, oczywiście powtarzać ten zabieg wielokrotnie.... i myślę to powinno najprędzej zadziałać.

Bubi
2019-11-21 15:55:33

Pani Wiesiu, wczoraj dowiedziałem się, że mój tata ma gronkowca złocistego w łokciu i że podobno "kość mu zanika"...
Kiedyś w zimę przewrócił się na ten łokieć, prawdopodobnie skręcając go... przez pół roku nie poszedł do lekarza tylko samodzielnie przebijał i usuwał wydzielinę z łokcia... w ogóle nas nie słuchał. To uparty człowiek...

Jak mogę mu teraz pomóc? Co byłoby dobre i skuteczne w walce z gronkowcem?

A
2019-11-21 10:49:50

Pavel, moja 3 letnia córka, 3 dni temu zabrala ze sobą do łóżka święty obrazek Jezusa I Maryji, który był w mojej sypialni. Położyła się z nim, obrazek położyła na piersi, mówiąc Jezus, Jezus. Po chwili zerwała się szlochajac " On już nie wróci, Jezus nie wróci."

Krzysiek
2019-11-21 09:29:00

Witaj Pavle- moje gratulacje, Ziemia zyskała jak i cały Wszechświat kolejny Wielki Skarb Życzę Ci wszystkiego Co najlepsze na tej nowe drodze, bo im wyżej tym większe wyzwania i trudniej . Jednak stoisz już w pełni w prawdzie ... Niech Bóg Pełen Najczystszej Miłości Największej Potęgi Mądrość, Wszechmogący Wieczny Bóg Nas prowadzi, zawsze i wszędzie.

Korzystając z okazji, chciałem się zapytać Wisławo, jak to jest odnośnie Północy, Południa, Wschodu i Zachodu, kierunków, miejsc zamieszkania a poziomu wzrostu świadomości - czy jest taka korelacja, a jeśli tak to jaka ?


Pozdrawiam .

Wiesław
2019-11-21 07:08:27

Ojcze Wszechmogący jakie kolwiek miałeś przesłanie bądź przy nas , proszę , daj nam siły , wary i rozumu w wytrwaniu ... dodaj nam sił abyśmy mogli czynić dobrze , życzyć dobrze , kochać ... daj nam sile ... proszę Cie... gdzie kolwiek jesteś przy nas ... proszę Cie ... chcemy być sobą , uzdrawiać , świecić przykładem , zadbać o zbłąkane dusze ,
Miłość , Nadzieja i Wiara ...
Trwaj przy nas ...

Wiesława
2019-11-21 06:22:47

pavel,
osiągnąłeś poziom Świadomości Chrystusowej, nie jesteś już małym pavełkiem
tylko wielkim Pavłem, moje ukłony, witam w rodzinie...
od dawna podejrzewałam, że tak się stanie u ciebie, to była tylko kwestia czasu... dlatego takie kłody na ciebie spadają... i to nie koniec, to dopiero początek, toteż pomodlę się o siłę i cierpliwość dla cienie. Miejsce, w którym się znalazłeś jest trudne ale i odwrotu już nie masz.

pavel
2019-11-21 05:21:13

Sprzed chwili ....( ręce mi drżą ale musze to napisać )
Widzę postać Jezusa, jest monumentalnej postury, cudownie piękna twarz, emanuje z niej dostojność, spokój, na głowie cierniowa korona, stoi do pasa nagi przed stolikiem z metalową miską z zamiarem obmycia twarzy, oczy ma przymknięte, widzę go w małym wybielonym na biało surowym pokoiku, za plecami ma otwór drzwiowy z ściągniętymi drzwiami, dalej widzę fragment korytarza to chyba klasztor.
Brzmią słowa, chociaż Jezus nie rusza ustami (niestety nie zapamiętałem początku w których On mówi, że jeżeli tak się stało teraz cytat „: ...................to ja już nie mam nic tu do roboty (chodziło mu o Ziemie) i obmywa twarz, w tym momencie padam na kolana, unoszę ręce w górę w geście uwielbienia, zachwytu, dziękczynienia i wydaje z siebie .....jakiś dźwięk ???..............jestem jak wniebowstąpiony , ekstaza , nie potrafię tego uczucia opisać.
Na chwilę z bliska jeszcze raz ukazała mi się tylko Jego twarz, potężnych rozmiarów, jest cudownie piękna, cudownie spokojna, cudownie dystyngowana, nieskazitelna o urodzie dwudziestolatka, oczów nie zobaczyłem, miał przymknięte.
Jezus był jasnej karnacji, z jasnymi włosami, lekkim zarostem i odniosłem wrażenie, że korona mu już nie ciążyła.
Otworzyłem oczy, godzina 4,44
PS.od poniedziałku zbieram się, aby coś napisać, coś adekwatnego do tego, co się stało, ......nie potrafiłem, ale też przeczuwałem z cos się wydarzy, czekałem i oto co mam do przekazania .......cały drżę.

Wiesława
2019-11-20 21:25:46

Glutation
https://sekrety-zdrowia.org/glutation-jak-podniesc-jego-po...

Dobry Samarytanin
2019-11-20 20:37:23

Adrian: Zaglądać oczywiście można... ok, wyciszymy to co będzie na twój temat pisane, ale aby tak się faktycznie stało masz nie pisać na kg. Żegnam.

Adrian
2019-11-20 20:35:05

A ja się nie żegnam lepiej się witać...
I proszę jeszcze by to co inni myślą o mnie zostawili dla siebie...
W ten sposób nie bedą mnie ściągać tutaj...
A zaglądać czasem zwłaszcza do roboty jaką jest ta strona mi nikt nie zabroni.

Dobry Samarytanin
2019-11-20 20:32:12

Adrian: Żegnamy...

Adrian
2019-11-20 20:31:29

I nigdy nie miałem na celu ciebie dręczyć Wiesiu. I ze wstydu się najchętniej bym spalił, że we własnej głupocie doprowadziłem do czegoś takiego.

Dobry Samarytanin
2019-11-20 20:29:54

Adrian: My już nic od ciebie nie chcemy oprócz tego, abyś nam już nie zawracał swoją osobą gitary. Zajmij się dużo ważniejszymi aspektami swojego życia, czyli zajmij się swoją rodziną, zapewniam cię, że jest ona znacznie ważniejsza w twoim życiu niż pisanie tutaj. Po prostu przekieruj swoją uwagę na nich, co będzie znacznie owocniejsze dla twojego życia i rozwoju. Nie odpisuj na moją wiadomość, już się pożegnałeś, życzymy ci wszystkiego dobrego w życiu osobistym, ale tutaj chcemy mieć od ciebie już święty spokój, ale tak naprawdę, a nie na niby, bo nawet teraz napisałeś 4 posty pod rząd... mamy na serio już tego dosyć.

Adrian
2019-11-20 20:27:22

Jak Sandra była w ciąży i dostała skierowanie do szpitala w 32 ryg ciąży tez prosiłem o modlitwę za nas. Jak byłem za granica pare lat temu tez zdarzyło mi sie pisać, pytać o zdrowe odżywianie i tylko pod ksywka Adrian.

Adrian
2019-11-20 20:24:15

Na prawdę nic nie mam do ukrycia sam wybawiłem tutaj moje życie prywatne i dane osobowe co jeszcze mam dać na dowód prawdziwości mej osoby... Teraz to i tak bez znaczenia. Zrobię tak jak chcesz. I nie będę udawał kogoś kim nie jestem. Nigdy tego nie robiłem.

Adrian
2019-11-20 20:19:12

Od narodzin Franusia dokładnie od 6 września. Wcześniej zaglądałem tutaj raz na rok.

Adrian
2019-11-20 20:16:59

4lata? Wiesiu na życie moje i zdrowie, może od 2 miesięcy sie tutaj aktywnie udzielam a może i nawet nie.

Wiesława
2019-11-20 20:10:18

To uważaj... bo mnie też może ponieść... 4 lata takiej paskudy na necie już mi wystarczy...
i wówczas w jednym dniu się oświecisz ... co to jest stalking...

Adrian
2019-11-20 20:05:42

A dziękuje ci za całą twoja osobę która akceptuje taka jaka jest i wiele mnie nauczyłaś, każdy popełnia błędy i wiem ze mnie poniosło i przepraszam i tym razem nie zrobię z gęby du.... Moja noga więcej tutaj nie postanie

Dobry Samarytanin
2019-11-20 20:05:16

Trzymamy za słowo i będziemy bacznie patrzeć czy nie zmieniasz xywki, bo my mamy wszystkie informacje na zapleczu potrzebne, aby takie rzeczy sprawdzać i to wyjątkowo skutecznie. Już nie odpisuj na ten post. Żegnamy.

Adrian
2019-11-20 20:03:08

Do stalkingu tu daleko tak jak mowię po raz kolejny drzwi otwarte.
A mnie tutaj więcej nie zobaczycie.

Wiesława
2019-11-20 20:01:13

A może już przestaniesz mi tak dziękować!!!!!!....
To ja ci już podziękowałam za twoje towarzystwo dużo wcześniej, i że sobie nie życzę od ciebie ani jednego słowa więcej, a ty masz to uszanować!!!...
a jak nie potrafisz to ci policja wytłumaczy - dlaczego i co jest w tym złego!

Dobry Samarytanin
2019-11-20 19:59:59

Jeszcze dodam, że wszystkie te wpisy mają jedno IP, ten "Michał", o którym wspominałeś również. Bardzo dziwne

Dobry Samarytanin
2019-11-20 19:58:47

Na razie wpuściłem te dzisiejsze wpisy, abyś sobie odświeżył pamięć... jest również wpis z podziękowaniami, o którym wspominasz.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne