REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Beata Dorota
2021-04-26 22:39:44

Dziękuję serdecznie za Twój artykuł Wiesiu. Od dawna zaufałam Archaniołom . Kiedy jeździłam samochodem to wyobrażałam sobie z prawej strony A. Michała , z lewej A.Gabriela , z tylu A. Rafaela a z przodu A. Metatrona .Teraz dziękuję za opiekę i proszę o nią dla tych , którzy jej potrzebują . Jakiś czas temu poprosiłam A. Michała aby przebił moje ciało swoim mieczem i go zostawił aby moje połączenie z Bogiem i jego Najwyższą Jaźnią było zawsze ze mną. Prosiłam też by przebił całą Ziemię i jej powierzchnia zajaśniała blaskiem boskiej świadomości , rozpływając się na wszystkie istoty . Kiedy czuję czasami ból w ciele , to stosuję czerwony jaspis . Pomyślałam , sobie , że prosząc Archanioły o pomoc można wizualizować jak otaczają całą Ziemię , razem z Urielem i oczywiście naszymi intencjami , czyszczą ją , rozświetlają , pokonują negatywne energie , istoty , przywracają boski pokój , boską świadomość , radość życia i rozsądek tworzenia . W moich medytacjach wyobrażam sobie jak wszystko i we wszystkim jest złota energia , która wszystko leczy i wypełnia boską świadomością . Kiedyś na Ziemi mieszkali Kahuni , oni niwelowali i neutralizowali czarną energię . Teraz jesteśmy my , jeśli uwierzymy , że możemy , a co najważniejsze , nigdy nie jesteśmy sami , to musi się nam udać .

Wiesława
2021-04-26 22:15:00

Profesor Więckowski

https://www.bitchute.com/video/E6TxQPbkQ5td/

Daniel
2021-04-26 20:03:29

Wiersz pani Wiesławy przypomina Hymn do Miłości św.Pawła.

Wiesława
2021-04-26 20:00:51

Milko

https://www.youtube.com/watch?v=G8jcRtJwMfs&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-04-26 19:34:39

CZY NAPRAWDĘ KOCHASZ?

Obecnie tyle ludzi
jest niczym martwych
i umierają po drodze...
-a ty jeden z drugim
grasz z nimi dziwną grę
bo marzy ci się kariera
chcesz zarobić na nich pieniądze.

Uważaj człowieku
jaki produkt sprzedajesz
i nie ważne
czy w opakowaniu duchowym
...w jaką grę ty się bawisz?

A jeszcze gorzej dla ciebie
kiedy czynisz to
pod płaszczykiem miłości
...ale miłości w tobie nie ma

-a ty jeszcze bierzesz
szalone tabletki
i nadużywasz Imienia
Jezusa Chrystusa...

-a to właśnie dla Niego
człowiek jest najważniejszy
każdy jest Jego
cudownym miastem...

-to Chrystus bierze ich na ręce
i każdego przenosi
w bezpieczne miejsce
wszyscy dla niego są ważni...

więc nie możesz powiedzieć
-że któryś z nich jest włóczykijem
-że jeszcze dziś nie rozumie
rzeczy ponad jego miarę...

więc jest ci obojętny
-ty po prostu nie rozumiesz
Chrystusa, który żyje
w każdym człowieku...

bo Chrystus tam żyje
na wieczność
-i może ten człowiek
jest dzisiaj na krawędzi

-ale ty nie bądź z siebie
taki dumny
bo wydaje ci się być
na lepszej pozycji...

-bo może to tylko
twoje wybujałe ego
nie pozwala ci zobaczyć
nędzy drugiego człowieka...

-i zastanów się czy naprawdę
jesteś lepszy od niego?
Bo jeśli miłości w tobie
nie ma...
to nadaremno
trudzisz się człowieku.

Leo
2021-04-26 15:41:45

https://spisek24.pl/2021/02/26/marihuana-leczy-covid-moze-...

Leo
2021-04-26 15:39:40

http://salon-informacyjny.pl/amantadyna-dziala-natomiast-k...

Leo
2021-04-26 15:38:09

http://salon-informacyjny.pl/polacy-nie-chca-sie-szczepic-...

Wiesława
2021-04-26 04:26:46

Koniecznie obejrzyjcie!
https://www.bitchute.com/video/GizwOUeu2q2B/?fbclid=IwAR0G...

Bozena2
2021-04-26 02:24:23

Dziekuje za artykul,za czas ktory nam poswiecasz,za kazda informacje,dziekuje z calego serca.

Wiesława
2021-04-26 01:50:58

Nie czekam na DS, wkładam na stronę, jutro mam nadzieję pojawi się na Newsach.

TWOJE LUSTRO
Część 3

Jak się ma sprawa w nowej epoce światła ze znakami Zodiaku? Zostanie zmieniony z powodu wszystkich magnetycznych zmian. Do tej pory to Saturn był główną siedzibą i dyrygentem kontrolowania umysłów Zodiaku. A Saturn jest placówką Oriona mający na celu zniekształcenia i wypaczenia niższych wymiarów oraz propagowanie złudzeń astralnych 4D, wraz z programem fałszywego wniebowstąpienia. Większość fałszywych mistrzów wniebowstąpienia jest prowadzonych przez Saturna. Wszystkie formy kultu krwi są zaprojektowane przez niektóre grupy Oriona, co na Ziemi jest rozprzestrzeniane u ludzi, które mają silne wpływy Saturna na ich zodiakalnych wykresach urodzenia…. są to mistrzowie od rzucania klątw, kłamstwa, przymierza krwi, i innych rodzajów satanistycznej niewoli.

Sataniści wszystko poprzekręcali na własny ustrój… nawet wniebowstąpienie, które także zostało zainstalowane na płaszczyźnie astralnej 4D… i właśnie na tej płaszczyźnie znajdziemy najwięcej fałszywie oświeconych, którzy są kontrolowani przez dźwiękowe fałszywe białe światło… czyli fałszywej świadomości Chrystusa. To wszystko dotyczy kontroli umysłu, która wywierana jest na ludzkie ciało przez programy, i różne czipy, które promują systemy wierzeń religii, strachu i tyranii.

Fałszywe białe światło przerywa pionowe połączenie do wyższego Królestwa Duchowego, z którym jest połączony człowiek… blokuje dostęp do naturalnej Świadomości Chrystusowej w wyższych wymiarach, z prawdziwej linii Avatara. A dzisiaj mamy na Ziemi tych awatarów i specjalistów bez liku…. ponieważ osoby połączone z płaszczyzną 4D są częścią tej sieci, są połączeni z tzw fałszywym pępkiem... i przez ten pępek z wymiaru 4D i splot słoneczny takiej osoby ograniczane są jej częstotliwości i dostęp do Wiecznego Światła Monady. I to właśnie tacy wahają ludziom swoimi wahadełkami przed oczami... albo innymi sztukami, w tym hipnozy…. jakby te dusze nie miały jeszcze dosyć tego hipnotycznego snu.

Ale kończy się dobry interes, obecnie po otwarciu przejściowych bram Łuku Matki, systemy fałszywej osi czasu zaczynają się zapadać, i nie są już w stanie kontynuować zasilania obiegowych systemów odwróconej polaryzacji, lub innych destruktywnych obwodów energii. Tak, że niedługo ten cały biznes duchowy się z hukiem rozleci. Dużo dusz, które zostały przygwożdżone do tego starego programu, zostanie uwolnionych od fałszywego wzniesienia. Fałszywy pępek to lokalizacja 4D, lecz to zniekształcenie występuje w ludzkim ciele mentalnym, które nie pozwala doświadczyć rzeczywistego odczuwania Boga. Jest to zniekształcenie występujące w 3 warstwie mentalnego ciała, które blokuje świadomość przed doświadczeniem boskiej inteligencji 5D, i prawdziwego duchowego połączenia. A z tego co widać, mamy na świecie taki chaos, ponieważ przechodzimy przez warstwy 4D, gdzie mamy mydło i powidło… jak ja to określam…. i musimy ten bałagan porządnie posprzątać. I nikt tego za nas nie zrobi… ani Trump czy Putin, czy inny zbawca tego świata ani żaden jasnowidz… czy inny guru.

Dobra wiadomość... wszystkie uszkodzone punkty są naprawiane w tym astralnym lustrze urojeń jakim jest 4D… ale i my musimy oczyścić własne lustra… bo póki co, ciągle tam widać wielkie zachmurzenia, nadal wiele ludzi prowadzonych jest przez astral… skąd nastąpił cały wysyp avatarów, jasnowidzów i wszelkiej maści specjalistów od wszelkich duchowych branży. Wystarczy przejrzeć oferty duchowych bizesów i ich cenników, umieszczonych w lokalnej prasie, etc. Jakoś ciągle jest mało takich, co idą ochoczo do tej pracy jako woluntariusze.

A to wszystko wprowadza ludzi w duchowe pułapki… a nawet wielu z nich, kiedy wybiorą tą grę, jako łatwy sposób na życie, może je stracić. Ci ludzie wybierają łatwą drogę, ponieważ nie chcą się zmierzyć z własnymi ciemnościami…. to za bardzo boli i jest to dla nich za ciężka praca do wykonania. A właśnie w tej matrycy unikania bólu, cierpienia przed tym - czyli strachem, jest największym kontrolerem ludzkich mas. Ludzie za wszelką cenę szukają strefy komfortu i w ten sposób wpadają w sidła szatana… i zasilają rzesze tych kontrolerów, które czynią ich życie pozornie łatwiejszym. Bo tak naprawdę jest to następna manipulacja i walka astralna. I tu stoczy się największy bój, jeśli człowiek zrozumie te treści i chce się z tego astralu wyrwać, to tu jest największy front i wielka stawka o jego prawdziwe życie. To stą idą największe ataki na tych ludzi, którzy naprawdę się budzą. Astral tak łatwo nie wypuszcza ze swoich sieci, i te osoby mają ciężkie życie i wielką próbę.

Skąd to dzisiaj znamy… ano chociażby z kwarantanny, jaką dziś przerabiamy! I widzimy na co stać naszych kontrolerów aby utrzymać ludzi w swojej sieci, dalszej hipnozie, etc. Ale naiwni ludzie wierzą, że będą wolni i jeszcze pozwalają się im ulepszać... i jakże ochoczo przystępują do ich gry. A jak widać kontrolerzy potrafią ludzi olśnić pięknymi rzeczami… i dać ludziom piękne przedstawienia… a ci popadają albo w zachwyt… albo trzęsą się ze strachu. I w jaki zachwyt popadają ci. co prowadzą tą rzeszę naiwnych ludzi przez te krzywe pola… ileż to słyszę ochów i achów, że Ziemia już wyzwolona… naprawdę!? Trzeba być mocno naiwnym aby tak myśleć. I nie to, że ludzi straszę, przedstawiam tylko realny stan rzeczy na dzień dzisiejszy. Ja w Vancouver siedzę w lockdownie po same uszy… i jak niosą słuchy na całym świecie ta sprawa nie ma się lepiej… no właśnie taką mamy dzisiaj tą naszą rzeczywistość.

A ludzie słuchają tych oświeconych z 4D i jeszcze im pomagają ulepszać ich grę, zamiast dołożyć do duchowego pieca więcej duchowego ognia, dołożyć wyższych częstotliwości wibracji, np. zbiorowej medytacji, modlitw, oczyszczania Ziemi a przede wszystkim nas samych… każdego dnia powinniśmy wzmacniać nasze duchowe pola… aż do zwycięstwa, bo innej opcji nie mamy, tylko jedną drogę. To jest obecnie nasza największa broń. A z tego co widzę kontrolerzy błyskają przed nami swoimi błyskotkami, pieniędzmi, cudownymi terapiami… i popadają zachwyt nad sobą samym. I jak widać na ich wizytówkach są tacy, co wszystko potrafią w Imię Jezusa Chrystusa, ale jak im ktoś dobrze zapłaci. Jednym słowem czynią z siebie bogów. I jeszcze tworzą ich coraz więcej, czyniąc całe szkoły przeróżnych duchowych kursów jasnowidzenia, etc. Nie będę się rozwodzić nad tym tematem, bo i tak kult szatana upada…

ale ty uczciwy człowieku trzymaj się z daleka od takich gierek. Ty jesteś dzieckiem Boga Jedynego… a On wie co robi…. i kropka w tym temacie. A ja też się już nawalczyłam z takimi osobnikami do syta.

Proces prawdziwego wzniesienia Ziemi przeprowadzają Kryształowi Strażnicy Gwiazd, obecnie są na swojej misji ratowania Ziemi. Uwalniają dusze na Ziemi spod kontroli umysłu, ciągle im przeszkadza sztuczna inteligencja, którą są przesiąknięte fałszywe paski światła… bo kiedy ją nagle wyłączą zbyt dużo ludzi może poniesie zbyt duże straty. To wszystko jest przemyślane… stąd te zapasy między białymi i czarnymi kapeluszami, aby naszą oś czasu ustawić na właściwym miejscu.

A my dzieci Prawdziwego Stwórcy musimy odróżnić negatywy i pozytywy…. nie ma jednego bez drugiego. Skoro istnieje negatyw musi być i pozytyw… toteż w tym brudzie życia szukajmy własnego pozytywu, musimy znaleźć i doprowadzić energetyczne pola do lustrzanego odbicia.

W duchowości to lustro symbolizuje duchowe odbicie. Duchowe lustro odzwierciedla konsekwencje duchowych działań, które są zarówno pozytywne i negatywne. Już starożytni wiedzieli, że duchowe lustro odzwierciedla życie, które tworzy człowiek… w tym ludzi, miejsca i wydarzenia w życiu widzów. Pokazuje akt ciągłej samooceny w odniesieniu do konkretnej myśli i działań.

Aby skorzystać z duchowego lustra pozwól światłu oświetlić pomieszczenie… aby światło mogło wszystko dobrze zobaczyć… i mogło odbić otoczenie i życie stworzone przez patrzące osoby…. w takim oświetlonym lustrze widać wszystkie brudy.

Proszę ludzi aby codziennie odmawiali modlitwę do Archanioła Michała:

Archaniele Michale
proszę chroń mnie teraz i w każdej godzinie,
proszę umieść mnie w bańce światła
wypełnionej białym Boskim Światłem…

i proszę ustaw lustra wokół tej mojej bańki
skierowane na zewnątrz…
aby jeśli są jakieś istoty,
które nie mają czystego światła
i dobrych intencji, nie zobaczyły mnie.

Pozwól w tych lustrach
zobaczyć ich własne odbicia...
pozwól im odejść ode mnie
i odprowadź je do światła.

Z góry dziękuję.

Prawdziwe duchowe lustro może odbić to, co jest w nim naprawdę obecnie. To nie są zwykłe lustra, nie są one tak jak ziemskie, namacalne... wiszące na ścianie.

Duchowe lustro to ludzie, ich doświadczenia, wyzwania a nawet tragedie, które pokazują nam naszą prawdziwą duchową dojrzałość. Duchowe lustro często pokazuje się człowiekowi nieoczekiwanie, i odbija w nas Boga na zawsze. Bez duchowego lustra nie możemy w pełni doświadczyć Boga. I takie lustro wcześniej czy później przemówi przez człowieka, i pokaże światu jego prawdziwą naturę, jego duchowe oblicze, i da o nim świadectwo… a to sztuczne pokaże jego prawdziwe ziemskie odbicie….

lecz aby lustro rzucało to prawdziwe odbicie potrzebuje światła… a to reprezentuje oświecenie, świadomość, mądrość…. aby szczerze ocenić siebie i otaczający nas świat, który stworzyliśmy…. Tą rzeczywistą prawdę, którą wybudowaliśmy wokół siebie… i dobrze się przyjrzyjmy, co widzimy w tym lustrze… pozytyw czy negatyw… ?

Obecnie już większość ludzi potrafi poczuć rozłączenie między energią wewnętrzną i zewnętrzną… i co widzimy … chaos, rozpad... w ludziach, miejscach a nawet materialne rzeczy zmieniają swoje pozycje… czyli następuje wypromieniowanie energii o niżej częstotliwości. W strukturach pola następuje rozpad energetyczny i rozpad subatomowy, co z kolei jest obserwowane jako silne wzmocnienie wraz z rozwidleniem czasu. To rozpuszczające się membrany odsłaniają słabość pola energetycznego, zarówno u ludzi, jak i struktur nieożywionej materii, i ich poziom wydaje się być silny. Co ja obserwuję, rozrzedzanie się warstw ciemniej materii… wielu naszych bliskich, których już nie ma na tym świecie nagminnie nas nawiedzają…. znaczy te dwa światy widzialny i niewidzialny rozpuszczają swoje zasłony, jesteśmy coraz bliżej duchowego królestwa.

Możemy zobaczyć, że struktury rozpadają się energetycznie, nawet w wielkich konstrukcjach i będzie to jeszcze coraz bardziej widoczne… często widzę, nagle materia wokół mnie zaczyna się dematerializować…. a ja znajduje się w wielkiej bańce transparentnego kolorowego światła…. i po pewnym czasie wszystko ponownie się scala… i wracam do materii. Taką też mamy obecnie prawdziwą rzeczywistość energetyczną… czyli odsiewanie pszenicy od plew. Ludzkość jest w trakcie identyfikowania źródła swoich wartości i celów życiowych. I aby nastąpiła ta prawdziwa zmiana ludzie muszą dokonać różnych własnych wyborów w danych sytuacjach… np. umiejętność zatrzymania wojny, zabijania i inne problemy, które nieustannie powtarzają się w naszej historii. Odrzucić to, co nie jest dla nas wartościowe. My musimy zebrać to ziarno, które jest najcenniejsze, więc musi być wartościowe… a to są nasze decyzje, które są wysoko humanitarne… a nie te nieludzkie płynące z zatwardziałych serc.

Ludzie na tym polu muszą zmienić swój światopogląd, ponieważ jeśli nie idą właściwą drogą i poddają się oszustwu satanistycznych grup, przykro mi….nie odzyskają swoich prawdziwych wartości. Widzimy to w tym czasie, jak ciemnie siły drapieżników wszelkiej maści wyniszczają świat i czynią wielką krzywdę ludziom, zwierzętom i całej przyrodzie. Ludzie, którzy żyją w boskiej harmonii pilnują boskich zasad życia. Boskie Źródło jest kochające, życzliwe, budujące, prowadzi nas do wyzwolenia i wolności.

Tylko nasze serce wie dobrze, co jest istotne, a to niestety nie jest widoczne… schowane w sekretnej komnacie… dlatego na osi czasu wzniesienia, człowiek przechodzi głęboki i nie łatwy proces alchemii. Tylko w ten sposób budzi swoją prawdziwą duchową esencję wewnątrz jego materialnego ciała. I mówił Jezus Chrystus – ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, co Bóg przygotował dla człowieka…. ?

Ale zobaczysz to w twoim ciele i duszy, kiedy odbędzie się w nich duchowa renowacja. Bóg mocą swojego oddechu, ożywi i zainspiruje w tobie tą życiową siłę w komórkach ziemskiej materii… i uruchomi siłę żywiołów…. między innymi zodiaków, które będą już mieć inną wartość.

W procesie tworzenia materialnego istnieje wiele sił różnych światów, które są potencjalnie używane do kształtowania pól świadomości. To nasze intencje, które wywołują zewnętrzną manifestację, to co widzimy oczami jako materialną substancję. Substancja materialna istnieje w wielu połączeniach, np. pola energetyczne myślokształtów połączone z symbolami. Każdy człowiek otrzymuje znaki, symbole, sny, wizje ze swojego poziomu świadomości.

W takim momencie, kiedy siła intencji, która ożywia liczne zewnętrzne kreacje, zaczyna się w pełni ujawniać. Jest to pole źródłowe, które jest prawdziwą naturą i zostanie ujawnione tym, którzy mają głębokie uczuciowe serce. Tylko ci, którzy są kierowani mądrością serca i inteligencją mózgu, wspólnie splecionymi widzą to, co wcześniej było dla nich niewidzialne.

Prawdziwą naturę każdej istoty, lub manifestacji można poczuć i zobaczyć po jej jakości energetycznego podpisu. Ta dusza jest połączona z Ciałem Chrystusa, czyli żywego światła.

Lucyferianizm to fałszywe światło.
Satanizm, to siła materialna lub, tzw. elementarna materia.


Są 3 główne siły duchowe zawarte w światowej zbiorowej dyszy w ziemskiej materii. To jest zbiorowa świadomość, którą tworzą duchowe kielichy, czyli wzorce płynącego prądu siły życiowej, które krążą w całym planetarnym układzie sercowym… to jest prąd trójfalowy Aurory, Chrystusa i Łuku Matki… to już jest Wyższa Architektura Wszechświata, Wyższych Niebios, które są połączeniem Sophii i Chrystusa…. ta Święta Kosmiczna para spleciona jest z Wiecznym Żywym Duchem Boga… a to co na górze, to i na dole…. i zwiastuje początek odnowienia materialnego ciała.

Ciało Świętej Matki jest samą czystością, z greckiego „katara”, posiada światło akwamarynu. W ciele Świętej Matki Bożej znajduje się komnata Świętego Serca z kryształowej róży, która zwana jest Mądrością Sophii, zapisaną w jej esencji Ducha Świętego. Ta esencja serca Ducha Świętego jest zarówno tchnieniem Boga, jak i Serca Chrystusa i Sophii. Tą całą wiedzę można posiąść jak otworzy się w pełni szyszynka, ponieważ ma podobną architekturę, jak rajskie miasto światła… i tak jest zwana szyszynka na Ziemi – miastem diamentów.

Diamentowe serce może być aktywne przez trójdźwięk: So/Phi/A. To wszystko wypływa z Prawa Jedynego, które nawet respektuje Lucyfer. Toteż przez całe tysiąclecia próbuje zniekształcić żeńską energię, stworzyć upadłe boginie i tak utrwalają sataniści kobietę… zniekształconą i mroczną, dlatego energia żeńska została uwięziona w materii. Chrystus wielokrotnie wracał na Ziemię aby przywrócić do ciała Sophii utraconą energie żeńską… tym razem nie odpuści.

Stary mój wiersz,
jakże przypomina naszą dzisiejszą, już wspólną podróż do Światła.

WIELKA CIEMNOŚĆ

Tej ciemnej nocy,
co mi jeszcze większą ciemność dała
kiedy oddzielono moją duszę od ciała
wielka trwoga ogarnęła me serce
bo w tej ciemnicy wielkiej
nikt nie mógł znaleźć mojej ręki.

Nikt nie mógł poprowadzić
kiedy dusza zabłądziła
bo ta wielka ciemność
tak mocno ją skryła.

Me biedne serce okrutny ból rozrywał
nie było żadnego pocieszenia
a dusza, z ciała przemocą wyrwana
rozbita, poszarpana, ogniem wysmagana
w kącie stała, tą ciemnością zaślepiona
nie wiedziała... co z sobą począć!

Swoimi zmysłami wybierała
że stoi przed murem nieznanym
bezlitosnym
i nie sposób przeniknąć go było
dzieliła ich wielka, głęboka
...nie do pokonania granica!

Straszydło bezlitosne tu królowało
i więziło ludzkie dusze
ale moja dusza czuła
że właśnie za tą granicą jest ratunek
i Opatrzność Wielka.

Usta zaciśnięte trwogą
nie były zdolne wołać o pomoc
nikt więcej nie troszczył się o duszę moją
...a ta ciemnica uwalniała tylko przemoc.

Dziwne straszydła wyżywały się na mnie
i wymyślały coraz to nowsze
okrutne zabawy….
dusza moja, utrapiona, życia pozbawiona
a ciągle żywa
resztką wiary się okryła
w swej boleści, cierpliwie czekała.

I nagle
nikły promyczek dostrzegła
który przed nią zajaśniał
niczym nić pajęczyny słabiutki
pulsował złotym blaskiem...
w tym potężnym murze
furtkę, pokazywał
...wzmacniał swoim światłem.

Zdobyła się na odwagę
utrapiona dusza
kroczek po kroczku, pomalutku
ruszyła w tym kierunku
aby ocalić życie swoje.

A nie było to łatwe
bo kiedy tylko poczyniła
swe pierwsze kroki
od razu ją pobito
i na stare miejsce z powrotem
...popchnięto.

Promień światła
oświetlił mocniej drogę i przesłał swoją,
bielusieńką mgiełkę
jak w płaszcz otulił
zagubioną moją duszę
i szybko przeciągnął na swoją stronę.

Zorientowały się straszydła
że uciekła im jedna dusza
wysłały swoich snajperów
...najlepszych.

Strzelali za nią zawzięcie
kule ją dosięgły
poszarpały boleśnie...
upadła, leżała bez życia
umierała w niej wiary resztka.

A tu nagle promyk złoty
oświecił jej oczy
podnosił i dolewał sił nowych
uchwycił mocno, nadzieją napełnił
na bezpieczne drogi
...poprowadził.

Zajaśniała różowa poświata
i więcej promyków światła
oświecało jej drogę...
ciemność się kurczyła
i uciekała
...milkły straszydła w oddali.

Na horyzoncie ukazało się słońce
i jasność nastała!
Moja mocno zraniona dusza,
słonecznym brzaskiem
swoje rany obmywała.

Poiła się rannej rosy kropelkami
wyciągała przed siebie ramiona
nowymi marzeniami
serce okrywała.

Chciała słońce dosięgnąć
przytulić je do siebie
podziękować
...za ten mały, nikły promyczek
który przyniósł ocalenie
i wzniecił nowe życie!

O moje słonko,
jakąż Ty masz wielką siłę!
Jakąż Moc posiada
Twoje światło!.

Twe promienie
ciemności się nie lękają
i te wszystkie słabe dusze
...wybawiają
które pogubiły się w życiu swoim.

Vancouver
12 Sep. 2005

Luxi
2021-04-25 21:51:46

Milko:
Kwas siarkowy z nieba...
https://www.youtube.com/watch?v=ydspylojqBM

Iwona
2021-04-25 21:21:56

Na oscarach beda sie laczyc za pomocą zoom.

No kurde. Serio?

Iwona
2021-04-25 21:17:24

Światło zwycięża. Nie chcę wierzyć że całe przebudzenie ludzi byłoby po to żeby nas jakimś zastrzykiem na ostatniej prostej wytępić. Nie jest możliwe że na świecie są tylko siły zła...

Np oscary w tym roku odbywają się na stacji kolejowej. I beda tam tylko zdobywcy statuetek... Jak nic ktoś im kurki w bankach pozakręcał.

A tutaj Londyn
https://youtu.be/ZJk7qLsCnWs

Niby tam wszyscy się szczepią ale to nie prawda. Zobaczcie sami co się dzieje.

Też mam dni zwątpienia ale nie chcę wierzyć że chieny wygrają. Jest konstutucja i Norynberga i prawo.
Może i manipulują umysłami.

Ale ludzie w sądach wygrywają. Moze zamykaja biznesy ale ludzie w sadach wygrywaja. Prawda wychodzi na jaw, przebija się.
Za wolno moim. Zdaniem. Na niektore rzeczy ktore sie tu dzieja nie da sie przygotowac.
Skoro wyrzucają jakąś siarke w powietrze zeby zatrzymac slonce to sami pomyslcie jak boja sie tego swiatla.
Budowa baz podziemnych to tez ucieczka przed swiatlem.
Tyle ze przed swiatlem uciec sie nie da....

Ola
2021-04-25 19:53:08

https://www.youtube.com/watch?v=ydspylojqBM

Kwas siarkowy z nieba

Znalazłam ten film.

Pozdrawiam cieplutko wszystkich.

Jana
2021-04-25 19:26:36

Ola ... poniżej link do filmu Pana Milko ...

https://www.youtube.com/watch?v=ydspylojqBM&ab_channel=P.D...

Pozd ...

Nazwakontaa
2021-04-25 18:18:34

Moim zdaniem przydluzaja te lockdowny bo chcą ludzi wykończyć psychicznie aby z otwartymi rękami przyjęli paszporty szczepionkowe, później przyjdzie segregacja ludzi itd ograniczanie dalszej wolności i wprowadzanie swojej agendy. To jest opisane w bibli a jeszcze parę lat temu jak bylem na tej stronie mówiliśmy, że to już ten czas. Tylko znajdując się w tym czasie nie zawsze się to widzi. Tak jak Jezus przyszedł nie każdy go widział.

Leo
2021-04-25 18:04:02

https://wolnemedia.net/po-pandemii-przyjdzie-czas-na-zmian...

Ola
2021-04-25 14:23:43

Obejrzałam kawałek filmu z Panem Milko. Mówił o silnym wybuchu wulkanu na któreś wyspie francuskiej. W trakcie tego wybuch do atmosfery dostały się ogromne ilości tlenku siarki, która wchodząc w inny związek może pochłaniać część promieni słonecznych, co doprowadzi do ochłodzenia klimatu. Później miałam kłopot z komputerem i dalej nie obejrzałam tego filmu. A teraz nie mogę go znaleźć. Jeśli komuś by się udało znaleźć ten film byłabym bardzo wdzięczna.

Serdecznie pozdrawiam,
Ola

Enigma
2021-04-25 12:59:35

https://www.facebook.com/ania.konopka.505/videos/165946385...

Polskie złoża warte bilion, rozkradanie naszych dóbr naturalnych.

zbigniew
2021-04-25 12:34:28

PRZEBUDZENIE Vedamir III ostatnia wersja śpiewana ( 1052 )

https://www.youtube.com/watch?v=RMrb-PqhIuo&ab_channel=CEZ...

Elektryczny księżyc
2021-04-25 10:48:17

Wiesławo, dziękuję, że piszesz to dla nas. I to nie szkodzi, że kolejny raz przypominasz swoje doświadczenia. Wielu szuka właśnie takich informacji. Dajesz nam cenne wskazówki, wiedzę i przestrogi, aby nie zostać zwiedzony.
Wiele pracy jeszcze przede mną. To co wczoraj widziałam w pewien sposób, dzisiaj widzę zupełnie inaczej. To co wczoraj czułam, dzisiaj czuję, że to nie ma większego znaczenia. I tak kawałek po kawałku uczę się siebie od nowa.

Leo
2021-04-25 01:12:24

https://youtu.be/tcNUUtZU5ac
Adam Asnyk

Wiesława
2021-04-24 22:35:16

LECIMY ZA TĘCZOWY MOST

Nadszedł czas aby przyjrzeć się głębiej aspektom swojego życia, które obecnie wydobywa się na naszą powierzchnię. Zastanowić się – kim my naprawdę jesteśmy? Co się wysuwa z tej naszej głębi, co zaczyna dominować w dniu codziennym? Czy to nasza wrodzona mądrość, która przekazuje nam jak być samowystarczalnym, ufając swojej intuicji… czy dalej żyć według dyplomów, kursów i ściągawek naszych ziemskich „opiekunów”, według ich punktu siedzenia.

To w tobie jest to, co pomaga ci jaśniej patrzeć i odkopywać rzeczy ważne… to w tobie jest ten zegar, który działa prawidłowo i kiedy przychodzi czas, słyszysz jego głośniejsze tykanie a nawet dzwonek, kiedy przekazuje ci wiadomość kierowaną tylko do ciebie. Nie przegap go, wsłuchany w słowa swojego ziemskiego guru. To ty masz w sobie radio i ty działasz na wielu kanałach, to ty jesteś swoim wizjonerem… a nie ufasz jasnowidzom z TV i komputera…. tylko jesteś wizjonerem, który działa w najlepszym dla siebie interesie i na najlepszych falach. I masz wokół siebie symbole i znaki skierowane tylko do ciebie… to twoje drogowskazy i to ty musisz nauczyć się je czytać ze swojego poziomu świadomości. Musisz wiedzieć, skąd przybywają, to są tylko dla ciebie. Nie umiesz jeszcze latać samolotem, nie wsiadaj za jego stery bo doprowadzisz siebie i innych do katastrofy. Przesiąć się na samochód… albo rower… on też dużo uczy, choćby równowagi aby później można było sterować większymi maszynami. Musimy się nauczyć czytać swoje symbole, znaki, sny, wizje… i umieć rozróżnić pory roku bez kalendarza… i porę dnia i nocy… i odczytać twoje zmarszczki na buzi… co one o tobie mówią? Jak mówił Jezus - pogodę umiecie czytać, ale nie znaki na niebie i ziemi….

A każdy z nas ma swoje… i każdy ma swój punkt „0” i swoje rozbieżności (bifurkację)… i każda rozbieżność przesuwa się do przodu w czasie, gdy skrajne bieguny częstotliwości są następnie rozdzielane, są one dalej odpychane z powodu silnej siły generowanej przez jednoczesne wzmacnianie istniejących biegunów z każdej strony. Jak wspominałam w poprzednim tekście, jest to odwrócenie obecnego rozumienia trójwymiarowej struktury polaryzacji materii cząstek, w której przeciwieństwa lubią się przyciągać i odpychać. Można to opisać jako zdarzenia kwantowe zachodzące w antycząsteczkowych polach energetycznych, w których odwraca się przyciąganie biegunowości przy pewnym progu częstotliwości.

I właśnie ten proces nagminnie obserwujemy obecnie… rozlatują się nasze związki, nie tylko stare przyjaźnie… małżeństwa, również nie dogadują się między sobą rodzice z dziećmi a nawet rodzeństwo. I co tu zrobić w takim przypadku? No cóż, musimy puścić… nie trzymać na siłę żadnego związku, jak widać nasze drogi w tym miejscu się rozchodzą…

ale jak pisałam poprzednio, rozwidlenie czasu zachodzi w oparciu o wybory dokonane indywidualnie i grupowo, w odniesieniu do cząsteczki wibracji, ma to dokładnie ten sam wpływ na powierzchni planety, w różnych społecznościach, itd. Wszystko w zależności od węzła, który właśnie określa tą zależność energii tego obszaru, jej częstotliwości. A węzeł może być w różnym zagęszczeniu energii, w zależności od różnych czynników energii. Najważniejszym czynnikiem jest jest jakość lub wysokość częstotliwości grupy ludzi, którzy żyją i mają zdolność kochania siebie w konkretnym obszarze… miłujmy się jak bracia… właśnie, to energia miłości daje moc wzmocnienia, podnoszenia wysokich częstotliwości i ulepsza siły krystaliczne danego środowiska.

A co jest tu najważniejsze, może o to prosić każdy człowiek o szczerym sercu… dlatego jest ważne (szczególnie obecnie) aby prosić o nasze ulepszenie, uzdrowienie, poszerzenie pola widzenia tej masy, która jest martwa i jałowa… to nawet ziemia stanie się coraz bardziej urodzajna, tak samo będziemy zbierać lepsze owoce w naszym indywidualnym życiu.

W środowisku mamy ludzi – tarcze, nasi liderzy, którzy potrafią teren wzmocnić, a nawet uzbroić, odsunąć go od destruktywnych działań, jednym słowem oddalają niskie energie i wyraźnie widać tam wyższe częstotliwości… jest to teren pozytywny i lżejszy.

Nie tylko Ziemia, także układ słoneczny przechodzi obecnie ewolucję, polegającą na tym, że odwracają się bieguny magnetyczne, które są synchronizowane z nowym cyklem czasowym. Zmienia to strukturę całej siedmio-promiennej siatki we wszystkich 7 płaszczyznach słonecznych. Znamy je jako część widma światła widzialnego, które możemy zobaczyć w widmie elektromagnetycznym. Widzialne fale świetlne, to jedynie fale elektromagnetyczne, jakie obecnie możemy zobaczyć i stanowią około 1,5% całego znanego nam widma. Widzimy te fale jako kolory tęczy i jako część naszego systemu czakr. Jak wiemy każdy kolor ma inną długość fali i odpowiada innemu wymiarowi czasu. Najdłuższą jest czerwień, najkrótszą fiolet. Kiedy wszystkie są widoczne razem, tworzy się białe światło. To te siedem promieni są budulcami fizycznej materii jaką znany w 3D. Jednak istnieje więcej promieni, które są związane z budowaniem antymaterii, i również ulegają zmianom… wszystko to związane jest z nieustannym budowaniem Wszechświata. Powtarzam nieustannie, Wszechświat nie stoi w miejscu a człowiek, ot tak po prostu, nie ma szans aby go dogonić… tylko jak ogon wlecze się za nim i styka się z elementami tego nowego budulca: protonami, elektronami, neutronami w różnych możliwych reakcjach prędkości, kątów, rotacji, itd. A te wszystkie zmiany w strukturze Wszechświata nie są niczym innym tylko bifurkacją czasu.

Obecna ewolucja układu słonecznego jest niczym innym jak architektonicznym planem (Boski Plan), zmianami w konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy i 7 głównych gwiazd Wielkiego Wozu. Te 7 gwiazd działają jak soczewki widma promieniowania elektromagnetycznego, które transmitują różne strumienie promieni, przez 3 główne bramy, które prowadzą do Słońca a następnie na Ziemię. Wspominałam o tym kiedy opisywałam promienie kosmiczne (materiał jest na stronie RosofS i w moich książkach).

Nowa aktywność zmienia naszą męskość poprzez zmianę cząsteczek 7 promieni… i właśnie teraz mamy ważny czas w aktywności Byka… zasada męska i żeńska przez tą konstelacje jednoczą się, co nam umożliwia dostęp do konstelacji kosmicznych. To nie jest nowe zjawisko, miało już miejsce w kosmosie i na Ziemi... czyli inaczej możemy powiedzieć, na osi Ziemi rozwija się ścieżka nowej duchowej świadomości, następuje przeskok za tęczowy most, czyli budzenie Boga-Ojca. Ta nasza ziemska oś czasu jest również kosmicznym portalem… i zarazem rozwidleniem czasu. To są ścieżki Absolutnego Synostwa, trójki istot, które służą kosmicznej ścieżce Logosu Słonecznego i Galaktycznego. To jest ścieżka Kosmicznego Chrystusa, jako ciała słonecznego, tego, które powraca do tej płaszczyzny czasu pod koniec cyklu Wniebowstąpienia, które nam obwieścił Jezus Chrystus.

Świadomość Chrystusowa nie jest jednym wymiarem duchowym, ma kilka poziomów… kiedy się w nas budzi w 6D a następnie nabiera mocy w wyższych wymiarach. Te budzące się Istoty są kosmiczną Monadą i częścią Boskiej Woli Łuku Ojca Uniwersalnego, lub prościej – Zasady Boga-Ojca. Do tej pory byli oni dla nas, poza zasięgiem w poprzednich osiach czasu, z powodu przejścia pierścieniowego, który nie biegnie wokół naszego układu słonecznego.

Ale teraz jest czas, kiedy powraca do Ziemi i nas ziemian. Możemy łączyć się z Boska Zasadą i Istotami, które nie są trzymane i kontrolowane przez materialne formy naszych niższych światów (1D, 2D, 3D).

Przebudzenie Kosmicznej Monady wylewane na Ziemię poprzez kosmiczne Promienia niesie nam nowe życie i zasila go już nowe duchowe Źródło, dostarcza dla Ziemi ogromne ilości fal plazmowych w każdą istotę ludzką. I nie tylko, dotyczy to innych żywych istot, które są w stanie te fale odebrać… a to jak już wiemy, zależy od ich punktu „siedzenia”. Czy poddają się tym falom naturalnie, czy stają okoniem.

I właśnie ta linia czasu, zaczyna się jako korektor w energetycznej zasadzie Prawa Uniwersalnego… jak to nazywam po prostu – „Boski Plan”…. który jest dostosowaniem energii, która musi zostać uwzględniona i pojednana w tym końcowym okresie cyklu, tzw – ostatecznego. W książce „Koniec czasów” zwracałam uwagę na kolejne fazy, płynących do nas fal plazmowych Kosmicznego Chrystusa. Na stronie jest na ten temat sporo linków, które mocniej przybliżają temat. Myślę, że to jest również czas aby przypomnieć sobie o nich, w tych dniach, kiedy Chrystus się w nas rodzi, zrozumieć tą fazę aby można było przejść do następnej… nie windować od razu na statku kosmicznym w daleki kosmos...

aby w przyszłości aktywować stałe ziarno, które należy do tego samego nasienia, prawowitego właściciela istot ludzkich…. które w miłości rozwijały swoje serce i prawdziwą duchową świadomość.

Ja wiem, że ciągle się powtarzam i że to może wiele osób denerwować… często wracam do swoich doświadczeń, ponieważ są wielowymiarowe i po pewnym czasie sama dostrzegam w nich inny wymiar… ponieważ i mój punkt widzenia, siedzenia cały czas się zmienia, moja świadomość nie jest już moimi ciężkim kamieniem, który ogranicza mi świadomość…. co tylko oznacza, że moja dusza operuje systemem wielowymiarowym.

I tu ponownie przypominam moje doświadczenie z listopada roku 2000, kiedy po raz pierwszy w tym moim „nowym” życiu lecz w starym ciele, wyruszyłam w podróż astralną… teraz to patrzę na to jak na podróż dyplomatyczną, nowego dyplomaty do nieznanego jeszcze mu kraju, który się przed nim właśnie otworzył. Kiedy tam wyruszałam dostałam wizję mapy nieba… to tam miałam podróżować i zobaczyłam skupisko gwiazd… miałam wrażenie, że to była Biała Niedźwiedzica. Leciałam jakimiś swoim kanałem, ja to określałam – na promieniu słońca… a tam u kresu podroży czekała na mnie Potężna Istota, cała ze złota… ktoś taki mnie tam przyjmował… jakże było to zdumiewające i niezapomnienie przeżycie… to złoto rozlewało się z tej Istoty na wszystkie strony, ale cały czas utrzymywało tą samą formę, wrzało i pulsowało niesamowitą energią, nie mogłam odczytać twarzy, jednak cały czas miało ludzką formę. Wyglądałam przy tej Złotej Istocie jak małe dziecko, nawet jej do kolan nie sięgałam. Dzisiaj wiem, że nie wiedzieć dlaczego, w tamtym dniu wróciłam do swojego prawowitego właściciela, zwanego również Kryształowym Sercem.

Nasze prawdziwe atomy naszego ziarna znajdują się w Wyższym Centrum Serca w 8D, tam przechowywana jest również pamięć Świadomości we Wszechświecie. I nie czekałam zbyt długo, wkrótce ponownie pojawił się, już tym razem w moim mieszkaniu Jezus Chrystus… z złotym kielichem w dłoni… i co się później zaczęło dziać? Na moim czole jak na tablicy pojawiły się jakieś zapisy, trwało to wiele tygodni… od rozumu odchodziłam, co to było… a to tylko rozpakowywały się w moim ciele świetliste kody. I ponownie wydarzyło się to, jeszcze raz w kwietniu roku 2020, ale nie było już tak długie w czasie, wizja trwała kilka godzin … i wybudził mnie z tego stanu telefon… o godzinie 4:44…. właśnie kiedy byłam w bramie Złotych Ust, a tam przyjmowała mnie ponownie Wielka Postać… i do tej pory nie wiem, kto tak naprawdę te drzwi mi otworzył i podawał rękę.. i widziałam tam w środku Serce, które pulsowało życiem. Była to niesamowita wizja…. i tak zostałam w rozkroku jedną nogą tu a drugą tam...

Jak widzimy, jest to czas, że odzyskujemy to ziarno, które zostało nam skradzione, uszkodzone lub wykorzystane przez niecne istoty, łączą się nasze duchowe utracone elementy. Zostały rozproszone a teraz są przywracane w całości prawowitemu właścicielowi. Zostajemy odbijani od czarnego serca. To dlatego na Ziemi mamy obecnie taką sytuację, ponieważ aktywuje się Boski Plan. Mamy kwarantannę na Ziemi… i kiedy ona się tu nasila, mamy założone kagańce i zostajemy przywiązani do budy… i wówczas wiem, że są robione dziury w ziemskiej kwarantannie stworzonej wokół ziemi, aby ci co nam to wszystko uczynili nie mogli uciec i czynić dalszy rozbój na innych planetach. To następny etap naszych objawień, które przeciętnemu człowiekowi będzie trudno strawić. Dlatego należy obserwować, co się tu u nas na Ziemi dzieje…. ? I jak widzimy ostatnie bardzo silne promienie ze Słońca poszły w kierunku Ziemi 20 kwietnia 2021… i co mamy na Ziemi? Pandemia rozszalała się na dobre… owszem, toczy się na Ziemie „wirus” ale innego kalibru niż nam to przedstawiają. Ale on nas nie zabije tylko wybawi…. niech się jedynie martwią ci, którzy swój punkt „0” nie potrafią przenieść na wyższą pozycję…. ich droga będzie w innym kierunku.

Ale tak czy owak, na Ziemi jest to czas na naprawę uszkodzeń, blokad na ziemskich liniach czasu 5D, które umożliwią większej liczbie ludzi dostęp do ich własnej duszy… do tej utrójcowionej formy z inteligencją ciała triady, pełnej duszy, co umożliwia nam tranzyt do wyższych pól świadomości… i do innych kontinnium czasoprzestrzennych…

ale my mamy obecnie na tych polach wielki chaos… nie tylko na Ziemi, również dookoła naszej Planety i Układu Słonecznego. A ten temat ma głębsze podłoże niż myślą ludzie. Przybywają tam różne obiekty i próbują instalować własne wpływy. Ciągle próbują uszkodzić Ziemię, nie tylko od góry… z głębi Ziemi również… i oczywiście jej mieszkańców. I właśnie ta grupa robi na Ziemi sabotaż i utrzymuje chaos na Ziemi…. i ciężko ziemianom to posprzątać, bo nam brak wiedzy… bo się boimy… czujemy się bezsilni…. osaczeni…. nie umiemy zaufać Boskiemu Planowi.

Ale dobry news, ci ludzie, którzy czują w swoich ciałach mrowienie, ukucia jakby igłami (he,he … co za dziwny zbieg okoliczności… ?), zmiany w organizmie w formie różnych bóli, zmian mentalnych… nie lękajcie się, przyjmujecie w siebie, nowo holowane przez Słońce fale (promienie), i poprzez zmiany chemiczne krwi i osocza przyjmujecie wyższe częstotliwości wibracji… dzięki czemu wasze punkty „0” będą przeskakiwać do świadomości wyższej czakry. Kto zna naukę o czakrach, ten wie, na jakie pięto się przenosi i szybko rozpozna symptomy ciała, które otwierają jego nową świadomość.

Dlatego te organy: układ nerwowy, krwionośny, limfatyczny i hormonalny będą dawać się nam w znaki, ponieważ przewodzą nowe światło w ciele… czym go więcej przyjmujemy tym bardziej dokuczają nam wszystkie organy… i trzeba być tego świadomym, ponieważ wszystkie nasze organy zmieniają funkcje, towarzyszą temu stany zapalne, gorączki, wydzieliny wydalane z moczem, układu oddechowego, nosa. Ale nie panikujemy, to jest tylko oczyszczenie organizmu… i tak musi być… i należy to przejść, jak zwykłą grypę….

Linki na stronie - 7 promieni
12 promieni
Promienie życia
27 promieni kosmicznych…
póki co zajmijmy się tymi 7 promieniami... kiedy przeskoczymy tęczowy most, objawi się nam już świat w innych kolorach, bardziej żywych…. o większej mocy.

Beata Dorota
2021-04-24 21:51:38

Pozdrawiam was wszystkich , niech otacza nas i przenika moc Boga Bogów . W Holandii , tak jak wszędzie są ludzie podzieleni . Do środy mamy jeszcze godzinę policyjną . Od środy sklepy przemysłowe mają otworzyć normalnie , teraz trzeba się umówić na godzinę . Co mnie śmieszyło , to centra ogrodnicze otwarte są , z ograniczoną liczbą klientów , a on może tylko 10 min w nim przebywać . Na otwartych terenach nie mamy przymusu zakładać maskotek na buzię . Chociaż zdarzają się tacy co jadą rowerem i ozdoby mają . Jeśli chodzi o mnie , to mam przy sobie , wydrukowaną karteczkę z internetu i wchodzę do sklepów normalnie . W moim otoczeniu , też są różne opinie na temat szczypków . Rodzina mojego męża już jest po pierwszych ukłuciach . Dzisiaj jego siostra z mężem była i się go pytała , czy on też się szczypnie ? A ten mój głupi chłop powiedział , że tak . Powiem wam kochani , że chyba otworzę własną szkołę śmiechu , nawet lustra mi do tego nie będą potrzebne . Planujemy też pod koniec czerwca albo w lipcu pojechać do Polski i wziąć moją mamę tutaj . Mam z nią codziennie kontakt i wiecie co ona chce wiedzieć , ile jest zarażonych i ile umarło . Sama jednak szczypać się nie chce , na szczęście . W Polsce wstrzymali szczepionkę przeciw grypie a wprowadzili na świruska . Uznała to za oszustwo i powiedziała : Nie . Mój brat i przyjaciółka chcą się szczypać . Wiecie co , nikogo ale to nikogo nie osądzam za decyzję jaką podejmną . Może jest to dziecinne ale w głębi siebie wierzę i ufam , że ten czarny scenariusz się rozpłynie . Wszystko , ale to wszystko jest energią i materią Najwyższego Źródła , Wiecznego Boga i On wszystko widzi , słyszy i czuje i przenika . My sami jesteśmy jego cząstkami , przez które On doświadcza całości życia . Bardzo bym chciała aby to doświadczanie , po życiu w cierpieniu , biedzie , bez boskiej świadomości teraz mogło się przemienić w dojrzałe , radosne i pełne miłości życie . Jestem z wami , w każdym momencie , kiedy o mnie pomyślicie i niech przenika nas tylko Światło Najwyższego i w nas zostanie , rozpływając się na wszystko co nas otacza , co pod nami , nad nami i jeszcze dalej ,

Iwona
2021-04-24 20:35:13

Mam nadzieję Bożena.

Shumann tak pozytywnie rejestruje fale energii docierające . Mimo takich wysokich skoków dookoła nadal chaos. O to mi chodziło.

Musi dojść do jakiegoś przełomu z tymi wyborami.

Jeszcze doczytałam że aresztowali 19 osób związanych z bankami i zmieniono im hasła dostępu. I dlatego nie mogli zapłacić za kolejne odroczenie tego audytu. No ale jak ze wszystkimi tymi wiadomościami, nic nie wiadomo na 100%.

Bozena2
2021-04-24 20:23:40

Z tego co ja sie orientuje to rezonans Schumana to jest pozytywne dla nas,promienie dla nas jak najlepsze.
Moze sie myle.To prawda ze w Arizonie licza glosy,ale demonokraci ju z wyslali 73 ,tak 73 swoich prawnikow,cyrk.W NY restauracje pootwierane,ludzie podzieleni jak wszedzie ,bez masek i w maskach,policja nie zaczepia ,nie ma czegosc takiego jak mandat za brak maski,wszedzie szczepia,chetnych 50/50 na razie wolna wola,nie ma przymusu.
Europa z tego co slysze ma wiekszy ucisk.
Bedzie dobrze,damy rade bo tak chcemy .

Iwona
2021-04-24 19:21:43

W Arizonie liczą głosy. Trump ma dziecko z autyzmem poszczepiennym. Na poczatku pokazywal ze ten wirus to smiech na sali, ale ludzie i tak nie ywierzyli. Chodzil bez maski, mowil o uv light, dezynfekcji... Wiec mowi teraz do wsztstkich. Ci co nie chca sie szczepic to wiedza swoje, ale on ma wielu wyborcow ktorzy mimo wszystko sa za szczepionkami. Gdyby powiedzial otwarcie ze szczepienia to gowno to przysporzylby sobie wrogow. Nie bronie go...

A co sie odbija obecnie pani Wiesiu? Nie wiem...

Na moj gust przewazaja niskie energie. Sa te energieschumanns. Czuc to, bydzi mnie to w nocy.

Ale dookoła mimo wsystko widzę że ciemność ma macki jak ośmiornica.

Premier Polski i Prezydent zapisani na Astre szczepienie.

A wiem błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli. Dalej wierzę.

Podobno 7 stanow w usa zamyka punkty szczepien z braku chetnych.

Wiesława
2021-04-24 18:12:09

Przyglądajcie się dobrze i nie dajcie się zwieść...
jak mówi najstarsze na świecie przysłowie

"co na dole to i na górze" i vice versa...
pomyślcie tylko, co się nam odbija obecnie ...
jakie energie w dalszym ciągu przeważają ...?

Bozena2
2021-04-24 17:46:38

Iwona,po to tu jestesmy by sie wspierac,znajdziesz pozytywne rozwiazanie ...uwierz w to.To nastepna poprzeczka,ijak pisze Wiesia drut kolczasty,przez ktory przebrniemy,bo tak chcemy.
W tym wszystkim co sie dzieje nie jestes sama kazdy z nas boryka sie z jakimism problemami,niektorzy maja duzo gorzej.Ja na Trumpa juz patrze z innego dystansu,caly czas nawoluje do szczepien,ani jedno slowo z jego strony nie padlo na pana billa,sorosa.
Cos w tym jest,a my musimy do przodu.Mi bardzo pomagaja slowa ktore Wiesia napisala w ktoryms z artykulow.
Nie boj sie osmieszania,nie boj sie oszczerstw,nie boj sie smierci,Bog jest zawsze z toba. Pozdawiam cieplo.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne