REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2020-07-13 23:07:37

https://www.youtube.com/watch?v=Gt0UwvjSkdI

Adrian
2020-07-13 20:14:51

Łaska wam i pokój od Tego, Który jest, i Który był i Który przychodzi, i od Siedmiu Duchów, które są przed Jego tronem, 5 i od Jezusa Chrystusa, Świadka Wiernego, Pierworodnego umarłych i Władcy królów ziemi. Temu, który nas miłuje i który przez swą krew uwolnił nas od naszych grzechów, 6 i uczynił nas królestwem - kapłanami Bogu i Ojcu swojemu, Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen. 7 Oto nadchodzi z obłokami, i ujrzy Go wszelkie oko i wszyscy, którzy Go przebili. I będą Go opłakiwać wszystkie pokolenia ziemi. Tak: Amen. 8 Jam jest Alfa i Omega, mówi Pan Bóg, Który jest, Który był i Który przychodzi, Wszechmogący.9 1 I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. 2 I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. 3 A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. 4 I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. 5 I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. 6 I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie.

Adrian
2020-07-13 14:33:56

To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego: 15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! 16 A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. 17 Ty bowiem mówisz: Jestem bogaty, i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi. 18 Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się oblókł, a nie ujawniła się haniebna twa nagość, i balsamu do namaszczenia twych oczu, byś widział. 19 Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się! 20 Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną. 21 Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie. 22 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.

Ola
2020-07-13 10:58:13

Dzięki za ciekawe informacje.

Serdeczne pozdrowionka

Wiesława
2020-07-13 00:07:49

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/07/najwieksze-...

Adam z Zielonej Góry
2020-07-12 21:38:55

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/07/pszeniczny-...

Wiesława
2020-07-12 18:39:38

Modlitwa św. Teresy z Avila

Niech nic cię nie smuci,
niech nic cię nie przeraża.

Wszystko mija,
lecz Bóg jest niezmienny.

Cierpliwością osiągniesz wszystko,
a temu, kto posiadł Boga, niczego nie braknie.

C.D.
2020-07-12 16:08:30

Witam wszystkich z KG.

Poezja zawsze mi była najbliższa, więc bardzo dziękuję za Waszą twórczość. Cudne.

Historia twojej wiecznej duszy -- UMIERAJĄCY KRÓL

https://www.youtube.com/watch?v=ocJuIwY2jwc

UWAGA: w prawym dolnym rogu ekranu wideo
Prosze ...
1) włączyć : *napisy,  dalej ...
2) włączyć:  *ustawienia, po czym ...
3) kliknąć : *wygenerowane automatycznie* - (języki) - przewinąć w dół i kliknąć wybierając : POLSKI

Serdecznie Was pozdrawiam. C.D.

Adrian
2020-07-12 15:25:14

Niestety albo stety uciekam od elektroniki jak najdalej. Kiedyś nawet popadłem w swego rodzaju paranoję i niszczyłem sprzęt elektroniczny... Ale to było... Teraz mam taki sprzęt, aby coś napisać muszę się nieco natrudzić i tak trzeci raz podchodzę do tego z powodu przeciwności czym chciałem się z wami podzielić. ..

Starożytna wiedza astrologiczna. Bajki o bogach, mity oraz legendy. Monumentalne budowle, piramidy, spuścizna naszych przodków. Wszystko to opisane i zawarte w ponadczasowych symbolach. Jak by nie patrzeć w ciężkiej do zrozumienia formie...
A my "nowożytni" wierzymy w bajki dla dużych śpiących dzieci o podróżach w kosmos, technologii i w dzieła rąk człowieka co są jak wieża Babel. Śmiem snuć teorię, iż żadna rakieta ani spodek ani człowiek nigdy nie był w kosmosie. Wszystko co "wiemy" od NASA to jedna wielka manipulacja, kurtyna, imitacja Boga, dzieło szatana. Tylko Dusza i Energia jest w stanie przemierzać przestrzeń kosmiczną. Stąd też pochodzi spuścizna naszych przodków i ta wiedza, którą nam(sobie) na przyszłość pozostawili(śmy)... Z innych WYMIARÓW. Idąc dalej... Spotkania oraz kontakty z innymi istotami odbywają się na planie astralnym i wyżej w wymiarach już całkowicie Boskich bez skazy. Rządzący tym globem osadzeni są mocno w wymiarach demonicznych i częstują nas od poczęcia, uzależniają od siebie.
A wiemy już o tym, Wiesia powtarza nam jak pacierz. Myśli mają moc. Materializują się. Jesteśmy kreatorami. "Nowożytni" zaawansowani technologicznie a nawet nie wiemy jakim cudem postawiono piramidy. Nasi przodkowie znali moc myśli i o to im chodziło aby nam pomóc bo wiedzieli, że musimy przejść przez ten cykl. Kto ma uszy niechaj słucha albowiem czas jest bliski.
... ..
Też chciałbym sprostować to co "nastąpiło lub/i ma nastąpić". Strach przed zdradą ze strony mojej kobiety, która jak sobie uświadomiłem nie jest moja! Oddałem ją więc Bogu bo tego ode mnie wymagał a wraz z tym moją paranoję i mimo atakujących mnie w dalszym ciągu obaw udało mi się stanąć ponad tym. Bogu niech będą dzięki, że na tym polu jestem jemu wierny i nie patrzę i nie myślę o innych kobietach. Poza Wiesławą ale to już myślę jest inna kategoria przyjaźni. Jeśli tak mogę to nazwać.
... ..
I jeszcze chciałbym poznać wasze spojrzenie na księgę apokalipsy. Czy czytacie? Jak traktujecie jej słowa? Personalnie czy zbiorowo? Czy każdy z nas znajdzie tam swoją rolę? A może jest to księga opisująca wyzwolenie duszy każdego z nas? Paweł (Pavel) napisał kiedyś, że wszystkich nas to samo czeka... Ciekawe co miał na myśli...
... ..Jeśli Bóg pozwala to dlatego
Ze ma to swój wyższy cel
Jeśli to co zakryte
Jest zakryte
Bóg tego
Chce
...
Pozdrawiam
Was
Bracia i Siostry

Adrian
2020-07-12 02:33:29

To tak jak głos pozostawiony Bogu Wojtku.

Wojtek.
2020-07-12 00:09:23

Nie wiem czy to jest dobrze ale tak naprawdę nie głosowałem od kilku lat...

Wiesława
2020-07-10 21:01:17

Gdziekolwiek jesteśmy.... to jednak rzeczy nie da się ukryć, zamieść pod dywan...
mieszanka z kraju i za granicą....

https://gadowskiwitold.pl/aktualnosci/komentarz-tygodnia-w...

Wiesława
2020-07-10 20:06:01

Łatwo komuś powiedzieć - wiśta wio.... kiedy jeszcze internet pod ręką... i na tym akcja się kończy.... i nie wystarczy zarazić innych pozytywnością.... dzisiaj nie wystarczy usiąść, zamknąć oczy i medytować.... no może jeszcze zagłosować... na mniejsze zło ...?

Wszystkie te brudy i smrody, jakie wypływają na świat, będziemy musieli WSZYSCY zobaczyć... i do każdego ten fałsz musi dotrzeć... toteż się jeszcze naoglądamy... do wymiotów.... i trzeba jeszcze to szambo posprzątać, nikt tego za nas nie zrobi.... bo jak tsunami będzie wypływać na potoku Prawdy ... i czy chcemy czy nie, popatrzymy sobie do woli.... bo też jesteśmy częścią, tego flirtu z ciemnymi mocami, nawet jak uważaliśmy, że nic złego nie robiliśmy.... ale jakże często przyzwalaliśmy na to zło...
to jest faza oczyszczania, a bez niej nie będzie naprawy.... i tak to się jakoś dzieje, że to sprawiedliwym pozostaje sprzątanie i naprawianie szkód. Ci także nie unikną tego.
Ja wiem, że wielu osobom ten scenariusz się nie spodoba....

Meduzes
2020-07-10 14:32:10

Kochani to fajnie że podsyłamy se linki uświadamiające nas w jaki trudnym położeniu jesteśmy tu na ziemi. Niczym hodowla bydła dla wyzysku stłamszeni uściskiem. Ale skupianie swojej uwagi w tym miejscu, na tych rzeczach uważam że już przeminął. Już starczy. Już wiemy wystarczająco dużo. Nie ma co napędzać tej spirali. szkoda energii. Wszystko zostało już powiedziane ...

Czas tworzyć kierować uwagę na nowe. Pozwalać materializować pięknym wzniosłym ideom. Czas dawać przykład. Pokazywać zmianę. Czynem ... nie słowem. Zarażać ludzi pozytywnością. Pozwalać rodzić się naszym dzieciom w nowym lepszym świecie.

To my tworzymy rzeczywistość. Więc skupmy swoją uwagę i energię na najlepszej wersji nas. Pozostawmy smutki, żale, złość ... CZAS NA NOWE

Piękna inicjatywa i przykład jak można zmieniać świat na lepsze mimo że mówimy o wandalach: https://www.youtube.com/watch?v=qb5Kuge8qtk

A tu piosenka ojca do syna która wzrusza do łez ... (usiądźcie, zamknijcie oczy, włączcie na full i posłuchajcie): https://www.youtube.com/watch?v=zdSPiZKz7tA

Pozdrawiam ciepło was wszystkich, idącą zmianę. Niech moc będzie z wami

Wiesława
2020-07-09 21:15:00

TWOJA LEKCJA

To życie
jest najlepszym nauczycielem
...ale musisz być
-jego dobrym obserwatorem
...a nawet posunę się dalej
-zacznij obserwować siebie
...od swojego własnego umysłu
dowiedz się - kim jesteś?

Jaka myśl cię prowadzi...
jaki w tobie wewnętrzny spokój?
To ty jesteś tym graczem
...o swoje własne życie
powiem więcej
-to ty jesteś tą sztuką życia
...nauczycielem... a nawet mistrzem
-to w tobie święta mądrość
moc miłości, moc słów, moc czynu.

Ale jeśli
dyskutujesz ze swoimi słabościami
...a jeszcze je popierasz
natchniesz tym samym
swoją duszę
dostanie taką lekcję życia...

-to ty ją stawiasz
między piekłem i niebem
-to ty ją tam popychasz
...życie jest energią
i dociera do ciebie, w takiej formie
w jakiej ją przesyłasz...

-i to jest lekcja życia
-to filozofia życia
-to rozwój duchowy
-to codzienna medytacja
która wpływa na twój umysł
dzięki twojej osobistej mocy...

a ty uświadom sobie
- w jakim kierunku popychasz
swoje myśli... czyny...
i zapamiętaj
-wszystko to trafi
...na właściwe miejsce!

Adrian
2020-07-09 02:57:51

Tutaj Dusza
Wdzięczna ja dla Boga,
że w dłoniach swych trzyma...
... I choć błądzę,
nawet nie pamiętam,
...i tak byś nie uwierzył
skąd mnie On wyciąga..

Siedząc na krawędzi otwartego okna,
dziecko beztrosko macha nóżkami,
Intuicja budzi matkę.,, idzie prosto do pokoju...
...i chwyta go...przerażona nim potrząsa,
nie wiedziała że Bóg śpiewał mu piešń,
pełną goryczy...
lecz w ustach Jego słodka była jak miód...
... aby ta zdążyła na czas.

...i tak wszystko ostatecznie pozostanie tajemnicą,
nawet gdy zostanie ujawniona...
..to przyniesie kolejną,
jak śmierć- życie.

A jeśli mogę pomóc,
I ten niemy szept
Co teraz idę za nim,
Bóg jest Wszechmogący.

Mną się nie przejmuj,
Zdana jestem Bogu,
Ukryta w ciemności,
Toteż ma swój cel.

Ola
2020-07-08 21:37:57

https://www.youtube.com/watch?v=Eumr6JRFjp4

Korona-szwindel przed trybunałem w Niemczech! Nowa religia w RFN:antyrasizm! A.Wolska z Kolonii!

Basia25
2020-07-08 17:48:30

Roman Nacht - ,, Mikrokosmos w makrokosmosie ,, https://m.youtube.com/watch?v=n22wW-EWJBo

Marek
2020-07-08 10:02:04

Bardzo DZIĘKUJĘ za inspiracje DUCHA .

Wiesława
2020-07-07 23:09:37

BRAĆMI JESTEŚMY

Moja historia, twoja historia
niby ta sama
a całkiem inna
chociaż żyjemy po jednym dachem
...bo inne
toczą się przez nas
fale życia...
zawsze tak było
i zawsze tak będzie
...bo inne jest
nasze przeznaczenie.

To wywołuje smutek
który stwarza ciemność...
lecz historia jest po to
by nas wszystkich obudzić
-dać nam lekcję budowania
...przekształcania
-nienawiści w pokój...

a ty nie stwarzaj
dzisiejszego
rodzaju porządku
nie przestawiaj moich uczuć, natury...
ona była, jest i będzie
zawsze taka sama
...nie myl
Prawdy od kłamstwa
...nie przyrównuj
szaleństwa twoich uczuć
do prawdziwej miłości...
to nicowanie człowieka szaty
i nigdy nie przyniesie mu szczęścia.

Człowiek, który żegluje po morzu
na swojej rybackiej sieci
nigdy nie może być pewny
czy wróci na brzeg...

jak stargana ścieżka umysłu
na której dziury i wyrwy
możesz na niej żyć
ale i łatwo złamać nogę...

to ty jesteś budowniczym
który może ją naprawić...
brak jasności umysłu
powoduje chaos i frustracje...

a to nie pozwala ci być wolnym
ciągle wybierasz walki i wojny
...to twój system prawd
tak nas dzieli
chociaż jesteśmy braćmi...

Wiesława
2020-07-07 20:45:49

CHAOS ODCHODZĄCEGO CZASU

Żyjemy w chaosie wydarzeń
...w podwójnej nocy cieni
nie wiadomo, za kim stanąć
nie wiadomo, kogo wesprzeć...

wydaje się być
ustalony porządek
-lecz przypatrz się troszeczkę
tu wszystko jest chaosem
wszystko jest szalone
-bo dwaj mroczni rycerze
pod alibi - porządek i wolność
chcą nam zgasić światło...

i umierają nasze świątynie
-stłamszona jest nasza miłość
...i ciężko jej dzisiaj oddychać
-bo nie wiesz
...którego kochanka masz wybrać.

I powoli rozciąga się
wielkie imperium piekła
-a ty, co robisz człowieku
aby uchronić się przed nim?

Nie chcę wybierać mniejszego zła
nie chcę nikogo zabijać
-a co bym nie uczyniła
to jednym dam prezent
a drugim przekleństwo...

więc kogo mam wybrać
...abyś ty, poczuł się komfortowo
- a co ze mną?
Jak mam sobie poradzić
...z moim własnym sumieniem?

I czuję się obezwładniona
...w tym oku cyklonu
-bo moja świadomość
nie chce udać się do miejsca
gdzie nieustannie spotyka
same trupy i ruiny.

Grażyna
2020-07-07 16:25:34

Adrian:
Zobacz...jak bardzo pasują słowa Wiesi ,,A JA MAM NADZIEJĘ,, do tego obrazu samego siebie, jaki tutaj przedstawiłeś. To wiara w samego siebie postawi cię na nogi. W Twoim życiu brakuje harmoni i nad tym powinieneś popracować. To co ciebie otacza i panoszy się...to tylko iluzja. Tak jesteś zaprogramowany. Walcz o lepszy program swojego życia. To tak jakbyś narodził się na nowo. Stare już nie istnieje...to w nowym jest przyszłość. Wybierz mądrze...bo więcej szansy już nie będzie.

Pozdrawiam serdecznie

Adrian
2020-07-07 15:17:11

A może to co "nastąpiło lub/i ma nastąpić" siedzi tylko w mojej egoistycznej osobowości. Albo jest czymś zupełnie innym.. Niszcząc siebie nie jestem na tyle dobry jak bym chciał a nawet wręcz krzywdzę innych i to ego usiłuje mi wmówić, że to ja jestem ofiarą....
Pewne przypadki, zbiegi okoliczności... wydają się NIEPRAWDOPOOBNE i umacniają ego w roli ofiary...
Czyżby te dziwne wydarzenia to sprawka moich własnych myśli...

Adrian
2020-07-07 01:14:48

Chyba potrzebny mi lekarz specjalista...
Tylko, że ja nie wiem co mi dolega...
Czy postradałem rozum?
Tonę w iluzji odrzucając rzeczywistość?
Czy jedno z drugim się przeplata?
Nie mogę pogodzic z tym co nastąpiło lub/i ma nastąpić....jeśli jednak pogodze się z tym i będę żył tak jak pogodzilbym się z tym co nastąpiło lub ma nastąpić,czego się boję, i rozum odbiera... To czy wtedy nie zrobię kroku w tą iluzję....i dopiero to nastapi? Serce mnie boli jak o tym "co nastąpiło lub/i ma nastąpić" myślę ale jednak czuję smak wolności bo mleko się rozlało i sam je poprzatam i kamień z serca i tylko zostanie mi przełknąć to,
Nie wiem już nic.
Nie wiem na czym stoję.
Chyba daleko zablądziłem
I chciałbym już wracać do domu
ale to mi nie daje spokoju...
Dzisiaj w to wierzę i czuję się jakby wolny, akceptuję to choć serce krwawi to nie pozwoliłbym skrzywdzić nikogo.
Jutro spojrzę na to myśląc znowu dałem się wciągnąć w piaski własnych myśli i poczuję wolność, że to tylko iluzja była....
I trwa to już.... W KOŁO .
I tak sobie cicho marzę i tłumacze ze noc ciemna duszy,
ale ja się czuję jak w klatce co najwyżej w ciemnej d....
Jestem na prawdę dobry w niszczeniu siebie samego...
A to co pisze Wiesia to wszystko jest piękne i prawdziwe i mogę marzyć o tym wszystkim unosząc się nad siebie ale na tym się kończy, że budzi mnie rzeczywistość i tak chciałbym ale nie chętnie proszę o kubeł zimnej wody...
I przepraszam, że wyjeżdżam tutaj z tym powyżej...

Wojtek.
2020-07-06 23:09:59

Jeśli sami jej nie zatracimy to któż nam ją odbierze..
Może i czasem nie mamy wpływu na to co się dzieje ale napewno warto jest zawsze odszukać siebie i pilnować stale, bo wtedy nie tak łatwo już zgubić drogę..

Wiesława
2020-07-06 22:31:37

A JA MAM NADZIEJĘ

wolność, demokracja...
dzisiaj tyle o niej mówimy
-a mnie tylko śmiać się chce
bo co ci ta wolność dzisiaj warta?

I co warte te nasze nadzieje
-tylko ranią człowieka jak nóż...
to właśnie robi ci
-ta dzisiejsza demokracja.

Nadzieja bez naszego wysiłku
-nie tryśnie radością
-nie wyrosną z niej skrzydła
...tylko westchnienie
bo trwa w niej rozpacz
i serce ugina się pod ciężarem...

wszystko przemija
-jak cień przelatującego ptaka
...miłość, nadzieja, strach
...głód i zaraza
tylko gwiazdy pozostają nad nami...

i nie ma człowieka
by tego nie przeżył
-to nasza natura wyzwala
granice naszych nadziei
i naszego nieba...

to wybór między dwoma losami
nadzieją... albo strachem
...beznadzieją i spokojem...

a ja mam nadzieję
że ta twoja
-nie zostanie utracona...

Wiesława
2020-07-06 21:55:52

RUCHOMY PIASEK

Życie...
jak ruchomy piasek pod stopami
ruchomy wysiłek
i czas, który bywa sojusznikiem
albo wrogiem...

człowiek toczy przed sobą machinę
mając świadomość
że musi opuścić i tą dolinę
...dzisiaj świecącą słońcem
a jutro... sam nie wie?

I całe twoje życie
zmagasz się z tym
ruchomym piaskiem
... nawet jak współpracujesz z Bogiem
...i On ci nic nie obiecuje
to w twoich rękach teraźniejszość
i w twoich także wieczność...

a ta ciągle się zmienia
raz płynie wartko
drugi raz topnieje
i to w jednej sekundzie...

raz żyjesz
innym razem
jesteś jak martwy...

a to są ruchome piaski
twoich myśli
bo tracisz moc
i zmieniasz siebie
w piasek i glinę...

nie umiesz dokonać wyboru
ani zawalczyć o siebie
toteż toniesz
... w ruchomych piaskach.

Wiesława
2020-07-06 21:17:04

Dlaczego za wszelką cenę żywicie się strachem?
Czyżbyś jeden z drugim jeszcze tego nie wiedział, że i w twoich rękach jest stworzenie?md
2020-07-06 17:05:57

https://www.youtube.com/watch?v=6g9rKzQFQ9w Wielka POWÓDŹ w Polsce 2021-24, jak do niej dojdzie.

Ola
2020-07-06 12:08:03

https://www.youtube.com/watch?v=RTZ1or3xcuU

Sanitarna V Rzesza - Ewa Pawela

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne