REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Dziękujemy wszystkim za wpłaty. Strona na rok 2023 została opłacona :)

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wiesława
2023-01-24 20:41:21

Moja książka "W czepku urodzona" to wielka nauka, na nasze czasy... szkoda, że tak mało ludzi widzi to... przede wszystkim to, że właśnie te demoniczne ataki i moje osobiste cierpienie wzmocniły mnie bardzo na mojej drodze, uczyniły tą słabą skorupę dużo silniejszą... i te demony nauczyły mnie wiele rzeczy, między innymi wiary i nadziei, zawsze na pomoc przychodziło Światło, więc umocniły moją wiarę... czy ktoś wierzy czy nie! Dla mnie nie ma to znaczenia, takich niewiernych Tomaszow będzie jeszcze wielu. To dzięki tym atakom umocniła się moja wiara... i dzięki temu poznałam
- kim jest Bóg i kim jest człowiek... i jak bardzo Bóg dba o tego marnego człowieka... widziałam, że moim najlepszym przyjacielem w potrzebie było Światło.
- I kimże jest człowiek, że Światło tak szybko idzie mu na pomoc?
Mnie było to dane poznać na własnej skórze. Moc Światła i moc demonów. To jest najcięższe dla człowieka imadło, jedno z najcięższych życiowych doświadczeń... i ciężko się z niego wyrwać... ale i kiedy się człowiek wyrwie, nie jest już ten sam...i już wie jaka w nim potężna siła.

I dzięki tym demonom także poznałam, jaką siłę ma to Światło... i że KAŻDY człowiek jest dla Niego ważny... i wystarczy Mu zaufać, oddać wszystko w Jego ręce i spać spokojnie... bo nie żaden Trump czy Hania K. będzie naszym wybawicielem, tylko ten, który wkrótce pokaże, kto tu naprawdę rządzi. To pod tym rządem padną demony.... one to wiedzą i dlatego takie szaleństwo na świecie. Wiele razy w nocy, kiedy byłam zaatakowana, słyszałam tylko
-śpij spokojnie, my się tym zajmiemy... i posłusznie jak małe dziecko, kładłam głowę na poduszkę i w tej samej sekundzie zasypiałam.... bo miałam wielką ufność, że tak będzie... i tak było... !

To, że wam pokazuje ten świat materialny, to tylko po to, aby lepiej rozeznać nasz cień i nasze światło, jedno jest odbiciem drugiego. I to nasze cienie pokazują, w którym miejscu dzisiaj jesteśmy? I czas najwyższy mieć i to rozeznanie, nasz intuicyjny kompas. Ale osobiście do życia wybieram Światło, i przebiegnę każdy cień aby tylko znaleźć się w Jego ramionach.

Bozena
2023-01-24 20:17:20

Wiesiu,
Przewaznie po Davos,po obradach "wladcow swiata"zaczyna sie nastepne zaciskanie smyczy na naszych szyjach.
Link Beaty Pawlikowskiej wkleilam dlatego ze ona tez walczy z big farma,I z tego co czytam to I ja atakuja .
Nie mam szalwi,ale mysle ze rosemary tez jest skteczne.
Pozdrawiam wszystkich.

Wiesława
2023-01-24 20:03:01

Bożena,
Wiadomo co jest przyczyną depresji, nasza dusza zaczyna się miotać i chce zerwać swoje kajdany... tylko, że w dzisiejszym świecie nie jest to łatwe, spieszy nam zaraz z pomocą kupa specjalistów, aby "ustabilizować" nasze pola. A po tym stabilizowaniu jesteśmy już innymi ludźmi.
I to jest także nasza obecna pandemia - depresja - bo coraz więcej ludzi próbuje się przebudzić, i wszystko zależy od tego jaką dostana pomoc.
ostatnio wyprowadzałyśmy naszą koleżankę z takiego stanu... wraz z objawami grypopodobnymi przyszła wielka depresja. Oba te objawy pojawiają się w chwili przebudzenia duszy. I na oba system ma lekarstwo: antydepresanty i szczypiorek.

Ale z tego co widzę spodziewają się następnej fali... i mówi się o następnym niebezpiecznym wirusie. A ja mówię - bądźcie czujni i zacznijcie wreszcie używać własnego umysłu.... a może raczej intuicji płynącej z serca... bo te przerośnięte naukowe rozumy już niejednego wyprowadziły na manowce.

Bozena
2023-01-24 19:51:37

Czytam jeszcze raz "W czepku urodzona"
Chyba najgorsze to sa te ktorych nie widac,te ktore poturbowaly tak okropnie Wiesie,z nienacka atakowaly.
Niech nas chronia wszyscy Aniolowie!

Wiesława
2023-01-24 19:49:13

Grażyna,
jakieś miesiąc temu miałam taką inwazję na fb, trochę inny scenariusz, ale atak szedł z fb od ludzi polskojęzycznych z arabskim wyglądem... zaakceptowałam 1 osobę... a za nią weszło tymi samymi drzwiami z 15? i rozpoczęła się na fb bonanza, atak na mój komunikator, i nie pytaj jakie dostawałam propozycje... kilka godzin czyściłam tą inwazję i teraz 10 razy oglądam kogo akceptuję. Nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje.
Ale to mi też mówi, że jesteśmy dla nich coraz bardziej niebezpieczni, demony nie atakują swoich. A ci zawsze znajdą do nas jakieś otwarte drzwi, bo nasze umysły funkcjonują w inny sposób, nie jesteśmy tacy perfidni, nasze pola są uczciwe i sądzimy wg siebie. I stąd mamy takie niespodzianki. To są psychopatyczne umysły.


Również nasza obecna technologia to wspaniała sieć na demoniczne połączenia, nie tylko ta internetowa, cała elektryczna sieć jaką posiadamy w mieszkaniach, w miejscach pracy etc.

Dlatego mówię i uczę, palcie szałwiowe kadzidła tudzież te, które wymiatają z naszych osobistych pól te śmieci... nie dajcie dzieciom komórek ani zbyt długo wysiadywać na necie, ... bo później zbieramy takie owoce...
osobiście codziennie palę kadzidła + stosuję inne higieniczne zabiegi na demony i jak widać i tak potrafią zniszczyć nasze ogrodzenia. I aby je przerwą, mamy już kupę bałaganu.
Toteż krzyczę - bądźcie uważni i czujni! I wiem co mówię, nie jeden raz byłam już poturbowana do krwi.

Wiesława
2023-01-24 19:22:01

Artur,
ile czasu spędzasz od dziecka na komputerze, komórce?
Skąd ci się wzięły zniszczone kręgi szyjne... i nie bój się Kundalini, bo to nie są objawy Kundalini, ta energia leczy a nie kaleczy ciało ludzkie... no chyba, że wyciskasz ją na siłę w czasie kiedy jeszcze nie jesteś na to gotowy? W 11 roku życia nawet twoje ciało eteryczne nie jest na to gotowe, dojrzałość w tym temacie człowiek może uzyskać między 28-32 roku życia. Wówczas jest gotowe ciało eteryczne. I to jeszcze trwa dużo lat zanim jako tako się przejawi w ciele człowieka.

Nie zmusisz 5 letniej dziewczynki aby urodziła dziecko... jej ciało jeszcze nie gotowe... i możesz ją zmuszać do długiego sexu... i nic z tego nie wyjdzie, tylko zniszczysz psychicznie i duchowo to dziecko... tak samo jest z tym wymuszanym Kundalini.

W dodatku piszesz wziąłeś szczepionkę... no tak, to jest doskonały detox przeciwko Kundalini.
Boże, ile jeszcze świat musi się uczyć, zrozumieć a przede wszystkim nauczyć się pokory i cierpliwości...
od lat obserwuję na necie tych wszystkich młodocianych "świętych"... tylko gdzie wy wszyscy jesteście w 50 roku życia? Pozostają już z co niektórych same potłuczone skorupy.

Bozena
2023-01-24 15:41:56

Beata Pawlikowska o depresji.
https://youtu.be/H1DYxF5zIMg

Grażyna
2023-01-24 15:07:44

Myślę, że to ważne co napiszę. Niech to będzie przestroga dla innych.
Wiesia wielokrotnie nas ostrzegała o demonach, które właśnie rozpoczęły działalność na dużą skalę.
Ja wczoraj doświadczyłam tego na własnej skórze.
Byłam sama w domu i porą południową zaatakowano mnie emocjonalnie dwa razy. Wieczorem po raz trzeci.
Był to mocniejszy atak. Otrzymałam na telefon powiadomienie o zaproszeniu do znajomych na FB.
Rutynowo zajrzałam, ponieważ polskie imię i nazwisko, tylko nie było zdjęcia. Weszłam na profil w celu sprawdzenia.
Pół twarzy na cały ekran a za chwilę cała twarz. Człowiek wyglądający jak nie z tego świata. Patrzył na mnie oczami przenikliwie, jakby zaglądał do mojej Duszy.
Można się było przerazić ale dałam radę. Jego strona była świeża a zdjęcia bardzo dziwne. Arabskie nazwiska i kobiety surowe i poważne niczym żołnierze?
Wyszłam szybko z tego profilu a tu niespodzianka. Moja strona zniknęła. Wszystko się zaczęło zawieszać i wariować. Musiałam prosić FB o pomoc. Trwało to trochę zanim mi ją przywrócono.
Cały dzień od rana wchodziły na moją stronę jakieś głupie reklamy. Blokowałam, wyrzucałam ale bezskutecznie.
Może by nikt nie zwrócił
na taki stan rzeczy uwagi. Może potraktowałby to, jako naturalne.
Otóż, to nie są przypadki, tylko ataki. Podczas irytacji, gniewu, podniecenia emocjonalnego tracimy naszą energię.
Następuje jej duży ubytek i stajemy się łatwiejszym celem do następnych ataków. Demony działają też poprzez ludzi o zaniżonych wibracjach. To także dotyczy zwierząt. One też są w niebezpieczeństwie.
Piszę to, bo myślę, że to dotyczy nas wszystkich.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

łukasz sylwester
2023-01-24 11:16:05

Pan Milko słusznie zaznaczył, że Polska jest stanem USA ale nigdy nie zaznaczył w podobnym stylu jak Hanna Kazahari w filmie który zrobił się bardzo popularny że Polska jest jak MC Donald, prywatna firma. Wszystkie projekty typu demokracja bezpośrednia J. Zięby, e-parlament J. Zagórskiego to urządzanie się w tym McDonaldzie o nazwie potocznej Polska. Z tą amerykańską pomocą to przesadził, przed kim ci amerykańscy żołnierze mieli by bronić Polaków, a czy na pewno by bronili albo przed czymś teraz bronią w końcu stacjonują w Polsce za złotówki a nie ich własne dolary.

Z tym inwigilowaniem wiadomości w internecie przecież to już od dawna jest, w każdym komunikatorze opartym na serwerze a dostęp do całego ruchu wiadomości przez aplikację ma administrator serwera. Tak samo jest z mailami. Masz maila u google darmowego to się nie dziw że twoje dane będą gdzieś przekazane bo ktoś zarządza serwerami pocztowymi. Od lat wiadomo że windows czy android przekazuje wiele danych. Czy jest się czegoś bać? Oczywiście że nie bo prywatna komunikacja istnieje w szyfrowanych komunikatorach P2P z silnym kluczem zmienianym co jakiś czas i to nie jest żaden problem ustawić taką szyfrowaną komunikację. Wszystkie inne masowe komunikatory nie są prywatne i bezpieczne. Problemem jest owczy pęd bo znajomi używają takiego komunikatora to i ja też mam. Technicznie nie mają tylu agentów funkcjonariuszy żeby przeglądać komunikację każdego Polaka no chyba że to ma iść przez sztuczniaka AI bo najprędzej o to chodzi. W systemach windows był nawet wykrywany keylogger wbudowany czyli program rejestrujący to co pisze się na klawiaturze i wysyłający te dane do firmy Bila G. i powiazanych ale nic wielkiego się nie stało. W byle łatce systemowej mogą ci dołożyć takie oprogramowanie i antywirus tego nie wykryje bo to będzie składnik systemu windows. Tak samo jest z popularnymi komunikatorami one celowo mają "dziury" żeby można było podłączyć oprogramowanie monitorujące. Podanie do publicznej wiadomości informacji o zakupie programów do szpiegowania to raczej zasłona dymna przed czymś ważniejszym. W sieci nic nie jest bezpieczne w 100% jak mówił A. Kalbarczyk każde głosowania online można sfałszować i ustawiać tak jak się chce. Tak samo jest z naszymi danymi i mało to już było sytuacji że jakieś dane wyciekły, ukradziono nawet z twittera był ostatnio "wyciek" danych. Najbardziej prywatne są listy papierowe w zaklejonej kopercie a nie wiadomości na messenger, whatsup czy już raczej nie wolnym telegram.

Artur
2023-01-24 11:07:24

Dzien Dobry
mam straszne bole glowy juz jako chlopiec gdy mialem 11lat to sie zaczelo migrenowe bole,zawsze bylem usmiechniety kazdy mi mowil co ty taki wesoly zawsze jestes moja babcia mi zawsze mowila ze mam zlote rece ale w 2019 mialem wypadek rowerowy i sie zaczelo latalem po lekarzach i bylem nawet w szpitalu na leczeniu bolu to mi powiedzieli ze sobie wymyslilem ze jestem spiety w szpitalu powiedzieli ze psychisze problemy mialem przeswietlenie glowy pare razy i szyi i w glowie nic nie znalezli wszystko ok za to szyja kregi c4c5c6 zuzyte przez prawie 2miesiace budzilem sie w nocy miedzy 2i3 godzina ze strasznym bolem glowy i oka lewa strona i tak jakbym mi ktos wiercil w glowie i oku jakby przekuwanie na wylot nic mi nie pomagalo tylko napary i prysznic lagodzily ten bol Jestem od 2020 od pazdziernika na chorobowym teraz mialem wypalanie nerwow pomiedzy tymi kregami i wszczykniety silikon pomiedzy kregi poniewaz poduszki pomiedzy byly tak jakby wydmuchane i kregi powodowaly ucisk na nerwy pare razy stracilem na krotko przytomnosc ,po zabiegu myslalem ze bedzie lepiej ale jest gorzej bole glowy z drugiej strony tez takie mocne jak wczesniej
nikt nie moze mnie zrozumiec mamy dziwne stany raz mi jest zimno i czuje jakby cale cialo wibrowalo a gdy muzyka gra ktora mi sie podoba to odczuwam dziwne stany mojego ciala jakby euforii
chcialbym tez powiedziec ze przyjalem tez szczepionke przed pojsciem do szpitala i to byl duzy blad 2 pfizer zaczalem wierzyc w Boga bardzo mocno on jakby przekazywal mi znaki na niebie w muzyce itp. nie chce sie za duzo rozpisywac jestem chrzescijaninem ale mieszkam w Niemczech tez jestem spiritualny zrobilem w 2006 roku reiki i takze przyjalem chrzest w Buddyzmie .
Dziwne rzeczy sie dzieja wokol mnie lekarze chca mnie wyslac na leczenie do psychiatryka ale mi sie wydaje ze oni bardzo dobrze wiedza co sie dzieje
dlatego ja odmowilem bo moja intuicja mi mowi zebym tego nie robil
czytalem pani artykuly o Kundalini
od paru tygodni mam w lewym uchu dziwny dzwiek w uchu ktory sie zmienia jakby trudno go opisac jakby wibrujacy krysztal ktory zmienia sie glosniej lub ciszej a 4 lata temu gdy spalem uslyszalem tak jakby inna muzyke nie z tego swiata ciezko mi opisac jakby wycie sloni polaczone z muzyka
wiem ze jestem pod czyjas kontrola wiem rzeczy ktorych nie powinienem byl wiedziec i widziec
po prostu nie chcialbym byc skierowany na zla droge jak Hitler wolalbym umrzec niz stac sie taki jak on
wiem ze to dla pani moze byc szok lub ze moze jakis wariat pisze takie rzeczy ale i tez wiem ze kazdy kto to przeczyta moze tak myslec ale nie jest to dla mnie takie wazne
chcialbym poradzic sie pani co zrobic wtakiej sytuacji
Pozdrawiam i przesylam duzo swiatla

Adam z ZG
2023-01-24 06:05:14

Policja kupiła izraelskie narzędzia do szpiegowania. Tym będą inwigilowali nasze wiadomości

https://innpoland.pl/189454,policja-kupila-narzedzia-do-sl...

Chciałem tylko wspomnieć, że nie ma bezpieczeństwa w internecie i komunikacji elektronicznej... a w państwie totalitarnym wszyscy jesteśmy terrorystami!

Wiesława
2023-01-23 18:49:15

MILKO
https://www.youtube.com/watch?v=AduvKOsFa6Q&ab_channel=P.D...

Wiesława
2023-01-23 18:20:42

Julia
nie znam ani Jana Roda ani jego teorii... i nie mam ochoty w to wchodzić.

Julia
2023-01-23 16:03:15

Wiesiu - chcę zapytać o Twoje zdanie na temat tego, że Plejadianie teraz aktywnie robią czystki na Ziemi....różne pożary na świecie, osunięcia ziemi, aktywności wulkanów, nawet, że pranę rozsyłają itp. przypisują sobie.....

Dla mnie to jest Fałsz .... a dla Ciebie ?

Na FB niejaki Jan Rod takie posty wciąż wstawia, jak to czyszczą Ziemię, a on sam twierdzi, że Wszystko w przestrzeni Ziemi jest jego..... No jak jego ? - Wszystko jest Stwórcy Naszego przecież......

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0B9WhjcJB...

Adam z ZG
2023-01-23 06:25:57

Grasica.

https://www.youtube.com/watch?v=mEZHABpbXfQ

Pokoju i nadziei w Sercu...

Wiesława
2023-01-22 22:49:11

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=x4GcF6a1kAk&ab_channel=Art...

Wiesława
2023-01-21 20:58:40

20 Jan. 2023

https://www.facebook.com/100013410934748/videos/1452231798...

Adam z ZG
2023-01-21 06:14:09

Coś do poczytania:
Fabryka w domu - https://drive.google.com/file/d/1lZWm5mO12Xe3g8FC-wpGROudl...
Domowe sposoby badania produktów spożywczych
https://drive.google.com/file/d/1lfRP2PKDOUEVh8-qH36Du3Xfk...

Dla tych, kórzy chcą mieć szerszy ogląd sytuacji w dzisiejszym świecie i kto za tym stoi (nad tymi ktoś jeszcze i niekoniecznie są to ludzie. Więcej na RoS)
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/plan-kaler...

Miłości i Pokoju w sercach...

https://www.youtube.com/watch?v=puMxZ5kJS58

Tomasz
2023-01-20 18:29:00

Rozumiem .

Wiesława
2023-01-20 18:17:41

Tomasz,
to uważaj, ponieważ następnego ostrzeżenia już nie będzie.

Tomasz
2023-01-20 18:14:57

Przepraszam .

Tomasz
2023-01-20 18:11:29

Ok, Wiesia, będę uważał .

Wiesława
2023-01-20 17:58:45

Tomasz,
dziękuję
ale please, nie spamuj, przesdzasz...
bo i to co wpuszczam, zablokuję.

Tomasz
2023-01-20 16:22:56

Wiesia życzę miłego dnia <3

Tomasz
2023-01-20 16:19:58

Ciekawe z tą Pasją Bubi Adam

Elektryczny księżyc
2023-01-20 12:03:32

Piękne wiersze Wiesławo.

Wiesława
2023-01-20 08:29:53

Dariusz K.
https://www.youtube.com/watch?v=fV6rXFP4FaY&ab_channel=Rie...

Bubi
2023-01-19 22:27:04

Adam

Ciekawy news z świata Hollywood. Gibson akurat jest dość znacząca postacią i ciekawi mnie jego nastawienie energii w tym kierunku.

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,29367544,pasja-...

Helen
2023-01-19 21:40:33

Pani Wiesławo,
piękne wiersze, muzyka ukojenia dla serca i duszy.
Dziękuję

Marlena
2023-01-19 21:11:13

Dziękuję Wiesiu za piękną poezję. Raduje serce i duszę.
Dobrego czasu Kochani

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne