REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Artur Cierniak
2023-03-02 13:00:12

szczepionki maja zaklocic dna i namierzac swietlistych

Artur Cierniak
2023-03-02 12:12:58

hallo
jezeli bedzie wam sie wydawalo ze wszyscy podkladaja wam klody pod nogi lub w jakis sposob bedzie was prowokowal to znaczy ze jestescie na dobrej drodze
pozdrawiam was wszystkich nie poddawajcie sie z miloscia przez zycie to jest ta droga

Elektryczny księżyc
2023-03-02 10:35:29

Bardzo dziękuję za wprowadzenie do duchowej numerologii, to wszystko jest takie niesamowite.

Jola z To.
2023-03-02 04:48:39

Wiesiu dziekuje,ze jestes

Wiesława
2023-03-02 03:00:30

DUCHOWA NUMEROLOGIA
Część 2

Numerologia jest starożytną wiedzą, lub inaczej – ukrytą mądrością, która obejmuje świadomość Praw Naturalnych… a nam, przeciętnym ludziom wiele kościołów zabrania tej wiedzy.

Ale to nie jest przeszkoda dla poszukiwaczy głębokiej Prawdy, która istnieje pod powierzchnią materialnej rzeczywistości. Za pomocą Numerologii możemy popatrzeć na swoje energie, które chowają się za numerami, literami i sekretną geometrią. Kiedy patrzymy na Numerologię, musimy także patrzeć na Prawo polaryzacji… każdy numer pokaże nam pozytywne i negatywne konotacje… ale ty w tym miejscu, zmusisz już rozeznać, co dobre a co złe, kiedy wnikasz głębiej w swoje numery i litery… tu trzeba już mieć moralność na odpowiednim poziomie, to stopień twojego człowieczeństwa… a bardziej przebudzona dusza, ma także bardziej przebudzoną własną intuicję. I nie istnieje jedno bez drugiego, człowiek otępiały nie ma dobrej intuicji. Nie może w sobie przebudzić boskich zmysłów i łatwo ulega kontroli sztucznej inteligencji. Jak widzimy, nasze osobiste cnoty są podstawą w tej duchowej rzeczywistości i nie można tego świata tak łatwo przechytrzyć.

To nasza intuicja doprowadzi do ukrytej wiedzy, pokaże, jak działa energetyczna matryca, w tym wiedza i mądrość o zjawiskach paranormalnych. To już zupełnie inny poziom niż ten, który daje nam ziemska szkoła, która żąda aby tą wiedzę można było dotknąć, wyliczyć, wymierzyć. Tajemnicza wiedza jest raczej w ukryciu, a jej Prawa, poza naszą rzeczywistością.

Jak wspomniałam: literki, cyfry, inne symbole, muszą istnieć na obu biegunach, a my musimy rozpoznać i tą minusową i tą plusową wartość.

1. Czarne siły, negatywne, które łączą się z materialnymi elementami ziemi i siłą grawitacji… jest to zasada nieświadomości lub zasypiania w materialnym świecie… i ta wibracja jest gęsta i ciężka. W rezultacie ma tendencję do powodowania ciemności, otępienia i braku światła. Blokuje potencjał osoby, która nie może zrobić ruchu do przodu.

2. Pozytywna wibracja, żółta subtelna siła, która znajduje się na pozytywnym biegunie, z możliwością aktywacji ruchu do przodu… można łatwo zauważyć w aurze, jakie posiadamy wibracje…. buro ciemne czy jasno żółte, które oznaczają wyższą inteligencję a nawet oświecenie.
Pozytywna jasno-żółta wibracja to transformacja, pozytywne cechy, człowieczeństwo, dokonują się w niej wielkie zmiany, które są potrzebne do duchowego wzrostu.

Pogoń w świecie materialnym może sprawić, że te siły nie są zrównoważone a nawet destrukcyjne, jeśli człowiek nie potrafi w życiu codziennym wyważyć swoich energii. Wówczas potrafi zniszczyć nawet te najpiękniejsze wibracje, które mu towarzyszą w jego życiu… a kiedy są odpowiednio wybalansowane są silną bronią na człowieka drodze. Ponieważ to jest wzmocnienie naszych aniołów… a my mamy i te dobre anioły i te, które nam podkładają nogę… a kiedy twoja intuicja szwankuje, trudno wybrać tego prawidłowego, który nas pozytywnie wzmocni… i co ci taki nakłada na szale twojej wagi, to dźwigasz na sobie. I czym wyżej się wspinamy, takiego otrzymujemy opiekuna, z jednej i z drugiej strony.. a my musimy rozeznać – z kim się przechadzamy na tej życiowej drodze.

Jeśli dobrze nie zrozumiemy tej filozofii, naruszymy Prawo Naturalne i odwrócimy swoje siły i zamiast ewoluować na wyższy szczebel drabiny duchowej, to spadamy w dół, zamykamy ten dostęp do lepszej przyszłości, która stoi przed nami otworem… ale musimy zrozumieć, jaka energia nas prowadzi… z jakiego źródła?!

Teraz wyjaśnię kilka numerów, które pojawiły się w części 1, związane z rokiem 2023 i z naszą wibracją duszy. Nie możliwe jest w tym miejscu, opisać wszystkie numery, ponieważ wyszła by opasła książka… a nawet kilka. Ale myślę, że nawet te kilka przykładów, przybliżą wam tą naszą obecną rzeczywistość. Oczywiście, każdy ma swoje wibracje i należy dobrze przypatrzeć się własnym cyferkom i literkom.

Liczba 50/5
Wibracja spełnienia, to nowy początek, to doskonały czas aby stworzyć nowe życie, czas aby pożegnać się z przeszłością. Twoi aniołowie chcą ci pokazać nowe rzeczy... już przez pryzmat Królestwa Niebieskiego.
Numer 50 – liczba dwucyfrowa (5-0). Cyfra 5 to wolność, wewnętrzna wolność i otwartość z wielką dawką odwagi. Niespokojny duch w nieustannym poszukiwaniu otaczającej go Prawdy. Osoba inteligentna, ciekawa świata, ma duże zdolności artystyczne.
Cyfra „0”, wszystko się zaczyna w punkcie zerowym, każdy cykl naszego życia, to taki ourobaros … i wszystko tu się zaczyna i wszystko tu się kończy… nie znamy końca ale znamy początek... jest on w punkcie zerowym.
Liczba 50, Aniołowie pokazują nam, że osiągneliśmy koniec cyklu i wkrótce się odrodzimy już w innej fazie życia (cyklu_ wchodzimy w nową fazę w życiu duchowym.

Liczba 68, to jest bardzo duchowa liczba… i bardzo szczęśliwa. Reprezentuje wewnętrzną siłę i determinację, znaczy mamy w sobie siłę aby przezwyciężyć wszystko. Na tej ścieżce czuwają Aniołowie i prowadzą nas po niej. Poza tym Liczba 68, to symbol duchowego przebudzenia i oświecenia… i ta liczba przypomina, wszyscy jesteśmy połączeni z boskim źródłem… i wszyscy możemy wykorzystać boską mądrość. To również współczucie i bezwarunkowa miłość (6) i nieskończoność (8).

Aniołowie zawsze pomagają ludziom na ich osobistej ścieżce, szczególnie kiedy są połączeni z częstotliwością wibracji 68, ponieważ ci, zawsze służą pomocą i są przewodnikami ludzi na ścieżce światła. Także jest to liczba palindromiczna, co oznacza, że jest taka sama, gdy jest zapisywana od tyłu. Jest to rzadka właściwość i czyni tą liczbę jeszcze bardziej wyjątkową
(6+8=14/5, 8+6=14/5).
Liczba 13, przygotowuje osobę na spotkanie, ze swoim wysokiej rangi nauczycielem duchowym, a na poziomie 14, to się właśnie dzieje (14=7+7)… liczba 7, wysoko uduchowiona a tak się dzieje, że w numerze 14 ukryte jest dwie siódemki. To również oznacza, mamy tu do czynienia z dwoma poziomami duchowości. Jedna siódemka, to jakby pierwsze piętro (poziom 1-7... ).. a druga to wyższy poziom, mamy już tu do czynienia z wyższym poziomem duchowym (77), tu następuje wyższe połączenie, budzenie się całej linni Hara… (1-15), tajemniczy system piętnastkowy.
- Który to twój poziom… to zależy od numerologi, która jest przypisana danej osobie. I tak należy czytać numer 14/5, wspinanie się na szczyt drabiny duchowej. Można też powiedzieć, pierwsze piętro to materia a drugie to poziom duchowy. I oba są potrzebne aby wybudować tą naszą osobistą budowlę. A oba zostaną scalone przez tajemniczą luczbę 8 (nieskończoność).

Poziom naszego wzrostu jest podzielony na Hierarchie. W pierwszej , najbardziej przyziemnej, człowiekowi pomagają Aniołowie. Są odpowiedzialni za prowadzenie i chronię ludzi w ich codziennych zadaniach. Ludzie bardziej zaawansowani duchowo są w kontakcie ze swoimi Aniołami… mniej zaawansowani, nawet o nic nie wiedzą. Są Stróżami i komunikują się z nami, z osobami bardziej wrażliwymi na ten świat, już w inny sposób. Nawet kiedy nie jesteśmy ich świadomi, nie widzą ich nasze oczy, wciąż są wokół nas. Toteż tak często mamy dziwne zbiegi okoliczności, które zdarzają się w naszym życiu, w jakiś cudowny sposób…. a to ich robota.

Właśnie Hierarchia Anielska - to liczba 7.
Następna Hierarchia nad Aniołami, to Archaniołowie. Rządzą dużymi grupami ludzi a nawet narodami.. z reguły Archaniołowie nie kontaktują się z ludźmi.
Dlaczego? Powody tego są dwa:
-po pierwsze, ich energia jest zbyt silna i większość ludzi by jej nie zniosło,
-drugie, Archaniołowie nie są zainteresowani codziennymi zadaniami człowieka. Zajęci są szerszym obrazem życia, chronią grupy ludzi, tam, gdzie są najbardziej potrzebni, komunikują się z ludźmi, za pomocą Aniołów Stróżów. Oczywiście, Archaniołowie czuwają nad ludźmi, którzy maja na Ziemi do wykonania specjalne misje, kiedy są wplątani w pomoc dużym grupom… to są wyjątki, kiedy zmienia się światowa karma, kiedy jest koniec cyklu. Ale to są już pracownicy światła z wyższego poziomu i mogą kontaktować się z taką energią. A ta Energia naprawdę jest potężna. Są to nauczyciele, tzw „ikony religijne”lub „święte księgi”… i te osoby, kiedy wykonają swoje zadanie na ziemi, wracają na swój duchowy poziom.

Każdy człowiek składa się z 7 ciał i każdy poziom jest wyższy, kiedy przerobimy wszystkie 7 łącznie z 7 pod-poziomami, to jest tzw „ciało buddystyczne” (główne okresy życia), oczywiście kiedy energia tych ciał wznosi się do góry, poziom 1-7.
Każdy poziom odpowiada jednej czakrze, jednemu kolorowi tęczy, 7 tonom muzycznym, itd…
7 pod-poziomów (7x7=49/13/4), czyli osiągnęliśmy wyższe ciało duchowe 13/4, czyli jesteśmy na progu transformacji. I tu zmienia się nam nauczyciel. Kiedy uczeń gotowy to i jego nauczyciel pojawia się w drzwiach. Nie trzeba go szukać, trzeba tylko rozpoznać. Wibracja 13/4 to jest poziom śmierci i zmartwychwstania, i na tym poziomie pojawiają się większe pokusy diabła. I ten się pojawia i robi wszystko aby zatrzymać tą duszę (co widzimy w naszym dzisiejszym świecie, piekło szaleje, kiedy ludzie się budzą i zaczynają rozumieć, o co tu chodzi... ?!). Osoby z częstotliwością 13/4 i 14/5 są prowadzone na indywidualnych programach, szczególnie kiedy są powiązani z wibracją ”11”. Tu się pojawiają Archaniołowie, Wniebowstąpieni Mistrzowie i inne posiłki. Taką osobę potrafi prowadzić nawet kilku Strażników. Tak, że mamy ochronę… i nie jesteśmy sami.

Wibracje 14, to także 14 Pokolenie Jezusa Chrystusa (14 karatowe złoto, to poziom Świadomości Chrystusowej… a są jeszcze wyższe).

Po przerobieniu 49 poziomów wchodzimy na szczebel „50”, czyli dosięgamy Boskiego Królestwa.

Numer 43 - praktyczny, pracowity, przyziemna 4 (kwadrat), więc stabilny, kreuje, wyraża siebie i manifestuje siebie, już w częstotliwości wibracji 3 (trójca). Jak widzimy ta energia jest w rękach Ducha Świętego i ma związek z Wniebowstąpionymi Mistrzami (22/4, budowniczowie Wszechświata, dzisiaj współpracują z Kryształową Gwiazdą 23/5, następny stopień Świadomości Chrystusowej)… i od tej pory ten kolektyw będzie nas chronić i wspomagać w naszym Wniebowstąpieniu.
Liczby 22+23=45/9…
i dodatkowo otrzymujemy wsparcie z systemu 2023=20+23 (43/7).Liczba 25/7, ma szczególne znaczenie, a jeszcze z połączonym Aniołem 43/7, jakiego dzisiaj otrzymaliśmy wszyscy na ten czas, to dodatkowe wzmocnienie do naszych osobistych wibracji.
Oznacza, odrodzenie siły, odwagi, determinacja. Ta liczba potrafi manifestować własne pragnienia i można je przyciągnąć do swojego życia, proście a będzie wam dane! Toteż uruchomi lepsze życie, przebudzi wewnętrzną mądrość. Kiedy Nr (2) jest silna + Nr (5) można oczekiwać na dary i talenty. Ale pamiętajmy, przeznaczajmy tą energię na właściwej drodze… szczególnie teraz. Mamy się nią dzielić!

Liczba 52/7, jesteś tutaj aby osiągnąć wolność (5) i kiedy twoja dwójka (2) będzie na tyle silna, to ją uzyskasz. Szczególnie teraz kiedy Wszechświat daje ci wzmocnienie (43/7). dzięki temu stoi przy tobie dwie siódemki (77/14/5, energia twojego bliźniaczego płomienia)… ale to wszystko zależy od ciebie, który nosisz w sobie te wibracje… to jest wyraz osobistego poczucia wolności, to jest bardziej bystry umysł niż 25/7 i można nim lepiej zarządzać. Będzie wiedział co robić, ale musi być dobrze zarządzany… ponieważ ta energia ma tendencję do robienia wszystkiego, wszystko co przyciąga jej uwagę, tutaj ważny jest czynnik zazdrości, nie wolno się dać jej pociągnąć… i musimy więcej obserwować i gromadzić swoją mądrość, i dbać także o innych, nie tylko o siebie. Przy tej energii należy uciekać od egocentryzmu.

Liczba 59/14/7, kiedy pojawia się w naszym życiu, pokazuje gwałtowne zmiany w tym życiu… ale Aniołowie proszą was, abyście byli wdzięczni za to, co się właśnie wydarza, i pozwolili, aby to się wydarzyło, aby stare zastąpić nowym.
Liczba 59/14/5, to wielkie zmany… z kuchni ziemskiej na duchową… i musicie osiągnąć ten cel, nie ma innej drogi i warto się natrudzić dla tej spawy. Popraw swój styl życia, dokonaj właściwych wyborów, popraw swoje życie we wszystkich aspektach i jest to konieczne, aby mieć pewność i wiarę w te zmiany, które w siebie wprowadzamy, a na pewno zaowocują wszechstronnie w twoim życiu (5+9/14/5)

Liczba 45/9, pozytywny, wielki optymista, bardzo kreatywna wibracja, czyni w życiu cuda, a jeszcze wzmocniona z 43/7, to stabilny numer (4… w tym przypadku 2x4=8, nieskończoność), który ma w rękach trójcę (3) i wolność (5). Wniebowstąpieni mają cię w specjalnej opiece i prowadzą ciebie w prawidłowym kierunku… tylko ty ich nie gryź po rękach, tu działa prawo wolnej woli).

Liczba 45/9 obdarza mądrością, 4 zawsze pozwoli spaść na 4 łapy… i nie trzeba się bać popełnionych błędów, to też nauka, masz również osobistą wolność, robienia tego, co chcesz robić… ale warunek, te twoje działania nie mogą nikogo krzywdzić!

I jeszcze ciekawostka.
Liczba 1414 – Numer bliźniaczego płomienia,
14+14 = 28/10/1,
ukoronowany w sukces.

Elektryczny Księżyc
2023-03-01 22:08:17

Wiesławo, dziękuję, że poruszyłaś ten temat i czekam na dalszy ciąg artykułu o liczbach. Fascynują mnie różne zależności i znaczenie układów liczbowych, które można odnieść na płaszczyznę naszego życia.
U mnie różnica miedzy latami, to 52/7, czyli jak dobrze zrozumiałam z poniższych wypowiedzi, to 5 i 2 to kombinacje, które wchodzą mi w tym roku. Do czego odnosi się 7 ?
Dziękuję

Bozena
2023-03-01 21:15:59

Wenus I Jowisz.
https://youtu.be/Nw-RNVM74kg

Iki
2023-03-01 20:54:55

Waclaw cap.
Koniunkcja Wenus i Jowisza.

Bubi
2023-03-01 19:49:08

Marku,

Tam nie ma błędu, data urodzin nie jest datą narodzin.

wacław cap
2023-03-01 19:47:46

Na niebie są dwa mocne punkty i wcześniej ich nie było. Czy ktoś wie co się dzieje ?

Wiesława
2023-03-01 19:26:22

I czekaj Tomasz, czekaj, ale nie na mnie, mam sporo swoich zajęć...

Tomasz
2023-03-01 19:17:28

I zajrzyj jak możesz na mojego Fb, bo Ty ciągle śpisz...

a ja czekam i czekam...

Tomasz
2023-03-01 19:12:28

Wiesiu, mi otworzyło . nie raz , nie dwa .Ale rozumiem, że nie wszyscy są tacy jak ja .

M79
2023-03-01 19:09:30

Grażyna, Wiesława,

Może sprecyzuję, o co mi chodziło, choć traktuję ten wątek generalnie 'z przmrużeniem oka'.

post:
Bubi
2023-03-01 12:43:15

fragment:
cyt:"Poza tym po przeczytaniu artykułu Wiesi "Na progu nowego" zauważyłem pewną zależność między data ślubu, a data moich urodzin, a mianowicie wygląda to tak

09.06.2023 = 24.09.2023
9+6+7 = 6+9+7
22 = 22"

Zgodnie z powyższym data urodzin to 2023, co jest, a może celowo nie jest błędem. W każdym razie, jeśli jest błędem, to wskazuję na to Bubiemu, bo może nieopatrznie użył 2023 jako rok swoich urodzin, zamiast 2000, o którym wspomniał wcześniej.


Marek

Wiesława
2023-03-01 19:00:23

Artur K./fb
- Węgry poparły chiński plan pokojowy. Wiktor Orban, podczas przemówienia w parlamencie powiedział, że; “ trwający konflikt w Donbasie, to wielki problem dla świata, dla Europy, dla Ukrainy i dla Rosji i dla Węgier. Dlatego Węgry nie będą wspierać tego konfliktu, zrobią wszystko co jest możliwe, żeby zakończyć tą wojnę”.
- Prezydent Zelensky; “sytuacja w Bahmut zaczyna być krytyczna, zaczyna brakować nam opcji”. Pierwszy raz, padły też słowa; “nie będziemy trzymać miasta za wszelką cenę“, ”jest coraz trudniej”, “Rosjanie systematycznie niszczą wszystko, co osłania nasze pozycje”. Tego rodzaju słowa, to zmiana narracji, jeszcze wczoraj, mowa była o odbiciu Krymu.
- Drony zaatakowały silosy do przechowywania ropy naftowej w rosyjskim mieście Tuapse, zaraz przy granicy z Gruzją. Kolejny atak nastąpił na magazyny koło Moskwy. Ukraina raczej nie ma takiej technologii, najprawdopodobniej był to atak sojuszników.
- Kevin McCarthy przekazał do Fox News, 44 000 tys. godzin video z 6 stycznia. Pierwsza reakcja Tuckera Carlson to, cytuję; “ostatnie dwa lata byliśmy okłamywani, video zaprzecza oficjalnej wersji wydarzeń. Jedno wielkie kłamstwo! Nancy Pelosi do kryminału!”.
- Szef FBI, Chris Wray przyznał publicznie na ekranach TV, że covid19 powstał w laboratorium, jest to najwyższej rangi przedstawiciel amerykańskiego rządu, który to powiedział. Problem jaki ja mam z tym, że wirus jest 3 lata w obiegu, a my się o tym dowiadujemy dopiero dzisiaj! Oni traktują nas wszystkich jak bydło.
- Fox News podaje, że wartość Anthony Fauciego podniosła w ostatnich 3 latach o prawie $5 mi. do poziomu $12.6 mil. Ciekawe ile pan Niedzielski na tym skasował?
- Senator z Teksasu, Ted Cruz (R), “Anthony Fauci okłamał kongres, co jest przestępstwem“.
- Prezydent Brazyli, Lula Da Silva powiedział, że “życie ludzkie może być bezpieczne tylko po zaszczepieniu”, jego cel jest zaszczepić cały kraj. Czasami brak słów żebym mógł wyrazić swoje oburzenie.
- Swego rodzaju rekord w USA, pani doktor Deepti Gurdasani, zaszczepiona i sześć razy doładowana busterem, dostała covid, pomimo że chodziła w medycznej masce, cały czas. Przyznam się, nie wiedziałem, że jesteśmy już na etapie “buster nr. 6”, mnie stracili jak usłyszałem historię o nietoperzach sprzedawanych na targu w Wuhan.
- Spotkanie establishmentu partii republikańskiej, “The Club for Growth“ południowa Floryda, obecni wszyscy ważnie w GOP, ci z portfelami którzy finansują GOP i wszyscy którzy chcą wystartować, wliczając Ron DeSantis. Tylko Donald Trump nie został zaproszony.
- Daily Mail donosi, że w roku 2022, w Chinach powstało 168 nowych elektrowni na węgiel kamienny, także Chiny nie zatrzymują się. Greta nie przetrwałaby tam nawet jednego protestu, skończyłaby w kolonii karnej.
- 6 wysokiej rangi oficerów, z bazy wojskowej w North Dakota, zostało odwołanych, jeden generał, pułkownik, major, nie przetrwali oni afery balonowej, jakieś głowy musiały polecieć, Biden swojej nie chciał nastawić, więc jak za Stalina ktoś musiał beknąć.
- Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich w Chicago, znienawidzona przez wszystkich, burmistrz Chicago, pani Lori Lightfoot przegrała wybory, dostała tylko 16.5% głosów i odpadła z dogrywki. To będzie koniec jej kariery. Chicago wreszcie dostało jakiś “good news” ... Lightfoot to dno i pięć metrów mułu.
- Na event Rona DeSantisa na Florydzie, nie wpuszczono ludzi z koszulkami Trump 2024, wygląda, że ludzie DeSantisa dostali wytyczne, trzymać ludzi z MAGA daleko od DeSantisa.
- Jutro, mogę się spóźnić ze swoim wpisem."

Grażyna
2023-03-01 18:52:47

Wiesiu,
Bardzo dziękuję.

Bozena
2023-03-01 18:51:41

M79,
Marek,Bubi urodzil sie w 2000,wtedy gdy Wiesi przebudziloa sie Energia Kundalini,przeczytaj jeszcze raz.

Pozdrawiam wszystkich marcowo.

Wiesława
2023-03-01 18:50:32

Tomasz,
nie wtykaj tu ludziom takich kutamarów, że za 15 minut otworzą 3 oko, te bajki to dla marzycieli... posłuchają muzyki przez 15 minut i jak w starożytnym Rzymie, jeszcze złota się najedzą i już gotowi do lotu w kosmos....
i piszę do ciebie - nie spamuj...
ile tych postów, o dziwnych treściach wpłynęło od ciebie w ciągu ostatniej doby?
włącz tą muzykę i się wycisz a nie mnie dyktujesz, co ja mam robić... to wpuść, to dla ciebie.... bo będziesz miał szlaban.

Tomasz
2023-03-01 18:50:04

I jeszcze to specjalnie dla Ciebie Wiesława, i wracam na Fb

Anielska muzyka przyciągająca anioły | Muzyka, która leczy wszystkie bóle ciała, duszy i ducha

https://www.youtube.com/watch?v=u8HScYPgU0o

528 Hz | Fale alfa leczą uszkodzenia ciała | Uzdrowienie emocjonalne i fizyczne | Naprawa DNA

https://www.youtube.com/watch?v=bLp2wqjU2nM

Wiesława
2023-03-01 18:40:13

M79
tak, tak... kto nie śpi, to właśnie teraz się rodzi... od nowa... w starym ciele....

a ty wyraźnie coś przespałeś....

Tomasz
2023-03-01 18:38:34

[Spróbuj słuchać przez 15 minut, efekt natychmiastowy] - Otwórz trzecie oko - Aktywacja szyszynki

https://www.youtube.com/watch?v=yYNBMrHfTo0

Anielska muzyka przyciągająca anioły | Muzyka, która leczy wszystkie bóle ciała, duszy i ducha

https://www.youtube.com/watch?v=u8HScYPgU0o

Wiesława
2023-03-01 18:33:52

Postaram się jeszcze dzisiaj włożyć drugą część art. Muszę jeszcze trochę popracować z tymi liczbami... przerobić wiele kombinacji... ciągle coś nowego mi się odsłania... podobnie jak w roku 2000, numerologia przyszła mi z dnia na dzień.... można powiedzieć, w ciągu 1 nocy... tym razem też mi mignęły przed oczami cyfry, kiedy już rano wstałam z łóżka, a te skojarzenia przyszły do mnie między sypialnią i łazienką, dostałam ściągę od swoich opiekunów, tak to działa.... reszta to moja praca...

Grażyna
pominęłaś ważny układ, musisz na wszystkie cyferki popatrzeć b. uważnie
rozpisz na kartce datę urodzenia
i drugą ale z bierzącym rokim....
tu na tym - powiedźmy 2 piętrze, znajdziesz swoje cele i swoje przeznaczenie...
masz łatwe rozeznanie spraw duchowych, bo jesteś z tego drugiego piętra...

a teraz zobacz, co sie dzieje?
Rozumiem, twój dzień urodzenia to 25-9, tak wibruje twój zodiak + rok urodzenia 1958
a teraz zobaczymy jakie wibracje niesie ci kosmos na ten czas/rok, tu widzę, że E. Kundalini ma swój udział...
25-9-2023
a. 25+ 9 = 34/7
b. 2023 = 20+23=43/7...

tu masz lustrzane odbicie: 34/7 i 43/7... 34+43=77/14/5
kocham takie układy!
Różnica między latami - 65/11...
jednym słowem jesteś otwarta na światło...
sama rozpracuj liczbę 6 i 5.... bo taka kombinacja wchodzi ci w tym roku w twoje pola.
Obia numery duchowe... i ta cała seria siódemek.

Bubi
22... 22... też odbicie... i potężny numer: 2222/8 ...
jeśli to utrzymasz, bedziesz miał duży sukces...
ale jak nie utrzymasz - to taki skok z tej wysokiej skały....

M79
2023-03-01 18:02:01

Bubi,

Urodziłeś się w 2023 roku?


Marek

Grażyna
2023-03-01 16:10:04

Wiesiu,
Ja też, Tobie dziękuję za Twoją pracę.
Moja wdzięczność jest w moim sercu a słowa, to tylko namiastka.
Pisałaś o swoim bólu...zrobiło mi się smutno i wstyd, bo zdałam sobie sprawę z Twojego cierpienia.
Nikt tego nie pojmuje, dopuki sam nie doświadczy na własnej skórze.
Mimo to jesteś z nami...piszesz, nie poddajesz się.
To jest Święte poświęcenie...chylę swoje czoło.

Ten artykuł. NA PROGU NOWEGO, dał mi dużo do myślenia.
Moja data urodzenia bardzo rezonuje z 7,5, 23.
Co mam o tym myśleć, zobacz Wiesiu sama
25 9 = 2 + 5 =7
7+9 = 16/7
1958
1+9+5+8=15+8=23/5
1+5+8=14/5
No i data obecna 2023/7
To bardzo ciekawa zbieżność.
Tylko dlaczego?

Pozdrawiam serdecznie

Bubi
2023-03-01 12:43:15

Tak się wczoraj zacząłem głębiej zastanawiać nad pewną rzeczą z dzieciństwa, bowiem jeżeli ktoś zapytałby się mnie co najbardziej odległego czasowo pamiętam z swojego życia to odpowiedziałbym mu, że są tym moje sny. Wydaje mi się ze miałem może z 4-5 lat gdy cyklicznie śnił mi się sen, w którym stałem na wielkim klifie a w moim kierunku dookoła szła niezliczoną ilośc księży. Oni wszyscy byli ubrani jednakowo w czarne sutanny, z tego co kojarzę to szli w moim kierunku, trochę jak takie bezmózgie zombie... za każdym razem w tym śnie spadałem z tego klifu w dół po czym budziłem się. Jednakże bodajże za 3 razem gdy miałem ten sen (tak to pamiętam) nie obudziłem się podczas spadania, po czym zauważyłem, że tam gdzie spadałem na dole odbywał się ślub. Widziałem parę młoda, która się bawiła na dworze... taki ślub w plenerze.

Od momentu gdy to zobaczyłem, to już nigdy więcej nie przyśnił mi się ten sen... I tak właściwie jak teraz sobie to przypominam, to już sam tracę pewność, czy to wgl miało miejsce... czy nie jest to przypadkiem jakieś stworzone wspomnienie, jednakże skądś wzięło się w mojej głowie I pamiętam te szczegóły...

Jednakże do rzeczy... dlaczego o tym mówię? Ponieważ dzisiaj jest 1 marca od dnia dzisiejszego pozostało jeszcze 100 dni do mojego ślubu, który odbędzie się 9 czerwca 2023 roku... co najśmieszniejsze nasza uroczystość zaślubin również odbędzie się w plenerze.
Nie mam bladego pojęcia jak to wszystko rozumieć I jaki ma to związek ze mną, jednakże od kilku dni jestem pewien, że jest coś na rzeczy...

Poza tym po przeczytaniu artykułu Wiesi "Na progu nowego" zauważyłem pewną zależność między data ślubu, a data moich urodzin, a mianowicie wygląda to tak

09.06.2023 = 24.09.2023
9+6+7 = 6+9+7
22 = 22

Dziękuję Wiesiu za tą wiedzę, którą nam przekazujesz... jak zwykle w czas i w punkt... nie ukrywam, że mam trochę mętlik w głowie I muszę wszystko dobrze sobie poukładać... ale faktycznie grubo się dzieje

Elektryczny księżyc
2023-03-01 06:59:19

Tak, masz rację Wiesławo. Nasionka warzyw to samo, zmodyfikowane genetycznie, tylko na raz.

Leo
2023-03-01 05:40:45

"Jak wyjść ze świata medyczno-prawniczego gwałtu"

https://wolnemedia.net/jak-wyjsc-ze-swiata-medyczno-prawni...

Bozena
2023-03-01 04:33:55

Zorza polarna w Polsce.
https://youtu.be/GLvdlNA3h28

Wiesława
2023-03-01 00:07:38

Przecież oni to już robia od dawna, zauważyłam conajmniej od 2000 roku... tulipany i inne kwiaty hybrydy... jeśli były by naturalne, to było by ich na świecie milony, nawet tych moich, które w swoim życiu włożyłam do gleby, tylko w samej Kanadzie... a te cebulki są teraz jednorazowe.... i coraz to droższe....

Elektryczny księżyc
2023-02-28 23:26:40

Teraz za drzewa się zabierają. Chcą je hybrydyzować.
Matka natura jest nazbyt łaskawa.
https://www.focus.pl/artykul/genetycznie-zmodyfikowane-drz...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne