REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Adrian
2019-11-20 19:58:06

kłamstwo ma krótkie nogi ja do ukrycia nic nie mam

Adrian
2019-11-20 19:56:44

Nie wiem o żadnych 6 wpisach. W nocy pisałem o 5rano jeden z podziękowaniami i rano Ze już mnie tutaj więcej nie będzie. Reszta to nie moja sprawa. Tak jak mowię. Zapraszam policję drzwi otwarte

Wiesława
2019-11-20 19:54:11

I jeszcze ci to napiszę, warujesz na tym KG jak Burek na łańcuchu... jak tylko ja się tu pojawiam, pojawia się również cała seria twoich durnych wpisów.... co widać na załączonym obrazku... i sam dałeś na to dowód dając tu swoje dane.... i teraz spróbuj to odszczekać, może ci się uda.

Wiesława
2019-11-20 19:51:29

Własnie dlatego ci to pisze, abyś nie był zaskoczony...
że ci się krzywda wydarzyła.... póki co ostrzegam....

Dobry Samarytanin
2019-11-20 19:50:48

Adrian: Czyli właśnie się przyznałeś, że dzisiaj również napisałeś te 6 wpisów... więc bezczelnie dzisiaj kłamałeś pisząc pod xywką "Aa", że to nie ty.

Adrian
2019-11-20 19:48:36

Tak jak mowię nic do ukrycia nie mam. Zgłoś sprawę na policję. Telefony mogą zabrać sprawdzić i tak sie składa ze pisze teraz z bramki bo mam bana na IP i nie mam zmiennego. Za dwa wiersze miłosne i umowę ugodową która napisałem oraz wiersz z podziękowaniami nic mi nie zrobią do stalkingu tutaj daleko. I pod nigogo innego sie nie podszywalem. Pod Michała jedynie mantrę próbowałem wstawić. Aha i pisałem jesCze ze od kąd modlę sie za Ewę mam biała róże w doniczce której kwiaty uschły.

WIESŁAWA
2019-11-20 19:47:43

...znaczy dojdą Adrianie do ciebie,
dziękuje za informacje, dziękujęmy za współpracę
a i twoje wszystkie wpisy razem z twoim IP, jeśli sobie bardzo życzysz w tej chwili wejdą na KG, zobaczymy co będziesz miał wówczas do powiedzenia?.... i czy jesteś świadom ile tego badziewia naprodukowałeś? Pewnie sam się zdziwisz... do tego jeszcze na moim fb....
i nie myśl sobie, że tego nie zrobię bo się ciebie boję czy ludzi wstydzę, ja nie odpowiadam za twoją chorą głowę, to praca psychiatrów...
i ja nie jestem małą dziewczynką, którą można zawstydzić... to ja zawstydzam małych niegrzecznych chłopczyków z dowodami dojrzałości w kieszeni.... bo udają dorosłych a zachowują się jak gówniarze.... i ty własnie się do nich zaliczasz.
A przy okazji i inni ludzie wytrzepią ci tyłek....

Adrian
2019-11-20 19:47:05

Tak jak mowię nic do ukrycia nie mam. Zgłoś sprawę na policję. Telefony mogą zabrać sprawdzić i tak sie składa ze pisze teraz z bramki bo mam bana na IP i nie mam zmiennego. Za dwa wiersze miłosne i umowę ugodową która napisałem oraz wiersz z podziękowaniami nic mi nie zrobią do stalkingu tutaj daleko. I pod nigogo innego sie nie podszywalem. Pod Michała jedynie mantrę próbowałem wstawić. Aha i pisałem jesCze ze od kąd modlę sie za Ewę mam biała róże w doniczce której kwiaty uschły.

Wiesława
2019-11-20 19:29:44

Aa...
to co wywalamy tu wszystkie twoje niki i IP... myślisz, że jak nadajesz z komórki to jesteś bezpieczny? Tym bardziej cię można namierzyć....
niech wszyscy zobaczą pod kogo się podszywasz,
DS będzie miał z tym 5 minut roboty....

te wszystkie twoje Jany, Bogusławy, Sebastiany, Wojtki, i kto wie co jeszcze, wszystkich nie przeglądałam, pod którymi kopiesz dołki, wprowadzasz zamieszanie i ośmieszanie ludzi....
zobaczymy czy się to ludziom spodoba, że robisz z nich idiotów....
a największego idiotę to sam z siebie zrobiłeś i jeszcze zdjęcia swoje i swoich bliskich włożyłeś na net i miasto, w którym mieszkasz, narażając na ośmieszenie i niebezpieczeństwo, podobno tych co kochasz najmocniej w świecie???... nawet o własną rodzinę nie dbasz, bo nie tylko jeden taki czubek chodzi po tym świecie i nigdy nie wiesz co mu się w głowie zapali, jak on potraktuje ciebie i twoją rodzinę,
i role mogą ci się szybko odwrócić
no to co "kochanie" wyrzucamy kawę na ławę?...

Adrian
2019-11-20 19:17:23

DS ty taki obeznany w informatyce a nie wiesz z jakich urządzeń kto pisze? napisałem dwa wiersze miłosne dla Wiesi i to wszystko. Ot całe nekanie. Ktoś się podszywa. Kogoś coś boli tylko kogo? Od 2016 roku? Policja dobrze będzie wiedziała kto co pisał my do ukrycia nic nie mamy!

Jelenska 11/29 13-230 Lidzbark 603641093


DS miał usuwać i co nie dał rady?


Zapraszam Policję do mnie do domu przy okazji może dojdą do DSa albo prawdziwego sprawcy

Wiesława
2019-11-20 19:08:51

O stalking mogę zrobić zgłoszenie przez telefon. Za 5 minut będą u mnie w mieszkaniu i wezmą wszystkie dane z mojego komputera. Resztę załatwią już sami, ja im już nie będę do niczego potrzebna... teraz kiedy Polska ma już na to paragraf, szybko odetną takiego drania... mało tego dostanie jeszcze dożywotniego bana na wjazd do Kanady. I jak ma ochotę aby Sandra i Franuś odwiedzali go w więzieniu, to niech dalej pisze.... a przy okazji zobaczy ile na nim zarobią sądy.

Dobry Samarytanin
2019-11-20 18:37:05

Adrian po prostu robi wszystko, abyśmy mieli jak najgorsze o nim zdanie (i faktycznie mu się to udaje, każdego dnia mamy coraz to gorsze o nim zdanie), nie dość, że spamuje nam na zapleczu to jeszcze podszywa się pod różne xywki, aby nas zmylić, aby tylko tu wejść, a później jak zostaje przyłapany to na koniec pisze, że to nie on (albo się obraża jak go nie wpuszczamy i dodaje, że jest Sebastianem, chociaż już za kilka chwil będzie Bogusławem czy kimś innym). Dawno nie mieliśmy tu tak bezczelnej osoby. Już pomijam fakt, że nie ma nawet za grosz honoru, gdy napisał, że więcej tu pisać nie będzie... po prostu żenada. Obstawiam, że marihuana zbyt mocno wpłynęła na jego mózg i sam już nie ogarnia tego co robi i co pisze.

Aa
2019-11-20 18:00:21

Wiesiu to nie ja!

Wiesława
2019-11-20 17:22:16

Nie lubię tego robić,
ale ludzie potrafią człowieka do czegoś zmusić...
i tu mnie zmusza Adi...
uważaj młody człowieku i nie myśl sobie, że jesteś taki bezkarny,
od mojego wczorajszego wpisu pojawiło się już 6 nowych,
tak Adi zawzięcie trenuje wolność słowa, tylko zapomniał o jednym, że na taką wolność słowa jest już paragraf, a mnie wystarczy tego nękania, osaczania mnie, tym bardziej, że to już trwa od roku 2016.... myślałam, że dziecko go trochę zmieniło....
ale jak widać człowieka nie można tak łatwo zmienić...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stalking

Luna
2019-11-20 15:06:44

Słowa ,,kochanie", pod adresem kogokolwiek, używa osoba, która kompletnie nie wie, co owo słowo oznacza... nie czuje tego co mówi, ot taki przecinek w zdaniu ... tylko głupi się nabiera ...
Adi, żenada ... Żal mi tej Sandry ...

Adi
2019-11-20 09:13:01

Trochę mi to zajęło, zanim zrozumiałem, że tylko mogę zyskać i wszyscy zyskamy jak zrobię jak trzeba. Jak obiecałem. ....i nie muszę sie z niczego rozliczać... A nauki Wiesi do mnie trafiają nawet jak śpię. I ten kto ma czyste sumienie i dobra wole ten ma.
Przepraszam DS za multum roboty której ci przysporzyłem.

Adi
2019-11-20 05:48:16

jaki ja głupi!!

Adi
2019-11-20 05:44:36

Co zem zasiał to zbieram, łagodnego kołysania nie będzie od Wiesławy!
Szacunku mi zbraklo a pouczać jeszcze chciałem! O Moj Boże wybacz mi!
Przepraszam Cie wspaniała kobieto! Wybacz mi!

Adi
2019-11-20 05:30:11

I tak dziękuje!

Wiesława
2019-11-20 04:33:29

Potęga modlitwy
https://www.youtube.com/watch?v=DFQeE9UsQ0U

Adi
2019-11-20 00:06:29

Albo ktoś działa na moja niekorzyść w moim imieniu....

Adi
2019-11-20 00:04:20

Pisałem o róży wczoraj, w nocy o moim śnie, chciałem dodać mantrę i teraz wiersz skierowany do ciebie. Dalej dostaje łomot ale coraz bardziej wiem, ze w stronę Boga oczy moje muszą być zwrócone. Nadal uważam, mogę sie mylić, że świadomie to robisz, jeśli nie- taka wola Boga. Dziękuje mimo wszystko. I przepraszam. Uszanować wole twoją mimo wszystko muszę. I uszanuję. I gryzie mnie jedno. Dlaczego twoje wiersze tak we mnie trafiają.

Wiesława
2019-11-19 23:31:23

... nie pochlebiaj sobie.... nie pochlebiaj sobie....
nic tu nie jest pisane z myślą o tobie....
i nie manewruj cudzymi nikami....
tylko się pogrążasz jeszcze mocniej
... po imieniu ci nie piszę
bo już dawno zatraciłeś swoje imię....
i nie myśl sobie, że tą manipulacją coś wskórasz...
masz pecha, nie cierpię manipulatorów....

nie wiem ile tych wpisów nawrzucałeś tam na zaplecze,
ale z tego co widzę to DS ma co robić,
musi kupić sobie porządną miotłę, aby po tobie sprzątać...
i przychodzi mu tylko współczuć, że dorzucasz mu tyle roboty
nie licząc się z niczyim czasem i jego wolną wolą...
bo skoro ktoś ci tu napisał, że nie chce cię tu więcej gościć i przyjmować
z powodu twoich zachowań.... to uważam, że chłopak 26 letni powinien
chociaż znać ABC dobrego wychowania...

i zapamiętaj sobie, nie jestem twoją matką ani koleżanką, a już tym bardziej nie zwracaj się do mnie formą "kochanie", bo urągasz tym samym swojej kobiecie, którą podobno tak kochasz,
ja bym takiemu menowi pokazał w tym momencie drzwi, nie zagrzałby u mnie nawet jednej minuty...
i DS trzymaj tak dalej, kasuj szybko wszystko co się tylko pojawi, aby nie widziały tego moje oczy
i dziękuję, że usuwasz przed moimi nogami takie ostre kamienie, które mnie tylko ranią.

Nie myśl sobie, że wygrasz, każda rana na mnie nie zostanie ci zapomniana przez Wszechświat... już nie jeden załatwił sobie taką koronę cierniową...
i dla twojej wiedzy, ja w tym kierunku nic nie robię, tylko Wszechświat jakoś nie może tego zdzierżyć i nie pytaj mnie dlaczego.

Wiesława
2019-11-19 21:24:18

Ola... da się...
co dajesz z serca, co podlewasz sercem
żyje wiecznie....
kwiaty róży mogły zwiędnąć, opaść
ale miłość pozostała....
została zapisana w każdym płatku...

Wiesława
2019-11-19 21:13:49

TWÓJ PROMIEŃ

Między przypływem i odpływem
dżemie niekończąca się siła twoich prądów życia
... niekończąca się siła, która osiąga dalekie brzegi
a ty krążysz od życia do życia
i stajesz ciągle u tych samych bram
aby uchwycić ten poszukiwany promień....

i nie uchwycisz go kiedy nie otworzysz bramy światła
... kiedy nie wystawisz się na ciemność
i nie rzucisz się do fali w kipiącym morzu życia
... do fali boleści i smutku
... do fali głębokich namiętności i radości bycia

... tam, gdzie króluje życie i śmierć na jednym tronie
i wspólnie wyrywają sobie ciebie z rąk...
a twoja twarz chowa się za iluzji zasłonę
i miota tobą fałszywa nadzieja...
że to ty jesteś ten... najważniejszy...

ty święty grzesznik...
władca tego świata... i marny robak
i wyobrażasz sobie, że musisz ten świat naprawić...
że to tylko twoja misja...

i tak mijają ci dni, tygodnie... lata
a świat nadal wypełniony jest różami i cierniami...
i więcej tych cierni niż kwiatów...
i piękne płatki strąca wiatr... lecz ciernie trwają...
a ty wiecznie prowadzisz wielkie boje, kłótnie...
bo ciągle jesteś krnąbnym dzieckiem,
które zagubiło się w tym życia buszu...

i na próżno szukasz drogi do domu...
i tylko echo ci odpowiada.... zaginęło.... zaginęło....
bo zamiast szukać własnego promienia światła
tylko go odbijasz od siebie swoim kijem bejsbolowym...
nie umiesz wygasić swojej walki
i dryfujesz z uporem maniaka....
sam nie wiesz dokąd....?...

i tak zostałeś zasupłany w wielkich cyklach
nieskończonych własnych powrotów ...
i rozbijasz się o te same brzegi...
i ranisz się o te same, własne kolce...
i znowu nieopacznie zniszczyłeś róży kwiat...
bo nie widzisz światła tej morskiej latarni,
która nieustannie pokazuje ci drogę.

Ola
2019-11-19 16:14:59

Wracając jeszcze do białych róż, to przypomniało mi się pewne zdarzenie.
Podarowałam pewnej pani w dniu imienin 3 białe róże. I ona powiedziała mi później, że wszystkie kwiaty, które dostała zwiędły wcześniej a te róże znacznie dłużej stały. Była zadziwiona tą sytuacją.
Czy da się to zdarzenie, jakoś zinterpretować pod względem duchowości?

Serdecznie pozdrawiam

Luna
2019-11-19 14:41:07

Łukasz,
Niełatwe to zadanie, ale ... może warto przekonać wojownika, że świat nie jest doskonały, a ludzie są ułomni ... nie idealni ... trudny temat. Trzeba sobie powiedzieć wprost, że robię to co robię i nie oczekuję niczego w zamian, robię tak, ponieważ tak czuję. Nie oczekuję, że inni będą tacy sami jak ja. Tolerancja dla innych, bo każdy jest inny i nie każdy Taki jak Ty.
Każde przymknięcie oczu na cudzy niegodny czyn, potrafi wywoływać gniew, frustrację ... Taki to los Szlachetnego Wojownika ...

Pozdrawiam

Łukasz
2019-11-19 12:29:23

Dzięki DS mam tą książkę obok książek Osho. Przypomniałes mi że mam Wielką księgę sekretów. 112 medytacji pozwalających odkryć twoja tajemnice i są rozdziały jak bez walki oto centralna nauka, wewnętrzny przewodnik i wyzwol się od siebie.

Dobry Samarytanin
2019-11-19 11:48:26

Łukasz: Spróbuj przestudiować nauki de Mello (szczególnie motyw związany z samoobserwacją i programowaniem):

ANTHONY DE MELLO - PRZEBUDZENIE
https://www.vismaya-maitreya.pl/medytacje_anthony_de_mello...

Łukasz
2019-11-19 10:06:29

Witam

Szukam sposobów złagodzenia wewnętrznego wojownika takiego co utknął ze swoim kodeksem szlachetności w walce o innych i wartości. W oczekiwaniu że inni będą postępował szlachetnie. Afirmacje mantry medytacje prowadzone modlitwy?

Pozdrawiam

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne