REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Anna
2020-01-03 19:29:07

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc. Od przeszło miesiąca mam silne bóle w okolicy potylicy oraz mrowienie z uczuciem silnego drapania na tyle głowy. Mam wrażenie jakby "coś" było na mnie lub we mnie...
Próbowałam różnymi modlitwami to odpędzić ale bezskutecznie...

Joel
2020-01-03 15:14:36

Przesłanie Ery Wodnika
https://m.youtube.com/watch?v=O3R7cXJOjWA

Aleksandra
2020-01-03 11:23:27

Och Pani Wiesławo... Jak ja bym chciała żeby to nie był obłęd,a coś nad czym można w końcu zapanować... Najbardziej przerażające były te filmy z obcymi bohaterami i zupełnie nieadekwatną rzeczywistością, które włączały mi się na jawie i nie chciały się dać zatrzymać- nie miałam zupełnie wpływu na treść- byłam biernym obserwatorem ... I byłam przerażona- absolutnie przerażona.. Już od lat mi się to nie zdarza- (chyba)na szczęście ..
Przez to, że chłonę wszystkie napięcia z otoczenia jak gąbka i chodziłam wykończona psychicznie - zaczęłam szukać alternatywnych sposobów na ochronę siebie... I tak po nici przez medytację, filozofię jogi, różne książki dotarłam do Was... I będę szukać dalej. Bardzo dziękuję.

WIESŁAWA
2020-01-03 10:49:04

Aleksandra...
miałaś omdlenia i pewnie problemy z sercem i nadnerczami
- a może to były zdolności medialne... a nie nerwica?

Aleksandra
2020-01-03 10:32:39

Bardzo dziękuję za odpowiedź.. Zaczęłam to analizować po tym jak sobie uzmysłowiłam, że w tym okresie, te dolegliwości, pojawiały się stopniowo idąc dokładnie od dołu do góry.. Przy czym pod koniec myślałam,że postradała zmysły- stąd psychiatra.. A diagnostyka omdleń miała miejsce jak miałam 8 lat (pełna hospitalizacja, podejrzenie padaczki)- wówczas po raz pierwszy postawiono rozpoznanie nerwicy.. Teraz jestem przed 40.tką i chyba zaczynam się otwierać na wszystko co dotychczas było dla mnie absurdem.. Bardzo dziękuję za stworzoną przez Was stronę i chęć pomocy innym w poszerzaniu samoświadomości..
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

WIESŁAWA
2020-01-03 09:00:11

Aleksandra...
coś jest na rzeczy ?
Ale jeśli tak jest - psychotropy nie pomogą, wcześniej czy później te bramy zostaną wywalone ... ta energia i tak popłynie.... z psychotropami może narobić tylko więcej bałaganu...
ja jeszcze będąc w Polsce leczyłam nerwicę(?).... tak mi się bynajmniej wydawało, działy się w moim życiu takie dziwne rzeczy... mdlałam, traciłam przytomność...bez powodu ... ale przyszedł czas i poszło jak tsunami....
i drugi raz bym tego samego przeżyć nie chciała i nikomu tego nie życzę.
Z Kundalini trzeba żyć świadomie a nie uciekać ... to naturalny proces człowieka ..., nie ma tu nic wspólnego religia ...ale te wartości będą w nas skorektowane ... i trzeba umieć się z tym zmierzyć. Nie przeczę, że potrzeba do tego nie lada siły, wytrwałości, cierpliwości.... i trwa to latami. Toteż nie trudno zgadnąć, że dokładnie mamy rozwalone całe życie... i nigdy nie wiemy w jakim kierunku się potoczy.
Radzę zapoznać się lepiej z tym tematem... i żyć bardziej w ciszy.... a już szczególnie uważać na chemię.

Aleksandra
2020-01-03 07:20:36

Witam,
Chciałam zapytać o pewną rzecz, która mnie zastanawia, a nie mam nikogo w otoczeniu z kim mogłabym porozmawiać.. Zaczęłam się interesować pewnymi zagadnieniami ze spirytualnego świata stosunkowo niedawno- i określenie „energia kundalini” jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Czytając wpis Pani Wiesławy o przebudzeniu zaczęłam się zastanawiać czy nie miałam styczniści z tą energią kilka lat wcześniej- w absolutnie najgorszym okresie mojego życia.. stopniowo przez ok 2-3 lata nasilały się różne dolegliwości- bóle brzucha, zaburzenia miesiączkowania, bol kości ogonowej przy siedzeniu, nudności, silne bóle w klatce (pod koniec)- o charakterze ucisku, z promieniowaniem do lewej kończyny górnej (typowo niedokrwienny), problemy z przełykaniem (stawało jedzenie w gardle), wówczas pojawiła się niedoczynność tarczycy, silne bóle głowy i co najgorsze... bezsenność- potrafiłam nie zmrużyć oka przez 3 doby- miewałam myśli samobójcze.. Oczywiście towarzyszyły temu różne pomniejsze dolegliwości. W głowie odtwarzały się jakieś dziwne filmy, na treść których nie miałam wpływu, całymi nocami przebierałam nogami .. Były liczne badania, liczni specjaliści- robiłam TK, liczne badania laboratoryjne, liczne konsultacje.. ostatecznie pomógł mi psychiatra- rozpoznając ciężką nerwicę i obstawiają lekami - przeciwdepresyjnymi, nasennymi.. I stopniowo najgorsze dolegliwości ustąpiły (głowa, serce). Okresowo coś wraca- ja wpadam w panikę i zwiększam dawki leków lub je zmieniam.. tak od ok 5 lat... Byłam ateistką, jestem lekarzem- mój rozsądek, moja wiedza mówią że to nerwica. Ale piszę do Państwa z pytaniem czy te leki zmieniające poziomy przekaźników w mózgu mogą zablokować proces przebudzenia kundalini? Przepraszam za prywatny wpis- w otoczeniu mam wspaniałych przyjaciół- ale zupełnie niewtajemniczonych..

Bozena2
2020-01-02 21:41:44

Dziekuje pieknie.

Wiesława
2020-01-02 21:20:02

Jedno i drugie jest dobre....
rozmaryn to boskie drzewko...
dym rozpuszcza negatywne energie, przyciąga do domu powodzenie...
napary z ziół dobre są na ciało, nie tylko na zdrowie, także na urodę...
mam tu znajomą Marię z Chile, ta cała kąpie się w naparze z rozmarynu...
olejek rozmarynowy wzmacnia naczynia włosowate i przyczynia się do spowolnienia skutków starzenia się skóry. Ekstrakt rozmarynu przyczynia się do zmniejszenia obrzęku i opuchlizny skóry. Pomaga również leczyć oparzenia i łagodzi skórę i inne chorobowe problemy ze skorą (np egzemę). Kropelka olejku rozmarynowego pod nos usuwa zmęczenie, dużo lepsze nic kawa.
Świeży odgania robactwo, usuwa zmęczenie, złe samopoczucie.

Bozena2
2020-01-02 20:49:20

Wiesiu,mam w ogrodku swiezy rozmaryn,czy mozna go poprostu trzymac w wodzie ,pachnie pieknie,czy lepiej go ususzyc I spalic?

Wiesława
2020-01-02 20:48:42

Rożne promienie działają na nas, nie tylko te co nas budzą.... działają na nas 2 siły... i teraz wszystko zależy od nas na ile nam sił wystarczy, w którą stronę człowiek przeciągnie linę...
ostatniej nocy straciłam czucie w prawej części ciała, łącznie z głową.... obudziłam się i jest wszystko ok, jakby się nic nie wydarzyło, jakby to był tylko sen... ale ja w nocy wstawałam i rozmawiałam z DS....
od jakiegoś czasu w głowie pojawiły się dźwięki przypominające talerze perkusji, są innej barwy dźwięku ale najbardziej przypominają talerze perkusji, są b. głośne, wydaje mi się, że ich słychać na zewnątrz z mojej głowy...wiem też, że otrzymałam nowe połączenie... mam nowy kanał komunikacyjny. Wszystko za pomocą języka światła.
Pod koniec m-ca powinna wyjść moja książka, myślę, że co niektórym sporo rozjaśni w głowach.

Grażyna
2020-01-02 20:30:47

Myślę, że to co pisze G.Skwarek jest prawdą. To się dzieje i ja to mocno odczuwam. To są wspaniałe zmiany, tylko sami musimy je odczytywać.
Powiem jeszcze o tym promieniowaniu.
Wiem, że ono jest groźne ale ja się nie boję.Tyle złego zrobiliśmy sobie na przestrzeni czasu. Jakoś żyjemy mimo tych trucizn, toksyn i promieniowania.
Kto ma czyste serce i wiarę nie musi się niczego obawiać.
Ojciec nie zabija własnych ukochanych dzieci i z tego założenia wychodzę. Może to brzmi banalnie ale ma sens.Co ma być to będzie a naszym priorytetem, jest zachować czystość serca i sumienia.
Tak więc głowa do góry.

Pozdrawiam serdecznie

WIESŁAWA
2020-01-02 20:21:02

Idą na ludzi trochę ciężkie czasy, wielu tego nie przetrawi,
wielu będzie biegać po lekarzach, tyle że tamci też nie pomogą a mogą tylko zaszkodzić, tak, że zanim wybierzecie się do lekarza, dobrze sprawdźcie co wam naprawdę dolega?
Ja już mam pokazany na mnie cały obraz jak wygląda zmiana na ciało świetliste..... przede wszystkim będą następować duże zmiany w układzie nerwowym, a dopiero te będą pociągać resztę ciała na wielu poziomach... to nie jest krotki proces.... i wcale nie taki przyjemny.

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 18:47:57

Żeby nie pozostawiać Was w nastroju mało optymistycznym...

Ziemia mówi w Hz. (str G. Skwarka)

https://tiny.pl/t2shz

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 16:03:14

Sieć 5G - naukowcy z USA ostrzegają polskie władze. Od 5G cały kraj zachoruje na nowotwory!

https://www.youtube.com/watch?v=ksAnaqkK87U

5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia - dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose

https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk

Naukowcy ostrzegają o potencjalnych skutkach zdrowotnych 5G

http://www.5gappeal.eu/wp-content/uploads/2019/03/apel5G-p...

Zresztą sam sprawdź jak wygląda teraz możliwość dojścia do niewygodnych artukułów (algorytmy wójka gógla), które jeszcze nie tak dawno można było znaleźć w internecie po wpisaniu słowa klucza. Teraz wyniki wyszukiwania (a nie używam przeglądarek googla, nawet duckduckgo, gdyż wyniki są takie same co jasno daje do zrozumienia, że dawno są częścią tego monopolisty) jasno pokazują jaką mamy wolność słowa w internecie. Bez żadnego/lub z wyssanych z palca powodów kasowane są całe kanały na YT z setkami filmów, na które ktoś ciężko pracował by przekazać zebraną przez siebie wiedzę, często bezinteresownie. Czy trudno dojść do wniosku, że małymi kroczkami odbierana jest nam wolność słowa (nie mam na myśli podrzegania do nienawiści czy zwykłego braku kultury), która w normalnym społeczeństwie służy do wymiany poglądów oraz polemiki nad naprawą tego co wymaga naprawy. Chce się zamknąć ludziom usta by władza miała pełne pole do pOpiSu bez konsekwencji swoich poczynań. Sama krytyka władzy za jej działania jest dziś mową nienawiści. Wszystko zmierza w kierunku rzeczywistości przedstawionej w powieści G.Orwell'a pt. "1984", kiedy mówienie prawdy stanie się czynem rewolucyjnym...

Foliarze -film dokumentalny

https://www.cda.pl/video/4346576ed

Dobry Samarytanin
2020-01-02 13:51:06

Co do tej "dwudziestki" to informacja jest wzięta stąd:

[Aktualizacja] Nowe normy pola elektromagnetycznego w Polsce jak w Europie – rozporządzenie podpisane
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statysty...

"Taki poziom promieniowania pola elektromagnetycznego to bezpieczny standard przyjęty już niemal w całej w Europie. Jest zgodny z zaleceniem Komisji Europejskiej, które obowiązuje już w 20 krajach na naszym kontynencie, w tym także w Niemczech, Norwegii i Szwecja." - jeżeli jesteś pewien, że się mylą to możesz do nich napisać maila.

Ten 3 link jaki podałeś jest świetnym przykładem jak się w sieci manipuluje informacjami - jest to art o "belgijskim zakazie 5G" (czytałem na ten temat minimum 6 różnych artykułów w języku polskim i to po kilka razy + z 3x oryginalne angielskie źródło) i w arcie jaki podałeś nie ujęto frazy jaką wypowiedziała Celine Fremault "5G or not", która jest bardzo istotna - odbiję pałeczkę i podam najbardziej rzetelny artykuł na temat "zakazu 5G w Belgii", oto on (zawiera on ową frazę + wyjaśnia dokładne powody, czemu faktycznie 5G jest tam wstrzymane):

Bruksela wstrzymuje testy 5G ze względu na przepisy dot. pól elektromagnetycznych
https://www.speedtest.pl/wiadomosci/5g/bruksela-bez-5g-pem/

Przeciwnicy 5G bardzo często wykorzystują sprawę "zakazu 5G w Belgii" jako dowód na szkodliwość 5G, a przecież sama Celine Fremault powiedziała, że nie ma nic do tej technologii, ale niestety niektóre strony przymykają (bardzo mocno) oczy na jej słowa (często również manipulują nimi np. błędnie je tłumacząc lub nie tłumacząc wcale, jak właśnie w tym linku, który podałeś), które są oczywiście w oryginalnej angielskiej wersji, co można sprawdzić tutaj:

Radiation concerns halt Brussels 5G development, for now
https://www.brusselstimes.com/brussels/55052/radiation-con...

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 13:28:32

Ps. Przepraszam, że nie sprawdzałem przed wysłaniem ale kursor mi miesza w tekstcie. Np. Powinno być 20 krajów a nie 0. Obiecuję sprawdzać bo wychozi misz - masz.

https://dobrewiadomosci.net.pl/32766-ponad-180-lekarzy-i-n...

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 13:22:24

Jakoś nie widzę materiałów źródłowych, naukowych na str. To tak, jakbym założył sobie str i pisał tam, że azbest jest zdrowy i można go dodawać do chleba! A to, że w EU 0 krajów ma już taką normę to nieprawda. Wystarczy przejść się po cmentarzu i spojrzeć w jakim wieku odchodzą teraz ludzie. Ciekawe skąd taka umieraność w Polsce? Czyżby tylko przez skażoną żywność? Czy może wszystko ma wpływ na wszystko? (zatrute jedznie, promieniowanie, skażone szczepionki, leki które jedno jedno zamaskują a na 20 zaszkodzą/czytaj : skutki nieporząane). Już mamy przykłady na ziemi, gdzie technologia górowała nad duchowością...

Ps. Tu linki na temat szkodliwości promieniowania mikrofalowego i innych implikacji z tym związanych.

https://www.youtube.com/watch?v=Mu0fixQxDsY

https://www.youtube.com/watch?v=sLUXm3_tpT8

https://www.salon24.pl/u/statystyk/952578,zakaz-sieci-5g-w...

Jest tego tak dużo, nawet w języku polskim, wystarczy poszukać. Jakość nie przekonują mnie "nasi" politycy (politologia - nauka oszukiwania społeczeństw), którzy słodko pierdzą (poprawność polityczna), że w PL jest jak "Zielona wyspa", że jest tak kolorowo itp. itd...

Dobry Samarytanin
2020-01-02 13:04:31

Adam z Zielonej Góry: Jak wprowadzą SI2PEM (druga połowa 2020 roku) to zobaczymy czy te normy są przestrzegane czy też nie (link poniżej). Co do podwyższenia norm to w 20 krajach na naszym kontynencie od dawna takie obowiązują (link poniżej) i jakoś tam chyba nic złego się nie dzieje... ja jestem jakoś spokojny w tym aspekcie. Również nie czuję, abym miał na to jakiś wpływ, więc nie mam zamiaru zbytnio się tym przejmować, bo nic mi to nie da.

System SI2PEM prawie gotowy. Każdy sprawdzi poziom promieniowania
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statysty...

[Aktualizacja] Nowe normy pola elektromagnetycznego w Polsce jak w Europie – rozporządzenie podpisane
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statysty...

PS. Co do tych procent to masz rację, mój błąd, ale przedstawianie tego w ten sposób jest swego rodzaju formą straszenia, natomiast w momencie, gdy zdamy sobie sprawę, że jedynie wyrównujemy normy do tych, które już obowiązują w wielu krajach europejskich (i to od dawien dawna), to nie brzmi to już tak strasznie.

PS2. Na ogół tytuły związane ze zmianą norm PEM w Polsce wyglądają tak (czytałem ich kilka w całości): "Polska nawet 100 razy podnosi normy promieniowania elektromagnetycznego." - robi się to po to, aby ludzie klikali (z powodu strachu o swoje zdrowie - to celowy zabieg - chociaż w środku jest napisane, że to nie zagraża naszemu zdrowiu, ale kilknięcie zaliczone)... a tytuł równie dobrze mógłby brzmieć "Polska zmienia normy promieniowania elektromagnetycznego na takie, jakie obowiązują w większości krajów europejskich" - różnica w odbiorze jest od razu wyraźna i ilość kliknięć również taka by była, na minus dla tego drugiego tytułu, dlatego mało kto tak robi (chociaż link powyżej ukazuje, że jednak są i tacy i chwała im za to).

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 11:06:41

Mowa o 100 krotnym zwiększeniu norm. Ta stokrotność daje tyle właśnie procent! Piszesz, że tak w PL są respektowane normy? Pomyśl DS tak na zdrowy chłopski rozum, czy jeżeli weźmiesz kilka telefonów komórkowych w jednym miejscu i zaczniesz do nich dzwonić czy wspólnie nie wytworzą większego promieniowania?! Ile takich różnych fal wchodzi w konherencję ze sobą tworząc inne o których nie mamy pojęcia (tylkgołym okiem)o dlatego, że nie są widoczne Spójrz chociażby na to co ładują nam do pożywienia, kosmetyków (osobiście nie robię na sobie eksperymentów). Jaka jest kontrola sanepidów, które zamiast badań m.in. nad żywnością stała się terrorystą szczepionkowym... można wymieniać i wymieniać...

Dobry Samarytanin
2020-01-02 09:17:43

Adam z Zielonej Góry: Skąd takie info o tym 10 000%? To informacja nieprawdziwa - skreśl dwa zera i będziesz znacznie bliżej prawdy - znowu ktoś koloryzuje rzeczywistość, aby straszyć ludzi. Elektrosmog nie może przekraczać limitów ustalonych odgórnie więc nie ma znaczenia ile jest anten.

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 08:00:03

Wystarczy spojrzeć co dzieje się w naszym nieszczęsnym kraju, gdzie chcą nam podnieść normy promieniowania o 10 000%! Ostatnio będąc u znajomego pokazał mi sygnał WiFi, który inny kolega udostępnił. Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem kilka dostępnych tz. hotspot'ów 5G (być może były to mylące nazywy). Proszę zwróćcie uwagę, że nie ma kontroli nad tego typu działaniami. Każdy może sobie wystawić antenę i udostępniać sygnał mikrofalowy (2G,3G,4G...) a przecież te fale nakładają się na siebie, tworzą jeszcze większy elektrosmog. Wszyscy jesteśmy istotami energetycznymi i ma to wpływ na nasze życie, m.in. na sposób myślenia, bo czym jest nasz mózg jak nie taką małą eletrownią...
ale co ja tam wiem!

Adam z Zielonej Góry
2020-01-02 07:45:24

Nie twierdzę, że jest to objawiona 100% prawda, gdyż osobiście nie robiłem takiego eksperymentu (spróbuję poszukać takiej wełny i sam sprawdzić). Wiem tylko, że promieniowanie mikrofalowe ma na nas wszystkich niekorzystny wpływ a jajbaedziej na dzieci, które mają większą przenikalność PEM. Jest nt. setki publikacji. Zresztą telefon telefonowi nie równy, każdy różnie promieniuje. Wystarczy zobac

Bubi
2020-01-02 05:46:08

Dziękuję za nowy artykuł Pani Wiesiu, jak zwykle w samo sedno.

Akurat od kilku dni męczy mnie moje własne sumienie, że zbyt mało robię aby zaprosić do swego życia Boga... czuję to mocno w sobie (nie pierwszy raz) i nie potrafię sobie z tym do końca poradzić. Najbardziej w tym wszystkim denerwują mnie myśli, prawdopodobnie pochodzące od ego, które każą mi czekać mówiąc "prędzej czy później samo przyjdzie..." (w wielkim skrócie mówiącym prosto z mostu co te moje wewnetrzne sugestie mi mówią)... Wtedy łapie mnie ból i zaczynam myśleć i zadreczac się, tym samym nie znajdując sposobu, aby ruszyć na przód. Często przez to wszystko mam poczucie, że brakuje mi wiary...

... co prawda w moim codziennym życiu jest naprawdę wiele poczucia szczęścia, radości i dobrobytu (poza niektórymi wyjątkami, typu drobne sprzeczki dnia codziennego z narzeczona, które chwilami psują moje wnętrze ). Czuje się dobrze sam z sobą, jednak mam wrażenie że to za mało...

Dostosuje się do Pani porad i wierzę w to, że pomogą mi lepiej zacząć ten rok!
Wszystkiego co najlepsze Wam życzę moi drodzy!

Usia
2020-01-01 22:55:19

Kochani, Wszystkiego co najpiękniejsze w tym Nowym 2020 Roku! Pani Wiesławo z całego serca dziękuje za wiedzę która się Pani dzieli, za mądrość i serdeczność. Dziękuje ze Pani jest!

Wiesława
2020-01-01 22:12:34

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=188389588969616&se...

WIESŁAWA
2020-01-01 20:47:07

Onego czasu położyłam sobie na łóżku sztuczny kocyk... i kiedy w nocy się z nim zderzyłam, stanął cały w ogniu.... nie muszę pisać jak się okrutnie przestraszyłam, kiedy nagle slup ognia stanął na moim łóżku...
wyskoczyłam na podłogę i ogień zgasł ...
teraz pytanie, które z nas było było fejkiem...

ale kocyk poszedł na śmieci , już więcej z nim nie eksperymentowałam.

Dobry Samarytanin
2020-01-01 20:41:08

Adam z Zielonej Góry: Pomijając fakt, że jest to praktycznie na 100% fake (o czym sami ludzie w komentarzach piszą, którzy sami przeprowadzali tego typu eksperymenty u siebie w domu) to proponuję zainteresować się lepszymi filmami na jego kanale np. robieniem z węgla diamentu:

How to Make Diamonds at home using Peanut Butter
https://www.youtube.com/watch?v=k92-yBmI8TA
(oczywiście też fake, aby było jasne)

Tutaj dowód, że to fake:

Turning Coal into Diamonds, using Peanut Butter! TKOR On How To Make Peanut Butter Coal Crystals
https://www.youtube.com/watch?v=737r0mRf0hY

Ten kanał po prostu chce zgarniać wyświetlenia, więc produkuje takie śmieszne śmieszki

PS. Lepiej nie dzwońcie do wytwórni wełny stalowej

Adam z Zielonej Góry
2020-01-01 12:18:42

Wszelkiej pomyślności w nowym 2020 roku... niech miłość, braterswo i wzajemny szacunek będzie drogowskazem... dużo spokoju i pogody ducha na cały rok!

Ps. Oglądnijcie puki jest...

https://www.youtube.com/watch?v=_UdkaypjXBo&fbclid=IwAR1Ov...

Bozena2
2020-01-01 01:09:32

Szczesliwego Nowego 2020,milosci I pojednania dla Was kochani.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne