REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 M79
2021-02-16 01:11:28

Nie poddawajmy się. Trzymajmy się 'jasnej strony mocy'. Niech każdy robi wszystko, co w swojej mocy; co uważa za słuszne np.: medytacje, wizualizacje itd. Może im więcej takich osób, tym się to szalkę przechyli w końcu. Nawet gdybyśmy mieli przegrać ('odpukać'), to będziemy mogli spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że zrobiło się wszystko, co było w naszej mocy. Zresztą.. Skoro tak wszyscy są przebudzeni.. To działanie po tej jasnej stronie mocy powinno być u nas we krwi, prawda? A reszta.. Niech się dzieje wola nieba..


Marek

Wiesława
2021-02-16 00:25:42

Ja wiem, że tu nastąpi jak niespodziewany grzmot z nieba... jak mówią proroctwa, pewnej zimowej nocy... niech się tylko pospieszą z tą pomocą, bo już wiosna zagląda w okna... u mnie po wczorajszym śniegu ani ani... i widzę duże pączki na drzewach.
Sami z tego bagna raczej nie damy rady wyjść, za daleko to zaszło... i nie czekajmy, że to wszystko musimy dostać na talerzu. Ale bądźmy dobrymi kreatorami.... niech nasze dobre energie przeważą tą szalkę zła.... nawet o taką małą ociupinkę - jak u Trumpa w sobotę, 13 lutego... to też znak.

Bozena2
2021-02-15 23:55:37

Hahaha,a ja mam w planie malowanie.

Iwona
2021-02-15 23:54:52

Krzesła też ważne . Biały dom to już chyba muzeum zostanie.

Powiem szczerze że re absurdy dookoła to już jak się słucha to się człowiek zastanawia czy to ja zwariowałam czy inni.

Modlę się o jakiś cud który powstrzyma to bagno.

Moje życzenie w takim razie.
1. Wyłaczenie telewizji na całym świecie i orzekazanie prawdy...
2. Aresztowanie zdrajców.

Po usynięciu zdrsjców wsztstko będzie łatwiejsze....

Wiesława
2021-02-15 23:48:59

M79
i masz racje... i co jest przerażające...
wielu ludzi już nawet zaczyna się urządzać w tych króliczych norach...


kurcze... i ja też kupuję krzesła

Bozena2
2021-02-15 23:46:27

M79,chcialabym dolozyc swoje 3 grosze,wlasnie tak sie dzieje ze ludzie wypatruja charyzmatycznego lidera,a przeciez DT nie obiecuje wybawic swiat ,caly czas mowi ze MAGA,wiec o co chodzi..
Bo nie ma na swiecie ani jednego lidera ,ktory by cokolwiek dobrego ludziom obiecal...I moze wlasnie czekaja z jego strony na ta iskre,a pozniej na ogien...a moze to on jest tym biblijnym czyscicielem tego bagna ziemskiego,nie bede filozofowac bo nie jestem w tym dobra,I tak jak wiele ludzi uczepilam sie w nim nadzieji ale tej ziemskiej..
Pozdrawiam cieplo

Wiesława
2021-02-15 23:44:47

Iwona...
no... moje krzesła mają przybyć 19 lutego...

no zobaczymy czy dojadą...

jak widać tron jeszcze nie gotowy...
i Biały Dom w przebudowie...

ale to miasto, tak czy owak, pójdzie w zagładę....

M79
2021-02-15 22:34:42

Wiele osób jest na swój sposób przebudzonych. Na zewnątrz świat, każdy widzi, jaki jest. Ludzie czekają na charyzmatycznego lidera, który poprowadzi tłumy, bądź upatrują w grupach, które przeważą szale na drugą stronę. Mamy ograniczenie, bo wszystko musi stać się pokojowo, gdyż walcząc otwarcie nie mamy szans. Stąd ludzie upatrują zbawcę w Trumpie, różnych grupach jak np.: rolnicy, przedsiębiorcy, górale. Problem jest taki, że te grupy walczą 'o swoje', nie widzą szerszego spektrum, nie widać chęci pojednania, by zdecydowanie było widać, że ludzie mówią jednym głosem. Potrzeba zjednoczenia; iskry, która zacznie przeważać. Niestety wciąż nikt na to nie może znaleźć recepty. Znalezienie rozwiązania na ten problem to jak zdobycie Nobla.. Nie trzeba daleko szukać, by zrozumieć sytuację. Wystarczy popatrzeć na nasze rodziny, gdy tłumaczymy, pokazujemy, a druga strona jest jakby głucha, wie 'swoje', więc jak tu mówić jednym głosem. Potrzeba silnego wstrząsu, czegoś co co najmniej zniweluje działanie TV, a najlepiej jak zacznie pokazywać prawdę. Póki co narracja w głównych mediach wydaje się być jedna, bez żadnych debat, dyskusji, a odmienne głosy to teorie spiskowe, szury, foliarze, płaskoziemcy itd. Na ten czas jesteśmy pod okupacją wroga, który wie, co dla nas jest najlepsze i nie lubi sprzeciwu.. Wróg niestety jest silny w każdym aspekcie. Ludziom jednak to odpowiada, wygodnie im tak żyć, nie muszą się o nic martwić, tyle że nie wiedzą, że okupant szykuje im, a kto wie czy nam przez to też, rzeź. I bądź tu człeku mądry, co tu zrobić.. Może coś się zmieni, jak ludziom zacznie palić się grunt pod nogami i zaczną zauważać, że ich bierność prowadzi na zatracenie. Taki moment widocznie jeszcze nie nastąpił.. Mamy jeden atut w rękawie, a jest nim liczba ludzi. Okupant i nad tym usilnie pracuje, by i to nam zabrać i o to wydaje się toczyć teraz 'cicha' wojna..


Marek

Iwona
2021-02-15 22:19:35

Ja tam do Judaszy mam nosa. Mnie tak odrzuca czasem od ludzi. Powiem szczerze że re osoby jakoś mimo woli omijają też mnie.

Ktoś podał datę, 19 lutego jako date unieważnienia wyborów.

Wiesława
2021-02-15 21:19:42

No i to są czasy, kiedy poznamy swoich Judaszy....

https://www.youtube.com/watch?v=aFzIn0jY-Pw&ab_channel=G%C...

Iwona
2021-02-15 20:47:05

Coś musi się stać.... Wyobrażam sobie że będą ludzie którzy nie pogodzą się z prawdą o tym w czym uczestniczyli... W taki sposób niektórzy też wibracyjnie nie wytrzymają...

Wiesława
2021-02-15 20:33:44

Magda...
kampania strachu jest tworzona od tysiącleci... miała tylko inne wymiary... nie było takiego dostępu do mediów.... rozpoczęły gazety... i tak się to dalej potoczyło... a teraz nosisz na co dzień w kieszeni straszaka i kapownika...i jeszcze za niego płacisz, bo bez tej technologii dziś nie potrafisz istnieć... i mają cię garści, boisz się nawet własnego cienia.

Wiesława
2021-02-15 20:20:12

Darayavahus...
wiele ludzi w tym czasie wypadnie z naszego środowiska, nawet mężowie, żony, bracia i siostry... a nawet dzieci...
... ci co przebudzili się wcześniej też kroczą naprzód, nie czekają, aż do nich dołączy grupa, która jeszcze się nie przebudziła, czy nawet budzi się... oni są w drodze a ich osobiste częstotliwości wibracji narzucają im inne działania i dają inne możliwości. To jak w szkole, nie nadążasz za grupą, zimujesz w tej samej klasie, a twoi koledzy idą klasa wyżej.

W dodatku, wielu idzie w zupełnie innym kierunku a też uważają się za przebudzonych, oświeconych... najlepiej to dzisiaj pokazują wybory w USA... przecie obie te grupy, uważają się za porządnych ludzi, pracujących dla dobra innych.... a jak to wygląda - widzimy, słyszymy... i nie ulega wątpliwości, że obie nie kroczą w tym samym kierunku, wyraźnie brak im zestrojenia... a to powoduje burzę między nimi... i będą jeszcze większe sztormy.... i toczy się wojna między dwoma światami... teraz pytanie, które z nich wygra?
Wygra ten, który będzie miał większą moc kreacji... nie zawsze tej dla nas wspaniałej.... i zaczynasz z tą osobą czuć się niewygodnie, i brak ci wspólnych tematów, brak zrozumienia... tu widać, że świadomość świadomości nie równa....

Osoby, które są bliżej światła, mówią prostym językiem, nie ma w nim językowych zawijasów, ten język czytają nawet dzieci.... a ja często czytam u tz przebudzonych wywody z użyciem takich słów, że ciężko mi za tym nadążyć w moim ojczystym języku. Moi świetliści nauczyciele mówią do mnie jak do dziecka.... a jednak to wszystko co mówią, jest tak piękne i klarowne, że człowiek ma ochotę słuchać ich bez końca. Kiedy trzeba wyłożyć naukowo, znajdą prawdopodobieństwa.

Co jeszcze obserwuję... ludzie podzielili się na 2 grupy... ale między nimi stoi trzecia, tych biernych, przyjęli pozycję obserwatora, milczka... nie dorzucają do pieca ani z prawa ani z lewa.... jednym słowem zamknęli swój świat kreacji... o tych Bóg mówi.... "a ty jesteś ni gorący ni zimny... a ja cię pożuję, pożuję i wypluję."

Obserwuję świat w tych dniach.... i wiąże te sznureczki poszczególnych kreacji, większych i mniejszych... i próbuję zrobić z tego jutrzejszy obraz naszej przyszłości... to te małe kreacje, nasze myślo-kształty i nasze działania: większe i mniejsze utworzą nam to, na co tak czekamy?! I wiem na dzień dzisiejszy, że jeśli się tu nie wydarzy "coś", co nami gwałtownie wstrząśnie, możemy jeszcze długo tańczyć w objęciach ciemności, i przeprowadzi nas jeszcze przez wiele, wielki ucisk i głód... (i mamy pierwsze efekty ziemi, która nami nieustannie potrząsa, budzi nas, wczoraj była to Japonia)...
i jeśli coś tu natychmiast się nie zmieni, jeszcze nami trochę porządzi król tyranii... dlaczego? Bo większość ludzi na to przyzwala a nawet świadomie tworzy ten świat. Ich pola świadomości odchyliły się w przeciwnym kierunku do światła...
I pamiętajmy nasza brama do wolności w swoim czasie będzie zamknięta... a proroctwa z Biblii wyraźnie mówią, że nie wszystkim dane będzie ją przejść. Kto wróci do Boga ? .... można doczytać.... ta wiedza nie jest zakryta.

Magda
2021-02-15 19:36:26

Mnie zastanawia to, że w latach 80-tych zagrożeniem dla całego świata był Związek Radziecki. Potem to ucichło jak się rozpadł. Wtedy zaczęto powoli budować napięcie na Bliskim Wschodzie. I nagle mieliśmy terorystówi i Islam, który miał nas zalać. Ja pamiętam jak nas straszyli, że wszyscy będą musieli przejść na Islam, że znikną inne religie. To też poszło w zapomnienie. Teraz mamy wirusa i Chiny. Też nas straszą tym, że nas zaleją. Owszem ich jest bardzo dużo. Ale jak mnie pamięć nie myli to oni sami wprowadzili limit na posiadanie dzieci. Chyba jedno na rodzinę. Jeśli się mylę to poprawcie. Wtedy w internecie było głośno o porzucaniu żeńskich noworodków. Bo przecież dla nich chłopiec był najważniejszy. Więc teraz się zastanawiam czy oni rzeczywiście nas zaleją czy też to za jakiś czas ucichnie.

M79
2021-02-15 18:49:47

https://rumble.com/vdtzwj-prawda-o-szczepionkach-cz-2-pols...

Wiesława
2021-02-15 18:44:56

https://www.youtube.com/watch?v=OYG15emidik&ab_channel=P.D...

Agata
2021-02-15 16:46:08

A policja się zbroi....


https://tech.wp.pl/policja-uzupelnia-zapasy-w-planach-zaku...

Darayavahus
2021-02-15 10:22:10

Mila: "Ty tez nie zrozumiałeś mojego wpisu. Wszystkiego dobrego Ci życze."

I wzajemnie Mila... Owocnych poszukiwań... Dziękuje z wspólną wymianę zdań Najwidoczniej czas u Ciebie na nowe rejony doświadczania ... By zobaczyć więcej (z innego kontekstu, z innego punktu odniesienia ) czasem trzeba ruszyć du**** ... bo się zasiedziałaś w starych oklepanych przez Ciebie schematach poszukiwań które już nic nie wnoszą w twoim rozpoznaniu

Z ser/duchem ... Trzym się ciepło... Hej

Leo
2021-02-15 02:51:59

https://youtu.be/2Jp8ymM3mhw

Leo
2021-02-15 02:40:51

https://wolnemedia.net/covid-19-przeprogramowanie-ludzkosci/

Wiesława
2021-02-14 23:31:14

https://www.youtube.com/watch?v=JWQUdvSzUm8&ab_channel=Art...

Iwona
2021-02-14 22:48:56

Nie wiem jak będzie wyglądać świat... Ale mam ogromną nadzieję że to jest ten moment.... Kiedy zło zostanie pokonane. I ludzie sami nie dadzą rady. Mam nadzieje że czy to wojsko czy istoty... Wspomogą nas.....
Samym przebudzonym nie jest łatwo wśród covidian, poza tym struktury zle były budowane bardzo długo i bez planu i armi. Sami przeciw policji uzbrojonej mamy małe szanse.
Zmiana systemu może jedynie naprawić obecną sytuacje.
Prawda musi wytrysnąć głownym nurtem, inaczej nic się nie zmieni.

Bozena2
2021-02-14 22:39:56

Senator republikanski Graham mowi ze caly ten empichment I wygrana DT otworzyla pandora box,bedzie sie jeszcze duzo dzialo,pani Pelosi nie popusci,tak naprawde to juz jestem tym zmeczona,nigdy nie lubilam polityki,a teraz czekam I szukam by przeciekla dobra wiadomosc

Takze pamietam kupe lat temu mowiono ze "zolta rasa" zaleje swiat,badzmy pozytywni,chociaz czasami ciezko,pozdrawiam cieplo

Grażyna
2021-02-14 21:56:44

Pamiętam jak czytałam takie słowa...dawno temu, że chńska rasa zaleje cały świat. Nawet Polska będzie przez nich odwiedzona ale częściowo.
Zatrzyma ich dopiero czyściciel.
Jeśli sytuacja, która teraz się dzieje odnosi się do tego...to tamte słowa są prawdziwe.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2021-02-14 21:31:59

Oglądam to wszystko i na to sprzątanie też.... ale jeśli cos tu z zaplecza nie wyskoczy, mam na myśli tą firmę sprzątającą... to nic z tego nie będzie... bo obecnie wszyściutko się układa w kierunku techokratii... i sprawdzają się przepowiednie - Chińczycy zalewają świat, odblokowano im drogi na daleki zachód i zaczynają być panami świata... i tak znowu jest to sfabrykowane, aby się ludzie w tym nie połapali.... cieszą się, że będą mieć towarów bez liku na świecie, więcej pracy... ale pewnie i więcej bezdomnych....
i o naszym wniebowstąpieniu w tej narracji nawet nikt się nie zająknie.... ...
tak wygląda nasze przebudzenie na tą godzinę.

Iwona
2021-02-14 20:59:36

No Hania pisała że u nich było trzęsienie.
Ja ten weekend musiałam odpocząć i postanowiłam pooglądać filmy miłosne i o zwierzętach żeby wibracje podnieść. Bo ten rolercoster emocjonalny i czekanie i covidianiewokół mnie.... nie jest łatwo.

Grażyna
2021-02-14 20:55:50

I ja miałam taki sen o posprzątanym domu ale kilka miesięcy temu. Pokoje czyste, podłogi w kolorze ciemnowiśniowym a ściany w kolorze żółto-złotym.
Były otwarte drzwi a na zewnątrz, słońce, zieleń i błękitne niebo. Na środku jednego pokoju leżała sterta bardzo czarnych powykręcanych na wszystkie strony śmieci. Były jakby zalane smołą i nie przepuszczały żadnego światła.
Te odpady były jeszcze do sprzątnięcia i ja miałam tego świadomość. Zapamiętałam ten sen, gdyż był bardzo wyrazisty, taki inny.
U nas zima nie odpuszcza i noce są bardzo mroźne. Szkoda mi ludzi bezdomnych i zwierząt bo im jest teraz ciężko.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2021-02-14 19:10:15

https://www.youtube.com/watch?v=Wnt6_2KCS8E&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-02-14 18:54:10

Tak, idzie nowe...
to ostatnio mówią moje sny ...
śnie jakieś wielkie sprzątanie, widziałam duże pięknie posprzątane pokoje...
widziałam to jakby w Ameryce... coś tam było o Trumpie, chociaż tylko się gdzieś migał na zapleczu...
i ciekawe przerobił flagę amerykańską, na białą w niebieskie paski...
kolor niebieski to spokój, pokój, oczyszczenie, prawda, mądrość, ma mistyczne podłoże, niebieski połączony z kolorem białym pogłębia te wszystkie walory.
Już prawie rok temu miałam wizję, gdzie widziałam postać podobną do Trumpa... był ubrany w niebieską długą szatę, byłam bardzo zdziwiona, skąd u niego taki kolor, bo utożsamiałam go z czerwonym. I dzisiejszej nocy znowu widzę ten niebieski... ?

I czekam na 19 lutego, może się coś wydarzy, może nie ?
Ale ja mam swoje znaki... postanowiłam nabyć nowe krzesła, pojechałam do IKEA, wybrałam krzesła, niby kolor szary, ale bardziej wpadający w odcień niebieskiego... i co się okazało, krzeseł zabrakło.... kazali mi sprawdzić 19 lutego....

a u mnie w Vancouver ciągle pada śnieg... ale obiecywanego mrozu póki co nie ma... i oby tak zostało... zbyt dużo ludzi mieszka na ulicach, bo nikogo tak naprawdę nie obchodzi los biednych ludzi.

Joanna
2021-02-14 17:56:59

https://youtu.be/wDtJBKsmkxg
Hanna Kazahari

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne