REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Bozena
2021-07-12 19:07:12

Wiesiu ,tez myslalam o tym co bedzie sie dzialo w Stanach,bo przeciez jak zaczna chodzic od domu do domu namawiajac o dobrodziejstwie szczypaw i spotkaja sie ze zdecydowana odmowa,to nie wierze ze zostawia ludzi w spokoju,beda ich gnebic jak nie finansowo to znajda inne sposoby..Evelina Frihaut mowi o spotkaniu gadow...tych chyba juz najgorszych,schwaba i billa,co znowu wymysla ,by jeszcze bardziej zgnebic ludzi,trzymajcie sie kochani,pozdrawiam serdecznie.

Wiesława
2021-07-12 18:39:43

W Van. niby rozmaskowali towarzystwo.... ale z drugiej strony, każą prawie wszędzie zakładać maski... i zaczynają innego rodzaju restrykcje. Mnie tez przyjdzie chyba walczyć z nimi... już im pogroziłam paluszkiem i ostrzegałam, że to co robią jest nielegalne, chcą mi nałożyć finansowe restrykcje za.... no wiecie za co.... bo jak się nie dasz użądlić... są bardzo zdesperowani... grunt im się pali pod nogami.

Beata Dorota
2021-07-12 13:02:23

Wiesiu , podziwiam ciebie bardzo , za twoją pracę , książki , chęć otwierania nam wszystkim oczu i zmysłów na Coś Więcej , niż tylko to nasze przyziemne życie . Nadchodząca Fala Świadomości obudzi nas wszystkich , ci co mają trochę za uszami to się już asekurują ( jednak , co ma nadejść , to przyjdzie ) . Jedziemy dzisiaj samochodem do Polski . Nasz Azymut ma trzy piętra , sam wybiera gdzie mu lepiej leżeć . W Niemczech nawet dobre drogi porobili . Pozdrawiam ciebie , DS i wszystkich czytelników strony . Dziękuję , że jesteście ,

Leo
2021-07-12 04:08:46

https://youtu.be/TTJocSxM7jk

Curawaka-ta Nande

Wiesława
2021-07-12 02:26:04

https://www.youtube.com/watch?v=dqX3hV7FWW8&ab_channel=And...

Wiesława
2021-07-11 23:04:26

Milko
https://www.youtube.com/watch?v=oLk6QYwsqew&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-07-11 22:53:47

https://www.youtube.com/watch?v=BYfQ1Bcy5EU&ab_channel=Art...

Wiesława
2021-07-11 22:19:54

Hej Bracia i Siostry... nie czarujcie mnie tu..... na tej ziemi.... pełnej poplątania....
płynie do mnie dużo informacji, staram się to wszystko spisać...
to jest także kawał mojego życia, pisze się i mój życiorys i to nie jeden...
przekręcają się szybko kartki księgi Akaszy i to na wielu linach czasu... mam straszny natłok w głowie....... jestem wokoło zarzucona kartkami.

pavel
2021-07-11 21:26:43

Oto słowa Mistrza nad Mistrzami

Bozena
2021-07-11 21:22:06

Wiesia jest jak kapitan na tonacym statku,poprowadzi wszystkich potrzebujacych ,a na kocu Ona sama.

Wiesława
2021-07-11 08:13:17

Arek,
Nie mam zasady przepychania się łokciami,
i starszyzną puszczam pierwszą...

Arek
2021-07-11 07:42:45

Wiesława
Obserwuję Cię od 13 lat. Z pewnością wejdziesz do Złotej Ery, ale czy chcesz tam wejść ostatnia?

Leo
2021-07-11 03:03:39

https://youtu.be/1dASIoBnVB4

https://youtu.be/UGI2g3th4Nk

Pospieszalski,Dr.Ratkowska

Leo
2021-07-11 02:51:22

Intuicyjne wyczuwanie fałszu...
https://youtu.be/CBVrgHFn5mY

Leo
2021-07-11 01:14:02

https://stanwiedzy.pl/historia/heinz-reinefarth-rzez-woli-...

Leo
2021-07-11 00:54:21

https://youtu.be/jzkgDwMfqJM
Niebezpieczne eksperymenty

Leo
2021-07-11 00:50:43

https://youtu.be/4S3l_b4jjbU
Dr.Zbigniew Hałat

Bozena
2021-07-10 22:37:01

Po obejrzeniu filmu ktory wkleil Adam,troszke inaczej patrze na Trumpa,ma ciezki orzech do zgryzienia,tyle lat ciezkiej pracy by zniszczyc to wielkie bagno,to przeogromne zlo ktore nam zgotowano przez wieki,a przeciez on ma bardzo duza rodzine ,ktora jest takze narazona na niebezpieczenstwo..
Mam nadzieje ze przy pomocy naszych sojusznikow z Nieba uda sie.W ksiazce " W czepku urodzona" jest Wiesiu piekny wiersz do Pieknej Pani,do ktorej i ja sie zwracam o pomoc,dziekuje jeszcze raz.

Wiesława
2021-07-10 22:13:10

A teraz zobaczę, co u Trampa....
jak działa jego platforma?

Wiesława
2021-07-10 22:06:47

Bożena.
Właśnie postawiłam kropkę na ostatnim rozdziale....

ale mam jeszcze sporo roboty.....
Książka... hmmmmmm... ocenicie sami....

Bozena
2021-07-10 21:50:44

Dzieki Wiesiu za udostepnienie nam fragmentow tej ksiazki jeszcze przed jej zakonczeniem,pozdrawiam wszystkich cieplo.

Wiesława
2021-07-10 18:59:09

Fragment - "Złoty rydwan."
Rozdział 15
Złote klucze

Drugie przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, będzie dla wielu ludzi wielkim szokiem, wciąż trudno im będzie zrozumieć:
- Kim naprawdę jest ta Potężna Świadomość. Ludzkość w wielkim procencie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy:
Utożsamiają z nią osobę Jezusa Chrystusa. Jezus, Syn Marii, stworzył ten wymiar duchowy, w którym obecnie przebywamy. On reprezentował tylko ten poziom, z którego przybył na Ziemię, jak wielu innych mesjaszy, awatarów, duchowych liderów, proroków, w celu ukazania ludzkości czegoś nowego, wzniesienia jej na wyższe poziomy. Jezus był reprezentantem Najwyższej Złotej Energii - Świadomości Chrystusowej. Poziom Świadomości Chrystusowej jest zupełnie odmienny od Światła Energii Chrystusowej na niższych poziomach. Ale Jezus odgrywa w życiu Ziemian bardziej ważną rolę, niż większość ludzi przypuszcza. Pokazał człowiekowi drogę do wniebowstąpienia, wcześniej Budda pomógł zrozumieć proces oświecenia, niezbędny do następnego kroku - wniebowstąpienia. Nie można osiągnąć planu wniebowstąpienia bez wcześniejszego oświecenia. Ewolucja obejmuje również wyższe pola egzystencji, których nie dotknęła jeszcze żadna stopa zwykłego śmiertelnika. Istnieje wiele subtelnych ciał, występujących na poziomie kwantowym planetarnego systemu, które różnie się manifestacją od tego, co obecnie znamy. Człowiek jeszcze nie ma nawet wyobraźni, jak te nowe pola potrafią zadziałać. Kiedy przechodzimy przez Srebrną Bramę, na Ziemię przenika potężne światło plazmowe i nowe kody czasowe. Tworzą się nowe osie czasu jak linie startowe… a my obecnie jesteśmy na ich wybiegu... lecz nie wszyscy jesteśmy na tym samym pasie startowym, nie na tej samej linii czasu. Ludzkość jest przekonana, ze pochodzi z laboratorium Annunaki, czy jeszcze innych pozaziemskich cywilizacji, którzy oczywiście eksperymentowali na ludzkim DNA, modyfikując i kodując ludzi na własne potrzeby. Nasze ciała pochodzą od innych rodziców – Katarów, z czystej linii Kathara, Zasady Świętego Ojca/Matki, powstaliśmy z oryginalnego kodowania i posiadamy prawdziwą tożsamość, Starożytnych Ras Budowniczych lub zastępu Strażników Ziemi. Mówią to nam starożytne totemy Indian Amerykańskich, niosą tą pamięć do dnia dzisiejszego, nie tylko na totemach, na krzyżach; podobnie Słowianie, którzy byli już znani na Ziemi milion lat temu. Odeszli, aby znowu wrócić w swoim czasie, kiedy na Ziemi jest proces odnowy świadomości indywidualnej i zbiorowej. Lecz siły Lucyfera i oszukańczych duchów – Fałszywego Króla Tyranii ciągle stoją ludzkość na drodze… a nawet obecnie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ tracą swoją władzę. Nieustannie popychają ludzi na stare linie czasu 3D, gdzie mogą robić z nich ofiary. I znowu jesteśmy okładani mrocznymi energiami, trzymani w garściach upadłych aniołów. Ale dziś musimy się z nimi ostatecznie zmierzyć i za wszelką cenę rozpuścić te mroczne energie, które wyznaczają nasze granice i za wszelka cenę uwolnić się.

Czy mamy właściwą broń? Czy jest na tyle silna? Mamy niesamowitą broń, moc bezwarunkowej miłości, przebaczenia i dobroci… musimy być czyści, jak kiedyś na Ziemi Katarowie. To jest nasza prawdziwa broń, która zniszczy ramy czasowe.

Adam z ZG
2021-07-10 18:26:53

https://tiny.pl/9qsld

FALL CABAL - UPADEK KABAŁY - 2020 r - Całość - 10 części razem - Lektor PL to jest SZOK !!! Mega materiał badaczki Janet Ossebaard

Jutka
2021-07-10 18:00:26

Moj kotek kotka zadomowila się na dobre, ale.. wczoraj rozmawiałam przez telefon odwracam się i prawie zemdlala na balkonie w doniczce siedzi kotka Boże jaka magiczna piękna ma oczy jak kosmitka przespala tam cały dzień później sobie poszła teraz wróciła i jakby była u siebie położyła się na poduszce na ziemi i śpi.. wierzę, że po ciemnej nocy duszy po spontaniczny choć bardzo ciężkim przebudzeniu mają mnie chronić

Wiesława
2021-07-10 17:34:18

TWÓJ BRAT

Staraj się każdego dnia
znaleźć to miejsce
w którym coraz więcej
zyskasz światła....

to twoje bogactwo
to twoje dziedzictwo
to twoja
utracona miłość...

tęsknisz tak bardzo
za swoją bliźniaczą duszą
a dziś kiedy
wyciąga do ciebie dłoń
wita w swoim królestwie
znowu go sprzedajesz
za marne srebrniki...

pieniądze nie dadzą ci mocy
nie warto o nie walczyć
to bezużyteczna bitwa
nie sprzedaj swojego
brata bliźniaka
nie upadaj tak nisko...

On oddał za ciebie wszystko
zapłacił własnym życiem
za każdy twój włosek
za każdą twoją komórkę...

i o to dzisiaj
na świecie to wszystko
ktoś chce ci ukraść
twoje bezcenne światło
twoją boską Moc w tobie...


AnnaW
2021-07-09 21:37:48

Di Leva - Mother Mary
https://www.youtube.com/watch?v=_hqiOL_hvKc

Bozena
2021-07-09 18:42:50

Adam,dziekuje,oberzalam wlasnie 11 czesc,o panu billu i dowidzialam sie ciakawej rzeczy,kiedy rozpoczela sie ta sciema wirusowa,donald wstrzymal pieniadze na WHO,ale ta kwote przekazal na davi organizacje pana billa,czy pan billa ,dlaczego,czy bill trzyma go w kieszeni?To taka ciekawostka na dzien dobry. Wiesi dziekuje za cudny wiersz,ide zapalic szalwie ,pozdrawiam kochani.

Wiesława
2021-07-09 18:21:54

Mówił Budda
- z jednej świecy
można zapalić tysiące....
i życie może być szczęśliwe i długie
a nawet wieczne...
nasze życie potrafi być cudem
-jak wielkim - nawet jeszcze
nie wiesz
a my jesteśmy w tej podróży
do krainy cudowności
-bądź tylko cierpliwy, dobry
a przede wszystkim pełen miłości
i zaufaj opatrzności
-ta podróż oparta jest na miłości
musisz te drzwi otworzyć na oścież
a ty musisz być pełen
bezwarunkowej miłości
nie wystawiać jej na sprzedaż.

Będzie jeszcze inne przebudzenie duszy
...do zmagania z życiem
wasza indywidualna podróż
dalsze uczenie się
zdobywanie wszystkiego
kawałek po kawałku... w znoju
-dalsze życie w świat umysłu
w odwadze bycia...
i to będzie dalsza determinacja...

a świat pójdzie jeszcze dalej
stworzy jeszcze jedną rzeczywistość
człowiek, który go wybrał
któregoś dnia przebudzi się w piekle
otworzy go sam dla siebie
ale ludzie nie zdają sobie sprawy
jak bardzo zbłądzili
i będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Kim możesz być jutro?
To rzeczywistość budzi możliwości
to które otworzysz drzwi....
do końca masz wybór
to twoja decyzja...
pokazywał ci Jezus... już z krzyża
jeszcze dzisiaj będziesz
w Królestwie Niebieskim
-musisz tylko chcieć
otworzyć te drzwi....

powoli Wszechświat rozpoczyna liczenie
ale ty ciągle możesz pchnąć
te właściwe drzwi
jeszcze teraz nie stoją zamknięte...

niech ta twoja ciężka praca
nie pojdzie na marne
wejdź w wibracje dymu szałwii
ma taką moc
-odpali najcięższy pojazd...md
2021-07-09 11:55:15

https://www.youtube.com/watch?v=zqdQ9LL1asIBAJKA O CZASACH Z@R@ZY - opowiada ELŻBIETA STARKO

md
2021-07-09 11:40:57

https://www.youtube.com/watch?v=3Fj5U8WQXhE&list=PUIkjGzsH... - JASNOWIDZ OBNAŻA PRAWDĘ! - wizjonerka Elżbieta Starko

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, >
Emaile Archiwalne