REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykułu podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Marlena
2022-05-26 11:54:20

Wiesiu, dołączam do Bożeny i serdecznie dziękuję za każdą publikację.
Wszystkiego dobrego.

Łukasz Sylwester
2022-05-26 09:56:26

Ostatnio usłyszałem dziwne opowieści o Lucyferze, że rzekomo był bratem Jezusa i technologi krzyża która uwięziła prawdziwego Chrystusa i jest w tym filmie powoływanie się na Zigiego z Texasu, który podobno potwierdza część tych teorii. Było nawet zdanie że kościół ma modlitwę do Lucyfera i tak powinniśmy się modlić do prawdziwego Chrystusa bo kościół to wie. Nie kupuję teorii że na Ziemi życie zasiewał Lucyfer. Samo sformuowanie zasiewanie życia jest dla mnie dziwne. Samo słowo Stwórca jest podobne do słowa stwarzanie. Słownik języka polskiego pięknie opisuje słowo stwarzanie ?sprawić, że coś zaczyna istnieć, powołać do życia? ?stać się przyczyną, podstawą czegoś, spowodować coś? Czegoś tak poplątanego dawno nie słyszałem. Z filmu się okazuje, że kilka osób potwierdza te historie :O

Samo słowo na L ze mną nie rezonuje co innego słowo Kriszna

Wiesława
2022-05-26 00:31:02

Luxi...
ty też od tego duchowego nauczyciela?
https://www.youtube.com/watch?v=Np3juqEucnQ&ab_channel=Pio...
dziękuję, ja nie skorzystam z jego nauk.


Światło w ciemności
-to temat dla nielicznych ludzi na całym świecie, którzy naprawdę rozszerzają swoje poziomy świadomości ponad 3D. Łatwe to do wykonania kiedy duchowa świadomość ludzi jest na poziomie 4D lub wyżej, ale niezwykle trudne dla filozofów, naukowców i duchowych nauczycieli z poziomu 3D.
Czas najwyższy - człowiek na tej osi czasu, który chce się wyżej wznieść, powinien zrozumieć proces ukrzyżowania. Jezus Chrystus poprzez ukrzyżowanie stworzył niezwykle złożony i żywy system sieci energetycznych, aby człowiek z 3D mógł ewoluować w 5D. Kto zrozumie ten Jego Krzyż powinien też zrozumieć krzyż rdzennych Indian, którzy nie mieli nic wspólnego z Chrześcijaństwem ... a jednak czemu dla nich ten krzyż jest taki ważny? Ponieważ rozumieli tą tajemniczą pajęczynę i rolę Kobiety - Kosmicznego Pająka.
Jeden aspekt energii karmi drugi, w celu połączenia i wzmocnienia subtelnych poziomów energii.... dwa różne źródła energii tworzą wspólny system już na dużo wyższym poziomie - Merkabah.... aby ten system powstał musi wprzódy zaistnieć wspólny system wspierania... wprzódy trzeba dobrze poznać tą tajemnice krzyża w 3D i tą tajemniczą energię, która się rozłożyła na 4 ramionach krzyża.... (4 poziomy świadomości, jeden wbudowany w drugi, w mojej książce "Złoty Rydwan"). Jeśli w przeszłości te rzeczy by się nie dokonały (ukrzyżowanie) człowiek nigdy nie dosięgnął by Wniebowstąpienia.
Kiedy w człowieka ciele otwiera się ten wielki system poczuje na sobie potężny prąd elektromagnetyczny... w jego ciele przybędzie setki i tysiące nowych połączeń, ale bez równowagi tej dwubiegunowej energii nic się nie zadzieje... i dopóki nie ma tej równowagi, będzie tylko dawca i biorca... a tu musi być 2 źródła energii z jednego korzenia, które karmią się nawzajem w celu odrodzenia się życia. Jest to zaangażowanie w dawanie i ponowne dawanie miłości a nie żerowanie jedno na drugim... jak tej równowagi nie będzie, nastąpi rozległe zniszczenie i ponowne zbeszczeszczenie naszych świętych bibliotek (boskich kodów - informacji w naszym ciele).

Bozena
2022-05-25 23:01:24

Dziekuje bardzo,za kazdy post,dziekuje.

Luxi
2022-05-25 22:25:36

Fiołkowy zapach to na 200% Plejadianie. Oni też stoją za ojcem Pio. To żadni zbawcy.

Wiesława
2022-05-25 21:54:22

ABSOLUTNE PRAWO JEDNOŚCI

Absolutne Prawo jedności jest wieczne i nigdy nie może być złamane. A ty człowieku musisz zaufać Boskiej Opaczności i Planowi Bożemu.

I ciągłe pytanie człowieka:
-Czy istnieje Bóg?
A ja odpowiadam:
-Bóg jest najbardziej oczywisty...
ale za tym pada następne twoje pytanie:
-Gdzie jest twój dowód na to?

I co ja ci mogę wówczas odpowiedzieć... jedynie przekazać moje doświadczenia, doświadczenia rozszerzającej się mojej świadomości, doświadczenia mojego życia i wszystkich ukrytych moich sekretów. Inna sprawa jak to wszystko przyjmiesz, jak zrozumiesz i jaka z tego wyciągniesz mądrość.

Sekrety Nieba są w nas zakryte... to jest życie mistyczne, kiedy wygenerujemy w sobie promień tej manifestacji, która stanowi projekcję Żeńskiej Oktawy Twórczej, wówczas też zrozumiesz 4 procesy stworzenia, które współpracują ze sobą.

Aby to zrozumieć musisz przejść 12 klas ziemskiej szkoły; od pierwszego do czwartego poziomu, prowadzi nas Kosmiczna Świadomość Duchowa. A to wszystko musi być przerobione przez 26 000 lat, to cały cykl ewolucyjny człowieka i nic tu nie dzieje się przypadkowo i tak wygląda duchowy rozwój w 3 wymiarowej Ziemi.

Kiedy światło jest już zmagnetyzowane w żeńskim aspekcie, wówczas pragnie przekazać tą energię przez żeńskie działanie, swojej bratniej duszy męskiego aspektu elektrycznego... i robi to poprzez zrównoważoną wymianę energii.

Dzieci Prawa Jedynego są parą bliźniaczych dusz z uwarunkowaną podwójną płcią. Ta para uwalnia wszystkie swoje boskie potencjały, według zasady dawania i ponownego dawania. W punkcie zerowym (który jeszcze jest przed nami) zostanie dodana energia żeńska do męskiej i połączy 2 bieguny (magnetyczny i elektryczny) i zostanie stworzona Świadomość Chrystusowa... i skończy się ciemna epoka światła.

Ludzkość jest ściśle monitorowana przez przewodników i strażników Światła. Wielkim Mistrzem kontrolującym wynurzanie się nowego człowieka w Złotym Wieku jest Melchizedek, reprezentujący Boga. A jedna zapałka zapali cały stos. I to zapalenie się zapałki i tego stosu gotowego do podpalenia, jest ciągle przed nami.

Wiesława
2022-05-25 21:16:32

25 maja... urodziny mojego Wielkiego Przyjaciela i Przewodnika mojej duszy - Ojca Pio. W roku 2000 jeszcze prawie go nie znałam, ledwo kojarzyłam; kim on naprawdę był? A już w listopadzie stał przy moim boku i prowadził swoimi słowami... któregoś dnia sam zapukał w moje drzwi, to była książka - "Z Chrystusem przybity do Krzyża"... i listy pisane ... do mnie... które były mi lekarstwem i pokarmem zarazem, w tych dniach kiedy mój organizm odmówił jakiegokolwiek pokarmu... i żegnałam się z całym światem, czekałam na rychłą śmierć. Ale te słowa, które do mnie docierały nie pozwoliły mi przepaść, każdego dnia powtarzałam - jutro... już jutro będzie lepiej i przyjdzie jakieś cudowne wyjaśnienie i rozwiązanie moich problemów.

"Staraj się iść wytrwale i nie ustawaj w wytyczonej drodze. Pan cię prowadzi i kieruje twoimi krokami chroniąc przed upadkiem. Idź szybciej, powtarzam, bo droga jest daleka a czas taki krótki"... (Ojciec Pio).

I tu ojciec Pio wcale się nie pomylił... moja droga jest daleka a ten czas nieubłaganie się skraca, nie wiadomo kiedy a już mija od tych wydarzeń prawie 22 lata... i często brak mi cierpliwości i tyle już przeszłam przez te wszystkie lata... i końca nie widać... tej drogi, a gdzieś na niej jest ta meta - złote wrota.... i trzeba być uważnym aby jej nie przegapić.

Ojciec Pio wiedział, że ta moja droga będzie długa i pełna zakrętów... jak ta moja linia przeznaczenia na mojej dłoni... długa i kręta... ale w końcu się zakotwicza w centralnym zamku... ale nie raz jeden, ucierpią jeszcze moje uczucia i nie jedna kropla krwi się potoczy z moich komórek. Mój wróg nie jest dla mnie łaskawy. Ale przychodzą i te piękne kwiaty... kwiaty tylko dla mnie, przez nikogo z zewnątrz nie są widziane... duchowe kwiaty, które budują i cieszą moją duszę.

13 października 2000 roku... o jakże to była dziwna noc... i cudowna i straszna - ciemność mieszała się ze światłem. W pokoju było ciemno i jakoś dziwnie, jak w głębokim lochu, coś wisiało w powietrzu... jeszcze nie wiedziałam - co tu się wydarzy? I wydarzyło się, co ciężko słowami ująć i byłam w opłakanym stanie... a tu nagle zapłonęło Wielkie Światło... i napatrzeć się nie mogłam na to Światło, które przybrało w środku postać pięknej dziewczyny ubranej na niebiesko... Boże ja nawet wówczas nie myślałam, że to moje życie aż tak bardzo od tej chwili się zmieni?! Nie myślałam, że aż tyle doświadczę: udręki, śmierci i ponownie zmartwychwstania. Cały czas prosiłam aby mnie ktoś wyciągnął z tej nędzy... to właśnie w tym czasie wszedł w moje życie fiołkowy zapach... drugi jaki mi towarzyszył był zapachem paproci.

I to właśnie ten zapach ... i to Światło "Gwiazda", ta pochodnia jest ową jasnością, która opromieniała moją duszę i sprowadzała na mnie jeszcze więcej światła. Piękna dziewczyna poprowadziła mnie jeszcze dalej... w ramiona mężczyzny ubranego na biało, który podawał mi na swoim ręku płonące serce. I tak małymi krokami szłam naprzód... i wcale nie były to łatwe chwile... tyle było wówczas wątpliwości, bólu i smutku... ale te wątpliwości rozwiewał Ojciec Pio...
"Promienie tego Światła umacniają twoją duszę w miłosnym oddaniu się Bogu, i choć ona jeszcze o tym nie wie, sprawia, że ciągle zbliża się ku wiekuistej mecie. Ty tego nie widzisz i nie pojmujesz, ale to nie jest konieczne. Ty nie zobaczysz owych ciemności, bo one są inne od tych, które przenikają synów zatracenia, także i wiekuiste Słońce otaczają ciemności. Bądź mocno przekonana, że to Światło świeci w twojej duszy. O tym Słońcu śpiewał "Widzący Boga". W twojej światłości zobaczy światłość." (Ojciec Pio)

I to jest Credo naszego czasu... to w tej ciemności, w której obecnie jesteśmy, podczas potężnej nawałnicy i piorunów, potężna błyskawica sprawi uwolnienie naszej duszy. Ale ty miej wiarę i nie daj się obedrzeć z nadziei, ta Ziemia jest tylko nikłym obrazem tego, co wkrótce człowiek zobaczy... i całym ciałem zamieszka w Raju.

"Pierwsza kobieta spowodowała tą ruinę, druga kobieta stanie się zbawieniem... zetrze głowę węża, daremnie nieprzyjaciel będzie czyhał na jej piętę." ( Ojciec Pio)

Wiesława
2022-05-25 17:09:18

NWK24
https://www.youtube.com/watch?v=Nrh4lFHhp-Y&ab_channel=Nwk...

Aga
2022-05-25 10:00:19

Metody "łapania" człowieka

https://treborok.wordpress.com/wirusy-mozgowe/

Wiesława
2022-05-25 04:25:18

Rafał K.
https://rumble.com/v15ymic-red-pill-news-wiadomoci-w-czerw...
Nsmaste

Wiesława
2022-05-25 01:24:50

Zygfryt i Cristofer
https://www.youtube.com/watch?v=mKoMCwCuNP4&ab_channel=Zyg...

Wiesława
2022-05-24 23:56:38

UNIWERSALNY DUCH I CZŁOWIEK

Osoby, które naprawdę poświęcają się służeniu Uniwersalnemu Duchowi, Uniwersalnej Woli, rozwijają na świecie bezinteresowną Miłość i nie szkodzą innym tylko im pomagają, zawsze przebudzą w sobie Energię Kundalini. Przebudzą spontanicznie i samoistnie bez żadnych trików i technik, które są najczęściej stosowane w dzisiejszym świecie z różnym skutkiem.

Jak już pisałam nie jeden raz, ta Energia budzi się nie tylko psychicznie i duchowo, jest to potężne przebudzenie na poziomie fizycznym, to głębokie zmiany neurobiologiczne w ciele takiego człowieka, dosięgają każdej komórki. Energia Kundalini pojawia się wzdłuż całego kręgosłupa i ta osoba poczuje na sobie ten wężowy ogień, który wznosi się od kości krzyżowej aż do czubka głowy, nie ujdzie uwadze człowieka, który ją w sobie budzi. Gdy siła Kundalini przechodzi przez układ hormonalny organizmu i odpowiadających ośrodków nerwowych następuje stymulacja i przebudzenie czakr, związanych z tymi gruczołami i gałęziami nerwowymi. To właśnie ten stan daje człowiekowi przebudzenie duchowe… i naprawdę ciężko tego nie zauważyć, automatycznie odezwie się multum symptomów w całym ciele.

Przebudzenie duchowe nie ma nic wspólnego z przebudzeniem mentalnym, kiedy budzimy się na poziomie nowych rzeczy, informacji, wiedzy, które do tej pory były dla nas zakryte… to dalsza nasza nauka, czyli dostarczamy sobie innych informacji, które wcześniej nie były nam znane i możemy przez nie uzyskać wgląd w nowe rzeczy. Ale czy my te informacje zastosujemy w życiu, to już inna sprawa.

Energia Kundalini to bolesny proces i skoro ktoś odbiera to inaczej, śmiem twierdzić, nie ma to nic wspólnego z przebudzeniem Kundalini. Ponieważ jest to potężna energia ewolucyjna i powoduje multum niepokojów i chorób, tak naprawdę są to pseudo-choroby, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć na poziomie wszystkich organów. Całe ciało zaczyna buzować na bardzo wysokich obrotach, nasze silniki o małej mocy dostają wielkiego przyśpieszenia, cały człowiek czuje się obolały i nie trwa to kilka dni, tygodni a nawet miesięcy… to są długie lata i nie ma końca tej przemianie… jedno wydaje się kończyć, a już zaczyna się nowe na jeszcze innych obrotach i trudno wymyślić – co będzie następne? Nasze ciało jest przygotowywane przez długie lata, oczyszczane, przeprogramowywane nie jeden raz, aby obwody nerwowe były wystarczająco silne i jeszcze bardziej rozbudowane, aby sobie poradzić z coraz silniejszymi częstotliwościami wibracji energii. A to nowe dostrojenie do ciała fizycznego musi się za każdym razem zrównowazyć z umysłem i duchem… i nic tu się nie zadzieje bez bezinteresownej miłości... a Energia Kundalini musi przebudzić się naturalnie, a nie być stymulowana u pozyskiwana przez przeróżne praktyki.

Tylko Uniwersalny Duch wie kiedy aktywować Energię Kundalini w ciele człowieka… a już na pewno nie czyni tego u osób, które to wymuszają…. ponieważ jest to proces bardzo niebezpieczny a nawet szkodliwy i Uniwersalny Duch nie daje jej dzieciom, które nie potrafią bawić się jeszcze zapałkami… tak jak rodzice swoim dzieciom nie pozwalają na takie zabawy i zaglądanie do gniazdek elektrycznych, bo po prostu mogą się zniszczyć.

Znani nauczyciele duchowi, których ja obserwuję, tak w rzeczywistości wzmacniają tylko swoje duchowe ego, a ta ścieżka nigdy nie doprowadzi cię na szczyt tej wysokiej góry… i mamy dzisiaj świat pełen egoistów, którzy kreują własne pomysły na ludziach, i mamy świat pełen goryczy i nienawiści. Wzmacniając swoją odrębną jaźń tworzą ścieżki na własne góry… a Jedność z Uniwersalnym Duchem to zupełnie inna świadomość, a nie takie wymuszane oświecenie za pomocą wielu wzmacniaczy i dopalaczy z tych wszystkich duchowych kursów… i ci ludzie albo w ogóle się nie wzniosą, albo szybciej zejdą z powrotem na swoje doliny, z tej własnej góry, niż na nią weszli – a to będzie ich wielki upadek… i będą musieli ponownie wspinać się, jeśli jeszcze dadzą radę, ale już we właściwy sposób.

Toteż ludzie, którzy się oszukują zejdą z tej góry mocno potłuczeni i pójdą już inną drogą – długą i ciężką, bo na tej drodze nie ma skrótów.

Podczas budzenia się Energii Kundalini, ciało fizyczne jest rodzajem dużego okna na całą istotę, która się budzi. Widać na nim zmiany ciała, jakie przybierają nowe formy, jakie przekształcenia, nie zawsze wygląda to pięknie… trudno tego nie zauważyć…. ciało potrafi wyłączyć dany organ, np. oczy, albo słuch, zniekształci mowę czy inny organ, który nagle mocno szwankuje… zmienia się energia na tym poziomie i często wyłączy ten organ a nawet kilka razy, aż ten osiągnie swoją perfekcję, i jest takie chwilowe zawieszenie (krótsze lub dłuższe), znane są u mistyków liczne paraliże i inne problemy z ciałem… a to tylko zmienia się natężenie jego prądu, zmienia się organ… i cale ciało musi się na nowo przystosować, równoważyć, nie obywa się to bez szemrania naszego ciała… będą w nim zmiany jak podczas burzowej pogody, kiedy nasilają się wiatry, deszcz, albo mocno wysusza wszystko słońce… i też to bywa bolesne. Nasze ciało w ten sposób łączy się z Uniwersalnym Duchem a człowiek staje się dzieckiem Prawa Jedynego… to w tym ciele moc meridianów wzrasta i równoważy wysoką energię… na każdym kroku czujemy to hartowanie, nalewanie zimna i gorąca, idzie swoimi falami i nie zawsze bywa przyjemne.

Osoby, które rozpalają swoje ciało poprzez różne eliksiry, nie chcą wejść na górę o własnych siłach, wcześniej czy później stworzą wokół siebie astralne problemy, czyli dziury w aurze. Zbyt mocno ostudzą albo przepalą swoje łącza, ponieważ każdy z nas się karmi innym pokarmem, a po takich kursach wszyscy uczniowie przechodzą na te same receptury… i mają problem, każdy z nas jest inny i każdy musi iść swoją drogą. W każdym z nas Uniwersalna Energia inaczej przepływa a kiedy uważa za konieczne sama dostarczy tego co jest potrzebne. Tu już jesteśmy pod opieką wyższą, na tej drodze nie jesteśmy sami, a nasze ciało to świątynia Boga Żywego i podejdzie do ciała jak On zechce, wybierze dla danego człowieka taką opcję, która jest dla niego najbardziej odpowiednia…. szczególnie w czasie budzenia się Energii Kundalini.

Pisałam nie jeden raz w swoich notatkach, książkach, kiedy przyszła do mnie ta Energia nie miałabym nawet tej wiedzy, co z sobą uczynić… i aby było jasne, nikt z duchowych specjalistów nie był w stanie mnie poprowadzić, to było tylko wielkie nieporozumienie, w dodatku kiedy przebudziła się we mnie ta Energia z całą mocą, nie przyjmowałam przez długie tygodnie żadnego pokarmu, nawet mało piłam wody czy innych płynów… trwało to długo i sama się nie mogłam nadziwić, że żyję, nie przychodzi do mnie śmierć głodowa, co zaprzeczało tezom naukowym. A ja byłam przeprowadzana przez wielkie oczyszczanie, to była jakby 40 dniowa głodówka i jak widać to była dla mnie idealna dieta, której nie każdy może sprostać. Ale moje ciało najwyraźniej takiej potrzebowało i nic tu nie było pod moją kontrolą…. i nie czułam głodu. Mój organizm po prostu się na tym polu wyłączył. Kiedy wróciłam do jedzenia odżywiałam się już w zupełnie inny sposób i sama się nie mogłam nadziwić, co się ze mną porobiło? Nie tylko nie jadłam już mięsa, całe moje menu się zmieniło. Nie wiem czy sama ułożyłabym dla siebie taki jadłospis? I trudno tu znaleźć jakiekolwiek naukowe wyjaśnienia, dlaczego mój organizm tak zareagował? Dla mnie samej ciężko było mi sobie wytłumaczyć, dlaczego tak długo przetrwałam bez jedzenia…. i nie tylko… w tym czasie również nie spałam, wiele miesięcy nie zmrużyłam nawet oka…. jak widać w tym czasie to Uniwersalny Duch i mój umysł był tą budującą mnie konstrukcją, widać do jej zbudowania było już potrzebne inne drzewo, przyszedł taki czas, że komórki w moim ciele były zastępowane na inne, ciało węglowe na krzemowe a to potrzebowało już innej energii…. a ja w tamtym czasie nie miałam takiej wiedzy, więc nie dałabym rady o własnych siłach…. ale Wyższa Jaźń czuwała nad wszystkim.

Ot niezbadane są tajemnice człowieka i mocy jaka go prowadzi przez życie…
i wiem na tą chwilę, że ciągle nic nie wiem… i wiem, że sama bym tego, co we mnie zaszło, nie dała rady przeskoczyć…. bezapelacyjnie, jest w nas jeszcze inna Moc, która nas prowadzi.

Wiesława
2022-05-24 20:39:29

Jeszcze wiele tych rzeczy, które dzisiaj głoszą tzw. autorytety w różnych dziecinach, będzie jeszcze korektowanych.... a ten świat zaistnieje w jeszcze innej formie, tylko mistycy są najbliźsi prawdy, jak on będzie naprawdę wyglądał.


Marlena
2022-05-24 20:37:07

Bozena, tak to prawda trudno wyjść z 3D. Wiem coś o tym, moja rodzinka śpi aż chrapie. Jestem na emeryturze i mam parę wyzwań. Nie mam oszczędności, mieszkam w bloku. Tak więc nie mam szans na kupno ziemi z działką do upraw. Co ma być to będzie. Zapasy jakieś mam, ale nie na długie miesiące.
Wszystkiego dobrego.

Ewa
2022-05-24 20:20:30

O Wingmakers pierwszy raz usłyszałam na stronie Pani Wiesi 8 lat temu A miesiac temu znow przyszlo do mnie zeby sluchac tej wspanialej muzyki

Ewa
2022-05-24 20:17:30

A jak zlikwidują bazary, to znalezc chocby malutki, nawet dziki skrawek ziemi i uprawiać wlasne, niczym nie skażone warzywa i owoce. Wierzę, że Bóg nie zostawi w swoich dzieci w potrzebie. Nie wszyscy jeszcze sa tak mocno zatraceni. To byl kazdego wybór. Od pewnego czasu widzę tych co dali się zwiesc tak bardzo wyraznie to widac, jakby oddzielala ich gesta powloka. Widac to w ich zachowaniu i oczach, mimo ze maja otwarte, to zahipnotyzowane i spia. Nigdy wczesniej nie bylo tego widac tak dosadnie, jak teraz.
Być, nie mieć, zawsze mowila moja mama. Kiedys tego nie rozumialam.

Bozena
2022-05-24 20:16:51

Marlena,
Z tego co widze to nie tak latwo odejsc z 3D,trzyma nas za tylki mocno..

Marlena
2022-05-24 20:14:44

Wiesiu, jak zwykle w punkt, ja też marzę o takim świecie gdzie brat bratu pomaga bezinteresownie.
Tym bardziej dziękuję za to co robisz. Błogo Ci Sławię i jeszcze raz dziękuję.

Wiesława
2022-05-24 19:43:39

Oczywiście, że prą do przodu... a dużo nieświadomych jeszcze im w tym pomaga...
i jeszcze nie jedno się tu na tym globie zdarzy, i jeszcze nie jeden scenariusz się wypełni...
a mnie się już nawet nie chce mówić na ten temat, skoro wiele ludzi wyraźnie chce tego świata, który jest nam obecnie podawany na tacy... i nadal widzę u ludzi wielką chcicę na "many"... za wszystko kaszują, za wiedzę, za info, za wszystkie usługi...
i jak chcecie uzyskać dostęp do boskiego kufra? ... - skoro tam mogą wszyscy go otworzyć i brać pełne garści... ludzie dużo mówią na ten temat, ale nie dorośli jeszcze do takich czynów, parcie na mamonę w nich większe i szybko by ten kufer rozkradli.... i dlatego świat będzie przerabiał i ten element.... cyfrowo - każdemu wg jego potrzeb.
Dopóki ludzie nie nauczą się dawać garściami, to co mają, tak od serca.... ucieczki od tych rzeczy nie będzie... ale w tej rzeczywistości będzie to utrapienie dla ludzi.

Kilkanaście lat uświadamiam ludzi w temacie duchowości, nie wzięłam za to ani jednego grosza, dużo czasu poświęcam na ustawianie ludziom terapii, godzinami rozmawiam z chorymi, uleczam energią a nawet zbieram i rozdaję ludziom zioła, już wysuszone... i robię to wszystko za friko...
ale z tego co widzę, inni mają z tego tytułu intratne biznesy i tytuły... i żyją na tych usługach...
to nie ten świat spadnie na dzieci boże... nasz boży kufer i boża spiżarnia inaczej wygląda....

Bozena
2022-05-24 19:33:48

Ostatnio sluchalam audycje Zyggi from Texas o Wingmakers,czytalam na R of S o Neruda i jego doswiadczenia ,mysle ze to jest bardzo wazne,nie na darmo na glownej sronie R of S jest jest info o Wingmakers,dolaczam link do Zyggi.
https://youtu.be/-_P9V3iPlYI

Marlena
2022-05-24 19:08:14

Mój wpis dotyczy wpisu Ewy.

Marlena
2022-05-24 19:05:45

Kupuję przeważnie na bazarach jak tylko mogę. A jak tego zabronią to nic nie kupię i stąd odejdę.
Ciągle straszą. Mam to wszystko w tyle.
Dobrego czasu.

Bozena
2022-05-24 19:02:19

Troche wiadomosci od Andy Choinski
https://youtu.be/bbbZHel6RLM

Ewa
2022-05-24 18:24:16

Zaczyna się. Totalna kontrola ciemności nad ludźmi.

https://nwk24.pl/2022/05/24/duze-supermarkety-zakazuja-pla...

Wiesława
2022-05-22 20:19:58

Człowiek - nosiciel Prawdy
rozpoznaje ją nawet w ciemną noc
i wie
- co jest prawdziwe a co fałszywe
- i tylko Prawda czyni ludzi wolnymi...

bo tylko kiedy Prawda jest wysoko zaawansowana
kiedy pozwoli się rozprzestrzenić w sercu człowieka
wykorzeni kłamstwo ze świata ludzi oszukanych
tej grupy niewolników
którzy podążają za kłamstwem.

Prawda potrafi narodzić nienawiść
bo wielu ludzi woli kłamstwo niż Prawdę
i nie sposób z takimi ludźmi walczyć
ich umysły są zacementowane
-a w taką zaćmioną noc nie sposób znaleźć drogę...

im bardziej człowiek iskrzy Prawdą
tym bardziej go nienawidzą
ale ty nie patrz na nich
... na tych oszukanych
muszą sami się przebudzić...

-ty zaspokój własną duszę
na rosnące w tobie światło
które jest prawidłowym
wzorem życia człowieka...

musisz to już wiedzieć
-przeciwne siły zła
chcą pokonać Chrystusa
który zawsze przyjdzie do człowieka
przystrojonego Prawdą i Miłością.

Bozena
2022-05-22 18:21:00

Juz zaczelo sie pompowanie strachu na monkey pox,szczepionki w drodze,never ending story...
Ja mysle ze juz byly przygotowane,Billy przeciez bardzo martwi sie o nasze zdrowie.
Milej niedzieli wolne duszyczki!

HAYAT
2022-05-22 13:19:36

Morawiecki i Hararari...Podobne usposobienia przyciągają się na wzór powiedzenia ..kto z kim przystaje takim się staje.
Kim są ci dwaj chłopcy ?
Z punktu widzenia zaawansowania duchowego to jeszcze małe dzieci , które bawią się dżojstikami...grają w gry i żują gumę do żucia.
Jaki wpływ mają ci chłopcy na losy świata.....?

Są to zwykli figuranci i pionki w tej planszowej wirtualnej grze.
Bóg pozwala od czasu do czasu ciemnej stronie mocy rzucić na stół jakieś atu i patrzy co stanie sie na planszy...Jaka będzie reakcja innych pionków w tej grze.
Jeśli jest duże zainteresowanie nawet głupim z pozoru zagraniem ,wprowadza go w czyn.
Co uaktywnia wprowadzanie głupich i absurdalnych pomysłów...?
Zwyczajne klikanie na link.
Jest to podstawą już dla ciemnej strony mocy posiadając uwierzytelnione poparcie kliknieciami do wprowadzenia absurdu w życie.
Gdyż wystąpił pomysł i poparcie tego pomysłu naszym zainteresowaniem .
Ale na szczęście istnieją wyższe Boskie Instancje , które bedą rozliczać i rozliczają już za nadużycia i zbrodnie dokonane podczas pandemi na społeczeństwie polskim a także na innych społeczeństwach.Między innymi za morderstwa dokonane i dokonywane na Narodzie Polskim.
"Władza" doskonale wie o ciężarze popełnianych przestępstw i szuka dlatego głupiego Jasia" tzw. kierowcę na swój kajak" , który popłynie do powrotnej reinkarnacji.
Wiec bądźmy ostrożni i nie dajmy się sprowokować by nie zostać takim głupim Jasiem...by nie zostać kierowcą Morawieckiego , Bidena, Zeleskiego czy Putina , którzy już w chwili obecnej szykują się do powtórnych reinkarnacji i szukają obecnie ofiary tzw.frajerów , rzeszy wspołwinnych.
Ich przestępstwa już na chwilę obecną mają znamiona ciężkich zbrodni przeciwko ludzkości.Więc nie stajmy po żadnej ze stron i nie usprawiedliwiajmy w żaden sposób mordowania ludzi.

Pamietajmy , że walczy ze sobą ciemna strona tylko po to by nas uwikłać w ich bezeceńswa.

Nie dajmy się omotać ich propagandowej pajęczynie i nie stańmy się poprzez to WSPÓŁWINNYMI ZBRODNI.

A
HAYAT
A

Łukasz Sylwester
2022-05-22 12:27:45

Scenariusz wydarzeń małpiej ospy z wyliczeniami zgonów i zakażeń. Atak od 15 maja 2022 i wyliczenia do końca 2023. Dokument opublikowany pod koniec 2021 roku

https://www.nti.org/wp-content/uploads/2021/11/NTI_Paper_B...

Bozena
2022-05-21 18:29:14

Red pill news
https://rumble.com/v15gwh6-red-pill-news-wiadomoci-w-czerw...

Wiesława
2022-05-21 09:19:22

Samoświadomi
https://www.youtube.com/watch?v=jguEvFu1yac&ab_channel=SAM...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne