REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Wojtek2
2019-08-07 08:10:14

Arek P. Wykład o 5G, jest tam jedno czy dwa zdania o tym. W pewnym zakresie fal elektromagnetycznych, rośliny naświetlane w ten sposób szybciej rosną. Niestety nie pamiętam w którym to było wykładzie i czy padła tam nazwa tego urządzenia. Napewno był to link z KG.
Bubi może ten kamień to poprostu magnetyt. Jak stwierdziliście że ma takie właściwości?

Grażyna
2019-08-06 22:07:41

Bubi:
Trudno tak ze zdjęć ocenić prawidłowo jaki to kamień. Kamienie trochę inaczej wyglądają na zdjęciu a inaczej gołym okiem. Sama mam małą kolekcję minerałów i być może są w niej meteoryty. To,że kamień przyciąga magnez nie znaczy, że to meteoryt. Jest wiele ziemskich kamieni magnetycznych. Na pierwszy rzut oka ten kamień wójka, wygląda jak zlepek kilku minerałów. Wydawało mi się, że widzę tam kawałki kwarcu dymnego lub miki. Wszystko to może być zlepione z jakimś magnetycznym minerałem. Ale mogę się mylić. W sumie, to wygląda bardzo fajnie. Możesz popytać jakiegoś eksperta.

Pozdrawiam serdecznie

Dobry Samarytanin
2019-08-06 21:31:47

Arek P.: Coś mi się tłucze po głowie, ale czy to było u nas? Też o tym gdzieś czytałem hmm...

Bubi
2019-08-06 21:20:53

Witajcie
Teść mojego brata zepsuł kosiarke, bo przejechał nią kamień... według nas bardzo niezwykły kamień, którego widać na tych zdjęciach:
Nieznany Kamień... Meteoryt? https://imgur.com/a/JqOvKAD

... jak myślicie, co to może być? Zauważyliśmy że ma lekkie oddziaływanie magnetyczne, naprawdę subtelne... brat mówił że w momencie gdy trzymał to dłużej to dretwiala mu ręką, a bratowej od trzymania go nie tylko zdretwiala ręka, ale i żyły wyszły na wierzch... bardzo zainteresowalismy się tym kamieniem i stwierdziliśmy że musimy poszukać informacje... moją pierwszą myślą byliście Wy... stwierdziłem że Wy możecie posiadać jakaś cenna wiedzę na ten temat... co myślicie o tym kamieniu? Wygląda naprawdę ciekawie

Ciekawe jakie ma właściwości hmm...

Arek P.
2019-08-06 21:16:50

Witam wszystkich

Wiesławo i Dobry Samarytaninie już od 2 dni szukam na waszej stronie o urządzeniu który wytwarza takie częstotliwości że rośliny ( warzywa i owoce ) szybciej rosną oraz są o wiele zdrowsze .
Jestem pewien że to jest na waszej stronie ponieważ kilka lat temu trochę czytałem o tym.
Czyżby ten temat jest skasowany że nie mogę znaleźć czy jestem ślepy ?

Wiesława
2019-08-06 18:24:04

Naturalny środek na nadciśnienie tętnicze

https://zdroweporadniki.pl/zdrowie/wydawaj-pieniedzy-leki-...

Cząstka Dafa
2019-08-06 18:18:34

Krotki poemat ze szczegolna dedykacją dla P. Wieslawy, a przy okazji dla wszystkich uczestnikow Ksiegi Gosci

Aktualizacja Procesów Podwyższania

Stopniowo gąsienica zamienia się w poczwarkę,
W ekstremalnym bólu po rozpuszczeniu tkanek;
Spoczywa w skorupce aby wszystko zostało doskonale dopracowane,
Nie mogąc się doczekać poruszania skrzydłami w słońcu.


Uczen Dafa z USA

30 kwiecien 2019
(tlumaczenie: 6/08/2019)

Dobry Samarytanin
2019-08-06 10:10:53

Piotrek: Ja mogę wskazać pomocne wideo (trwa w sumie 8,5h):

ANTHONY DE MELLO - AWARENESS
https://www.vismaya-maitreya.pl/medytacje_anthony_de_mello...

Piotrek
2019-08-06 10:00:49

Przechodzę przez coś takiego, że uwalniam się od postrzegania tego starego świata i widzę obiektywnie.
Czy ktoś mógłby mi napisać, który artykuł tego dotyczy?

Dobry Samarytanin
2019-08-06 09:28:31

Piotrek: Nie ma reguły. Myśli nie są "zakazane", dla osoby przebudzonej nie są przeszkodą / problemem - są dla niej niczym chmury na niebie.

Piotrek
2019-08-06 07:29:19

Ile ma się lat, kiedy zazwyczaj budzi umysł?
U mnie się wybudza i wchodzę z powrotem w myśli.

Wiesława
2019-08-05 20:36:32

Kurkuma
https://zdroweporadniki.pl/zdrowie/zobacz-sie-dzieje-watro...

Grażyna
2019-08-05 17:25:18

I wszystko do jednego się sprowadza. Dla mnie jest to zamierzona depopulacja. Utrzymywać w ludziach nieświadomość, truć do woli najróżniejszymi chemikaliami. Jakby nie patrzył to właśnie się dzieje.
Mam wielką nadzieję, że człowiek mimo wszystko pokona te bariery.
Tego życzę sobie i wszystkim.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-08-05 17:00:18

Kiedy ludzie zachorują, biegają po lekarzach i kupują lekarstwa....
a teraz tylko dobrze przejrzyjcie rynek farmaceutyczny,
ile leków jeszcze wczoraj podobno b. dobrych wycofano ze sprzedaży...
bo też okazały się być trujące.

Grażyna
2019-08-05 15:54:51

Obejrzałam wideo o trującej żywności. Większość ludzi wie, że żywność jest byle jaka, że tak powiem. Jedzą z własnego wyboru i nie myślą o konsekwencjach. Tylko jak przychodzi choroba to biegną do lekarza. Później opowiadają znajomym ile to lekarstw muszą przyjmować. Sama widziałam ludzi z pełną torba specyfików medycznych na wszystkie dolegliwości.
A można by było kupić na targu u rolnika świeże owoce i warzywa i samemu przetworzyć. Można też samemu upiec chleb z dobrej mąki. Jeśli się bardzo chce coś dobrego zrobić, można wszystko.
Znam wspaniałą matkę dwójki dzieci. Obydwoje z mężem pracują a ona po pracy piecze z mąki orkiszowej bułeczki dla dzieci. Przygotowuje dania z dobrej jakości warzyw i owoców. Praca jej nie przeszkadza. Ale ona ma świadomość czym nafaszerowana jest żywność przetworzona i wie czym to się może skończyć.

Pozdrawiam serdecznie

Wojtek2
2019-08-05 11:29:28

Gnidy jedne, zabrzmi to egoistycznie ale cieszę się że mam gdzie liście buraka hodować. W przyszłym roku wdrożę system all warzywka, co tylko się da.

Dobry Samarytanin
2019-08-04 22:27:12

Polacy są truci na masową skalę!
https://www.youtube.com/watch?v=ix04fjsQU7s

Warte zobaczenia.

Wojtek2
2019-08-04 21:37:48

Przepraszam za jeden po drugim ale te słowa są mądre myślę i nawet na temat :
Czystość i niewinność...
https://youtu.be/_QxYJNiY_4w

Wojtek2
2019-08-04 20:04:14

I teraz ciekawe. Bo chyba konsekwencje swojej głupoty trzeba wtedy też "odpracować" bo uciekając od tego, wtedy właśnie, tworzymy negatywną karmę...? Nie wiem w sumie.

Wojtek2
2019-08-04 19:38:54

Myślę że jest pewna reguła. Zresztą Wiesława już o tym nie raz pisała. Chodzi mi np chociażby o jakieś decyzje w życiu które potem mocno rzutują na nasze losy. Mianowicie jeśli w tej naszej mądrości wyborów przeważa pokora albo umiejętność słuchania, poświęcenie się nawet komuś czyli bezinteresownie miłość to uważam że taka mądrość zaowocuje a my tylko zyskamy. Natomiast jeśli przewaga w zazdrości, chciwości, chytrości, zaspokojeniu własnego ego. I choć z początku wyda nam się taka postawa właściwa to zaowocuje to tym że prędzej czy później będziemy żałować... Być może to karma albo nasza głupota bo mądrości w tym nie było.

Grażyna
2019-08-04 19:07:35

Tak, to prawda. Życie materialne przyciąga większość ludzi. Jest to napewno zasługa mediów i coraz to lepszych pseudo-wynalazków ulepszających życie człowieka, złego jedzenia oraz innych barier. Ci na górze pracują w pocie czoła, żeby tą świadomość człowieka obniżyć. Ale wydaje mi się, że ci którzy tę świadomość mają, bezwiednie pomagają w podnoszeniu świadomości innych. Może się mylę ale bardzo chcę, żeby tak było.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-08-04 18:19:54

Na świecie ciągle jest zbyt mało ludzi, którzy naprawdę rozumują o co w tej całej duchowości chodzi... i w chciwości za życiem i lepszym dobrobytem coraz mocniej oddalają się od prawdziwej swojej esencji.

Grażyna
2019-08-04 12:04:36

Bubi:
Madrze ująłeś to zagadnienie. Kiedy człowiek poczuje się gotowy, wtedy otwierają się przed nim drzwi, przez które wpływa mądrość wszechwieczna. I jesteś zdziwiony, skąd to wiesz? Odpowiedzi pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Wiedza, którą zdobywamy ucząc się, jest pewnym rodzajem nawigacji na prawidłowy kierunek. Jednak wszystko zależy od naszego serca. Jeśli ono śpi to i ty jesteś w uśpieniu. Nie pomogą tu stosy książek czy naukowe wywody. Ta wiedza jest martwa i tylko serce może ją ożywić.

Pozdrawiam serdecznie

Bubi
2019-08-04 11:18:46

Zgadza się... mądrości nie kupisz, ani się nie wyuczysz... choć można mówić mądre rzeczy to co człowiekowi po tym skoro sam ich w pełni nie rozumie?
... wiem o czym mówię, sam się o tym przekonałem

Jednak mądrość jest w nas, w naszym wnętrzu... każdy ją ma, wystarczy, że po nią sięgniemy, bowiem nasza dusza posiada wszystko czego nam potrzeba

Milena
2019-08-04 11:18:39

Witam serdecznie. Jestem stałą, codzienna czytelniczką i wielbicielką pani Wiesi. Proszę z całego serca o modlitwę za mojego umierającego męża. Ma raka złośliwego płuc i krtani, to chyba jego ostatnie dni jak nie godziny. Bardzo proszę. Imię jego Paweł. Pozdrawiam i dziękuję.

Dobry Samarytanin
2019-08-04 09:19:55

Młody: Coś chyba urwało wpis... może to wina jakiegoś "znaku" (emotki?), który został tam użyty? Czasem nasza kg ma z tym problem.

Wiesława
2019-08-04 07:12:03

Mądrości nie kupisz... ani się jej nie wyuczysz...
https://romannacht.blogspot.com/2019/08/madrosc-jest-wasci...

Młody
2019-08-04 07:03:49

Rzeczywistość

Potwory z morskich głębin
tvp.info/28308539/potwory-z-morskich-glebin-zdjecia-rosjanina-hitem-internetu

EOSDIS Worldview (Alpha) ? satelitarne zdjęcie całego świata
https://earthdata.nasa.gov/labs/worldview/

Nasz Układ Planetarny
http://www.solarsystemscope.com/

Teoria budowy Ziemi

M79
2019-08-03 20:12:05

Droga mleczna w 3d - polscy astronomowie opracowali niezwykłą mapę naszej galaktyki

https://www.o2.pl/artykul/droga-mleczna-w-d--polscy-astron...


Marek

Marta
2019-08-03 16:57:58

Witam serdecznie Pani Wiesławo!
Czy mogę prosić o przesłanie pozytywnej energii dla mojej chorej Babci. Jutro moja babcia będzie obchodziła 82 urodziny, szukałam wielu sposobów na uzdrowienie jej i korzystam z Pani bezcennych porad, są dla nas na wagę złota. Czy może Pani wspomóc moja babcie energią na odległość?
Pozdrawiam i dziękuję
Marta
Martitt@O2.pl

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne