REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Pablo11
2020-03-12 15:40:57

Pani Vismayo jak sie uodpornic na koronavirus i czym go leczyc ?

Dorota
2020-03-11 23:08:03

https://www.youtube.com/watch?v=TiCsUIrOh4I

Grażyna
2020-03-11 16:52:30

Dorota:
Ja tak sobie myślę, że to nie jest przypadek, że właśnie zainteresowałaś się tego typu materiałami.
Również gorąco polecam.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota
2020-03-10 23:52:22

tego nie wiedzialam, moja uwaga byla na tresci, no mam pole ograniczonego widzenia , i wiedzenia ..., to taka ludzka przypadlosc , ale sila w grupie, stad jestem tu , bo sie czegos ucze ...pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2020-03-10 22:55:56

Plus muzykę:
https://www.vismaya-maitreya.pl/muzyka_muzyka_wingmakers_-...

i obrazy:
https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_wingmakers...

Polecam

Wiesława
2020-03-10 22:53:37

Warto też dodać, że mamy jego materiały od wielu lat....

Dobry Samarytanin
2020-03-10 22:46:21

Dorota: To słowa dr Nerudy, warto dodać.

Dorota
2020-03-10 22:12:46

tu tak cztam....
Wielki Fizyczny Wszechświata

Rasa Centralna jest przodkiem rasy humanoidalnej, w rezultacie czego, są nami z przyszłości. Zupełnie dosłownie przedstawiają oni to, w co wyewoluujemy w czasie i ku czemu podążymy w przestrzeni.

Struktura wszechświata złożona jest z siedmiu superwszechświatów, z których każdy krąży wokół wszechświata centralnego. Wszechświat centralny jest materialnym domem Pierwszego Źródła. Tylko nieliczni rozumieją, że aby kierować materialnym wszechświatem, Pierwsze Źródło musi zamieszkiwać i funkcjonować we wszechświecie materialnym. Wszechświat centralny jest jego materialnym domem i jest wieczny. Otoczony jest on przez ciemne ciała grawitacyjne, które czynią go zupełnie niewidocznym nawet dla tych galaktyk, które leżą najbliżej jego peryferii, a które nawiasem mówiąc, są domem Rasy Centralnej (na schemacie są one przedstawione jako czerwone kropki otaczające wszechświat centralny).
Wszechświat centralny jest niezmienny i wieczny, podczas gdy siedem superwszechświatów to kreacje czasu obracające się wokół wszechświata centralnego ruchem obrotowym przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Ruch otaczający wokół owych siedmiu superwszechświatów następuje „na zewnątrz” czyli w peryferyjnej przestrzeni, która składa się z nie-fizycznej elementarnej nie-barionowej materii czy antymaterii, wirującej wokół siedmiu superwszechświatów ruchem obrotowym zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Ta ogromna przestrzeń zewnętrzna stanowi pole ekspansji dla superwszechświatów, aby mogły się rozrastać. Znany wszechświat, który dostrzegają astronomowie, jest przeważnie tylko małym fragmentem superwszechświata i rozszerzającej się przestrzeni na jego skrajnych peryferiach.

Na obrzeżach wszechświata centralnego rezyduje Rasa Centralna, która zawiera oryginalny ludzki wzorzec stwarzania: DNA. Mimo że są oni tak starożytną rasą, iż wydają się nam Bogami, tak naprawdę reprezentują nas samych w przyszłości. Czas i przestrzeń stanowią jedyne czynniki nas odróżniające. Rasa Centralna znana jest naszym starszym rasom jako bogowie stwórcy, którzy rozwinęli podstawowy wzorzec gatunku ludzkiego, po czym pracując wespół z Przewoźnikami Życia, obsiali nim galaktyki, gdy wszechświaty zaczęły się rozrastać. Każdy z siedmiu superwszechświatów cechuje charakterystyczny cel i związek z wszechświatem centralnym poprzez Rasę Centralną, bazujący na tym, jak Rasa Centralna rozwijała DNA tworząc kompatybilne fizyczne formy będące przewoźnikami duszy.Konstrukcja Fizycznego Wielkiego Wszechświata

Wiesława
2020-03-10 21:05:26

Adrian...
dziękuję ... ja ciebie też kocham....
i życzę ci więcej dobra niż samej sobie....
i ty możesz być wspaniały
tylko już sam musisz dosiąść swojego rumaka
i galopować we własną przestrzeń ... ...


Bozena2
2020-03-10 20:51:56

Wiesiu,zaden Wojo nie bedzie tu smiecic,DS bardzo grzecznie,Wojtek bojowo,I tak trzymac.
Z wielkim szacunkiem.

Wiesława
2020-03-10 20:28:39

Bożena2
nooo, rysuję symbole już od dawna....
co pozamiatam... i oczyszczę teren... to wchodzi tu ten drugi ze swoimi muchami belzebuba i paskudzi.....

i tak jest we Wszechświecie... Anioły Słoneczne zamiatają i oczyszczają nam drogi ... a księżycowe pod osłoną nocy paskudzą ile mogą...
ale don't wory i Pan Bóg się z nami na tej Ziemi zatrzasnął i nie otworzy swoich drzwi do tej pory, dopóki Słoneczne Anioły nie oczyszczą terenu co do ostatniego suchego liścia...
a wówczas Bóg otworzy bramy do naszego prawdziwego Domu...
i nie ma co straszyć, że zgładzi świat.... i korona wirus nie pomoże.... chociaż demony tak ciężko pracują nad swoim planem.
A Wiesia tu nic nowego nie głosi... bo to stara prawda jak świat.... została już dawno spisana i dana jej na to życie... i żaden mędrzec na tym świecie nie wymyślił nic nowego, tylko to co dostał w spuściźnie od swojej Świetlistej Rodziny.

Wojtek2
2020-03-10 20:13:17

I jeszcze jedno ludziska. Wiara, gdzie jest wasza wiara???? Skąd wy jeden z drugim możecie wiedzieć co wam Bóg przygotował. A jak byście geniusze znawcy duchowej literatury nie byli zwykłymi ignorantami to byście zauważyli a jest to napisane jasno i wyraźnie bo 7 czy8 latek to pojmie, że wiara to pokora. Gdzie wasza pokora?
Wolicie zjechać kogoś zanim pojmiecie bo tak właśnie robią ignoranci...

Wojtek2
2020-03-10 20:06:47

Wojo a skąd ty się urwałeś geniuszu. A czy wiesz jakie sobie właśnie świadectwo wystawiłeś, właśnie ty który nikogo nie oceniasz. I dlaczego jesteś taki nieuczciwy. I jakie konkretnie stare książki masz na myśli a które słowa niby wykorzystała Wiesia???? Bo wiesz są ludzie którzy to już przeczytali a ty zdaje się nie bynajmniej tak wychodzi z twojej oceny. Ludzie aż tak was boli ta prawda. Boicie się że wam obroty spadną i będziecie tak tu śmiecić stale.
Wojo a gdzie ta twoja wiara albo w jakim kierunku ją nacelowałeś na zagładę? Nawet nie odpowiadaj nie chce znać twoich kolejnych wywodów bo nic twórczego nie wniosą.
DS bardzo dobrze, z premedytacją już atakują. Niby tu chce o czymś zagaić a w co drugim zdaniu swoje szpile wbija łotr jeden z drugim.

Bozena2
2020-03-10 20:00:28

Wiesiu,mialam dzisiaj sen...rysowalas z jakas kobieta symbole Yin I Yang,a ja przygladalam sie z boku..
Nie chce zawracac glowy,ale moze ma to dla mnie jakies znaczenie?pozdrawiam cieplo.

Dobry Samarytanin
2020-03-10 19:43:45

Nie ma to jak przyjść tutaj z negatywną intencją (wiadomość niewpuszczona). Nie będziemy tu tolerować tego typu zaczepek, bo niczemu konkretnemu to nie służy, a na pewno nie budowaniu dobra na świecie.

Wiesława
2020-03-10 19:39:56

ajajaj, ciężkie życie hajtera .... no sorry... nie mam czasu na kłótnie... ani ochoty...

Wiesława
2020-03-10 19:29:23

Widzisz Wojo... czy jak ci tam naprawdę jest...
psy szczekają, karawana idzie dalej ...
https://ridero.eu/pl/books/zlote_mysli_4/

a ty biedaku tyle potu tu wylałeś aby tą stronę zniszczyć ....

Wiesława
2020-03-10 19:11:21

No widzisz Wojo, ty już wszystko wiesz... o mnie też...
tylko co ty tu robisz na tej stronie? Czego tu szukasz, nudzi ci się?
I chcę ci tylko powiedzieć - Kundalini to nie żadna religia, tylko biologia człowieka.... od pierwszego dnia jego urodzenia.
Zacznij od tej filozofii, znajdź samego siebie, bo naprawdę w tym świecie przepadniesz, zaginiesz na własnym podwórku... póki co, to widać, że siebie nie znasz ale już oceniasz mnie.... i cały świat...
i żeby było jasne... nie zamierzam się z tobą kłócić ani dyskutować.... wprzódy dorośnij do tematu... a nie zachowujesz się jak mały chłopczyk w piaskownicy - garść piachu i w oczy...

i jeśli myślisz, że Bóg tak łatwo pozwoli przepaść światu... no cóż, sporo się jeszcze musisz uczyć.

Dobry Samarytanin
2020-03-10 19:07:48

Wojo: Opętanie samo w sobie raczej niczym pozytywnym nie jest więc wydaje mi się (popraw mnie jeżeli się mylę), że jak ktoś używa tego terminu, to o to mu chodzi, że np. jakaś demoniczna istota do pewnego stopnia przejmuję nad kimś kontrolę. Nie słyszałem o opętaniu kogoś przez Anioły / istoty świetliste / istoty Wniebowstąpione - nie znam takiego przypadku. Na razie nie ma specjalnie ludzi z Kundalini, więc raczej tego prędko nie ujrzysz (tego o czym napisałeś). W historii świata też ich raczej zbyt dużo nie było, a jak byli to byli rozpoznani przez świat i często uznawani za świętych (np. w religii katolickiej).

"Ja widzę naturę otaczającego mnie świata, że jest słaby a ty piszesz do mnie że ja mam problem bawi mnie takie upraszczanie."
-jeszcze raz powtórzę, chodziło mi o to, że z tamtego zdania można było wyczytać (według mnie) pewien sceptycyzm (ale może się myliłem), a wraz z nim (z tym sceptycyzmem / pesymizmem) mogą pojawiać się w człowieku negatywne odczucia i taka osoba często przez tego typu odczucia patrzy na świat nie widząc go w czysty sposób, ale jeżeli takie coś w tobie nie występuje to dobrze, jedynie wyjaśniam tą kwestię.

Wojo
2020-03-10 18:48:03

Gdzie ja napisałem o negatywnym opętaniu nie widzę. Spoko jak zobaczę tych wysoko wyniesionych ludzi te tłumy istot wysoko rozwiniętych dzięki kundalini czy innym religiom to zmienię zdanie na razie pozostanę przy swojej wersji. Znam wszystko to o czym piszesz i jeszcze więcej.
Postawiłem kilka tez w moim pierwszym wpisie i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.
Ja nie jestem pesymistą nie mam żadnego problemu ze sobą czy stosunkiem do życia wręcz mnie to wszystko bawi co się dzieje na tym świecie. Ja widzę naturę otaczającego mnie świata, że jest słaby a ty piszesz do mnie że ja mam problem bawi mnie takie upraszczanie.

Dobry Samarytanin
2020-03-10 18:34:51

Wojo: Opętanie o jakim myślisz wiąże się ze zniewoleniem / manipulowaniem daną jednostką, a nie z podsyłaniem informacji, aby wnosić ludzi wyżej.

No chyba, że nie wierzysz w Aniołów itp. istoty.

Dobry Samarytanin
2020-03-10 18:33:08

Wojo: Ale kto kogo ocenił? Ja jedynie zapytałem skąd u ciebie ten sceptycyzm (wywnioskowałem to po tym zdaniu: "ten świat został stworzony w ten sposób że dąży do samozagłady i nic jej nie powstrzyma można tylko z niego wyjść daremne trudy niby pomocników"). Tego typu podejście do życia często wiąże się z posiadaniem negatywnych odczuć / uczuć w sobie i jeżeli one faktycznie występują w człowieku należałoby się nimi zająć, na tym polega właśnie rozwój duchowy. Nie przypisuj mi oceniania twojej osoby, bo jeżeli interesujesz się rozwojem duchowym, a posiadasz takowe odczucia w sobie np. do świata zewnętrznego to właśnie odnalazłeś to czego szukałeś, czyli problemu do rozwiązania, którym należałoby się zająć. Jeżeli będziesz przed tym uciekać, to będziesz wiecznie poszukiwał informacji duchowych i nigdy nie będziesz do końca usatysfakcjonowany, bo problem zawsze jest w nas i na swoim wnętrzu właśnie trzeba się skupić, aby je oczyścić / porządnie wysprzątać.

Wojo
2020-03-10 18:28:15

opętać — opętywać
1. ?uzależnić kogoś, coś od siebie?
za https://sjp.pwn.pl/sjp/opetac;2495515.html
Wiesława 2020-03-09 21:16:44.....,,czasami czekasz na info kilka sekund, czasami minut. Nigdy mnie przez te 20 lat nie oszukali.... to oni mi dostarczają info"
Chyba ten fragment jasno pokazuje opętanie.
Zapytaj się aniołów o mnie i napisz co ci powiedzieli na mój temat

Wojo
2020-03-10 18:12:22

Słabo trochę wygląda jak osoba wysoko uduchowiona ocenia inną nie wiedząc nic o niej. Skąd wiesz jaki jestem kto ci powiedział aniołowie kazali ci to o mnie napisać. Mam negatywne uczucia jeżeli chodzi o was o to co piszecie i chciałem usłyszeć ten wasz Boski przekaz a usłyszałem tylko ocenę w ciemno.

Dobry Samarytanin
2020-03-10 17:57:49

Wojo: Podpowiedzi Aniołów itp. istot świetlistych świadczą o opętaniu? I w Polsce są tysiące książek o Kundalini opisujące jak ten proces faktycznie wygląda? I skąd u ciebie ten sceptycyzm? Chyba masz w sobie jakieś negatywne uczucia, może warto nad nimi popracować?

Wojo
2020-03-10 17:42:08

Wiesława 2020-03-09 21:16:44...,, Świat duchowy nie rozmawia z nami w ten sposób i zawsze dostajemy od naszych przewodników rzetelne informacje. Na wyższym poziomie duchowym mamy przewodnika, a nawet kilku, który nas prowadzi, czasami czekasz na info kilka sekund, czasami minut. Nigdy mnie przez te 20 lat nie oszukali.... to oni mi dostarczają info, które ciężko znaleźć w tym świecie. Ci co gadają nie są prawdziwi." ciekawe czasy wszyscy niby wielcy pomocnicy duchowi dokonują samo zaorania.
Niedawno padło do Pani pytanie czy jest Pani opętana stwierdziła Pani , ze nie a tu taki wywód.
Pisze Pani niby książki dla ratowania świata w niszowym języku jak polski.
Niby twierdzi Pani, że nie potrzebujemy żadnych przewodników i pisze Pani książki przewodniki o tym samym temacie jak tysiące dostępnych książek.
Twierdzi Pani, że dotyka nieba proszę o Boski przekaz a nie powielanie już istniejących prawd ze starych książek.
Ja nie dotykam nieba a mogę Panią oświecić moją skromną wiedzą, ten świat został stworzony w ten sposób że dąży do samozagłady i nic jej nie powstrzyma można tylko z niego wyjść daremne trudy niby pomocników.
pozdrawiam zawiedziony czytelnik

Małgosia
2020-03-10 09:36:21

43-PL Monika, 31. cykl, protokół nr 2: KORONAWIRUS COVID-19 - Ewa Maria Szulc CG Academy
https://www.youtube.com/watch?v=9ewjM49AC04

Sposoby roznoszenia wirusa, rola paniki i strachu ludzkiego i własna ludzka kreacja tego, co obecnie mamy.

Pozdrawiam

Ola
2020-03-10 08:32:14

Te głosy, które słyszałam, nie ingerowały w moją osobowość. Nic ode mnie nie chciały. Ja również nie próbowałam z nimi łapać jakiegoś kontaktu. Działo się to jakby w tle, jak radio. Były to jakieś dla mnie, bez sensu fragmenty rozmów, których, nie starałam się nawet zapamiętać. Nie mam pojęcia, co to było, może to jakieś oczyszczanie z przeszłości. Każdy rozwój duchowy przebiega nieco inaczej, lecz niezmienny jest w nim nieustanny, intensywny przepływ energii przez ciało człowieka.


Serdecznie pozdrawiam wszystkich

Dorota
2020-03-09 22:41:23

Monika polecam te lekture..... moze C cos naprowadzi, polecam

http://www.eioba.pl/a/1ydn/podroz-do-ojca-ciekawosci

Wiesława
2020-03-09 21:16:44

Przebudzenie duchowe jest dziwnym procesem. Można doświadczyć różnych rzeczy, zależy skąd otrzymujemy tą energię, którą wpuszczamy.
Normalnie nie słyszymy głosów podczas duchowego przebudzenia. Źródło ich napływu to chaos w naszym ciele, niezrównoważone czakry, kiedy umysł jest nieoczyszczony i ściągamy nie wiadomo co i skąd, człowiek wpada w psychozę... i dopóki te glosy nie namawiają do złych rzeczy, niebezpiecznych nie tylko dla nas ale i innych, można jeszcze ich słuchać, chociaż też nie wskazane, najlepiej tłumić w zarodku. Świat duchowy nie rozmawia z nami w ten sposób i zawsze dostajemy od naszych przewodników rzetelne informacje. Na wyższym poziomie duchowym mamy przewodnika, a nawet kilku, który nas prowadzi, czasami czekasz na info kilka sekund, czasami minut. Nigdy mnie przez te 20 lat nie oszukali.... to oni mi dostarczają info, które ciężko znaleźć w tym świecie. Ci co gadają nie są prawdziwi.

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >
Emaile Archiwalne