REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Wiesława
2021-02-12 09:26:48

Mila,
wpis nie wszedł, bo pewnie nie wpisałaś swojego imienia... mnie się to też dzisiaj zdarzyło.

Wy chcielibyście tak wszystko mieć na cito, a najlepiej aby za was to ktoś załatwił... a niech tylko spróbuje nie załatwić albo się opóźnić... choćby to 15 minut, oj wiecie jak taką osobę osądzić... jak jej po rozumie i honorze pojechać...
co niektórzy, jesteście tacy zdolni, przebudziliście się w ciągu kliku tygodni, już wszystko wiecie w kilka miesięcy, cierpieć nie chcecie, bo to nie modne...tylko kochać i być szczęśliwym... a transformacja jest właśnie takim procesem... gdzie wszystko trzeba przeżyć, posmakować... i zrozumieć, to co przeżywamy, umieć połączyć wszystkie te odrębne światy...

i co ja mam powiedzieć, to już trwa prawie 21 lat tej huśtawki... i co mi się wydaje, że będzie już jakaś poprawa, to nadchodzi nowa fala, a ja na nowo kołyszę się na niej.
Zobacz, jaka ze mnie niedorajda. A ty ode mnie wymagasz wiedzy całego świata, a nawet więcej, wszechświata... a ja wiele wizji z mojego życia rozwikłałam dopiero niedawno... siedziały jak za betonem, a może nie był na nie czas?... i jeszcze wiele siedzi, jeszcze nie dojrzały do swojego dnia... i nie poganiam Boga ... bo wiem, że On wie lepiej co robi... i dozuje wg własnego uznania. I mogę sobie pisać do Niego zażalenia... nawet nie odpowiada.

A to była i jest tylko moja osobista transformacja...
a teraz tą lekcję przerabia cały świat, każdy na swój indywidualny sposób... i ci co bardziej cierpią, bardziej się miotają, są niecierpliwi, to właśnie ci są mniej przebudzeni albo wcale... wiem to sama po sobie, kiedy oczekiwałam zakończenia tej mojej sprawy w ciągu paru miesięcy... później podniosłam poprzeczkę - 3 lata, i ile razy awanturowałam się z Bogiem, musiałam nie jedno zrozumieć, nie jedne drzwi i okno otworzyć...a teraz cierpliwie czekam, co się dalej wydarzy... bo jestem mądrzejsza o te wszystkie moje doświadczenia...
i nie moja to wina... ani nie moja zasługa, czy ktoś się przebudził czy nie.
Chociaż chciałabym umieć na to tak wpłynąć, za pomocą czarodziejskiej różdżki, obudzić cały świat... i Buddha tak chciał... i Jezus tak chciał... ale ludzie nie chcieli...
ten świat do wzniesienia jest już szykowany nie pierwszy raz... to już 8 raz, ale ludzie byli ciągle za słabi, nie dali rady.... i teraz widzisz, te miliony przebudzonych nadal wiedzą, że nic nie wiedzą... póki co tylko wierzą, że lada dzień Trump ich wybawi...


Wiesława
2021-02-12 08:43:48

https://www.bitchute.com/video/2LXNvzQ9gU7N/

Mila
2021-02-12 08:22:31

Wiesława,

Jak już napisłam, ale wpis gdzieś zniknął,

wiem, że nic nie wiem.

Przebudzenie było bolesne, bo te osoby, które znałam odeszły. Odeszły, bo energetycznie rozjechały sie nasze drogi. Bolesne, było bo szambo wybiło, a my jak na razie jesteśmy w tym wszystkim, mimo że to nie my wykreowałyśmy/liśmy tą całą sytuację. Ta cała sytuacja jest świetnie zaplanowanym procesem i realizowanym krok po kroku. Procesie, w którym dzieje się wiele złego w życiu milionów ludzi, ludzi zagubionych i bezradnych, nie mających najmniejszego wpływu na to co sie dzieje. Nie wszystkie istoty wiedzą, że powinny kierować się sercem i słuchac serca.

Czy sie przebudziłam, tak przebudziłam się jak miliony innych istot. Wiem tylko, że nadal nic nie wiem. Wiedzieć będziemy kiedy to się stanie dla nas namacalne, kiedy już w to wejdziemy. Jak na razie to mogą być wizje, przeczucia, część wiedzy tylko.

A jeśli sa takie istoty oświecone, które wszystko wiedzą, to niech to ujawnią, ze szczegółami. Dlaczego tego nie robią?

Nie jest mi przykro, że "ledwie przecieram oczy" . Może rok albo dwa lata wcześniej byłoby mi przykro, ale teraz każdą wskazówke i radę przyjmuję jako lekcję.

Wiem, że jestesmy istotami boskimi i całą wiedzę mamy w sobie. Codziennie pracuję nad soba, staram sie trzymać światło, a jak mi sie to udało to dowiem się kiedy przyjdzie na to czas. Nie jest złe dawanie komuś wskazówek, podpowiadanie co się dzieje. Ty też to robisz.
Nie można nikogo zmienić, ale informowanie nie jest złe i nie łamie niczyjej wolnej woli.

Jestem przy ziemi, bo jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy i nie ma co chować głowy w piasek. Mozna to wszystko obserwować, albo być tam gdzie jesteśmy beż żadnych emocji, w połączeniu ze Źródłem i z Matką Ziemią.

Z Anielskimi pozdrowieniami

Wiesława
2021-02-12 08:12:53

https://www.youtube.com/watch?v=WZeGde4HS3E&ab_channel=Ewe...

Mila
2021-02-11 23:29:35

... i jeszcze jedno, bo zapomniałam,

kto chce niech wejdzie na stronę jest tam artykuł o Nowiu i wibracjach w lutym. Dr Schavi wyjasnia dlaczego to jest takie wazne.

https://www.disclosurenews.it/stellium-and-2021-february-n...

Dobrej nocy

Iwona
2021-02-11 23:03:09

Pani Wiesławo, ja będę mieć nadzieję jednak że jakaś pomoc przyjdzie szybciej. Ja nie wiem czy mam tyle siły żeby czekać tak długo.

Wersja Hani, jakoś daje nadzieję. Ewelina F też pełna optymizmu. Ruch q to też nie ostatnie kilka miesięcy.
Będzie dobrze, musi być.
Nikt nam nie zasłoni słońca może te info są po to żeby nas wystraszyć i zaniżyć wibracje.
Bądzmy dobrej myśli...
Ja się staram, resztkami sił....

Wiesława
2021-02-11 22:47:06

Mila,
piszesz, że miałaś cholernie bolesne przebudzenie...
ale jeszcze się nie przebudziłaś, ledwo przecierasz oczy... przykro mi, że ci to tu piszę...
jesteś bardziej przy ziemi niż w niebie...
a do prawdziwego przebudzenia trzeba nieba....

a przebudzisz go nie w niebie, tylko w sobie, tu na ziemi....

Wiesława
2021-02-11 22:42:15

Iwona,
... mogą... a nie widzisz ilu tu takich, co z zachwytu pieją nad tym szczepionkami, rządami... i ilu popiera zło, za bele jaką zapłatę, to nawet to nie jest 30 srebrników....

i robią przeciwwagę światłu, które pokornie znosi ten fałsz i obłudę... ale do czasu...
i nie wiesz, ilu sprawiedliwych ludzi przebudzi się, i w jakim czasie...

póki co, ja widzę to marnie...
co niektórzy już się urządzają w tej czarnej dziupli...
już zaakceptowali nowe porządki.

Mila
2021-02-11 22:37:17

Bogusław,

Mnie tez nie jest żal mediów. Ale czy wykorzystają narzucona im szansę i staną po stronie światła i prawdy, raczej watpię.

Dzisiaj obejrzałam króciutki filmik Konfederacji, o tym jak poseł Berdowicz wraz z kilkoma przedsiębiorcami odwiedził Sanepid i zadał kilka pytań pani dyrektor. Filmik warty obejrzenia, niestety. I nie rozchodzi mi się o temat wizyty, pytania i odpowiedzi. Zostało tam zadane pewne pytanie panu przedsiebiorcy o "wizyty " sanepidu. Pierwsza część zdania w jego odpowiedzi powinna zwalić z nóg. Nie bardzo wiem, po co ten pan sobie poszedł do tego sanepidu, naprawdę. Tyle krzyku pod restauracjami, protesty, obywatelski sprzeciw tysięcy ludzi, pałowanie i gazowanie ludzi chcących tylko zarabiać na chleb, a ten pan własciwie nie miał zastrzeżeń do pracy sanepidu. Cos tam mówił o niekomfortowej sytuacji, jakby wyłączyli mu prąd na pół dnia, ale tak właściwie to nic sie nie stało.

Cywilizacja się kończy, smiało można powiedzieć, że większość śpi snem zimowym. Wydaje im sie, że na wiosnę się obudzą i będzie lepiej. W tej rzeczywistości nie będzie lepiej. I nie wiem, jak Wy, ale ja nie widzę( i nigdy nie widziałam), że sami ludzie cokolwiek zmienią.

Nie można ciągle usprawiedliwiać wszystkich, że maja prawo spać, mają prawo byc na takim, a nie innym poziomie świadomości. Wiem, że nie wszyscy sa na jednym poziomie, ale dlaczego ci niby uśpieni maja prawo ciągną resztę w dół i nie pozwalaja nam im pomóc.

Osobiście, nie zgadzam się z pewną teorią, że obecna rzeczywistość jest lustrzanym odbiciem nas samych. Ja mam świadomość na wyższym poziomie niż śpiochy które znam. Ja, i miliony innych, nie wykreowałam sobie takiej szambiarskiej rzeczywistości i niby dlaczego mam się utożsamiać z nimi i z shitem, w którym śpiochy tak się ochoczo taplają, a na moje słowa właściwie pukali i pukają się w głowę?

Nam jest potrzebna pomoc z zewnątrz. Same/sami nie damy chyba rady. Te niby śpiochy zbyt mocno wspierają bezprawie. I nie mam tutaj na myśli wybawiania osobiście całego świata.

To przebudzenie, w zeszłym roku, bylo chole*nie bolesne, przynajmniej dla mnie. Teraz nie wkładam w to juź żadnych emocji. W zeszłym roku Kurtyna została podniesiona ( wiem, że to Gie... ciągnie się od zawsze) i wszystko zostało powiedziane i pokazane. Zresztą Wy to wiecie.

Pamiętam w 2018/2019 widząc jak ten świat schodzi na psy i że sięgneło to wszystko dna, jak ludzie sa coraz gorsi wzgledem innych, powiedziałam do siebie, że ten świat musi się skończyć. Ja osobiście zwróciłam się w stronę Światła. Byłam wtedy na rozdrożu, pojścia w ciemność albo do Światła. Wybrałam Światło. Oberwałam wtedy, i obrywam nadal za to, że poszłam w taką, a nie drugą stronę.

Pomimo tego wszystkiego co sie dzieje, jak zwykle Pokój, Harmonia, Miłość, Szczęśliwa Obfitość i Radość z Życia w pełnym zdrowiu dla mnie, moich najlbliższych, dla Was i waszych najbliższych.

Niech Aniołowie z Pierwotnego Żródła Najczystszego Światła Nam towarzyszą.

Iwona
2021-02-11 21:16:22

Pani Wiesławo to oni mogą działać tak przez najbliżse 10-15 lat?
Mam nadzieję że w tym roku coś się wykluje pozytywnego.
Może jestem naiwna, ale nie potrafię sobie wyobrazić czy ktoś przeżyje do 2035 przy takich rządach, szczepionkach...

Wiesława
2021-02-11 21:10:56

Milko pojechał...
Cejrowski uzupełnił...

https://www.youtube.com/watch?v=tvsXGSGhbks&ab_channel=Woj...

Wiesława
2021-02-11 21:08:57

Jeśli ktoś myśli tak, jak ta technologicznie ynteligentna reszta świata, to niech się tak bardzo nie nastawia na szybki powrót do normalności.... notabene, takiej już nigdy nie bedzie, jak przed rokiem 2020 ...
bo mogą nam zachmurzyć, te potężne tchno-umysły, nasze pola, nawet do 2030-35r ... ale to góra co mogą.... ... a później tylko z większym hukiem, ale to wszystko się rozleci.... ta cała cudowna ynteligencja...

słońce se pozwoli góra do roku 2040-41r.... a później i tak, zaświeci nam na złoto,
a czarne dzieci diabła, tych promieni na pewno nie zniosą.
Ze słońcem na niebie, nie jeden wielki tej ziemi, już przegrał...
i żaden wielki, jak dotąd nie wygrał...
bez względu na ich wielki geniusz i nazwisko....

Iwona
2021-02-11 20:47:50

Pan Milko pojechał ale ma racje.

Nierządy już się o nic nie pytają. Zasłaniają słońce, areszt domowy, opryski, gmo, szczepuonki etc. Wszystko dla naszego dobra.
A ludzie jak dzieci.
A u mbie w pracy na moj żart że to może potrwać do 2025 zanim coś im się wyda nie tak, odpowiedzieli JAK TRZEBA TO TRZEBA DO 2025.
załamka...

Nie potrafię zrozumieć jak można tak ślepo iść w przepaść.

Bardzo bym chciała zobaczyć to cudowne zakończenie..... Żeby w końcu dla odmiany dobro było górą..

Wiesława
2021-02-11 19:46:06

https://www.youtube.com/watch?v=w-2QAr87Ug8&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-02-11 19:21:00

CIEKAWE CZASY

Mamy takie czasy
gdzie inaczej patrzymy na wszystkich ludzi
-widzimy albo tylko ich dobro... albo tylko zło...
albo rozpoznajemy - kim naprawdę jesteśmy?!

Czy wszyscy jesteśmy tylko dobrzy
albo tylko źli?
W dodatku ty uważasz mnie za wroga
-nie lubisz moich słabości
a swoje przedstawiasz jako te mocne
-ale ja też ich nie lubię
zasłaniają mi twoje światło w tobie
-to wewnętrzne światło - twojego ducha...

a ja szanuję w tobie to miejsce
światła, miłości, prawdy, pokoju i mądrości...
szanuję miejsce, w którym ty jesteś
ale ty mi tego szacunku nie oddajesz...

bo czujesz się lepszy, mądrzejszy
i chcesz mnie przekonać
w co ja powinnam wierzyć
-moje wartości są dla ciebie niczym.

Ty jesteś w tym miejscu
a ja w tym...
te ciekawe czasy pokazują nam
-co jest w tobie ukryte przede mną
a we mnie ukryte przed tobą...

to co we mnie
ty nie rozpoznajesz
-moich prawdziwych wartości...
bo zbyt mocno zagrzebałeś je w sobie
-i nie masz do mnie szacunku.

Ale i do wrogów należy mieć szacunek
oni nas uczą naszych mocnych stron
eliminują nasze słabości
naszą naiwność, ignorancję...

to dzięki wrogom odnosisz sukces
świat dostrzega twoją dobroć, świętość...
a ty w tej świętej przestrzeni
kłaniasz się boskości w innym człowieku
odnosisz się do jego światła
-zaznaczasz, że widzisz jego świętość...

tak czynią ludzie mądrzy
ci, którzy już WIEDZĄ
że każdy z nas nosi w sobie iskierkę boską...

WIEDZĄ... a nie WIERZĄ
ci, co wiedzą posiedli w sobie już mądrość
ci co wierzą - ciągle szukają
ich droga poszukiwań
jeszcze nie zakończona...

w dniu kiedy zobaczysz światło w sobie
zobaczysz Chrystusa
który tam się właśnie narodził
-i nie ganiaj za Nim po wszechświecie
bo Go tam nie znajdziesz...

kiedy zobaczysz światło w sobie
to i Jego w nim ujrzysz
i poznajesz tą największą tajemnicę
ukrytą w sercu człowieka...

a z Chrystusem zawsze rodzi się w tobie
jego nierozłączny płomień - mądrość
czyli Sophia... a moc tych dwojga
przenika twoją duszę
a ty topisz się w nich...

i werdykt tu jest krótki
-jesteście świętą trójcą
nową boską formą
córką albo synem Boga...

i na ciebie przyjdzie ta pora
toteż każdego dnia
połącz się ze światłem boskości
... w innym człowieku...

Iwona
2021-02-11 18:12:51

Zgadzam się z Bogusławem.
Media postanowiły zerknąć łaskawie w stronę tego co się dzieje i otworzyć oczy dopiero jak sami stali się celem. A tak to pokazują jakieś ochłapy selektywnie.

W tych czasach info zdobywamy sami i to zaczyna działać.
Media szaleją bo spada im oglądalność. Nie są wiarygodni już. Skoro my, nie dziennikarze doszliśmy to tylu informacji to dobrzy dziennikarze na pewno znają więcej. Ja czytam po pracy, a to jest ich praca.

Jak dla mnie to media już odchodzą do lamusa. Dopóki nie będzie w nich prawdy dotąd nie mają prawa istnieć. Prawda zawsze wychodzi na jaw...

Bogusław
2021-02-11 17:15:38

Mila
Obłudę mediów można przyrównać do "moralność Kalego"
Kiedy kilka tygodni temu wprowadzono w Polsce tak zwany podatek cukrowy, media mainstreamowe zapraszały naukowców, którzy udowadniali ludziom, że jak zapłacą więcej za napoje wysoko słodzone to będą zdrowsi. Kiedy wprowadzono opłaty od tak zwanych "małpek" media mainstreamowe i ich eksperci udowadniali, że to dla dobra alkoholików, którzy dzięki temu porzucą zgubny nałóg. Już przebierali nogami aby mogli służyć życzliwą propagandą kiedy rząd będzie wprowadzać kolejne podatki a to od deszczu a to śladu węglowego a to jeszcze nie wiadomo od czego. Ale kiedy rząd chce wprowadzić podatek od reklam, larum wielkie podnoszą. "Mamy płacić podatek?" "Bujać to my ale nie nas"
Więc mnie ich tam nie żal.

Wiesława
2021-02-11 17:06:41

https://romannacht.blogspot.com/2021/02/nawet-time-magazin...

Bozena2
2021-02-11 16:57:52

Pan Bill wykupuje ziemie w Afryce,w Meksyku by sie zajac sztucznie chodowlana zywnoscia,co on jeszcze wymysli by miec kontrole nad ludzmi,to jest przerazajace...pod plaszczykiem dobra dla ludzi.To jest diabel w ludzkim ciele,robi po cichu swoj plan.To samo mowi Mell K,I gab
,tymczasem ludzie stoja w kolejce po szczepionki.

Pozdrawiam cieplo,kochani budzmy sie.

Iwona
2021-02-11 08:16:46

Trump jest niezłym graczem. Przede wszystkim nie ryzykowałby wszystkiego żeby przegrać. Ma doradców, prawników. Mógł sobie wygodnie żyć... Ale nie taki był plan. On idzie po wszystko...
Szach i mat.

Mila
2021-02-11 06:44:16

Media i cały ten cyrk,

Mam wrażenie, że teraz nadszedł czas na wykoszenie ewentualnego zagrożenia i konkurencji ze strony wiadomo jakiej. "Haracz" jak to zostało przez prywatne media określone jest po to, żeby ich po prostu wyeliminować.

Ciekawy może być prawdziwy powód narzucenia "haraczu".

Nasuwają się dwie możliwości, pierwszy to możliwy bunt za kulisami, o którym publika nic nie wie. Drugi powód to, najzwyklejsze wykoszenie konkurencji i przejęcie reszty rynku prasowego. Od tej pory publiczność dowie się, że -czarne nie jest czarne, a białe nie jest białe- i to bedzie jedna jedyna prawda objawiona.

Ludzie już sie własciwie opowiedzieli, sa albo po jednej stronie albo po drugiej. Teraz przyszedł czas na media. Media same tego nie zrobiły więc Energie zrobią to za nie. Moga zostać w szambie, albo opowiedzieć się za Prawdą.

Jeśli jest się w niewłaściwym miejscu, to ciemna strona będzie tak długo kopać w tyłek aż cos się z tym zrobi. Można pójść do przodu i opuścić szambo, albo zostać w szambie. Teraz jest czas na ruch mediów. Mają szansę przejść na stronę Prawdy i Światła.

Czy to prawda, że w Polsce jedne restauracje, knajpy, kluby mogą funkcjonować, a do innych policja zabrania wejścia?

W tym ich szambie jest zawsze więcej den niz jedno.

Równie ciekawe artykuły jak u Wiesławy sa na tej stronie:

https://www.disclosurenews.it/schumann-resonance-today-upd...

artykuły dr.Schavi M. Ali o tym co się dzieje w kosmosie i z Matką Ziemią, sa po angielsku, ale włączenie translatora nie jest przecież problemem.

Pokój, Harmonia, Miłość, Radość z Życia i Szczęśliwa Obfitość w Pełnym Zdrowiu dla mnie i wszystkich.

Bozena2
2021-02-11 02:37:38

Ja mysle ze to ma sens,poczekamy I zobaczymy ,wierze ze DT wie co robi,nie zostawil ludzkosci tym gadom na pozarcie bo tu nie chodzi tylko o Ameryke,chodzi o duzo wiecej...

Wiesława
2021-02-11 01:57:02

Ciekawie to wszystko się zapowiada...
bo będą sądzić D.T. chociaż nie jest już prezydentem i jest to nie zgodne z Konstytucją... więc jeśli znaleźli paragraf aby jego osądzić w ten sposób, już się mówi, że według tego samego paragrafu będzie można sądzić poprzednich byłych prezydentów i nie tylko, za ich zbrodnie. Już ta inicjatywa się narodziła. A mają co nieco na tym koncie... . Kto pod kim dołki kopie....

Leo
2021-02-11 01:28:58

https://wolnemedia.net/przyjeli-szczepionki-i-po-20-25-min...

Wiesława
2021-02-11 00:30:35

sorry po ang, coraz więcej takich newsów wychodzi w USA na światło dzienne... każdego dnia...
i tego się nie da pozamiatać pod dywan, za dużo tu poszkodowanych
i najgorsze, że właśnie są to zbrodnie na dzieciach.
A my mimo wszystkiego, bez względu, co nam się przydarzy, nie możemy pozwolić aby te zbrodnie uszły tym gadom bezkarnie. Właśnie coraz więcej młodych ludzi nie boja się ich, tylko śmiało idą po sprawiedliwość.
Na nas też patrzą jak się w tej kwestii zachowamy.

https://www.youtube.com/watch?v=n8hd7p8xcwU&ab_channel=Dou...

Wiesława
2021-02-10 23:57:37

Bożena,
żebym to ja wszystko wiedziała?
Każdy z nas to inna sprawa.....
nawet każde z dzieci tych samych rodziców...
wiele dusz przyszło coś doświadczyć...
dzisiaj mogą tu masterować dużo szybciej...
albo doświadczyć rodziców...
czasami są to już wysoko przebudzone dusze
a my rodzice, mamy się właśnie dzięki nim wznieść...
czasami nie to dobre dziecko, tylko to "złe"
więcej wniesie w życie rodzica.

Bozena2
2021-02-10 23:34:52

Wiesiu,prosze wytlumacz,jak to wszystko bedzie wygladac dla dzieci,one sa niewinne I nieswiadome,czy swiadomosc rodzicow pociagnie je za soba,pomoz zrozumiec,z gory dziekuje.

Wiesława
2021-02-10 23:33:33

Gady boją się kary za swoje "osiągnięcia"... toteż rękami, nogami i zębami robią wszystko, bo wiedzą, jaka ich czeka za to zapłata.... i takie chwyty jak reprezentują przerosło piekła pułap...
ale tak czy owak, mogą to tylko trochę przedłużyć, więcej ludzi umęczą a może nawet zniszczą, lecz zapłacą co mają zapłacić, co do grosza... Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Iwona
2021-02-10 23:23:16

Ja jestem w panią Wiesławą...
Rakiety sie same nie wysadzają...
Nietoperze nie planują zamachów na ludzkość...
Choroby nie biorą się z nikąd...
Ludzie nie zaczynają inaczej wyglądać z dnia na dzień..
Budynki nie zamieniają się w pył..
Chemia nie jest sposobem na zdrowie...
Przypadki nie są przypadkowe....
A media nie wyłączają się tak po prostu...

Reklamy, podatki naprawde ktos mysli ze o to chodzi? Mnie się nie wydaje..
Ja myślę że nie chcą relacjonować impeachmentu więc cała ta klika się kryje nawzajem. Myślą że prawdę można zakryć...
Podobno do stacji były podane wiadomości o tych wyborach itd. A w mediach dalej cisza. Tracą twarz i wiarygodność.
Ale gdyby się wyłączyli bez powodu to by był ambaras. Zawsze lepiej się jakoś wytłumaczyć.

Spiskuję tylko....

Wiesława
2021-02-10 23:13:39

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/744306...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, >
Emaile Archiwalne