REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Pisz poprawną polszczyzną na tyle na ile jest to możliwe.
5. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
6. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
7. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
8. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
9. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
10. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż owa kg ich nie obsługuje.
11. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
12. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać, więc miej to na uwadze, gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak, gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email, aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 


 Kuba
2021-07-05 23:16:06

nie wiem, w czym, Wiesławo, doszukujesz się zabawy w Boga. Bogiem nigdy nie będę

Wiesława
2021-07-05 23:10:57

Ups Kuba........
nie baw się w Boga...
jak się wprzódy nie potłuczesz na drobne kawałki i nie złożysz się od nowa... już w inną formę.... to jedyne, co zrobisz, to złożysz twoje Najwyższe Ja w swoim własnym grobie,

Kuba
2021-07-05 22:28:01

Wiktor, myśl o swojej świadomości, ja o swoją się zatroszczę. Każdy ma swój czas i nie Twoje widzimisię kogoś obudzi. Moje Najwyższe JA jest Wieczne, nie musze Go szukać, jedynie usuwać z drogi to, co mi Je przesłania.
Wg Ciebie Wieczne jest gdzieś tam... dlatego zwróciłem Ci na to uwagę, a użyłem słowa "wydaje się", bo ja do Swojego Najwyższego Celu jeszcze nie dotarłem, więc buta mi o buta haczy. Pozdrawiam

Wiesława
2021-07-05 22:20:34

A ja wam powiem tyle...
zamiast załamywać ręce i się z góry poddawać... umyjcie porządnie wasze durszlaki..... po pozaklejane w nich dziurki nie przepuszczają wody... i z makaronu zrobi się ciapa... a ten pokarm nie służy naszej duszy.

Bozena
2021-07-05 21:43:29

Marlena ,po cos znalezlismy sie tutaj ,w tym czasie,kazdy z nas dostal porzadna lekcje,przynajmniej ja mojego jestestwa,mam wiecej pokory do zycia,przynajmniej tak mi sie wydaje,kazdy z nas ma swoja indywidualna sciezke,nie jest to latwa droga,nikt nam nic nie obiecywal,ja uparcie staram sie trzymac tego skrawka plotna,wszystkim kochani zycze wytrwalosci,i do Wiktora...masz piekne imie,tez to cos znaczy.

Kuba
2021-07-05 21:43:14

Marlena, może zamiast szukać ulgi, pocieszenia w czyichś słowach, odnajdź w tym wszystkim siebie. Każdy sobie rzepkę skrobie.

Wiktor
2021-07-05 21:34:46

Kuba....tu nie czas teraz na "wydawało" .....Wieczne jest, ale czy Cię przygarnie z Otwartymi Ramionami - Twoją Obecną Świadomość ??? .....masz już Te Skrzydła, na których Wzlecisz do Wieczności Swojej Świadomości ??? ......

Marlena
2021-07-05 20:29:06

No ja się nie łapię na 5D pozdrawiam wszystkich którzy przejdą.

Kuba
2021-07-05 20:07:13

A mnie sie zawsze wydawało, że Wieczne po prostu JEST. Nie tam czy tu..

Wiktor
2021-07-05 19:07:53

Wiesiu - nie jestem mistykiem, ale od jakiegoś czasu to czuję w sobie, że będą straszne kataklizmy na Ziemi....i dopiero wtedy wymiecie Stąd Całe Zło...A dalej przejdą tylko Nieliczni, w ten wyższy wymiar, w to Życie Wieczne i to nie Tu, tylko gdzie indziej zupełnie........

Wiesława
2021-07-05 17:31:57

"Kielich Chrystusowy' - roz. 13

Stare światy odeszły, kwitły dano temu w Raju i swojej magii… to dusze, które tam żyły, dzisiaj przychodzą ponownie, aby nam Ziemianom obecnie tu żyjącym utorować drogę w przyszłość, poprowadzić do furtek wniebowstąpienia. Duchy naszych przodków przesuwają się między wymiarami i jak kwiaty wysiane przez wiatr wschodzą w tehjgodzinie, robią to z intencji własnego serca. Wraz z nimi rodzą się w Ziemi ziarna potężnych kryształów, których częstotliwości są zakotwiczone w Świętym Kryształowym Sercu. I w swoim czasie przebudzą w nas kody geometryczne wznoszących się obecnie dusz.

Dzisiaj jest to czas na ujawnienie Prawdy, w czasie kiedy zostały aktywowane 144 000 zakotwiczonych, w tym dniu przybyłych na tą linie ziemskiego czasu z przeszłości, ze złotych czasów, aby pomóc Ziemi w transformacji. Będą pomagać otwierać Wielkie Portale Światła. Aniołowie Światła wchodzą do akcji aby uczestniczyć we wzniesieniu Matce Ziemi i ludzkości. Już wyraźnie rozpoczyna się aktywacja, trwają ostatnie przesunięcia i uzdrawianie… jeszcze chwila rozpocznie się wyliczanie. Kody Diamentowego Światła budzą święte kody, które wzniosą harmonię w sercach wznoszących się dusz.

Płomień, który rozpocznie te Wielkie Światowe Igrzyska, tym razem wniesie kobieta, ukryta na Ziemi na te czasy… zostawił nam o niej informację Nostradamus, wspomniał Rudolf Steiner… do końca będzie schowana przed światem. Jest dobrze zapieczętowana i przynosi w sobie wszystkie potrzebne kody i instrukcje pisane ręką.

Co mówi Nostradamus: mówi obrazkami i cyfrowymi symbolami, ujawnia wydarzenia z końca cyklu – końca czasu – końca świata. Informuje, że ruchy płyt tektonicznych spowodują globalne katastrofy i pogorszą jeszcze bardziej trudną sytuacją na Ziemi. Ukażą dziką niekontrolowaną naturę, kiedy zostały na Ziemi zaburzone żywioły. Zawsze się odezwą kiedy natura Ziemi nie jest zgodna z Prawem Jedynego.

Wiesława
2021-07-05 17:19:16

Osobiście myślałam, że mamy większą świadomość na świecie...
widać już drugą ziemię, są tego przebłyski, ale widzę i ten czarny scenariusz... ale ludzie sami otwierają do tego gorszego świata drzwi, w obawie przed utratą życia właśnie tam idą.

Eteryczne światy już widać, ale aby tam wzlecieć, trzeba mieć skrzydła....
energia z tamtych poziomów idzie bardzo wysoka, nie wielu da radę na niej wzlecieć.
I nikogo tu nie straszę... i zamiast biegać po koncertach czy innych rozrywkach, ludziska pomyślcie, jak zamontować swoje skrzydła....

Wiktor
2021-07-05 15:39:10

Zmartwychwstanie - wąska, samotna droga.....Żar z nieba się leje...A ja jako jeden jedyny , prawie zawsze.....przemieszczam w tym moim dużym mieście autobusami i tramwajami jako Wolny Człek.....i do innego miejsca też......reszta Zaszmatowana, uległa, w strachu, i nawet jak nie wierzy w swirusa, to i tak zaszmatuje.....dla tzw. świętego spokoju....a to że mandat może być, a to że ktoś napadnie inny może....więc..Szmata..... i czuję Bezpieczny...... .... Mnie przez Całe to Szaleństwo Nikt nie napada...Nigdzie....nawet w Szpitalu czy Przychodni jakiejś - tu jako opiekun muszę pojawiać i też bez Szmaty..... A Zombi dookoła, tu i tam, wszędzie.....Jednak nawet dla Mnie są mili, milutcy tacy.....że w szoku nieraz jestem......Ochraniam od Początku Białym Światłem i jeszcze dodatkowo proszę o ochronę Istoty Świetliste ze Źródła Najczystszej Miłości i Światła ....I nic Złego w tym szaleństwie dookoła mnie nie dotyka.....Wszystko załatwiam bez Najmniejszych problemów....bez Szmaty.... Ale ilu Nas takich jest, co Wolność Swą Manifestują ... nie boją nikogo, ani niczego ???.....Bo tam, gdzie ja pojawiam....z reguły Same Bojace....Niewolniki......czasem jeszcze jakichś bez Szmaty też trafi obok.....ale to B. rzadki przypadek......

Adam z ZG
2021-07-05 15:24:00

Uwaga na SOCJOTECHNIKĘ. "Palmer" - Film o Chłopcu, Który Czuje Się Dziewczyną + Sprawki Powiązane

https://www.youtube.com/watch?v=1pWt7SAfzvU

Leo
2021-07-05 08:44:12

https://www.odkrywamyzakryte.com/pierwsza-sekcja-zwlok-pac...

Wiesława
2021-07-04 23:26:15

Artur K.
https://www.youtube.com/watch?v=UVlDt-fbl7k&ab_channel=Art...

Wiesława
2021-07-04 22:40:34

Adam,
to nie był ten wiersz... musze go znaleźć w moim ... grubym.... wierszowym notatniku....
wiem, że mówił coś o tych czasach... ostatecznych....
ale dzisiaj już wiem - dlaczego!..... i mnie samej opadła szczęka!

Piszę ostatni rozdział książki i myślę, że się i w tym temacie sporo wyjaśni, mam taką nadzieję.... bo wiem, że te moje książki, wiersze są dla wielu osób niezrozumiałe... a może nawet śmieszne ... i nic dziwnego, że ludzie i tak agresywnie reagują... psują im jakiś ich dokonały wizerunek... sorry, ja wiem, że psucie komuś osobowości bardzo boli....

Tak, że wygląda na to, że jestem bliżej końca, i może to będzie moja już ostatnia książka... chyba, że mnie znowu wena pogoni do roboty.... lecz muszę jeszcze nad nią trochę popracować.

Ale póki co muszę zorganizować sobie jakieś śniadanie, bo ludzie już dawno są po lunchu ... ...

Adam z ZG
2021-07-04 22:10:52

Piękny wiersz!
To dopiero musiało rozwścieczyć demony? Słowa rozświetlające, prawdziwe, które oślepiało ich ciemne natury...

Wiesława
2021-07-04 20:15:41

Trump... ma takie same kłopoty z wolnością słowa, jak ja miałem, kiedy wystartowałam po raz pierwszy na necie.... a debiutowałam jednym małym, wydaje się, takim błahym wierszem.... a wylał się na niego i mnie okropny hejt... a to był taki niewinny wiersz, chciałam sprawdzić, jak ta moja twórczość zostanie przyjęta przez ludzi.... a na portalu - Ja poeta (nie pamiętam za bardzo) ... była 3 wojna światowa.....

https://www.youtube.com/watch?v=XhC_D-PbuC8&ab_channel=P.D...

Wiesława
2021-07-04 19:50:56

Wiersz pisany w roku 2005....

MISJA

A serce me szepcze
i zawiesza te słowa
na wietrze
i dusza gotowa
przyjąć na siebie
kobierzec światła
utkany ze śpiewu cykad
wyhaftowany promieniem słońca
jak złotą nicią...

Jam odkrywca Ziemi
tańczący kwiat słońca
pachnący lawendą... miłości rządna
otwieram ogrody Boga.

Jam utworzona z iskierki
ognia... z fioletu grzmotu
oderwana od wielkiej burzy
- Jedności.

Zbiegłam po schodach
kryształowej piramidy
aby ukazać rzeczywistość
- klarowną jak woda...

i drży ciało moje
szczęśliwość do serca wnika...
przemieniona rękoma Boga
w ułamku sekundy
... poprzez chrzest ognia...

siła wielkiej burzy
ogień roznieca
w mojej duszy
i płonę...

Fioletowy płomień
toruje drogę
czas powrotu
- pod górę
... po piramidy schodach
... w świetle błyskawicy

-i ciało drży
- tańczą spirale gwiazd
tęsknota mojego serca
prowadzi do źródeł prawdy...

straszne i piękne języki ognia
to Bóg odrywa ducha
od ciężkiej materii, otępia zmysły
... i serce się tłucze
w dymie kadzidła jaśminu...

i te słowa... skądś płyną...
pójdź do mnie ... ma miła
dam ci kawałek szafiru
ozdobię twoje ramiona
w królewską purpurę...

Błogosławiona
to dusza co tańczy dla światła
dociera do niej Boska mądrość
i rozpuszcza granice
w zwierciadle czasu.

Łączą się żywioły
strumień jutrzenki
wskazuje drogę
w kielichu słodkiej ambrozji
maczam usta swoje...

złote kolumny wibrują w przestrzeni
ostatnie pytanie
odpowiedź znajduje
- kurtyna spadła!

Jam dziecię słońca
kwiat cudownej ekstazy
ma iskra to przygasa
to w płomień się rozpala
... lecz nie gaśnie.

Boska magia,
nieskończoność
Jam dziecię Boga
otwarte i zamknięte wrota...

Leo
2021-07-04 17:39:15

https://wolnemedia.net/kolejne-ofiary-eksperymentow-medycz...

Adam z ZG
2021-07-04 16:13:27

https://www.youtube.com/watch?v=hXt-j9y1-Hc

Indie, życie i śmierć nad Gangesem

Leo
2021-07-04 15:10:59

https://edmistone.com/blog/121589-using-the-wisdom-of-ance...

Tlumaczenie strony;


Liderem ruchu funkcjonalnej fitoterapii w USA jest prawdopodobnie profesor Kerry Bone, BSc. (Fitoterapia to stosowanie leków pochodzenia roślinnego w leczeniu i zapobieganiu chorobom.)
Rozpoznał związek między dzisiejszymi złożonymi stanami zdrowia a starożytnymi plemiennymi systemami opieki zdrowotnej. Profesor Bone porównuje, co te cywilizacje zrobiły, aby leczyć dotkniętych, z tym, jak my dzisiaj traktujemy te same problemy. Wierzy, że mądrość i wnikliwość wieków można wykorzystać, studiując historię innych systemów opieki zdrowotnej i wykorzystując tę ??wiedzę w ramach bieżących badań.
Zioła z różnych części świata mają różne stężenia związków aktywnych. Starożytni szamani i medycy używali tylko najsilniejszych części ziół leczniczych. Wiedzieli, że aby uzyskać właściwe rezultaty, muszą użyć właściwego zioła, właściwej części rośliny, z właściwego obszaru świata i we właściwej dawce.
Wprowadź zioła
Jedną z cech charakterystycznych kariery Bone'a była jego pasja do promowania Echinacei jako zioła leczniczego. Jego kompleksowa strategia zaczyna się od Echinacei, aby wzmocnić wrodzoną odporność. Następnie używa innych starożytnych ziół, aby stymulować określone części nabytej odpowiedzi immunologicznej. Zapewniając wsparcie dla różnych części układu odpornościowego, postawił hipotezę, że może skutecznie osuszyć „zupę” z miski ukrytych patogenów.

Echinacea przeżywa silny powrót
„Wiele osób zna ziele Echinacea, kwitnąca roślina z rodziny stokrotek. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa ekhinos, co oznacza „jeż”, ze względu na kolczaste różyczki w kształcie dysku. Dwa popularne gatunki do użytku leczniczego to Echinacea purpurea i Echinacea angustifolia.
Być może najbardziej popularnym zastosowaniem Echinacei jest herbata ziołowa, którą ludzie piją jako tonik, aby odeprzeć lub zmniejszyć skutki przeziębienia lub grypy. Rzeczywiście, zajmowała miejsce w medycynie ludowej od ponad 400 lat i była dobrze znana Indianom z północnoamerykańskich równin.
„Badania sugerują, że Echinacea działa na wrodzony układ odpornościowy i odpowiedź komórek NK” – mówi Bone. Komórki NK są rodzajem cytotoksycznych limfocytów krytycznych dla wrodzonego układu odpornościowego. „Jeśli stymulujesz układ nerwowy do obrony przed zagrożeniami, skuteczny środek musi być w systemie”

Jutka
2021-07-04 11:46:25

Stało się.. do tej pory żyłam jakby poza pandemia brak maseczek zero chorób skrecilam kostkę dziś będę miała 1 test

Radek
2021-07-04 10:40:10

Bardzo interesujący jest materiał na temat dwutlenku chloru, bo jest to substancja dodawana do wody pitnej w celu jej dezynfekcji.

Słońce, woda, owoce, ruch, jak łatwo cieszyć się życiem!

Oglądam ostatnio filmy o tym jak żyją biedni ludzie w różnych krajach i ukazują, że wcale nie potrzebujemy wiele do szczęścia. Co prawda to samo mówią ludzie, którzy za wszelką cenę dążą do przejęcia maksymalnej ilości dóbr od pozostałych, by zapanowała ogólna szczęśliwość. Oczywiście szczęście nie polega na braku dóbr, a przejawia się w braku przywiązania i na wzajemnej bliskości ludzi, zrozumieniu i także na poznaniu przyrody. Jest w tym pewna tragedia i groteska zarazem, bo to jest tak, że ludzie, którzy mają wszystko pragną posiąść to szczęście, którym żyją ludzie, co nic nie mają, tylko siebie nawzajem i najbliższe otoczenie. W tym pragnieniu nawet zapędzają się do "zmniejszenia liczby szczęśliwych ludzi", niejako idąc przeciw własnemu pragnieniu. Jak jednak to zmniejszanie miałoby się zamienić w większe szczęście, skoro to brak przywiązania umożliwia wolność, a nie stan posiadania?

Jeśli są inne istoty co zamierzają poznać tę łączność przez nadzorowanie jej, czy to może się udać?

Co rusz padają komunikaty z ośrodków "prawdziwych jedynie słusznych wiadomości" o nadchodzących kolejnych ograniczeniach, podziałach, przekierowaniach nas z łączenia się, ku łączeniu się w formie nadzorowanej.
Ten nadzór zaczyna przybierać formę, w której czynnik ludzki staje się coraz mniejszy. Nawet największe ośrodki ludzkiej władzy mogą ustąpić wobec mocy obliczeniowej tak zwanej AI. Potrzeba unikania nadzoru może prowadzić ludzi do rozwinięcia w sobie zdolności unikania okazywania znaków życiowych na poziomie organizmu.
Innymi słowy ludzie będą oddawać się Boskiej Miłości, w taki sposób, że sieć nadzoru nie będzie ich w stanie rozpoznać. Wtedy też ta znakująca sieć utraci swoją przewagę dlatego, że im większej mocy obliczeniowej będzie potrzebować, tym bliżej będzie obszaru ciągłej energii, tym dalej od pasm rozszczepionych i w części zostanie rozpuszczona, w części połączy się z jednością życia, przemieniając istoty, które ją powołały.

To jest bardzo skrócony obraz czegoś co ma ogromną liczbę oblicz, mnogość etapów i wątków. Nie wiem więc w jakiej skali wystąpi na Ziemi. Emocje jakie przejawiają ludzie ilustrują jednak tę skalę. Nie zdziwię się jeśli wkrótce pojawi się w obiegu pojęcie interfejsu macierzy emocjonalnej, pewnego "miernika szczęśliwości", czego pojawiają się na razie drobne zajawki, a może już nie takie drobne. Wszystkie te uśmieszki internetowe to taka niewinna forma.

Nie straszę jednak, a przewiduję, że będziemy musieli (ci co właśnie nie zamierzają zginąć w strachu) zrewidować gdzie lokujemy emocje i czy pamiętamy o źródle, z którego przybywa prawdziwe szczęście.
Jezus powiedział do bogatego młodzieńca, by sprzedał wszystko i rozdał ubogim, a będzie mieć skarb w niebie. Zaraz potem wskazał też uczniom, że nie same bogactwa, a zapatrzenie w nie, odwraca uwagę od Królestwa Bożego.
W obecnym czasie doświadczamy też kolejnych wersetów z Ew. według Św. Mateusza, bo oto w jednej rodzinie część osób się szczepi, inna nie, lub następują inne wydarzenia powodujące, iż jedna z osób staje po jednej stronie, a druga po drugiej. Kto jest zatem bratem w prawdzie i z kim się naprawdę łączymy nawet tu na Ziemi? Pamiętajmy jednak też o robotnikach w winnicy, że gospodarz do samego wieczora przyjmował robotników, nie nagradzał (oceniał) ich według godziny przybycia. Celem naszym jest żyć w prawdzie Królestwa Bożego.

Jest jeszcze istotna rzecz do pamiętania, a mianowicie przypowieści nie są dosłowne, zatem potrzebujemy czujności, by poprawnie rozpoznawać z czym mamy w świecie do czynienia, co jest, a co nie Dziełem Bożym.

Tym przemyśleniem dzielę się tutaj.

Leo
2021-07-04 04:18:40

http://www.alchemillasapotek.com/
Tlumaczenie strony;
Echinacea Purpurea

Echinacea pochodzi od greckiego echinos, co oznacza jeża lub jeżowca, ze względu na stożkowate kolczaste główki nasienne.Echinacea działa przeciwzapalnie i jest korzystna w ostrych stadiach przeziębienia lub grypy. Może być również bardziej skuteczny w połączeniu z innymi ziołami wspomagającymi odporność, takimi jak czarny bez i imbir. W tym czasie Echinacea musi być przyjmowana w dużych dawkach i często, aby była skuteczna, gdy tylko zaczną się pojawiać objawy.

Zmniejsza również zapalne reakcje alergiczne w łagodnych alergiach pokarmowych i stymuluje gojenie żołądka. Wykazano, że składnik, echinacyna, jest użyteczny w leczeniu zapalenia migdałków. Stosuje się go na przeziębienia, grypę, rany, infekcje, alergie, choroby bakteryjne i wirusowe, obrzęk gruczołów i choroby dziąseł.Każda część Echinacei ma unikalną fitochemię, która może na wiele sposobów korzystnie wpływać na układ odpornościowy. W mojej spagirycznej nalewce jest 70% korzeni, a 30% kwiatów i liści.Echinacea była tradycyjnym lekarstwem rdzennych Indian amerykańskich na Wielkich Równinach, gdzie rośnie dziko. Cheyenne, Comanche i inne plemiona używały go na wiele dolegliwości, w tym bóle zębów, ból gardła, zapalenie migdałków, kaszel oraz choroby krwi i układu limfatycznego.

Jest doskonałym środkiem oczyszczającym krew.

Świecki lekarz, H. C. F. Meyer, który „odkrył na nowo” jeżówkę w latach 70. XIX wieku, twierdził, że zna ponad 600 przypadków, w których jego lekarstwo nie zawiodło w leczeniu ukąszeń grzechotnika. Dał się ugryźć wielu grzechotnikom, aby udowodnić swoją rację.

Leo
2021-07-04 00:37:54

https://stronazdrowia.pl/jezowka-echinacea-na-przeziebieni...

Wiesława
2021-07-03 19:03:47

MATKA ZIEMIA

... to ona
powitała cię pewnego ranka
pierwszym kwiatem po wschodzie słońca
otoczyła słonecznymi promieniami
i powiedziała
- wzrastaj wysoko!

A ty człowieku jeszcze nie dorosłeś
i już dostałeś od innego człowieka
takiej eksplozjo bólu
i Ziemia była tego świadkiem
twojego każdego dnia udręki...

jakże długo czekały jej dzieci
na ten dzień kiedy drogocenne
kryształy wykiełkują w glebie
aż wszyscy zrozumieją
kto jest kwiatem tej Ziemi
i piękną gwiazdą na firmamencie..

dla kogo jest ta Ziemia
i te cenne kryształy
które wzrosły na niewinnej krwi
dzisiaj są już gotowe
aby obudzić śpiących...

i rośnie potężna świadomość
ale to już koniec wpływów
szalonego człowieka
nie będzie więcej niszczył kwiatów
nie będzie wyrywał boleśnie
cennych nasion z gleby...

Matka Ziemia
upomina się o swoje dzieci
i nie wygrasz z nią
szalony człowieku
ona już nie chce dłużej
chodzić w żałobie.....

Wiesława
2021-07-03 18:16:41

No cóż... ci co się tak boją o własne życie - umrą...
to nie moje słowa... tak mówił Jezus Chrystus.

Wiktor
2021-07-03 18:00:54

Przerażające - gorzej niż gestapo, bo to swój swego atakuje za brak szmaty na twarzy..... https://wawainfo.pl/dwie-kobiety-pobily-sie-w-tramwaju-po-...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, >
Emaile Archiwalne