Imię i Nazwisko: Agnieszka Wołosz
Data: 2021-10-11 09:40:22
Serdecznie polecam hodowlę Guernica. Od połowy września 2021 roku jestem szczęśliwą posiadaczką przecudnej Rhodesianki! Co prawda jest jeszcze na etapie aklimatyzacji, ale wszystko zmierza ku dobremu. Dzięki profesjonalnym radom właścicieli hodowli czuję się dużo pewniejsza jako nowy opiekun suczki. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i gorąco pozdrawiam!!!
Imię i Nazwisko: Krzysztof Herman
Data: 2021-09-15 18:05:21
Polecam hodowlę Guernica. Ponad miesiąc temu z całą Rodzinką byliśmy po naszego AMARA, pieska rasy Rhodesian Ridgeback. Trzecie dziecko w domu ale ile z tego radości??:):) Kontakt z Hodowlą doskonały!!! Na pytanie dostawaliśmy i dostajemy wyczerpujące odpowiedzi. Serdecznie polecam...
Imię i Nazwisko: Joanna Majewska
Data: 2021-09-13 22:23:05
Gorąco polecam hodowlę. Od maja 2021r. jestem właścicielką cudownej Demi Jupi, grzywacza chińskiego. Pani Wiola dzielnie znosiła moje zainteresowanie, bo zakochałam się w szczeniaczku, kiedy miał 2 tygodnie. Wysyłała zdjęcia i odpowiadała na wszystkie pytania. Demi Jupi ma 6 miesięcy. Doskonale się rozwija, jest mądra i zdrowa. Polecam hodowle Guernika z całego serducha.
Imię i Nazwisko: Paweł Rygiewicz
Data: 2021-09-13 21:08:54
Polecam hodowlę Guernica. Ponad miesiąc temu przyjechałem po swojego pieska rasy Rhodesian Ridgeback (wabi się ROCKY). Jest cudowny a Pani Wioletta przekazała mi niezbędną wiedzę co do żywienia i wychowania szczeniaka i zawsze odpowiada na zadawane pytania martwiącego się niedoświadczonego właściciela. Jeszcze raz bardzo polecam...
Imię i Nazwisko: Beata
Data: 2021-08-31 09:09:33
W maju 2021 r. z hodowli Guernica nabyłam sunię Rhodesiankę. Abra skończy niedługo 6 miesięcy. Jest inteligentna, energiczna, ma temperament i dzięki niej nasz dom tętni życiem. Jest piękna, szalona i za to ją kochamy. Właścicielka hodowli to osoba konkretna i szczera. POLECAM!!!
Imię i Nazwisko: Marta
Data: 2021-07-17 12:07:58
Polecam goraco hodowle Guernica. Na koncu maja odebralismy naszego Goldena. Pies jest idealnie zrownowazony a o takiego towarszysza nam chodzilo. W momencie odbioru byl zadbany, zalatwial sie juz na trawie. Co wazne, mamy staly kontakt z hodowla w razie pytan czy watpliwosci. Dziekujemy!
Imię i Nazwisko: Dagmara G.
Data: 2021-07-17 09:33:40
Z pełną odpowiedzialnością polecam hodowlę Guernica za pełny profesjonalizm i serducho dla psiaków. Nasz Czadorek - młody Grzywacz Chiński - jest pełnym energii i miłości psiakiem, pozytywnie nastawionym do ludzi, a przy tym nauczony załatwiania swoich potrzeb na zewnątrz. Pani Wioleta zawsze chętna do pomocy, swoją dobrą radą potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości. Bardzo dziękujemy;)
Imię i Nazwisko: Izabela Brzozowska
Data: 2021-07-16 14:25:44
Wszystkim pisarzom z całego serca polecam hodowlę GUERNICA.
Imię i Nazwisko: Izabela
Data: 2021-07-16 14:01:29
Serdecznie polecam hodowlę Guernica. Zamieszkał z nami bardzo piękny i mądry szczeniaczek grzywacza chińskiego :) Państwo hodowcy są bardzo profesjonalni i oddani pieskom, gotowi do udzielenia wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Pieski dorastają w bardzo dobrych, przyjaznych dla ich rozwoju warunkach. Państwo hodowcy wkładają całe swoje serce :)
Imię i Nazwisko: Wiktor
Data: 2021-06-14 15:47:40
Od 2tygodni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ślicznego golden retrivera.piesek trafił do nas w super kondycii,wręcz pachnący.jest bardzo radosny ,żywy i mądry.Blyskawicznie się zaaklimatyzował i chętnie uczy się wszystkiego nowego.Pani z hodowli udzieliła masę fachowych rad odnośnie żywienia i pielęgnacji pieska,zakopane spotykana troska o oddawane zwierzę.Mila i fachową atmoswera w czasie odbioru pieska,,z całego serca polećmy hodowle GUERNICA.
Imię i Nazwisko: Patrycja
Data: 2021-06-14 14:58:04
W połowie maja odebraliśmy naszego pieska rasy Golden Retriever. Pani Wioletta i Pan Julian bardzo dobrze dobrali nam pieska - jest taki jakiego sobie wymarzyliśmy. Psiak od małego był nauczony załatwiania się na dworze. Bardzo polecamy :-)
Imię i Nazwisko: Cezary
Data: 2021-06-02 21:11:52
Od dnia 9 maja 2021 r. jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami psa rasy Rhodesian Cezar- Ramzes. Hodowczyni przedstawiła nam całą swoją wiedzę na temat hodowli i wychowania psa tej rasy, deklarowała ciągłą pomoc w przypadku problemów i wątpliwości. Pies jest uroczy, oczywiście wymagający wiele, kocha zabawę, kontakty z innymi psami i ludźmi, rosnące, duże ciacho. Pozdrawiamy.
Imię i Nazwisko: Julia Twardowska
Data: 2021-05-22 13:30:53
Z całego serca polecam hodowle Guernica. Od połowy maja mieszka z nami cudowny Barry rasy Golden retriver. Piesek od początku załatwiał się na podkład. Jest bardzo grzeczny i chętnie się uczy nowych rzeczy. Hodowcy bardzo oddani swojej pracy. Zawsze są pod telefon w razie jakichkolwiek pytań. Barry jest bardzo pięknym pieskiem, wzorcowym Goldenem.
Imię i Nazwisko: Jacek Kucharczyk
Data: 2021-05-16 14:19:53
Witam serdecznie ,od początku kwietnia 2021 zamieszkała z nami suczka Golden retriever, jest bardzo ale to bardzo mądra, radosna, wdzięczna,szybko się uczy nowych rzeczy, bardzo lubi zabawę z dziećmi i wnosi do naszego domu dużo miłości. Uważnie słucha i uwielbia być nagradzana i doceniana.Jesteśmy szczęśliwi że trafiliśmy do hodowli Guernica. Szczerze polecamy hodowlę za pełen profesjonalizm,za podejście,za wskazówki i za bardzo dobry kontakt. Pozdrawiamy właścicieli i jeszcze raz dziękujemy.
Imię i Nazwisko: Gizela Kościów-Trybus
Data: 2021-05-15 21:48:38
Kupiłam pieska chiński grzywacz od Pani Wioletty pies jest zadbany ułożony poprostu Mucha nie siada polecam z całego serca Gizela
Imię i Nazwisko: Gizela Kosciów-Trybus
Data: 2021-05-15 14:20:45
Super Hodowla
Psy zadbane zdrowe z pełna dokumentacja polecam każdemu ta Hodowle Pozdrawiam Gizela Kosciów Trybus
Imię i Nazwisko: Katarzyna Czarnecka
Data: 2021-04-24 17:52:42
Przepiękna, wesoła, zdrowa i mądra. Zakochani po uszy w Dorci Golden Retriver.
Imię i Nazwisko: Małgorzata Jarząbek
Data: 2021-02-17 05:12:04
Od czerwca zeszłego roku jestem szczęśliwą posiadaczka Rodezjana. Miał 2,5 miesiąca. Dlatego, że nie przebywał w mieszkaniu bardzo szybko nauczył się czystości. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy zrobił siusiu w mieszkaniu ( oczywiście w nocy trzeba było wychodzić ale to drobiazg). Pies jest bardzo zrównoważony ( tak twierdzą osoby znające się na psach), kocha wszystkich , chociaż nie wszyscy kochają jego hahah, ponieważ w tej chwili a ma troszkę ponad 10 miesięcy i waży 47kg. Jak do kogoś podbiega z zamiarem przywitania się to budzi strach. Jest bardzo pięknym i dorodnym psem.
Bardzo mile wspominam kontakty z Panią Wioletą, która zawsze znalazła czas na przysłanie zdjęć szczeniaka oraz służyła radą i pomocą.
Polecam.
pozdrawiam
Małgorzata
Imię i Nazwisko: Lubica Murphy
Data: 2021-01-29 18:29:40
Dakujem ,Som velmi rada,ze mam sucku od vas.Je uzasna ,spokojna.Super chovna stanica ,
Imię i Nazwisko: Magda
Data: 2021-01-24 17:37:50
Witam we wrześniu 2020 roku zakupiliśmy pięknego psa rasy Golden retriever.Jest ślicznym wesołym i pełnym energi psem rodzinnym. Kontakt z właścicielami od samego początku był super.Przy odbiorze szczeniaka Pani Wiola dała nam wyczerpującą odpowiedź jak mamy postępować z pieskiem kiedy zrobić kolejne szczepienia jak karmić i pielęgnować tą włochatą kulkę :-). Nawet teraz gdy mamy jakieś pytania zawsze służą pomocą. Z całego serca polecam hodowlę Guernica.
Imię i Nazwisko: Marcin
Data: 2021-01-10 12:50:01
We wrześniu 2020 roku zakupiliśmy piękną suczke Basset Hound bicolor. Basia bo tak ją nazwaliśmy jest poprostu urocza. Skradła serce wszystkich domowników. Uwielbia zabawy z naszymi dziećmi a także z naszą drugą suczką Beagle z którą od samego początku ma świetny kontakt. Polecam hodowle guernica.Piesek zdrowy i pełny energi. Świetny kontakt z hodowcą. Dostaliśmy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania, jak i pełną dokumentację psiaka. Pozdrawiam
Imię i Nazwisko: Elżbieta Suszyna
Data: 2021-01-08 11:15:43
11 kwietnia 2020 roku zakupiłam z hodowli rocznego pieska Rodezjan
Amaro jest łagodnym, ułożonym i pięknym psem (jest podziwiany przez wszystkich przechodniów ;))Ma bardzo dobre geny.:)
Kocha dzieci i toleruje inne psy.
Polecam hodowlę guernica
Mieszkam kilkaset km od hodowli, właściciele bardzo pomocni, służący dobrą radą w każdym momencie od zakupu pieska
Polecam gorąco wszystko o czym poinformowała właścicielka telefonicznie na temat wyglądu, charakteru psa jest prawdą.
Są super!
Pozdrawiam
Imię i Nazwisko: Gosia
Data: 2021-01-07 18:59:40
Jestem właścicielką Basseta urodzonego w sierpniu 2020, jest to mój pierwszy pies i jednocześnie pierwszy kontakt z hodowla FCI stąd moje doświadczenie w tych kwestiach znikome, niemniej w subiektywnej ocenie jak najbardziej pozytywne. Na start otrzymałam wszystkie potrzebne informacje i dokumenty a w covidowej codzienności cierpliwe, telefoniczne odpowiedzi na pytania.
Nasz czterołapny towarzysz jest psem spokojnym, towarzyskim pozbawionym jakiejkolwiek agresji co z jednej strony pewnie jest specyfiką rasy ale podejrzewam ogromny wpływ początkowej socjalizacji. Psa odbierałam zadbanego, zdrowego. Do chwili obecnej nie mamy większych problemów zdrowotnych i wychowawczych.
Imię i Nazwisko: Ania Klimiuk
Data: 2021-01-01 11:50:38
Razem ze mną kundel bury, (o przepraszam Golden Retriever ) penetruje wszystkie dziury...:-)
Z Lokim jest jak w tej piosence.
Chowa się dobrze, nad wyraz szybko nabiera ogłady, lubi jeździć autobusem (skąd mu się wzięło ?), wytrwale węchem odkurza świat i co ciekawe niczego się boi. Za jedzenie oddałby wiele (wszystko) - przy nauce czystości gotów był podsikiwać na matę co chwilę, gdy tylko zorientował się że za celność jest nagroda ;-).
Państwo Wiola i Julian bez względu na porę służą wsparciem w zakresie opieki i pojawiących wątpliwości wychowawczo-zdrowotnych.
Imię i Nazwisko: Monika
Data: 2020-12-30 16:18:55
Witam od września jestem wlascicielka Luckyego pieska rasy Golden Retriever z hodowli Guernica i szczerze polecam każdemu ta hodowle. Maluch jest już po wszystkich szczepieniach i badaniach jest okazem zdrowia. Odbyliśmy już pierwsze szkolenia w psim przedszkolu ktoro Lucky ukończył z wyróżnieniem :) jestem bardzo wdzięczna za tego małego szkraba :) Pozdrawiam
Imię i Nazwisko: Małgorzata
Data: 2020-12-30 12:58:51
Wspaniali ludzie.. Oddani swojej pasji. Służą pomocą, radą. Rodezjan to wspaniały pies Gorąco polecam hodowlę..
Imię i Nazwisko: Rafał Januszewski
Data: 2020-12-30 12:51:56
W tym roku zjawiłem się w hodowli po przeboskiego Zeusa, na samym początku przywitała mnie mała potykająca się o własne uszy kluska w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Państwo Szałkiewicz wyczerpująco i z wielką pasją opowiedzieli mi o tym jak zajmować się bassetem, otrzymałem wskazówki co do szczepień i wszystkich ważnych w życiu psa obowiązkach.
Każdemu zastanawiającemu się nad Bassetem z czystym sercem polecam hodowlę Guernica oraz psa tej rasy, gdyż to co z nim przeżywam to najlepsze chwile w moim życiu i każdemu życzę tego samego.

Serdecznie pozdrawiam.
Imię i Nazwisko: Asia i Marcin
Data: 2020-12-30 11:48:07
Pełen profesjonalizm, hodowla godna polecenia. Od października 2020r. jesteśmy właścicielami pięknego i cudownego maluszka rasy basset hound. Rośnie jak na drożdżach, to okaz zdrowia. Bardzo pojętny uczeń, wierny i niezwykle sympatyczny towarzysz dnia codziennego, którego nie sposób nie pokochać.
Z całego serca dziękujemy i polecamy tę hodowlę.
Imię i Nazwisko: Ania Konieczna
Data: 2020-12-30 11:00:30
Moja kochana psinka (Basset Hound) pochodzi z hodowli Guernica. Ma teraz ponad 5 miesecy. Suczka ma cudowne usposobienie: uwielbia dzieci, niczego sie nie boi, jest przyjacielska, radosna, oddana. Mam stały kontakt z hodowlą. Od początku mi pomagali (Finka to moj pierwszy pies) odpowiadali na szereg moich pytań, rozwiewali wątpliwości, udzielali wskazówek. Cieszę się, że tu trafiłam.
Imię i Nazwisko: Sebastian i Ania
Data: 2020-11-20 19:23:55
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem szczeniaka rasy Golden Retriever, trafiłeś idealnie. Nasz nowy członek rodziny jest z nami od września 2020. Przeszlismy już wszystkie badania i szczepienia to okaz zdrowia. Bardzo szybko się uczy i jest bardzo posłuszny. Dobre geny z pewnością pomogły ;) - polecamy hodowlę. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Imię i Nazwisko: Martyna Robak
Data: 2020-11-17 11:56:57
Chce polecić całym sercem hodowle, już miesiąc jest z nami nasz wymarzony Basset. Piesek jest cudowny, wspaniały charakter, bardzo opiekuńczy i czuły, a co dla nas najważniejsze zdrowy i pięknie się rozwija. Polecam wszystkim hodowle
Imię i Nazwisko: Piotr Michalski
Data: 2020-10-23 23:24:34
Dzień Dobry,
W 2009 roku przyjechaliśmy z żoną obejrzeć szczeniaki Rhodesiana zostały 3 z miotu g. Chcieliśmy mieć suczkę miała się nazywać Sati. Oglądanie skończyło się powrotem z szczeniakiem ale psem w metryce ma Gutek my nazywamy go GUSTAW ma 12 lat, kochamy go pasjami. Dziękujemy
Imię i Nazwisko: Iga Makosa
Data: 2020-10-11 23:59:32
Po stracie naszej Bobinki (po ponad 13 latach odeszla), postanowilismy zakupic szczeniaka basset hound. Wybralismy hodowle Guernica i nie moglismy trafic lepiej. Nasza Zinka jest po prostu idealna- delikatna, wrazliwa i przesliczna. Uwielbia spac na kanapie i lozku jak rowniez szaleje z nasza 5-cio letnia coreczka i juz zostaly najlepszymi przyjaciolkami. Pani Wiola i pan Julian sluza pomoca i mozna zadzwonic do nich o kazdej porze. Przemili i profesjonalni ludzie. Goraco polecam.
Imię i Nazwisko: Edyta i Dariusz
Data: 2020-10-04 20:37:45
Witam my chcieliśmy pochwalić się nabytą suczką Golden Retriever.Nasza suczka jest cudowna mamy ją ponad rok.Wzięliśmy ją jako małą ładną kuleczkę.Rośnie i rozwijała się prawidłowo,jest koloru biszkoptowego.Rozpoczęła zbiór medali z wystaw.Kontakt z właścicielami hodowli (Pani Wiola i Pan Julian) jest bardzo dobry.Gorąco polecamy tą hodowlę.
Imię i Nazwisko: Dawid Bocianowski
Data: 2020-08-21 22:43:48
Z całego serca polecamy hodowlę Guernica, właściciele zawsze służą pomocą i radą. Pieski przepiękne i bardzo zadbane skradły nasze serca ????
Imię i Nazwisko: Zbigniew Nawrot
Data: 2020-08-01 00:22:35
Witam wszystkich pańciów i przyszłych opiekunów najwierniejszych czworonogów czlowieka czyli psiaczków.
Mialem w swoim życiu wiele tych cudownych stworzeń.Ostatnim był Rhodesian Ridgeback suczka przekochana która po 13 latach odeszła do innej krainy.Postanowilem ponownie zakupić psa tej rasy poniewaz wiem że to jest przyjaciel na dobre i na złe wlasciwie czlonek rodziny i to z charakterem!!!Nie udało mi sie w Niemczech gdzie mieszkam od 30 lat ponieważ tu idą te szczeniaki ja woda wiec postanowiłem poszukač w Polsce i natrafiłem na SUPER hodowle Quernica.Kupiłem szczeniaka w ciemno nawet zapłacilem z góry !!!Zrobiłbym to jeszcze raz ponieważ wiem że są to ludzie na których można polegać w każdej sytuacji i dysponuja najwyższej jakosci rasami psów czego dowodem jest nasz czlonek rodziny który dotarł oczywiście dzięki pomocy PIERWSZYCH WLASCICIELI.
POLECAM WSZYSTKIM !!!
Kochamy go wszyscy NAWET sąsiedzi ????????????
Quernica.pl ????????????
Imię i Nazwisko: Ola i Marek
Data: 2020-07-23 09:49:31
Ostatni dzień maja, niedziela, a my pełni entuzjazmu jedziemy po naszą kruszynkę rasy Rhodesian Ridgeback. Gdy dotarliśmy na miejsce przywitał nas tatuś i brat. Gdy weszliśmy do środka byliśmy strasznie stremowani chyba nawet bardziej niż królewna która została posadzona u mnie na kolanach. Na przekupstwo i powitanie dostała od nas wędzone ucho które glamała jak my zadawaliśmy hodowcy masę pytań, na które odpowiadał wyczerpująco. Potem nadszedł czas by jechać do domu. Kida, bo takie imię dostała (chyba jej się podoba) jest pięknym okazem swojej rasy, nie można się do niczego przyczepić w kwestii wizualnej, pręga jak malowana :) a co do charakterku to czasem się zastanawiamy czy nie powinna nazywać się Tornado :D, bo jest bardzo żywiołowa. Bardzo dobrze dogaduje się z naszym owczarkiem niemieckim, z kotem trochę gorzej (ale z winy kota) Spacery nas jeszcze trochę przerażają (te rowery, wózki i samochody), ale i tak je bardzo lubi.
Bardzo polecam hodowlę Guernica, zarówno jako miejsce dla psów które tam żyją na stałe mają bardzo fajne warunki jak i szczeniaków, które są zadbane i wychowywane ze starannością. Warto dodać, że hodowcy są naprawdę przesympatyczni, odpowiadają na wszystkie pytania, starają się by przyszły właściciel był na bieżąco (my dostawaliśmy zdjęcia co tydzień). Weterynarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości wizualnych czy ukrytych chorób. Nasza Kida jest idealna (no może za bardzo łakoma :P).
Pozdrawiam wszystkich, a jak się zastanawiacie to nie ma nad czym :)
Imię i Nazwisko: Przemysław Strzeżewski
Data: 2020-07-13 22:49:30
Od 7 czerwca jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Rhodesianiej suczki - Kory, która fantastycznie rozwija się pod względem fizycznym jak i intelektualnym. Hodowle Guernica za kompetencje właścicieli, bardzo dobry kontakt oraz zainteresowanie się losem pieska w nowym już domu z czystym sumieniem każdemu polecam. 10/10 :)
Imię i Nazwisko: Aneta
Data: 2020-07-12 10:22:59
Po półrocznej przerwie od śmierci naszej rodezjanki Aksy, zdecydowaliśmy się na kolejnego pieska. Wybór padł oczywiście na Rhodesiana z hodowli Guernica. Od tygodnia jest z nami Shira, która sprawia nam wiele radości. Z czystym sumieniem polecamy hodowlę gdzie otrzymaliśmy mnóstwo cennych rad na temat pielęgnacji i żywienia.
Imię i Nazwisko: Marcin
Data: 2020-07-11 15:34:50
Witam. Super hodowla, świetne warunki i doświadczeni właściciele, klną których zawsze można liczyć. Nasza RR Nala rośnie i ma się świetnie. Pozdrawiamy
Imię i Nazwisko: Dominik
Data: 2020-07-11 13:31:20
Od września 2019 jest że mną Kasztan - Rhodesian Ridgeback z hodowli Guernica. Rośnie zdrowo. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam właścicieli!
Imię i Nazwisko: Zosia
Data: 2020-07-11 12:55:14
Od 5 Czerwca jesteśmy najszczęśliwszymi na świecie posiadaczami małego Rhodesiana. Zmyłka, okazała się totalną zmyłką u nas w domu. Jest najlepszą przyjaciółką. Bardzo polecamy hodowlę. Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z Państwem.
Imię i Nazwisko: Natalia
Data: 2020-05-16 20:06:40
Rhodesiana z hodowli GUERNICA kupiłam w grudniu 2018 roku. Wybór nie mógł być inny - zakupiłam psa z bardzo dobrymi genami nasz Quattro wyrósł na dużego i dostojnego psa. Jest silnym, czujnym, psem o niebywałym charakterze i inteligencji a jednocześnie pełnym miłości do swoich właścicieli i przyjaciół. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z psem o takiej osobowości. Nie mogę tutaj pominąć Pani Wioletty. Osoby z wielkim sercem w pełni oddanej czworonogom. Dziękujemy za tak cudownego psiaka. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić hodowlę.
Imię i Nazwisko: Robert Jasiński
Data: 2020-05-08 23:18:30
Bardzo polecam hodowlę w Piotrkowie Kujawskim. Od stycznia 2020r jestem szczęśliwym posiadaczem grzywacza chińskiego o imieniu Diament. Imienia pieska nie zmienialiśmy z żoną bo maleństwo okazało się prawdziwym diamentem. Słodziak i przylepa, skory do zabawy. Niczego w domu nie niszczy. Hodowcy są spoko i zawsze można się z nimi skontaktować aby uzyskać dobre porady w sprawie wychowania szczeniaka.
Imię i Nazwisko: Danuta
Data: 2020-04-25 11:45:24
6 letnia Keksa Rhodesianka jest cudownym psem.Zdrowo się chowa .
Polecam pieski z tej hodowli Do tej pory zawsze gdy potrzeba właściciele służą swoim doświadczeniem i radą.
Imię i Nazwisko: Monika i Krzysztof
Data: 2019-09-15 09:35:45
Witam. 14.09.2019 staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami kochanej kruszynki-grzywacza chinskiego. Do hodowli Guernica trafiliśmy z internetu. To był trafny wybór i szczerze polecam. Właścicielka pełna profesjonalizmu, poświęciła nam czas i udzieliła wyczerpujących informacji. Nasza kruszynka jest bystra i radosna, widać, że była otoczona miłością. I coś, co wprawilo nas w osłupienie.... Swoje potrzeby nauczona jest załatwiać na dworze, a ma tylko 2 miesiące. Szczerze dziękujemy za radość i miłość jaka wniosla nasza Berta do domu????Jesli piesek, to tylko z takiej hodowli. Polecam.
Imię i Nazwisko: Kasia i Tomasz
Data: 2019-08-23 22:52:09
Rodzina nam sie powiekszyla o malego Goldena. Jest przecudny nie tylko pod wzgledem wygladu ale i temperamentu. Niesamowicie delikatny i posluszny szczeniak. Az trudno uwierzyc jaki jest grzeczny i spokojny w stosunku do domownikow (mamy 2 dzieci i 2 koty). Jako 4miesieczny maluch przyjechal z Polski do Londynu i swietnie sie odnajduje. Bardzo szybko sie uczy. Bardzo zwraca na siebie uwage do tego stopnia, ze na spacerach zaczepiaja nas obcy ludzie pytajac z ktorej chodowli jest nasz maluch. Naprawde polecam. Ze wzgledu na dzieci bardzo zalezalo nam na piesku z dobrej, sprawdzonej chodowli. Nie moglismy trafic lepiej! Wyglad idzie z parze z charakterem.
Imię i Nazwisko: Józef
Data: 2019-07-21 11:18:14
Na hodowlę piesków Guernika trafiliśmy przypadkowo w internecie.Po stracie naszego kochanego 13 letniego Rhodezjana.Wytrzymaliśmy tylko 2 dni w smutku,to były 2 okropne dni.
Pojechaliśmy do Piotrkowa Kujawskiego i zobaczyliśmy piękną zadbaną czyściutką hodowlę (raj) dla piesków. Właściciele wspaniali ludzie kochający pieski.Pieski czyściutkie,szczęśliwe,aż serce się radowało.wybraliśmy naszego kochanego Amira i jesteśmy znowu szczęśliwi.Dziękujemy
Imię i Nazwisko: Patryk Dąbrowski
Data: 2019-04-09 20:14:10
Dzień dobry,

Bardzo polecam pieski z tej hodowli.
2 lata temu kupiliśmy pieska rasa Golden Retriver robiąc setki kilometrów oglądaliśmy wiele psów z różnych certyfikowanych hodowli.
Nie będę pisał co widzieliśmy.

Piesek kupiony w tej hodowli od samego początku był bardzo radosny i pogodny, zadbany. Warunki domowe jak i pasja właścicieli hodowli udziela się tym zwierzakom.
Z całego serca polecam.
Nasz piesek jest piękny i zdrowy.

Wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam.
Patryk Dąbrowski
Imię i Nazwisko: Małgorzata Michalska
Data: 2019-01-23 19:40:26
Dzień dobry
Od 17.09.2018 jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem naszej Baseciarki Tequila. O hodowli mogę tylko powiedzieć ,że sunia rewelacyjnie z socjalizowana ,stabilna emocjonalnie , bardzo dobre geny po rodzicach odnośnie wyglądu. Najważniejsze jest to że szczeniaczek z hodowli bez żadnych kompleksów psychicznych, co dla mnie w poszukiwaniu szczeniaczka było najważniejsze.Właściciele prawie jak rodzina pomogą dobrą radą jeśli człowiek boi się o swojego pupila. HODOWLA Z DUŻYM SERCEM dla swoich podopiecznych.Jeśli ktoś szuka prawdziwej hodowli a nie fabryki szczeniąt to BARDZO BARDZO POLECAM.
Przyjechałam po swoje szczęście 740km w obie strony, wart było.
To będzie najbardziej rozpieszczony BASSET na świecie.
Jeszcze raz jeśli ktoś szuka psiaka z dobrym rodowodem i prowadzeniem jako szczenie to tylko ta hodowla.
Pozdrawiam Właścicieli
Imię i Nazwisko: Marek Słowik
Data: 2019-01-14 21:43:36
Bardzo polecam hodowlę! W listopadzie 2016 r. kupiliśmy z żoną 4-miesięcznego Basseta - sporządziliśmy umowę, otrzymaliśmy rodowód i książeczkę zdrowia - wszystko w konkretnej, miłej atmosferze z dokładnym wyjaśnieniem najważniejszych kwestii. Pies jest cudowny - bardzo towarzyski i pogodny, uwielbia inne psy i ludzi, nie ma zachowań agresywnych, ani lękowych, jest prawdziwą maskotką osiedlową, bardzo często ludzie zaczepiają nas, pytają o niego, robią sobie z nim zdjęcia. Nie ma problemów ze zdrowiem - ani sierścią, ani oczami, uszami, bez problemu chodzi po schodach, jest bardzo zwinny i chętnie biega, bez problemu jeździ samochodem, jest mądry i przebiegły :) Z czystym sumieniem polecam hodowlę Guernica i z jak tylko zwiększę metraż przyjadę po następnego Basseta. Pozdrawiam serdecznie :)
Imię i Nazwisko: Ania i Paweł
Data: 2019-01-01 19:54:33
Jako właściciele bassetki Basi która jest członkiem naszej rodziny od września 2018 chcielibyśmy z całego serca polecić hodowlę Guernica. Widać, że pieski są zadbane, czyste, zdrowe i szczęśliwe. Z całą pewnością jest to profesjonalna hodowla. Pozdrawiamy właścicieli. Ania Paweł Hela i Marysia.
Imię i Nazwisko: Justyna Głośny
Data: 2018-12-28 14:08:24
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Reagan jest naszym członkiem rodziny. Jest bardzo wesołym towarzyszem zabaw naszych dzieci i nie tylko. Polecam.
Imię i Nazwisko: Maciek
Data: 2018-12-09 11:20:00
W wakacje 2017 przybyl do nas Pixel. Stuprocentowy wszystkowąchający basset, król ulicy, gwiazdor w czystej postaci. Podziękowania dla Pani Wioletty za pomoc szczególnie w pierwszych miesiącach. Hodowlę polecam z pełnym przekonaniem.
Imię i Nazwisko: karolina
Data: 2018-10-17 22:08:49
Jeżeli szuka ktoś basseta, nie mógł lepiej trafić...ponad miesiąc temu w hodowli Guernica kupiliśmy przepięknego 2kolorowego basseta, jest prześliczny jak z obrazka! Właściciele służą pomocą o każdej porze szczeniaczki rosną w rewelacyjnych gatunkach, naprawdę warto tam zaopatrzyć się w czworonoznego przyjaciela! Pozdrawiamy z Szajbusem
Imię i Nazwisko: Elżbieta Zamojska
Data: 2018-07-17 21:54:03
Miłość do rasy Grzywacz Chiński pojawiła się już ponad 16 lat temu a pięć lat temu zostałam właścicielką drugiego w moim życiu pieska tej rasy/ślicznego Galonka z hodowli Guernica.
Porady dotyczące wychowania,opieki, utrzymania, karmienia/karmy na wysokim poziomie i bez zarzutu.

W tym miejscu pragnę na pierwszym miejscu  podziękować Państwu za wspaniałego psa z Waszej hodowli oraz za wiedzę jaką mi przekazaliście i za zdroworosądkowe podejście dotyczące wychowania, pielegnacji ,opieki, karmienia i leczenia.
Dzięki Wam spełniło się moje największe marzenie posiadania rodowodowego i zdrowego Galonka.

Galon jest cudownym,wesołym i wiernym towarzyszem mojego życia.Uwielbia zabawę i sam do niej zaprasza.Jest inteligentny i szybko się uczy. Pomimo swojej delikatnej budowy jest pieskiem wytrzymałym z dużą energią i posłusznym.

Profesjonalna hodowla, podejście z jakim się spotkałam powinno być wszędzie. Oni tu naprawdę kochają swoje psiaki.
Polecam hodowlę Guernica wszystkim miłośnikom zwierząt z całego serca .


https://www.facebook.com/search/str/uroczy+grzywacz+chi%C5%84ski/keywords_blended_posts
Imię i Nazwisko: Wojtek i Gerda
Data: 2018-01-31 21:36:42
Hodowle Guernica znamy już dużo lat. W 2005 roku nasz pierwszy Basset Hound pochodził z tej hodowli.
Ale w marcu w tym roku straciliśmy Zoë. Było smutnie w domu bez Basseta. Podczas wakacji w Polsce zobaczyliśmy na stronie internetowej hodowli Guernicy nowy miot i od razu zakochaliśmy się w Pyzie. Po kilku telefonach do państwa Szałkiewicz umówiliśmy się na zobaczeniu Pyzy. Państwo Szałkiewicz bardzo miło nas przyjęli i dużo informacje dostaliśmy o tym miocie Bassetów. Pyza została przygotowana do długiej podróży do Holandii. Polecamy hodowlę Guernica dla wszystkich, właściciele mają pasję dla psów, są profesjonalni i miłe doradzają. Nasz Basset jest wesoly i zdrowy.
Dziękujemy państwu za wszystkie rady, pozdrowienia z Holandii
Imię i Nazwisko: Lidia i Piotr Sulestrowscy
Data: 2018-01-28 12:22:06
Od maja 2017 jesteśmy szczęśliwymi właścicielami buldoga angielskiego -Cezara.Jest godnym następcą Czesia -buldoga , który odszedł .Stal się godnym członkiem rodziny, trochę psotny drewnojad, trochę rozbójnik - niegrożnie przydusza francuza ,który cierpliwie znosi jego młodzieńcze psoty.Jest inteligentny , uparty i bardzo żywy ,wkradł się do naszych serc. Już odnosi pierwsze sukcesy na wystawach. Polecam hodowlę Guernica i jej Właścicieli którzy są pomocni i służą radą przy wszystkich wątpliwościach.
Imię i Nazwisko: marek mróz
Data: 2018-01-13 23:24:08
Tak jak Państwu pisałem bycie ze wspaniałym Basetem Hound( inne rasy minie zjedzą) to niestety tylko radość przebywania w ich towarzystwie ale też duże obowiązki nasze Kochanie podług naszej człowieczej metryki ma116 lat.Gdyby była z miernej hodowli,gniazda nie wiem czy dożyłaby tak pięknego Wieku.Nie jest to tylko naszą zasługą, ale też genów.Nie czytajcie lub Sami oceńcie paszkwile na które owszem po wielu latach od wpisu natrafiłem o wodogłowiu u szczeniaka.Totalna bzdura,jak jakakolwiek istota przeżyła by min 2 miesiące z wodogłowiem???
Imię i Nazwisko: marek mróz
Data: 2018-01-13 22:23:10
Witam nigdy nie udzielaliśmy się na podobnych forach ale gdy nadchodzi dla każdego z nas ten najstraszliwszy moment,gdy nasze wspaniałe Kochanie zaczyna odchodzić patrząc na Nią,kiedy zbolała śpi w swoim pontonie(posłaniu) niestety nie chcemy Jej męczyć podsadzaniem do naszego wspólnego łóżka ,oczywiście poprzednie musiało być zmienione bo jak Księżniczka się rozłożyła to albo ja lub żona to na podłodze postanowiliśmy i my dodać wiele wiele naprawdę pozytywnych,dobrych ,słów pod adresem SZ.P W.J Szałkiewiczów .Nasza Wspaniała Ukochana Baset Hound Sisi z domu Emilka ze Wzgórza ur 08,01,2006 córka Guernicy będąca z nami od Wielkiego Piątku 2006 tj 12 lat jest najwspanialszą,mądrą ale też upartą,charakterną,dziewuchą jaką znaliśmy dotychczas.To nie my ale Ona nas podporządkowała sobie,i wychowała,taki charakter.Ale czego się nie robi dla Ukochanej istoty.Jak piszą szczęśliwi podopieczni Basetów widzisz jedno ale jakbyś widział ich wiele.Myślę że Sz.P Szałkiewicz zasługują na zapracowaną w trudzie przez wiele lat taką pozytywną opinie
Imię i Nazwisko: Danuta Zbigniew Sikorscy
Data: 2018-01-13 16:07:40
W sierpniu 2017 roku straciliśmy naszego 12 letniego rhodesiana Leona.Straszna pustka i ogromne przeżycie, chcieliśmy zostawić sobie trochę czasu aby ochłonąć, bo wydawało się, że trudno będzie tak mocno pokochać innego psa. Przez przypadek na stronie internetowej zobaczyłam zdjęcie małego Hadesa. Najbardziej zdziwiło mnie jego imię. We wrześniu 2017 przywieźliśmy go do naszego domu. Po pięknym, spokojnym Leonie mamy ślicznego, pełnego temperamentu hultaja i rozbójnika Hadesa. Kradnie serca wszystkim i teraz wiem, że żadne inne imię po prostu do niego by nie pasowało. Baliśmy się psa z dużej hodowli. Tymczasem dostaliśmy zdrowe, radosne i zadbane szczenię. Przy zakupie Państwo Szałkiewicz udzielili nam dużo rad i ostrzeżeń, które w przypadku temperamentnego Hadesa bardzo się przydały, pomimo, że nie jesteśmy nowicjuszami jeśli chodzi o wychowywanie rhodesiana. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Polecamy hodowlę i dziękujemy za naszego "psa z piekła rodem":)
Imię i Nazwisko: Urszula i Jerzy Wdzięczny
Data: 2018-01-10 20:03:17
Od października 2017 r jesteśmy właścicielami psa rasy Basset Hound o imieniu Pepe.To wspaniały,wesoły i zdrowy Piesek,jest szczęśliwy,a on z nami.Dziękujemy właścicielom hodowli Guarnica Państwu Szałkiewiczom za naszego Pepe.Hodowla i Właściciele pomocni w udzielaniu rad.Polecamy.
Imię i Nazwisko: Marta I Zbyszek
Data: 2017-11-02 22:39:27
Dziękujemy za ślicznego pieska ;-) Kupiliśmy grzywacza z hodowli Guernica i nie żałujemy! Pieski mają tam naprawdę dobre warunki. Neli (w hodowli nazywała się Nana)to zadbany, wesoły i przytulaśny grzywacz. Wniosła w nasze życie wiele radości, choć jest dopiero z Nami tydzień.. Neli polubiła się z pozostałymi członkami naszej zwierzęcej gromadki - z 3 świnkami morskimi i 2 królikami ;) Piesek jest przyjaźnie nastawiony, zarówno dla zwierząt jak i dla dzieci. Z czystym sumieniem polecamy Guernicę. Pozdrowienia dla Właścicieli ;)
Imię i Nazwisko: Ksiazko Marta
Data: 2017-09-28 19:15:49
Jestesmy wlascicielami suczki Ebba ktora kupilismy z hodowli Guernica.Lepiej trafic nie moglismy.Mili i sympatyczni hodowcy i przede wszyskim profesionalni.Ebba jest zdrowa ,madra suczka ktora wniosla w nasze zycie wiele radosci pozdrawiamy i polecamy.
Imię i Nazwisko: Leokadia Szczotka
Data: 2017-09-21 11:24:29
Bardzo dobra hodowla! Profesjonalne podejście do klienta ! Suczka -basset , którą brałam z tej hodowli jest piękna . Jestem zachwycona , suczka była bardzo
Zadbana , warunki hodowli super!!! Hodowcy bardzo mili i przyjaźni :) Polecam z czystym sumieniem !!!
Imię i Nazwisko: Hanna Pogoda
Data: 2017-08-30 13:28:49
W lipcu 2017r. przyjechaliśmy po suczkę Pradę rasy Basset. Jest zdrową, żywiołową, charakterną suczką. Wniosła w nasze życie mnóstwo pozytywnej energii. Polecamy Hodowlę z czystym sumieniem, Właściciele są pełni pasji i miłości dla swoich psiaków, w każdej chwili służa radą. Bardzo dziękujemy.
Imię i Nazwisko: Roland Rezulak
Data: 2017-08-06 01:29:14
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Psa - suczki która nazywała się Freda. Urodziła się w lutym 2016 roku. Teraz nazywa się Flow... a to z tego powodu że od samego początku witając się gdy wracałem z pracy, mówiła do mnie "moma moma" nie szczekała tylko tak właśnie mówiła. Stąd Flow w języku angielskim, jest to pozytywny przekaz. I to właśnie jest sentencją charakteryzującą tego Psa. Mieliśmy wcześniej suczkę mieszańca przypominającego owczarka szwajcarskiego. Żyła 17-ście lat była kochana. Gdy odeszła czekałem cztery lata zanim zainteresowałem się psem którego chciałbym mieć. Znalazłem... Zobaczyłem Fredę ... Nie wiedziałem czy jestem tym, który może ją mieć. Hodowcy - w profesjonalny sposób przeprowadzili wywiad na temat mojego podejścia do zwierząt. Ja osobiście byłem zauroczony tym szczenienciem. Oddałbym wszystko, żeby tylko mieć takiego Rhodesiana Ridgeback-a. To są cudowne stwory. Mam Ją i jestem nią zachwycony, każdego dnia dziękuję Jej za to jaka jest i jak mnie wita, jak wracam z pracy. Nie miałem świadomości jak piękna to rasa i jak cudowny charakter mają te Psy. W stosunku do agresora totalny dystans, szczekanie tylko w uzasadnionym przypadku. Oddanie pełne... Rodzina to podstawa. Kocham to moje malusieństwo które ma 35 kg. Jest kochana i wiem że jest oddanym kochającym Psem który jest pełnoprawnym członkiem mojej rodziny. Dziękuję Pani Szałkiewicz że zaufała mi i pozwoliła na to że mogę cieszyć się - być szczęśliwym posiadaczem - Przyjaciela - Kochanego - Wiernego - pełnoprawnego członka rodziny - Moja Flow. Dziękuję. Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do 3miasta na spacery po plaży.
Imię i Nazwisko: Ewa
Data: 2017-08-05 09:31:47
W połowie czerwca 2017 roku wzięłam z hodowli Guernica suczkę rasy Golden. Hodowca w profesjonalny sposób przekazał nam wszystkie istotne informacje odnośnie utrzymania Goldenki w zdrowiu, oraz mnóstwo praktycznych porad odnośnie żywienia, opieki i wychowania. Daisy jest okazem zdrowia, rośnie nam jak na drożdżach, a przy tym jest bardzo energiczna i szybko się uczy. Życzę wszystkim tak kochanego psiaka i gorąco polecam tę hodowlę
Imię i Nazwisko: Mirosława Pięta
Data: 2017-07-30 22:10:31
Na początku lipca 2017r kupiłam 2miesięczną suczkę Hagę córkę Tary. Wspaniały szczeniak, szybko się uczy. Jest wytrwały dziennie przebiega bez wysiłku ok.10 do 12km. Jest to już drugi Rodezjan z tej hodowli, w obu przypadkach jestem bardzo zadowolona z psów. Gorąco polecam te psy są posłuszne, zrównoważone i bardzo przyjazne.
Imię i Nazwisko: Mariusz
Data: 2017-07-26 16:00:39
Od miesiąca nasze ludzkie życie nabrało złotego blasku za sprawą wspaniałej Goldenki! To prawdziwe szczęście, na które złożyło się wiele elementów oraz przemyśleń: czy to będzie właściwa rasa, czy podołamy z odchowaniem, czy to właściwy czas i warunki, a przede wszystkim: od kogo wziąć szczeniaka! OLX podpowiadał wiele i mimo kilkumiesięcznych obserwacji różnych ofert - w jednej chwili traf padł Hodowlę z Piotrkowa Kujawskiego. Po rezerwacji szczeniaka poczucie szczęścia powodowało już sama świadomość zbliżającego się dnia naszego pierwszego spotkania. To był długi miesiąc, który umilało gromadzenie niezbędnych akcesoriów i oglądanie filmów w Internecie z Goldenami w roli głównej. Teraz mamy te same sceny na żywo! Życzę wszystkim spełnienia "psich" marzeń! Moje, które ma cztery łapki i rośnie jak na drożdżach - spełniło się! Dziękuję Hodowcy i serdecznie Go polecam!
Imię i Nazwisko: Dominika Nakielska
Data: 2017-07-25 11:19:19
Na początku lipca kupiliśmy naszego Arona-goldenka. Dziś nazywamy go Arnie, jest przekochanym, mądrym łobuzem. Bardzo szybko się uczy, jest czyściutki. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodam tylko, że nie jest to pierwszy nasz pies z hodowli Guernica.
Imię i Nazwisko: Beata Majewska
Data: 2017-07-24 21:34:58
12.06.2017 nabyłam Goldenka Alkin, obecnie Cody. Piesek pięknie przeżył długą podróż do Świnoujścia, jest pogodny, nie boi się ludzi, innych zwierząt, łatwo przyjął obecność w domu naszych kotów. Lubi kąpać się w morzu, swoją urodą zachwyca nie tylko plażowiczów na psiej plaży, ale każdego kogo spotkamy. Mądry, szybko się uczy i od samego początku zaczął załatwiać się na maty. Bez problemu zostaje w domu kiedy musimy wyjść i nie rozrabia.Dziękujemy hodowcy za pieska jesteśmy zadowoleni z hodowli i życzliwości jaką spotkaliśmy.
Imię i Nazwisko: BOGUMIŁA SZYMANIAK
Data: 2017-04-22 19:21:28
W lipcu 2015 roku zakupiliśmy z hodowli Guernica naszą naukochansza sunie grzywacza chinskiego.Piesek jest zdrowy. Jest to moja naklejka na kolanka.Nie mamy z nią żadnych problemow.Jest cicha , nie szczeka w domu ( chyba że dojrzy w tv inne zwierzęta).Jest najlepszą motywacją do rozpoczęcia kolejnego dnia .Jest moim prywatnym cieniem ( nie opuszcza mnie nawet na chwilę, towarzyszy wszędzie), ale jednocześnie kiedy muszę wyjść z domu , pies zostaje sam , nie piszczy i nie szczeka.Czeka wiernie na mój powrót. Ma niewiarygodnie wspaniały charakter . Wszyscy goście , którzy nas odwiedzają twierdzą , że to wyjątkowe stworzenie. Cieszę się , to ja mialam wielkie szczęście , że Tola pojawiła się w naszym domu , a mieszkamy w Norwegii.Polecam tę wyjątkową rasę i super hodowlę.
Imię i Nazwisko: Lidia Śmierzchalska
Data: 2017-04-09 18:46:23
W czerwcu 2002 r. wzięliśmy z hodowli Guernica Muscata - najkochańszego nagusa -grzywacza chińskiego, jakiego tylko można sobie wyobrazić. Nasz "psytulak" odszedł po 15 latach . Do późnej starości nie chorował. To był pies ze wspaniałym charakterem, bardzo wrażliwy i uczuciowy, pełen energii i radości życia. Był wspaniałym terapeutą, uwielbiał się przytulać, ale nigdy nie był nachalnyi zawsze pozostał dystyngowany. Szybko się uczyl, świetnie wchodził w interakcje z ludźmi,nie robił hałasu bez potrzeby. Dał nam 15 wspaniałych lat radości i bezwarunkowej miłości. Grzywacze to cudowne psy, gdy minie żałoba na pewno wrócimy do Guernici po nowego nagiego przyjaciela. Zdecydowanie polecam rasę, jaki i hodowlę, ponieważ chętnie wraca się do ludzi, którzy nas uszczęśliwiają.
Imię i Nazwisko: Iwona
Data: 2016-12-14 01:48:58
Witam od 2.5 roku jestem właścicielką Kiri suczki rasy Rhodesian z hodowli Guernica po rodzicach Roxy i Lord Red z Werwą. Sunia jest zdrowa i mądra. Od samego początku skradła serce wszystkich domowników. Hodowca godny polecenia. Pozdrawiam!!!
Imię i Nazwisko: Karolina Lewińska
Data: 2016-11-13 10:54:10
W połowie września tego roku zakupiliśmy Ludwiczka rasy Basset Hound urodzonego 22.07.2016 roku. Piesek przy odbiorze był zadbany i pełen życia. Żadnych wad ukrytych pieska. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni w wychowywaniu szczeniaka. Dostaliśmy wiele pomocnych wskazówek i rad. Jesteśmy w 100% zadowoleni z psiaka. Polecamy hodowlę guernica. Pozdrawiamy serdecznie.
Imię i Nazwisko: Małgorzata
Data: 2016-11-07 19:41:07
Już od ponad 5 lat mieszka z nami Rewia, piękna suka rasy rhodesian. Zakupiona w hodowli Guernica. Piesek zdrowy, bez ukrytych wad. Jest wspaniałym towarzyszem naszego życia. Polecam hodowlę i pozdrawiam serdecznie.
Imię i Nazwisko: Waldek
Data: 2016-10-17 20:38:36
Jakieś 3 miesiące temu zakupiłem pieska rasy rhodesian ridgeback z hodowli Guernica. Piesek zdrowy, pełen energii, dobrze się chowa. Hodowla i właściciele konkretni i godni polecenia
Imię i Nazwisko: Daria i Michał Michalak
Data: 2016-10-15 18:31:02
Polecamy w 100% hodowlę Guernica! Naszą Adel (buldog angielski) kupiliśmy w grudniu 2015 r. i do tej pory mamy kontakt z Panem Julkiem. Sunia bardzo dobrze się zapowiadała, już jako szczenię na wystawach otrzymywała ocenę 'wysoko obiecującą' a teraz w klasie młodzieży' zajmuje miejsce w czołówkach i dostaje ocenę 'doskonałą'. Polecamy tę hodowlę!!!
Imię i Nazwisko: Daria i Michał Michalak
Data: 2016-10-15 16:45:07
Polecamy w 100% hodowlę Pana Julka! Do tej pory mamy kontakt z tą hodowlą i ciągle otrzymujemy rady odnośnie wychowania suczki. Adel jako szczenię na wystawach dostawała ocenę 'wysoko obiecującą', a teraz w klasie młodzieży otrzymuje oceny 'doskonałe' i zajmuje miejsca w pierwszej trójce. Polecamy!!! Wspaniali, ciepli i przesympatyczni ludzie!!!
Imię i Nazwisko: ANNA
Data: 2016-10-13 02:31:55
Od pól roku dzięki hodowli Guernica jest z nami Rhodesian. Flow ma obecnie 8 miesięcy jest piękną, mądrą i zdrową suczką. Rośnie i rozwija się prawidłowo. Zachwyca wszystkich. Polecamy hodowlę Gurenica.
Imię i Nazwisko: Zofia Łabaj
Data: 2016-10-11 22:59:45
Moja rodezjanka ma już 8 lat. Jej ojcem jest Car Guernica. Jego Właścicielka pomogła mi w wyborze tej pięknej, pełnej wdzięku i energii suni. Kina miała swoje pięć minut na wystawach ( z sukcesami). Nadal jest w doskonałej formie - biega razem z wiatrem, a stąpa jak baletnica. Kocha zabawy z dziećmi w chowanego. Wszystkim polecam rodezjany z tej hodowli i pięknie dziękuję !
Imię i Nazwisko: Ada i Marek
Data: 2016-10-03 20:27:44
Bardzo mily kontakt!
Kupilismy pieknego szczeniaka, urosla wspaniala suczka.
POLECAM ta hodowle
Imię i Nazwisko: Michalina i Stanisław
Data: 2016-10-02 14:49:38
Zostaliśmy właścicielami psa Basset Hound z miotu Klary z hodowli Guernica i Oskara z Klanu Sycylijczyków. Pies trafił do nas bardzo dobrze utrzymany, w nienaganym stanie zdrowia. Notes nie miał żadnych nabytych lęków ani uprzedzeń, nie ma problemów z poznawaniem nowych ludzi i ufaniem im - słowem, jest dobrze zsocjalizowany. Jest to pies bardzo dobrze zapowiadający się, świetnie radzący sobie z nauką czystości. Odkąd jest u nas zaprezentował cały wachlarz typowych dla swojej rasy zachowań. Polecamy hodowlę oraz rasę Basset Hound.
Imię i Nazwisko: Magdalena
Data: 2016-09-20 00:39:20
Jestem wlascicielka dwoch suczek buldoga z tej hodowli-Zuli oraz Alberty. Suczki sa piekne, madre i co najwazniejsze-zdrowe! Hodowle polecam :)
Imię i Nazwisko: Danuta Bulinska
Data: 2016-09-19 18:28:10
Od 2 lat jest z nami cudowna suczka Keksa (Rhodesian), jestem w kontakcie z właścicielami ,którzy służą radą i opinią .Jeśli Rhodesian (super psy) to tylko z hodowli Guernica
Imię i Nazwisko: Elżbieta Theus
Data: 2016-09-14 16:33:16
Hodowlę Guernica znam juz od ponad 17 lat.Pierwszego pieska, a była to chińska grzywaczka o imieniu Oksa zakupiliśmy wiele lat temu.Była cudowną suczką i dała nam wiele radości.Niestety po pietnastu latach odeszła od nas.Wówczas od Pani Wioletty zakupiliśmy drugiego chińskiego grzywacza o pięknym imieniu Huzar-jest cudownym psem pełnym energii.Wszystkim polecam wyżej wymienioną hodowlę i pięknie dziekuję :)
Imię i Nazwisko: Renata
Data: 2016-09-14 13:18:27
Witam wszystkich serdecznie. Już prawie rok minął od zakupu grzywacza chińskiego z hodowli "Guarnica". Piesek przebył do nas z daleka gdyż mieszkamy w Niemczech w Lubeck. Keysi bo tak sie zwie odebraliśmy zdrową z kompletem dokumentów i szczepień. Do tej pory jeszcze nam nie chorowała i cały czas jest pełna energi. Suczka jest tak sliczna , ze gdy przechadzamy sie ulicami Lubeck ludzie sie zatrzymują i podziwiają nasze maleństwo. Dodam jeszcze tylko , ze szybko nauczyła sie reagować na wszystkie komendy. W przyszłosci będziemy myśleli o zakupie drugiego grzywacza z tej o to hodowli. POlecam
Imię i Nazwisko: Klaudia Batóg
Data: 2016-09-14 12:43:11
Jestem posiadaczką chińskiego grzywacza o imieniu Kiler Guernica z tej hodowli :) piesek odebrany zostal w świetnej kondycji fizycznej jak i psychicznej w ktorej pozostał do tej pory. Odnosi sukcesy na wystawach zawsze z ocena doskonała. Jest w drodze do uzyskania tytulu Ch.Pl i w niedalekiej przyszłości będzie reproduktorem. Rozpoczyna wystawy za granicą w tym roku we Francji. Moja opinia dotyczy zakupionego psiaka o warunkach hodowli nie mogę nic napisać gdyż nie widziałam jednak zarówno P.Wioletta jak i P.Julian przyjeli nas w miłej i bardzo sympatyczbej atmosferze z możliwością odbioru pieska o 3 w nocy ! ( w drodze powrotnej do domu)
Imię i Nazwisko: Paweł Migdał
Data: 2016-09-13 22:33:12
Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem chińskiego grzywacza o imieniu Iwo z w/w hodowli. To był strzał w dziesiątkę. Pieska odebrałem we wspaniałej kondycji psychofizycznej ,pełnego energii.
Iwo ,przeprowadzając się do mnie miał już 9-ty miesiąc i w zasadzie mnie pozostało utrzymanie go dalej w tak doskonałej formie. Dziękuję pani Wioletto za to moje,,łyse szczęście ''.