Księga Gości Tłuczań http://tluczan.com

Imię: W
Data: 2018-09-03 21:23:21
Grażko, trudno zrozumieć twoją wypowiedź. Twoja ortografia, gramatyka i interpunkcja pozostawiają wiele do życzenia. Twierdzisz, że cała gmina śmieje się z wypowiedzi sołtysa. Nie masz racji, nikogo mądrego to nie rozśmieszyło. To tylko ty i twoje otoczenie. Warto by się może zastanowić nad sobą. Co przez ciebie przemawia - niskie poczucie własnej wartości, kompleksy, może poczucie niespełnienia? Twoim zdaniem nikt niczego nie robi bezinteresownie. Współczuję ci.
Imię: Grażka
Data: 2018-09-03 19:24:56
Oj ludzie.. nikt nic nie mowil o tym ze dożynki były złe, że źle wyszły tylko o braku podziękowań dla kobiet z KGW, bo niestety teraz cała gmina się smieje z tego super wystąpienia i filmiku w internecie Nauczcie się czytać ze zrozumieniem
I oczywiście grupa VIP napewno dokład ze swojej kieszeni do organizacji imprez

Ps. Święto ziemniaka wyszło super ludzie zadowoleni a sołtys, straż i super pomagacze jak zawsze pokazały klasę obrażaniem się jak dzieciaczki i specjalnym zebraniem w tym samym dniu „ej nie idziemy, pokażmy im ze jesteśmy lepsi”
Imię: Czesio Mucha
Data: 2018-09-02 12:17:19
Bijące tłumy na święto ziemniaka zablokowały całą Tłuczń. brawo
Imię: Brus lee
Data: 2018-09-02 12:15:27
Haha aaaauuuuuu ziemniak i jego ekipa
Imię: Czesio Mucha
Data: 2018-09-02 12:04:52
Brawo dla kobiet z KGW cisza: święto ziemniaka super udane...żenada wstyd~obciach dla całej wsi!!!! widać że brakło naszego wspaniałego sołtysa i straży....
Imię: Agnieszka
Data: 2018-08-21 21:42:47
Byłam na dożynkach, nikt mnie nie wyczytał, nikt mi nie podziękował. Dlaczego? Może dlatego, że nie pracowałam, nie pomagałam, nie przygotowywałam . A dożynki były naprawdę dobrze przygotowane. Przy kościółku było pięknie, kolorowo, uroczyście. Byłam pod wrażeniem. Przy domu ludowym byłam krótko, ale tez mi się podobało. Nie rozumiem zarzutów, przez osoby krytykujące przemawia chyba zazdrość. To bardzo brzydko tak się zachowywać - nic nie robić i krytykować ludzi, którzy coś robią.
Powtórzę jeszcze to, co napisał Zbyszek - w necie nikt nie jest anonimowy
Imię: Zbyszek
Data: 2018-08-21 19:28:09
Andrzej jak najbardziej popieram to co robisz dla naszej wsi, ciężko jest zadowolić wszystkich, nie bardzo wiem o co chodzi i jaki jest powód tych ataków Dożynki 2018 wyszły całkiem fajnie. Jak się komuś nie podobało to jego sprawa ale pod opinia powinno się podsiać, dawniej było łatwiej jak ktoś miał do kogoś pretensje to mówił prosto w oczy a tchórze obgadywali po domach teraz można każdemu ubliżać w internecie, ale na szczęście internet nie jest całkiem anonimowy.
ps. XYZ jaki pije to za swoje i nic CI do tego
Imię: Aktywny
Data: 2018-08-21 18:43:04
No wreszcie jakaś aktywność na tym forum, nie wiedziałem że w Tłuczani tak ciężko jest pomagać, ludzie pragną działać a tu jakaś grupa VIP przeszkadza ? normalnie kolejny raz Tłuczań zaskakuje, inne wioski palą się ze wstydu.
A tak poważnie nie przedłużajmy tej akcji która do niczego nie prowadzi, zawsze będą takie osobniki które z rożnych powodów będą atakować innych, zakompleksione tchórze które na wybory nie chodzą a jeśli chodzą to nikt nigdy nie zaproponował ich kandydatury a jeśli była propozycja to nikt jej nie poprał i tutaj XYZ, FYJ i Obserwator powinni sobie odpowiedzieć jak są postrzegani we wsi. Cieszę się że nasza wieś się zmienia jeśli osoby atakujące mieszkają od niedawna to proszę żeby przyszły na kolejne wybory i zobaczyły te tłumy chętnych do aktywnej działalności. Jeśli atakujący Andrzeja są mieszkańcami od wielu lat to wstyd i żenada, szkoda że nie pamiętają jak było kilka kilkanaście lat do wcześniej.
Może na temat współpracy Sołtysa z KGW wypowiedzą się same panie z KGW czy tak ciężko się jest dogadać z Sołtysem. Bo moim zdaniem jest inaczej. Jeśli Andrzej celowo nie podziękował w co wątpię to może nasze koło KGW powinno się zastanowić nad swoją działalnością może coś trzeba zmienić.

Jak słusznie Andrzej zauważył niektóre osoby które pomagały w organizacji dożynek nie należą do wiejskich organizacji a mimo to przychodzą i pomagają i wydają swoje pieniądze żeby pomóc, ale jak ktoś nigdy nie pomagał to tym nie wie.
Andrzej wiem że to trudne ale jak to się mówi nie przejmuj się ch..i

Jeszcze słowo do Obserwatora żeby poszedł do lekarza i sprawdził swoją płeć bo podpisuje się Obserwator w pisze że „się czuła”
Imię: W
Data: 2018-08-21 13:48:43
Fyi - ciebie nikt nigdy nie wyczytał i nikt nigdy nie wyczyta. Ty byś tego na pewno nie chciał haha. Biedaku zakompleksiony
Imię: Fyi
Data: 2018-08-21 09:24:28
Chwalicie sołtysa to was na następnej imprezie do listy dopisze i wyczyta

Brawo wy
Imię: W
Data: 2018-08-20 15:53:24
Nie daj sie Andrzej jestesmy z tobą
Imię: Aga
Data: 2018-08-20 13:52:18
Brawo Andrzej oby tak dalej
Imię: Sołtys Andrzej
Data: 2018-08-20 13:33:18
Moi drodzy bardzo chętnie oddam w Wasze ręce tą wspaniałą funkcję społeczną jaką jest Sołtys. Kto jest chętny … ? Od razu widać, że osoba która wypisuje tutaj swoje żale nie ma pojęcia z czym wiąże się praca społeczna i nie uczestniczy w naszych Tłczańskich tematach. Podziękowania to wyraz mojej wdzięczności za bezinteresowną pomoc, pokazanie że to nie sołtys czy Andrzej z OSP robi m.in. te wszystkie imprezy dzięki którym Tłuczań trochę odżyła tylko mieszkańcy, konkretne osoby które wymieniłem z imienia i nazwiska. Jeżeli ktoś jest chętny na poświęcenie swojego wolnego czasu w takiej ilości jak oni to chętnie zapraszam. Do innych kwestii nie mam zamiaru się odnosić chyba, że ktoś czuje taką potrzebę. Proszę tylko podpisać się imieniem i nazwiskiem bo obserwatorów, iksów i ixsigreków jak wszędzie niestety i w naszej wsi nie brakuje.
Imię: Obserwatorka
Data: 2018-08-20 12:31:48
Zawsze najłatwiej jest krytykować...wybory już nie długo ..każdy może spróbować....sołtys to tylko sołtys. ..szkoda że nie widzicie ile zrobione ...sołtys się nie zmienił...jest poprostu Andrzejem ...szkoda że nie dostrzegacie ile czasu poświęca wiosce ..i ludziom....a w jego"elicie"może być jazdy wystarczy chęć pomocy i współpracy...a nie stanie z boku i krytyka....
Imię: Obserwator
Data: 2018-08-18 21:30:35
Niestety w Naszej wsi nastała taka moda na podziękowania. Zapoczątkował je nasz kochany proboszcz, który jako pierwszy dziękuje co niedziele organistce, kościelnemu i Pani kościelnej.
Sołtys chyba nie chciał być gorszy i poniosła go fantazja albo co
gorsza ogląda za dużo Tv, dziękując w pierwszej kolejności żonie a potem całej elicie Tłuczani za bezinteresowną pomoc.... czułam się jak podczas gali przyznawania Oscarów. Niestety tak już jest że świń do koryta zawsze było pełno. I przypominam że w tym kraju tylko ryba nie bierze.
Imię: swój
Data: 2018-08-17 22:30:29
Na wsi łatwo być vipem. Trzeba tylko poświęcić swój czas, siły i pracować dla innych. Ale wy wolicie siedzieć przed tv czy kompem i krytykować. W wyborach może wystartować każdy, ty też możesz być wójtem, radnym albo sołtysem. Spróbuj. Moim zdaniem sołtys jest OK. Może ty będziesz lepszy, zobaczymy o ile się odważysz.
Imię: Fyi
Data: 2018-08-16 19:17:27
W naszej wsi zawsze była grupa VIP kto jest z tłuczani to wie o kogo chodzi teraz wchodzi nowe pokolenie VIP ów z sołtysem na czele jak chcecie żeby tak dalej było to głosujcie na niego żenada tylko nam wstyd robi
Imię: Xyz
Data: 2018-08-16 09:43:24
Kolejny raz nasz jakże cudowny sołtys wsi pokazał jak odbiła mu do głowy „sława i piniądze”.
Bezczelnie na wczorajszych gminnych dozynkach wyczytał z nazwiska swoich super „przyjaciol” którzy jak co roku przychodzą na imprezy we wsi schlac mordy i tak naprawdę nic nie robia, no ale cóż wybory tuż tuż i jakoś trzeba utrzymać się na pozycji głównego pajaca wsi i oczywiście swojej cudownej żonie i synowi bo bez nich przecież nic by nie zrobił. Niestety po raz kolejny pominął panie z KGW(co zauważył sam Wójt Gminy), które tez przy tym i innych wydarzeniach pomagają.
Brawo dla pana Sołtysa za jakże cudowne przemówienie, po którym po raz kolejny pokazał jakim jest perfekcyjnym wazeliniarzem ????
Imię: Magda
Data: 2018-07-24 18:15:28
Jakich slow? "Sracie"? Mozna to odebrac za wulgarne, ale bylo użyte w metaforze, gdyz kupy tam nie znalazlam. (dla smiechu oczywiscie napisane)
Inne slowa wydaje mi sie sa normalne.
Dotknelo mnie rowniez stwierdzenie, ze jako matka.. Przeciez kazda normalna osoba wie,ze tak do swojego dziecka nie mowie.. Prosze zobaczyc problem, a nie odwracac kota ogonem i zwrocic uwage na absurdalnie glupie rzeczy..
Imię: Brys
Data: 2018-07-21 23:27:58
Magdo może i masz rację ale jako matka nie powinnaś używać takich słów. Plac zabaw można posprzątać a twojego wpisu się nie da.
Imię: Magda
Data: 2018-07-17 06:02:12
Odwiedzilam z synem wasz plac zabaw.. Trawa do lydek, kosz "zaba"w oplakanym stanie! Jedna strona piaskownicy rozwalona, dzieci moga wbic drzazgi. Wszedzie piwska, papierosy.. kondon sie jeden znalazl! To jest dramat i wstyd!!!! Ludzie, niedosc ze macie kilka tam rzeczy dla dzieci, to jeszcze sami sobie tam sracie i nie dbacie.
Imię: Admin
Data: 2018-03-05 20:35:01
Poprzedni wpis, jako niegrzeczny, został usunięty.
A dlaczego strona Tłuczani zmieniła adres? Tak chciał administrator, a administrator zawsze ma rację.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających stronę :-)
Imię: ELA
Data: 2018-01-14 18:03:41
MOŻE PAN SOŁTYS NAPISZE KIEDY ODBIÓR UBEZPIECZENIA W TŁUCZANI
Imię: tluczaniak
Data: 2018-01-01 22:52:17
O co ci romek chodzi. Na pasterce schola spiewała bardzo ładnie czepiaszsie
Imię: Romek
Data: 2017-12-26 21:24:24
Kurde czy ta wasza schola nie zauwazyla ze jest boze narodzenie. Zamiast spiewac wesole koledy spiewaja jak na pogrzebie
Imię: Misia
Data: 2017-12-23 14:30:26
Do E:
O którą drogę Ci chodzi?
Imię: E.
Data: 2017-12-23 09:40:42
Witajcie mieszkańcy naszej pięknej wsi :-) mam takie małe pytanie: co myślicie o wyasfaltowanej drodze w lesie? Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi i życzę wszystkim wesołych Świąt :-)
Imię: Klar
Data: 2017-12-20 18:43:45
Dziwni jesteście. Bywam w Tłuczani 2 - 3 razy w roku i widzę jak wasza wieś się zmienia i rozwija, macie całkiem niezłą stronę internetową. Wy nie widzicie niczego dobrego. Najważniejsza jest dla was nieodśnieżona ulica. Szkoda że nie potraficie dostrzec tego co dobre. Może to wina wiejskigo sposobu myślenia?
Imię: Kkk
Data: 2017-12-15 19:05:30
Czytaj ze zrozumieniem kolego!!!
Imię: ladio
Data: 2017-12-14 21:59:54
Wygląda na to, że jesteś z Zagrodnik, skoro nie mogłeś przebrnąć przez te 5 cm śniegu- czyż nie ??. - a może byś pomógł coś zrobić we wsi, żeby było jak Ty sobie wyobrażasz-co ?, jesteś za..... , czy tylko chodzisz na festyny ??..

< 1, 2, 3, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Kilka słow:

Power by Ksiega.RitCat.pl