Monia i Łukasz
2010-07-28 21:21:51


Świetni ludzie+świetni muzycy= 200% normy;-) Dzięki jeszcze raz za kapitalny występ na naszym weselu, za genialny yellow ledbetter, mile spędzone chwile zarówno podczas weselnej zabawy jak i te o poranku;-) Goście wyjechali zachwyceni do tego stopnia, że my już cieszymy się na następne spotkanie z Wami! Pozdrawiamy serdecznie

Zbyszek i Joanna
2010-07-27 21:55:30


Serdeczne podziękowania dla wyjątkowego zespołu Boogie Band :) Szukaliśmy z żoną zespołu, który gra na żywo, usłyszymy piękny głos wokalistki oraz będzsie grał tyle ile goście zapragną. Oczywiście znaleźliśmy czego chcieliśmy, jesteśmy zadowoleni w 100%. Nie tylko My, ale i wielu gości powiedziało nam, że nie było jeszcze na tak fajnym weselu :). Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz ślicznie dziękujemy Joanna i Zbyszek.

Krzyś i Kamilka
2010-07-06 23:34:55


Moim i mojej żony marzeniem było aby nasz ślub i wesele było rewelacyjne. Zdawaliśmy sobie sprawę że 90 % udanej zabawy na weselu to zespół. Nigdy nie słyszeliśmy wcześniej jak gracie, jednak zaryzykowaliśmy kierując się tylko opiniami z tej strony i linkami z internetu. Teraz wiemy że ten wyjątkowy dla nas dzień oraz fantastyczna zabawa, była udana przede wszystkim dzięki WAM !!! Jesteście rewelacyjnym zespołem i fantastyznymi ludźmi. Bardzo dziękujemy że tak wspaniale dla nas graliście. Wiele osób które były na naszym weselu, bardzo was wychwalały. Pozdrawiamy cieplutko z Częstochowy i mamy nadzieję że bedziemy mieli jeszcze kiedyś okazję pobawić się u kogos ze znajomych na weselu na którym Wy będziecie grali. Krzyś i Kamilka.

Ania i Michał
2010-05-11 22:24:58


Chcielibyśmy bardzoo ale to baaardzooo podziękować całemu zespołowi za świetny występ na naszym weselu! Byliście rewelacyjni! Wszyscy goście zachwyceni- wypytują o nazwę zespołu i mówią, że na takim weselu to jeszcze nie byli!!! Trafiliście idealnie w nasze gusta! A wykonanie Billy Jean powaliło wszystkich na kolana!!!! Oklaskom nie było końca!Ania - głos torpeda po prostu! Razem z Markiem wykonali też świetnie numer Hallelujah w kościele! Ludzie byli przekonani, że to profesjonalne nagranie! Dostarczyliście nam wrażeń, których nie zapomnimy do końca życia!
Dziękujemy Wam jeszcze raz i pozdrawiamy serdecznie!
Ania i Michał

witek
2010-04-27 21:00:29


powiem tak macie talent i to bardzo duży, jednak nieo w pełni wykorzystać. ostatnio słyszałem was na żywo i stwiedzam że perkusja tłumi piękny głos wolkolaistki jak również wesele nie jest miejscem żeby zastanawiać się jaką piosenkę gramy następną brak tej płynności, nie słychać również zapowiedzi i dedykacji jak również brak tej energi na oczepinach musicie nad tym popracowAĆ A BĘDZIECIE IDEALNYM ZESPOŁEM

Ewa
2010-02-11 08:49:05


świetni jestescie ;)) az chce sie Was ciagle słuchac.. wokalistka znakomita... świetny głos ;) dobrze by bylo gdybyscie dodali troche wiecej Waszych filmów i piosenek na stronke ;)))

nina
2009-10-25 15:24:55


Z czystym sumieniem polecam ten zespół wszystkim, którzy oczekują czegoś wiecej na swoim weselu niż grajków weselnych. Jest to zespół, który bawi wszystkie pokolenia, od najmłodszych do najstarszych.Potrafi zagrac dla kazdego. Muzuka grana na żywo, brzmienie gitar, perkusja i głos Ani sprawiaja że ludzie nie chcą zejsc z parkietu. Długo szukalismy odpowiedniego zespołu i trafilismy w dziesiatkę. Mam zależało kapeli z klasa, która nie bedzie grała do kotleta kawałków discopolo tylko da wam prawdzimy koncert i porwie wszystkich gosci pod scene i to bez wzgledu na wiek ... o świcie musielismy wyganiac ludzi do domu ...warto bylo im zaufac :)
Każdy wychodząc gratulował nam zespołu !

rafal
2009-10-11 20:55:45


Bardzo wielkie dzięki za to co pokazaliście na naszym weselu.Spełniliście nasze oczekiwania w 200% mimo tego że mieliście 300km podróż za sobą.Pozdrawiamy i będziemy was polecać.Ania i Rafał

Grzegorz
2009-09-18 09:55:33


Świetny zespół - nie tylko na wesele - dla wszystkich ceniących muzyką w 100 procentach na żywo. Świetnie dobrany repertuar i wokalistka ze wspaniałym głosem.Przez cały czas, od pierwszej piosenki do ostatniej sala pełna tańczących gości. Gorąco polecam! Pozdrawiam.

Kacper i Emilia
2009-09-01 17:26:31


zespół super,jesteśmy bardzo zadowoleni,bardzo miło wspominamy,pozdrowienia

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >