Ksiega Gosci

Pozostaw ślad

Witamy, w naszej Księdze Gości, jesteś 46159 osobą która, zawitała w maszych progach, 374 z nich pozostawiło tu swój ślad...

Imię: Andrzej z opolskiego
Data: 2023-12-11 15:58:55
Strona:

Email:
GG:

kiedy tu baje cimer czatowy?

Imię: Ela-Isabella
Data: 2023-10-14 00:33:23
Strona:

Email:
GG:

Wesoła zabawa na Radiu Slonski-Musikbox
Płonie ognisko u Jagódki, każdy z gosi przyniósł pod pazucha pól litra wódki,do góralskiej herbatki by ta góralska herbatka dobrze wszystkich rozgrzewala, a tez by wszystkim humorku dodawała. Kiełbaski od Krakusa i Tarczyńskiego już się na ognisku smolą, oczka od płonieni z ognia aż bolą. Jagödka miesza dużym kijem w popiele, szuka w nim ziemniaków, które wrzuciła tu w niedziele.Wszyscy z zaciekawieniem na to co zobaczą czekają, od dymu z ogniska przy kiełbaskach oczka zacierają,kartofelki nie zostały znalezione pewnie były przez kusownikw wyłowione, nie ma co się martwić, my zawsze mamy na wszystko rozwiązanie, u sasiada zaczyna się na polu kartofli zbieranie. Jak zajączki na pole do sąsiada kic kic, sąsiad nie zmerkuje nic a nic, a my z kartofelkami na polane do ogniska kic kic.Każdy złapał po kartofelku albo dwa, i tak fajna zabawa przy ognisku trwa, góralska herbatka super rozgrzewa, a Jagoda już na cały głos przy pieczeniu kiełbasek śpiewa, pewnie ktoś jej krzakówke, a może bimbrówke, pod nos postawił i się jej nawąchała, i o młodych latach sobie przypomiała, jak to kiedyś młoda była.Przy tej góralskiej herbatce i krzakówce, atmosfera przy ognisku na audycji wesoła się zrobiła. I tak tu wesoło na naszym radiu się bawimy, od czasu do czasu wymyślamy na audycjach wesołe zabawy. Tu można na audycjach zjeść wspólnie dobre ciacho i napić sie też dobrej kawy. Zapraszymy szeroko drzwi radia slonski-musikbox otwieramy.

Imię: Ewa
Data: 2023-05-07 16:21:38
Strona:

Email:
GG:

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia ??

Imię: Marylka z Berlina
Data: 2023-04-13 13:56:42
Strona:
http://12.042023
Email:
GG:

Pozdrawiamy naszego Prezentera Sepelka ktory to umila nam czas swoimi porannymi audycjami , jego humorek i dowcipy a takze muzyke ktora nam prezentuje daje nam zadowolenie a takze dobry humorek na caly dzien.Dziekujemy Sepelku ze jestes dalej tak i zostan taki jaki jestes.Pozdrowienia dla zalozycielki tego fajnego radijka Pani Edyth.

Imię: Ela-Isabella
Data: 2022-11-20 14:29:15
Strona:

Email:
GG:

Jak to fajnie, że ten Fajny Chop tu na radio przykludził się, z nim mamy tu wesło, radosnie, nawet zimą myślimy o wiosnie. Waldek jak to miło, że te drogi Cię tu do nas na radio skierowały, Frelki odpowiednie drogowskazy, na drodze poustawiały. Teraz jesteś naszą Radiową kochaną Maskotką, za która zawsze tęsknimy, czasami też Cię pieścimy. Kusików myśle, że od nas Ci nie brakuje, czasami też ta najstarsza z Toba zatancuje, młoda przytuli do serduszka, a powróży z reki i czarodziejskiej Kuli, o przyszłosci Dobra Wróżka.Spojrz ile masz tu przyjemności, a my z Tobą pełne serce radości. Każda Audycja z Tobą spędzona, jest tak dobra, jak Krzaköwka w nocy w lasku pędzona, dziś znajdzie się też Okowitka, a postawi ją z Gór fajna wesoła kobitka.I tak życie Ci tu z nami upływa latek w radosci i dobrym humorku przybywa.
Ela-Isabella Dobra wróżka

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >

 

Power by Ksiega.RitCat.pl