SZLAMOWA KSIĘGA GOŚCI


Dodaj i Ty swój wpis

Wspaniale spędzony długi weekend, piękne widoki cisza i spokoj co pozwoliło nam naładować baterie dodatkowo poznaliśmy wspaniałych ludzi, bardzo ciepłych i przyjaznych Pani Danusia, Panie Mundku, Justynko pozdrawiamy gorąco! Napewno do zobaczenia!
BASIA
barbara.pietrzyk92@gmail.com


I nadal chcemy wracać, ale tym razem bardziej, jesteście wspaniali, Młody nigdy nie złapał tylu ryb, a my Was kochamy Sławek Bożena Tomek i Danusia
rudaheban
rudaheban@vp.pl


Po poznaniu wody da się ładnie połowić.
Z tatą w ciągu majówki złowiliśmy 9 szczupaków ponad 1,5 kg wagi.
Największa ryba miała 90 cm.
Zawsze wyjeżdżamy zadowoleni ;)
Kacper
20020227kacpi@gmail.com


Zawsze będę tu przyjeżdżał. Gospodarze to przemili ludzie, a wiem co mówię bo nie przepadam za ludźmi, ryby są na pewno bo wszystko co z kolegą złowiliśmy oddaliśmy jezioru z powrotem :-) Wszystkim pseudowędkarzom łowiącym 5-centymetrowe płotki w celu zmielenia na kotlet odradzam to miejsce, polecam wszystkim szukającym silnego, zdrowego szczupaka, któremu można zrobić zdjęcie po i zwrócić przyrodzie, bo na to zasługuje ta piękna ryba. Jedno z ostatnich takich miejsc, Mazury są już zadeptane, Podlasie się broni właśnie takimi "dziurami'. Polecam również fotografom ptactwa, to piękna ostoja tego co uchowała Puszcza Augustowska. Dziękuję za to miejsce, do zobaczenia na jesieni, jak zawsze
Maurycy
moritz55@wp.pl


Właśnie wróciliśmy i już chcemy warcac. Miejsce SUPER, a Właściciele przyjacielscy , życzliwi i w zasadzie NIESPOTYKANI.
Danusiu, Edmundzie będziemy wracali do Was jak najczęściej.
Dziękujemy i całujemy
Tomek z Danką i Sławek z Bożeną
rudaheban
rudaheban@vp.pl


Danusiu,Edmundzie......tęsknie za wami i Mułami.Gosia z Łodzi
Gosia
margoha3@interia.pl


Nic ciekawego
Mik
mig@wp.pl


warto wczoraj jakiś gościu wyciongnoł 4 kg szczupaka i 1 suma ok 1m
rybka
rybak@wp.pl


Все супер. Хозяева отзывчивые, места для ночлега чистые и вымытые, рыбалка супер. Приедем на следующий год
Игорь Белорусь
mihno_80@mail.ru


Byliśmy z żoną na przełomie czerwca i lipca. Miejsce SUPER. Cisza, spokój, tylko odgłosy natury - śpiew ptaków, szum wiatru, trafiliśmy na zorzę....jednym słowem cudownie. Nie wędkujemy, natomiast jeździmy sporo na rowerach i w ten sposób poznawaliśmy okolicę i inne, niedalekie jeziora, w których można było popływać. Gospodarze bardzo mili i życzliwi :) Mleko kozie, jaja, twaróg to rzeczy, których skosztowaliśmy na miejscu i były obłędnie smaczne. Gospodarstwa pilnuje sympatyczny indor Wojtek i pies Cygan. I co dla nas najważniejsze - nie wszędzie był zasięg sieci komórkowych :) Niewykluczone, że odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz :) Asia i Krzysiek z Łodzi :)
Krzysiek
lawokk@tlen.pl
Oto co napisali nasi goście:


1, 2, 3, 4, >


Power by Ksiega.RitCat.pl