Anastazja
2023-03-15 17:48:42


Zdany egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem. Same lekcje teorii są ciekawe, nie nudne. Nauka jazdy jest luźna i przyjemna (Pan Mirek). Również atmosfera w szkole jest świetna i dąży do tego, abyś czuł się komfortowo. Polecam

Jakub K
2023-03-12 11:48:04


Wczoraj zdałem egzamin na kategorię B, bardzo dziękuję Panu Leszkowi za przygotowanie do teorii oraz Panu Mirkowi za przygotowanie do praktyki.

Kamil
2023-03-10 20:07:05


Przeszedłem do szkoły Autko po długiej przerwie i przerwanym kursie w innej szkole. To była bardzo dobra decyzja. Trafiłem na świetnego instruktora Mirka, który nie tylko przygotował mnie do egzaminu, ale przekazał wiedzę jak radzić sobie na drogach na co dzień, dzięki czemu ze spokojem wsiądę w samochód sam. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć, a egzamin zdać tylko przy okazji ????

Nina
2022-12-01 15:36:02


Bardzo polecam tę szkołę jazdy, ludzie którzy tam pracują są bardzo profesjonalni, cierpliwi oraz przemili. Szczególnie chce podziękować P.Mirkowi za świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego i za cierpliwość. Również chce podziękować P. Leszkowi za genialnie zajęcia teoretyczne, dzięki którym zdałam teorię za pierwszym razem. No i oczywiście podziękowania dla P.Joli , która wszystko dokładnie i profesjonalnie tłumaczyła wrazie jakiś niejasności oraz za wyrozumiałość. Naprawdę polecam szkole jazdy Autko.????

Ania J.
2022-09-13 17:08:52


Z całego serca polecam OSK Autko;) Panie Leszku łuk i egzamin to PIKUŚ . Teoria i jazda z Panem to była czysta przyjemność ,kawa wstrząśnięta zamieszana rewelacja . Rytuał z kawą musiał być na każdej jeździe , bez kawy nie ma jazdy;) Z całego serca dziękuję Panu za przekazanie nieocenionej wiedzy , którą sypał Pan jak z rękawa a ja starałam się dzielnie zapamiętywać i wdrążać w jazdę; co efektem było zdanie za pierwszym razem egzaminu. Za każde dobre słowo (za złe jeszcze bardziej;))) Człowiek o gołębim sercu .Każdemu kto chce iść na kurs prawa jazdy z czystym sumieniem polecam Pana Leszka

Joanna
2022-07-27 09:53:34


Bardzo gorąco polecam jazdy u Pana Mirosława Kucharskiego. Po ukończymy kursie w innej szkole jazdy zdałam teorię, ale w ogóle nie czułam się gotowa podejść do egzaminu praktycznego. Po kilkunastu jazdach z Panem Mirkiem nabrałam pewności i odważyłam się podejść do egzaminu i zdałam za pierwszym razem!!! Bardzo dziękuję za cierpliwość, ciągłe skupienie i wszystkie cenne rady. Tylko żałuję, że od razu nie trafiłam do Pana Mirka.

Nauka Jazdy Ostrołęka
2022-07-10 09:35:27


Pozdrawiamy Premium Nauka Jazdy w Ostrołęce

Aleksandra
2022-06-03 23:41:39


Z całego serca polecam AUTKO, a szczególnie instruktora Pana Roberta, który wykazuje się dużą cierpliwością i, jeśli trzeba, wytłumaczy zawracanie z wykorzystaniem wstecznego i parkowanie prostopadłe nawet 10 razy. Luźna atmosfera, zero stresu, dużo śmiechu. Nie tylko nauka, ale i super zabawa!

Paulina
2022-05-28 11:15:59


Po 13 latach przerwy i dwóch niezdanych egzaminach, bardzo zrażona do jeżdżenia, postanowiłam wrócić do tematu prawa jazdy. Długo szukałam odpowiedniej szkoły jazdy aż trafiłam na Autko. Przeczytałam dużo recenzji na temat szkoły, dzięki którym podjęłam najlepszą decyzję i zapisałam się na kurs doszkalający na automat :) (chciałam sobie trochę ułatwić życie, a trzeba przyznać, ze jazda automatem to czysta przyjemność!) Przy zapisie na kurs wspomniałam, że zależałoby mi na spokojnym i cierpliwym instruktorze (13 lat temu trafiłam na nerwowego i wulgarnego, który zniechęcił mnie do jeżdżenia na lata). Ot trafiłam na Pana Mirka, który okazał się oazą spokoju. Przez wiele godzin ze spokojem tłumaczył mi co robię źle i ćwiczyliśmy dopóki nie wyszło. Pan Mirek uczy jeździć nie tylko żeby zdać egzamin, ale żeby poradzić sobie w każdych warunkach no i przede wszystkim myśleć! ;)
No i udało się! Wczoraj po szybkim i bezbolesnym egzaminie wyszłam z auta z wynikiem pozytywnym! Moja radość i wdzięczność nie do opisania. Od Pana egzaminatora usłyszałam, że bez problemu poradziłabym sobie na manulu, więc kto wie czy niebawem nie wrócę poćwiczyć :)
Polecam każdemu Autko !

Arek
2022-05-06 12:06:16


Podchodziłem do egzaminu na prawo jazdy 4 razy, doszkalałem się w wielu szkołach jazdy ale to dopiero współpraca z Panem Mirkiem ze szkoły jazdy „Autko” nauczyła mnie jazdy i dziś właśnie zdałem dzięki nim egzamin! Polecam serdecznie!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >