Nina
2022-12-01 15:36:02


Bardzo polecam tę szkołę jazdy, ludzie którzy tam pracują są bardzo profesjonalni, cierpliwi oraz przemili. Szczególnie chce podziękować P.Mirkowi za świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego i za cierpliwość. Również chce podziękować P. Leszkowi za genialnie zajęcia teoretyczne, dzięki którym zdałam teorię za pierwszym razem. No i oczywiście podziękowania dla P.Joli , która wszystko dokładnie i profesjonalnie tłumaczyła wrazie jakiś niejasności oraz za wyrozumiałość. Naprawdę polecam szkole jazdy Autko.????

Ania J.
2022-09-13 17:08:52


Z całego serca polecam OSK Autko;) Panie Leszku łuk i egzamin to PIKUŚ . Teoria i jazda z Panem to była czysta przyjemność ,kawa wstrząśnięta zamieszana rewelacja . Rytuał z kawą musiał być na każdej jeździe , bez kawy nie ma jazdy;) Z całego serca dziękuję Panu za przekazanie nieocenionej wiedzy , którą sypał Pan jak z rękawa a ja starałam się dzielnie zapamiętywać i wdrążać w jazdę; co efektem było zdanie za pierwszym razem egzaminu. Za każde dobre słowo (za złe jeszcze bardziej;))) Człowiek o gołębim sercu .Każdemu kto chce iść na kurs prawa jazdy z czystym sumieniem polecam Pana Leszka

Joanna
2022-07-27 09:53:34


Bardzo gorąco polecam jazdy u Pana Mirosława Kucharskiego. Po ukończymy kursie w innej szkole jazdy zdałam teorię, ale w ogóle nie czułam się gotowa podejść do egzaminu praktycznego. Po kilkunastu jazdach z Panem Mirkiem nabrałam pewności i odważyłam się podejść do egzaminu i zdałam za pierwszym razem!!! Bardzo dziękuję za cierpliwość, ciągłe skupienie i wszystkie cenne rady. Tylko żałuję, że od razu nie trafiłam do Pana Mirka.

Nauka Jazdy Ostrołęka
2022-07-10 09:35:27


Pozdrawiamy Premium Nauka Jazdy w Ostrołęce

Aleksandra
2022-06-03 23:41:39


Z całego serca polecam AUTKO, a szczególnie instruktora Pana Roberta, który wykazuje się dużą cierpliwością i, jeśli trzeba, wytłumaczy zawracanie z wykorzystaniem wstecznego i parkowanie prostopadłe nawet 10 razy. Luźna atmosfera, zero stresu, dużo śmiechu. Nie tylko nauka, ale i super zabawa!

Paulina
2022-05-28 11:15:59


Po 13 latach przerwy i dwóch niezdanych egzaminach, bardzo zrażona do jeżdżenia, postanowiłam wrócić do tematu prawa jazdy. Długo szukałam odpowiedniej szkoły jazdy aż trafiłam na Autko. Przeczytałam dużo recenzji na temat szkoły, dzięki którym podjęłam najlepszą decyzję i zapisałam się na kurs doszkalający na automat :) (chciałam sobie trochę ułatwić życie, a trzeba przyznać, ze jazda automatem to czysta przyjemność!) Przy zapisie na kurs wspomniałam, że zależałoby mi na spokojnym i cierpliwym instruktorze (13 lat temu trafiłam na nerwowego i wulgarnego, który zniechęcił mnie do jeżdżenia na lata). Ot trafiłam na Pana Mirka, który okazał się oazą spokoju. Przez wiele godzin ze spokojem tłumaczył mi co robię źle i ćwiczyliśmy dopóki nie wyszło. Pan Mirek uczy jeździć nie tylko żeby zdać egzamin, ale żeby poradzić sobie w każdych warunkach no i przede wszystkim myśleć! ;)
No i udało się! Wczoraj po szybkim i bezbolesnym egzaminie wyszłam z auta z wynikiem pozytywnym! Moja radość i wdzięczność nie do opisania. Od Pana egzaminatora usłyszałam, że bez problemu poradziłabym sobie na manulu, więc kto wie czy niebawem nie wrócę poćwiczyć :)
Polecam każdemu Autko !

Arek
2022-05-06 12:06:16


Podchodziłem do egzaminu na prawo jazdy 4 razy, doszkalałem się w wielu szkołach jazdy ale to dopiero współpraca z Panem Mirkiem ze szkoły jazdy „Autko” nauczyła mnie jazdy i dziś właśnie zdałem dzięki nim egzamin! Polecam serdecznie!

Karolina
2022-04-27 19:58:26


Przyszłam do Autka z innej szkoły jazdy,byłam już bliska zrezygnowania z robienia prawo jazdy. Wiele szkół nie przyjmuje kursantów z innych szkółek, na szczęście Autko mnie przygarnęło ????
Długo nie wierzyłam w swoje umiejętności lecz dzięki Panu Robertowi znowu zyskałam wiarę w siebie. Dzięki kilku jazdom z Panem Robertem zyskałam naprawdę ogrom wiedzy - co może potwierdzić zdany egzamin praktyczny za pierwszym razem ???? Trafił mi się naprawdę wspaniały instruktor,po którym widać,że zależy mu na swoich kursantach. Byłam świetnie przygotowana do egzaminu,przez co nic mnie tam nie zaskoczyło.
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy ;)

Adrianna
2022-04-26 00:52:14


Lepiej nie mogłam wybrać, dzięki Panu Leszkowi na wykłady chodziłam z przyjemnością, świetnie tłumaczy i utrzymuje pozytywną atmosferę. Co do instruktora, perfekcyjnie trafiłam na Pana Roberta dzięki któremu prawo jazdy zdałam za pierwszym razem bez błędnie! Gdyby ktoś zapytał mnie gdzie ma się wybrać na kurs, powiedziałabym bez wahania "Autko".

Daniel
2022-04-14 15:51:43


Najlepsza szkoła nauki jazdy! Znajomi mi polecili i mieli rację! Fajny i ciekawy kurs teoretyczny! Nie da się nudzić z Panem Leszkiem! Potrafi zainteresować i wytłumaczyć. Lekcje nauki jazdy miałem z Panem Robertem W. i mogę tylko powiedzieć że świetne ma podejście do kursantów! Tłumaczy zasady jasno i zrozumiale, potrafi rozładowywać stresową atmosferę i naprawdę myślę że potrafi nauczyć każdego jazdy autem! No i najważniejsze nie stresuje w sytuacjach problematycznych! Wynik z kursu:teoria i praktyka zdana za pierwszym razem!!! panie Robercie bardzo dziekuję!!!!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >