Weronika
2019-11-12 13:20:09


Bardzo polecam szkołę jazdy "Autko" zarówno część teoretyczna jak i praktyczna doskonale przygotowują do egzaminu. W szczególności dziękuję i zachęcam do nauki jazdy z Panem Mirkiem, niezwykle cierpliwym, pozytywnym, przemiłym instruktorem.

Magda
2019-10-24 14:54:48


Długo zwlekałam ze zdawaniem egzaminu na prawo jazdy, bo aż 9 lat. Zupełnie nie widziałam siebie w roli kierowcy. Ciągle trafiałam na instruktorów, którzy mnie w tym utwierdzali. Wszystko zmieniło się kiedy za namową koleżanki trafiłam do Pana Leszka ze Szkoły Jazdy Autko. Kiedyś słyszałam że dobrej marki nie trzeba reklamować, Pan Leszek jest tego najlepszym przykładem. Jest to instruktor który wkłada całe swoje serce w to co robi, posiada wielką wiedzę, a na dodatek potrafi ją doskonale przekazać. Osobiście uważam że jest to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić. Profesjonalne podejście do kursanta, bezcenne rady, przeogromna cierpliwość, ogromne poczucie humoru:) Będę długo i miło wspominać. Dzięki Panu Leszkowi czuję że naprawdę potrafię jeździć, a egzamin był tylko formalnością. Spełniło się moje marzenie-zdałam egzamin za pierwszym razem! Mój sukces jest jego sukcesem. Polecam wszystkim Szkołę Jazdy Autko- Jak się zdecydujecie będziecie w najlepszych możliwych rękach! Serdecznie dziękuję!

Ania
2019-10-18 22:15:05


Polecam tę szkołę jazdy, instruktorzy z powołania, ciekawe zajecia teoretyczne i bardzo dobre przygotowanie praktyczne. Szczególne podziękowania dla pana Mirka, który pomógł mi uwierzyć, że nawet ja mogę dobrze jeździć i dzięki któremu zdałam egzamin za pierwszym razem :)

Emil G
2019-09-24 20:31:29


23 września zdałem egzamin za pierwszym razem. Wszystko dzięki instruktorowi Pana Tomasza Gałczyńskiego, który fachowo przekazał mi niezbędną wiedze.

Klaudia
2019-09-20 12:43:09


Na OSK Autko zdecydowałam się ze względu na odległość, ceny, możliwość szkolenia na automacie i pozytywne opinie moich rówieśników, którzy tam pobierali kursy. Teoria z panem Mateuszem bardzo przyjemna i jasna. Nieco z humorem przez co większość ważnych informacji zapamiętałam właśnie z wykładów. Do praktyki został mi przydzielony pan Marcin. Świetny instruktor, cierpliwy i bardzo sympatyczny przez co mimo ogromnego stresu na samym początku, przed rozpoczęciem pierwszych godzin jazdy, przekonałam się że wcale nie jestem takim złym kierowcą. Pan Marcin wszystko bardzo ładnie mi tłumaczył przez co nie czułam się zielona za kierownicą. Oczywiście nie mogę zapomnieć o pani Joli, która znosiła moje burze pytań, a było ich zdecydowanie dużo. Serdecznie polecam OSK Autko. Zdane za pierwszym razem :)

Maciek Turczyk
2019-09-13 17:34:00


Jestem bardzo zadowolony z kursu i z Pana Tomka, który świetnie uczy. Zdałem za pierwszym razem, polecam szkołę jazdy AUTKO.

Sylwia
2019-09-02 17:57:45


Na samym początku chciałabym pozdrowić wszystkich instruktorów nauki jazdy teoretycznej i praktycznej. Z przyjemnością i z wielkim uśmiechem na ustach mogę polecić szkołę jazdy AUTKO. Zdobyte tam umiejętności zaowocowały tym, że za pierwszym razem zdałam egzamin państwowy na Prawo Jazdy kat. B (teoretyczny i praktyczny).Wszystkim osobą którzy są zainteresowani prawkiem i zamierzają wybrać się na egzamin - polecam tę szkołę. O AUTKU dowiedziałam się od mojej koleżanki która, również jak ja jest zadowolona z atmosfery jaka panuje w szkółce oraz wielu ciekawych osób których tam poznałam. Miło będę wspominała wszystkie chwile jakie spędziłem w AUTKU jak i te na zajęciach z teorii tak i te wyjeżdżone godzinki za kółkiem. Serdecznie chciała bym też podziękować wszystkim osobą, które przyczyniły się do zdobycia mojego upragnionego prawka począwszy od Pana Mirka Kucharskiego, który był moim instruktorem głównym i nauczył mnie jazdy od podstaw, mam nadzieję że byłam pojętnym uczniem. Dodatkowo podziękowania ślę również Pani Agnieszce-żonie Pana Mirka, która poświęciła mi parę godzinek jazdy w zastępstwie za pana Mirka. Od tych instruktorów nauczyłam się dość istotnych, ciekawych i pouczających rzeczy dotyczących techniki jazdy. Jaszcze raz wszystkim bardzo, ale to bardzo dziękuję i mam nadzieję że nasze drogi się jeszcze zjadą. W skali od 1 do 10 - wystawiam 10.

Monika
2019-07-23 12:34:02


Polecam! Zdałam za pierwszym razem na kat. A. Podstawili mi moto, na którym, się uczyłam, co zniwelowało trochę stres i się udało, jestem przeszczęśliwa :)

Królowa "L"
2019-07-10 18:53:25


Serdecznie polecam zaczęcie przygody z autem w tej szkole. Teoria z Panem Mateuszem superowa, nauka na wesoło. Pan Zbigniew wspaniały instruktor, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Nawet jak coś powtarza 50 razy nie traci przy tym cierpliwości. Wspaniali ludzie, którzy potrafią w ciekawy sposób przekazać potrzebną wiedzę. Ja jestem dowodem na to, że nawet z największego tchórza można zrobić kierowcę. WORD zdany za pierwszym razem:)

Sylwia
2019-07-08 21:28:10


Szkoła Nauki Jazdy "AUTKO" przy ul. Tęczowej 7 we Wrocławiu. Godna polecenia i to w stopniu bardzo dobrym. Miałam przyjemność nauczyć się w tej szkole teorii i jazdy praktycznej. Wszystkiego co powinien kierowca wiedzieć i jak się zachować teoretycznie i praktycznie. Właściwe podejście i zaangażowanie prowadzących zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Po każdych zajęciach byłam bogatsza o wiedzę teoretyczną z przepisów ruchu drogowego, budowy pojazdu, udzielania pierwszej pomocy jak i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To wszystko dało mi dużo wiedzy w czasie kursu jak i zdaniu za pierwszym razem egzaminu państwowego teoretycznego i praktycznego. Dobrze przygotowani instruktorzy potrafili przygotować mnie do osiągnięcia sukcesu i zdobycia Prawa Jazdy. W szczególności serdecznie DZIĘKUJĘ Pani i Panu Kucharskim - moim praktycznym instruktorom.
Dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim ze szkoły nauki jazdy Autko. Ta szkoła powinna mieć nazwę "SUPER Szkoła AUTKO".

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >