Piotrek Mierzejewski
2018-12-06 15:28:30


Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam Szkołę Jazdy "Autko" i Pana Tomasza G. (bez nazwiska - RODO) jako Instruktora nauki jazdy, czy to auto, czy też motor.
Pan Tomasz G. z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadził ze mną zajęcia praktyczne. Skupiał się przy tym na moich słabych punktach, co pozwoliło mi z większą pewnością siebie podejść do egzaminów. W razie potrzeby, nie było problemu z umówieniem się na dodatkowe jazdy tuż przed samym egzaminem. Godziny zajęć również bardzo elastyczne.
Dziękuję Panu Tomaszowi G. za życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim za skuteczne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy kat.A.
Chciałbym również podziękować Wszystkim Osobom, które przyczyniły się do zdania przeze mnie egzaminu, choćby poprzez podstawienie motoru na egzamin. Dziękuję i naprawdę polecam.

Patryk
2018-11-29 23:44:29


Szkołę jazdy AUTKO wybrałem po wielu dobrych opiniach innych osób i mogę stwierdzić iż opinie tych ludzi były prawdą. Zajęcia z teorii prowadzonę są profesjonalnie i przede wszystkim z humorem dzięki czemu łatwiej jest cokolwiek zapamiętać. Po zakończeniu zajęć z teorii przyszedł czas na zajęcia praktyczne których uczyłem się pod czujnym okiem pana Roberta który za każdym razem kiedy popełniłem błąd wyjaśnił mi co zrobiłem źle i jak mam tego unikać w przyszłości (za co bardzo dziękuję). Na zajęciach u pana Roberta zawszę czułem się pewniej w samochodzie ponieważ wiedziałem że jeśli popełnię jakiś błąd to pan Robert zaraz wyjaśni mi na czym ten błąd polegał i jak mam go następnym razem uniknąć. Dzięki profesjonalnym zajęciom teoretycznym i bardzo profesjonalnym zajęciom praktycznym dziś jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kategorii B i za każdym razem gdy wsiadam do samochodu czuję się pewnie ponieważ szkoła jazdy AUTKO przygotowała mnie na wszystko co czeka mnie na drodze. Bardzo polecam tą szkołę każdemu kto chce zdać prawo jazdy ale przede wszystkim każdemu kto chce czuć się PEWNIE w samochodzie, co do zajęć praktycznych bardzo polecam pana Roberta ponieważ jeżdząc z tym panem każdy wasz błąd zostanie od razu wyjaśniony a wy dostaniecie radę jak tego błędu unikać. Chciałbym bardzo podziękować szkole jazdy AUTKO za świetne przygotowanie mnie do egzaminu a także panu Robertowi że mimo iż często zdażało mi się popełniać błędy on był w stosunku do mnie cierpliwi i za każdym razem powtarzał mi co robię źlę. Dziękuję i Pozdrawiam.

Dominika
2018-11-27 16:43:17


Polecam wszystkim serdecznie. Profesjonalne podejście zarówno do teorii jak i jazdy. W szczególności polecam Pana Mirka, jazdy z Nim to czysta przyjemnośc

Bartosz
2018-11-23 11:26:03


Dziś zdałem egzamin na prawo jazdy kategorii B. Chciałbym, bardzo podziękować P.Leszkowi za profesjonalne wykłady na których, nie brakowało również dobrej zabawy, w moim przypadku aż chciało się iść na teorie, świetne podejście bardzo sympatyczny człowiek. A za nauki jazdy chciałbym bardzo podziękować P. Mirkowi świetne podejście do kursanta, zawsze uśmiechnięty, pełen optymizmu i co najważniejsze cierpliwy, spokojny człowiek. Moim zdaniem najlepszy instruktor jakiego każdy kursant by chciał!:) bardzo dobrze będę wspominał wspólne nauki jak jazdy jeszcze raz dziękuję najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! :)

Ania M.
2018-11-21 15:43:46


Na naukę jazdy szkołę Autko wybrałam
i wcale tego nie pożałowałam
wykłady u pana Leszka to rozkosz czysta
to tryskający humorem profesjonalista
pani Jola bardzo sympatyczna i życzliwa
jak by mogła to chyba człowiekowi niebo by uchyliła
a na jazdy do Mirka trafiłam
i od razu bardzo go polubiłam
zawsze uśmiechnięty i opanowany
normalnie facet przyłóż do rany
a cierpliwości mu nie brakuje
kto nie miał przyjemności z nim jeździć
to po prostu niech żałuje
bo nie ma dla mnie instruktora lepszego
od wspaniałego człowieka Mirka Kucharskiego.
Dzisiaj wiem że najlepszego wybroru dokonałam
bo choć 40-stkę na karku miałam i nigdy wcześniej za kierownicą nie siedziałam
to dzisiaj egzamin państwowy miałam
i wymarzony wynik pozytywny
w końcu otrzymałam.

Robert
2018-11-18 09:23:45


Bardzo miła obsługa co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane profesjonalni instruktorzy

Agnieszka
2018-11-14 16:28:22


Witam,
Kilka dni temu zdałam egzamin na kategorię B – za pierwszym razem :D . Szczerze polecam szkołę nauki jazdy „Autko” – bardzo sympatyczna atmosfera, profesjonalne i ciekawe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.
Instruktor, z którym prowadzone miałam zajęcia praktyczne – p. Zbigniew Szkodziński , jest wymagający ale jednocześnie bardzo sympatyczny .
Panie Zbyszku, dziękuję za cierpliwość, za dodawanie otuchy oraz wiary w moje możliwości. Dzięki temu , do egzaminu państwowego przystąpiłam bez większego stresu .

Anita
2018-10-26 17:19:17


Szkoła godna polecenia a w szczególności Pan Leszek zmienił całkiem moje podejście do egzaminu .
Bardzo polecam !

Damian
2018-10-05 18:18:01


Szkoła jazdy naprawdę okej. Teoria prowadzona w miły dla ucha sposób, a jazdy pozwalają przygotować się dobrze do egzaminu państwowego. Polecam.

MARIO
2018-09-28 14:22:33


W dniu wczorajszym zdałem teoretyczny egzamin państwowy na prawo jazdy. Chciałbym przy tej okazji podziękować:
Po pierwsze: Panu Leszkowi za ludzkie podejście do kursantów, oraz bardzo ciekawe i z poczuciem humoru wykłady, które pomagają zapoznać się teoretycznym aspektem przepisów ruchu drogowego.
Po drugie: Panu Zbigniewowi za cierpliwość podczas wspólnych jazd, praktyczną naukę kierowania pojazdem oraz trafne uwagi, które pomogły mi wyeliminować moje błędy w jeździe samochodem.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy w mniejszy lub większy sposób w szkole nauki AUTO przyczynili się do mojego małego sukcesu. Gorąco polecam „AUTKO” tym, którzy nie wiedzą lub wahają się przy wyborze szkoły nauki jazdy.
Pozdrawiam
MI

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, >