Kuba
2018-06-21 20:54:48


Niedawno skończyłem kurs z Autkiem i jestem bardzo zadowolony z całości.
Dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu udało mi się zdać wszystko za PIERWSZYM RAZEM! Część teoretyczna była świetnie prowadzona i bardzo dobrze wytłumaczona, zawsze panowała miła i luźna atmosfera. Jazdy miałem z Panią Agnieszką i mogę szczerze powiedzieć, że zostałem porządnie przygotowany do egzaminu. Gdy popełniałem błąd byłem o tym bardzo stanowczo powiadamiany dzięki czemu już do końca pamiętałem co robić, a czego nie (z resztą przydało mi się to na egzaminie na TYM jednym skrzyżowaniu). Zawszę się miło porozmawiać i jeździłem w przyjemnej atmosferze.

Wszyscy byli zawsze bardzo mili i pomocni, wszystko dało się fajnie załatwić.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z całości i chętnie polecam AUTKO wszystkim którzy chcą bez problemu zdać egzaminy w WORD-zie!

Ola
2018-06-15 23:23:59


Kurs był dobrze przygotowany. Część teoretyczna była wciągająca dzięki panu Leszkowi. Szkolenie z ratownikiem ciekawe i pouczające. Praktyka byłaby trudna bez pana Mariusza:) Najlepszy instruktor pod słońcem!

Mikolaj
2018-06-13 10:44:15


Wszystko git zdane itp polecam pana Robercika rowny gosc, nie owija w bawełnę, dobrze konkretnie uczy wiec bez problemu mozna isc na egzamin serdecznie pozdrawiam

Bianka
2018-06-12 14:10:08


Jeśli szukałeś najlepszej szkoły jazdy we Wrocławiu, to właśnie ją znalazłeś, a jeśli nie jesteś pewien, czy fotel za kółkiem w ogóle jest dla Ciebie- nie mogłeś lepiej trafić! Ja swój kurs zaczynałam pełna obaw a skończyłam oba egzaminy zdając za pierwszym razem. I już od pierwszych godzin w Autku tę szkołę mogłam każdemu polecić z całego serca. Na teorię z Panem Leszkiem chodzi się z przyjemnością, nawet nie zauważysz, kiedy wiedza sama wejdzie Ci do głowy a egzamin teoretyczny stanie się jedynie formalnością. Co do samej nauki jazdy, od początku panikowałam na sam widok kierownicy, więc Pan Robert miał ze mną nie lada wyzwanie, ale nie przestał wierzyć we mnie nawet, kiedy wszyscy już zwątpili (i pokazaliśmy tacie, że jednak można nauczyć mnie prowadzić!). I z tego miejsca chcę Panu Robertowi podziękować za bezbłędnie zdany egzamin, na który szłam ze świadomością, że potrafię! Dlatego wszystkich moich znajomych kieruję po przepis na sukces na Tęczową 7 we Wrocławiu. Tego wyboru nikt nie pożałuje ;) Polecam i pozdrawiam!

Asia
2018-06-08 11:05:28


Bardzo rzetelnie przeprowadzony kurs prawa jazdy - zarówno kurs teoretyczny jak i praktyczny. Mimo tego, ze godzin teorii nie jest mało, Pana Leszka słuchało się miło i z wielka uwagą - umiał zaciekawić tematem i przede wszystkim zwracał uwagę na bezpieczeństwo na drodze.
Kurs praktyczny z Panem Mirkiem - robota wykonana na 5 z plusem, mimo tego ze nie byłam łatwym uczniem ;) Polecam każdemu z ręką na sercu!
Egzaminy zaliczone za pierwszym razem :)

Ania
2018-05-25 13:06:03


Droga do osiągnięcia celu bywa często długa i kręta z licznymi przeszkodami po drodze, tak było w moim przypadku aż do czasu kiedy trafiłam do szkoły jazdy AUTKO, to był najlepszy wybór, zakończony SUKCESEM. Zajęcia z teorii prowadzone przez Pana Leszka odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Pan Leszek bardzo szczegółowo przekazywał wszystkie zagadnienia, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie, jeżeli były jakieś wątpliwości, pytania zawsze był do dyspozycji, nie tylko w czasie zajęć z teorii ale i po zakończeniu, przez cały czas kursu. A co do jazd...
Jeżeli ktoś szuka konkretnego, wymagającego i bardzo SKUTECZNEGO instruktora to polecam Pana Roberta Wierusa, jazdy z nim to sama przyjemność i gwarancja SUKCESU. Jeszcze raz dziękuję Panie Robercie, dzięki Panu spełniło się moje marzenie o prawo jazdy:):):)

Michalina K.
2018-05-17 23:09:27


Szczerze polecam OSK AUTKO, po skończonej i świetnie przeprowadzonej teorii z Panem Leszkiem, poprosiłam o najbardziej wymagającego instruktora i moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Współpraca z Panem Robertem była bardzo profesjonalna, świetnie przekazana wiedza techniczna, a także pomoc w nabieraniu doświadczenia na drodze. Państwowy egzamin poszedł gładko. Teoria zdana za drugim razem, praktyka za pierwszym. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję i polecam współprace z Panem Robertem.

Agnieszka
2018-05-15 21:32:32


Gorąco polecam!

Teoria bezbłędna, wszystko jasno wytłumaczone i do tego podane z humorem. Szkoda, że w szkole nie miałam takich nauczycieli jak Pan Leszek, od razu byłoby więcej chęci do nauki ;)
Praktyka również wyśmienita z Panem Robertem. Instruktor cierpliwy, ale jednak wymagający. Zawsze dokładnie odpowiadał na moje pytania i tłumaczył sytuacje i miejsca, z którymi miałam kłopoty. Do tego fajna atmosfera podczas jazd. Będę miło wspominać i polecać każdemu!

M.ilicja
2018-05-11 11:49:18


Dziękuję za wszystko!
POLECAM szkołę i podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami!. Zdawałam masę o wiele trudniejszych egzaminów, jednak ten szczególnie.. masę lat temu był nie do przejścia..i tak już zostało, dopóki nie trafiłam na Pana Leszka. Od razu założyłam, że będzie tak samo ciężko jak ładnych parę lat temu…I jakież było moje zdziwienie gdy po pierwsze, okazuje się że teorię można poprowadzić w taki sposób, że z chęcią na nią uczęszczałam, zaś co do zajęć praktycznych..Pan Leszek jest bardzo życzliwym, przyjemnym człowiekiem i wprowadza sympatyczną atmosferę, podnosząc na duchu taką zawodniczkę jak ja????. Przede wszystkim zwraca uwagę na technikę jazdy, od razu koryguje błędy, tłumaczy do upadłego w sposób przystępny jak ten błąd poprawić, a przy tym – uczy myślenia. Najfajniejsza dewiza: samochód należy prowadzić płynnie i zmysłowo jak w walcu, a dobry kierowca to ten co przewiduje i myśli (i nie śpiesz się????). Dziękuję całym sercem i szczerze polecam. Skoro ja, po wcześniejszych przejściach, blokadzie psychicznej i małej wiarze w siebie przełamałam się i zdałam ???? (ku uciesze męża) – to naprawdę Szanowni Państwo, a zwłaszcza kobietki – Pan Leszek Was wspaniale nauczy. ????

Barbara
2018-04-27 19:01:23


Bardzo polecam szkołę jazdy AUTKO. Również trafiłam na nią z polecenia. Teoria super, szybko, konkretnie i na temat. Nikt się nie nudził, zajęcia leciały bardzo szybko, bo były po prostu ciekawe. Polecam i pozdrawiam swojego instruktora - Pana Roberta. Bardzo dużo się nauczyłam, konkretne przygotowanie do samodzielnej jazdy a do egzaminu znałam każde skrzyżowanie i zawrotkę. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem i już jeżdżę. Teraz tylko odświeżam rady i próbuje je zastosować w praktyce.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >