Radek
2018-04-27 13:25:23


Bardzo dobra szkoła jazdy. Zajęcia z teorii prowadzone są w bardzo interesujący sposób. Miło się słucha i uczestniczy w zajęciach. Jeśli chodzi o praktykę jest duży wybór instruktorów. Osobiście polecam Pana Roberta. Podejście do kursanta na bardzo wysokim poziomie. Dostałem bardzo duzo rad, oraz uwag dotyczących egzaminu praktycznego w WORD. Zostałem bardzo dobrze przygotowany, a efektem tego jest zdany egzamin za pierwszym razem.
Osobiście polecam tą szkole jazdy oraz instruktora Pana Roberta.

Marcin
2018-04-27 11:27:41


Szkole jazdy autko polecam i to bardzo ! Teoria prowadzona przez pana Leszka nie jest nudna nie zasypiamy na zajeciach wrecz przeciwnie prowadzona z humorem jest w niej wszystko co musi byc i zostaje nam w glowie teoria w word za pierwszym ! I na kat A2 i na kat B. Jezeli chodzi o jazdy tu polecam i pozdrawiam pana Tomka G jazda bezstresowa, luzna atmosfera, mnostwo cennych rad i udalo sie kat A2 za 2 podejsciem i kat B za pierwszym chociaz przyznaje ze zanim zaczelem kurs jazda samochodem mnie przerażała :D teraz dajcie mi wszystko co ma 2 i 4 kola to pojade ! :p

Marysia
2018-04-27 07:42:43


Polecam szkołę jazdy Autko! Cieszę się, że to właśnie ją wybrałam. Teoria prowadzona przez pana Leszka w ciekawy i humorystyczny sposób dużo wnosi i większa część z niej zostaje w głowie, co jest pomocne już od pierwszych jazd. Jazdy z panem Robertem będę wspominać miło. Panowała przyjemna atmosfera, ale kiedy trzeba było mój instruktor potrafił „przycisnąć” :) ale „nikt nie mówił, że będzie łatwo” Instruktorzy w Autku przykładają się, aby nie tylko przygotować do egzaminu, ale przede wszystkim do codziennej jazdy. Efekty są zadowalające,ponieważ oba egzaminy, zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem :) Polecam!

Ada
2018-04-25 19:02:35


Bardzo polecam wszystkim tę szkołę :)
Zajęcia z teorii zostały przeprowadzone w przystępny i przezabawny sposób. Zajęcia z praktyki też bez najmniejszych zastrzeżeń. Szlifowanie wszystkich najtrudniejszych manewrów do ostatniej godziny kursu, ogromne wsparcie oraz troska ze strony instruktora, rzeczowo i kompetentnie przeprowadzone lekcje. Wszystko jasno wyjaśnione i dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Egzamin państwowy zdany bez większych trudności :)
Szczególnie pozdrowienia i podziękowania dla instruktora pana Roberta :)

Odida
2018-04-24 22:45:30


Bardzo polecam tę szkołę jazdy!
Zajęcia z teorii, istna przyjemność! Sympatyczna atmosfera i dużo śmiechu podczas wykładów!
Praktyka, z panem Robertem nie wyglądała inaczej :D Dużo cierpliwości i powtarzania problematycznych dla mnie manewrów! Można było odczuć wsparcie i realne zainteresowanie kursantem. Bardzo doceniam zwracanie uwagi na szczegóły i kluczowe punkty na mapie strefy egzaminacyjnej oraz indywidualne podejście do danej osoby.

Natalia
2018-04-05 19:08:36


Polecam każdemu Szkołę Jazdy Autko! Trafiłam tu z polecenia po kilku nieudanych egzaminach i latach blokady i strachu przed samochodem. Wykłady pana Leszka prowadzone były w sposób ciekawy i humorystyczny - nawet nie wiadomo, gdzie mijał ten czas. Jazdy miałam z panem Mirosławem Kucharskim, który z dużą cierpliwością i spokojem tłumaczył wszystkie (powtarzające się na początku...) błędy, aż w końcu zrozumiałam, o co w tym wszystkim chodzi :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za "pierwszym" (po trzech nieudanych egzaminach kilka lat temu :)) razem i wiem, że nie zrobiłabym tego bez wsparcia i cennych uwag pana Mirka. Polecam wszystkim :) !

Kasia L.
2018-03-04 03:12:40


Z całego serca wszystkim polecam OSK AUTKO. Bardzo dobra szkoła, w której panuje miła atmosfera. :-) Zajęcia teoretyczne z panem Leszkiem są prowadzone w ciekawy, zrozumiały sposób z dużą dawką humoru. Teoria sama wchodzi do głowy. ;-)
Jeżeli chodzi o naukę jazdy, to moim instruktorem był pan Mirek Kucharski – najlepszy instruktor. Wspaniały człowiek, profesjonalista z niesamowitą cierpliwością, ogromną wiedzą i dobrym podejściem do kursanta.
Będę miło wspominać ten czas. Jeszcze raz dziękuję za świetne przygotowanie.
PS W piątek odebrałam swoje wymarzone prawo jazdy. :-D
Do zobaczenia na drodze!

Kasia
2018-02-11 18:38:57


Gorąco polecam szkołę jazdy Autko!
Oba egzaminy i praktyczny i teoretyczny zadane za pierwszym razem.Miła i sympatyczna atmosfera, dogodny grafik jeśli chodzi o umawianie się na jazdy.Nie ma też problemu z umówieniem się tuż przed egzaminem państwowym. Dziękuje Panu Tomaszowi G. za przygotowanie praktyczne,wszystkie cenne wskazówki oraz Panu Leszkowi za przedstawienie teorii w sposób ciekawy i humorystyczny.

Kasia
2018-02-08 21:35:30


Polecam z całego serca! profesjonalne przygotowanie do części praktycznej jak i teoretycznej, zajęcia teoretyczne prowadzone w ciekawy i interesujący sposób, rozjaśniają wszystkie wątpliwości i ułatwiają pierwsze jazdy! Szczególne podziękowania kieruję przede wszystkim do najlepszego instruktora pana Leszka, który stwarza miłą atmosferę nauki i bardzo pomaga przełamać strach, obawy przed pierwszymi jazdami, tłumaczy każdą niejasność, udziela wielu cennych rad pod kątem egzaminu ale przede wszystkim uczy jeździć a nie tylko przygotowuje pod zdanie egzaminu! :D To właśnie dzięki Panu udało mi się zdać egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym podejściem, ponieważ czułam że jestem dobrze przygotowana. Ogromne podziękowania należą się także pani Joli, która zawsze służy dobrym słowem i wsparciem! Najlepsza szkoła jazdy! Dziękuję!

Kasia
2018-02-08 18:34:36


Polecam z całego serca! profesjonalne przygotowanie do części praktycznej jak i teoretycznej, zajęcia teoretyczne prowadzone w ciekawy i interesujący sposób, rozjaśniają wszystkie wątpliwości i ułatwiają pierwsze jazdy! Szczególne podziękowania dla najlepszego instruktora pana Leszka, dzięki któremu udało mi się zdać za pierwszym razem obydwa egzaminy do których należy podejść w WORDZIE! Dzięki odpowiedniemu nastawieniu, wszystkim radom które dostałam poszłam na egzamin z przekonaniem że nie ma przeciwwskazań żebym nie mogła mieć prawa jazdy :D! Bardzo dziękuję też Pani Joli która zawsze służy dobrym słowem i wsparciem! Najlepsza szkoła jazdy!

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, >