Księga gości zespołu Sekundo http://www.zespolsekundo.pl

Imię: Aneta i Przemek
Data: 2016-06-23 09:45:14
Rewelacyjny zespół !!! Rewelacyjny repertuar !!!
Dziękujemy serdecznie zespołowi za przecudowną oprawę muzyczną naszego wesela, cudowni, uśmiechnięci członkowie zespołu pełni humoru, wykonanie często lepiej brzmiało niż oryginał. Głos wokalistki cudowny :) goście byli zachwyceni. Miło jest bawić się przy zespole który za każdym razem gra same hity, a więc nogi same ruszają do tańca :) Było miło, głośno i profesjonalnie:) Gwarancja dobrej zabawy do białego rana. Pozdrowienia dla całego zespołu!
Imię: Aneta i Przemek
Data: 2015-11-14 20:45:07
Mieliśmy przyjemność gościć Zespół Sekundo na weselu 29.08.2015 k.Kołbieli. Zespół spełnił wszystkie nasze oczekiwania.Goście również nie szczędzili pochwal.Cudowna muzyka na żywo, krótkie przerwy, różnorodny repertuar, dostosowanie się do naszych próśb (biesiada za stołami, krótkie konkursy oczepinowe). Polecamy wszystkim parom, szczególnie tym, które tak jak my nie miały okazji słyszeć Zespołu na żywo, a zastanawiają się nad wyborem. Sekundo to Zespół, który wyróżnia się wśród innych dostępnych zespołów weselnych. Wspaniały głos Wokalistki oraz saksofon nadają Zespołowi wyjątkowego charakteru. Polecamy wszystkim i serdecznie dziękujemy za fantastyczną zabawę! :)
Imię: Piotrek i Oliwka
Data: 2015-10-26 11:39:56
Napiszemy tak, jako osoby które uwielbiają się bawić, tańczyć, śpiewać w rytmach tanecznych, jako osoby które chodzą na koncerty i dancingi mieliśmy ogromne wymagania a jednak zostały one bez najmniejszego problemu spełnione i to nie w stu procentach tylko w dwustu! To co zrobił zespół Sekundo przeszło wszelkie granice zadowolenia i szczęścia. Jesteśmy dumni z tego jak przebiegała od samego początku współpraca z Panem Leszkiem. Wszystko co zaplanowaliśmy było jak należy a resztę można śmiało zostawić w głosach i instrumentach tych wspaniałych osób, które swoim doświadczeniem poprowadzą każde wesele z dobrym nastrojem i cudownym wokalem Pani Marlenki. Zespół Sekundo to ludzie którzy sprawili, że nasze wesele mogłoby trwać i trwać, to osoby które swoją pracą dały Nam jeden z najlepszych prezentów, czyli dołożyli ogromną cegiełkę do naszej radości tego dnia. Jedno co sobie obiecaliśmy to to, że na pewno to nie była nasza ostatnia wspólna zabawa z tym zespołem, o ile ślub bierze się raz w życiu to zespół z tego co się dowiedzieliśmy gra również na dancingach i dobrze zorganizowanych Sylwestrach, nie odpuścimy i na pewno się spotkamy na parkiecie ale spotkamy się przede wszystkim dlatego bo to po prostu wspaniali ludzie a o takich nigdy nie można zapominać. Słowo Dziękujemy to w tym przypadku naprawdę zbyt mało...! Polecamy!

Piotrek i Oliwka
Wilkołaz 10.10.2015r.
Imię: Sylwia i Krzysztof
Data: 2015-09-20 11:06:26
Zespół genialny. Wszyscy goście juz o19 bawili się na parkiecie. Krótkie przerwy muzyka taka jak się umawialiśmy. Wokalistka ze świetnym głosem. Polecany i Nasi goście również :)
Imię: Justyna i Darek
Data: 2015-09-08 00:23:57
Zespół godny polecenia byliscie rewelacyjni a nadi goscie zachwyceni. Miło Was sie słuchało a nogi same rwaly do tańca. Nawet ekstremalna sytuacja tj. chwilowy brak pradu nie byla problemem. Przyczyniliscie sie do tego ze nasze wesele stało się niezapomniane :-)
Imię: Piotrek i Oriana
Data: 2015-06-18 18:21:22
Jeżeli chcecie mieć fajne tradycyjne wesele z muzyką disco polo, gdzie goście całą noc tańczą,a nie zamulają przy stołach to z czystym sercem polecam sekundo;)
Dzięki za fajną zabawe
Piosenka pt: Kawiarenki super zaśpiewana,wrzućcie do siebie na strone ją
Imię: Ewa i Jan
Data: 2015-06-13 20:03:44
Witamy! Zespół na medal! Punktualni, grają profesjonalnie, bardzo elastyczni, dostosowują się do potrzeb klienta (co sobie wymyśliliśmy - spełnili w 100%). Doceniamy przejechane 300 km. Polecamy wszystkim, którzy cenią oryginalne brzmienia. To nie jest muzyka z nośników! czyste brzmienia na żywo, krótkie przerwy. Wyrozumiałość w stosunku do gości, którzy zaangażowali się w imprezę dzięki zespołowi. Pozdrawiamy Ewa i Jan 06.06.2015 r.
Imię: Ania
Data: 2014-11-25 09:44:30
Dla zespołu należą się serdeczne podziękowania za wspaniałą zabawę oraz atmosferę na naszym weselu. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia.
Imię: magda
Data: 2014-11-16 15:24:57
dziewczyna z klubu disco w waszym wykonaniu jest super ale w szkoda ze na orginale AKCENTU jesli wszystko tak spiewacie to CHA CHA
Imię: Ewelina i Grzegorz
Data: 2014-10-27 19:13:57
Zespół naprawdę godny polecenia, zamówiony w ciemno, który bardzo mile nas zaskoczył, rozbawił gości. Bardzo sympatyczni ludzie, muzyka na żywo, goście zachwyceni, Polecamy wszystkim Ewelina i Grzegorz 25.10.2014 Wola Ducka

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, >

 

Dodaj Wpis

Imię:
E-mail:
Numer GG:
Strona WWW
Kilka słow:

Power by Ksiega.RitCat.pl